Відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Обласна федерація легкої атлетики

 

Командний Чемпіонат області з легкої атлетики

     серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат 1996р.н. і молодше.

     

            05 — 06 жовтня 2013 рік                                       м.Чернігів, стадіон ім.Ю.О.Гагаріна

стадіон «Юність»

Особисті результати

 

Біг на 100м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 14 Сидіна Владислав Менський р-н, ДЮСШ «К» 04.011990 11.4Ф-11.3 II 18 Таратухіна Н.П.
2 210 Йовчик Олександр Чернігів, КДЮСШ «У» 01.07.1992 11.5Ф-11.6 II Ос. Кузьомко Л.М.
3 962 Дворніков Андрій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 06.01.1995 11.7Ф-11.8 III Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
4 961 Дубовик Віктор Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 25.09.1995 11.9Ф-12.2 III 16  Філіпов В.В.Дудко Т.А.
5 990 Цокота Влад Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 08.07.1995 12.2Ф-12.4 І юн. Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
6 984 Єгорченко Денис Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 13.09.1991 11.9 III Ос. Бр.Філіпових
7 183 Соболь Андрій  Чернігів,ЧНПУ «У» 1995 12.5 І юн. Ос. Кузьомко Л.М.
8 50 Манукян Качаван Чернігів,ЧНПУ «У» 1993 12.6 ІІ юн. Ос. Кузьомко Л.М.
9 31 Черняк Сергій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 1994 12.9 ІІ юн. Ос. Овчаренко І.М.
10 900 Пустовгар Олександр Чернігів, ЧНПУ«У» 17.05.1994 12.9 ІІ юн. Ос. Кузьомко Л.М.
11 130 Клименко Олександр Чернігів, ЧНПУ«У» 1994 13.5 ІІІ юн. Ос. Кузьомко Л.М.
12 355 Шевченко Дмитро Чернігів, ЧНПУ«У» 1994 13.8 ІІІ юн. Ос. Кузьомко Л.М.
13 988 Попруга Максим Чернігів, ОКДЮСШ «С» 30.11.1996 12.0Ф- DNS III Ос. Луценко В.В.Подоситніков В.В

Біг на 100м, юнаки 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 973 Лузан Дмитро Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 16.11.1996 12.0Ф-12.0  ІІІ 18 Бр.Філіпових
2 24 Шпеко Богдан Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 23.05.1997 11.9Ф-12.1  ІІІ 16 Дубоносова Н.Н.
3 500 Сила Ярослав Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 19.05.1997 12.1Ф-12.2 І юн. Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
4 983 Бунін Олександр Чернігів, ОКДЮСШ «С» 18.05.1997 12.6Ф- 12.5 ІІ юн. Ос. Луценко В.В.
5 15 Кравченко Богдан Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 28.04.1997 12.5 ІІ юн. Ос. Філіпова В.І.
6 50  Дементов Богдан Чернігів, КДЮСШ «У» 1997 12.6 ІІ юн. Ос. Бр. Плотіцини
7 916 Ковалевський Кирило НіжинДЮСШ МОН 04.09.1999 12.8 ІІ юн. Ос. Кремез О.М.Кремез М.П.
8 485 Абрамов Артем Щорський р-н, ДЮСШ МОН 31.04.1997 13.2 ІІІ юн. 15 Медведьова Н.М.
9 9 Кононець Максим Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 09.01.1998 13.4 ІІІ юн. 13 Хоменко Д.О.
10 975 Матула Гліб Чернігів, ОКДЮСШ «С» 10.10.1997 13.4 ІІІ юн. Ос. Масюк А.М.
11 989 Іванченко Максим Чернігів, ОКДЮСШ «С» 16.04.1997 13.5 ІІІ юн. Ос. Масюк А.М.
12 983 Ольховик Юрій Чернігів, ОКДЮСШ «С» 04.09.1997 13.5 ІІІ юн. Ос. Масюк А.М.
13 88 Жидок Денис Коропський р-нДЮСШ «К» 1999 13.6 ІІІ юн. 12 Лучко В.Л.
14 464  Бойко Богдан Щорський р-н, ДЮСШ МОН 21.01.1998 14.0 ІІІ юн. 11 Медведьова Н.М.
15 483 Єрмоленко Артем Щорський р-н, ДЮСШ МОН 13.05.1998 14.6 б/р 10 Медведьова Н.М
16 462 Платонов Сергій Щорський р-н, ДЮСШ МОН 05.11.1999 15.2 б/р Ос. Медведьова Н.М
17 870 Онищенко Денис Щорський р-н, ДЮСШ МОН 2001 15.4 б/р 9 Лаходінов Є.О.
18 261 Акуленко Богдан Щорський р-н, ДЮСШ МОН 2001 16.0 б/р 8 Лаходінов Є.О.
19 462 Ващенко Артем Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 2000 16.6 б/р Ос. Антонова В.Г.
20 678 Гавриленко Єгор Чернігів, КДЮСШ «У» 1996 12.1Ф- DNS І юн. Ос. Бр. Плотіцини
21 958 Крищенко Максим Чернігів, ЧНПУ«У» 29.07.1996 12.2Ф- DNS І юн. Ос. Кузьомко Л.М.

Біг на 300м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2207 Єрмоленко Андрій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» Щорський р-н  23.12.1991 36.1 ІІІ 18 Сердюк В.І. Бережной В.Д.
2 962 Дворніков Андрій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 06.01.1995 37.6 ІІІ Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
3 961 Дубовик Віктор Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 25.09.1995 38.5 ІІІ 16  Філіпов В.В.Дудко Т.А.
4 990 Цокота Влад Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 08.07.1995 39.8 ІІІ Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
5 20 Помилой Олександр Чернігів, КДЮСШ «У» 28.10.1990 39.9 ІІІ Ос Рябов В.В.
6 14 Сидіна Владислав Менський р-н, ДЮСШ «К» 04.011990 DNS 0 Таратухіна Н.П.

Біг на 300м, юнаки 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 209 Мироненко Костянтин Чернігів, КДЮСШ-1,МОН 27.09.1998 37.8. ІІІ 18 Красільник Т.С.
2 500 Сила Ярослав Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 19.05.1997 39.4 ІІІ Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
3 242 Білоногов Олександр Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 21.07.1997 40.6 І юн. 16 Дубоносова Н.Н.
4 489 Сєнтябрьов Дмитро Щорський р-н, ДЮСШ МОН 05.07.1998 43.7 ІІ юн. 15 Медведьова Н.М
5 485 Абрамов Артем Щорський р-н, ДЮСШ МОН 31.04.1997 45.2 ІІІ юн. 13 Медведьова Н.М.
6 464  Бойко Богдан Щорський р-н, ДЮСШ МОН 21.01.1998 46.3 б/р Ос. Медведьова Н.М.
7 975 Демчук Владислав Чернігів, ОКДЮСШ «С» 26.05.1999 47.3 б/р Ос. Масюк А.М.
8 483 Єрмоленко Артем Щорський р-н, ДЮСШ МОН 13.05.1998 47.8 б/р 12 Медведьова Н.М
9 462 Платонов Сергій Щорський р-н, ДЮСШ МОН 05.11.1999 50.5 б/р Ос. Медведьова Н.М
10 24 Шпеко Богдан Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 23.05.1997 DNS б/р 0 Дубоносова Н.Н.
11 12 Дерба вадим Корюківський р-н 15.06.1996 DNS б/р 0 Шпук Д.А.

 

 

 

Біг на 600м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2207 Єрмоленко Андрій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» Щорський р-н  23.12.1991 1.28.9 18 Сердюк В.І. Бережной В.Д.
2 72 Дяченко Роман Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 23.11.1989 1.31.0 16 Сахно В.К
3 443 Музика Максим Чернігів , КДЮСШ «У» 12.06.1995 1.31.5 Ос. Рябов В.В.
4 962 Дворніков Андрій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 06.01.1995 1.32.7 Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
5 24 Капустін Вячеслав Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 20.08.1992 1.33.0 15 Дубоносова Н.Н.
6 20 Помилой Олександр Чернігів, КДЮСШ «У» 28.10.1990 1.35.5 Ос Рябов В.В.
7 89 Шарий Євгеній Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 05.08.1995 1.37.8 13 Сахно В.К
8 484 Бурда Антон Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 1995 1.39.6 Ос. Овчаренко І.М.
9 990 Цокота Влад Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 08.07.1995 1.39.6 Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
10 11 Бабинець Володимир Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 1995 1.48.7 Ос. Овчаренко І.М.
11 31 Леміщко Ігор Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 1995 1.50.1 Ос. Овчаренко І.М.
12 16 Мостовий Андрій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 1995 1.55.5 Ос. Овчаренко І.М.

Біг на 600м, юнаки 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 972 Мироненко Костянтин Чернігів, КДЮСШ-1,МОН 26.09.1998 1.29.7 18. Красільник Т.С.
2 975 Гарига Максим Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 06.10.1996 1.32.0 16 Філіпова В.І.Філіпов В.В,
3 500 Сила Ярослав Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 19.05.1997 1.34.5 Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
4 586 Єрофеев Андрій Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 26.08.1996 1.35.0 15 Хоменко Д.О.
5 242 Білоногов Олександр Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 21.07.1997 1.36.9 13 Дубоносова Н.Н.
6 14 Сакун Роман Коропський р-нДЮСШ «К» 1997 1.40.8 12 Лучко В.Л.
7 489 Сєнтябрьов Дмитро Щорський р-н, ДЮСШ МОН 05.07.1998 1.46.3 11 Медведьова Н.М
8 285 Бура Олексій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 1998 1.53.8 Ос. Овчаренко І.М.
9 3 Трутень Владислав Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 1998 1.54.0 Ос. Овчаренко І.М.
10 399 Роговенко Євгеній Щорський р-н, ДЮСШ МОН 27.07.1999 1.55.9 Ос. Бережной В.Д
11 870 Онищенко Денис Щорський р-н, ДЮСШ МОН 2001 2.01.4 10 Лаходінов Є.О.
12 10 Білан Михайло Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 14.02.2000 2.08.3 Ос. Кривоус Н.В.
13 261 Акуленко Богдан Щорський р-н, ДЮСШ МОН 2001 2.18.0 Ос. Лаходінов Є.О.
14 21 Йовенко Максим Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 26.12.97 2.18.2 9 Дубоносова Н.Н.
15 23 Губар Денис Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 15.02.2000 2.18.6 8 Дубоносова Н.Н.

 

 

 

Біг на 1000м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 974 Дубоносов Віталій Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 04.04.1985 2.42.4 ІІІ 18 Дубоносова Н.Н.Сердюк В.І.
2 77 Секера Дмитро Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 10.011994 2.51.8 ІІІ 16 Сахно В.К
3 2224 Кривопуск Юрій Чернігів, ОКДЮСШ «С»Коропський р-н  28.09.1995 2.53.0 ІІІ 15 Луценко В.В.Лучко В.Л.
4 443 Музика Максим Чернігів , КДЮСШ «У» 12.06.1995 2.54.1 ІІІ Ос. Рябов В.В.
5 20 Дяченко Роман Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 23.11.1989 2.56.0 ІІІ 13 Сахно В.К
6 210 Сараб Євген Чернігів , 18.09.1988 2.59.7 ІІІ Ос. Рябов В.В.Луценко В.В. 
7 581 Капустін Вячеслав Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 20.08.1992 3.51.5 б/р 12 Дубоносова Н.Н.

Біг на 1000м, юнаки 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 384 Корогод Дмитро Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 30.07.1996 2.53.6 ІІІ 18 Хорт Т.М.Філіпов В.В.
2 398 Єрьоменко Олексій Щорський р-н, ДЮСШ МОН 26.09.1999 3.01.3 І юн. Ос. Бережной В.Д.
3 399 Роговенко Євгеній Щорський р-н, ДЮСШ МОН 27.07.1999 3.42.1 б/р Ос. Бережной В.Д.
4 392 Міщенко Микола Щорський р-н, ДЮСШ МОН 22.05.1999 3.51.4 б/р Ос. Бережной В.Д.
5 23 Губар Денис Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 15.02.2000 3.52.0 б/р 16 Дубоносова Н.Н.
6 21 Йовенко Максим Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 26.12.1997 3.52.3 б/р 15 Дубоносова Н.Н.

Біг на 3000м,чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 974 Дубоносов Віталій Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 04.04.1985 9.32.2 ІІІ 18 Дубоносова Н.Н.Сердюк В.І.
2 371 Сахно Володимир Ніжинський р-нДЮСШ «К» 29.07.1970 9.36.8 ІІІ 16 Тараско О.І.
3 77 Секера Дмитро Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 10.01.1994 9.37.3 ІІІ 15 Сахно В.К
4 2224 Кривопуск Юрій Чернігів, ОКДЮСШ «С»Коропський р-н  28.09.1995 9.37.7 ІІІ 13 Луценко В.В.Лучко В.Л.
5 20 Шарий Євгеній Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 05.08.1995 10.35.6 І юн. 12 Сахно В.К
6 210 Сараб Євген Чернігів , 18.09.1988 10.38.5 І юн. Ос. Рябов В.В.Луценко В.В. 

Біг на 3000м, юнаки 1996 і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 43 Клочко Артем Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 12.12.1996 9.53.8 ІІІ 18 Сахно В.К
2 384 Корогод Дмитро Чернігів, КДЮСШ-1, МОН 30.07.1996 10.04.0 ІІІ 16 Хорт Т.М.Філіпов В.В.
3 12 Дерба Вадим Корюківський р-н 15.06.1996 DNF 0 Шпук Д.А.

 

Стрибки у довжину, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 984 Єгорченко Денис Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 13.09.1991 5.87 ІІІ Ос. Бр.Філіпових
2 25 Муринець Олександр Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 28.02.1995 5.03 ІІ юн. Ос. Порядіна В.В.
3 39 Легкий Іван Менський р-н,  ДЮСШ «К» 01.03.1995 4.96 ІІ юн. 18 Терпицька І.Л.
4 202 Бердовський Валерій Чернігів, КДЮСШ-1,МОН 27.02.1990 4.67 ІІІ юн. Ос. Антонова В.Г.

Стрибки у довжину, юнаки 1996 і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 14 Угрим Владислав Менський р-н,  ДЮСШ «К» 15.08.1997 5.43 І юн. 18 Таратухіна Н.П.
2 44 Кравченко Богдан Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 28.04.1997 5.34 І юн. Ос. Філіпова В.І.Філіпов В.В,
3 45 Ковалевський Кирило НіжинДЮСШ МОН 04.09.1999 5.08 ІІ юн. Ос. Кремез О.М.Кремез М.П.
4 17 Котченко Олексій Менський р-н,  ДЮСШ «К» 07.10.1999 4.25 ІІІ юн. Ос. Таратухіна Н.П.
5 26 Наумчик Олександр Корюківський р-н 08.08.1996 DNS 0 Лисік Р.Г.

Стрибки у висоту, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 55 Лещук Денис Чернігів ДЮСШ «К» 16.04.1992 180 ІІ 18 Порядіна В.В.
2 15 Лавський Іван Менський р-н,  ДЮСШ «К» 01.03.1995 160 І юн. 16 Таратухіна Н.П.

Стрибки у висоту, юнаки 1996 і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 75 Угрин Владислав Менський р-н, ДЮСШ «К» 15.08.1998 180 ІІ 18 Таратухіна Н.П.
2 11 Лавський Владислав Менський р-н,  ДЮСШ «К» 16.03.2000 165 ІІІ 16 Таратухіна Н.П.
3 1 Котченко Олексій Менський р-н,  ДЮСШ «К» 07.10.1999 140 ІІ юн. Ос. Таратухіна Н.П.
4 9 Кононець Максим Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 09.01.1998 х 0 Хоменко Д.О.

Штовхання ядра (7.260 кг), чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2 Руденко Андрій Менський р-н, ДЮСШ «К» 1987 15.13 І 18 Таратухіна Н.П.
2 1 Попов Роман Чернігів, КДЮСШ «У» 12.03.1993 14.80 І 16 Олійник В.М.
3 54 Кошовий Павло Корюківський р-н 18.03.1992 13.47 ІІ 15 Кукуюк М.Д.
4 962 Зеленський Сергій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 12.04.1993 12.78 ІІ Ос. Середа О.А.
5 17 Григорьєв Сергій Менський р-н, ДЮСШ «К» 1987 11.90 ІІ 13 Таратухіна Н.П.
6 5 Прядко Олександр Чернігів, КДЮСШ «У» 15.07.1992 10.60 ІІІ Ос. Олійник В.М.
7 387 Алєксєєв Владислав Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 02.12.1995 10.25 ІІІ Ос. Середа О.А.
8 56 Савченко Олександр Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 30.04.1993 9.76 ІІІ 12 Сахно В.К.
9 921 Шурубенко Василь Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 25.04.1993 9.84 ІІІ Ос. Середа О.А.
10 97 Гончар Юрій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 05.07.1993 9.60 ІІІ Ос. Середа О.А.

Штовхання ядра (5 кг), юнаки 1996 і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 34 Лучко Олександрр Ніжин,

ДЮСШ МОН

27.08.1997 10.75 І юн. Ос. Кремез О.М.,

Кремез М.П.

2 2203 Ракуненко Денис Чернігів, КДЮСШ «У»

 

28.07.1997 10.50 І юн. Ос. Середа О.А

 

3 2214 Дячок Іван Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

11.09.1997 10.33 І юн. Ос. Середа О.А

 

4 56 Кошовий Іван Корюківський р-н 06.12.1996 9.75 ІІ юн. 16 Кукуюк М.Д.
5 78 Куценко Микола Щорський р-н, ДЮСШ МОН 30.10.1997 9.55 ІІ юн. 15 Бережной В.Д.
6 90 Шурхал Юрій Чернігів ДЮСШ «К» 20.05.1997 9.33 ІІ юн. Ос. Порядіна В.В.
7 79 Богдан Андрій Корюківський р-н 23.10.1998 8.35 ІІІ юн. 13 Кукуюк М.Д.
8 97 Верещака олександр Корюківський р-н 16.06.1998 7.29 б/р 12 Кукуюк М.Д.
9 456 Пасічний Ігор Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

08.05.1997 7.20 б/р Ос. Порядіна В.В.
10 37 Харковник Артем Менський р-н, ДЮСШ «К» 2002 5.80 б/р Ос. Таратухіна Н.П
11 2214 Бородуха Юрій Чернігів, ДЮСШ

«Атлет» «У»

10.04.1997 Х Ос. Середа О.А

Герасименко О.М.

12 3 Кравченко Дмитро Ніжин,

ДЮСШ МОН

04.02.1999 12.87 п/к

4 кг

Кремез О.М.,

Кремез М.П.

Метання диска (2кг), чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 987 Сивенко Євген Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 04.04.1993 50.45 КМС Ос. Середа О.А.
2 10 Попов Роман Чернігів, КДЮСШ «У» 12.03.1993 44.97 І Ос. Олійник В.М
3 3 Кошовий Павло Чернігів, КДЮСШ «У»Корюківський р-н 08.031992 44.17 І Ос. Олійник В.МКукуюк М.Д.
4 2 Руденко Андрій Менський р-н, ДЮСШ «К» 1987 41.37 І 18 Таратухіна Н.П
5 387 Алєксєєв Владислав Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 02.12.1995 37.77 ІІ Ос. Середа О.А.
6 1 Григор’єв Сергій Менський р-н, ДЮСШ «К» 1987 36.98 ІІІ 16 Таратухіна Н.П.
7 5 Прядко Олександр Коропський р-н Чернігів, КДЮСШ «У» 15.07.1992 34.66 ІІІ Ос. Олійник В.М.

Метання диска (1,5 кг), юнаки 1996 і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 967 Ракуненко Денис Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 28.07.1997 42.74 ІІІ Ос. Середа О.А.Герасименко О.М.
2 2200 Бородуха Юрій Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 10.04.1997 33.06 ІІ юн. Ос. Середа О.АГерасименко О.М.
3 3 Кравченко Дмитро Ніжин,ДЮСШ МОН 04.02.1999 31.17 ІІ юн. Ос. Кремез О.М.,Кремез М.П.
4 90 Шурхал Юрій Чернігів ДЮСШ «К» 20.05.1997 29.28 ІІІ юн. Ос. Порядіна В.В.
5 2231 Осадець Валентин Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 09.12.1996 27.90 ІІІ юн. Ос. Герасименко О.М.
6 78 Куценко Микола Щорський р-н, ДЮСШ МОН 30.10.1997 22.18 б/р 18 Бережной В.Д.
7 37 Харковник Артем Менський р-н, ДЮСШ «К» 2002 15.83 б/р Ос. Таратухіна Н.П
8 79 Богдан Андрій Корюківський р-н 23.10.1998 DNS 90 Кукуюк М.Д.
9 34 Лучко Олександрр Ніжин,ДЮСШ МОН 27.08.1997 DNS Ос. Кремез О.М.,Кремез М.П.
10 456 Пасічний Ігор Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 08.05.1997 DNS Ос. Порядіна В.В.
11 56 Кошовий Іван Корюківський р-н 06.12.1996 DNS 0 Кукуюк М.Д.

Метання списа (800г), чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 3 Строган Віталій Чернігів, КДЮСШ «У» 07.05.1991 49.75 ІІІ Ос. Олійник В.М.
2 2 Шевченко Максим Чернігів, КДЮСШ «У» 13.11.1992 48.03 ІІІ Ос. Олійник В.М.
3 17 Грінько Олексій ЧернігівДЮСШ «К» 16.10.1993 44.87 ІІІ Ос. Порядіна В.В.
4 45 Ніколайчук Олександр ЧернігівДЮСШ «К» 15.05.1992 43.83 ІІІ Ос. Порядіна В.В.
5 4 Супко Денис Корюківський р-н 15.08.1996 DNS 0 Кукуюк М.Д.

Біг на 100м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 962 Шульга Євгенія Чернігів,КДЮСШ « У» 13.09.1994 13.1Ф-13.2 ІІ 18 Вятіорець С.Є.Середа С.С.
2 967 Закатова Катерина Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 30.07.1994 13.9Ф-13.9 ІІІ 16 Бр.Філіпових
3 574 Лайко Юлія Чернігів,  ДЮСШ «Атлет» «У»Щорський р-н 23.05.1995 14.8Ф-15.1 І.юн. 15 Вятіорець С.Є.Середа С.С.
4 585 Семеряка Людмила Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 21.09.1993 16.3Ф-17.0 б/р 13 Сахно В.К.
5 467 Крись Катерина Чернігів, КДЮСШ «У» 09.06.1992 14.4Ф- DNS І.юн. Ос. Кузьомко Л.М.

Біг на 100м, дівчата 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 595 Максименко Катерина Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 22.11.1998 13.1Ф-13.1 ІІ 18 Кривоус Н.В.
2 143 Слісаренко Катерина Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 28.11.1997 13.8Ф-14.2 ІІІ 16 Вятіорець С.Є.Середа С.С.
3 242 Грінченко Вероніка Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 09.08.1997 14.7Ф-14.3 І.юн. 15 Бр.Філіпових
4 141 Фігура Каріна Коропський р-н,ДЮСШ «К» 1996 14.5Ф-14.4 І.юн. 13 Лучко В.Л.
5 578 Ручко Христина Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 15.05.1999 14.6Ф-14.5 І.юн. Ос Кривоус Н.В.
6 61 Роскот Анастасія Ніжин,ДЮСШ МОН 09.03.1999 14.7 І.юн. Ос. Кремез О.М.,Кремез М.П.
7 567 Данилевська Наталія Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 15.08.1996 14.8 І.юн. Ос. Бр.Філіпових
8 395 Ковальковська Анастасія Щорський р-н, ДЮСШ МОН 24.02.1999 14.9 ІІ.юн. 12 Медведьова Н.М
9 961 Кедровська Юлія Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 07.08.1998 15.1 ІІ.юн. Ос. Дудко Т.А.
10 152 Ювко Владислава Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 09.02.1999 15.1 ІІ.юн. 11 Сахно В.К.
11 990 Савич Неля Чернігів, ОКДЮСШ «С» 07.10.1997 15.1 ІІ.юн. Ос. Масюк А.М.
12 465 Бережна Олександра Щорський р-н, ДЮСШ МОН 29.077.1999 15.3 ІІ.юн. 10 Івлєв В.Ю.
13 67 Байрак Влада Чернігів, КДЮСШ «У» 1999 15.5 ІІ.юн. Ос. Бр. Плотіцини
14 780 Малишенко Вікторія Чернігів, КДЮСШ «У» 1998 15.5 ІІ.юн. Ос. Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
15 265 Мажуга Олександра Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 19.12.2000 16.1 б/р Ос Кривоус Н.В.
16 12 Темнюк Анфіса Чернігів, КДЮСШ «У» 1999 16.2 б/р Ос. Бр. Плотіцини
17 72 Пиркова Богдана  Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 19.05.1999 16.2 б/р 8 Сахно В.К.
18 482 Клюзко Ірина Щорський р-н, ДЮСШ МОН 26.03.1999 16.2 б/р 7 Медведьова Н.М
19 2230 Селюк Лаурита Чернігів, ОКДЮСШ «С» 31.08.1997 16.4 б/р Ос. Луценко І.В.Луценко В.В. 
20 488 Швед Тетяна Щорський р-н, ДЮСШ МОН 24.10.2000 DQ Ос. Медведьова Н.М
21 2238 Жмурко Анна Чернігів, КДЮСШ «У» 21.10.1996 14.1Ф- DNS І.юн. Ос. Лагункова Н.М.Клюєв А.О.

 

Біг на 300м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 562 Литвиненко Юлія Чернігів, КДЮСШ «У» Щорський р-н, 17.02.1991 42.2 ІІІ 18 Рябов В.В.
2 962 Шульга Євгенія Чернігів, КДЮСШ «У» 13.09.1994 44.3 ІІІ 16  Вятіорець С.Є.Середа С.С.
3 967 Закатова Катерина Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 30.07.1994 45.0 ІІІ 15 Бр.Філіпових
4 469 Разумейко Оксана Чернігів, КДЮСШ-1,МОН 10.04.1995 46.7 ІІІ Ос. Антонова В.Г.

Біг на 300м, дівчата 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 483 Жмурко Анна Чернігів, КДЮСШ «У» 24.10.1996 44.5 ІІІ Ос. Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
2 964 Слісаренко Катерина Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 28.11.1997 45.4 ІІІ 18. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
3 448 Юрченко Карина Чернігів, КДЮСШ-1,МОН 28.07.1997 45.7 ІІІ Ос. Антонова В.Г.
4 242 Грінченко Вероніка Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 09.08.1997 47.2 ІІІ 16 Бр.Філіпових
5 395 Ковальковська Анастасія Щорський р-н, ДЮСШ МОН 24.02.1999 48.4 І.юн. 15 Медведьова Н.М
6 965 Летошко Валерія Чернігів, ОКДЮСШ «С» 20.06.2000 48.6 І.юн. Ос. Масюк А.М.
7 961 Кедровська Юлія Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 07.08.1998 49.6 І.юн. Ос. Дудко Т.А.
8 578 Ручко Христина Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 15.05.1999 49.6 І.юн. Ос Кривоус Н.В.
9 990 Кравченко Ангеліна Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 07.10.2997 50.4 ІІ.юн. Ос. Масюк А.М.
10 482 Клюзко Ірина Щорський р-н, ДЮСШ МОН 26.03.1999 54.9 ІІІ.юн. Ос. Медведьова Н.М
11 462 Міщенко Вікторія Чернігів, КДЮСШ-1,МОН 2001 56.0 ІІІ.юн. Ос. Антонова В.Г.
12 488 Швед Тетяна Щорський р-н, ДЮСШ МОН 24.10.2000 57.9 б/р Ос. Медведьова Н.М

Біг на 600м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 562 Литвиненко Юлія Чернігів, КДЮСШ «У» Щорський р-н, 17.02.1991 1.42.4 18 Рябов В.В.
2 967 Закатова Ярослава Чернігів,ШВСМ «С» 30.07.1994 1.42.5 16 Бр.Філіпових
3 100 Жовтун Тетяна Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 1991 2.08.4 Ос. Овчаренко І.М.
4 31 Кубрак Тетяна Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 1994 2.14.0 Ос. Овчаренко І.М.
5 585 Семеряка Людмила  Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 21.09.1993 2.15.4 15 Сахно В.К.

 

 

Біг на 600м, дівчата 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 964 Слісаренко Катерина Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 28.11.1997 1.46.4 18. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
2 148 Редько Іванна Коропський р-н,ДЮСШ «К» 1999 1.51.5 16 Лучко В.Л.
3 130 Дима Зінаїда Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 18.03.1998 1.55.3 15 Дубоносова Н.Н.
4 18 Шкурат Вікторія Ніжин,ДЮСШ МОН 10.08.1998 2.04.8 Ос. Кремез О.М.,Кремез М.П.
5 468 Захарченко Тетяна Щорський р-н, ДЮСШ МОН 23.07.1997 2.06.1 13 Івлєв В.Ю.
6 396 Погорелко Анастасія Щорський р-н, ДЮСШ МОН 30.06.2001 2.06.8 12 Бережной В.Д.
7 414 Олійник Даяна Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 14.07.2001 2.07.8 11 Дубоносова Н.Н.
8 135 Висовень Альона  Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 31.03.1999 2.09.5 10 Сахно В.К.
9 213 Ювко Владислава Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 09.02.1999 2.11.6 9 Сахно В.К
10 72 Пиркова Богдана Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 19.05.1999 2.14.9 8 Сахно В.К
11 25 Однолько Яна Чернігів,КДЮСШ «У» 1997 DNS Ос. Лагункова Н.М.
12 516 Єфіменко Анна Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 11.09.1998 DNS Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
13 481 Науменко Анна Щорський р-н, ДЮСШ МОН 2000 DNS Ос. Карпенко О.М.

Біг на 1000м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 469 Разумейко Оксана Чернігів, КДЮСШ-1,МОН 10.04.1995 3.40.2 І юн. Ос. Антонова В.Г.
2 515 Хорева Олена Чернігів,КДЮСШ  «У»  08.10.1992 3.56.7 ІІ юн. Ос. Рябов В.В.
3 448 Юрченко Карина Чернігів, КДЮСШ-1,МОН 28.07.1997 4.06.3 ІІІюн. Ос. Антонова В.Г.

Біг на 1000м, дівчата 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 165 Молько Наталія Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 01.09.1997 3.42.8 І юн. 18 Філіпова В.І.
2 414 Олійник Даяна Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 14.07.2001 3.54.3 ІІ юн. 16 Дубоносова Н.Н.
3 468 Захарченко Тетяна Щорський р-н, ДЮСШ МОН 23.07.1997 4.02.3 ІІІюн. 15 Івлєв В.Ю.
4 396 Погорелко Анастасія Щорський р-н, ДЮСШ МОН 30.06.2001 4.11.4 ІІІюн. Ос. Бережной В.Д.

Біг на 3000м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 486 Дятлова Юлія Чернігів,ШВСМ «У»Менський р-н, 18.07.1990 10.19.2 І 18 Лагункова Н.М.
2 490 Чоботар Анастасія Чернігів,КДЮСШ «У» 11.05.1993 11.58.4 ІІІ Ос. Клюєв А.ОРябов В.В.

Біг на 3000м, дівчата 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 515 Ващенко Марія Чернігів,КДЮСШ «У» 11.06.1996 11.32.7 ІІІ Ос. Лагункова Н.М.Клюєв А.ОФіліпов В.В.

 

2 165 Малько Наталія Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 11.09.1996 13.32.5 ІІ юн. 18 Філіпова В.І.
3 585 Пилипенко Аліна Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 25.08.1996 14.14.4 ІІ юн. 16 Сахно В.К

Стрибок у висоту, жінки

1 89 Попович Ксенія Менський р-н, ДЮСШ «К» 18.03.1995 120 ІІІ юн. 18 Таратухіна Н.П.

Стрибок у висоту, дівчата 1996 і молодше

1 64 Ткаченко Юлія Менський р-н, ДЮСШ «К» 16.05.1996 155 ІІ 18 Таратухіна Н.П.
2 1 Слобода Марія Менський р-н, ДЮСШ «К» 21.02.2001 145 ІІІ 16 Таратухіна Н.П.
3 34 Котова Анастасія Менський р-н, ДЮСШ «К» 21.11.2002 125 ІІ юн. Ос. Таратухіна Н.П.

Стрибки у довжину, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 574 Лайко Юлія Чернігів, ДЮСШАтлет   « У»Щорський р-н 23.05.1995 3.90 ІІ юн. 18 Вятіорець С.Є.Середа С.С.
2 24 Попович Ксенія Менський р-н, ДЮСШ «К» 1995 Х Ос. Таратухіна Н.П.

Стрибки у довжину, дівчата 1996 р.н. і молодше

 

 

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2228 Данилевська Наталія Чернігів, КДЮСШ -2 «С» 15.08.96 4.35 І юн. Ос. Бр.Філіпових
2 465 Бережна Олександра Щорський р-н, ДЮСШ МОН 29.07.1999 3.92 ІІ юн. Ос. Івлєв В.Ю.
3 12 Темнюк Анфіса Чернігів, КДЮСШ «У» 1999 3.50 ІІІ юн. Ос. Бр. Плотіцини
4 486 Бойко Ольга Щорський р-н, ДЮСШ МОН 26.06.1998 3.25 б/р Ос. Івлєв В.Ю.
5 130 Дима Зінаїда Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 18.03.1998 3.24 б/р 18 Дубоносова Н.Н.
6 19 Лупинос Катерина Менський р-н, ДЮСШ «К» 2000 3.17 б/р Ос. Терпицька І.Л.
7 1 Слобода Марія Менський р-н, ДЮСШ «К» 21.02.2001 3.05 б/р Ос. Таратухіна Н.П.
8 8 Котова Анастасія Менський р-н, ДЮСШ «К» 21.11.2002 Х Ос. Таратухіна Н.П.
9 481 Науменко Яна Щорський р-н, ДЮСШ МОН 2000 DNS Ос. Карпенко О.М.

Штовхання ядра(4кг),жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 3 Самко Марина Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 03.02.1995 11.43 ІІІ 18 Сахно В.К
2 30 Соколенко Вікторія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»Менський р-н, 05.04.1995 11.14 ІІІ 16 Середа О.А.

Штовхання ядра(3кг),дівчата 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 30 Наумчик Альона Менський р-н, ДЮСШ «К» 01.10.1999 11.58 ІІІ 18 Таратухіна Н.П.
2 19 Лупинос Катерина Менський р-н, ДЮСШ «К» 2000 11.52 ІІІ 16 Таратухіна Н.П.
3 3 Полоз Олена Менський р-н, ДЮСШ «К» 12.03.1999 11.13 ІІІ 15 Таратухіна Н.П
4 304 Василенко Марія Ніжин,ДЮСШ МОН 18.02.1997 11.01 ІІІ Ос. Кремез О.М.,Кремез М.П.
5 4 Далте Анастасія Менський р-н, ДЮСШ «К» 16.10.2000 10.01 ІІІ Ос. Таратухіна Н.П
6 12 Зінченко Даріна Ніжин,ДЮСШ МОН 25.04.1998 9.51 І юн. Ос. Кремез О.М.,Кремез М.П.
7 4 Левадська Олександра Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 25.05.2000 7.80 ІІ юн. Ос. Порядіна В.В.
8 265 Садова Катерина Щорський р-н, ДЮСШ МОН 13.03.1999 6.80 ІІІ юн. Ос. Івлєв В.Ю.
9 484 Терещенко Наталія Щорський р-н, ДЮСШ МОН 2000 6.80 ІІІ юн. Ос. Карпенко О.М.

 

Метання диска( 1кг), жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 3 Самко Марина Ніжинський р-н ДЮСШ «К» 03.02.1995 31.26 ІІІ 18 Сахно В.К
2 30 Соколенко Вікторія Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У»Менський р-н, 05.04.1995 24.18 ІІ юн. Ос. Середа О.А.

Метання диска( 1кг), дівчата 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 3 Полоз Олена Менський р-н, ДЮСШ «К» 12.03.1999 30.03 ІІІ 18 Таратухіна Н.П
2 30 Наумчик Альона Менський р-н, ДЮСШ «К» 01.10.1999 29.59 ІІІ 16 Таратухіна Н.П.
3 19 Лупинос Катерина Менський р-н, ДЮСШ «К» 2000 29.19 ІІІ 15 Таратухіна Н.П.
4 4 Далте Анастасія Менський р-н, ДЮСШ «К» 16.10.2000 23.04 ІІ юн. Ос. Таратухіна Н.П
5 301 Василенко Марія Ніжин, ДЮСШ,МОН 18.02.1997 22.23 ІІ юн. Ос. Кремез О.М.,Кремез М.П.
6 265 Садова Катерина Щорський р-н, ДЮСШ МОН 13.03.1999 14.85 б/р Ос. Івлєв В.Ю.
7 484 Терещенко Наталія Щорський р-н, ДЮСШ МОН 2000     Х Ос. Карпенко О.М.

 

Метання списа( 600г), жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 27 Ткаченко Яна Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 13.03.1993 34.70 ІІ Ос. Порядіна В.В.
2 33 Пилипенко Катерина Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 30.12.1995 27.14 ІІІ Ос. Порядіна В.В.
3 55 Носенко Катерина Чернігів ДЮСШ «К» 09.12.1995 23.34 ІІІ Ос. Порядіна В.В.
4 23 Костирко Світлана Чернігів ДЮСШ «К» 10.03.1993 22.82 І юн. Ос. Порядіна В.В.

Метання списа( 600г), дівчата 1996 р.н. і молодше

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 4 Левадська Олександра Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 25.05.2000 24.60 ІІІ Ос. Порядіна В.В.
2 12 Щукіна Тетяна Чернігів, ДЮСШ«Колос» 25.01.1998 19.86 ІІ юн. Ос. Порядіна В.В.
3 15 Муцька Карина Чернігів, ДЮСШ«Атлет» 14.50 б/р Ос. Порядіна В.В.
4 34 Волкова Ірина Чернігів, ДЮСШ«Атлет» 10.01.2002 11.75 б/р Ос. Порядіна В.В.
5 67 Кравченко Катерина Чернігів, ДЮСШ«Колос» 29.03.2003 11.42 б/р Ос. Порядіна В.В.

 

                                                  Командні результати

 

Місце

Команда

Очки

1

м. Чернігів

352

2

Менський р-н

341

3

Ніжинський р-н

261

4

Щорський р-н

246

5

Ріпкінський р-н

208

6

Коропський р-н

81

7

Корюківський р-н

53

8

м.Ніжин

47

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий