Командний Кубок міста з легкоатлетичного кросу

02.04.2015  ЦПКіВ м. Чернігів

1 КДЮСШ «Україна» 267
2 СДЮШОР з лижного спорту 228
3 КДЮСШ-2″Спартак» 179
4 КДЮСШ-1 МОН 168
5 КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 167
6 КДЮСШ «Спартак» 70

Результаты командного Кубка міста (скачати)

500 метрів  2002 р.н. і молодше.
Місце абс. Прізвище,імя Рік народження Команда ФСТ Результат Розряд Очки Тренер
1 Миджин Дмитро 24.10.2002 «Атлет» У 1.36.4 24 Шульга О.П.
2 Сироватко Максим 01.02.2003 КДЮСШ-2 С 1.37.9 Ос Теремець О.В.
3 Добродій Дмитро 09.02.2002 ОКДЮСШ С 1.39.1 21 Луценко В.В.
4 Зиберт Данило 10.07.2002 СДЮШОР л/с У 1.39.6 18 Зоц Ж.С.
5 Лишко Ярослав 03.04.2002 КДЮСШ-2 С 1.40.4 15 Філіпови
6 Лях Микита 18.032003 СДЮШОР л/с У 1.41.0 13 Даниленко М.М.
7 Мирний данило 09.12.2002 КДЮСШ-2 С 1.41.9 11 Філіпови
8 Буковський Данило 08.04.2002 КДЮСШ-1 МОН 1.42,0 9 Красільник Т.С.
9 Шумар Іван 04.07.2003 ОКДЮСШ С 1.42.3 7 Луценко В.В.
10 Коношевич Володимир 19.022003 СДЮШОР л/с У 1.43.1 5 Зоц Ж.С.
11 Дідок Денис 23.07.2002 КДЮСШ-2 С 1.43.7 Ос Теремець О.В.
12 Мороз Олександр 11.11.2002 «Атлет» У 1.44.4 3 Шульга О.П.
13 Баклан Тарас 09.08.2002 КДЮСШ-1 МОН 1.44.7 2 Ридзель Ю.М.
14 Козак Марк 11.042003 СДЮШОР л/с У 1.45.7 1 Зоц Ж.С.
15 Ніколаєнко Кирило 26.01.2002 «Атлет» У 1.45.8 0 Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
16 Гречанюк Владислав 27.02.2003 КДЮСШ-1 МОН 1.45.9 0 Антонова В.Г.
17 Чугай Владислав 31.12.2002 СДЮШОР л/с У 1.50.4 Ос Зоц Ж.С.
18 Троян Євгеній 25.05.2003 КДЮСШ-2 С 1.51.0 Ос Філіпови
19 Барбаш Максим 24.06.2003 КДЮСШ-1 МОН 1.52.6 0 Антонова В.Г.
20 Білоцерківець Владислав 10.05.2004 «Атлет» У 1.52.8 0 Корецька С.М.
21 Дубровський Андрій 12.04.2004 КДЮСШ-1 МОН 1.53.0 0 Антонова В.Г.
22 Писарев михайло 27.03.2003 КДЮСШ-2 С 1.53.3 Ос Філіпови
23 Хоменко Олександр 09.05.2003 КДЮСШ-1 МОН 1.53.6 0 Ридзель Ю.М.
24 Тупик Дмитро 31.07.2004 СДЮШОР л/с У 1.55.5 Ос Даниленко М.М.
25 Аксюта Володимир 11.09.2001 СДЮШОР л/с У 1.55.7 0 Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
26 Гук Віталій 24.03.2005 «Атлет» У 1.58.5 0 Корецька С.М.
27 Огняник Данило 09.08.2002 КДЮСШ-1 МОН 1.58.7 0 Ридзель Ю.М.
28 Остапенко Кирил 28.08.2002 КДЮСШ-2 С 1.59.5 Ос Філіпови
29 Гавриленко Максим 17.06.2003 КДЮСШ-2 С 2.00.2 Ос Теремець О.В.
30 Паламарчук Олексій 2004 СДЮШОР л/с У 2.01.4 0 Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
31 Комаров Микола 19.05.2004 СДЮШОР л/с У 2.01.6 Ос Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
32 Костирко Єгор 2004 КДЮСШ У 2.02.6 0 Дятлова Ю.В.
33 Гусарьов Кирило 24.01.2002 КДЮСШ-2 С 2.03.3 0 Філіпови
34 Касьян Володимир 14.08.2002 СДЮШОР л/с У 2.03.7 Ос Даниленко М.М.
35 Нікішин Дмитро 28.03.2002 «Атлет» У 2.05.4 0 Трохимець В.М.
36 Радіонов Олег 07.07.2007 «Атлет» У 2.07.6 0 Корецька С.М.
37 Автунич Володимир 14.10.2004 СДЮШОР л/с У 2.08.5 0 Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
38 Логвінов Максим 22.01.2005 «Атлет» У 2.11.5 0 Корецька С.М.
39 Фещенко Дмитро 28.03.2002 «Атлет» У 2.11.9 0 Шульга О.П.
40 Соляник Денис 10.05.2002 КДЮСШ-1 МОН 2.12.9 0 Ридзель Ю.М.
41 Ющенко Дмитро 11.08.2003 КДЮСШ-2 С 2.16.0 Ос Теремець О.В.
42 Прядко Дмитро 03.01.2003 КДЮСШ-2 С 2.18.4 Ос Теремець О.В.
43 Лушніков Іван 07.07.2002 КДЮСШ У 2.19.0 0 Дятлова Ю.В.
44 Бугай Павло 2004 СДЮШОР л/с У 2.21.0 0 Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
45 Венжега Євген 27.03.2004 КДЮСШ-1 МОН 2.21.5 Ос. Антонова В.Г.
46 Скобелєв Максим 15.08.2003 КДЮСШ-1 МОН 2.22.6 Ос. Антонова В.Г.
47 Троян Дмитро 20.08.2004 СДЮШОР л/с У 2.26.0 Ос. Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
48 Барбаш Вадим 16.08.2004 СДЮШОР л/с У 2.26.4 0 Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
Куліда Артем 18.12.2002 «Атлет» У DNS 0 Корецька С.М.
Дмитрук Андрій 16.12.2004 «Атлет» У DNS 0 Корецька С.М.
Колько Дмитро 25.10.2002 «Атлет» У DNS 0 Шульга О.П.
500 метрів  2000-2001 р.н.
1 Вовк Данило 16.05.2001 «Атлет» У 1.19.7 24 Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
2 Бочок Артем 2001 СДЮШОР л/с У 1.21.9 21 Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
3 Слісаренко Максим 16.04.2000 КДЮСШ С 1.22.6 18 Масюк А.М.
4 Кириленко Іван 28.02.2000 КДЮСШ-2 С 1.25.3 15 Філіпови
5 Пугач Руслан 26.03.2001 «Атлет» У 1.25.6 13 Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
6 Землинський Богдан 18.10.2000 «Атлет» У 1.27.4 11 Шульга О.П.
7 Сапон Дмитро 28.04.2001 СДЮШОР л/с У 1.29.5 9 Зоц Ж.С.
8 Довгий Денис 12.06.2001 «Атлет» У 1.30.5 7 Шульга О.П.
9 Ващенко Артем 29.03.2000 КДЮСШ-1 МОН 1.31.7 5 Антонова В.Г.
10 Самусь Дмитро 14.11.2001 СДЮШОР л/с У 1.34.1 3 Даниленко М.М.
11 Неділя Володимир 20.06.2000 «Атлет» У 1.34.9 Ос. Шульга О.П.
12 Самуїлов Владислав 17.07.2000 «Атлет» У 1.35.7 2 Шульга О.П.
13 Волков Олександр 19.05.2000 КДЮСШ С 1.35.8 1 Масюк А.М.
14 Мишура Олег 16.12.2001 КДЮСШ-1 МОН 1.35.8 0 Красільник Т.С.
15 Масляний Антон 01.01.2001 СДЮШОР л/с У 1.35.9 0 Даниленко М.М.
16 Колупайко Віталій 2001 СДЮШОР л/с У 1.36.1 0 Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
17 Папірник Нікіта 13.02.2001 «Атлет» У 1.39.9 Ос. Шульга О.П.
18 Довгошей Олександр 22.06.2000 «Атлет» У 1.41.7 0 Шульга О.П.
19 Гринь Микита 24.10.2000 СДЮШОР л/с У 1.42.1 Ос. Даниленко М.М.
20 Ходяков Ярослав 01.01.2001 «Атлет» У 1.43.8 0 Шульга О.П.
21 Сабун Павло 02.07.2001 «Атлет» У 1.45.1 0 Бондаренко В.О.
22 Курійко Нікіта 30.01.2000 «Атлет» У 1.45.3 0 Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
23 Улько Артур 21.09.2000 КДЮСШ С 1.45.8 0 Масюк А.М.
24 Калітвінов Максим 24.05.2001 «Атлет» У 1.45.9 0 Шульга О.П.
25 Краснопольский Данило 10.01.2001 «Атлет» У 1.46.1 0 Загребельний О.І.
26 Руденко Микита 03.05.2001 ДЮСШ-2 1.47.3 0 Луценко І.В.
27 Семеняко Олександр 31.10.2000 «Атлет» У 1.47.5 0 Загребельний О.І.
28 Юхневич Микита 14.09.2000 СДЮШОР л/с У 1.48.6 Ос. Даниленко М.М.
29 Доценко Денис 19.02.2001 «Атлет» У 1.57.8 0 Трохимець В. М.
30 Плеса Андрій 07.05.2001 «Атлет» У 2.01.5 0 Загребельний О.І.
31 Свириденко Олександр 23.01.2001 КДЮСШ-1 МОН 2.23.7 0 Ридзель Ю.М.
32 Довженок Артем 04.12.2001 СДЮШОР л/с У 2.24.4 Ос. Даниленко М.М.
Сапон Сергій 04.09.2000 КДЮСШ-2 С DNS 0 Філіпови
Дидалев Гліб 21.06.2000 «Атлет» У DNS 0 Шульга О.П.
Близнюк Денис 11.06.2000 «Атлет» У DNS 0 Трохимець В. М.
Сидоренко Володимир 30.07.2000 «Атлет» У DNS 0 Загребельний О.І.
Чернобай Микола 07.03.2000 КДЮСШ С DNS 0 Масюк А.М.
Немирич Артем 16.09.2001 КДЮСШ С DNS 0 Масюк А.М.
Хаценко Дмитро 07.12.2001 КДЮСШ-1 МОН DNS 0 Красільник Т.С.
Беребенець Ростислав 20.03.2000 «Атлет» У DNS 0 Загребельний О.І.
 1000 метров 1998-99 г.р.
1 Мироненко Костянтин 26.09.1998 КДЮСШ-1 МОН 2,52,4 ІІІ 24 Красільник Т.С.
2 Ахмедов Валентин 20.03.1998 ДЮСШ олімп У 3,05,7 І юн Ос Зайнагатдінов Д .М
3 Крюков Денис 29.07.1999 КДЮСШ У 3,12,0 І юн 21 Лагункова Н.М
4 Коптель Вадим 16.06.1998 «Атлет» У 3,13,0 І юн 18 Овчаренко І.М
5 Ничипоренко Микола 19.12.1999 СДЮШОР л/с У 3,15,5 І юн 15 Зоц Ж.С
6 Глухов Віталій 24.05.1998 ДЮСШ олімп У 3,16,4 І юн Ос Зайнагатдінов Д .М
7 Лях Володимир 14.05.1999 СДЮШОР л/с У 3,17,1  ІІ юн 13 Даниленко М.М.
8 Гайда Едуард 20.07.1999 КДЮСШ У 3,18,8  ІІ юн 11 Лагункова Н.М
9 Каптель Данило 05.10.1999 «Атлет» У 3,20,2  ІІ юн 9 Бондаренко В.О
10 Гарига Олександр 27.05.1999 «Атлет» У 3,20,6  ІІ юн 7 Загребельний О.І.
11 Риженко  Роман 05.03.1998 «Атлет» У 3,25,7  ІІ юн 5 Бондаренко В.О
12 Карнаух Олексій 18.10.1999 СДЮШОР л/с У 3,29,2  ІІ юн 3 Зоц Ж.С
13 Швець Валерій 20.06.1905 СДЮШОР л/с У 3,30,1  ІІ юн 2 Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
14 Железняк Раміз 12.12.1999 «Атлет» У 3,30,8  ІІ юн 1 Бондаренко В.О
15 Кільовий Дмитро 04.05.1998 «Атлет» У 3,35,1  ІІ юн 0 Трохимець В. М.
16 Пресний Максим 29,07,1998 СДЮШОР л/с У 3,41,0 ІІІ юн 0 Даниленко М.М.
Коваль Денис 04.04.1998 КДЮСШ С DNS 0 Масюк А.М.
Петровський Максим 04.10.1999 «Атлет» У DNS 0 Бондаренко В.О
Машин Олег 25.11.1999 «Атлет» У DNS 0 Загребельний О.І.
Коваленко Роман 08.10.1998 ДЮСШ олімп У DNS Ос Зайнагатдінов Д .М
Запорожець Владислав 01.12.1999 «Атлет» У DNS 0 Бондаренко В.О
Купрієнко Артем 30.07.1999 КДЮСШ-2 С DNS 0 Філіпови
Бондарев Дмитро 15.07.1998 ДЮСШ олімп У DNS Ос Зайнагатдінов Д .М
Галушко Максим 26.06.1999 КДЮСШ-2 МОН DNS Ос Хорт Т.М
Сидоров Олександр 06.12.1999 «Атлет» У DNS 0 Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
                 
 3000 метров 1997 г.р. и старше
1 Музика Максим 12.06.1995 КДЮСШ У 10,01,6 ІІІ 24 Рябов В.В.
2 Кривопуск Юрій 28.09.1995 ОКДЮСШ С 10,01,8 ІІІ 21 Луценко В.В.
3 Корогод Дмитро 30.07.1996 КДЮСШ-2 С 10,01,9 ІІІ 18 Філіппови
4 Сараб Євгеній 18.09.1988 Атлант-V2 У 10,10,2 ІІІ Ос Рябов В.В.
5 Лубенский Александр 09.05.1993 КДЮСШ У 10,59,2 І юн 15 Рябов В.В.
6 Яременко Володимир 08.08.1994 КДЮСШ-2 С 10,59,4 І юн 13 Філіппови
7 Горбань Андрій 17.02.1995 КДЮСШ У 11,02,1 І юн 11 Лагункова Н.М
8 Ворона Юрій 05.07.1996 «Атлет» У 11,16,6 ІІ юн 9 Бондаренко В.О
9 Городиський Віктор 10.08.1995 КДЮСШ-2 С 11,31,9 ІІ юн 7 Філіппови
10 Рибецький Денис 24.10.1996 «Атлет» У 11,36,6 ІІ юн 5 Овчаренко І.М.
11 Антоненко Микола 16.12.1996 КДЮСШ У 11,40,0 ІІ юн 3 Лагункова Н.М .,Клюєв А.О
12 Андрейча Сергей 12.09.1995 ОКДЮСШ С 11,44,0 ІІ юн 2 Луценко В.В.
13 Хрущ Дмитро 26.08.1997 КДЮСШ У 11,48,1 ІІ юн 1 Рябов В.В.
14 Гавриленко Петро 16.08.1960 Атлант-V2 У 12,00,0 ІІ юн Ос Рябов В.В.
15 Андарак Владислав 25.11.1996 КДЮСШ-1 МОН 12,52,9 ІІІ юн 0 Ридзель Ю.М.
16 Гурбик Андрій 07.05.1995 КДЮСШ-2 С 12,55,2 ІІІ юн 0 Філіпови
17 Пономарчук Юрій 23.01.1997 КДЮСШ-2 С 13,21,4 ІІІ юн 0 Філіпови
18 Артюх Олександр 20.05.1997 КДЮСШ-1 МОН 13,33,6 б/р 0 Ридзель Ю.М.
19 Дубовик Віктор 25.09.1995 КДЮСШ-2 С 13,35,0 б/р 0 Філіпови
20 Татарчук Антон 26.02.1997 КДЮСШ-1 МОН 13,47,5 б/р 0 Ридзель Ю.М.
21  Печенін Олексій 16.12.1996 «Атлет» У 13,59,3 б/р 0 Трохимець В. М. Бондаренко В.О
22 Позняк Василь 28.06.1997 КДЮСШ-1 МОН 14,17,0 б/р 0 Ридзель Ю.М.
23 Хархун Владислав 30.04.1997 КДЮСШ-1 МОН 15,35,0 б/р 0 Ридзель Ю.М.
Дворніков Андрій 06.01.1995 «Атлет» У DNS 0 Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
Чудивський Сергій 21.06.1997 «Атлет» У DNS 0 Овчаренко І.М.
Бабинець Володимир 23.06.1996 «Атлет» У DNS 0 Овчаренко І.М.
Яловець Сергій 06.03.1996 «Атлет» У DNS 0 Загребельний О.І.
Сабун Артем 06.07.1994 «Атлет» У DNS 0 Бондаренко В.О
Рудич Ярослав 30.01.1995 «Атлет» У DNS 0 Метла М.І
Ольховик Юрій 04.09.1997 КДЮСШ С DNS Ос Масюк А.М.
Іванченко Максим 16.04.2000 КДЮСШ С DNS Ос Масюк А.М.
Зубок Владислав 18.12.1997 ОКДЮСШ С DNS 0 Луценко В.В.
 300 метров 2002 г.р. и младше
Місце абс. Прізвище,імя Рік народження Команда ФСТ Результат Розряд Очки Тренер
1 Рибалко Софія 24.06.2003 КДЮСШ-1 МОН 54,5 24 Кривоус Н.В
2 Буряк Лілія 11.03.2003 «Атлет» У 56,2 21 Шульга О.П.
3 Маркова Анна 12.10.2002 КДЮСШ-1 МОН 59,9 18 Кривоус Н.В
4 Дворниченко Яна 20.07.2003 «Атлет» У 1,00,6 15 Шульга О.П.
5 Скрипко Ганна 12.11.2003 СДЮШОР л/с У 1,01,3 13 Зоц Ж.С
6 Сила Ксенія 30.12.2002 «Атлет» У 1,02,0 11 Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
7 Копитько Анастасія 21.03.2004 «Атлет» У 1,02,1 9 Корецька С.М
8 Вінніченко Анастасія 06.01.2002 КДЮСШ-1 МОН 1,02,2 7 Антонова В.Г.
9 Стось Валерія 01.12.2003 «Атлет» У 1,03,3 5 Корецька С.М
10 Логунець Тетяна 25.01.2002 «Атлет» У 1,03,4 3 Шульга О.П.
11 Остапенко Дарина 11.11.2002 КДЮСШ-2 С 1,04,2 2 Філіпови
12 Сай Анастасія 05.11.2003 КДЮСШ У 1,05,3 1 Дятлова Ю.В
13 Примаченко Анастасія 02.04.2002 «Атлет» У 1,05,4 0 Шульга О.П.
14 Нагаєва Марія 08.02.2002 «Атлет» У 1,05,5 0 Шульга О.П.
15 Кулик Аліна 19.08.2002 КДЮСШ-1 МОН 1,05,6 0 Кривоус Н.В
16 Білоус Інна 14.07.2002 «Атлет» У 1,05,7 0 Шульга О.П.
17 Калита Ірина 17.06.2003 КДЮСШ-1 МОН 1,06,1 0 Антонова В.Г.
18 Селезень Людмила 17.11.2003 «Атлет» У 1,06,2 0 Шульга О.П.
19 Гавсієвич Єлізавета 23.03.2002 КДЮСШ-1 МОН 1,06,5 0 Кривоус Н.В
20 Степанець Анастасія 18.04.2003 СДЮШОР л/с У 1,06,7 Ос Даниленко М.М.
21 Ткаченко Анна 09.10.2007 КДЮСШ-1 МОН 1,07,0 0 Кривоус Н.В
22 Литвиненко Олександра 22.03.2003 КДЮСШ-1 МОН 1,07,2 0 Антонова В.Г.
23 Назаренко Ольга 16.02.2002 СДЮШОР л/с У 1,07,3 0 Даниленко М.М.
24 Давиденко Світлана 14.03.2003 КДЮСШ-1 МОН 1,08,2 Ос Антонова В.Г.
25 Забігайло Катерина 25.06.1905 КДЮСШ-1 МОН 1,09,4 0 Кривоус Н.В
26 Пінчук Анастасія 20.07.2003 КДЮСШ-1 МОН 1,09,6 Ос Антонова В.Г.
27 Бурдело Єва 21.06.2003 КДЮСШ-1 МОН 1,10,0 0 Антонова В.Г.
28 Савельєва Вікторія 24.09.2002 КДЮСШ-1 МОН 1,10,5 Ос Антонова В.Г.
29 Белоус Ольга 18.04.2004 КДЮСШ У 1,10,7 0 Дятлова Ю.В
30 Бордонос Катерина 17.04.2003 КДЮСШ-1 МОН 1,11,2 Ос Антонова В.Г.
31 Іванова Ольга 12.12.2002 КДЮСШ-1 МОН 1,11,4 0 Антонова В.Г.
32 Жукотська Анастасія 21.05.2003 КДЮСШ-2 С 1,12,2 Ос Філіпови
33 Василенко Ангеліна 30.10.2003 КДЮСШ-1 МОН 1,12,8 0 Ридзель Ю.М.
34 Іващенко Катерина 24.11.2003 КДЮСШ-2 С 1,13,5 Ос Філіпови
35 Радіонова Вікторія 13.06.2005 «Атлет» У 1,14,3, 0 Корецька С.М
36 Пожарська Наталія 20.07.2003 КДЮСШ-2 С 1,14,4 Ос Філіпови
37 Філон Аліна 05.11.2002 КДЮСШ-1 МОН 1,14,9 0 Ридзель Ю.М.
38 Мирзаева Карина 05.03.2003 СДЮШОР л/с У 1,15,1 Ос Даниленко М.М.
39 Савенко Анастасія 13.01.2002 «Атлет» У 1,15,5 0 Шульга О.П.
40 Лебедєва Анастасія 27.11.2002 КДЮСШ-1 МОН 1,16,7 0 Ридзель Ю.М.
41 Клименко Єва 01.02.2004 КДЮСШ У 1,16,9 0 Дятлова Ю.В
42 Назаренко Яна 22.01.2003 КДЮСШ-2 С 1,17,1 Ос Філіпови
43 Дорошенко Яна 18.02.2005 СДЮШОР л/с У 1,17,8 0 Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
44 Самоненко Єлізавета 05.01.2003 КДЮСШ-1 МОН 1,17,9 0 Ридзель Ю.М.
45 Джур Марина 02.05.2004 КДЮСШ У 1,18,2 0 Дятлова Ю.В
46 Стаканова Діана 27.11.2002 КДЮСШ-2 С 1,18,3 Ос Філіпови
47 Ушакова Марина 31.05.2003 СДЮШОР л/с У 1,18,4 Ос Даниленко М.М.
48 Сапачова Кристина 05.08.2002 КДЮСШ-1 МОН 1,19,8 0 Ридзель Ю.М.
49 Кир’янова Анастасія 25.08.2003 КДЮСШ-2 С 1,20,1 Ос Філіпови
50 Комаровська Валерія 27.12.2004 «Атлет» У 1,25,7 Ос Корецька С.М
51 Савченко Олена 03.06.2004 КДЮСШ У 1,28,4 0 Дятлова Ю.В
Шульженко Анастасія 01.01.2002 КДЮСШ С DNF 0 Масюк А.М.
Городна Катерина 10.07.2003 КДЮСШ-1 МОН DNF 0 Кривоус Н.В
Мигда Анна 10.01.2002 КДЮСШ С DNS 0 Масюк А.М.
Сичевська Анастасія 11.02.2002 «Атлет» У DNS 0 Шульга О.П.
Краснюк Кристина 10.04.2002 «Атлет» У DNS 0 Шульга О.П.
Ступницька Яна 19.11.2001 «Атлет» У DNS 0 Шульга О.П.
 500 метров 2000-2001 г.р.
1 Стецькова Тетяна 09.03.2000 КДЮСШ-1 МОН 1,30,8 ІІ 24 Красільник Т.С.
2 Прокопенко Валерія 26.05.200 «Атлет» У 1,33,1 ІІ 21 Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
3 Квачан Анна 25.02.2001 СДЮШОР л/с У 1,35,4 ІІ 18 Зоц Ж.С
4 Костюк юлія 10.08.2001 СДЮШОР л/с У 1,36,4 ІІ 15 Зоц Ж.С
5 Шурига Діана 28.02.2000 КДЮСШ-2 С 1,38,7 ІІ Ос Хорт Т.М
6 Немилистива Юлія 02.06.2001 СДЮШОР л/с У 1,39,2 ІІ 13 Даниленко М.М.
7 Сапон Марія 28.04.2001 СДЮШОР л/с У 1,40,3 ІІІ Ос Зоц Ж.С
8 Каверзнева Юлія 23.06.1905 СДЮШОР л/с У 1,41,7 ІІІ 11 Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
9 Димент Ілана 27.08.2000 КДЮСШ У 1,41,8 ІІІ 9 Лагункова Н.М
10 Міщенко Вікторія 22.11.2001 КДЮСШ-1 МОН 1,44,7 ІІІ 7 Антонова В.Г.
11 Суспіна Анастасія 17.07.2001 «Атлет» У 1,47,0 ІІІ 5 Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
12 Сирбу Анастасія 01.05.2000 КДЮСШ-1 МОН 1,47,4 ІІІ 3 Кривоус Н.В
13 Городна Анна 05.08.2001 КДЮСШ-1 МОН 1,49,5 ІІІ 2 Кривоус Н.В
14 Ашихмина Альона 13.09.2001 КДЮСШ-2 С 1,49,7 ІІІ 1 Філіпови
15 Коваль Олеся 17.07.2001 ОКДЮСШ С 1,51,7 І юн 0 Луценко В.В
16 Шевченко Катерина 17.07.2001 «Атлет» У 1,52,1 І юн 0 Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
17 Лепеха Валерія 28.09.2001 «Атлет» У 1,52,5 І юн 0 Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
18 Помоз Юлія 22.06.1905 КДЮСШ У 1,53,2 І юн 0 Дятлова Ю.В
19 Михайленко Ольга 15.03.2001 КДЮСШ-1 МОН 1,54,5 І юн 0 Лисенко К.В
20 Кулік Аліна 30.10.2001 «Атлет» У 1,55,9 І юн Ос Шульга О.П.
21 Лавенецька Анна 15.08.2000 КДЮСШ-1 МОН 1,58,7 І юн 0 Лисенко К.В
22 Ткач Влада 08.09.2001 ОКДЮСШ С 1.59.7 І юн 0 Луценко В.В
23 Позняк Олександра 31.12.2001 «Атлет» У 2,06,4 ІІ юн 0 Шульга О.П.
24 Ступницьа Яна 19.11.2001 «Атлет» У 2,16,9 ІІ юн 0 Шульга О.П.
Шарило Тетяна 17.02.2000 КДЮСШ-1 МОН DNF 0 Антонова В.Г.
Летошко Валерія 20.06.2000 КДЮСШ С DNF Ос Масюк А.М.
Савченко Валерія 27.08.2000 «Атлет» У DNS 0 Середа О.А
 500 метров 1998-1999 г.р.
1 Нагорна Дарина 17.05.1999 КДЮСШ-1 МОН 1,32,5 ІІ 24 Антонова В.Г.
2 Соловей Ірина 1999 СДЮШОР л/с У 1,35,2 ІІ 21 Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
3 Левченко Анастасія 09.07.1998 КДЮСШ У 1,35,8 ІІ 18 Лагункова Н.М
4 Васильченко Лілія 25.09.1999 КДЮСШ У 1,38,2 ІІ 15 Лагункова Н.М
5 Черняк Анна 05.07.1999 КДЮСШ-1 МОН 1.44,0 ІІІ 13 Кривоус Н.В
6 Ясь Дарина 12.12.1998 КДЮСШ У 1.45.7 ІІІ 11 Лагункова Н.М
7 Гнип Анна 27.11.1999 «Атлет» У 1.47.4 ІІІ 9 Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
8 Мороз Евгения 26.10.1998 КДЮСШ У 1.47.6 ІІІ 7 Лагункова Н.М
9 Іванець Вікторія 01.05.1999 «Атлет» У 1.47.8 ІІІ 5 Трохимець В.М.
10 Краслянська Анна 18.10.1999 «Атлет» У 1.49.1 ІІІ 3 Овчаренко І.М.
11 Мажуга Олександра 19.12.1999 КДЮСШ-1 МОН 1.49.5 ІІІ 2 Кривоус Н.В
12 Костирко Аліна 03.06.1998 КДЮСШ У 1.50.3 І юн 1 Лагункова Н.М Дятлова Ю.В.
13 Барбаш Вероніка 18.06.1998 КДЮСШ У 1.53.0 І юн 0 Дятлова Ю.В.
14 Клюй Карина 03.08.1999 КДЮСШ-1 МОН 1.54.5 І юн Ос. Антонова В.Г.
Москаленко Дарина 12.01.1998 «Атлет» У DNF 0 Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
Малашенко Вікторія 01.01.1998 КДЮСШ У DNF 0 Лагункова Н.М
Заруденська Юлія 24.09.1998 «Атлет» У DNS 0 Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
 1000 метров 1997 г.р. и младше
1 Жмурко Анна 24.10.1996 КДЮСШ У 3.09,0 І 24 Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
2 Ващенко Мария 11.06.1996 КДЮСШ У 3.11,2 ІІ 21 Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
3 Слісаренко Катерина 28.11.1997 КДЮСШ-1 МОН 3.21.0 ІІ 18 Антонова В.Г.
4 Зубок Олена 1997 СДЮШОР л/с У 3.33.8 ІІІ 15 Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
5 Однолько Яна 08.11.1997 КДЮСШ У 3.34,5 ІІІ 13 Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
6 Закатова Ярослава 30.07.1994 КДЮСШ-2 С 3.35.8 ІІІ 11 Філіпови
7 Попок Анастасія 02.08.1997 СДЮШОР л/с У 3.46.7 ІІІ 9 Даниленко М.М.
8 Усік Яна 29.12.1996 «Атлет» У 3.50.2 І юн 7 Овчаренко І.М.
9 Шейн Кристина 13.06.1997 КДЮСШ-1 МОН 3.57.0 І юн 5 Ридзель Ю.М.
10 Хорева Олена 08.10.1992 КДЮСШ У 4.03.2 І юн 3 Рябов В.В.
11 Іващенко Анна 22.12.1996 КДЮСШ-2 С 4.04.5 І юн 2 Філіпови
12 Воропай Юлія 13.01.1997 КДЮСШ-1 МОН 4.11.4 ІІ юн 1 Ридзель Ю.М.
13 Мойсеєнко Анна 05.05.1997 КДЮСШ-1 МОН 4.16.0 ІІ юн 0 Ридзель Ю.М.
14 Данилевска Наталія 15.08.1996 КДЮСШ-2 С 4.38.0 ІІІ юн 0 Філіпови
15 Шестак Тетяна 28.07.1994 КДЮСШ-2 С 4.47.4 ІІІ юн 0 Філіпови
Закатова Катерина 30.07.1994 КДЮСШ-2 С DNS 0 Філіпови
Козачек Ірина 10.07.1997 «Атлет» У DNS 0 Вятіорець С.Е.,Середа С.С.
Пискун Ольга 30.08.1997 КДЮСШ-1 МОН DNS 0 Ридзель Ю.М.
Петрова Оксана 11.02.1997 КДЮСШ-1 МОН DNS 0 Ридзель Ю.М.
Гриб Надія 27.06.1997 КДЮСШ-1 МОН DNS 0 Ридзель Ю.М.
Чоботар Анастасія 11.05.1993 КДЮСШ У DNS 0 Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
Естафета 500м +500м жін.+1000м+1000м чол.
Місце абс. Прізвище,імя Рік народження Команда ФСТ Результат Розряд Очки Тренер
1 Жмурко Анна 24.10.1996 КДЮСШ У 8.58.0 96 Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
Ващенко Марія 11.06.1996 КДЮСШ У Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
Лубенський Олександр 09.05.1993 КДЮСШ У Рябов В.В.
Музика Максим 12.06.1995 КДЮСШ У Рябов В.В.
2 Закатова Катерина 30.07.1994 КДЮСШ-2 С 9.26.8 84 Філіппови
Закатова Ярослава 30.07.1994 КДЮСШ-2 С
Єгорченко Денис 13.01.1991 КДЮСШ-2 С
Корогод Дмитро 30.07.1996 КДЮСШ-2 С
3 Левченко Анастасія 09.07.1998 КДЮСШ У 9.59.4 Ос. Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
Однолько Яна 08.11.1997 КДЮСШ У
Антоненко Микола
Горбань Андрій 17.02.1995 КДЮСШ У
4 Зубок Олена 1997 СДЮШОР л/с У 10.16.0 76 Лісогор М.А.,Лісогор В.І.
Соловей Ірина 1999 СДЮШОР л/с У
Колупайко Віталій 2001 СДЮШОР л/с У
Бочок Артем 2001 СДЮШОР л/с У
5 Попок Анастасія 02.08.1997 СДЮШОР л/с У 10.42.0 Ос. Даниленко М.М.
Немилистива Юлія 02.06.2001 СДЮШОР л/с У
Мех Володимир
Самусь Дмитро 14.11.2001 СДЮШОР л/с У
6 Іващенко Анна 22.12.1996 КДЮСШ-2 С 11.05.2 Ос. Філіпови
Данилевска Наталія 15.08.1996 КДЮСШ-2 С
Яременко Володимир 08.08.1994 КДЮСШ-2 С
Дубовик Віктор 25.09.1995 КДЮСШ-2 С
  Гол.суддя змагань       Рябов В.В.
               
  Гол. cекретар       Антонова В.Г.

 

 

3 комментария

  1. Шульга:

    Незрозуміло, яке місце зайняла команда ОКДЮСШ С (в протоколах з результатами змагань є учасники з цієї команди, їм нараховані очки, а в командних результатах такої команди немає !!!)

  2. Шульга:

    Якась містика з цим кросом, за календарем вони мають назву «Кубок Чернігова з легкоатлетичного кросу», за програмою змагань також, а ось результати змагань уже «Командного Кубка міста з легкооатлетичного кросу» Так в яких змаганнях ми брали участь?

Оставить комментарий