Відділ з питань молоді та спорту облдержадміністрації

Обласна федерація легкої атлетики

Чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні

 

 

15  грудня 2011 р.                                                                        м. Бровари, Київська обл.

 

Особисті результати

 

Біг на 60м з/б, юнаки 1995р.н. і молодші

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 85 Дідур Олександр МОН,Прилуки 10.09.1995 8.8 ІІ Ракетський А.І.
2 2197 Сердюченко Олексій МОН,Прилуцький р-н 30.03.1995 10.0 І юн. Чекалін С.П.
3 293 Степаненко Вадим МОН, Прилуцький р-н 27.02.1998 10.3 ІІ юн. Кравченко Г.Н.
4 698 Музиченко Дмитро МОН,Прилуки 05.11.1996 10.4 ІІ юн. Ракетський А.І.
5 697 Семенов Максим МОН,Козелець 19.08.1996 10.5 ІІ юн. Шарак О.В.
6 25 Ногтєв Анатолій МОН, Прилуцький р-н 13.10.1995 10.5 ІІ юн. Кравченко Г.Н.
7 293 Парган Максим МОН,Прилуцький р-н 18.03.1997 10.6 ІІІ юн. Чекалін С.П.
8 698 Черненко Кирило МОН,Прилуки 06.07.1997 11.1 б/р Мачульний Є.В.

 

Біг на 60м з/б, жінки

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 962 Джиба Ганна Чернігів, «С» 28.03.1992 10.8 ІІ юн. Філіпова В.І.
2 20 Жолобецька Ольга Чернігів,МОН 22.09.1994 11.8 ІІІ юн. Хорт Т.М.
3 291 Закатова Ярослава Чернігів, «С» 30.07.1994 DQ Філіпова.В.І.

 

 

Біг на 60м з/б, дівчата 1995 р.н.і молодші

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 134 Лимар Олена Прилуки,МОН 30.11.1997 Ф-9.6,

9.9

ІІІ Ракетський А.І.
2 804 Слобода Дарина Менський р-н, «К» 19.06.1995 Ф-9.7,

9.5

ІІІ Таратухіна Н.П.
3 445 Ситчик Юлія БВУФК 15.04.1995 Ф-DNS,

9.5

ІІІ Шух М.С.
4 990 Журило Олга Менський р-н, МОН 20.02.1997 Ф-DNS,

10.1

І юн. Терпицька І.Л.
5 1263 Назарін Юлія Прилуцький р-н, МОН 10.01.1999 Ф-DNS,

11.1

ІІ юн. Чекалін С.П.
6 210 Рощупкіна Олена Прилуки, МОН 13.09.1996 12.6 б/р Ракетський А.І.

 

Біг на 60м, чоловіки

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 5 Луценко Іван Чернігів, «С» 07.03.1987 Ф-6.9,

6.9

І Луценко В.В.
2 445 Кравець Максим Чернігів, «С» 08.04.1984 Ф-6.9,

7.0

І Луценко В.В.
3 967 Горбач Олександр Чернігів, «С» 1990 Ф-6.9,

7.0

І Кузьомко Л.М.
4 964 Манукян Качаван Чернігів, «У» 26.01.1993 Ф-7.1,

7.1

ІІ Кузьомко Л.М.
5 6 Йовчик Олександр Чернігів, «С» 01.07.1992 Ф-7.2,

7.0

ІІ Кузьомко Л.М.
6 75 Ступак Ігор Чернігів, «У» 1991 7.1 ІІ Кузьомко Л.М.
7 713 Тритяченко Олександр Прилуки, «С» 1993 7.1 ІІ Салівон Р.І.,

Марченко М.С.

8 978 Подгорний Володимир Жовті Води 1981 7.1 ІІ Лисенюк В.Ю.
9 242 Пікіч Дмитро Чернігів, «У» 23.11.1990 7.2 ІІІ Кузьомко Л.М.
10 230 Стоцький Вадим Чернігів, «У» 1991 7.2

 

ІІІ Кузьомко Л.М.
11 293 Матвійчук Павло Чернігів, «У» 1993 7.3 ІІІ Овчаренко І.М.
12 695 Кичко Олександр Носівський р-н 11.09.1994 7.3 ІІІ Бочок В.А.
13 990 Іванюк Вячеслав Чернігів, «С» 1994 7.3 ІІІ Луценко В.В.,

 

14 392 Лях Ігор Чернігів, «У» 1992 7.3 ІІІ Буланов О.М.
15 369 Бунак Вадим Чернігів, «С» 18.07.1994 7.3 ІІІ Луценко В.В.,

 

16 360 Ралко Віталій Чернігів, «С» 1990 7.3 ІІІ Кузьомко Л.М.
17 961 Пустовгар Олександр Чернігів, «У» 17.05.1994 7.4 ІІІ Вятіорець С.Е.,

Середа С.с.

18 173 Баклажко Вадим Чернігів, «У» 11.08.1994 7.4 ІІІ Лагункова Н.М.
19 368 Боровик Олег Чернігів, «У» 1994 7.5 ІІІ Буланов О.М.
20 143 Корліяка Мирослав Бровари 1987 7.5 ІІІ Кодялко Г., Черняєв А.
21 516 Приходько Дмитро Чернігів, «С» 14.04.1994 7.5 ІІІ Луценко В.В.,
22 136 Круковський Олег Носівка 24.04.1994 7.6 І юн. Бочок В.А.
23 137 Клюка Юрій Чернігів, «С» 02.05.1993 7.6 І юн. Кузьомко Л.М.
24 700 Коваленко Олег Чернігів, «У» 11.09.1994 7.9 ІІ юн. Лагункова Н.М.
25 9 Пирковський Андрій Чернігів, «С» 10.09..1993 8.0 ІІ юн. Кузьомко Л.М.
26 327 Шевченко Дмитро Чернігів,МОН 21.05.1994 8.3 ІІІ юн. Красільник Т.С.
27 367 Бойко Владислав Чернігів,МОН 19.03.1994 8.6 ІІІ юн. Кривоус Н.В.

 

 

Біг на 60м, юнаки 1995р.н. і молодші

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 27 Дворніков Андрій Чернігів, «У» 06.01.1995 Ф-6.9,

7.0

І Вятіорець С.Е.,

Середа С.с.

2 10 Рудік Денис Ніжин,МОН 20.10.1996 Ф-7.1,

7.2

ІІ КремезО.М.,

Кремез М.П.

3 289 Калініченко Ігор Ніжин,МОН 06.03.1995 Ф-7.2,

7.2

ІІІ КремезО.М.,

Кремез М.П.

4 287 Дубовик Віктор Чернігів, «У» 25.09.1995 Ф-7.4,

7.4

ІІІ Дудко Т.А.
5 479 Гарига Максим Чернігів, «С» 06.10.1996 Ф-7.5,

7.4

ІІІ Коновалова Л.В.,

Філіпова В.І.

6 725 Калмакан Кирил Бровари 01.03.1996 Ф-DNS,

7.3

ІІІ Римко В.В.,

Римко В.О.

7 16 Молько Артем Чернігів, «С» 05.02.1995 7.4 ІІІ Філіпова В.І.
8 39 Гнип Віктор Коропський р-н, «К» 1995 7.4 ІІІ Лучко В.Л.
9 25 Бреус Артем Менський р-н, МОН 04.09.1997 7.5 ІІІ Терпицька І.Л.
10 292 Медвідь Олексій Борзнянський р-н, МОН 03.08.1996 7.5 ІІІ Яковенко О.В.
11 191 Євграфов Андрій Козелецький р-н, МОН 21.06.1995 7.5 ІІІ Шарак О.В.
12 34 Кочин Олег Козелецький р-н, МОН 08.11.1996 7.6 І юн. Шарак О.В.
13 353 Вялець Денис Чернігів, МОН 12.01.1997 7.7 І юн. Антонова В.Г.
14 609 Зубрицбкий Андрій Козелець, 13.06.1997 7.7 І юн. Гриченко Н.В.
15 39 Сташук Ярослав Козелець, «К» 03.08.1996 7.7 І юн. Любенко М.І.
16 215 Цокота Владислав Чернігів, «У» 08.07.1995 7.7 І юн. Вятіорець С.Е.
17 1 Малинка Костянтин Прилуки, МОН 1997 7.8 І юн. Тригубенко О.А.
18 701 Попаденко Валерій Ніжин, МОН 1998 7.8 І юн. Лазоренко В.А.
19 179 Мехеденко Павло Чернігів, МОН 1996 7.8 І юн. Шувчук О.Л.
20 170 Короп Костянтин Ніжин 1996 7.8 І юн.

Лазоренко В.А.

21 394 Мироненко Костянтин Чернігів,МОН 26.09.1998 7.8 І юн. Красільник Т.С.
22 200 Науменко Микита Чернігів, «У» 16.03.1999 7.8 І юн. Вятіорець С.Е.,

Середа С.С.

23 356 Боголій Денис Козелецький р-н, МОН 20.11.1995 7.8 І юн. Шарак О.В.
24 251 Дробот Богдан Чернігів, «С» 1995 7.9 ІІ юн. Луценко В.в.
25 721 Сила Ярослав Чернігів, «У» 19.05.1997 7.9 ІІ юн. Вятіорець С.Е.,

Середа С.С.

26 581 Бойченко Владислав Прилуки, МОН 1995 7.9 ІІ юн. Тригубенко О.А.
27 151 Музиченко Дмитро Прилуки, МОН 05.11.1996 7.9 ІІ юн. Ракетський А.І.
28 78 Гавриленко Єгор Чернігів, «У» 1996 7.9 ІІ юн. Плотіцини
29 2 Скоробагатько Дмитро Менський р-н, «К» 15.11.1996 7.9 ІІ юн. Таратухіна Н.П.
30 471 Савенко Олександр Ніжин, МОН 1997 7.9 ІІ юн. Лазоренко В.А.
31 586 Селянов Андрій Прилуцький р-н МОН 22.03.1998 8.0 ІІ юн. Куц А.С.
32 396 Черненко Максим Прилуки, МОН 11.08.1996 8.0 ІІ юн. Ракетський А.І.
33 2 Литвиненко Іван Менський р-н, МОН 05.07.1996 8.0 ІІ юн. Терпицька І.Л.
34 794 Басанко Андрій Менський р-н, 1996 8.0 ІІ юн. Трепач А.М.
35 3 Брачун  Вадим Козелецький р-н, МОН 16.09..1995 8.0 ІІ юн. Шарак О.В.
36 222 Білан Андрій Ніжин, МОН 1997 8.0 ІІ юн. Лазоренко В.А.
37 400 Черненко Роман Прилуки, МОН 21.02.1998 8.1 ІІ юн. Соколов С.В.
38 487 Ганжа Дмитро Чернігів, «У» 1995 8.1 ІІ юн. Плотіцини
39 130 Позняк Василь Чернігів, «У» 1995 8.1 ІІ юн. Плотіцини
40 203 Чорномаз Богдан Прилуки, МОН 1996 8.1 ІІ юн. Ракетський А.І.
41 475 Мартиненко Олексій Козелецький р-н, МОН 15.01..1997 8.1 ІІ юн. Шарак О.В.
42 146 Кулик Руслан Прилуки, МОН 23.09.1997 8.2 ІІІ юн. Ракетський А.І.
43 46 Охріменко Андрій Прилуцький р-н МОН 21.12.1996 8.2 ІІІ юн. Куц А.С.
44 203 Бугай Олександр Чернігів, «У» 22.01.1997 8.2 ІІІ юн. Вятіорець С.Е.,

Середа С.С.

45 396 Селівон Денис Чернігів, «С» 18.03.1996 8.3 ІІІ юн. Луценко В.в.
46 469 Гамоля Вадим Козелець 12.02.1996 8.3 ІІІ юн. Цабеха
47 973 Кравченко Богдан Чернігів, «С» 28.04.1997 8.3 ІІІ юн. Філіпова В.І.
48 85 Дейнеко Юрій Чернігів, «У» 09.12.1996 8.3 ІІІ юн. Вятіорець С.Е.,

Середа С.С.

49 2197 Легеда Роман Чернігів, «С» 17.02.1997 8.4 ІІІ юн. Масюк А.М.
50 293 Іванченко Максим Чернігів, «С» 18.04..1997 8.4 ІІІ юн. Масюк А.М.
51 698 Хонда Андрій Ніжин, МОН 1998 8.4 ІІІ юн. Лазоренко В.А.
52 697 Паляниця Олександр Прилуки, МОН 06.01.1998 8.4 ІІІ юн. Мачульний Є.В
53 25 Шевченко Владислав Чернігів, «У» 1997 8.4 ІІІ юн. Шульга О.П.
54 293 Кузьменко Тарас Ніжин,МОН 20.08.1999 8.5 ІІІ юн. КремезО.М.,

Кремез М.П.

55 698 Кашуба Артем Ніжин,МОН 25.02.1999 8.5 ІІІ юн. КремезО.М.,

Кремез М.П.

56 5 Черенко Кирило Прилуки, МОН 06.07.1997 8.5 ІІІ юн. Мачульний Є.В
57 21 Войт Петро Козелецький р-н, МОН 24.06.1998 8.5 ІІІ юн. Шарак О.В.
58 967 Угрін Владислав Менський р-н, «К» 15.08.1998 8.6 ІІІ юн. Таратухіна Н.П.
59 713 Лавський Владислав Менський р-н, «К» 06.03.2000 8.6 ІІІ юн. Таратухіна Н.П.
60 293 Гречуха Олексій Менський р-н, МОН 08.08.1998 8.6 ІІІ юн. Кузуб О.А.
61 392 Морозов Артем Чернігів, «С» 24.12.1998 8.6 ІІІ юн. Філіпова В.І.
62 961 Леута Роман Прилуки, МОН 11.02.1999 8.6 ІІІ юн. Соколов С.В.
63 368 Хапін Сергій Щорськй р-н, «К» 26.04.1995 8.6 ІІІ юн. Костеневич К.В.
64 143 Мордашко Ярослав Менський р-н, МОН 19.08.1999 8.7 б/р Терпицька І.Л.
65 9 Котченко Олексій Менський р-н, «К» 07.10.1998 8.7 б/р Таратухіна Н.П.
66 327 Картавцев Сергій Носівський р-н 20.02.1999 8.7 б/р Бочок В.А.
67 367 Галушка Максим Чернігів, МОН 26.06.1999 8.7 б/р Хорт Т.М.
68 598 Татаренко Ярослав Ніжин,МОН 02.06.1996 8.7 б/р КремезО.М.,

Кремез М.П.

69 1 Бичок Євгеній Чернігів, «С» 28.04.1997 8.7 б/р Філіпови
70 701 Якименко Ігор Менський р-н, «К» 16.02.2000 8.8 б/р Таратухіна Н.П.
71 179 Ковалевський Кирило Ніжин,МОН 04.09.2000 8.8 б/р КремезО.М.,

Кремез М.П.

72 170 Павлік Ілля Прилуки, МОН 26.11.1997 8.8 б/р Мачульний Є.В
73 394 Сердюк Олександр Чернігів, «С» 07.03.1996 8.8 б/р Масюк А.М.
74 200 Дмитрин Юрій Чернігів, МОН 1999 8.8 б/р Шевчук О.Л.
75 356 Ольховик Юрій Чернігів, «С» 04.09.1997 8.8 б/р Масюк А.М.
76 251 Легкий Устим Менський р-н, «К» 08.06.1999 8.8 б/р Таратухіна Н.П.
77 721 Коваленко Роман Прилуки, МОН 13.01.1998 8.9 б/р Ракетський А.І.
78 581 Скочок  Олексій Носівський р-н 08.04.1998 8.9 б/р Папіна О.П.
79 151 Сподаренко Дмитро Чернігів, «У» 13.10.1997 8.9 б/р Шульга О.П.
80 78 Свирид Олексій Чернігів, «С» 02.04.1998 8.9 б/р Філіпови
81 2 Сьомін Іван Чернігів, МОН 1999 9.1 б/р Шевчук О.Л.
82 471 Купрієнко Артем Чернігів, «С» 13.07.1999 9.2 б/р Філіпови
83 586 Скудний Денис Прилуки, МОН 19.10.1997 9.2 б/р Мачульний Є.В
84 396 Янголь Артем Чернігів, «У» 14.05.1998 9.2 б/р Шульга О.П.
85 2 Дубніков Євгеній Ніжин,МОН 17.10.1999 9.3 б/р КремезО.М.,

Кремез М.П.

86 794 Василець Ярослав Менський р-н, МОН 30.07.1998 9.5 б/р Кузуб О.А.
87 3 Цюра Сергій Бровари 12.03.2000 9.6 б/р
88 222 Шилов Юрій Чернігів, МОН 26.06.2000 9.7 б/р Антонова В.Г.
89 563 Барбаш Володимир Чернігів, МОН 2000 9.7 б/р Шевчук О.Л.
90 12 Середа Дмитро Бровари 30.04.1999 9.7 б/р
91 425 Зінченко Андрій Чернігів, МОН 2000 9.8 б/р Петрієнко Є.Ф.
92 20 Стеченко Максим Чернігів, МОН 2000 9.8 б/р Петрієнко Є.Ф.
93 1 Легкий Петро Менський р-н, «К» 12.07.2001 10.1 б/р Таратухіна Н.П.
94 45 Ющенко Станіслав Менський р-н, «К» 21.08.2001 10.3 б/р Таратухіна Н.П.
95 30 Колесник Роман Бровари 03.09.2000 10.7 б/р  

 

 

Біг на 60м, жінки

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 962 Синявська Юлія Чернігів, «У» 1991 Ф-7.8,

7.8

ІІ Кузьомко Л.М.
2 266 Шульга Євгенія Чернігів, «У» 13.09.1994 Ф-7.9,

7.9

ІІ Вятіорець С.Є.
3 466 Закатова Катерина Чернігів, «С» 30.07.1994 Ф-8.0,

8.1

ІІ Філіпова В.І.
4 467 Крись Катерина Чернігів, «С» 1992 Ф-8.1,

8.3

ІІІ Кузьомко Л.М.
5 15 Мельникова Наталія Чернігів, «С» 17.02.1993 Ф-8.3,

8.2

ІІІ Філіпов В.В.,

Філіпова В.І.

