Відкритий командний Чемпіонат області з легкої атлетики серед  чоловіків і жінок, юніорів та юніорок.

 

15 травня 2014 рік 

м. Славутич, л/а стадіон.

Протоколы соревнований (скачать)

 

<<< Особисті результати >>>

Біг на 100м, чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 445 Кравець Максим 08.04.1984 Чернігів, ОКДЮСШ «С» 11.0Ф-10.7 КМС 24 Луценко В.В.
2 266 Йовчик Олександр 01.07.1992 ЧернігівКДЮСШ «У» 11.1Ф-10.7 КМС Ос. Кузьомко Л.М.Рябов В.В.
3 2203 Луценко Іван 07.03.1987 Чернігів ОКДЮСШ «С» 11.0Ф-10.8 КМС Ос. Луценко В.В.
4 370 Ступак Ігор 15.09.1991 ЧернігівКДЮСШ «У» 11.0Ф-11.2 І Ос. Кузьомко Л.М.
5 2242 Тритяченко Олександр 23.10.1993 ПрилукиОКДЮСШ «С» 11.1Ф-11.2 І 21 Салівон Р.П.Демешко С.В.
6 964 Пустовгар Олександр 17.05.1994 ЧернігівКДЮСШ «У» 11.4 ІІ Ос. Кузьомко Л.М.
7 97 Дяченко Роман 1989 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 11.9Ф-DNS ІІІ 0 Сахно В.К.

 

Біг на 100м, юніори

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2221 Поздняков Олексій 01.04.1995 ПрилукиОКДЮСШ «С» 10.6Ф-10.5 КМС 24 Марченко М.С.Салівон Р.П.
2 420 Шпеко Богдан 23.05.1997 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 11.8Ф-11.4 ІІ 21 Дубоносова Н.М.
3 961 Дубовик Віктор 22.09.1995 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 11.7Ф-11.5 ІІ Ос. Бр.Філіпових
4 961 Савенко Олександр 28.01.1996 Чернігів ЧНТУ 11.7Ф-11.7 ІІІ Ос. Шмаргун М.І.
5 76 Бойко Віталій 24.12.1995 ЧернігівКДЮСШ «У» 12.0Ф-11.9 ІІІ Ос. Лагункова Н.М.
6 68 Кириленко Микола 19.12.1995 Чернігів ЧНТУ 11.8Ф-12.0 ІІІ Ос. Шмаргун М.І.
7 36 Литвиненко Євген 07.12.1995 Чернігів ЧНТУ 12.4 І-юн Ос. Шмаргун М.І.
8 346 Ішутко Володимир 23.10.1996 ЧернігівКДЮСШ «У» 12.5 І-юн Ос. Лагункова Н.М.
9 810 Гашко Едгард 19.06.1998 ЧернігівКДЮСШ «У» 13.0 ІІ-юн Ос. Бр. Плотіцини
10 6 Самуілов Владислав 17.07.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 14.0 ІІІ-юн Ос. Шульга О.П.
11 33 Звонок Євгеній 03.10.1999 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 14.2 б/р Ос. Шульга О.П.
12 397 Салата Олександр 01.10.2000 Щорський р-нДЮСШ МОН 14.5 б/р 0 Бережной В.Д.
13 17 Гурбик Андрій 17.05.1995 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» DNS Ос. Бр.Філіпових
14 229 Лузан Дмитро 16.11.1996 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» DQ Ос. Бр.Філіпових

 

Біг на 200м, чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2203 Луценко Іван 07.03.1987 Чернігів ОКДЮСШ «С» 22.8 І Ос. Луценко В.В.
2 2207 Єрмоленко Андрій 1991 Щорський р-нДЮСШ МОН 23.0 ІІ 24 Сердюк В.І.Дубоносов В.
3 97 Дяченко Роман 1989 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 24.6 ІІІ 21 Сахно В.К.

 

Біг на 200м, юніори

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 420 Шпеко Богдан 23.05.1997 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 23.9 ІІІ 24 Дубоносова Н.М.
2 68 Кириленко Микола 19.12.1995 Чернігів ЧНТУ 24.8 ІІІ Ос. Шмаргун М.І.
3 961 Савенко Олександр 28.01.1996 Чернігів ЧНТУ 25.1 ІІІ Ос. Шмаргун М.І.
4 76 Бойко Віталій 24.12.1995 ЧернігівКДЮСШ «У» 25.5 ІІІ Ос. Лагункова Н.М.
5 36 Литвиненко Євген 07.12.1995 Чернігів ЧНТУ 25.8 І-юн Ос. Шмаргун М.І.
6 119 Воєдило Микола 19.12.1997 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 25.8 І-юн 0 Дубоносова Н.М.
7 17 Петрушевиць Руслан 08.07.1999 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 26.0 І-юн Ос. Шульга О.П.
8 810 Гашко Едгард 19.06.1998 ЧернігівКДЮСШ «У» 27.5 ІІ-юн Ос. Бр. Плотіцини
9 10 Землинський Богдан 18.10.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 27.6 ІІІ-юн Ос. Шульга О.П.
10 9 Долгошей Олександр 22.06.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 29.2 б/р Ос. Шульга О.П.
11 33 Звонок Євгеній 03.10.1999 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 31.5 б/р Ос. Шульга О.П.

 

Біг на 400м, чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 955 Якименко Віталій 1985 ПрилукиОКДЮСШ «С» 51.8 ІІ 24 Марченко М. С.
2 2242 Тритяченко Олександр 23.10.1993 ПрилукиОКДЮСШ «С» 52.3 ІІ 21 Салівон Р.П.Демешко С.В.
3 432 Рудік Максим 19.03.1983 Чернігів «У» 56.2 І-юн Ос. Нікітенко О.І.Нікітенко Д.Н.Шульга О.П.
4 740 Гочаров Сергій 25.02.1992 ЧернігівКДЮСШ «У» 58.5 І-юн Ос. Кузьомко Л.М.

 

Біг на 400м, юніори

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 970 Дворніков Андрій 06.01.1995 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 51.0 ІІ 24 ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
2 213 Галушка Максим 26.06.1999 Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 55.9 ІІІ 21 Хорт Т.М.
3 220 Савченко Євген 17.02.1995 ПрилукиОКДЮСШ «С» 1.00.1 ІІ-юн 0 Салівон Р.П.Демешко С.В.
4 397 Салата Олександр 01.10.2000 Щорський р-нДЮСШ МОН 1.15.1 б/р 0 Бережной В.Д.

 

Біг на 800м, чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 255 Морачевський Василь 12.06.1994 ЧернігівКДЮСШ «У» 2.04.3 ІІ 24 Рябов В.В.

 

Біг на 800м,юніори

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 384 Корогод Дмитро 30.07.1996 Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 2.03.9 ІІ 24 Хорт Т.М.Бр.Філіпових
2 1086 Музика Максим 12.06.1995 ЧернігівКДЮСШ «У» 2.06.4 ІІ Ос. Рябов В.В.
3 48 Зубок Владислав 18.12.1987 Чернігів ОКДЮСШ «С» 2.12.5 ІІІ Ос. Луценко В.В.
4 24 Білоногов Олександр 21.07.1997 Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 2.12.5 ІІІ 21 Дубоносова Н.М.
5 21 Черевач Антон 21.06.1998 ПрилукиОКДЮСШ «С» 2.13.3 ІІІ 18 Салівон Р.П.Демешко С.В.
6 46 Андрійча Сергій 12.09.1995 Чернігів ОКДЮСШ «С» 2.18.5 ІІІ Ос. Луценко В.В.
7 183 Горбань Андрій 17.02.1995 ЧернігівКДЮСШ «У» 2.22.0 І-юн Ос. Лагункова Н. М.
8 24 Протченко Владислав 09.09.1999 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 2.23.2 І-юн 0 Дубоносова Н.М.
9 13 Лиходід Дмитро 20.11.1998 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 2.24.9 І-юн 0 Сахно В.К.
10 6 Самуілов Владислав 17.07.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 2.42.5 ІІІ-юн Ос. Шульга О.П.

 

Біг на 1500м, чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2280 Кисіль Роман 1994 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 4.34.4 ІІІ Ос. Сердюк В.І.Кисіль В.М.
2 456 Романенко Олександр 26.09.1984 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 4.34.8 ІІІ 24 Сахно В.К.
3 584 Хоменко Дмитро 06.11.1982 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 4.45.3 ІІІ 21 Сахно В.К.
4 39 Харченко Олександр 18.06.1994 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 5.17.0 ІІ-юн Ос. Бр.Філіпових

 

Біг на 1500м, юніори

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2203 Кривопуск Юрій 28.09.1995 Чернігів ОКДЮСШ «С» 4.28.0 ІІІ 24 Луценко В.В.Луценко І.В.Лучко В.
2 27 Гурбик Андрій 07.05.1995 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 5.51.5 б/р Ос. Бр.Філіпових

 

Біг на 3000м, чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2209 Голуб Владислав 25.10.1991 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 10.13.4 ІІІ 24 Бр.Філіпових
2 584 Хоменко Дмитро 06.11.1982 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 10.18.8 ІІІ 21 Сахно В.К.
3 175 Кулік Дмитро 22.03.1994 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 13.43.0 б/р Ос. Бр.Філіпових

 

Біг на 3000м, юніори

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 127 Бурда Антон 1995 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 10.42.0 І-юн Ос. Овчаренко І.М.
2 11 Бабинець Володимр 1996 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 10.53.5 ІІ-юн Ос. Овчаренко І.М.

 

Стрибки у довжину,чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2228 Єгорченко Денис 13.01.1991 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 6.22 ІІІ 24 Бр.Філіпових

 

Стрибки у довжину,юніори

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 43 Воєдило Микола 19.12.1997 Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 5.59 І-юн 24 Дубоносова Н.М.
2 10 Землинський Богдан 18.10.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 4.93 ІІ-юн 21 Шульга О.П.
3 17 Петрушевець Руслан 08.07.1999 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 4.46 ІІІ-юн Ос. Шульга О.П.
4 9 Догошей Олександр 22.06.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 4.41 ІІІ-юн Ос. Шульга О.П.

 

Потрійний стрибок ,чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2228 Єгорченко Денис 13.01.1991 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 11.88 І-юн Ос. Бр.Філіпових

 

Естафета 4 х 100м чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2228 Пустовгар Олександр
Йовчик Олександр
Ступак Ігор
Єгорченко Денис
17.05.1994
01.07.1992
15.09.1991
13.01.1991
Чернігів 46.8 І-юн 0 Кузьомко Л.М
Бр.Філіпових
2 420 Воєдило Микола
Протченко Владислав
Білоногов Олександр
Шпеко Богдан
19.09.1999
09.09.1999
21.07.1997
23.05.1997
Ріпкінський р-н
ДЮСШ «К»
50.4 І-юн 0 Дубоносова Н.М.

 

Естафета 4 х 400м чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2221 Тритяченко Олександр
Якименко Віталій
Савченко Євген
Поздняков Олексій
23.10.1993
1985
17.02.1995
01.04.1995
Прилуки
КДЮСШ «С»
3.45.9 ІІІ 48 Салівон Р.П.
Марченко М.С.
2 13 Дяченко Роман
Лиходід Дмитро
Романенко Олександр
Хоменко Дмитро
1989
20.11.1998
26.09.1984
06.11.1982
Ніжинський р-н
ДЮСШ  «К»
3.56.8 ІІ-юн 0 Сахно В.К.

 

Біг на 100м, жінки

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд очки Тренери
1 990 Шульга Євгенія 13.09.1994 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 11.6Ф-12.1 КМС 24 Вятіорець С.Є.Середа С.С.
2 47 Рідзель Ірина 25.08.1993 ЧернігівКДЮСШ «У» 13.9Ф-14.2 ІІІ Ос. Кузьомко Л.М.

 

Біг на 100м, юніорки

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд очки Тренери
1 2237 Савченко Ірина 01.06.1996 ПрилукиОКДЮСШ «С» 12.6Ф-12.7 ІІ 24 Салівон Р.П.Марченко М.С.
2 67 Гресь Світлана 17.07.1999 Носівський р-н 13.8Ф-13.4 ІІІ 21 Шиша Н. О.
3 518 Нагорна Дарина 17.05.1999 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 13.5Ф-13.6 ІІІ Ос. Антонова В.Г.
4 590 Ручко Христина 15.05.1999 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 13.6Ф-13.7 ІІІ Ос. Кривоус Н. В.
5 465 Захарченко Тетяна 24.07.1997 Щорський р-нДЮСШ МОН 14.3 І-юн 0 Івлєв В.Ю.
6 481 Бережна Олександра 29.07.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН 14.5 І-юн 0 Івлєв В.Ю.
7 200 Дирда Аліна 07.05.2000 Носівський р-н 14.5 І-юн 0 Шиша Н. О.
8 887 Дорошенко Анна 07.08.2000 Носівський р-нДЮСШ 14.6 І-юн 0 Папіна О.П.
9 961 Кадькало Ольга 29.09.1996 Чернігів ЧНТУ 14,9 ІІ-юн Ос. Шмаргун М.І.
10 510 Махонюк Діана 17.02.1999 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 15.2 ІІ-юн Ос. Антонова В.Г.
11 974 Гук Діана 07.01.2000 Носівський р-нДЮСШ 15.9 ІІІ-юн 0 Папіна О.П.

 

Біг на 200м, юніорки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 102 Жмурко Анна 24.10.1996 ЧернігівКДЮСШ «У» 27.0 ІІ 24 Лагункова Н. М.
2 841 Юхно Ірина 12.07.1999 Носівський р-нДЮСШ 28.1 ІІІ 21 Папіна О.П.
3 590 Ручко Христина 15.05.1999 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 29.1 І-юн Ос. Кривоус Н. В.
4 220 Пустовгар Валерія 09.01.1999 Носівський р-нДЮСШ 31.7 ІІ-юн 0 Папіна О.П.
5 10 Сирбу Анастасія 01.05.2000 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 33.1 ІІІ-юн Ос. Кривоус Н. В.
6 961 Кадькало Ольга 29.09.1996 Чернігів ЧНТУ 33..5 ІІІ-юн Ос. Шмаргун М.І.

 

Біг на 400м, жінки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команла Результат Розряд очки Тренери
1 2228 Закатова Ярослава 30.07.1994 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 58.0 І 24 Бр.ФіліповихМарченко М.С
2 31 Дерій Ольга 29.08.1994 Чернігів ОКДЮСШ «С» 1.05.4 ІІІ 21 Луценко В.В.

 

Біг на 400м, юніорки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 102 Жмурко Анна 24.10.1996 ЧернігівКДЮСШ «У» 1.01.5 ІІ 24 Лагункова Н. М.Клюєв А.О
2 83 Жигун Яна 25.02.1998 Носівський р-нДЮСШ 1.04.3 ІІІ 21 Папіна О.П.
3 48 Лиходій Тетяна 23.05.1999 Чернігів ОКДЮСШ «С» 1.09.0 І-юн Ос. Луценко В.В.
4 248 Однолько Яна 08.11.1997 ЧернігівКДЮСШ «У» 1.11.8 І-юн Ос. Лагункова Н.М.
5 465 Захарченко Тетяна 27.07.1997 Щорський р-нДЮСШ МОН 1.11.9 І-юн 0 Івлєв В.Ю.

 

Біг на 800м, жінки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 1082 Миколенко Марія 1994 ПрилукиШВСМ «С» 2.20.6 І 24 Марченко М.С.

 

Біг на 800м, юніорки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 130 Дима Зінаіда 18.03.1998 Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 2.43.6 ІІІ 24 Дубоносова Н.М.
2 37 Бушко Надія 24.06.1996 Чернігів ЧНТУ 3.05.8 І-юн Ос. Шмаргун М.І.

 

Біг на 1500м, жінки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 1084 Завгородня Ольга 1983 ПрилукиШВСМ «С» 4.39.2 І 24 Марченко М.С.
2 15 Чоботар Анастасія 11.05.1993 ЧернігівКДЮСШ «У» 5.15.0 ІІ 21 Лагункова Н.М.Клюєв А. О.Рябов В.В.

 

Біг на 1500м, юніорки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 515 Ващенко Марія 11.06.1996 ЧернігівКДЮСШ «У» 4.59.6 ІІ 24 Лагункова Н. М.Клюєв А.ОФіліпов В.В.

 

Біг на 3000м, жінки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 5 Філіпова Ольга 27.06.1997 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 12.07.2 ІІІ 24 Бр.Філіпових
2 17 Хорева Олена 08.10.1992 ЧернігівКДЮСШ «У» 12.15.8 ІІІ 21 Рябов. В.В.
3 147 Шестак Тетяна 25.07.1994 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 12.30.0 ІІІ 18 Бр.Філіпових

 

Стрибки у довжину, жінки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2228 Мельникова Наталія 17.02.1993 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 5.28. ІІ Ос. Бр.Філіпових

 

 Стрибки у довжину, юніорки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2239 Красуцька Анна 20.07.1995 ПрилукиШВСМ «С» 5.59 ІІ 24 Марченко М.С.Салівон Р.П.
2 2228 Данилевська Наталія 15.08.1996 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 4.78 ІІІ Ос. Бр.Філіпових
3 130 Дима Зінаіда 18.03.1998 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 4.29 І-юн 0 Дубоносова Н.М.
4 887 Дорошенко Анна 07.08.2000 Носівський р-нДЮСШ 4.10 ІІ-юн 0 Папіна О.П.
5 481 Бережна Олександра 29.07.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН xхх 0 Івлєв В.Ю.

 

Потрійний стрибок, жінки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2228 Мельникова Наталія 17.02.1993 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 10.87 ІІІ Ос. Бр.Філіпових

 

Потрійний стрибок, юніорки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2239 Красуцька Анна 20.07.1995 ПрилукиШВСМ «С» 12.26 І 24 Марченко М.С.Салівон Р.П.
2 481 Бережна Олександра 29.07.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН 9.11 ІІ-юн 0 Івлєв В.Ю.
3 2228 Данилевська Наталія 15.08.1996 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» ххх Ос. Бр.Філіпових

 

Естафета 4х100м,жінки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2228 Данилевська Наталія
Мельникова Наталія
Закатова Ярослава
Рідзель Ірина
15.08.1996
17.02.1993
30.07.1994
25.08.1993
Чернігів 54.4 ІІІ 48 Бр.Філіпових
Кузьомко Л.М.
2 481 Захарченко Тетяна
Бережна Олександра
Солтинська Оксана
Матейкович Анна
24.07.1997
29.07.1999
Щорський р-н
ДЮСШ МОН
1.00.8 ІІ-юн 0 Бережной В.Д.

 

Головний суддя змагань                                                         Рябов В.В.
Головний секретар змагань                                                    Антонова В.Г.



 15 травня 2014 рік
м. Чернігів,
стадіон імені Ю.О.Гагаріна 

<<< Особисті результати >>>

Стрибки у висоту,чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 13 Лещук Денис 16.04.1992 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 170 ІІІ 24 Порядіна В.В.

 

Штовхання ядра (7.260 кг), чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 1 Попов Роман 12.10.1993 ЧернігівКДЮСШ «У» 15.87 КМС 24 Олійник В.М
2 2198 Зеленський Сергій 12.04.1993 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 12.93 ІІ 21 Середа О.А.
3 2214 Дячок Іван 07.05.1997 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 11.42 ІІ 18 Середа О.А
4 2222 Алєксєєв Владислав 02.12.1995 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 9.86 ІІІ 15 Середа О.А

 

Штовхання ядра (6 кг), юніори

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 13 Шурхал Юрій 07.05.1997 Чернігів  ДЮСШ«К» 9.93 ІІІ Ос. Порядіна В.В.

 

Метання диска (2 кг), чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 1 Попов Роман 12.10.1993 ЧернігівКДЮСШ «У» 45.70 І 24 Олійник В.М

 

Метання диска (2 кг), юніори

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2222 Алєксєєв Владислав 02.12.1995 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 40.58 ІІ 24 Середа О.А.
2 2203 Ракуненко Денис 28.07.1997 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 37.24 ІІІ 21 Середа О.А
3 2214 Бородуха Юрій 10.04.1997 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 32.66 ІІІ 18 Середа О.А.
4 33 Шурхал Юрій 20.05.1997 Чернігів,ДЮСШ «К» 32.12 ІІІ Ос. Порядіна В.В.
5 2230 Журба Вадим 11.09.1999 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 47.96 І п/к1 кг Середа О.А

 

Метання списа (800г), чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 7 Фельфнер Віктор 15.02.1985 Бахмацький р-н 52.88 ІІ 24 Небощицький Г.О.
2 9 Шевченко Максим 13.11.1992 Чернігів,КДЮСШ   «У» 51.68 ІІ 21 Олійник В.М
3 2192 Прокопенко Андрій 13.12.1994 Бахмацький р-нДЮСШ МОН 50.00 ІІ 18 Небощицький Г.О.
4 2 Строган Віталій 05.07.1991 Чернігів,КДЮСШ   «У» 48.70 ІІІ Ос. Олійник В.М
5 45 Грінько Олексій 16.10.1992 ЧернігівДЮСШ «К» 47.62 ІІІ Ос. Порядіна В.В.
6 55 Терехно Дмитро 1992 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 45.70 ІІІ Ос. Порядіна В.В.
7 66 Ніколайчук Олександр 15.05.1992 ЧернігівДЮСШ «К» 41.15 ІІІ Ос. Порядіна В.В.

 

Метання списа (800г), юніори

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 78 Муцкий Вадим 1995 Чернігів ЧНТУ 55.14 ІІ Ос. Шмаргун М.І.

 

Штовхання ядра(4кг), жінки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 971 Соколенко Вікторія 05.04.1995 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 10.52 ІІ 24 Середа О.АТаратухіна Н.П.
2 32 Наумчик Альона 01.10.1999 Менський р-н ДЮСШ «К» 10.36 ІІ Ос. Таратухіна Н.П.
3 1 Максименко Наталія 18.04.1999 Менський р-н ДЮСШ «К» 8.54 ІІІ Ос. Таратухіна Н.П.

 

Метання диска( 1кг), юніорки

Місце Номер Спортсмен     Результат Розряд очки Тренери
1 32 Наумчик Альона 01.10.1999 Менський р-н ДЮСШ «К» 32.52 ІІІ Ос. Таратухіна Н.П.
2 34 Ковальова Олеся 28.03.1995 ЧернігівДЮСШ «К» 27.76 І-юн 24 Порядіна В.В.
3 1 Максименко Наталія 18.04.1999 Менський р-н ДЮСШ «К» 27.75 І-юн Ос. Таратухіна Н.П.
4 971 Соколенко Вікторія 05.04.1995 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 21.72 ІІ-юн 21 Середа О.А Таратухіна Н.П.
5 481 Терещенко Наталія 2001 Щорський р-нДЮСШ МОН 18.05 ІІІ-юн п/к Карпенко О.М.
6 484 Садова Катерина 13.03.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН 14.42 б/р п/к Івлєв В.Ю.

 

Метання списа( 600г), жінки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 50 Ткаченко Яна 13.03.1993 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 41.00 І 24 Порядіна В.В.
2 53 Костирко Світлана 1993 ЧернігівДЮСШ «К» 35.01 ІІІ 21 Порядіна В.В.

 

Метання списа( 500г), юніорки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2199 Небощицька Вікторія 10.01.1996 Бахмацький р-нДЮСШ МОН 39.59 І 24 Небощицький Г.О.
2 55 Пилипенко Катерина 30.01.1995 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 27.90 ІІІ 21 Порядіна В.В.
3 57 Носенко Катерина 09.11.1995 ЧернігівДЮСШ «К» 26.96 ІІІ 18 Порядіна В.В.
4 65 Щукіна Тетяна 25.01.1995 ЧернігівДЮСШ «К» 23.67 І-юн Ос. Порядіна В.В.

 

Головний суддя змагань                                                                                   Порядіна В.В.

Головний секретар змагань                                                                              Сакун  С.М.

 

Командні результати

І група
Місце Команда Очки
1 м. Чернігів 402
2 м. Прилуки 276
ІІ група
1 Менський р-н 132
2 Ніжинський р-н 87
3 Щорський р-н 24
ІІІ група
1 Ріпкінський р-н 114
2 Носівський р-н 63

 

Головний суддя змагань                                                    Рябов В.В.

Головний секретар змагань                                              Антонова В.Г.

 

 

7 комментариев

  1. Спортсмен:

    Опубликуйте фотографии

  2. Саня:

    там не до фотографий было, дождь постоянно лил)

  3. puma:

    Фото есть на этой ссылке ://www.0462.ua/photo/224

Оставить комментарий