ПРОТОКОЛ

Чемпіонату області з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків 2001 р.н. і мол.

05.05.2014 р.                                м. Чернігів, стадіон «Юність»

 

Результаты (скачать)

<<< Юнаки >>>

Місце

Нагрудн.

номер

Прізвище, ім’я

Дата народження

Команда 60 м Довжина М’яч 600 м Сума очок Тренер
Р О Р О Р О Р О
1 369 Тищенко Владислав 05.04.2001 Прилуцький р-нДЮСШ МОН 8.4 122 4.69 131 43.50 80 1.54.8 85 418 Кравченко Г.М.
2 1007 Джулай Денис 25.12.2001 Носівський р-нДЮСШ 8.3 138 4.45 94 44.50 85 1.53.5 95 412 Борисенко О.В.Савченко А.В.
3 25 Довгий Денис 12.06.2001 Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» 8.6 93 4.45 94 40.10 62 1.54.1 90 339 Шульга О.П.
4 28 Рудник Денис 19.06.2001 Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» 8.5 107 4.25 67 32.50 28 1.58.0 64 266 Шульга О.П.
5 2230 Солонець Артур 16.02.2001 Носівський р-нДЮСШ 8.9 58 3.84 20 40.50 64 1.51.3 111 253 Папіна О.П.
6 366 Каленіченко Артур 22.04.2001 Прилуцький р-нДЮСШ МОН 8.7 80 3.94 30 44.00 82 2.13.3 2 194 Куц А.С.
7 363 Волощук Андрій 26.02.2001 Прилуцький р-нДЮСШ МОН 8.5 107 3.60 1 30.50 20 1.59.3 57 185 Чекалін С.П.
8 368 Христюк Володимир 04.01.2001 Прилуцький р-нДЮСШ МОН 9.4 18 3.88 24 42.00 71 2.01.7 44 157 Куц А.С.
9 23 Рябець Богдан 20.02.2001 Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 9.2 31 х 0 43.00 77 2.02.5 40 148 Дубоносова Н.М.
10 364 Козаченко Богдан 29.07.2001 ПрилукиДЮСШ МОН 8.9 58 3.83 19 37.50 50 2.07.8 18 145 Мачульний Е.В.
11 198 Качан Олександр 16.07.2001 ЧернігівКДЮСШ-2 «С» 9.5 12 3.96 32 37.80 51 2.03.3 36Ос. 131 Дудко Т.М.
12 521 Ющенко Максим 15.01.2001 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 9.1 40 3.37 0 37.50 50 2.03.0 37 Ос. 127 Антонова В.Г.
13 355 Федун Вячеслав 11.11.2001 Прилуцький р-нДЮСШ МОН 9.3 24 3.61 2 40.00 62 2.06.3 23 111 Гавриленко В.Г.
14 367 Мамич Микола 05.19.2001 ПрилукиДЮСШ МОН 9.3 24 3.65 4 41.00 67 0 95 Ракетський А.І.
15 356 Тютюнник Дмитро 25.08.2001 Прилуцький р-нДЮСШ МОН 9.5 12 3.45 0 36.30 45 2.09.2 13 70 Васенко М.О.
16 534 Скорина Владислав 15.10.2002 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 9.6 7 3.40 0 34.90 38 2.13.8 7 46Ос. Лещук Д.А.
17 69 Мархай Вадим 02.02.2003 Носівський р-нДЮСШ 9.8 1 3.33 0 36.50 45 2.33.4 0 46 Шиша Н.О
18 17 Розенко Карим 22.06.2002 ЧернігівКДЮСШ -2 «С» 10.2 0 2.94 0 36.00 43 2.31.2 0 43 Ос. Дудко Т.М.
19 184 Ткаченко Микола 22.05.2001 ЧернігівКДЮСШ-2 «С» 10.1 0 3.63 3 35.00 38 2.24.9 0 41Ос. Бр. Філіпови
20 278 Молько Максим 25.06.2003 ЧернігівКДЮСШ -2 «С» 10.1 0 2.94 0 34.50 36 0 36Ос. Бр. Філіпови
21 462 Трейтяк Владислав 15.08.2003 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 10.0 0 3.13 0 34.00 34 2.37.2 0 34Ос. Лисенко К.В.
22 167 Мирний Данило 09.12.2002 ЧернігівКДЮСШ-2 «С» 9.4 18 3.43 0 29.00 15 0 33Ос. Бр. Філіпови
23 13 Базилевич Артем 08.10.2003 ЧернігівДЮСШ «К» 9.8 1 3.95 31 х 0 0 31Ос. Синявська Ю.Г.
24 39 Сова Дмитро 22.09.2002 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 10.0 0 3.74 11 29.00 15 2.13.8 1 27Ос. Хорт Т.М.
25 149 СамойленкоВладислав 02.01.2001 Чернігів 10.2 0 3.20 0 33.00 30 2.18.8 0 30Ос. Шувалов О.В.
26 277 Гусаров Артем 2001 ЧернігівКДЮСШ-2 «С» 9.7 3 3.28 0 29.85 18 0 21Ос. Бр. Філіпови
27 8 Немих Олександр 20.04.2004 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 9.8 1 3.40 0 30.15 19 2.28.5 0 20Ос. Лисенко К.В.
28 9 Охріменко Станіслав 04.01.2001 Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» 9.7 3 3.36 0 29.25 16 0 19Ос. Шульга О.П.
29 172 Руденко Богдан 22.05.2002 ЧернігівКДЮСШ-2 «С» 10.0 0 3.24 0 30.00 18 0 18Ос. Бр. Філіпови
30 200 Корнілов Дмитро 04.10.2002 Носівський р-нДЮСШ 10.1 0 3.30 0 29.00 15 2.14.6 0 15Ос. Шиша Н.О
31 284 Шестопал Влад 08.05.2002 ЧернігівКДЮСШ-2 «С» 10.0 0 3.47 0 29.00 15 2.24.7 0 15Ос. Дудко Т.М.
32 7777 Павлюченко Сергій 15.05.2003 Носівський р-нДЮСШ 10.0 0 3.63 3 24.00 1 2.24.0 0 4 Папіна О.П.
33 417 Кордик Андрій 25.06.2002 Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 10.2 0 3.25 0 24.00 1 2.16.7 0 1 Дубоносова Н.М
34 23 Михайленко Андрій 17.03.2003 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 10.5 0 3.07 0 24.50 1 2.42.0 0 1 Лещук Д.А.
35 473 Дмитрук Данило 22.11.2003 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 10.3 0 288 0 20.00 0 2.37.3 0 0
Ос.
Лисенко К.В.
36 503 Коваль Олексій 14.05.2004 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 11.3 0 2.15 0 х 0 2.37.7 0 0
Ос.
Лещук Д.А
37 25 Андронов Микола 19.12.2002 ЧернігівДЮСШ «К» 10.2 0 х 0 х 0 0 0Ос. Синявська Ю.Г.
38 15 Москаленко Денис 09.02.2003 ЧернігівДЮСШ «К» 10.4 0 х 0 х 0 0 0Ос. Синявська Ю.Г.
39 23 Козлов Данило 14.01.2004 ЧернігівДЮСШ «К» 10.3 0 х 0 х 0 0 0Ос. Синявська Ю.Г.
40 24 Яременко Денис 02.01.2003 ЧернігівДЮСШ «К» 10.5 0 2.92 0 х 0 0 0Ос. Синявська Ю.Г.
41 193 Биковець Олександр 12.11.2002 ЧернігівДЮСШ «К» 11.2 0 2.70 0 20.00 0 0 0Ос. Порядіна В.В.
42 664 Гаймал Денис 10.10.2005 ЧернігівДЮСШ «К» 11.3 0 2.42 0 21.00 0 0 0Ос. Порядіна В.В.
43 826 Філімоненко Леонід 06.08.2004 ЧернігівДЮСШ «К» 12.5 0 2.13 0 21.00 0 0 0Ос. Порядіна В.В.
44 161 Іващенко Владислав 14.05.2000 ЧернігівКДЮСШ «С» 9.2 31 3.13 0 х 0 0 31п\к Бр. Філіпови

 

<<< Дiвчата >>>

Місце

Нагрудн.

номер

Прізвище, ім’я

Дата народження

Команда 60 м Довжина М’яч 500 м Сума очок Тренер
Р О Р О Р О Р О
1 1115 Буряк Марія 03.06.2001 Носівський р-нДЮСШ 8.4 385 4.37 222 21 62 1.30.0 342 1011 Бочок В.А.
2 37 Чернікова Аліна 25.07.2001 ПрилукиДЮСШ МОН 9.1 235 4.49 250 33 149 1.35.6 258 892 БобровськаО.А.
3 2202 Сіренко Каріна 06.02.2001 Носівський р-нДЮСШ 9.1 235 4.03 149 22 68 1.32.8 297 749 Папіна О.П.
4 35 Артеменко Анна 28.02.2001 Носівський р-нДЮСШ 9.3 203 3.96 135 35 165 1.43.7 167 670 Савченко А.В.
5 372 Барабаш Аліна 07.07.2002 ПрилукиДЮСШ МОН 9.4 188 3.65 81 27 102 1.37.2 237 608 Салівон Д.ПДемешко С.В
6 71 Погоріла Аліна 10.02.2001 ПрилукиДЮСШ МОН 9.8 137 4.06 156 25 88 1.42.3 181 562 БобровськаО.А.
7 130 Олійник Даяна 14.07.2001 Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 9.5 174 3.74 96 23 74 1.39.4 211 555 Дубоносова Н.М
8 362 Тарасенко Альбіна 04.11.2001 Прилуцький р-нДЮСШ МОН 9.9 126 3.76 99 24 81 1.45.6 150 456 Чекалін С.П
9 397 Семко Дарина 2002 Щорський р-нДЮСШ МОН 9.7 148 3.65 81 х 0 1.42.0 184 413 Бережной В.Д.
 10 96 Левченко Ліза 05.12.2002 ЧернігівДЮСШ МОН 9.6 161 2.94 0 14 24 1.40.9 195 380 Лисенко К.В.
11 35 Михайленко Ольга 15.03.2001 ЧернігівДЮСШ МОН 9.8 137 3.60 73 21 62 1.52.6 97 369 Лисенко К.В.
12 350 Брухно Тетяна 16.02.2003 ПрилукиДЮСШ МОН 9.5 174 3.97 137 20 56 0 367 Ракетський А.У.
13 146 Верещака Анна 20.07.2002 ЧернігівКДЮСШ «С» 9.8 137 3.28 29 22 68 1.48.0 130 364 Дудко Т.М.
14 10 Городна Анна 05.08.2001 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 9.9 126 3.43 48 21 62 1.51.2 107 343 Кривоус Н.В.
15 580 Маркова Анна 2002 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 9.7 148 3.50 58 15 28 1.51.1 107 341 Кривоус Н.В.
16 365 Дубовик Яна 15.07.2002 ПрилукиДЮСШ МОН 9.5 174 3.54 64 24 81 0 319 Мачульний Е.В.
17 351 Катка Анжела 07.06.2002 Прилуцький р-нДЮСШ МОН 10.2 96 2.88 0 18 44 1.42.6 178 318 Куц А.С.
18 1457 Войтенко Ольга 04.02.2004  Носівський р-нДЮСШ 9.8 137 3.21 21 18 44 1.51.3 106 308 Бочок В.А.
19 370 Малиш Олена 25.04.2001 ПрилукиДЮСШ МОН 9.7 148 3.88 121 17 38 0 307 Ракетський А.І.
20 469 Атрощенко Діана 31.12.202 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 9.6 161 3.17 17 27 102 0 280 Лисенко К.В.
21 150 Драчук Яна 23.06.2001 ПрилукиДЮСШ МОН 9.3 203 3.48 55 13 18 0 276 Мачульний Е.В.
22 1005 Короленко Ангеліна 27.09.2002 Носівський р-нДЮСШ 9.8 137 3.32 34 10 6 1.52.4 99 276 Борисенко О.В.
23 398 Чумак Олександра 2003 Щорський р-нДЮСШ МОН 10.5 72 3.02 3 24 81 1.49.8 117 273 Бережной В.Д.
24 803 Кеня Аліна 16.07.2001 ЧернігівКДЮСШ «С» 10.5 72 2.91 0 18 44 1.45.6 150 266 Дудко Т.М.
25 16 Волкова Ірина 10.01.2002 Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» 10.3 88 2.64 0 20 56 1.49.5 119 263 Порядіна В.В.
26 5 Погребняк Анжела 15.04.2001 ПрилукиДЮСШ МОН 9.8 137 3.66 83 17 38     — 0 258   ос. Мачульний Е.В.
27 75 Пустоногова Анна 07.08.2001 ПрилукиДЮСШ МОН 9.8 137 3.56 64 18 44 0 248 Мачульний Е.В.
28 44 Муцька Каріна 04.05.2002 Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» 10.0 115 2.73 0 24 81 2.11.2 13 209ос. Порядіна В.В.
29 29 Глотова Тетяна 17.12.2004 Чернігів 10.7 57 2.79 0 14 23 1.51.3 106 186
30 369 Сидорко Дарина 16.07.2002 ПрилукиДЮСШ МОН 10.3 88 3.46 52 17 38 0 178 Ракетський А.І.
31 15 Картак Валерія 10.01.2001 Чернігів ДЮСШ«Атлет» «У» 9.5 174 2.94 0   — 0 0 174 Шульга О.П.
32 371 Росохацька Марина 22.10.2002 ПрилукиДЮСШ МОН 10.4 79 3.50 58 15 28 0 165 Ракетський А.І.
33 189 Ковтун Дарина 29.03.2002 ЧернігівКДЮСШ «С» 10.7 57 3.06 6 19 50 2.02.9 39 142 Дудко Т.М.
34 581 Бровко Анастасія 23.08.2002 ЧернігівКДЮСШ «С» 11.0 39 2.87 0 13 18 1.55.5 80 137 Дудко Т.М
35 164 Черняєва Валерія 08.12.2000 ЧернігівКДЮСШ «С» 11.6 16 3.27 28 25 88 0 132-п/к Бр. Філіпови
36 11 Авраменко Анна 10.09.2003 ЧернігівДЮСШ «К» 10.0 115 0 0 0 115 Синявська Ю.Г.
37 1462 Дузя Єлізавета 20.06.2003 Носівський р-нДЮСШ 10.8 51 3.07 7 18 44 2.12.6 10 112Ос. Бочок В.А.
38 367 Бурлука Аліна 20.01.2003 ПрилукиДЮСШ МОН 10.7 57 3.32 34 13 18 0 109Ос. Ракетський А.І.
39 2240 Тонконог Діана 09.10.2004 Носівський р-нДЮСШ 10.5 72 3.06 6 15 28 0 106Ос Бочок В.А.
40 185 Любченко Валерія 03.05.2001 ЧернігівДЮСШ «Колос» 10.1 106 2.75 0 0 0 106Ос. Синявська Ю.Г.
41 14 Філон Марія 21.09.2002 ЧернігівДЮСШ «Колос» 10.2 96 2.50  0 0 0 96Ос Синявська Ю.Г.
42 399 Солтинська Оксана 2002 Щорський р-нДЮСШ МОН 11.8 8 2.44 0 18 44 2.03.5 40 92 Бережной В.Д.
43 662 Остапенко Дарина 11.11.2002 Чернігів 11.4 19 2.81 0 16 33 0 52
44 19 Криволап Кароліна 18.10.2002 ЧернігівДЮСШ «Колос» 10.9 45 0 0 0 45Ос Синявська Ю.Г.
45 67 Ромашко Любов 15.11.2003 Носівський р-нДЮСШ 11.5 16 3.02 3 10 10 0 39 Шиша. Н.О.
46 12 Грищенко Каріна 29.03.2003 ЧернігівДЮСШ «К» 11.2 28 0 0 0 38Ос. Синявська Ю.Г.
47 21 Дударь Валерія 06.05.2004 ЧернігівДЮСШ «К» 11.5 16 0 0 0 16Ос. Синявська Ю.Г.
48 22 Пильник Ірина 01.10.2003 ЧернігівДЮСШ «К» 11.6 11 0 0 0 11 Ос. Синявська Ю.Г.
49 20 Дударь Вікторія 06.05.2004 ЧернігівДЮСШ «К» 11.7 8 0 0 0 8Ос. Синявська Ю.Г.
50 17 Зубок Поліна 18.06.2004 ЧернігівДЮСШ «» 12.4 0 0 0 0 0Ос. Синявська Ю.Г.
51 18 Менайлова Валерія 12.09.2003 ЧернігівДЮСШ «К» 12.5 0 0 0 0 0Ос. Синявська Ю.Г.

 

 

<<< Командні результати >>>

Місце Команди Очки
1 Носівський р-н 91
2 Прилуцький р-н 61
3 м.Прилуки 53
4 м. Чернігів 40
5 Ріпкінський р-н 14
6 Щорський р-н 5

 

Головний суддя змагань                                                           (Рябов В.В.)

 

Головний секретар змагань                                                  (Антонова В.Г.)

 

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий