Командний чемпіонат міста з легкої атлетики

серед чоловіків та жінок 1998 р.н і старших,

юнаків і дівчат 1999 р.н. та молодших

05-06 травня 2016 року,

ОНСЦ «Чернігів»

 

 

Командні результати:

  1. КПНЗ ДЮСШ «Атлет» 460 очок
  2. КДЮСШ-2 «Спартак» 304 очки
  3. КДЮСШ «Україна» 293 очок
  4. ОКДЮСШ «Спартак» 133 очки
  5. ОДЮСШ «Колос» 129 очок
  6. КДЮСШ №1 МОН 115 очок
  7. КДЮСШ-2 МОН 88 очок
  8. Інваспорт 21 очко

 

Особисті результати:

№ з\п Прізвище, ім. я спортсмена Дата народження ФСТ ДЮСШ Результат Розряд Очки Прізвище, І.П. тренера
Біг 100м, жінки
1 Шульга Євгенія 13.09.1994 У «Атлет» Ф-11.7 (11.9)

 

КМС 74 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Максименко Катерина 22.11.1998 У КДЮСШ Ф-12.5 (12.7) I 21 Кривоус Н.В.
3 Дерій Ольга 29.09.1994 С ОКДЮСШ Ф-13.8 (13.6) III 18 Луценко В.В.
Єрмоленко Ірина 1997 У «Атлет» 14.7 І юн Середа О.А.
Дрозд Світлана 09.12.1996 У «Атлет» 15.0 ІІ юн Овчаренко І.М.
Біг 100м, жінки              
1 Ручко Христина 15.05.1999 У КДЮСШ Ф-13.0 (13.5) ІІ 24 Кривоус Н.В.
2 Буряк Лілія 11.03.2003 У «Атлет» Ф-13.5 (14.0) ІІІ 21 Шульга О.П.
3 Маркова Анна 12.10.2002 У КДЮСШ Ф-13.6 (13.7) ІІІ 18 Кривоус Н.В.
4 Басанько Елеонора 24.12.2001 У КДЮСШ Ф-13.9 (14.0) ІІІ 15 Плотіцини
5 Прокопенко Валерія 26.05.2000 У «Атлет» Ф-13.9 (14.0) ІІІ 13 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6 Коробко Катя 24.03.2002 МОН КДЮСШ-2 Ф-14.0 (14.0) ІІІ 11 Шевчук О.Л.
7 Жигалова Марина 12.03.2000 У «Атлет» Ф-14.3 (14.2) І юн 9 Корецька С.М.
8 Мітькіна Вероніка 2002 У КДЮСШ Ф-14.5 (14.3) І юн 7 Плотіцини
9 Дворніченко Яна 20.07.2003 У «Атлет» 14.3 І юн 5 Шульга О.П.
10 Дорошенко Анна 07.08.2000 У «Атлет» 14.5    І юн 3 Овчаренко І.М.
11 Шкурко Юлія 2000 У КДЮСШ 14.5 І юн 2 Лагункова Н.М.
12 Бикус Карина 2000 У КДЮСШ 14.7 І юн 1 Лагункова Н.М.
13 Картак Валерія 10.01.2001 У «Атлет» 14.7 І юн Шульга О.П.
14 Кондратенко Анастасія 19.05.2003 МОН КДЮСШ №1 14.8 І юн Антонова В.Г.
15 Ребенок Катерина 08.05.2002 У КДЮСШ 15.1 ІІ юн Мельник О.М.
16 Хропата Дарина 12.04.2000 У «Атлет» 15.1 ІІ юн Корецька С.М.
17 Рой Марія 2001 У «Атлет» 15.4 ІІ юн Шульга О.П.
18 Тарасенко Карина 05.08.2003 МОН КДЮСШ №1 15.5 ІІ юн Антонова В.Г.
19 Ніженець Анна 02.01.2003 МОН КДЮСШ №1 15.6 ІІ юн Антонова В.Г.
20 Звонок Анастасія   У КДЮСШ 15.6 ІІ юн Лагункова Н.М.
21 Краснюк Крістіна 10.04.2002 У «Атлет» 15.7 ІІІ юн Шульга О.П.
22 Ковбаса Катя 09.05.2002 МОН КДЮСШ-2 15.8 ІІІ юн Шевчук О.Л.
Біг 100м чоловіки              
1 Кравець Максим 08.04.1984 С ОКДЮСШ Ф-11.1 (11.2) І Ос. Луценко В.В.
2 Дворников Андрій 06.01.1995 У «Атлет» Ф-11.3 (11.4) ІІ 24 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Коптель Вадим 16.06.1998 У «Атлет» Ф-11.5 (11.7) ІІ 21 Овчаренко І.М.
4 Пономарчук Юрій 23.01.1997 С КДЮСШ-2 Ф-11.8 (11.9) ІІІ 18 Філіпови
5 Батуренко Ігор 03.11.1997 У КДЮСШ Ф-11.9 (12.1) ІІІ 15 Кузьомко Л.М., Рябов В.В.
6 Грицай Владислав 1997   ЧНПУ Ф-12.1 (12.5) І юн Ос. Кузьомко Л.М.
7 Коваль Денис 1998 С ОКДЮСШ 12.5 ІІ юн 13 Масюк А.М.
Сила Ярослав 19.05.1997 У «Атлет» Ф-DNS (11.5) ІІ Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Василенко Сергій 18.07.1996 У «Атлет» Ф-DNS (11.9) ІІІ Овчаренко І.М.
100м, юнаки              
1 Маслюк Денис 13.06.2000 У «Атлет» Ф-11.7 (11.7) ІІІ 24 Овчаренко І.М.
2 Землинський Богдан 18.10.2000 У «Атлет» Ф-12.0 (12.0) ІІІ 21 Шульга О.П.
3 Йилдирим Деніз 06.02.1999 У «Атлет» Ф-12.1 (12.2) І юн 18 Корецька С.М.
4 Чернев Костянтин 09.07.2000 У «Атлет» Ф-12.1 (12.2) І юн 15 Шульга О.П.
5 Кучеренко Богдан 23.07.2001 С ОКДЮСШ Ф-12.2 (12.2) І юн 13 Луценко В.В.
6 Дмитрик Юрій 05.12.1999 МОН КДЮСШ-2 Ф-12.2 (12.3) І юн 11 Шевчук О.Л.
7 Кондратьєв Андрій 13.09.1999 У КДЮСШ Ф-12.5 (12.5) І юн 9 Плотіцини
8 Слиш Олександр 12.10.2000 У «Атлет» Ф-13.0 (12.7) ІІ юн 7 Шульга О.П.
9 Пугач Руслан 26.01.2001 У «Атлет» 12.8 ІІ юн 5 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
10 Сироватко Максим 01.02.2003 МОН КДЮСШ-2 12.9 ІІ юн 3 Шевчук О.Л.
11 Барбаш Володимир 21.08.2000 МОН КДЮСШ-2 13.0 ІІ юн 2 Шевчук О.Л.
12 Кузін Ігор 16.02.2001 У «Атлет» 13.2 ІІІ юн 1 Корецька С.М.
13 Осаревич Вячеслав 18.05.2001 У «Атлет» 13.2 ІІІ юн Вятіорець С.Є., Середа С.С.
14 Руденко Микита 03.05.2001 С ОКДЮСШ 13.3 ІІІ юн Луценко І.В.
15 Неділя Назар 08.07.2000 У КДЮСШ 13.4 ІІІ юн Лагункова Н.М.
16 Грищенко Владислав 18.09.2002 У КДЮСШ 13.5 ІІІ юн Мельник О.М.
17 Устинов Дмитро 02.12.2001 У КДЮСШ 13.7 ІІІ юн Мельник О.М.
18 Гавриленко Максим 12.06.2003 МОН КДЮСШ-2 13.8 ІІІ юн Шевчук О.Л.
19 Ходяков Ярослав 01.01.2001 У «Атлет» 14.0 ІІІ юн Шульга О.П.
20 Андрієнко Денис 18.12.2002 МОН КДЮСШ №1 14.5 б/р Беркут Н.П.
21 Музика Микола 17.03.2003 МОН КДЮСШ №1 14.8 б/р Беркут Н.П.
22 Ніколаєв Владислав 07.08.2003 МОН КДЮСШ №1 14.8 б/р Антонова В.Г.
23 Кононенко Ілля 21.07.2003 МОН КДЮСШ №1 15.2 б/р Антонова В.Г.
                 
400м, жінки              
1 Бібік Ольга 05.02.1990   м. Чернігів 53.9 КМС Ос. Філіпови, Фадєєв О.Є.
2 Петлюк Тетяна 22.02.1982   м. Київ 57.4 І Ос. Фадєєв О.Є.
3 Жигун Яна 25.02.1998 У КДЮСШ 1.00.7 ІІ 24 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
4 Кравцова Анна 19.09.1994 С ОКДЮСШ 1.01.2 ІІ 21 Луценко В.В.
400м, дівчата              
1 Ручко Христина 15.05.1999 У КДЮСШ 1.04.4 ІІІ 24 Кривоус Н.В.
2 Стецкова Тетяна 09.03.2000 МОН КДЮСШ №1 1.06.3 ІІІ 21 Красільник Т.С.
3 Шарило Тетяна 19.02.2000 МОН КДЮСШ №1 1.07.0 ІІІ 18 Антонова В.Г.
4 Прокопенко Валерія 26.05.2000 У «Атлет» 1.09.7 І юн 15 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
5 Жигалова Марина 12.03.2000 У «Атлет» 1.14.8 ІІ юн 13 Корецька С.М.
6 Вінніченко Анастасія 06.01.2002 МОН КДЮСШ №1 1.15.0 ІІ юн 11 Антонова В.Г.
7 Сирбу Анастасія 01.05.2000 У КДЮСШ 1.16.0  ІІ юн 9 Кривоус Н.В.
8 Руса Ірина 11.01.2002 У «Атлет» 1.16.9 ІІ юн 7 Шульга О.П.
9 Краслянська Анна 18.10.1999 У «Атлет» 1.17.1 ІІІ юн 5 Овчаренко І.М.
10 Мажуга Олександра 19.12.1999 У КДЮСШ 1.17.4 ІІІ юн 3 Кривоус Н.В.
400м, чоловіки              
1 Луценко Іван 07.03.1987 С ОКДЮСШ 51.1 ІІ Ос. Луценко В.В.
2 Корогод Дмитро 30.07.1996 С КДЮСШ-2 51.2 ІІ 24 Філіпови
3 Дворников Андрій 06.01.1995 У «Атлет» 52.0 ІІ 21 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Голуб Владислав 25.10.1991 С КДЮСШ-2 52.7 ІІ Ос. Філіпови
5 Морачевський Василь 12.06.1994 У КДЮСШ 54.9 ІІІ 18 Рябов В.В.
6 Городиський Віктор 10.08.1995 С КДЮСШ-2 56.3 І юн 15 Філіпови
7 Ваиленко Сергій 18.07.1996 У «Атлет» 57.8 І юн 13 Овчаренко І.М.
8 Рибецький Денис 24.10.1996 У «Атлет» 58.2 І юн 11 Овчаренко І.М.
9 Пісня Сергій 16.12.1997 С ОКДЮСШ 58.4 І юн 9 Луценко В.В.
10 Чудівський Сергій 21.06.1997 У «Атлет» 1.02.1 ІІІ юн 7 Овчаренко І.М.
400м, юнаки              
1 Чернобай Микола 07.03.2000 С ОКДЮСШ 55.3 ІІІ 24 Масюк А.М.
2 Крюков Денис 29.07.1999 У КДЮСШ 57.1 І юн 21 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
3 Ващенко Артем 29.03.2000 МОН КДЮСШ №1 57.8 І юн 18 Антонова В.Г.
4 Каранда Нікіта 25.01.2002 МОН КДЮСШ-2 58.0 І юн 15 Хорт Т.М.
5 Бован Олексій 21.08.2001 С ОКДЮСШ 1.00.2 ІІ юн 13 Луценко І.В.
6 Музика Микола 17.03.2003 МОН КДЮСШ №1 1.12.5 б/р 11 Беркут Н.П.
200м, жінки              
1 Бібік Ольга 05.02.1990   м. Чернігів 24.3 КМС Ос. Філіпови, Фадєєв О.Є.
2 Закатова Ярослава 30.07.1994 С КДЮСШ-2 25.3 І 24 Філіпови
3 Петлюк Тетяна 22.02.1982   м. Київ 25.9 І Ос. Фадєєв О.Є.
4 Максименко Катерина 22.11.1998 У КДЮСШ 27.1 ІІ 21 Кривоус Н.В.
200м, дівчата              
1 Стецкова Тетяна 09.03.2000 МОН КДЮСШ №1 28.1 ІІ 24 Красільник Т.С.
2 Буряк Лілія 11.03.2003 У «Атлет» 29.2 І юн 21 Шульга О.П.
3 Маркова Анна 12.10.2002 У КДЮСШ 29.3 І юн 18 Кривоус Н.В.
4 Сирбу Анастасія 01.05.2000 У КДЮСШ 30.0 І юн 15 Кривоус Н.В.
5-6 Мітькіна Вероніка 2002 У КДЮСШ 30.5 І юн 12 Плотіцини
5-6 Коробко Катя 24.03.2002 МОН КДЮСШ-2 30.5 І юн 12 Шевчук О.Л.
7 Жигалова Марина 12.03.2000 У «Атлет» 30.6 ІІ юн 9 Корецька С.М.
8 Дорошенко Анна 07.08.2000 У «Атлет» 30.9 ІІ юн 7 Овчаренко І.М.
9 Шкурко Юлія 2000 У КДЮСШ 31.2  ІІ юн 5 Лагункова Н.М.
10 Бикус Карина 2000 У КДЮСШ 31.7 ІІ юн 3 Лагункова Н.М.
11 Ребенок Катерина 08.05.2002 У КДЮСШ 32.1 ІІІ юн 2 Мельник О.М.
12 Руса Ірина 11.01.2002 У «Атлет» 32.6  ІІІ юн 1 Шульга О.П.
13 Кондратенко Анастасія 19.05.2003 МОН КДЮСШ №1 32.7 ІІІ юн Антонова В.Г.
14 Тарасенко Карина 05.08.2003 МОН КДЮСШ №1 32.8  ІІІ юн Антонова В.Г.
15 Звонок Анастасія   У КДЮСШ 32.9 ІІІ юн Лагункова Н.М.
16 Хропата Дарина 12.04.2000 У «Атлет» 33.3  ІІІ юн Корецька С.М.
17 Краснюк Крістіна 10.04.2002 У «Атлет» 33.5 ІІІ юн Шульга О.П.
18 Ковбаса Катя 09.05.2002 МОН КДЮСШ-2 34.4  ІІІ юн Шевчук О.Л.
19 Башурова Ксенія 27.04.2000 У КДЮСШ 37.4 б/р Мельник О.М.
200м, чоловіки              
1 Кравець Максим 08.04.1984 С ОКДЮСШ 23.1 ІІ Ос. Луценко В.В.
2 Єрмоленко Андрій 1991 У «Атлет» 23.3 ІІ Ос. Сердюк В.І., Дубоносов В.І.
3 Дубовик Віктор 25.09.1995 С КДЮСШ-2 23.8 ІІІ 24 Філіпови
4 Василенко Сергій 18.07.1996 У «Атлет» 25.0 ІІІ 21 Овчаренко І.М.
5 Морачевський Василь 12.06.1994 У КДЮСШ 25.0 ІІІ 18 Рябов В.В.
6 Городиський Віктор 10.08.1995 С КДЮСШ-2 25.2 ІІІ 15 Філіпови
7 Рибецький Денис 24.10.1996 У «Атлет» 25.3 ІІІ 13 Овчаренко І.М.
200м, юнаки              
1 Барковський Нікіта 13.01.1999 У КДЮСШ 24.3 ІІІ 24 Плотіцини
2 Геращенко Павло 1999 МОН КДЮСШ-2 24.4 ІІІ 21 Хорт Т.М.
3 Чернобай Микола 07.03.2000 С ОКДЮСШ 24.5 ІІІ 18 Масюк А.М.
4 Крюков Денис 29.07.1999 У КДЮСШ 24.7 ІІІ 15 Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
5 Маслюк Денис 13.06.2000 У «Атлет» 24.9 ІІІ 13 Овчаренко І.М.
6 Каранда Нікіта 25.01.2002 МОН КДЮСШ-2 25.7 І юн 11 Хорт Т.М.
7 Кондратьєв Андрій 13.09.1999 У КДЮСШ 25.9 І юн 9 Плотіцини
8 Ващенко Артем 29.03.2000 МОН КДЮСШ №1 26.0 І юн 7 Антонова В.Г.
9 Йилдирим Деніз 06.02.1999 У «Атлет» 26.1 І юн 5 Корецька С.М.
10 Землинський Богдан 18.10.2000 У «Атлет» 26.2 І юн 3 Шульга О.П.
11 Пугач Руслан 26.01.2001 У «Атлет» 26.6 ІІюн 2 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
12 Слиш Олександр 12.10.2000 У «Атлет» 27.0 ІІюн 1 Шульга О.П.
13 Сироватко Максим 01.02.2003 МОН КДЮСШ-2 27.1 ІІюн Шевчук О.Л.
14 Кузін Ігор 16.02.2001 У «Атлет» 28.6 б/р Корецька С.М.
15 Неділя Назар 08.07.2000 У КДЮСШ 28.7 б/р Лагункова Н.М.
16 Гавриленко Максим 12.06.2003 МОН КДЮСШ-2 28.7 б/р Шевчук О.Л.
17 Ходяков Ярослав 01.01.2001 У «Атлет» 29.0 б/р Шульга О.П.
18 Грищенко Владислав 18.09.2002 У КДЮСШ 29.1 б/р Мельник О.М.
19 Ніколаєв Владислав 07.08.2003 МОН КДЮСШ №1 31.6 б/р Антонова В.Г.
800м, жінки              
1 Петлюк Тетяна 22.02.1982   м. Київ 2.12.0 І Ос. Фадєєв О.Є.
Бібік Ольга 05.02.1990   м. Чернігів DNF   Ос. Філіпови, Фадєєв О.Є.
800м, дівчата              
1 Дворніченко Яна 20.07.2003 У «Атлет» 2.47.3 ІІІ 24 Шульга О.П.
2 Грек Анна 12.06.2001 У КДЮСШ 2.50.5 ІІІ 21 Мельник О.М.
3 Мажуга Олександра 19.12.1999 У КДЮСШ 3.04.1 І юн 18 Кривоус Н.В.
                 
800м, чоловіки              
1 Корогод Дмитро 30.07.1996 С КДЮСШ-2 1.59.7 І 24 Філіпови
2 Голуб Владислав 25.10.1991 С КДЮСШ-2 2.01.4 ІІ Ос. Філіпови
3 Казачок Василь 10.05.1996 С КДЮСШ-2 2.03.0 ІІ 21 Філіпови
4 Мироненко Костянтин 26.09.1998 МОН КДЮСШ №1 2.04.0 ІІ 18 Красільник Т.С.
5 Батуренко Ігор 03.11.1997 У КДЮСШ 2.11.5 ІІІ 15 Кузьомко Л.М., Рябов В.В.
6 Пісня Сергій 16.12.1997 С ОКДЮСШ 2.18.4 ІІІ 13 Луценко В.В.
800м, юнаки              
1 Галушка Максим 26.06.1999 МОН КДЮСШ-2 2.14.7 ІІІ 24 Хорт Т.М.
2 Брика Богдан 01.06.2001 У «Атлет» 2.30.6 ІІ юн 21 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Устинов Дмитро 02.12.2001 У КДЮСШ 2.35.3 ІІюн 18 Мельник О.М.
Землинський Богдан 18.10.2000 У «Атлет» DNF   Шульга О.П.
1500м, дівчата              
1 Суспіна Анастасія 17.07.2001 У «Атлет» 6.30.4 ІІІ юн 24 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
1500м, чоловіки              
1 Казачок Василь 10.05.1996 С КДЮСШ-2 4.31.9 ІІІ 24 Філіпови
2 Артюх Олександр 17.10.1997   ЧНПУ 4.51.1 І юн Ос. Порядіна В.В.
3 Яременко Володимир 08.08.1994 С КДЮСШ-2 5.06.1 ІІ юн 21 Філіпови
1500м, юнаки              
1 Слісаренко Максим 16.04.2000 С ОКДЮСШ 4.39.0 ІІІ 24 Масюк А.М.
2 Ахременко Станіслав 18.10.2000 У «Атлет» 6.51.7 б/р 21 Шульга О.П.
3000м, жінки              
1 Левченко Анастасія 1998 У КДЮСШ 13.50.7 ІІ юн 24 Лагункова Н.М.
3000м, чоловіки              
1 Чудівський Сергій 21.06.1997 У «Атлет» 10.10.1 ІІІ 24 Овчаренко І.М.
2 Сараб Євгеній 18.09.1988   м.Чернігів 10.21.4 І юн Ос. Самостійно
100м з/б (0,84м),  жінки              
1 Закатова Ярослава 30.07.1994 С КДЮСШ-2 14.6 КМС 74 Філіпови
400м з/б (0,84м, п/к – 0.762м),  юнаки              
1 Слісаренко Максим 16.04.2000 С ОКДЮСШ 1.03.9 б/р 24 Масюк А.М.
п/к Добродєй Дмитро 22.09.2002 С ОКДЮСШ 1.07.4 б/р Луценко В.В.
Естафета 100-200-300-400м, дівчата              
1 Маркова Анна

Ручко Христина

Шкурко Юлія

Мітькіна Вероніка

12.10.2002

15.05.1999

2000

2002

У КДЮСШ 2.39.8 б/р 24 Кривоус Н.В.

Кривоус Н.В.

Лагункова Н.М.

Плотіцини

Естафета 200-400-600-800м, чоловіки              
1 Дубовик Віктор

Городиський Віктор

Казачок Василь

Корогод Дмитро

1995

1997

1996

1996

С КДЮСШ-2 5.24.7 б/р 74 Філіпови

Філіпови

Філіпови

Філіпови

Естафета 100-200-300-400м, юнаки              
1 Ващенко Артем

Геращенко Павло

Каранда Нікіта

Галушка Максим

2000

1999

2002

1999

МОН

МОН

МОН

МОН

КДЮСШ№1

КДЮСШ-2

КДЮСШ-2

КДЮСШ-2

2.19.6 б/р Ос. Антонова В.Г.

Хорт Т.М.

Хорт Т.М.

Хорт Т.М.

Довжина, дівчата              
1 Камко Інна 2001 У «Атлет» 4,35м І юн 24 Буланов О.М.
2 Гавсієвич Єлизавета 23.03.2002 У КДЮСШ 4,24м І юн 21 Кривоус Н.В.
3 Грек Анна 12.06.2001 У КДЮСШ 4,11м ІІ юн 18 Мельник О.М.
Довжина, чоловіки              
1 Єгорченко Денис 13.01.1991 С КДЮСШ-2 6,44м ІІ Ос. Філіпови
2 Сила Ярослав 19.05.1997 У «Атлет» 5,68м І юн 24 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Дейнеко Юрій 1996 У «Атлет» 5,34м І юн 21 Буланов О.М.
4 Пономарчук Юрій 23.01.1997 С КДЮСШ-2 5,23м ІІ юн 18 Філіпови
5 Дубовик Віктор 25.09.1995 С КДЮСШ-2 5,00м ІІ юн 15 Філіпови
Довжина, юнаки              
1 Йилдирим Деніз 06.02.1999 У «Атлет» 4,91м ІІ юн 24 Корецька С.М.
2 Кудлай Ярослав 2001 У «Атлет» 4,66м ІІІ юн 21 Буланов О.М.
3 Євтушенко Олександр 2001 У «Атлет» 4,15м ІІІ юн 18 Буланов О.М.
4 Андрієнко Денис 18.12.2002 МОН КДЮСШ №1 3,73м б/р 15 Беркут Н.П.
5 Манец Дмитро 2000 У «Атлет» 3,88м б/р 13 Буланов О.М.
Чернев Костянтин 09.07.2000 У «Атлет» 4,78м ІІ юн Шульга О.П.
Грищенко Владислав 18.09.2002 У КДЮСШ 4,60м ІІІ юн Мельник О.М.
Кузін Ігор 16.02.2001 У «Атлет» 4,58м ІІІ юн Корецька С.М.
Музика Микола 17.03.2003 МОН КДЮСШ №1 4,23м ІІІ юн Беркут Н.П.
Устинов Дмитро 02.12.2001 У КДЮСШ 4,05м ІІІ юн Мельник О.М.
Потрійний, дівчата              
1 Ручко Христина 15.05.1999 У КДЮСШ 9,38м ІІ юн 24 Кривоус Н.В.
Потрійний, чоловіки              
1 Єгорченко Денис 13.01.1991 С КДЮСШ-2 11,77м ІІ юн Ос. Філіпови
2 Пономарчук Юрій 23.01.1997 С КДЮСШ-2 10,92м ІІІ юн 24 Філіпови
Ядро 4кг, жінки              
1 Ярмоленко Ірина 11.02.1997 У «Атлет» 7,81м І юн 24 Середа О.А.
Ядро 3кг, дівчата              
1 Кравченко Катерина 29.11.2003 К ДЮСШ 7,51м ІІ юн 24 Порядіна В.В.
2 Шевченко Катерина 17.07.2001 У «Атлет» 6,72м ІІІ юн 21 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Ядро 7,257кг, чоловіки              
1 Попов Роман 12.10.1993 У КДЮСШ 16,01м КМС 74 Кондратенко П.Б.
2 Вірич Юрій 1997   Інваспорт 11,22м ІІ 21 Середа О.А.
3 Шурхал Юрій 20.05.1997 К ДЮСШ 10,42м ІІ 18 Порядіна В.В.
4 Баранов Владислав 1997 У «Атлет» 8,95м б/р 15 Овчаренко І.М.
5 Єфименко Роман 24.10.1998 У «Атлет» 8,30м б/р 13 Порядіна В.В.
6 Старченко Іван 04.07.1998 К ДЮСШ 7,79м б/р 11 Порядіна В.В.
7 Селех Дмитро 27.01.1998 У «Атлет» 6,47м б/р 9 Порядіна В.В.
8 Григораш Іван 29.10.1998 У «Атлет» 6,29м б/р 7 Порядіна В.В.
Ядро 5кг, юнаки              
1 Журба Вадим 11.09.1999 У «Атлет» 17,59 КМС 144 Середа О.А.
Спис 600гр, дівчата              
1 Муцкая Карина 04.05.2002 У «Атлет» 22,40м І юн 24 Порядіна В.В.
2 Кравченко Катерина 29.11.2003 К ДЮСШ 18,73м ІІ юн 21 Порядіна В.В.
Спис 800гр, чоловіки              
1 Ніколайчук Олександр 15.05.1992 К ДЮСШ 47,30м ІІІ 24 Порядіна В.В.
2 Григоренко Олександр 04.01.1996 К ДЮСШ 35,75м ІІ юн 21 Порядіна В.В.
3 Старченко Іван 04.07.1998 К ДЮСШ 31,23м ІІ юн 18 Порядіна В.В.
4 Ходюк Олександр 17.01.1998 У «Атлет» 29,92м ІІ юн 15 Порядіна В.В.
5 Кошіль  Дмитро 19.06.1998 У «Атлет» 26,94м б/р 13 Порядіна В.В.
                 
Спис 700гр,  юнаки              
1 Ладоха Владислав 12.09.2004 К ДЮСШ 18,96м б/р 24 Порядіна В.В.
Диск 2кг, чоловіки              
1 Сивенко Євгеній 04.04.1993 У «Атлет» 52,50м КМС 74 Середа О.А.
2 Ракуненко Денис 28.07.1997 У «Атлет» 44,50м І 21 Середа О.А.
3 Попов Роман 12.10.1993 У КДЮСШ 40,14м ІІ 18 Кондратенко П.Б.
4 Шурхал Юрій 20.05.1997 К ДЮСШ 34,95м ІІІ 15 Порядіна В.В.
5 Вірич Юрій 1997   Інваспорт 26,82м ІІ юн 13 Середа О.А.
Диск 1,5кг, юнаки              
1 Журба Вадим 11.09.1999 У «Атлет» 43,25м ІІ 24 Середа О.А.
2 Донець Ігор 23.08.2003 У «Атлет» 16,56м б/р 21 Середа О.А.
Диск 1кг, жінки              
1 Ярмоленко Ірина 11.02.1997 У «Атлет» 19,18м ІІІ юн 24 Середа О.А.
Диск 1кг, дівчата              
1 Кравченко Катерина 29.11.2003 К ДЮСШ 21,94м ІІ юн 24 Порядіна В.В.
2 Шевченко Катерина 17.07.2001 У «Атлет» 21,10м ІІ юн 21 Вятіорець С.Є., Середа С.С.

 

Головний суддя_______________________Масюк А.М.

 

Секретар _____________________________Філіпова В.І.

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий