РЕЗУЛЬТАТИ ВІДКРИТИХ ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЬ

З ЛЕГКОАТЛЕТЧНОГО КРОСУ ПАМЯТІ В.Ф. ФІЛІПОВА

20-21.10.2016р.

м.Чернігів

 

500 м дівчата 2003-2004 р.н. та молодше

с П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Савостьянова Тетяна 25.01.2003 ДЮСШ «К»

Ніжинськй р-н

1.28.2 с I ос Сахно В.К.
1. Брухно Тетяна 16.02.2003 ДЮСШ МОН

Прилуки

1.28.2 с I 36 Ракетськй А.І.
2. Буряк Лілія 11.03.2003 ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

1.30.9 с II 33 Шульга О.П.
3. Причененко Анна 13.01.2003 ДЮСШ МОН

Прилуки

1.35.2 с II 30 Бобровна О.А.
4. Дворниченко Яна 20.07.03 ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

1.35.5 с II 27 Шульга О.П.
5. Сирай Катерина 30.07.03 ДЮСШ МОН

Козелець

1.37.4 с II 25 Потебня Л.І.
6. Чугай Єлізавета 31.10.2003 ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

1.37.9 с II 23 Шульга О.П.
7. Скрипка Ганна 2003 СДЮСШОР Чернігів 1.38.3 с II 21 Зоц Ж.С.
8. Рябчун Анастасія 15.08.2003 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.38.5 с II 19 Лисік Р.Г.
9. Панюкова Бажена 24.09.2004 ДЮСШ МОН

Прилуки

1.38.6 с II 16 Бобровська О.А.
10. Бурлука Аліна 20.01.2003 ДЮСШ МОН

Прилуки

1.38.7 с II 15 Ракетськй А.І.
11. Ткаченко Анна 09.10.2007 КДЮСШ «У»

Чернігів

1.38.8 с II 14 Крвоус Н.В.
12. Моцар Лілія 2003 ДЮСШ МОН Сновськ 1.39.0 с II 13 Медведьова Н.М.
13. Купрієнко Дарина 02.04.2004 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.39.8 с II 12 Бренз А.Н.
14. Колосова Катерина 30.03.2004 ДЮСШ МОН

Козелець

1.40.8 с III 11 Потебня Л.І.
15. Тімофєєва Валерія 28.01.03 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.40.9 с III 10 Чекалін С.П.
16. Лугіна Вікторія 2005 КДЮСШ «У»

Чернігів

1.42.1 с III 9 Лагункова Н.М., Дятлова Ю.
17. Мурай Дарина 16.03.2005 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.42.2 с III 8 Лисік Р.Г.
18. Сініцина Соня 2004 ЗНЗ №19 Чернігів 1.43.3 с III 7
19. Никифаренко Олена 13.05.2004 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.44.0 с III 6 Лисік Р.Г.,

Сахута О.А.

20. Федорчук Марія 2003 Халявинська ЗОШ 1.44.2 с III 5 Гайовий А.І.
21. Коваленко Єлізавета 2005 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.44.9 с III 4 Циганков А.В.
22. Басонець Крістіна 2003 1.45.2 с III 3 Кухаренко М.Л., Мельник О.М.
23. Геращенко Валерія 2003 Халявинська ЗОШ 1.45.3 с III 2 Гайовий А.І.
24. Чамара Марія 13.03.2005 СДЮСШОР Чернігів 1.45.7 с III 1 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
25. Дорошенко Яна

 

18.02.05 СДЮСШОР Чернігів 1.45.7 с III Лісогор В.І., Лісогор М.А.
26. Гренфельд Д. 2004 ДЮСШ МОН Сновськ 1.45.8 с III Карпенко О.М.
27. Реута Анжела 07.08.2003 ДЮСШ МОН Сновськ 1.45.8 с III Івлєв В.Ю.
28. Ковтун Дар’я 2003 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.45.9 с III Антонова В.Г.
29. Закапко Валерія 31.07.03 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.46.1 с III Чекалін С.П.
30. Швиденко Вікторія 2004 ДЮСШ МОН

Бахмач

1.46.2 с III Мартиненко Г.П.
31. Тимошенко Єлізавета 2005 ДЮСШ «Олімп» 1.46.4 с III Лахадинов Є.О.
32. Чабану Єлізавета 19.02.2005 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.46.7 с III Куц А.С.
33. Овсякова Дар’я 12.10.2003 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.47.2 с III Куц А.С.
34. Дудко Наталія 09.01.2008 ЗОШ № 18 1.47.2 с III Дудко Т.А.
35. Дубіль Аліфтіна 11.05.2005 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.47.3 с III Чекалін С.П.
36. Похиленко Анастасія 01.05.2003 ДЮСШ МОН

Прилуки

1.47.6 с III Ракетськй А.І.
37. Артеменко Вікторія 2003 ДЮСШ МОН Сновськ 1.47.9 с III Карпенко О.М.
38. Паламарчук Вероніка 13.08.2003 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.48.5 с III Лисік Р.Г.,

 

39. Бондар Катерина 2003 ЗНЗ № 19 1.48.8 с III
40. Філонова Богдана 20.06.2004 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.49.5 с III Гавриленко В.Т.
41. Пархоменко Вероніка 15.04.2003 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.49.7 с III Лисік Р.Г.

 

42. Поташна Маргарита 21.08.2003 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.49.9 с III Лисік Р.Г.

 

43. Каленкова Тетяна 2005 ДЮСШ «Олімп» 1.50.2 с I юн Лахадинов Є.О.
44. Авраменко Влада 28.12.2003 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.50.2 с I юн Лисік Р.Г.
45. Юрнюк Вікторія 25.11.2003 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.50.4 с I юн Лисік Р.Г.
46. Кириєнко Інна 2003 М.Коцюбинська гімназія 1.50.5 с I юн Сторожок В.П., Кириєнко М.П.
47. Губенко Тетяна 2003 ДЮСШ МОН Сновськ 1.50.8 с I юн Медведьова Н.М.
48. Туз Анастасія 20.01.2006 1.51.0 с I юн Лисік Р.Г.

 

49. Борисенко Вероніка 01.01.2007 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.51.1 с I юн Лисік Р.Г.

 

50. Сергійко Вікторія 2005 ДЮСШ «Олімп» 1.51.4 с I юн Лахадинов Є.О.
51. Дмитренко Аліна 12.02.2006 КДЮСШ «У»

Чернігів

1.51.6 с I юн Крвоус Н.В.
52. Соловйова Дар’я 21.11.2004 ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

1.51.6 с I юн Шульга О.П.
53. Дужина Софія 2004 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.52.0 с I юн Циганков А.В.
54. Крупка Анна 20.09.2003 ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

1.52.2 с I юн Шульга О.П.
55. Воробей Ульяна 2003 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.52.4 с I юн Циганков А.В.
56. Коробко Владислава 10.10.2003 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.52.6 с I юн Бренз А.Н.
57. Огієнко Марина 2003 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.52.6 с I юн Лисік Р.Г.

 

58 Светюха Ольга М.Коцюбинська гімназія 1.52.7 с I юн Сторожок В.П., Кириєнко М.П.
59. Ушалова Марина 2003 СДЮСШОР Чернігів 1.52.8 с I юн Даниленко М.М.
60. Шаміна Вікторія 12.01.2004 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.52.8 с I юн Сахута А.О.,

Лисік Р.Г.

 

61. Кожевська Яна 20.06.2003 ДЮСШ МОН Сновськ 1.45.8 с I юн Івлєв В.Ю.
62. Кравченко Анна 2003 ДЮСШ МОН Сновськ 1.53.6 с I юн Карпенко О.М.
63. Бондар Ангеліна 14.07.2003 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.53.9 с I юн Беркут Н.П.
64. Лень Софія 11.08.2005 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.53.9  с I юн Куц А.С.
65. Кавиш Діана 11.09.2005 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.54.1 с I юн Розсохач І.М.
66. Руденко Вікторія М.Коцюбинська гімназія 1.54.4 с I юн Сторожок В.П., Кириєнко М.П.
67. Москаленко Анастасія 2004 Халявинська ЗОШ 1.54.6 с I юн Гайовий А.І.
68. Богдановська Катерина 09.07.2003 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.55.4 с I юн Лисік Р.Г.

 

69. Замашкіна Карина 21.032003 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.56.0 с I юн Беркут Н.П.
70. Дандель Марина 2005 ДЮСШ МОН

Батурин

1.56.3 с I юн Журавель А.М., Журавель М.Д.
71. Хаврич Дарина 2004 ЗНЗ № 19 1.56.5 с I юн
72. Куропаткіна Аліна 25.02.2005 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.56.9 с I юн Бренз А.Н.
73. Паляниця Марина 14.12.04 ДЮСШ МОН

Прилуки

1.58.5 с I юн Жук Є.В.
74. Зуб Анастасія 14.03.2005 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.59.8 с I юн ос Антонова В.Г.
75. Клюшник Олена 2004 КДЮСШ

Н-Сіверський

2.00.0 с I юн Циганков А.В.
76. Ніжинець Анна 2003 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 2.01.0 с II юн ос Антонова В.Г.
77. Маслова Софія М.Коцюбинська гімназія 2.03.1 с II юн Сторожок В.П., Кириєнко М.П.
78. Ткаченко Валерія 11.01.2005 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

2.03.8 с II юн Куц А.С.
79. Шейна Юлія 2005 2.05.2 с II юн Кухаренко М.Л., Мельник О.М.
80. Пономаренко Анна 2005 2.05.5 с II юн Кухаренко М.Л., Мельник О.М.
81. Ковальова Анна 20.07.5005 ДЮСШ МОН Сновськ 2.15.4 с с III юн Івлєв В.Ю.
82. Скрипко Аліна 2005 2.19.4 с III юн Кухаренко М.Л., Мельник О.М.
83. Попруга Аліна 11.05.2005 СДЮСШОР Чернігів 2.21.2 с б/р Лісогор В.І., Лісогор М.А.
84. Кушнир Дар’я 05.08.2006 СДЮСШОР Чернігів 2.27.0 с б/р Лісогор В.І., Лісогор М.А.

500 м юнаки 2003-2004 р.н. та молодше

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Лісогор Олександр 12.01.04 СДЮСШОР Чернігів 1.26.6 с 36 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
2. Музика Микола 17.03.2003 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.27.3 с 33 Беркут Н.П.
3. Писарев Михайло 27.03.2003 КДЮСШ-2 «С» Чернігів 1.27.8 с ос Бр. Філіпових
4. Гапон Андрій 09.06.2003 ДЮСШ МОН

Прилуки

1.28.7 с 30 Мачульний Є.В.
5. Мішустін Денис 23.05.2003 СДЮСШОР Чернігів 1.28.8 с ос Даниленко М.М.
6. Козак Марк 2003 СДЮСШОР Чернігів 1.29.1 с 27 Зоц Ж.С.
7. Тебенко Владислав 2003 Халявинська ЗОШ 1.29.2 с 25 Гайовий А.І.
8. Німець Іван 25.06.2003 ДЮСШ МОН

Козелець

1.298 с 23 Шарак О.В.
9. Любочка Олександр 2004 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.29.8 с 21 Циганков А.В.
10. Сердюк Максим М.Коцюбинська гімназія 1.30.4 с 19 Сторожок В.П., Кириєнко М.П.
11. Коробко Павло 2003 ДЮСШ «Олімп» 1.30.8 с 16 Лахадинов Є.О.
12. Лех Микита 1.31.6 с СДЮСШОР Чернігів 1.31.6 с ос Даниленко М.М.
13. Фень Андрій 13.02.2004 ДЮСШ МОН

Прилуки

1.33.9 с 15 Бобровська О.А.
14. Чайковський Ярослав 29.10.2003 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.34.5 с 14 Клименко В.В.
15. Юрчак Марк 2003 СДЮСШОР Чернігів 1.34.8 с 13 Зоц Ж.С.
16. Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.34.9 с 12 Беркут Н.П.
17. Ющенко Валерій 2003 Халявинська ЗОШ 1.35.0 с 11 Гайовий А.І.
18. Тимошенко Максим 14.08.2003 ДЮСШ «Олімп» 1.35.0 с ос Лахадинов Є.О.
19. Коношевч Володимир 2003 СДЮСШОР Чернігів 1.35.8 с 10 Зоц Ж.С.
20. Коршун Сергій 07.10.2004 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.36.1 с 9 Лисік Р.Г.

 

21. Аксюта Володимир 2003 СДЮСШОР Чернігів 1.36.1 с 8 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
22. Шевченко Влад 2004 ЗНЗ № 19 1.36.1 с 7
23. Гика Ілля 21.01.2004 ДЮСШ МОН

Козелець

1.37.3 с 6 Горбач К.В.
24. Огієвський Володимир 2005 ДЮСШ МОН

Батурин

1.37.3 с 5 Журавель А.М., Журавель М.Д.
25. Сидоренко Олексій 16.05.2004 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.37.7 с 4 Беркут Н.П.
26. Ткач Олег 2003 Халявинська ЗОШ 1.37.8 с 3 Гайовий А.І.
27. Гика Юрій 21.01.2004 ДЮСШ МОН

Козелець

1.38.0 с 2 Горбач К.В.
28. Черняк Євгеній 01.09.2003 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.38.0 с 1 Клименко В.В.
29. Базлевч Артем 2003 СДЮСШОР Чернігів 1.38.2 с Даниленко М.М.
30. Федоренко Владислав М.Коцюбинська гімназія 1.38.8 с Сторожок В.П., Кириєнко М.П.
31. Тупик Дмитро 31.07.2004 СДЮСШОР Чернігів 1.40.1 с Даниленко М.М.
32. Марченко Артем 24.05.2005 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.40.2 с Васенко М.О.
33. Токар Володимир 12.02.2003 КДЮСШ «У»

Чернігів

1.41.0 с Дятлова Ю.В.
34. Бондаренко Віталій 04.03.05 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.41.1 с Васенко М.О.
35. Кубишкін Артем 18.10.2004 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.41.2 с Беркут Н.П.
36. Мартиненко Семен 2006 СДЮСШОР Чернігів 1.41.7 с
37. Шпак Данило М.Коцюбинська гімназія 1.418 с Сторожок В.П., Кириєнко М.П.
38. Радченко Микола 17.07.2003 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.41.8 с Лисік Р.Г.

 

39. Стельмах Максим 10.08.2003 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.42.2 с Сахута А.О.
40. Кошовець Олександр 2004 СДЮСШОР Чернігів 1.42.4 с
41. Розенко Кирил 14.09.2004 СДЮСШОР Чернігів 1.42.9 с Даниленко М.М.
42. Бутенко Олег 27.02.2003 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.43.0 с Антонова В.Г.
43. Нікітуха Богдан 30.08.2003 ДЮСШ МОН Сновськ 1.43.4 с Івлєв В.Ю.
44. Петрик Єгор М.Коцюбинська гімназія 1.43.7 с Сторожок В.П., Кириєнко М.П.
45. Комаров Микола 19.05.04 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.43.7 с Беркут Н.П.
46. Апедько Андрій 14.12.2003 ДЮСШ МОН Сновськ 1.44.0 с Івлєв В.Ю.
47. Мироненко Дмитро 2004 Халявинська ЗОШ 1.44.5 с Гайовий А.І.
48. Редька Артем 23.08.2005 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.44.8 с Куц А.С.
49. Пінчук Денис 15.04.2004 ДЮСШ МОН Сновськ 1.45.4 с Івлєв В.Ю.
50. Євлан Микола 10.06.2003 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.45.6 с Бренз А.Н.
51. Казанін Матвій 10.05.2007 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.45.7 с Беркут Н.П.
52. Костирка Єгор 2003 ЗНЗ № 19 1.45.8 с
53. Коптяєв Андрій 2005 КДЮСШ «У»

Чернігів

1.45.9 с Дятлова Ю.В.
54. Пономарьов Даниїл 06.05.2004 ДЮСШ МОН

Козелець

1.45.9 с Шарак О.В.
55. Каун Павло 13.07.2005 СДЮСШОР Чернігів 1.46.6 с Даниленко М.М.
56. Зизенко Михайло 20.09.2005 ДЮСШ МОН

Козелець

1.46.7 с Потебня Л.І.
57. Хільченко Іван 2005 ДЮСШ МОН

Батурин

1.46.9 с Журавель А.М., Журавель М.Д.
58 Рябенко Олександр 2004 ДЮСШ МОН

Батурин

1.47.8 с Журавель А.М., Журавель М.Д.
59. Веремієнко Дмитро 16.12.2004 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.48.2 с Куц А.С.
60. Яценко Данило 25.07.2004 ДЮСШ МОН

Прилуки

1.48.5 с Бобровська О.А.
61. Овсяков Микола 23.03.05 с ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.49.0 с Куц А.С.
62. Климач Олександр 09.10.2004 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.49.0 с Куц А.С.
63. Гончаренко Володимир 22.07.2004 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.50.6 с Беркут Н.П.
64. Приходько Нікита 2004 ДЮСШ МОН Сновськ 1.51.2 с Карпенко О.М.
65. Дмитренко Андрій 2006 СДЮСШОР Чернігів 1.51.5 с Даниленко М.М.
66. Паламарчук Олексій 11.04.04 СДЮСШОР Чернігів 1.51.6 с Лісогор В.І., Лісогор М.А.
67. Лисянський Давид 2004 1.52.6 с Кухаренко М.Л., Мельник О.М.
68. Юрчак Матвій 2004

 

СДЮСШОР Чернігів 1.52.9 с Зоц Ж.С.
69. Репняк Ростислав 26.11.2003 ДЮСШ МОН Сновськ 1.53.5 с Івлєв В.Ю.
70. Товстоліс Кирил 09.12.2007 СДЮСШОР Чернігів 1.53.6 с Лісогор В.І., Лісогор М.А.
71. Барбаш Вадим 2004 СДЮСШОР Чернігів 1.53.6 с Лісогор В.І., Лісогор М.А.
72. Чебатарьов Владислав 23.05.2006 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.54.1 с Розсохач І.М.
73. Євдокименко Данило 2006 СДЮСШОР Чернігів 1.54.5 с
74. Мощенко Дмитро 29.12.2004 КДЮСШ «У»

Чернігів

1.56.0 с Дятлова Ю.В.
75. Кубишкін Денис 07.02.2003 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.56.9 с Беркут Н.П.
76. Андрєєв Андрій 2007 ДЮСШ МОН

Корюківка

1.57.2 с Лисік Р.Г.

 

77. Федорко Вадим 3.06.2006 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.57.6 с Беркут Н.П.
78. Артюшенко Михайло 24.04.05 ДЮСШ Корюківка 1.57.7 с Лисік Р.Г
79. Власенко Владислав 09.09.2005 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.58.3 с Куц А.С.
80. Асотрян Тигран 04.11.2004 КДЮСШ «У»

Чернігів

2.02.4 с Дятлова Ю.В.
81. Ніколаєв Роман 2003 СДЮСШОР Чернігів 2.02.8 с Зоц Ж.С.
82. Верхута Микола 2004 КДЮСШ

Н-Сіверський

2.05.4 с Циганков А.В.
83. Білоус Нікіта 02.10.2005 КДЮСШ «У»

Чернігів

2.06.3 с Дятлова Ю.В.
84. Дорошенко Денис 14.08.2007 СДЮСШОР Чернігів 2.07.3 с Лісогор В.І., Лісогор М.А.
85. Імпшеницький Нікіта 28.07.2005 СДЮСШОР Чернігів 2.14.0 с Лісогор В.І., Лісогор М.А.
86. Данілов Едуард 26.04.2003 ДЮСШ МОН Сновськ 2.28.7 с Івлєв В.Ю.

 1000 м дівчата 2001-2002 р.н.

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1.
2. Деркач Рената 12.08.2002 ДЮСШ МОН

Козелець

3.25.4 с III 33 Горбач К.В.
3. Коверзнева Юлія 16.06.01 СДЮСШОР Чернігів 3.25.8 с III 30 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
4. Немилостева Юлія 02.06.2001 СДЮСШОР Чернігів 3.30.3 с III ос Даниленко М.М.
5. Костюк Юлія 2011 СДЮСШОР Чернігів 3.32.2 с III 27 Зоц Ж.С.
6. Казіонова Ксенія 23.05.01 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.38.0 с III 25 Клименко В.В.
7. Сапон Марія 2001 3.33.3 с III 23 Кухаренко М.Л., Мельник О.М.
8. Вороная Валентина М.Коцюбинська гімназія 3.34.6 с III 21 Сторожок В.П., Кириєнко М.П.
9. Жуковська Вікторія 2002 СДЮСШОР Чернігів 3.39.5 с III 19
10. Федосенко Ангеліна 10.07.2001 ДЮСШ МОН

Козелець

3.43.0 с I юн 16 Потебня Л.І.
11. Чвертка Марія 2002 СДЮСШОР Чернігів 3.43.6 с I юн 15
12. Науменко Яна 2001 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.46.2 с I юн 14 Циганков А.В.
13. Грек Анна 2001 3.46.5 с I юн 13 Кухаренко М.Л., Мельник О.М.
14. Чигриненко Алла 2001 ДЮСШ МОН

Бахмач

3.51.4 с I юн 12 Малашенко І.О.
15. Лемеш Анастасія 11.11.2002 КДЮСШ «У»

Чернігів

3.52.4 с I юн 11 Плотіцини
16. Хамчук Анастасія ДЮСШ МОН Сновськ 3.54.0 с I юн 10 Медведьова Н.М.
17. Швидак Ольга 2001 СДЮСШОР Чернігів 4.00.8 с II юн 9 Зоц Ж.С.
18. Борсук Катерина ДЮСШ МОН Сновськ 4.02.2 с II юн 8 Медведьова Н.М.
19. Духно Ольга М.Коцюбинська гімназія 4.02.8 с II юн 7 Сторожок В.П., Кириєнко М.П.
20. Мірошніченко Катя 2001 ЗНЗ № 19 4.04.3 с II юн 6
21. Сера Ольга М.Коцюбинська гімназія 4.06.5 с II юн 5 Сторожок В.П., Кириєнко М.П.
22. Щербак Катерина 2002 КДЮСШ

Н-Сіверський

4.09.0 с II юн 4 Циганков А.В.
23. Росохацька Марина 22.10.02 ДЮСШ МОН

Прилуки

4.09.4 с II юн 3 Ракетський А.І.
24. Антонова Тетяна 2002 ДЮСШ МОН

Бахмач

4.11.6 с II юн 2 Мартиненко Г.П.
25. Дячук Анастасія 2001 Халявинська ЗОШ 4.11.9 с II юн 1 Гайовий А.І.
26. Крушеницька Олекс. 2001 ДЮСШ МОН

Прилуки

4.13.2 с II юн Мачульний Є.В.
27. Шелудько Яна 29.03.2002 ЗОШ № 18 4.27.7 с III юн Дудко Т.А.
28. Чмир Надія 20.11.2000 ДЮСШ МОН

Прилуки

4.29.0 с III юн ос Ракетський А.І.

1000 м юнаки 2001-2002 р.н.

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Заровний Максим 2001 Халявинська ЗОШ 2.46.8 с II 36 Прима Р.А., Ворчак Є.Л.
2. Бочок Арсен 28.03.01 СДЮСШОР Чернігів 2.47.8 с II 33 Зоц Ж.С.
3. Федоренко Артем 2001 ДЮСШ МОН

Бахмач

2.50.4 с III 30 Іванько Ю.Б.
4. Хохленко Назар 4.02.2001 КДЮСШ

Н-Сіверський

2.51.0 с III 27 Клименко В.В.
5. Сапон Дмитро 2001 2.58.7 с III 25 Кухаренко М.Л., Мельник О.М.
6. Бригінець Влад 2002 СДЮСШОР Чернігів 3.01.3 с III 23
7. Ровний Іван 2002 ДЮСШ МОН

Батурин

3.01.8 с III 21 Журавель А.М., Журавель М.Д.
8. Іванушкін Денис 21.09.2001 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 3.03.6 с III 19 Єремейчук Л.П.
9. Пущай Владислав 2001 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.04.1 с III 16 Циганков А.В.
10. Добродєй Дмитро 22.09.2002 ОКДЮСШ «С»

Чернігів

3.06.2 с I юн ос Луценко В.В.
11. Ніколайчук Богдан 03.01.2001 ДЮСШ Корюківка 3.06.6 с I юн 15 Лисік Р.Г
12. Волощук Андрій 26.02.01 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

3.07.7 с I юн 14 Чекалін С.П.
13. Грищенко Валерій 2001 ДЮСШ «Олімп» 3.09.8 с I юн 13 Лахадинов Є.О.
14. Ковальов Максим 2002 ЗНЗ № 19 3.12.4 с I юн 12
15. Колупайко Віталій 16.10.2001 СДЮСШОР Чернігів 3.12.7 с I юн 11 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
16. Михайленко Владислав 11.06.2001 ДЮСШ МОН

Козелець

3.12.8 с I юн 10 Потебня Л.І.
17. Стадник Ярослав 2001 ДЮСШ МОН

Батурин

3.14.2 с I юн 9 Журавель А.М., Журавель М.Д.
18. Самусь Дмитто 14.11.2001 СДЮСШОР Чернігів 3.15.2 с I юн 8 Даниленко М.М.
19. Колодій Дмитро 20.04.2001 ДЮСШ «Олімп» 3.15.4 с I юн 7 Лахадинов Є.О.
20. Чуйнога Дмитро 04.05.2001 ДЮСШ МОН

Прилуки

3.16.9 с I юн 6 Мачульний Є.В.
21. Шестопал Влад 08.05.2002 ЗОШ № 18 3.17.5 с II юн 5 Дудко Т.А.
22. Лавицький Юрій 2002 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.18.3 с II юн 4 Циганков А.В.
23. Сергієнко Михайло 27.11.2002 ДЮСШ МОН

Козелець

3.18.8 с II юн 3 Сєргієнко В.А.
24. Мишко Ярослав 03.04.02 КДЮСШ – 2 «С»

Чернігів

3.04.7 с II юн Ос Бр. Філіпових
25. Король Максим 2001 ЗНЗ № 19 3.21.0 с II юн 2
26. Мельниченко Ол-р 2002 ЗНЗ № 19 3.21.2 с II юн 1
27. Котов Владислав 18.10.2001 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.22.1 с II юн Бренз А.Н.
28. Капленко Богдан 01.08.2001 ДЮСШ МОН

Прилуки

3.21.7 с II юн Жук Є.В.
29. Лисенко Олег 4.05.2002 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 3.22.7 с II юн Лисенко К.В.
30. Кривицький Кирило 22.08.2001 ЗОШ № 18 3.23.1 с II юн Дудко Т.А.
31. Гнивек Тарас 17.11.2001 КДЮСШ «У»

Чернігів

3.23.8 с II юн Дятлова Ю.В.
32. Кудлай Павло 12.07.2001 ДЮСШ МОН

Прилуки

3.24.5 с II юн Мачульний Є.В.
33. Данільченко Михайло 2001 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.25.8 с II юн Циганков А.В.
34. Коваленко Даніл 2002 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.26.2 с II юн Циганков А.В.
35. Полетаїв Сергій 2001 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.28.9 с II юн Циганков А.В.
36. Сергієнко Максим 16.08.2002 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 3.30.0 с II юн Єремейчук Л.П.
37. Очередько Роман 2002 ДЮСШ МОН

Батурин

3.31.0 с II юн Журавель А.М., Журавель М.Д.
38. Курилов Олек-р 31.03.2002 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.31.7 с II юн Клименко В.В.
39. Рябуха Роман 6.05.2002 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.32.4 с II юн Клименко В.В.
40. Колос Владслав 03.07.02 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.34.1 с II юн Бренз А.Н.
41. Крес Ярослав 2001 Халявинська ЗОШ 3.34.6 с II юн Гайовий А.І.
42. Ємченко Іван 25.08.2001 ЗОШ № 18 3.35.0 с II юн Дудко Т.А.
43. Пономаренко Андрій 24.01.2002 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 3.38.8 с III юн Єремейчук Л.П.
44. Зіберт Данило 2002 СДЮСШОР Чернігів 3.39.4 с III юн Зоц Ж.С.
45. Макаренко Лука 12.03.2002 ДЮСШ МОН

Прилуки

3.43.8 с III юн Бобровська О.А.
46. Курилець В’ячеслав М.Коцюбинська гімназія 3.44.7 с III юн Сторожок В.П., Кириєнко М.П.
47. Свіриденко Костя 15.09.2002 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.45.5 с III юн Бренз А.Н.
48. Лопата Владислав 2002 ДЮСШ МОН

Батурин

3.47.7 с III юн Журавель А.М., Журавель М.Д.
49. Сивко Юрій 22.02.2002 ЗОШ № 18 3.50.3 с III юн Дудко Т.А.
50. Куропаткін Влад 25.08.2002 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.50.7 с III юн Бренз А.Н.

2000 м дівчата 1999-2000 р.н.

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Карпенко Валентина 2000 Халявинська ЗОШ 3.22.3 ІІІ 36 Гайовий А.І.
2. Коляк Дарина 7.10.2000 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.33.5 ІІІ 33 Клименко В.В.
3 Говорун Анастасія 01.05.2000 ДЮСШ МОН

Прилуки

4.13.0 II юн 30 Ракетський А.І.

2000 м юнаки 1999-2000 р.н.

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Лисица Дмитро 25.10.00 КДЮСШ

Н-Сіверський

6.03.7 с II 36 Клименко В.В.
2. Трубенок Максим 2000 ДЮСШ МОН

Батурин

6.11.6 с II 33 Журавель А.М., Журавель М.Д.
3. Тищенко Максим 15.05.2000 Ліцей ПВФП

Чернігів

6.25.2 с III 30
4. Несук Вадим 2000 ДЮСШ МОН

Батурин

6.21.3 с III 27 Журавель А.М., Журавель М.Д.
5. Петренко Богдан 17.04.2000 Ліцей ПВФП

Чернігів

6.21.4 с III 25
6. Коваленко Віталій 29.10.1999 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

6.35.8 с I юн 23 Чекалін С.П.
7. Фліс Микита 12.05.1999 Ліцей ПВФП

Чернігів

6.36.4 с I юн 21
8. Вакуленко Дмитро 10.01.2000 Ліцей ПВФП

Чернігів

6.36.7 с I юн 19
9. Анісов Артем 28.05.2000 ЗОШ № 18 6.41.2 с I юн 16 Дудко Т.А.
10. Зевакін Ростислав 12.12.99 КДЮСШ

Н-Сіверський

6.46.3 с I юн 15 Бренз Л.Н.
11. Рибалко Олександр 27.12.1999 Ліцей ПВФП

Чернігів

6.47.6 с I юн 14
12. Медведьов Руслан 2000 ДЮСШ МОН Сновськ 6.47.9 с I юн 13 Медведьова Н.М.
13. Тарасевич Ігор 2000 Халявинська ЗОШ 6.48.4 с I юн 12 Гайовий А.І.
14. Карпенко Олег 2000 КДЮСШ

Н-Сіверський

6.48.8 сс I юн 11 Циганков А.В.
15. Матюха Олексій 31.10.1999 Ліцей ПВФП

Чернігів

6.57.5 с I юн 10
16. Ілапович Дмитро 14.01.2000 Ліцей ПВФП

Чернігів

6.59.0 с I юн 9
17. Туренок Артм 2000 Халявинська ЗОШ 7.05.8 с II юн 8 Гайовий А.І.
18. Приображенський Нікита 04.11.1999 КДЮСШ

Н-Сіверський

7.08.0 с II юн 7 Розсохач І.М.
19. Пономаренко Максим 09.11.2000 ЗОШ № 18 7.10.2 с II юн 6 Дудко Т.А.
20. Плуток Олександр 2000 М.Коцюбинська гімназія DNF Сторожок В.П., Кириєнко М.П.

1000 м дівчата ПТНЗ

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Ольшевська Олена 11.07.99 ЧЦ ПТО 3.33.6 с III 36 Коваленко А.І.
2. Філімончук Настя 23.01.1999 ЧЦ ПТО 3.45.3 с III 33 Коваленко А.І.
3. Дячок Юлія ЧПЛЗТ 3.49.8 с III 30
4. Овсякова Ольга 1999 Проф. ліцей

Прилуки

3.52.2 с I юн 27 Хандога В.М.
5. Шевель Ліза 1998 Проф. ліцей

Прилуки

3.53.6 с I юн 25 Чижик В.
6. Коробко Олена 08.12.98 ЧЦ ПТО 3.54.2 с I юн 23 Коваленко А.І.
7. Гайдай Яна ЧПЛП 3.54.8 с I юн 21 Низима Р.М.
8. Пікуза Ольга ЧВПУ ПО 3.57.3 с I юн 19 Ворох С.М.
9. Коробкова Діана ЧПЛЗТ 3.59.9 с I юн 16
10. Леп’явко Стефанія ЧВПУ ПО 4.01.9 с I юн 15 Ворох С.М.
11. Бабич Тетяна ЧПЛП 4.04.2 с I юн 14 Низима Р.М.
12. Яковлева Оксана ЧПЛП 4.08.5 с I юн 13 Низима Р.М.
13. Роговенко Катерина ЧПЛП 4.10.3 с II юн 12 Низима Р.М.
14. Васил’єва Дар’я 1999 Проф. ліцей

Прилуки

4.11.8 с II юн 11 Бікєєв Ю.
15. Кагитіна Ольга 29.08.99 ЧЦ ПТО 4.17.3 с II юн 10 Коваленко А.І.
16. Сердюк Ніна 1999 Проф. ліцей

Прилуки

4.27.9 с II юн 9 Бахалов В.
17. Красновид Катерина ЧПЛЗТ 4.34.4 с III юн ос
18. Бердус Ілона ЧПЛЗТ 4.36.5 с III юн ос
19. Чижевська Євгенія ЧВПУ ПО 4.38.9 с III юн 8 Ворох С.М.
20. Іваненко Оксана ЧПЛЗТ 4.53.8 с б/р 7
21. Петрова Катерина ЧПЛЗТ DNF

2000 м юнаки ПТНЗ

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Романчич Влад 2000 ДПТНЗ «ЧВПУ» 5.46.8 с I 36 Лапко Ю.М.
2. Мироненко Костя ЧПЛЗТ 5.47.0 с I 33
3. Слісаренко Максим ЧПЛЗТ 5.57.5 с II 30
4. Лях Володимир 1999 ДПТНЗ «ЧВПУ» 5.58.8 с II 27 Лапко Ю.М.
5. Піддубний Юрій ЧПЛЗТ 6.05.8 с II 25
6. Ничипоренко Микола ДПТНЗ «ЧВПУ» 6.06.2 с II 23 Лапко Ю.М.
7. Мисико Олександр 1999 ПТНЗ ЧПБЛ 6.11.4 с II 21
8. Ничипоренко Андрій ЧПЛЗТ 6.16.8 с III 19
9. Пильник Роман ЧПЛЗТ 6.21.9 с III ос
10. Пустовіт Андрій ВПУЛГ ПТНЗ

Сновськ

6.23.8 с III 16
11. Жоров Олександр 25.01.96 ЧЦ ПТО 6.25.6 с III 15 Коваленко А.І.
12. Пацюк Олександр ВПУЛГ ПТНЗ

Сновськ

6.29.4 с III 14
13. Верза Євгеній 26.04.99 ЧЦ ПТО 6.29.7 с III 13 Коваленко А.І.
14. Андросенко Андрій СПАЛ 6.31.1 с III 12
15. Зубар Артем СПАЛ 6.35.6 с I юн 11
16. Пугач Руслан 2001 ПТНЗ ЧПБЛ 6.36.2 с I юн 10
17. Батуренко Максим СПАЛ 6.36.7 с I юн 9
18. Уляноха Вадим «ДНЗ» НПАЛ 6.47.7 с I юн 8 Драч С.В.
19. Вітюк Максим 1998 ДПТНЗ «ЧВПУ» 6.49.7 с I юн 7 Лапко Ю.М.
20. Орлін Влад 1999 ПТНЗ ЧПБЛ 6.52.3 с I юн 6
21. Коваленко Д. 2001 ЧПЛДП 6.57.3 с I юн 5 Курганова Т.А.
22. Ромащенко Олександр 1999 ПТНЗ ЧПБЛ 6.57.6 с I юн 4
23. Бабинець Олексій 1998 ПТНЗ АЛ

Куликівка

7.00.9 с I юн 3 Трутень А.М.
24. Пушок Сергій 18.04.99 ЧЦ ПТО 7.01.9 с I юн 2 Коваленко А.І.
25. Балюта Олександр «ДНЗ» НПАЛ 7.02.7 с I юн 1 Драч С.В.
26. Холодницький Євген СПАЛ 7.03.4 с I юн
27. Білоногов Олександр ВПУЛГ ПТНЗ

Сновськ

7.04.9 с I юн
28. Юхневич Микита 2000 ДПТНЗ «ЧВПУ» 7.13.6 с II юн ос Лапко Ю.М.
29. Ковпинець Ігор ВПУЛГ ПТНЗ

Сновськ

7.17.0 с II юн
30. Захарченко Вадим «ДНЗ» НПАЛ 7.18.2 с II юн Драч С.В.
31. Байдак Руслан 2001 ПТНЗ АЛ

Куликівка

7.31.3 с II юн Трутень А.М.
32. Демешко Олександр 1998 ПТНЗ АЛ

Куликівка

7.56.8 с III юн Трутень А.М.
33. Криволап Я. 2001 ЧПЛДП 7.58.1 с III юн Курганова Т.А.
34. Олефіренко Олександр 2001 ЧПЛДП 8.16.7 с б/р Курганова Т.А.

1000 м жінки ВНЗ (коледжі, технікуми)

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Неруш Юлія 1998 Медичне учил.

Н-Сіверський

3.23.8 с II 36 Сорокін В.В.
2. Левченко Настя 09.07.98 КЕіТ Чернігів 3.25.0 с II 33 Лагункова Н.М.
3. Шеверова Вікторія 2000 ЧБМК 3.29.0 с II 30 Шмай С.М.
4. Сигежі Тетяна 1997 Коопер. техн.

Чернігів

3.33.0 с III 27 Овчаренко І.М.
5. Скудна Анна 2000 Медичне учил.

Н-Сіверський

3.35.3 с III 25 Сорокін В.В.
6. Гетьман  Наталія 1998 Медичне учил.

Н-Сіверський

3.35.6 с III 23 Сорокін В.В.
7. Долган Катерина 2000 Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.37.3 с III 21 Демешко С.В., Салівон Р.П.
8. Ясь Дарина 12.12.98 КЕіТ Чернігів 3.37.8 с III 19 Лагункова Н.М.
9. Чернікова Аліна 15.07.2001 Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.40.5 с III 16 Демешко С.В., Салівон Р.П.
10. Іонанова Настя 07.04.2000 НАК 3.40.5 с III 15 Сахно В.Н.
11. Батюк Анна 1998 ЧБМК 3.41.0 с III 14 Шмай С.М.
12. Приймак Катерина 1999 Мед. коледж

Ніжин

3.42.0 с III 13
13. Самофал Альона 2000 НАК 3.43.2 с III 12 Сахно В.Н.
14. Ручко Христина 05.05.1999 КЕТ 3.43.4 с III 11 Кривоус Н.В.
15. Камко Інна 2000 Коопер. техн.

Чернігів

3.43.5 с III 10 Овчаренко І.М.
16. Новгородська Євгенія 2000 КТКТ 3.45.0 с III 9 Любенко А.А.
17. Самойленко Марія 1999 Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.45.6 с III 8 Демешко С.В., Салівон Р.П.
18. Бондаренко Тетяна 2001 Медичне учил. Н-Сіверський 3.46.8 с III 7 Сорокін В.В.
19. Мірошніченко Діана 2001 Коопер. техн. Чернігів 3.51.0 с I юн 6 Овчаренко І.М.
20. Семко Валентина 1997 Мед. коледж Ніжин 3.52.6 с I юн 5
21. Козловська Юлія 1999 ЧБМК 3.54.0 с I юн 4 Шмай С.М.
22. Лавріненко Світлана 1997 Гум.-пед. коледж Прилуки 3.55.7 с I юн 3 Демешко С.В., Салівон Р.П.
23. Кориткіна Ольга 2000 ЧБМК 3.56.3 с I юн 2 Шмай С.М.
24. Жучкова Катерина 1999 ЧПЕК КНУТД 4.00.4 с I юн 1 Аріщенко В.М.
25. Лиходій Тетяна 1999 ЧПЕК КНУТД 4.01.3 с I юн Аріщенко В.М.
26. Щербак Ангеліна 2001 НУКіМ 4.04.9 с I юн
27. Короп Анастасія 1999 Мед. коледж Ніжин 4.05.5 с I юн
28. Сорока Настя 14.06.97 КЕіТ Чернігів 4.13.0 с II юн Лагункова Н.М.
29. Никитенко Анна 1998 Мед. коледж Ніжин 4.13.6 с II юн
30. Дайнеко Юлія 1999 КТКТ 4.14.7 с II юн Любенко А.А.
31. Корнієнко Настя 2001 КТКТ 4.17.6 с II юн Любенко А.А.
32. Сорока Елла 1999 КТКТ 4.20.6 с II юн Любенко А.А.
33. Баркан Ольга 18.04.99 НАК 4.30.2 с III юн Сахно В.Н.
34. Ражкевич Юля 2001 НУКіМ 4.30.6 с III юн
35. Халімончук Леся 2001 НУКіМ 4.30.9 с III юн
36. Тартична Каріна 15.08.99 НАК 4.35.5 с III юн Сахно В.Н.
37. Михайленко Тетяна 2001 НУКіМ 4.37.3 с III юн
38. Улейчик Вікторія 1999 ЧПЕК КНУТД 4.50.0 с III юн Аріщенко В.М.
39. Крикуха Яна 2000 КДЮСШ «У» Чернігів DNF Лагункова Н.М.
40. Запорозька Дарина 2001 ЧПЕК КНУТД DNF Аріщенко В.М.
41. Негрій Ольга 1998 ЧБМК DNF Шмай С.М.

2000 м чоловіки ВНЗ (коледжі, технікуми)

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Черевач Антон 1998 Гум.-пед. коледж

Прилуки

2.56.5 с II 36 Демешко С.В., Салівон Р.П.
2. Кравцов Сергій 2000 ЧПЕК КНУТД 5.59.6 с II 33 Аріщенко В.М.
3. Філоненко Вячеслав 12.05.1997 НАК 6.01.3 с II 30 Сахно В.Н.
4. Макаренко Андрій 1997 Коопер. техн. Чернігів 6.02.5 с II 27 Овчаренко І.М.
5. Крюков Денис 29.07.1999 КЕіТ Чернігів 6.03.0 с II 25 Лагункова Н.М.
6. Чудівський Сергій 1997 Коопер. техн. Чернігів 6.07.5 с II 23 Овчаренко І.М.
7. Ільченко Віталій 2000 ЧПЕК КНУТД 6.08.6 с II 21 Аріщенко В.М.
8. Придатко Дмитро 1.11.1997 ДЮСШ МОН Прилуки 6.10.18 с II ос Мачульний Є.В.
9. Пісня Сергій 1997 ЧПЕК КНУТД 6.15.8 с III 19 Аріщенко В.М.
10. Реднік Ігор 1998 Коопер. техн. Чернігів 6.24.0 с III 16 Овчаренко І.М.
11. Кресан Владислав 29.08.1999 НАК 6.28.0 с III 15 Сахно В.Н.
12. Лиходід Дмитро 20.11.1998 НАК 6.31.5 с III 14 Сахно В.Н.
13. Селезень Андрій 1999 КТКТ 6.33.8 с III 13 Любенко А.А.
14. Демидов Анатолій 1998 КТКТ 6.36.0 с I юн 12 Любенко А.А.
15. Ребецький Денис 1996 Коопер. техн. Чернігів 6.37.7 с I юн 11 Овчаренко І.М.
16. Іллюша Євгеній 9.12.1998 НАК 6.38.6 с I юн 10 Сахно В.Н.
17. Тюрин Євген 2000 КТКТ 6.47.3 с I юн 9 Любенко А.А.
18. Шпильовий Євген 1998 Гум.-пед. коледж Прилуки 6.48.8 с I юн 8 Демешко С.В., Салівон Р.П.
19. Скачок Дмитро 02.12.1998 КЕіТ Чернігів 6.51.2 с I юн 7 Лагункова Н.М.
20. Прилінко Олександр 1998 Гум.-пед. коледж Прилуки 6.59.3 с I юн 6 Демешко С.В., Салівон Р.П.
21. Сабун Павло 2001 КТКТ 7.01.3 с I юн ос Любенко А.А.
22. Буряк Євгеній 2001 Гум.-пед. коледж Прилуки 7.14.7 с II юн 5 Демешко С.В., Салівон Р.П.
23. Лайко Олег 24.04.1998 КЕіТ Чернігів 7.46.9 с III юн 4 Лагункова Н.М.
24. Береговий Даниїл 1998 КТКТ 7.54.0 с III юн 3 Любенко А.А.
25. Безпериков Сергій 1999 ЧПЕК КНУТД DNF Аріщенко В.М.
26. Гайда Едуард 20.07.1995 КЕіТ Чернігів DNF Лагункова Н.М.
27. Чунуй Богдан 2000 ЧПЕК КНУТД DNS Аріщенко В.М.

1000 м жінки ВНЗ (університети, інститути, особисті)

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Жмурко Анна 24.10.1996 ЧНПУ 3.01.0 с I 36 Лагункова Н.М., Філіпов В.В.
2. Циганова Настя 1998 ЧНПУ 3.14.7 с II 33 Власенко С.О.
3. Пантюшенко Катерина 12.04.1998 НАК 3.14.9 с II 30 Сахно В.Н.
4. Дмитренко Валерія 1998 ЧНПУ 3.21.6 с II 27 Власенко С.О.
5. Бакуринська Кристина 1996 ЧНПУ 3.25.0 с II 25 Філіпов В.В.
6. Валієва Карина 19.06.1998 НАК 3.36.8 с III 23 Сахно В.Н.
7. Нагорна Дар’я 1999 ЧНТУ 3.39.7 с III 21 Антонова В.Г.
8. Кубрак Алла 14.04.1998 НАК 3.40.8 с III 19 Сахно В.Н.
9. Редько Іванна 21.05.1999 ЧНПУ 3.42.8 с III 16 Кузьомко Л.М.
10. Дерій Ольга 1994 ЧНТУ 3.43.1 с III 15 Луценко В.В.
11. Беребенець Катерина 13.12.1998 НАК 4.10.4 с II юн 14 Сахно В.Н.
12. Брака Аліна 26.11.1998 НАК 4.11.8 с II юн 13 Сахно В.Н.
13. Колобиліна Наталія 1999 ЧНТУ 4.18.5 с II юн 12 Антонова В.Г.

3000 м чоловіки ВНЗ (університети, інститути, особисті)

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Клочко Артем 12.12.95 НАІ 8.47.0 с I 36 Сахно В.Н.
2. Голуб Владислав 25.10.91 ОШВСМ 8.55.6 с I ос Бр. Філіпових
3. Батуренко Ігор 03.11.1997 ЧНПУ 9.05.8 с I 33 Рябов В.В.
4. Артюх Олександр 17.10.97 ЧНПУ 9.06.0 с I 30 Власенко С.О.
5. Мочоний Владислав 1995 ЧНТУ 9.06.7 с I 27 Харченко А.М.
6. Слісаренко Сергій 1994 КДЮСШ-2 «С» 915.0 с II ос Бр. Філіпових
7. Шарий Євгеній 1995 НАІ 9.26.5 с II 25 Сахно В.Н.
8. Сахно Володимир 29.07.70 Ніжинський р-н 9.28.2 с II ос Тараско О.І.
9. Романенко Олександр 20.09.1984 Ніжинський р-н 9.34.0 с II ос Сахно В.Н.
10. Горбань Андрій 1995 ЧНТУ 9.35.8 с II 23 Лагункова Н.М.
11. Овчарик Євген 1998 ЧНТУ 9.38.8 с II 21 Харченко А.М.
12. Гламозда Іван 1996 ЧНПУ 9.40.9 с III 19 Філіпов В.В.
13. Копил Олександр 18.08.1999 НАІ 9.41.0 с III 16 Сахно В.Н.
14. Чалик Олександр 1997 ЧНПУ 9.41.9 с III 15 Власенко С.О.
15. Городиський Віктор 10.08.1995 ЧНПУ 9.42.6 с III 14 Бр. Філіпових
16. Корогод Дмитро 30.07.1996 ЧНПУ 9.47.6 с III 13 Бр. Філіпових
17. Сотник Євген 09.01.1999 ДЮСШ Корюківка 9.51.1 с III 12 Лисік Р.Г
18. Хрущ Дмитро 26.08.1996 ЧНПУ 9.57.5 с III 11 Рябов В.В.
19. Ільїн Сергій 1998 ЧНПУ 10.03.3 с III 10 Рябов В.В.
20. Петренко Олексій 1998 ЧНТУ 10.05.3 с III ос Харченко А.М.
21. Музика Максим 12.06.1995 ЧНПУ 10.05.6 с III 9 Рябов В.В.
22. Галушка Максим 1999 ЧНТУ 10.06.8 с III 8 Харченко А.М.
23. Мендюк Сергій 1998 ЧНТУ 10.41.5 с I юн 7 Харченко А.М.
24. Прохоренко Андрій 1998 ЧНТУ 11.03.5 с I юн 6 Харченко А.М.
25. Пономарчук Юрій 23.01.1997 ЧНПУ 11.24.5 с II юн 5 Бр. Філіпових
26. Кобзар Олексій 03.04.1999 НАІ 11.30.8 с II юн 4 Сахно В.Н.
27. Ткаченко Іван 11.07.1974 Самостійно 11.33.0 с II юн ос
28. Кльова Ярослав 13.07.1999 НАІ 12.12.8 с III юн 3 Сахно В.Н.
 

Один комментарий

  1. Ну Любитель бега:

    Не прошло и года)

Оставить комментарий