РЕЗУЛЬТАТИ ВІДКРИТИХ ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЬ

З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ ПАМЯТІ В.Ф. ФІЛІПОВА

15-16.10.2015  

м.Чернігів

Командні результати

Команди ДЮСШ, ЗНЗ.

№ п/п Назва команди очки місце
  СДЮШОР з лижного спорту м.Чернігова 299 1
  Новгород-Сіверська КДЮСШ 257 2
  Прилуцька районна ДЮСШ 186 3
  Корюківська ДЮСШ 184 4
  Щорська ДЮСШ 182 5
  Новгород-Сіверський р-н. 130 6
  Прилуцька ДЮСШ 108 7
  Носівська ДЮСШ 107 8
  Борзнянська ДЮСШ 106 9
  Бахмацька ДЮСШ «Колос» 69 10
  КДЮСШ № 1 м.Чернігів 60 11
  Менська ДЮСШ 57 12
   ДЮСШ «Колос» Ніжинського р-ну. 32 13

 

                                      Команди ПТНЗ дівчата

№ п/п Назва команди очки місце
1 Чернігівський професійний ліцей побуту 76 1
2 Прилуцький професійний ліцей 60 2
3 Чернігівський центр ПТО 50 3
4 Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування 44 4
5 Чернігівський професійний ліцей деревообробної промисловості 36 5
6 Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту 27 6

 

Команди ПТНЗ юнаки

№ п/п Назва команди Очки Місце
1 Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту 99 1
2 Державний професійно технічний навчальний заклад «ЧВПУ» 57 2
3 Чернігівський професійний будівельний ліцей 38 3
4 Щорське вище професійне училище лісового господарства 38 3
5 Сосницький професійний аграрний ліцей 32 5
6 Чернігівський центр ПТО 25 6
7 Куликівський професійний аграрний ліцей 13 7
8 Чернігівський професійний ліцей деревообробної промисловості 13 7

 

Команди ВНЗ (технікуми, коледжі) дівчата

                                                 Команди ВНЗ дівчата

№ п/п Назва команди Очки Місце
1 Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж 74 1
2 Коледж економіки і технологій ЧНТУ 63 2
3 Н-Сіверське медичне училище 59 3
4 Чернігівський промислово-економічний коледж 38 4
5 Чернігівський медичний коледж 30 5
6 Чернігівський кооперативний технікум 28 6
7 Ніжинський агротехнічний коледж 21 7
8 Ніжинський медичний коледж 14 8
9 Коледж транспорту та комп’ютерних технологій 3 9
10 Ніжинське училище культури і мистецтв 1 10

 

Команди ВНЗ (технікуми, коледжі) юнаки

№ п/п Назва команди Очки Місце
1 Чернігівський кооперативний технікум 66 1
2 Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж 64 2
3 Коледж економіки і технологій ЧНТУ 54 3
4 Чернігівський промислово-економічний коледж 51 4
5 Ніжинський агротехнічний коледж 43 5
6 Коледж транспорту та комп’ютерних технологій 37 6
7 Бобровицький коледж економіки та менеджменту 14 7

 

 

Команди ВНЗ (університети, інститути)

№ п/п Назва команди Очки Місце
1 Чернігівський національний педагогічний університет 263 1
2 Чернігівський національний технологічний університет 173 2
3 Ніжинський агротехнічний інститут 143 3

 

 Особисті результати

500 м дівчата 2003 р.н. та молодше

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Брухно Тетяна 16.02.03 ДЮСШ МОН

Прилуки

1.28.2 с I 36 Ракетськй А.І.
2. Рибалко Софія 24.06.03 КДЮСШ «У»

Чернігів

1.29.3 с I Ос Кривоус Н.В.
3. Рябчук Настя 15.08.03 Корюківка 1.34.2 с II 33 Лисік Р.Г.
4. Войтенко Ольга 04.02.04 Носівка 1.34.2 с 30 Бочок В.А.
5. Дворниченко Яна 20.07.03 ДЮСШ «Атлет»

Чернігів

1.35.0 с II Ос Шульга О.П.
6. ПехенькоЗарина 14.01.03 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.36.6 с II 27 Клименко В.В.
7. Колош Сніжана 22.01.03 ДЮСШ Носівка 1.37.4 с II 25 Бочок В.А.
8. Цирулик Анна 22.12.03 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.38.4 с II 23 Клименко В.В.
9. Бурлука Аліна 20.01.03 ДЮСШ МОН

Прилуки

1.39.3 с II 21 Ракетськй А.І.
10. Тонконог Діана 09.10.04 ДЮСШ Носівка 1.39.7 с II 19 Бочок В.А.
11. Сальна Вероніка 26.08.04 ДЮСШ МОН

Прилуки

1.40.4 с III 16 Ракетськй А.І.
12. Скрипка Ганна 2003 СДЮСШОР Чернігів 1.40.7 с III 15 Зоц Ж.С., Зоц М.М.
13. Кочин Юлія 2003 ДЮСШ Мена 1.42.9 с III 14 Трепач А.М.
14. Овсякова Дар’я 12.10.03 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.43.2 с III 13 Куц А.С.
15. Ткаченко Анна 09.10.07 КДЮСШ «У»

Чернігів

1.44.9 с III Ос Крвоус Н.В.
16. Поташна Маргарита 2003 Корюківка 1.45.0 с III 12 Макаренко М.А.
17. Моцар Лілія 2003 ДЮСШ МОН Щорс 1.45.3 с III 11 Медведьова Н.М.
18. Скорик Ніколь 2003 ДЮСШ «Олімп»

Чернігів

1.45.7 с III Ос Лазоренко М.Г.
19. Авраменко Влада 28.12.04 Корюківка 1.46.0 с III 10 Лисік Р.Г.
20. Тімофєєва Валерія 28.01.03 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.46.8 с III 9 Чекалін С.П.
21. Закапко Валерія 31.07.03 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.47.4 с III 8 Чекалін С.П.
22. Стрижак Вікторія 2003 ДЮСШ Мена 1.48.8 с III 7 Трепач А.М.
23. Дорошенко Яна

 

18.02.05 СДЮСШОР Чернігів 1.49.7 с III 6 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
24. Полюшко Марина 2004 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.50.3 с I юн 5
25. Маскалець Тетяна 10.12.05 Корюківка 1.50.6 с I юн 4 Лисік Р.Г.
26. Яременко Марія 2004 ДЮСШ МОН Борзна 1.50.8 с I юн 3 Кутер С.Г.
27. Цвіркун Анастасія 20.01.03 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.51.3 с I юн 2 Антонова В.Г.
28. Ішутка Анна 01.09.04 КДЮСШ «У»

Чернігів

1.52.6 с I юн Ос Лагункова Н.М., Дятлова Ю.
29. Коробко Владислава 10.10.03 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.53.8 с I юн 1 Бренз А.Н.
30. Огієнко Марна 08.09.03 Корюківка 1.54.4 с I юн 0 Лисік Р.Г.
31. Туз Анастасія 20.01.06 Корюківка 1.55.5 с I юн 0 Лисік Р.Г.
32. Няцай Сніжана 2004 ДЮСШ Мена 1.59.1 с I юн 0 Трепач А.М.
33. Моторна Вероніка 26.10.07 Корюківка 2.00.0 с I юн 0 Лисік Р.Г.
34. Борисенко Вероніка 01.01.07 Корюківка 2.01.0 с II юн 0 Лисік Р.Г.
35. Сивун Юлія 2003 ДЮСШ інваспорт 2.01.6 с II юн Ос Кухаренко М.
36. Губенко Тетяна 2003 ДЮСШ МОН Щорс 2.03.3 с II юн 0 Медведьова Н.М.
37. Васько Поліна 28.04.05 Корюківка 2.04.0 с II юн 0 Лисік Р.Г.
38. Сивун Марина 2003 ДЮСШ інваспорт 2.09.3 с II юн Ос Кухаренко М.
39. Лемеш Анастасія 11.11.02 КДЮСШ «У»

Чернігів

1.42.2 с III П/К Платіцини

 

500 м юнаки

2003 р.н. та молодше

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Лісогор Олександр 12.01.04 СДЮСШОР Чернігів 1.29.2 с 36 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
2. Косяк Богдан 01.01.04 ДЮСШ Носівка 1.29.3 с 33 Бочок В.А.
3. Базлевч Артем 2003 СДЮСШОР Чернігів 1.30.0 с 30 Даниленко М.М.
4. Бакун Володимир 08.02.03 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.31.0 с 27 Гавриленко В.Г.
5. Шумар Іван 04.07.03 ОКДЮСШ «С» Чернігів 1.31.8 с Ос Луценко В.В.
6. Козак Марк 2003 СДЮСШОР Чернігів 1.31.8 с 25 Зоц Ж.С., Зоц М.М.
7. Лях Микита 2003 СДЮСШОР Чернігів 1.32.9 с 23 Даниленко М.М.
8. Нестеренко Влад 2003 ДЮСШ Мена 1.34.3 с 21 Трепач А.М.
9. Коробко Павло 14.12.03 ДЮСШ МОН Щорс 1.35.3 с 19 Лахадинов Є.О.
10. Тарасенко Максм 08.05.03 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.35.3 с 16 Гавриленко В.Г.
11. Бондаренко Віталій 04.03.05 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.35.5 с 15 Васенко М.О.
12. Чайковський Ярослав 29.10.03 КДЮСШ

Н-Сіверський

1.36.2 с 14 Клименко В.В.
13. Дремлюга Назар 27.09.03 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

1.38.1 с 13 Васенко М.О.
14. Коношевч Володимир 2003 СДЮСШОР Чернігів 1.38.2 с 12 Зоц Ж.С., Зоц М.М.
15. Глузд Святослав 04.09.03 ДЮСШ МОН Щорс 1.39.7 с 11 Лахадинов Є.О.
16. Паламарчук Олексій 11.04.04 СДЮСШОР Чернігів 1.40.3 с 10 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
17. Молнор Руслан 14.10.03 ДЮСШ МОН Щорс 1.40.6 с 9 Лахадинов Є.О.
18. Ніколаєв Роман 2003 СДЮСШОР Чернігів 1.41.6 с 8 Зоц Ж.С., Зоц М.М.
19. Бездєтко Олексій 2005 Н-Сіверський р-н 1.41.8 с 7
20. Комаров Микола 19.05.04 СДЮСШОР Чернігів 1.43.4 с 6 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
21. Артюшенко Михайло 24.04.05 ДЮСШ Корюківка 1.45.2 с 5 Лисік Р.Г
22. Захарченко Влад 2004 ДЮСШ МОН Борзна 1.45.8 с 4 Романенко Р.О.
23. Тупик Дмитро 2004 СДЮСШОР Чернігів 1.45.8 с 3 Даниленко М.М.
24. Василенко Влад 2003 СДЮСШОР Чернігів 1.46.8 с Ос Лазаренко М.Г.
25. Філонов Ерік 12.08.04 ДЮСШ «Олімп» 1.49.3 с Ос Зайнагудінов Д.М.
26. Ніколаєв Владислав 08.07.03 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 1.50.2 с 2 Антонова В.Г.
27. Гребенник Данило 2005 ДЮСШ «Олімп» 1.53.8 с Ос Лазаренко М.Г.
28. Ледовий Назар 2003 ДЮСШ «Олімп» 1.55.5 с Ос Лазаренко М.Г.
29. Сакун Владислав 2005 СДЮСШОР Чернігів 1.57.8 с Ос Лазаренко М.Г.
30. Сиварський Дмитро 2007 ДЮСШ інваспорт 1.57.5 с Ос Кухаренко М.
31. Дмитренко Андрій 2006 СДЮСШОР Чернігів 2.01.0 с 1 Даниленко М.М.
32. Кіслий Дмитро 2003 ДЮСШ МОН Щорс 2.03.8 с 0 Медведьова Н.М.
33. Кондратенко Вадим 2005 СДЮСШОР Чернігів 2.09.0 с Ос Лазаренко М.Г.

 

1000 м дівчата
2001-2002 р.н.

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Квачан Анна 2001 СДЮСШОР Чернігів 3.08.0 с I 36 Зоц Ж.С., Зоц М.М.
2. Костюк Юлія 2011 СДЮСШОР Чернігів 3.09.5 с I 33 Зоц Ж.С., Зоц М.М.
3. Сапон Марія 2001 СДЮСШОР Чернігів 3.12.8 с II 30 Зоц Ж.С., Зоц М.М.
4. Немилостева Юлія 2001 СДЮСШОР Чернігів 3.13.4 с II 27 Даниленко М.М.
5. Халіко Анастасія 16.05.01 ДЮСШ Корюківка 3.17.1 с II 25 Лисік Р.Г.
6. АкальмазСусана 04.06.02 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.18.2 с II 23 Бренз А.Н.
7. Коверзнева Юлія 16.06.01 СДЮСШОР Чернігів 3.20.6 с II 21 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
8. Вінніченко Настя 06.01.02 КДЮСШ 1 МОН Чернігів 3.25.6 с II 19 Антонова В.Г.
9. Зайцева Даяна 03.02.02 ДЮСШ МОН

Прилуки

3.26.6 с II 16 Мальчужний С.В.
10. Казіонова Ксенія 23.05.01 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.31.3 с III 15 Клименко В.В.
11. Каїка Анжела 07.06.02 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

3.31.7 с III 14 Куц А.С.
12. Чвертка Марія 2002 СДЮСШОР Чернігів 3.31.7 с III 13 Паршуков В.С., Хвостенко О.Ю.
13. Росохацька Марина 22.10.02 ДЮСШ МОН

Прилуки

3.32.8 с III 12 Ракетський А.І.
14. Комар Марна 2002 КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

3.33.3 с III 11
15. МагоняКристна 2001 КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

3.34.7 с III 10
16. Погоріла Альбіна 10.02.02 ДЮСШ МОН

Прилуки

3.37.2 с III 9 Бобровська О.А.
17. Овсякова Ольга 24.03.01 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

3.39.9 с III 8 Куц А.С.
18. ВоробейУльяна 2002 КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

3.46.2 с III 7
19. Довгаль Ярина 2002 ДЮСШ МОН Борзна 3.48.2 с III 6 Кутер С.Г.
20. Остапенко Дар’я 11.11.02 КДЮСШ – 2 «С»

Чернігів

3.48.5 с III Ос Бр. Філіпових
21. Саченко Дарина 13.11.02 КДЮСШ – 2 «С»

Чернігів

3.48.8 с III Ос Бр. Філіпових
22. Колентєєва Марина 2001 КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

3.51.3 с I юн 5
23. Туленок Ніка 07.09.01 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.54.4 с I юн 4 Бренз А.Н.
24. Єрмоленко Заріна 25.03.02 ДЮСШ Корюківка DNF Лисік Р.Г.
25. Котедуб Євгенія 03.03.01 ДЮСШ Корюківка DNF Лисік Р.Г.

1000 м юнаки
2001-2002 р.н.

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Бочок Арсен 28.03.01 СДЮСШОР Чернігів 2.35.6 с I 36 Лісогор В.І., Лісогор М.А.
2. АкольмазЕлезар 09.03.01 КДЮСШ

Н-Сіверський

2.45.8 с II 33 Клименко В.В.
3. Аніщенко Денис 09.06.01 ДЮСШ МОН Щорс 2.46.0 с II 30 Лахадинов Є.О.
4. Сапон Дмитро 2001 СДЮСШОР Чернігів 2.51.8 с III 27 Зоц Ж.С., Зоц М.М.
5. Кутер Сергій 2001 ДЮСШ МОН Борзна 2.52.5 с III 25 Романенко Р.О.
6. Самусь Дмитро 2001 СДЮСШОР Чернігів 2.55.8 с III 23 Даниленко М.М.
7. Карпенко Дмитро 21.09.01 ДЮСШ Корюківка 2.55.9 с III 21 Лисік Р.Г.
8. Волощук Андрій 26.02.01 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

2.56.0 с III 19 Чекалін С.П.
9. Шугалій Володимир 2002 ДЮСШ МОН Борзна 2.59.6 с III 16 Доценко О.
10. Джиба Владислав 2001 КДЮСШ – 2 «С»

Чернігів

3.01.8 с III Ос Бр. Філіпових
11. БрензДанііл 04.09.02 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.02.1 с III 15 Бренз А.Н.
12. Мишко Ярослав 03.04.02 КДЮСШ – 2 «С»

Чернігів

3.04.7 с III Ос Бр. Філіпових
13. Пуськов Олександр 09.02.02 КДЮСШ – 2 «С»

Чернігів

3.05.0 с III Ос Бр. Філіпових
14. Бондаренко Руслан 3.05.8 с СДЮСШОР Чернігів 3.05.8 с I юн Ос Лазаренко М.Г.
15. Харьков Олексій 3.05.9 с КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

3.05.9 с I юн 14
16. Тмошенко Максим 14.08.02 ДЮСШ МОН Щорс 3.06.9 с I юн 13 Лахадинов Є.О.
17. Макаренко Владислав 24.06.01 ДЮСШ Корюківка 3.07.9 с I юн 12 Лисік Р.Г.
18. Сигута Артем 2001 КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

3.08.4 с I юн 11
19. Шкалоберда В’ячеслав 2002 КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

3.10.4 с I юн 10
20. Полєтаєв Сергій 2001 КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

3.12.2 с I юн 9
21. Свердлов Євгеній 2001 ДЮСШ МОН Мена 3.16.7. с I юн 8 Трепач А.М.
22. Колос Владслав 03.07.02 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.19.7. с II юн 7 Бренз А.Н.
23. Риховський Павло 04.07.02 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.21.8 с II юн 6 Клименко В.В.
24. Шульга Олександр 2002 СДЮСШОР Чернігів 3.27.8 с II юн Ос Лазаренко М.Г.
25. Куропаткін Владислав 3.41.5 с КДЮСШ

Н-Сіверський

3.41.5 с III юн 5 Бренз А.Н.
26. Аніщенко Руслан 3.45.0 с ДЮСШ МОН Щорс 3.45.0 с III юн 4 Медведьова Н.М.
27. Фещенко Дмитро 2002 СДЮСШОР Чернігів 3.56.0 с III юн Ос Лазаренко М.Г.

 

1000 м дівчата

1999-2000 р.н.

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Скудна Анна 05.11.00 КДЮСШ

Н-Сіверський

3.05.7 с I 36 Бренз А.Н.
2. Пилипенко Ангеліна 01.12.00 ДМК «Гармонія»

Бахмач

3.07.0 с I 33 Михайлов Б.В.
3. Білоконь Аліна 05.01.99 ДЮСШ МОН Щорс 3.14.0 с II 30 Івлєв В.Ю.
4. Красногор Надія 2000 ДЮСШ МОН Борзна 3.19.4 с II 27 Яковенко О.В.
5. Науменко Яна 17.04.00 ДЮСШ МОН Щорс 3.22.7 с II 25 Лахадинов Є.О.
6. Висовень Олена 31.03.99 ДЮСШ «К»

Ніжинськй р-н

3.24.4 с II 23 Сахно В.К.
7. Ковальковська Настя 1999 ДЮСШ МОН Щорс 3.26.8 с II 21 Медведьова Н.М.
8. Грись Марина 14.03.00 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

3.28.6 с II 19 Чекалін С.П.
9. Тюрніх-Привалко Анна 15.04.99 ДЮСШ Корюківка 3.40.0 с III 16 Лисік Р.Г.
10. Фабрицій Аліна 26.06.99 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

3.55.8 с I юн 15 Чекалін С.П.
11. Бикус Карина 19.12.00 КДЮСШ «У»

Чернігів

DNF Лагункова Н.М.
12. Філімончук Настя 05.02.99 ДЮСШ «К»

Ніжинськй р-н

DNF Сахно В.К.
13. Колпакова Аліна 1999 ДЮСШ МОН Борзна DNF Кутер С.Г.

 

2000 м юнаки

1999-2000 р.н.

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Доненко Дмитро 09.05.99 ДЮСШ «К»

Бахмач

5.25.9 с I 36 Севастянов В.Ю.
2. Рева Євген 23.04.00 КДЮСШ

Н-Сіверський

5.47.4 с I 33 Клименко В.В.
3. Лисица Дмитро 25.10.00 КДЮСШ

Н-Сіверський

5.50.0 с I 30 Клименко В.В.
4. Копил Олександр 1999 КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

5.56.0 с II 27
5. Сотник Євген 09.01.99 ДЮСШ Корюківка 5.56.8 с II 25 Лисік Р.Г.
6. Зевакін Ростислав 12.12.99 КДЮСШ

Н-Сіверський

6.05.9 с II 23 Бренз Л.Н.
7. Сердюченко Дмитро 21.05.99 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

6.09.2 с II 21 Чекалін С.П.
8. Галушка Максим 26.06.99 КДЮСШ-2 МОН

Чернігів

6.11.8 с II Ос Хорт Т.М.
9. Циркун Олександр 1999 КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

6.12.1 с II 19
10. Бондаренко Євген 15.07.99 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

6.13.4 с II 16 Васенко М.О.
11. Пустовіт Андрій 1999 ДЮСШ МОН Борзна 6.19.4 с III 15 Яковенко О.В.
12. Буряк Євген 09.06.00 ДЮСШ МОН

Прилуки

6.29.5 с III 14 Ракетський А.І.
13. Черних Максим 2000 ДЮСШ МОН Щорс 6.29.7 с III 13 Медведьова Н.М.
14. Селезень Святослав 1999 КДЮСШ

Н-Сіверський р-н

6.29.8 с III 12
15. Марченко Олександр 06.03.99 ДЮСШ МОН

Прилуцкий р-н

6.31.8 с III 11 Васенко М.О.
16. Сивак Олексій 1999 ДЮСШ МОН Борзна 6.34.2 с III 10 Романенко Р.О.
17. Купрієнко Артем 30.07.99 КДЮСШ-2 «С»

Чернігів

6.35.0 с III Ос Бр. Філіпових
18. Шеїн Олександр 18.10.99 ДЮСШ «К»

Ніжинськй р-н

6.39.0 I юн 9 Сахно В.Н.
19. Гріщенко Валерій 15.10.00 ДЮСШ МОН Щорс 6.42.8 с I юн 8 Лахадинов Є.О.
20. Шульга Роман 1999 ДЮСШ МОН Мена 6.48.2 с I юн 7 Трепач А.М.
21. Барковський Микита 13.01.99 КДЮСШ «У»

Чернігів

6.52.6 с I юн Ос Плотіцини
22. Медведьов Руслан 2000 ДЮСШ МОН Щорс 6.54.3 с I юн 6 Медведьова Н.М.

 

1000 м дівчата

ПТНЗ

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Неруш Юлія 1998 Медичне учил.

Н-Сіверський

3.06.0 с I 36 Сорокін В.В.
2. Босонець Вероніка 2000 Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.07.3 с I 33 Демешко С.В., Салівон Р.П.
3. Левченко Анастасія 09.07.98 КЕіТ

Чернігів

3.07.4 с I 30 Лагункова Н.М.
4. Самойленко Марія 1998 Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.09.5 с I 27 Трегубенко О.А.
5. Батюк Ганна 1998 ЧБМК 3.12.9 с II 25 Шмай С.М.
6. Петруніна Ганна 1995 ЧПЕК КНУТД 3.15.3 с II 23 Аріщенко В.М.
7. Однолько Яна 08.11.97 КЕіТ

Чернігів

3.17.1 с II 21 Лагункова Н.М.
8. Дрозд Світлана 1996 Коопер. техн.

Чернігів

3.19.7 с II 19 Овчаренко І.М.
9. Гетьман Наталія 01.02.99 Медичне учил.

Н-Сіверський

3.21.6 с II 16 Сорокін В.В.
10. Лиходій Тетяна 23.04.99 ЧПЕК КНУТД 3.22.0 с II 15 Аріщенко В.М.
11. Хоменко Аліна 1999 Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.22.5 с II 14 Демешко С.В., Салівон Р.П.
12. Долган Катерина 2000 Гум.-пед. коледж

Прилуки

3.26.8 с II 13 Демешко С.В., Салівон Р.П.
13. Костирко Аліна 03.06.98 КЕіТ

Чернігів

3.27.1 с II 12 Лагункова Н.М.
14. Самофал Олена 18.06.00 НАК 3.29.8 с II 11 Сахно В.Н.
15. Самофал Аліна 18.06.00 НАК 3.31.5 с III 10 Сахно В.Н.
16. Білик Марина 1997 Коопер. техн.

Чернігів

3.32.6 с III 9 Овчаренко І.М.
17. Кисла Катерина 1997 Мед. коледж

Ніжин

3.32.7 с III 8 Добрановська Т.І.
18. Жадько Олена 30.05.99 Медичне учил.

Н-Сіверський

3.33.3 с III 7 Сорокін В.В.
19. Гуля Тетяна 1998 Мед. коледж

Ніжин

3.35.3 с III 6 Добрановська Т.І.
20. Козловська Юлія 1999 ЧБМК 3.38.9 с III 5 Шмай С.М.
21. Сорока Анастасія 14.06.97 КЕіТ

Чернігів

3.39.0 с III 4 Лагункова Н.М.
22. Козіна Інна 2001 КТКТ 3.40.6 с III 3 Любенко А.А.
23. Клименко Карина 24.01.98 Медичне учил.

Н-Сіверський

3.40.8 с III 2 Сорокін В.В.
24. Лубенська Віта 1997 УКіМ

Ніжин

3.41.6 с III 1 Перепелиця
25. Кориткіна Ольга 2000 ЧБМК 3.42.4 с III 0 Шмай С.М.
26. Іонанова Настя 07.04.00 НАК 3.43.7 с III 0 Сахно В.Н.
27. Жучкова Катерина 21.02.99 ЧПЕК КНУТД 3.46.2 с III 0 Аріщенко В.М.
28. Терещенко Олена 2000 ЧПЕК КНУТД 3.46.4 с III 0 Аріщенко В.М.
29. Аравіна Юлія 1998 Коопер. техн.

Чернігів

3.52.9 с I юн 0 Овчаренко І.М.
30. Райська Валерія 2000 КТКТ 3.57.6 с I юн 0 Любенко А.А.
31. Негрій Ольга 1998 ЧБМК 4.07.0 с I юн 0 Шмай С.М.
32. Прохоренко Христина 1998 Мед. коледж

Ніжин

4.12.9 с II юн 0 Добрановська Т.І.
33. Науменко Наталія 2000 Коопер. техн.

Чернігів

4.23.7 с II юн 0 Овчаренко І.М.
34. Северин Яна 1997 УКіМ

Ніжин

4.42.7 с III юн 0 Перепелиця
35. Пригаровська Настя 1999 КТКТ 5.01.6 с б/р 0 Любенко А.А.
36. Пірожок Юлія 1995 УКіМ

Ніжин

5.03.6 с б/р 0 Перепелиця
37. Петрушевець Євгенія 1998 КТКТ DNF Любенко А.А.
38. Педора Яна 1999 УКіМ

Ніжин

DNS Перепелиця
39. Каєнко Тетяна 21.02.00 НАК DNS Сахно В.Н.

 

2000 м юнаки

ПТНЗ

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Кривопуск Юрій 27.04.95 ЧПЕК КНУТД 5.28.0 с I 36 Аріщенко В.М.
2. Горбань Андрій 17.02.95 КЕіТ

Чернігів

5.32.0 с I 33 Лагункова Н.М.
3. Черевян Антон 1998 Гум.-пед. коледж

Прилуки

5.38.7 с I 30 Демешко С.В., Салівон Р.П.
4. Василенко Сергій 1996 Коопер. техн.

Чернігів

5.32.6 с I 27 Овчаренко І.М.
5. Філоненко В’ячеслав 12.05.97 НАК 5.43.1 с I 25 Сахно В.Н.
6. Чудевський Сергій 1997 Коопер. техн.

Чернігів

5.48.0 с I 23 Овчаренко І.М.
7. Лутченко Євгеній 1998 КТКТ 5.49.0 с I 21 Любенко А.А.
8. Похмурко Валерій 1999 Гум.-пед. коледж

Прилуки

5.50.0 с I 19 Демешко С.В., Салівон Р.П.
9. Макаренко Андрій 1997 Коопер. техн.

Чернігів

5.51.2 с II 16 Овчаренко І.М.
10. Приходько Богдан 1999 Гум.-пед. коледж

Прилуки

5.54.2 с II 15 Демешко С.В., Салівон Р.П.
11. Лиходід Дмитро 20.10.98 НАК 5.56.7 с II 14 Сахно В.Н.
12. Пісня Сергій 16.12.97 ЧПЕК КНУТД 6.00.0 с II 13 Аріщенко В.М.
13. Рибецький Денис 1997 Коопер. техн.

Чернігів

6.00.9 с II 12 Овчаренко І.М.
14. Антоненко Микола 16.12.96 КЕіТ

Чернігів

6.01.2 с II 11 Лагункова Н.М.
15. Крюков Денис 29.07.99 КЕіТ

Чернігів

6.02.7 с II 10 Лагункова Н.М.
16. Швець Валерій 1998 КТКТ 6.03.0 с II 9 Любенко А.А.
17. Костяш Богдан 2000 Гум.-пед. коледж

Прилуки

6.06.9 с II Демешко С.В., Салівон Р.П.
18. Селезень Андрій 1998 КТКТ 6.08.2 с II 7 Любенко А.А.
19. Борисенко Дмитро 1996 ВП НУБіП 6.09.1 с II 6
20. ШутькоВладслав 1999 ВП НУБіП 6.09.3 с II 5
21. Пономаренко Волод. 21.08.98 НАК 6.09.5 с II 4 Сахно В.Н.
22. Капінос Олександр 1999 ВП НУБіП 6.13.2 с II 3
23. Бичок Євгеній 26.03.97 ЧПЕК КНУТД 6.13.6 с II 2 Аріщенко В.М.
24. Митус Владислав 1997 КТКТ 6.14.5 с II 1 Любенко А.А.
25. Салвон Сергій 18.04.97 ЧПЕК КНУТД 6.17.0 с III Ос Аріщенко В.М.
26. Андрєйка Сергій 12.09.95 ЧПЕК КНУТД 6.17.9 с III 0 Аріщенко В.М.
27. Резвін Роман 1997 ВП НУБіП 6.20.1 с III 0

 

1000 м жінки

ВНЗ (коледжі, технікуми)

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Коваленко Ганна ДПТНЗ «ЧВПУ» 2.54.0 с I Ос Лапко Ю.М.
2. Соловей Ірина ЧПЛДП 3.03.8 с I 36 Драч С.В.
3. Шурига Діана 2000 ЧПЛП 3.14.5 с II 33 Низима Р.М.
4. Бабич Тетяна 1999 ЧПЛП 3.18.4 с II 30 Низима Р.М.
5. Кунина Мар’яна ЧПЛЗТ 3.21.6 с II 27 Клименко Р.М.
6. Домненко Вікторія ЧЦ ПТО 3.26.9 с II 25 Коваленко А.І.
7. Шевель Лідія 1998 ПТНЗ 3.28.3 с II 23 Орзенко О.І.
8. Лисенок Юлія 1997 ЧВПУ ПО 3.29.5 с II Ос Ворох С.М.
9. Мошко Сніжана 1998 ПТНЗ 3.29.9 с II 21 Орзенко О.І.
10. Деркач Яна 1998 ЧВПУ ПО 3.32.0 с III 19 Ворох С.М.
11. Овсякова Катерина 1998 ПТНЗ 3.32.8 с III 16 Орзенко О.І.
12. Селезень Марія ЧЦ ПТО 3.36.3 с III 15 Коваленко А.І.
13. Шумейко Вероніка 1996 ЧВПУ ПО 3.38.4 с III Ос Ворох С.М.
14. Зезюкіна Ольга 1997 ЧВПУ ПО 3.40.6 с III 14 Ворох С.М.
15. Москалець Катерина 1998 ЧПЛП 3.41.0 с III 13 Низима Р.М.
16. Опецько Наталія 1997 ЧПЛП 3.42.3 с III 12 Низима Р.М.
17. Марщак Олена 1998 ЧВПУ ПО 3.49.0 с III 11 Ворох С.М.
18. Девіч Ельвіра ЧЦ ПТО 3.58.0 с I юн 10 Коваленко А.І.
19. Козлова Анастасія ЧЦ ПТО 4.15.5 с II юн 9 Коваленко А.І.
20. Ральченко Марина 1998 ЧВПУ ПО 4.25.0 с II юн 8 Ворох С.М.

 

2000 м чоловіки

ВНЗ (коледжі, технікуми)

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Мироненко Костя ЧПЛЗТ 5.32.0 с I 36 Клименко Р.М.
2. Зубок Владислав ЧПЛЗТ 5.39.6 с I 33 Клименко Р.М.
3. Слісаенко Максим ЧПЛЗТ 5.40.6 с I 30 Клименко Р.М.
4. Лещенко Вадим ЧПЛЗТ 5.42.5 с I 27 Клименко Р.М.
5. Вітюк Максим ДПТНЗ «ЧВПУ» 5.51.5 с II 25 Лапко Ю.М.
6. Лях Володимир ДПТНЗ «ЧВПУ» 5.54.3 с II 23 Лапко Ю.М.
7. Жоров Олександр ЧЦ ПТО 6.02.5 с II 21 Коваленко А.І.
8. Гернишій Михайло СПАЛ 6.04.4 с II 19
9. Мельник Максим ЧПБЛ 6.05.0 с II 16 Євтушенко І.М.
10. Деркач Ігор 05.11.97 ВПУЛГ 6.13.0 с II 15 Корнієнко О.С.
11. Вітер Дмитро ЧПБЛ 6.14.7 с II 14 Євтушенко І.М.
12. Андрієнко Ярослав 29.07.98 ВПУЛГ 6.16.4 с III 13 Корнієнко О.С.
13. Бабинець Олексій 1998 Агроліцей 6.18.2 с III 12 Трутень А.М.
14. Любич Дмитро ЧПЛДП 6.20.3 с III 11 Драч С.В.
15. Супрун Олександр 11.01.98 ВПУЛГ 6.23.6 с III 10 Корнієнко О.С.
16. Глухов Віталій ДПТНЗ «ЧВПУ» 6.25.4 с III 9 Лапко Ю.М.
17. Бойко Ігор ЧПБЛ 6.25.7 с III 8 Євтушенко І.М.
18. Котляров Олександр СПАЛ 6.26.9 с III 7
19. Ганжа Олег СПАЛ 6.34.4 с III 6
20. Лопатинський Юрій СПАЛ 6.37.3 с I юн 5
21. Сердюк Павло ЧЦ ПТО 6.39.4 с I юн 4 Коваленко А.І.
22. Сєнтябрьов Дмитро 05.07.98 ВПУЛГ 6.48.5 с I юн 3 Корнієнко О.С.
23. Крамаренко В’ячеслав ЧПЛДП 6.50.7 с I юн 2 Драч С.В.
24. Пастушков Дмитро 1998 Агроліцей 6.53.8 с I юн 1 Трутень А.М.
25. Бордей Іван ЧПБЛ 6.58.6 с I юн 0 Євтушенко І.М.
26. Демешко Олександр 1998 Агроліцей 7.04.1 с I юн 0 Трутень А.М.
27. Юхневич Микита ДПТНЗ «ЧВПУ» 7.15.1 с II юн 0 Лапко Ю.М.
28. Коновал Юрій ЧПЛДП 7.21.0 с II юн 0 Драч С.В.
29. Кожедуб Владислав ЧЦ ПТО 7.43.3 с II юн 0 Коваленко А.І.
30. Кучма Анрій ЧПЛДП 7.48.5 с III юн Драч С.В.
31. Лопатка Ярослав ЧПЛДП DNF Драч С.В.

 

1000 м жінки

ВНЗ (університети, інститути)

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Жмурко Анна 1996 ЧНПУ 2.40.0 с I 36 Лагункова Н.М., Філіпов В.В.
2. Ващенко Марія 1996 ЧНПУ 2.45.1 с I 33 Лагункова Н.М., Філіпов В.В.
3. Жигун Яна 25.02.98 ЧНТУ 2.46.3 с I 30 Лагункова Н.М.
4. Зубок Олена 1996 ЧНПУ 3.02.0 с I 27 Філіпов В.В.
5. Моісєєнко Юлія 1995 ЧНПУ 3.08.5 с I 25 Власенко С.О.
6. Дерій Ольга 1994 ЧНТУ 3.15.0 с II 23 Луценко В.В.
7. Іващенко Анна 22.12.96 ЧНПУ 3.28.0 с II Ос. Бр. Філіпових
8. Бушко Надія 1996 ЧНТУ 3.30.0 с II 21
9. Пеньковець Тамара 1997 ЧНТУ 3.33.0 с III 19
10. Кундіс Сніжана 1998 ЧНПУ 3.33.6 с III 16 Рябов В.В.
11. Свирид Яна 1997 ЧНПУ 3.34.2 с III 15 Рябов В.В.
12. Волієва Каріна 19.06.98 НАІ 3.36.0 с III 14 Сахно В.Н.
13. Смикун Анна 1995 ЧНТУ 3.44.0 с III Ос Сенчук Л.А.
14. Кубрак Алла 14.04.98 НАІ 3.46.5 с III 13 Сахно В.Н.
15. Симоненко Тетяна 1998 ЧНТУ 3.54.0 с I юн 12
16. Хілько Олена 18.11.97 НАІ 3.56.7 с I юн 11 Сахно В.Н.
17. Івасюк Ірина 23.03.98 НАІ 5.11.2 с II юн 10 Сахно В.Н.

 

3000 м чоловіки

ВНЗ (університети, інститути)

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Рептюх Ігор 1994 ЧНПУ 8.01.4 с I 36 Власенко С.О.
2. Секера Дмитро 1994 НАІ 8.05.4 с I 33 Сахно В.Н.
3. Клочко Артем 12.12.95 НАІ 8.13.3 с I 30 Сахно В.Н.
4. Корогод Дмитро 1996 ЧНПУ 8.24.4 с I 27 Бр. Філіпових
5. Козачок Василь 1996 ЧНПУ 8.29.0 с I 25 Бр. Філіпових
6. Морачевський Василь 1994 ЧНПУ 8.37.0 с I 23 Рябов В.В.
7. Кондратенко Олекс. 1993 ЧНТУ 8.43.9 с I 21
8. Шарий Євгеній 1995 НАІ 8.44.6 с I 19 Сахно В.Н.
9. Дудков Олександр 1993 ЧНТУ 9.00.0 с I 16
10. Чалик Олександр 1998 ЧНПУ 9.15.0 с II 15 Власенко С.О.
11. Безкіщенко Дмитро 1998 ЧНТУ 9.21.0 с II 14
12. Шкеребей Сергій 1998 НАІ 9.26.0 с II 13 Сахно В.Н.
13. Мочоний Владислав 1995 ЧНТУ 9.30.6 с II 12 Харченко А.М.
14. Яременко Володимир 1994 ЧНПУ 9.31.0 с II Ос Бр. Філіпових
15. Городиський Віктор 1997 ЧНПУ 9.39.5 с II Ос Бр. Філіпових
16. Нирковський Євген 1998 ЧНТУ 9.49.6 с III 11
17. Кононенко Ігор 1995 НАІ DNS Сахно В.Н.

 

3000 м чоловіки

П.І. Дата народження Команда Результат Розряд Очки Тренер
1. Голуб Владислав 25.10.91 Динамо 8.11.0 с I Ос Бр. Філіпових
2. Лазорак Володимир 11.04.94 ШВСМ К.об 8.15.0 с I Ос Єлєсєєва
3. Бражник Олександр 1998 ДЮСШ МОН Козелець 8.15.6 с I Ос Шарак О.В.
4. Мироненко Дмитро 1974 Динамо 8.18.0 с I Ос Сердюк В.І.
5. Сахно Володимир 29.07.70 Ніжинський р-н 8.33.7 с I Ос Тараско О.І.
6. Артюх Олександр 17.10.97 ЧНПУ 8.40.0 с I Ос Порядіна В.В.
7. Сараб Євгеній 1988 «Україна» 8.42.6 с I Ос Рябов В.В.
8. Гламозда Іван 1996 ЧНПУ 8.44.6 с I Ос Філіпов В.В.
9. Батуренко Ігор 1997 ЧНПУ 9.07.3 с I Ос Кузьомко Л.М.
10. Щербатенко Ярослав 28.10.90 ЧНПУ 9.15.0 с II Ос Рябов В.В.
11. Шевченко Андрій 27.08.98 ЧНПУ 9.21.0 с II Ос Порядіна В.В.
12. Дей Андрій 28.03.96 ДЮСШ «Олімп» 9.43.0 с III Ос Зайнагудінов Д.М.
13. Коновал Захар 1995 ЧНТУ 9.44.0 с III Ос
14. Пеньков Єгор 1998 ДЮСШ «Олімп» 9.44.5 с III Ос Лазаренко М.Г.
15. Басанець Костя 1995 ЧНТУ 9.59.2 с III Ос Сенчук Л.А.
16. Гавриленко Петро 1960 Атлант-V2 10.00.6 с III Ос Легеда А.М.
17. Пеньков Ярослав 2000 ДЮСШ «Олімп» 10.45.8 с Ос Лазаренко М.Г.
18. Каленіченко Валентин 09.07.64 Чернігів 11.05.0 с Ос Самостійно
19. Молойко Євгеній 22.07.97 ЧНПУ 11.14.0 с Ос Порядіна В.В.
20. Рябченко Роман 23.05.98 ЧНПУ 11.17.0 с Ос Порядіна В.В.
21. Синиця Артем 02.05.98 ЧНПУ 11.17.8 с Ос Порядіна В.В.
22. Шапка Владислав 19.09.95 ЧНПУ 11.21.0 с Ос Порядіна В.В.
23. Синиця Владислав 07.02.95 ЧНПУ 11.22.0 с Ос Порядіна В.В.

 

 

Гол. Суддя:                                                                                                Філіпов В.В.

Гол. Секретар:                                                                                           Антонова В.Г.

 

4 комментария

  1. любитель:

    Неужели так трудно измерить дистанцию по нормальному раз и навсегда? Как в драном колхозе.

  2. Александр:

    Это точно…… Зато разрядов наштамповали, и будем расказовать какие у нас класные спортсмены, правда на Украине выступать некому…

    • Влад:

      Почему не кому?
      Есть!Просто не у всех есть возможность выехать…

      • Александр:

        У нас от области на всех соревнованиях Украини команда максимум 15 человек…. другие области вывозят 40-60 и более спортсменов (они же находят возможность)…

Оставить комментарий