6 987 Щербата Вікторія Чернігів, «У» 1993 8.4 І юн. Овчаренко І.М.
7 652 Ридзель Ірина Чернігів, «У» 1993 8.6 І юн. Кузьомко Л.М.

 

 

 

 

Біг на 60м, дівчата1995р.н. і молодші

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 2 Мазур Наталка Чернігів, «У» 1996 Ф-7.8,

7.7

І Бр. Плотіцини
2 38 Савченко Ірина Прилуки, «С» 1996 Ф-8.0,

7.9

ІІ Салівон Р.П.,

Марченко М.С.

3 179 Карпенко Людмила Чернігів, МОН 30.06.1997 Ф-8.3,

8.3

ІІІ Кривоус Н.В.
4 391 Гумен Ірина Прилуки, МОН 1995 Ф-8.4,

8.2

ІІІ Ракетський А.І.
5 589 Мещерська Марія Носівський р-н 29.11.1998 Ф-8.5,

8.3

І юн. Шиша Н.О.
6 593 Ковтун  Катерина Ніжин, МОН 1997 8.4 І юн. Лазоренко В.А.
7 41 Юрченко Карина Чернігів, МОН 28.07.1997 8.5 І юн. Антонова В.Г.
8 720 Метка Валерія Носівський р-н 05.01.2000 8.6 І юн. Бочок В.А.
9 730 Фігура Карина Коропський р-н, «К» 1996 8.7 І юн. Лучко В.Л.
10 595 Жмурко Ганна Чернігів, «У» 1996 8.7 І юн. Лагункова Н.М.
11 214 Шишкіна Діана Прилуки, МОН 1999 8.8 І юн. Тригубенко О.А.
12 84 Сморшок Олена Козелець, МОН 13.05.1996 8.8 І юн. Шарак О.В.
13 630 Мірошниченко Яна Чернігів, МОН 08.10.1999 8.9 ІІ юн. Антонова В.Г.
14 692 Редбко Іванна Коропський р-н, «К» 1999 8.9 ІІ юн. Лучко В.Л.
15 585 Зінченко Тетяна Прилуки, МОН 06.05.1996 8.9 ІІ юн. Ракетський А.І.
16 733 Барило Марія Ніжин, МОН 1999 8.9 ІІ юн. Лазоренко В.А.
17 78 Грінченко Вероніка Чернігів, «С» 10.06.1997 8.9 ІІ юн. Філіпов В.В.,

Філіпова В.І.

18 222 Ісаєнко Олена Носівський р-н 07.01.1997 8.9 ІІ юн. Борисенко О.В.
19 381 Росомаха Яна Чернігів, МОН 01.12.1999 9.1 ІІ юн. Антонова В.Г.
20 2 Ручко Христина Чернігів, МОН 15.05.1999 9.1 ІІ юн. Кривоус Н.В.
21 128 Гресь Світлана Носівський р-н 17.07.1999 9.1 ІІ юн. Шиша Н.О.
22 25 Неволько Марія Бахмацький р-н, МОН 22.08.1997 9.1 ІІ юн. Білич О.Л.
23 887 Калашнік Ольга Ніжин,МОН 30.04.1999 9.1 ІІ юн. КремезО.М.,

Кремез М.П.

24 580 Данилевська Наталія Чернігів, «С» 18.05.1996 9.1 ІІ юн. Філіпов В.В.,

Філіпова В.І.

25 694 Вененчук Аліна Носівський р-н 08.05.1999 9.1 ІІ юн. Бочок В.А.
26 203 Батюк Ганна Чернігів, «У» 1998 9.1 ІІ юн. Бр. Плотіцини
27 361 Левченко Ганна Козелець, МОН 14.07.1998 9.2 ІІ юн. Шарак О.В.
28 376 Шкурко Лілія Чернігів, МОН 30.08.1997 9.2 ІІ юн. Кривоус Н.В.
29 538 Бойко Ганна Чернігів, МОН 19.03.1999 9.2 ІІ юн. Кривоус Н.В.
30 3 Самко Інна Козелець, МОН 06.10.1998 9.2 ІІ юн. Сергієнко В.А.
31 462 Сметаніна Катерина Чернігів, МОН 1999 9.2 ІІ юн. Шевчук О.Л.
32 23 Колобиліна Наталія Чернігів, МОН 18.01.1999 9.2 ІІ юн. Антонова В.Г,
33 804 Буряк Марія Носівський р-н 03.06.2001 9.2 ІІ юн. Бочок В.А.
34 475 Черняга Ганна Ніжин, МОН 1995 9.2 ІІ юн. Лазоренко В.А.
35 809 Пахмутова Маргарита Козелець, МОН 06.10.1999 9.3 ІІ юн. Шарак О.В.
36 203 Ігнатчик Анастасія Бахмацький р-н, МОН 14.02.2000 9.3 ІІ юн. Білич О.Л.
37 205 Біла Марія Корюківський р-н 01.09.1995 9.3 ІІ юн. Лисік Р.Г.
38 568 Бичук Алла Носівський р-н 03.08.1998 9.5 ІІІ юн. Шиша Н.О.
39 200 Гриценко Марія Бахмацький р-н, МОН 08.01.2000 9.5 ІІІ юн. Білич О.Л.
40 20 Погоріла Аліна Прилуки, МОН 2001 9,5 ІІІ юн. Тригубенко О.А.
41 288 Івасенко Аліна Ніжин,МОН 23.06.1999 9.6 ІІІ юн. Кремез О.М.,

Кремез М.П.

42 398 Гірняк Вікторія Прилуки, «С» 1999 9.6 ІІІ юн. Демешко С.В.,

Марченко М.С.

43 368 Омельченко Анастасія Носівський р-н 13.10.1999 9.7 ІІІ юн. Бочок В.А.
44 589 Проха Руслана Носівський р-н 17.07.2000 9.9 ІІІ юн. Шиша Н.О.
45 91 Маленко Ганна Чернігів, МОН 1999 10.0 б/р Шевчук О.Л.
46 15 Дергун  Олександра Носівський р-н 04.04.1999 10.1 б/р Папіна О.П.
47 128 Іщук Марина Носівський р-н 03.04.2002 10.3 б/р Бочок В.А.
48 887 Дорошенко Ганна Носівський р-н 07.08.2000 10.4 б/р Папіна О.П.
49 216 Примаченко Вікторія Чернігів, МОН 24.10.1998 10.5 б/р Антонова В.Г,
60 203 Мокровуз Ганна Носівський р-н 01.02.2000 10.5 б/р Шиша Н.О.
61 15 Сало Дарина Носівський р-н 01.05.2000 11.2 б/р Шиша Н.О.
62 356 Зубрій Олександра Менський р-н, «К» 31.07.2001 11.4 б/р Таратухіна Н.П.

 

Біг на300 м, чоловіки

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 14 Єрмоленко Андрій Чернігів, «У» 1991 36.9 ІІ Сердюк В.І.
2 990 Ступак Ігор Чернігів, «У» 1991 37.3 ІІ Кузьомко Л.М.
3 370 Третяченко Олександр Прилуки, «С» 1993 37.9 ІІ Марченко М.С.,

Салівон Р.П.

4 210 Олійник Антон Ніжин, МОН 1993 38.4 ІІІ Лазоренко В.А.
5 15 Подгорний Володимр Жовті Води 1981 38.4 ІІІ Попов В.В.
6 485 Гончаров Сергій Чернігів, «У» 25.02.1992 38.6 ІІІ Кузьомко Л.М.
7 1263 Іванок Вячеслав Чернігів, «С» 23.10.1994 38.8 ІІІ Луценко В.В.
8 43 Бунак Вадим Чернігів, «С» 18.07.1994 39.0 ІІІ Луценко В.В.
9 500 Приходько Дмитро Чернігів, «С» 14.04.1994 39.6 ІІІ Луценко В.В.,
10 28 Краснай Денис Чернігів, «С» 27.05.1993 40.0 ІІІ Філіпов В.В.,

Філіпова В.І.

11 1428 Борздий Павло Ніжин, «К» 1992 40.4 ІІІ Сахно В.К.
12 220 Матвійчук Павло Чернігів, «У» 1993 41.0 І юн. Овчаренко І.М.
13 481 Коваленко Віктор Чернігів, «У» 1994 42.6 ІІ юн. Лагункова Н.М.
14 812 Зацкий Михайло Щорський р-н, «К» 21.11.1994 45.6 ІІІ юн. Костеневич К.В.

 

Біг на300 м, юнаки 1995р.н. і молодші

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 21 Дворніков Андрій Чернігів, «У» 06.01.1995 37.6 ІІ Вятіорець С.Є.,

Середа С.с.

2 289 Дубовик Віктор Чернігів, «У» 25.09.1995 39.4 ІІІ Дудко Т.А.
3 10 Молько Артем Чернігів, «С» 05.02.1995 39.6 ІІІ Філіпова В.І.
4 347 Євграфов Андрій Козелецький р-н, МОН 1995 39.9 ІІІ Шарак О.В.
5 27 Секера  Дмитро Н.-Сіверський р-н 10.01.1995 40.6 ІІІ Клименко В.В.
6 42 Гарига Максим Чернігів, «С» 06.10.1996 40.7 ІІІ Філіпова В.І.,

Коновалова Л.В.

7 39 Лузан Дмитро Чернігів, «С» 16.11.1996 40.8 ІІІ Бр. Філіпова
8 609 Рудік Денис Ніжин,МОН 20.10.1996 41.0 І юн. КремезО.М.,

Кремез М.П.

9 215 Медвідь Олександр Борзнянський р-н, МОН 03.08.1996 41.1 І юн. Яковенко О.В.
10 273 Ногтєв Анатолій Прилуцький р-н, МОН 13.10.1995 41.1 І юн. Кравченко Г.М.
11 697 Каращук Сергій Чернігів, «С» 10.09..1995 41.3 І юн. Філіпова В.І.
12 353 Гавриленко Єгор Чернігів, «У» 1996 41.5 І юн. Плотіцини
13 479 Цокота Владислав Чернігів, «У» 08.07.1995 41.5 І юн. Вятіорець С.Є
14 479 Дробот Богдан Чернігів, «С» 22.03.1995 41.5 І юн. Луценко В.В.,
15 701 Клопенко Олександр Бровари 08.02.1997 41.9 І юн.
16 42 Бойченко Владислав Прилуки, МОН 1995 42.0 І юн. Тригубенко О.В.
17 714 Гнип Віктор Коропський р-н, «К» 1995 42.4 ІІ юн. Лучко В.Л.
18 292 Музика Максим Козелець,МОН 1995 42.4 ІІ юн. Шарак О.В.
19 356 Бреус Артем Менський р-н, «К» 04.09.1997 42.5 ІІ юн. Терпицька І.Л.
20 1 Мехеденко Павло Чернігів, МОН 1996 42.7 ІІ юн. Шевчук О.Л.
21 89 Черненко Максим Прилуки, МОН 11.08..1996 42.9 ІІ юн. Ракетський А.І.
22 90 Зубрицький Андрій Козелець 13.06.1997 43.2 ІІ юн. Гриченко Н.В.
23 721 Позняк Василь Чернігів, «У» 1995 43.4 ІІ юн. Бр. Плотіцини
24 794 Сила Ярослав Чернігів, «У» 19.05.1997 43.5 ІІ юн. Вятіорець С.Е.,

Середа С.с.

25 14 Селівон Денис Чернігів, «С» 18.03.1996 43.7 ІІ юн. Луценко В.В.
26 7 Литвиненко Іван Менський р-н, «К» 05.07.1996 43.9 ІІ юн. Терпицька І.Л.
27 613 Малинко Костянтин Прилуки, МОН 1997 44.2 ІІІ юн. Тригубенко О.В.
28 219 Левченко Владислав Прилуки, МОН 1997 44.4 ІІІ юн. Скляр В.В.
29 46 Мозгов Вячеслав Менський р-н, «К» 17.12.1995 44.6 ІІІ юн. Терпицька І.Л.
30 396 Кравченко Богдан Чернігів, «С» 28.04.1997 45.0 ІІІ юн. Бр. Філіпова
31 157 Науменко Микита Чернігів, «У» 16.03.1999 45.3 ІІІ юн. Вятіорець С.Е.,

Середа С.с.

32 459 Басанко Андрій Менський р-н, «К» 1996 46.1 ІІІ юн. Трєпач А.М.
33 5 Семак  Руслан Щорський р-н, «К» 25.06.1998 46.2 ІІІ юн. Костеневич К.В.
34 964 Паляниця Олександр Прилуки, МОН 06.01.1998 46.3 ІІІ юн. Мачульний Є.В
35 978 Кузьменко Тарас Ніжин,МОН 20.08.1999 46.6 ІІІ юн. КремезО.М.,

Кремез М.П.

36 6 Шевченко Дмитро Чернігів, МОН 21.05.1994 47.0 ІІІ юн. Красильник Т.С.
37 8 Дейнеко Юрій Чернігів, «У» 09.12.1996 47.0 ІІІ юн. Вятіорець С.Е.,

Середа С.с.

38 173 Войт Петро Козелець,МОН 24.06.1998 47.0 ІІІ юн. Шарак О.В.
39 990 Хант Сергій Щорський р-н, «К» 26.04.1995 47.5 ІІІ юн. Костеневич К.В.
40 414 Кузьменко Євген Чернігів, «У» 03.11.1996 47.9 б/р Вятіорець С.Е.,

Середа С.с.

41 369 Галушка Максим Чернігів, МОН 26.06.1999 48.0 б/р Хорт Т.М.
42 516 Бойко Владислав Чернігів, МОН 1995 48.1 б/р Кривоус Н.В.
43 520 Картавцев Сергій Носівський р-н 20.02.1999 48.4 б/р Бочок В.А.
44 143 Воробей Вячеслав Щорський р-н, «К» 29.04.1997 48.7 б/р Костеневич К.В.
45 698 Іванченко Максим Чернігів, «С» 18.04.1997 48.9 б/р Масюк А.М.
46 961 Татаренко Ярослав Ніжин,МОН 02.03.1996 49.6 б/р КремезО.М.,

Кремез М.П.

47 3 Ковалевський Кирило Ніжин,МОН 04.09.2000 49.9 б/р КремезО.М.,

Кремез М.П.

48 457 Шевченко Владислав Чернігів, «У» 50.4 б/р Шульга О.П.
49 77 Савицький Вадим Н.-Сіверський р-н 17.10.1999 50.7 б/р Клименко В.В.
60 464 Дмиртік Юрій Чернігів, МОН 1999 51.0 б/р Шевчук О.Л.
61 327 Кошуба Артем Ніжин,МОН 25.02.1999 51.2 б/р КремезО.М.,

Кремез М.П.

62 471 Лук’янюк Дмитро Н.-Сіверський р-н 13.03.2000 53.4 б/р Клименко В.В.
63 362 Суботкін Владислав Чернігів, «С» 14.12.1996 53.8 б/р Масюк А.М.
64 368 Дубнікоа Євгеній Ніжин,МОН 17.10.1999 55.1 б/р КремезО.М.,

Кремез М.П.

65 386 Шилов Юрій Чернігів, МОН 26.06.2000 55.5 б/р Антонова В.Г.
66 9 Кириєнко Кирило Н.-Сіверський р-н 09.11.1999 55.7 б/р Клименко В.В.
67 367 Свириденко Владислав Чернігів, «С» 20.08.1998 55.8 б/р Масюк А.М.
68 598 Науменко Олександр Н.-Сіверський р-н 20.11.1999 56.3 б/р Клименко В.В.
69 472 Юдицький Вадим Н.-Сіверський р-н 19.07.2000 56.7 б/р Клименко В.В.
70 363 Мишко Владислав Козелець, МОН 1998 58.4 б/р Сергієнко В.А.
71 21 Тимошенко Дмитро Н.-Сіверський р-н 03.11.1999 59.1 б/р Клименко В.В.
72 289 Малий  Руслан Чернігів, «У» 18.11.1999 59.3 б/р Шульга О.П.
73 10 Яценко Григорій Козелець, МОН 1998 59.9 б/р Сергієнко В.А.

 

Біг на300 м, жінки

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 156 Закатова  Катерина Чернігів, «С» 30.07.1994 43.5 ІІ Філіпова В.І.
2 562 Крись Катерина Чернігів, «С» 1992 44.0 ІІ Кузьомко Л.М.
3 266 Синявська Юлія Чернігів, «У» 1991 44.3 ІІІ Кузьомко Л.М.
4 467 Шульга Євгенія Чернігів, «У» 13.09.1994 44.4 ІІІ Вятіорець С.Є.
5 225 Іллющко Анастасія Чернігів, «У» 1989 45.4 ІІІ Кузьомко Л.М.
6 962 Матвійчук Вікторія Бровари, МОН 23.06.1994 45.7 ІІІ Озерчук Б.О.
7 20 Рідзель Ірина Чернігів, «У» 1993 50.0 І юн. Кузьомко Л.М.
8 30 Щербата Вікторія Чернігів, «У» 1993 50.7 ІІ юн. Овчаренко І.М.

 

 

Біг на300 м, дівчата 1995р.н. і молодші

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 2 Сидор Олександра Бровари, МОН 13.06.1996 41.4 І Озерчук Б.О.
2 487 Григорій Анастасія Бровари, МОН 14.02.1997 47.1 І юн. Озерчук Б.О.
3 214 Савченко Ірина Прилуки, «С» 1996 47.3 І юн. Марченко М.С.,

Салівон Р.П.

4 593 Юрченко Карина Чернігів, МОН 28.07.1997 48.9 І юн. Антонова В.Г.
5 59 Жмурко Ганна Чернігів, «У» 24.10.1996 49.0 І юн. Лагункова Н.М.
6 80 Карпенко Людмила Чернігів, МОН 30.06.1997 49.1 І юн. Кривоус Н.В.
7 300 Шишигіна Діана Прилуки, МОН 1999 49.6 І юн. Тригубенко О.А.
8 720 Метка Валерія Носівський р-н 05.01.2000 50.1 ІІ юн. Шиша Н.О.
9 376 Семеряка Юлія Прилуцький р-н, МОН 04.10.1995 50.5 ІІ юн. Куц А.С.
10 391 Фігура Карина Коропський р-н, «К» 1996 50.6 ІІ юн. Лучко В.Л.
11 151 Ручко Христина Чернігів,МОН 15.05.1999 50.7 ІІ юн. Кривоус Н.В.
12 381 Єрашенко Валерія Н.-Сіверський р-н 22.12.1997 50.8 ІІ юн. Клименко В.В.
13 733 Зінченко Тетяна Прилуки, МОН 06.05.1996 51.0 ІІ юн. Ракетський А.І.
14 361 Гресь Світлана Носівський р-н 17.07.1999 51.3 ІІ юн. Шиша Н.О.
15 121 Редько Іванна Коропський р-н, «К» 1999 51.8 ІІ юн. Лучко В.Л.
16 580 Говрелюк  Діана Н.-Сіверський р-н 29.03..1997 52.0 ІІ юн. Клименко В.В.
17 395 Росомаха Яна Чернігів, МОН 01.12.1999 52.1 ІІ юн. Антонова В.Г.
18 399 Левченко Ганна Козелець, МОН 14.07.1998 52.4 ІІ юн. Шарак О.В.
19 6 Невольмо Марія Бахмацький р-н, МОН 22.08.1997 52.5 ІІ юн. Білич О.Л.
20 123 Біла Марія Корюківський р-н 01.09.1995 52.7 ІІ юн. Лисік Р.Г.
21 30 Гриценко Марія Бахмацький р-н, МОН 08.01.2000 52.7 ІІ юн. Білич О.Л.
22 398 Грищенко Марія Чернігів, «У» 1997 53.0 ІІ юн. Ткаченко О.М.
23 227 Мірошниченко Яна Чернігів, МОН 08.10.1999 53.2 ІІ юн. Антонова В.Г.
24 3 Сметаніна Катерина Чернігів, МОН 1999 53.2 ІІ юн. Шевчук О.Л.
25 580 Бойко Ганна Чернігів, МОН 19.03.1999 54.7 ІІІ юн. Кривоус Н.В.
26 42 Москалець Катерина Корюківський р-н 04.01.1997 55.0 ІІІ юн. Лисік Р.Г.
27 240 Ігнатчик Анастасія Бахмацький р-н, МОН 14.02.2000 55.1 ІІІ юн. Білич О.Л.
28 27 Бичук  Алла Носівський р-н 1998 58.0 ІІІ юн. Шиша Н.О.
29 592 Шкурко Лілія Чернігів,МОН 30.08.1997 58.0 ІІІ юн. Кривоус Н.В.
30 151 Омельченко Анастасія Носівський р-н 13.10.1999 58.1 б/р Бочок В.А.
31 585 Буряк  Марія Носівський р-н 03.06.2011 59.0 б/р Бочок В.А.
32 216 Примаченко Вікторія Чернігів, МОН 24.10.1998 1.00.7 б/р Антонова В.Г.
33 589 Дергун Олександра Носівський р-н 04.04.1999 1.02.7 б/р Папіна О.П.

 

 

Біг на600 м, чоловіки

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 974 Дубоносов Віталій Ріпкінський р-н, «К» 1985 1.24.2 —- Сердюк В.І.,

Лобанов О.С.

2 977 Помилой Олександр Чернігів, «У» 28.10.1990 1.28.8 —- Рябов В.В.
3 149 Савченко Дмитро Чернігів, «У» 31.10.1994 1.31.9 —- Лагункова Н.М.,

Клюєв А.О.

4 210 Капустін Вячеслав Ріпкінський р-н, «К» 1992 1.32.6 —- ДубоносоваН.М.
5 171 Краснай Денис Чернігів, «С» 27.05.1993 1.34.2 —- Філіпов В.В.

 

6 112 Вертійко Владислав ЧНПУ 15.03.1994 1.36.2 —- Рябов В.В.
7 7 Морачевський Василь ЧНПУ 12.06.1994 1.36.5 —- Рябов В.В.
8 136 Леоненко Сергій ЧНПУ 07.01.1992 1.42.3 —- Рябов В.В.
9 366 Щербатенко Ярослав ЧНПУ 28.10.1990 1.43.3 —- Рябов В.В.
10 364 Лубенський Олександр ЧНПУ 09.05.1993 1.44.0 —- Рябов В.В.

 

Біг на600 м, юнаки 1995р.н. і молодші

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 364 Тараско Павло Чернігів, «С» 29.01.1997 1.33.9 —- Луценко В.В.
2 462 Короп  Костянтин Ніжин 1996 1.35.6 —- Лазоренко В.А.
3 88 Висоцький Євген Чернігів, МОН 22.06.1995 1.38.4 —- Білащенко О.В.
4 179 Мироненко Костянтин Чернігів, МОН 26.09.1998 1.40.0 —- Красільник Т.С.
5 699 Пацюк Андрій Чернігів, «С» 15.07.1996 1.41.5 —- Дудко Т.А.
6 400 Сурмило Павло Чернігів, МОН 06.11.1996 1.42.1 —- Білащенко О.В.
7 362 Левченко Владислав Прилуки, МОН 1997 1.44.5 —- Скляр В.В.
8 690 Загорулько Єгор Бахмацький р-н, МОН 11.10.1997 1.55.2 —- Небощицький Г.О.
9 471 Позняков Владислав Козелецький р-н 01.05.1997 1.55.5 —- Гриченко Н.В.
10 487 Петровченко Ігор Чернігів, МОН 20.10.1997 1.56.0 —- Білащенко О.В.
11 96 Семак Руслан Щорський р-н, «К» 25.06.1998 2.00.6 —- Костеневич К.В.
12 23 Коренек Олексій Чернігів, МОН 1997 2.01.5 —- Шевчук О.Л.
13 56 Сьомін Іван Чернігів, МОН 1999 2.06.7 —- Шевчук О.Л.
14 690 Музиченко Олександр Козелець, 13.08.1997 2.11.0 —- Гриченко Н.В.
15 658 Барабаш Володимир Чернігів, МОН 2000 2.26 —- Шевчук О.Л.
16 247 Йовенко Максим Ріпкінський р-н, «К» 1997 2.25.1 —- ДубоносоваН.М.

 

Біг на600 м, жінки

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 156 Свідунович Ольга Бровари 18.11.1992 1.41.3 —- Озерчук Б.О.
2 562 Шабаріна Катерина Київ 17.08.1989 1.43.5 —- Лебедєви
3 454 Литвиненко Юлія Чернігів, «У» 17.02.1991 1.44.0 —- Рябов В.В.
4 515 Дерій Ольга Чернігів, «С» 29.08.1994 1.48.5 —- Луценко В.В.,
5 152 Антікова Марина Ніжин, МОН 1993 1.49.5 —- Лазоренко В.Л.
6 964 Гомбалевська Дарія Чернігів, «У» 04.01.1991 1.50.3 —- Рябов В.В.
7 279 Май Аліна Чернігів, «У» 1994 1.55.8 —- Овчаренко І.М.

 

Біг на600 м, дівчата 1995р.н. і молодші

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 595 Статкевич Інна Бровари 30.06.1995 1.41.2 —- Озерчук Б.О.
2 972 Слісаренко Катерина Чернігів, «У» 28.11.1997 1.48.3 —- Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

3 484 Семеряка Юлія Прилуцький р-н, МОН 04.10.1995 2.00.9 —- Куц А.С.
4 369 Карбовська Ілона Н.-Сіверський р-н 1998 2.10.5 —- Бренз А.М.
5 397 Мокро вуз Катерина Носівський р-н, «К» 01.01.1998 2.12.4 —- Шиша Н.О.
6 395 Левченко Тетяна Прилуки,МОН 30.04.1996 2.13.4 —- Кравченко Г.М.
7 75 Тимченко Анастасія Ніжин, МОН 1998 DNF —- Лазоренко В.Л.

 

Біг на1000 м, чоловіки

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 975 Олійник Павло Чернігів, «У» 1988 2.29.2 —- Сердюк В.І.,

Святенко В.І.

2 2209 Голуб Владислав Чернігів, «С» 25.10.1997 2.34.9 —- Філіпов В.В.,

Філіпова В.І.

3 87 Дяченко Роман Ніжинський р-н, «К» 1989 2.41.5 —- Лазоренко В.Л.,

Сахно В.К.

4 171 Скок Андрій Чернігів, «У» 01.10.1993 2.44.0 —- Клюєв А.О.,

Лагункова Н.М.

5 11 Криль Cергій Чернігів, «У» 1991 2.45.2 —- Рябов В.В.
6 97 Бондар Іван Ніжинський р-н, «К» 1992 2.51.8 —- Сахно В.К.
7 77 Вакулко Ярослав Ніжинський р-н, «К» 1984 2.57.2 —- Сахно В.К.
8 174 Пацюк Сергій Чернігів, «С» 18.09.1994 2.58.3 —- Дудко Т.А.
9 158 Ведмідський Віталій Прилуки, «С» 1994 2.58.6 —- Марченко М.С.,

Салівон Р.П.

10 363 Корнієнко Тарас Коропський р-н, «К» 1994 3.05.1 —- Лучко В.Л.
11 803 Зацкий  Михайло Щорський р-н, «К» 21.11.1994 3.07.0 —- Костеневич К.В.
12 380 Адаменко Андрій Чернігів, «У» 04.02.1994 3.10.0 —-  Лагункова Н.М.
13 705 Шабленко Анатолій Ніжинський р-н, «К» 1993 3.14.0 —- Сахно В.К.
14 44 Курочка Віктор Чернігів, «У» 1989 DNF —- Сердюк В.І.,
15 288 Козаченко Вячеслав Чернігів, «У» 1991 DNF —- Сердюк В.І.,

 

 

Біг на1000 м, юнаки 1995р.н. і молодші

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 27 Тукун Олексій Чернігів, «У» 30.03.1996 2.50.0 —- Клюєв А.О.,

Лагункова Н.М.

2 42 Секера Дмитро Н.-Сіверський р-н 10.01.1995 2.52.8 Клименко В.В.
3 384 Каращук Сергій Чернігів, «С» 10.09.1995 2.53.9 —- Філіпова В.І.
4 649 Петровець Сергій Борзнянський р-н, МОН 06.05.1995 2.55.3 —- Яковенко О.В.
5 177 Чупайленко Сергій Чернігів, МОН 03.09.1995 2.58.7 —- Білащенко О.В.
6 16 Корецький Олексій Чернігів, «У» 28.03.1995 2.59.5 —- Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

7 42 Ногтєв Анатолій Прилуцький р-н, МОН 13.10.1995 3.02.0 —- Кравченко Т.М.
8 355 Іванов Дмитро Козелецький р-н 25.12.1996 3.07.0 —- Гриченко Н.В.
9 49 Роговий Владислав Бахмацький р-н, МОН 03.12.1997 3.10.2 —- Білич О.Л.
10 121 Брачук Вадим Козелецький р-н, МОН 16.09.1995 3.12.2 —- Шарак О.В.
11 31 Макаренко Сергій Чернігів, МОН 04.04.1995 3.12.8 —- Білащенко О.В.
12 534 Макотра Денис Н.-Сіверський р-н 22.10.1998 3.15.9 —— Клименко В.В.
13 11 Черняк Денис Н.-Сіверський р-н 1997 3.20.6 —— Бренз А.М.
14 158 Шелудько Максим Ніжин, МОН 09.03.1996 3.22.3 —- КремезО.М.,

Кремез М.П.

15 705 Білоногов Олександр Ріпкінськипй р-н, «К» 1997 3.24.7 —- Дубоносова Н.М.
16 44 Воробєй Вячеслав Щорський р-н, «К» 24.09.1997 3.25.2 —- Костеневич К.В.
17 614 Отлєтов Єгор Козелецький р-н 26.03.1998 3.25.6 —- Гриченко Н.В.
18 15 Бредюк Сергій Мена 1997 3.26.9 —— Трєпач А.М.
19 152 Ахременко Владислав Н.-Сіверський р-н 06.08.1997 3.30.0 —— Клименко В.В.
20 417 Хіміч Павло Ріпкінськипй р-н, «К» 1999 4.00.6 —- Дубоносова Н.М.
21 412 Протченко Юрій Ріпкінськипй р-н, «К» 1996 4.01.6 —- Дубоносова Н.М.

 

Біг на1000 м, жінки

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 961 Громович Світлана Вінниця 1985 2.56.3 —- Мирошніченко В.М.,

Святенко В.І.

2 984 Яроцька Ольга Київ 14.11.1991 3.03.3 —- Лєбєдєви
3 699 Михайлова Дарина Київ 29.04.1989 3.07.2 —- Лєбєдєви
4 150 Шабаркіна Катерина Київ 1989 3.10.0 —- Лєбєдєв К.В.
5 420 Чоботар Анастасія Чернігів, «У» 11.05.1993 3.10.0 —- Лагункова Н.М.,

Клюєв А.О.

Рябов В.В.

6 10 Куздоб Вікторія Чернігів, «С» 01.08.1991 3.23.7 —- Філіпови
7 42 Артеменко Анастасія Чернігів, «У» 1994 3.54.9 —- Овчаренко І.М.

 

 

Біг на1000 м, дівчата 1995р.н. і молодші

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 970 Степенко Яна Прилуки, «С» 1996 3.14.1 —- Cелівон Р.П.,

Марченко М.С.

2 494 Махайова Вікторія Н.-Сіверський р-н 1996 3.18.0 —- Бренз А.М.
3 351 Ващенко Марія Чернігів, «У» 11.06.1996 3.19.0 —- Лагункова Н.М.,

 

4 414 Овсякова Тетяна Прилуцьки р-н, МОН 21.03.1996 3.25.0 —- Куц А.С.
5 353 Яремчук Віра Н.-Сіверський р-н 28.01.1995 3.33.3 —- Клименко В.В.
6 20 Овсякова Катерина Прилуцьки р-н, МОН 23.02.1998 3.39.9 —- Куц А.С.
7 356 Мозгова Лілія Менський р-н 1999 3.50.0 —- Трепач А.М.
8   Башук Діана Бахмацький р-н 10.01.1998 3.56.4 —- Небощицький Г.О.
9 7 Вечеря Ірина Прилуцьки р-н 15.11.1995 3.57.4 —- Чекалін С.П.
10 366 Федоренко Анастасія Бровари 03.11.1996 DNF —- Озерчук Б.О.

 

Біг на3000 м, чоловіки

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 968 Мусіяко Іван Чернігів, «У» 27.04.1985 8.49.5 І Сердюк В.І.,

Святенко В.І.

2 975 Роговой Віктор Київ 1965 9.28.4 ІІ самостійно
3 88 Сараб Євген Чернігів, «С» 18.09.1988 9.31.5 ІІІ Луценко В.В.,

Рябов В.В.

4 977 Сахно Володимир Ніжин, «К» 1970 9.34.3 ІІІ Тараско О.І.
5 5 Кравченко Сергій Прилуки, «С» 1994 9.50.6 ІІІ Cелівон Р.П.,

Марченко М.С.

6 39 Кряж  Олег Чернігів, «У» 25.10.1992 10.17.8 ІІІ Лагункова Н.М.
7 174 Романенко Олександр Ніжинський р-н, «К» 1984 10.53.3 ІІ юн. Сахно В.К.

 

Біг на3000 м, юнаки 1995р.н. і молодші

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 519 Бурда Антон Н.-Сіверський р-н 12.12.1995 9.46.0 ІІІ Клименко В.В.
2 695 Дьогтяр Олександр Прилуки, «С» 1996 10.00.0 ІІІ Cелівон Р.П.,

Марченко М.С.

3 785 Жежель Владислав Н.-Сіверський р-н 1997 10.18.7 ІІІ Бренз А.М.
4 650 Роговий Владислав Бахмацький р-н, МОН 15.07.1997 10.27.2 І юн. Білич О.Л.
5 516 Корогод Дмитро Чернігів, МОН 30.07.1996 10.29.3 І юн. Хорт Т.М.
6 473 Кучер Віталій Чернігів, МОН 02.08.1995 10.36.1 І юн. Білащенко О.В.
7 582 Кучер Владислав Чернігів, МОН 02.08.1995 10.40.5 І юн. Білащенко О.В.
8 199 Музика Максим Козелець кий р-н, МОН 14.08.1995 10.46.2 І юн. Шарак О.В.
9 626 Денисенко Євгеній Козелець кий р-н, 1997 10.54.7 ІІ юн. Сергієнко В.А.
10 93 Логвиненко Родіон Н.-Сіверський р-н 1996 10.59.3 ІІ юн. Бренз А.М.
11 699 Позній Артем Козелець кий р-н, МОН 19.10.1997 10.46.2 ІІ юн. Шарак О.В.

 

 

Біг на3000 м, жінки

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 983 Пінчук Марина Чернігів, «У» 1988 11.32.0 ІІІ Буланов О.М.
2 965 Куздоб Аліна Чернігів, «С» 01.08.1991 11.37.0 ІІІ Філіпови
3 125 Кузнецова Руслана Ніжинський р-н, «К» 1994 13.32.0 ІІ юн. Сахно В.К.,
4 469 Желдак Наталія Чернігів, «У» 31.12.1993 13.42.0 ІІ юн. Лагункова Н.М.
5 227 Бочок Наталія Чернігів, «С» 04.09.1994 13.45.0 ІІ юн. Філіпова В.І.

 

 

Біг на3000 м, дівчата 1995р.н. і молодші

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 469 Пркоф’єва Євгенія Бахмацький р-н 1995 12.21.3 ІІІ Михайлов Б.В.
2 227 Ворчило Оленв Чернігів, «У» 24.05.1997 12.30.0 ІІІ Лагункова Н.М.
3 34 Пилипенко Ангеліна Бахмацький р-н 2000 13.22.2 ІІ юн. Михайлов Б.В.
4 288 Ющенко Аліна Бахмацький р-н 1996 14.45.1 б/р Михайлов Б.В.
5 937 Пилипенко Діана Бахмацький р-н 1998 15.05.0 б/р Михайлов Б.В.

 

 

Стрибки у довжину, чоловіки

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 955 Дмитріїв Дмитро Бровари 26.09.1993 7.16 І Гредунови
2 427 Рудяк Роман Бровари 05.01.1992 7.01 І Гредунови
3 206 Хоменко Юрій Бровари 26.06.1994 6.40 ІІ Гредунови
4 812 Якименко Віталій Прилуки, «С» 1985 6.35 ІІ Марченко М.С.,

Салівон Р.П.

5 472 Єгорченко Денис Чернігів, «С» 13.01.1991 6.20 ІІІ Філіпови
6 28 Лях Ігор Чернігів, «У» 1992 6.03 ІІІ Буланов О.М.
7 47 Бровко Андрій Чернігів, МОН 1994 5.62 І юн. Коновалова Л.В.,

Філіпова В.І.

8 25 Носенко Віталій Чернігів, «У» 18.09.1993 5.62 І юн. Лагункова Н.М.
9 8 Боровик Олег Чернігів, «У» 1994 5.58 І юн. Буланов О.М.
10 2197 Лещук Денис Чернігів, «К» 16.04.1992 5.52 І юн. Порядіна В.В.
11 242 Синіцин Денис Чернігів, «С» 23.02.1992 5.51 І юн.  Філіпови
  25 Єрмоленко Євгеній Чернігів, «С» 08.02.1994 Луценко В.В.

Стрибки у довжину, юнаки 1995р.н. і молодші

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 347 Шахов Максим Бровари 14.10.1996 6.12 ІІІ Гредунови
2 9 Григор’єв Євген Прилуки, МОН 21.05.1995 6.01 ІІІ Ракетський А.І.
3 394 Кочін Олег Козелецький р-н, МОН 08.11.1996 5.46 І юн. Шарак О.В.
4 479 Скоробагатько Дмитро Менський р-н, «К» 15.11.1996 5.43 І юн. Таратухіна Н.П.
5 255 Ганжа Дмитро Чернігів, «У» 1995 5.38 І юн. Плотіцини
6 25 Короп  Костя Ніжин, МОН 1996 5.21 ІІюн. Лазоренко В.Л.
7 26 Сташук Ярослав Козелецький р-н,МОН 03.08.1996 5.04 ІІюн. Любенко М.І.
8 27 Луценко Максим Київ 29.03.1997 5.02 ІІюн. Луценко В.В
9 7 Клопенко Олександр Бровари 08.02.1997 4.82 ІІюн.
10 200 Мехеденко Павло Чернігів, МОН 1996 4.80 ІІюн. Шевчук О.Л.
11 190 Цуприк Олексій Щорський р-н, «К» 02.02.1996 4.79 ІІюн. Бєрєжной В.Д.
12 3 Мартиненко Олексій Козелецький р-н, МОН 15.011997 4.66 ІІІюн. Шарак О.В.
13 11 Котченко Олексій Менський р-н, «К» 07.10.1998 4.63 ІІІюн. Таратухіна Н.П.
14 31 Корінь Іван Менський р-н, МОН 16.07.1997 4.57 ІІІюн. Терпицька І.Л.,

Кузуб О.А.

15 392 Савенко Ол. Ніжин, МОН 1997 4.48 ІІІюн. Лазоренко В.Л.
16 320 Легкий Устин Менський р-н, «К» 08.06.1997 4.41 ІІІюн. Таратухіна Н.П.
17 296 Угрін Владислав Менський р-н, «К» 15.08.1998 4.32 ІІІюн. Таратухіна Н.П.
18 11 Лавський Владислав Менський р-н, «К» 16.03.2000 4.18 ІІІюн. Таратухіна Н.П.
19 74 Скудний Денис Прилуки, МОН 19.10.1997 4.08 ІІІюн. Мачульний Є.В.
20 516 Кузьменко Євген Чернігів, «У» 03.11.1996 4.03 ІІІюн. Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

21 33 Якименко Ігор Менський р-н, «К» 16.02.2000 4.01 ІІІюн. Таратухіна Н.П.
22 89 Мордашко Ярослав Менський р-н, МОН 19.08.1999 3.97 б/р Терпицька І.Л.
23 41 Павлік Ілля Прилуки, МОН 25.11.1997 3.87 б/р Мачульний Є.В.
24 6 Гречуха Олексій Менський р-н, МОН 08.08.1998 3.78 б/р Кузуб О.А.
25 23 Яценко Григорій Козелецький р-н, МОН 1998 3.59 б/р Сергієнко В.А.
26 68 Василець Ярослав Менський р-н, МОН 30.07..1998 3.58 б/р Кузуб О.А.
27 361 Цюра Сергій Бровари 12.03.2000 3.49 б/р
28 1999 Шалерук  Денис Козелецький р-н, МОН 1999 3.44 б/р Сергієнко В.А.
29 11 Легкий Петро Менський р-н, «К» 12.07.2001 3.32 б/р Таратухіна Н.П.
30 650 Мишко Владислав Козелецький р-н, МОН 1998 3.30 б/р Сергієнко В.А.
31 30 Колесник  Роман Бровари 03.09.2000 3.01 б/р

 

Стрибки у довжину, жінки

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 342 Мельник Богдана Бровари 25.10.1994 5.95 КМС Гредунови
2 466 Бованко Василина Бровари 11.12.1994 5.43 ІІ Гредунови
3 87 Мельникова Наталія Чернігів, «С» 17.02.1993 5.04 ІІІ Філіпови
4 987 Чернок Наталія Чернігів, «У» 1993 4.21 І юн. Овчаренко І.Н.

 

 

Стрибки у довжину, дівчата 1995р.н. і молодші

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 38 Мазур Наталія Чернігів, «У» 1996 5.09 ІІ Бр. Плотіцини
2 327 Слобода Дарина Менський р-н, «К» 19.06.1995 4.97 ІІІ Таратухіна Н.П.
3 64 Висоцька Вікторія Прилуки, МОН 1996 4.74 ІІІ Тригубенко О.А.
4 179 Прокопчук Юлія Чернігів, «У» 08.02.1998 4.59 ІІІ Лагункова Н.М.,

Ткаченко О.М.

5 462 Шух Аліна Бровари 12.02.1999 4.59 ІІІ Шух М.С.
6 134 Гірняк Вікторія Прилуки, «С» 1999 4.50 ІІІ Марченко М.С.,

Демешко С.В.

7 538 Кашич Ганна Бровари 01.10.1997 4.41 І юн. Шух М.С.
8 5 Злидар Анжеліка Бровари 29.06.1998 4.33 І юн. Шух М.С.
9 154 Журило Ольга Менський р-н, МОН 20.02.1997 4.08 І юн. Терпицька І.Л.
10 590 Карпенко Людмила Чернігів, МОН 30.06.1997 3.91 ІІ юн. Кривоус Н.В.
11 32 Логвін Марина Корюківський р-н 22.01.1995 3.87 ІІ юн. Шпук Д.А.
12 222 Валенчук Аліна Носівський р-н 08.05.1999 3.71 ІІІ юн. Бочок В.А.
13 285 Ращупкіна Олена Прилуки, МОН 1996 3.57 ІІІ юн. Ракетський А.І.
14 25 Самко Інна Козелецький р-н, МОН 1998 3.52 ІІІ юн. Сергієнко В.А.
15 37 Батюк Ганна Чернігів, «У» 1998 3.38 б/р Бр. Плотіцини
16 286 Лимар Олена Прилуки, МОН 1997 Ракетський А.І.

 

Стрибки у висоту, чоловіки

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 25 Лещук Денис Чернігів, «К» 16.04.1992 185 ІІ Порядіна В.В.

 

Стрибки у висоту, юнаки 1995р.н. і молодші

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 9 Скоробагатько Дмитро Менський р-н, «К» 15.11.1996 165 ІІІ Таратухіна Н.П.
2 357 Сердюченко Олексій Прилуцький р-н, МОН 30.03.1995 165 ІІІ Чекалін С.П.
3 369 Степаненко Вадим Прилуки, МОН 27.02.1996 160 І юн. Кравченко Г.Л.
4 501 Кічко Роман Ніжин,МОН 1997 155 І юн. Лазоренко В.Л.
5 366 Парган Максим Прилуцький р-н, МОН 18.03.1997 155 І юн. Чекалін С.П.
6 85 Григор’єв Євген Прилуки, МОН 1995 155 І юн. Ракетський А.І.
7 356 Липка Богдан Прилуцький р-н, МОН 04.10.1997 145 ІІ юн. Чекалін С.П.
8 353 Рацин Владислав Прилуки, МОН 02.01.1999 140 ІІ юн. Кравченко Г.Л.
9 14 Угрин Владислав Менський р-н, «К» 15.08.1998 140 ІІ юн. Таратухіна Н.П.
10 11 Лавський Владислав Менський р-н, «К» 16.03.2000 135 ІІІ юн. Таратухіна Н.П.

 

 

Стрибки у висоту, дівчата 1995р.н. і молодші

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 64 Слобода Дарина Менський р-н, «К» 19.06.1995 160 ІІ Таратухіна Н.П.
2 134 Лимар Олена Прилуки, МОН 30.11.1997 145 ІІІ Ракетський А.І.
3 135 Макарова Яна Менський р-н, МОН 25.06.1997 140 ІІІ Терпицька І.Л.
4 3 Логвін Марина Корюківський р-н 22.03.1995 140 ІІІ Шпук Д.А.
5 5 Журило Ольга Менський р-н, МОН 20.02.1997 135 ІІІ Терпицька І.Л.
6 9 Андрущенко Ярослава Прилуцький р-н, МОН 12.02.1999 130 І юн. Чекалін С.П.
7 368 Назарін Юлія Прилуцький р-н, МОН 10.01.1999 125 ІІ юн. Чекалін С.П.

 

 

Штовхання ядра(7,260кг), чоловіки

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 1 Багач Микола Бровари , «К» 1993 16.73 КМС Багач Олександр,

Багач Світлана

2 2 Гончаренко Марк Бровари , МОН 24.12.1992 15.47 І Паламарчук І.А.
3 4 Косинський Дмитро Бровари , «Д» 31.03.1989 15.44 І Римко В.А.
4 5 Попов Роман Чернігів, «У» 18.10.1993 14.62 І Олійник В.М.,

Лазоренко В.А.

5 6 Ясиновий Олександр Бровари , «К» 1966 14.50 І Багач Олександр,
6 961 Голодний Дмитро Носівський р-н 1987 14.47 І Паламарчук І.А.
7 972 Сивенко Євген Чернігів, «У» 04.04.1993 12.59 ІІ Середа О.А.,

Середа С.С.

8 980 Допірчук  Ярослав Чернігів, «У» 08.08.1993 12.47 ІІ Середа О.А.,

Середа С.С.

9 15 Андарак Іван Чернігів, «У» 14.06.1989 11.42 ІІ Порядіна В.В.
10 96 Зеленський Сергій Чернігів, «У» 12.04.1993 10.88 ІІІ Середа О.А.,
11 3 Прядко Олександр Чернігів, «У» 1992 10.87 ІІІ Олійник В.М.,

Сакун С.М.

12 214 Гончар Юрій Чернігів, «У» 05.07.1993 10.53 ІІІ Середа О.А.,
13 965 Шурубенко Василь Чернігів, «У» 25.04.1993 10.26 ІІІ Середа О.А.,
14 220 Шандановін Максим Чернігів, «У» 19.09.1993 8.76 ІІ юн Середа О.А.,
15 218 Школьний Руслан Чернігів, «У» 12.07.1993 8.06 ІІ юн Середа О.А.,

 

Штовхання ядра(5,0кг), юнаки 1995р.н. і молодші

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 151 Тонконог Дмитро Носівський р-н 24.01.1995 13.75 ІІІ Спичак О.Г.
2 153  Манжай Дмитро Менський р-н, МОН 15.04.1997 13.47 ІІІ Терлицька І.Л.
3 5 Гарбуз Дмитро Корюківський р-н 19.10.1995 12.93 І юн Шпук Д.А.
4 55 Кучеренко Роман Бахмацький р-н, МОН 1996 12.10 І юн Небощицький Г.О.
5 56 Мохир Євген Ніжин,МОН 29.01.1996 12.07 І юн КремезО.М.,

Кремез М.П.

6 171 Ракуненко Денис Чернігів, «У» 28.07.1997 11.16 І юн Середа О.А.,

Герасименко О.М.

7 175 Лагодний Андрій Корюківський р-н 14.04..1995 11.16 І юн Шпук Д.А.
8 196 Бородуха Юрій Чернігів, «У» 10.04..1997 10.62 І юн Середа О.А.,

Герасименко О.М.

9 197 Грицан Артем Козелецький р-н, МОН 22.06.1996 10.26 І юн Шарак О.В.
10 3 Абрамов Кім Ніжин, МОН 1995 10.23 І юн Лазоренко В.А.
11 4 Білан Андрій Ніжин, МОН 1997 10.22 І юн Лазоренко В.А.
12 96 Соловей Іван Чернігів, «У» 10.03.1995 10.18 І юн Середа О.А.,
13 916 Свириденко Андрій Чернігів, «У» 16.08…1997 10.00 І юн Герасименко О.М.
14 25 Горовий  Олександр Бахмацький р-н, МОН 1996 9.52 ІІ юн Малашенко І.О.
15 26 Шаховал Сергій Носівський р-н 09.04.1998 9.12 ІІ юн Савченко А.В.
16 27 Акуленко Ігор Щорський р-н, «К» 26.01.1996 9.11 ІІ юн Бєрєжной В.Д.
17 2 Полях Антон Менський р-н, МОН 15.03.1998 8.55 ІІІюн Терпицька І.Л.,

Козуб О.А.

18 632 Диденко Владислав Козелецький р-н, МОН 1997 8.51 ІІІюн Сергієнко В.А.
19 452 Кошовий Іван Корюківський р-н 06.12.1996 8.47 ІІІюн Шпук Д.А.
20 2231 Осадець Валентин Чернігів, «У» 09.12.1996 8.35 ІІІюн Герасименко О.М.
21 35 Трухан Олег Носівський р-н 23.01.1997 8.08 ІІІюн Спичак В.Г.
22 1 Бардух Микола Менський р-н, МОН 26.01.1998 7.98 б/р Терпицька І.Л.,

Козуб О.А.

23 56 Юрченко Юрій Козелецький р-н, МОН 1999 7.71 б/р Сергієнко В.А.
24 15 Саєвський Вячеслав Чернігів, «У» 05.03.1998 7.10 б/р Шульга О.П.

 

 

Штовхання ядра(4,0кг), жінки

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 97 Голодна Ольга Бровари, МОН 14.11.1991 16.27 КМС Паламарчук І.А.
2 100 Дяконенко Інна Ніжин, МОН 1993 10.47 ІІІ Лазоренко В.А.
3 20 Ковальова Олеся Чернігів, «К» 28.03.1995 10.12 ІІІ Порядіна В.В.
4 102 Шишкун Юлія Чернігів, «К» 11.05.1994 8.81 ІІІ Порядіна В.В.
5 103 Костирко Світлана Чернігів, «К» 10.03.1993 8.78 ІІІ Порядіна В.В.
6 96 Апекунова Анастасія Чернігів, «К» 30.10.1994 8.70 ІІІ Порядіна В.В.

 

Штовхання ядра (4,0кг),дівчата 1996р.н. і молодші

 

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд Тренери
1 20 Цівун Тетяна Бровари, МОН 08.06.1995 10.83 ІІІ Паламарчук І.А.
2 151 Соколенко Вікторія Менський р-н, «К» 05.04.1995 10.82 ІІІ Таратухіна Н.П.
3 153 Небощицька Вікторія Бахмацький р-н, МОН 10.01.1996   9.35 ІІІ Небощицький Г.О.
4 5 Пилипенко Катерина Чернігів, «К» 30.12.1995 9.07 ІІІ Порядіна В.В.
5 55 Полоз Олена Чернігів, «К» 12.03.1999 9.06 ІІІ Порядіна В.В.
6 56 Наумчик Олена Менський р-н, «К» 01.10.1999 8.84 ІІІ Таратухіна Н.П.
7 171 Єременко Анастасія Корюківський р-н 29.04.1995 8.28 ІІІ Шпук Д.А.
8 175 Дубіна Марина Чернігів, «К» 13.03.1996 8.02 ІІІ Порядіна В.В.
9 196 Василенко Марія Ніжин,МОН 18.02.1997 7.06 І юн КремезО.М.,

Кремез М.П.

10 197 Левадська Олександра Чернігів, «К» 25.05.2000 5.81 б/р Порядіна В.В.
11 3 Савченко Валерія Чернігів, «У» 27.08.2000 4.81 б/р Середа О.А.

 

 

 

Головний суддя змагань                                                                                                         (Рябов В.В.)

 

 

Головний секретар змагань                                                                                                 (Антонова В.Г.)