Легкоатлетичний пробіг присвячений памяті президента КЛБ «Баргузин» Костянова Г.І.

07.11.2015 р.
м. Чернігів ЦПКіВ

 

Результати змагань

 

1000 м дівчата 12-14 р. і мол.

Місце Нагрудний номер Прізвище, ім’я Дата народження Команда КЛБ Результат
1 20 Дворниченко Яна 2003 Чернігів 3.45.3
2 45 Вінниченко Анастасія 2002 Чернігів 3.50.0
3 321 Ткаченко Анна 2007 Чернігів 4.06.0
4 15 Скорик Ніколь 2003 ДЮСШ Олімп 4.11.4
5 389 Пліс Аліна 2003 Чернігів 4.57.0
6 208 Савченок Олена 2004 Чернігів 5.14.8
7 687 Ткаченко Марія 2009 Чернігів 6.00
46 Пенькова Марія 2005 ДЮСШ Олімп DNS
56 Овсієнко Діана 2001 ДЮСШ Олімп DNS

2000 м дівчата 15-17 р.

Місце Нагрудний номер Прізвище, ім’я Дата народження Команда КЛБ Результат
1 12 Велієва Карина 1998 Ніжин. р-н 8.38.0
2 17 Яворська Соломія 1998 Юрид.коледж 8.40.5
3 312 Висовень Альона 1999 Ніжин. р-н 8.44.8
4 93 Філімончук Анастасія 1999 Ніжин. р-н 9.02.4
5 360 Ткаченко Ольга 1998 Чернігів 9.02.6
6 31 Клименко Тетяна 2000 Чернігів 9.40.8
7 11 Іонанова Анастасія 2000 Ніжин. р-н 9.58.1
8 15 Яременко Олеся 1998 Юрид.коледж 12.35.8
9 39 Віхрова Аліна 1998 Юрид.коледж 12.35.9
126 Аравіна Юлія 1998 Чернігів DNS

3000 м жінки 18-39 р.

Місце Нагрудний номер Прізвище, ім’я Дата народження Команда КЛБ Результат
1 33 Дятлова Юлія 1990 Атлант -V2 10.43.8
2 80 Рябова Оксана 1988 Атлант -V2 11.48.4
3 272 Ганжа Яна 1997 Юрид.коледж 14.08.3

3000 м жінки 40-49 р.

Місце Нагрудний номер Прізвище, ім’я Дата народження Команда КЛБ Результат
1 4 Гоцацюк Світлана 1967 Атлант -V2 16.17.4
2 364 Ткаченко Галина 1975 Чернігів 17.18.0

3000 м  жінки 50 р. +

Місце Нагрудний номер Прізвище, ім’я Дата народження Команда КЛБ Результат
1 37 Рябова Тетяна 1965 Чернігів 16.03.8
2 3 Семчижина Жанна 1963 Атлант -V2 16.06.9
3 8 Зубок Марія 1951 Атлант -V2 16.41.6
4 127 Ющенко Євгенія 1963 Атлант -V2 18.08..0

1000 м юнаки 12-14 р. і мол.

Місце Нагрудний номер Прізвище, ім’я Дата народження Команда КЛБ Результат
1 219 Каранда Нікіта 2002 Чернігів 3.19.4
2 214 Озимай Максим 2002 Чернігів 3.35.0
3 32 Токар Володимир 2003 Чернігів 3.44.1
4 20 Філонов Ерік 2004 ДЮСШ Олімп 3.46.7
5 17 Гребенник Данило 2005 ДЮСШ Олімп 3.52.6
6 29 Галушко Богдан 2006 Чернігів 3.54.4
7 271 Мовчан Ілля 2003 Спартак-2 3.55.2
8 69 Осипенко Максим 2004 СДЮШОР л/с 4.01.5
9 49 Сапун Владислав 2005 СДЮШОР л/с 4.14.4
10 2 Слісаренко Нікіта 2006 Чернігів 4.24.1
11 273 Степанець Дмитро 2003 Спартак-2 4.30.0
12 39 Трофименко Нікіта 2005 ДЮСШ Олімп 4.51.19
13 213 Одненко Гліб 2006 КДЮСШ-2 4.53.1
14 26 Собора Денис 2002 ДЮСШ Олімп 5.09.7
15 59 Кондратенко Вадим 2005 СДЮШОР л/с 5.13.7
16 305 Залозний Ігор 2004 Спартак-2 5.19.8
67 Пеньков Олексій 2004 ДЮСШ Олімп DNS
68 Василенко Владислав 2002 ДЮСШ Олімп DNS
99 Полоз Георгій 2002 ДЮСШ Олімп DNS
70 Лєдовой Назар 2002 ДЮСШ Олімп DNS
67 Фещенко Дмитро 2002 ДЮСШ Олімп DNS
90 Бондаренко Руслан 2001 ДЮСШ Олімп DNS

2000 м юнаки 15-17 р.

Місце Нагрудний номер Прізвище, ім’я Дата народження Команда КЛБ Результат
1 209 Мироненко Костянтин 1998 Чернігів 6.15.3
2 989 Слісаренко Максим 2000 Чернігів 6.40.0
3 947 Лиходід Дмитро 1998 Ніжин. р-н 6.41.8
4 213 Галушка Максим 1999 Чернігів 6.44.4
5 15 Пеньков Єгор 1998 ДЮСШ Олімп 7.15.9
6 90 Пеньков Ярослав 2000 ДЮСШ Олімп 7.29.6
7 3 Салівон Андрій 1999 Чернігів 7.46.4
8 1 Гурченко Євгеній 2000 Чернігів 12.11.0
21 Ахмедов Валентин 1998 ДЮСШ Олімп DNS
23 Бондарев Дмитро 1998 ДЮСШ Олімп DNS
13 Зозуля Максим 2000 ДЮСШ Олімп DNS

3000 м чоловіки 18-39 р.

Місце Нагрудний номер Прізвище, ім’я Дата народження Команда КЛБ Результат
1 2209 Голуб Володимир 1991 Чернігів 9.35.1
2 2055 Давиденко Микола 1991 Ніжин. р-н 9.38.4
3 1217 Мироненко Дмитро 1974 Чернігів 9.41.9
4 132 Кривопуск Юрій 1995 Чернігів 9.47.4
5 77 Секера Дмитро 1994 Чернігів 9.55.1
6 7 Кореба Андрій 1982 Чернігів 10.12.3
7 96 Сараб Євгеній 1988 Атлант -V2 10.15.7
8 1170 Романенко Олександр 1984 Ніжин. р-н 10.22.2
9 129 Чудівський Сергій 1997 Чернігів 10.34.6
10 85 Горбань Андрій 1995 Чернігів 10.38.4
11 90 Чайка В.Ю. 1997 Юрид.коледж 11.25.2
12 91 Гапон І.О. 1997 Юрид.коледж 11.30.1
13 92 Бокатов В.Ю. 1998 Юрид.коледж 11.43.1
14 80 Зайнагатдінов Максим 1994 ЧНПУ 11.57.0
15 95 Шульга В.В. 1998 Юрид.коледж 12.07.8
16 97 Сидоренко В.О. 1998 Юрид.коледж 12.24.1
17 98 Федорчук О.В. 1998 Юрид.коледж 12.30.2
18 100 Штефан О.С. 1998 Юрид.коледж 12.31.0
19 123 Пісовицький О.В. 1998 Юрид.коледж 12.32.0
20 124 Березко П.І. 1998 Юрид.коледж 12.33.0
21 127 Шевцов С.Р. 1997 Юрид.коледж 12.36.0
22 125 Николишин В.В. 1998 Юрид.коледж 12.41.3
23 150 Касьян І.О. 1997 Юрид.коледж 12.44.0
24 64 Масленок Артем 1995 СДЮШОР л/с 12.45.5
25 128 Вовчанський В.В. 1998 Юрид.коледж 12.45.7
26 142 Пелех І.В. 1998 Юрид.коледж 12.50.1
27 130 Отачук В.В. 1998 Юрид.коледж 12.52.0
28 145 Алінкін Р.О. 1996 Юрид.коледж 12.53.0
29 157 Колоток Є.В. 1998 Юрид.коледж 13.10.2
30 159 Репяшник В.О. 1998 Юрид.коледж 13.16.1
31 170 Мельник В.В. 1998 Юрид.коледж 13.20.1

3000 м чоловіки 40-49 р.

Місце Нагрудний номер Прізвище, ім’я Дата народження Команда КЛБ Результат
1 124 Сахно Володимир 1970 Ніжин. р-н 9.48.0
2 2076 Биченок Павло 1979 Атлант -V2 12.32.2
3 182 Калениченко Валентин 1964 Чернігів 13.51.9
4 59 Закружний Ігор 1966 Атлант -V2 16.37.1

3000 м чоловіки 50 р. +

Місце Нагрудний номер Прізвище, ім’я Дата народження Команда КЛБ Результат
1 37 Красій Володимир 1963 Атлант -V2 11.05.8
2 45 Позняк Віктор 1957 Київ 11.19.7
3 412 Веремійченко Володимир 1958 Атлант -V2 11.29.9
4 101 Гоцацюк Олександр 1965 Чернігів 12.29.9
5 182 Калениченко Валентин 1964 Чернігів 12.35.5
6 154 Пилипенко Віктор 1959 Атлант -V2 13.42.3
7 385 Левадський Микола 1942 Атлант -V2 14.34.4
8 18 Вировець Володимир 1948 Чернігів 17.13.0
9 183 Нікончук Олексій 1941 Баргузін 17.13.1

Головний суддя                                                         Рябов В.В.

 

Головний секретар                                                     Антонова В.Г.

 

Один комментарий

  1. Влад:

    Голуб Владимир!ВЛАДИСЛАВ!!!!)))

Оставить комментарий