ПРОТОКОЛИ

Чемпіонату Чернігівської області серед ДЮСШ

23-24.04.2014р.                                                                                                     м.Корюківка, м.Чернігів

Біг 100м (дівчата) 1999р.н і молодші

Місце               П.І    Р.Н   ДЮСШ      Тренер Результат
1 Ручко Христина 1999 КДЮСШ-1 Кривоус Н.В 13,8 ф-13,7
2 Нагорна Дар’я 1999 КДЮСШ-1 Антонова В.Г 13,9 ф-13,8
3 Стецкова Тетяна 2000 КДЮСШ-1 Красильник Т.С 14,2 ф-14,0
4 БережнаОлександра 1999 Щорс ДЮСШ Івлєв В.Ю 14,2 ф-14,1
5 Півень Ірина 2000 ДЮСШ «Атлет» Вятіорець С.Є Середа С.С 14,4
6 КондратенкоВІкторія 2000 Бахмацька ДЮСШ Білич О.Л 14,4
7 Ніколаенко Кристина 1999 Щорс ДЮСШ Івлєв В.Ю 14,5
8 Шарило Тетяна 2000 КДЮСШ-1 Антонова В.Г 14,6
9 Семко Дар’я 2002 Щорс ДЮСШ Бережний В.Д 14,6
10 Шурига Діана 2000 КДЮСШ-1 Хорт Т.М 14,7
11 Безручко Євгенія 1999 Щорс ДЮСШ Карпенко О.М 15,1
12 Пиркал Катерина 2000 Бахмац. ДЮСШ Білич О.Л 15,1
13 Джола Дарина 2000 ДЮСШ «Атлет» Вятіорець С.Є Середа С.С 15,5
14 Прокопенко  Валерія 2000 ДЮСШ «Атлет» Вятіорець С.Є Середа С.С 15,5
15 Науменко Яна 2000 Щорс ДЮСШ Лахадинов Є.О 15,6
16 Сирбу Анастасія 2000 КДЮСШ-1 Кривоус Н.В 15,6
17 Олійник Альона 1999 Корюківка Лисік Р.Г 15,7
18 Лук’янець Аліна 2002 Щорс ДЮСШ Лахадинов Є.О 15,9
19 Щербатюк Анастасія 1999 Корюківка Лисік Р.Г 16,6
20 Олійник Богдана 2000 Корюківка Лисік Р.Г 16,7
21 Гончарук Ольга 2000 КДЮСШ-1 Красільник Т.С 16,9
22 Ларченко Марина 2000 Корюківка МакаренкоМ.А 17,4
23 Ларченко Ірина 2000 Корюківка МакаренкоМ.А 17,7

 

Біг  100м  (жінки)      1997-1998р.н

1 Максименко Катерина 1998 КДЮСШ-1 Кривоус Н.В. 12,5Ф-12,7
2 Карпенко Людмила 1997 КДЮСШ «С» Луценко В.В.,Кривоус Н.В. 13,3Ф-13,3
3 Журило Ольга 1997 Менська ДЮСШ Терлицька І.Л 13,7Ф-13,7
4 Савенко Тетяна Щорс ДЮСШ КарпенкоО.М. 14,4Ф-14,4
5 Захарченко Тетяна 1997 Щорс ДЮСШ Івлєв В.Ю. 14,5
6 Бойко Ольга 1998 Щорс ДЮСШ Івлєв В.Ю 15,1
7 Назаренко Олександра 1997 Корюківка Лисік Р.Г. 16,2
8 Неволько Марія 1997 Бахмач ДЮСШ Білич О.Л.
п/к Шульга Євгенія 1994 ДЮСШ «Атлет» ВятіорецьС.Є., Середа С.С. 12,0

 

Біг  200м  (дівчата)      1999р.н., і молодші

1 Ручко Христина 1999 КДЮСШ-1 Кривоус Н.В. 29,3
2 Стецкова Тетяна 2000 КДЮСШ-1 Красільник Т.С. 29,3
3 Нагорна Дар’я 1999 КДЮСШ-1 Антонова В.Г. 30,4
4 КовальковськаАнастасія 1999 ЩорсДЮСШ МєдвєдьоваН.М 30,4
5 НіколаєнкоКрістіна 1999 ЩорсДЮСШ Івлєв В.Ю. 30,6
6 Шурига Діана 2000 КДЮСШ-1 Хорт Т.М. 30,9
7 БережнаОлександра 1999 Щорс ДЮСШ Івлєв В.Ю. 31,2
8 Півень Ірина 2000 ДЮСШ «Атлет» Вятіорець С.Є., Середа С.С. 31,5
9 Шарило Тетяна 2000 КДЮСШ-1 Антонова В.Г. 32,2
10 Сирбу Анастасія 2000 КДЮСШ-1 Кривоус Н.В. 32,9
11 Безручко Євгенія ЩорсДЮСШ Карпенко О.М. 33,0
12 Джола Дарина 2000 ДЮСШ «Атлет» Вятіорець С.Є., Середа С.С. 34,4
13 Лук’янець Аліна 2002 ЩорсДЮСШ Лахадинов Є.О. 34,9
14 Осипчук Альона 1999 БахмачДЮСШ Білич О.Л. 33,1
15 Ларченко Марина 2000 Корюківка Макаренко М.А. 39,6
16 Ларченко Ірина 2000 Корюківка Макаренко М.А. 39,7
н/з Олійник Богдана 2000 Корюківка Макаренко М.А

 

Біг  200м  (жінки)      1997-1998р.н

1 МаксименкоКатерна 1998 КДЮСШ-1 Кривоус Н.В. 27,3
2 Савенко Тетяна ЩорсДЮСШ Карпенко О.М. 31,5
3 Бойко Ольга 1998 ЩорсДЮСШ Івлєв В.Ю. 33,3
4 Шульга Євгенія 1994 ДЮСШ «Атлет» ВятіорецьС.Є.,Середа С.С. 25,6

 

Біг  400м  (дівчата)      1999р.н., і молодші

1 Редько Іванна 1999 КоропДЮСШ Лучко В.Л. 1.04,9
2 Кондратенко Вікторія 2000 БахмачДЮСШ Білич О.Л. 1.08,1
3 Ковальковська Анастасія 1999 ЩорсДЮСШ МєдвєдьоваН.М. 1.09,2
4 Прокопенко Валерія 2000 ДЮСШ «Атлет» ВятіорецьС.Є.,Середа С.С. 1.11,4
5 Семко Дар’я 2002 ЩорсДЮСШ Бережний В.Д. 1.14,9

 

Біг  400м  (жінки)      1997-1998р.н

1 Юрченко Карина 1997 КДЮСШ-1 Антонова В.Г. 1.05,4
2 Захарченко Тетяна 1997 ЩорсДЮСШ Івлєв В.Ю. 1.09,5
3 Павленко Карина 1997 Корюківка Лисік Р.Г. 1.13,7
п/к Закатова Ярослава 1994 Спартак -2 Філіпови,Марченко М.С. 58,8

 

 Біг  800м  (дівчата)      1999р.н., і молодші

1 Лиходій Тетяна 1999 Кдюсш«С» Луценко В.В,І.В. 2.52,5
2 Петренко Катерина 2000 Бахмач ДЮСШ Білич О.Л. 3.02,7

 

Біг  800м  (дівчата)      1997-98р.н.

1 Слісаренко Катерина 1997 КДЮСШ-1 Антонова В.Г. 2.24,3

 

Біг  1500м  (дівчата)      1999р.н., і молодші

1 Науменко Яна 2000 ЩорсДЮСШ Лахадинов Є.О. 5.43,7
2 Чалик  Дарина 2001 Корюківка Симончук С.О. 5.44,0

 

Штовхання ядра (дівчата)    1999рі молодші

1 Наумчик Олена 1999 Мена «Колорс» 12,59
2 Лупинос Катерина 2000 Мена «Колос» 11,80
3 Данте Анастасія 1999 ДЮСШ «Колос» 10,12
4 Максименко Наталія 1999 Обл. «Колос» 9,23
5 Слобода Марія 2001 Мена «Колос» 8,35
6 Новоградська Дар’я 2000 Ніжин 8,23
7 Савченко Валерія 2000 ДЮСШ «Атлет » 7,27
8 Кравченко Катерина 2003 5,78

 

Штовхання ядра (жінки)  1997-98р.н.

1 Зінченко Дарина 1998 Ніжин 10,49
2 Василенко Марія 1997 Ніжин 10,28

 

Метання диска (дівчата)    1999рі молодші

1 Наумчик Олена 1999 ДЮСШ «Колос» 30,66
2 Лупинос Катерина 2000 ДЮСШ «Колос» 29,64
3 Далте Анастасія 1999 ДЮСШ «Колос» 25,23
4 Максименко Наталія 1999 ДЮСШ «Колос» 23,65
5 Новоградська Дар’я 2000 Ніжин 22.69
6 Карацюба Яна 2000 Бахмач 16,13

 

Метання диска (дівчата)  1997-98р.н.

1 Кондрашевська Карина 1997 Ніжин 25,40
2 Зінченко Дарина 1998 Ніжин 24,43
3 Василенко Марія 1997 Ніжин 22,25
4 Кіяшко Дарина 1997 Бахмач 19,43

 

Метання спису (дівчата)    1999рі молодші

1 Левадська Олександра 2000 ДЮСШ «Атлет» 25,13
2 Кочергіна Марія 2000 Ніжин 21,85
3 Карацюба Яна 2000 Бахмач 20,05
4 Муцька Карина 2002 ДЮСШ «Атлет» 17,48
5 Кравченко Катерина 2003 Чернігів 16,12
6 Волкова Ірина 2002 Чернігів 12,32

     

Метання спису (жінки)  1997-98р.н.

1 Щукіна Тетяна 1998 ДЮСШ «Колос» 25,95
2 Кіяшко Дарина 1997 Бахмач 24,93

 

Естафета (дівчата)   100х200х300х400м.

Місце Команда результат
1 КДЮСШ-1 2.33,5
2 Щорс ДЮСШ 2.50,9
3 Бахмацький р-н ДЮСШ 2.51,5
4 ДЮСШ «Атлет» 2.55,1
5 М.Корюківка 2.58,7

 

Біг  100м  (юнаки)      1999р.н і молодші

1 Красільник Ярослав 1999 КДЮСШ-1 Красільник Т.С 11,3 ф-11.3
2 Жидок Денис 1999 Короп ДЮСШ Лучко В.Л 12,2 ф-12,2
3 Соколенко Артем 1999 КДЮСШ-1 Красільник Т.С 12,3 ф-12,4
4 ПетрушевецьРуслан 1999 ДЮСШ «Атлет» Шульга О.П 12,9
5 МордашкоЯрослав 1999 МенськаДЮСШ Терлицька І.Л 13,0
6 Йилдирим Деніз 1999 ДЮСШ «Атлет» Корецька С.М 13,0
7 Довгий Денис 2001 ДЮСШ «Атлет» Шульга О.П 13,1
8 Лукаш Максим 2000 МенськаДЮСШ Терлицька І.Л 13,1
9 ЗемлинськийБогдан 2000 ДЮСШ «Атлет» Шульга О.П 13,3
10 Вовк Данило 2001 ДЮСШ «Атлет» Корецька С.М 13,3
11 Малуха Олександр 1999 МенськаДЮСШ Терлицька І.Л 13,5
12 Самуілов Влад 2000 ДЮСШ «Атлет» Шульга О.П 14,0
13 ГолованьВолодимир 2001 ДЮСШ «Атлет» Корецька С.М 14,2
14 Сергієнко Владислав 2000 ДЮСШ «Атлет» Вятіорець С.Є., Середа С.С. 14,3
15 Салата Олександр 2000 Щорс ДЮСШ Бережний В.Д. 14,4
16 Геращенко Павло 1999 КДЮСШ-1 Хорт Т.М. 12.0 ф-DNS

 

Біг  100м  (чоловіки)      1997-1998р.н

1 Сила Ярослав 1997 ДЮСШ «Атлет» Вятіорець С.Є., Середа С.С. 11,5Ф-11,8
2 Чатов Олександр 1998 ЩорсДЮСШ Лахадінов Є.О. 12,2Ф-11,9
3 В’ялець Денис 1997 КДЮСШ-1 Антонова В.Г. 12,0Ф-12,0
4 Бреус Артем 1997 Менська ДЮСШ Терлицька І.Л 12,0Ф-12,0
5 Гречуха Олексій 1998 Менська ДЮСШ Терлицька І.Л 12,2
6 Давидов Андрій 1997 Корюківка Шгук Д.А. 12,5
7 Гавриш Максим 1997 ЩорсДЮСШ ЛахадиноаЄ.О. 12,7
8 Аврамов Артем 1997 ЩорсДЮСШ МєдвєдьоваН 12,7
9 Куценко Микола 1997 ЩорсДЮСШ Бережний В.Д. 12,7
10 Бойко Богдан 1998 ЩорсДЮСШ МєдвєдьоваН. 12,9
11 Єрмаков Сергій 1997 Корюківка Шгук Д.А. 12,9
12 Петрикей Олексій 1998 Корюківка Шгук Д.А. 13,3
13 Єрмоленко Артем 1998 ЩорсДЮСШ МєдвєдьоваН. 13,7
н/з Манжай Дмитро 1997 МенськаДЮСШ Терлицька І.Л DNS
п/к Горбач Олександр 1990 ДЮСШ «Атлет» Вятіорець С.Є., Середа С.С. 11,6

 

Біг  200м  (Юнаки)      1999р.н., і молодші

1 Геращенко Павло 1999 Кдюсш-1 Хорт Т.М. 26,1
2 ЧернобайМикола 2000 Кдюсш«С» Масюк А.М. 27,0
3 Лукаш Максим 2000 МенськаДЮСШ Терлицька І.Л. 27,3
4 Йилдирим Деніз 1999 ДЮСШ «Атлет» Корецька С.М. 27.4
5 Довгий Денис 2001 ДЮСШ «Атлет» Шульга О.П. 28,3
6 Малуха Олександр 2001 МенськаДЮСШ Терлицька І.Л. 28,5
7 ГолованьВолодимир 2001 ДЮСШ «Атлет» Корецька С.М 30,1
8 Сергієнко Владислав 2000 ДЮСШ «Атлет» ВятіорецьС.Є., Середа С.С. 30,2
9 Самуілов Влад 2000 ДЮСШ «Атлет» Шульга О.П. 30,9
10 Мєдвєдьов Руслан 2000 ЩорсДЮСШ МєдвєдьоваН.М. 32,5
н/з Красільник Ярослав 1999 КДЮСШ-1 Красільник Т.С. DNS

 

Біг  200м  (чоловіки)      1997-1998р.н

1 Чатов Олександр 1998 ЩорсДЮСШ Лахадинов Є.О. 25,0
2 В’ялець Денис 1997 КДЮСШ-1 Антонова В.Г. 25,6
3 Сентябрьов Дмитро 1998 ЩорсДЮСШ МєдвєдьоваН.М. 27,2
4 Абрамов Артем 1997 ЩорсДЮСШ МєдвєдьоваН.М. 27,3
5 Бойко Богдан 1998 ЩорсДЮСШ МєдвєдьоваН.М. 27,5
6 Гавриш Максим 1997 ЩорсДЮСШ Лахадинов Є.О. 28,0
7 АврамчукВ’ячеслав 1997 Корюківка Шгук Д.А. 28,7

 

Біг  400м  (юнаки)      1999р.н., і молодші

1 Галушка Максим 1999 КДЮСШ-1 Хорт Т.М. 56,5
2 Чернобай Микола 2000 ОКДЮСШ «С» Масюк А.М. 59,4
3 Петрушевець Руслан 1999 Атлет Шульга О.П. 1.00,2
4 Слісаренко Максим 2000 ОКДЮСШ «С» Масюк А.М. 1.04,5
5 Вовк Данило 2001 ДЮСШ «Атлет» Корецька С.М. 1.07,4
6 Салата Алексанр 2000 ЩорсДЮСШ Бережний В.Д. 1.10,2
7 Бугай Антон 2000 Корюківка Лисік Р.Г. 1.12,3
8 Медведьов Руслан 2000 ЩорсДЮСШ МедведьоваН.М 1.14,6
9 Білан Михайло 2000 КДЮСШ-1 Кривоус Н.В. 1.15,5

 

Біг  400м  (юнаки)      1997-1998р.н

1 Сила Ярослав 1997 ДЮСШ «Атлет» ВятіорецьС.Є.,Середа С.С. 53,0
2 МироненкоКонстантин 1998 КДЮСШ-1 Красільник Т.С. 53,5
3 Сентябрьов Дмитро 1998 ЩорсДЮСШ МедведьоваН.М 59,7
4 Чалик Олександр 1998 Корюківка Симончук С.О. 1.06,1

 

Біг  800м  (юнаки)      1999р.н., і молодші

1 Козлов Єгор 2000 Корюківка Симончук С.О. 2.31,0
2 Землинський Богдан 2000 ДЮСШ«Атлет» Шульга О.П. 2.35,9
3 Ісатченко Іван 2000 Корюківка Симончук С.О. 2.37,7
4 Анищенко Денис 2001 ЩорсДЮСШ Лахадинов Є.О. 2.38,7

 

Біг  800м  (юнаки)      1997-1998р.н

1 Тараско Павло 1997 ОКДЮСШ «С» ЛуценкоВ.В.,Приходько В.М. 2.01,3
2 Роговий Владислав 1997 БахмачДЮСШ Білич О.Л. 2.11,1
3 Лойченко Ростислав 1998 ОКДЮСШ «С» ЛуценкоВ.В. 2.29,8
4 Петрикей Олексій 1998 Корюківка Лисік Р.Г. DNS
п/к Корогод Дмитро 1996 КДЮСШ-1 Філіпови,Хорт Т.М. 2.08,2

 

Біг  1500м  (юнаки)      1999р.н., і молодші

1 Козлов Єгор 2000 Корюківка Симончук С.О. 5.22,5

 

Біг  1500м  (чоловіки)      1997-98р.н.

1 Зубок Владислав 1997 ОКДЮСШ «С» ЛуценкоВ.В. 4.48,9
2 Куценко Микола 1997 ЩорсДЮСШ Бережний В.Д. 4.53,2
3 Драгук Дмитро 1997 Корюківка Симончук С.О. 5.12,2
4 Солодкий Євген 1998 Корюківка Симончук С.О. 5.17,1
5 Чалик Олександр 1998 Корюківка Симончук С.О. 5.26,3
6 Єрмоленко Артем 1998 ЩорсДЮСШ Медведьова Н 5.27,0

 

Штовхання ядра (юнаки)      1999р.н., і молодші (4 кг.)

1 Кравченко Дмитро 1999 Ніжин 14,53
2 Журба Вадим 1999 ДЮСШ«Атлет» 11,16
3 Бойко Богдан 2001 Носівка 7,63
4 Стаценко Андрій 1999 Ніжин 7,03

 

Штовхання ядра (юнаки)     1997-98р.н. (5 кг)

1 Манжай Дмитро 1997 Мена ДЮСШ 15,95
2 Ракуненко Денис 1997 ДЮСШ«Атлет» 14,27
3 Дячок Іван 1997 ДЮСШ«Атлет» 13,70
4 Лучко Олександр 1997 Ніжин 12,91
5 Бородуха Юрій 1997 ДЮСШ«Атлет» 12,00
6 Шаховал Сергій 1998 Носівка 11,68
7 Кошовий Іван 1997 Корюківка 10,07
8 Дубовський Олександр 1998 Мена ДЮСШ 10,00
9 Вірич Юрій 1997 ІнвоСпорт 9,55
10 Богдан Андрій 1998 Корюківка 9,14
п/к Алєксєєв Владислав ДЮСШ«Атлет» 11,51
п/к Попов Роман 15,91

 

Метання спису (юнаки)      1999р.н., і молодші (600гр)

1 Городненко Олег 1999 38,27

 

Метання спису (чоловіки)     1997-98р.н. (700гр)

1 Тертишник Антон 1997 Носівка 49,70
2 Кисіль Іван 1998 БахмачДЮСШ 44,24
3 Загорулька Єгор 1997 БахмачДЮСШ 39,88
4 Петрикей Олексій 1998 Корюківка 32,27
5 Кузьменко Богдан 1997 Носівка 27,90

 

Метання диску (юнаки)      1999р.н., і молодші (1кг)

1 Журба Вадим 1999 ДЮСШ«Атлет» 40,05
2 Кравченко Дмитро 1999 Ніжин 39,92
3 Стаценко Андрій 1999 Ніжин 24,39

 

Метання диску (чоловіки)     1997-98р.н. (1.5кг)

1 Ракуненко Денис 1997 ДЮСШ«Атлет» 46,75
2 Манжай Дмитро 1997 Мена ДЮСШ 37,49
3 Бородуха Юрій 1997 ДЮСШ«Атлет» 36,53
4 Шаховал Сергій 1998 Носівка 36,10
5 Журба Вадим 1999 ДЮСШ«Атлет» 34,94
6 Шурхал Юрій 1997 ДЮСШ «Колос» 33,64
7 Лучко Олександр 1997 Ніжин 32,97
8 Логін Владисла 1998 Носівка 24,78
9 Богдан Андрій 1998 Корюківка 24,34
10 Кошовий Іван 1997 Корюківка 21,96
11 Кузьменко Богдан 1997 Носівка 21,17
п/к Алєксєєв Владислав 1995 ДЮСШ«Атлет» 40,10

 

Естафета (чоловіки)   100х200х300х400м.

Місце Команда результат
1 КДЮСШ-1 2.09,1
2 ДЮСШ «Атлет» 2.16,1
3 ОКДЮСШ «С» 2.16,9
4 Менська ДЮСШ 2.17,7
5 Щорс ДЮСШ 2.24,0
6 м.Корюківка 2.44,1

 

 

Один комментарий

  1. ОЛЕКСАНДРА:

    Адміністратор,я,Олександра ЛеваДСЬКА — котра зайняла 1-ше місце в метанні спису.Прошу виправити мою фамілію!

Оставить комментарий