Легкоатлетичний пробіг присвячений памяті президента КЛБ «Баргузин» Костянова Г.І.

09.11.2013 р.                                               м. Чернігів ЦПКіВ

Результати змагань

 

Забіг 1000 м дівчата 12-14 р.

Місце

 

Нагрудний

номер

Прізвище, Ім’я

Дата

народження

Команда

КЛБ

Результат
1 482 Ковальковська Анастасія 1999 Щорс 3.59.4
2 965 Летошко Валерія 2000 Чернігів 4.01.9
3 396 Погорелко Анастасія 2002 Щорс 4.04.1
4 76 Сорока Анастасія 1999 Чернігів 4.20.2
5 20 Дворниченко Яна 2003 Чернігів 4.21.5
6 465 Бережна Олександра 1999 Щорс 4.33.1
7 486 Ніколаєнко Крістіна 1999 Щорс 4.33.7
8 100 Вінниченко Анастасія 2002 Чернігів 4.38.5
9 198 Шурина Діана 2000 Чернігів 4.45.7
10 278 Черняєва Віра 2000 Чернігів 4.48.8
11 277 Остапенко Дарина 2001 Чернігів 4.52.4
12 398 Швед Тетяна 2000 Щорс 5.00.5
13 62 Курдюк Христина 1999 Чернігів 5.14.7
14 279 Красій Аліна 1999 Чернігів 5.20.2
15 189 Петровська Ольга 1999 Чернігів 5.24.5
16 78 Чернігів 5.26.4
17 13 Степченко Вероніка 2002 Чернігів 5.31.8
18 462 Хоменська Валерія 2002 Щорс 7.36.4

 

Забіг 2000 м дівчата 15-17 р.

Місце

 

Нагрудний

номер

Прізвище, Ім’я

Дата

народження

Команда

КЛБ

Результат
1 90 Жмурко Анна 1996 Чернігів 7.10.0
2 515 Ващенко Марія 1996 Чернігів 7.10.4
3 39 Пилипенко Аліна 1996 Чернігів 8.36.3
4 275 Миц Марія 1996 Чернігів 9.38.0

 

Забіг 3000 м жінки 18-39 р.

Місце

Нагрудний

номер

Прізвище, Ім’я

Дата

народження

Команда

КЛБ

Результат
1 961 Дятлова Юлія 1990 Атлант -V2 10.40.0
2 80 Рябова Оксана 1988 Атлант -V2 11.28.0
3 355 Чоботар Анастасія 1993 Чернігів 11.47.6
4 17 Семеряка Людмила 1993 Ніжин 14.24.7
5 39 Хорєва Олена 1992 ЧНПУ 14.28.3
6 285 Пасечная Оксана 1993 Чернігів 15.57.7
7 188 Найдюк Наталія 1985 Чернігів 16.49.9
8 282 Лукашова Ірина 1986 Чернігів 17.10.7
9 268 Раковская Олена 1992 Чернігів 18.00.3
10 284 Анддреєва Марина 1995 Чернігів 19.57.8
1 281 Красій Алла 1966 Чернігів 20.43.2
1 2 Зубок Марія 1951 Атлант -V2 16.08.7
2 56 Ющенко Євгенія 1963 Атлант -V2 18.32.1

 

Забіг 1000 м юнаки 12-14 р.

Місце

Нагрудний

номер

Прізвище, Ім’я

Дата

народження

Команда

КЛБ

Результат
1 213 Галушка Максим 1999 Чернігів 3.20.4
2 483 Онищенко Денис 2001 Щорс 3.28.9
3 160 Кириленко Іван 2000 Чернігів 3.36.0
4 485 Роговенко Євгеній 1999 Щорс 3.38.2
5 265 Єрьоменко Олександр 1999 Щорс 3.39.4
6 395 Платонов Сергій 1999 Щорс 3.40.7
7 77 Буленок Кирил 1999 Чернігів 3.43.4
8 484 Ткаченко Руслан 2000 Щорс 3.44.5
9 989 Слісаренко Максим 2000 Чернігів 3.50.3
10 33 Ющенко Максим 2002 Чернігів 3.52.8
11 489 Медведьов Руслан 2000 Щорс 3.53.6
12 39 Качан Олександр 2001 Чернігів 3.55.1
13 17 Худотьоплов Кирило 1999 Чернігів 3.55.4
14 481 Тимошенко Максим 2002 Щорс 3.58.3
15 21 Самійленко Влад 2001 Чернігів 4.09.0
16 60 Короткий Владислав 2001 Чернігів 4.09.4
17 95 Адруженко Сергій 2000 Чернігів 4.09.9
18 464 Салата Олександр 2000 Щорс 4.13.4
19 76 Щербина Богдан 2001 Чернігів 4.14.7
20 75 Демченко Ярослав 2000 Чернігів 4.15.1
21 87 Пономарь Андрій 2002 Чернігів 4.15.4
22 149 Мирний Данило 2002 Чернігів 4.20.1
23 13 Пашко Богдан 2003 Чернігів 4.20.5
24 255 Банков Павло 2000 Щорс 4.23.1
25 162 Корзюк Матвій 2001 Чернігів 4.37.3
26 488 Платонов Андрій 2000 Щорс 4.51.3
27 150 Свириденко Іван 2003 Чернігів 5.19.2
28 166 Сапон Сергій 2000 Чернігів 5.27.1
29 167 Малько Максим 2000 Чернігів 5.27.5
30 662 Малько  Максим 2003 Чернігів 5.37.4

 

Забіг 2000 м юнаки 15-17 р.

Місце

 

Нагрудний

номер

Прізвище, Ім’я

Дата

народження

Команда

КЛБ

Результат
1 69 Пильник Олег 1996 ЧНПУ 6.14.4
2 209 Мироненко Костянтин 1998 Чернігів 6.16.6
3 384 Корогод Дмитро 1996 Чернігів 6.18.0
4 100 Бугай Петро 1996 Чернігів 6.49.2
5 127 Бабинець Володимир 1995 Чернігів 6.55.2
6 468 Куценко Микола 1997 Щорс 6.56.0
7 271  Губар Олександр 1996 ЧНПУ 7.12.1
8 42 Сєнтябрьов Дмитро 1998 Щорс 7.18.0
9 83 Кантур Вадим 1996 ЧНПУ 7.26.8
10 46 Ярмоленко Артем 1998 Щорс 7.32.6
11 274 Кравченко Ігор 1996 ЧНПУ 7.36.7
12 77 Ященко Андрій 1996 ЧНПУ 7.36.8
13 49 Сочевиць Олександр 1998 Чернігів 7.43.0
14 272 Кривобороденко Кирило 1996 ЧНПУ 7.49.8
15 41 Абрамов Артем 1998 Щорс 7.50.9
16 73 Карандєй Микола 1996 ЧНПУ 7.55.0
17 129 Бура Олексій 1996 Чернігів 8.18.0
18 90 Сироїд Дмитро 1996 ЧНПУ 8.25.6
19 79 Гальчук Сергій 1996 ЧНПУ 8.25.9
20 75 Григоренко Олександр 1996 ЧНПУ 8.31.4
21 48 Власенко Володимир 1996 ЧНПУ 9.06.3
22 189 Шури гін Дмитро 1998 Чернігів 10.01.8
23 276 Потапенко Віктор 1996 Чернігів 11.26.0

 

Забіг 3000 м чоловіки 18-39 р.

Місце

 

Нагрудний

номер

Прізвище, Ім’я

Дата

народження

Команда

КЛБ

Результат
1 98 Глушко Володимир 1979 Атлант -V2 9.29.0
2 43 Клочко Артем 1995 Ніжин 9.44.4
3 77 Секера Дмитро 1994 Ніжин 9.45.3
4 255 Морачевський Василь 1994 ЧНПУ 10.18.5
5 64 Кореба Андрій 1982 Чернігів 10.24.6
6 210 Сараб Євгеній 1988 Атлант -V2 10.27.4
7 785 Романенко Олександр 1984 Ніжин 10.49.3
8 126 Курда Антон 1994 Чернігів 10.50.0
9 85 Горбань Андрій 1995 Чернігів 10.51.5
10 216 Бойко Віталій 1995 Чернігів 10.54.5
11 302 Стасенко Євген 1991 Чернігів 11.03.3
12 76 Кислуха Андрій 1995 ЧНПУ 11.13.8
13 84 Овчинніков Олександр 1995 ЧНПУ 11.21.3
14 270 Саєнко Микола 1991 Чернігів 11.26.9
15 184 Краснай Денис 1993 ЧНПУ 11.28.0
16 90 Лубенський Олександр 1993 ЧНПУ 11.31.3
17 185 Харченко Олександр 1994 Чернігів 11.37.9
18 301 Чупайленко Сергій 1995 Чернігів 11.43.3
19 273 Малюк Вадим 1995 ЧНПУ 11.49.8
20 17 Щербатенко Ярослав 1990 ЧНПУ 12.17.6
21 150 Калюжний Микита 1995 ЧНПУ 12.22.9
22 283 Гурбик Андрій 1995 Чернігів 13.26.4
23 127 Бабинець Володимир 1995 Чернігів 13.29.0
24 128 Черняк Сергій 1994 Чернігів 13.33.7
25 134 Гаврик Денис 1994 Чернігів 13.51.0
26 175 Кулик Дмитро 1993 Чернігів 14.37.9

 

Забіг 3000 м чоловіки 40-49 р.

Місце

 

Нагрудний

номер

Прізвище, Ім’я

Дата

народження

Команда

КЛБ

Результат
1 585 Сахно Володимир 1970 Ніжин 10.08.7
2 99 Гоцацюк Олександр 1965 Чернігів 11.33.9
3 55 Аксюта Микола 1964 Чернігів 12.32.3
4 182 Калениченко Валентин 1964 Чернігів 12.41.0
5 59 Закружний Ігор 1966 Атлант -V2 16.47.0
1 412 Веремійченко Володимир 1958 Атлант -V2 10.58.0
2 3 Красій Володимир 1963 Атлант -V2 11.02.2
3 59 Позняк Віктор 1957 Киів 11.10.5
4 72 Ісмайлов Арсеній 1958 Ніжин 12.12.0
5 54 Пилипенко Віктор 1959 Атлант -V2 12.37.1
6 266 Дворніченко Валерій 1957 Атлант -V2 13.08.5
7 30 Головач Микола 1955 Атлант -V2 13.25.9
8 385 Левадський Микола 1942 Атлант -V2 16.17.1
9 183 Нікончук Олексій 1941 Баргузін 16.24.3
10 18 Вировець Володимир 1948 Чернігів 16.32.0
11 177 Тимчик Володимир 1948 Атлант -V2 17.08.2

 

Головний суддя                                                         Рябов В.В.

 

Головний секретар                                                     Антонова В.Г.

 

3 комментария

  1. Андрей:

    Что-то я сомневаюсь что длина дистанции ровно 3 км. Я обычно бегаю 11.10-11.30 , а тут пробежал 10.24.!!!
    Хотя… может я немного «подрос».

  2. Юля:

    дистанция может даже метров на сто и длиннее. А Вас Андрей я поздравляю — делаете успехи)

Оставить комментарий