Командний Чемпіонат області з легкої атлетики

 серед чоловіків і жінок, юніорів і юніорок.

14 травня 2015 р. м.Чернігів

15 травня 2015 р. м.Славутич

Результати (скачати)

100м чоловіки                    
Місце абс. Старт. номер Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 445 Кравець Максим Чернігів, «С» ОШВСМ 08.04.1994 11.2 Ф-10.9 І 24 Луценко В.В.
2 961 Дубовик Віктор Чернігів «С» КДЮСШ — 2 25.09.1995 11.7 Ф-11.3 ІІ 21 Філіпови
3 964 Дворніков Андрій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 06.01.1995 11.9 Ф- 11.7 ІІІ 18 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4 969 Цокота Влад Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 08.07.1995 12.0 Ф-11.8 ІІІ 15 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
5 579 Бойко Віталій Чернігів,У, КДЮСШ 24.12.1995 12.1 Ф-12.4 І-юн Ос Лагункова Н.М., Клюєв А. О.
100м юніори                      
1 1055 Красільник Ярослав Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 09.10.1999 11.2 Ф-10.9 І 24 Красільник Т.С.
2 968 Сила Ярослав Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 19.05.1997 11.5 Ф-11.3 ІІ 21 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3 31 Василенко Сергій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.1997 11.7 Ф-11.4 ІІ 18 Овчаренко І. М.
4 22 Довгий Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 12.06.2001 12.3 Ф-11.7 ІІІ 15 Шульга О.П.
5 386 Понамарчук Юрій Чернігів «С» КДЮСШ — 2 23.01.1997 12.3 І-юн Ос Філіпови
6 129 Крюков Денис Чернігів,У, КДЮСШ 27.09.1999 12.4 І-юн Ос Лагункова Н.М., Клюєв А. О.
7 495 Совенко Олександр Чернігів,У, ЧНТУ 28.01.1996 12.4 І-юн Ос Шмаргун М.І.
8 204 Сартанія Дмитро Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 10.11.1998 12.4 І-юн Ос Корецька С.М.
9 962 Вовк Данило Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 16.05.2001 12.4 І-юн Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
10 248 Байдала Олександр Чернігів,У, КДЮСШ 05.04.1998 12.6 ІІ-юн Ос Лагункова Н.М., Клюєв А. О.
11 21 Землинський Богдан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 18.10.2000 12.6 ІІ-юн Ос Шульга О.П.
12 29 Соколенко Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 01.09.1999 12.7 ІІ-юн Ос Красільник Т.С.
13 965 Сидоров Олександер Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 09.12.1999 12.8 ІІ-юн Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
14 970 Пугач Руслан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 26.03.2001 13.1 ІІІ-юн Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
15 88 Жидок Денис Коропський р-н, К, ДЮСШ 00.00.1999 11.4 Ф-DQ 0 Лучко В.Л.
16 494 Литвиненко Євген Чернігів,У, ЧНТУ 07.12.1996 12.0 Ф-DNS Ос Шмаргун М.І.
200м чоловіки                    
1 961 Дубовик Віктор Чернігів «С» КДЮСШ — 2 25.09.1995 23.6 ІІ 24 Філіпови
2 2205 Музика Максим Чернігів,У, КДЮСШ 12.06.1995 24.4 ІІІ 21 Рябов В.В.
200 м юніори                      
1 88 Жидок Денис Коропський р-н, К, ДЮСШ 00.00.1999 24.0 ІІІ 24 Лучко В.Л.
2 31 Василенко Сергій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.1997 24.2 ІІІ 21 Овчаренко І. М.
3 85 Кириленко Микола Чернігів,У, ЧНТУ 19.12.1996 24.9 ІІІ Ос Шмаргун М.І.
4 22 Довгий Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 12.06.2001 25.6 І-юн 18 Шульга О.П.
5 3 Рибецький Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.1997 25.8 І-юн Ос Овчаренко І. М.
6 248 Байдала Олександр Чернігів,У, КДЮСШ 05.04.1998 25.9 І-юн Ос Лагункова Н.М., Клюєв А. О.
7 129 Крюков Денис Чернігів,У, КДЮСШ 27.09.1999 26.1 І-юн Ос Лагункова Н.М., Клюєв А. О.
8 965 Сидоров Олександер Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 09.12.1999 26.2 І-юн Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
9 21 Землинський Богдан Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 18.10.2000 26.3 І-юн Ос Шульга О.П.
10 29 Соколенко Артем Чернігів, МОН, КДЮСШ- 1 01.09.1999 26.7 ІІ-юн Ос Красільник Т.С.
400м чоловіки                
1 2230 Луценко Іван Чернігів, «С» ОШВСМ 07.03.1987 51.5 ІІ 24 Луценко В.В.
2 2205 Музика Максим Чернігів,У, КДЮСШ 12.06.1995 52.2 ІІ 21 Рябов В.В.
3 662 Городиський Віктор Чернігів «С» КДЮСШ — 2 10.08.1995 58.9 І-юн Ос Філіпови
400м юніори
1 968 Сила Ярослав Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 19.05.1997 55.2 ІІ 24 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2 183 Ісаєнко Богдан Чернігів,У, ЧНТУ 27.05.1996 59.8 ІІ-юн Ос Шмаргун М.І.
3 3 Рибецький Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.1997 1.01.5 ІІ-юн Ос Овчаренко І. М.
4 443 Хрущ Дмитро Чернігів,У, КДЮСШ 26.08.1997 1.02.0 ІІІ-юн Ос Рябов В.В.
800м чоловіки                    
1 255 Морачевський Василь Чернігів,У, КДЮСШ 12.06.1994 2.10.0 ІІ 24 Рябов В.В.
2 15 Яременко Володимир Чернігів «С» КДЮСШ — 2 08.08.1994 2.29.2 І-юн 21 Філіпови
3000м чоловіки
Місце абс. Старт. номер Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 90 Лубеньський Олександер Чернігів,У, КДЮСШ 00.00.1993 10.25.3 І-юн 24 Рябов В.В.
2 31 Бойко Федосій Чернігів, «С» ОКДЮСШ 21.02.1995 12.17.0 ІІІ-юн Ос Луценко І.В.
3000м юніори
1 129 Чудівський Сергій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.1997 10.48.3 І-юн 24 Овчаренко І.М.
2 100 Макаренко Андрій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 00.00.1997 11.17.3 ІІ-юн Ос Овчаренко І.М.
Стрибки у довжину чоловіки
1 255 Морачевський Василь Чернігів,У, КДЮСШ 12.06.1994 5.22 ІІ-юн 24 Рябов В.В.
2 662 Городинський Віктор Чернігів «С» КДЮСШ — 2 10.08.1995 4.94 ІІ-юн Ос Філіпови
Стрибки у довжину юніори
1 85 Кириленко Микола Чернігів,У, ЧНТУ 19.12.1996 6.09 ІІІ 24 Шмаргун М.І.
2 386 Пономарчук Юрій Чернігів «С» КДЮСШ — 2 23.01.1997 5.29 ІІ-юн Ос Філіпови
Потрійний чоловіки
1 386 Пономарчук Юрій Чернігів «С» КДЮСШ — 2 23.01.1997 10.64 ІІІ-юн Ос Філіпови
Штовхання ядра чоловіки
1 5 Попов Роман Чернігів,У, КДЮСШ 12.10.1993 16.16 КМС 24 Кондратенко П.Б.
2 2204 Зеленський Сергій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 12.04.1993 12.95 ІІ 21 Середа О.А.
3 7 Прядко Олександр Чернігів,У, КДЮСШ 15.07.1992 10.69 ІІІ 18 Кондратенко П.Б.
4 2203 Алєксєєв Владислав Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 02.12.1995 9.78 ІІІ Ос Середа О.А.
5 2 Кузьменко Роман Чернігів,У, КДЮСШ 19.02.1995 8.76 б/р Ос Кондратенко П.Б.
1 Остапенко Олександр Чернігів,У, КДЮСШ 23..09.1994 DNS Ос Кондратенко П.Б.
4 Кекух Сергій Чернігів,У, КДЮСШ 02.03.1992 DNS Ос Кондратенко П.Б.
9 Кошовий Павло Чернігів,У, КДЮСШ 08.03.1993 DNS Ос Кондратенко П.Б.
Штовхання ядра юніори
1 2214 Дячок Іван Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 11.09.1997 13.77 ІІІ 24 Середа О.А.
2 2203 Ракуненко Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 28.07.1997 13.52 ІІІ 21 Середа О.А.
3 9 Дєдух Вячеслав Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 03.06.1998 12.90 ІІІ 18 Небощицький Г.О.
4 1 Кравченко Дмитро Ніжин, МОН, ДЮСШ 04.03.1999 12.02 І-юн Ос Кремез О.М. Кремез М.П.
5 2230 Журба Вадим Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 11.09.1999 11.52 І-юн Ос Середа О.А.
6 2214 Бородуха Юрій Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 10.04.1997 11.43 І-юн Ос Середа О.А.
7 377 Вірич Юрій Чернігів,У, ДЮСШ інваспорт 22.05.1997 11.22 І-юн Ос Середа О.А.
8 3 Сизоненко Олександр Чернігів,У, КДЮСШ 07.01.1997 10.90 ІІ-юн Ос Кондратенко П.Б.
9 23 Шурхал Юрій Чернігів,К, ОДЮСШ 20.05.1997 10.71 ІІ-юн Ос Порядіна В.В.
10 28 Накоренко Владислав Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 12.06.1997 9.91 ІІ-юн Ос Овчаренко І.М.
Метання диску чоловіки
1 2222 Сивенко Євгеній Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 04.04.1993 52.02 КМС 24 Середа О.А.
2 5 Попов Роман Чернігів,У, КДЮСШ 12.10.1993 43.05 І 21 Кондратенко П.Б.
3 2203 Алєксєєв Владислав Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 02.12.1995 30.92 ІІІ 18 Середа О.А.
9 Кошовий Павло Чернігів,У, КДЮСШ 08.03.1992 DNS Ос Кондратенко П.Б.
7 Прядко Олександр Чернігів,У, КДЮСШ 15.07.1992 DNS Ос Кондратенко П.Б.
Метання диску юніори
1 2203 Ракуненко Денис Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 28.07.1997 44.44 ІІ 24 Середа О.А.
2 2230 Журба Вадим Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 11.09.1999 41.22 ІІ 21 Середа О.А.
3 2214 Дячок Іван Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 11.09.1997 34.88 ІІІ Ос Середа О.А.
4 2214 Бородуха Юрій Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 10.04.1997 34.42 ІІІ Ос Середа О.А.
5 23 Шурхал Юрій Чернігів,К, ОДЮСШ 20.05.1997 34.10 ІІІ Ос Порядіна В.В.
6 377 Вірич Юрій Чернігів,У, ДЮСШ інваспорт 22.05.1997 24.42 б/р Ос Середа О.А.
7 1 Кравченко Дмитро Ніжин, МОН, ДЮСШ 04.03.1999 DNS Ос Кремез О.М. Кремез М.П.
Метання спису чоловіки
1 8 Строган Віталій Чернігів,У, КДЮСШ 07.05.1991 53.93 ІІ Ос Кондратенко П.Б.
2 2197 Прокопенко Андрій Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 00.00.1994 50.77 ІІ 24 Небощицький Г.О.
3 3 Гринько Олексій Чернігів,К, ОДЮСШ 16.10.1992 50.55 ІІ Ос Порядіна В.В.
4 6 Шевченко Максим Чернігів,У, КДЮСШ 13.11.1992 49.57 ІІІ Ос Кондратенко П.Б.
5 9 Ніколайчук Олександр Чернігів,К, ОДЮСШ 15.05.1992 48.48 ІІІ Ос Порядіна В.В.
6 11 Григоренко Олександр Чернігів,К, ОДЮСШ 04.01.1996 43.02 ІІІ Ос Порядіна В.В.
Метання спису юніори
1 7 Кисіль Іван Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 19.01.1998 49.35 ІІ 24 Небощицький Г.О.
2 5 Глушко Роман Носівка, МОН, ДЮСШ 01.09.1998 47.88 ІІІ 21 Тертишник М І
3 9 Дедух Вячеслав Бахмацький р-н , МОН, ДЮСШ 03.06.1998 44.67 ІІІ 18 Небощицький Г.О.
4 10 Кебкал Олександр Носівка, МОН, ДЮСШ 26.07.1998 44.24 ІІІ 15 Тертишник М І
Естафета 4х100м чоловіки
1 968 Сила Ярослав Чернігів-1 46.4 ІІІ 24 Вятіорець С Є
Цокота Влад
Дворніков Андрій
Василенко Сергій Овчаренко І.М
2 445 Красільник Ярослав Чернігів-2 50.4 І-юн Ос Красільнік.Т.М
Дубовик Віктор Філіпови
Кравець Максим Луценко В.В
Луценко Іван
3 22 Сартанія Дмитро Чернігів-3 50.5 І-юн Ос Вятіорець С Є
Довгий Денис
Землинський Богдан
Сидоров Олександер
Естафета 4х400м чоловіки
1 968 Вовк Данило Чернігів-1 3.55.6 ІІ-юн 24 Вятіорець С Є
Сила Ярослав
Цокота Влад
Дворніков Андрій
2 2205 Морачевський Василь Чернігів-2 4.01.3 ІІ-юн Ос Рябов В.В.
Байдала Олександр Лагункова Н.М., Клюєв А. О.
Крюков Денис
Музика Максим
100м жінки
1 990 Шульга Євгенія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 13.09.1994 12.0 КМС 24 Вятіорець С Є
2 463 Грінченко Вероніка Чернігів «С» КДЮСШ — 2 09.08.1995 14.2 І-юн 21 Філіпови
100м юніорки
1 35 Стецкова Тетана Чернігів МОН КДЮСШ — 1 09.03.2000 13.4 Ф-13.4 ІІІ 24 Красільник Т.С
2 22 Карпенко Людмила Чернігів «С» ОКДЮСШ 30.06.1997 13.5 Ф-13.6 ІІІ 21 Луценко.ВВ
3 964 Прокопенко Валерія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 26.05.2000 15.4 Ф-14.1 І-юн 18 Вятіорець С Є
4 31 Ярмоленко Ірина Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 00.00.1997 14.5 Ф-14.8 І-юн Ос Середа О.А
5 577 Мороз Євгенія Чернігів,У, КДЮСШ 26.10.1998 15.3 Ф-15.1 ІІ-юн Ос Лагункова Н.М., Дятлова Ю.
6 962 Гнип Анна Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 27.11.1999 13.6 Ф-15.7 ІІІ Ос Вятіорець С Є
200м жінки
1 990 Шульга Євгенія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 13.09.1994 26.1 ІІ 24 Вятіорець С Є
2 46 Кравцова Анна Чернігів «С» ОКДЮСШ 19.09.1994 28.1 ІІІ 21 Луценко.ВВ
200м юніорки
1 2224 Жмурко Анна Чернігів,У, КДЮСШ 24.10.1996 26.5 ІІ 24 Лагункова Н.М., Клюєв А. О.
2 577 Мороз Євгенія Чернігів,У, КДЮСШ 26.10.1998 33.3 ІІІ-юн Ос Лагункова Н.М., Дятлова Ю.
400м жінки
1 2224 Жмурко Анна Чернігів,У, КДЮСШ 24.10.1996 59.0 ІІ 24 Лагункова Н.М., Клюєв А. О.
2 48 Дерій Ольга Чернігів «С» ОКДЮСШ 00.00.1994 1.03.9 ІІІ 21 Луценко.ВВ
400м юніорки
1 83 Жигун Яна Носівський р.-н. МОН ДЮСШ 25.02.1998 1.01.3 ІІ 24 Папіна О.П.
2 97 Юхно Ірина Носівський р.-н. МОН ДЮСШ 12.07.1999 1.03.5 ІІІ 21 Папіна О.П.
3 148 Редько Іванна Коропський р-н. «К» ДЮСШ 00.00.1999 1.03.7 ІІІ 18 ЛучкоВ.Л.
4 216 Нагорна Дарина Чернігів МОН КДЮСШ — 1 17.05.1999 1.05.4 ІІІ 15 Антонова В.Г
5 964 Прокопенко Валерія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 26.05.2000 1.05.5 ІІІ 13 Вятіорець С Є
6 579 Левченко Анастасія Чернігів,У, КДЮСШ 09.07.1998 1.08.7 І-юн Ос Лагункова Н.М., Дятлова Ю.
7 578 Черняк Анна Чернігів МОН КДЮСШ — 1 05.07.1999 1.13.3 ІІ-н Ос Крівовус Н.В
8 363 Сирбу Анастасія Чернігів МОН КДЮСШ — 1 01.05.2000 1.15.7 ІІ-н Ос Крівовус Н.В
9 265 Мажуга Олександра Чернігів МОН КДЮСШ — 1 19.12.1999 1.16.3 ІІ-н Ос Крівовус Н.В
10 962 Гнип Анна Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 27.11.1999 1.17.8 ІІІ-юн Ос Вятіорець С Є
11 967 Шевченко Катерина Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 1.20.5 б/р Ос Вятіорець С Є
800м юніорки
1 972 Савченко Валерія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 27.08.2000 2.52.3 ІІІ Ос Середа О.А
2 99 Бушко Надія Чернігів ЧНТУ 24.06.1996 3.17.9 ІІ-юн Ос Шмаргун М.І
1500м юніорки
1 965 Суспіна Анастасія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 6.42.3 ІІІ-юн Ос Вятіорець С Є
3000м жінки
1 103 Хорева Олена Чернігів,У, КДЮСШ 00.00.1992 14.02.8 ІІ-юн Ос Рябов В.В
3000м юніорки
1 31 Усік Яна Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 00.00.1997 13.43.0 ІІ-юн Ос Овчаренко І.М
Стрибки у довжину юніорки
1 43 Іващенко Анна Чернігів, С, КДЮСШ -2 22.12.1996 4.70 ІІІ Ос Філіпови
2 965 Суспіна Анастасія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 3.92 ІІ-юн Ос Вятіорець С Є
3 463 Грінченко Вероніка Чернігів, С, КДЮСШ -2 09.08.1997 3.75 ІІІ-юн Ос Філіпови
4 362 Савченко Валерія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 00.00.2000 3.50 ІІІ-юн Ос Середа О.А
5 967 Шевченко Катерина Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 3.41 б/р Ос Вятіорець С Є
Потрійний жінки
1 161 Іващенко Анна Чернігів, С, КДЮСШ -2 22.12.1996 9.86 І-юн 24 Філіпови
Штовхання ядра жінки
1 317 Соколенко Вікторія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 05.04.1995 10.63 ІІ Ос Середа О.А. Таратухіна Н.П.
2 34 Шеремет Євгенія Чернігів,К, ОДЮСШ 10.04.1996 7.15 І-юн Ос Порядіна В.В.
Штовхання ядра юніорки
1 1 Зінченко Вікторія Ніжин, МОН, ДЮСШ 25.04.1998 9.10 ІІІ Ос Кремез О.М. Кремез М.П.
2 45 Новоградська Дарина Ніжин, МОН, ДЮСШ 29.03.2000 8.64 ІІІ Ос Кремез О.М. Кремез М.П.
3 488 Білоконь Аліна Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 05.01.1999 8.10 ІІІ 24 Івлєв В.Ю.
4 2222 Ярмоленко Ірина Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 11.02.1997 7.57 І-юн Ос Середа О.А
5 5 Коломийченко Руслана Ніжин, МОН, ДЮСШ 28.05.2000 7.46 І-юн Ос Кремез О.М. Кремез М.П.
6 485 Терещенко Наталія Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 06.09.2001 7.34 І-юн 21 Карпенко О.М.
7 489 Хоминська Валерія Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 16.06.2000 6.85 ІІ-юн 18 Карпенко О.М.
8 972 Савченко Валерія Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 27.08.2000 6.74 ІІ-юн Ос Середа О.А
9 49 Любас Анастасія Чернігів,К, ОДЮСШ 28.09.2000 5.42 б/р Ос Порядіна В.В.
Метання диску юніорки
1 45 Новоградська Дарина Ніжин, МОН, ДЮСШ 29.03.2000 25.30 І-юн Ос Кремез О.М. Кремез М.П.
2 1 Зінченко Дарина Ніжин, МОН, ДЮСШ 25.04.1998 22.48 ІІ-юн Ос Кремез О.М. Кремез М.П.
3 489 Хоминська Валерія Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 16.06.2000 22.02 ІІ-юн 24 Карпенко О.М.
4 967 Шевченко Катерина Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 17.07.2001 21.46 ІІ-юн Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
5 485 Терещенко Наталія Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 06.09.2001 20.16 ІІ-юн 21 Карпенко О.М.
6 49 Любас Анастасія Чернігів,К, ОДЮСШ 28.09.2000 16.82 б/р Ос Порядіна В.В.Сакун С.М.
7 5 Коломийченко Руслана Ніжин, МОН, ДЮСШ 28.05.2000 15.60 б/р Ос Кремез О.М. Кремез М.П.
8 484 Калашнікова Альона Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 18.02.2000 15.58 б/р 18 Карпенко О.М.
9 56 Кравченко Катерина Чернігів,К, ОДЮСШ 29.11.2003 14.68 б/р Ос Порядіна В.В.
10 488 Білоконь Аліна Щорський р-н, МОН, ДЮСШ 05.01.1999 DNS 0 Івлєв В.Ю.
Метання спису жінки
1 67 Ткаченко Яна Чернігів,К, ОДЮСШ 13.03.1993 35.71 ІІ Ос Порядіна В.В.
2 56 Пилипенко Катерина Чернігів,К, ОДЮСШ 30.12.1995 27.90 ІІІ Ос Порядіна В.В.
3 34 Шеремет Євгенія Чернігів,К, ОДЮСШ 10.04.1996 26.04 ІІІ Ос Порядіна В.В.
Метання спису юніорки
1 2199 Небощицька Вікторія Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 10.01.1996 39.35 І 24 Небощицький Г.О.
2 34 Скрипка Євгенія Чернігів,К, ОДЮСШ 00.00.1997 27.90 ІІІ Ос Порядіна В.В.
3 45 Щукіна Тетяна Чернігів,К, ОДЮСШ 25.01.1998 26.75 ІІІ Ос Порядіна В.В.
4 22 Кочергіна Марія Ніжин, МОН, ДЮСШ 06.12.1999 22.51 І-юн Ос Кремез О.М. Кремез М.П.
5 89 Луцкая Карина Чернігів,К, ОДЮСШ 04.05.2002 18.60 ІІ-юн Ос Порядіна В.В.
6 56 Кравченко Катерина Чернігів,К, ОДЮСШ 29.11.2003 16.65 ІІІ-юн Ос Порядіна В.В.
Естафета 4х100м жінки
1 Стецькова Тетяна Чернігів 55.3 ІІІ 24 Красільник Т.М
Нагорна Дарина Антонова В.Г
Карпенко Людмила Луценко В.В
Грінченко Вероніка Філіпови
2 Дерій Ольга Чернігів-Короп 56.9 І-юн Ос Луценко В.В
Кравцова Анна
Редько Іванна Лучко В.
Мажуга А
Естафета 4х400м жінки
1 964 Прокопенко Валерія Чернігів 5.09.7 ІІІ-юн Ос Вятіорець С Є. Середа С.С.
Савченко Валерія
Гнип Анна
Суспіна Анастасія
Головний суддя змагань                                   (Рябов В.В.)
Головний секретар змагань                           (Антонова В.Г.)
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий