Відділ з питань молоді та спорту облдержадміністрації

Обласна федерація легкої атлетики

Кубок області з легкої атлетики

 

 

8-9 жовтня 2011                                                          м.  Чернігів, ст.ім. Ю.О.Гагаріна

 

Особисті результати

Біг на 100м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 967 Поздняков Олексій Прилуки, «С» 1.04.1995 11.0;Ф-11.2 І Марченко М.С.Салівон Р.П.
2 445 Горбач Олександр Чернігів, «У» 26.02.1990 11.6;Ф-11.3 ІІ Кузьомко Л.М.
3 900 Ступак Ігор Чернігів, «У» 15.09.1991 11.4;Ф-11.3 ІІ Кузьомко Л.М.
4 486 Йовчик Олександр Чернігів, «У» 01.07.1992 11.4;Ф-11.7 ІІ Кузьомко Л.М.
5 14 Третяченко Олександр Прилуки, «С» 23.10.1993 11.5;Ф-11.8 ІІ Марченко М.С.,Салівон Р.П.
6 45 Стоцький Вадим Чернігів, «У» 19.06.1991 11.8;Ф-11.9 ІІІ Кузьомко Л.М.
7 417 Тихонов Юрій Чернігів, «У» 08.12.1989 11.9;Ф-11.9 ІІІ Кузьомко Л.М.
8 967 Манукян Качаван Чернігів, «У» 26.01.1993 11.7;Ф-DNS ІІІ Кузьомко Л.М.
9 45 Рєзвін Андрій Ніжинський р-н, «К» 1991 12.0 ІІІ Сахно В.К.
10 90 Гончаров Сергій Чернігів, «У» 25.02.1992 12.3 І юн. Кузьомко Л.М.
11 6 Клунко Дмитро Чернігів, «У» 1993 13.2 ІІІ юн. Кузьомко Л.М.
12 124 Пирковський Андрій Чернігів, «У» 1993 13.4 ІІІ юн. Кузьомко Л.М.
13 5 Івахно Дмитро Чернігів, «У» 1989 13.6 ІІІ юн. Кузьомко Л.М.
14 47 Клюка Юрій Чернігів, «У» 1993 13.7 ІІІ юн. Кузьомко Л.М.

 

 

Біг на 100м, юнаки 1994 р.н.і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 143 Дворніков Андрій Чернігів, «У» 06.01.1995 11.6;Ф-11.4 ІІІ Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2 208 Бучик Вадим Чернігів, «С» 1994 12.2;Ф-12.1 І юн. Луценко В.В.
3 145 Молько Артем Чернігів, «С» 05.02.1995 12.3;Ф-12.2 І юн. Бр.Філіпова
4 598 Гнип Віктор Коропський р-н, «К» 1995 12.4;Ф-12.3 І юн. Лучко В.Л.
5 10 Приходько Дмитро Чернігів,  «С» 1994 12.1;Ф-12.3 І юн. Луценко В.В.
6 473 Баклажко Вадим Чернігів, «У» 1994 12.4;Ф-12.5 І юн. Лагункова Н.М.
7 414 Куліш Максим Чернігів, «У» 1996 12.6; ІІ юн. Бр.Плотіцини
8 5 Мартиневич Ярослав Корюківський р-н 30.04.1994 12.7 ІІ юн. Шпук Д.А.
9 967 Дубовик Віктор Чернігів, «У» 25.09.1995 12.7 ІІ юн. Дудко Т.А.
10 287 Деменко Сергій Коропський р-н, «К» 1995 12.8 ІІ юн. Лучко В.Л.
11 395 Онопрієнко Владислав Чернігів, МОН 14.11.1995 12.9 ІІ юн.. Антонова В.Г.
12 494 Остапенко Олександр Чернігів, «У» 1994 13.2 ІІІ юн. Кузьомко Л.М.
13 394 Бреус Артем Менський р-н, МОН 04.09.1997 13.3 ІІІ юн. Терпицька І.Л.
14 466 Самусь Владислав Щорський р-н, МОН 04.09.1996 13.3 ІІІ юн. Мєдвєдєва Н.Н.
15 43 Коваленко Віктор Чернігів, «У» 1994 13.6 ІІІ юн. Лагункова Н.М.
16 8 Позняк василь Чернігів, «У» 1995 13.6 ІІІ юн. Бр.Плотіцини
17 45 Маховик Дмитро Щорський р-н, «К» 17.03.1996 13.7 ІІІ юн. Бережной В.Д.
18 98 Марченко Денис Ніжинський р-н, «К» 1995 14.1 б/р Сахно В.К.
19 1 Короткий Вячеслав Менський р-н, МОН 12.10.1998 14.1 б/р Терпицька І.Л.
20 73 Котченко Олексій Щорський р-н, «К» 07.10.1998 15.1 б/р Таратухіна Н.П.

 

Біг на 100м, жінки

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 266 Закатова Ярослава Чернігів, «С» 30.07.1994 12.8Ф-12.9 ІІ Бр.Філіппови
2 3 Мещерська Марія Носівський р-н 1998 14.1Ф-14.0 ІІІ Шиша Н.О.
3 119 Іллюшко Анастасія Чернігів, «У» 18.10.1989 14.0;Ф-14.1 ІІІ Кузьомко Л.М.
4 44 Довгаль Надія Носівський р-н 1997 14.6Ф-14.8 І юн. Шиша Н.О.
5 9 Бурчак Наталія Чернігів, «У» 1994 16.7;Ф-16.8 б/р Кузьомко Л.М.
6 442 Бояринова Алла Чернігів, «У» 1991 16.8 б/р Кузьомко Л.М.

 

 

Біг на 100м, дівчата 1994 р.н.і молодші

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 962 Мазур Наталія Чернігів, «У» 1996 13.0Ф-12.8 ІІ Бр.Плотіцини
2 990 Шульга Євгенія Чернігів, «У» 13.09.1994 13.5;Ф-13.1 ІІ Вятіорець С.Є.
3 288 Савченко Ірина Прилуки, «С» 01.05.1996 13.9;Ф-13.5 ІІІ Марченко М.С.,Салівон Р.П.
4 88 Корнієнко Наталія Щорський р-н, «К» 17.11.1996 14.5;Ф-14.3 І юн. Бережной В.Д.
5 44 Клименко Ольга Коропський р-н, «К» 1996 14.4Ф-14.4 І юн. Лучко В.Л.
6 237 Ніколайчук Ольга Ніжинський р-н, «К» 1994 14.7Ф-14.8 І юн. Сахно В.К.
7 420 Дерій Ольга Чернігів, ОК ДЮСШ «С» 1994 15.4Ф-15.0 ІІ юн. Луценко В.В.,
8 300 Сорока Аліна Щорський р-н, «К» 24.08.1996 15.1;Ф-15.7 ІІ юн. Бережной В.Д.
9 379 Захарченко Тетяна Щорський р-н, «К» 23.07.1997 15.7 ІІІ юн. Івлєв В.Ю.

 

Біг на 300м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 398 Поздняков Олексій Прилуки, «С» 1.04.1995 35.1 Марченко М.С.,Салівон Р.П.
2 870 Єрмоленко Андрій Щорс-Чернігів, «У» 1991 36.6 Сердюк В.І.,Бережной В.Д.
3 981 Тихонов Юрій Чернігів, «У» 08.12.1989 36.8 Кузьомко Л.М.
4 900 Костюченко Сергій Менський р-н, МОН 1990 37.0 —- Терпицька І.Л.
5 987 Тритяченко Олександр Прилуки, «С» 23.10.1993 37.7 Марченко М.С.,Салівон Р.П.

 

 

Біг на 300м, юнаки 1994 р.н.і молодші

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 456 Дворніков Андрій Чернігів, «У» 06.01.1995 36.9 ІІІ Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2 41 Молько Артем Чернігів, «С» 05.02.1995 40.0 ІІІ Бр.Філіпова
3 6 Куліш Максим Чернігів, «У» 1996 40.1 І юн. Бр.Плотіцини
4 208 Цокота Влад Чернігів, «У» 08.07.1995 40.4 І юн. Вятіорець С.Є.,
5 598 Корецький Олексій Чернігів, «У» 28.03.1995 41.1 І юн. Вятіорець С.Є.,Середа О.А.
6 414 Дубовик Віктор Чернігів, «У» 25.09.1995 41.4 І юн. Дудко Т.А.
7 145 Гнип Віктор Коропський р-н, «К» 1995 41.8 ІІ юн. Лучко В.Л.
8 57 Маховик Дмитро Щорський р-н, «К» 17.03.1996 42.5 ІІ юн. Бережной В.Д.
9 967 Литвиненко Іван Менський р-н, МОН 1996 42.6 ІІ юн. Терпицька І.Л.
10 5 Самусь Владислав Щорський р-н, МОН 04.09.1996 42.8 ІІ юн. Мєдвєдєва Н.Н.
11 395 Деменко Сергій Коропський р-н, «К» 1995 42.8 ІІ юн. Лучко В.Л.
12 394 Пустовгар Олександр Чернігів, «У» 17.05.1994 DNS Вятіорець С.Є.,Середа О.А.
13 200 Наумчик Олександр Корюківськийр-н 1995 DNS Лисік Р.Г.

 

Біг на 300м, жінки

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 266 Литвиненко Юлія Чернігів, «У» 04.01.1991 41.9 Рябов В.В.
2 362 Закатова Ярослава Чернігів, «С» 30.08.1994 42.0 Бр.Філіппови
3 990 Миколенко Марія Прилуки, «С» 04.04.1994 42.1 Салівон Р.П.,Завгородня О.Л.
4 964 Синявська Юлія Чернігів, «У» 27.03.1991 45.3 Кузьомко Л.М.
5 520 Іллюшко Анастасія Чернігів, «У» 18.10.1989 46.4 Кузьомко Л.М.

 

Біг на 300м, дівчата 1993 р.н.і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 520 Шульга Євгенія Чернігів, «У» 13.09.1994 43.5 Вятіорець С.Є.
2 468 Закатова Катерина Чернігів, «С» 30.08.1994 44.2 Бр.Філіппови
3 195 Савченко Ірина Прилуки, «С» 01.05.1996 46.8 Марченко М.С.,Салівон Р.П.
4 145 Дерій Ольга Чернігів, «С» 1994 48.2 І юн. Луценко В.В.,
5 379 Довгаль Надія Носівський р-н 1997 49.4 І юн. Шиша Н.О.
6 44 Редько Іванна Коропський р-н, «К» 1999 49.5 І юн. Лучко В.Л.
7 595 Сорока Аліна Щорський р-н, «К» 24.08.1996 49.7 І юн. Бережной В.Д.
8 359 Мещерська Марія Носівський р-н 1998 50.8 ІІ юн. Шиша Н.О.
9 400 Гресь Світлана Носівський р-н 1997 51.5 ІІ юн. Шиша Н.О.
10 532 Бичук Альона Носівський р-н 1997 53.6 ІІІ юн. Шиша Н.О.
11 237 Корнієнко Наталія Щорський р-н, «К» 17.11.1996 DNS Бережной В.Д.
12 300 Клименко Ольга Коропський р-н, «К» 1996 DNS Лучко В.Л.
13 26 Логвін Марина Корюківський р-н 22.08.1995 DNS Шпук Д.А.
1 2 Біла Марія Корюківськийр-н 01.09.1994 DNS Лисік Р.Г.

 

 

Біг на 600м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 870 Голуб Владислав Чернігів, «С» 25.10.1991 1.24.7 Бр.Філіппови
2 975 Єрмоленко Андрій Щорс-Чернігів, «У» 1991 1.25.1 Сердюк В.І.,Бережной В.Д.
3 398 Тараско Іван Чернігів, «С» 1989 1.25.2 Луценко В.В.,
4 289 Шкребень Владислав Коропський р-н, «К» 1993 1.28.6 Лучко В.Л.
5 534 Костюченко Сергій Менський р-н, МОН 1990 1.29.5 Терпицька І.Л.
6 171 Дудко Сергій Чернігів, «У» 14.11.1993 1.31.1 Рябов В.В.
7 785 Помилой Олександр Чернігів, «У» 23.10.1990 1.31.5 Рябов В.В.
8 149 Рєзвін Андрій Ніжинський р-н, «К» 1991 1.37.4 Сахно В.К.
9 481 Адаменко Андрій Чернігів, «У» 1993 1.44.0 Лагункова Н.М.

 

 

Біг на 600м, юнаки 1994 р.н.і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 41 Кисіль Роман Бахмацький р-н, МОН 1994 1.31.8 Кисіль В.М.
2 112 Каращук Сергій Чернігів, «С» 10.09.1995 1.32.3 Бр.Філіпова
3 200 Тукун Олексій Чернігів, «У» 1996 1.33.7 —— Лагункова Н.М.,
4 57 Кравченко Олександр Корюківськийр-н 13.09.1994 1.34.8 Лисік Р.Г.
5 498 Дьогтяр Олександр Прилуки, «С» 12.01.1996 1.37.2 Марченко М.С.,Демешко С.В.
6 57 Маховик Дмитро Щорський р-н, «К» 17.03.1996 DNS Бережной В.Д.

 

Біг на 600м, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 562 Литвиненко Юлія Чернігів, «У» 17.02.1991 1.40.1 Рябов В.В.
2 990 Миколенко Марія Прилуки, «С» 04.04.1994 1.40.9 Салівон Р.П.,Завгородня О.Л.
3 983 Куздоб Вікторія Чернігів, «С» 01.08.1991 1.44.0 Бр.Філіпова
4 619 Чоботар Анастасія Чернігів, «У» 1993 1.46.2 Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
5 692 Бичук Альона Носівський р-н 1997 2.13.7 Шиша Н.О.

 

 

Біг на 600м, дівчата 1994 р.н.і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 362 Степенко Яна Прилуки, «С» 07.07.1996 1.43.6 Марченко М.С.,Салівон Р.П.
2 520 Ващенко Марія Чернігів, «У» 1996 1.46.1 Лагункова Н.М.,
3 414 Закатова Катерина Чернігів, «С» 30.08.1994 1.48.0 Бр.Філіппови
4 351 Бичок Наталія Чернігів, «С» 04.09.1994 1.54.5 Бр.Філіпови
5 145 Редько Іванна Коропський р-н, «К» 1999 1.54.6 Лучко В.Л.
6 144 Новик Тетяна Чернігів, «У» 14.07.1995 1.56.7 Дудко Т.А.
7 595 Біла Марія Корюківськийр-н 01.09.1994 2.06.8 Лисік Р.Г.
8 394 Сорока Аліна Щорський р-н, «К» 24.08.1996 2.07.5 Бережной В.Д.
9 379 Захарченко Тетяна Щорський р-н, «К» 23.07.1997 DNS Івлєв В.Ю.
10 400 Гресь Світлана Носівський р-н 1997 DNS Шиша Н.О.

 

Біг на 1000м, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 870 Шкребень Владислав Коропський р-н, «К» 1993 2.48.2 Лучко В.Л.
2 171 Сараб Євген Чернігів, «С» 1988 2.50.5 Луценко В.В.,Рябов В.В.
3 210 Помилой Олександр Чернігів, «У» 23.10.1990 2.52.3 Рябов В.В.

 

Біг на 1000м, юнаки 1994 р.н.і молодші

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 97 Тукун Олексій Чернігів, «У» 1996 2.51.2 Лагункова Н.М.
2 112 Дьогтяр Олександр Прилуки, «С» 12.01.1996 2.52.6 Марченко М.С.,Демешко С.В.
3 25 Каращук Сергій Чернігів, «С» 10.09.1995 2.53.5 Бр.Філіпова
4 581 Корнієнко Тарас Коропський р-н, «К» 1994 2.57.3 Лучко В.Л.
5 514 Корогод Дмитро Чернігів, ДЮСШ-1 1996 3.01.1 Хорт Т.М.
6 479 Кисіль Роман Бахмацький р-н, МОН 1994 3.02.4 Кисіль В.М.
7 63 Марченко Денис Ніжинський р-н, «К» 1995 DNS Сахно В.К.
8 48 Маховик Дмитро Щорський р-н, «К» 17.03.1996 DNS Бережной В.Д.
9 532 Кравченко Сергій Прилуки, «С» 04.03.1994 DNS Марченко М.С.,Салівон Р.П.

 

 

Біг на 1000м, жінки

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 275 Куздоб Аліна Чернігів, «С» 01.08.1991 3.11.4 ІІ Бр.Філіпова
2 961 Куздоб Вікторія Чернігів, «С» 01.08.1991 3.12.9 ІІ Бр.Філіпова
3 562 Гомбалевська Дарина Чернігів, «У» 04.01.1991 3.19.0 ІІ Рябов В.В.
4 125 Хорєва Олена Менський р-н, «У» 08.10.1992 3.44.0 І юн. Рябов В.В.

 

 

 

Біг на 1000м, дівчата 1994 р.н.і молодші

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 291 Степенко Яна Прилуки, «С» 07.07.1996 3.11.1 ІІ Марченко М.С.,Салівон Р.П.
2 351 Бичок Наталія Чернігів, «С» 04.09.1994 3.35.5 ІІІ Бр.Філіпови
3 351 Новик Тетяна Чернігів, «У» 14.07.1995 3.37.3 ІІІ Дудко Т.А.
4 205 Кухаренко Марія Щорський р-н, «К» 03.08.1996 3.42.0 І юн. Бережной В.Д.
5 399 Кузнєцова Руслана Ніжинський р-н-Носівський р-н, «К» 1994 3.45.8 І юн. Сахно В.К.,Савченко А.В.
6 414 Захарченко Тетяна Щорський р-н, «К» 23.07.1997 3.59.9 ІІ юн. Івлєв В.Ю.
7 144 Бичук Альона Носівський р-н 1997 DNS Шиша Н.О.

 

Біг на 3000м, чоловіки

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 977 Олійник Павло Щорський р-н-Чернігів, «У» 09.05.1988 8.52.7 І Сердюк В.І.,Бєрєжной В.Д.
2 975 Скок Андрій Чернігів-Козелецький р-н, «У» 1993 9.14.1 ІІ Лагункова Н.М.,Клюєв А.О.
3 83 Сахно Володимир Ніжинський р-н, «К» 1970 9.43.5 ІІІ Калініченко О.П.
4 785 Сараб Євген Чернігів, «С» 1988 10.00.8 ІІІ Луценко В.В.,Рябов В.В.
5 374 Романенко Олександр Ніжинський р-н, «К» 1994 11.58.6 б/р Сахно В.К.

 

Біг на 3000м, юнаки 1994 р.н.і молодші

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 150 Корнієнко Тарас Коропський р-н, «Колос» 1994 10.11.8 ІІІ Лучко В.Л.
2 63 Музика Максим Козелецький р-н, МОН 12.06.1995 10.22.4 І юн. Шарак О.В.
3 48 Вакулко Ярослав Ніжинський р-н, «К» 1994 10.40.9 І юн. Сахно В.К.
4 25 Сергієнко Олег Козелецький р-н, МОН 10.09.1996 10.43.1 І юн. Сергієнко В.А.
5 740 Марченко Денис Ніжинський р-н, «К» 1995 11.44.3 б/р Сахно В.К.
6 392 Кравченко Сергій Прилуки, «С» 04.03.1994 DNF Марченко М.С.,Салівон Р.П.

 

Біг на 3000м, жінки

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 275 Куздоб Аліна Чернігів, «С» 01.08.1991 11.05.7 ІІ Бр.Філіппови
2 125 Хорєва Олена Менський р-н, «У» 08.10.1992 14.12.0 ІІ юн. Рябов В.В.

 

Біг на 3000м, дівчата 1994 р.н.і молодші

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 291 Кухаренко Марія Щорський р-н, «К» 03.08.1996 13.04.9 І юн. Бережной В.Д.
2 964 Кузнєцова Руслана Ніжинський р-н-Носівський р-н, «К» 1994 13.16.3 І юн. Сахно В.К.,Савченко А.В.

 

 

Біг на 300м з/б, юнаки 1994 р.н.і молодші

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 87 Євграфов Андрій Козелецький р-н, МОН 20.06.1995 42.5 ІІ Шарак О.В.
2 287 Цокота Влад Чернігів, «У» 08.07.1995 43.8 ІІІ Вятіорець С.Є.
3 598 Корецький Олексій Чернігів, «У» 28.03.1995 45.1 ІІІ Вятіорець С.Є.,Середа О.А.
4 19 Кравченко Олександр Корюківськийр-н 13.09.1994 45.9 ІІІ Лисік Р.Г.
5 76 Литвиненко Іван Менський р-н, МОН 1996 47.2 І юн. Терпицька І.Л.
6 5 Самусь Владислав Щорський р-н, МОН 04.09.1996 48.3 І юн. Мєдвєдєва Н.Н.
7 12 Мартинович Ярослав Корюківськийр-н 30.04.1994 50.7 ІІ юн. Шпук Д.А.
8 10 Загорулько Єгор Бахмацький р-н, МОН 11.10.1997 55.2 ІІІ юн. Небощицький Г.О.

 

Біг на 300м з/б, дівчата 1994 р.н.і молодші

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 515 Корнієнко Наталія Щорський р-н, МОН 17.11.1996 55.6 ІІІ Бєрєжной В.Д.
2 391 Кухаренко Марія Щорський р-н, МОН 03.08..1996 59.4 І юн. Бєрєжной В.Д.
3 45 Логвін Марія Корюківськийр-н 30.04.1994 DNS Шпук Д.А.

 

 

Стрибки у довжину, чоловіки

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 8 Якіменко Віталій Прилуки, «С» 08.10.1985 6.49 ІІ Марченко М.С.,Салівон Р.П.
2 967 Єгорченко Денис Чернігів, «С» 13.01.1991 6.00 ІІІ Бр.Філіппови
3 4 Лях Ігор Чернігів, «У» 1992 5.69 І юн. Буланов О.М.,

 

 

Стрибки у довжину, юнаки 1994 р.н.і молодші

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 296 Бондаренко Владислав Менський р-н, «К» 05.06.1995 6.28 ІІІ Таратухіна Н.П.
2 10 Скоробагатько Дмитро Менський р-н, «К» 15.11.1996 5.53 І юн. Таратухіна Н.П.
3 247 Лученко  Максим Київ 27.03.1997 5.12 ІІ юн. Лученко А.Д.
4 5 Наумчик Олександр Корюківськийр-н 1995 5.10 ІІ юн. Лисік Р.Г.
5 2 Боровик Олег Чернігів, «У» 1994 4.97 ІІ юн. Буланов О.М.
6 8 Кравченко Богдан Чернігів, «С» 1997 4.72 ІІІ юн. Бр.Філіппови
7 397 Бичок Євген Чернігів, «С» 1997 4.65 ІІІ юн. ІІІ юн. Бр.Філіппови
8 10 Котченко Олексій Менський р-н, «К» 07.10.1997 4.53 ІІІ юн. Таратухіна Н.П.
9 12 Короткий Вячеслав Менський р-н, МОН 08.10.1998 4.42 ІІІ юн. Терпицька І.Л..
10 72 Угрін Владислав Менський р-н, «К» 15.08.1998 4.22 ІІІ юн. Таратухіна Н.П.
11 38 Лавський Владислав Менський р-н, «К» 2000 4.21 ІІІ юн. Таратухіна Н.П.

 

Стрибки у довжину, жінки

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 1 Синявська Юлія Чернігів, «У» 27.03.1991 5.19 ІІ Кузьомко Л.М.
2 119 Мельникова Наталія Чернігів, «С» 17.02.1993 5.17 ІІ Бр.Філіппови
3 26 Повитко Марія Менський р-н, «К» 1992 4.52 ІІІ Таратухіна Н.П.

 

 

Стрибки у довжину, дівчата 1994 р.н.і молодші

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 8 Красуцька Ганна Прилуки, «С» 20.07.1995 5.70 І Марченко М.С.,Салівон Р.П.
2 64 Ткаченко Юлія Менський р-н, «К» 16.05.1996 5.34 ІІ Таратухіна Н.П.
3 420 Слобода Дарина Менський р-н, «К» 1995 4.71 ІІІ Таратухіна Н.П.

 

Потрійний стрибок, чоловіки

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 8 Якіменко Віталій Прилуки, «С» 08.10.1985 13.47 ІІ Марченко М.С.,Салівон Р.П.
2 236 Єгорченко Денис Чернігів, «С» 13.01.1991 12.67 ІІІ Бр.Філіппови

 

Потрійний стрибок, юнаки 1994 р.н.і молодші

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 296 Котченко Олексій Менський р-н, «К» 07.10.1997 9.26 б/р Таратухіна Н.П.

 

Потрійний стрибок, жінки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 8 Мельникова Наталія Чернігів, «С» 1993 10.85 ІІІ Бр.Філіппови

 

 

Потрійний стрибок, дівчата 1994 р.н.і молодші

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 8 Красуцька Ганна Прилуки, «С» 20.07.1995 11.81 ІІ Марченко М.С.,Салівон Р.П.

 

Стрибки у висоту, чоловіки

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 4 Лещук Денис Чернігів, «К» 16.04.1992 185 ІІ Порядіна В.В.
2 172 Губенко Дмитро Менський р-н, «К» 01.10.1993 170 ІІІ Таратухіна Н.П.
3 458 Угрін Микола Менський р-н, «К» 1993 160 Іюн. Таратухіна Н.П.

 

Стрибки у висоту, юнаки 1994 р.н.і молодші

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 10 Скоробагатько Дмитро Менський р-н, «К» 15.11.1996 165 І юн. Таратухіна Н.П.
2 2 Лавський Владислав Менський р-н, «К» 2000 145 ІІ юн. Таратухіна Н.П.

 

 

Стрибки у висоту, жінки

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 3 Повитко Марія Менський р-н, «К» 1992 155 ІІ Таратухіна Н.П.
2 456 Котова Ніна Менський р-н, МОН 17.02.1993 150 ІІ Терпицька І.Л..

 

Стрибки у висоту, дівчата 1994 р.н.і молодші

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 397 Ткаченко Юлія Менський р-н, «К» 1996 165 І Таратухіна Н.П.
2 64 Слобода Дарина Менський р-н 1995 165 І Таратухіна Н.П.
3 741 Логвін Марія Корюківськийр-н 30.04.1994 135 ІІІ Шпук Д.А.

 

 

Штовхання ядра(7,260кг), чоловіки

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 5 Попов Роман Чернігів, «У» 1993 15.21 І Олійник В.М.,Сакун С.М.
2 12 Лисенко Богдан Носівський р-н 1993 14.95 І Тертишнік М.І.
3 4 Сивенко Євген Чернігів, «У» 04.04.1993 13.64 І Середа О.А.,Середа С.С.
4 12 Варавва Антон Чернігів, «У» 02.04.1993 13.51 І Вятіорець С.Є.
5 15 Допірчук Ярослав Чернігів, «У» 08.08.1989 13.05 ІІ Середа О.А.,
6 7 Прядко Олександр Чернігів, «У»,Носівський р-н 1992 12.01 ІІ Олійник В.М.Сакун С.М.
7 18 Небощицький Михайло Чернігів, «У»,Бахмацький р-н 26.12.1990 11.91 ІІ Олійник В.М.
8 961 Лагодний Андрій Корюківський р-н 14.04.1995 10.80 ІІІ Кукуюк М.Д.
9 18 Гончар Юрій Чернігів, «У» 05.07.1993 9.88 ІІІ Середа О.А.,Середа С.С.
10 970 Ротозій Дмитро Чернігів, «У» 28.07.1993 9.13 ІІІ Середа О.А.,

 

 

Штовхання ядра(5кг), юнаки 1994 р.н.і молодші

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 967 Бондаренко Владислав Менський р-н, «К» 05.06.1995 13.49 ІІІ Таратухіна Н.П.
2 13 Гарбуз Дмитро Корюківський р-н 19.10.1994 13.04 ІІІ Кукуюк М.Д.
3 12 Манжай Дмитро Менський р-н, МОН 15.04.1997 12.18 І. юн. Терпицька І.Л..
4 203 Прокопенко Андрій Бахмацький р-н 13.12.1994 12.14 І. юн. Небощицький Г.О.
5 1 Тонконог Дмитро Носівський р-н 1995 11.91 І. юн. Спичак В.Г.
6 192 Хиленко Назар Носівський р-н 1994 10.20 І. юн. Тертишнік М.І.
7 151 Кравченко Віталій Чернігів, «У», 10.03.1994 9.65 ІІ юн. Середа О.А.,
8 967 Варвинчук Роман Чернігів, «У», 14.08.1994 8.53 ІІІ юн. Середа О.А.,
9 96 Ракуненко Денис Чернігів, «У», 28.07.1997 8.36 ІІІ юн. Середа О.А.,
10 452 Гейко Ярослав Носівський р-н 1996 DNS Тертишнік М.І.

 

 

Штовхання ядра(4кг), жінки

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 4 Котова Ніна Менський р-н, МОН 17.02.1993 9.85 ІІІ Терпицька І.Л..
2 969 Маковій Олена Чернігів, «У», 21.10.1992 9.80 ІІІ Середа О.А.,
3 3 Єременко Анастасія Корюківський р-н 29.04.1996 8.43 ІІІ Кукуюк М.Д.
4 5 Таратухіна Надія Менський р-н, «К» 20.10.1946 7.38 І юн. Таратухіна Н.П.

 

 

Штовхання ядра, дівчата 1994 р.н.і молодші

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 1 Бреус Катерина Менський р-н, «К» 24.10.1997 9.70 ІІІ Таратухіна Н.П.
2 397 Полоз Олена Менський р-н, «К» 12.03.1999 9.10 ІІІ Таратухіна Н.П.
3 2 Ковальова Олеся Чернігів, «К» 23.03.1995 8.79 ІІІ Порядіна В.В.
4 969 Наумчик Альона Менський р-н, «К» 01.10.1999 8.23 ІІІ Таратухіна Н.П.
5 960 Шишкун Юлія Чернігів, «К» 11.05.1994 6.02 ІІІюн. Порядіна В.В.

 

 

Метання диска, чоловіки

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 12 Сивенко Євген Чернігів, «У» 04.04.1993 44.29 І Середа О.А.,
2 1 Кошовий Павло Чернігів, «У», 1992 41.80 ІІ Олійник В.М.
3 13 Допірчук Ярослав Чернігів, «У» 08.08.1989 41.48 ІІ Середа О.А.,
4 5 Ралка Віталій Чернігів, «У» 07.07.1990 37.71 ІІ Кузьомко Л.М.
5 10 Варавва Антон Чернігів, «У» 02.04.1993 36.92 ІІІ Вятіорець С.Є.
6 15 Попов Роман Чернігів, «У» 1993 36.55 ІІІ Олійник В.М.,Сакун С.М.
7 7 Прядко Олександр Чернігів, «У»,Носівський р-н 1992 33.93 ІІІ Олійник В.М.Сакун С.М.
8 961 Фельфнер Віктор Бахмацький р-н 17.02.1985 31.93 ІІІ Небощицький Г.О.
9 18 Лисенко Богдан Носівський р-н 1993 29.70 І юн. Тертишнік М.І.
10 19 Шевцов Олександр Носівський р-н 1986     Х Шевцов О.М.
11 2 Сафонов Костянтин Бахмацький р-н 1992 DNS Небощицький Г.О.

 

Метання диска, юнаки 1994 р.н.і молодші

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 967 Гейко Ярослав Носівський р-н 1996 36.28 ІІІ Тертишнік М.І.
2 10 Ракуненко Денис Чернігів, «У», 28.07.1997 31.88 ІІ юн. Середа О.А.,
3 8 Хиленко Назар Носівський р-н 1994 30.94 ІІ юн. Тертишнік М.І.
4 9 Кучеренко Роман Бахмацький р-н 24.01.1996 30.44 ІІ юн. Небощицький Г.О.
5 151 Манжай Дмитро Менський р-н, МОН 15.04.1997 29.97 ІІІ юн. Терпицька І.Л..
6 10 Гребеник Роман Бахмацький р-н 07.08.1995 21.11 б/р Небощицький Г.О.
7 205 Трухан Олег Носівський р-н 1996 DNS Спичак В.Г.

 

 

Метання диска, жінки

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 4 Єременко Анастасія Корюківський р-н 29.04.1996 18.22 ІІІ юн. Кукуюк М.Д.
2 358 Таратухіна Надія Менський р-н, «К» 20.10.1946 18.00 ІІІ юн. Таратухіна Н.П.

 

 

Метання диска, дівчата 1994 р.н.і молодші

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 969 Ковальова Олеся Чернігів, «К» 28.03.1995 31.74 ІІІ Порядіна В.В.
2 2 Бреус Катерина Менський р-н, «К» 24.10.1997 30.48 ІІІ Таратухіна Н.П.
3 1 Небощицька Вікторія Бахмацький р-н 10.01.1996 26.78 І юн. Небощицький Г.О.
4 970 Полоз Олена Менський р-н, «К» 12.03.1999 26.45 І юн. Таратухіна Н.П.
5 15 Наумчик Альона Менський р-н, «К» 01.10.1999 24.20 ІІ юн. Таратухіна Н.П.
6 970 Шишкун Юлія Чернігів, «К» 11.05.1994 21.08 ІІ юн. Порядіна В.В.

 

 

Метання списа, чоловіки

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 7 Фельфнер Віктор Бахмацький р-н 17.02.1985 53.06 ІІ Небощицький Г.О.
2 12 Шевцов Олександр Носівський р-н 1986 52.06 ІІ Шевцов О.М.
3 4 Небощицький Михайло Бахмацький р-н 26.10.1990 49.90 ІІІ Олійник В.М.
4 10 Строган Віталій Чернігів, «У»Козелецький р-н 16.08.1991 46.40 ІІІ Олійник В.М.Шарак О.В.
5 9 Шевченко Максим Бахмацький р-н 1992 42.58 ІІІ Кондратенко П.Б.
6 20 Гринько Олексій Чернігів, «К» 1993 41.77 ІІІ Порядіна В.В.
7 9 Ніколайчук Олександр Чернігів, «К» 15.05.1992 41.04 ІІІ . Порядіна В.В.
8 23 Терехно Дмитро Чернігів, «У» 14.07.1993 40.00 ІІІ. Порядіна В.В.
9 3 Сафонов Костянтин Бахмацький р-н 1992 DNS Небощицький Г.О.

 

Метання списа, юнаки 1994 р.н.і молодші

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 203 Тонконог Дмитро Носівський р-н 1995 46.43 ІІІ Спичак В.Г.
2 970 Прокопенко Андрій Бахмацький р-н 13.12.1994 44.80 ІІІ Небощицький  Г.О.
3 13 Гребеник Роман Бахмацький р-н 07.08.1995 43.43 ІІІ Небощицький Г.О.
4 8 Кучеренко Роман Бахмацький р-н 24.01.1996 42.49 ІІІ Небощицький Г.О.
5 10 Гарбуз Дмитро Корюківський р-н 19.10.1994 40.70 ІІІ Кукуюк М.Д.
6 192 Трухан Олег Носівський р-н 1996 36.12 І юн. Спичак В.Г.
7 10 Загорулько Єгор Бахмацький р-н 11.10.1997 26.50 ІІ юн. Небощицький Г.О.

 

Метання списа, жінки

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 99 Ткаченко Яна Чернігів, «У» 13.03.1993 34.40 ІІ Порядіна В.В.

 

Метання списа, дівчата 1994 р.н.і молодші

 

Місце

Номер

Спортсмен

Команда

Дата народження

Результат

Розряд

Тренери

1 960 Небощицька Вікторія Бахмацький р-н 10.01.1996 37.83 І Небощицький Г.О.
2 970 Пилипенко Катерина Чернігів, «У» 30.12.1995 26.19 ІІІ Порядіна В.В.
3 10 Апекунова Анастасія Чернігів, «У» 30.10.1994 24.80 ІІІ Порядіна В.В.
4 970 Дубина Марина Чернігів, «У» 13.03.1996 21.55 І юн. Порядіна В.В.
5 950 Левадська Олександра Чернігів, «У» 25.05.2000    Х Порядіна В.В.

 

 

 

Головний суддя змагань                                                                                                         (Рябов В.В.)

 

 

 

Головний секретар змагань                                                                                                 (Антонова В.Г.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відділ з питань молоді та спорту облдержадміністрації

Обласна федерація легкої атлетики

Кубок області з легкої атлетики

 

 

8-9 жовтня 2011                                                          м.  Чернігів, ст.ім. Ю.О.Гагаріна

 

 

                                                  Командні результати

 

Місце

Команда

Очки

1

Новозаводський р-н м.Чернігів

342

2

Менський р-н

331

3

Носівський р-н

278

4

м. Прилуки

262

5

Бахмацький р-н

224

6

Щорський р-н

209

7

Корюківський р-н

183

8

Коропський р-н

152

9

Ніжинський р-н

132

10

Козелецький р-н

76

 

Головний суддя змагань                                                                                                         (Рябов В.В.)

 

 

 

Головний секретар змагань                                                                                                 (Антонова В.Г.)