Відкритий Чемпіонат області з легкої атлетики

     серед  юнаків та дівчат 1997-98,1999-2000 р.н.

    

07 травня 2014 рік                                                             м. Славутич, л/а стадіон.

 

Особисті результати

Официальные протоколы (скачать)

Біг на 100м, юнаки 1997-98 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 968 Сила Ярослав 19.05.1997 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 11.7Ф-11.7 ІІІ 24 ВятіорецьС.Є. Середа С.С.
2 400 Шпеко Богдан 23.05.1997 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 11.9Ф-11.9 ІІІ 21 Дубоносова Н.М.
3 363 Шкуренко Олександр 01.11.1997 Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 12.4Ф-12.2 І-юн 18 Чекалін С.П.
4 100 Білименко Костянтин 31.01.1997  Ніжин,ДЮСШ МОН 12.6Ф-12.3 І-юн 15 Кремез О.М., Кремез М.П.
5 977 Ольховик Юрій 04.09.1997 Чернігів, ОКДЮСШ «С» 12.7Ф-12.7 ІІ-юн Ос. Масюк А.М.
6 803 Сочівець Олександр 24.01.1998 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 12.8Ф-12.7 ІІ-юн 13 Дудко Т.А.
7 969 Вершняк Володимир 11.10.1998 Чернігів, ОКДЮСШ «С» 13.3 ІІІ-юн Ос. Масюк А.М.

 

Біг на 100м, юнаки 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 1055 Красільник Ярослав 09.10.1999 Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 11.5Ф-11.4 ІІ 24 Красільник Т.С.
2 88 Жидок Денис 1999 Коропський р-нДЮСШ «К» 12.7Ф-12.3 І-юн 21 Лучко В.Л.
3 21 Петрушевець Руслан 08.07.1999 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 13.1Ф – 12.9 ІІ-юн Ос. Шульга О.П.
4 25 Землинський Богдан 18.10.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 13.4Ф – 13.2 ІІІ-юн Ос. Шульга О.П.
5 28 Долгошей Олександр 22.06.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 13.8Ф – 13.4 ІІІ-юн Ос. Шульга О.П.
6 7 Захаренко Олександр 21.12.2001  Ніжин,ДЮСШ МОН 14.5Ф-14.5 б/р 0 Кремез О.М., Кремез М.П.
7 964 Сергієнко Владислав 30.01.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 14.6 б/р Ос. ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
8 100 Захаренко Вадим 03.11.2001 Ніжин,ДЮСШ МОН 14.9 б/р Ос. Івасенко М.Н.
9 966 Булат Данило 10.10.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 15.5 б/р Ос. ВятіорецьС.Є.Середа С.С.

 

Біг на 100м, чоловіки

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2242 Тритяченко Олександр 23.10.1993 ПрилукиКДЮСШ «С» 11.8 ІІІ п/к Салівон Р.П.Демешко С.В.
2 445 Кравець Максим 08.04.1984 Чернігів, ОКДЮСШ «С» 11.9 ІІІ п/к Луценко В.В.
3 970 Дворніков Андрій 06.01.1995 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 11.9 ІІІ п/к ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
4 961 Дубовик Віктор 26.09.1995 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 12.0 ІІІ п/к Філіпов В.В.Дудко Т.М.
5 962 Цокота Влад 08.07.1995 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 12.3 І-юн п/к ВятіорецьС.Є.Середа С.С.

 

Біг на 200м, юнаки 1997-98 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 400 Шпеко Богдан 23.05.1997 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 24.2 ІІІ 24 Дубоносова Н.М.
2 363 Шкуренко Олександр 01.11.1997 Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 25.4 ІІІ 21 Чекалін С.П.
3 100 Білименко Костянтин 31.01.1997  Ніжин,ДЮСШ МОН 25.5 ІІІ 18 Кремез О.М. Кремез М.П.
4 263 Паляниця Олександр 06.01.1998 ПрилукиДЮСШ МОН 26.0 І-юн 15 Мачульний Є.В.
5 803 Сочівець Олександр 24.01.1998 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 26.4 І-юн Ос. Дудко Т.А.
6 977 Ольховик Юрій 04.09.1997 Чернігів, ОКДЮСШ «С» 26.7 ІІ-юн Ос. Масюк А.М.
7 366 Івахненко Артем 18.04.1998 Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 27.1 ІІ-юн 13 Куц А.С.
8 969 Вершняк Володимир 11.10.1998 Чернігів, ОКДЮСШ «С» 27.2 ІІ-юн Ос. Масюк А.М.
9 129 Шкурко Дмитро 1997 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 27.6 ІІІ-юн Ос. Овчаренко І.М.
10 9 Лиходід Дмитро 20.11.1998 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 28.5 ІІІ-юн 11 Сахно В.К.
11 2203 Луценко Іван 07.03.1987 Чернігів, ОКДЮСШ «С» 23.1 ІІ п/к Луценко В.В.
12 961 Дубовик Віктор 26.09.1995 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 24.7 ІІІ п/к Філіпов В.В.Дудко Т.М.
13 962 Цокота Влад 08.07.1995 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 25.3 ІІІ п/к ВятіорецьС.Є.Середа С.С.

 

Біг на 200м, юнаки 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 1055 Красільник Ярослав 09.10.1999 Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 24.2 ІІІ 24 Красільник Т.С.
2 975 Чернобай Микола 07.02.2000 Чернігів, ОКДЮСШ «С» 27.2 ІІ-юн Ос. Масюк А.М.
3 355 Рацин Владислав 02.01.1999 Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 28.1 ІІІ-юн 21 Кравченко Г.М.
4 28 Долгошей Олександр 22.06.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 28.9 б/р Ос. Шульга О.П.
5 3 Парфілов Владислав 09.11.2000 Ніжин,ДЮСШ МОН 29.0 б/р Ос. Івасенко М.Н.
6 29 Самуилов Владислав 17.07.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 30.0 б/р Ос. Шульга О.П.
7 7 Захаренко Олександр 21.12.2001  Ніжин,ДЮСШ МОН 30.4 б/р 0 Кремез О.М. Кремез М.П.
8 964 Сергієнко Владислав 30.01.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 31.0 б/р Ос. ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
9 966 Булат Данило 10.10.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 32.8 б/р Ос. ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
10 100 Захаренко Вадим 03.11.2001 Ніжин,ДЮСШ МОН 33.5 б/р Ос. Івасенко М.Н.
11 5 Коноваленко Богдан 14.02.2002 Ніжин,ДЮСШ МОН 34.4 б/р Ос. Івасенко М.Н.

 

Біг на 400м, юнаки 1997-98 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 968 Сила Ярослав 19.05.1997 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 53.8 ІІІ 24 ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
2 366 Івахненко Артем 18.04.1998 Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 58.6 І-юн 21 Куц А.С.
3 127 Трутень Владислав 1998 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 1.03.4 ІІІ-юн Ос. Овчаренко І.М.
4 970 Дворніков Андрій 06.01.1995 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 52.1 ІІ п/к ВятіорецьС.Є.Середа С.С.
5 2242 Тритяченко Олександр 23.10.1993 ПрилукиКДЮСШ «С» 53.0 ІІ п/к Салівон Р.П.Демешко С.В.
6 384 Корогод Дмитро 30.07.1996 Чернігів,КДЮСШ-1, МОН 55.6 ІІІ п/к Хорт Т.М.Філіпов В.В.
7 68 Бойко Віталій 24.12.1995 ЧернігівКДЮСШ «У» 57.2 І-юн п/к Лагункова Н.М.
8 346 Шмутко Володимир 23.10.1996 ЧернігівКДЮСШ «У» 59.1 І-юн п/к Лагункова Н.М.

 

Біг на 400м, юнаки 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 975 Чернобай Микола 07.02.2000 Чернігів,ОКДЮСШ «С» 58.8 І-юн Ос. Масюк А.М.
2 21 Петрушевець Руслан 08.07.1999 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 1.00.8 ІІ-юн Ос. Шульга О.П.

 

Біг на 800м, юнаки 1997-98 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 209 Мироненко Костянтин 26.09.1998 Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 2.05.9 ІІ 24 Красільник Т.С.
2 21 Черевач Микола 21.06.1998 ПрилукиКДЮСШ «С» 2.13.9 ІІІ 21 Салівон Р.П.Демешко С.В.
3 24 Білоногов Олександр 21.07.1997 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 2.17.9 ІІІ 18 Дубоносова Н.М.
4 255 Морачевський Василь 12.06.1994 ЧернігівКДЮСШ «У» 2.07.0 ІІ п/к Рябов В.В.

 

Біг на 800м, юнаки 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 213 Галушка Максим 26.06.1999 Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 2.25.0 І-юн 24 Хорт Т.М.
2 355 Рацин Владислав 04.01.1999 Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 2.26.8 І-юн 21 Кравченко Г.М.
3 25 Землинський Богдан 18.10.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 2.33.9 ІІ-юн Ос. Шульга О.П.

 

Біг на 1500м, юнаки 1997-98 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 48 Зубок Владислав 18.12.1997 Чернігів, ОКДЮСШ «С» 4.42.2 ІІІ 24 Луценко В.В.
2 9 Лиходід Дмитро 20.11.1998 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 4.59.7 І-юн 21 Сахно В.К.

 

Біг на 1500м, юнаки 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 368 Бондаренко Євген 15.07.1999 Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 4.58.1 І-юн 24 Васенко М.О.
2 247 Протченко Владислав 09.09.1999 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 5.45.5 ІІІ-юн 21 Дубоносова Н.М.
3 12 Кривопуск Юрій 28.09.1995 Чернігів ОКДЮСШ «С» 4.32.6 ІІІ п/к Луценко В.В.
4 12 Клочко Артем 12.12.1995 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 4.33.7 ІІІ п/к Сахно В.К.
5 330 Єрофеев Андрій 28.08.1996 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 4.54.3 І-юн п/к Сахно В.К.

 

Біг на 3000м, юнаки 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 362 Бедзір Богдан 17.08.1999 Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 11.28.6 ІІ-юн 24 Чекалін С.П.
2 11 Бабинець Володимр 1996 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 10.58.8 ІІ-юн п/к Овчаренко І.М.

 

Стрибки у довжину,юнаки 1997-98 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 43 Воєдило Микола 19.122.1997 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 5.55 І-юн 24 Дубоносова Н.М.
2 263 Паляниця Олександр 06.01.1998 ПрилукиДЮСШ МОН 5.55 І-юн 21 Мачульний Є.В.
3 803 Сочивець Олександр 24.01.1998 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 5.49 І-юн 18 Дудко Т.А.
4 224 Картавцев Сергій 20.02.1999 Носівський р-нДЮСШ 5.20 ІІ-юн 15 Бочок В.А.

 

Стрибки у довжину,юнаки 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 13 Шаріко Дмитро 22.07.1999 Чернігів,КДЮСШ-1, МОН 5.61 І-юн 24 Кривоус Н.В.
2 3 Парфілов Владислав 09.11.2000 Ніжин,ДЮСШ МОН 4.65 ІІІ-юн 21 Івасенко М.Н.
3 29 Самуілов Владислав 17.07.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 4.42 ІІІ-юн Ос. Шульга О.П.
4 5 Коноваленко Богдан 14.02.2002 Ніжин,ДЮСШ МОН 3.85 б/р Ос. Івасенко М.Н.

 

Естафета 100+200+300+400, юнаки 1997-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 209 Красільнік ЯрославШаріка ДмитроГалушка Максим

Мироненко Костянтин

Чернігів-1 2.11.8 б/р 0 Кривоус Н.В.Хорт Т.М.Антонова В.Г.

Красільнік Т.С.

2 24 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 2.19.1 б/р 0 Дубоносова Н.М.
3 363 Бондаренко Є.Рацин В.Івахненко А.

Шкуренко О.

Прилуцький р-нДЮСШ МОН 2.28.6 б/р 0 Васенко М.О.Кравченко Г.М.Куц А.С.

Чекалін С.П.

4 100 Захаренко О.Парфілов В. Білименко К.Захарченко В.  Ніжин,ДЮСШ МОН 2.50.3 б/р 0 Кремез О.М.Кремез М.П.

 

Біг на 100м, дівчата 1997-98 р.н.

Місце Номер Спортсмен Команда Дата народження Результат Розряд очки Тренери
1 595 Максименко Катерина 22.11.1998 Чернігів,КДЮСШ-1 МОН 12.9Ф-12.8 ІІ 24 Кривоус Н.В.
2 37 Шишигіна Діана 25.04.1998 ПрилукиДЮСШ МОН 14.0Ф-13.6 ІІІ 21 Бобровська О.А.
3 465 Захарченко Тетяна 24.07.1997 Щорський р-нДЮСШ МОН 15.1Ф-14.6 І-юн 18 Івлєв В.Ю.
4 989 Кравченко Ангеліна 07.10.1997 Чернігів ОКДЮСШ «С» 15.2Ф-14.6 І-юн Ос. Масюк А.М.
5 983 Василенко Марина 25.05.1997 Чернігів ОКДЮСШ «С» 15.3Ф-15.4 ІІ-юн Ос. Масюк А.М.
6 242 Сиворожська Анна 30.04.1997 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 15.4Ф-15.4 ІІ-юн 15 Дубоносова Н.М.
7 990 Шульга Євгенія 13.09.1994 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 12.3 І п/к Вятіорець С.Є.Середа С.С.
8 2237 Савченко Ірина 01.06.1996 ПрилукиКДЮСШ «С» 13.2 ІІ п/к Салівон Р.П.Марченко М.С.

 

Біг на 100м, дівчата 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 1 Капленко Надія 05.10.2001  Ніжин,ДЮСШ МОН 14.1Ф-13.7 ІІІ 24 Кремез О.М.Кремез М.П.
2 61 Роскот Анастасія 09.03.1999  Ніжин,ДЮСШ МОН 14.0Ф-13.8 ІІІ 21 Кремез О.М.Кремез М.П.
3 67 Гресь Світлана 17.07.1999 Носівський р-нДЮСШ 13.9Ф-14.0 ІІІ 18 Шиша Н.О.
4 15 Стецкова Тетяна 09.03.2000 Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 14.2Ф-14.1 І-юн Ос. Красільник Т.С.
5 510 Нагорна Дарина 17.05.1999 Чернігів,КДЮСШ-1 МОН 14.2Ф-14.3 І-юн Ос. Антонова В.Г.
6 200 Дирда Аліна 07.05.2000 Носівський р-нДЮСШ 14.5Ф-14.7 І-юн Ос. Шиша Н.О.
7 143 Півень Ірина 31.08.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 14.6 І-юн Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
8 21 Ювко Владислава 02.02.1999 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 14.7 І-юн 15 Сахно В.К.
9 481 Бережна Олександра 29.07.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН 14.7 І-юн 13 Івлєв В.Ю.
10 360 Барабаш Аліна 07.07.2002 ПрилукиКДЮСШ «С» 15.1 ІІ-юн 11 Салівон Р.П.Демешко С.В.
11 966 Прокопенко Валерія 26.05.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 15.1 ІІ-юн Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
12 69 Неровна Тетяна 2000 Носівський р-нДЮСШ 15.2 ІІ-юн Ос. Шиша Н.О.
13 968 Джола Дарина 13.07.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 15.5 ІІ-юн Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
14 5 Дусь Світлана 15.04.2002 Ніжин,ДЮСШ МОН 15.6 ІІ-юн 9 Івасенко М.Н.
15 265 Сирбу Анастасія 01.05.2000 Чернігів,КДЮСШ-1 МОН 15.6 ІІ-юн Ос. Кривоус Н.В.
16 259 Лисенко Марія 17.03.2000 ЧернігівКДЮСШ «У» 15.7 ІІІ-юн Ос. Лагункова Н.М.
17 29 Дяченко Олена 03.06.2000 Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 16.2 б/р Ос. Красільник Т.С.

 

Біг на 200м, дівчата 1997-98 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 595 Максименко Катерина 22.11.1998 Чернігів,КДЮСШ-1 МОН 27.2 ІІ 24 Кривоус Н.В.
2 37 Шишигіна Діана 25.041998 ПрилукиДЮСШ МОН 28.3 ІІІ 21 Бобровська О.А.
3 97 Жигун Яна 25.02.1998 Носівський р-нДЮСШ 28.4 ІІІ 18 Папіна О.П.
4 1545 Халабуда Альона 26.05.1999 Носівський р-нДЮСШ 30.6 ІІ-юн 15 Бочок В.А.
5 990 Шульга Євгенія 13.09.1994 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 25.3 І п/к Вятіорець С.Є.Середа С.С.

 

Біг на 200м, дівчата 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 181 Метка Валерія 05.01.2000 Носівський р-нДЮСШ 27.8 ІІІ 24 Бочок В.А.Косован О.В.
2 1457 Буряк Марія 03.06.2001 Носівський р-нДЮСШ 28.7 ІІІ Ос. Бочок В.А.
3 510 Нагорна Дарина 17.05.1999 Чернігів,КДЮСШ-1 МОН 28.8 ІІІ Ос. Антонова В.Г.
4 83 Юхно Ірина 12.07.1999 Носівський р-нДЮСШ 29.0 ІІІ 21 Папіна О.П.
5 599 Ручко Христина 15.05.1999 Чернігів,КДЮСШ-1 МОН 29.1 І-юн 18 Кривоус Н.В.
6 220 Сіренко Каріна 06.02.2001 Носівський р-нДЮСШ 29.3 І-юн Ос. Папіна О.П.
7 15 Стецкова Тетяна 09.03.2000 Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 29.5 І-юн Ос. Красільник Т.С.
8 143 Півень Ірина 31.08.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 30.4 І-юн Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
9 61 Роскот Анастасія 09.03.1999  Ніжин,ДЮСШ МОН 30.4 І-юн 15 Кремез О.М.Кремез М.П.
10 360 Барабаш Аліна 07.07.2002 ПрилукиКДЮСШ «С» 31.0 ІІ-юн 13 Салівон Р.П.Демешко С.В.
11 265 Сирбу Анастасія 01.05.2000 Чернігів,КДЮСШ-1 МОН 31.7 ІІ-юн Ос. Кривоус Н.В.
12 968 Джола Дарина 13.07.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 32.3 ІІІ-юн Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
13 259 Лисенко Марія 17.03.2000 ЧернігівКДЮСШ «У» 33.3 ІІІ-юн Ос. Лагункова Н.М.
14 29 Дяченко Олена 03.06.2000 Чернігів, КДЮСШ-1 МОН 33.6 ІІІ-юн Ос. Красільник Т.С.

 

Біг на 400м, дівчата 1997-98 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 465 Захарченко Тетяна 27.07.1997 Щорський р-нДЮСШ МОН 1.11.0 І-юн 24 Івлєв В.Ю.
2 369 Кажаєва Вікторія 09.06.1998 Прилуцький р-нДЮСШ МОН 1.18.0 І-юн 21 Куц А.С.
3 2237 Савченко Ірина 01.06.1996 ПрилукиКДЮСШ «С» 1.09.1 І-юн п/к Салівон А.П.Марченко М.С

 

Біг на 400м, дівчата 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 148 Редько Іванна 1999 Коропський р-н,ДЮСШ «К» 1.03.9 ІІІ 24 Лучко В.Л.
2 222 Веленчук Аліна 08.05.1999 Носівський р-нДЮСШ 1.07.3 І-юн 21 Бочок В.А.Панасенко Л.О.
3 966 Прокопенко Валерія 25.05.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 1.07.4 І-юн Ос. Вятіорець С.Є.Середа С.С.
4 21 Ювко Владислава 09.02.1999 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 1.08.4 І-юн 18 Сахно В.К.
5 10 Мажуга Олександра 19.12.1999 Чернігів,КДЮСШ-1 МОН 1.17.0 ІІ-юн Ос. Кривоус Н.В.
6 975 Летошко Валерія 20.06.2000 Чернігів ОКДЮСШ «С» DQ Ос. Масюк А.М.

 

Біг на 800м, дівчата 1997-98 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 501 Слісаренко Катерина 28.11.1997 Чернігів,КДЮСШ-1 МОН 2.20.6 І 24 Антонова В.Г.
2 130 Дима Зінаіда 18.03.1998 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 2.40.8 ІІІ 21 Дубоносова Н.М.
3 76 Однолько Яна 08.11.1997 ЧернігівКДЮСШ «У» 2.43.1 ІІІ Ос. Лагункова Н.М.
5 2242 Степенко Яна 07.07.1996 ПрилукиКДЮСШ «С» 2.27.2 ІІ п/к Салівон А.П.Марченко М.С

 

Біг на 800м, дівчата 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 28 Щербина Анастасія 15.05.2000 Ніжин,ДЮСШ МОН 2.43.1 ІІІ 24 Кремез О.М.Кремез М.П.
2 48 Лиходій Тетяна 23.05.1999 Чернігів, ОКДЮСШ «С» 2.46.8 ІІІ 21 Луценко В.В.Луценко І.В.
3 169 Висовень Альона 31.03.1999 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 3.02.2 І-юн 18 Сахно В.К.
4 93 Пиркова Богдана 19.05.1999 Ніжинський р-нДЮСШ  «К» 3.23.9 ІІІ-юн 15 Сахно В.К.

 

Біг на 1500м, дівчата 1997-98 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 351 Овсякова Катерина 23.02.1998 Прилуцький р-н ДЮСШ МОН 6.11.2 ІІ-юн 24 Куц А.С.

 

Біг на 1500м, дівчата 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 414 Олійник Даяна 14.07.2001 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 5.58.2 І-юн 24 Дубоносова Н.М.

 

Біг на 3000м, дівчата 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 161 Литвин Наталія 24.09.1999 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 16.07.2 б/р Ос. Бр.Філіпових

 

Стрибки у довжину, дівчата 1997-98 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 983 Василенко Ірина 1997 Чернігів, ОКДЮСШ «С» 4.08 ІІ-юн Ос. Масюк А.М.
2 989 Кравченко Анжела 07.10.1997 Чернігів, ОКДЮСШ «С» 3.68 ІІІ-юн Ос. Масюк А.М.
3 366 Нешта Марина 14.09.1997 Прилуцький р-нДЮСШ МОН 3.55 ІІІ-юн 24 Гавриленко В.Г.
4 34 Кононович Інна 04.12.1997 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» х 0 Дубоносова Н.М.
5 2228 Мельникова Наталія 17.02.1993 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 5.37 ІІ п/к Бр.Філіпових
6 165 Данилевська Наталія 15.08.1996 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 4.38 І-юн п/к Бр.Філіпових

 

Стрибки у довжину, дівчата 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 481 Бережна Олександра 29.07.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН 4.65 І-юн 24 Івлєв В.Ю.
2 220 Чернікова Аліна 25.07.2001 ПрилукиДЮСШ МОН 4.48 І-юн 21 Бобровська О.А.
3 226 Россомаха Яна 01.12.1999 Чернігів,КДЮСШ-1 МОН 4.43 І-юн Ос. Антонова В.Г.
4 599 Ручко Христина 15.05.1999 Чернігів,КДЮСШ-1 МОН 4.36 І-юн 18 Кривоус Н.В.
5 28 Кочергіна Марія 06.12.2000  Ніжин,ДЮСШ МОН 4.34 І-юн 15 Кремез О.М.Кремез М.П.
6 67 Гресь Світлана 17.07.1999 Носівський р-нДЮСШ 4.29 І-юн 13 Шиша Н.О.
7 7777 Дорошенко Анна 07.08.2000 Носівський р-нДЮСШ 4.10 ІІ-юн Ос. Папіна О.П.
8 69 Неровна Тетяна 18.03.2000 Носівський р-нДЮСШ 3.94 ІІ-юн Ос. Шиша Н.О.
9 161 Литвин Наталія 24.09.1999 Чернігів,КДЮСШ -2 «С» 3.85 ІІ-юн Ос. Бр.Філіпових
10 5 Дусь Світлана 15.04.2002 Ніжин,ДЮСШ МОН х 0 Івасенко М.Н.
11 1457 Буряк Марія 03.06.2001 Носівський р-нДЮСШ DNS Ос. Бочок В.А.

 

Потрійний стрибок, дівчата 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 220 Чернікова Аліна 25.07.2001 ПрилукиДЮСШ МОН 9.67 І-юн 24 Бобровська О.А.
2 481 Бережна Олександра 29.07.1999 Щорський р-нДЮСШ МОН 9.22 ІІ-юн 21 Івлєв В.Ю.
3 28 Кочергіна Марія 06.12.2000  Ніжин,ДЮСШ МОН 8.70 ІІІ-юн 18 Кремез О.М.Кремез М.П.

 

Естафета 100+200+300+400, дівчата 1997-2000р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 510 Чернігів 2.34.1 ІІ-юн 48 Антонова В.Г.Кривоус Н.В.
2 28 Роскот АнастасіяКочергіна МаріяКапленко Надія

Щербина Анастасія

09.03.1999 06.12.2000 05.10.2001 15.05.2000  Ніжин,ДЮСШ МОН 2.45.8 б/р 0 Кремез О.М.Кремез М.П.
3 130 Ріпкінський р-нДЮСШ «Колос» 2.50.5 б/р 0 Дубоносова Н.М.

 

Головний суддя змагань                                                         Рябов В.В.

Головний секретар змагань                                                  Антонова В.Г.

 

Відкритий Чемпіонат області з легкої атлетики

серед юнаків та дівчат 1997-98,1999-2000 р.н.

  

07 травня 2014 рік                                                                             м. Чернігів,

стадіон імені Ю.О.Гагаріна

Особисті результати

 

Стрибки у висоту,юнаки 1997-98 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 17 Легкий Устин 08.06.1997 Менський р-н, ДЮСШ «К» 175 ІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 40 Липка Богдан 04.10.1997 Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 170 ІІІ 21 Чекалін С.П.
3 13 Кравченко Антон 11.04.1998 Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 165 ІІІ 18 Жук Є.В.

 

Стрибки у висоту,юнаки 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 11 Лавський Владислав 16.03.2000 Менський р-н, ДЮСШ «К» 175 ІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 15 Ющенко Станіслав 10.04.1999 Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 145 ІІ-юн 21 Гавриленко В.Г.
3 2 Дробязко Андрій 13.12.1999 Менський р-н,  ДЮСШ «К» 140 ІІ-юн 18 Терпицька І.Л.
4 16 Легкий Петро 12.07.2001 Менський р-н, ДЮСШ «К» 130 ІІІ-юн 15 Таратухіна Н.П.
5 99 Нагорний Вадим 01.10.2001 Менський р-н, ДЮСШ «К» 125 б/р Ос. Таратухіна Н.П.
6 6 Ємець Владислав 16.03.2000 Менський р-н, ДЮСШ «К» 120 б/р 0 Таратухіна Н.П.
7 1 Кубрак Володимр 21.02.2000 Менський р-н, ДЮСШ «К» DNS 0 Таратухіна Н.П.

 

Штовхання ядра (5 кг), юнаки 1997-99 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 45 Манжай Дмитро 15.04.1997 Менський р-н, ДЮСШ МОН 16.02 І 24 Терпицька І.Л.
2 2203 Ракуненко Денис 28.07.1997 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 13.63 ІІІ 21 Середа О.А
3 56 Костенко Вячеслав 23.08.1997 Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 12.79 ІІІ 18 Васенко М.О.
4 214 Дячок Іван 11.09.1997 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 12.70 ІІІ 15 Середа О.А
5 84 Лучко Олександр 27.08.1997 Ніжин, ДЮСШ МОН 12.48 ІІІ 13 Кремез О.М.,Кремез М.П.
6 31 Шаховал Сергій 09.04.1998 Носівський р-н 12.07 І-юн 11 Савченко А.В.
7 57 Костенко Владислав 23.08.1997 Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 11.91 І-юн 9 Васенко М.О.
8 2214 Бородуха Юрій 10.04.1997 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 11.90 І-юн Ос. Середа О.А.
9 33 Шурхал Юрій 20.05.1997 Чернігів,ДЮСШ «К» 10.73 ІІ-юн Ос. Порядіна В.В.
10 15 Вірич Юрій 22.07.1997 Чернігів,ДЮСШ інваспорт 9.52 ІІ-юн Ос. Кухаренко М.Л.
11 98 Глибовець Олег 1998 Носівський р-н 9.12 ІІІ-юн Ос. Савченко А.В.

 

Штовхання ядра (4 кг), юнаки 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 45 Кравченко Дмитро 04.02.1999 Ніжин, ДЮСШ МОН 13.84 ІІІ 24 Кремез О.М.Кремез М.П.
2 32  Юрченко Юрій 2000 Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 12.50 І-юн 21 Сергієнко В.А
3 2230 Журба Вадим 11.09.1999 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 11.63 І-юн 18 Середа О.А.
4 56 Гавриленко Анатолій 04.07.2000 Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 10.94 ІІ-юн Ос. Шарак О.В.
5 73 Павленко Артем 2000 Носівський р-н 9.54 ІІ-юн 15 Савченко А.В.
6 67 Пац Олександр 2001 Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 9.52 ІІ-юн 13 Сергієнко В.А
7 88 Рудько Сергій 02.04.1999 Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 9.23 ІІІ-юн 11 Гавриленко В.Г.
8 93 Бойко Богдан 19.10.2001 Носівський р-н 7.88 б/р Ос. Шиша Н.О.
9 17 Харковник Артем 09.03.2002 Менський р-н, ДЮСШ «К» 7.10 б/р Ос. Таратухіна Н.П.

 

Метання диска (1,5 кг), юнаки 1997-98 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2203 Ракуненко Денис 28.07.1997 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 42.03 ІІ 24 Середа О.А
2 45 Манжай Дмитро 1997 Менський р-н, ДЮСШ МОН 39.57 ІІІ 21 Терпицька І.Л.
3 2214 Бородуха Юрій 10.04.1997 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 39.01 ІІІ 18 Середа О.А.
4 31 Шаховал Сергій 09.04.1998 Носівський р-н 37.14 ІІІ 15 Савченко А.В.
5 33 Шурхал Юрій 20.05.1997 Чернігів,ДЮСШ «К» 35.36 ІІІ Ос. Порядіна В.В.
6 84 Лучко Олександр 27.08.1997 Ніжин, ДЮСШ МОН 30.75 ІІ-юн 13 Кремез О.М.,Кремез М.П.
7 23 Носелевець Віталій 18.03.1998 Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 25.24 ІІІ-юн Ос. Шарак О.В.
8 2222 Алєксєєв Владислав 02.12.1995 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 44.60 ІІ п/к Середа О.А.

 

Метання диска (1 кг), юнаки 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2230 Журба Вадим 11.09.1999 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 42.70 ІІ 24 Середа О.А.
2 45 Кравченко Дмитро 04.02.1999 Ніжин, ДЮСШ МОН 39.87 ІІІ 21 Кремез О.М.Кремез М.П.
3 32  Юрченко Юрій 2000 Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 30.82 ІІ-юн 18 Сергієнко В.А.
4 78 Павленко Анатолій 04.07.2000 Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 27.88 ІІІ-юн 15 Шарак О.В.
5 73 Павленко Артем 2000 Носівський р-н 26.17 ІІІ-юн 13 Савченко А.В.
6 17 Харковник Артем 09.03.2002 Менський р-н, ДЮСШ «К» 21.27 б/р Ос. Таратухіна Н.П.

 

Метання списа (600г), юнаки 1997-98 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 56 Глушко Роман 01.09.1998 Носівський р-н 47.56 ІІІ 24 Тертишник М.І.
2 2219 Тертишник Антон 09.07.1997 Носівський р-н 46.20 ІІІ 21 Тертишник М.І.
3 45 Кебкал Олександр 26.07.1998 Носівський р-н 44.55 ІІІ 18 Тертишник М.І.
4 88 Носелевець Віталій 18.03.1998 Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 36.87 І-юн 15 Шарак О.В.

 

Метання списа (600г), юнаки 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 34 Лепель Олексій 07.02.1999 Носівський р-н 49.12 ІІ 24 Тертишник М.І.
2 12 Ніколаєнко Владислав 31.07.1999 Носівський р-н 38.40 І-юн 21 Савченко А.В. Шевцов О.
3 56 Павленко Анатолій 04.07.2000 Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 35.34 І-юн 18 Шарак О.В.
4 67 Супрун Олег 25.01.2000 Носівський р-н 34.10 ІІ-юн 15 Тертишник М.І.
5 78 Шатрук Денис 2000 Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 32.16 ІІ-юн 13 Сергієнко В.А.
6 45 Гайко Богдан 28.04.2000 Носівський р-н 31.50 ІІ-юн Ос. Тертишник М.І.
7 56 Пац Олександр 2001 Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 27.22 ІІІ-юн 11 Сергієнко В.А.

 

Стрибок у висоту, дівчата 1997-98 р.н

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 24 Журило Ольга 20.02.1997 Менський р-н, ДЮСШ «К» 150 ІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 1 Котова Анастасія 21.11.1998 Менський р-н, ДЮСШ «К» 130 І-юн 21 Таратухіна Н.П.

 

Стрибок у висоту, дівчата 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 366 Адрущенко Ярослава 12.02.1999 Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 145 ІІІ 24  Чекалін С.П
2 3 Слобода Марія 21.02.2001 Менський р-н, ДЮСШ «К» 145 ІІІ 21 Таратухіна Н.П.
3 368 Назарін Юлія 10.01.1999 Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 135 І-юн 18  Чекалін С.П
4 99 Майстренко Вікторія 23.10.2004 Менський р-н, ДЮСШ «К» 120 ІІ-юн Ос. Таратухіна Н.П.

 

Штовхання ядра(3кг),дівчата 1997-98 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 2 Бреус Катерина 24.10.1997 Менський р-н, ДЮСШ «К» 10.87 ІІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 6 Шумна Анастасія 18.04.1998 Менський р-н, ДЮСШ «К» 10.45 ІІІ 21 Таратухіна Н.П.
3 301 Василенко Марія 18.02.1997 Ніжин, ДЮСШ,МОН 10.44 ІІІ 18 Кремез О.М.Кремез М.П.
4 15 Зінченко Дарина 25.04.1998 Ніжин, ДЮСШ,МОН 9.58 ІІІ 15 Кремез О.М.Кремез М.П.
5 1 Котова Анастасія 21.11.1998 Менський р-н, ДЮСШ «К» 8.49 І-юн 13 Таратухіна Н.П.
6 34 Кондрашевська Каріна 18.03.1997 Ніжин, ДЮСШ,МОН 8.36 І-юн 11 Кремез О.М.,Кремез М.П.

 

Штовхання ядра(3кг),дівчата 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 32 Наумчик Альона 01.10.1999 Менський р-н, ДЮСШ «К» 12.85 ІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 30 Полоз Олена 12.03.1999 Менський р-н, ДЮСШ «К» 11.64 ІІ 21 Таратухіна Н.П.
3 7 Лупинос Катерина 01.02.2000 Менський р-н, ДЮСШ «К» 11.42 ІІІ 18 Таратухіна Н.П
4 1 Максименко Наталія 18.04.1999 Менський р-н, ДЮСШ «К» 10.49 ІІІ 15 Таратухіна Н.П.
5 45 Лобан Юлія 07.09.2000 Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 9.28 І-юн 13 Шарак О.В.
6 87 Новградська Дарина 28.03.2000 Ніжин, ДЮСШ,МОН 8.87 І-юн 11 Кремез О.М.,Кремез М.П.
7 3 Слобода Марія 21.02.2001 Менський р-н, ДЮСШ «К» 7.39 ІІ-юн 9 Таратухіна Н.П.
8 22 Крупська Аліна 04.06.2001 Ніжин, ДЮСШ,МОН 6.91 ІІІ-юн Ос. Кремез О.М.,Кремез М.П.
9 34 Назарін Юлія 10.01.1999 Прилуцький р-н, ДЮСШ МОН 6.12 ІІІ-юн Ос.  Чекалін С.П

 

Метання диска( 1кг), дівчата 1997- 98 р.н.

Місце Номер Спортсмен     Результат Розряд очки Тренери
1 2 Бреус Катерина 24.10.1997 Менський р-н, ДЮСШ «К» 29.10 ІІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 15 Зінченко Дарина 25.04.1998 Ніжин, ДЮСШ,МОН 26.14 І-юн 21 Кремез О.М.Кремез М.П.
3 6 Шумна Анастасія 1888.04.1998 Ніжин, ДЮСШ,МОН 25.83 І-юн 18 Кремез О.М.Кремез М.П.
4 34 Кондрашевська Каріна 18.03.1997 Ніжин, ДЮСШ,МОН 25.26 І-юн 15 Кремез О.М.Кремез М.П.
5 301 Василенко Марія 18.02.1997 Ніжин, ДЮСШ,МОН 21.71 ІІ-юн 13 Кремез О.М.,Кремез М.П.

 

Метання диска( 1кг), дівчата 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 30 Полоз Олена 12.03.1999 Менський р-н, ДЮСШ «К» 35.08 ІІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 7 Лупинос Катерина 01.02.2000 Менський р-н, ДЮСШ «К» 31.88 ІІІ 21 Таратухіна Н.П
3 32 Наумчик Альона 01.10.1999 Менський р-н, ДЮСШ «К» 30.36 ІІІ 18 Таратухіна Н.П.
4 87 Новоградська Дарина 28.03.2000 Ніжин,ДЮСШ МОН 23.94 ІІ-юн 15 Кремез О.М.Кремез М.П.
5 1 Максименко Наталія 18.04.1999 Менський р-н, ДЮСШ «К» 22.10 ІІ-юн 13 Таратухіна Н.П.
6 45 Лобан Юлія 07.09.2000 Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 20.79 ІІ-юн Ос. Шарак О.В.
7 99 Руднік Каріна 1999 Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 16.12 б/р Ос. Цабеха О.М.

 

Метання списа( 600г), дівчата 1997-98 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 15 Щукіна Тетяна 25.01.1998 Чернігів,ДЮСШ  «К» 24.55 І-юн Ос. Порядіна В.В.

 

Метання списа( 600г), дівчата 1999-2000 р.н.

Місце Номер Спортсмен Дата народження Команда Результат Розряд очки Тренери
1 4 Левадська Олександра 25.05.2000 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 25.05 ІІІ 24 Порядіна В.В.
2 73 Косташ Марина 2000 Носівський р-н 24.45 І-юн Ос. Савченко А.В.
3 56 Лобан Юлія 07.09.2000 Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 23.40 І-юн 21 Шарак О.В.
4 98 Артеменко Анна 28.02.2001 Носівський р-н 22.00 І-юн Ос. Савченко А.В.
5 7 Черевко Ольга 20.10.2000 Ніжин,ДЮСШ МОН 17.45 ІІІ-юн 18 Кремез О.М.Кремез М.П.
6 11 Волкова Ірина 10.01.2002 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 17.00 ІІІ-юн Ос. Порядіна В.В.
7 99 Руднік Каріна 1999 Козелецький р-н, ДЮСШ МОН 16.05 ІІІ-юн Ос. Цабеха О.М.
8 13 Муцька Карина 04.05.2002 Чернігів, ДЮСШ«Атлет» «У» 15.00 б/р Ос. Порядіна В.В.
9 23 Кравченко Катерина 29.11.2003 Чернігів,ДЮСШ «К» 14.30 б/р Ос. Порядіна В.В.

 

 

Головний суддя змагань                                                                                   Порядіна В.В.

Головний секретар змагань                                                                             Сакун С.М.

 

Відкритий Чемпіонат області з легкої атлетики

     серед юнаків та дівчат 1997-98,1999-2000 р.н.   

 

07 травня 2014 рік                                         м.  Славутич, л/а стадіон.

м.Чернігів, стадіон імені Ю.О.Гагаріна

 

                                                  Командні результати

 

І група
Місце Команда Очки
1                     м. Чернігів 486
2                     м.Ніжин 362
3                     м. Прилуки 168
ІІ група
1                     Менський р-н 354
2                     Прилуцький р-н 339
3                     Козелецький р-н 181
4                     Ніжинський р-н 98
5                     Щорський р-н 84
ІІІ група
1                      Носівський р-н 240
2                      Ріпкінський р-н 168
3                      Коропський р-н 45

 

Головний суддя змагань                                                    Рябов В.В.

Головний секретар змагань                                              Антонова В.Г.

 

 

Один комментарий

  1. Спортсмен:

    Сбросьте фотографии пожалуйста

Оставить комментарий