16-17 квітня 2015 року в м. м. Корюківка та Чернігів відбувся Чемпіонат області з легкої атлетики серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл присвячений Міжнародному дню спорту заради розвитку і миру.

В змаганнях прийняло участь близько 400 спортсменів з  20 дитячо-юнацьких спортивних шкіл області.

Завдяки добре підготовленому стадіону в м.Корюківка змагання пройшли на високому організаційному рівні.

Переможці та призери, а їх було 144 у двох вікових групах, в особистому та командному заліках були нагороджені грамотами, медалями та кубками, які надали обласне Управління освіти і науки облдержадміністрації та Чернігівський обласний осередок національного олімпійського комітету України.

В командній першості перемогу здобула КДЮСШ № 1 м. Чернігова (МОН), друге місце – Бахмацька ДЮСШ ФСТ «Колос», третє місце – ДЮСШ м. Прилук (МОН).

Всі учасники та організатори вдячні керівництву Корюківської ПАТ «Слов’янські шпалери», райдержадміністрації, районній раді та відділу освіти за підготовку проведення змагань.

   ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ СЕРЕД ДЮСШ.
16-17 квітня 2015 р.

Результати (скачати)   

Особисті результати.

 

100 м  юнаки 2000 р. н. і мол.   
Місце абс. Старт. номер Спортсмен Команда Результ.
1 12 Довгий Денис Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет»  12.6 Ф-12.2
2 160 Кириленко Іван Чернігів, С, КДЮСШ -2 12.3 Ф -12.3
3 365 Гончаров Ростислав Прилуки, МОН, ДЮСШ 12.4 Ф -12.4
4 372 Буряк Євген Прилуки, МОН, ДЮСШ 12.6 Ф- 12.6
5 18 Ковальчук Владислав Борзна МОН ДЮСШ  12.7
6 964 Вовк Данило Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет»  12.7
7 22 Довгошей Олександр Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет»  12.8
8 11 Землинський Богдан Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет»  12.8
9 12 Яковлев Микита Корюківка, ДЮСШ  12.9
10 68 Чередниченко Олександр Коропський р-н, К, ДЮСШ  12.9
11 1007 Джулай Денис Носівка. МОН, ДЮСШ  12.9
12 366 Волощук Андрій Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ  13.0
13 35 Ващенко Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1  13.1
14 17 Калітвінов Максим Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет»  13.4
15 11 Легкий Петро Менський р-н, К, ДЮСШ  13.5
16 350 Челінога Дмитро Прилуки, МОН, ДЮСШ 13,6
17 9 Неділя Володимир Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 13,7
18 21 Дидалев Глеб Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 13,7
19 359 Каленіченко Артур Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 13,9
20 2 Ніколайчук Богдан Корюковка, ДЮСШ 13,9
21 357 Корнух Ярослав Прилуки, МОН, ДЮСШ 14,1
22 9 Ємець Владислав Менський р-н, К, ДЮСШ 14,4
23 10 Карпенко Дмитро Корюківка, ДЮСШ 15
24 1130 Рутта Олег Менський р-н, К, ДЮСШ 15,4
25 1126 Бродський Ян Менський р-н, К, ДЮСШ 15,7
26 1129 Обушний Кирил Менський р-н, К, ДЮСШ 16,3
27 8 Колоток Ігор Менський р-н, МОН, ДЮСШ 16,4
28 303 Барбаш Антон Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 16,5
127 Василенко Сергій Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 11,6
1 Чухрай Олексій Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 11,7
961 Дубовик Віктор Чернігів, С, КДЮСШ -2 11,8
100 м  юнаки 1998-1999 р. н.    
Місце абс. Старт. номер Спортсмен Команда Результ.
1 88 Жидок Денис Коропський р-н, К, ДЮСШ 11.6 Ф-11,3
2 1055 Красільник Ярослав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 11.3 Ф-11.3
3 369 Галібаренко Артем Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 12.1 Ф- 11.9
4 2212 Гречуха Олексій Менський р-н, МОН, ДЮСШ 12.3
5 104 Гайда Едуард Чернігів,У, КДЮСШ 12.4
6 129 Крюков Денис Чернігів,У, КДЮСШ 12.4
7 29 Лемешко Ярослав Борзна МОН ДЮСШ 12.4
8 39 Соколенко Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 12.5
9 183 Байдала Олександр Чернігів,У, КДЮСШ 12.7
10 89 Овчаренко Ігорь Менський р-н, МОН, ДЮСШ 13.3
11 1130 Мажуга Олександр Менський р-н, МОН, ДЮСШ 13.8
93 Фесенко Дмитро Борзна МОН ДЮСШ 12.5
200м юнаки 2000 р. н. і мол.   
Місце абс. Старт. номер Спортсмен Команда Результ.
1 366 Гончаров Ростислав Прилуки, МОН, ДЮСШ 26.2
2 12 Довгий Денис Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 27.1
3 160 Кириленко Іван Чернігів, С, КДЮСШ -2 27.4
4 35 Ващенко Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 27.6
5 366 Волощук Андрій Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 28.2
6 1122 Вернигор Андрій Менський р-н, К, ДЮСШ 28.2
7 22 Довгошей Олександр Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 28.6
8 350 Чепінога Дмитро Прилуки, МОН, ДЮСШ 29.6
9 100 Парфілов Владислав Ніжин,МОН,ДЮСШ 29.7
10 488 Ткаченко Руслан Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 30.3
11 359 Каленіченко Артур Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 30.4
12 17 Калітвінов Максим Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 31.5
13 303 Барбаш Максим Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 35.6
14 68 Чередниченко Олександр Коропський р-н, К, ДЮСШ DNS
200 м  юнаки 1998-1999 р. н. і мол.  
Місце абс. Старт. номер Спортсмен Команда Результ.
1 1055 Красільник Ярослав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 24.2
2 369 Галібаренко Артем Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 25.8
3 342 Коптель Вадим Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 26.0
4 29 Соколенко Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 26.3
5 1465 Картавцев Сергій Носівка. МОН, ДЮСШ 26.6
6 129 Крюков Денис Чернігів,У, КДЮСШ 26.9
7 464 Бойко Богдан Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 27.3
8 484 Сентебрьов Дмитро Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 27.5
127 Василенко Сергій Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 24.3
961 Дубовик Віктор Чернігів, С, КДЮСШ -2 24.6
1 Чухрай Олексій Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 25.4
400м юнаки 2000 р. н. і мол.   
Місце абс. Старт. номер Спортсмен Команда Результ.
1 964 Вовк Данило Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 59.3
2 152 Акольмаз Єлеозар Н-Сіверський р-н, КДЮСШ 1.00.3
3 28 Мазур Дмитро Ніжин, МОН, ДЮСШ 1.03.8
4 355 Пономаренко Вадим Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 1.04.3
5 488 Ткаченко Руслан Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 1.04.7
6 8 Кутер Сергій Борзна, МОН, ДЮСШ 1.05.6
7 483 Медведьов Руслан Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 1.05.7
8 100 Голован Дмитро Борзна, МОН, ДЮСШ 1.09.3
9 125 Шнип Ілля Н-Сіверський р-н, КДЮСШ 1.15.9
10 5 Реховський Павло Н-Сіверський р-н, КДЮСШ 1.20.0
11 66 Солодин Дмитро Н-Сіверський р-н, КДЮСШ 1.26.3
400 м  юнаки 1998-1999 р. н. і мол.  
Місце абс. Старт. номер Спортсмен Команда Результ.
1 11 Весіковський Назар Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 54.9
2 484 Сентебрьов Дмитро Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 1.00.6
3 85 Пустовіт Андрій Борзна, МОН, ДЮСШ 1.06.4
361 Сердюченко Дмитро Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ DQ
93 Фесенко Дмитро Борзна, МОН, ДЮСШ 59.1
31 Рибецький Денис Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 1.01.9
 800м юнаки 2000 р. н. і мол.   
Місце абс. Старт. номер Спортсмен Команда Результ.
1 42 Козлов Єгор Корюківка, ДЮСШ 2.24.7
2 142 Лисиця Дмитро Н-Сіверський р-н, КДЮСШ 2.26.2
3 239 Смаглюк Володимир Бахмацький р-н , Колос, ДЮСШ 2.26.7
4 11 Землинський Богдан Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 2.27.3
5 1454 Солонець Артур Носівка, МОН, ДЮСШ 2.28.6
6 93 Бренз Данило Н-Сіверський р-н, КДЮСШ 2.31.4
7 14 Самуілов Владислав Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 2.43.2
8 357 Корнух Ярослав Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 2.44.2
9 46 Тимошенко Максим Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 2.50.9
10 42 Каленков Кирил Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 3.09.8
11 41 Молнар Руслан Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 3.18.0
800 м  юнаки 1998-1999 р. н. і мол.  
Місце абс. Старт. номер Спортсмен Команда Результ.
1 209 Мироненко Констянтин Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 2.08.8
2 22 Спащенко Євчен Бахмацький р-н , Колос, ДЮСШ 2.11.6
3 366 Рацин Владислав Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 2.22.2
4 2 Динник Тарас Борзна,МОН, ДЮСШ 2.32.8
5 97 Сивак Олексій Борзна, МОН, ДЮСШ 2.36.6
598 Корогод Дмитро Чернігів, С, КДЮСШ -2 2.03.5
1500м юнаки 2000 р. н. і мол.   
Місце абс. Старт. номер Спортсмен Команда Результ.
1 2 Слісаренко Максим Чернігів, С, ОКДЮСШ 4.48.7
2 155 Рева Євген Н-Сіверський р-н, КДЮСШ 4.50.0
3 42 Козлов Єгор Корюковка, ДЮСШ 5.12.7
4 462 Анищенко Денис Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 5.17.2
5 10 Карпенко Дмитро Корюківка, ДЮСШ 5.28.9
6 359 Середута Микола Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 5.37.9
7 7 Бугай Антон Корюківка, ДЮСШ 6.00.3
8 2 Шутько Григорій Борзна, МОН, ДЮСШ 6.02.4
1500м юнаки 1998-1999 р.н.   
Місце абс. Старт. номер Спортсмен Команда Результ.
1 479 Доненко Дмитро Бахмацький р-н , Колос, ДЮСШ 4.54.9
2 177 Прокофьєв Павло Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 4.56.9
3 16 Чалик Олександр Корюківка, ДЮСШ 5.03.4
4 42 Сотник Євген Корюківка, ДЮСШ 5.12.6
5 178 Зозуля Олександр Бахмацький р-н , МОН,ДЮСШ 5.21.6
6 361 Сердюченко Дмитро Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 5.23.6
7 58 Преоюраженський Микита Н-Сіверський р-н КДЮСШ 5.34.7
8 77 Секера Дмитро Н-Сіверський р-н КДЮСШ 4.34.0
9 3 Кравченко Ярослав Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 5.07.3
10 129 Чудівський Сергій Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 5.12.8
Стрибки у довжину юнаки 2000 р.н. і мол.  
Місце абс. Старт. номер Спортсмен Команда Результ.
1 26 Лавський Владислав Менський р-н, К, ДЮСШ 5.78
2 88 Мажуга Артур Чернігів, С, КДЮСШ -2 5.29
3 100 Парфілов Владислав Ніжин, МОН, ДЮСШ 5.25
4 160 Кириленко Іван Чернігів, С, КДЮСШ -2 5.17
5 9 Неділя Володимир Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 4.70
6 21 Дидалев Глеб Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 4.56
7 11 Легкий Петро Менський р-н, К, ДЮСШ 4.56
8 9 Ємець Владислав Менський р-н, К, ДЮСШ 4.55
9 18 Ковальчук Владислав Борзна, МОН, ДЮСШ 4.42
10 355 Пономаренко Вадим Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 4.30
11 14 Самуілов Владислав Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 4.29
12 489 Салата Олександр Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 4.00
13 483 Медведьов Руслан Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 3.97
14 8 Мордашко Богдан Менський р-н, МОН, ДЮСШ 3.95
15 100 Головань Владислав Борзна, МОН, ДЮСШ 3.90
16 1129 Обушний Кирил Менський р-н, К, ДЮСШ 3.67
17 1130 Рутта Олег Менський р-н, К, ДЮСШ 3.22
18 1126 Брудський Ян Менський р-н, К, ДЮСШ 3.18
19 8 Колоток Ігор Менський р-н, МОН, ДЮСШ 3.12
Стрибки у довжину юнаки 1998-1999 р.н.   
Місце абс. Старт. номер Спортсмен Команда Результ.
1 75 Паляниця Олександр Прилуки, МОН, ДЮСШ 5.64
2 1465 Картавцев Сергій Носівка, МОН, ДЮСШ 5.62
3 1049 Мордашко Ярослав Менський р-н, МОН, ДЮСШ 5.61
4 367 Івахненко Євген Прилуки, МОН, ДЮСШ 5.22
5 363 Нощенко Станіслав Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 5.02
6 85 Пустовіт Андрій Борзна, МОН, ДЮСШ 4.88
7 327 Буряк Євген Прилуки, МОН, ДЮСШ 4.80
8 464 Бойко Богдан Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 4.78
9 29 Лемешко Ярослав Борзна, МОН, ДЮСШ 4.63
366 Рацин Владислав Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ DNS
2228 Єгорченко Денис Чернігів, С, КДЮСШ -2 6.14
Штовхання ядра юнаки 2000 р.н. і мол.  
1 23 Зелений Євген Корюківка, ДЮСШ 11.07
2 351 Тищенко Владислав Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 10.29
3 76 Нікіфоренко Василь Корюківка, ДЮСШ 9.68
4 215 Ільченко Віталій Бахмацький р-н , К, ДЮСШ 9.56
5 32 Харковник Артем Менський р-н, К, ДЮСШ 9.48
6 239 Гриценко Вадим Бахмацький р-н , К, ДЮСШ 9.45
7 11 Шарій Артем Бахмацький р-н , К, ДЮСШ 8.81
8 2202 Криворучко Микола Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 7.27
9 4 Тищенко Богдан Менський р-н, К, ДЮСШ 6.05
10 5 Коряк Валерій Менський р-н, К, ДЮСШ 5.99
Штовхання ядра юнаки 1998-1999 р.н.  
1 9 Дєдух Вячеслав Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 13.95
2 1 Кравченко Дмитро Ніжин, МОН, ДЮСШ 13.70
3 2 Шаховал Сергій Носівка, МОН, ДЮСШ 11.80
4 2230 Журба Вадим Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 11.79
5 100 Прокопенко Максим Бахмацький р-н , К, ДЮСШ 11.74
6 14 Мельник Олександр Бахмацький р-н , К, ДЮСШ 11.61
7 333 Дюдюк Владислав Бахмацький р-н , К, ДЮСШ 10.96
8 45 Стосенко Андрій Корюківка, ДЮСШ 10.87
9 46 Корень Євгеній Корюківка, ДЮСШ 10.67
10 47 Богдан Андрій Корюківка, ДЮСШ 9.93
11 49 Петрикей Олексій Корюківка, ДЮСШ 9.84
12 50 Олійник Тимофій Корюківка, ДЮСШ 9.17
13 13 Павленко Артем Носівка, МОН, ДЮСШ 9.10
14 2 Лемішко Євген Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 8.81
15 55 Метла Віктор Корюківка, ДЮСШ 5.56
 Метання диску юнаки 2000 р.н. і мол.  
1 239 Гриценко Вадим Бахмацький р-н , К, ДЮСШ 30.66
2 32 Харковник Артем Менський р-н, К, ДЮСШ 30.18
3 23 Нікіфоренко Василь Корюківка, ДЮСШ 28.05
4 215 Ільченко Віталій Бахмацький р-н , К, ДЮСШ 26.55
5 2202 Криворучко Микола Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 25.88
6 11 Шарій Артем Бахмацький р-н , К, ДЮСШ 24.68
7 4 Коряк Валерій Бахмацький р-н , К, ДЮСШ 17.89
8 1127 Тищенко Богдан Бахмацький р-н , К, ДЮСШ 17.14
 Метання диску 1998-1999 р.н.   
1 2230 Журба Вадим Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 44.93
2 1 Шаховал Сергій Носівка, МОН, ДЮСШ 33.28
3 4 Кравченко Дмитро Ніжин, МОН, ДЮСШ 32.50
4 100 Прокопенко Максим Бахмацький р-н , К, ДЮСШ 30.90
5 56 Богдан Андрій Корюківка, ДЮСШ 27.47
6 333 Дюдюк Владислав Бахмацький р-н , К, ДЮСШ 24.98
7 14 Мельник Олександр Бахмацький р-н , К, ДЮСШ 24.89
 Метання спису 2000 р.н. і мол.   
1 7 Остапчук Ілля Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 38.28
2 8 Гейко Богдан Носівка, МОН, ДЮСШ 36.30
3 9 Зелений Євген Корюківка, ДЮСШ 30.09
4 49 Стахорський Владислав Борзна, МОН, ДЮСШ 30.07
5 2 Олексієнко Владислав Носівка, МОН, ДЮСШ 26.10
 Метання спису 1998-1999 р.н.    
1 7 Кисіль Іван Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 57.50
2 5 Глушко Роман Носівка, МОН, ДЮСШ 49.30
3 9 Дедух Вячеслав Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 49.02
4 10 Кебкал Олександр Носівка, МОН, ДЮСШ 43.86
5 19 Паросітько Вадим Борзна, МОН, ДЮСШ 35.03
6 21 Петрикей Олексій Корюківка, ДЮСШ 33.97
7 25 Олійник Тимофій Корюківка, ДЮСШ 31.65
8 2 Лемішко Євген Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 30.48
 Естафета юнаки 100+200+300+400 м  
1 209 Мироненко Констянтин Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 2.16.2
Соколенко Артем
Красільник Ярослав
Ващенко Артем
2 22 Прокопенко Максим Бахмацький р-н , К, ДЮСШ 2.20.1
Удовичко Дмитро
Доненко Дмитро
Вісіковський Назар
3 964 Вовк Данило Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 2.21.8
Довгий Денис
Землінський Богдан
Коптель Вадим
4 75 Івахненко Євген Прилуки, МОН, ДЮСШ 2.23.8
Буряк Євген
Гончаров Ростислав
Поляниця Олександр
5 336 Волощук Андрій Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 2.25.6
Галібаренко Артем
Тищенко Владислав
Рацин Владислав
6 2212 Овчаренко Ігорь Менський р-н, МОН, ДЮСШ 2.26.9
Макуха Олександр
Мордашко Ярослав
Гречуха Олексій
7 484 Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 2.30.7
8 2 Ковальчук Владислав Борзна, МОН, ДЮСШ 2.31.3
Пустовіт Андрій
Сивак Олексій
Динник Тарас
9 155 Бренз Данило Н-Сіверський р-н.КДЮСШ 2.32.9
Акольмаз Єлеозар
Лисиця Дмитро
Рева Євген
10 1122 Лавський Владислав Менський р-н, К, ДЮСШ 2.33.4
Легкий Петро
Ємець Владислав
Вернигор Андрій
11 42 Зелений Євген Корюківка, ДЮСШ 2.37.6
Яковлев Микита
Сотник Євген
Карпенко Дмитро
 100м дівчата   2000 р.н. і мол.  
1 5 Капленко Надія Ніжин, МОН, ДЮСШ 13.4 Ф-13.5
2 35 Стецкова Тетяна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 13.7 Ф -13.7
3 448 Шарило Тетяна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 14.3 Ф-14.4
4 49 Рибалко Софія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 14.3 Ф -14.6
5 243 Гриценко Марія Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 14.4
6 358 Драчук Яна Прилуки, МОН, ДЮСШ 14.4
7 27 Ільіна Анастасія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 14.6
8 356 Тарасенко Альбіна Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 14.8
9 7050 Дирда Аліна Носівка, МОН, ДЮСШ 14.8
10 357 Пустоногова Анна Прилуки, МОН, ДЮСШ 14.8
11 687 Маркова Анна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 15.0
12 8 Хомко Анастасія Корюківка, ДЮСШ 15.1
13 369 Михайліченко Надія Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 15.3
14 12 Рябчун Анастасія Корюківка, ДЮСШ 15.4
15 380 Сирбу Анастасія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 15.5
16 518 Шурига Діана Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 15.5
17 574 Суспіна Анастасія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 15.7
18 970 Шевченко Катерина Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 15.9
19 211 Лепеха Валерія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 15.9
20 29 Помоз Юлія Чернігів,У, КДЮСШ 16.4
21 363 Забігайло Катерина Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 16.4
22 36 Литвиненко Олена Менський р-н, МОН, ДЮСШ 16.6
23 15 Авраменко Влада Корюківка, ДЮСШ 17.0
24 265 Городна Катерина Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 17.4
25 9 Толствова  Аліна Корюківка, ДЮСШ 17.6
26 13 Ларченко Марина Корюківка, ДЮСШ 17.7
27 3 Олійний Богдана Корюківка, ДЮСШ 17.7
28 4 Огієнко Марина Корюківка, ДЮСШ 18.1
29 11 Богдановська Катерина Корюківка, ДЮСШ 18.9
968 Прокопенко Валерія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» DQ
 100м дівчата 1998-1999 р.н.  
1 595 Максименко Катерина Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 13.3 Ф-13.2
2 51 Титаренко Вікторія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 13.5 Ф-13.6
3 75 Шишиліна Діана Прилуки, МОН, ДЮСШ 13.9 Ф-13.7
4 69 Гресь Світлана Носівка, МОН, ДЮСШ 13.9 Ф-13.9
5 362 Розбіцька Марина Прилуки, МОН, ДЮСШ 14.0
6 364 Хахно Катерина Прилуки, МОН, ДЮСШ 14.0
7 87 Роскот Анастасія Ніжин, МОН, ДЮСШ 14.3
8 200 Мищерська Марія Носівка, МОН, ДЮСШ 14.4
9 481 Баєва Катерина Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 14.5
10 370 Вербняк  Оксана Прилуки, МОН, ДЮСШ 14.7
11 365 Онопрієнко Діана Прилуки, МОН, ДЮСШ 14.7
12 482 Ніколаєнко Крістіна Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 14.8
13 3 Кола Анастасія Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 14.8
14 627 Клюй Карина Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 14.9
15 351 Труш Анна Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 15.1
16 578 Черняк Анна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 15.2
17 965 Гнип Анна Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 15.3
18 255 Білоконь Аліна Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 15.5
19 355 Назарін Юлія Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 15.5
8 Пархоменко Вікторія Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ DNS
990 Шульга Євгенія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 12.2
 200м дівчата   2000 р.н. і мол.  
1 235 Стецкова Тетяна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 29.7
2 358 Драчук Яна Прилуки, МОН, ДЮСШ 30.2
3 1301 Сіренко Карина Носівка, МОН, ДЮСШ 30.5
4 546 Слобода Маря Менський р-н, К, ДЮСШ 31.2
5 448 Шарило Тетяна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 31.8
6 207 Прокопенко Аліна Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 32.0
7 4 Буряк Лілія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 32.4
8 1129 Котова Анастасія Менський р-н, К, ДЮСШ 32.7
10 518 Шурига Діана Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 32.8
11 687 Маркова Анна Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 32.9
12 363 Забігайло Катерина Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 35.2
13 369 Михайліченко Надія Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 35.4
14 29 Помоз Юлія Чернігів,У, КДЮСШ 36.0
15 7 Поташна Маргарита Корюківка, ДЮСШ 37.0
16 265 Городна Катерина Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 38.3
17 3 Олійник Богданна Корюківка, ДЮСШ 38.9
18 2 Васюк Світлана Корюківка, ДЮСШ 39.8
19 1 Юрнюк Вікторія Корюківка, ДЮСШ 40.0
20 13 Ларченко Марина Корюківка, ДЮСШ 40.9
356 Тарасенко Альбіна Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ DNS
 200м дівчата   1998-1999 р.н. і мол.  
1 75 Шишиліна Діана Прилуки, МОН, ДЮСШ 29.6
2 595 Максименко Катерина Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 29.7
3 97 Юхно Ірина Носівка, МОН, ДЮСШ 29.7
4 580 Ручко Христина Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 30.4
5 362 Розбіцька Марина Прилуки, МОН, ДЮСШ 30.7
6 364 Хахно Катерина Прилуки, МОН, ДЮСШ 31.3
7 370 Вербняк  Оксана Прилуки, МОН, ДЮСШ 31.5
8 1520 Пустовгар Валерія Носівка, МОН, ДЮСШ 31.8
9 87 Роскот Анастасія Ніжин, МОН, ДЮСШ 31.8
10 482 Ніколаєнко Крістіна Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 32.9
11 576 Мороз Євгенія Чернігів,У, КДЮСШ 34.2
51 Титаренко Вікторія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 DNS
17 Закатова Катерина Чернігів, С, КДЮСШ -2 29.9
 400м дівчата   2000 р.н. і мол.  
1 968 Прокопенко Валерія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 1.08.0
2 380 Сирбу Анастасія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 1.18.8
3 5 Купрієнко Дарина Н-Сіверський р-н.КДЮСШ 1.20.4
4 970 Шевченко Катерина Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 1.21.6
5 211 Лепеха Валерія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 1.22.6
10 Бузіян Анастасія Корюківка, ДЮСШ DNS
 400м дівчата   1998-1999 р.н. і мол.  
1 83 Жигун Яна Носівка, МОН, ДЮСШ 1.02.6
2 97 Юхно Ірина Носівка, МОН, ДЮСШ 1.04.6
3 582 Нагорна Дарина Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 1.05.7
4 54 Скудная Анна Н-Сіверський р-н.КДЮСШ 1.09.6
5 577 Васильченко Лілія Чернігів,У, КДЮСШ 1.12.3
6 965 Гнип Анна Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 1.14.0
7 3 Копа Анастасія Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 1.15.0
8 31 Краслянська Анна Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 1.17.3
9 8 Пархоменко Вікторія Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 1.20.2
10 141 Лисиця Анна Н-Сіверський р-н.КДЮСШ 1.22.6
11 11 Бережна Валерія Н-Сіверський р-н.КДЮСШ 1.24.9
990 Шульга Євгенія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 1.00.3
17 Закатова Катерина Чернігів, С, КДЮСШ -2 1.01.2
2228 Закатова Ярослава Чернігів, С, КДЮСШ -2 1.05.5
 800м дівчата   2000 р.н. і мол.  
1 5 Щербина Анастасія Ніжин, МОН, ДЮСШ 2.44.4
2 16 Чалик Дарина Корюківка, ДЮСШ 2.46.2
3 6 Лукяниця Руслана Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 2.47.3
4 313 Пилипенко Ангеліна Бахмач,К,ДМК»Гармонія» 2.47.7
5 21 Красногор Надія Борзна, МОН, ДЮСШ 2.49.0
6 248 Димент Ілана Чернігів,У, КДЮСШ 2.51.0
7 972 Савченко Валерія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 2.53.0
8 159 Акальмаз Сусана Н-Сіверський р-н.КДЮСШ 2.53.2
9 269 Ткаченко Софія Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 2.57.8
10 267 Петренко Анна Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 2.59.6
11 92 Карпухіна Карино Н-Сіверський р-н.КДЮСШ 3.05.0
12 368 Каїка Анджела Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 3.08.2
13 246 Петренко Катерина Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 3.11.5
 800м дівчата   1998-1999 р.н. і мол.  
1 148 Редько Іванна Коропський р-н, К, ДЮСШ 2.38.9
2 481 Баєва Катерина Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 2.48.4
3 579 Левченко Анастасія Чернігів,У, КДЮСШ 2.50.2
4 362 Бабій Анна Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 3.14.1
18 Колпакова Аліна Борзна, МОН, ДЮСШ DNF
20 Павленко Карина Чернігів, С, КДЮСШ -2 DNF
 1500м дівчата   2000 р.н. і мол. 
1 160 Козіонова Ксенія Н-Сіверський р-н.КДЮСШ 5.52.2
2 40 Науменко Яна Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 6.05.0
3 169 Козіонова Вікторія Н-Сіверський р-н.КДЮСШ 6.09.7
4 14 Прокопенко Каріна Бахмацький р-н , К, ДЮСШ 6.23.2
5 574 Суспіна Анастасія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 6.26.4
485 Семко Дарина Щорский р-н, МОН, ДЮСШ DNF
 1500м дівчата   1998-1999 р.н. і мол.   
1 333 Неїзжала Тетяна Бахмацький р-н , К, ДЮСШ 6.12.0
2 579 Ясь Дарина Чернігів,У, КДЮСШ 6.25.6
3 364 Овсякова Катерина Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 6.40.3
4 148 Клименко Карина Н-Сіверський р-н.КДЮСШ 6.47.8
5 368 Фабрицій Аліна Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 7.18.5
 Стрибки у довжину дівчата 2000 р.н. і мол.  
1 1054 Чернікова Аліна Прилуки, МОН, ДЮСШ 4.68
2 546 Слобода Марія Менський р-н, К, ДЮСШ 4.47
3 485 Семко Дарина Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 4.30
4 22 Кочергіна Марія Ніжин, МОН, ДЮСШ 4.18
5 49 Рибалко Софія Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 4.15
6 1 Котова Анастасія Менський р-н, К, ДЮСШ 4.11
7 12 Рябчун Анастасія Корюківка, ДЮСШ 3.81
8 357 Постоногова Анна Прилуки, МОН, ДЮСШ 3.76
9 13 Ермоленко Заріна Корюківка, ДЮСШ 3.63
10 15 Авраменко Влада Корюківка, ДЮСШ 3.50
11 4 Буряк Лілія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 3.49
12 10 Юрнюк Вікторія Корюківка, ДЮСШ 3.02
13 36 Литвиненко Олена Менський р-н, МОН, ДЮСШ ХХХ
 Стрибки у довжину дівчата 1998-1999 р.н.  
1 35 Почек Юлія Прилуки, МОН, ДЮСШ 4.79
2 5 Самойлено Марія Прилуки, МОН, ДЮСШ 4.63
3 580 Ручко Христина Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 4.14
4 45 Івасенко Аліна Ніжин, МОН, ДЮСШ 3.86
5 627 Клюй Карина Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 3.69
69 Гресь Світлана Носівка, МОН, ДЮСШ DNS
 Штовхання ядра дівчата 2000 р.н. і мол.  
1 1 Лупинос Катерина Менський р-н, К, ДЮСШ 13.68
2 2 Котова Анастасія Менський р-н, К, ДЮСШ 10.79
3 61 Новоградська Дарина Ніжин, МОН, ДЮСШ 9.61
4 546 Слобода Марія Менський р-н, К, ДЮСШ 8.98
5 541 Терещенко Наталія Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 8.54
6 100 Коломійченко Руслана Ніжин, МОН, ДЮСШ 8.15
7 972 Савченко Валерія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 7.90
8 468 Хоминська Валерія Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 7.73
9 486 Калашнікова Олена Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 5.86
10 8 Соломинник Вікторія Менський р-н, МОН, ДЮСШ 5.14
 Штовхання ядра дівчата 1998-1999 р.н.
1 1 Зінченко Дарина Ніжин, МОН, ДЮСШ 10.58
2 16 Далте Анастасія Менський р-н, К, ДЮСШ 10.49
3 255 Білоконь Аліна Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 9.69
4 265 Садова Катнрина Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 6.86
5 35 Щукіна Тетяна Чернігів, К, ДЮСШ 5.99
 Метання диску дівчата 2000 р.н. і мол.
1 1 Лупинос Катерина Менський р-н, К, ДЮСШ 31.55
2 61 Новоградська Дарина Ніжин, МОН, ДЮСШ 27.12
3 541 Терещенко Наталія Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 20.03
4 468 Хоминська Валерія Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 19.47
5 100 Коломійченко Руслана Ніжин, МОН, ДЮСШ 17.75
6 3 Ломко Ольга Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 16.85
7 486 Калашнікова Олена Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 15.10
8 4 Карацюба Яна Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ ХХХ
 Метання диску дівчата 1998-1999 р.н.
1 1 Зінченко Дарина Ніжин, МОН, ДЮСШ 27.40
2 16 Далте Анастасія Менський р-н, К, ДЮСШ 25.92
3 255 Білоконь Аліна Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 21.43
4 265 Садова Катнрина Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 16.95
 Метання спису дівчата 2000 р.н. і.мол.
1 4 Карацюба Яна Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 26.86
2 35 Артеменко Анна Носівка, МОН, ДЮСШ 25.54
3 22 Кочергіна Марія Ніжин, МОН, ДЮСШ 25.00
4 154 Солдатова Анастасія Н-Сіверський р-н.КДЮСШ 21.33
5 38 Муцька Карина Чернігів, К, ДЮСШ 21.03
6 14 Винник Вікторія Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 20.00
7 2 Коваль Ірина Носівка, МОН, ДЮСШ 19.80
8 3 Мосьпан Дарина Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 19.00
9 10 Волкова Ірина Чернігів, К, ДЮСШ 16.16
1 Ломко Ольга Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ DNS
 Метання спису дівчата 1998-1999 р.н.
1 2 Косташ Карина Носівка, МОН, ДЮСШ 27.00
2 35 Щукіна Тетяна Чернігів, К, ДЮСШ 25.00
 Естафета дівчата 100+200+300+400 м
1 582 Ручко Христина Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 2.39.1
Максименко Катерина
Нагорна Дарина
Рибалко Софія
2 5 Чернікова Аліна Прилуки, МОН, ДЮСШ 2.44.5
Розбіцька Марина
Шишиліна Діана
Самойлено Марія
3 968 Гнип Анна Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 2.45.7
Ілліна Анастасія
Прокопенко Валерія
Савченко Валерія
4 6 Кочергіна Марія Ніжин, МОН, ДЮСШ 2.49.3
Роскот Анастасія
Капленко Надія
Щербина Анастасія
5 3 Прокопенко Аліна Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 2.52.1
Петренко Анна
Копа Анастасія
Пархоменко Вікторія
6 579 Мороз Євгенія Чернігів,У, КДЮСШ 2.54.1
Помоз Юлія
Димент Ілана
Левченко Анастасія
7 485 Щорский р-н, МОН, ДЮСШ 3.03.9
8 159 Карпухіна Карина Н-Сіверський р-н.КДЮСШ 3.06.0
Казіонова Вікторія
Бережна Валерія
Акольмаз Сусанна
9 364 Назарін Юлія Прилуцький р-н, МОН, ДЮСШ 3.06.7
Труш А
Михайліченко Н
Овсякова Катерина
10 10 Хомко Анастасія Корюківка, ДЮСШ 3.19.2
Рябчун Анастасія
Єрмоленко Заріна
Поташна Маргарита
Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)
 

11 комментариев

  1. track and field:

    Дякуємо!

  2. Vlad_D:

    Извините пожлст, мож я чёт недопонимаю, но ГДЕ «названия» тренеров?!
    =0

    • Полная таблица рузультатов находиться в файле-таблице для программы Еxel, которую можно скачать на этой же странице в начале статьи.

  3. alex:

    Мне очень интересно, КАК команда Бахмачского района ,имея только два призовых места умудрилась занять второе обще командное место.

  4. alex:

    Извините не два а три призовых места (эстафета мал.)

    • Тренер:

      может посмотрите внимательнее)))

    • Тренер:

      второе командное место заняла дюсш ,,Колос,, г.Бахмач а не Бахмацкий район,это во -первых,во-вторых в протоколах ошибки,некоторые колосовские написаны как Мон бахмацкий район,и у них не ,,три призовых места » как вы гворите,а перчисляю:1 место на 1500 у юношей,1 место на 1500 у девушек,1 место на 400 метров у юношей,2 место на 800 у юношей,3 место на 800 у юношей младших,1 место в метании диска у юношей младших,2 место в эстафете,так в чем ваш вопрос собственно?

  5. Тренер:

    просто они перепутали ,допустим пишут так:Смаглюк Володимир Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ,а на самом деле не Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ .а Бахмацький р-н , К, ДЮСШ,это видимо вас и запутало) хотя очки посчитали все правильно

    • alex:

      Вообще то я написал из того что увидел в напечатанных протоколах. Обидеть никого не хотел.

      • ТРЕНЕР:

        та никаких обид)) они тем более уже исправили,просто в бахмаче 2 дюсш: МОН и КОЛОС и часто всех пишут МОН и все

Оставить комментарий