Протокол І туру Гран-прі легкоатлетичних змагань «Хто ти, майбутній олімпієць?»

серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.р.н. та 2004 р.н. та молодші

11.04.2017

ОНСЦ «Чернігів», м.Чернігів

Скачати (результати)

Прізвище ім. я спортсмена Рік народження ДЮСШ Рез-т

І туру

Очки Рез-т

ІІ туру

Очки Рез-т

ІІІ туру

Очки Сума очок Рез-т у фіналі Очки Загальна сума очок Прізвище, І.П. тренера
Біг 60м юнаки 2002-2003 р.р.н.
1 Каранда Нікіта

 

25.01.2002

 

ОДЮСШ

 

7,1

Ф–7,2

512 Масюк А.М.
2 Мишко Ярослав 03.04.2002

 

«Україна»

 

7,6

Ф-7,5

338 Філіпова В.І.
3 Сироватко Максим 01.02.2003

 

КДЮСШ-2

 

7,7

Ф-7,7

273 Шевчук О.Л.
4 Гавриленко Максим 12.06.2003

 

КДЮСШ-2

 

7,8

Ф-7,8

245 Шевчук О.Л.
5 Єрмольченко Єгор 2002 ‘’Україна»

 

7.8

Ф-7,9

245 Плотіцини
6 Бойко Нікіта 17.04.2003 ОДЮСШ 7,8 245 Порядіна В.В.
7 Мельниченко Олександр 2002 КДЮСШ-2

 

7,9 220 Хорт Т.М.
8 Мирний Данило 09.12.2002 «Україна»

 

8,0 197 Філіпова В.І.
9 Грищенко Владислав 2002 «Україна»

 

8,1 175 Мельник О.М.
10 Зайченко Данило 26.11.2003 КДЮСШ-1

 

8,2 156 Антонова В.Г.
11 Сова Дмитро 2002 КДЮСШ-2 8,3 138 Хорт Т.М.
12-13 Мархай Яків 20.07.2003 Носівка 8,4 122 Бочок В.А.
12-13 Мельник Максим 23.11.2002 Носівка 8,4 122 Бочок В.А.
14 Бистревський Ігор 17.01.2003 «Атлет» 8,4 122 Вятиорець С.Є., Середа С.С
15 Ніколаєнко Кирило 26.01.2002 «Атлет» 8,5 107 Вятиорець С.Є., Середа С.С
16 Ковальов Михайло 15.10.2003 «Атлет» 8,8 93 Шульга О.П.
17-18 Попружний Тарас 31.08.2002 «Атлет» 8,9 58 Вятиорець С.Є., Середа С.С
17-18 Шумар Іван 04.07.2003 ОДЮСШ 8,9 58 Луценко І.В.
19 Коробко Богдан 05.05.2002 ОДЮСШ 8,9 58 Луценко І.В.
20 Ткаченко Костянтин 2002 «Атлет» 9,0 48 Шульга О.П.
21-22 Музика Микола 17.03.2003 КДЮСШ-1 9,1 40 Беркут Н.П.
21-22 Биковець Олександр 12.11.2002 ОДЮСШ 9,1 40 Порядіна В.В.
23 Полянський Богдан 26.10.2002 ОДЮСШ 9,1 40 Порядіна В.В.
24 Прядко Дмитро 2003 КДЮСШ-2 9,4 18 Шевчук О.Л.
25 Мулач Іван 2003 «Україна 9,5 12 Мельник О.М.
26 Яценко Іван 21.08.2003 «Україна 9,6 7 Філіпова В.І.
27 Кирик Донат 18.11.2003 КДЮСШ-1 9,6 7 Антонова В.Г.
28 Чалюк Максим 25.11.2003 «Атлет» 9,8 1 Вятиорець С.Є., Середа С.С
29 Молько Максим 25.06.2003 «Україна 10,0 0 Філіпова В.І.
30 Куценко Владислав 04.02.2003 КДЮСШ-1 10,1 0 Єремейчук Л.П.
31 Ващенко Олег 09.08.2003 КДЮСШ-1 10,4 0 Беркут Н.П.
32 Андрієнко Денис 18.12.2002 КДЮСШ-1 DQ Беркут Н.П.
п/к Чернобай Микола 2000 ОДЮСШ 7,0 Масюк А.М.
п/к Бован Олексій 21.08.2001 ОДЮСШ 7,2 Луценко В.В.
Біг 60м юнаки 2004 р.н. та молодші
1 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ 8,0

Ф-8,0

197 Луценко В.В.
2 Касян Богдан 01.01.2004 Носівка 8,5

Ф-8,3

138 Бочок В.А.
3 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ-1 8,7

Ф-8,6

93 Беркут Н.П.
4 Коваленко Артем 28.10.2004 «Атлет» 8,7

Ф-8,7

80 Корецька С.М.
5 Сидоренко Олексій 16.05.2004 КДЮСШ-1 8,9

Ф-8,8

69 Беркут Н.П.
6 Барковський Артем 25.02.2005 «Україна 8,8

Ф-9,4

69 Плотіцини
7 Глушенко Ілля 07.01.2004 КДЮСШ-1 8,8 69 Антонова В.Г.
8-9 Іцко Дмитро 12.05.2004 «Україна 9,0 48 Філіпова В.І.
8-9 Полевик Артем 2005 «Україна 9,0 48 Кривоус Н.В.
10-11 Гончар Вадим 03.06.2005 КДЮСШ-1 9,1 40 Лисенко К.В.
10-11 Позняк Максим 2003 «Україна 9,1 40 Філіпова В.І.
12 Царєгородцев Ярослав 01.04.2004 «Атлет» 9,2 31 Корецька С.М.
13 Слісаренко Нікіта 2006 ОДЮСШ 9,2 31 Масюк А.М.
14 Торія Єгор 2004 ОДЮСШ 9,2 31 Масюк А.М.
15 Чумак Вадим 13.04.2005 «Атлет» 9,3 24 Корецька С.М.
16 Дяченко Мирослав 14.11.2006 ЗОШ №18 9,3 24 Дудко Т.А.
17-18 Москаленко Ярослав 2007 ОДЮСШ 9,4 18 Масюк А.М.
17-18 Гук Віталій 24.03.2005 «Атлет» 9,4 18 Корецька С.М.
19 Шевченко Олексій 18.02.2005 «Атлет» 9,4 18 Корецька С.М.
20 Корнієнко Владислав 03.09.2005 «Атлет» 9,6 7 Корецька С.М.
21 Барбаш Нікіта 07.06.2004 КДЮСШ-1 9,7 3 КДЮСШ-1
22 Абакуменко Нікіта 01.08.2006 «Атлет» 9,7 3 Вятиорець С.Є., Середа С.С
23 Юркевич Денис 21.03.2004 Носівка 9,7 3 Бочок В.А.
24 Дмитрук Андрій 16.12.2004 «Атлет» 9,7 3 Корецька С.М.
25 Ролік Дмитро 02.07.2004 «Атлет» 9,8 1 Корецька С.М.
26 Силенко Сергій 02.07.2004 «Атлет» 9,9 0 Вятиорець С.Є., Середа С.С
27 Летошко Олександр 10.03.2008 КДЮСШ-1 9,9 0 Лисенко К.В.
28 Дробишев Артем 17.03.2008 «Україна 10,0 0 Філіпова В.І.
29 Коломієць Олександр 27.08.2005 «Атлет» 10,0 0 Корецька С.М.
30 Давиденко Максим 10.09.2004 КДЮСШ-1 10,1 0 КДЮСШ-1
31 Іванов Євген 15.07.2005 «Атлет» 10,1 0 Корецька С.М.
32 Малишенко Сергій 09.06.2008 КДЮСШ-1 10,3 0 Лисенко К.В.
33 Буровець Кирило 26.11.2006 «Україна 10,5 0 Філіпова В.І.
34 Слиш Нікіта 2007 «Атлет» 10,5 0 Шульга О.П.
35 Тищенко Олександр 2004 «Атлет» 10,7 0 Корецька С.М.
36 Слиш Дмитро 2005 «Атлет» 10,8 0 Шульга О.П.
37 Желдак микита 05.04.2008 «Україна 11,2 0 Філіпова В.І.
38 Бреус Максим 06.02.2005 «Атлет» 11,5 0 Корецька С.М.
39 Демченко Антон 2009 «Україна 11,7 0 Лагункова Н.М., Кривоус Н.В..
Біг 300м юнаки 2002-2003 р.р.н.
1 Каранда Нікіта 25.01.2002 ОДЮСШ 38,2 391 Масюк А.М.
2 Сироватко Максим 01.02.2003 КДЮСШ-2 41,6 239 КДЮСШ-2
3 Бистревський Ігор 17.01.2003 «Атлет» 45,3 130 Вятиорець С.Є., Середа С.С
4 Ніколаєнко Кирило 26.01.2002 «Атлет» 46,0 115 Вятиорець С.Є., Середа С.С
5 Музика Микола 17.03.2003 КДЮСШ-1 46,7 101 Беркут Н.П.
6 Попружний Тарас 31.08.2002 «Атлет» 47,4 88 Вятиорець С.Є., Середа С.С
7 Ткаченко Костянтин 2002 «Атлет» 48,2 74 Шульга О.П.
8 Ковальов Михайло 15.10.2003 «Атлет» 50,6 41 Шульга О.П.
9 Андрієнко Денис 18.12.2002 КДЮСШ-1 51,1 35 Беркут Н.П.
10 Прядко Дмитро 2003 КДЮСШ-2 54,1 8 КДЮСШ-2
п/к Чернобай Микола 07.03.2000 ОДЮСШ 38,6 Масюк А.М.
Біг 300м юнаки 2004 р.н. та молодші
1 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ 44,1 160 Луценко В.В.
2 Касян Богдан 01.01.2004 Носівка 47,5 86 Бочок В.А.
3 Бабушкін Олександр 2005 «Україна 47,8 81 Кривоус Н.В.
4 Сидоренко Олексій 16.05.2004 КДЮСШ-1 49,4 56 Беркут Н.П.
5 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ-1 50,8 39 Беркут Н.П.
6 Коваленко Артем 28.10.2004 «Атлет» 50,9 37 Корецька С.М.
7 Гук Віталій 24.03.2005 «Атлет» 51,0 36 Корецька С.М.
8 Силенко Сергій 02.07.2004 «Атлет» 54,5 5 Вятиорець С.Є., Середа С.С
9 Царєгородцев Ярослав 01.04.2004 «Атлет» 54,8 4 Корецька С.М.
10 Москаленко Ярослав 2007 ОДЮСШ 56,4 0 Масюк А.М.
11 Юркевич Денис 21.03.2004 Носівка 57,6 0 Бочок В.А.
12 Ролік Дмитро 02.07.2004 «Атлет» 1,04,8 0 Корецька С.М.
13 Демченко Антон 2009 «Україна 1,06,7 0 Лагункова Н.М., Кривоус Н.В..
14 Слиш Нікіта 2007 «Атлет» 1,07,9 0 Шульга О.П.
15 Слиш Дмитро 2005 «Атлет» 1,08,9 0 Шульга О.П.
Біг 600м юнаки 2002-2003 р.р.н.
1 Мельник Максим 23.11.2002 Носівка 1,44,0 186 Бочок В.А.
2 Мархай Яків 20.07.2003 Носівка 1,44,7 177 Бочок В.А.
3 Мишко Ярослав 03.04.2002 «Україна 1,45,0 174 Філіпова В.І.
4 Ніколаєв Владислав 2003 КДЮСШ-1 1,45,2 172 Антонова В.Г.
5 Музика Микола 17.03.2003 КДЮСШ-1 1,48,2 140 Беркут Н.П.
6 Бутенко Олег 27.02.2003 КДЮСШ-1 2,02,0 42 Антонова В.Г.
7 Чалюк Максим 25.11.2003 «Атлет» 2,12,3 4 Вятиорець С.Є., Середа С.С
Біг 600м юнаки 2004 р.н. та молодші
1 Капаров Микола 19.05.2004 КДЮСШ-1 2,13,0 3 Беркут Н.П.
2 Корнієнко Владислав 03.09.2005 «Атлет» 2,25,6 0 Корецька С.М.
Стибки у довжину з розбігу юнаки 2002-2003 р.р.н.
1 Єрмольченко Єгор 17.11.2002 «Україна 5,22 227 Плотіцини
2 Мирний Данило 09.12.2002 «Україна 5,13 209 Філіпова В.І.
3 Сироватко Максим 01.02.2003 КДЮСШ-2 5,00 185 Шевчук О.Л.
4 Грищенко Владислав 2002 «Україна 4,94 176 Мельник О.М.
5 Мишко Ярослав 03.04.2002 «Україна 4,93 172 Філіпова В.І.
6 Сова Дмитро 2002 КДЮСШ-2 4,83 154 Хорт Т.М.
7 Гавриленко Максим 12.06.2003 КДЮСШ-2 4,83 154 Шевчук О.Л.
8 Музика Микола 17.03.2003 КДЮСШ-1 4,40 87 Беркут Н.П.
9 Попружний Тарас 31.08.2002 «Атлет» 4,35 80 Вятиорець С.Є., Середа С.С
10 Ніколаєнко Кирило 26.01.2002 «Атлет» 4,33 77 Вятиорець С.Є., Середа С.С
11 Шумар Іван 04.07.2003 ОДЮСШ 4,27 69 Луценко І.В.
12 Коробко Богдан 05.05.2002 ОДЮСШ 4,26 68 Луценко І.В.
13 Зайченко Богдан 26.11.2003 КДЮСШ-1 4,15 54 Антонова В.Г.
14 Биковець Олександр 12.11.2002 ОДЮСШ 3,88 24 Порядіна В.В.
15 Куценко Ярослав 04.02.2003 КДЮСШ-1 3,75 12 Єремейчук Л.П.
16 Мулач Іван 2003 «Україна 3,48 0 Мельник О.М.
17 Яценко Іван 21.08.2003 «Україна 3,47 0 Філіпова В.І.
18 Кирик Донат 18.11.2003 КДЮСШ-1 3,36 0 Антонова В.Г.
20 Кущан Павло 29.06.2003 КДЮСШ-1 хх Єремейчук Л.П.
п/к Косовський Денис 20.11.2001 КДЮСШ-1 4,52 Беркут Н.П.
п/к Паляниця Олександр 1998 ОДЮСШ хх Масюк А.М.
Стрибки у довжину з розбігу юнаки 2004 р.н. та молодші
1 Касян Богдан 01.01.2004 Носівка 4,38 86 Бочок В.А.
2 Бабушкін Олександр 2005 «Україна 4,34 79 Кривоус Н.В.
3 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ-1 4,24 65 Беркут Н.П.
4 Чумак Вадим 13.04.2005 «Атлет» 3,92 28 Корецька С.М.
5 Глушенок Ілля 07.01.04 КДЮСШ-1 3,80 17 Антонова В.Г.
6 Гончар Вадим 03.06.2005 КДЮСШ-1 3,77 14 Лисенко К.В.
7 Царєгородцев Ярослав 01.04.2004 «Атлет» 3,72 10 Корецька С.М.
8 Іцко Дмитро 12.05.2004 «Україна 3,66 5 Філіпова В.І.
9 Дяченко Мирослав 14.11.2006 ЗОШ №18 3,62 1 Дудко Т.А.
10 Іванов Євген 2004 «Атлет» 3,55 0 Корецька С.М.
11-12 Масоновець Максим 2004 «Україна 3,53 0 Філіпова В.І.
11-12 Дмитрук Андрій 16.12.2004 «Атлет» 3,53 0 Корецька С.М.
13 Шкурський Андрій 2004 «Україна 3,50 0 Кривоус Н.В.
14 Ролік Дмитро 02.07.2004 «Атлет» 3,49 0 Корецька С.М.
15 Торія Єгор 2004 ОДЮСШ 3,46 0 Масюк А.М.
16 Гудков Кирило 04.04.2004 КДЮСШ-1 3,46 0 Єремейчук Л.П.
17 Сядуро Микола 31.08.2005 КДЮСШ-1 3,45 0 Лисенко К.В.
18 Комаров Микола 19.05.2004 КДЮСШ-1 3,45 0 Беркут Н.П.
19 Коваленко Артем 28.10.2004 «Атлет» 3,43 0 Корецька С.М.
20 Барковський Артем 25.02.2005 «Україна 3,38 0 Плотіцини
21 Казанін Матвій 10.05.2007 КДЮСШ-1 3,34 0 Беркут Н.П.
22 Корнієнко Владислав 03.09.2005 «Атлет» 3,34 0 Корецька С.М.
23 Слісаренко Микита 2006 ОДЮСШ 3,29 0 Масюк А.М.
24 Гайдай Антон 21.07.2007 КДЮСШ-1 3,28 0 Красильник Т.С.
25 Коливан Микита 22.07.2007 КДЮСШ-1 3,26 0 Красильник Т.С.
26 Рак Денис 15.11.2005 КДЮСШ-1 3,25 0 Красильник Т.С.
27 Буренок Павло 29.07.2005 «Атлет» 3,24 0 Корецька С.М.
28 Примаченко Іван 11.09.2006 КДЮСШ-1 3,14 0 Красильник Т.С.
29 Галушка Богдан 06.03.2006 КДЮСШ-1 3,11 0 Антонова В.Г.
30 Барбаш Нікіта 07.06.2004 КДЮСШ-1 3,06 0 Антонова В.Г.
31-32 Давиденко Максим 10.09.2004 КДЮСШ-1 3,05 0 Антонова В.Г.
31-32 Буровець Кирило 26.11.2006 «Україна 3,05 0 Філіпова В.І.
33 Москаленко Ярослав 2007 ОДЮСШ 3,04 0 Масюк А.М.
34 Гук Віталій 24.03.2005 «Атлет» 3,03 0 Корецька С.М.
35 Дубатовк Дмитро 2006 КДЮСШ-1 3,02 0 Красильник Т.С.
36 Лашко Назар 19.02.2007 КДЮСШ-1 3,02 0 Красильник Т.С.
37 Долішний Максим 31.07.2005 КДЮСШ-1 3,02 0 Антонова В.Г.
38 Малишенко Сергій 09.05.2008 КДЮСШ-1 2,96 0 Лисенко К.В.
39 Летошко Олександр 10.03.2008 КДЮСШ-1 2,94 0 Лисенко К.В.
40 Силенко Сергій 02.07.2004 «Атлет» 2,86 0 Вятиорець С.Є., Середа С.С
41 Пікуль Дмитро 03.12.2005 КДЮСШ-1 2,86 0 Антонова В.Г.
42 Абакуменко Микита 01.08.2006 «Атлет» 2,86 0 Вятиорець С.Є., Середа С.С
43 Коломієць Олександр 27.08.2005 «Атлет» 2,81 0 Корецька С.М.
44 Бреус Максим 06.02.2005 «Атлет» 2,80 0 Корецька С.М.
45 Шевченко Олексій 18.02.2005 «Атлет» 2,78 0 Корецька С.М.
46 Желдак Микита 05.04.2008 «Україна 2,78 0 Філіпова В.І.
47 Пономаренко Денис 16.02.2008 «Атлет» 2,75 0 Філіпова В.І.
48 Долішний Іван 19.06.2007 КДЮСШ-1 2,72 0 Антонова В.Г.
49 Стороженко Тихон 05.05.2006 КДЮСШ-1 2,69 0 Антонова В.Г.
50 Тищенко Олександр 2007 «Атлет» 2,67 0 Корецька С.М.
51 Пінчук Нікіта 2007 КДЮСШ-2 2,58 0 Хорт Т.М.
52 Тригуб Максим 29.06.2008 КДЮСШ-1 2,43 0 Лисенко К.В.
Вовковницький Дмитро 02.12.2006 КДЮСШ-1 хх Красильник Т.С.
Радовський Роман 10.05.2007 КДЮСШ-1 хх Красильник Т.С.
Корж Нікіта 19.08.2007 КДЮСШ-1 хх Лисенко К.В.
Дробишев Артем 17.03.2008 «Україна хх Філіпова В.І.
Біг 60м дівчата 2002-2003 р.р.н.
1 Буряк Лілія 11.03.2003 «Атлет» 8,2

Ф-8,1

473 Шульга О.П.
2 Мітькіна Вероніка 26.09.2002 «Україна 8,7

Ф-8,6

335 Плотіцини
3 Онісиле Катерина 17.03.2002 «Україна 8,8

Ф-8,7

312 Плотіцини
4 Лемеш Анастасія 11.11.2002 «Україна 8,8

Ф-8,8

291 Плотіцини
5 Дворніченко Яна 2003 «Атлет» 8,8

Ф-8,8

291 Шульга О.П.
6 Рябчун Анастасія 15.08.2003 Корюківка 8,8

Ф-9,0

291 Лисік Р.Г.
7 Ларченко Аліна 24.11.2002 «Атлет» 9,0

Ф-9,1

252 Вятиорець С.Є., Середа С.С
8 Бондар Ангеліна 14.07.2003 КДЮСШ-1 9,0

Ф-9,1

252 Беркут Н.П.
9 Авраменко Анна 10.09.2003 ОДЮСШ 9,1 252 Синявська Ю.Г.
10 Маслак Анастасія 2003 «Україна 9,2 218 Плотіцини
11 Філон Марія 21.09.2002 ОДЮСШ 9,3 202 Синявська Ю.Г.
12 Грось Єва 30.07.2003 Корюківка 9,3 202 Лисік Р.Г.
13 Крупка Анна 20.09.2003 «Атлет» 9,4 188 Шульга О.П.
14 Грищенко Карина 29.03.2003 ОДЮСШ 9,4 188 Синявська Ю.Г.
15 Ніжинець Анна 02.01.2003 КДЮСШ-1 9,5 174 Беркут Н.П.
16 Ковбаса Катерина 09.05.2002 КДЮСШ-2 9,6 161 Шевчук О.Л.
17 Бузіян Анастасія 14.03.2003 Корюківка 9,7 148 Лисік Р.Г.
18 Кругол Анна 21.11.2003 «Україна 9,8 137 Філіпова В.І.
19 Прочухан Юлія 25.04.2002 «Україна 9,8 137 Плотіцини
20 Замашкіна Карина 21.03.2003 КДЮСШ-1 9,8 137 Беркут Н.П.
21 Ващенко Дарина 03.07.2003 КДЮСШ-1 9,8 137 Беркут Н.П.
22 Сіманова Анжеліка 17.02.2002 «Атлет» 9,8 137 Вятиорець С.Є., Середа С.С
23 Стось Валерія 01.12.2003 «Атлет» 9,9 126 Корецька С.М.
24 Сушкова Анастасія 08.07.2002 ОДЮСШ 10,0 115 Синявська Ю.Г.
25 Давиденко Світлана 14.03.2003 КДЮСШ-1 10,1 106 Антонова В.Г.
26 Вовкогон Діана 06.06.2002 КДЮСШ-1 10,3 88 Єремейчук Л.П.
27 Тарусова Карина «Україна 10,4 79 Філіпова В.І.
28 Дяченко Олександра 12.07.2007 КДЮСШ-1 10,6 64 Антонова В.Г.
29 Полив’яна Аня 06.09.2002 «Україна 10,8 Плотіцини
п/к Стецькова Тетяна 09.03.2000 КДЮСШ-1 8,3 Красильник Т.С.
п/к Картак Валерія 10.01.2001 «Атлет» 8,9 Шульга О.П.
п/к Лебідь Дар’я 12.02.2001 «Україна 9,7 Філіпова В.І.
п/к Савеко Аліна 06.11.2001 КДЮСШ-1 10,8 Антонова В.Г.
Біг 60 м дівчата 2004 р.н. та молодші
1 Красільник Віолета 02.05.2005 КДЮСШ-1 8,8

Ф-8,8

291 Красильник Т.С.
2 Копитько Анастасія 21.03.2004 «Атлет» 9,1

Ф-8,9

271 Вятиорець С.Є., Середа С.С
3 Тонконог Діана 09.10.2004 Носівка 9,0

Ф-9,0

252 Бочок В.А.
4 Красножон Софія 13.10.2004 «Атлет» 9,3

Ф-9,2

252 Вятиорець С.Є., Середа С.С
5 Примаченко Анастасія 04.02.2004 КДЮСШ-1 9,1

Ф-9,2

235 Красильник Т.С.
6 Бишек Ксенія 04.02.2005 КДЮСШ-1 9,6

Ф-9,6

161 Антонова В.Г.
7 Тарасенко Марія 11.04.2004 Носівка 9,5

Ф-9,7

174 Бочок В.А.
8 Величко Марія 11.03.2004 «Україна 9,2

Ф-9,7

218 Філіпова В.І.
9 Каракостантинова Вероніка 26.07.2006 КДЮСШ-1 9,6 161 Шевчук О.Л.
10 Шаміна Вікторія 12.01.2004 Корюківка 9,6 161 Лисік Р.Г.
11 Лебедь Олена 2005 «Україна 9,6 161 Кривоус Н.В.
12 Писанка Дар’я 04.02.2004 «Україна 9,6 161 Філіпова В.І.
13 Жембас Лілія 28.06.2004 Носівка 9,7 148 Бочок В.А.
14 Соловйова Дар’я 21.11.2004 «Атлет» 9,7 148 Шульга О.П.
15 Коршек Анастасія 11.04.2005 КДЮСШ-1 9,7 148 Шевчук О.Л.
16 Бендик Богдан 2004 КДЮСШ-1 9,7 148 Шевчук О.Л.
17 Нечипоренко Даша 08.03.2005 «Україна 9,7 148 Плотіцини
18 Борисенко Софія 28.12.2000 «Україна 9,7 148 Філіпова В.І.
19 Медведєва Діана 11.04.2006 КДЮСШ-1 9,8 137 Шевчук О.Л.
20 Мироненко Карина 2004 «Атлет» 9,8 137 Шульга О.П.
21 Протченко Даша 25.11.2004 КДЮСШ-1 9,9 126 Лисенко К.В.
22 Лисенко Тетяна 26.02.2004 КДЮСШ-1 10,0 115 Єремейчук Л.П.
23 Бобир Марія 27.07.2004 КДЮСШ-1 10,0 115 Єремейчук Л.П.
24 Кірієнко Анастасія 01.09.2004 «Україна 10,0 115 Філіпова В.І.
25 Кожем’яко Світлана 2004 «Україна 10,1 106 Кривоус Н.В.
26 Жданова Валерія 26.08.2005 КДЮСШ-1 10,1 106 Красильник Т.С.
27 Дудко Наталія 09.01.2008 ЗОШ №18 10,2 96 Дудко Т.А.
28 Мельник Ірина 19.07.2004 КДЮСШ-1 10,3 88 Єремейчук Л.П.
29 Андреєва Вікторія 06.02.2004 КДЮСШ-1 10,4 79 Єремейчук Л.П.
30 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 «Атлет» 10,4 79 Корецька С.М.
31 Пожилова Вікторія 2004 КДЮСШ-2 10,4 79 Шевчук О.Л.
32 Коваленко Юлія 2006 «Україна 10,4 79 Лагункова Н.М.
33 Тищенко Карина 22.09.2005 «Атлет» 10,5 72 Корецька С.М.
34 Ілляш Аліна 19.09.2006 Носівка 10,5 72 Бочок В.А.
35 Самсонова Анна 2007 КДЮСШ-2 10,5 72 Хорт Т.М.
36 Мироненко Карина 07.07.2004 «Атлет» 10,6 64 Шульга О.П.
37 Буровець Тетяна 25.01.2006 «Україна 10,6 64 Філіпова В.І.
38 Жембас Олександра 21.03.2006 Носівка 10,7 57 Бочок В.А.
39 Радіонова Віктоорія 13.06.2005 «Атлет» 10,7 57 Корецька С.М.
40 Єременко Марія 26.02.2006 ЗОШ №18 10,7 57 Дудко Т.А.
41 Миткевич Ксенія 28.07.2007 ЗОШ №18 10,8 51 Дудко Т.А.
42 Пригаро Вікторія 06.09.2005 «Атлет» 10,8 51 Корецька С.М.
43 Нестеренко Анна 2009 «Україна 10,9 45 Кривоус Н.В.
44 Фесюн Лілія 13.11.2005 «Атлет» 10,9 45 Корецька С.М.
45 Крищенко Ольга 24.07.2004 КДЮСШ-1 10,9 45 Єремейчук Л.П.
46 Середа Софія 22.11.2007 «Атлет» 11,0 39 Вятиорець С.Є., Середа С.С
47 Ковеза Дар’я 03.02.2007 «Атлет» 11,2 28 Корецька С.М.
48 Недобой Юлія 18.05.2007 «Україна 11,3 24 Філіпова В.І.
49 Седневець Вікторія 21.12.2004 «Атлет» 11,3 24 Корецька С.М.
50 Бойко Софія 13.08.2008 «Україна 11,4 19 Філіпова В.І.
51 Карпенок Поліна 23.08.2005 «Атлет» 11,4 19 Корецька С.М.
52 Петрачова Катерина 28.06.2008 КДЮСШ-1 11,5 15 Лисенко К.В.
53 Обабко Людмила 18.02.2006 «Атлет» 11,5 15 Вятиорець С.Є., Середа С.С
54 Мостоша Анастасія 13.07.2004 КДЮСШ-1 11,6 11 Єремейчук Л.П.
55 Алефіренко Єлизавета 2008 КДЮСШ-2 11,6 11 Хорт Т.М.
56 Комаровська Валерія 27.12.2004 «Атлет» 11,6 11 Корецька С.М.
57 Поклад Вероніка 09.07.2006 «Атлет» 11,7 8 Корецька С.М.
58 Неізвєстна Анастасія 09.07.2004 КДЮСШ-1 11,8 5 Єремейчук Л.П.
59 Патук Варвара 23.03.2008 КДЮСШ-1 12,1 0 Антонова В.Г.
60 Миткевич Ксенія 28.07.2007 ЗОШ №18 12,1 0 Дудко Т.А.
61 Біла Дар’я 19.06.2007 ЗОШ №18 12,6 0 Дудко Т.А.
62 Никифоренко Альона 13.05.2004 Корюківка DNF Сахута А.О.
Біг 300м дівчата 2002-2003 р.н.
1 Онісиле Катерина 17.03.2002 «Україна 50,5 234 Плотіцини
2 Ларченко Аліна 24.11.2002 «Атлет» 51,4 214 Вятиорець С.Є., Середа С.С
3 Грищенко Карина 29.03.2003 ОДЮСШ 52,3 195 Синявська Ю.Г.
4 Крупка Анна 29.09.2003 «Атлет» 53,0 181 Шульга О.П.
5 Лемеш Анастасія 11.11.2002 «Україна 54,1 160 Плотіцини
6 Ковбаса Катерина 09.05.2002 КДЮСШ-2 55,1 144 Шевчук О.Л.
7 Філон Марія 21.09.2002 ОДЮСШ 55,8 132 Синявська Ю.Г.
8 Замашкіна Карина 21.03.2003 КДЮСШ-1 57,1 113 Беркут Н.П.
9 Сіманова Анжеліка 17.02.2002 «Атлет» 57,8 104 Вятиорець С.Є., Середа С.С
10 Сушкова Анастасія 08.07.2002 ОДЮСШ 58,5 95 Синявська Ю.Г.
Біг 300м дівчата 2004 р.н. та молодші
1 Тонконог Діана 09.10.2004 Носівка 49,5 259 Бочок В.А.
2 Красножон Софія 13.10.2004 «Атлет» 52,0 201 Вятиорець С.Є., Середа С.С
3 Лебедь Олена 2005 «Україна 52,4 193 Кривоус Н.В.
4 Тарасенко Марія 11.04.2004 Носівка 54,2 159 Бочок В.А.
5 Мироненко Карина 07.07.2004 «Атлет» 54,9 147 Шульга О.П.
6 Караконстантинова Вероніка 26.07.2006 КДЮСШ-2 55,4 139 Шевчук О.Л.
7 Жембас Лілія 28.06.2004 Носівка 55,4 139 Бочок В.А.
8 Коршек Анастасія 11.04.2005 КДЮСШ-2 56,3 125 Шевчук О.Л.
9 Медведєва Діана 11.04.2006 КДЮСШ-2 56,9 116 Шевчук О.Л.
10 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 «Атлет» 57,2 112 Корецька С.М.
11 Коваленко Юлія 2006 «Україна 57,8 104 Лагункова Н.М.
12 Дудко Наталія 09.01.2008 ЗОШ №18 59,0 89 Дудко Т.А.
13 Бендик Богдана 2004 КДЮСШ-2 59,0 89 Шевчук О.Л.
14 Ілляш Аліна 19.09.2006 Носівка 59,2 87 Бочок В.А.
15 Обабко Людмила 18.02.2006 Носівка 1,02,8 50 Бочок В.А.
16 Пожилова Валерія 2004 КДЮСШ-2 1,02,9 49 Шевчук О.Л.
17 Середа Софія 22.11.2007 «Атлет» 1,09,3 48 Вятиорець С.Є., Середа С.С
18 Ковеза Дар’я 2007 «Атлет» 1,10,3 0 Корецька С.М.
Біг 600м дівчата 2002-2003 р.н.
1 Дворніченко Яна 20.07.2006 «Атлет» 1,51,5 362 Шульга О.П.
2 Авраменко Анна 10.09.2003 ОДЮСШ 2,02,4 235 Синявська Ю.Г.
3 Чугай Єлизавета 31.10.2003 «Атлет» 2,03,7 222 Шульга О.П.
4 Вінниченко Анастасія 06.01.2002 КДЮСШ-1 2,03,9 221 Антонова В.Г.
5 Рябчун Анастасія 15.08.2003 Корюківка 2,06,2 200 Лисік Ю.Г.
Біг 600м дівчата 2004 р.н. та молодші
1 Копитько Анастасія 21.03.2004 «Атлет» 1,50,8 372 Вятиорець С.Є., Середа С.С
2 Лугіна Вікторія 2005 «Україна 1,58,4 276 Лагункова Н.М.
3 Ткаченко Анна 2007 «Україна 2,02,9 230 Кривоус Н.В.
4 Никифоренко Альона 13.05.2004 Корюківка 2,12,5 152 Сахута А.О.
5 Дмитренко Аліна 2006 «Україна 2,17,1 123 Кривоус Н.В.
6 Соловйова Дар’я 21.11.2004 «Атлет» 2,21,1 100 Шульга О.П.
7 Дзюба Марія

 

03.07.2005 КДЮСШ-1 2,29,3 63 Антонова В.Г.
Стрибки у довжину з розбігу дівчата 2002-2003 р.р.н.
Буряк Лілія 11.03.2003 «Атлет» 5,03 396 Шульга О.П.
Рябчун Анастасія 15.08.2003 Корюківка 4,51 255 Лисік Р.Г.
Бондар Ангеліна 14.07.2003 КДЮСШ-1 4,25 195 Беркут Н.П.
Грось Єва 30.07.2003 Корюківка 4,08 159 Лисік Р.Г.
Онісиле Катерина 2002 «Україна 3,92 128 Плотіцини
Філон Марія 21.09.2002 ОДЮСШ 3,84 113 Синявська Ю.Г.
Авраменко Анна 10.09.2003 ОДЮСШ 3,75 98 Синявська Ю.Г.
Ніжинець Анна 02.01.2003 КДЮСШ-1 3,64 79 Беркут Н.П.
Бузіян Анастасія 14.03.2003 Корюківка 3,63 78 Лисік Р.Г.
Кругол Анна 21.11.2003 «Україна 3,59 71 Філіпова В.І.
Грищенко Карина 29.03.2003 ОДЮСШ 3,39 43 Синявська Ю.Г.
Сушкова Анастасія 08.07.2002 ОДЮСШ 3,31 32 Синявська Ю.Г.
Прочухан Юлія 25.04.2002 «Україна 3,25 25 Плотіцини
Стось Валерія 01.12.2003 «Атлет» 3,10 10 Корецька С.М.
Замашкіна Карина 21.03.2003 КДЮСШ-1 2,90 0 Беркут Н.П.
Маслак Анастасія 2003 «Україна хх Плотіцини

 

Головний суддя змагань                                                                Н.В.Кривоус

Секретар                                                                                          Н.М.Лагункова

 

Один комментарий

  1. маркела сасипатович:

    Есть ошибки в очках: см. бег 60м дев. 2002-03 г.р.— 7,8,9 места и 2004г.—3,4,5 места.

Оставить комментарий