Відкритий Чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні.

 

16 січня 2014 рік                                                     м. Бровари , л/а манеж

Результаты Чемпионата области в помещении (скачать) 

                                                  Командні результати

 

І група

Місце

Команда

Очки

1

                     м. Чернігів

360

2

                     м.Прилуки -1

315

3

                     м.Прилуки -2

248

ІІ група

1

                     Менський р-н

267

2

                     Прилуцький р-н

219

3

                     Н-Сіверський р-н

180

4

                     Щорський р-н

172

5

                     Козелецький р-н

113

6

                     Бобровицький р-н

35

7

                      Ніжинський р-н

Особ.

ІІІ група

1

Носівський р-н-1

113

2

Носівський р-н-2

68

3

                     Ріпкінський р-н

63

 

Особисті результати

Біг на 60м з/б, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 345 Олійник Антон Ніжинський р-н  ДЮСШ «К» 26.01.1993 10.1 І-юн. Ос. Хоменко Д.О.

 

Біг на 60м з/б, юніори

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 363 Черненко Максим Примуки-1ДЮСШ МОН 11.08.1996 9.5 ІІІ 24 Мачульний Є.В.

 

Біг на 60м з/б, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 973 Сташук Ярослав Козелецький р-н ДЮСШ МОН 09.12. 1997 9.4 І-юн. 24 Шарак О.В.
2 71 Черненко Кирило Примуки -2ДЮСШ МОН 06. 07. 1997 9.7 І-юн. 21 Мачульний Є.В.
3 356 Парган Максим Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 18.03.1997 9.7 І-юн. Ос. Чекалін С.П.
4 2221 Бреус Артем Менський р-нДЮСШ МОН 04.09.1997 10.0 І-юн. 18 Терпицька І.Л.
5 4 Івахненко Євген Примуки-2ДЮСШ МОН 18.06.1999 10.4 ІІ-юн. 15 Ракетський А.І.

 

Біг на 60м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 469 Сідіна Владислав Менський р-н, ДЮСШ МОН 1990 6.8Ф-6.8 І 24 Таратухіна Н.П.
2 210 Йовчик Олександр Чернігів, КДЮСШ «У» 01.07.1992 7.0Ф-7.0 ІІ 21 Кузьомко Л.М.
3 479 Кордіяка Мирослав Київська обл ШВСМ 1993 6.8Ф-7.1 І Ос. Черняєв О.Б.
4 2228 Єгорченко Денис Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 13.01.1991 7.1Ф-7.3 ІІ 18 Бр. Філіпових
5 370 Ступак Ігор Чернігів,ЧНПУ «У» 15.09.1991 7.1 ІІ Ос. Кузьомко Л.М.
6 220 Тритяченко Олександр Прилуки-1ОКДЮСШ «С» 23.10.1993 7.1 ІІ 15 Салівон Р.П.Марченко М.С.
7 990 Горбач Олександр Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 26.02.1990 7.1 ІІ Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
8 57 Шкірпов Денис Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 1994 7.3 ІІІ Ос. Буланов О.Л.
9 88 Козерук Кирил Чернігів,ЧНПУ «У» 1994 7.3 ІІІ Ос. Кузьомко Л.М.
10 256 Дяченко Роман Ніжинський р-н  ДЮСШ «К» 23,11,1989 7.3 ІІІ Ос. Сахно В.К.
11 50 Боровик Олег Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 1994 7.4 ІІІ Ос. Буланов О.Л.
12 252 Подгорний Володимир Жовті Води 1981 7.4 ІІІ Ос. Лисенюк В.І.Попов В.В.
13 50 Мянукян Качаван Чернігів,ЧНПУ «У» 26.01.1993 7.4 ІІІ Ос. Кузьомко Л.М.
14 810 Киданчук Петро Чернігів, КДЮСШ «У» 21.03.1980 7.4 ІІІ Ос. Плотіцин С.А.
15 2221 Харченко Олександр Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 18.06.1994 7.5 ІІІ Ос. Бр. Філіпових
16 501 Пустовгар Олександр Чернігів,ЧНПУ «У» 17.05.1994 7.6 І-юн. Ос. Кузьомко Л.М.
17 208 Приходько Дмитро Чернігів, ОКДЮСШ «С» 1994 7.6 І-юн. Ос. Луценко В.В.

 

Біг на 60м, юніори

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2221 Поздняков Олексій Прилуки-1ОКДЮСШ «С» 01.04.1995 6.9Ф-6.9 І 24 Марченко М.С.Салівон Р.П.
2 961 Дубовик Віктор Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 1995 7.2Ф-7.1 ІІ 21 Бр. Філіпових
3 2225 Гарига Максим Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 1996 7.3Ф-7.3 ІІІ 18 Бр. Філіпових
4 143 Дворніков Андрій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 06.01.1995 7.2Ф-8.3 ІІ 15 Вятіорець С.Є.Середа С.С.
5 68 Савенко Олександр Чернігів, КДЮСШ «У» 26.01.1996 7.2 ІІІ Ос. Шмаргун М.І.Лагункова Н.М.
6 714 Крищенко Максим Чернігів,ЧНПУ «У» 29.07.1996 7.3 ІІІ Ос. Кузьомко Л.М.
7 962 Цокота Влад Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 08.07.1995 7.5 ІІІ Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
8 962 Кулік Дмитро Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 1995 7.5 ІІІ Ос. Бр. Філіпових
9 521 Бойченко Володимир Прилуки-1ДЮСШ МОН 19.05.1996 7.6 І-юн. 13 Бобровська О.А.
10 287 Музиченко Дмитро Прилуки-1ДЮСШ МОН 05.11.1996 7.6 І-юн. 11
11 363 Черненко Максим Прилуки-1ДЮСШ МОН 11.08.1996 7.8 І-юн. Ос.
12 9 Єрофеєв Андрій Ніжинський р-н  ДЮСШ «К» 26.08.1996 8.1 ІІ-юн. Ос. Хоменко Д.О.

 

Біг на 60м, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 968 Сила Ярослав Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 19.05.1997 7.3 ІІІ 24 Вятіорець С.Є.Середа С.С.
2 2221 Бреус Артем Менський р-нДЮСШ МОН 04.09.1997 7.5 ІІІ Ос. Терпицька І.Л.
3 362 Паляниця Дмитро Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 05.04.1997 7.6 І-юн. Ос. Жук Є.В.
4 961 Науменко Микита Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 16.03.1999 7.6 І-юн. Ос Вятіорець С.Є.Середа С.С.
5 977 Коваль Денис Чернігів, ОКДЮСШ «С» 18.04.1998 7.7 І-юн. Ос. Масюк А.М.
6 220 Суслопаров Іван Прилуки-1ОКДЮСШ «С» 1997 7.8 І-юн. 21 Салівон Р.П.Демешко С.В.
7 9797 Тертишник Антон Носівський р-н-1 ДЮСШ МОН 09.07.1997 7.8 І-юн. 18 Тертишник М.І.
8 29 Соколенко Артем ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 01.09.1999 7.8 І-юн. Ос. Красільник Т.С.
9 71 Черненко Кирил Примуки-2ДЮСШ МОН 06.07.1997 7.8 І-юн. Ос. Мачульний Є.В.
10 730 Войт Петро Козелецький р-н 07.03.1998 7.9 ІІ-юн. 15 Сергієнко В.А.
11 150 Кириленко Іван Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 28.02.2000 8.0 ІІ-юн. Ос. Бр. Філіпових
12 495 Байдала Олександр Чернігів, КДЮСШ «У» 05.04.1998 8.1 ІІ-юн. Ос. Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
13 8 Петрушевець Руслан Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 08.07.1999 8.1 ІІ-юн. Ос. Шульга О.П
14 25 Землинський Богдан Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 18.10.2000 8.2 ІІІ-юн. Ос. Шульга О.П
15 160 Купрієнко Артем Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 30.07.1999 8.2 ІІІ-юн. Ос. Бр. Філіпових
16 10 Вялець Денис ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 12.01.1997 8.2 ІІІ-юн. Ос. Антонова В.Г.
17 378 Мажуга Артур Чернігів, КДЮСШ -2 2000 8.3 ІІІ-юн. Ос. Шевчук О.Л.
18 983 Вершняк Володимир Чернігів, ОКДЮСШ «С» 11.10.1998 8.3 ІІІ-юн. Ос. Масюк А.М.
19 989 Ольховик Юрій Чернігів, ОКДЮСШ «С» 04.09.1997 8.3 ІІІ-юн. Ос. Масюк А.М.
20 72 Шевель Євгеній Ніжинський р-н  ДЮСШ «К» 16.06.1998 8.3 ІІІ-юн. Ос. Сахно В.К.
21 965 Чернобай Микола Чернігів, ОКДЮСШ «С» 07.03.2000 8.4 ІІІ-юн. Ос. Масюк А.М.
22 1007 Павленко Артем Носівський р-н-1 ДЮСШ МОН 07.11.1999 8.5 ІІІ-юн. 13 Борисенко О.В.
23 363 Макуха Олександр Менський р-нДЮСШ МОН 1999 8.5 ІІІ-юн. Ос. Терпицька І.Л.
24 6 Кочерга Максим Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 18.08.1998 8.6 ІІІ-юн. Ос. Шульга О.П.
25 486 Ткаченко Руслан Щорський р-н ДЮСШ МОН 25.01.2000 8.6 ІІІ-юн. Ос. Медведьова Н.М
26 2228 Кузьменко Богдан Носівський р-н-1 ДЮСШ МОН 1997 8.7 б/р 11 Тертишник М.І.
27 11 Легкий Петро Менський р-н, ДЮСШ «К» 12.07.2001 8.8 б/р Ос. Таратухіна Н.П.
28 28 Довгий Денис Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 12.06.2001 8.8 б/р Ос. Шульга О.П
29 465 Онищенко Денис Щорський р-н ДЮСШ МОН 25.04.2001 8.8 б/р Ос Лаходінов Є.О.
30 398 Роговенко Євгеній Щорський р-н ДЮСШ МОН 27.07.1999 8.9 б/р Ос. Бережной О.Д.
31 643 Алексеєв Дмитро Козелецький р-н 19.03.2000 9.0 б/р Ос. Сергієнко В.А.
32 987 Барбаш Володимир Чернігів, КДЮСШ -2 21.08.2000 9.1 б/р 9 Шевчук О.Л
33 581 Кедровський Владислав Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 17.12.2002 9.1 б/р Ос. Дудко Т.А.
34 99 Білодід Максим Носівський р-2 01.10.2002 9.2 б/р 7 Шиша Н.О.
35 31 Долгошей Олександр Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 22.06.2000 9.2 б/р Ос. Шульга О.П.
36 9 Ємець Владислав Менський р-н, ДЮСШ «К» 05.18.2001 9.3 б/р Ос. Таратухіна Н.П.
37 7777 Павлюченко Сергій Носівський р-н-2 15.05.2003 9.4 б/р 5 Папіна О.П.☺
38 146 Качан Олександр Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 16.06.2001 9.4 б/р Ос. Дудко Т.А.
39 69 Корнілов Дмитро Носівський р-н-2 04.10.2002 9.7 б/р 4 Шиша Н.О.
40 1248 Мельник Максим Носівський р-н 23.11.2002 9.7 б/р 3 Бочок В.А.
41 97 Мархай Вадим Носівський р-н 02.02.2003 10.0 б/р 2 Шиша Н.О.
42 195 Назаренко Ігор Козелецький р-н ДЮСШ 2002 10.0 б/р Ос. Цадеха
43 1545 Грош Давид Носівський р-н 2003 10.2 б/р 0 Бочок В.А.
44 663 Музиченко Дмитро Козелецький р-н ДЮСШ 2002 10.4 б/р Ос. Цадеха
45 972 Красільник Ярослав ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 09.10.1999 7.0Ф- н/я ІІ 0 Красільник Т.С

 

Біг на 200м, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 209 Мироненко Констянтин ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 26.09.1998 24,3 ІІ 24 Красільник Т.С.
2 366 Шкуренко Олександр Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 01.11.1997 25.0 ІІ 21 Чекалін С.П.
3 362 Паляниця Дмитро Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 05.04.1997 25.3 ІІІ 18 Жук Є.В.
4 961 Науменко Микита Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 16.03.1999 26.5 ІІІ Ос Вятіорець С.Є.Середа С.С.
5 350 Гончаров Ростислав Прилуки -2ДЮСШ МОН 28.04.2000 26.8 ІІІ 15 Мачульний Є.В.
6 8 Коконець Максим Ніжинський р-н  ДЮСШ «К» 09.01.1998 26.8 ІІІ Ос. Хоменко Д.О.
7 271 Паляниця Олександр Примуки -2ДЮСШ МОН 06.01.1998 26.8 ІІІ 13 Жук Є.В.
8 977 Коваль Денис Чернігів, ОКДЮСШ «С» 18.04.1998 27.1 І-юн. Ос. Масюк А.М.
9 989 Ольховик Юрій Чернігів, ОКДЮСШ «С» 04.09.1997 27.4 І-юн. Ос. Масюк А.М.
10 483 Сентябрьов Дмитро Щорський р-н ДЮСШ МОН 05.07.1998 27.6 І-юн. 11 Медведьова Н.М
11 150 Кириленко Іван Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 28.02.2000 27.9 І-юн. Ос. Бр. Філіпових
12 965 Чернобай Микола Чернігів, ОКДЮСШ «С» 07.03.2000 28.1 ІІ-юн. Ос. Масюк А.М.
13 698 Придатко Дмитро Примуки -1ДЮСШ МОН 01.11.1997 28.2 ІІ-юн. 9 Мачульний Є.В.
14 29 Соколенко Артем ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 01.09.1999 28.2 ІІ-юн. Ос. Красільник Т.С.
15 495 Байдала Олександр Чернігів, КДЮСШ «У» 05.04.1998 28.6 ІІ-юн. Ос. Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
16 983 Вершняк Володимир Чернігів, ОКДЮСШ «С» 11.10.1998 28.7 ІІ-юн. Ос. Масюк А.Л.
17 481 Єрмоленко Артем Щорський р-н ДЮСШ МОН 05.12.1998 28.8 ІІ-юн. 8 Медведьова Н.М
18 259 Давиденко Кирил Примуки -1ДЮСШ МОН 17.03.2000 28.8 ІІ-юн. 5 Мачульний Є.В.
19 8 Петрушевець Руслан Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 08.07.1999 28.9 ІІ-юн. Ос. Шульга О.П.
20 399 Плюта Ілля Щорський р-н ДЮСШ МОН 20.07.1998 29.1 ІІ-юн. 4 Бережной В.Д.
21 999 Лаходід Дмитро Ніжинський р-н  ДЮСШ «К» 20.11 1998 29.5 ІІІ-юн. Ос. Сахно В.К.
22 25 Землинський Богдан Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 18.10.2000 29.5 ІІІ-юн. Ос. Шульга О.П.
23 160 Купрієнко Артем Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 30.07.1999 29.8 ІІІ-юн. Ос. Бр. Філіпових
24 363 Макуха Олександр Менський р-нДЮСШ МОН 1999 29.8 ІІІ-юн. Ос. Терпицька І.Л.
25 6 Кочерга Максим Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 18.08.1998 30.5 ІІІ-юн. Ос. Шульга О.П.
26 28 Довгий Денис Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 12.06.2001 31.5 б/р Ос. Шульга О.П.
27 975 Слісаренко Максим Чернігів, ОКДЮСШ «С» 16.04.2000 32.0 б/р Ос. Масюк А.М.
28 581 Кедровський Владислав Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 17.12.2002 32.8 б/р Ос. Дудко Т.А
29 146 Качан Олександр Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 16.06.2001 33.3 б/р Ос. Дудко Т.А
30 468 Медведьов Руслан Щорський р-н ДЮСШ МОН 17.09.2000 33.5 б/р Ос. Медведьова Н.М
31 195 Сергієнко Михайло Козелецький р-н 27.11.2002 35.4 б/р Ос. Сергієнко В.А
32 710 Колеснік Дмитро Козелецький р-н 1999 DQ Ос Цадеха

 

Біг на 400м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2207 Єрмоленко Андрій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 23.12.1991 53.3 ІІ Ос. Сердюк В.І.Дубоносов В.М.
2 256 Дяченко Роман Ніжинський р-н  ДЮСШ «К» 23.11.1989 54.7 ІІІ Ос. Сахно В.К
3 345 Олійник Антон Ніжинський р-н  ДЮСШ «К» 26.01.1993 55.7 ІІІ Ос. Хоменко Д.О.

 

Біг на 400м, юніори

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2221 Поздняков Олексій Прилуки-1ОКДЮСШ «С» 1995 51.3 І 24 Марченко М.ССалівон Р.П
2 62 Бойко Віталій Чернігів, КДЮСШ «У» 24.12.1995 57.7 І-юн. 21 Лагункова Н.МКлюєв А.О
3 962 Цокота Влад Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 08.07.1995 58.7 І-юн. 18 Вятіорець С.Є.Середа С.С.
4 521 Бойченко Влад Прилуки-1ДЮСШ МОН 19.05.1996 59.1 І-юн. 15 Бобровська О.А
5 68 Савенко Олександр Чернігів, КДЮСШ «У» 28.01.1996 59.5 І-юн. Ос. Шмаргун Н.І.Лагункова Н.М

 

Біг на 400м, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 968 Сила Ярослав Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 19.05.1997 57.6 І-юн. 24 Вятіорець С.Є.Середа С.С.
2 2221 Бреус Артем Менський р-нДЮСШ МОН 04.09.1997 58.3 І-юн. 21 Терпицька І.Л
3 242 Білоногов Олександр Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 21.07.1997 1.00.5 ІІ-юн. 18 Дубоносова Н.М.
4 213 Галушка Максим ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 26.09.1999 1.00.6 ІІ-юн. Ос. Хорт Т.М.
5 87 Смаль Сергій Чернігів, КДЮСШ -2 10.07.1997 1.01.3 ІІ-юн. Ос. Шевчук О.Л
6 483 Сентябрьов Дмитро Щорський р-н ДЮСШ МОН 05.07.1998 1.02.6 ІІІ-юн. 15 Медведьова Н.М
7 72 Шевель Євгеній Ніжинський р-н  ДЮСШ «К» 16.06.1998 1.04.7 ІІІ-юн. Ос. Сахно В.К
8 486 Ткаченко Руслан Щорський р-н ДЮСШ МОН 05.07.1998 1.06.8 б/р 13 Медведьова Н.М
9 975 Слісаренко Максим Чернігів, ОКДЮСШ «С» 16.04.2000 1.08.6 б/р Ос. Масюк А.М.
10 93 Бренз Данило Н-Сіверський р-нДЮСШ 2002 1.12.5 б/р 11 Бренз А.Н.
11 5 Булеєв Максим Н-Сіверський р-нДЮСШ 2001 1.13.8 б/р Ос. Бренз А.Н.
12 729 Семистрюк Олексій Козелецький р-н 07.04.2001 1.13.8 б/р Ос. Сергієнко В.А.
13 642 Демченко Анатолій Козелецький р-н 31.10.2000 1.16.0 б/р Ос. Сергієнко В.А.
14 58 Преображеннский Микита Н-Сіверський р-нДЮСШ 1999 !.16.6 б/р Ос. Розсікач І.М.
15 397 Салата Олександр Щорський р-н ДЮСШ МОН 01.10.2000 1.19.1 б/р 9 Бережной В.Д.
16 159 Котов Владислав Н-Сіверський р-нДЮСШ 2001 1.25.2 б/р Ос. Бренз А.Н.
17 9 Євдакименко Данило Н-Сіверський р-нДЮСШ 2001 1.33.4 б/р Ос. Бренз А.Н.
18 209 Мироненко Константин ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 26.09.98 DQ Ос. Красільник Т.С.
19 24 Шпека Богдан Ріпкінський р-нДЮСШ «К» DNS 0 Дубоносова Н.М.

 

Біг на 800м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 53 Олійник Павло Чернігів, ШВСМ, «Д» 09.05.1988 1.59.5 І 24 Сердюк В.І. Бережний В.Д.
2 255 Морачевський Василь ЧернігівКДЮСШ «У» 12.06.1994 2.05.0 ІІ 21 Рябов В.В.
3 584 Хоменко Дмитро Ніжинський р-н  ДЮСШ «К» 06.11.82 2.09.7 ІІ Ос Сахно В.К.
4 112 Краснай Денис Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 1993 2.10.0 ІІ Ос. Бр. Філіпових
5 785 Романенко Олександр Ніжинський р-н  ДЮСШ «К» 26.09.1984 2.10.5 ІІ Ос Сахно В.К.
6 800 Руденко Євген Прилуки-1ДЮСШ МОН 16.12.94 2.22.3 І-юн. 18 Бобровська О.А.
7 20 Помилой Олександр ЧернігівКДЮСШ «У» 28.10.90 2.22.5 І-юн. Ос Рябов В.В.

 

Біг на 800м, юніори

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2228 Корогод Дмитро ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 30.07.1996 2.05.5 ІІ 24 Хорт Т.М.Бр. Філіпових
2 46 Андрейча Сергій Чернігів, ОКДЮСШ «С» 12.09.95 2.22.8 І-юн. 21 Луценко В.В. Луценко І.В.

 

Біг на 800м, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 1234 Тараско Павло Чернігів, ОКДЮСШ «С» 1997 2.08.0 ІІ 24 Луценко В.В, Приходько В.М.
2 760 Бражник Олександр Козелецький р-н ДЮСШ МОН 1998 2.12.3 ІІІ 21 Шарак О.В.
3 46 Жежель Владислав Н-Сіверський р-нДЮСШ 1997 2.13.0 ІІІ 18 Бренз А.Н.
4 363 Івахненко Артем Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 18.04.1998 2.15.5 ІІІ 15 Куц А.С.
5 2244 Зубок Владислав Чернігів, ОКДЮСШ «С» 18.12.1997 2.23.7 І-юн. Ос Луценко В.В. Луценко І.В.
6 468 Медведьов Руслан Щорський р-н ДЮСШ МОН 17.09.2000 2.28.0 І-юн. 13 Медведьова Н.М.
7 155 Рева Євгеній Н-Сіверський р-нДЮСШ 23.04.2000 2.31.4 ІІ-юн. Ос Клименко В.В.
8 635 Большаков Олександр Козелецький р-н 24.01.2000 2.32.8 ІІ-юн. 11 Сергієнко В.А.
9 121 Науменко Олександр Н-Сіверський р-нДЮСШ 20.11.2000 2.32.9 ІІ-юн. 9 Клименко В.В.
10 465 Онищенко Денис Щорський р-н ДЮСШ МОН 25.04.2001 2.33.6 ІІ-юн. Ос. Лахадинов Є.О.
11 178 Рябчук Віталій Н-Сіверський р-нДЮСШ 17.10.1997 2.40.3 ІІІ-юн. 7 Клименко В.В.
12 398 Роговенко Євгеній Щорський р-н ДЮСШ МОН 27.07.1999 2.46.6 ІІІ-юн. 5 Бережной В.Д
13 10 Білан Михайло Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 14.02.2000 DNF Ос Кривоус Н.В.

 

Біг на 1500м,чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 624 Скок Андрій Козелецький р-н ДЮСШ МОН 1993 4.31.6 ІІІ 24 Шарак О.В
2 77 Секера Дмитро Н-Сіверський р-нДЮСШ 10.01.1994 4.41.3 ІІІ 21 Сахно В.К.Клименко В.В.
3 39 Харченко Олександр Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 1994 5.20.8 ІІ-юн. 21 Бр. Філіпових

 

Біг на 1500м, юніори

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2236 Дьогтяр Олександр Прилуки-1ОКДЮСШ «С» 1996 4.23.3 ІІ 24 Салівон Р.П.Демешко С.В.
2 46 Кривопуск Юрій Чернігів, ОКДЮСШ «С» 12.09.1995 4.33.1 ІІІ 21 Луценко В.В, Луценко І.В.
3 330 Шарий Євгеній Ніжинський р-н  ДЮСШ «К» 05.08.1995 4.48.3 ІІІ Ос. Сахно В.К.
4 494 Горбань Андрій ЧернігівКДЮСШ «У» 1995 4.56.2 І-юн. 18 Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
5 490 Чех Володимир ЧернігівКДЮСШ «У» 1995 4.58.2 І-юн. Ос. Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
6 412 Музика Максим ЧернігівКДЮСШ «У» 1995 4.59.2 І-юн. Ос. Рябов В.В.
7 99 Кравченко Ярослав Бобровицький р-нДЮСШ «К» 1996 DNF 0 Кравченко В.І.

 

Біг на 1500м, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 179 Роговий Владислав Бахмацький р-н 1997 4.33.7 ІІІ Ос. Білич О.Л.
2 392 Куценко Микола Щорський р-н ДЮСШ МОН 30.10.1997 5.05.0 І-юн. 24 Бережной В.Д.
3 481 Єрмоленко Артем Щорський р-н ДЮСШ МОН 05.12.1998 5.35.3 ІІІ-юн. 21 Медведьова Н.М.
4 183 Бизюка Влад ЧернігівКДЮСШ «У» 08.11.1997 5.42.4 ІІІ-юн. Ос. Лагункова Н.М.

 

Біг на 3000м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 53 Олійник Павло Чернігів, ШВСМ, «Д» 09.05.1988 8.34.5 КМС 24 Сердюк В.І. Бережний В.Д.
2 371 Сахно Володимир Ніжинський р-н  ДЮСШ «К»  29.01.1970 9.37.8 ІІІ 21 Тараско О.І.
3 2243 Кравченко Сергій Прилуки-1ОКДЮСШ «С» 1994 9.45.6 ІІІ 18 Салівон Р.П.Семоненко Ю.В.
4 39 Лубенський Олександр Чернігів ЧДПУ 09.05.1993 10.00.0 ІІІ 15 Рябов В.В.
5 210 Сараб Євген Чернігів 18.09.1988 10.06.0 ІІІ 13 Рябов В.В.
6 34 Михайлов Борис Бахмацькиий р-н 1961 10.46.7 І-юн. Ос. Самостійно

 

Біг на 3000м, юніори

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 43 Клочко Артем Ніжинський р-н  ДЮСШ «К» 12.12.95 9.44.0 ІІІ Ос. Сахно В.К.
2 160 Бурда Антон Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 1995 10.20.3 І-юн. 24 Клименко В.В.Овчаренко І.М.
3 11 Бабинець Володимир Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 1996 11.03.4 ІІ-юн. 21 Овчаренко І.М.
4 149 Гурбик Андрій Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 1995 11.28.2 ІІ-юн. 18 Бр.Філіпових

 

Біг на 3000м, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 99 Іваровський Семен Бобровицький р-нДЮСШ «К» 1997 10.54.5 ІІ-юн. 24 Жадько А.А.
2 999 Лиходід Дмитро Ніжинський р-н  ДЮСШ «К» 20.11.1998 12.28.5 б/р 21 Сахно В.К.
3 368 Бедзір Богдан Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 17.08.1999 12.41.7 б/р 18 Чекалін С.П.

 

Стрибки у довжину, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 984 Єгорченко Денис Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 13.01.1991 6.26 ІІІ 24 Бр.Філіпових
2 23 Лещук Денис Чернігів,ДЮСШ  «К» 16.04.1992 5.73 І-юн. 21 Порядіна В.В.

 

Стрибки у довжину, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 89 Мордашко Ярослав Менський р-н, ДЮСШ МОН 19.08.1999 5.70 І-юн. 24 Терпицька І.Л.
2 271 Паляниця Олександр Прилуки-2ДЮСШ МОН 06.01.1998 5.64 І-юн. 21 Мачульний Є.В.
3 31 Легкий Устим Менський р-н, ДЮСШ «К» 08.06.1997 5.61 І-юн. 18 Таратухіна Н.П.
4 34 Кочин Олег Козелецький р-н ДЮСШ 17.10.1997 5.53 І-юн. 15 Шарак О.В.
5 2224 Кравченко Богдан Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 1997 5.47 І-юн. 13 Бр. Філіпових
6 11 Лавський Владислав Менський р-н, ДЮСШ «К» 16.03.2000 5.40 І-юн. 11 Таратухіна Н.П.
7 13 Шаріко Дмитро ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 22.06.1999 5.36 І-юн. 9 Кривоус Н.В.Гредунова Н.Н.
8 45 Кононець Максим Ніжинський р-н  ДЮСШ «К» 09.01.1998 5.32 І-юн. Ос. Хоменко Д.О.
9 1745 Картавцев Сергій Носівський р-н-2 20.02.1999 5.12 ІІ-юн. 7 Бочок В.А
10 11 Котченко Олексій Менський р-н, ДЮСШ «К» 07.10.1999 5.10 ІІ-юн. 5 Таратухіна Н.П.
11 17 Гончаров Ростислав Прилуки-2ДЮСШ МОН 28.04.2000 5.08 ІІ-юн. 4 Мачульний Є.В.
12 698 Придатко Дмитро Прилуки-1ДЮСШ МОН 01.11.1997 4.88 ІІ-юн. 3 Мачульний Є.В.
13 353 Парфьонов Данило Прилуки-2ДЮСШ МОН 18.03.1999 4.86 ІІ-юн. 2 Ракетський А.І.
14 730 Сергієнко Михайло Козелецький р-н ДЮСШ 27.11.1998 4.77 ІІ-юн. 0 Сергієнко В.А.
15 259 Давиденко Кирил Прилуки-1ДЮСШ МОН 17.03.2000 4.55 ІІІ-юн. 0 Мачульний Є.В.
16 456 Шамрук Денис Козелецький р-н ДЮСШ 03.12.1999 4.27 ІІІ-юн. 0 Сергієнко В.А.
17 11 Легкий Петро Менський р-н, ДЮСШ «К» 12.07.2001 4.23 ІІІ-юн. Ос. Таратухіна Н.П.
18 9 Ємець Владислав Менський р-н, ДЮСШ «К» 18.05.2001 4.16 ІІІ-юн. Ос. Таратухіна Н.П.

 

Потрійний стрибок, юніори

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 363 Черненко Максим Прилуки-1ДЮСШ МОН 11.09.1996 11.71 ІІ-юн. Ос. ——-
2 287 Музиченко Дмитро Прилуки-1ДЮСШ МОН 05.11.1996 11.41 ІІ-юн. 21 ——-

 

Потрійний стрибок, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 220 Суслопаров Іван Прилуки-1ОКДЮСШ «С» 1997 11.42 ІІ-юн. 24 Салівон Р.П.Демешко С.В.
2 31 Легкий Устим Менський р-н, ДЮСШ «К» 08.06.1997 11.12 ІІ-юн. Ос. Таратухіна Н.П.
3 11 Лавський Владислав Менський р-н, ДЮСШ «К» 16.03.2000 10.81 ІІІ-юн. Ос. Таратухіна Н.П.
4 353 Парфьонов Данило ПрилукиДЮСШ МОН 18.03.1999 10.70 ІІІ-юн. 21 Ракетський А.І.
5 71 Черненко Кирило ПримукиДЮСШ МОН 06.07.1997 10.45 ІІІ-юн. Ос. Мачульний Є.В.
6 11 Котченко Олексій Менський р-н, ДЮСШ «К» 07.10.1999 10.26 ІІІ-юн. 18 Таратухіна Н.П.
7 4 Івахненко Євгеній Прилуки-2ДЮСШ МОН 18.06.1999 10.24 ІІІ-юн. Ос. Ракетський А.І.
8 399 Плюто Ілля Щорський р-н ДЮСШ МОН 20.07.1998 9.32 б/р 15 Бережной В.Д.
9 11 Легкий Петро Менський р-н, ДЮСШ «К» 12.07.2001 9.09 б/р Ос. Таратухіна Н.П.
10 9 Ємець Владислав Менський р-н, ДЮСШ «К» 18.05.2001 8.34 б/р Ос. Таратухіна Н.П.

 

Стрибки у висоту, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 23 Лещук Денис Чернігів,ДЮСШ  «К» 16.04.1992 170 ІІІ 24 Порядіна В.В.
2 363 Черненко Максим ПрилукиДЮСШ МОН 11.09.1996 150 ІІ-юн. 21 ——-
3 287 Музиченко Дмитро ПрилукиДЮСШ МОН 05.11.1996 145 ІІ-юн. Ос. ——-

 

Стрибки у висоту, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 31 Легкий Устим Менський р-н, ДЮСШ «К» 08.06.1997 170 ІІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 12 Липка Богдан Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 04.10.1997 170 ІІІ 21 Чекалін С.П.
3 34 Парган Максим Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 18.03.1997 170 ІІІ 18 Чекалін С.П.
4 11 Лавський Владислав Менський р-н, ДЮСШ «К» 16.03.2000 165 ІІІ 15 Таратухіна Н.П.
5 151 Манжай Дмитро Менський р-н, ДЮСШ «К» 15.04.1997 165 ІІІ 13 Терпицька І.Л.
6 366 Шкуренко Олександр Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 11.01.1997 155 І-юн. 11 Чекалін С.П.
7 56 Нощенко Станіслав Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 10.04.1999 155 І-юн. 9 Гавриленко В.Г.
8 4 Івахненко Євген ПрилукиДЮСШ МОН 18.06.1999 150 ІІ-юн. 7 Ракетський А.І.
9 78 Рацин Владислав Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 04.01.1999 145 ІІ-юн. 5 Кравченко Г.Л.
10 13 Котченко Олексій Менський р-н, ДЮСШ «К» 07.10.1999 135 ІІІ-юн. Ос. Таратухіна Н.П.
11 27 Мордашко Богдан Менський р-н, ДЮСШ «К» 2001 135 ІІІ-юн. Ос. Терпицька І.Л.
12 11 Легкий Петро Менський р-н, ДЮСШ «К» 12.07.2001 125 б/р Ос. Таратухіна Н.П.

 

Штовхання ядра (7.260 кг), чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 1 Попов Роман Чернігів, КДЮСШ «У» 12.03.1993 16.06 КМС 24 Олійник В.М.
2 3 Гончаренко Марк Київська обл..ШВСМ 24.12.1992 15.58 І Ос. Паламарчук І.А.
3 2203 Сивенко Євгеній Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 04.04.1993 14.26 І 21 Середа О.А.
4 152 Ясиновий Олександр м. Київ Інваспорт 1966 14.23 І Ос. Багач О.М.
5 2198 Зеленський Сергій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 12.04.1993 13.65 І Ос. Середа О.А.
6 214 Допірчук Ярослав Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 08.08.1989 13.20 ІІ Ос. Середа О.А.
7 4 Кошовий Павло Чернігів, КДЮСШ «У» 08.03.1992 12.88 ІІ Ос. Олійник В.М.
8 964 Варавва Антон Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 02.04.1993 12.72 ІІ Ос. Вятіорець С.Є.

 

Штовхання ядра (6 кг), юніори

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 1012 Алєксєєв Владислав Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 02.12.1995 11.48 ІІІ Ос. Середа О.А.

 

Штовхання ядра (5 кг), юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 151 Манжай Дмитро Менський р-н, ДЮСШ «К» 15.04.1997 16.16 ІІ 24 Терпицька І.Л.
2 2214 Дячок Іван Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 11.09.1997 13.60 ІІІ 21 Середа О.А.
3 2203 Ракуненко Денис Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 28.07.1997 13.05 ІІІ Ос. Середа О.А.
4 59 Лучко Олександр м.НіжинДЮСШ МОН 27.08.1997 12.98 І-юн. Ос. Кремез О.М.Кремез М.П.
5 34 Костенко Владислав Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 23.08.1997 12.46 І-юн. 18 Васенко М.О.
6 31 Шаховал Сергій Носівський р-н-2ДЮСШ МОН 09.04.1998 12.30 І-юн. 15 Савченко А.В.
7 30 Костенко Вячеслав Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 23.08.1997 12.20 І-юн. 11 Васенко М.О.
8 1 Кравченко Дмитро м.НіжинДЮСШ МОН 04.02.1999 11.36 І-юн. Ос. Кремез О.М.Кремез М.П.
9 379 Бородуха Юрій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 10.04.1997 11.04 І-юн. Ос. Середа О.А.Герасименко О.М.
10 56 Шурхал Юрій Чернігів,ДЮСШ  «К» 16.04.1992 10.80 І-юн. Ос. Порядіна В.В.
11 392 Куценко Микола Щорський р-н ДЮСШ МОН 30.10.1997 10.60 І-юн. Ос. Бережной В.Д.
12 90 Юрченко Юрій Козелецький р-н ДЮСШ 12.02.2000 10.40 І-юн. 9 Сергієнко В.А.
13 89 Струць Владислав Бахмацький р-нДЮСШ МОН ? 9.52 ІІ-юн. Ос. Малашенко І.О.
14 377 Журба Вадим Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 11.09.1999 9.22 ІІ-юн. Ос. Середа О.А.
15 32 Харковник Артем Менський р-н, ДЮСШ «К» 09.03.2002 5.90 б/р Ос. Таратухіна Н.П.

 

Біг на 60м з/б, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2228 Закатова Ярослава Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 30.07.1994 8.6 КМС 24 Бр.Філіпових
2 2238 Миколенко Марія Прилуки-1ОКДЮСШ «С» 1994 9.2 ІІ 21 Марченко М.С.Салівон Р.П.
3 466 Мельникова Наталія Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 17.02.1993 10.0 ІІІ 18 Бр.Філіпових
4 162 Джиба Анна Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 1992 10.8 І-юн. 15 Бр.Філіпових

 

Біг на 60м з/б, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 37 Шишигіна Діана Прилуки-2ДЮСШ МОН 25.04.1998 10.8 ІІ-юн. 24 Бобровська О.А
2 369 Назарін Юлія Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 10.01.1999 10.9 ІІ-юн. 21 Чекалін С.П.
3 351 Чмир Надія Прилуки-2ДЮСШ МОН 24.11.2001 12.0 ІІІ-юн. 18 Ракетський А.І.

 

Біг на 60м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2228 Закатова Ярослава Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 30.07.1994 7.6Ф-7.4 КМС 24 Бр.Філіпових
2 990 Шульга Євгенія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 13.09.1994 7.6Ф-7,6 І 21 Вятіорець С.Є.Середа С.С.

 

Біг на 60м, юніорки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2237 Савченко Ірина Прилуки-1ОКДЮСШ «С» 1996 8.0Ф-8.0 ІІ 24 Марченко М.ССалівон Р.П.
2 859 Мазур Наталія Чернігів, КДЮСШ «У» 02.01.1996 7.9Ф-8.2 ІІ 21 Плотіцин С.А.

 

Біг на 60м, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 595 Максименко Катерина Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 22.11.1998 7.9Ф-7.8 ІІ 24 Кривоус Н.В.
2 51 Титаренко Вікторія ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 18.06.1998 8.1Ф-8.0 ІІ 21 Антонова В.Г.Прокудін О.М.
3 405 Метка Валерія Носівський р-н-1 20.02.1999 8.2Ф-8.2 ІІІ 18 Бочок В.А.
4 222 Веленчук Аліна Носівський р-н-1 08.05.1999 8.5 І-юн. 15 Бочок В.А.
5 1612 Буряк Марія Носівський р-н-2 03.06.2001 8.6 І-юн. 13 Бочок В.А.
6 2230 Юхно Ірина Носівський р-н-1 12.07.1999 8.7 І-юн. 11 Папіна О.П.
7 300 Ращупкіна Олена Прилуки-2ДЮСШ МОН 13.09.1997 8.7 І-юн. 9 Ракетський А.І.
8 5050 Жигун Яна Носівський р-н-1 25.02.1998 8.7 І-юн. 7 Папіна О.П.
9 15 Стецкова Тетяна ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 09.03.2000 8.8 І-юн. Ос. Красільник Т.С.
10 2240 Халабуда Альона Носівський р-н-2 26.05.1999 8.8 І-юн. 5 Бочок В.А.
11 488 Ковальковська Анастасія Щорський р-н ДЮСШ МОН 24.02.1999 8.8 І-юн. 4 Медведьова Н.М.
12 354 Пашук Алла Прилуки-2ДЮСШ МОН 03.10.1997 8.8 І-юн. 3 Ракетський А.І.
13 463 Грінченко Вероніка Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 09.08.1997 8.8 І-юн. Ос. Бр.Філіпових
14 21 Ювко Владислава Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 09.02.1999 8.8 І-юн. Ос. Сахно В.К.
15 364 Хахло Катерина Примуки-1ДЮСШ МОН 07.12.1999 8.9 ІІ-юн. 2 Мачульний Є.В.
16 213 Кондратенко Вікторія Бахмацькиий р-нДЮСШ МОН 06.11.2000 8.9 ІІ-юн. Ос. Білич О.Л.
17 803 Кедровська Юлія Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 07.08.1998 8.9 ІІ-юн. Ос. Дудко Т.А.
18 719 Єрко Аліна Козелецький р-н ДЮСШ МОН 1997 8.9 ІІ-юн. 0 Шарак О.В.
19 2209 Сіренко Каріна Носівський р-н-2 06.02.2001 9.0 ІІ-юн. 0 Папіна О.П.
20 489 Бережна Олександра Щорський р-н ДЮСШ МОН 29.077.1999 9.0 ІІ-юн. 0 Івлєв В.Ю.
21 130 Ігнатчик Анастасія Бахмацькиий р-нДЮСШ МОН 2000 9.0 ІІ-юн. Ос. Білич О.Л
22 1115 Войтенко Ольга Носівський р-н 04.02.2004 9.1 ІІ-юн. Ос. Бочок В.А.
23 2610 Омельченко Анастасія Носівський р-н-2 13.10.1999 9.1 ІІ-юн. 0 Бочок В.А.
24 27 Картак Валерія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У 10.01.2001 9.1 ІІ-юн. Ос. Шульга О.П.
25 989 Летошко Валерія Чернігів, КДЮСШ «С» 20.06.2000 9.1 ІІ-юн. Ос. Масюк А.Л.
26 1114 Митько Дарина Носівський р-н 11.02.2000 9.2 ІІ-юн. Ос. Бочок В.А.
27 631 Шарило Тетяна Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 2000 9.2 ІІ-юн. Ос. Антонова В.Г.
28 495 Малашенко Вікторія ЧернігівКДЮСШ «У» 09.01.1998 9.2 ІІ-юн. Ос Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
29 975 Кравченко Ангеліна Чернігів, КДЮСШ «С» 07.10.1997 9.2 ІІ-юн. Ос. Масюк А.М.
30 366 Кожаєва Вікторія Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 09.06.1998 9.3 ІІ-юн. Ос. Куц А.С.
31 219 Шурига Діана Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 28.02.2000 9.3 ІІ-юн. Ос. Хорт Т.М.
32 462 Савенко Тетяна Щорський р-н ДЮСШ МОН 1997 9.3 ІІ-юн. Ос. Карпенко О.М.
33 265 Рибалко Софія ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 24.06.2003 9.4 ІІ-юн. Ос. Кривоус Н.В.
34 687 Самко Інна Козелецький р-н ДЮСШ МОН 1998 9.4 ІІ-юн. 0 Шарак О.В.
35 1005 Артеменко Яна Носівський р-н-1 28.02.2001 9.4 ІІ-юн. 0 Савченко А.В.
36 578 Сирбу Анастасія ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 01.05.2000 9.5 ІІІ-юн. Ос. Кривоус Н.В.
37 45 Проха Руслана Носівський р-н-2 17.09.2000 9.5 ІІІ-юн. 0 Шиша Н.О.
38 464 Скрипка Світлана Щорський р-н ДЮСШ МОН 2000 9.7 ІІІ-юн. Ос. Карпенко О.М.
39 255 Швед Тетяна Щорський р-н ДЮСШ МОН 24.10.2000 9.7 ІІІ-юн. Ос. Медведьова Н.М.
40 7 Пода Поліна Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У 23.01.2001 9.8 ІІІ-юн. Ос. Шульга О.П.
41 725 Корнієнко Анастасія Козелецький р-н ДЮСШ МОН 1999 9.8 ІІІ-юн. 0 Шарак О.В.
42 710 Руднік Карина Козелецький р-н 1999 9.9 ІІІ-юн. Ос Цадеха
43 2 Ковалевська Діана Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У 16.12.2000 9.9 ІІІ-юн. Ос. Шульга О.П.
44 36 Темнюк Анфіса Чернігів, КДЮСШ «У» 10.03.1999 9.9 ІІІ-юн. Ос. Плотіцин С.А.
45 580 Городна Анна ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 05.08.2001 10.0 б/р Ос. Кривоус Н.В.
46 99 Колесник Анна Носівський р-н-2 12.02.2003 10.0 б/р 0 Шиша Н.О.
47 631 Левадська Олександра Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 25.05.2000 10.1 б/р Ос. Порядіна В.В.
48 20 Мокровуз Анна Носівський р-н-2 01.02.2000 10.1 б/р 0 Шиша Н.О.
49 6511 Солонець Марина Носівський р-н-2 06.04.2003 10.2 б/р 0 Папіна О.П.
50 2250 Хлопчур Ірина Носівський р-н 2003 10.6 б/р Ос. Бочок В.А
51 67 Ромашко Любовь Носівський р-н 15.01.2003 11.0 б/р Ос. Шиша Н.О.
52 2227 Карпенко Людмила Чернігів, ОКДЮСШ «С» 1997 8.2Ф- н/я ІІІ Ос. Луценко В.В.Кривоус Н.В.

 

Біг на 200м, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 405 Метка Валерія Носівський р-н-1 20.02.1999 28.0 ІІІ 24 Бочок В.А.
2 222 Веленчук Аліна Носівський р-н-1 08.05.1999 28.9 ІІІ 21 Бочок В.А.
3 595 Максименко Катерина ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 22.11.1998 29.1 ІІІ 18 Кривоус Н.В.
4 5050 Жигун Яна Носівський р-н-1 25.02.1998 29.5 ІІІ 15 Папіна О.П.
5 27 Шишигіна Діана Прилуки-2ДЮСШ МОН 25.04.1998 29.7 ІІІ 13 Бобровська О.А.
6 130 Дима Зінаїда Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 18.03.1998 30.3 І-юн. 11 Дубоносова Н.М
7 21 Ювко Владислава Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 09.02.1999 30.4 І-юн. Ос. Сахно В.К.
8 2209 Сіренко Каріна Носівський р-н-2 06.02.2001 30.4 І-юн. 9 Папіна О.П.
9 2240 Халабуда Альона Носівський р-н-2 26.05.1999 30.5 І-юн. 7 Бочок В.А.
10 495 Малашенко Вікторія Чернігів, КДЮСШ «У» 09.01.1998 30.6 І-юн. Ос. Лагункова Н.М.
11 463 Грінченко Вероніка Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 09.08.1997 30.8 І-юн. Ос. Бр.Філіпових
12 593 Ручко Христина ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 15.05.1999 30.9 І-юн. Ос. Кривоус Н.В.
13 300 Ращупкіна Олена Прилуки-2ДЮСШ МОН 13.09.1997 30.9 І-юн. 5 Ракетський А.І.
14 2230 Юхно Ірина Носівський р-н-1 12.07.1999 30.9 І-юн. 4 Папіна О.П.
15 1612 Буряк Марія Носівський р-н-2 26.05.1999 31.1 І-юн. 3 Бочок В.А.
16 213 Кондратенко Вікторія Бахмацькиий р-нДЮСШ МОН 06.11.2000 31.6 І-юн. Ос. Білич О.Л.
17 15 Стецкова Тетяна ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 09.03.2000 31.7 І-юн. Ос. Красільник Т.С.
18 364 Хахло Катерина Примуки-1ДЮСШ МОН 07.12.1999 31.7 І-юн. 2 Мачульний Є.В.
19 989 Летошко Валерія Чернігів, КДЮСШ «С» 20.06.2000 32.3 ІІ-юн. Ос. Масюк А.М.
20 354 Пашук Алла Прилуки-2ДЮСШ МОН 03.10.1997 32.8 ІІ-юн. 0 Ракетський А.І.
21 219 Шурига Діана Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 28.02.2000 32.8 ІІ-юн. Ос. Хорт Т.М.
22 578 Сирбу Анастасія ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 01.05.2000 34.1 ІІ-юн. Ос. Кривоус Н.В.
23 1114 Митько Дарина Носівський р-н-2 11.02.2000 34.2 ІІ-юн. 0 Бочок В.А.
24 97 Пиркова Богдана Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 10.05.1999 34.3 ІІ-юн. Ос. Сахно В.К.
25 265 Рибалко Софія ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 24.06.2003 34.3 ІІ-юн. Ос. Кривоус Н.В.
26 462 Савенко Тетяна Щорський р-н ДЮСШ МОН 1997 34.4 ІІ-юн. 0 Карпенко О.М.
27 2610 Омельченко Анастасія Носівський р-н-2 13.10.1999 34.7 ІІІ-юн. 0 Бочок В.А.
28 29 Дяченко Олена ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 09.03.2000 34.9 ІІІ-юн. Ос. Красільник Т.С.
29 7 Пода Поліна Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У 23.01.2001 35.8 ІІІ-юн. Ос. Шульга О.П.
30 464 Скрипка Світлана Щорський р-н ДЮСШ МОН 2000 36.5 ІІІ-юн. Ос. Карпенко О.М.
31 580 Городна Анна ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 05.08.2001 37.1 б/р Ос. Кривоус Н.В.
32 172 Гаврилюк Діана Н-Сіверський р-н 29.03.1997 DQ Ос. Клименко В.В.
33 27 Картак Валерія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У 10.01.2001 DQ Ос. Шульга О.П.
34 2 Ковалевська Діана Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У 16.12.2000 DQ Ос. Шульга О.П.

 

Біг на 400м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2238 Миколенко Марія Прилуки-1ОКДЮСШ «С» 04.04.1994 59.5 І 24 Марченко М.ССалівон Р.П
2 2231 Закатова Катерина Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 30.07.1994 1.01.6 ІІ 21 Бр.Філіпових
3 2203 Кравцова Анна Чернігів, ОКДЮСШ «С» 19.09.1994 1.05.2 ІІІ 18 Луценко В.В.Луценко І.В.
4 48 Дерій Ольга Чернігів, ОКДЮСШ «С» 29.08.1994 1.05.4 ІІІ 15 Луценко В.В.

 

Біг на 400м, юніорки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 102 Жмурко Анна Чернігів, КДЮСШ «У» 24.10.1996 1.00.4 ІІ 24 Лагункова Н.М.Клюєв А.О.

 

Біг на 400м, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 893 Юрченко Карина Чернігів, КДЮСШ-1,МОН 28.07.1997 1.06.0 ІІІ 24 Антонова В.Г.
2 488 Ковальковська Анастасія Щорський р-н ДЮСШ МОН 24.02.1999 1.13.3 ІІ-юн. 21 Медведьова Н.М.
3 240 Петренко Катерина Бахмацькиий р-нДЮСШ МОН 2000 1.13.9 ІІ-юн. Ос. Білич О.Л.
4 104 Шінкарецька Крістіна Н-Сіверський р-нДЮСШ 2001 1.14.9 ІІ-юн. 18 Бренз А.Н.
5 54 Скудная Анна Н-Сіверський р-нДЮСШ 2000 1.16.0 ІІ-юн. 15 Бренз А.Н.
6 209 Гетьман Наталія Чернігів, КДЮСШ-1,МОН 02.01.1999 1.17.4 ІІІ-юн. Ос. Хорт Т.М.
7 148 Клименко Карина Н-Сіверський р-нДЮСШ 24.01.1998 1.17.6 ІІІ-юн. Ос. Клименко В.В.
8 400 Погорелко Анастасія Щорський р-н ДЮСШ МОН 30.06.2001 1.19.7 ІІІ-юн. 13 Бережной В.Д.
9 173 Кательницька Варвара Н-Сіверський р-нДЮСШ 17.03.2000 1.21.5 б/р 11 Клименко В.В.
10 11 Бережна Валерія Н-Сіверський р-нДЮСШ 2001 1.28.0 б/р Ос. Бренз А.Н.
11 255 Швед Тетяна Щорський р-н ДЮСШ МОН 24.10.2000 1.28.4 б/р Ос. Медведьова Н.М.

 

Біг на 800м, юніорки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2242 Степенко Яна Прилуки-1ОКДЮСШ «С» 1996 2.34.2 ІІІ 24 Марченко М.ССалівон Р.П

 

Біг на 800м, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 627 Слісаренко Катерина Чернігів, КДЮСШ-1,МОН 28.11.1997 2.29.8 ІІ 24 Антонова В.Г.Вятіорець С.Є.Середа С.С.
2 414 Олійник Даяна Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 14.07.2001 2.52.8 ІІІ 21 Дубоносова Н.М
3 93 Висовень Альона Ніжинський р-н  ДЮСШ «К» 31.03.1999 2.53.8 ІІІ Ос. Сахно В.К.
4 99 Калашник Сніжана Н-Сіверський р-нДЮСШ 17.04.2001 2.55.0 ІІІ 18 Клименко В.В.
5 2244 Лиходій Тетяна Чернігів, ОКДЮСШ «С» 23.05.1999 2.55.3 І-юн. Ос. Луценко В.В.Луценко І.В.
6 16 Пурига Валентина Н-Сіверський р-нДЮСШ 19.01.2000 2.55.9 І-юн. 15 Клименко В.В.

 

Біг на 1500м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 103 Чоботар Анастасія Чернігів, КДЮСШ «У» 11.05.1993 4.47.9 І 24 Лагункова Н.М.
2 515 Хорева Олена Чернігів,КДЮСШ «У» 08.10.1992 5.14.8 ІІ 21 Рябов В.В.

 

Біг на 1500м, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 492 Однолько Яна Чернігів, КДЮСШ «У» 02.11.1997 5.38.0 ІІІ 24 Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
2 961 Єфіменко Анна Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 08.07.1995 6.13.5 ІІ-юн. Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
3 161 Дегтяренко Ірина Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 1999 7.50.5 б/р Ос. Бр.Філіпових

 

Біг на 3000м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 965 Філіпова Ольга Чернігів ШВСМ «Д» 27.06.1987 12.00 ІІІ 24 Бр.Філіпових
2 147 Шестак Тетяна Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 1994 14.50 б/р Ос. Бр.Філіпових
3 612 Литвиненко Юлія ЧернігівКДЮСШ «У» 1991 DNF Ос. Рябов В.В.

 

Біг на 3000м, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 178 Молько Наталія Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 01.09.1997 12.40 І-юн. 24 Бр.Філіпових
2 1190 Пилипенко Ангеліна Бахмацький р-н 2000 12.49 І-юн. Ос. Михайлов Б.В.
3 121 Пилипенко діана Бахмацький р-н 1998 13.21 ІІ-юн. Ос. Михайлов Б.В.
4 351 Овсякова Катерина Прилуцький р-нДЮСШ МОН 23.02.1998 14.00 ІІ-юн. 21 Куц А.С.

 

Стрибки у довжину, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 466 Мельникова Наталія Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 17.02.1993 5.22 ІІ 24 Бр.Філіпових

 

Стрибки у довжину, юніорки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2239 Красуцька Ганна Прилуки-1ОКДЮСШ «С» 22.07.1995 5.37 ІІ 24 Марченко М.ССалівон Р.П
2 5 Данілевська Наталія Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 15.08.1996 4.59 ІІІ 21 Бр.Філіпових

 

Стрибки у довжину, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 5 Самойленко Марія Прилуки-2ДЮСШ МОН 09.01.1999 4.80 ІІІ 24 Бобровська О.А.
2 50 Почек Юлія ПрилукиДЮСШ МОН 10.07.1999 4.55 ІІІ 21 Бобровська О.А.
3 362 Чернікова Аліна Прилуки-2ДЮСШ МОН 25.07.2001 4.55 ІІІ 18 Бобровська О.А
4 489 Бережна Олександра Щорський р-н ДЮСШ МОН 29.077.1999 4.53 ІІІ 15 Івлєв В.Ю.
5 130 Дима Зінаїда Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 18.03.1998 4.44 І-юн. 13 Дубоносова Н.М
6 365 Онопрієнко Діана Примуки -1ДЮСШ МОН 23.11.1999 4.41 І-юн. 11 Мачульний Є.В.
7 593 Ручко Христина ЧернігівКДЮСШ- 1 МОН 15.05.1999 4.30 І-юн. Ос. Кривоус Н.В.
8 216 Росомаха Яна Чернігів, КДЮСШ-1,МОН 01.12.1999 4.20 І-юн. Ос. Антонова В.Г.
9 23 Котова Анастасія Менський р-н, ДЮСШ «К» 21.11.2002 3.80 ІІ-юн. 9 Таратухіна Н.П.
10 351 Чмир Надія ПрилукиДЮСШ МОН 24.11.2001 3.75 ІІІ-юн. Ос. Ракетський А.І.
11 736 Слобода Марія Менський р-н, ДЮСШ «К» 21.02.2001 3.66 ІІІ-юн. 7 Таратухіна Н.П.
12 3 Погоріла Аліна Прилуки-2ДЮСШ МОН 10.02.2001 3.64 ІІІ-юн. 5 Бобровська О.А
13 400 Погорелко Анастасія Щорський р-н ДЮСШ МОН 30.06.2001 3.64 ІІІ-юн. 4 Бережной В.Д.
14 370 Малиш Альона ПрилукиДЮСШ МОН 25.04.2001 3.55 ІІІ-юн. 3 Ракетський А.І.
15 464 Скрипка Світлана Щорський р-н ДЮСШ МОН 2000 3.33 б/р Ос. Карпенко О.М.
16 62 Ярова Анна ПрилукиДЮСШ МОН 27.01.2001 3.10 б/р Ос. Бобровська О.А
17 462 Савенко Тетяна Щорський р-н ДЮСШ МОН 2000 ххх Ос. Карпенко О.М.

 

Потрійний стрибок, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 466 Мельникова Наталія Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 17.02.1993 10.47 ІІІ Ос. Бр.Філіпових

 

Потрійний стрибок, юніорки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2239 Красуцька Ганна Прилуки-1ОКДЮСШ «С» 22.07.1995 12.36 І 24 Марченко М.ССалівон Р.П
2 5 Данілевська Наталія Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 15.08.1996 9.58 І-юн. 21 Бр.Філіпових
3 351 Чмир Надія Прилуки-2ДЮСШ МОН 24.11.2001 8.50 ІІІ-юн. Ос. Ракетський А.І.

 

Потрійний стрибок, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 50 Почек Юлія Прилуки-2ДЮСШ МОН 10.07.1999 10.11 І-юн. 24 Бобровська О.А.
2 5 Самойленко Марія Прилуки-2ДЮСШ МОН 09.01.1999 9.45 ІІ-юн. 21 Бобровська О.А.
3 362 Чернікова Аліна Прилуки-2ДЮСШ МОН 25.07.2001 9.30 ІІ-юн. 18 Бобровська О.А
4 365 Онопрієнко Діана Примуки — 1ДЮСШ МОН 23.11.1999 8.87 ІІІ-юн. 15 Мачульний Є.В.
5 489 Бережна Олександра Щорський р-н ДЮСШ МОН 29.077.1999 8.74 ІІІ-юн. 13 Івлєв В.Ю.
6 3 Погоріла Аліна Прилуки-2ДЮСШ МОН 10.02.2001 8.63 ІІІ-юн. 11 Бобровська О.А

 

Стрибок у висоту, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 3 Слобода Марія Менський р-н, ДЮСШ «К» 21.02.2001 145 ІІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 4 Андрущенко Ярослава Прилуцький р-нДЮСШ МОН 12.02.1999 135 ІІІ 21 Чекалін С.П.
3 5 Котова Анастасія Менський р-н, ДЮСШ «К» 29.11.2002 135 ІІІ 18 Таратухіна Н.П.
4 369 Назарін Юлія Прилуцький р-нДЮСШ МОН 10.01.1999 135 ІІІ 15 Чекалін С.П.
5 70 Малиш Альона Прилуки-2ДЮСШ МОН 25.04.2001 130 І-юн. 13 Ракетський А.І.
6 291 Барабаш Ірина Бахмацькиий р-нДЮСШ МОН 2000 125 ІІ-юн. 11 Білич О.Л.
7 13 Попович Оксана Менський р-н, ДЮСШ МОН 1999 120 ІІІ-юн. Ос. Терпицька І.Л.
8 351 Чмир Надія Прилуки-2ДЮСШ МОН 24.11.2001 120 ІІІ-юн. Ос. Ракетський А.І.
9 33 Майстренко Вікторія Менський р-н, ДЮСШ «К» 2004 115 ІІІ-юн. Ос. Таратухіна Н.П.

 

Штовхання ядра(4кг),юніорки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 3 Самко Марина Ніжинський р-н  ДЮСШ «К» 03.02.1995 11.50 ІІІ Ос. Сахно В.К.
2 735 Слобода Дарина Менський р-н, ДЮСШ «К» 1995 11.36 ІІІ 24 Таратухіна Н.П.
3 970 Соколенко Вікторія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 05.04.1995 10.04 ІІІ 21 Середа О.А.Таратухіна Н.П.
4 2199 Небощицька Вікторія Бахмацький р-н,ДЮСШ  МОН 10.01.1996 9.90 ІІІ Ос. Небощицький Г.О.
5 2223 Ковальова Олеся Чернігів,ДЮСШ «К» 25.05.2000 ххх Ос. Порядіна В.В.

 

Штовхання ядра(3кг),дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 11561 Бреус Катерина Менський р-н, ДЮСШ «К» 24.10.1997 12.07 ІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 30 Полоз Олена Менський р-н, ДЮСШ «К» 12.03.1999 12.02 ІІ 21 Таратухіна Н.П.
3 31 Наумчик Альона Менський р-н, ДЮСШ «К» 01.10.1999 11.99 ІІІ 18 Таратухіна Н.П.
4 3 Лупинос Катерина Менський р-н, ДЮСШ «К» 01.02.2000 11.42 ІІІ 15 Таратухіна Н.П.
5 6 Острик Галина Н-Сіверський р-нДЮСШ 1997 10.88 ІІІ 13 Клименко В.В.
6 8 Баклан Валерія Бобровицький р-нДЮСШ «К» 1997 9.40 І-юн. 11 Жадько А.А.
7 16 Далте Анастасія Менський р-н, ДЮСШ «К» 16.10.1999 9.14 І-юн. 9 Таратухіна Н.П.
8 1 Максименко Наталія Менський р-н, ДЮСШ «К» 18.04.1999 8.90 І-юн. 7 Таратухіна Н.П.
9 5 Котова Анастасія Менський р-н, ДЮСШ «К» 29.11.2002 8.78 І-юн. Ос Таратухіна Н.П.
10 236 Білоштан Марія Бахмацький р-н,ДЮСШ  МОН 2000 8.60 І-юн. Ос. Малашенко І.О.
11 631 Левадська Олександра Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 25.05.2000 8.40 І-юн. Ос. Порядіна В.В.
12 484 Садова Катерина Щорський р-н ДЮСШ МОН 13.03.1999 7.36 ІІ-юн. 5 Івлєв В.Ю.
13 736 Слобода Марія Менський р-н, ДЮСШ «К» 20.02.2001 6.90 ІІІ-юн. Ос. Таратухіна Н.П.
14 56 Руднік Каріна Козелецький р-н 1999 6.50 ІІІ-юн. 4 Цадеха