2-3 октября в Чернигове на стадионе «Юность» и стадионе им. Ю.А.Гагарина прошел Командный Чемпионат области по легкой атлетике среди взрослых, юношей 1997 г.р. и младше. Количество  спортсменов, к сожалению, с каждым годом уменьшается, а представителей районов области уменьшилось всего до 6. Поэтому основное представительство с г.Чернигов.

В основном результаты ниже среднего, но в некоторых видах, есть чем похвалиться. К примеру, Ракуненко Денис, снова установил рекорд области среди юношей в метании диска. На этот раз, он метнул полторакилограмовый диск на 49м 38 см.  И новый юношеский рекорд у девушек в толкании ядра 3 кг. Лупинос Катерина толкнула ядро на 13 м 06 см. Поздравляем их!

<<< Особисті результати >>>

Біг на 100м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2203 Луценко Іван 07.03.1987 ЧернігівОШВСМ «С» 11.6Ф-11.4 ІІ 24 Луценко В.В.
2 445 Кравець Максим 08.04.1984 ЧернігівОШВСМ «С» 11.9Ф-11.7 ІІІ 21 Луценко В.В.
3 714 Крищенко Максим 1996 ЧернігівЧНПУ «У» 11.8Ф-11.9 ІІІ Ос. Кузьомко Л.М.
4 20 Рудік Максим 19.03.1982 Чернігів«У» 12.2Ф-12.0 ІІІ Ос. Шульга О.П.Нікітенко Д.Н.
5 133 Василенко Сергій 1996 ЧернігівДЮСШ «К» 12.1Ф-12.1 І-юн Ос. Овчаренко І.М.
6 964 Пустовгар Олександр 17.05.1994 ЧернігівЧНПУ «У» 12.2Ф-12.2 І-юн Ос. Кузьомко Л.М.
7 961 Дубовик Віктор 22.09.1995 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 12.3 І-юн Ос. Бр.Філіпових
8 970 Дворніков Андрій 06.01.1995 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 12.4 І-юн Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
9 11 Будко Олексій 1995 ЧернігівДЮСШ «К» 12.8 ІІ-юн Ос. Овчаренко І.М.
10 1007 Джумай Денис 25.12.2000 Носівський р-н 12.9 ІІ-юн 18 Савченко А.В.
11 961 Авраменко Іван 08.11.1993 ЧернігівКДЮСШ «У» 13.0 ІІ-юн Ос. Лагункова Н. М.Клюєв А.О.
12 410 Соболь Андрій 1995 ЧернігівЧНПУ «У» 13.1 ІІІ-юн Ос. Кузьомко Л.М.
13 193 Шевченко Дмитро 1994 ЧернігівЧНПУ «У» 13.4 ІІІ-юн Ос. Кузьомко Л.М.
14 415 Клименко Олександр 1995 ЧернігівЧНПУ «У» 13.5 ІІІ-юн Ос. Кузьомко Л.М.

 

Біг на 100м, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 1055 Красільник Ярослав 09.10.1999 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 11.1Ф-11.3 І 24 Красільник Т.С.
2 31 Чухрай Олексій 1997 ЧернігівДЮСШ «К» 12.0Ф-11.8 ІІІ 21 Овчаренко І.М.
3 88 Жидок Денис 30.08.1999 Коропський р-нДЮСШ «К» 11.9Ф-12.0 ІІІ 18 Лучко В.Л.
4 333 Лагода Владислав 06.02.1999 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 12.7Ф-12.8 ІІ-юн 15 Хоменко Д.О.
5 4 Сартанія Дмитро 10.11.1998 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 12.7Ф-13.1 ІІ-юн Ос. Корецька С.М.
6 94 Сочивець Олександр 24.01.1998 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 12.7 ІІ-юн Ос. Дудко Т.А.
7 1130 Мордашко Ярослав 19.08.1999 Менський р-нДЮСШ МОН 12.9 ІІ-юн 13 Терпицька І.Л.
8 300 Чернобай Микола 07.03.2000 Чернігів ОКДЮСШ «С» 12.9 ІІ-юн Ос. Масюк А.М.
9 164 Пономарчук Юрій 23.01.1997 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 13.0 ІІ-юн Ос. Бр. Філіпових
10 27 Петрушивець Руслан 08.07.1999 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 13.1 ІІІ-юн Ос. Шульга О.П.
11 17 Байдала Олександр 05.04.1998 ЧернігівКДЮСШ «У» 13.2 ІІІ-юн Ос. Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
12 256 Малхазов Ігор 21.02.1999 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 13.2 ІІІ-юн 13 Хоменко Д.О.
13 177 Гашко Едгард 19.06.1998 ЧернігівКДЮСШ «У» 13.2 ІІІ-юн Ос. Бр. Плотіцини
14 37 Крюков Денис 27.07.1999 ЧернігівКДЮСШ «У» 13.3 ІІІ-юн Ос. Лагункова Н.М.Дятлова Ю.В.
15 31 Землинський Богдан 18.10.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 13.4 ІІІ-юн Ос. Шульга О.П.
16 2230 Насвіт Владислав 04.05.1999 Чернігів ОКДЮСШ «С» 13.5 ІІІ-юн Ос. Луценко В.В.
17 32 Мазур Дмитро 02.10.2001 НіжинДЮСШ МОН 13.5 ІІІ-юн Ос. Кремез О.М.Кремез М.П.
18 225 Грицай Владислав 1997 ЧернігівЧНПУ «У» 13.5 ІІІ-юн Ос. Кузьомко Л.М.
19 962 Вовк Данило 16.05.2001 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 13.5 ІІІ-юн Ос. Корецька С.М.
20 1150 Вернигор Андрій 2000 Менський р-нДЮСШ «К» 13.7 ІІІ-юн Ос. Таратухіна Н.П
21 247 Громко Владислав 02.01.1998 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 13.7 ІІІ-юн 11 Ланько Н.
22 28 Довгий Денис 12.06.2001 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 13.8 ІІІ-юн Ос. Шульга О.П.
23 10 Руднік Денис 19.06.2001 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 13.9 ІІІ-юн Ос. Шульга О.П.
24 523 Шилов юрій 26.06.2000 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 14.0 ІІІ-юн Ос. Антонова В.Г
25 488 Істінов Костянтин 02.09.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН 14.5 б/р Ос. Медвєдьова Н.М.
26 3 Солонець Артур 16.02.2001 Носівський р-нДЮСШ МОН 15.1 б/р Ос. Папіна О.П.
27 574 Пугач Руслан 26.03.2001 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 15.1 б/р Ос. Корецька С.М.
28 9 Ємець Владислав 18.05.2000 Менський р-нДЮСШ «К» 15.3 б/р Ос. Таратухіна Н.П
29 265 Тимошенко Максим 25.09.2002 Щорський р-нДЮСШ МОН 15.6 б/р Ос. Лаходінов Є.О.
30 25 Сердюк Ілля 2003 ЧернігівКДЮСШ «У» 16.3 б/р Ос. Бр. Плотіцини
31 28 Романенко Олександр 2003 ЧернігівКДЮСШ «У» 18.7 б/р Ос. Бр. Плотіцини

 

Біг на 200м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2207 Єрмоленко Андрій 23.12.1991 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 23.6 ІІ 24 Сердюк В.І.
2 2203 Луценко Іван 07.03.1987 ЧернігівОШВСМ «С» 23.6 ІІ 21 Луценко В.В.
3 445 Кравець Максим 08.04.1984 ЧернігівОШВСМ «С» 24.3 ІІІ 18 Луценко В.В.
4 133 Василенко Сергій 1996 ЧернігівДЮСШ «К» 24.6 ІІІ Ос. Овчаренко І.М.
5 20 Рудік Максим 19.03.1982 Чернігів«У» 24.6 ІІІ Ос. Шульга О.П.Нікітенко Д.Н.
6 961 Дубовик Віктор 22.09.1995 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 24.8 ІІІ Ос. Бр.Філіпових
7 961 Авраменко Іван 08.11.1993 ЧернігівКДЮСШ «У» 24.8 ІІІ Ос. Лагункова Н. М.Клюєв А.О.
8 714 Крищенко Максим 1996 ЧернігівЧНПУ «У» 25.0 ІІІ Ос. Кузьомко Л.М.
9 740 Гончаров Сергій 1992 ЧернігівЧНПУ «У» 25.6 І-юн Ос. Кузьомко Л.М.
10 3 Рибецький Денис 1996 ЧернігівДЮСШ «К» 26.1 І-юн Ос. Овчаренко І.М.
11 11 Будко Олексій 1995 ЧернігівДЮСШ «К» 26.7 ІІ-юн Ос. Овчаренко І.М.

 

Біг на 200м, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 1055 Красільник Ярослав 09.10.1999 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 23.7 ІІІ 24 Красільник Т.С.
2 88 Жидок Денис 30.08.1999 Коропський р-нДЮСШ «К» 25.1 ІІІ 21 Лучко В.Л.
3 94 Сочивець Олександр 24.01.1998 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 26.4 І-юн Ос. Дудко Т.А.
4 248 Спащенко Евген 22.03.1999 Бахмацький р-нДЮСШ «К» 26.4 І-юн 18 Севастьянов В.Ю.
5 1462 Картавцев Сергій 20.02.1999 Носівський р-нДЮСШ МОН 26.4 І-юн 15 Бочок В.А.
6 333 Лагода Владислав 06.02.1999 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 26.5 І-юн 13 Хоменко Д.О.
7 37 Крюков Денис 27.07.1999 ЧернігівКДЮСШ «У» 26.6 ІІ-юн Ос. Лагункова Н.М.Дятлова Ю.В.
8 300 Чернобай Микола 07.03.2000 Чернігів ОКДЮСШ «С» 27.0 ІІ-юн Ос. Масюк А.М.
9 962 Вовк Данило 16.05.2001 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 27.0 ІІ-юн Ос. Корецька С.М.
10 164 Пономарчук Юрій 23.01.1997 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 27.1 ІІ-юн Ос. Бр. Філіпових
11 468 Сентябрьов Дмитро 02.07.1998 Щорський р-нДЮСШ МОН 27.2 ІІ-юн 11 Медвєдьова Н.М.
12 17 Байдало Олександр 05.04.1998 ЧернігівКДЮСШ «У» 27.4 ІІ-юн Ос. Лагункова Н.М.Клюєв А.О.
13 417 Протченко Владислав 09.09.1999 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 27.6 ІІІ-юн 9 Ланько Н.
14 31 Землинський Богдан 18.10.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 27.9 ІІІ-юн Ос. Шульга О.П.
15 225 Грицай Владислав 1997 ЧернігівЧНПУ «У» 27.9 ІІІ-юн Ос. Кузьомко Л.М.
16 495 Аксьоненко Ярослав 05.06.1997 ЧернігівКДЮСШ «У» 28.5 ІІІ-юн Ос. Лагункова Н.М.Дятлова Ю.В.
17 247 Громко Владислав 02.01.1998 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 28.7 б/р 7 Ланько Н.
18 574 Пугач Руслан 26.03.2001 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 29.2 б/р Ос. Корецька С.М.
19 33 Жежела Ярослав 05.05.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 30.2 б/р Ос. Шульга О.П.
219 Геращенко Павло 11.02.1999 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» DNS б/р Ос. Хорт Т.М.
27 Петрушивець Руслан 08.07.1999 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» DNS б/р Ос. Шульга О.П.

 

Біг на 400м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2207 Єрмоленко Андрій 23.12.1991 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 53.5 ІІ 24 Сердюк В.І.
2 384 Корогод Дмитро 30.07.1996 Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 55.6 ІІІ 21 Хорт Т.М.Бр.Філіпових
3 970 Дворніков Андрій 06.01.1995 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 56.0 ІІІ Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
4 740 Гончаров Сергій 1992 ЧернігівЧНПУ «У» 56.5 І-юн Ос. Кузьомко Л.М.
5 76 Бойко Віталій 24.12.1995 ЧернігівКДЮСШ «У» 57.0 І-юн Ос. Лагункова Н.М.Клюев А. О.
6 3 Рибецький Денис 1996 ЧернігівДЮСШ «К» 1.01.4 ІІ-юн Ос. Овчаренко І.М.
7 59 Косенко Павло 28.11.1994 ЧернігівКДЮСШ «У» 1.03.3 ІІІ-юн Ос. Лагункова Н.М.Клюев А. О.
8 216 Антоненко Микола 16.12.1996 ЧернігівКДЮСШ «У» 1.05.0 б/р Ос. Лагункова Н.М.Дятлова Ю.В.

 

Біг на 400м, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 213 Галушка Максим 26.06.1999 Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 54.8 ІІІ 24 Хорт Т.М.
2 209 Мироненко Костянтин 26.09.1998 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 55.1 ІІІ 21 Красільник Т.С.
3 242 Білоногов Олександр 21.07.1997 Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 56.9 І-юн 18 Ланько Л.
4 248 Спащенко Евген 22.03.1999 Бахмацький р-нДЮСШ «К» 57.8 І-юн 15 Севастьянов В.Ю.
5 105 Вісіковський Назар 05.07.1999 Бахмацький р-нДЮСШ «К» 57.9 І-юн 13 Севастьянов В.Ю.
6 94 Сочивець Олександр 24.01.1998 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 58.0 І-юн Ос. Дудко Т.А.
7 24 Аксьонов Ярослав 05.06.1997 ЧернігівКДЮСШ «У» 59.0 І-юн Ос. Лагункова Н.М.Дятлова Ю.В.
8 48 Хрущ Дмитро 26.08.1997 Чернвгів ЧНПУ 59.4 І-юн Ос. Рябов В.В.
9 468 Сентябрьов Дмитро 02.07.1998 Щорський р-нДЮСШ МОН 1.02.6 ІІІ-юн 11 Медвєдьова Н.М.
10 256 Шевель Евген 16.06.1998 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 1.02.8 ІІІ-юн 9 Сахно В.К.Хоменко Д.О.
11 947 Лиходій Дмитро 20.11.1998 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 1.02.9 ІІІ-юн Ос. Сахно В.К.Хоменко Д.О.
12 15 Геращенко Павло 11.02.1999 Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 1.03.4 ІІІ-юн Ос. Хорт Т.М.
13 1130 Макуха Олександр 21.10.1999 Менський р-нДЮСШ «МОН» 1.04.2 б/р Ос. Терпицька І.Л.
14 417 Протченко Владислав 09.09.1999 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 1.05.7 б/р 0 Ланько Н.
15 464 Сідоров Володимир 01.11.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН 1.12.0 б/р Ос. Медвєдьова Н.М.
16 46 Салата Олександр 01.10.2000 Щорський р-нДЮСШ МОН 1.16.5 б/р Ос. Бережной В Д.
17 265 Тимошенко Максим 25.09.2002 Щорський р-нДЮСШ МОН 1.19.3 б/р Ос. Лаходінов Є.О.

 

Біг на 800м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 1086 Музика Максим 12.06.1995 ЧернігівКДЮСШ «У» 2.03.2 ІІ Ос. Рябов В.В.
2 384 Корогод Дмитро 30.07.1996 Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 2.04.0 ІІ 24 Хорт Т.М.Бр.Філіпових
3 330 Шарий Євгеній 05.08.1995 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 2.14.0 ІІІ 21 Сахно В.К.Хоменко Д.О.
4 76 Бойко Віталій 24.12.1995 ЧернігівКДЮСШ «У» 2.15.0 ІІІ Ос. Лагункова Н.М.Клюев А. О.
5 1 Бабинець Володимир 1996 ЧернігівДЮСШ «К» 2.24.8 І-юн Ос. Овчаренко І.М.
6 31 Акуленко Евген 1996 ЧернігівДЮСШ «К» 2.32.9 ІІ-юн Ос. Овчаренко І.М.
7 59 Косенко Павло 28.11.1994 ЧернігівКДЮСШ «У» 2.48.8 ІІІ-юн Ос. Лагункова Н.М.Клюев А. О.
3 Кравченко Ярослав 1996 ЧернігівДЮСШ «К» DNS Ос. Овчаренко І.М.

 

Біг на 800м,юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 213 Галушко Максим 26.06.1999 Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 2.12.5 ІІІ 24 Хорт Т.М.
2 208 Зубок Владислав 18.12.1997 ЧернігівОШВСМ «С» 2.14.2 ІІІ Ос. Луценко В.В.
3 242 Білоногов Олександр 21.07.1997 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 2.16.0 ІІІ 21 Ланько Н.
4 105 Вісіковський Назар 05.07.1999 Бахмацький р-нДЮСШ «К» 2.17.0 ІІІ 18 Севастьянов В.Ю.
5 48 Хрущ Дмитро 26.08.1997 ЧернігівКДЮСШ «У» 2.19.8 ІІІ Ос. Рябов В.В.
6 300 Філоненко Вячеслав 12.05.1997 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 2.23.2 І-юн 15 Хоменко Д.О.
7 947 Лиходій Дмитро 20.11.1998 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 2.24.1 І-юн 13 Сахно В.К.Хоменко Д.О.
8 200 Слісаренко Максим 16.04.2000 Чернігів ОКДЮСШ «С» 2.27.6 І-юн Ос. Масюк А.М.
9 11 Толок Вадим 1997 ЧернігівДЮСШ «К» 2.29.7 І-юн Ос. Овчаренко І.М.
10 30 Самуілов Владислав 17.07.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 2.57.47 б/р Ос. Шульга О.П.
11 46 Салата Олександр 01.10.2000 Щорський р-нДЮСШ МОН 3.07.0 б/р Ос. Бережной В Д.

 

Біг на 1500м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 399 Секера Дмитро 1994 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 4.29.5 ІІІ 24 Сахно В.К.Хоменко Д.О.
2 255 Морачевський Василь 12.06.1994 ЧернігівКДЮСШ «У» 4.30.2 ІІІ 21 Рябов В.В.
3 1086 Музика Максим 12.06.1995 ЧернігівКДЮСШ «У» 4.31.4 ІІІ Ос. Рябов В.В.
4 15 Яременко Володимир 8.08.1994 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 4.40.5 ІІІ Ос. Бр.Філіпових
5 584 Хоменко Дмитро 06.11.1982 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 4.42.0 ІІІ 18 Сахно В.К.
6 961 Горбань Андрій 17.09.1995 ЧернігівКДЮСШ «У» 4.43.8 ІІІ Ос. Лагункова Н.М.Клюев А. О.
7 210 Сараб Євгеній 18.09.1988 Чернігів  «У» 4.45.7 ІІІ Ос. Рябов В.В.
8 330 Шарий Євгеній 05.08.1995 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 4.54.1 І-юн 15 Сахно В.К.Хоменко Д.О.
9 2230 Кисіль Роман 12.05.1994 Бахмацький р-н ДЮСШ «К» 4.54.4 І-юн Ос. Сердюк В.І.
10 90 Лубенський Олександр 09.05.1993 ЧернігівКДЮСШ «У» 5.03.1 І-юн Ос. Рябов В.В.
11 585 Клочко Артем 12.12.1995 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 5.51.6 б/р 13 Сахно В.К.Хоменко Д.О.
12 149 Гурбик Андрій 07.05.1995 ЧернігівКДЮСШ -2 «С» 5.53.8 б/р Ос. Бр.Філіпових

 

Біг на 1500м, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 479 Доненко Дмитрій 09.05.1999 Бахмацький р-нДЮСШ «К» 4.53.7 І-юн 24 Севастьянов В.Ю.
2 208 Зубок Владислав 18.12.1997 ЧернігівОШВСМ «С» 4.54.7 І-юн Ос. Луценко В.В.
3 300 Філоненко Вячеслав 12.05.1997 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 4.56.4 І-юн 21 Хоменко Д.О.
4 949 Лиходій Дмитро 20.11.1998 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 5.04.4 І-юн 18 Сахно В.К.Хоменко Д.О.
5 200 Слісаренко Максим 16.04.2000 Чернігів ОКДЮСШ «С» 5.06.5 ІІ-юн Ос. Масюк А.М.
6 482 Ермоленко Артем 05.12.1998 Щорський р-нДЮСШ МОН 5.13.9 ІІ-юн 15 Медвєдьова Н.М.
7 2203 Куценко Микола 30.10.1997 ЧернігівОШВСМ «С» 5.31.7 ІІІ-юн Ос. Луценко В.В.

 

Біг на 3000м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2209 Голуб Владислав 25.10.1991 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 9.46.6 ІІІ Ос. Бр.Філіпових
2 77 Секера Дмитро 10.01.1994 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 9.48.2 ІІІ 24 Сахно В.К.
3 2203 Кривопуск Юрій 28.09.1995 ЧернігівОШВСМ «С» 9.52.7 ІІІ Ос. Луценко В.В.
4 255 Морачевський Василь 12.06.1994 ЧернігівКДЮСШ «У» 9.55.5 ІІІ 21 Рябов В.В.
5 15 Яременко Володимир 08.08.1994 ЧернігівОШВСМ «С» 10.37.8 І-юн Ос. Бр.Філіпових
6 90 Лубенський Олександр 09.05.1993 Чернігів  «У» 10.40.0 І-юн Ос. Рябов В.В.
7 961 Горбань Андрій 17.09.1995 ЧернігівКДЮСШ «У» 11.05.3 ІІ-юн Ос. Лагункова Н.М.Клюев А. О.
8 7 Корнієнко Тарас 23.11.1994 ЧернігівЧНПУ 11.05.4 ІІ-юн Ос. Рябов В.В.
9 80 Зайнагатдінов Максим 15.07.1994 ЧернігівЧНПУ 11.11.9 ІІ-юн Ос. Рябов В.В.
10 26 Андрєйча Сергій 12.09.1995 ЧернігівОШВСМ «С» 11.14.3 ІІ-юн Ос. Луценко В.В.
584 Хоменко Дмитро 06.11.1982 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» DNS 0 Сахно В.К.

 

Біг на 3000м, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 479 Доненко Дмитрій 09.05.1999 Бахмацький р-нДЮСШ «К» 10.23.4 І-юн 24 Севастьянов В.Ю.
2 482 Ермоленко Артем 05.12.1998 Щорський р-нДЮСШ МОН 11.36.4 І-юн 21 Медвєдьова Н.М.

 

Стрибки у довжину, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2228 Єгорченко Денис 13.01.1991 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 6.10 ІІІ 24 Бр.Філіпових
2 2209 Голуб Владислав 25.10.1991 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 5.26 ІІ-юн Ос. Бр.Філіпових
3 1462 Картавцев Сергій 20.02.1999 Носівський р-нДЮСШ МОН 4.86 ІІ-юн 21 Бочок В.А.

 

Стрибки у довжину, юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 55 Лавский Владислав 16.03.2000 Менський р-н ДЮСШ «К» 5.81 І-юн 24 Таратухіна Н.П.
2 1130 Мордашко Ярослав 19.08.1999 Менський р-нДЮСШ МОН 5.60 І-юн 21 Терпицька І.Л
3 15 Шарійко Дмитро 22.06.1999 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 5.48 І-юн Ос. Кривоус Н. В.
4 25 Вернигор Андрій 2000 Менський р-н ДЮСШ «К» 4.99 ІІ-юн Ос. Таратухіна Н.П.
5 178 Легкий Петро 2001 Менський р-н ДЮСШ «К» 4.52 ІІІ-юн Ос. Таратухіна Н.П.
6 234 Емець Владислав 2001 Менський р-н ДЮСШ «К» 4.37 ІІІ-юн Ос. Таратухіна Н.П.
94 Сочівець Олександр 24.01.1998 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» DNS Ос. Дудко Т.А.

 

Потрійний стрибок , чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2228 Єгорченко Денис 13.01.1991 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 11.95 І-юн 24 Бр.Філіпових

 

Потрійний стрибок , юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 12 Лавський Владислав 16.03.1999 Менський р-н ДЮСШ «К» 11.99 І-юн 24 Таратухіна Н.П.
2 178 Легкий Петро 2001 Менський р-н ДЮСШ «К» 9.70 б/р Ос. Таратухіна Н.П.

 

Штовхання ядра (7.260 кг), чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 1 Попов Роман 12.10.1993 ЧернігівКДЮСШ «У» 15.90 КМС Ос. Олійник В.М
2222 Алєксєєв Владислав 02.12.1995 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» DQ Ос. Середа О.А

 

Штовхання ядра (5 кг), юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2203 Ракуненко Денис 28.07.1997 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 14.40 ІІ 24 Середа О.А.
2 2214 Дячок Іван 11.09.1997 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 13.82 ІІІ Ос. Середа О.А.
3 72 Кравченко Дмитро 04.09.1999 НіжинДЮСШ МОН 13.17 ІІІ Ос. Кремез О.М.Кремез М.П.
4 87 Лучко Олександр 27.08.1997 НіжинДЮСШ МОН 13.08 ІІІ Ос. Кремез О.М.Кремез М.П.
5 7 Дедух Вячеслав 03.06.1998 Бахмацький р-нДЮСШ МОН 13.06 ІІІ Ос. Небощицький Г.О.
6 2230 Журба Вадим 11.09.1999 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 12.26 І-юн Ос. Середа О.А.
7 2214 Бородуха Юрій 10.04.1997 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 12.20 І-юн Ос. Середа О.А.
8 9797 Шахова Юрій 1997 Носівський р-нДЮСШ МОН 12.02 І-юн 21 Савченко А.В
9 2233 Шурхал Юрій 07.05.1997 ЧернігівДЮСШ «К» 11.48 І-юн Ос. Порядіна В.В.
10 1049 Дубовський Олександр 25.09.1998 Менський р-н ДЮСШ «К» 11.00 І-юн Ос. Таратухіна Н.П.
11 256 Мельник Олександр 14.10.1998 Бахмацький р-нДЮСШ МОН 10.40 ІІ-юн 18 Севастьянов В.Ю.
12 47 Вірич Юрій 1997 ДЮСШ інваспорт 10.27 ІІ-юн Ос. Кухаренко М.Л.
13 215 Прокопенко Максим 22.07.1998 Бахмацький р-нДЮСШ МОН 9.96 ІІ-юн 15 Севастьянов В.Ю.

 

Метання диска (2 кг), чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2203 Сивенко Евгеній 04.04.1993 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 49.45 КМС Ос. Середа О.А.
2 1 Попов Роман 12.10.1993 ЧернігівКДЮСШ «У» 46.90 І Ос. Олійник В.М.
3 2222 Алєксєєв Владислав 02.12.1995 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 35.20 ІІІ Ос. Середа О.А.
2198 Зеленський Сергій 12.04.1993 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» DNS Ос. Середа О.А.

 

Метання диска (1.5 кг), юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2203 Ракуненко Денис 28.07.1997 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 49.38 І Ос. Середа О.А
2 2214 Бородуха Юрій 10.04.1997 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 42.06 ІІ Ос. Середа О.А.
3 33 Шурхал Юрій 20.05.1997 Чернігів,ДЮСШ «К» 38.38 ІІІ Ос. Порядіна В.В.
4 2230 Журба Вадим 11.09.1999 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 38.20 ІІІ Ос. Середа О.А.
5 215 Прокопенко Мксим 27.07.1998 Бахмацький р-нДЮСШ МОН 28.30 ІІ-юн 21 Севастьянов В.Ю.
2214 Дячок Іван 11.09.1997 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» DNS Ос. Середа О.А.

 

Метання списа (800г), чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2 Строган Віталій 05.07.1991 Чернігів,КДЮСШ   «У» 56.15 І Ос. Олійник В.М.
2 45 Грінько Олексій 16.10.1992 ЧернігівДЮСШ «К» 48.67 ІІІ Ос. Порядіна В.В.
3 9 Шевченко Максим 13.11.1992 Чернігів,КДЮСШ   «У» 46.70 ІІІ Олійник В.М.
4 2192 Прокопенко Андрій 13.12.1994 Бахмацький р-нДЮСШ МОН 45.07 ІІІ Ос. Небощицький Г.О.
5 55 Терехно Дмитро 1992 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 41.87 ІІІ Ос. Порядіна В.В.

 

Метання списа (700г), юнаки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 10 Кисіль Іван 19.01.1998 Бахмацький р-нДЮСШ МОН 54.34 ІІ Ос. Небощицький Г.О.
2 9 Глушко Роман 01.09.1998 Носівський р-нДЮСШ МОН 49.02 ІІ 24 Тертишник М.І
3 9797 Лепель Олексій 07.02.1999 Носівський р-нДЮСШ МОН 48.68 ІІІ 21 Римко В.ОТертишник М.І
4 7 Дедух Вячеслав 03.06.1998 Бахмацький р-нДЮСШ МОН 40.00 ІІІ Ос. Небощицький Г.О.
5 19 Супрун Олег 25.01.2000 Носівський р-нДЮСШ МОН 37.48 І-юн 18 Римко В.О.Тертишник М.І.

 

Біг на 100м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 990 Шульга Євгенія 13.09.1994 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 13.5Ф-12.5 І 24 Вятіорець С.Є.Середа С.С.
2 2228 Закатова Ярослава 30.07.1994 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 13.1Ф-12.9 ІІ Ос. Бр.ФіліповихМарченко М.С
3 67 Гресь Світлана 17.07.1999 Носівський р-н 13.5Ф-13.7 ІІІ 21 Шиша Н. О.
4 69 Юхно Ірина 12.07.1999 Носівський р-н 13.8Ф-13.9 ІІІ 18 Папіна О.П
5 104 Смілик Руслана 1996 ЧернігівКДЮСШ «У» 13.9Ф-14.7 ІІІ Ос. Лагункова Н. М.
6 95 Дорошенко Анна 07.08.2000 Носівський р-н 14.2Ф-15.4 І-юн 15 Папіна О.П
7 47 Рідзель Ірина 25.08.1993 ЧернігівЧНПУ «У» 15.2 ІІ-юн Ос. Кузьомко Л.М.
8 161 Іваняшко Анна 1996 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 15.5 ІІ-юн Ос. Бр.Філіпових
9 7 Проценко Ольга 1996 ЧернігівЧНПУ «У» 16.7 б/р Ос. Кузьомко Л.М.

 

Біг на 100м, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 595 Максименко Катерина 22.11.1998 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 13.2Ф-13.0 ІІ 24 Кривоус Н. В.
2 15 Стецькова Тетяна 09.03.2000 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 13.7Ф-13.9 ІІІ 21 Красільник Т.С.
3 83 Сіренко Каріна 06.02.2001 Носівський р-н 14.6Ф-14.2 І-юн 18 Папіна О.П
4 494 Левченко Анастасія 09.07.1998 ЧернігівКДЮСШ «У» 14.6Ф-14.3 І-юн Ос. Лагункова Н. М.Дятлова Ю.В.
5 211 Півеь Ірина 31.08.2000 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 14.5Ф-14.4 І-юн Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
6 510 Шарило Тетяна 19.02.2000 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 14.6Ф-14.5 І-юн Ос. Антонова В.Г.
7 500 Прокопенко Валерія 26.05.2000 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 14.6 І-юн Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
8 143 Мороз Тетяна 05.11.1999 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 14.7 І-юн Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
9 481 Боєва Катерина 06.10.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН 14.9 ІІ-юн 15 Івлєв В.Ю
10 483 Бережна Олександра 29.07.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН 14.9 ІІ-юн Ос. Івлєв В.Ю
11 489 Ніколаєнко Крістіна 19.01.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН 15.0 ІІ-юн 13 Івлєв В.Ю
12 84 Пустовгар Валерія 09.01.1999 Носівський р-н 15.0 ІІ-юн Ос. Папіна О.П
13 18 Селюк Лаурита 31.08.1997 ЧернігівОШВСМ «С» 15.2 ІІ-юн Ос. Луценко В.В.
14 303 Клюй Карина 03.08.1998 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 15.3 ІІ-юн Ос. Антонова В.Г.
15 35 Артеменко Анна 28.02.2001 Носівський р-н 15.3 ІІ-юн Ос. Савченко А.В.
16 318 Баглій Владислава 01.06.1999 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 15.4 ІІ-юн Ос. Антонова В.Г.
17 40 Оніселе Катерина 2002 ЧернігівКДЮСШ «У» 15.4 ІІ-юн Ос. Бр. Платіцини
18 255 Науменко Яна 15.06.2000 Щорський р-нДЮСШ МОН 15.4 ІІ-юн 11 Лаходінов Є.О.
19 581 Кидровська Юлія 07.08.1998 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 15.6 ІІ-юн Ос. Дудко Т.А.
20 2 Ковалевська Діана 16.12.2000 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 15.8 ІІІ-юн Ос. Шульга О.П.
21 38 Сагайдачна Олена 2002 ЧернігівКДЮСШ «У» 15.9 ІІІ-юн Ос. Бр. Платіцини
23 777 Мотренко Діана 1997 ЧернігівЧНПУ «У» 15.9 ІІІ-юн Ос. Кузьомко Л.М.
24 578 Сирбу Анастасія 01.05.2000 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 15.9 ІІІ-юн Ос. Кривоус Н. В.
25 657 Байрак Влада 1999 ЧернігівКДЮСШ «У» 16.0 ІІІ-юн Ос. Бр. Платіцини
26 802 Теленюк Анфіса 1999 ЧернігівКДЮСШ «У» 16.1 б/р Ос. Бр. Платіцини
27 22 Матвієнко Тетяна 15.11.1997 ЧернігівОК ДЮСШ «С» 16.2 б/р Ос. Луценко В.В.
28 204 Москаленко Дарина 12.01.1998 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 16.2 б/р Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
29 420 Блоха Алла 1997 ЧернігівЧНПУ «У» 16.2 б/р Ос. Кузьомко Л.М.
30 1150 Дорошенко Поліна 12.11.2003 Менський р-н ДЮСШ «К» 16.3 б/р Ос. Таратухіна Н.П.
31 10 Циганок Інга 2003 ЧернігівКДЮСШ «У» 16.5 б/р Ос. Бр. Платіцини
32 720 Темнюк Вікторія 1999 ЧернігівКДЮСШ «У» 16.6 б/р Ос. Бр. Платіцини
33 510 Іщенко Лілія 2003 ЧернігівКДЮСШ «У» 16.7 б/р Ос. Бр. Платіцини
34 95 Майстренко Вікторія 23.10.2004 Менський р-н ДЮСШ «К» 16.9 б/р Ос. Таратухіна Н.П.
34 177 Лемеш Анастасія 2002 ЧернігівКДЮСШ «У» 17.0 б/р Ос. Бр. Платіцини
35 36 Адруг Анастасія 2002 ЧернігівКДЮСШ «У» 18.1 б/р Ос. Бр. Платіцини
36 758 Ятченко Кристина 2002 ЧернігівКДЮСШ «У» 18.5 б/р Ос. Бр. Платіцини
61 Роскот Анастасія 09.03.1999 НіжинДЮСШ МОН 13.9Ф-DNS Ос. Кремез О.М.Кремез М.П.

 

Біг на 200м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2228 Закатова Ярослава 30.07.1994 Чернігів,ОШВСМ «С» 28.0 ІІ Ос. Бр.ФіліповихМарченко М.С
2 776 Дарій Ольга 1994 ЧернігівОК ДЮСШ «С» 29.4 І-юн Ос. Луценко В.В.
3 1457 Веленчук Аліна 08.05.1999 Носівський р-н 31.0 ІІ-юн 24 Бочок В.А.
4 47 Рідзель Ірина 25.08.1993 ЧернігівЧНПУ «У» 32.4 ІІІ-юн Ос. Кузьомко Л.М.
5 1545 Халабуда Альона 25.05.1999 Носівський р-н 32.8 ІІІ-юн 21 Бочок В.А.
6 7 Проценко Ольга 1996 ЧернігівЧНПУ «У» 34.8 ІІІ-юн Ос. Кузьомко Л.М.
990 Шульга Євгенія 13.09.1994 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» DNS 0 Вятіорець С.Є.Середа С.С.

 

Біг на 200м, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 1115 Буряк Марія 03.06.2001 Носівський р-н 28.3 ІІ 24 Бочок В.А.
2 15 Стецькова Тетяна 09.03.2000 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 29.0 ІІ 21 Красільник Т.С.
3 148 Редько Іванна 21.05.1999 Коропський р-нДЮСШ «К» 29.3 І-юн 18 Лучко В.Л.
4 503 Нагорна Дарина 17.05.1999 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 29.6 І-юн Ос. Антонова В.Г.
5 494 Левченко Анастасія 09.07.1998 ЧернігівКДЮСШ «У» 31.0 ІІ-юн Ос. Лагункова Н. М.Дятлова Ю.В.
6 462 Ковальковська Анастасія 24.02.1999 ЩорськийДЮСШ МОН 31.7 ІІ-юн 15 Медвєдьова Н.М.
7 303 Клюй Карина 03.08.1999 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 31.7 ІІ-юн Ос. Антонова В.Г.
8 68 Васильченко Лілія 25.09.1999 ЧернігівКДЮСШ «У» 32.6 ІІІ-юн Ос. Лагункова Н. М.Дятлова Ю.В.
9 578 Сирбу Анастасія 01.05.2000 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 33.4 ІІІ-юн Ос. Кривоус Н. В.
10 777 Мотренко Діана 1997 ЧернігівЧНПУ «У» 34.0 ІІІ-юн Ос. Кузьомко Л.М.
11 204 Москаленко Дарина 12.01.1998 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 34.7 ІІІ-юн Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
12 521 Махонюк Діана 17.02.1999 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 34.8 ІІІ-юн Ос. Антонова В.Г.
13 420 Блоха Алла 1997 ЧернігівЧНПУ «У» 35.5 ІІІ-юн Ос. Кузьомко Л.М.

 

Біг на 400м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команла

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 246 Жмурко Анна 24.10.1996 ЧернігівКДЮСШ «У» 1.01.6 ІІ 24 Лагункова Н. М.Клюєв А.О
2 97 Жигун Яна 25.02.1998 Носівський р-нДЮСШ 1.06.6 ІІІ 21 Папіна О.П.
3 48 Дерій Ольга 29.08.1994 Чернігів ОКДЮСШ «С» 1.09.0 І-юн Ос. Луценко В.В.
4 104 Смілик Руслана 28.12 .1996 ЧернігівКДЮСШ «У» 1.10.8 І-юн Ос. Лагункова Н. М.Дятлова Ю.В.

 

Біг на 400м, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 148 Редько Іванна 21.05.1999 Коропський р-нДЮСШ «К» 1.06.5 ІІІ 24 Лучко В.Л.
2 500 Прокопенко Валерія 26.05.2000 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 1.10.5 І-юн Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
3 40 Подлісецька Вікторія 12.03.1999 Коропський р-нДЮСШ «К» 1.11.1 І-юн 21 Лучко В.Л.
4 481 Баєва Катерина 06.10.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН 1.12.6 І-юн 18 Івлєв В.Ю
5 49 Шурига Діана 28.02. 2000 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 1.12.9 І-юн Ос Хорт.Т.М
6 462 Ковальковська Анастасія 24.02.1999 ЩорськийДЮСШ МОН 1.15.2 ІІ-юн 15 Медвєдьова Н.М.
7 489 Ніколаєнко Крістіна 19.01.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН 1.15.6 ІІ-юн 13 Івлєв В.Ю
8 68 Васильченко Лілія 25.09.1999 ЧернігівКДЮСШ «У» 1.15.8 ІІ-юн Ос. Лагункова Н. М.Дятлова Ю.В.
9 312 Висовинь Альона 31.03.1999 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 1.16.4 ІІ-юн 11 Сахно В.К.Хоменко Д.О.
10 31 Білик Марина 1997 ЧернігівДЮСШ «К» 1.17.7 ІІІ-юн Ос. Овчаренко І.М.
11 120 Неїзжала Тетяна 26.12.1998 Бахмацький р-нДЮСШ  «К» 1.20.4 б/р 0 Сєвастьянов В.Ю
12 11 Жовтун Тетяна 1998 ЧернігівДЮСШ «К» 1.24.7 б/р Ос. Овчаренко І.М.

 

Біг на 800м, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 518 Слісаренко Катерина 28.11.1997 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 2.29.8 ІІ 24 Антонова В.Г.
2 203 Пилипенко Ангеліна 01.12.2000 БахмачДМК »Гармонія» 2.45.2 ІІІ Ос Михайлов Б.В
3 510 Прокопенко Каріна 23.06.2000 Бахмацький р-нДЮСШ  «К» 2.47.2 ІІІ 21 Сєвастьянов В.Ю
4 500 Прокопенко Валерія 26.05.2000 Чернігів  ДЮСШ«Атлет» «У» 2.55.9 І-юн Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
5 414 Олійник Даяна 16.07.2001 Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 3.03.4 І-юн 18 Ланько.Н
6 265 Мажуга Олександра 19.12.1999 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 3.07.4 ІІ-юн Ос. Кривоус Н. В.
7 242 Дима Зинаїда 1998 Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 3.07.5 ІІ-юн 15 Ланько.Н

 

Біг на 1500м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 515 Ващенко Марія 11.06.1996 ЧернігівКДЮСШ «У» 5.09.4 ІІ 24 Лагункова Н. М.Клюєв А.ОФіліпов В.В.
2 147 Шестак Тетяна 25.07.1994 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 6.44.9 ІІ-юн Ос Бр.Філіпових
3 20.56 Гриб Ольга 12.04.92 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 6.53.7 ІІІ-юн 21 Хоменко Д.О.

 

Біг на 1500м, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 255 Науменко Яна 15.06.2000 Щорський р-нДЮСШ МОН 5.43.7 ІІІ 24 Лаходінов Є.О.
2 414 Олійник Даяна 16.07.2001 Ріпкінський р-нДЮСШ «К» 5.53.7 ІІІ 21 Ланько.Н
3 510 Прокопенко Каріна 23.06.2000 Бахмацький р-нДЮСШ  «К» 6.00.6 ІІІ 18 Сєвастьянов В.Ю
4 312 Висовинь Альона 31.03.1999 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 6.36.2 ІІІ-юн 15 Сахно В.К.Хоменко Д.О.
5 49 Дегтяренко Ірина 1999 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 7.10.0 ІІІ-юн Ос Хорт.Т.М

 

Біг на 3000м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 22.21 Дятлова Юлія 18.07.1990 Чернігів ОШВСММенський р-н 10.11.6 І 25 Лагункова Н.МКлюєв.А.О
2 515 Ващенко Марія 11.06.1996 ЧернігівКДЮСШ «У» 11.14.8 ІІ Ос Лагункова Н. М.Клюєв А.ОФіліпов В.В.
3 10 Моїсеєнко Юлія 23.04.1996 Чернігів ЧНПУ 11.54.5 ІІІ Ос Лісогор М.О
4 17 Хорева Олена 08.10.1992 ЧернігівКДЮСШ «УМенський р-н 12.23.0 ІІІ 21 Рябов. В.В.Таратухіна Н.П.
5 147 Шестак Тетяна 25.07.1994 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 13.14.2 І-юн Ос Бр.Філіпових

 

Біг на 3000м, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 120 Неїзжала Тетяна 26.12.1998 Бахмацький р-нДЮСШ  «К» 14.48.7 ІІІ-юн 24 Сєвастьянов В.Ю
2 49 Дегтяренко Ірина 1999 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 16.58.0 б/р Ос Хорт.Т.М

 

Стрибки у довжину, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2228 Мельникова Наталія 17.02.1993 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 4.69 І-юн Ос. Бр.Філіпових
2 2229 Данилевська Наталія 15.08.1996 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 4.45 І-юн Ос Бр.Філіпових
2235 Іващенко Анна 1996 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» ххх Ос Бр.Філіпових

 

Стрибки у довжину, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 595 Максименко Катерина 22.11.1998 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 4.68 І-юн 24 Кривоус Н. В.
2 1115 Буряк Марія 03.06.2001 Носівський р-н 4.65 І-юн 21 Бочок В.А.
3 580 Ручко Христина 15.05.1999 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 4.28 І-юн Ос Кривоус Н. В.
4 483 Бережна Олександра 29.07.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН 4.20 І-юн 18 Івлєв В.Ю
5 25 Котова Анастасія 2002 Менський р-н ДЮСШ «К» 4.04 ІІ-юн 15 Таратухіна Н.П.
6 28 Слобода Марія 2001 Менський р-н ДЮСШ «К» 4.03 ІІ-юн 13 Таратухіна Н.П.
7 49 Рибалко Софія 24.06.2003 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 4.03 ІІ-юн Ос Кривоус Н. В.
8 52 Шарило Тетяна 19.02.2000 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 3.86 ІІ-юн Ос Антонова В.Г.
9 462 Міщенко Вікторія 22.11.2001 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 3.74 ІІІ-юн Ос Антонова В.Г.
10 303 Клюй Карина 03.08.1999 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 3.61 ІІІ-юн Ос Антонова В.Г.
11 55 Майстренко Вікторія 2004 Менський р-н ДЮСШ «К» 3.12 б/р Ос Таратухіна Н.П.
534 Росомаха Яна 01.12.1999 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН ххх Ос Антонова В.Г.

 

Потрійний стрибок, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2228 Мельникова Наталія 17.02.1993 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 10.38 І-юн 24 Бр.Філіпових
2 2229 Данилевська Наталія 15.08.1996 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 9.85 І-юн Ос Бр.Філіпових
3 2235 Іващенко Анна 1996 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 8.92 ІІ-юн Ос Бр.Філіпових

 

Потрійний стрибок, дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 481 Бережна Олександра 29.07.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН 9.23 ІІ-юн 24 Івлєв В.Ю.
2 580 Ручко Христина 15.05.1999 ЧернігівКДЮСШ-1 МОН 9.08 ІІ-юн Ос Кривоус Н. В.

 

Штовхання ядра(4кг), жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 971 Соколенко Вікторія 05.04.1995 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 10.42 ІІ 24 Середа О.А Таратухіна Н.П.

 

Штовхання ядра(3кг), дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 7 Лупинос Катерина 02.01.2000 Менський р-н ДЮСШ «К» 13.06 І 24 Таратухіна Н.П.
2 32 Наумчик Альона 01.10.1999 Менський р-н ДЮСШ «К» 12.12 ІІ 21 Таратухіна Н.П.
3 82 Зінченко Дарина 24.04.1998 НіжинДЮСШ МОН 10.68 ІІІ Ос. Кремез О.МКремез М.П
4 35 Далте Анастасія 1999 Менський р-н ДЮСШ «К» 10.26 ІІІ 18 Таратухіна Н.П.
5 486 Білоконь Аліна 05.01.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН 10.25 ІІІ 15 Івлєв В.Ю
6 1 Максименко Наталія 16.10.1999 Менський р-н ДЮСШ «К» 10.05 ІІІ 13 Таратухіна Н.П.
7 4 Котова Анастасія 2002 Менський р-н ДЮСШ «К» 9.76 ІІІ 11 Таратухіна Н.П.
8 5 Слобода Марія 2001 Менський р-н ДЮСШ «К» 8.60 І-юн 9 Таратухіна Н.П.
9 485 Терещенко Наталія 2001 Щорський р-нДЮСШ МОН 7.22 ІІ-юн Ос. Карпенко О.М
10 123 Савченко Валерія 27.08.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 7.15 ІІ-юн Ос. Середа О.А
11 484 Садова Катерина 13.03.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН 6.96 ІІІ-юн 13 Івлєв В.Ю.

 

Метання диска( 1кг), жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2199 Небощицька Вікторія 10.01.1996 Бахмацький р-нДЮСЩ МОН 22.80 ІІ-юн 24 Небощицький Г.О
2 971 Соколенко Вікторія 05.04.1995 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 20.20 ІІ-юн 21 Середа О.А Таратухіна Н.П.

 

Метання диска( 1кг), дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 32 Наумчик Альона 01.10.1999 Менський р-н ДЮСШ «К» 31.50 ІІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 7 Лупинос Катерина 02.01.2000 Менський р-н ДЮСШ «К» 28.22 І-юн 21 Таратухіна Н.П.
3 35 Далте Анастасія 1999 Менський р-н ДЮСШ «К» 24.74 ІІ-юн 18 Таратухіна Н.П.
4 1 Максименко Наталія 16.10.1999 Менський р-н ДЮСШ «К» 22.30 ІІ-юн 15 Таратухіна Н.П.
5 486 Білоконь Аліна 05.01.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН 21.03 ІІ-юн 13 Івлєв В.Ю
6 485 Терещенко Наталія 2001 Щорський р-нДЮСШ МОН 16.48 б/р Ос. Карпенко О.М
123 Савченко Валерія 27.08.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» DNS Ос. Середа О.А

 

Метання списа( 600г), жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2199 Небощицька Вікторія 10.01.1996 Бахмацький р-нДЮСЩ МОН 43.66 І Ос. Небощицький Г.О
2 25 Носенко Катерина 09.11.1995 ЧернігівДЮСШ «К» 25.13 І-юн Ос. Порядіна В.В.
3 30 Скрипка Євгенія 30.10.1997 ЧернігівДЮСШ «К» 20.70 І-юн Ос. Порядіна В.В.

 

Метання списа( 500г), дівчата

Місце

Номер

Спортсмен

Дата народження

Команда

Результат

Розряд

очки

Тренери

1 2203 Щукина Тетяна 25.01.1998 ЧернігівДЮСШ «К» 29.30 ІІІ 24 Порядіна В.В.
2 1005 Косташ Карина 16.11.1999 Носівський р-н 24.45 І-юн 21 Борисенко О.В
3 950 Левацька Олександра 25.05.2000 ЧернігівДЮСШ «К» 24.29 І-юн Ос. Порядіна В.В.
4 82 Кочергіна Марія 06.12.1999 НіжинДЮСШ МОН 23.80 І-юн Ос. Кремез О.МКремез М.П
5 40 Муцька Карина 04.05.2002 ЧернігівДЮСШ «К» 17.25 ІІ-юн Ос. Порядіна В.В.
6 45 Кравченко Катерина 29.11.2003 ЧернігівДЮСШ «К» 17.21 ІІ-юн Ос. Порядіна В.В.
7 48 Волкова Ірина 10.01.2002 ЧернігівДЮСШ «К» 14.65 б/р Ос. Порядіна В.В.

 

Командні результати

І група

Місце

Команда

Очки

1

                    м. Чернігів

558

ІІ група

1

                    Менський р-н

331

2

                    Ніжинський р-н

279

3

                    Щорський р-н

254

4

                    Бахмацький р-н

229

ІІІ група

1

                   Носівський р-н

355

2

                   Ріпкінський р-н

127

 

Головний суддя змагань                                                    Рябов В.В.

Головний секретар змагань                                              Антонова В.Г.

 

3 комментария

  1. Alex:

    Судейство как всегда "говняное". Катимся в пропость.

  2. Андрей:

    Влад перешел с 800м на прыжки в длину?))

Оставить комментарий