Фінальні змагання серії Гран-Прі “Хто ти, майбутній Олімпієць?”
30 травня 2016 року
ОНСЦ “Чернігів”
Особисті результати:
№ з\п | Прізвище, ім. я спортсмена | Дата народження | ФСТ | ДЮСШ | Результат | Розряд | Очки | Прізвище, І.П. тренера | |
Дівчата 2003 р.н. та мол. біг 60м | |||||||||
1 | Рибалко Софія | 24.06.2003 | У | КДЮСШ | 8.1 | ІІІ | 473 | Кривоус Н.В. | |
2 | Войтенко Ольга | 04.02.2004 | МОН | Носівка | 8.5 | І юн | Бочок В.А. | ||
3 | Буряк Лілія | 11.03.2003 | У | Атлет | 8.6 | І юн | 335 | Шульга О.П. | |
4 | Дворніченко Яна | 20.07.2003 | У | Атлет | 8.9 | І юн | 271 | Шульга О.П. | |
5 | Авраменко Анна | 10.09.2003 | К | ОДЮСШ | 9.0 | ІІ юн | 252 | Синявська Ю.Г. | |
6 | Грищенко Карина | 29.03.2003 | К | ОДЮСШ | 9.0 | ІІ юн | 252 | Синявська Ю.Г. | |
7 | Маслак Анастасія | 03.12.2003 | У | КДЮСШ | 9.1 | ІІ юн | 235 | Плотіцини | |
8 | Бондар Ангеліна | 14.07.2003 | МОН | КДЮСШ №1 | 9.1 | ІІ юн | Беркут Н.П. | ||
9 | Тонконог Діана | 09.10.2004 | МОН | Носівка | 9.1 | ІІ юн | Бочок В.А. | ||
10 | Кудіярова Анастасія | 20.01.2004 | У | КДЮСШ | 9.1 | ІІ юн | 235 | Плотіцини | |
11 | Чугай Єлізавета | 31.10.2003 | У | Атлет | 9.3 | ІІ юн | Шульга О.П. | ||
12 | Кондратенко Анастасія | 2003 | МОН | КДЮСШ №1 | 9.3 | ІІ юн | 202 | Антонова В.Г. | |
13 | Караконстантинова Вероніка | 26.07.2006 | МОН | КДЮСШ №2 | 9.8 | ІІІ юн | Шевчук О.Л. | ||
14 | Радіонова Вікторія | 2005 | У | Атлет | 10.2 | б\р | Корецька С.М. | ||
15 | Мельник Анастасія | 2006 | У | КДЮСШ | 10.3 | б\р | Мельник О.М. | ||
16 | Буряк Дарья | 2003 | У | КДЮСШ | 10.3 | б\р | Кривоус Н.В. | ||
17 | Олійніченко Вікторія | 2005 | У | КДЮСШ | 11.0 | б\р | Мельник О.М. | ||
18 | Середа Софія | 22.11.2007 | У | Атлет | 11.4 | б\р | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | ||
19 | Філоненко Анна | 09.09.2009 | У | Атлет | 12.8 | б\р | Скакун Н.А. | ||
п\к | Шульга Євгенія | 13.09.1994 | У | Атлет | 7.4 | ІІІ | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | ||
п\к | Стецкова Тетяна | 2000 | МОН | КДЮСШ №1 | 8.4 | І юн | Красільник Т.С. | ||
п\к | Жигалова Марина | 2000 | У | Атлет | 8.7 | І юн | Корецька С.М. | ||
п\к | Корицька Настя | 2000 | У | Атлет | 9.0 | ІІ юн | Корецька С.М. | ||
п\к | Савченко Валерія | 27.08.2000 | У | Атлет | 9.5 | ІІ юн | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | ||
п\к | Булах Катя | 2000 | У | Атлет | 10.2 | б\р | Корецька С.М. | ||
п\к | Башурова Ксенія | 2000 | У | КДЮСШ | 10.6 | б\р | Мельник О.М. | ||
Дівчата 2003 р.н. та мол. біг 300м | |||||||||
1 | Грищенко Карина | 29.03.2003 | К | ОДЮСШ | 47.7 | ІІІ | 309 | Синявська Ю.Г. | |
2 | Войтенко Ольга | 04.02.2004 | МОН | Носівка | 48.7 | І юн | Бочок В.А. | ||
3 | Кондратенко Анастасія | 2003 | МОН | КДЮСШ №1 | 49.9 | І юн | 249 | Антонова В.Г. | |
4 | Тонконог Діана | 09.10.2004 | МОН | Носівка | 50.2 | ІІ юн | 241 | Бочок В.А. | |
5 | Примаченко Настя | 2004 | МОН | КДЮСШ №1 | 50.9 | ІІ юн | 225 | Красільник Т.С. | |
6 | Чугай Єлізавета | 31.10.2003 | У | Атлет | 52.2 | ІІ юн | 197 | Шульга О.П. | |
7 | Лугіна Вікторія | 14.02.2005 | У | КДЮСШ | 52.6 | ІІ юн | 189 | Лагункова Н.М. | |
8 | Караконстантинова Вероніка | 26.07.2006 | МОН | КДЮСШ №2 | 55.8 | ІІІ юн | Шевчук О.Л. | ||
9 | Буряк Дарья | 2003 | У | КДЮСШ | 57.0 | б\р | Кривоус Н.В. | ||
10 | Зуб Анастасія | 14.04.2005 | МОН | КДЮСШ №1 | 58.5 | б\р | 95 | Антонова В.Г. | |
11 | Дзюба Марія | 03.07.2005 | МОН | КДЮСШ №1 | 59.4 | б\р | Антонова В.Г. | ||
12 | Середа Софія | 22.11.2007 | У | Атлет | 1.10.4 | б\р | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | ||
Дівчата 2003 р.н. та мол. біг 600м | |||||||||
1 | Дворніченко Яна | 20.07.2003 | У | Атлет | 1.58.2 | б\р | 276 | Шульга О.П. | |
2 | Ткаченко Анна | 2007 | У | КДЮСШ | 2.04.4 | б\р | 216 | Кривоус Н.В. | |
3 | Кононець Настя | 14.01.2004 | МОН | Носівка | 2.05.3 | б\р | 208 | Шиша Н.О. | |
4 | Мельник Анастасія | 2006 | У | КДЮСШ | 2.10.9 | б\р | 170 | Мельник О.М. | |
5 | Радіонова Вікторія | 2005 | У | Атлет | 2.11.4 | б\р | 160 | Корецька С.М. | |
6 | Жданова Валерія | 2005 | МОН | КДЮСШ №1 | 2.28.0 | б\р | 68 | Красільник Т.С. | |
7 | Соловйова Дарья | 21.11.2004 | У | Атлет | 2.37.2 | б\р | 276 | Шульга О.П. | |
Дівчата 2003 р.н. та мол. довжина | |||||||||
1 | Буряк Лілія | 11.03.2003 | У | Атлет | 4.78 | ІІІ | 323 | Шульга О.П. | |
2 | Кудіярова Анастасія | 20.01.2004 | У | КДЮСШ | 4.48 | І юн | 247 | Плотіцини | |
3 | Іщенко Лілія | 11.03.2003 | У | КДЮСШ | 4.42 | І юн | 233 | Плотіцини | |
4 | Маслак Анастасія | 03.12.2003 | У | КДЮСШ | 4.16 | ІІ юн | 176 | Плотіцини | |
5 | Бондар Ангеліна | 14.07.2003 | МОН | КДЮСШ №1 | 4.01 | ІІ юн | 145 | Беркут Н.П. | |
6 | Грищенко Карина | 29.03.2003 | К | ОДЮСШ | 3.93 | ІІ юн | 130 | Синявська Ю.Г. | |
7 | Авраменко Анна | 10.09.2003 | К | ОДЮСШ | 3.91 | ІІ юн | Синявська Ю.Г. | ||
8 | Козаченко Софія | 15.08.2003 | У | КДЮСШ | 3.70 | ІІІ юн | Плотіцини | ||
9 | Красільник Віолета | 2005 | МОН | КДЮСШ №1 | 3.42 | б\р | Красільник Т.С. | ||
10 | Радіонова Вікторія | 2005 | У | Атлет | 3.27 | б\р | Корецька С.М. | ||
11 | Зуб Анастасія | 14.04.2005 | МОН | КДЮСШ №1 | 3.18 | б\р | Антонова В.Г. | ||
Дівчата 2001-2002 рр.н. біг 60м | |||||||||
1 | Басанько Елеонора | 24.12.2001 | У | КДЮСШ | 8.3 | ІІІ | 412 | Плотіцини | |
2 | Маркова Анна | 12.10.2002 | У | КДЮСШ | 8.4 | І юн | 385 | Кривоус Н.В. | |
3 | Сила Ксенія | 30.12.2002 | У | Атлет | 8.6 | І юн | 335 | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | |
4 | Митькіна Вероніка | 26.09.2002 | У | КДЮСШ | 8.8 | І юн | 291 | Плотіцини | |
5 | Коробко Катя | 24.03.2002 | МОН | КДЮСШ №2 | 9.0 | ІІ юн | Шевчук О.Л. | ||
6 | Суспіна Анастасія | 17.07.2001 | У | Атлет | 9.1 | ІІ юн | 235 | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | |
7 | Гавсієвич Єлізавета | 23.03.2002 | У | КДЮСШ | 9.1 | ІІ юн | 235 | Кривоус Н.В. | |
8 | Руса Ірина | 11.01.2002 | У | Атлет | 9.2 | ІІ юн | Шульга О.П. | ||
9 | Лемеш Анастасія | 11.11.2002 | У | КДЮСШ | 9.2 | ІІ юн | Плотіцини | ||
10 | Лебідь Дарья | 12.02.2001 | С | КДЮСШ-2 | 9.6 | ІІІ юн | Філіпови | ||
Дівчата 2001-2002 рр.н. біг 300м | |||||||||
1 | Маркова Анна | 12.10.2002 | У | КДЮСШ | 47.8 | ІІІ | 306 | Кривоус Н.В. | |
2 | Коробко Катя | 24.03.2002 | МОН | КДЮСШ №2 | 48.7 | І юн | 280 | Шевчук О.Л. | |
3 | Руса Ірина | 11.01.2002 | У | Атлет | 49.6 | І юн | 256 | Шульга О.П. | |
4 | Сила Ксенія | 30.12.2002 | У | Атлет | 50.2 | ІІ юн | 241 | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | |
5 | Гавсієвич Єлізавета | 23.03.2002 | У | КДЮСШ | 51.3 | ІІ юн | 216 | Кривоус Н.В. | |
6 | Грек Анна | 2001 | У | КДЮСШ | 51.8 | ІІ юн | Мельник О.М. | ||
п\к | Стецкова Тетяна | 2000 | МОН | КДЮСШ №1 | 44.7 | ІІІ | Красільник Т.С. | ||
п\к | Жигалова Марина | 2000 | У | Атлет | 47.5 | ІІІ | Корецька С.М. | ||
п\к | Корицька Настя | 2000 | У | Атлет | 53.4 | ІІІ юн | Корецька С.М. | ||
п\к | Булах Катя | 2000 | У | Атлет | 1.05.4 | б\р | Корецька С.М. | ||
Дівчата 2001-2002 рр.н. біг 600м | |||||||||
1 | Суспіна Анастасія | 17.07.2001 | У | Атлет | 1.57.2 | б\р | 283 | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | |
2 | Грек Анна | 2001 | У | КДЮСШ | 2.00.1 | б\р | 258 | Мельник О.М. | |
3 | Вінніченко Анастасія | 06.01.2002 | МОН | КДЮСШ №1 | 2.07.6 | б\р | 189 | Антонова В.Г. | |
п\к | Савченко Валерія | 27.08.2000 | У | Атлет | 1.51.9 | б\р | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | ||
п\к | Шарило Тетяна | 19.02.2000 | МОН | КДЮСШ №1 | DNF | – | Антонова В.Г. | ||
Дівчата 2001-2002 рр.н. довжина | |||||||||
1 | Сила Ксенія | 30.12.2002 | У | Атлет | 4.54 | І юн | 262 | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | |
2 | Басанько Елеонора | 24.12.2001 | У | КДЮСШ | 4.53 | І юн | 259 | Плотіцини | |
3 | Гавсієвич Єлізавета | 23.03.2002 | У | КДЮСШ | 4.29 | І юн | 204 | Кривоус Н.В. | |
4 | Грек Анна | 2001 | У | КДЮСШ | 4.28 | І юн | 201 | Мельник О.М. | |
5 | Суспіна Анастасія | 17.07.2001 | У | Атлет | 4.08 | ІІ юн | 159 | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | |
6 | Сагайдачна Олена | 2002 | У | КДЮСШ | 3.97 | ІІ юн | 137 | Плотіцини | |
7 | Сом Валерія | 10.01.2002 | У | КДЮСШ | 3.84 | ІІ юн | Плотіцини | ||
8 | Лебідь Дарья | 12.02.2001 | С | КДЮСШ-2 | 3.28 | б\р | Філіпови | ||
п\к | Корицька Настя | 2000 | У | Атлет | 3.84 | ІІ юн | Корецька С.М. | ||
п\к | Булах Катя | 2000 | У | Атлет | 3.21 | б\р | Корецька С.М. | ||
Юнаки 2003 р.н. та мол. біг 60м | |||||||||
1 | Сироватко Максим | 01.02.2003 | МОН | КДЮСШ-2 | 8.0 | ІІ юн | 197 | Шевчук О.Л. | |
2 | Тарасенко Віталій | 04.12.2004 | С | ОКДЮСШ | 8.2 | ІІ юн | 156 | Луценко І.В. | |
3 | Гавриленко Максим | 26.06.2003 | МОН | КДЮСШ-2 | 8.3 | ІІІ юн | 138 | Шевчук О.Л. | |
4 | Колодін Нікіта | 2003 | МОН | КДЮСШ-2 | 8.4 | ІІІ юн | 122 | Хорт Т.М. | |
5 | Саволій Денис | 2003 | МОН | КДЮСШ-2 | 8.5 | ІІІ юн | 107 | Хорт Т.М. | |
6 | Сторожок Максим | 2003 | У | Атлет | 8.6 | ІІІ юн | 93 | Корецька С.М. | |
7 | Романько Ілля | 2003 | У | Атлет | 8.6 | ІІІ юн | 93 | Корецька С.М. | |
8 | Касян Богдан | 01.01.2004 | МОН | Носівка | 8.6 | ІІІ юн | Бочок В.А. | ||
9 | Петренко Руслан | 11.08.2005 | МОН | КДЮСШ-1 | 9.0 | б\р | Беркут Н.П. | ||
10 | Полевик Артем | 2005 | У | КДЮСШ | 9.2 | б\р | Кривоус Н.В. | ||
11 | Жолобецький Іван | 2006 | МОН | КДЮСШ-2 | 9.3 | б\р | Хорт Т.М. | ||
12 | Бабушкін Олександр | 2005 | У | КДЮСШ | 9.5 | б\р | Кривоус Н.В. | ||
13 | Сядуро Микола | 31.08.2005 | МОН | КДЮСШ-1 | 9.5 | б\р | Лисенко М.В. | ||
14 | Триголосов Денис | 2005 | У | КДЮСШ | 9.7 | б\р | Мельник О.М. | ||
15 | Гук Віталій | 2005 | У | Атлет | 10.0 | б\р | Корецька С.М. | ||
16 | Іванов Євген | 2005 | У | Атлет | 10.1 | б\р | Корецька С.М. | ||
17 | Билюба Артем | 2005 | У | КДЮСШ | 10.6 | б\р | Мельник О.М. | ||
18 | Антонов Кирило | 05.10.2006 | МОН | КДЮСШ-1 | 11.4 | б\р | Антонова В.Г. | ||
19-20 | Вінніченко Олександр | 16.05.2008 | МОН | КДЮСШ-1 | 12.2 | б\р | Антонова В.Г. | ||
19-20 | Ковтуненко Богдан | 2009 | У | КДЮСШ | 12.2 | б\р | Мельник О.М. | ||
Юнаки 2003 р.н. та мол. біг 300м | |||||||||
1 | Сироватко Максим | 01.02.2003 | МОН | КДЮСШ-2 | 43.0 | ІІ юн | 191 | Шевчук О.Л. | |
2 | Тарасенко Віталій | 04.12.2004 | С | ОКДЮСШ | 43.1 | ІІ юн | 188 | Луценко І.В. | |
3 | Касян Богдан | 01.01.2004 | МОН | Носівка | 46.7 | б\р | 103 | Бочок В.А. | |
4 | Мельник Тарас | 30.01.2003 | МОН | Носівка | 48.3 | б\р | Шиша Н.О. | ||
5 | Романько Ілля | 2003 | У | Атлет | 48.4 | б\р | 71 | Корецька С.М. | |
6 | Петренко Руслан | 11.08.2005 | МОН | КДЮСШ-1 | 50.7 | б\р | 40 | Беркут Н.П. | |
7 | Сядуро Микола | 31.08.2005 | МОН | КДЮСШ-1 | 52.8 | б\р | Лисенко М.В. | ||
8 | Музика Микола | 17.03.2003 | МОН | КДЮСШ-1 | 53.6 | б\р | 12 | Беркут Н.П. | |
9 | Крайнюк Дмитро | 28.08.2003 | МОН | КДЮСШ-1 | 54.8 | б\р | Беркут Н.П. | ||
10 | Комаров Микола | 19.05.2004 | МОН | КДЮСШ-1 | 55.8 | б\р | Беркут Н.П. | ||
11 | Брикін Вадим | 11.02.2004 | МОН | КДЮСШ-1 | 56.9 | б\р | Беркут Н.П. | ||
12 | Билюба Артем | 2005 | У | КДЮСШ | 1.07.5 | б\р | Мельник О.М. | ||
Юнаки 2003 р.н. та мол. біг 600м | |||||||||
1 | Музика Микола | 17.03.2003 | МОН | КДЮСШ-1 | 1.54.6 | б\р | 87 | Беркут Н.П. | |
2 | Гречанюк Владислав | 27.02.2003 | МОН | КДЮСШ-1 | 1.54.8 | б\р | 85 | Антонова В.Г. | |
3 | Писарев Михайло | 27.03.2003 | С | КДЮСШ-2 | 1.56.6 | б\р | 73 | Філіпови | |
4 | Жолобецький Іван | 2006 | МОН | КДЮСШ-2 | 2.04.7 | б\р | 30 | Хорт Т.М. | |
5 | Комаров Микола | 19.05.2004 | МОН | КДЮСШ-1 | 2.07.6 | б\р | 19 | Беркут Н.П. | |
6 | Мироненко Денис | 2005 | У | КДЮСШ | 2.17.0 | б\р | Мельник О.М. | ||
7 | Триголосов Денис | 2005 | У | КДЮСШ | 2.28.7 | б\р | Мельник О.М. | ||
8 | Малюга Дмитро | 2005 | У | КДЮСШ | 2.28.8 | б\р | Мельник О.М. | ||
Юнаки 2003 р.н. та мол. довжина | |||||||||
1 | Сироватко Максим | 01.02.2003 | МОН | КДЮСШ-2 | 4.88 | ІІ юн | 163 | Шевчук О.Л. | |
2 | Гавриленко Максим | 26.06.2003 | МОН | КДЮСШ-2 | 4.56 | ІІІ юн | 110 | Шевчук О.Л. | |
3 | Писарев Михайло | 27.03.2003 | С | КДЮСШ-2 | 4.40 | ІІІ юн | 87 | Філіпови | |
4 | Саволій Денис | 2003 | МОН | КДЮСШ-2 | 4.35 | ІІІ юн | 80 | Хорт Т.М. | |
5 | Романько Ілля | 2003 | У | Атлет | 4.22 | ІІІ юн | Корецька С.М. | ||
6 | Музика Микола | 17.03.2003 | МОН | КДЮСШ-1 | 4.17 | ІІІ юн | 56 | Беркут Н.П. | |
7 | Петренко Руслан | 11.08.2005 | МОН | КДЮСШ-1 | 4.14 | ІІІ юн | Беркут Н.П. | ||
8 | Колодін Нікіта | 2003 | МОН | КДЮСШ-2 | 4.13 | ІІІ юн | Хорт Т.М. | ||
9 | Малюга Дмитро | 2005 | У | КДЮСШ | 3.80 | б\р | Мельник О.М. | ||
10 | Сядуро Микола | 31.08.2005 | МОН | КДЮСШ-1 | 3.62 | б\р | Лисенко М.В. | ||
11 | Крайнюк Дмитро | 28.08.2003 | МОН | КДЮСШ-1 | 3.53 | б\р | Беркут Н.П. | ||
12 | Комаров Микола | 19.05.2004 | МОН | КДЮСШ-1 | 3.48 | б\р | Беркут Н.П. | ||
13 | Брикін Вадим | 11.02.2004 | МОН | КДЮСШ-1 | 3.40 | б\р | Беркут Н.П. | ||
14 | Іванов Євген | 2005 | У | Атлет | 3.31 | б\р | Корецька С.М. | ||
15 | Гук Віталій | 2005 | У | Атлет | 3.11 | б\р | Корецька С.М. | ||
Юнаки 2001-2002 рр.н. біг 60м | |||||||||
1 | Довгий Денис | 20.06.2001 | У | Атлет | 7.2 | ІІІ | Шульга О.П. | ||
2 | Вовк Данило | 16.05.2001 | У | Атлет | 7.3 | ІІІ | 416 | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | |
3 | Кучеренко Богдан | 23.07.2001 | C | ОКДЮСШ | 7.6 | ІІІ | 304 | Луценко В.В. | |
4 | Каранда Микита | 2002 | МОН | КДЮСШ-2 | 7.7 | І юн | 273 | Хорт Т.М. | |
5 | Бован Олексій | 21.08.2001 | C | ОКДЮСШ | 7.8 | І юн | 245 | Луценко І.В. | |
6 | Маруженко Богдан | 2001 | У | Атлет | 7.8 | І юн | 245 | Корецька С.М. | |
7 | Єрмольченко Єгор | 17.11.2002 | У | КДЮСШ | 7.9 | І юн | 220 | Плотіцини | |
8 | Осаревич Вячеслав | 18.05.2001 | У | Атлет | 8.1 | ІІ юн | 175 | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | |
9 | Мельник Максим | 23.11.2002 | МОН | Носівка | 8.3 | ІІІ юн | Бочок В.А., Поночовний Ю.В. | ||
10 | Шпитальний Богдан | 05.03.2002 | У | Атлет | 8.5 | ІІІ юн | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | ||
11 | Сова Дмитро | 2002 | МОН | КДЮСШ-2 | 9.0 | б\р | Хорт Т.М. | ||
12 | Андрієнко Денис | 18.12.2002 | МОН | КДЮСШ-1 | 9.1 | б\р | Беркут Н.П. | ||
13 | Ніколаєнко Кирило | 26.01.2002 | У | Атлет | 9.2 | б\р | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | ||
14 | Андреєв Олексій | 09.08.2002 | МОН | КДЮСШ-1 | 10.2 | б\р | Беркут Н.П. | ||
– | Добродей Дмитро | 22.09.2002 | C | ОКДЮСШ | DQ | – | Луценко В.В. | ||
п\к | Дворников Андрій | 06.01.1995 | У | Атлет | 7.1 | ІІІ | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | ||
п\к | Рудик Максим | 1982 | У | Атлет | 7.4 | ІІІ | Шульга О.П. | ||
п\к | Землинський Богдан | 18.10.2000 | У | Атлет | 7.6 | ІІІ | Шульга О.П. | ||
п\к | Йилдирим Деніз | 1999 | У | Атлет | 7.7 | І юн | Корецька С.М. | ||
п\к | Чернев Костянтин | 09.07.2000 | У | Атлет | 7.8 | І юн | Шульга О.П. | ||
п\к | Слиш Олександр | 12.10.2000 | У | Атлет | 8.2 | ІІ юн | Шульга О.П. | ||
Юнаки 2001-2002 рр.н. біг 300м | |||||||||
1 | Вовк Данило | 16.05.2001 | У | Атлет | 37.8 | ІІІ | 414 | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | |
2 | Каранда Микита | 2002 | МОН | КДЮСШ-2 | 40.0 | ІІІ | 301 | Хорт Т.М. | |
3 | Довгий Денис | 20.06.2001 | У | Атлет | 40.2 | І юн | Шульга О.П. | ||
4 | Бован Олексій | 21.08.2001 | C | ОКДЮСШ | 40.3 | І юн | 288 | Луценко І.В. | |
5 | Кучеренко Богдан | 23.07.2001 | C | ОКДЮСШ | 40.6 | І юн | 275 | Луценко В.В. | |
6 | Добродей Дмитро | 22.09.2002 | C | ОКДЮСШ | 42.0 | ІІ юн | 223 | Луценко В.В. | |
7 | Осаревич Вячеслав | 18.05.2001 | У | Атлет | 43.5 | ІІ юн | 176 | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | |
8 | Ніколаєнко Кирило | 26.01.2002 | У | Атлет | 50.7 | б\р | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | ||
п\к | Дворников Андрій | 06.01.1995 | У | Атлет | 36.1 | ІІІ | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | ||
п\к | Корогод Дмитро | 30.07.1996 | С | КДЮСШ-2 | 38.1 | ІІІ | Філіпови | ||
п\к | Рудик Макисм | 1982 | У | Атлет | 38.7 | ІІІ | Шульга О.П. | ||
п\к | Чернев Костянтин | 09.07.2000 | У | Атлет | 42.7 | ІІ юн | Шульга О.П. | ||
п\к | Слиш Олександр | 12.10.2000 | У | Атлет | 44.2 | ІІІ юн | Шульга О.П. | ||
Юнаки 2001-2002 рр.н. біг 600м | |||||||||
1 | Маруженко Богдан | 2001 | У | Атлет | 1.43.6 | б\р | Корецька С.М. | ||
2 | Брика Богдан | 01.06.2001 | У | Атлет | 1.44.0 | б\р | 186 | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | |
3 | Мельник Максим | 23.11.2002 | МОН | Носівка | 1.45.0 | б\р | Бочок В.А., Поночовний Ю.В. | ||
4 | Мишко Ярослав | 03.04.2002 | С | КДЮСШ-2 | 1.46.0 | б\р | 163 | Філіпови | |
5 | Шпитальний Богдан | 05.03.2002 | У | Атлет | 1.56.0 | б\р | 77 | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | |
6 | Лисенко Олег | 04.05.2005 | МОН | КДЮСШ №1 | 1.58.0 | б\р | Лисенко К.В. | ||
– | Устинов Дмитро | 2001 | У | КДЮСШ | DNS | – | Мельник О.М. | ||
п\к | Корогод Дмитро | 30.07.1996 | С | КДЮСШ-2 | 1.25.9 | б\р | Філіпови | ||
п\к | Землинський Богдан | 18.10.2000 | У | Атлет | DNF | – | Шульга О.П. | ||
Юнаки 2001-2002 рр.н. довжина | |||||||||
1 | Вовк Данило | 16.05.2001 | У | Атлет | 5.65 | І юн | 318 | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | |
2 | Кучеренко Богдан | 23.07.2001 | C | ОКДЮСШ | 5.38 | І юн | 259 | Луценко В.В. | |
3 | Маруженко Богдан | 2001 | У | Атлет | 5.13 | ІІ юн | 209 | Корецька С.М. | |
4 | Джиба Владислав | 09.02.2001 | С | КДЮСШ-2 | 4.98 | ІІ юн | 181 | Філіпови | |
5 | Добродей Дмитро | 22.09.2002 | C | ОКДЮСШ | 4.90 | ІІ юн | 166 | Луценко В.В. | |
6 | Мишко Ярослав | 03.04.2002 | С | КДЮСШ-2 | 4.87 | ІІ юн | Філіпови | ||
7 | Єрмольченко Єгор | 17.11.2002 | У | КДЮСШ | 4.79 | ІІ юн | 147 | Плотіцини | |
8 | Грищенко Владислав | 2002 | У | КДЮСШ | 4.72 | ІІІ юн | 136 | Мельник О.М. | |
9 | Сова Дмитро | 2002 | МОН | КДЮСШ-2 | 4.67 | ІІІ юн | Хорт Т.М. | ||
10 | Ніколаєнко Кирило | 26.01.2002 | У | Атлет | 3.90 | б\р | Вятіорець С.Є., Середа С.С. | ||
11 | Андреєв Олексій | 09.08.2002 | МОН | КДЮСШ №1 | 3.07 | б\р | Беркут Н.П. | ||
п\к | Рудик Макисм | 1982 | У | Атлет | 5.55 | І юн | Шульга О.П. | ||
п\к | Землинський Богдан | 18.10.2000 | У | Атлет | 5.15 | ІІ юн | Шульга О.П. | ||
п\к | Йилдирим Деніз | 1999 | У | Атлет | 4.91 | ІІ юн | Корецька С.М. | ||
Головний суддя _________________________Масюк А.М.
Секретар ________________________________Філіпова В.І.