Відкритий Чемпіонат області з легкої атлетики

серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодших .  

 

 

12 травня 2013 рік                                                     м.  Чернігів, стадіон «Юність»

 Все результаты (скачать)

Особисті результати

Біг на 60м, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 350 Гончаров Ростислав м. ПрилукиДЮСШ МОН 28.04.2000 8.3Ф- 8.2 ІІ-юн. 18 Мачульний Є.В.
2 170 Кириленко Іван м. ЧернігівКДЮСШ «С» 28.02.2000 8.6Ф-8.3 ІІІ-юн 16 Філіпов В.В.Філіпова В. І.
3 916 Серпанов Максим м.НіжинДЮСШ МОН 12.02.2000 7.7Ф-8.3 ІІІ-юн 15 Кремез О. М.Кремез М. П.
4 355 Олійник Владислав Прилуцький р-нДЮСШ МОН 20.01.2000 8.4Ф-8.5 ІІІ-юн 13 Огієнко С. В.
5 89 Лукаш Максим Менський р-нДЮСШ МОН 15.10.2000 8.5Ф8.6 ІІІ-юн 12 Тернпицька І. Л.
6 978 Кулик Дмитро  Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 26.01.2001 8.6Ф-8.7 ІІІ-юн 11 Корецька С.М.
7 148 Бучера Вадислав м. ЧернігівКДЮСШ «С» 03.03.2000 8.7Ф-9.0 ІІІ-юн 10 Філіпов В.В.Філіпова В. І.
8 22 Долгоший Олександр Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 22.06.2000 8.8 ІІІ-юн Ос. Шульга О. П.
9 462 Аніщенко Денис Щорський р-н,МОН 09.06.2001 8.8 ІІІ-юн 9 Лаходінов Є.О.
10 484 Акуленко Богдан Щорський р-н,МОН 19.12.2001 9.0 б/р 8 Лаходінов Є.О.
11 39 Парфілов Вячеслав м.НіжинДЮСШ МОН 09.11.2000 9.0 б/р 7 Кремез О. М.Кремез М. П.
12 84 Сюр Олександр м.НіжинДЮСШ МОН 27.03.2000 9.0 б/р 6 Кремез О. М.Кремез М. П.
13 468 Махмудов Руслан Щорський р-н, ДЮСШ МОН 2000 9.1 б/р Ос. Медведьова Н.М.
14 7 Давиденко Кирил Прилуки,ДЮСШ МОН 17.08.2000  9.3 б/р Ос. Мачульний Є.В.
15 351 Денисенко Богдан Прилуцький р-нДЮСШ МОН 03.09.2001 9.3 б/р 5 Огієнко С. В.
16 6 Ємець Владислав Менський р-н, ДЮСШ «К» 2001 9.4 б/р Ос Таратухіна Н.П.
17 352 Кудлай Максим Прилуки,ДЮСШ МОН 08.03.2000  9.4 б/р Ос. Мачульний Є.В.
18 143 Сергієнко Владислав Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 30.01.2000 9.4 б/р Ос. ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
19 164 Шнуренко Ілля Чернігів 30.06.2000 9.4 б/р Ос.
20 11 Легкий Петро Менський р-н, ДЮСШ «К» 2001 9.4 б/р Ос Таратухіна Н.П.
21 516 Кисель Константин Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 01.10.2000 9.4 б/р Ос. ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
22 481 Федусенко Дмитро Щорський р-н, ДЮСШ МОН 2000 9.5 б/р 4 Медведьова Н.М.
23 9 Дробязко Андрій Менський р-нДЮСШ МОН 13.01.2000 9.5 б/р Ос. Терпицька І. Л.
24 489 Колодій Дмитро Щорський р-н,ДЮСШ МОН 20.04.2001 9.5 б/р 3 Лаходінов Є.О.
25 484 Тимошенко Максим Щорський р-н,ДЮСШ МОН 2002 9.5 б/р 2 Лаходінов Є.О.
26 18 Кутер Сергій Борзнянський р-нДЮСШ МОН 28.05.2001 9.6 б/р 1 Кутер С. Г.
27 381 Кривоус Нікіта Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 11.06.2000 9.6 б/р Ос. Кривоус Н.В.
28 381 Кривоус Єгор Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 27.04.2003 9.6 б/р Ос. Кривоус Н.В.
29 486 Рубан Артур Щорський р-н, ДЮСШ МОН 2000 9.7 б/р Ос. Медведьова Н.М.
30 169 Концевой Роман Чернігів 24.04.2000 9.7 б/р Ос.
31 392 Салато Олексій Щорський р-нДЮСШ МОН 01.10.2000 2.13.3 Ос.  Бережной В. Б.
32 483 Рудік Євген Щорський р-н, ДЮСШ МОН 2001 9.8 б/р Ос. Медведьова Н.М.
33 5050 Солонець Артур Носівський р-н 16.02.2001 9.8 б/р Ос. Папіна О.П.
34 464 Грищенко Валерій Щорський р-н,ДЮСШ МОН 02.03.2000 9.9 б/р 0 Лаходінов Є.О.
35 149 Корзюк Матвій м. ЧернігівКДЮСШ «С» 26.04.2000 10.1 б/р Ос. Філіпов В.В.Філіпова В. І.
36 8 Мардашко Богдан Менський р-н, ДЮСШ «К» 08.03.2001 10.2 б/р Ос Таратухіна Н.П.
37 9 Лепеха Богдан Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 22.07.2001 10.4 б/р Ос. Шульга О.П.
38 521 Жеваженко Артем Прилуки,ДЮСШ МОН 16.05.2003 10.4 б/р Ос. Бобровська О. А
39 488 Нелін Євгеній Щорський р-н, ДЮСШ МОН 14.04.2002 10.6 б/р Ос. Медведьова Н.М.
40 485 Шкуренко Андрій Щорський р-н,ДЮСШ МОН 09.10.2002 11.6 б/р Ос. Лаходінов Є.О.
41 13 Шаріко Дмитро Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 22.07.1999 7.7 І-юн. П/к Кривоус Н.В.
42 17 Котченко Олексій Менський р-н, ДЮСШ «К» 1999 8.4 ІІІ-юн П/к Таратухіна Н.П.
43 150 Купрієнко Артем м. ЧернігівКДЮСШ «С» 30.07.1999 8.5 ІІІ-юн П/к Філіпов В.В.Філіпова В. І.
44 20 Землінський Богдан Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 18.10.2000 8.7Ф-DQ б/р Ос. Шульга О.П.
45 121 Сущенко Владислав Борзнянський р-нДЮСШ МОН 24.12.2002 DQ б/р 0 Яковенко О.В.
46 63 Шевчик Андрій Менський р-н, ДЮСШ «К» 2000 DNS б/р Ос. Таратухіна Н.П.
47 12 Проха Данило Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 23.06.2001 DNS б/р Ос. Шульга О.П.
48 33 Якименко Ігор Менський р-н, ДЮСШ «К» 16.02.2000 DNS б/р Ос. Таратухіна Н.П.
49 12 Проха Данило Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 23.06.2001 DNS б/р Ос. Шульга О.П.

 

Біг на 300м, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 350 Гончаров Ростислав Прилуки,ДЮСШ МОН 28.04.2000  45.6 ІІІ-юн 18 Мачульний Є.В.
2 170 Кириленко Іван м. ЧернігівКДЮСШ «С» 28.02.2000 46.7 б/р 16 Філіпов В.В.Філіпова В. І.
3 710 Недашковський Артем Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 24.02.2000 48.6 б/р 15 Сергієнко В.А.
4 465 Медведьов Руслан Щорський р-н, ДЮСШ МОН 17.09.2000 49.1. б/р 13 Медведьова Н.М.
5 965 Слісаренко Максим Чернігів, ОКДЮСШ «С» 16.04.2000 49.3 б/р Ос. Масюк А.М.
6 468 Махмудов Руслан Щорський р-н, ДЮСШ МОН 2000 50.2 б/р Ос. Медведьова Н.М.
7 22 Долгоший Олександр Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 22.06.2000 50.5 б/р Ос. Шульга О. П.
8 85 Шумон Дмитро м. ЧернігівКДЮСШ «У» 14.04.2000 50.7 б/р Ос. Лагункова Н. М.
9 143 Сергієнко Владислав Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 30.01.2000 51.4 б/р 12 ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
10 484 Акуленко Богдан Щорський р-н,ДЮСШ МОН 19.12.2001 51.7 б/р 11 Лаходінов Є.О.
11 18 Кутер Сергій Борзнянський р-нДЮСШ МОН 28.05.2001 51.8 б/р 10 Кутер С. Г.
12 19 Косяк Владислав м.НіжинДЮСШ МОН 08.09.2000 52.0 б/р 9 Кремез О. М.Кремез М. П.
13 351 Денисенко Богдан Прилуцький р-нДЮСШ МОН 03.09.2001 52.1 б/р 8 Огієнко С. В.
14 516 Кисель Константин Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 01.10.2000 52.6 б/р Ос. ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
15 489 Колодій Дмитро Щорський р-н,ДЮСШ МОН 20.04.2001 53.9 б/р 7 Лаходінов Є.О.
16 76 Янов Андрій м. ЧернігівКДЮСШ «У» 06.12.2000 54.3 б/р Ос. Лагункова Н. М.
17 484 Тимошенко Максим Щорський р-н,ДЮСШ МОН 2002 54.7 б/р 6 Лаходінов Є.О.
18 121 Сущенко Владислав Борзнянський р-нДЮСШ МОН 24.12.2002 1.01.9 б/р 5 Яковенко О.В.
19 488 Нелін Євгеній Щорський р-н, ДЮСШ МОН 14.04.2002 1.06.1 б/р Ос. Медведьова Н.М.
20 485 Шкуренко Андрій Щорський р-н,ДЮСШ МОН 09.10.2002 1.07.2 б/р Ос. Лаходінов Є.О.
21 13 Шаріко Дмитро Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 22.07.1999 40.6 І-юн. П/к Кривоус Н.В.
22 12 Проха Данило Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 23.06.2001 DNS б/р Ос. Шульга О.П.
23 381 Кривоуз Єгор Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 27.04.2003 DNS б/р Ос. Кривоус Н.В.
24 382 Кривоуз Нікіта Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 06.11.2000 DNS б/р Ос. Кривоус Н.В.
25 916 Серпанов Максим м.НіжинДЮСШ МОН 12.02.2000 DNS б/р Ос. Кремез О. М.Кремез М. П.
26 7 Давиденко Кирил Прилуки,ДЮСШ МОН 17.03.2000  DNS б/р Ос. Мачульний Є.В.

 

Біг на 600м, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 667 Большаков Олександр Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 24.01.2000 1.50.9 18 Сергієнко В.А.
2 121 Науменко Олександр Н-Сіверський р-н 20.11.2000 1.54.9 16 Клименко В.В.
3 978 Кулик Дмитро Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 26.01.2001 1.55.3 15 Корецька С.М.
4 11 Землінський Богдан Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 18.10.2000 1.55.7 13 Шульга О.П.
5 462 Анищенко Денис Щорський р-н,ДЮСШ МОН 2001 1.58.5 12 Лаходінов Є.О.
6 731 Ремез Вадим Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 17.06.2001 2.03.8 11 Сергієнко В.А.
7 368 Савлуков Богдан Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 01.05.2000 2.06.9 10 Куц А. С,
8 366 Пономаренко Вадим Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 22.04.2000 2.07.4 9 Куц А.С,
9 464 Грищенко Валерій Щорський р-н,ДЮСШ МОН 02.03.2000 2.07.9 8 Лаходінов Є.О.
10 10 Білан Михайло Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 14.02.2000 2.11.4 Ос. Кривоус Н.В.
11 392 Салато Олексій Щорський р-нДЮСШ МОН 01.10.2000 2.13.3 Ос.  Бережной В. Б.
12 63 Шевчик Андрій Менський р-н, ДЮСШ «К» 2000 2.14.8 Ос. Таратухіна Н.П.
13 663 Сергієнко Михайло Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 27.11.2002 2.22.8 Ос. Сергієнко В.А.

 

Стрибки у довжину, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 11 Лавський Владислав Менський р-н,ДЮСШ «К» 16.03.2000 5.08 ІІ-юн 18 Таратухіна Н.П.
2 916 Серпанов Максим м.НіжинДЮСШ МОН 12.02.2000 4.89 ІІ-юн 16 Кремез О. М.Кремез М. П.
3 33 Якименко Ігор Менський р-н, ДЮСШ «К» 16.02.2000 4.78 ІІ-юн 15 Таратухіна Н.П.
4 355 Олійник Владислав Прилуцький р-нДЮСШ МОН 20.01.2000 4.45 ІІІ-юн 13 Огієнко С. В.
5 256 Кулик Дмитро Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 2001 4.44 ІІІ-юн Ос. Корецька С.М.
6 148 Бучера Владислав м. ЧернігівКДЮСШ «С» 03.03.2000 4.35 ІІІ-юн 12 Філіпов В.В.Філіпова В. І.
7 710 Недашковський Артем Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 24.02.2000 4.25 ІІІ-юн 11 Сергієнко В.А.
8 84 Сюр Олександр м.НіжинДЮСШ МОН 27.03.2000 4.17 ІІІ-юн 10 Кремез О. М.Кремез М. П.
9 350 Гончаров Ростислав Прилуки,ДЮСШ МОН 28.04.2000  4.05 ІІІ-юн Ос. Мачульний Є.В.
10 352 Кудлай Максим Прилуки,ДЮСШ МОН 18.07.2000  3.98 б/р 9 Мачульний Є.В.
11 7 Давиденко Кирил Прилуки,ДЮСШ МОН 17.03.2000  3.93 б/р Ос. Мачульний Є.В.
12 39 Парфілов Вячеслав м.НіжинДЮСШ МОН 09.11.2000 3.87 б/р 8 Кремез О. М.Кремез М. П.
13 11 Легкий Петро Менський р-н, ДЮСШ «К» 2001 3.85 б/р Ос Таратухіна Н.П.
14 151 Коленчук Вадим м. ЧернігівКДЮСШ «С» 19.01.2000 3.81 б/р Ос. Філіпов В.В.Філіпова В. І.
15 465 Медведьов Руслан Щорський р-н, ДЮСШ МОН 17.09.2000 3.75 б/р 7 Медведьова Н.М.
16 481 Федусенко Дмитро Щорський р-н, ДЮСШ МОН 2000 3.74 б/р 6 Медведьова Н.М.
17 6 Ємец Владислав Менський р-н, ДЮСШ «К» 2001 3.70 б/р Ос Таратухіна Н.П.
18 5050 Солонець Артур Носівський р-н 16.02.2001 3.65 б/р Ос. Папіна О.П.
19 164 Шнуренко Ілля Чернігів 30.06.2000 3.59 б/р Ос.
20 483 Рудік Євген Щорський р-н, ДЮСШ МОН 2001 3.55 б/р Ос. Медведьова Н.М.
21 392 Салато Олексій Щорський р-нДЮСШ МОН 01.10.2000 3.25 б/р Ос.  Бережной В. Б.
22 486 Рубан Артур Щорський р-н, ДЮСШ МОН 2001 3.24 б/р Ос. Медведьова Н.М.
23 169 Концевой Роман м. ЧернігівКДЮСШ «С» 24.04.2000 3.23 б/р Ос. Філіпов В.В.Філіпова В. І.
24 149 Корзюк Матвей м. ЧернігівКДЮСШ «С» 26.04.2000 3.00 б/р Ос. Філіпов В.В.Філіпова В. І.
25 521 Жеваженко Артем Прилуки,ДЮСШ МОН 16.05.2003 2.96 б/р Ос. Бобровська О. А
26 14 Угрин Владислав Менський р-н, ДЮСШ «К» 1998 5.30 І-юн П/к Таратухіна Н.П.
27 13 Легкий Устин Менський р-н, ДЮСШ «К» 1997 5.30 І-юн П/к Таратухіна Н.П.
28 17 Котченко Олексій Менський р-н, ДЮСШ «К» 1999 4.80 ІІ-юн П/к Таратухіна Н.П.
29 150 Купрієнко Артем м. ЧернігівКДЮСШ «С» 30.07.1999 4.04 ІІІ-юн П/к Філіпов В.В.Філіпова В. І.
30 132 Шалірук Денис Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 08.10.2000 Х б/р 0 Сергієнко В.А.

 

Стрибки у висоту, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 11 Лавський Владислав Менський р-н,  ДЮСШ «К» 16.03.2000 160 І-юн 18 Таратухіна Н.П.
2 89 Лукаш Максим Менський р-нДЮСШ МОН 15.10.2000 140 ІІ-юн 16 Тернпицька І. Л.
3 9 Дробязко Андрій Менський р-нДЮСШ МОН 13.01.2000 135 ІІІ-юн Ос. Тернпицька І. Л.
4 8 Мордашко Богдан Менський р-нДЮСШ МОН 08.02.2001 125 б/р Ос. Тернпицька І. Л.
5 352 Кудлай Максим Прилуки,ДЮСШ МОН 08.07.2000 125 б/р 15 Мачульний Є.В.
6 6 Ємец Владислав Менський р-н,  ДЮСШ «К» 18.05.2001 120 б/р Ос. Таратухіна Н.П.
7 3 Легкий Устин Менський р-н,  ДЮСШ «К» 1997 DNS б/р П/к Таратухіна Н.П.
8 5 Угрин Владислав Менський р-н,  ДЮСШ «К» 1998 DNS б/р П/к Таратухіна Н.П.

 

Штовхання ядра (4 кг), юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 710 Юрченко Юрій Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 12.02.2000 10.70 18 Сергієнко В.А.
2 18 Косяк Владіслав м.НіжинДЮСШ МОН 08.09.2000 9.55 16 Кремез О. М.Кремез М. П.
3 362 Тищенко Владислав Прилуцький р-нДЮСШ МОН 05.04.2001 9.08 15 Кравченко Т.М.
4 19 Супрун Олег Носівський р-н ДЮСШ МОН 25.01.2000 8.16 13 Тертишнік М. І.
5 366 Пономаренко Вадім Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 22.04.2000 8.00 12 Куц А. С,
6 7070 Бойко Богдан Носівський р-н 19.10.2001 6.95 11 Шиша Н.О.
7 8 Бондаренко Владислав Бахмацький р-нДЮСШ МОН 17.07.2000 6.95 10 Небощицький Г.О.
8 29 Гейко Богдан Носівський р-н ДЮСШ МОН 28.04.2000 6.69 9 Тертишнік М. І.
9 9 Остапчук Ілля Бахмацький р-нДЮСШ МОН 02.01.2001 6.54 8 Небощицький Г.О.
10 1 Харковник Артем Менський р-н,  ДЮСШ «К» 09.03.2002 6.03 Ос. Таратухіна Н.П.
11 10 Пасіка Дмитро Носівський р-н ДЮСШ МОН 06.09.2000 Х Ос. Тертишнік М. І.

 

Метання списа (600г), юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 19 Супрун Олег Носівський р-н ДЮСШ МОН 25.01.2000 30.95 І-юн 18 Тертишнік М. І.
2 20 Юрченко Юрій Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 12.02.2000 28.30 ІІ-юн 16 Сергієнко В.А.
3 25 Шалерук Денис Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 08.10.2000 26.92 ІІ-юн 15 Сергієнко В.А.
4 8 Бондаренко Владислав Бахмацький р-нДЮСШ МОН 17.07.2000 23.50 ІІІ-юн 13 Небощицький Г.О.
5 29 Гейко Богдан Носівський р-н ДЮСШ МОН 28.04.2000 24.30 ІІІ-юн 12 Тертишнік М. І.
6 9 Остапчук Ілля Бахмацький р-нДЮСШ МОН 02.01.2001 23.60 ІІІ-юн 11 Небощицький Г.О.
7 10 Пасіка Дмитро Носівський р-н ДЮСШ МОН 06.09.2000 17.40 б/р Ос. Тертишнік М. І.

 

Біг на 60м, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 405 Метка Валерія Носівський р-нДЮСШ 05.01.2000 8.3Ф- 8.2 ІІІ 18 Бочок В.А.
2 243 Гриценко Марія Бахмацький р-нДЮСШ МОН 08.12.2000 8.4Ф- 8.4 І-юн 16 Білич О.Л.
3 266 Задерій Єлизавета м.НіжинДЮСШ МОН 11.06.2002 8.6Ф- 8.7 І-юн 15 Кремез О. М.Кремез М. П.
4 203 Півень Ірина Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 31.08.2000 8.6Ф- 8.7 І-юн 13 ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
5 7050 Дирда Аліна Носівський р-н 07.05.2000 8.7Ф- 8.7 І-юн 12 Шиша Н.О.
6 128 Буряк Марія Носівський р-н 03.06.2001 8.6Ф- 8.8 І-юн 11 Бочок В.А.
7 462 Амельянєц Аліна Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 15.07.2000 8.8Ф- 9.1 І-юн 10 Бр.Філіпових
8 169 Пиркал Катерина Бахмацький р-нДЮСШ МОН 08.12.2000 8.8Ф- 9.2 І-юн Ос. Білич О.Л.
9 12 Калашник Аліна Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 2000 9.0 ІІ-юн Ос. Корецька С.М.
10 213 Кондратенко Вікторія Бахмацький р-нДЮСШ МОН 2000 9.0 ІІ-юн 9 Білич О.Л.
11 7 Полянська Анастасія м.НіжинДЮСШ МОН 08.01.2000 9.1 ІІ-юн 8 Кремез О. М.Кремез М. П.
12 362 Чернікова Аліна ПрилукиДЮСШ МОН 25.07.2001 9.2 ІІ-юн 7 Бобровська О.А.
13 2209 Дорошенко Анна Носівський р-н 07.08.2000 9.2 ІІ-юн 6 Папіна О.П.
14 369 Макуха Аліна Прилуки,ДЮСШ МОН 08.08.2000 9.2 ІІ-юн 5 Мачульний Є.В.
15 360 Барабаш Аліна Прилуки,ДЮСШ МОН 07.07.2002 9.2 ІІ-юн 4 Салівон Д.П.Демешко С.В.
16 212 Левченко Аліна Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 2001 9.3 ІІ-юн Ос. Корецька С.М.
17 240 Петренко Катерина Бахмацький р-нДЮСШ МОН 20.04.2000 9.4 ІІ-юн 3 Білич О.Л.
18 291 Барабаш Ірина Бахмацький р-нДЮСШ МОН 13.08.2000 9.5 ІІ-юн Ос. Білич О.Л.
19 351 Погоріла Аліна ПрилукиДЮСШ МОН 10.02.2002 9.5 ІІ-юн 2 Бобровська О.А.
20 85 Максименко Вікторія Борзнянський р-нДЮСШ МОН 29.05.2000 9.5 ІІ-юн 1 Романенко Р.О.
21 251 Овдієнко Тетяна 28.05.2000 9.5 ІІ-юн Ос. Борисенко О.В.
22 825 Чмир Надія Прилуки,ДЮСШ МОН 24.11.2001 9.5 ІІ-юн 0 Ракетський А.І.
23 207 Шевченко Катерина Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 2001 9.7 ІІІ-юн Ос. Корецька С.М.
24 68 Попович Оксана Менський р-нДЮСШ МОН 21.05.2000 9.7 ІІІ-юн 0 Терпицька І. Л.
25 205 Шустик Анна Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 2000 9.8 ІІІ-юн Ос. Корецька С.М.
26 580 Міщенко Вікторія Чернігів, КДЮСШ -1 МОН 22.11.2001 9.8 ІІІ-юн Ос. Антонова В.Г.
27 206 Ярига Вікторія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 2001 9.8 ІІІ-юн Ос. Корецька С.М.
28 49 Горох Ольга Борзнянський р-нДЮСШ МОН 17.10.2000 9.8 ІІІ-юн 0 Романенко Р.О.
29 363 Петренко Аліна Прилуцький р-нДЮСШ МОН 02.08.2001 9.9 ІІІ-юн Ос. Чекалін С.П.
30 97 Кисленко Юлія Борзнянський р-нДЮСШ МОН 22.11.2001 9.9 ІІІ-юн 0 Кутер С.Г.
31 93 Розумна Тетяна Борзнянський р-нДЮСШ МОН 20.01.2000 9.9 ІІІ-юн 0 Романенко Р.О.
32 350 Брухно Тетяна Прилуки,ДЮСШ МОН 16.02.2003 10.1 б/р Ос. Ракетський А.І.
33 165 Бездітко Поліна Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 13.07.2000 10.2 б/р Ос. Бр.Філіпових
34 367 Росохатська Марина Прилуки,ДЮСШ МОН 22.10.2002 10.2 б/р Ос. Ракетський А.І.
35 1515 Колесник Анна Носівський р-н 12.02.2003 10.3 б/р Ос. Шиша Н.О.
36 213 Суспіна Анастасія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 2001 10.4 б/р Ос. Корецька С.М.
37 2230 Солонець Марина Носівський р-н 06.04.2003 10.6 б/р Ос. Папіна О.П.
38 28 Капленко Надія м.НіжинДЮСШ МОН 05.10.2001 DQ б/р 0 Кремез О. М.Кремез М. П.
39 500 Прокопенко Валерія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 26.05.2000 DNS б/р Ос. ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
40 15 Потапенко Валентина Чернігів, КДЮСШ -1 МОН 11.03.2001 DNS б/р Ос. Антонова В.Г.
41 112 Ігнатчик Анастасія Бахмацький р-нДЮСШ МОН 14.02.2000 DNS б/р 0 Білич О.Л.
42 161 Литвин Наталія Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 1999 9.2 ІІ-юн П-к. Бр.Філіпових
43 168 Кисіль Олександра Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 25.12.1999 9.2 ІІ-юн П-к. Бр.Філіпових

 

Біг на 300м, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 405 Метка Валерія Носівський р-нДЮСШ 05.01.2000 44.4 ІІІ 18 Бочок В.А.
2 213 Кондратенко Вікторія Бахмацький р-нДЮСШ МОН 2000 47.0 ІІІ 16 Білич О.Л.
3 203 Півень Ірина Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 31.08.2000 48.5 І-юн 15 ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
4 128 Буряк Марія Носівський р-н 03.06.2001 49.3 І-юн 13 Бочок В.А.
5 266 Задерій Єлизавета м.НіжинДЮСШ МОН 11.06.2002 49.7 І-юн Ос. Кремез О. М.Кремез М. П.
6 28 Капленко Надія м.НіжинДЮСШ МОН 05.10.2001 50.2 І-юн 12 Кремез О. М.Кремез М. П.
7 369 Макуха Аліна Прилуки,ДЮСШ МОН 08.08.2000 50.3 І-юн 11 Мачульний Є.В.
8 398 Погорілко Анастасія Щорський р-нДЮСШ МОН 30.06.2001 50.8 І-юн 10  Бережной В. Б.
9 983 Летошко Валерія ЧернігівОКДЮСШ «С» 20.06.2000 50.8 І-юн Ос. Масюк А.М.
10 578 Сирбу Анастасія Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 01.05.2000 51.0 ІІ-юн Ос. Кривоус Н.В.
11 100 Красногор Надія Борзнянський р-нДЮСШ МОН 15.07.2000 51.1 ІІ-юн 9 Яковенко О.В.
12 101 Лисенко Марія ЧернігівКДЮСШ «У» 17.03.2000 51.3 ІІ-юн Ос. Лагункова Н.М.
13 85 Дімент Ілона ЧернігівКДЮСШ «У» 27.08.2000 52.1 ІІ-юн Ос. Лагункова Н.М.
14 212 Левченко Аліна Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 2001 52.4 ІІ-юн Ос. Корецька С.М.
15 7 Полянська Анастасія м.НіжинДЮСШ МОН 08.01.2000 52.7 ІІ-юн 8 Кремез О. М.Кремез М. П.
16 93 Розумна Тетяна Борзнянський р-нДЮСШ МОН 20.01.2000 53.6 ІІІ-юн 7 Романенко Р.О.
17 49 Горох Ольга Борзнянський р-нДЮСШ МОН 17.10.2000 54.7 ІІІ-юн 6 Романенко Р.О.
18 205 Шустик Анна Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 2000 54.9 ІІІ-юн Ос. Корецька С.М.
19 97 Кисленко Юлія Борзнянський р-нДЮСШ МОН 22.11.2001 55.1 ІІІ-юн 5 Кутер С.Г.
20 363 Петренко Аліна Прилуцький р-нДЮСШ МОН 02.08.2001 56.8 б/р 4 Чекалін С.П.
21 85 Максименко Вікторія Борзнянський р-нДЮСШ МОН 29.05.2000 57.3 б/р 3 Романенко Р.О.
22 29 Балуг Вікторія Борзнянський р-нДЮСШ МОН 29.09.2000 57.6 б/р 2 Яковенко О.В.
23 213 Суспіна Анастасія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 2001 1.01.7 б/р Ос. Корецька С.М.
24 35 Артеменко Анна 28.02.2001 DNS б/р 0 Борисенко О.В.
25 362 Чернікова Аліна ПрилукиДЮСШ МОН 25.07.2001 DNS б/р Ос. Бобровська О.А.
26 500 Прокопенко Валерія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 26.05.2000 DNS б/р Ос. ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
27 357 Рак Ірина Прилуцький р-нДЮСШ МОН 24.03.2000 DNS б/р 0 Кравченко Г.М.
28 380 Мажуга Олександра Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 19.12.1999 53.8 ІІІ-юн П/к. Кривоус Н.В.

 

Біг на 600м, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 100 Красногор Надія Борзнянський р-н ДЮСШ МОН 19.07.2000 2.00.9 18 Яковенко О.В.
2 3 Пурига Валентина Н-Сіверський р-н 19.01.2000 2.01.3 16 Клименко В.В.
3 169 Пиркал Катерина Бахмацький р-нДЮСШ МОН 08.12.2000 2.06.5 Ос. Білич О.Л.
4 398 Погорелко Анастасія Щорський р-нДЮСШ МОН 30.06.2001 2.07.2 15 Бережной В.Д.
5 987 Калашнік Аліна Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 22.05.2000 2.07.8 13 Корецька С.М.
6 600 Казіонова Ксенія Н-Сіверський р-н 23.05.2001 2.10.6 12 Клименко В.В.
7 206 Ярига Вікторія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 2001 2.11.3 Ос. Корецька С.М.
8 240 Петренко Катерина Бахмацький р-нДЮСШ МОН 20.04.2000 2.13.5 11 Білич О.Л.
9 369 Овсякова Ольга Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 24.03.2001 2.14.5 10 Куц А. С,
10 99 Калашник Сніжана Н-Сіверський р-н 17.04.2001 2.17.4 9 Клименко В.В.
11 29 Балог Вікторія Борзнянський р-н ДЮСШ МОН 29.09.2000 2.20.9 8 Яковенко О.В.
12 580 Міщенко Вікторія Чернігів, КДЮСШ -1 МОН 22.11.2001 2.29.9 Ос. Антонова В.Г.
13 169 Казіонова Вікторія Н-Сіверський р-н 23.05.2001 2.36.5 12 Клименко В.В.
14 516 Єфіменко Анна Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 11.09.1998 2.13.9 П/к Вятіорець С.Є.Середа С.С.
15 15 Потапенко Валентина Чернігів, КДЮСШ -1 МОН 11.03.2001 DNS Ос. Антонова В.Г.
16 360 Вінник Каріна Чернігів, КДЮСШ -1 МОН 24.03.2002 DNS Ос. Хорт Т.М.

 

Стрибок у довжину, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 462 Амельянєц Аліна Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 15.07.2000 4.05 І-юн 18 Бр.Філіпових
2 351 Погоріла Аліна ПрилукиДЮСШ МОН 10.02.2002 3.93 ІІ-юн 16 Бобровська О.А.
3 2209 Дорошенко Анна Носівський р-н 07.08.2000 3.91 ІІ-юн 15 Папіна О.П.
4 362 Чернікова Аліна ПрилукиДЮСШ МОН 25.07.2001 3.82 ІІ-юн 13 Бобровська О.А.
5 7050 Дирда Аліна Носівський р-н 07.05.2000 3.82 ІІ-юн 12 Шиша Н.О.
6 987 Калашнік Аліна Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 22.05.2000 3.75 ІІІ-юн Ос. Корецька С.М.
7 266 Задерій Єлизавета м.НіжинДЮСШ МОН 11.06.2002 3.70 ІІІ-юн 11 Кремез О. М.Кремез М. П.
8 212 Левченко Аліна Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 2001 3.62 ІІІ-юн Ос. Корецька С.М.
9 352 Говорун Анастасія Прилуки,ДЮСШ МОН 01.05.2000 3.54 ІІІ-юн 10 Ракетський А.І.
10 825 Чмир Надія Прилуки,ДЮСШ МОН 24.11.2001 3.54 ІІІ-юн 9 Ракетський А.І.
11 291 Барабаш Ірина Бахмацький р-нДЮСШ МОН 13.08.2000 3.51 ІІІ-юн Ос. Білич О.Л.
12 360 Барабаш Аліна Прилуки,ДЮСШ МОН 07.07.2002 3.44 б/р 8 Салівон Д.П.Демешко С.В.
13 243 Гриценко Марія Бахмацький р-нДЮСШ МОН 08.12.2000 3.44 б/р 7 Білич О.Л.
14 350 Брухно Тетяна Прилуки,ДЮСШ МОН 16.02.2003 3.40 б/р Ос. Ракетський А.І.
15 580 Міщенко Вікторія Чернігів, КДЮСШ -1 МОН 22.11.2001 3.39 б/р Ос. Антонова В.Г.
16 367 Росохатська Марина Прилуки,ДЮСШ МОН 22.10.2002 3.30 б/р Ос. Ракетський А.І.
17 205 Шустик Анастасія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 2001 3.10 б/р Ос. Корецька С.М.
18 207 Шевченко Катерина Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 2001 3.08 б/р Ос. Корецька С.М.
19 213 Суспіна Анастасія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 2001 2.88 б/р Ос. Корецька С.М.
20 359 Дудкіна Карина Прилуки,ДЮСШ МОН 20.03.2000 2.85 б/р Ос. Мачульний Є.В.
21 206 Ярига Вікторія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 2001 Х б/р Ос. Корецька С.М.
22 112 Ігнатчик Анастасія Бахмацький р-нДЮСШ МОН 14.02.2000 DNS б/р 0 Білич О.Л.
23 320 Малиш Олена Прилуки,ДЮСШ МОН 25.04.2001 DNS б/р Ос. Ракетський А.І.
24 15 Потапенко Валентина Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 11.03.2001 DNS б/р Ос. Кривоус Н.В.

 

Стрибок у висоту, дівчат

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 1 Слобода Марія Менський р-н, ДЮСШ «К» 21.02.2001 140 ІІІ 18 Таратухіна Н.П.
2 2 Котова Анастасія Менський р-н, ДЮСШ «К» 21.09.2002 125 ІІ-юн 16 Таратухіна Н.П.
3 68 Попович Оксана Менський р-н, ДЮСШ МОН 21.05.2000 120 ІІІ-юн 15 Терпицька І.Л.
4 359 Дудкіна Каріна Прилуки,ДЮСШ МОН 18.07.2000  120 ІІІ-юн Ос. Мачульний Є.В.
5 352 Говорун Анастасія Прилуки,ДЮСШ МОН 01.05.2000 115 ІІІ-юн 13 Ракетський А.І.
6 370 Малиш Олена Прилуки,ДЮСШ МОН 25.04.2001 110 б/р Ос. Ракетський А.І.
7 45 Зайцева Даяна Прилуки,ДЮСШ МОН 12.03.2001 105 б/р Ос. Бобровська О.А.

 

Штовхання ядра(3кг),дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 7 Лупинос Катерина Менський р-н, ДЮСШ «К» 01.02.2000 11.10 ІІІ 18 Таратухіна Н.П.
2 162 Сєдая Марина Н-Сіверський р-н 22.07.2000 9.25 І-юн 16 Клименко В.В.
3 2 Далте  Анастасія Менський р-н, ДЮСШ «К» 16.10.2000 9.06 І-юн 15 Таратухіна Н.П.
4 45 Лобан Юлія Козелецький р-н, МОН 07.09.2000 8.90 І-юн 13 Шарак О.В.
5 129 Білоштан Марія Бахмацький р-нДЮСШ МОН 20.01.2000 8.48 І-юн 12 Малашенко І.О.
6 1 Котова Анастасія Менський р-н, ДЮСШ «К» 21.09.2002 8.10 І-юн 11 Таратухіна Н.П.
7 18 Новгородська Дарина Ніжин,ДЮСШ МОН 29.03.2000 7.34 ІІ-юн 10 Кремез О.М.Кремез М.П.
8 32 Петренко Тетяна Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 03.02.2000 7.21 ІІ-юн 9 Сергієнко В.А.
9 4 Левадська Олександра Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 25.05.2000 7.00 ІІ-юн Ос. Порядіна В.В.
10 1 Слобода Марія Менський р-н, ДЮСШ «К» 21.02.2001 6.88 ІІІ-юн 8 Таратухіна Н.П.
11 65 Руднік Карина Козелецький р-н, МОН 05.02.1999 6.71 ІІІ-юн 7 Цабека О.М.
12 123 Савченко Валерія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 27.08.2000 6.69 ІІІ-юн Ос Середа О.А.
13 7 Волницька Дарина Бахмацький р-нДЮСШ МОН 19.02.2001 5.00 б/р 6 Небощицький Г.О.
14 32 Ємельяненко Антоніна Чернігів,ДЮСШ  «К» 28.11.2002 DNS б/р Ос. Порядіна В.В.

 

Метання списа( 600г), дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 4 Левадська Олександра Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 25.05.2000 25.28 ІІІ 18 Порядіна В.В.
2 162 Сєдая Марина Н-Сіверський р-н 22.07.2000 22.93 І-юн Ос. Клименко В.В.
3 35 Артеменко Анна 21.10 І-юн 16 Борисенко О.В.
4 45 Лобан Юлія Козелецький р-н, МОН 07.09.2000 19.61 ІІ-юн 15 Шарак О.В.
5 7 Волницька Дарина Бахмацький р-нДЮСШ МОН 19.02.2001 19.26 ІІ-юн 13 Небощицький Г.О.
6 65 Руднік Карина Козелецький р-н, МОН 05.02.1999 12.94 б/р 12 Цабека О.М.

 

Командні результати 

І група

Місце

Команда

Очки

1

 м. Чернігів

148

2

м. Прилуки

132

3

м.  Ніжин

124

ІІ група

1

Менський р-н

161

2

Козелецький р-н

143

3

Бахмацький р-н

118

4

Щорський р-н

102

5

Прилуцький р-н

100

6

Новгород-Сіверський р-н

82

7

Борзнянський р-н

75

ІІІ група

1

Носівський р-н

122

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий