Відкритий Чемпіонат області з легкої атлетики серед  юнаків та дівчат 2001 р.н. і мол.

    

15травня 2014 рік                                                             м. Славутич, л/а стадіон.

Протоколы соревнований (скачать)

 

<<< Особисті результати >>>

Біг на 60 м, юнаки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 14 Руднік Денис 19.06.2001 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 8.3Ф-8.0 І-юн 24 Шульга О.П
2 7 Захаренко Олександр 21.12.2001  НіжинДЮСШ МОН 8.6Ф-8.3 ІІІ-юн 21 Кремез О.М.Кремез М.П.
3 18 Калітвінов Максим 24.05.2001 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 8.7Ф-8.6 ІІІ-юн 18 Шульга О.П
4 26 Огняник Микита 16.05.2002 Чернігів, ОКДЮСШ «С» 9.2Ф-8.7 ІІІ-юн Ос. Луценко В.В.
5 534 Ющенко Максим 15.01.2002 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 8.9Ф-9.4 б/р Ос. Антонова В.Г.
6 31 Ахрименко Станіслав 2001 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 9.3Ф-9.5 б/р Ос. Шульга О.П
7 5 Коноваленко Богдан 14.02.2002  НіжинДЮСШ МОН 9.4 б/р 0 Кремез О.М.Кремез М.П.
8 1545 Мельник Максим 23.11.2002 Носівський р-нДЮСШ 9.4 б/р 0 Бочок В.А.Поночевний Ю.В.
9 83 Павлюченко Сергій 15.05.2003 Носівський р-нДЮСШ 9.5 б/р 0 Папіна О.П.
10 208 Сластьон Максим 26.08.2001 Чернігів, ОКДЮСШ «С» 9.8 б/р Ос. Луценко В.В.
11 22 Шумар Іван 04.07.2003 Чернігів, ОКДЮСШ «С» 9.9 б/р Ос. Луценко В.В.

 

Біг на 300м, юнаки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 14 Руднік Денис 19.06.2001 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 46.6 б/р 0 Шульга О.П
2 7 Захаренко Олександр 21.12.2001  НіжинДЮСШ МОН 48.3 б/р 0 Кремез О.М.Кремез М.П.
3 18 Калітвінов Максим 24.05.2001 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 53.3 б/р Ос. Шульга О.П
4 534 Ющенко Максим 15.01.2002 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 53.8 б/р Ос. Антонова В.Г.
5 1545 Мельник Максим 23.11.2002 Носівський р-нДЮСШ 55.2 б/р 0 Бочок В.А.Поночевний Ю.В.
6 31 Ахрименко Станіслав 2001 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 59.4 б/р Ос. Шульга О.П

 

Біг на 600м, юнаки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 97 Солонець Артур 16.02.2001 Носівський р-нДЮСШ 1.53.1 — — 24 Папіна О.П.
2 100 Захарченко Вадим 03.11.2001  НіжинДЮСШ МОН 2.12.0 — — 21 Івасенко Н.М.

 

Стрибки у довжину, юнаки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 5 Коноваленко Богдан 14.02.2002  НіжинДЮСШ МОН 3.91 б/р 0 Кремез О.М.Кремез М.П.

 

 Стрибки у висоту,юнаки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 4 Мордашко Богдан 08.02.2001 Менський р-н ДЮСШ «К» 140 ІІ-юн 24 Терпицька І.Л.
2 11 Легкий Петро 12.07.2001 Менський р-н ДЮСШ «К» 125 б/р 0 Таратухіна Н.П.
3 8 Ємець Владислав 18.05.2001 Менський р-н ДЮСШ «К» 125 б/р 0 Таратухіна Н.П.
4 99 Нагорний Вадим 10.01.2001 Менський р-н ДЮСШ «К» 120 б/р 0 Таратухіна Н.П.
5 14 Рутта Олег 02.02.2003 Менський р-н ДЮСШ «К» 110 б/р Ос. Таратухіна Н.П.

 

Штовхання ядра,юнаки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 97 Бойко Богдан 19.10.2001 Носівський р-нДЮСШ 9.31 ІІІ-юн 24 Шиша Н.О.
2 17 Харковник Артем 09.03.2002 Менський р-н ДЮСШ «К» 7.65 б/р 0 Таратухіна Н.П.

 

Метання спису,юнаки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 17 Харковник Артем 09.03.2002 Менський р-н ДЮСШ «К» 22.50 ІІІ-юн 24 Таратухіна Н.П.

 

Біг на 60м, дівчата

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 1115 Буряк Марія 03.06.2001 Носівський р-нДЮСШ 8.2Ф-8.3 ІІІ 24 Бочок В.А.
2 1 Капленко Надія 05.10.2001  НіжинДЮСШ МОН 8.3Ф-8.5 ІІІ 21 Кремез О.М.Кремез М.П.
3 394 Сіренко Каріна 06.02.2001 Носівський р-нДЮСШ 8.3Ф-8.6 ІІІ 18 Папіна О.П.
4 392 Семко Дарина 27.09.2002 Щорський р-нДЮСШ МОН 8.3Ф-8.9 ІІІ 15 Бережной В.Д.
5 20 Ілліна Анастасія 2002 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 8.8Ф-9.1 І-юн Ос. Шульга О.П
6 360 Барабаш Аліна 07.07.2002 ПрилукиКДЮСШ «С» 8.9Ф-9.1 І-юн 13 Салівон Р.П.Демешко С.В.
7 265 Маркова Анна 10.12.2002 Чернігів,КДЮСШ-1 МОН 9.1 ІІ-юн Ос. Кривоус Н.В.
8 580 Городна Анна 05.08.2001 Чернігів,КДЮСШ-1 МОН 9.2 ІІ-юн Ос. Кривоус Н.В.
9 303 Лузан Альона 21.11.2001 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 9.5 ІІ-юн Ос. Антонова В.Г.
10 25 Недашковська Олександра 19.08.2002 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 9.5 ІІ-юн Ос. Шульга О.П
11 396 Чумак Олександра 02.06.2003 Щорський р-нДЮСШ МОН 9.6 ІІІ-юн 11 Бережной В.Д.
12 5 Дусь Світлана 15.04.2001  НіжинДЮСШ МОН 9.6 ІІІ-юн 9 Івасенко Н.М.
13 15 Гавсієвич Єлізавета 23.03.2002 Чернігів,КДЮСШ-1 МОН 9.6 ІІІ-юн Ос. Кривоус Н.В.
14 27 Дворніченко Яна 20.07.2003 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 9.9 ІІІ-юн Ос. Шульга О.П
15 503 Фурса Еліна 22.11.2001 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 9.9 ІІІ-юн Ос. Антонова В.Г.
16 2 Буряк Лілія 11.03.2003 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 10.0 б/р Ос. Шульга О.П
17 9 Кіхтенко Дарина 03.08.2002  НіжинДЮСШ МОН 10.3 б/р 0 Кремез О.М.Кремез М.П.
18 13 Городна Катерина 10.07.2003 Чернігів,КДЮСШ-1 МОН 10.3 б/р Ос. Кривоус Н.В.
19 385 Солтинська Оксана 21.04.2002 Щорський р-нДЮСШ МОН 10.7 б/р 0 Бережной В.Д.
20 399 Матейкович Анастасія 14.04.2001 Щорський р-нДЮСШ МОН 0 Бережной В.Д.
21 7 Армашенська Анна 27.03.2002  НіжинДЮСШ МОН DNS 0 Кремез О.М.Кремез М.П.
22 49 Рибалко Софія 24.06.2003 Чернігів,КДЮСШ-1 МОН DQ Ос. Кривоус Н.В.

 

Біг на 300м, дівчата

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 1 Капленко Надія 05.10.2001  НіжинДЮСШ МОН 46.1 ІІІ 24 Кремез О.М.Кремез М.П.
2 394 Сіренко Каріна 06.02.2001 Носівський р-нДЮСШ 47.1 ІІІ 21 Папіна О.П.
3 20 Ілліна Анастасія 2002 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 49.5 І-юн 18 Шульга О.П
4 360 Барабаш Аліна 07.07.2002 ПрилукиКДЮСШ «С» 50.3 ІІ-юн 15 Салівон Р.П.Демешко С.В.
5 49 Рибалко Софія 24.06.2003 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 53.7 ІІІ-юн 13 Кривоус Н.В.
6 580 Городна Анна 05.08.2001 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 56.8 б/р Ос. Кривоус Н.В.
7 265 Маркова Анна 10.12.2002 Чернігів,КДЮСШ-1 МОН 57.8 б/р Ос. Кривоус Н.В.
8 503 Фурса Еліна 22.11.2001 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 58.9 б/р Ос. Антонова В.Г.
9 303 Лузан Альона 21.11.2001 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 1.00.0 б/р Ос. Антонова В.Г.

 

Біг на 600м, дівчата

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 130 Олійник Даяна 14.07.2001 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 2.02.7 — — 24 Дубоносова Н.М.
2 501 Вінниченко Анастасія 06.01.2002 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 2.16.0 — — 21 Антонова В.Г.
3 27 Дворніченко Яна 20.07.2003 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 2.16.5 — — 18 Шульга О.П

 

Стрибки у довжину, дівчата

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 1115 Буряк Марія 03.06.2001 Носівський р-нДЮСШ 4.47 І-юн 24 Бочок В.А.
2 5 Дусь Світлана 15.04.2001  НіжинДЮСШ МОН 4.44 І-юн 21 Івасенко Н.М.
3 49 Рибалко Софія 24.06.2003 Чернігів,КДЮСШ-1 МОН 4.20 І-юн 18 Кривоус Н.В.
4 392 Семко Дарина 27.09.2002 Щорський р-нДЮСШ МОН 3.96 ІІ-юн 15 Бережной В.Д.
5 396 Чумак Олександра 02.06.2003 Щорський р-нДЮСШ МОН 3.84 ІІ-юн 13 Бережной В.Д.
6 7 Армашенська Анна 27.03.2002  НіжинДЮСШ МОН 3.71 ІІІ-юн 11 Кремез О.М.Кремез М.П.
7 399 Матейкович Анастасія 14.04.2001 Щорський р-нДЮСШ МОН 3.69 ІІІ-юн 9 Бережной В.Д.
8 2 Буряк Лілія 11.03.2003 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 3.62 ІІІ-юн 7 Шульга О.П
9 25 Недашковська Олександра 19.08.2002 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 3.38 б/р Ос. Шульга О.П
10 9 Кіхтенко Дарина 03.08.2002  НіжинДЮСШ МОН 3.21 б/р 0 Кремез О.М.Кремез М.П.
11 385 Солтинська Оксана 21.04.2002 Щорський р-нДЮСШ МОН 2.80 б/р 0 Бережной В.Д.

 

Стрибки у висоту,дівчата

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 1 Слобода Марія 21.02.2001 Менський р-н ДЮСШ «К» 140 ІІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 9 Котова Анастасія 21.11.2002 Менський р-н ДЮСШ «К» 135 І-юн 21 Таратухіна Н.П.
3 99 Майстренко Вікторія 23.10.2004 Менський р-н ДЮСШ «К» 120 ІІ-юн 18 Таратухіна Н.П.

 

Штовхання ядра (3кг), дівчата

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 3 Котова Анастасія 21.11.2002 Менський р-н ДЮСШ «К» 9.16 І-юн 24 Таратухіна Н.П.
2 1 Слобода Марія 21.02. 2001 Менський р-н ДЮСШ «К» 8.45 І-юн 21 Таратухіна Н.П.
3 484 Терещенко Наталія 2001 Щорський р-нДЮСШ МОН 7.22 ІІ-юн 18 Карпенко О.М.
4 22 Крупська Аліна 04.06.2001  НіжинДЮСШ МОН 6.86 ІІІ-юн 15 Кремез О.М.Кремез М.П.
5 483 Садова Катерина 13.03.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН 6.57 ІІІ-юн п/к Івлєв В.Ю.

 

Метання спису,дівчата

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 5 Волкова Ірина 10.01.2002 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 14.33 б/р Ос. Порядіна В.В.
2 10 Муцька Карина 04.05.2002 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 14.08 б/р Ос. Порядіна В.В.

 
 

Командні результати

 

І група
Місце Команда Очки
1 м. Чернігів 137
2 м.Ніжин 128
3 м. Прилуки 28
ІІ група
1 Менський р-н 132
2 Щорський р-н 63
ІІІ група
1 Носівський р-н 111
2 Ріпкінський р-н 24

 

Головний суддя змагань                                                    Рябов В.В.

Головний секретар змагань                                              Антонова В.Г.

 

 

Один комментарий

  1. Виталий:

    Соня-умница

Оставить комментарий