ПРОТОКОЛ

Чемпіонату області з легкоатлетичного 4-борства серед юнаків 2002 р.н. і мол.

30.04.2015 р.

м. Чернігів стадіон імені Ю.О. Гагаріна

Результати (скачати)

Місце
Нагрудн.
Номер
Прізвище, ім’я
Дата
народження
Команда
60 м
Довжина
Мяч
300 м
Сума очок
Розряд
Тренер
Р
О
Р
О
Р
О
Р
О
1 2 Ковальчук Вадим 02.06.2002 Борзнянський р-нМОН ДЮСШ 8.1 67 3.76 37 44 53 44.9 140 297 ІІІ Доценко О.М
2 219 Каранда Микита 25.01.2002 Чернігів«С» КДЮСШ -2 8.4 59 3.65 34 39 46 47.3 90 229 І-юн Філіпови
3 476 Мишко Ярослав 03.04.2002 ЧернігівМОН КДЮСШ -2 8.9 47 3.35 30 46 56 47.1 93 226 І-юн Хорт Т.М.
4 628 Музиченко Владислав 01.01.2002 Козелецький р-нМОН ДЮСШ 8.2 64 3.46 27 39 46 48.7 64 201 ІІ-юн Шарак В. А.
5 651 Пац Олександр 21.01.2002 Козелецький р-нМОН ДЮСШ 8.8 49 3.35 22 43 52 49.2 59 182 ІІ-юн Сергієнко В.
6 46 Добродій Дмитро 02.09.2002 Чернігів«С» ОКДЮСШ 8.6 53 3.48 28 30 33 48.9 64 178 ІІ-юн Луценко В.В.
7 100 Шугалій Володимир 26.01.2002 Борзнянський р-нМОН ДЮСШ 8.7 51 3.34 21 40 48 49.9 50 170 ІІ-юн Доценко О.М
8 629 Рекун Сергій 01.01.2002 Козелецький р-нМОН ДЮСШ 8.8 49 3.60 32 41 49 51.1 35 165 ІІІ-юн Сергієнко В.
9 357 Луцак Артур 23.03.2002 Прилуцький р-нМОН ДЮСШ 8.5 56 3.23 16 34 39 50.1 47 158 ІІІ-юн Гавриленко В.Г.
10 213 Саволій Денис 10.04.2003 ЧернігівМОН КДЮСШ -2 8.7 51 3.48 28 31 35 50.6 41 155 ІІІ-юн Хорт Т.М.
11 359 Огієнко Максим 11.05.2002 Прилуцький р-нМОН ДЮСШ 8.6 53 3.20 14 37 43 51.8 28 138 ІІІ-юн Гавриленко В.Г.
12 209 Сова Дмитро 22.09.2002 ЧернігівМОН КДЮСШ -2 8.5 56 3.10 12 34 39 0 127 ІІІ-юн Хорт Т.М.
13 111 Фень Андрій 08.05.2004 ПрилукиМОН ДЮСШ 8.7 51 3.47 28 27 29 53.3 14 122 ІІІ-юн БобровськаО. А.
14 164 Фетісов Володимир 30.01.2002 ЧернігівМОН КДЮСШ -2 8.8 49 3.34 21 39 46 0 116 б/р Рідзель Ю. М.
15 351 Болобан Владислав 04.05.2002 Прилуцький р-нМОН ДЮСШ 9.7 32 3.27 18 50 62 59.4 0 112 б/р Куц А. С.
16 367 Лисак Денис 19.112002. ПрилукиМОН ДЮСШ 9.0 45 .318 13 28 31 54.3 7 111 б/р БобровськаО. А.
17 15 Лисенко Олег 04.05.2002 ЧернігівМОН КДЮСШ -1 9.5 35 2.99 13 42 51 54.8 4 103 б/р Лисенко К.В.
18 18 Сущенко Владислав 24.12.2002 Борзнянський р-нМОН ДЮСШ 9.5 35 3.10 9 40 48 53.8 10 102 б/р ЯковенкоО. В.
19 626 Сергієнко Михайло 27.11.2002 Козелецький р-нМОН ДЮСШ 8.8 49 3.04 6 31 35 53.9 9 99 б/р Сергієнко В.
20 356 Ушенко Михайло 29.01.2002 Прилуцький р-нМОН ДЮСШ 9.2 41 2.60 0 30 33 52.8 18 92 б/р Куц А. С.
21 357 Нога Роман 02.04.2002 ПрилукиМОН ДЮСШ 8.8 49 3.03 6 26 28 55.2 1 84 б/р Мачульний Є.В.
22 366 Горбань Дмитро 30.05.2002 ПрилукиМОН ДЮСШ 8.8 49 3.23 16 Х 0 52.8 18 83 б/р Мачульний Є.В.
23-24 369 Приймак Максим 31.10.2002 Прилуцький р-нМОН ДЮСШ 9.5 35 3.06 7 33 38 58.9 0 80 б/р Чекалін С.П.
23-24 91 Данич Гліб 31.05.2003 ЧернігівМОН КДЮСШ -2 9.3 39 3.32 20 21 21 0 80 б/р Хорт Т.М.
25 518 Барбаш Максим 24.06.2003 ЧернігівМОН КДЮСШ -1 9.5 35 2.65 0 37 43 56.3 0 78 б/р АнтоноваВ. Г.
26-27 19 ШевченкоТарас 27.04.2004 Борзнянський р-нМОН ДЮСШ 9.6 33 2.81 0 37 43 1.00.2 0 76 б/р Романенко Р.О.
26-27 169 Остапенко Кирил 28.08.2002 ЧернігівМОН КДЮСШ -2 9.4 37 3.07 8 28 31 0 76 б/р Рідзель Ю. М.
28 187 Огняник Данило 09.08.2002 ЧернігівМОН КДЮСШ -1 10.0 27 2.77 0 35 41 1.01.9 0 68 б/р Рідзель Ю. М.
29 362 Бакун Володимир 08.03.2003 Прилуцький р-нМОН ДЮСШ 9.5 35 3.03 6 25 26 57.6 0 67 б/р Гавриленко В.Г.
30 737 Корнійченко Вадим 09.07.2002 Козелецький р-нМОН ДЮСШ 9.5 35 2.90 0 26 28 1.01.3 0 63 б/р Сергієнко В.
31 351 Череп Вадим 02.10.2002 Прилуцький р-нМОН ДЮСШ 9.9 29 2.87 0 30 33 57.2 0 62 б/р Гавриленко В.Г.
32-33 35 Давиденко Максим 10.09.2003 ЧернігівМОН КДЮСШ -1 10.5 20 2.45 0 26 28 1.00.9 0. 48 б/р Антонова В. Г.
32-33 374 Бочковець Олександр 12.11.2002 Чернігів«К» ОДЮСШ 9.6 33 2.70 0 17 15 1.00.1 0 48 б/р Порядіна В.В.
34 29 Ольховик Єгор 21.06.2002 ЧернігівМОН КДЮСШ -1 9.0 45 2.95 2 х 0 0 47 б/р Хорт Т.М.
35 93 Захарченко Влад 12.01.04 Борзнянський р-нМОН ДЮСШ 9.2 41 2.73 0 х 0 54.8 4 45 б/р Романенко Р.О.
36 181 Хоменко Олександр 09.05.2003 ЧернігівМОН КДЮСШ -1 10.7 17 2.27 0 21 21 1.09.7 0 38 б/р Рідзель Ю. М.
37 368 Лесик Денис 04.10.2003 Прилуцький р-нМОН ДЮСШ 0 3.02 5 27 29 1.01.0 0 34 б/р
38 36 Сердюк Ілля 27.06.2003 Чернігів«У» КДЮСШ 9.7 32 2.71 0 х 0 0 32 б/р Плотіцини
39 37 Сезоненко Даніїл 03.06.2003 Чернігів«У» КДЮСШ 9.8 30 2.76 0 х 0 0 30 б/р Плотіцини
40 355 Тарасенко Максим 08.05.2003 Прилуцький р-нМОН ДЮСШ 9.9 29 2.72 0 х 0 56.6 0 29 б/р Гавриленко В.Г.
41 29 Романенко Олександр 06.06.2003 Чернігів«У» КДЮСШ 11.7 4 1.88 0 х 0 0 4 б/р Плотіцини
171п/к Гурський Єгор 20.09.2001 Чернігів«С» КДЮСШ -2 8.3 62 3.20 14 44 53 0 129 б/р Філіпови
167п/к Корольов Олександр 05.10.2001 Чернігів«С» КДЮСШ -2 9.2 41 Х 0 43 52 0 93 б/р Філіпови

Дівчата

Місце
Нагрудн.
Номер
Прізвище, ім’я
Дата
народження
Команда
60 м
Довжина
Мяч
300 м
Сума очок
Роз
ряд
Тренер
Р
О
Р
О
Р
О
Р
О
1 42 Оніселе Катерина 2002 Чернігів«У» КДЮСШ 8.7 61 3.65 29 37 62 52.7 150 302 ІІ Плотіцини
2-3 955 Барабаш Аліна 07.07.2002 ПрилукиМОН ДЮСШ 8.5 67 3.82 34 26 40 47.4 150 291 ІІІ Мачульний Є.В.
2-3 35 Сом Валерія 10.01.2002 Чернігів«У» КДЮСШ 8.6 64 3.60 28 30.5 49 54.1 150 291 ІІІ Плотіцини
4 350 Бруно Тетяна 16.02.2003 ПрилукиМОН ДЮСШ 8.8 58 3.87 35 26 40 49.0 150 283 ІІІ РакицькийА.І.
5 664 Ільєнко Альона 07.10.2002 Козелецький р-нМОН ДЮСШ 8.9 56 3.61 28 27 42 53.9 150 276 ІІІ Сергієнко В.
6 37 Панюкова Бажена 24.03.2004 ПрилукиМОН ДЮСШ 9.3 48 3.91 36 26.5 41 53.7 150 275 ІІІ БобровськаО. А.
7-8 13 Причиненко Анна 13.04.2004 ПрилукиМОН ДЮСШ 8.8 58 3.41 23 24 36 51.4 150 267 І-юн БобровськаО. А.
7-8 370 Дудка Христина 08.01.2003 ПрилукиМОН ДЮСШ 9.2 50 3.67 30 24.5 37 54.0 150 267 І-юн РакицькийА.І.
9 38 Циганок Інга 06.03.2003 Чернігів«У» КДЮСШ 9.7 40 3.00 13 42 72 55.3 140 265 І-юн Плотіцини
10-11 371 Рассохацька Марина 22.10.2002 ПрилукиМОН ДЮСШ 8.9 56 3.67 30 19.7 27 52.5 150 263 І-юн РакицькийА.І.
10-11 13 Філон Марина 21.09.2002 Чернігів«К» ОДЮСШ 9.1 52 3.49 25 24 36 52.6 150 263 І-юн СинявськаЮ. Г.
12-13 10 Іщенко Лілія 13.01.2003 Чернігів«У» КДЮСШ 9.5 44 3.73 31 35 58 56.2 126 259 І-юн Плотіцини
12-13 369 Сидорко Дарина 16.07.2002 ПрилукиМОН ДЮСШ 8.9 56 3.51 26 19.5 27 53.0 150 259 І-юн РакицькийА.І.
14 265 Маркова Анна 12.10.2002 ЧернігівМОН КДЮСШ -1 8.7 61 3.28 20 18.5 25 53.3 150 256 І-юн Кривоус Н.М.
15 368 Серб Олена 10.06.2002 Прилуцький р-нМОН ДЮСШ 9.3 48 3.35 21 25 38 54.8 148 255 І-юн Чекалін С.П.
16 738 Куприєць Руслана 03.09.2002 Козелецький р-нМОН ДЮСШ 9.2 50 3.20 18 21 30 53.7 150 248 І-юн Шарак В. А.
17 14 Сагайдачна Олена 03.10.2002 Чернігів«У» КДЮСШ 9.4 46 3.36 22 27 42 55.5 137 247 І-юн Плотіцини
18 45 Вінніченко Анастасія 06.01.2002 ЧернігівМОН КДЮСШ -1 9.9 36 2.92 11 21.8 31 54.4 150 228 І-юн Антонова В. Г.
19 735 Шулик Катерина 29.11.2002 Козелецький р-нМОН ДЮСШ 9.2 50 3.25 19 28 44 57.3 111 224 І-юн Шарак В. А.
20-21 366 Засік Катерина 21.05.2002 Прилуцький р-нМОН ДЮСШ 9.2 50 3.50 25 25 38 57.4 109 222 І-юн Гавриленко В.Г.
20-21 355 Каїка Анжела 07.06.2002 Прилуцький р-нМОН ДЮСШ 9.3 48 3.53 26 21 30 56.8 118 222 І-юн Куц А. С.
22 367 Бурлука Аліна 20.01.2003 ПрилукиМОН ДЮСШ 9.6 42 3.28 20 21.5 31 56.3 125 218 ІІ-юн Ракицький А.І.
23 48 Кудін Наталія 04.07.2002 Чернігів«С» ОКДЮСШ 9.5 44 2.72 6 14.7 17 55.6 136 203 ІІ-юн Луценко В.В.
23 12 Грищенко Карина 29.03.2003 Чернігів«К» ОДЮСШ 9.6 42 3.13 16 26 40 57.8 104 202 ІІ-юн СинявськаЮ. Г.
24 752 Кравченок Анастасія 28.06.2002 Козелецький р-нМОН ДЮСШ 9.4 46 3.29 20 25 38 58.6 94 198 ІІ-юн Шарак В.А.
25 21 Стоцька Наталія 27.03.2002 Борзнянський р-нМОН ДЮСШ 9.1 52 х 0 х 0 55.2 142 194 ІІ-юн Яковенко О. В.
26 16 Феденко Марія 16.01.2002 ПрилукиМОН ДЮСШ 9.5 44 3.32 21 21 30 59.3 85 180 ІІ-юн БобровськаО. А.
27-28 49 Майстат Анастасія 17.06.2004 Борзнянський р-нМОН ДЮСШ 9.8 38 2.82 8 20.5 29 57.8 104 179 ІІ-юн Кутер С. Г.
27-28 364 Ленець Стефані 29.03.2002 Прилуцький р-нМОН ДЮСШ 9.7 40 3.22 18 33 54 1.01.0 67 179 ІІ-юн Гавриленко В.Г.
29-31 14 Полетун Катерина 08.05.2005 Чернігів«К» ОДЮСШ 9.4 46 2.96 12 20.3 28 59.0 89 175 ІІ-юн СинявськаЮ. Г.
29-31 18 Довгаль Ярина 03.10.2002 Борзнянський р-нМОН ДЮСШ 9.2 50 х 0 27 42 59.5 83 175 ІІ-юн Кутер С. Г.
29-31 578 Кулик Аліна 19.08.2002 ЧернігівМОН КДЮСШ -1 9.5 44 3.37 22 19.7 27 59.6 82 175 ІІ-юн Кривоус Н.М.
32 373 Муцька Карина 04.05.2002 Чернігів«Колос» ОДЮСШ 9.8 38 3.64 29 31.5 51 1.02.3 54 172 ІІ-юн Порядіна В.В.
33 370 Волкова Ірина 10.01.2002 Чернігів«К» ОДЮСШ 9.8 38 1.93 0 21 30 58.1 100 168 ІІІ-юн Порядіна В.В.
34 472 Каліта Ірина 17.06.2003 ЧернігівМОН КДЮСШ -1 10.2 32 3.05 14 26 40 1.00.8 69 155 ІІІ-юн Антонова В.Г.
35 42 Лемиш Анастасія 2002 Чернігів«У» КДЮСШ 9.6 42 3.38 22 26 40 1.03.0 48 152 ІІІ-юн Плотіцини
36-38 29 Начаєва Ольга 24.07.2002 Борзнянський р-нМОН ДЮСШ 10.0 35 2.90 10 20 26 1.02.5 53 126 ІІІ-юн Романенко Р.О.
36-38 510 Пінчук Анастасія 20.07.2003 ЧернігівМОН КДЮСШ -1 9.7 40 249 0 25 38 1.03.0 48 126 ІІІ-юн Антонова В. Г.
36-38 358 Дубовик Яна 15.07.2002 ПрилукиМОН ДЮСШ 9.1 52 3.60 28 29 46 0 126 ІІІ-юн Мачульний Є.В.
39 359 Овсякова Дарина 2003 Прилуцький р-нМОН ДЮСШ 9.8 38 2.58 2 21 30 1.02.8 50 120 ІІІ-юн Куц А. С.
40 11 Авраменко Анна 10.09.2003 Чернігів«К» ОДЮСШ 9.3 48 3.57 27 18.3 24 56.8 18 117 б/р СинявськаЮ. Г.
41 357 Рида Аліна 04.01.2002 ПрилукиМОН ДЮСШ 9.3 48 3.61 28 25.3 38 0 114 б/р Мачульний Є.В.
42 85 Граф Анастасія 31.01.2002 Борзнянський р-нМОН ДЮСШ 10.0 35 2.61 3 35 38 1.05.8 27 103 б/р Романенко Р.О.
43 29 Ворожбіт Анна 06.09.2002 Чернігів«С» КДЮСШ -2 9.3 48 3.43 23 20 28 0 99 б/р Філіпови
44-45 476 Трубіна Марія 18.04.2002 Чернігів«С» КДЮСШ -2 9.6 42 2.98 12 28 44 0 98 б/р Філіпови
44-45 810 Кудіярова Анастасія 20.01.2004 Чернігів«У» КДЮСШ 9.5 44 3.51 26 20 28 0 98 б/р Плотіцини
46 475 Кравченко Анастасія 17.01.2002 Чернігів«С» КДЮСШ -2 9.6 42 3.03 14 23.3 34 0 90 б/р Філіпови
47 5 Биховець Валерія 16.06.2002 Чернігів«С» КДЮСШ -2 9.4 46 3.20 18 17.3 22 0 86 б/р Філіпови
48 13 Остапенко Дарина 11.11.2002 Чернігів«С» КДЮСШ -2 9.5 44 3.00 13 19 26 0 83 б/р Філіпови
49 363 Закапко Валерія 31.07.2003 Прилуцький р-нМОН ДЮСШ 10.1 33 2.63 5 15 18 1.06.2 24 80 б/р Чекалін С.П.
50 371 Голуб Анна 25.07.2004 Чернігів«К» ОДЮСШ 10.0 35 3.06 14 19 26 1.17.0 0 75 б/р Порядіна В.В.
51-52 463 Ашихміна Альона 13.09.2002 Чернігів«С» КДЮСШ -2 9.8 38 2.64 4 21.8 31 0 73 б/р Філіпови
51-52 177 Муха Ярослава 31.05.2003 Чернігів«У» КДЮСШ 10.1 33 2.86 9 15.5 19 1.08.2 12 73 б/р Плотіцини
53 352 Ломако Дарина 26.06.2003 ПрилукиМОН ДЮСШ 10.7 24 3.12 16 21.5 31 0 71 б/р Мачульний Є.В.
54 39 Кудала Єлізавета 19.01.2004 Чернігів«У» КДЮСШ 9.9 36 2.95 11 13.9 15 0 62 б/р Плотіцини
55-56 31 Федоряк Вікторія 16.07.2003 Чернігів«С» ОКДЮСШ 10.9 21 2.57 2 21 30 1.36.6 0 53 б/р Луценко В.В.
55-56 189 Сапачова Христина 05.08.2002 ЧернігівМОН КДЮСШ -1 10.9 21 2.25 0 22 32 1.38.4 0 53 б/р РідзельЮ. М.
57 15 Доценко Вікторія 08.11.2004 Чернігів«К» ОДЮСШ 10.5 27 2.34 0 15.1 18 1.16.4 0 45 б/р СинявськаЮ. Г.
58 16 Садова Вікторія 03.02.2005 Чернігів«К» ОДЮСШ 11.3 16 2.33 0 14 14 1.14.7 0 30 б/р СинявськаЮ. Г.
п/к 461 Шумиліна Вікторія 17.09.2001 Чернігів«С» КДЮСШ -2 9.3 48 3.28 20 20 28 0 96 б/р Філіпови
п/к 166 Горобовець Марія 03.10.2001 Чернігів«С» КДЮСШ -2 10.0 35 3.05 14 25 38 0 87 б/р Філіпови

Командні результати 

Залік 8 результатів
Місце Команда Очки
1 м. Чернігів 2006
2 м.Прилуки 1814
3 Козелецький р-н 1593
4 Прилуцький р-н 1386
5 Борзнянський р-н 1346

 

 Головний суддя змагань                                                                        (Рябов В.В.)

Головний секретар змагань                                                              (Антонова В.Г.)

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий