Відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Обласна федерація легкої атлетики

Чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні

 

 

20  грудня 2012 р.                                                                        м. Бровари, Київська обл.

 

Особисті результати

 

Біг на 60м з/б, юнаки 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 287 Музиченко Дмитро Прилуки,ДЮСШ МОН 11.05.1996 9.4

Ф – 9.4

І-юн. Ракетський А.І.
2 973 Сташук Ярослав Козелецький р-н, МОН 09.12.1996 9.4

Ф – 9.5

І-юн. Шарак О.В.
3 826 Черненко Максим Прилуки,ДЮСШ МОН 1996 9.7

Ф – 9.8

І-юн. Ракетський А.І.
4 39 Бреус Артем Менський р-н, ДЮСШ МОН 04.09.1997 9.9 І-юн. Терпицька І.Л.
5 698 Черненко Кирило МОН 06.07.1997 10.0 І-юн. Мачульний Є.В.
6 293 Степаненко Вадим Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 27.02.1998 10.3 ІІ-юн. Кравченко Г.Н.
7 293 Парган Максим Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 18.03.1997 10.6 ІІ-юн. Чекалін С.П.
8 4 Івахненко Євген Прилуки,ДЮСШ МОН 18.06.1999 11.5

 

б/р Ракетський А.І.

 

Біг на 60м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 900 Костюченко Сергій Менський р-н, ДЮСШ МОН 20.02.1990 6.8

Ф-6.8

І Терпицька І.Л.
2 445 Кравець Максим Чернігів, ОКДЮСШ «С» 08.04.1984 7.0

Ф-6.9

І Луценко В.В.
3 967 Горбач Олександр Чернігів,

КДЮСШ «У»

26.02.1990 6.9

Ф-7.0

І Кузьомко Л.М.
4 75 Ступак Ігор Чернігів,

КДЮСШ «У»

15.09.1991 7.0

Ф-7.0

ІІ Кузьомко Л.М.
5 6 Йовчик Олександр Чернігів,

КДЮСШ «У»

01.07.1992 7.0

Ф-7.2

ІІ Кузьомко Л.М.
6 230 Стоцький Вадим Чернігів , ЧНПУ 1991 7.1 ІІ Кузьомко Л.М.
7 964 Манукян Качаван Чернігів , ЧНПУ 26.01.1993 7.2 ІІІ Кузьомко Л.М.
8 28 Матвійчук Павло Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

1993 7.2 ІІІ Овчаренко І.М.
9 713 Тритяченко Олександр Прилуки,

КДЮСШ «С»

20.10.1993 7.2 ІІІ Салівон Р.І.,

Марченко М.С.

10 16 Молько Артем Чернігів,

КДЮСШ-2 «С»

05.02.1995 7.3 ІІІ Філіпова В.І.
11 978 Дворніков Андрій Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

06.01.1995 7.3 ІІІ Кузьомко Л.М.

Вятіорець С.Є.

 

12 1 Приходько Дмитро Чернігів, ОКДЮСШ «С» 14.04.1994 7.3 ІІІ Луценко В.В.
13 244 Дяченко Роман Ніжинський р-н «К 1989 7.3 ІІІ Сахно В.К
14 961 Пустовгар Олександр Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

17.05.1994 7.3 ІІІ Вятіорець С.Е.

Середа С.С.

15 472 Єгорченко Денис Чернігів,

КДЮСШ-2 «С»

13.01.1991 7.3 ІІІ Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

16 21 Киданчук Петро Чернігів, КДЮСШ «У» 1989 7.4 ІІІ Бр. Плотіцини
17 287 Дубовик Віктор Чернігів,

КДЮСШ-2 «С»

25.09.1995 7.4 ІІІ Дудко Т.А.
18 215 Цокота Владислав Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

08.07.1995 7.4 ІІІ Вятіорець С.Е.

Середа С.С.

19 150 Гончаров Сергій Чернігів , ЧНПУ 1992 7.4 ІІІ Кузьомко Л.М.
20 2226 Пузирний Олександр Чернігів, ОКДЮСШ «С» 03.10.1995 7.5 ІІІ Луценко В.В.
21 457 Олійник Антон Ніжинський р-н «К 1993 7.5 ІІІ Хоменко Д.О.
22 94 Резвін Андрій Ніжинський р-н «К 1991 7.5 ІІІ Сахно В.К.
23 160 Черняк Сергій Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

1994 7.5 ІІІ Овчаренко І.М.
24 12 Синіцин Денис Чернігів,

КДЮСШ-2 «С»

23.02.1992 7.5 ІІІ Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

25 810 Позняк Василь Чернігів, КДЮСШ «У» 1995 7.6 І-юн. Бр. Плотіцини
26 175 Кулік Дмитро Чернігів,

КДЮСШ-2 «С»

22.05.1995 7.8 І-юн. Бр. Філіппови
27 88 Матюха Леон Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

1995 7.9 ІІ-юн. Буланов О.М.

 

Біг на 60м, юнаки 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 2034 Мартиненко Олексій Козелецький р-н ДЮСШ МОН 30.01.1997 7.3

Ф-7.3

ІІІ Шарак О.В.
2 479 Гарига Максим Чернігів КДЮСШ-2  «С» 06.10.1996 7.4

Ф-7.4

ІІІ Коновалова Л.В.

Філіпова В.І.

3 13 Гавриленко Єгор Чернігів

КДЮСШ «У»

1996 7.5

Ф-7.6

ІІІ Бр. Плотіцини
4 25 Бреус Артем Менський р-н ДЮСШ МОН 04.09.1997 7.5

Ф-7.6

ІІІ Терпицька І.Л.
5 39 Сташук Ярослав Козелецький р-н ДЮСШ МОН 09.12.1996 7.5 ІІІ Шарак О.В.
6 207 Сторубльов Артем Бахмацький р-н ДЮСШ МОН 1998 7.6 І-юн. Іванько Ю.Б.
7 357 Паляниця Дмитро Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 05.04.1997 7.6 І-юн. Жук Є.В.
8 721 Сила Ярослав Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

19.05.1997 7.6 І-юн. Вятіорець С.Е.,

Середа С.С.

9 733 Крищенко Максим Козелецький р-н ДЮСШ МОН 1996 7.6 І-юн. Шарак О.В.
10 416 Малинка Костянтин Прилуки

ДЮСШ МОН

1997 7.6 І-юн. Бобровська О.А.
11 965 Бугай Олександр Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

22.01.1997 7.7 І-юн. Вятіорець С.Е.

Середа С.С.

12 523 Забіяка Сергій Прилуки

ДЮСШ МОН

1996 7.7 І-юн. Бобровська О.А
13 394 Мироненко Костянтин Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

26.09.1998 7.7 І-юн. Красільник Т.С.
14 353 Вялець Денис Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

12.01.1997 7.7 І-юн. Антонова В.Г.
15 724 Боголій Денис Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 1996 7.7 І-юн. Шарак О.В.
16 45 Істомін Святослав Ніжин

КДЮСШ МОН

15.03.1999 7.8 І-юн. Кремез О.М.

Кремез М.П.

17 710 Кущ Віктор Козелецький р-н ДЮСШ МОН 30.08.1998 7.9 ІІ-юн. Сергієнко В.А.
18 356 Семенов Андрій Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 1996 7.9 ІІ-юн. Куц А.С.
19 10 Дєментов Богдан Чернігів

КДЮСШ «У»

1997 7.9 ІІ-юн. Бр. Плотіцини
20 100 Пилипчук Борис Ніжинський р-н «К 1997 8.0 ІІ-юн. Хоменко Д.О.
21 13 Шаріко Дмитро Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

22.07.1999 8.0 ІІ-юн. Кривоус Н.В.
22 172 Тосенко Демід Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

26.01.1999 8.1 ІІ-юн. Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

23 990 Багмет Олег Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

19.04.1997 8.1 ІІ-юн. Вятіорець С.Е.

Середа С.С.

24 541 Бунін Олександр Чернігів ОКДЮСШ «С» 18.05.1997 8.1 ІІ-юн. Луценко В.В.
25 13 Горбачов Владислав Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

18.05.1998 8.1 ІІ-юн. Антонова В.Г.
26 39 Ковалевський Кирил Ніжин

КДЮСШ МОН

04.09.1999 8.2 ІІІ-юн. Кремез О.М.

Кремез М.П.

27 705 Суботін Ярослав Козелецький р-н ДЮСШ МОН 05.05.1997 8.2 ІІІ-юн. Гриченко Н.В.
28 4 Немченко Тарас Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

1998 8.2 ІІІ-юн. Шульга О.П.
29 739 Ішутко Володимир Чернігів ОКДЮСШ «С» 23.10.1996 8.2 ІІІ-юн. Луценко В.В.,
30 295 Артаманов Артем Ніжин

КДЮСШ МОН

28.12.1998 8.3 ІІІ-юн. Кремез О.М.

Кремез М.П.

31 350 Гончаров Ростислав Прилуки

ДЮСШ МОН

20.04.2000 8.4 ІІІ-юн. Мачульний Є.В
32 9797 Картавцев Сергій Носівський р-н.

ДЮСШ

20.02.1999 8.4 ІІІ-юн. Бочок В.А.
33 366 Кісельов Сергій Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 22.10.1997 8.4 ІІІ-юн. Чекалін С.П.
34 75 Давиденко Кирил Прилуки

ДЮСШ МОН

17.03.1999 8.6 ІІІ-юн. Мачульний Є.В
35 355 Шевченко Олександр Васильків

Київська Обл.

04.03.1997 8.6 ІІІ-юн. Денисенко А.
36 174 Бучера Владислав Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

03.03.2000 8.6 ІІІ-юн. Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

37 760 Карась Валентин Козелецький р-н ДЮСШ МОН 1997 8.6 ІІІ-юн. Шарак О.В.
38 353 Парфенов Данило Прилуки

ДЮСШ МОН

18.03.1999 8.7 б/р Ракетський А.І.
39 171 Морозов Артем Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

24.12.1998 8.7 б/р Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

40 369 Рацин Владислав Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 1999 8.8 б/р ——
41 631 Гриченко Євген Козелецький р-н ДЮСШ МОН 12.08.2000 8.8 б/р Гриченко Н.В.
42 350 Кісімов Олександр Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 22.07.1999 8.9 б/р Чекалін С.П.
43 170 Купрієнко Артем Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

30.07.1999 8.9 б/р Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

44 32 Ярмоленко Юрій Носівський р-н 11.04.2000 9.2 б/р Борисенко О.В.
45 516 Сергієнко Владислав Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

30.01.2000 9.2 б/р Вятіорець С.Е.,

Середа С.С.

46 126 Шестокол Богдан Васильків

Київська Обл.

16.08.1998 9.2 б/р Денисенко А.
47 34 Коробський Дмитро Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

18.09.1999 9.2 б/р Шульга О.П.
48 13 Ворчило Павло Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

25.10.1998 9.3 б/р Шульга О.П.
49 887 Гуленко Сергій Носівський р-н.

ДЮСШ

11.05.2001 9.4 б/р Папіна О.П.
50 990 Оніщенко Роман Чернігів ОКДЮСШ «С» 1999 9.4 б/р Масюк А.М.
51 462 Федченко Юрій Щорськй р-н

ДЮСШ «К»

1998 9.5 б/р Лаходінов Є.О.
52 15 Солонець Артур Носівський р-н

ДЮСШ

16.02.2001 9.6 б/р Папіна О.П.
53 3 Олешко Павло Носівський р-н

ДЮСШ

2002 9.6 б/р Шиша Н.О.
54 78 Білодід Максим Носівський р-н

ДЮСШ

2001 10.0 б/р Шиша Н.О.
55 203 Кравченко Владислав Носівський р-н

ДЮСШ

2000 10.2 б/р Шиша Н.О.
56 650 Назаренко Ігор Козелецький р-н ДЮСШ МОН 29.04.2002 10.3 б/р Цадеха
57 709 Музиченко Дмитро Козелецький р-н ДЮСШ МОН 13.02.2002 10.7 б/р Цадеха
58 18 Рудік Денис Ніжин

КДЮСШ МОН

20.10.1996 7.2

Ф-DNS

ІІІ Кремез О.М.

Кремез М.П.

59 967 Вовк Данило Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

16.05.2001 DQ б/р Корецька С.М.

 

Біг на 300 м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 967 Горбач Олександр Чернігів,

КДЮСШ «У»

26.02.1990 36.9 ІІ Кузьомко Л.М.
2 2207 Єрмоленко Андрій Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

23.12.1991 37.0 ІІ Сердюк В.І.
3 75 Ступак Ігор Чернігів

КДЮСШ «У»

15.09.1991 37.2 ІІ Кузьомко Л.М.
4 2209 Голуб Владислав Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

25.10.1991 37.5 ІІ Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

5 978 Дворніков Андрій Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

06.01.1995 37.5 ІІ Кузьомко Л.М.

Вятіорець С.Е.

 

6 244 Дяченко Роман Ніжинський р-н

ДЮСШ  «К»

1989 38.5 ІІІ Сахно В.К
7 150 Гончаров Сергій Чернігів , ЧНПУ 1992 38.7 ІІІ Кузьомко Л.М.
8 94 Резвін Андрій Ніжинський р-н

ДЮСШ «К»

1991 39.1 ІІІ Сахно В.К
9 457 Олійник Антон Ніжинський р-н

ДЮСШ «К»

1993 39.1 ІІІ Хоменко Д.О.
10 1263 Стоцький Вадим Чернігів

КДЮСШ «У»

1991 39.3   Кузьомко Л.М.
11 964 Манукян Качаван Чернігів , ЧНПУ 26.01.1993 39.3 ІІІ Кузьомко Л.М.
12 16 Молько Артем Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

05.02.1995 39.6 ІІІ Філіпова В.І.
13 472 Єгорченко Денис Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

13.01.1991 39.9 ІІІ Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

14 175 Кулік Дмитро Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

22.05.1995 39.9 ІІІ Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

15 1 Приходько Дмитро Чернігів

ОКДЮСШ «С»

14.04.1994 39.9 ІІІ Луценко В.В.,
16 28 Матвійчук Павло Чернігів ДЮСШ

«Атлет» «У»

1993 40.5 ІІІ Овчаренко І.М.
17 256 Хоменко Дмитро Ніжинський р-н «К» 1982 40.8 ІІІ Сахно В.К
18 961 Пустовгар Олександр Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

17.05.1994 41.1 І-юн. Вятіорець С.Е.,

Середа С.С.

19 194 Музика Максим Чернігів,

КДЮСШ «У»

12.06.1995 41.1 І-юн. Рябов В.В.
20 518 Ткаченко Сергій Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

1995 41.5 І-юн. Білащенко О.М.
21 160 Черняк Сергій Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

1994 41.8 І-юн. Овчаренко І.М.
22 112 Краснай Денис Чернігів,

КДЮСШ-2 «С»

27.05.1993 42.0 І-юн. Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

23 215 Цокота Владислав Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

08.07.1995 42.2 ІІ-юн. Вятіорець С.Е.,

Середа С.С.

24 525 Бойченко Владислав Прилуки

ДЮСШ МОН

1995 42.4 ІІ-юн. Бобровська О.А.
25 31 Брачун Олег Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

1994 42.6 ІІ-юн. Овчаренко І.М.
26 965 Козлов Сергій Чернігів, ОКДЮСШ «С» 1995 43.2 ІІ-юн. Масюк А.М.
27 77 Секера Дмитро Ніжинський р-н

ДЮСШ  «К»

1994 DQ б/р Сахно В.К

 

Біг на 300 м, юнаки 1996р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 479 Гарига Максим Чернігів

КДЮСШ-2  «С»

06.10.1996 39.0 ІІІ Коновалова Л.В.

Філіпова В.І.

2 2034 Мартиненко Олексій Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 30.01.1997 39.8 ІІІ Шарак О.В.
3 25 Бреус Артем Менський р-н ДЮСШ МОН 04.09.1997 40.4 ІІІ Терпицька І.Л.
4 721 Сила Ярослав Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

19.05.1997 40.5 ІІІ Вятіорець С.Е.

Середа С.С.

5 22 Савенко Олександр Ніжинський р-н

ДЮСШ «К

1996 40.8 ІІІ Хоменко Д.О.
6 287 Музиченко Дмитро Прилуки

ДЮСШ МОН

11.05.1996 40.8 ІІІ Ракетський А.І.
7 965 Бугай Олександр Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

22.01.1997 40.9 ІІІ Вятіорець С.Е.,

Середа С.С.

8 13 Гавриленко Єгор Чернігів

КДЮСШ «У»

1996 41.0 І-юн. Бр. Плотіцини
9 356 Семенов Андрій Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 22.01.1998 41.5 І-юн. Куц. А.С.
10 357 Паляниця Дмитро Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 05.04.1997 42.2 ІІ-юн. Жук Є В.
11 207 Сторубльов Артем Бахмацький р-н ДЮСШ МОН 1998 42.6 ІІ-юн. Іванько Ю.Б.
12 523 Забіяка Сергій Прилуки

ДЮСШ МОН

1996 42.8 ІІ-юн. Бобровська О.А
13 538 Підлісецький Максим Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

18.04.1996 42.9 ІІ-юн. Білащенко О.М.
14 826 Черненко Максим Прилуки

ДЮСШ МОН

1996 43.1 ІІ-юн. Ракетський А.І.
15 100 Пилипчук Борис Ніжинський р-н «К 1997 43.3 ІІ-юн. Хоменко Д.О.
16 13 Полюшко Владислав Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

09.09.1997 43.4 ІІ-юн. Білащенко О.М.
17 964 Паляниця Олександр Прилуки

ДЮСШ МОН

06.01.1998 43.5 ІІ-юн. Мачульний Є.В
18 710 Кущ Віктор Козелецький р-н ДЮСШ МОН 30.08.1998 43.5 ІІ-юн. Сергієнко В.А.
19 468 Сахута Павло Щорський р-н

ДЮСШ МОН

1996 43.7 ІІ-юн. Медведьова Н.М.
20 71 Черненко Кирило Прилуки

ДЮСШ МОН

06.07.1997 43.7 ІІ-юн. Мачульний Є.В
21 416 Малинка Костянтин Прилуки

ДЮСШ МОН

1997 43.8 ІІ-юн. Бобровська О.А.
22 39 Лінейко Анддрій Ніжинський р-н

ДЮСШ  «К»

1997 44.0 ІІ-юн. Хоменко Д.О.
23 13 Горбачов Владислав Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

18.05.1998 44.1 ІІІ-юн. Антонова В.Г.
24 541 Бунін Олександр Чернігів ОКДЮСШ «С» 18.05.1997 44.1 ІІІ-юн. Луценко В.В.
25 705 Суботін Ярослав Козелецький р-н ДЮСШ МОН 05.05.1997 44.8 ІІІ-юн. Гриченко Н.В.
26 464 Шульга Михайло Щорський р-н ДЮСШ МОН 1998 45.0 ІІІ-юн. Лаходінов  Є.А.
27 9797 Картавцев Сергій Носівський р-н 20.02.1999 46.0 ІІІ-юн. Бочок В.А.
28 13 Шаріко Дмитро Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

22.07.1999 46.1 ІІІ-юн. Кривоус Н.В.
29 350 Бочаров Ростислав Прилуки

ДЮСШ МОН

20.04.2000 46.2 ІІІ-юн. Мачульний Є.В
30 175 Бочок Єген Чернігів

КДЮСШ-2  «С»

26.03.1997 47.1 ІІІ-юн. Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

31 353 Вялець Денис Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

12.01.1997 47.2 ІІІ-юн. Антонова В.Г.
32 990 Багмет Олег Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

19.04.1997 47.6 б/р Вятіорець С.Є

Середа С.С.

33 479 Воробей Вячеслав Щорський р-н ДЮСШ «К» 29.04.1997 48.0 б/р Костеневич К.В.
34 631 Гриченко Євген Козелецький р-н ДЮСШ МОН 12.08.2000 49.1 б/р Гриченко Н.В.
35 969 Чернобай Микола Чернігів ОКДЮСШ «С» 2000 49.7 б/р Масюк А.М.
36 171 Морозов Артем Чернігів КДЮСШ-2  «С» 24.12.1998 50.5 б/р Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

37 75 Давиденко Кирил Прилуки

ДЮСШ МОН

17.09.1999 50.7 б/р Мачульний Є.В
38 170 Купрієнко Артем Прилуки

ДЮСШ МОН

30.07.1999 51.2 б/р Мачульний Є.В
39 484 Медведьов Руслан Щорський р-н

ДЮСШ МОН

2000 51.6 б/р Медведьова Н.М.
40 967 Вовк Данило Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

16.05.2001 52.0 б/р Корецька С.М.
41 462 Федченко Юрій Щорський р-н ДЮСШ МОН 1998 52.5 б/р Лаходінов  Є.А.
42 990 Оніщенко Роман Чернігів ОКДЮСШ «С» 1999 54.7 б/р Масюк А.М.
43 32 Ярмоленко Юрійц   11.04.2000 54.8 б/р Борисенко О.В.
44 516 Сергієнко Владислав Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

30.01.2000 55.6 б/р Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

45 295 Артамонов Артем Ніжин,

КДЮСШ МОН

28.12.1998 DNS б/р Кремез О.М.

Кремез М.П.

 

Біг на 600 м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 870 Дубоносов Віталій Ріпкінський р-н «У» 1985 1.24.5 —- Сердюк В.І.,

Дубоносова Н.М.

2 2207 Єрмоленко Андрій Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

23.12.1991 1.25.1 —- Сердюк В.І.
3 20 Помилой Олександр Чернігів

КДЮСШ «У»

28.10.1990 1.28.2 —- Рябов В.В.
4 112 Краснай Денис Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

27.05.1993 1.33.4 —- Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

5 518 Ткаченко Сергій Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

1995 1.34.4 —- Білащенко О.В.
6 39 Шарий Євгеній Ніжинський р-н

ДЮСШ «К»

1995 1.37.7 —- Сахно В.К
7 488 Чех Володимир Чернігів,

КДЮСШ «У»

16.06.1995 1.38.0 —- Лагункова Н.М.

 

Біг на 600 м, юнаки 1996 р.н.і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 364 Тараско Павло Чернігів ОКДЮСШ «С» 29.01.1997 1.28.6 —- Луценко В.В.
2 179 Роговий Владислав Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

03.12.1997 1.30.6 —- Білич О.Л.
3 22 Короп  Костянтин Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 1996 1.31.4 —- Хоменко Д.О.
4 175 Мироненко Костянтин Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

26.09.1998 1.33.9 —- Красільник Т.С.
5 72 Єрофєев Андрій Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 1996 1.40.5 —- Хоменко Д.О.
6 208 Лутченко Микита Чернігів ОКДЮСШ «С» 17.09.1998 1.44.4 —- Луценко В.В.
7 242 Білоногов Олександр Ріпкінський р-н, ДЮСШ «К» 21.07.1997 1.44.6 —- Дубоносова Н.М.
8 631 Телушков Сергій Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

27.03.1998 1.52.7 —— Антонова В.Г.
9 15 Білан Михайло Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

15.02.2000 2.00.2 —— Кривоус Н.В.
10 397 Пахомов Леонід Щорський р-н

ДЮСШ «К»

19.10.1998 2.09.4 —— Бережной В.Д.
11 487 Толіман Дмитро Щорський р-н

ДЮСШ «К»

09.05.1999 DNS —— Костеневич К.В.

 

Біг на 1000 м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 974 Голуб Владислав Чернігів КДЮСШ-2  «С» 25.10.1991 2.35.8 —- Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

2 256 Хоменко Дмитро Ніжинський р-н

ДЮСШ «К

1982 2.45.7 —— Сахно В.К.
3 15 Кровлайдіс Сергій Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

1978 2.46.1 —— Сердюк В.І.
4 391 Бабак  Євгеній Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

1994 2.46.3 —— Бережной В.Д.

Сердюк В.І.

5 77 Секера Дмитро Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 1994 2.46.6 —- Сахно В.К.
6 89 Суклітов Іван Чернігів

КДЮСШ «У»

23.08.1995 2.47.8 —— Клюєв А.О.

 

7 785 Романенко Олександр Ніжинський р-н, ДЮСШ «К» 1984 2.50.4 —- Сахно В.К.
8 77 Вакулко Ярослав Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 1994 2.50.6 —- Сахно В.К.
9 518 Ткаченко Сергій Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

1995 2.55.7 —— Білащенко О.В.
10 194 Музика Максим Чернігів

КДЮСШ «У»

12.06.1995 2.56.2 —- Рябов В.В.
11 123 Шевченко Роман Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 1993 3.07.9 —- Сахно В.К.

 

Біг на 1000 м, юнаки 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 179 Веремій Павло Чернігів КДЮСШ-2  «С» 24.04.1996 2.49.0 —— Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

2 2236 Дьогтяр Олександр Прилуки

КДЮСШ «С»

12.01.1996 2.50.0 —— Салівон Р.І.,

Марченко М.С.

3 368 Івахненко Артем Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 18.04.1998 3.00.0 —— Куц А.С.
4 700 Бражник Олександр Козелецький р-н ДЮСШ МОН 11.09.1998 3.16.1 —— Шарак О.В.
5 44 Воробєй Вячеслав Щорський р-н

ДЮСШ  «К»

24.09.1997 3.18.0 —— Костеневич К.В.
6 538 Підлісецький Валерій Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

1997 3.20.0 —— Білащенко О.В.
7 534 Савченко Роман Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

1996 3.21.0 —— Білащенко О.В.
8 213 Галушка Максим Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

1999 3.25.0 —— Хорт Т.М.
9 713 Білецький Денис Козелецький р-н ДЮСШ МОН 10.01.2000 3.37.0 —— Гриченко Н.В.
10 13 Полюшко Владислав Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

1997 3.40.2 —— Білащенко О.В.
11 297 Дубніков Євген Ніжин

КДЮСШ МОН

17.10.1999 3.41.5. —— КремезО.М.,

Кремез М.П.

12 179 Роговий Владислав Бахмацький р-н ДЮСШ МОН 1997 3.46.2 —— Білич О.Л.
13 464 Шульга Михайло Щорський р-н

ДЮСШ «К»

1998 DNF —— Лаходінов Є.О.

 

Біг на 3000 м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 975 Олійник Павло Чернігів

ШВСМ «У»

09.05.1988 8.30.0 КМС Сердюк В.І.,

Бережной В.Д.

2 15 Кровлайдіс Сергій Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

1978 9.17.8 ІІ Сердюк В.І.
3 256 Хоменко Дмитро Ніжинський р-н, ДЮСШ «К» 1982 9.38.4 ІІІ Сахно В.К.
4 977 Сахно Володимир Ніжин

ДЮСШ  «К»

1970 9.40.4 ІІІ Тараско О.І.
5 88 Сараб Євген Чернігів, «С» 18.09.1988 9.47.2 ІІІ Луценко В.В.,

Рябов В.В.

6 222 Кравченко Сергій Прилуки

КДЮСШ «С»

04.03.1994 9.49.1 ІІІ Салівон Р.І.,

Марченко М.С.

7 255 Морачевський Василь Чернігів

КДЮСШ «У»

12.06.1994 10.13.6 ІІІ Рябов В.В.
8 123 Шевченко Роман Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 1993 10.19.4 ІІІ Сахно В.К.
9 90 Лубенський Олександр Чернігів

ЧНПУ «У»

09.05.1993 10.20.0 ІІІ Рябов В.В.

 

Біг на 3000 м, юнаки 1995 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 516 Корогод Дмитро Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

30.07.1996 10.21.8 І-юн. Хорт Т.М.
2 663 Сергієнко Олег Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 10.09.1996 10.30.8 І-юн. Сергієнко В.А.
3 13 Підлісецький Максим Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

1996 10.35.0 І-юн. Білащенко О.В.
4 363 Бездір Богдан Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 17.08.1999 12.29.0 б/р Чекалін С.П.
5 359 Сердюченко Дмитро Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 21.05.1999 12.45.8 б/р Чекалін С.П.

 

Стрибки у довжину, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 472 Єгорченко Денис Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

13.01.1991 6.32 ІІ Філіпов В.В. Філіпова В.І.
2 13 Синіцин Денис Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

23.02.1992 5.87 ІІІ Філіпов В.В. Філіпова В.І.
3 350 Григорьєв Євген Прилуки

ДЮСШ МОН

21.05.1995 5.81 ІІІ Ракетський А.І.
4 64 Бондаренко Владислав Менський р-н

ДЮСШ «К»

26.03.1995 5.76 І-юн. Таратухіна Н.П.
5 965 Козлов Сергій Чернігів ОКДЮСШ «С» 1995 5.35 І-юн. Масюк А.М.
6 31 Брачун Олег Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

1994 5.01 ІІ-юн. Овчаренко І.М.

 

Стрибки у довжину, юнаки 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 39 Сташук Ярослав Козелецький р-н ДЮСШ МОН 09.12.1996 5.59 І-юн. Шарак О.В.
2 22 Короп Костянтин Ніжинський р-н

ДЮСШ «К»

1999 5.37 І-юн. Хоменко Д.О.
3 479 Скоробагатько Дмитро Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

1996 5.28 ІІ-юн. Білащенко О.В.
4 320 Легкий Устин Менський р-н

ДЮСШ «К»

08.06.1997 5.24 ІІ-юн. Таратухіна Н.П.
5 398 Акуленко Ігор Щорськй р-н

ДЮСШ «К»

26.01.1996 5.07 ІІ-юн. Бережной В.Д
6 296 Угрін Владислав Менський р-н

ДЮСШ «К»

15.08.1998 4.94 ІІ-юн. Таратухіна Н.П.
7 11 Котченко Олексій Менський р-н

«ДЮСШ «К»

07.10.1998 4.89 ІІ-юн. Таратухіна Н.П.
8 15 Ткаченко Юрій Менський р-н

«ДЮСШ «К»

15.04.1997 4.83 ІІ-юн. Таратухіна Н.П.
9 33 Якименко Ігор Менський р-н

«ДЮСШ «К»

16.02.2000 4.63 ІІІ-юн. Таратухіна Н.П
10 13 Шаріко Дмитро Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

22.07.1999 4.54 ІІІ-юн. Кривоус Н.В.
11 172 Немченко Тарас Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

1998 4.52 ІІІ-юн. Шульга О.П.
12 134 Тосенко Демід Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

26.01.1999 4.47 ІІІ-юн. Філіпов В.В. Філіпова В.І.
13 353 Парфьонов Данило Прилуки

ДЮСШ  МОН

18.03.1999 4.42 ІІІ-юн. Ракетський А.І.
14 23 Юрченко Юрій Козелецький р-н ДЮСШ МОН 12.02.2000 4.25 ІІІ-юн. Сергієнко В.А.
15 174 Бугера Владислав Чернігів КДЮСШ-2  «С» 03.03.2000 4.12 ІІІ-юн. Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

16 54 Шалірук Денис Козелецький р-н ДЮСШ МОН 03.12.1999 4.01 ІІІ-юн. Сергієнко В.А.
17 34 Ворчило Павло Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

25.10.1998 3.95 б/р Шульга О.П.
18 484 Медведьов Руслан Щорський р-н

ДЮСШ «К»

2000 3.91 б/р Медведьова Н.М,
19 969 Чернобай Микола Чернігів ОКДЮСШ «С» 2000 3.81 б/р Масюк А.М.
20 34 Коробський дмитро Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

18.09.1999 3.62 б/р Шульга О.П.
21 11 Лавський Владислав Менський р-н

«ДЮСШ «К»

16.03.2000 Х   Таратухіна Н.П.

 

Стрибки у висоту, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 25 Лещук Денис Чернігів

ДЮСШ  «К»

16.04.1992 170 ІІІ Порядіна В.В.
2 12 Бондаренко Владислав Менський р-,

ДЮСШ «К»

26.03.1995 170 ІІІ Таратухіна Н.П.
3 45 Григорьєв Єген Прилуки

ДЮСШ МОН

1995 150 ІІ-юн. Ракетський А.І.
4 32 Дідур Олександр Прилуки

ДЮСШ МОН

1995 145 ІІ-юн. Ракетський А.І.

 

Стрибки у висоту, юнаки 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 23 Рудік Денис Ніжин

КДЮСШ МОН

1996 170 ІІІ КремезО.М.,

Кремез М.П.

2 369 Степаненко Вадим Прилуцька районна ДЮСШ 27.02.1996 165 ІІІ Кравченко Г.М.
3 9 Скоробагатько Дмитро Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

15.11.1996 165 ІІІ Білащенко О.В.
4 356 Липка Богдан Прилуцький р-н МОН 04.10.1997 155 І-юн. Чекалін С.П.
5 366 Парган Максим Прилуцький р-н МОН 18.03.1997 155 І-юн. Чекалін С.П.
6 14 Угрин Владислав Менський р-н

ДЮСШ «К»

15.08.1998 155 І-юн. Таратухіна Н.П.
7 56 Ткаченко Юрій Менський р-н

ДЮСШ «К»

15.04.1997 150 ІІ-юн. Таратухіна Н.П.
8 11 Лавський Владислав Менський р-н

ДЮСШ «К»

16.03.2000 145 ІІ-юн. Таратухіна Н.П.
9 22 Черненко Кирил Прилуки

ДЮСШ МОН

1998 145 ІІ-юн. Кравченко Г.Л.
10 45 Івахненко Євген Прилуцька районна ДЮСШ 1999 145 ІІ-юн. Кравченко Г.М.
11 353 Рацин Владислав Прилуцька районна ДЮСШ 02.01.1999 140 ІІ-юн. Кравченко Г.М.

 

Штовхання ядра(7,260кг), чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 1 Попов Роман Чернігів

КДЮСШ «У»

18.10.1993 15.48 І Олійник В.М.

Сакун С.М.

2 2 Руденко Андрій Менський р-н

ДЮСШ «К»

1987 14.88 І Таратухіна Н.П.
3 67 Допірчук Ярослав Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

08.08.1989 13.59 І Середа О.А.
4 987 Сивенко Євген Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

04.04.1993 13.05 ІІ Середа О.А.
5 56 Зеленський Сергій Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

12.04.1993 11.88 ІІ Середа О.А.
6 34 Костюченко Георгій Бровари

Київська обл.

1995 11.82 ІІ Ревенко Т.М.

Костюченко В.Г.

7 16 Бондаренко Владислав Менський р-н ДЮСШ «К» 26.03.1995 11.15 ІІІ Таратухіна Н.П.
8 5 Прядко Олександр Чернігів

КДЮСШ «У»

15.07.1992 10.59 ІІІ Олійник В.М.

Сакун С.М.

9 97 Гончар Юрій Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

05.07.1993 10.40 ІІІ Середа О.А.
10 56 Шурубенко Василь Чернігів

КДЮСШ «У»

 

25.04.1993 10.35 ІІІ Середа О.А.
11 456 Соловей Іван Чернігів,

КДЮСШ «У»

 

10.03.1995 9.20 ІІІ Середа О.А.
12 967 Ракуненко Денис Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

28.07.1997 9.15 ІІІ Середа О.А.

Герасименко О.М.

13 90 Школьний Руслан Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

12.07.1993 9.13 ІІІ Середа О.А.
14 2168 Бородуха Юрій Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

10.04.1997 8.85 І-юн. Середа О.А.

Герасименко О.М.

 

Штовхання ядра (5,0кг), юнаки 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 151 Манжай Дмитро Менський р-н ДЮСШ МОН 15.04.1997 13.91 ІІІ Терпицька І.Л.
2 967 Ракуненко Денис Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

28.07.1997 12.22 І-юн. Середа О.А.

Герасименко О.М.

3 3 Гресько Вадим Бровари

Київська обл.

1997 11.52 І-юн. Костюченко В.Г.

Фесенко О.О.

4 973 Позній Владислав Козелецький р-н,

ДЮСШ

1996 11.48 І-юн. Шарак О.В.
5 460 Горовий Олександр Бахмацький р-н ДЮСШ МОН 1996 11.17 І-юн. Малашенко І.О.
6 2168 Бородуха Юрій Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

10.04.1997 11.05 І-юн. Середа О.А.

Герасименко О.М.

7 31 Шаховал Сергій   09.04.1998 10.93 І-юн. Савченко А.В.
8 45 Кравченко Дмитро Ніжин

ДЮСШ МОН

04.02.1999 9.98 ІІ-юн. Кремез О.М. Кремез М.П.
9 356 Костенко Вячеслав Прилуцький р-н

ДЮСШ МОН

1997 9.83 ІІ-юн. Васенко М.О.
10 15 Лучко Олександр Ніжин

ДЮСШ МОН

27.08.1997 9.81 ІІ-юн. Кремез О.М. Кремез М.П.
11 394 Акуленко Ігор Щорський р-н

ДЮСШ МОН

26.01.1996 9.31 ІІ-юн. Бережной В.Д.
12 478 Сергієв Євген Щорський р-н ДЮСШ «К» 29.07.1999 8.75 ІІІ-юн. Костеневич К.В.
13 76 Юрченко Юрій Козелецький р-н

ДЮСШ МОН

12.02.2000 8.51 ІІІ-юн. Сергієнко В.А.
14 11 Струць Владислав Бахмацький р-н ДЮСШ МОН 1998 7.11 б/р Малашенко І.О.

 

Біг на 60м з/б, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 291 Закатова Ярослава Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

30.07.1994 9.2 ІІ Філіпова.В.І.

Філіпов.В.В.

2 962 Джиба Ганна Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

28.03.1992 9.8 ІІ Філіпова В.І. Філіпов.В.В.

 

Біг на 60м з/б, дівчата 1996 р.н.і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 134 Лимар Олена Прилуки

ДЮСШ МОН

30.11.1997 9.3 ІІ Ракетський А.І.
2 990 Журило Ольга Менський р-н, ДЮСШ МОН 20.02.1997 10.2 І-юн. Терпицька І.Л.
3 1263 Назарін Юлія Прилуцький р-н МОН 10.01.1999 10.6 ІІІ-юн. Чекалін С.П.
4 2049 Ращупкіна Олена Прилуки

ДЮСШ МОН

13.09.1996 13.1 б/р Ракетський А.І.

 

Біг на 60м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 266 Шульга Євгенія Чернігів

КДЮСШ «У»

13.09.1994 7.6

Ф-7.5

КМС Кузьомко Л.М.

Вятіорець С.Є.

2 962 Синявська Юлія Чернігів

КДЮСШ «У»

27.03.1991 7.7

Ф-7.6

І Кузьомко Л.М.
3 466 Закатова Катерина Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

30.07.1994 8.1

Ф-7.9

ІІ Філіпова В.І.

Філіпов В.В.

4 15 Мельникова Наталія Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

17.02.1993 8.3

Ф-8.3

І-юн. Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

5 111 Руднідська Олександра Прилуки

КДЮСШ «С»

17.10.1994 8.8 І-юн. Демешко С.В.
6 652 Ридзель Ірина Чернігів

ЧНПУ «У»

1993 8.8 І-юн. Кузьомко Л.М.
7 987 Щербата Вікторія Чернігів ДЮСШ

«Атлет «У»

1993 8.9 І-юн. Овчаренко І.М.

 

Біг на 60м, дівчата1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 2 Мазур Наталка Чернігів

КДЮСШ «У»

1996 7.7

Ф-7.8

І Бр. Плотіцини
2 38 Савченко Ірина Прилуки, КДЮСШ «С»

 

01.06.1996 8.1

Ф-8.0

ІІ Салівон Р.П.,

Марченко М.С.

3 627 Титаренко Вікторія Чернігів КДЮСШ-1,МОН 18.06.1998 8.1

Ф-8.1

ІІІ Антонова В.Г.
4 179 Карпенко Людмила Чернігів КДЮСШ-1,МОН 30.06.1997 8.3

Ф-8.4

І-юн. Кривоус Н.В.
5 692 Редько Іванна Коропський р-н ДЮСШ «К» 21.05.1999 8.3

Ф-8.5

І-юн. Лучко В.Л.
6 355 Кунах Юлія Васильків

Київська обл..

13.03.1999 8.4 І-юн. Денисенко А.
7 11 Веленчук Аліна Носівський р-н

ДЮСШ «К»

08.055.1999 8.5 І-юн. Бочок В.А.
8 507 Чернікова Марина Прилуки

ДЮСШ МОН

1996 8.6 І-юн. Бобровська О.А.
9 209 Гриценко Марія Бахмацький р-н,

ДЮСШ МОН

2000 8.6 І-юн. Білич О.А.
10 3 Мещерська Марія Носівський р-н 29.11.1998 8.6 І-юн. Шиша Н.О.
11 15 Жигун Яна Носівський р-н 25.02.1998 8.7 І-юн. Папіна О.П.
12 730 Фігура Карина Коропський р-н ДЮСШ «К» 14.11.1996 8.8 І-юн. Лучко В.Л.
13 2228 Данилевська Наталія Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

15.08.1996 8.8 І-юн. Філіпов В.В.

Філіпова В.І.

14 516 Півень Ірина Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

31.08.2000 8.8 І-юн. Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

15 107 Буряк Марія Носівський р-н. 03.06.2001 8.8 І-юн. Бочок В.А.
16 130 Ігнатчик Анастасія Бахмацький р-н, 2000 8.9 ІІ-юн. Білич О.Л.
17 15 Кортак Валерія Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

10.01.2001 8.9 ІІ-юн. Шульга О.П.
18 243 Кондратенко Вікторія Бахмацький р-н 2000 8.9 ІІ-юн. Білич О.Л.
19 989 Кравченко Ангеліна Чернігів, ОКДЮСШ «С» 1997 8.9 ІІ-юн. Масюк А.М.
20 72 Литвиненко Віта Коропський р-н ДЮСШ «К» 08.01.1997 8.9 ІІ-юн. Лучко В.Л.
21 488 Ковальковська Анастасія Щорський р-н

ДЮСШ МОН

1999 8.9 ІІ-юн. Медведьова Н.М.
22 151 Резнікова Світлана Носівський р-н 04.07.1999 8.9 ІІ-юн. Бочок В.А.
23 714 Лобан Юлія Козелецький р-н ДЮСШ МОН 07.08.2000 8.9 ІІ-юн. Шарак О.В.
24 696 Левченко Ганна Козелецький р-н ДЮСШ МОН 1998 8.9 ІІ-юн. Шарак О.В.
25 887 Юхно Інна Носівський р-н 12.07.1999 9.0 ІІ-юн. Папіна О.П.
26 69 Ковтун Катерина Ніжинський р-н

ДЮСШ «К»

1996 9.0 ІІ-юн. Хоменко Д.О.
27 49 Батюк Ганна Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

22.11.1998 9.1 ІІ-юн. Кривоус Н.В.
28 9797 Гармаш Альона Носівський р-н 22.11.1999 9.1 ІІ-юн. Бочок В.А.
29 159 Васечко Олена Бахмацький р-н 1997 9.1 ІІ-юн. Білич О.Л.
30 720 Сморшок Альона Козелецький р-н ДЮСШ МОН 1996 9.1 ІІ-юн. Шарак О.В.
31 712 Журавель Дарина Козелецький р-н ДЮСШ МОН 1999 9.1 ІІ-юн. Шарак О.В.
32 272 Осипчук Альона Бахмацький р-н 1999 9.1 ІІ-юн. Білич О.Л.
33 143 Мороз Тетяна Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

05.11.1999 9.3 ІІ-юн. Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

34 521 Баглій Владислава Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

02.06.1999 9.3 ІІ-юн. Антонова В. Г.
35 3 Дирда Аліна Носівський р-н 07.05.2000 9.3 ІІ-юн. Шиша Н.О.
36 35 Артеменко Ганна   28.02.2001 9.3 ІІ-юн. Борисенко О.В.
37 281 Пилипенко Каріна Бахмацький р-н

ДЮСШ МОН

1997 9.4 ІІ-юн. Іванько Ю.Б.
38 5 Веременко Анастасія Носівський р-н. 05.10.2000 9.4 ІІ-юн. Бочок В.А.
39 128 Омельченко Анастасія Носівський р-н. 14.10.1999 9.5 ІІІ-юн. Бочок В.А.
40 725 Фільова Інна Козелецький р-н ДЮСШ МОН 1999 9.5 ІІІ-юн. Шарак О.В.
41 222 Митько Дарина Носівський р-н 1999 9.5 ІІІ-юн. Бочок В.А.
42 761 Єрко Аліна Козелецький р-н ДЮСШ МОН 1997 9.5 ІІІ-юн. Шарак О.В.
43 215 Кулик Олександра Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

12.12.2000 9.5 ІІІ-юн. Шульга О.П.
44 15 Куфаєва Олександра Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

21.03.1999 9.6 ІІІ-юн. Антонова В. Г.
45 2 Ішутіна Анастасія Носівський р-н 23.05.1998 9.6 ІІІ-юн. Бочок В.А.
46 589 Михно Марія Носівський р-н 04.12.1999 9.6 ІІІ-юн. Папіна О.П.
47 580 Сирбу Анастасія Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

01.05.2000 9.6 ІІІ-юн. Кривоус Н.В.
48 126 Клименко Руслана Васильків

Київська обл..

04.09.1998 9.7 ІІІ-юн. Денисенко А.
49 719 Ведмідь Ірина Козелецький р-н ДЮСШ МОН 1998 9.8 ІІІ-юн. Шарак О.В.
60 213 Москаленко Анастасія Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

2000 9.8 ІІІ-юн. Хорт Т.М.
61 489 Бойко Ольга Щорський р-н

ДЮСШ МОН

1998 9.9 ІІІ-юн. Івлєв В.Ю.
62 78 Мокровуз Ганна Носівський р-н 01.02.2000 10.2 б/р Шиша Н.О.
63 150 Солонець Юлія Носівський р-н 06.04.2003 10.5 б/р Папіна О.П.
64 9797 Колош Сніжана Носівський р-н. 22.01.2003 10.6 б/р Бочок В.А.
65 203 Чирва Ганна Носівський р-н 20.10.2001 10.7 б/р Шиша Н.О.
66 240 Петренко Катерина Бахмацький р-н 2000 DQ б/р Білич О.Л.

 

Біг на 300 м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 266 Синявська Юлія Чернігів

КДЮСШ «У»

27.03.1991 42.1 ІІ Кузьомко Л.М.
2 562 Литвиненко Юлія Чернігів

КДЮСШ «У»

17.02.1991 43.2 ІІ Рябов В.В.
3 291 Закатова Ярослава Чернігів,

КДЮСШ-2 «С»

30.07.1994 43.6 ІІ Філіпова.В.І.

Філіпов.В.В.

4 466 Закатова Катерина Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

30.07.1994 44.5

 

ІІІ Філіпова В.І.

Філіпов В.В.

5 47 Ридзель Ірина Чернігів

ЧНПУ «У»

1993 45.0 ІІІ Кузьомко Л.М.
6 987 Щербата Вікторія Чернігів ДЮСШ

« Атлет» «У»

1993 45.3 ІІІ Овчаренко І.М.
7 356 Недошківська Ніна Менський р-н

ДЮСШ «К»

27.01.1994 DNS б/р Таратухіна Н.П.
8 275 Омельченко Наталія Менський р-н

ДЮСШ «К»

15.04.1994 DNS б/р Таратухіна Н.П.

 

Біг на 300 м, дівчата 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 38 Савченко Ірина Прилуки

КДЮСШ «С»

 

01.06.1996 45.3 ІІІ Салівон Р.П.

Марченко М.С.

2 692 Редько Іванна Коропський р-н ДЮСШ «К» 21.05.1999 46.1 І-юн. Лучко В.Л.
3 179 Карпенко Людмила Чернігів КДЮСШ-1,МОН 30.06.1997 46.5 І-юн. Кривоус Н.В.
4 969 Слісаренко Катерина Чернігів

ДЮСШ Атлет «У»

28.11.1997 47.0 І-юн. Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

5 11 Веленчук Аліна Носівський р-н

ДЮСШ «К»

08.055.1999 47.8 І-юн. Бочок В.А.
6 37 Шишигіна Діана Прилуки,

ДЮСШ МОН

1998 48.5 І-юн. Бобровська О.А.
7 72 Литвиненко Віта Коропський р-н ДЮСШ «К» 08.01.1997 48.9 І-юн. Лучко В.Л.
8 15 Жигун Яна Носівський р-н 25.02.1998 49.1 І-юн. Папіна О.П.
9 64 Олійник Яна Ніжинський р-н

ДЮСШ «К»

1998 50.1 ІІ-юн. Хоменко Д.О.
10 7 Тимченко Анастасія Ніжинський р-н

ДЮСШ «К»

1998 50.4 ІІ-юн. Хоменко Д.О
11 503 Московкіна Альона Прилуки,

ДЮСШ МОН

1996 50.5 ІІ-юн. Бобровська О.А.
12 107 Буряк Марія Носівський р-н. 03.06.2001 50.7 ІІ-юн. Бочок В.А.
13 516 Півень Ірина Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

31.08.2000 50.8 ІІ-юн. Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

14 151 Резнікова Світлана Носівський р-н. 04.07.1999 50.8 ІІ-юн. Бочок В.А.
15 253 Пилипенко Каріна Бахмацький р-н,

ДЮСШ МОН

1997 51.1 ІІ-юн. Іванько Ю.Б.
16 54 Дупло Світлана Чернігів ДЮСШ

«Атлет» «У»

1997 51.6 ІІ-юн. Овчаренко І.М.
17 150 Юхно Ірина Носівський р-н 12.07.1999 51.8 ІІ-юн. Папіна О.П.
18 49 Батюк Ганна Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

22.11.1998 52.2 ІІ-юн. Кривоус Н.В.
19 143 Мороз Тетяна Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

05.11.1999 52.6 ІІ-юн. Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

20 521 Баглій Владислава Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

02.06.1999 52.9 ІІ ІІ-юн.-юн. Антонова В. Г.
21 213 Бічук Альона Ніжинський р-н

ДЮСШ «К»

1997 53.1 ІІ-юн. Сахно В.К.
22 989 Кравченко Ангеліна Чернігів ОКДЮСШ «С» 1997 53.2 ІІ-юн. Масюк А.М.
23 159 Васечко Олена Бахмацький р-н 1997 53.2 ІІ-юн. Білич О.Л.
24 580 Сирбу Анастасія Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

01.05.2000 53.6 ІІ-юн. Кривоус Н.В.
25 130 Ігнатчик Анастасія Бахмацький р-н 2000 54.0 ІІ-юн. Білич О.Л.
26 272 Осипчук Альона Бахмацький р-н 1999 54.0 ІІ-юн. Білич О.Л.
27 15 Куфаєва Олександра Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

21.03.1999 54.3 ІІІ-юн. Антонова В. Г.
28 507 Чернікова Марина Прилуки

ДЮСШ МОН

1996 54.3 ІІІ-юн. Бобровська О.А.
29 489 Бойко Ольга Щорський р-н

ДЮСШ МОН

1998 54.8 ІІІ-юн. Івлєв В.Ю.
30 10 Ісаєнко Альона Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

07.01.1997 54.9 ІІІ-юн. Кривоус Н.В.
31 663 Петренко Тетяна Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 1997 55.2 ІІІ-юн. Сергієнко В.А.
32 35 Артеменко Ганна   28.02.2001 55.6 ІІІ-юн. Борисенко О.В.
33 213 Москаленко Анастасія Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

2000 57.8 ІІІ-юн. Хорт Т.М.
34 2049 Ращупкіна Олена Прилуки

ДЮСШ МОН

13.09.1996 58.0 ІІІ-юн. Ракетський А.І.
35 240 Петренко Катерина Бахмацький р-н, 2000 1.02.8 б/р Білич О.Л.
36 671 Примачок Марія Козелецький р-н ДЮСШ МОН 08.04.2001 1.08.7 б/р Цадеха
37 488 Ковальковська Анастасія Щорський р-н

ДЮСШ МОН

1999 DNS б/р Медведьова Н.М.
38 69 Погребна Олександра Ніжинський р-н

ДЮСШ «К»

1997 DNS б/р Хоменко Д.О.
39 275 Омельченко Анастасія Менський р-н

ДЮСШ «К»

14.10.1999 DNS б/р Таратухіна Н.П.

 

Біг на 600 м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 562 Литвиненко Юлія Чернігів

КДЮСШ «У»

17.02.1991 1.41.5 —- Рябов В.В.
2 515 Гомбалевська Дарина Чернігів

КДЮСШ «У»

04.01.1991 1.46.5 —- Рябов В.В.
3 243 Кондратенко Вікторія Бахмацький р-н ДЮСШ МОН 1994 DNS —- Білич О.Л.

 

Біг на 600 м, дівчата 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 2242 Стененко Яна Прилуки

КДЮСШ «С»

07.07.1996 1.45.6 —- Марченко М.Г.

Салівон Р.Г.

2 972 Слісаренко Катерина Чернігів

ДЮСШ Атлет «У»

28.11.1997 1.50.0 —- Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

3 213 Неволько Марія Бахмацький р-н ДЮСШ МОН 1997 2.01.1 —- Білич О.Л.
4 467 Захарченко Тетяна Щорський р-н

ДЮСШ МОН

1997 2.02.1 —- Івлєв В.Ю.
5 487 Погорелко Анастасія Щорський р-н

ДЮСШ МОН

30.06.2001 2.04.1 —- Бережной В.Д.
6 39 Примаченко Вікторія Чернігів

КДЮСШ-1 МОН

24.10.1998 2.05.5 —- Антонова В. Г.
7 169 Пиркал Катерина Бахмацький р-н ДЮСШ МОН 1999 2.06.8 —- Білич О.Л.
8 417 Олійник Даяна Ріпкінський р-н

ДЮСШ «К»

14.07.2001 2.09.6 —- Дубоносова Н.М.

 

Біг на 1000 м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 842 Олійник Світлана Чернігів

ШВСМ «С»

31.03.1985 3.03.2 —- Сердюк В.І.

Мирошніченко В.М.

2 486 Дятлова Юлія Чернігів

ШВСМ «У»

18.07.1990 3.03.3 —- Лагункова Н.М.

Клюєв А.О.

3 663 Куздоб Аліна Чернігів,

КДЮСШ-2 «С»

01.08.1991 3.09.7 —- Філіпов В.В

Філіпова В.І.

4 420 Чоботар Анастасія Чернігів

КДЮСШ «У»

11.05.1993 3.11.0 —- Лагункова Н.М.

Клюєв А.О.

Рябов В.В.

5 15 Май Аліна Чернігів

ДЮСШ Атлет«У»

1994 3.39.4 —- Овчаренко І.М.
6 478 Бичок Наталія Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

04.09.1994 DNS —- Філіпова О.В.

 

Біг на 1000 м, дівчата 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 82 Гавриш Аліна Ніжин

КДЮСШ МОН

19.01.1998 3.20.2 —- Кремез О.М.

Кремез М.П.

2 247 Дима Зінаїда Ріпкінський р-н, ДЮСШ «К» 18.03.1998 3.33.8 —- Сердюк В.І.,

Дубоносова Н.М.

3 178 Молько Наталія Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

01.09.1997 3.38.0 —- Філіпов В.В

Філіпова В.І.

4 64 Подлісецька Вікторія Коропський р-н

ДЮСШ «К»

12.03.1999 3.39.0 —- Лучко В.Л.
5 9 Козуб Каріна Коропський р-н

ДЮСШ «К»

02.08..1999 3.40.4 —- Лучко В.Л.
6 17 Козуб Крістіна Коропський р-н

ДЮСШ «К»

02.08..1999 3.41.4 —- Лучко В.Л.
7 20 Овсякова Катерина Прилуцьки р-н ДЮСШ МОН 23.02.1998 3.39.9 —- Куц А.С.
8 253 Дупло Світлана Чернігів

ДЮСШ Атлет «У»

1997 DNS —- Овчаренко І.М.
9 213 Хомич Дарина Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 1996 DNS —- Сахно В.К.

 

Біг на 3000 м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 842 Олійник Світлана Чернігів

ШВСМ «С»

31.03.1985 10.27.7 ІІ Сердюк В.І.

Мирошніченко В.М.

2 965 Куздоб Вікторія Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

01.08.1991 11.12.2 ІІ Філіпов В.В

Філіпова В.І.

 

Стрибки у довжину, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 87 Мельникова Наталія Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

17.02.1993 4.94 ІІІ Філіпов В.В

Філіпова В.І.

2 30 Чуйко Марина Прилуки

КДЮСШ «С»

30.07.1995 4.50 ІІІ Марченко М.Г.

Салівон Р.П.

 

Стрибки у довжину, дівчата 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 38 Мазур Наталія Чернігів

КДЮСШ «У»

1996 5.13 ІІ Бр. Плотіцини
2 2228 Данилевська Наталія Чернігів

КДЮСШ-2 «С»

15.08.1996 4.60 ІІІ Філіпов В.В

Філіпова В.І.

3 47 Клименко Руслана Васильків

Київс. обл

04.09.1998 4.38 І-юн. Денисенко А.Н.
4 355 Кунах Юлія Васильків

Київс. обл

13.03.1999 4.18 І-юн. Денисенко А.Н.
5 1 Слобода Марія Менський р-н

ДЮСШ «К»

21.02.2001 3.87 І-юн. Таратухіна Н.П.
6 215 Кулик Олександра Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

12.12.2000 3.77 ІІІ-юн. Шульга О.П.
7 15 Кортак Валерія Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

10.01.2001 3.64 ІІІ-юн. Шульга О.П.
8 49 Лобан Юлія Козелецький р-н

ДЮСШ МОН

07.08.2000 3.60 ІІІ-юн. Шарак О.В.
9 67 Проценко Юлія Прилуцький р-н

ДЮСШ МОН

26.07.1997 3.51 ІІІ-юн. Васенко М.О.
10 345 Журавель Діана Козелецький р-н

ДЮСШ МОН

1999 Х   Шарак О.В.

 

Стрибки у висоту, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 64 Слобода Дарина Менський р-н

ДЮСШ «К»

19.06.1995 155 ІІ Таратухіна Н.П.

 

 

Стрибки у висоту, дівчата 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 5 Журило Ольга Менський р-н ДЮСШ МОН 20.02.1997 150 ІІ Терпицька І.Л.
2 368 Назарін Юлія Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 10.01.1999 140 ІІІ Чекалін С.П.
3 9 Андрущенко Ярослава Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 12.02.1999 130 І-юн. Чекалін С.П.
4 64 Слобода Марія Менський р-н

«ДЮСШ К»

2001 130 І-юн. Таратухіна Н.П.
5 12 Ткаченко Юлія Менський р-н

«ДЮСШ К»

16.05.1996 130 І-юн. Таратухіна Н.П.
6 55 Сидор Тамара Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 1999 120 ІІ-юн Чекалін С.П.
7 35 Ращупкіна Олена Прилуки

ДЮСШ МОН

13.09.1996 115 ІІІ-юн. Ракетський А.І.

 

Штовхання ядра(4,0кг), жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 97 Самко Марина Ніжинський р-н

ДЮСШ «К»

1995 11.64 ІІІ Сахно В.К.
2 100 Слобода Дарина Менський р-н

ДЮСШ «К»

19.06.1995 9.30 ІІІ Таратухіна Н.П.

 

Штовхання ядра (3,0кг), дівчата 1996 р.н. і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 56 Наумчик Олена Менський р-н

ДЮСШ «К»

01.10.1999 11.58 ІІІ Таратухіна Н.П.
2 46 Полоз Олена Менський р-н

ДЮСШ «К»

12.03.1999 11.54 ІІІ Таратухіна Н.П.
3 34 Калашник Ольга Ніжин

ДЮСШ МОН

30.04.1999 9.43 І-юн. Кремез О.М.

Кремез М.П.

4 22 Василенко Марія Ніжин

ДЮСШ МОН

18.02.1997 9.30 І-юн. Кремез О.М.

Кремез М.П.

5 12 Лазаренко Валерія Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

20.11.1996 8.69 І-юн. Середа О.А.
6 16 Далте Анастасія Менський р-н

ДЮСШ «К»

16.10.2000 8.36 І-юн. Таратухіна Н.П.
7 234 Кондрашевська Каріна Ніжин

ДЮСШ МОН

18.03.1997 8.33 І-юн. Кремез О.М.

Кремез М.П.

8 2 Кочура Анастасія Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

15.04.1997 8.08 І-юн. Середа О.А.
9 11 Петренко Тетяна Козелецький р-н ДЮСШ МОН 1997 7.67 ІІ-юн Сергієнко В.А.
10 23 Білоштан Марія Бахмацький р-н

ДЮСШ «К»

2000 7.50 ІІ-юн Малашенко І.О.
11 45 Бреус Катерина Менський р-н

ДЮСШ «К»

24.10.1997 7.35 ІІ-юн Таратухіна Н.П.
12 12 Шелест Анастасія Носівський р-н 25.12.1999 7.17 ІІ-юн Шиша Н.О.
13 78 Мокровуз Катерина Носівський р-н 01.01.1998 6.22 ІІІ-юн Шиша Н.О.
14 61 Гринішина Наталія Бровари

Київська обл.

1998 10.64  п/к ІІІ Ревенко Т.М.

Костюченко В.Г.

15 3 Острик Галина Бровари

Київська обл.

1997 8.66     п/к І-юн. Костюченко В.Г.

Ревенко В.О.

 

Головний суддя змагань                                                                                                        (Рябов В.В.)

 

Головний секретар змагань                                                                                                (Антонова В.Г.)

 

6 комментариев

  1. Куц Анатолий Семенович:

    Все хорошо Только в прижках в высоту Степаненко,Рацин, Ивахненко Прилукская районная ДЮСШ,а не городская,а их тренер Кравченко Григорий Николаевич

    • Владимир:

      Кравченку Г.Н. нужно научиться правильно заполнять стартовые карточки, а не указывать только фамилию спортсмена.

  2. Тихий:

    Большое спасибо за результаты! Огорчает одно — как много участников у детей, и как мало среди взрослых.

  3. vetal6:

    Еще пару лет таких условий и взрослых участников не будет

  4. vetal6:

    Мы будем всю жизнь выступать))))

Оставить комментарий