Фінальні змагання серії Гран-Прі «Хто ти, майбутній Олімпієць?»

30 травня 2016 року

ОНСЦ «Чернігів»

Особисті результати:

№ з\п Прізвище, ім. я спортсмена Дата народження ФСТ ДЮСШ Результат Розряд Очки Прізвище, І.П. тренера
Дівчата 2003 р.н. та мол.

біг 60м

             
1 Рибалко Софія 24.06.2003 У КДЮСШ 8.1 ІІІ 473 Кривоус Н.В.
2 Войтенко Ольга 04.02.2004 МОН Носівка 8.5 І юн   Бочок В.А.
3 Буряк Лілія 11.03.2003 У Атлет 8.6 І юн 335 Шульга О.П.
4 Дворніченко Яна 20.07.2003 У Атлет 8.9 І юн 271 Шульга О.П.
5 Авраменко Анна 10.09.2003 К ОДЮСШ 9.0 ІІ юн 252 Синявська Ю.Г.
6 Грищенко Карина 29.03.2003 К ОДЮСШ 9.0 ІІ юн 252 Синявська Ю.Г.
7 Маслак Анастасія 03.12.2003 У КДЮСШ 9.1 ІІ юн 235 Плотіцини
8 Бондар Ангеліна 14.07.2003 МОН КДЮСШ №1 9.1 ІІ юн   Беркут Н.П.
9 Тонконог Діана 09.10.2004 МОН Носівка 9.1 ІІ юн   Бочок В.А.
10 Кудіярова Анастасія 20.01.2004 У КДЮСШ 9.1 ІІ юн 235 Плотіцини
11 Чугай Єлізавета 31.10.2003 У Атлет 9.3 ІІ юн   Шульга О.П.
12 Кондратенко Анастасія 2003 МОН КДЮСШ №1 9.3 ІІ юн 202 Антонова В.Г.
13 Караконстантинова Вероніка 26.07.2006 МОН КДЮСШ №2 9.8 ІІІ юн   Шевчук О.Л.
14 Радіонова Вікторія 2005 У Атлет 10.2 б\р   Корецька С.М.
15 Мельник Анастасія 2006 У КДЮСШ 10.3 б\р   Мельник О.М.
16 Буряк Дарья 2003 У КДЮСШ 10.3 б\р   Кривоус Н.В.
17 Олійніченко Вікторія 2005 У КДЮСШ 11.0 б\р   Мельник О.М.
18 Середа Софія 22.11.2007 У Атлет 11.4 б\р   Вятіорець С.Є., Середа С.С.
19 Філоненко Анна 09.09.2009 У Атлет 12.8 б\р   Скакун Н.А.
п\к Шульга Євгенія 13.09.1994 У Атлет 7.4 ІІІ   Вятіорець С.Є., Середа С.С.
п\к Стецкова Тетяна 2000 МОН КДЮСШ №1 8.4 І юн   Красільник Т.С.
п\к Жигалова Марина 2000 У Атлет 8.7 І юн   Корецька С.М.
п\к Корицька Настя 2000 У Атлет 9.0 ІІ юн   Корецька С.М.
п\к Савченко Валерія 27.08.2000 У Атлет 9.5 ІІ юн   Вятіорець С.Є., Середа С.С.
п\к Булах Катя 2000 У Атлет 10.2 б\р   Корецька С.М.
п\к Башурова Ксенія 2000 У КДЮСШ 10.6 б\р   Мельник О.М.
Дівчата 2003 р.н. та мол.

біг 300м

             
1 Грищенко Карина 29.03.2003 К ОДЮСШ 47.7 ІІІ 309 Синявська Ю.Г.
2 Войтенко Ольга 04.02.2004 МОН Носівка 48.7 І юн   Бочок В.А.
3 Кондратенко Анастасія 2003 МОН КДЮСШ №1 49.9 І юн 249 Антонова В.Г.
4 Тонконог Діана 09.10.2004 МОН Носівка 50.2 ІІ юн 241 Бочок В.А.
5 Примаченко Настя 2004 МОН КДЮСШ №1 50.9 ІІ юн 225 Красільник Т.С.
6 Чугай Єлізавета 31.10.2003 У Атлет 52.2 ІІ юн 197 Шульга О.П.
7 Лугіна Вікторія 14.02.2005 У КДЮСШ 52.6 ІІ юн 189 Лагункова Н.М.
8 Караконстантинова Вероніка 26.07.2006 МОН КДЮСШ №2 55.8 ІІІ юн   Шевчук О.Л.
9 Буряк Дарья 2003 У КДЮСШ 57.0 б\р   Кривоус Н.В.
10 Зуб Анастасія 14.04.2005 МОН КДЮСШ №1 58.5 б\р 95 Антонова В.Г.
11 Дзюба Марія 03.07.2005 МОН КДЮСШ №1 59.4 б\р   Антонова В.Г.
12 Середа Софія 22.11.2007 У Атлет 1.10.4 б\р   Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Дівчата 2003 р.н. та мол.

біг 600м

             
1 Дворніченко Яна 20.07.2003 У Атлет 1.58.2 б\р 276 Шульга О.П.
2 Ткаченко Анна 2007 У КДЮСШ 2.04.4 б\р 216 Кривоус Н.В.
3 Кононець Настя 14.01.2004 МОН Носівка 2.05.3 б\р 208 Шиша Н.О.
4 Мельник Анастасія 2006 У КДЮСШ 2.10.9 б\р 170 Мельник О.М.
5 Радіонова Вікторія 2005 У Атлет 2.11.4 б\р 160 Корецька С.М.
6 Жданова Валерія 2005 МОН КДЮСШ №1 2.28.0 б\р 68 Красільник Т.С.
7 Соловйова Дарья 21.11.2004 У Атлет 2.37.2 б\р 276 Шульга О.П.
Дівчата 2003 р.н. та мол.

довжина

             
1 Буряк Лілія 11.03.2003 У Атлет 4.78 ІІІ 323 Шульга О.П.
2 Кудіярова Анастасія 20.01.2004 У КДЮСШ 4.48 І юн 247 Плотіцини
3 Іщенко Лілія 11.03.2003 У КДЮСШ 4.42 І юн 233 Плотіцини
4 Маслак Анастасія 03.12.2003 У КДЮСШ 4.16 ІІ юн 176 Плотіцини
5 Бондар Ангеліна 14.07.2003 МОН КДЮСШ №1 4.01 ІІ юн 145 Беркут Н.П.
6 Грищенко Карина 29.03.2003 К ОДЮСШ 3.93 ІІ юн 130 Синявська Ю.Г.
7 Авраменко Анна 10.09.2003 К ОДЮСШ 3.91 ІІ юн   Синявська Ю.Г.
8 Козаченко Софія 15.08.2003 У КДЮСШ 3.70 ІІІ юн   Плотіцини
9 Красільник Віолета 2005 МОН КДЮСШ №1 3.42 б\р   Красільник Т.С.
10 Радіонова Вікторія 2005 У Атлет 3.27 б\р   Корецька С.М.
11 Зуб Анастасія 14.04.2005 МОН КДЮСШ №1 3.18 б\р   Антонова В.Г.
Дівчата 2001-2002 рр.н.

біг 60м

             
1 Басанько Елеонора 24.12.2001 У КДЮСШ 8.3 ІІІ 412 Плотіцини
2 Маркова Анна 12.10.2002 У КДЮСШ 8.4 І юн 385 Кривоус Н.В.
3 Сила Ксенія 30.12.2002 У Атлет 8.6 І юн 335 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Митькіна Вероніка 26.09.2002 У КДЮСШ 8.8 І юн 291 Плотіцини
5 Коробко Катя 24.03.2002 МОН КДЮСШ №2 9.0 ІІ юн   Шевчук О.Л.
6 Суспіна Анастасія 17.07.2001 У Атлет 9.1 ІІ юн 235 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
7 Гавсієвич Єлізавета 23.03.2002 У КДЮСШ 9.1 ІІ юн 235 Кривоус Н.В.
8 Руса Ірина 11.01.2002 У Атлет 9.2 ІІ юн   Шульга О.П.
9 Лемеш Анастасія 11.11.2002 У КДЮСШ 9.2 ІІ юн   Плотіцини
10 Лебідь Дарья 12.02.2001 С КДЮСШ-2 9.6 ІІІ юн   Філіпови
Дівчата 2001-2002 рр.н.

біг 300м

             
1 Маркова Анна 12.10.2002 У КДЮСШ 47.8 ІІІ 306 Кривоус Н.В.
2 Коробко Катя 24.03.2002 МОН КДЮСШ №2 48.7 І юн 280 Шевчук О.Л.
3 Руса Ірина 11.01.2002 У Атлет 49.6 І юн 256 Шульга О.П.
4 Сила Ксенія 30.12.2002 У Атлет 50.2 ІІ юн   241 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
5 Гавсієвич Єлізавета 23.03.2002 У КДЮСШ 51.3 ІІ юн 216 Кривоус Н.В.
6 Грек Анна 2001 У КДЮСШ 51.8 ІІ юн   Мельник О.М.
п\к Стецкова Тетяна 2000 МОН КДЮСШ №1 44.7 ІІІ   Красільник Т.С.
п\к Жигалова Марина 2000 У Атлет 47.5 ІІІ   Корецька С.М.
п\к Корицька Настя 2000 У Атлет 53.4 ІІІ юн   Корецька С.М.
п\к Булах Катя 2000 У Атлет 1.05.4 б\р   Корецька С.М.
Дівчата 2001-2002 рр.н.

біг 600м

             
1 Суспіна Анастасія 17.07.2001 У Атлет 1.57.2 б\р 283 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Грек Анна 2001 У КДЮСШ 2.00.1 б\р 258 Мельник О.М.
3 Вінніченко Анастасія 06.01.2002 МОН КДЮСШ №1 2.07.6 б\р 189 Антонова В.Г.
п\к Савченко Валерія 27.08.2000 У Атлет 1.51.9 б\р   Вятіорець С.Є., Середа С.С.
п\к Шарило Тетяна 19.02.2000 МОН КДЮСШ №1 DNF   Антонова В.Г.
Дівчата 2001-2002 рр.н.

довжина

             
1 Сила Ксенія 30.12.2002 У Атлет 4.54 І юн   262 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Басанько Елеонора 24.12.2001 У КДЮСШ 4.53 І юн 259 Плотіцини
3 Гавсієвич Єлізавета 23.03.2002 У КДЮСШ 4.29 І юн 204 Кривоус Н.В.
4 Грек Анна 2001 У КДЮСШ 4.28 І юн 201 Мельник О.М.
5 Суспіна Анастасія 17.07.2001 У Атлет 4.08 ІІ юн 159 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6 Сагайдачна Олена 2002 У КДЮСШ 3.97 ІІ юн 137 Плотіцини
7 Сом Валерія 10.01.2002 У КДЮСШ 3.84 ІІ юн   Плотіцини
8 Лебідь Дарья 12.02.2001 С КДЮСШ-2 3.28 б\р   Філіпови
п\к Корицька Настя 2000 У Атлет 3.84 ІІ юн   Корецька С.М.
п\к Булах Катя 2000 У Атлет 3.21 б\р   Корецька С.М.
Юнаки 2003 р.н. та мол.

біг 60м

             
1 Сироватко Максим 01.02.2003 МОН КДЮСШ-2 8.0 ІІ юн 197 Шевчук О.Л.
2 Тарасенко Віталій 04.12.2004 С ОКДЮСШ 8.2 ІІ юн 156 Луценко І.В.
3 Гавриленко Максим 26.06.2003 МОН КДЮСШ-2 8.3 ІІІ юн 138 Шевчук О.Л.
4 Колодін Нікіта 2003 МОН КДЮСШ-2 8.4 ІІІ юн 122 Хорт Т.М.
5 Саволій Денис 2003 МОН КДЮСШ-2 8.5 ІІІ юн 107 Хорт Т.М.
6 Сторожок Максим 2003 У Атлет 8.6 ІІІ юн 93 Корецька С.М.
7 Романько Ілля 2003 У Атлет 8.6 ІІІ юн 93 Корецька С.М.
8 Касян Богдан 01.01.2004 МОН Носівка 8.6 ІІІ юн   Бочок В.А.
9 Петренко Руслан 11.08.2005 МОН КДЮСШ-1 9.0 б\р   Беркут Н.П.
10 Полевик Артем 2005 У КДЮСШ 9.2 б\р   Кривоус Н.В.
11 Жолобецький Іван 2006 МОН КДЮСШ-2 9.3 б\р   Хорт Т.М.
12 Бабушкін Олександр 2005 У КДЮСШ 9.5 б\р   Кривоус Н.В.
13 Сядуро Микола 31.08.2005 МОН КДЮСШ-1 9.5 б\р   Лисенко М.В.
14 Триголосов Денис 2005 У КДЮСШ 9.7 б\р   Мельник О.М.
15 Гук Віталій 2005 У Атлет 10.0 б\р   Корецька С.М.
16 Іванов Євген 2005 У Атлет 10.1 б\р   Корецька С.М.
17 Билюба Артем 2005 У КДЮСШ 10.6 б\р   Мельник О.М.
18 Антонов Кирило 05.10.2006 МОН КДЮСШ-1 11.4 б\р   Антонова В.Г.
19-20 Вінніченко Олександр 16.05.2008 МОН КДЮСШ-1 12.2 б\р   Антонова В.Г.
19-20 Ковтуненко Богдан 2009 У КДЮСШ 12.2 б\р   Мельник О.М.
Юнаки 2003 р.н. та мол.

біг 300м

             
1 Сироватко Максим 01.02.2003 МОН КДЮСШ-2 43.0 ІІ юн 191 Шевчук О.Л.
2 Тарасенко Віталій 04.12.2004 С ОКДЮСШ 43.1 ІІ юн 188 Луценко І.В.
3 Касян Богдан 01.01.2004 МОН Носівка 46.7 б\р   103 Бочок В.А.
4 Мельник Тарас 30.01.2003 МОН Носівка 48.3 б\р   Шиша Н.О.
5 Романько Ілля 2003 У Атлет 48.4 б\р 71 Корецька С.М.
6 Петренко Руслан 11.08.2005 МОН КДЮСШ-1 50.7 б\р 40 Беркут Н.П.
7 Сядуро Микола 31.08.2005 МОН КДЮСШ-1 52.8 б\р   Лисенко М.В.
8 Музика Микола 17.03.2003 МОН КДЮСШ-1 53.6 б\р 12 Беркут Н.П.
9 Крайнюк Дмитро 28.08.2003 МОН КДЮСШ-1 54.8 б\р   Беркут Н.П.
10 Комаров Микола 19.05.2004 МОН КДЮСШ-1 55.8 б\р   Беркут Н.П.
11 Брикін Вадим 11.02.2004 МОН КДЮСШ-1 56.9 б\р   Беркут Н.П.
12 Билюба Артем 2005 У КДЮСШ 1.07.5 б\р   Мельник О.М.
Юнаки 2003 р.н. та мол.

біг 600м

             
1 Музика Микола 17.03.2003 МОН КДЮСШ-1 1.54.6 б\р 87 Беркут Н.П.
2 Гречанюк Владислав 27.02.2003 МОН КДЮСШ-1 1.54.8 б\р 85 Антонова В.Г.
3 Писарев Михайло 27.03.2003 С КДЮСШ-2 1.56.6 б\р 73 Філіпови
4 Жолобецький Іван 2006 МОН КДЮСШ-2 2.04.7 б\р 30 Хорт Т.М.
5 Комаров Микола 19.05.2004 МОН КДЮСШ-1 2.07.6 б\р 19 Беркут Н.П.
6 Мироненко Денис 2005 У КДЮСШ 2.17.0 б\р   Мельник О.М.
7 Триголосов Денис 2005 У КДЮСШ 2.28.7 б\р   Мельник О.М.
8 Малюга Дмитро 2005 У КДЮСШ 2.28.8 б\р   Мельник О.М.
Юнаки 2003 р.н. та мол.

довжина

             
1 Сироватко Максим 01.02.2003 МОН КДЮСШ-2 4.88 ІІ юн 163 Шевчук О.Л.
2 Гавриленко Максим 26.06.2003 МОН КДЮСШ-2 4.56 ІІІ юн 110 Шевчук О.Л.
3 Писарев Михайло 27.03.2003 С КДЮСШ-2 4.40 ІІІ юн 87 Філіпови
4 Саволій Денис 2003 МОН КДЮСШ-2 4.35 ІІІ юн 80 Хорт Т.М.
5 Романько Ілля 2003 У Атлет 4.22 ІІІ юн   Корецька С.М.
6 Музика Микола 17.03.2003 МОН КДЮСШ-1 4.17 ІІІ юн 56 Беркут Н.П.
7 Петренко Руслан 11.08.2005 МОН КДЮСШ-1 4.14 ІІІ юн   Беркут Н.П.
8 Колодін Нікіта 2003 МОН КДЮСШ-2 4.13 ІІІ юн   Хорт Т.М.
9 Малюга Дмитро 2005 У КДЮСШ 3.80 б\р   Мельник О.М.
10 Сядуро Микола 31.08.2005 МОН КДЮСШ-1 3.62 б\р   Лисенко М.В.
11 Крайнюк Дмитро 28.08.2003 МОН КДЮСШ-1 3.53 б\р   Беркут Н.П.
12 Комаров Микола 19.05.2004 МОН КДЮСШ-1 3.48 б\р   Беркут Н.П.
13 Брикін Вадим 11.02.2004 МОН КДЮСШ-1 3.40 б\р   Беркут Н.П.
14 Іванов Євген 2005 У Атлет 3.31 б\р   Корецька С.М.
15 Гук Віталій 2005 У Атлет 3.11 б\р   Корецька С.М.
Юнаки 2001-2002 рр.н.

біг 60м

             
1 Довгий Денис 20.06.2001 У Атлет 7.2 ІІІ   Шульга О.П.
2 Вовк Данило 16.05.2001 У Атлет 7.3 ІІІ 416 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Кучеренко Богдан 23.07.2001 C ОКДЮСШ            7.6 ІІІ 304 Луценко В.В.
4 Каранда Микита 2002 МОН КДЮСШ-2 7.7 І юн 273 Хорт Т.М.
5 Бован Олексій 21.08.2001 C ОКДЮСШ            7.8 І юн 245 Луценко І.В.
6 Маруженко Богдан 2001 У Атлет 7.8 І юн 245 Корецька С.М.
7 Єрмольченко Єгор 17.11.2002 У КДЮСШ 7.9 І юн 220 Плотіцини
8 Осаревич Вячеслав 18.05.2001 У Атлет 8.1 ІІ юн 175 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
9 Мельник Максим 23.11.2002 МОН Носівка 8.3 ІІІ юн   Бочок В.А., Поночовний Ю.В.
10 Шпитальний Богдан 05.03.2002 У Атлет 8.5 ІІІ юн   Вятіорець С.Є., Середа С.С.
11 Сова Дмитро 2002 МОН КДЮСШ-2 9.0 б\р   Хорт Т.М.
12 Андрієнко Денис 18.12.2002 МОН КДЮСШ-1 9.1 б\р   Беркут Н.П.
13 Ніколаєнко Кирило 26.01.2002 У Атлет 9.2 б\р   Вятіорець С.Є., Середа С.С.
14 Андреєв Олексій 09.08.2002 МОН КДЮСШ-1 10.2 б\р   Беркут Н.П.
Добродей Дмитро 22.09.2002 C ОКДЮСШ            DQ   Луценко В.В.
п\к Дворников Андрій 06.01.1995 У Атлет 7.1 ІІІ   Вятіорець С.Є., Середа С.С.
п\к Рудик Максим 1982 У Атлет 7.4 ІІІ   Шульга О.П.
п\к Землинський Богдан 18.10.2000 У Атлет 7.6 ІІІ   Шульга О.П.
п\к Йилдирим Деніз 1999 У Атлет 7.7 І юн   Корецька С.М.
п\к Чернев Костянтин 09.07.2000 У Атлет 7.8 І юн   Шульга О.П.
п\к Слиш Олександр 12.10.2000 У Атлет 8.2 ІІ юн   Шульга О.П.
Юнаки 2001-2002 рр.н.

біг 300м

             
1 Вовк Данило 16.05.2001 У Атлет 37.8 ІІІ 414 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Каранда Микита 2002 МОН КДЮСШ-2 40.0 ІІІ 301 Хорт Т.М.
3 Довгий Денис 20.06.2001 У Атлет 40.2 І юн   Шульга О.П.
4 Бован Олексій 21.08.2001 C ОКДЮСШ           40.3 І юн 288 Луценко І.В.
5 Кучеренко Богдан 23.07.2001 C ОКДЮСШ           40.6 І юн 275 Луценко В.В.
6 Добродей Дмитро 22.09.2002 C ОКДЮСШ           42.0 ІІ юн 223 Луценко В.В.
7 Осаревич Вячеслав 18.05.2001 У Атлет 43.5 ІІ юн 176 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
8 Ніколаєнко Кирило 26.01.2002 У Атлет 50.7 б\р   Вятіорець С.Є., Середа С.С.
п\к Дворников Андрій 06.01.1995 У Атлет 36.1 ІІІ   Вятіорець С.Є., Середа С.С.
п\к Корогод Дмитро 30.07.1996 С КДЮСШ-2 38.1 ІІІ   Філіпови
п\к Рудик Макисм 1982 У Атлет 38.7 ІІІ   Шульга О.П.
п\к Чернев Костянтин 09.07.2000 У Атлет 42.7 ІІ юн   Шульга О.П.
п\к Слиш Олександр 12.10.2000 У Атлет 44.2 ІІІ юн   Шульга О.П.
Юнаки 2001-2002 рр.н.

біг 600м

             
1 Маруженко Богдан 2001 У Атлет 1.43.6 б\р   Корецька С.М.
2 Брика Богдан 01.06.2001 У Атлет 1.44.0 б\р 186 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Мельник Максим 23.11.2002 МОН Носівка 1.45.0 б\р   Бочок В.А., Поночовний Ю.В.
4 Мишко Ярослав 03.04.2002 С КДЮСШ-2 1.46.0 б\р 163 Філіпови
5 Шпитальний Богдан 05.03.2002 У Атлет 1.56.0 б\р 77 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6 Лисенко Олег 04.05.2005 МОН КДЮСШ №1 1.58.0 б\р   Лисенко К.В.
Устинов Дмитро 2001 У КДЮСШ DNS   Мельник О.М.
п\к Корогод Дмитро 30.07.1996 С КДЮСШ-2 1.25.9 б\р   Філіпови
п\к Землинський Богдан 18.10.2000 У Атлет DNF   Шульга О.П.
Юнаки 2001-2002 рр.н.

довжина

             
1 Вовк Данило 16.05.2001 У Атлет 5.65 І юн 318 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Кучеренко Богдан 23.07.2001 C ОКДЮСШ           5.38 І юн 259 Луценко В.В.
3 Маруженко Богдан 2001 У Атлет 5.13 ІІ юн 209 Корецька С.М.
4 Джиба Владислав 09.02.2001 С КДЮСШ-2 4.98 ІІ юн 181 Філіпови
5 Добродей Дмитро 22.09.2002 C ОКДЮСШ           4.90 ІІ юн 166 Луценко В.В.
6 Мишко Ярослав 03.04.2002 С КДЮСШ-2 4.87 ІІ юн   Філіпови
7 Єрмольченко Єгор 17.11.2002 У КДЮСШ 4.79 ІІ юн 147 Плотіцини
8 Грищенко Владислав 2002 У КДЮСШ 4.72 ІІІ юн 136 Мельник О.М.
9 Сова Дмитро 2002 МОН КДЮСШ-2 4.67 ІІІ юн   Хорт Т.М.
10 Ніколаєнко Кирило 26.01.2002 У Атлет 3.90 б\р   Вятіорець С.Є., Середа С.С.
11 Андреєв Олексій 09.08.2002 МОН КДЮСШ №1 3.07 б\р   Беркут Н.П.
п\к Рудик Макисм 1982 У Атлет 5.55 І юн   Шульга О.П.
п\к Землинський Богдан 18.10.2000 У Атлет 5.15 ІІ юн   Шульга О.П.
п\к Йилдирим Деніз 1999 У Атлет 4.91 ІІ юн   Корецька С.М.

 

 

Головний суддя _________________________Масюк А.М.

 

 

 

Секретар ________________________________Філіпова В.І.

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий