Відкритий командний Чемпіонат області з легкої атлетики серед чоловіків і жінок, юніорів та юніорок.
15 травня 2014 рік
м. Славутич, л/а стадіон.
Протоколы соревнований (скачать)
<<< Особисті результати >>>
Біг на 100м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 445 | Кравець Максим | 08.04.1984 | Чернігів, ОКДЮСШ «С» | 11.0Ф-10.7 | КМС | 24 | Луценко В.В. |
2 | 266 | Йовчик Олександр | 01.07.1992 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 11.1Ф-10.7 | КМС | Ос. | Кузьомко Л.М.Рябов В.В. |
3 | 2203 | Луценко Іван | 07.03.1987 | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 11.0Ф-10.8 | КМС | Ос. | Луценко В.В. |
4 | 370 | Ступак Ігор | 15.09.1991 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 11.0Ф-11.2 | І | Ос. | Кузьомко Л.М. |
5 | 2242 | Тритяченко Олександр | 23.10.1993 | ПрилукиОКДЮСШ «С» | 11.1Ф-11.2 | І | 21 | Салівон Р.П.Демешко С.В. |
6 | 964 | Пустовгар Олександр | 17.05.1994 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 11.4 | ІІ | Ос. | Кузьомко Л.М. |
7 | 97 | Дяченко Роман | 1989 | Ніжинський р-нДЮСШ «К» | 11.9Ф-DNS | ІІІ | 0 | Сахно В.К. |
Біг на 100м, юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2221 | Поздняков Олексій | 01.04.1995 | ПрилукиОКДЮСШ «С» | 10.6Ф-10.5 | КМС | 24 | Марченко М.С.Салівон Р.П. |
2 | 420 | Шпеко Богдан | 23.05.1997 | Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» | 11.8Ф-11.4 | ІІ | 21 | Дубоносова Н.М. |
3 | 961 | Дубовик Віктор | 22.09.1995 | Чернігів,КДЮСШ -2 «С» | 11.7Ф-11.5 | ІІ | Ос. | Бр.Філіпових |
4 | 961 | Савенко Олександр | 28.01.1996 | Чернігів ЧНТУ | 11.7Ф-11.7 | ІІІ | Ос. | Шмаргун М.І. |
5 | 76 | Бойко Віталій | 24.12.1995 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 12.0Ф-11.9 | ІІІ | Ос. | Лагункова Н.М. |
6 | 68 | Кириленко Микола | 19.12.1995 | Чернігів ЧНТУ | 11.8Ф-12.0 | ІІІ | Ос. | Шмаргун М.І. |
7 | 36 | Литвиненко Євген | 07.12.1995 | Чернігів ЧНТУ | 12.4 | І-юн | Ос. | Шмаргун М.І. |
8 | 346 | Ішутко Володимир | 23.10.1996 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 12.5 | І-юн | Ос. | Лагункова Н.М. |
9 | 810 | Гашко Едгард | 19.06.1998 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 13.0 | ІІ-юн | Ос. | Бр. Плотіцини |
10 | 6 | Самуілов Владислав | 17.07.2000 | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 14.0 | ІІІ-юн | Ос. | Шульга О.П. |
11 | 33 | Звонок Євгеній | 03.10.1999 | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 14.2 | б/р | Ос. | Шульга О.П. |
12 | 397 | Салата Олександр | 01.10.2000 | Щорський р-нДЮСШ МОН | 14.5 | б/р | 0 | Бережной В.Д. |
13 | 17 | Гурбик Андрій | 17.05.1995 | Чернігів,КДЮСШ -2 «С» | DNS | Ос. | Бр.Філіпових | |
14 | 229 | Лузан Дмитро | 16.11.1996 | Чернігів,КДЮСШ -2 «С» | DQ | Ос. | Бр.Філіпових |
Біг на 200м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2203 | Луценко Іван | 07.03.1987 | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 22.8 | І | Ос. | Луценко В.В. |
2 | 2207 | Єрмоленко Андрій | 1991 | Щорський р-нДЮСШ МОН | 23.0 | ІІ | 24 | Сердюк В.І.Дубоносов В. |
3 | 97 | Дяченко Роман | 1989 | Ніжинський р-нДЮСШ «К» | 24.6 | ІІІ | 21 | Сахно В.К. |
Біг на 200м, юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 420 | Шпеко Богдан | 23.05.1997 | Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» | 23.9 | ІІІ | 24 | Дубоносова Н.М. |
2 | 68 | Кириленко Микола | 19.12.1995 | Чернігів ЧНТУ | 24.8 | ІІІ | Ос. | Шмаргун М.І. |
3 | 961 | Савенко Олександр | 28.01.1996 | Чернігів ЧНТУ | 25.1 | ІІІ | Ос. | Шмаргун М.І. |
4 | 76 | Бойко Віталій | 24.12.1995 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 25.5 | ІІІ | Ос. | Лагункова Н.М. |
5 | 36 | Литвиненко Євген | 07.12.1995 | Чернігів ЧНТУ | 25.8 | І-юн | Ос. | Шмаргун М.І. |
6 | 119 | Воєдило Микола | 19.12.1997 | Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» | 25.8 | І-юн | 0 | Дубоносова Н.М. |
7 | 17 | Петрушевиць Руслан | 08.07.1999 | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 26.0 | І-юн | Ос. | Шульга О.П. |
8 | 810 | Гашко Едгард | 19.06.1998 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 27.5 | ІІ-юн | Ос. | Бр. Плотіцини |
9 | 10 | Землинський Богдан | 18.10.2000 | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 27.6 | ІІІ-юн | Ос. | Шульга О.П. |
10 | 9 | Долгошей Олександр | 22.06.2000 | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 29.2 | б/р | Ос. | Шульга О.П. |
11 | 33 | Звонок Євгеній | 03.10.1999 | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 31.5 | б/р | Ос. | Шульга О.П. |
Біг на 400м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 955 | Якименко Віталій | 1985 | ПрилукиОКДЮСШ «С» | 51.8 | ІІ | 24 | Марченко М. С. |
2 | 2242 | Тритяченко Олександр | 23.10.1993 | ПрилукиОКДЮСШ «С» | 52.3 | ІІ | 21 | Салівон Р.П.Демешко С.В. |
3 | 432 | Рудік Максим | 19.03.1983 | Чернігів «У» | 56.2 | І-юн | Ос. | Нікітенко О.І.Нікітенко Д.Н.Шульга О.П. |
4 | 740 | Гочаров Сергій | 25.02.1992 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 58.5 | І-юн | Ос. | Кузьомко Л.М. |
Біг на 400м, юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 970 | Дворніков Андрій | 06.01.1995 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 51.0 | ІІ | 24 | ВятіорецьС.Є.Середа С.С. |
2 | 213 | Галушка Максим | 26.06.1999 | Чернігів, КДЮСШ-1 МОН | 55.9 | ІІІ | 21 | Хорт Т.М. |
3 | 220 | Савченко Євген | 17.02.1995 | ПрилукиОКДЮСШ «С» | 1.00.1 | ІІ-юн | 0 | Салівон Р.П.Демешко С.В. |
4 | 397 | Салата Олександр | 01.10.2000 | Щорський р-нДЮСШ МОН | 1.15.1 | б/р | 0 | Бережной В.Д. |
Біг на 800м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 255 | Морачевський Василь | 12.06.1994 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 2.04.3 | ІІ | 24 | Рябов В.В. |
Біг на 800м,юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 384 | Корогод Дмитро | 30.07.1996 | Чернігів, КДЮСШ-1 МОН | 2.03.9 | ІІ | 24 | Хорт Т.М.Бр.Філіпових |
2 | 1086 | Музика Максим | 12.06.1995 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 2.06.4 | ІІ | Ос. | Рябов В.В. |
3 | 48 | Зубок Владислав | 18.12.1987 | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 2.12.5 | ІІІ | Ос. | Луценко В.В. |
4 | 24 | Білоногов Олександр | 21.07.1997 | Ріпкінський р-нДЮСШ «К» | 2.12.5 | ІІІ | 21 | Дубоносова Н.М. |
5 | 21 | Черевач Антон | 21.06.1998 | ПрилукиОКДЮСШ «С» | 2.13.3 | ІІІ | 18 | Салівон Р.П.Демешко С.В. |
6 | 46 | Андрійча Сергій | 12.09.1995 | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 2.18.5 | ІІІ | Ос. | Луценко В.В. |
7 | 183 | Горбань Андрій | 17.02.1995 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 2.22.0 | І-юн | Ос. | Лагункова Н. М. |
8 | 24 | Протченко Владислав | 09.09.1999 | Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» | 2.23.2 | І-юн | 0 | Дубоносова Н.М. |
9 | 13 | Лиходід Дмитро | 20.11.1998 | Ніжинський р-нДЮСШ «К» | 2.24.9 | І-юн | 0 | Сахно В.К. |
10 | 6 | Самуілов Владислав | 17.07.2000 | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 2.42.5 | ІІІ-юн | Ос. | Шульга О.П. |
Біг на 1500м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2280 | Кисіль Роман | 1994 | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 4.34.4 | ІІІ | Ос. | Сердюк В.І.Кисіль В.М. |
2 | 456 | Романенко Олександр | 26.09.1984 | Ніжинський р-нДЮСШ «К» | 4.34.8 | ІІІ | 24 | Сахно В.К. |
3 | 584 | Хоменко Дмитро | 06.11.1982 | Ніжинський р-нДЮСШ «К» | 4.45.3 | ІІІ | 21 | Сахно В.К. |
4 | 39 | Харченко Олександр | 18.06.1994 | Чернігів,КДЮСШ -2 «С» | 5.17.0 | ІІ-юн | Ос. | Бр.Філіпових |
Біг на 1500м, юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2203 | Кривопуск Юрій | 28.09.1995 | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 4.28.0 | ІІІ | 24 | Луценко В.В.Луценко І.В.Лучко В. |
2 | 27 | Гурбик Андрій | 07.05.1995 | Чернігів,КДЮСШ -2 «С» | 5.51.5 | б/р | Ос. | Бр.Філіпових |
Біг на 3000м, чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2209 | Голуб Владислав | 25.10.1991 | Чернігів,КДЮСШ -2 «С» | 10.13.4 | ІІІ | 24 | Бр.Філіпових |
2 | 584 | Хоменко Дмитро | 06.11.1982 | Ніжинський р-нДЮСШ «К» | 10.18.8 | ІІІ | 21 | Сахно В.К. |
3 | 175 | Кулік Дмитро | 22.03.1994 | Чернігів,КДЮСШ -2 «С» | 13.43.0 | б/р | Ос. | Бр.Філіпових |
Біг на 3000м, юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 127 | Бурда Антон | 1995 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 10.42.0 | І-юн | Ос. | Овчаренко І.М. |
2 | 11 | Бабинець Володимр | 1996 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 10.53.5 | ІІ-юн | Ос. | Овчаренко І.М. |
Стрибки у довжину,чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2228 | Єгорченко Денис | 13.01.1991 | Чернігів,КДЮСШ -2 «С» | 6.22 | ІІІ | 24 | Бр.Філіпових |
Стрибки у довжину,юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 43 | Воєдило Микола | 19.12.1997 | Ріпкінський р-нДЮСШ «К» | 5.59 | І-юн | 24 | Дубоносова Н.М. |
2 | 10 | Землинський Богдан | 18.10.2000 | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 4.93 | ІІ-юн | 21 | Шульга О.П. |
3 | 17 | Петрушевець Руслан | 08.07.1999 | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 4.46 | ІІІ-юн | Ос. | Шульга О.П. |
4 | 9 | Догошей Олександр | 22.06.2000 | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 4.41 | ІІІ-юн | Ос. | Шульга О.П. |
Потрійний стрибок ,чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2228 | Єгорченко Денис | 13.01.1991 | Чернігів,КДЮСШ -2 «С» | 11.88 | І-юн | Ос. | Бр.Філіпових |
Естафета 4 х 100м чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2228 | Пустовгар Олександр Йовчик Олександр Ступак Ігор Єгорченко Денис | 17.05.1994 01.07.1992 15.09.1991 13.01.1991 | Чернігів | 46.8 | І-юн | 0 | Кузьомко Л.М Бр.Філіпових |
2 | 420 | Воєдило Микола Протченко Владислав Білоногов Олександр Шпеко Богдан | 19.09.1999 09.09.1999 21.07.1997 23.05.1997 | Ріпкінський р-н ДЮСШ «К» | 50.4 | І-юн | 0 | Дубоносова Н.М. |
Естафета 4 х 400м чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2221 | Тритяченко Олександр Якименко Віталій Савченко Євген Поздняков Олексій | 23.10.1993 1985 17.02.1995 01.04.1995 | Прилуки КДЮСШ «С» | 3.45.9 | ІІІ | 48 | Салівон Р.П. Марченко М.С. |
2 | 13 | Дяченко Роман Лиходід Дмитро Романенко Олександр Хоменко Дмитро | 1989 20.11.1998 26.09.1984 06.11.1982 | Ніжинський р-н ДЮСШ «К» | 3.56.8 | ІІ-юн | 0 | Сахно В.К. |
Біг на 100м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 990 | Шульга Євгенія | 13.09.1994 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 11.6Ф-12.1 | КМС | 24 | Вятіорець С.Є.Середа С.С. |
2 | 47 | Рідзель Ірина | 25.08.1993 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 13.9Ф-14.2 | ІІІ | Ос. | Кузьомко Л.М. |
Біг на 100м, юніорки
Місце | Номер | Спортсмен | Команда | Дата народження | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2237 | Савченко Ірина | 01.06.1996 | ПрилукиОКДЮСШ «С» | 12.6Ф-12.7 | ІІ | 24 | Салівон Р.П.Марченко М.С. |
2 | 67 | Гресь Світлана | 17.07.1999 | Носівський р-н | 13.8Ф-13.4 | ІІІ | 21 | Шиша Н. О. |
3 | 518 | Нагорна Дарина | 17.05.1999 | ЧернігівКДЮСШ-1 МОН | 13.5Ф-13.6 | ІІІ | Ос. | Антонова В.Г. |
4 | 590 | Ручко Христина | 15.05.1999 | ЧернігівКДЮСШ-1 МОН | 13.6Ф-13.7 | ІІІ | Ос. | Кривоус Н. В. |
5 | 465 | Захарченко Тетяна | 24.07.1997 | Щорський р-нДЮСШ МОН | 14.3 | І-юн | 0 | Івлєв В.Ю. |
6 | 481 | Бережна Олександра | 29.07.1999 | Щорський р-нДЮСШ МОН | 14.5 | І-юн | 0 | Івлєв В.Ю. |
7 | 200 | Дирда Аліна | 07.05.2000 | Носівський р-н | 14.5 | І-юн | 0 | Шиша Н. О. |
8 | 887 | Дорошенко Анна | 07.08.2000 | Носівський р-нДЮСШ | 14.6 | І-юн | 0 | Папіна О.П. |
9 | 961 | Кадькало Ольга | 29.09.1996 | Чернігів ЧНТУ | 14,9 | ІІ-юн | Ос. | Шмаргун М.І. |
10 | 510 | Махонюк Діана | 17.02.1999 | ЧернігівКДЮСШ-1 МОН | 15.2 | ІІ-юн | Ос. | Антонова В.Г. |
11 | 974 | Гук Діана | 07.01.2000 | Носівський р-нДЮСШ | 15.9 | ІІІ-юн | 0 | Папіна О.П. |
Біг на 200м, юніорки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 102 | Жмурко Анна | 24.10.1996 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 27.0 | ІІ | 24 | Лагункова Н. М. |
2 | 841 | Юхно Ірина | 12.07.1999 | Носівський р-нДЮСШ | 28.1 | ІІІ | 21 | Папіна О.П. |
3 | 590 | Ручко Христина | 15.05.1999 | ЧернігівКДЮСШ-1 МОН | 29.1 | І-юн | Ос. | Кривоус Н. В. |
4 | 220 | Пустовгар Валерія | 09.01.1999 | Носівський р-нДЮСШ | 31.7 | ІІ-юн | 0 | Папіна О.П. |
5 | 10 | Сирбу Анастасія | 01.05.2000 | ЧернігівКДЮСШ-1 МОН | 33.1 | ІІІ-юн | Ос. | Кривоус Н. В. |
6 | 961 | Кадькало Ольга | 29.09.1996 | Чернігів ЧНТУ | 33..5 | ІІІ-юн | Ос. | Шмаргун М.І. |
Біг на 400м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команла | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2228 | Закатова Ярослава | 30.07.1994 | Чернігів,КДЮСШ -2 «С» | 58.0 | І | 24 | Бр.ФіліповихМарченко М.С |
2 | 31 | Дерій Ольга | 29.08.1994 | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 1.05.4 | ІІІ | 21 | Луценко В.В. |
Біг на 400м, юніорки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 102 | Жмурко Анна | 24.10.1996 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 1.01.5 | ІІ | 24 | Лагункова Н. М.Клюєв А.О |
2 | 83 | Жигун Яна | 25.02.1998 | Носівський р-нДЮСШ | 1.04.3 | ІІІ | 21 | Папіна О.П. |
3 | 48 | Лиходій Тетяна | 23.05.1999 | Чернігів ОКДЮСШ «С» | 1.09.0 | І-юн | Ос. | Луценко В.В. |
4 | 248 | Однолько Яна | 08.11.1997 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 1.11.8 | І-юн | Ос. | Лагункова Н.М. |
5 | 465 | Захарченко Тетяна | 27.07.1997 | Щорський р-нДЮСШ МОН | 1.11.9 | І-юн | 0 | Івлєв В.Ю. |
Біг на 800м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 1082 | Миколенко Марія | 1994 | ПрилукиШВСМ «С» | 2.20.6 | І | 24 | Марченко М.С. |
Біг на 800м, юніорки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 130 | Дима Зінаіда | 18.03.1998 | Ріпкінський р-нДЮСШ «К» | 2.43.6 | ІІІ | 24 | Дубоносова Н.М. |
2 | 37 | Бушко Надія | 24.06.1996 | Чернігів ЧНТУ | 3.05.8 | І-юн | Ос. | Шмаргун М.І. |
Біг на 1500м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 1084 | Завгородня Ольга | 1983 | ПрилукиШВСМ «С» | 4.39.2 | І | 24 | Марченко М.С. |
2 | 15 | Чоботар Анастасія | 11.05.1993 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 5.15.0 | ІІ | 21 | Лагункова Н.М.Клюєв А. О.Рябов В.В. |
Біг на 1500м, юніорки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 515 | Ващенко Марія | 11.06.1996 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 4.59.6 | ІІ | 24 | Лагункова Н. М.Клюєв А.ОФіліпов В.В. |
Біг на 3000м, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 5 | Філіпова Ольга | 27.06.1997 | Чернігів,КДЮСШ -2 «С» | 12.07.2 | ІІІ | 24 | Бр.Філіпових |
2 | 17 | Хорева Олена | 08.10.1992 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 12.15.8 | ІІІ | 21 | Рябов. В.В. |
3 | 147 | Шестак Тетяна | 25.07.1994 | Чернігів,КДЮСШ -2 «С» | 12.30.0 | ІІІ | 18 | Бр.Філіпових |
Стрибки у довжину, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2228 | Мельникова Наталія | 17.02.1993 | Чернігів,КДЮСШ -2 «С» | 5.28. | ІІ | Ос. | Бр.Філіпових |
Стрибки у довжину, юніорки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2239 | Красуцька Анна | 20.07.1995 | ПрилукиШВСМ «С» | 5.59 | ІІ | 24 | Марченко М.С.Салівон Р.П. |
2 | 2228 | Данилевська Наталія | 15.08.1996 | Чернігів,КДЮСШ -2 «С» | 4.78 | ІІІ | Ос. | Бр.Філіпових |
3 | 130 | Дима Зінаіда | 18.03.1998 | Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» | 4.29 | І-юн | 0 | Дубоносова Н.М. |
4 | 887 | Дорошенко Анна | 07.08.2000 | Носівський р-нДЮСШ | 4.10 | ІІ-юн | 0 | Папіна О.П. |
5 | 481 | Бережна Олександра | 29.07.1999 | Щорський р-нДЮСШ МОН | xхх | 0 | Івлєв В.Ю. |
Потрійний стрибок, жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2228 | Мельникова Наталія | 17.02.1993 | Чернігів,КДЮСШ -2 «С» | 10.87 | ІІІ | Ос. | Бр.Філіпових |
Потрійний стрибок, юніорки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2239 | Красуцька Анна | 20.07.1995 | ПрилукиШВСМ «С» | 12.26 | І | 24 | Марченко М.С.Салівон Р.П. |
2 | 481 | Бережна Олександра | 29.07.1999 | Щорський р-нДЮСШ МОН | 9.11 | ІІ-юн | 0 | Івлєв В.Ю. |
3 | 2228 | Данилевська Наталія | 15.08.1996 | Чернігів,КДЮСШ -2 «С» | ххх | Ос. | Бр.Філіпових |
Естафета 4х100м,жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2228 | Данилевська Наталія Мельникова Наталія Закатова Ярослава Рідзель Ірина | 15.08.1996 17.02.1993 30.07.1994 25.08.1993 | Чернігів | 54.4 | ІІІ | 48 | Бр.Філіпових Кузьомко Л.М. |
2 | 481 | Захарченко Тетяна Бережна Олександра Солтинська Оксана Матейкович Анна | 24.07.1997 29.07.1999 | Щорський р-н ДЮСШ МОН | 1.00.8 | ІІ-юн | 0 | Бережной В.Д. |
Головний суддя змагань Рябов В.В.
Головний секретар змагань Антонова В.Г.
15 травня 2014 рік
м. Чернігів,
стадіон імені Ю.О.Гагаріна
<<< Особисті результати >>>
Стрибки у висоту,чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 13 | Лещук Денис | 16.04.1992 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 170 | ІІІ | 24 | Порядіна В.В. |
Штовхання ядра (7.260 кг), чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 1 | Попов Роман | 12.10.1993 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 15.87 | КМС | 24 | Олійник В.М |
2 | 2198 | Зеленський Сергій | 12.04.1993 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 12.93 | ІІ | 21 | Середа О.А. |
3 | 2214 | Дячок Іван | 07.05.1997 | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 11.42 | ІІ | 18 | Середа О.А |
4 | 2222 | Алєксєєв Владислав | 02.12.1995 | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 9.86 | ІІІ | 15 | Середа О.А |
Штовхання ядра (6 кг), юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 13 | Шурхал Юрій | 07.05.1997 | Чернігів ДЮСШ«К» | 9.93 | ІІІ | Ос. | Порядіна В.В. |
Метання диска (2 кг), чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 1 | Попов Роман | 12.10.1993 | ЧернігівКДЮСШ «У» | 45.70 | І | 24 | Олійник В.М |
Метання диска (2 кг), юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2222 | Алєксєєв Владислав | 02.12.1995 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 40.58 | ІІ | 24 | Середа О.А. |
2 | 2203 | Ракуненко Денис | 28.07.1997 | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 37.24 | ІІІ | 21 | Середа О.А |
3 | 2214 | Бородуха Юрій | 10.04.1997 | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 32.66 | ІІІ | 18 | Середа О.А. |
4 | 33 | Шурхал Юрій | 20.05.1997 | Чернігів,ДЮСШ «К» | 32.12 | ІІІ | Ос. | Порядіна В.В. |
5 | 2230 | Журба Вадим | 11.09.1999 | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 47.96 | І | п/к1 кг | Середа О.А |
Метання списа (800г), чоловіки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 7 | Фельфнер Віктор | 15.02.1985 | Бахмацький р-н | 52.88 | ІІ | 24 | Небощицький Г.О. |
2 | 9 | Шевченко Максим | 13.11.1992 | Чернігів,КДЮСШ «У» | 51.68 | ІІ | 21 | Олійник В.М |
3 | 2192 | Прокопенко Андрій | 13.12.1994 | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 50.00 | ІІ | 18 | Небощицький Г.О. |
4 | 2 | Строган Віталій | 05.07.1991 | Чернігів,КДЮСШ «У» | 48.70 | ІІІ | Ос. | Олійник В.М |
5 | 45 | Грінько Олексій | 16.10.1992 | ЧернігівДЮСШ «К» | 47.62 | ІІІ | Ос. | Порядіна В.В. |
6 | 55 | Терехно Дмитро | 1992 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 45.70 | ІІІ | Ос. | Порядіна В.В. |
7 | 66 | Ніколайчук Олександр | 15.05.1992 | ЧернігівДЮСШ «К» | 41.15 | ІІІ | Ос. | Порядіна В.В. |
Метання списа (800г), юніори
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 78 | Муцкий Вадим | 1995 | Чернігів ЧНТУ | 55.14 | ІІ | Ос. | Шмаргун М.І. |
Штовхання ядра(4кг), жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 971 | Соколенко Вікторія | 05.04.1995 | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 10.52 | ІІ | 24 | Середа О.АТаратухіна Н.П. |
2 | 32 | Наумчик Альона | 01.10.1999 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 10.36 | ІІ | Ос. | Таратухіна Н.П. |
3 | 1 | Максименко Наталія | 18.04.1999 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 8.54 | ІІІ | Ос. | Таратухіна Н.П. |
Метання диска( 1кг), юніорки
Місце | Номер | Спортсмен | Результат | Розряд | очки | Тренери | ||
1 | 32 | Наумчик Альона | 01.10.1999 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 32.52 | ІІІ | Ос. | Таратухіна Н.П. |
2 | 34 | Ковальова Олеся | 28.03.1995 | ЧернігівДЮСШ «К» | 27.76 | І-юн | 24 | Порядіна В.В. |
3 | 1 | Максименко Наталія | 18.04.1999 | Менський р-н ДЮСШ «К» | 27.75 | І-юн | Ос. | Таратухіна Н.П. |
4 | 971 | Соколенко Вікторія | 05.04.1995 | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 21.72 | ІІ-юн | 21 | Середа О.А Таратухіна Н.П. |
5 | 481 | Терещенко Наталія | 2001 | Щорський р-нДЮСШ МОН | 18.05 | ІІІ-юн | п/к | Карпенко О.М. |
6 | 484 | Садова Катерина | 13.03.1999 | Щорський р-нДЮСШ МОН | 14.42 | б/р | п/к | Івлєв В.Ю. |
Метання списа( 600г), жінки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 50 | Ткаченко Яна | 13.03.1993 | Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» | 41.00 | І | 24 | Порядіна В.В. |
2 | 53 | Костирко Світлана | 1993 | ЧернігівДЮСШ «К» | 35.01 | ІІІ | 21 | Порядіна В.В. |
Метання списа( 500г), юніорки
Місце | Номер | Спортсмен | Дата народження | Команда | Результат | Розряд | очки | Тренери |
1 | 2199 | Небощицька Вікторія | 10.01.1996 | Бахмацький р-нДЮСШ МОН | 39.59 | І | 24 | Небощицький Г.О. |
2 | 55 | Пилипенко Катерина | 30.01.1995 | Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» | 27.90 | ІІІ | 21 | Порядіна В.В. |
3 | 57 | Носенко Катерина | 09.11.1995 | ЧернігівДЮСШ «К» | 26.96 | ІІІ | 18 | Порядіна В.В. |
4 | 65 | Щукіна Тетяна | 25.01.1995 | ЧернігівДЮСШ «К» | 23.67 | І-юн | Ос. | Порядіна В.В. |
Головний суддя змагань Порядіна В.В.
Головний секретар змагань Сакун С.М.
Командні результати
І група | ||
Місце | Команда | Очки |
1 | м. Чернігів | 402 |
2 | м. Прилуки | 276 |
ІІ група | ||
1 | Менський р-н | 132 |
2 | Ніжинський р-н | 87 |
3 | Щорський р-н | 24 |
ІІІ група | ||
1 | Ріпкінський р-н | 114 |
2 | Носівський р-н | 63 |
Головний суддя змагань Рябов В.В.
Головний секретар змагань Антонова В.Г.
Опубликуйте фотографии
Фотографий со Славутича, к сожалению, нету у нас.
там не до фотографий было, дождь постоянно лил)
Фото есть на этой ссылке ://www.0462.ua/photo/224
Скиньте, пожалуйста, фото к нам на почту, чтоб мы смогли их разместить у нас на сайте.
Спасибо!
Надеюсь , что получили, есть только эти фотки.
Фото получили, спасибо большое.
Добавим на сайт