Результати ІІІ етапу Гран-прі « Хто ти, майбутній олімпієць?»

 

12.05.2016 р.
м. Чернігів

 з\п Прізвище, ім’я спортсмена Дата народження ФСТ ДЮСШ Результат Розряд Очки Прізвище, І.П. тренера
Біг 60 м, дівчата 2003-2004 р. н.
1 Рибалко Софія 2003 У КДЮСШ Ф 8.0 (8.2) ІІІ 507 Кривоус Н.В
2 Буряк Лілія 2003 У «Атлет» Ф 8.3 (8.4) ІІІ 412 Шульга О.П.
3 Маслак Анастасія 2003 У КДЮСШ Ф 8.5 (8.7) Іюн 359 Платіцина
4 Дворніченко Яна 2003 У «Атлет» Ф 8.6 (8.7) Іюн 335 Шульга О.П.
5 Авраменко Анна 2003 К ОКДЮСШ Ф 8.6 (8.9) Іюн 335 Синявська Ю.Г.
6 Грищенко Карина 2003 К ОКДЮСШ Ф 8.7 (8.7) Іюн 312 Синявська Ю.Г.
7 Іщенко Лілія 2003 У КДЮСШ Ф 8.8 (8.7) Іюн 312 Плотіцина
8 Копитько Анастасія 2003 У «Атлет» 9.0 ІІюн 252 Корецька С.М.
9 Кондратенко Анастасія 2003 МОН КДЮСШ 9.0 ІІюн 252 Антонова В.Г
10 Кудіярова Анастасія 2004 У КДЮСШ 9.1 ІІюн 235 Плотіцина
11 Бондар Ангеліна 2003 МОН КДЮСШ-1 9.1 ІІюн 235 Беркут Н.П
12 Тарасенко Карина 2003 МОН КДЮСШ 9.2 ІІюн 218 Антонова В.Г
13 Саволій Валерія 2004 МОН КДЮСШ-1 9.3 ІІюн 202 Беркут Н.П
14 Козаченко Софія 2003 У КДЮСШ 9.4 ІІюн 188 Плотіцина
15 Чугай Ліза 2003 У «Атлет» 9.4 ІІюн 188 Шульга О.П.
16 Писанка Дар’я 2004 С КДЮСШ-2 9.4 ІІюн 188 Філіпови
17 Заплюсвічка Маргарита 2004 С КДЮСШ-2 9.5 ІІюн 174 Філіпови
18 Кругол Анна 2003 С КДЮСШ-2 9.5 ІІюн 174 Філіпови
19 Бірюк Анастасія 2004 МОН КДЮСШ-1 9.6 ІІІюн 161 Беркут Н.П
20 Василенко Ангеліна 2003 МОН КДЮСШ-1 9.7 ІІІюн 148 Ридзель Ю.М
21 Дорофеєва Віка 2003 МОН КДЮСШ-1 9.9 ІІІюн 126 Ридзель Ю.М
22 Протченко Дар’я 2004 МОН КДЮСШ-1 9.9 ІІІюн 126 Лисенко К.В
23 Скопіч Дар’я 2003 У КДЮСШ 10.2 б/р 96 Дятлова Ю.В
24 Брезгун Ольга 2003 У «Атлет» 10.2 б/р 96 Корецька С.М
25 Соловйова Дар’я 2004 У «Атлет» 10.3 б/р 88 Шульга О.П.
26 Косова Аліна 2004 МОН КДЮСШ-1 10.6 б/р 64 Ридзель Ю.М
27 Тарусова Карина 2003 С КДЮСШ-2 10.6 б/р 64 Філіпови
28 Руденок Анна 2004 С КДЮСШ-2 10.7 б/р 57 Філіпови
29 Паіс Аліна 2003 У КДЮСШ 10.9 б/р 45 Дятлова Ю.В
30 Савалій Валерія 2004 МОН КДЮСШ-1 DQ Беркут Н.П
Біг 60 м, дівчата 2001-2002 р. н.
1 Басанько Елеонора 2001 У КДЮСШ Ф 8.4(8.5) Іюн 385 Плотіцина
2 Маркова Анна 2002 У КДЮСШ Ф 8.5(8.5) Іюн 359 Кривоус Н.В
3 Митькина Вероніка 2002 У КДЮСШ Ф 8.7(8.7) Іюн 312 Плотіцина
4 Гавсієвич Ліза 2002 У КДЮСШ Ф 8.9(8.8) Іюн 291 Кривоус Н.В
5 Сила Ксенія 2002 У «Атлет» Ф 8.9 (8.8) Іюн 291 Вятіорець С.Е., Середа С.С
6 Сагайдачна Олена 2002 У КДЮСШ Ф 9.0 (9.0) ІІюн 252 Плотіцина
7 Руса Ірина 2002 У «Атлет» Ф 9.1 (9.0) ІІюн 252 Шульга О.П.
8 Грек Анна 2001 У КДЮСШ 9.1 ІІюн 235 Мельник О.М
9 Філон Марія 2002 К ОДЮСШ 9.1 ІІюн 235 Синявська Ю.Г
10 Лемеш Анастасія 2002 У КДЮСШ 9.2 ІІюн 218 Плотіцина
11 Суспина Анастасія 2001 У «Атлет» 9.2 ІІюн 218 Вятіорець С.Е., Середа С.С
12 Краснюк Крістіна 2002 У «Атлет» 9.2 ІІюн 218 Шульга О.П.
13 Остапенко Дар’я 2002 С КДЮСШ-2 9.2 ІІюн 218 Філіпови
14 Краснова Олена 2001 МОН КДЮСШ-1 9.3 ІІюн 202 Лисенко К.В
15 Ковбаса Катерина 2002 МОН КДЮСШ-2 9.4 ІІюн 188 Шевчук О.Л
16 Філон Аліна 2002 МОН КДЮСШ-1 10.0 б/р 115 Ридзель Ю.М
17 Лебедєва Анастасія 2002 МОН КДЮСШ-1 10.7 б/р 57 Ридзель Ю.М
18 Рой Марія 2001 У «Атлет» DQ Шульга О.П.
ПК Стецкова Тетяна 2000 МОН КДЮСШ-1 8.5 Іюн Красільник Т.С
ПК Жигалова Марина 2000 У «Атлет» 8.8 Іюн Корецька С.М
Біг 60 м, дівчата 2005 р. н., і молодші.
1 Лугіна Вікторія 2005 У КДЮСШ Ф 9.3 (9.3) ІІюн 202 Лагункова Н.М.
2 Красільник Віолета 2005 МОН КДЮСШ-1 Ф 9.4 (9.5) ІІюн 188 Красільник Т.С
3 Каракостантинова Вероніка 2006 МОН КДЮСШ-2 Ф 9.5 (9.3) ІІюн 202 Шевчук О.Л
4 Радіонова Вікторія 2005 У «Атлет» Ф 9.5 (9.8) ІІюн 174 Корецька С.М
5 Марченко Анастасія 2005 У «Атлет» Ф 9.6 (9.7) ІІІюн 161 Шульга О.П.
6 Хряпко Діана 2005 К ОДЮСШ Ф 9.8 (9.7) ІІІюн 148 Синявська Ю.Г
7 Сидора Катрина 2005 У «Атлет» 10.0 б/р 115 Шульга О.П.
8 Дороніна Діана 2007 МОН КДЮСШ-1 10.1 б/р 106 Антонова В.Г.
9 Безуменна Ліза 2006 У «Атлет» 10.2 б/р 96 Шульга О.П.
10 Жданова Валерія 2005 МОН КДЮСШ-1 10.3 б/р 88 Красільник Т.С
11 Коршек Анастасія 2005 МОН КДЮСШ-2 10.3 б/р 88 Шевчук О.Л
12 Йовенко Ярина 2005 У КДЮСШ 10.3 б/р 88 Лагункова Н.І
13 Дяченко Олександра 2007 МОН КДЮСШ-1 10.5 б/р 72 Антонова В.Г.
14 Середа Софія 2007 У «Атлет» 10.8 б/р 51 Вятіорець С.Е., Середа С.С
15 Тригубенко Діана 2006 МОН КДЮСШ-1 11.1 б/р 33 Антонова В.Г.
16 Король Анна 2005 МОН КДЮСШ-1 11.2 б/р 28 Красільник Т.С
17 Костюченко Софія 2007 МОН КДЮСШ-1 11.8 б/р 5 Антонова В.Г.
 Біг 60 м, юнаки 2001-2002 р. н.
1 Вовк Данило 2001 У «Атлет» Ф 7.2 (7.2) ІІІ 461 Вятіорець С.Е., Середа С.С
2 Кучеренко Богдан 2001 С ОКДЮСШ Ф 7.5 (7.4) ІІІ 375 Луценко В.В
3 Бован Олексій 2001 С ОКДЮСШ Ф 7.7 (7.5) ІІІ 338 Луценко І.В
4 Каранда Нікіта 2002 МОН КДЮСШ-2 Ф 7.8 (7.6) ІІІ 304 Хорт Т.М
5 Маруженко Богдан 2001 У «Атлет» Ф 7.8  (7.7) Іюн 273 Корецька С.М
6 Осаревич В’ячеслав 2001 У «Атлет» Ф 8.1 (7.7) І юн 273 Вятіорець С.Е., Середа С.С
7 Добродєй  Дмитро 2002 С ОКДЮСШ 8.0 ІІюн 197 Луценко В.В
8 Єрмольченко Єгор 2002 У КДЮСШ 8.1 ІІюн 175 Плотіцина
9 Руденко Богдан 2002 С КДЮСШ-2 8.1 ІІюн 175 Філіпови
10 Мирний Данило 2002 С КДЮСШ-2 8.1 ІІюн 175 Філіпови
11 Грищенко Владислав 2002 У КДЮСШ 8.3 ІІІюн 138 Мельник О.М
12 Ходаков Ярослав 2001 У «Атлет» 8.3 ІІІюн 138 Шульга О.П.
13 Руденко Микита 2001 С ОКДЮСШ 8.3 ІІІюн 138 Луценко І.В
14 Брика Богдан 2001 У «Атлет» 8.3 ІІІюн 138 Вятіорець С.Е., Середа С.С
15 Шпитальний Богдан 2002 У «Атлет» 8.6 ІІІюн 93 Вятіорець С.Е., Середа С.С
16 Сова Дмитро 2002 МОН КДЮСШ-2 8.7 ІІІюн 80 Хорт Т.М
17 Николаєнко Кирило 2002 У «Атлет» 8.9 б/р 58 Вятіорець С.Е., Середа С.С
18 Андрієнко Денис 2002 МОН КДЮСШ-1 8.9 б/р 58 Беркут Н.П
19 Соляник Денис 2002 МОН КДЮСШ-1 9.0 б/р 48 Ридзель Ю.М
20 Шостак Артем 2002 С ОКДЮСШ 9.0 б/р 48 Луценко І.В
21 Ситий Євген 2002 У «Атлет» 9.1 б/р 40 Шульга О.П.
22 Редянін Андрій 2002 МОН КДЮСШ-1 9.1 б/р 40 Беркут Н.П
23 Осколков Олександр 2002 С ОКДЮСШ 9.3 б/р 24 Луценко І.В
24 Гнівек Тарас 2001 У КДЮСШ 9.4 б/р 18 Дятлова Ю.В
25 Пащук Володимир 2002 МОН КДЮСШ-1 9.4 б/р 18 Беркут Н.П
26 Писанка Кирило 2002 У «Атлет» 9.5 б/р 12 Корецька С.М
27 Андрєєв Олексій 2002 МОН КДЮСШ-1 9.9 б/р 0 Беркут Н.П
28 Баклан В’ячеслав 2002 МОН КДЮСШ-1 10.7 б/р 0 Беркут Н.П
ПК Курика Нікіта 2000 У «Атлет» 8.4 ІІІюн Вятіорець С.Е., Середа С.С
ПК Сидоренко Дмитро 2000 У «Атлет» 8.8 ІІІюн Корецька С.М
ПК Йилдирим Деніз 1999 У «Атлет» 7.4 ІІІ Корецька С.М
ПК Чернев Костянтин 2000 У «Атлет» 7.6 ІІІ Шульга О.П.
ПК Землинський Богдан 2000 У «Атлет» 7.7 Іюн Шульга О.П.
ПК Барбаш Володимир 2000 МОН КДЮСШ-2 8.0 ІІюн Шевчук О.Л
ПК Слиш Олександр 2000 У «Атлет» 8.1 ІІюн Шульга О.П.
Біг 60 м, юнаки 2003-2004 р. н.
1 Гавриленко Максим 2003 МОН КДЮСШ-2 Ф 7.9 (8.0) Іюн 220 Шевчук О.Л
2 Сироватко Максим 2003 МОН КДЮСШ-2 Ф 8.0 (8.0) ІІюн 197 Шевчук О.Л
3 Колодій Нікіта 2003 МОН КДЮСШ-2 Ф 8.1 (8.0) ІІюн 197 Хорт Т.М
4 Тарасенко Віталій 2004 С ОКДЮСШ Ф 8.2 (8.2) ІІюн 156 Луценко В.В
5 Сторожок Максим 2003 У «Атлет» Ф 8.2 (8.3) ІІюн 156 Корецька С.М
6 Бойко  Микита 2003 КДЮСШ-1 Ф 8.3 (8.3) ІІІюн 138 Ридзель Ю.М
7 Савеслій Денис 2003 МОН КДЮСШ-2 8.4 ІІІюн 122 Хорт Т.М
8 Колот Олег 2003 У «Атлет» 8.5 ІІІюн 107 Корецька С.М
9 Романько Ілля 2003 У «Атлет» 8.5 ІІІюн 107 Корецька С.М
10 Герус Кирил 2004 МОН КДЮСШ-2 8.9 б/р 58 Луценко І.В
11 Саливон Артем 2003 С ОКДЮСШ 9.0 б/р 48 Луценко І.В
12 Лавренко Юрій 2003 МОН КДЮСШ-2 9.0 б/р 48 Шевчук О.Л
13 Кулик Юрій 2003 У «Атлет» 9.3 б/р 24 Корецька С.М
14 Козак Марк 2003 У «Атлет» 9.4 б/р 18 Корецька С.М
15 Міронько Роман 2003 МОН КДЮСШ-1 9.4 б/р 18 Беркут Н.П
16 Шевченко Владислав 2004 У КДЮСШ 9.6 б/р 7 Дятлова Ю.В
17 Токар Воодимир У КДЮСШ 9.6 б/р 7 Дятлова Ю.В
18 Громовий Іван 2004 МОН КДЮСШ-2 9.6 б/р 7 Луценко І.В
19 Крайнюк Дмитро 2003 МОН КДЮСШ-1 9.7 б/р 3 Беркут Н.П
20 Музика Микола 2003 МОН КДЮСШ-1 9.8 б/р 1 Беркут Н.П
21 Комаров Микола 2004 МОН КДЮСШ-1 9.9 б/р 0 Беркут Н.П
22 Міхєєнко Тимур 2003 МОН КДЮСШ-1 10.0 б/р 0 Беркут Н.П
23 Смірнов Єгор 2003 У КДЮСШ 10.1 б/р 0 Дятлова Ю.В
24 Брикін Вадим 2004 МОН КДЮСШ-1 10.2 б/р 0 Беркут Н.П
25 Говрусенко Денис 2004 МОН КДЮСШ-1 10.3 б/р 0 Беркут Н.П
26 Ващенко Олег 2004 МОН КДЮСШ-1 11.1 б/р 0 Беркут Н.П
Біг 60 м, юнаки 2005 р. н., і молодші.
1 Петренко Руслан 2005 МОН КДЮСШ-1 Ф 8.6 (8.6) ІІІюн 93 Беркут Н.П
2 Полевик Артем 2005 У КДЮСШ Ф 8.8 (8.9) ІІІюн 69 Кривоус Н.В
3 Желебецький Іван 2006 МОН КДЮСШ-2 Ф 8.9 (8.9) б/р 69 Хорт Т.М
4 Бабушкін Олександр 2005 У КДЮСШ Ф 9.1 (9.2) б/р 40 Кривоус Н.В
5 Триголосов Денис 2005 У КДЮСШ Ф 9.3 (9.3) б/р 24 Мельник О.М
6 Сядуро Микола 2005 МОН КДЮСШ-1 Ф 9.5 (9.2) б/р 31 Лисенко К.В
7 Галушка Богдан 2006 МОН КДЮСШ-2 9.4 б/р 18 Хорт Т.М
8 Малюга Дмитро 2005 У КДЮСШ 9.4 б/р 18 Мельник О.М
9 Малишенко Валентин 2005 МОН КДЮСШ-2 9.5 б/р 12 Луценко І.В., Красільник Т.С
10 Станкевич Олександр 2005 МОН КДЮСШ-2 9.5 б/р 12 Хорт Т.М
11 Величко Максим 2005 МОН КДЮСШ-2 9.5 б/р 12 Луценко І.В
12 Короткий Віталій 2005 У КДЮСШ 9.6 б/р 7 Кривоус Н.В
13 Соболь Микита 2006 У КДЮСШ 9.6 б/р 7 Мельник О.М
14 Гуріненко Віктор 2005 С ОКДЮСШ 9.8 б/р 1 Луценко І.В
15 Рак Денис 2005 МОН КДЮСШ-1 9.8 б/р 1 Красільник Т.С
16 Іванов Євген 2005 У «Атлет» 9.8 б/р 1 Корецька С.М
17 Гук Віталій 2005 У «Атлет» 10.0 б/р 0 Корецька С.М
18 Пильгуй Ярослав 2005 С ОКДЮСШ 10.1 б/р 0 Луценко І.В
19 Мироненко Денис 2006 У КДЮСШ 10.3 б/р 0 Мельник О.М
20 Доброходов Микита 2007 К ОДЮСШ 10.4 б/р 0 Синявська Ю.Г
21 Щербіна Ярослав 2006 МОН КДЮСШ-1 10.4 б/р 0 Красільник Т.С
22 Голод Дмитро 2005 МОН КДЮСШ-1 10.5 б/р 0 Красільник Т.С
23 Тімошенко Назар 2005 МОН КДЮСШ-1 10.6 б/р 0 Красільник Т.С
24 Билюба Артем 2005 У КДЮСШ 10.7 б/р 0 Мельник О.М
25 Клименко Павло 2007 МОН КДЮСШ-1 10.8 б/р 0 Антонова В.Г.
26 Шульга Іван 2007 МОН КДЮСШ-1 10.9 б/р 0 Антонова В.Г.
27 Летошко Олександр 2008 К ОДЮСШ 11.2 б/р 0 Синявська Ю.Г
28 Жданов Артем 2006 МОН КДЮСШ-1 11.5 б/р 0 Красільник Т.С
29 Станіченко Богдан 2006 МОН КДЮСШ-1 11.6 б/р 0 Красільник Т.С
30 Ковтун Богдан 2009 У КДЮСШ 11.6 б/р 0 Мельник О.М
31 Безручко Данило 2005 МОН КДЮСШ-1 12.5 б/р 0 Красільник Т.С
Біг 300 м, дівчата 2001-2002 р. н.
1 Маркова Анна 2002 У КДЮСШ 47.8 ІІІ 306 Кривоус Н.В
2 Коробко Катерина 2002 МОН КДЮСШ-2 50.0 Іюн 246 Шевчук О.Л
3 Гавсієвич Ліза 2002 У КДЮСШ 51.5 ІІюн 211 Кривоус Н.В
4 Грек Анна 2001 У КДЮСШ 51.5 ІІюн 211 Мельник О.М
5 Сила Ксенія 2002 У «Атлет» 52.1 ІІюн 199 Вятіорець С.Е., Середа С.С
6 Руса Ірина 2002 У «Атлет» 52.3 ІІюн 195 Шульга О.П.
7 Ребенок Катерина 2002 У КДЮСШ 52.6 ІІюн 189 Мельник О.М
8 Краснова Олена 2001 МОН КДЮСШ-1 54.1 ІІІюн 160 Лисенко К.В
9 Краснюк Крістіна 2002 У «Атлет» 55.0 ІІІюн 145 Шульга О.П.
10 Рой Марія 2001 У «Атлет» 58.1 б/р 100 Шульга О.П.
11 Ковбаса Катерина 2002 МОН КДЮСШ-2 58.3 б/р 98 Шевчук О.Л
12 Філон Аліна 2002 МОН КДЮСШ-1 58.4 б/р 96 Ридзель Ю.М
ПК Стецкова Тетяна 2000 МОН КДЮСШ-1 46.3 ІІІ Красільник Т.С
Біг 300 м, дівчата 2003-2004 р. н.
1 Буряк Лілія 2003 У «Атлет» 48.1 Іюн 297 Шульга О.П.
2 Грищенко Карина 2003 К ОДЮСШ 48.3 Іюн 292 Синявська Ю.Г
3 Тарасенко Карина 2003 МОН КДЮСШ-1 52.9 ІІюн 183 Антонова В.Г.
4 Чугай Ліза 2003 У «Атлет» 55.0 ІІІюн 145 Шульга О.П.
5 Протченко Дар’я 2004 МОН КДЮСШ-1 57.0 б/р 115 Лисенко К.В
6 Бірюк Анастасія 2003 МОН КДЮСШ-1 57.8 б/р 104 Беркут Н.П
7 Савалій Валерія 2004 МОН КДЮСШ-1 58.0 б/р 101 Беркут Н.П
8 Косова Аліна 2004 МОН КДЮСШ-1 1.01.1 б/р 76 Ридзель Ю.М
9 Дорофеєва Вікторія 2003 МОН КДЮСШ-1 1.03.4 б/р 45 Ридзель Ю.М
Біг 300 м, дівчата 2005 р. н., і молодші.
1 Лугіна Вікторія 2005 У КДЮСШ 54.1 ІІІюн 160 Лагункова Н.М.
2 Зуб Анастасія 2005 МОН КДЮСШ-1 55.8 ІІІюн 132 Антонова В.Г.
3 Каракостантинова Вероніка 2006 МОН КДЮСШ-2 56.0 ІІІюн 129 Шевчук О.Л
4 Радіонова Вікторія 2005 У «Атлет» 57.5 б/р 108 Корецька С.М
5 Коршек Анастасія 2005 МОН КДЮСШ-2 58.3 б/р 98 Шевчук О.Л
6 Хряпко Діана 2005 К ОДЮСШ 1.00.4 б/р 73 Синявська Ю.Г
7 Король Анна 2005 МОН КДЮСШ-1 1.03.3 б/р 46 Красільник Т.С
8 Безіменна Ліза 2006 У «Атлет» 1.04.0 б/р 40 Шульга О.П.
9 Марченко Анастасія 2005 У «Атлет» 1.04.9 б/р 33 Шульга О.П.
10 Сидора Катерина 2005 У «Атлет» 1.05.8 б/р 27 Шульга О.П.
11 Дороніна Діана 2007 МОН КДЮСШ-1 1.06.5 б/р 22 Антонова В.Г.
12 Дяченко Олександра 2007 МОН КДЮСШ-1 1.06.7 б/р 21 Антонова В.Г.
13 Середа Софія 2007 У «Атлет» 1.06.8 б/р 20 Вятіорець С.Е., Середа С.С
14 Тригубова Діана 2006 МОН КДЮСШ-1 1.14.6 б/р 0 Антонова В.Г.
15 Костюченко Софія 2007 МОН КДЮСШ-1 1.15.0 б/р 0 Антонова В.Г.
Біг 300 м, юнаки 2001-2002 р. н.
1 Вовк Данило 2001 У «Атлет» 38.3 ІІІ 385 Вятіорець С.Е., Середа С.С
2 Бован Олексій 2001 С ОКДЮСШ 39.9 ІІІ 305 Луценко І.В
3 Каранда Микита 2002 МОН КДЮСШ-2 40.3 Іюн 288 Хорт Т.М
4 Кучеренко Богдан 2001 С ОКДЮСШ 40.5 Іюн 279 Луценко В.В
5 Добродєй Дмитро 2002 С ОКДЮСШ 42.0 ІІюн 223 Луценко В.В
6 Осаревич В’ячеслав 2001 У «Атлет» 44.0 ІІІюн 162 Вятіорець С.Е., Середа С.С
7 Руденко Микита 2001 МОН КДЮСШ-2 46.3 б/р 109 Луценко І.В
8 Ходяков Ярослав 2001 У «Атлет» 50.1 б/р 47 Шульга О.П.
9 Андрієнко Денис 2002 МОН КДЮСШ-1 50.6 б/р 41 Беркут Н.П
10 Николаєнко Кирило 2002 У «Атлет» 51.2 б/р 34 Вятіорець С.Е., Середа С.С
11 Федянін Андрій 2002 МОН КДЮСШ-1 55.2 б/р 1 Беркут Н.П
12 Андрєєв Олексій 2002 МОН КДЮСШ-1 56.0 б/р 0 Беркут Н.П
13 Писанка Кирило 2002 У «Атлет» 57.9 б/р 0 Корецька С.М
ПК Луценко Іван 1987 С ОКДЮСШ 35.5 ІІІ Луценко В.В
ПК Чернобай Микола 2000 С ОКДЮСШ 37.5 ІІІ Масюк А.М
ПК Чернев Костянтин 2000 У «Атлет» 41.0 Іюн Шульга О.П.
Біг 300 м, юнаки 2003-2004 р. н.
1 Тарасенко Віталій 2004 С ОКДЮСШ 45.3 ІІІюн 130 Луценко І.В
2 Бойко Микита 2003 МОН КДЮСШ-1 48.0 б/р 78 Ридзель Ю.М
3 Романько Ілля 2003 У «Атлет» 48.9 б/р 64 Корецька С.М
4 Колодін Нікіта 2003 МОН КДЮСШ-2 49.2 б/р 59 Хорт Т.М
5 Колот Олег 2003 У «Атлет» 51.2 б/р 34 Корецька С.М
6 Козак Марк 2003 У «Атлет» 51.3 б/р 33 Корецька С.М
7 Музика Микола 2003 МОН КДЮСШ-1 53.5 б/р 12 Беркут Н.П
8 Кулик Юрій 2003 У «Атлет» 55.7 б/р 0 Корецька С.М
9 Міронько Роман 2003 МОН КДЮСШ-1 55.9 б/р 0 Беркут Н.П
10 Комаров Микола 2004 МОН КДЮСШ-1 56.9 б/р 0 Беркут Н.П
11 Брикін Вадим 2004 МОН КДЮСШ-1 58.5 б/р 0 Беркут Н.П
12 Карайнюк Дмитро 2003 МОН КДЮСШ-1 58.6 б/р 0 Беркут Н.П
13 Міхєєнко Тимут 2003 МОН КДЮСШ-1 1.00.2 б/р 0 Беркут Н.П
14 Говрусенко Денис 2004 МОН КДЮСШ-1 1.03.0 б/р 0 Беркут Н.П
Біг 300 м, юнаки 2005 р. н., і молодші.
1 Петренко Руслан 2005 МОН КДЮСШ-1 50.6 б/р 41 Беркут Н.П
2 Жолобецький Іван 2006 МОН КДЮСШ-2 51.6 б/р 30 Хорт Т.М
3 Полевик Артем 2005 У КДЮСШ 53.9 б/р 9 Кривоус Н.В
4 Сядуро Микола 2005 МОН КДЮСШ-1 54.2 б/р 7 Лисенко К.В
5 Бабушкін Олександр 2005 У КДЮСШ 54.4 б/р 6 Кривоус Н.В
6 Станкевич Олександр 2005 МОН КДЮСШ-2 56.0 б/р 0 Хорт Т.М
7 Триголосов Денис У КДЮСШ 57.6 б/р 0 Мельник О.М
8 Гук Віталій 2005 У «Атлет» 58.0 б/р 0 Корецька С.М
9 Короткий Віталій У КДЮСШ 58.6 б/р 0 Кривоус Н.В
10 Рак Денис 2005 МОН КДЮСШ-1 58.7 б/р 0 Красільник Т.С
11 Іванов Євген 2005 У «Атлет» 59.9 б/р 0 Корецька С.М
12 Голод Дмитро 2005 МОН КДЮСШ-1 1.00.1 б/р 0 Красільник Т.С
13 Щербіна Ярослав 2006 МОН КДЮСШ-1 1.01.5 б/р 0 Красільник Т.С
14 Тимошенко Назар 2005 МОН КДЮСШ-1 1.07.6 б/р 0 Красільник Т.С
15 Клименко Павло 2007 МОН КДЮСШ-1 1.08.3 б/р 0 Антонова В.Г.
16 Шульга Іван 2007 МОН КДЮСШ-1 1.08.9 б/р 0 Антонова В.Г.
17 Станіченко Богдан 2006 МОН КДЮСШ-1 1.10.7 б/р 0 Красільник Т.С
18 Жданов Артем 2006 МОН КДЮСШ-1 1.13.8 б/р 0 Красільник Т.С
Біг 600 м, дівчата 2001-2002 р. н.
1 Грек Анна 2001 У КДЮСШ 1.57.2 б/р 289 Мельник О.М
2 Вінніченко Анастасія 2002 МОН КДЮСШ-1 1.59.2 б/р 267 Антонова В.Г.
3 Суспина Аастасія 2001 У «Атлет» 2.03.2 б/р 227 Вятіорець С.Е., Середа С.С
ПК Шарило Тетяна 2000 МОН КДЮСШ-1 1.55.6 б/р Антонова В.Г.
ПК Жигалова Марина 2000 У «Атлет» 2.02.8 б/р Корецька С.М
Біг 600 м, дівчата 2003-2004 р. н.
1 Дворніченко Яна 2003 У «Атлет» 1.57.9 б/р 281 Шульга О.П.
2 Копитько Анастасія 2003 У «Атлет» 2.01.9 б/р 240 Корецька С.М.
3 Соловйова Дар’я 2004 У «Атлет» 2.39.1 б/р 31 Шульга О.П.
4 Рибалко Софія 2003 У КДЮСШ DNS Кривоус Н.В
Біг 600 м, дівчата 2005 р. н., і молодші.
1 Ткаченко Анна 2007 У КДЮСШ 2.03.4 б/р 225 Кривоус Н.В
2 Мельник Анастасія 2006 У КДЮСШ 2.10.2 б/р 169 Мельник О.М
3 Радіонова Вікторія 2005 У «Атлет» 2.12.9 б/р 149 Корецька С.М.
4 Дудко Наталія 2008 2.15.9 б/р 130 Дудко Н.
5 Жданова Валерія 2005 МОН КДЮСШ-1 2.28.1 б/р 68 Красільник Т.С
Біг 600 м, юнаки 2001-2002 р. н.
1 Брика Богдан 2001 У «Атлет» 1.46.7 б/р 155 Вятіорець С.Е., Середа С.С
2 Устінов Дмитро 2001 У КДЮСШ 1.47.6 б/р 146 Мельник О.М
3 Мишко Ярослав 2002 С КДЮСШ-2 1.50.6 б/р 118 Філіпови
4 Шпитальний Богдан 2002 У «Атлет» 1.56.2 б/р 76 Вятіорець С.Е., Середа С.С
5 Ахременко Станіслав 2001 У «Атлет» 2.00.1 б/р 52 Шульга О.П.
6 Гнівек Тарас 2001 У КДЮСШ 2.03.6 б/р 35 Дятлова Ю.В
7 Ситий Євген 2002 У «Атлет» 2.09.0 б/р 14 Шульга О.П.
ПК Слісаренко Максим 2000 С ОКДЮСШ 1.34.5 б/р Масюк А.М
ПК Пісня Сергій 1997 С ОКДЮСШ 1.36.3 б/р Луценко В.В
ПК Землинський Богдан 2000 У «Атлет» 1.42.2 б/р Шульга О.П.
ПК Слиш Олександр 2000 У «Атлет» 1.52.1 б/р Шульга О.П.
Біг 600 м, юнаки 2003-2004 р. н.
1 Гречанюк Владислав 2003 МОН КДЮСШ-1 1.59.7 б/р 54 Антонова В.Г.
2 Музика микола 2003 МОН КДЮСШ-1 2.00.4 б/р 50 Беркут Н.П
3 Писарєв Михайло 2003 С КДЮСШ-2 2.01.0 б/р 47 Філіпови
4 Комаров Микола 2004 МОН КДЮСШ-1 2.08.7 б/р 15 Беркут Н.П
5 Брикін Вадим 2004 МОН КДЮСШ-1 2.09.3 б/р 13 Беркут Н.П
6 Міронько Роман 2003 МОН КДЮСШ-1 2.20.8 б/р 0 Беркут Н.П
Біг 600 м, юнаки 2005 р. н., і молодші.
1 Соболь Микита 2006 У КДЮСШ 2.09.0 б/р 14 Мельник О.М
2 Мироненко Денис 2006 У КДЮСШ 2.16.1 б/р 0 Мельник О.М
3 Малюга Дмитро 2005 У КДЮСШ 2.16.4 б/р 0 Мельник О.М
 Довжина, дівчата 2001-2002 р. н.
1 Басанько Елеонора 2001 У КДЮСШ 4,52 Іюн 257 Плотіцина
2 Грек Анна 2001 У КДЮСШ 4,32 Іюн 210 Мельник О.М
3 Сила Ксенія 2002 У «Атлет» 4,28 Іюн 201 Вятіорець С.Е., Середа С.С
4 Гавсієвич Ліза 2002 У КДЮСШ 4,19 ІІюн 182 Кривоус Н.В
5 Філон Марія 2002 К ОДЮСШ 4,00 ІІюн 143 Синявська Ю.Г
6 Суспина Анастасія 2001 У «Атлет» 3,95 ІІюн 134 Вятіорець С.Е., Середа С.С
7 Сагайдачна Олена 2002 У КДЮСШ 3,88 ІІюн 121 Плотіцина
8 Філон Аліна 2002 МОН КДЮСШ-1 3,39 б/р 43 Ридзель Ю.М
9 Краснова Олена 2001 МОН КДЮСШ-1 3,37 б/р 40 Лисенко К.В
10 Лебедєва Анастасія 2002 МОН КДЮСШ-1 Ридзель Ю.М
11 Рой Марія 2001 У «Атлет» Шульга О.П.
Довжина, дівчата 2003-2004 р. н.
1 Буряк Лілія 2003 У «Атлет» 4,57 Іюн 269 Шульга О.П.
2 Маслак Анастасія 2003 У КДЮСШ 4,48 ІІ юн 247 Плотіцина
3 Іщенко Лілія 2003 У КДЮСШ 4,22 ІІ юн 188 Плотіцина
4 Дворніченко Яна 2003 У «Атлет» 4,20 ІІ юн 184 Шульга О.П.
5 Копитько Анастасія 2003 У «Атлет» 4,00 ІІ юн 143 Корецька С.М.
6 Кудлярова Анастасія 2004 У КДЮСШ 3,98 ІІ юн 139 Плотіцина
7 Грищенко Карина 2003 К ОДЮСШ 3,92 ІІ юн 128 Синявська Ю.Г
8 Авраменко Анна 2003 К ОДЮСШ 3,83 ІІюн 111 Синявська Ю.Г
9 Козаченко Софія 2003 У КДЮСШ 3,71 ІІІюн 91 Плотіцина
10 Бондар Ангеліна 2003 МОН КДЮСШ-1 3,71 ІІІюн 91 Беркут Н.П
11 Тарасенко Карина 2003 МОН КДЮСШ 3,65 ІІІюн 81 Антонова В.Г
12 Руденок Анна 2004 С КДЮСШ-2 3,62 ІІІюн 76 Філіпови
13 Кондратенко Анастасія 2003 МОН КДЮСШ 3,57 ІІІюн 68 Антонова В.Г
14 Протченко Дар’я 2004 МОН КДЮСШ-1 3,48 б/р 55 Лисенко К.В
15 Василенко Ангеліна 2003 МОН КДЮСШ-1 3,48 б/р 55 Ридзель Ю.М
16 Заплюсвічка Маргарита 2003 С КДЮСШ-2 3,44 б/р 50 Філіпови
17 Савалій Валерія 2004 МОН КДЮСШ-1 3,44 б/р 50 Беркут Н.П
18 Бірюк Анастасія 2003 МОН КДЮСШ-1 3,41 б/р 45 Беркут Н.П
19 Кругол Анна 2003 С КДЮСШ-2 3,32 б/р 34 Філіпови
20 Писанка Дар’я 2004 С КДЮСШ-2 3,22 б/р 22 Філіпови
21 Дорофеєва Вікторія 2003 МОН КДЮСШ-1 3,14 б/р 14 Ридзель Ю.М
22 Косова Аліна 2004 МОН КДЮСШ-1 3,12 б/р 12 Ридзель Ю.М
23 Брезгун Ольга 2003 У «Атлет» 3,11 б/р 11 Корецька С.М.
24 Скопич Дар’я 2003 У КДЮСШ 3,10 б/р 10 Дятлова Ю.В
25 Тарусова Карина 2003 С КДЮСШ-2 3,03 б/р 4 Філіпови
26 Пліс Аліна 2003 У КДЮСШ 2,66 б/р 0 Дятлова Ю.В
Довжина , дівчата 2005 р. н., і молодші.
1 Лугіна Вікторія 2005 У КДЮСШ 3,63 ІІІюн 78 Лагункова Н.М
2 Мельник Анастасія 2006 У КДЮСШ 3,57 ІІІюн 68 Мельник О.М
3 Красильник Віолета 2005 МОН КДЮСШ-1 3,46 б/р 52 Красільник Т.С
4 Зуб Анастасія 2005 МОН КДЮСШ-1 3,31 б/р 32 Антонова В.Г.
5 Хряпко Діана 2005 К ОДЮСШ 3,29 б/р 30 Синявська Ю.Г
6 Марченко Анастасія 2005 У «Атлет» 3,22 б/р 22 Шульга О.П.
7 Радіонова Вікторія 2005 У «Атлет» 3,22 б/р 22 Корецька С.М.
8 Йовенко Ярина 2005 У КДЮСШ 3,10 б/р 10 Лагункова Н.М
9 Безименна Ліза 2006 У «Атлет» 2,65 б/р 0 Шульга О.П.
10 Король Анна 2005 МОН КДЮСШ-1 2,32 б/р 0 Красільник Т.С
11 Жданова Валерія 2005 МОН КДЮСШ-1 Красільник Т.С
12 Сидора Катерина 2005 У «Атлет» Шульга О.П.
Довжина, юнаки 2001-2002 р. н.
1 Кучеренко Богдан 2001 С ОКДЮСШ 5,47 Іюн 278 Луценко В.В
2 Вовк Данило 2001 У «Атлет» 5,34 Іюн 251 Вятіорець С.Е., Середа С.С
3 Джиба Владислав 2001 С КДЮСШ-2 5,29 ІІюн 241 Філіпови
4 Маруженко Богдан 2001 У «Атлет» 5,16 ІІюн 215 Корецька С.М.
5 Грищенко Владислав 2002 У КДЮСШ 4,78 ІІюн 146 Мельник О.М
6 Добродєй Дмитро 2002 С ОКДЮСШ 4,70 ІІІюн 133 Луценко В.В
7 Мирний Данило 2002 С КДЮСШ-2 4,53 ІІІюн 106 Філіпови
8 Єрмольченко Єгор 2002 У КДЮСШ 4,50 ІІІюн 101 Плотіцина
9 Сова Дмитро 2002 МОН КДЮСШ-2 4,40 ІІІюн 87 Хорт Т.М
10 Руденко Богдан 2002 С КДЮСШ-2 4,17 ІІІюн 56 Філіпови
11 Хаценко дмитро 2001 МОН КДЮСШ-1 4,17 ІІІюн 56 Красільник Т.С
12 Андрієнко Денис 2002 МОН КДЮСШ-1 4,00 ІІІюн 37 Беркут Н.П
13 Бутько Артур 2002 МОН КДЮСШ-1 4,00 ІІІюн 37 Красільник Т.С
14 Федянін Андрій 2002 МОН КДЮСШ-1 3,96 б/р 32 Беркут Н.П
15 Сивопляс Олександр 2002 У КДЮСШ 3,90 б/р 26 Мельник О.М
16 Палянський Богдан 2002 МОН КДЮСШ-1 3,90 б/р 26 Ридзель Ю.М
17 Гнивек Тарас 2001 У КДЮСШ 3,90 б/р 26 Дятлова Ю.В
18 Шостак Артем 2002 С ОКДЮСШ 3,88 б/р 24 Луценко І.В.
19 Свериденко Олександр 2001 МОН КДЮСШ-1 3,88 б/р 24 Ридзель Ю.М
20 Скорина Владислав 2002 МОН КДЮСШ-1 3,87 б/р 23 Лисенко К.В
21 Осколков Олександр 2002 С ОКДЮСШ 3,78 б/р 15 Луценко І.В.
22 Осаревич В’ячеслав 2001 У «Атлет» 3,76 б/р 13 Вятіорець С.Е., Середа С.С
23 Николаєнко Кирило 2002 У «Атлет» 3,71 б/р 9 Вятіорець С.Е., Середа С.С
24 Писанка Кирило 2002 У «Атлет» 3,53 б/р 0 Корецька С.М
25 Андрєєв Олексій 2002 МОН КДЮСШ-1 3,51 б/р 0 Беркут Н.П
26 Пащук Володимир 2002 МОН КДЮСШ-1 3,50 б/р 0 Беркут Н.П
27 Соляник Денис 2002 МОН КДЮСШ-1 3,43 б/р 0 Ридзель Ю.М
28 Баклан В’ячеслав 2002 МОН КДЮСШ-1 2,62 б/р 0 Беркут Н.П
ПК Йгелдирим Деніз 1999 У «Атлет» 4,88 ІІюн Корецька С.М.
ПК Сидоренко Дмитро 2000 У «Атлет» Корецька С.М.
Довжина, юнаки 2003-2004 р. н.
1 Сироватко Максим 2003 МОН КДЮСШ-2 4,84 ІІюн 156 Шевчук О.Л
2 Гавриленко Максим 2003 МОН КДЮСШ-2 4,61 ІІІюн 118 Шевчук О.Л
3 Романько Ілля 2003 У «Атлет» 4,43 ІІІюн 91 Корецька С.М.
4 Бойко Микита 2003 МОН КДЮСШ-1 4,30 ІІІюн 73 Ридзель Ю.М
5 Писарєв Михайло 2003 С КДЮСШ-2 4,23 ІІІюн 64 Філіпови
6 Колодін Нікіта 2003 МОН КДЮСШ-2 4,23 ІІІюн 64 Хорт Т.М
7 Колот Олег 2003 У «Атлет» 4,22 ІІІюн 63 Корецька С.М
8 Савалій Денис 2003 МОН КДЮСШ-2 4,14 ІІІюн 53 Хорт Т.М
9 Музика Микола 2003 МОН КДЮСШ-1 4,05 ІІІюн 42 Беркут Н.П
10 Сторожок Максим 2003 У «Атлет» 4,01 ІІІюн 38 Корецька С.М.
11 Кулик Юрій 2003 У «Атлет» 3,96 б/р 32 Корецька С.М
12 Миронько Роман 2003 МОН КДЮСШ-1 3,93 б/р 29 Беркут Н.П
13 Саливон Артем 2003 С ОКДЮСШ 3,92 б/р 28 Луценко І.В.
14 Міхєєнко Тимур 2003 МОН КДЮСШ-1 3,91 б/р 27 Беркут Н.П
15 Герус Кирило 2004 МОН КДЮСШ-2 3,90 б/р 26 Луценко І.В.
16 Лавренко Юрій 2003 МОН КДЮСШ-2 3,74 б/р 11 Шевчук О.Л
17 Токар Володимир 2003 У КДЮСШ 3,67 б/р 6 Дятлова Ю.В
18 Козак Марк 2003 У «Атлет» 3,61 б/р 2 Корецька С.М
19 Брикін Вадим 2004 МОН КДЮСШ-1 3,60 б/р 1 Беркут Н.П
20 Комаров Микола 2004 МОН КДЮСШ-1 3,60 б/р 1 Беркут Н.П
21 Крайнюк Дмитро 2003 МОН КДЮСШ-1 3,50 б/р 0 Беркут Н.П
22 Громовий Іван 2004 МОН КДЮСШ-2 3,33 б/р 0 Луценко І.В.
23 Гаврусенко Денис 2004 МОН КДЮСШ-1 3,32 б/р 0 Беркут Н.П
24 Смірнов Єгор 2003 У КДЮСШ 3,27 б/р 0 Дятлова Ю.В
25 Ващенко Олег 2004 МОН КДЮСШ-1 2,13 б/р 0 Беркут Н.П
Довжина, юнаки 2005 р. н., і молодші.
1 Петренко Руслан 2005 МОН КДЮСШ-1 4,00 ІІІюн 37 Беркут Н.П
2 Малюга Дмитро 2005 У КДЮСШ 3,92 б/р 28 Мельник О.М
3 Соболь Микита 2006 У КДЮСШ 3,73 б/р 10 Мельник О.М
4 Галушка Богдан 2006 МОН КДЮСШ-2 3,71 б/р 9 Хорт Т.М
5 Станкович Олександр 2005 МОН КДЮСШ-2 3,68 б/р 7 Хорт Т.М
6 Триголосов Денис 2005 У КДЮСШ 3,57 б/р 0 Мельник О.М
7 Сядуро Микола 2005 МОН КДЮСШ-1 3,54 б/р 0 Лисенко К.В
8 Гук Віталій 2005 У «Атлет» 3,50 б/р 0 Корецька С.М
9 Пильгуй Ярослав 2005 МОН КДЮСШ-2 3,46 б/р 0 Луценко І.В.
10 Величко Максим 2005 МОН КДЮСШ-2 3,44 б/р 0 Луценко І.В.
11 Іванов Євген 2005 У «Атлет» 3,43 б/р 0 Корецька С.М
12 Щербіна Ярослав 2006 МОН КДЮСШ-1 3,39 б/р 0 Красільник Т.С
13 Гуріленко віктор 2005 С ОКДЮСШ 3,37 б/р 0 Луценко І.В.
14 Максименко Валентин 2005 МОН КДЮСШ-2 3,20 б/р 0 Луценко І.В.
15 Шульга Іван 2007 МОН КДЮСШ-1 3,16 б/р 0 Антонова В.Г.
16 Тімошенко Назар 2005 МОН КДЮСШ-1 3,12 б/р 0 Красільник Т.С
17 Доброходов Микита 2007 К ОДЮСШ 3,10 б/р 0 Синявська Ю.Г
18 Би люба Артем 2005 У КДЮСШ 3,10 б/р 0 Мельник О.М
19 Клименко Павло 2007 МОН КДЮСШ-1 2,87 б/р 0 Антонова В.Г.
20 Голод Дмитро 2005 МОН КДЮСШ-1 2,70 б/р 0 Красільник Т.С
21 Летошко Олександр 2008 К ОДЮСШ 2,58 б/р 0 Синявська Ю.Г
22 Жолобецький Іван 2006 МОН КДЮСШ-2 Хорт Т.М

 

 

Головний суддя    _______________________ Луценко В.В.

 

Секретар               _______________________ Закружна К.В.

 

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий