Таблиця ХХІІ традиційних змагань з легкої атлетики

серед юнаків та дівчат

Гран-Прі «Хто ти, майбутній Олімпієць?»

(після двох етапів)

Таблиця (скачати)

 

Чернігів, 2018

Місце  Прізвище, імя спортсмена  Дата народження  ДЮСШ  Рез-т 1 етапу  Очки  Рез-т 2 етапу  Очки  Сума очок  Прізвище, І. П. тренера
60 м, юнаки 2003-2004 р.н.
1 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ з о.в. 7,5, ф–7,5 338 7,6, ф–7,3 416 754 Луценко В.В.
2 Гавриленко Максим 12.06.2003 КДЮСШ -2 7,5, ф–7,5 338 7,5, ф–7,4 375 713 Шевчук О.Л.
3 Бистревський Ігор 17.01.2003 «Атлет» 7,9, ф–7,8 245 7,5, ф–7,3 416 661 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Черниченко Євгеній 06.01.2004 «Атлет» 7,7, ф–7,8 273 7,7, ф–7,6 304 577 Шульга О.П.
5 Сироватко Максим 01.02.2003 КДЮСШ -2 8,0 197 7,7, ф–7,8 273 470 Шевчук О.Л.
6 Руденко Роман 18.06.2003 КДЮСШ -1 8,4 122 8,3 138 260 Антонова В.Г.
7 Ніколаєв Владислав 08.07.2003 КДЮСШ -1 7,8, ф–8,0 245 245 Антонова В.Г.
8 Сидоренко Олексій 16.05.2004 КДЮСШ -1 8,1, ф–8,1 175 175 Беркут Н.П.
9 Лабуренко Артем 18.12.2003 КДЮСШ -2 8,9 58 8,8 69 127 Шевчук О.Л.
10 Глушенок Ілля 07.01.2004 КДЮСШ -1 8,4 122 122 Антонова В.Г.
11 Ленько Богдан           2004 КДЮСШ -2 8,4 122 122 Плиско Н.М.
12 Коваленко Артем 28.10.2004 «Атлет» 8,5 107 107 Корецька С.М.
13 Торія Єгор           2004 ОДЮСШ з о.в. 8,5 107 107 Масюк А.М.
14 Тунік Дмитро 08.10.2003 КДЮСШ -1 8,5 107 107 Беркут Н.П.
15 Чалюк Максим 25.11.2003 «Атлет» 9,0 48 8,9 58 106 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
16 Жук Даніїл 17.10.2004 «Атлет» 8,6 93 93 Корецька С.М.
17 Бей Ігор 22.07.2003 КДЮСШ -1 8,6 93 93 Беркут Н.П.
18 Попов Данило 04.08.2003 КДЮСШ -1 8,7 80 80 Антонова В.Г.
19 Козофат Богдан           2003 КДЮСШ -1 8,8 69 69 Беркут Н.П.
20 Сердюк Олександр           2004 КДЮСШ -2 8,9 58 58 Плиско Н.М.
21 Михеєнко Тимур 14.12.2003 КДЮСШ -1 9,1 40 40 Беркут Н.П.
22 Ващенко Олег           2004 КДЮСШ -1 9,5 12 12 Беркут Н.П.
23 Боровік Максим 11.05.2004 КДЮСШ -1 10,3 0 0 Красільник Т.С.
п/к Кравець Максим 08.04.1984 7,0 Луценко В.В.
п/к Осаревич В’ячеслав 18.05.2001 «Атлет» 7,3 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
п/к Шульга Дмитро           2002 ОДЮСШ з о.в. 7,5 Масюк А.М.
п/к Паляниця Олександр           1998 ОДЮСШ з о.в. 7,5 Масюк А.М.
п/к Мишко Ярослав 03.04.2003 «Україна» 7,8 Філіпова В.І.
п/к Ніколаєнко Кирило 26.01.2002 «Атлет» 8,3 8,0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
60 м, юнаки 2005 р.н. і молодше
1 Бабушкін Олександр 09.09.2005 «Україна» 8,2, ф–8,2 156 8,1, ф–8,2 175 331 Кривоус Н.В.
2 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ -1 8,5, ф–8,6 107 8,2, ф–8,5 156 263 Беркут Н.П.
3 Полевик Артем           2005 «Україна» 8,9, ф–8,7 80 8,2, ф–8,7 156 236 Кривоус Н.В.
4 Гусол Олексій 19.09.2005 «Україна» 8,7, ф–8,9 80 8,7 80 160 Філіпова В.І.
5 Билюба Артем 26.12.2005 «Україна» 8,8, ф–9,0 69 8,9 58 127 Лагункова Н.М.
5 Гук Віталій 24.03.2005 «Атлет» 9,1 40 8,7, ф–8,9 80 120 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
7 Артюшенко Андрій           2005 ОДЮСШ з о.в. 9,4 18 8,6, ф–8,8 93 111 Масюк А.М.
8 Морозов Захар 21.02.2005 «Атлет» 9,2 31 8,9 58 89 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
9 Салімон Артем 16.06.2008 «Атлет» 8,8, ф-10,9 69 69 Корецька С.М.
10 Білан Роман 27.04.2005 «Атлет» 9,0, ф–9,1 48 48 Корецька С.М.
11 Слісаренко Микита 12.10.2006 ОДЮСШ з о.в. 9,3 24 9,3 24 48 Масюк А.М.
12 Триголосов Денис 26.11.2005 «Україна» 9,6 7 9,2 31 38 Лагункова Н.М.
13 Москаленко Ярослав           2007 ОДЮСШ з о.в. 9,2, ф–9,5 31 31 Масюк А.М.
14 Казанін Матвій 10.05.2007 КДЮСШ -1 9,7, ф–9,8 3 9,2 31 34 Беркут Н.П.
15 Абакуменко Микита 01.08.2006 «Атлет» 9,9 0 9,3 24 24 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
16 Демченко Антон 02.05.2009 «Україна» 9,7, ф–10,3 3 9,4 18 21 Кривоус Н.В.
17 Скороход Іван 02.02.2005 КДЮСШ -1 9,4 18 18 Антонова В.Г.
18 Дробишев Артем 17.03.2008 «Україна» 9,8 1 9,5 12 13 Філіпова В.І.
19 Радіонов Олег 07.07.2007 «Атлет» 9,5, ф–9,9 12 12 Корецька С.М.
20 Денисенко Богдан           2007 ОДЮСШ з о.в. 9,6, ф–10,1 7 9,7 3 10 Масюк А.М.
21 Прейс Олександр           2007 «Україна» 9,6, ф–10,2 7 7 Закатова Я.В.
22 Отрощенко Роман 13.04.2005 «Атлет» 9,6 7 7 Корецька С.М.
23 Малюга Дмитро 02.12.2005 «Україна» 9,7 3 3 Лагункова Н.М.
24 Тищенко Олександр 10.12.2007 «Атлет» 9,7, ф–10,0 3 3 Корецька С.М.
25 Величко Максим           2005 КДЮСШ -1 9,8 1 1 Красільник Т.С.
26 Кулик Роман 24.08.2008 «Атлет» 9,9 0 0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
27 Малишенко Валентин 14.02.2005 КДЮСШ -1 9,9 0 0 Красільник Т.С.
28 Крапивний Станіслав           2005 ОДЮСШ з о.в. 10,0 0 10,0 0 0 Масюк А.М.
29 Литвяк Олексій 05.08.2008 КДЮСШ -1 10.0 0 0 Красільник Т.С.
30 Дячук Єгор 17.11.2006 «Україна» 10,1 0 10,5 0 0 Плотіцин С.А.
31 Лавренцов Владислав 11.10.2007 «Атлет» 10,1 0 0 Корецька С.М.
32 Єган Володимир           2008 КДЮСШ -2 10,4 0 10,3 0 0 Романенко В.О.
33 Пищур Єгор 14.12.2007 КДЮСШ -1 10,7 0 10,3 0 0 Беркут Н.П.
34 Раєвський Ігор 20.05.2007 «Україна» 10,3 0 0 Філіпова В.І.
35 Попов Владислав           2005 КДЮСШ -2 10,3 0 0 Плиско Н.М.
36 Шалін Артем 28.04.2008 «Атлет» 10,4 0 0 Корецька С.М.
37 Крюков Кіріл 05.07.2008 КДЮСШ -1 10,4 0 0 Беркут Н.П.
38 Одинець Микита           2006 КДЮСШ -2 10.5 0 0 Романенко В.О.
39 Осіков Олег           2007 КДЮСШ -2 10,6 0 0 Романенко В.О.
40 Щупаков Даніїл 24.08.2008 КДЮСШ -1 10,6 0 0 Беркут Н.П.
41 Шльончик Олексій 22.11.2007 КДЮСШ -1 10,9 0 10,7 0 0 Беркут Н.П.
42 Сецков Микола           2009 КДЮСШ -1 10,7 0 0 Беркут Н.П.
43 Осіпов Олег           2007 КДЮСШ -2 10,9 0 0 Романенко В.О.
44 Самбур Максим           2005 КДЮСШ -2 10,9 0 0 Плиско Н.М.
45 Сардарян Манвел 11.03.2008 «Атлет» 11,3 0 11,0 0 0 Дворников А.В.
46 Костюк Михайло 23.05.2008 «Атлет» 11,9 0 11,2 0 0 Дворников А.В.
47 Соловей Владислав 30.10.2007 «Атлет» 11,6 0 11,3 0 0 Дворников А.В.
48 Крапивний Борис           2007 ОДЮСШ з о.в. 11,5 0 11,7 0 0 Масюк А.М.
49 Пугач Артем «Атлет» 11,5 0 0 Дворников А.В.
50 Радовський Роман 10.05.2007 КДЮСШ -1 11,6 0 0 Красільник Т.С.
51 Коваленко Максим 05.05.2010 КДЮСШ -1 11,6 0 0 Беркут Н.П.
52 Тимошенко Максим 03.04.2008 «Атлет» 11,7 0 0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
53 Дубинський Кіріл 17.12.2008 КДЮСШ -1 12,0 0 0 Беркут Н.П.
54 Коляденко Владислав 10.02.2010 КДЮСШ -1 12,9 0 0 Беркут Н.П.
55 Дмитренко Дмитро           2009 «Україна» 13,0 0 0 Кривоус Н.В.
300 м, юнаки 2003-2004 р.н.
1 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ з о.в. 38,9 353 38,0 402 755 Луценко В.В.
2 Бистревський Ігор 17.01.2003 «Атлет» 39,7 314 39,7 314 628 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Черниченко Євгеній 06.01.2004 «Атлет» 40,0 301 39,9 306 607 Шульга О.П.
4 Сироватко Максим 01.02.2003 КДЮСШ -2 42,1 220 42,0 223 443 Шевчук О.Л.
5 Гавриленко Максим 12.06.2003 КДЮСШ -2 39,5 324 324 Шевчук О.Л.
6 Сидоренко Олексій 16.05.2004 КДЮСШ -1 42,3 213 213 Беркут Н.П.
7 Ніколаєв Владислав 08.07.2003 КДЮСШ -1 42,6 203 203 Антонова В.Г.
8 Бей Ігор 22.07.2003 КДЮСШ -1 47,2 92 47,6 84 176 Беркут Н.П.
9 Лобуренко Артем 18.12.2003 КДЮСШ -2 48,5 70 49,4 56 126 Шевчук О.Л.
10 Тунік Дмитро 08.10.2003 КДЮСШ -1 45,8 119 119 Беркут Н.П.
11 Ленько Богдан           2004 КДЮСШ -2 49,2 59 59 Плиско Н.П.
12 Козофат Богдан           2003 КДЮСШ -1 50,6 41 41 Беркут Н.П.
13 Михеєнко Тимур 14.12.2003 КДЮСШ -1 52,4 22 52,7 19 41 Беркут Н.П.
14 Сердюк Олександр           2004 КДЮСШ -2 52,0 26 26 Плиско Н.П.
15 Ващенко Олег 25.06.2004 КДЮСШ -1 55,2 1 55,0 2 3 Беркут Н.П.
16 Ченюк Віталій 29.11.2004 КДЮСШ -1 59,2 0 0 Красільник Т.С.
17 Боровік Максим 11.05.2004 КДЮСШ -1 1.02,5 0 0 Красільник Т.С.
п/к Бован Олексій           2001 ОДЮСШ з о.в. 37,0 Луценко В.В.
п/к Осаревич В’ячеслав 18.05.2001 «Атлет» 37,7 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
п/к Каранда Микита           2002 ОДЮСШ з о.в. 38,5 Масюк А.М., Хорт Т.М.
п/к Паляниця Олександр           1998 ОДЮСШ з о.в. 39,4 Масюк А.М.
п/к Здор Дмитро 06.09.2001 КДЮСШ -1 41,0 Овчаренко І.М.
п/к Ніколаєнко Кирило 26.01.2002 «Атлет» 42,3 41,8 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
300 м, юнаки 2005 р.н. і молодше
1 Бабушкін Олександр 09.09.2005 «Україна» 44,4 152 44,0 162 314 Кривоус Н.В.
2 Гук Віталій 24.03.2005 «Атлет» 47,0 95 47,0 95 190 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ -1 47,2 92 48,0 78 170 Беркут Н.П.
4 Казанін Матвій 10.05.2007 КДЮСШ -1 52,2 24 48,8 65 89 Беркут Н.П.
5 Билюба Артем 26.12.2005 «Україна» 50,3 45 45 Лагункова Н.М.
6 Гусол Олексій 19.09.2005 «Україна» 50,5 42 42 Філіпова В.І.
7 Демченко Антон 02.05.2009 «Україна» 53,2 15 53,4 13 28 Кривоус Н.В.
8 Москаленко Ярослав           2007 ОДЮСШ з о.в. 51,9 27 27 Масюк А.М.
9 Морозов Захар 21.02.2005 «Атлет» 55,7 0 52,6 20 20 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
10 Крюков Кіріл 19.11.2008 КДЮСШ -1 55,4 1 1 Беркут Н.П.
11 Дробишев Артем 17.03.2008 «Україна» 55,4 1 1 Філіпова В.І.
12 Триголосов Денис 26.11.2005 «Україна» 55,9 0 55,6 0 0 Лагункова Н.М.
13 Абакуменко Микита 01.08.2006 «Атлет» 55,7 0 56,8 0 0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
14 Малюга Дмитро 02.12.2007 «Україна» 56,0 0 0 Філіпова В.І.
15 Малишенко Валентин 14.02.2005 КДЮСШ -1 58,5 0 1.10,5 0 0 Красільник Т.С.
16 Литвяк Олексій 05.08.2008 КДЮСШ -1 58,7 0 0 Красільник Т.С.
17 Величко Максим           2005 КДЮСШ -1 59,5 0 0 Красільник Т.С.
18 Попов Владислав           2005 КДЮСШ -2 59,5 0 0 Плиско Н.П.
19 Григор’єв Степан           2008 КДЮСШ -1 59,7 0 0 Беркут Н.П.
20 Кулик Роман 24.08.2008 «Атлет» 1.00,0 0 0 Корецька С.М.
21 Шалін Артем 28.04.2008 «Атлет» 1.00,2 0 0 Корецька С.М.
22 Лавренцов Владислав 11.10.2007 «Атлет» 1.00,8 0 0 Корецька С.М.
23 Раєвський Ігор 20.05.2007 «Україна» 1.00,8 0 0 Філіпова В.І.
24 Прейс Олександр           2007 «Україна» 1.00,9 0 0 Закатова Я.В.
25 Костюк Михайло 23.05.2008 «Атлет» 1.07,1 0 1.02,2 0 0 Дворников А.В.
26 Пищур Єгор 14.12.2007 КДЮСШ -1 1.02,9 0 0 Беркут Н.П.
27 Тищенко Олександр 01.12.2007 «Атлет» 1.04,3 0 0 Корецька С.М.
28 Денисенко Богдан           2007 ОДЮСШ з о.в. 1.04,4 0 0 Масюк А.М.
29 Шльончик Олексій 22.11.2007 КДЮСШ -1 1.05,3 0 0 Беркут Н.П.
30 Костюк Михайло 23.05.2008 «Атлет» 1.07,1 0 0 Дворников А.В.
31 Сардарян Манвел 11.03.2008 «Атлет» DNS 1.08,0 0 0 Дворников А.В.
32 Ващенко Вадим           2007 КДЮСШ -1 1.08,4 0 0 Беркут Н.П.
33 Радовський Роман 10.05.2007 КДЮСШ -1 1.09,3 0 0 Красільник Т.С.
34 Крапивний Владислав           2005 ОДЮСШ з о.в. 1.09,9 0 0 Масюк А.М.
35 Пугач Артем 02.08.2008 «Атлет» 1.11,1 0 0 Корецька С.М.
36 Соловей Владислав 30.10.2007 «Атлет» DNS 0 1.20,5 0 0 Дворников А.В.
600 м, юнаки 2003-2004 р.н.
1 Сидоренко Олексій 16.05.2004 КДЮСШ -1 1.38,5 261 261 Беркут Н.П.
4 Чалюк Максим 25.11.2003 «Атлет» 1.50,8 116 1.49,6 127 243 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Ніколаєв Владислав 08.07.2003 КДЮСШ -1 1.42,4 205 205 Антонова В.Г.
5 Бутенко Олег 27.02.2003 КДЮСШ -1 1.57,8 65 1.53,6 94 159 Антонова В.Г.
3 Музика Микола 17.03.2003 КДЮСШ -1 1.47,1 151 151 Беркут Н.П.
п/к Кравцов Сергій 27.11.2000 ОДЮСШ з о.в. 1.30,2 1.28,2 Луценко В.В.
600 м, юнаки 2005 р.н. і молодше
1 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ -1 1.50,5 119 1.51,2 113 232 Беркут Н.П.
2 Стороженко Тихон 05.05.2006 КДЮСШ -1 1.51,2 113 1.53,4 95 208 Антонова В.Г.
3 Скороход Іван 02.01.2005 КДЮСШ -1 1.53,7 93 1.51,6 110 203 Антонова В.Г.
4 Дробишев Артем 17.03.2008 «Україна» 2.04,5 31 31 Філіпова В.І.
5 Радіонов Олег «Атлет» 2.13,0 3 3 Корецька С.М.
6 Билюба Артем 26.12.2005 «Україна» 2.13,4 2 2 Лагункова Н.М.
7 Малюга Дмитро 02.12.2005 «Україна» 2.17,9 0 0 Лагункова Н.М.
Довжина, юнаки 2003-2004 р.н.
1 Гавриленко Максим 12.06.2003 КДЮСШ -2 5,24 231 4,92 170 401 Шевчук О.Л.
3 Сироватко Максим 01.02.2003 КДЮСШ -2 4,78 146 4,64 123 269 Шевчук О.Л.
4 Михеєнко Тимур 14.12.2003 КДЮСШ -1 4,23 64 4,48 98 164 Беркут Н.П.
5 Писарев Михайло 27.03.2003 «Україна» 4,74 138 138 Філіпова В.І.
6 Сидоренко Олексій 16.05.2004 КДЮСШ -1 4,59 115 115 Беркут Н.П.
7 Руденко Роман 18.06.2003 КДЮСШ -1 4,44 93 93 Антонова В.Г.
8 Музика Микола           2003 КДЮСШ -1 4,34 79 79 Беркут Н.П.
9 Лобуренко Артем 18.12.2003 КДЮСШ -2 3,92 28 3,99 35 63 Шевчук О.Л.
10 Коваленко Артур 28.10.2004 «Атлет» 4,00 37 37 Корецька С.М.
11 Жук Даніїл 17.10.2004 «Атлет» 3,27 0 0 Корецька С.М.
12 Ченюк Віталій 29.11.2004 КДЮСШ -1 3,05 0 0 Красільник Т.С.
13 Боровік Максим 11.05.2004 КДЮСШ -1 2,78 0 0 Красільник Т.С.
п/к Мишко Ярослав 03.04.2002 «Україна» 4,26 Філіпова В.І.
п/к Ніколаєнко Кирил 26.01.2002 «Атлет» 3,73 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Довжина, юнаки 2005 р.н. і молодше
1 Бабушкін Олександр 09.09.2005 «Україна» 4,46 95 4,54 107 202 Кривоус Н.В.
2 Петренко Руслан 11.08.2005 КДЮСШ -1 4,31 74 4,60 117 191 Беркут Н.П.
3 Гук Віталій 24.03.2005 «Атлет» 3,75 12 3,91 27 39 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Отрощенко Роман 13.04.2005 «Атлет» 3,99 35 35 Корецька С.М.
5 Полевик Артем           2005 «Україна» 3,93 29 3,44 0 29 Кривоус Н.В.
6 Гусол Олексій           2005 «Україна» 3,91 27 27 Філіпова В.І.
7 Дробишев Артем 17.03.2008 «Україна» 3,89 25 3,22 0 25 Філіпова В.І.
8 Морозов Захар 21.02.2005 «Атлет» 3,81 17 17 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
9 Малюга Дмитро 02.12.2005 «Україна» 3,48 0 3,80 17 17 Лагункова Н.М.
10 Крюков Кіріл 19.11.2008 КДЮСШ -1 3,75 12 12 Беркут Н.П.
11 Москаленко Ярослав           2007 ОДЮСШ з о.в. 3,74 11 11 Масюк А.М.
12 Денисенко Богдан           2007 ОДЮСШ з о.в. 3,68 7 3,46 0 7 Масюк А.М.
13 Билюба Артем 26.11.2005 «Україна» 3,68 7 7 Лагункова Н.М.
14 Кулик Роман 24.08.2008 «Атлет» 3,68 7 7 Корецька С.М.
15 Прейс Олександр           2007 «Україна» 3,60 0 0 Закатова Я.В.
16 Казанін Матвій 10.05.2007 КДЮСШ -1 3,50 0 3,56 0 0 Беркут Н.П.
17 Тищенко Олександр 01.12.2007 «Атлет» 3,54 0 0 Корецька С.М.
18 Абакуменко Микита 01.08.2006 «Атлет» 3,42 0 3,53 0 0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
19 Демченко Антон 02.05.2009 «Україна» 3,49 0 3,20 0 0 Кривоус Н.В.
20 Білан Роман 27.04.2005 «Атлет» 3,41 0 0 Корецька С.М.
21 Литвяк Олексій КДЮСШ -1 3,36 0 0 Красільник Т.С.
22 Шалін Артем 28.04.2008 «Атлет» 3,34 0 0 Корецька С.М.
23 Малишенко Валентин 14.02.2005 КДЮСШ -1 3,31 0 3,09 0 0 Красільник Т.С.
24 Слісаренко Микита           2006 ОДЮСШ з о.в. 3,11 0 3,31 0 0 Масюк А.М.
25 Григор’єв Степан           2008 КДЮСШ -1 3,30 0 0 Беркут Н.П.
26 Єган Володимир           2008 КДЮСШ -2 3,28 0 2,58 0 0 Романенко В.О.
27 Самбур Максим           2005 КДЮСШ -2 3,28 0 0 Плиско Н.М.
28 Дячук Єгор 17.11.2006 «Україна» 3,26 0 3,08 0 0 Плотіцин С.А.
29 Величко Максим 2005 КДЮСШ -1 3,24 0 0 Красільник Т.С.
30 Шльончик Олексій 22.11.2007 КДЮСШ -1 3,23 0 2,98 0 0 Беркут Н.П.
31 Бондарь Кіріл 05.07.2007 «Україна» 3,20 0 0 Філіпова В.І.
32 Радіонов Олег 07.07.2007 «Атлет» 3,20 0 0 Корецька С.М.
33 Пищур Єгор 14.12.2007 КДЮСШ -1 3,17 0 0 Беркут Н.П.
34 Осіков Олег           2007 КДЮСШ -2 3,16 0 0 Романенко В.О.
35 Морозов Захар 21.02.2005 «Атлет» 3,15 0 0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
36 Одинець Микита           2006 КДЮСШ -2 3,11 0 0 Романенко В.О.
37 Лавренцов Владислав 11.10.2007 «Атлет» 3,10 0 0 Корецька С.М.
38 Крапивний Станіслав           2005 ОДЮСШ з о.в. 3,07 0 2,88 0 0 Масюк А.М.
39 Радовський Роман 10.05.2007 КДЮСШ -1 3,07 0 0 Красільник Т.С.
40 Пугач Артем           2008 «Атлет» 2,94 0 0 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
41 Щупаков Даніїл 24.08.2008 КДЮСШ -1 2,94 0 0 Беркут Н.П.
42 Салімон Артем 16.06.2008 «Атлет» 2,87 0 0 Корецька С.М.
43 Соловей Владислав 30.10.2007 «Атлет» 2,86 0 2,70 0 0 Дворников А.В.
44 Сардарян Манвел 11.03.2008 «Атлет» 2,80 0 2,60 0 0 Дворников А.В.
45 Дубинський Кіріл 14.12.2008 КДЮСШ -1 2,72 0 0 Беркут Н.П.
46 Дмитренко Дмитро           2009 «Україна» 2,57 0 0 Кривоус Н.В.
47 Костюк Михайло 23.05.2008 «Атлет» 2,50 0 2,33 0 0 Дворников А.В.
48 Раєвський Ігор 20.05.2007 «Україна» 2,45 0 0 Філіпова В.І.
49 Коваленко Максим 05.05.2010 КДЮСШ -1 2,12 0 0 Беркут Н.П.
50 Коляденко Владислав 10.02.2010 КДЮСШ -1 2,09 0 0 Беркут Н.П.
51 Крапивний Борис           2007 ОДЮСШ з о.в. 1,78 0 1,96 0 0 Масюк А.М.
52 Сецков Микола           2009 КДЮСШ -1 хх Беркут Н.П.
53 Артюшенко Андрій           2005 ОДЮСШ з о.в. хх Масюк А.М.
60 м, дівчата 2003-2004 р.н.
1 Буряк Лілія 11.03.2003 «Атлет» 8,2, ф–8,2 442 8,0, ф–8,0 507 949 Шульга О.П.
2 Дворніченко Яна 20.07.2003 «Атлет» 8,7, ф–8,7 312 8,3, ф–8,3 412 724 Шульга О.П.
3 Копитько Анастасія 21.03.2004 «Атлет» 9,0, ф–9,0 252 8,5, ф–8,5 359 611 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Сукач Дар’я 15.06.2004 КДЮСШ -2 9,2, ф–8,8 291 8,7, ф–8,7 312 603 Шевчук О.Л.
5 Примаченко Анастасія 04.02.2004 КДЮСШ -1 9,1, ф–9,4 235 8,6, ф–8,8 335 570 Красільник Т.С.
6 Виноградова Ольга 12.03.2004 КДЮСШ -1 9,5 174 9,5 174 348 Красільник Т.С.
7 Чугай Єлизавета 31.10.2003 «Атлет» 9,0, ф–9,2 252 252
8 Жукотська Анастасія 21.05.2003 «Україна» 9,2, ф–9,0 252 252 Філіпова В.І.
9 Мельник Ірина 19.06.2004 КДЮСШ -1 9,6 161 161 Антонова В.Г.
10 Мартиненко Влада 24.10.2003 КДЮСШ -1 9,6 161 161 Красільник Т.С.
11 Грищенко Карина 29.03.2003 ОДЮСШ з о.в. 9,7 148 148 Синявська Ю.Г.
12 Литвяк Марія 18.06.2003 КДЮСШ -1 9,7 148 148 Красільник Т.С.
13 Коломієць Юлія 18.10.2004 «Атлет» 9,8 137 137 Корецька С.М.
14 Радченко Вероніка 17.12.2004 «Атлет» 9,9 126 129 Корецька С.М.
15 Ушкаленко Вероніка 02.12.2004 «Атлет» 10,0 115 115 Корецька С.М.
16 Ворчило Єлизавета 07.05.2003 КДЮСШ -2 10,2 96 96 Шевчук О.Л.
п/к Сагайдачна Олена 03.10.2002 «Україна» 8,7 Плотіцин С.А.
п/к Деркач Валерія 08.11.2002 КДЮСШ -1 9,0 Красільник Т.С.
п/к Либідь Дар’я 12.02.2001 «Україна» 9,6 Філіпова В.І.
60 м, дівчата 2005 р.н. і молодше
1 Красільник Віолетта 02.05.2005 КДЮСШ -1 8,9, ф–8,7 312 8,5, ф–8,4 385 697 Красільник Т.С.
2 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 «Атлет» 8,9, ф–9,0 271 8,6, ф–8,6 335 606 Корецька С.М.
3 Нечипоренко Дар’я 08.03.2005 «Україна» 9,1, ф–9,1 235 8,7, ф–8,9 312 547 Плотіцин С.А.
4 Коршек Анастасія 11.04.2005 КДЮСШ -2 9,1, ф–9,2 235 8,8, ф–9,0 291 526 Шевчук О.Л.
5 Наталушко Варвара 28.02.2005 КДЮСШ -1 9,3, ф–9,4 202 8,9, ф–9,3 271 473 Красільник Т.С.
6 Браточкина Анна 20.02.2006 «Атлет» 9,5 174 9,2 218 392 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
7 Ткаченко Анна 09.10.2007 «Україна» 9,6, ф–9,3 202 9,4 188 390 Кривоус Н.В.
8 Дудко Наталія 09.01.2008 ЗОШ -18 10,0, ф–9,6 161 9,2 218 379 Дудко Т.А.
9 Скрипка Єлизавета 15.11.2007 «Атлет» 9,9, ф–9,5 174 9,5 174 348 Корецька С.М.
10 Спутай Ольга           2005 КДЮСШ-2 9,7 148 9,4 188 336 Романенко В.О.
11 Олійник Анжеліка 10.08.2005 ОДЮСШ з о.в. 8,5, ф–8,7 335 335 Луценко В.В.
12 Жданова Валерія 26.08.2005 КДЮСШ-1 9,9 126 9,5 174 300 Красільник Т.С.
13 Крикун Яна           2005 КДЮСШ-2 10,0 115 9,5 174 289 Плиско Н.М.
14 Нестеренко Анна           2009 «Україна» 10,0, ф–10,4 115 9,6 161 276 Кривоус Н.В.
15 Авраменко Крістіна 04.02.2008 «Україна» 10,1 106 9,6 161 267 Філіпова В.І.
16 Гадуа Анастасія 05.01.2007 КДЮСШ-1 10,0, ф–10,0 115 9,7 148 263 Антонова В.Г.
17 Коваленко Юлія           2006 КДЮСШ-2 9,9 126 9,8 137 263 Плиско Н.М.
18 Каракостантиніва Верон. 25.07.2006 КДЮСШ -2 9,2, ф–9,3 218 218 Шевчук О.Л.
19 Дзюба Марія 03.07.2005 КДЮСШ-1 9,2 218 218 Антонова В.Г.
20 Дмитрієва Дар’я 29.05.2008 КДЮСШ-1 10.1 106 10,1 106 212 Красільник Т.С.
21 Шведунова Євгенія 16.01.2008 КДЮСШ-1 10,2 96 10,2 96 192 Беркут Н.П.
22 Мезенцева Анастасія 04.02.2005 «Атлет» 9,6 161 161 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
23 Дмитренко Аліна 01.02.2006 «Україна» 9,6 161 161 Кривоус Н.В.
24 Тищенко Каріна 22.09.2005 «Атлет» 9,7 148 148 Корецька С.М.
25 Семелит Катерина 22.03.2005 «Україна» 9,7 148 148 Плотіцин С.А.
26 Ващенок Таїсія 19.10.2006 КДЮСШ-1 10,8 51 10,3 88 139 Антонова В.Г.
27 Милейко Анастасія 05.10.2009 КДЮСШ-1 11,0 39 10,3 88 127 Беркут Н.П.
28 Перерва Марія           2005 ОДЮСШ з о.в. 9,9 126 126 Масюк А.М.
29 Сердюк Марія           2007 КДЮСШ-2 9,9, ф–10,3 126 126 Плиско Н.М.
30 Богоносюк Вікторія 13.06.2008 «Атлет» 10,9 45 10,4 79 124 Корецька С.М.
31 Семелій Катерина 22.03.2005 «Україна» 10,0 115 115 Корецька С.М.
32 Клименко Анна           2006 КДЮСШ-2 10,0 115 115 Плиско Н.М.
33 Бережна Юлія 07.07.2007 КДЮСШ-1 10,1 106 106 Антонова В.Г.
34 Маринченко Вікторія 30.09.2008 КДЮСШ-1 10,7 57 10,9 45 102 Беркут Н.П.
35 Біла Дар’я 19.06.2007 ЗОШ-18 10,2 96 96 Дудко Т.А.
36 Бабич Анна           2006 КДЮСШ-2 10,9 45 11,0 39 84 Романенко В.О.
37 Баклан Христина           2009 КДЮСШ-2 10,4 79 79 Плиско Н.М.
38 Середа Софія 22.11.2007 «Атлет» 10,4 79 79 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
39 Гутіна Марія 14.10.2008 «Україна» 10,5 72 72 Філіпова В.І.
40 Лікунова Єлизавета 20.10.2005 «Атлет» 10,7 57 57 Дворников А.В.
41 Бахарєва Софія 07.07.2007 «Україна» 10,7 57 57 Філіпова В.І.
42 Бойко Софія 13.08.2008 «Україна» 10,7 57 57 Філіпова В.І.
43 Кордік Крістіна 30.09.2008 «Атлет» 10,8 51 51 Корецька С.М.
44 Горбань Єлизавета           2007 ОДЮСШ з о.в. 11,6 11 11,0 39 50 Синявська Ю.Г.
45 Шарамок Вероніка           2006 КДЮСШ-2 12,0 1 10,9 45 46 Романенко В.О.
46 Гребеннікова Анастасія 30.04.2006 «Атлет» 10.9 45 45 Дворников А.В.
47 Аксьон Поліна КДЮСШ-1 10,9 45 45 Беркут Н.П.
48 Миткевич Ксенія 28.07.2007 ЗОШ-18 11,0 39 39 Дудко Т.А.
49 Варсегова Анна 20.06.2008 КДЮСШ-1 11,0 39 39 Беркут Н.П.
50 Шемендюк Дар’я 23.01.2008 «Атлет» 11,5 15 11,4 19 34 Корецька С.М.
51 Козлова Поліна 12.09.2008 «Атлет» 11,8 5 11,3 24 29 Дворников А.В.
52 Недобой Юлія 18.05.2007 «Україна» 11,2 28 28 Філіпова В.І.
53 Тьопенко Катерина           2008 КДЮСШ-2 11,2 28 28 Романенко В.О.
54 Хоменко Ангеліна           2008 КДЮСШ-2 11,3 24 24 Романенко В.О.
55 Проходець Ніка 25.12.2008 «Атлет» 11,6 11 11,6 11 22 Корецька С.М.
56 Лисиця Юлія           2005 КДЮСШ-1 11,4 19 19 Красільник Т.С.
57 Варданян Сірануш 22.09.2008 КДЮСШ-1 11,4 19 19 Беркут Н.П.
58 Неділя Яна 24.06.2008 КДЮСШ-1 11,4 19 19 Беркут Н.П.
59 Зверковська Аліна 15.12.2009 КДЮСШ-1 12,1 0 11,6 11 11 Беркут Н.П.
60 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 «Атлет» 11,9 2 11,7 8 10 Дворников А.В.
61 Бойправ Анастасія 23.09.2005 КДЮСШ-1 11,8 5 5 Беркут Н.П.
62 Шифоренко Ірина 03.05.2010 КДЮСШ-1 11,8 5 5 Беркут Н.П.
63 Васильченко Діана 27.08.2007 ЗОШ-18 11,8 5 5 Дудко Т.А.
64 Кезля Єлизавета           2009 «Україна» 11,9 2 2 Закатова Я.В.
65 Бехенко Дар’я 16.02.2010 КДЮСШ-1 11,9 2 2 Беркут Н.П.
66 Носкова Олена 16.05.2007 «Атлет» 11,4 19 12,1 0 0 Дворников А.В.
67 Будник Богдана КДЮСШ-1 12,2 0 0 Беркут Н.П.
300 м, дівчата 2003-2004 р.н.
1 Дворніченко Яна 20.07.2003 «Атлет» 47,5 315 44,6 417 732 Шульга О.П.
2 Сукач Дар’я 15.06.2004 КДЮСШ-2 48,3 292 47,6 312 604 Шевчук О.Л.
3 Примаченко Анастасія 04.02.2004 КДЮСШ-1 51,4 214 47,8 306 520 Красільник Т.С.
4 Буряк Лілія 11.03.2003 «Атлет» 45,9 378 378 Шульга О.П.
5 Грищенко Карина 29.03.2003 ОДЮСШ з о.в. 52,6 189 189 378 Синявська Ю.Г.
6 Мельник Ірина 19.04.2004 КДЮСШ-1 56,9 116 116 Антонова В.Г.
п/к Галаган Вікторія 10.08.2000 ОДЮСШ з о.в. 50,4 Луценко В.В.
п/к Сергусь Марія           2001 КДЮСШ-1 51,9 Овчаренко І.М.
п/к Мельник Анастасія 05.08.2002 КДЮСШ-1 53,0 Овчаренко І.М.
п/к Гаврик Інна 12.02.2002 КДЮСШ-1 54,5 Овчаренко І.М.
300 м, дівчата 2005 р.н. і молодше
1 Красільник Віолетта 02.05.2005 КДЮСШ-1 49,2 267 49,5 259 526 Красільник Т.С.
2 Дзюба Марія 03.07.2005 КДЮСШ-1 50,3 239 50,7 230 469 Антонова В.Г.
3 Наталушко Варвара 28.02.2005 КДЮСШ-1 52,0 201 52,3 196 397 Красільник Т.С.
4 Засько Дар’я 11.01.2006 КДЮСШ-1 53,2 177 51,5 211 388 Беркут Н.П.
5 Лебедь Аліна 27.12.2005 «Україна» 48,7 280 380 Кривоус Н.В.
6 Коваленко Юлія           2006 КДЮСШ-2 55,3 140 54,1 160 300 Плиско Н.П.
7 Олійник Анжеліка 10.08.2005 ОДЮСШ з о.в. 48,2 283 283 Луценко В.В.
8 Крикун Яна           2005 КДЮСШ-2 57,8 104 54,0 162 266 Плиско Н.П.
9 Нечипоренко Дар’я 08.05.2005 «Україна» 49,7 254 254 Плотіцин С.А.
10 Браточкина Анна 20.02.2006 «Атлет» 57,9 103 55,2 142 245 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
11 Скрипка Єлизавета 15.11.2007 «Атлет» 57,3 111 55,7 134 245 Корецька С.М.
12 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 «Атлет» 52,5 191 191 Корецька С.М.
13 Дудко Наталія 09.01.2008 ЗОШ-18 52,5 191 191 Дудко Т.А.
14 Коршек Анастасія 11.04.2005 КДЮСШ-2 53,5 171 171 Шевчук О.Л.
15 Нестеренко Анна           2009 «Україна» 54,2 159 159 Кривоус Н.В.
16 Дмитрієва Дар’я 29.05.2008 КДЮСШ-1 1.03,0 48 1.03,3 46 94 Красільник Т.С.
17 Ващенок Таїсія 19.10.2006 КДЮСШ-1 1.04,5 36 1.03,6 43 79 Антонова В.Г.
18 Богоносюк Вікторія 13.06.2008 «Атлет» 1.06,6 21 1.02,4 54 75 Корецька С.М.
19 Лікунова Єлизавета 20.10.2005 «Атлет» 1.01,0 67 67 Дворников А.В.
20 Середа Софія 22.11.2007 «Атлет» 1.01,6 61 61 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
21 Шведунова Євгенія 16.01.2008 КДЮСШ-1 1.04,0 40 40 Беркут Н.П.
22 Клименко Анна           2006 КДЮСШ-2 1.04,6 36 36 Плиско Н.П.
23 Гребеннікова Анастасія 30.04.2006 «Атлет» 1.05,9 26 26 Дворников А.В.
24 Клепацька Анна 08.12.2005 КДЮСШ-1 1.07,8 14 14 Беркут Н.П.
25 Миткевич Ксенія           2007 ЗОШ-18 1.08,6 10 10 Дудко Т.А.
26 Кордік Христина 30.09.2008 «Атлет» 1.09,8 4 4 Корецька С.М.
27 Шемендюк Дар’я 23.01.2008 «Атлет» 1.13,9 0 1.09,9 4 4 Корецька С.М.
28 Носкова Олена 16.05.2007 «Атлет» 1.12,9 0 1.14,3 0 0 Дворников А.В.
29 Баклан Христина           2006 КДЮСШ-2 1.14,3 0 0 Плиско Н.П.
30 Неділя Яна 27.06.2008 КДЮСШ-1 1.15,4 0 0 Беркут Н.П.
31 Козлова Поліна 12.09.2008 «Атлет» 1.16,7 0 0 Дворников А.В.
32 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 «Атлет» 1.19,3 0 1.18,0 0 0 Дворников А.В.
33 Мезенцева Анастасія 04.02.2005 «Атлет» DNS 0 0 Корецька С.М.
600 м, дівчата 2003-2004 р.н.
1 Дворніченко Яна 20.07.2003 «Атлет» 1.51,9 357 1.44,3 479 836 Шульга О.П.
2 Копитько Анастасія 21.03.2004 «Атлет» 1.53,0 342 1.48,0 415 757 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Замашкіна Карина 21.03.2003 КДЮСШ-1 2.05,9 203 2.02,6 233 233 Беркут Н.П.
4 Чугай Єлизавета 31.10.2003 «Атлет» 2.02,7 232 232 232 Шульга О.П.
5 Жукотська Анастасія 21.05.2003 «Україна» 2.06,9 194 194 Філіпова В.Г.
600 м, дівчата 2005 р.н. і молодше
1 Лугіна Вікторія 14.02.2005 «Україна» 1.57,3 288 1.52,9 343 631 Лагункова Н.М.
2 Ткаченко Анна 09.10.2007 «Україна» 2.00,8 251 1.57,7 284 535 Кривоус Н.В.
3 Дмитренко Анна 01.02.2006 «Україна» 2.02,7 232 1.59,9 260 492 Кривоус Н.В.
4 Дудко Наталія 09.01.2008 ЗОШ-18 2.05,8 204 204 Дудко Т.А.
5 Жданова Валерія 26.08.2005 КДЮСШ-1 2.22,2 95 95 Красільник Т.С.
Довжина, дівчата 2003-2004 р.н.
1 Буряк Лілія 11.03.2003 «Атлет» 4,58 272 4,38 223,5 500,5 Шульга О.П.
2 Примаченко Анастасія 04.02.2004 КДЮСШ-1 3,88 121 4,06 155 276 Красільник Т.С.
3 Сукач Дар’я 15.06.2004 КДЮСШ-2 3,91 126 3,80 106 232 Шевчук О.Л.
4 Ніжинець Анна 02.01.2003 КДЮСШ-1 3,83 111 111 Беркут Н.П.
5 Виноградова Ольга 12.03.2004 КДЮСШ-1 3,44 50 3,52 61 111 Красільник Т.С.
6 Замашкіна Карина 21.02.2003 КДЮСШ-1 3,60 73 73 Беркут Н.П.
7 Жукотська Анастасія 21.05.2003 «Україна» 3,48 55 55 Філіпова В.Г.
8 Грищенко Карина 29.03.2003 ОДЮСШ з о.в. 3,46 52 52 Синявська Ю.Г.
9 Ворчило Єлизавета 07.05.2003 КДЮСШ-2 3,21 50 50 Шевчук О.Л.
10 Литвяк Марія 18.06.2003 КДЮСШ-1 3,41 45 45 Красільник Т.С.
11 Кожемяко Світлана           2004 «Україна» 3,36 39 39 Кривоус Н.В.
12 Мартиненко Влада 24.10.2003 КДЮСШ-1 3,24 24 24 Красільник Т.С.
13 Коломієць Юлія 18.10.2004 «Атлет» 3,17 17 17 Корецька С.М.
14 Пономаренко Анна           2004 ОДЮСШ з о.в. 3,15 15 15 Масюк А.М.
15 Ушкаленко Вікторія 02.12.2004 «Атлет» 3,14 14 14 Корецька С.М.
16 Радченко Вероніка 17.12.2004 «Атлет» 3,06 6 6 Корецька С.М.
п/к Деркач Валерія 08.11.2002 КДЮСШ-1 3,38 Красільник Т.С.
п/к Сагайдачна Олена 03.10.2002 «Україна» хх Плотіцин С.А.
Довжина, дівчата 2005 р.н. і молодше
1 Нечипоренко Дар’я 08.03.2005 «Україна» 4,02 147 4,02 147 394 Плотіцин С.А.
2 Красільник Віолетта 02.05.2005 КДЮСШ-1 4,10 163 4,17 178 341 Красільник Т.С.
3 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 «Атлет» 3,82 110 4,07 157 267 Корецька С.М.
4 Лебедь Олена 27.12.2005 «Україна» 4,11 165 165 Кривоус Н.В.
5 Мезенцева Анастасія 04.02.2005 «Атлет» 3,99 141 141 Корецька С.М.
6 Жданова Валерія 26.08.2005 КДЮСШ-1 3,63 78 3,52 62 140 Красільник Т.С.
7 Наталушко Варвара 28.02.2005 КДЮСШ-1 3,53 62 3,62 76 138 Красільник Т.С.
8 Коршек Анастасія 11.04.2005 КДЮСШ-2 3,49 57 3,62 76 133 Шевчук О.Л.
9 Скрипка Єлизавета 15.11.2007 «Атлет» 3,46 52 3,43 78 130 Корецька С.М.
10 Засько Дар’я 11.01.2006 КДЮСШ-1 3,38 41 3,58 70 111 Беркут Н.П.
11 Лугіна Вікторія 14.02.2005 «Україна» 3,76 99 99 Лагункова Н.П.
12 Шведунова Євгенія 16.01.2008 КДЮСШ-1 3,42 47 3,37 40 87 Беркут Н.П.
13 Сердюк Марія           2007 КДЮСШ-2 3,64 79 79 Плиско Н.М.
14 Самеліт Катерина 22.03.2005 «Україна» 3,52 61 3,12 12 73 Плотіцин С.А.
15 Каракостантиніва Верон. 25.07.2006 КДЮСШ-2 3,52 61 61 Шевчук О.Л.
16 Коновалова Діана           2005 ОДЮСШ з о.в. 3,50 58 58 Масюк А.М.
17 Браточкина Анна 20.02.2006 «Атлет» 3,31 32 3,26 26 58 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
18 Нестеренко Анна           2009 «Україна» 3,16 16 3,37 40 56 Кривоус Н.В.
19 Дудко Наталія 09.01.2008 ЗОШ-18 3,40 44 44 Дудко Т.А.
20 Гадуа Анастасія 05.01.2007 КДЮСШ-1 3,37 40 40 Антонова В.Г.
21 Крикун Яна           2005 КДЮСШ-2 3,36 39 39 Плиско Н.М.
22 Шемендюк Дар’я           2008 «Атлет» 3,34 36 2,51 0 36 Корецька С.М.
23 Авраменко Кристина 04.02.2008 «Україна» 3,34 36 36 Філіпова В.І.
24 Спутай Ольга           2005 КДЮСШ-2 3,00 2 3,32 34 36 Романенко В.О.
25 Зверковська Аліна 15.12.2009 КДЮСШ-1 3,31 32 2,16 0 32 Беркут Н.П.
26 Дума Діана 10.10.2007 «Україна» 3,25 25 25 Філіпова В.І.
27 Бойко Софія 13.08.2008 «Україна» 3,24 24 24 Філіпова В.І.
28 Дмитрієва Дар’я 29.05.2008 КДЮСШ-1 3,17 17 3,06 6 23 Красільник Т.С.
29 Гутіна Марина 14.10.2008 «Україна» 3,22 22 22 Філіпова В.І.
30 Баклан Кристина           2006 КДЮСШ-2 3,18 18 18 Плиско Н.М.
31 Авраменко Крістіна 04.02.2008 «Україна» 3,15 15 15 Філіпова В.І.
32 Горбань Єлизавета           2007 ОДЮСШ з о.в. 3,04 4 4 Синявська Ю.Г.
33 Коваленко Юлія           2006 КДЮСШ-2 3,00 2 2 Плиско Н.М.
34 Шарамок Вероніка           2006 КДЮСШ-2 2,92 0 2,55 0 0 Романенко В.О.
35 Бабич Анна           2006 КДЮСШ-2 2,87 0 0 Романенко В.О.
36 Ващенок Таїсія 19.10.2006 КДЮСШ-1 2,80 0 2,59 0 0 Антонова В.Г.
37 Лікунова Єлизавета 20.10.2005 «Атлет» 2,78 0 0 Корецька С.М.
38 Лисиця Юлія           2005 КДЮСШ-1 2,64 0 0 Красільник Т.С.
39 Гребеннікова Анастасія 30.04.2006 «Атлет» 2,58 0 0 Дворников А.В.
40 Бойправ Анастасія 23.09.2005 КДЮСШ-1 2,51 0 0 Беркут Н.П.
41 Клепацька Анна 08.12.2005 КДЮСШ-1 2,36 0 0 Беркут Н.П.
42 Тищенко Катерина 22.09.2005 «Атлет» 2,98 0 Корецька С.М.
43 Аксьон Поліна           2009 КДЮСШ-1 2,97 0 0 Беркут Н.П.
44 Проходець Ніка 25.12.2008 «Атлет» 2,95 0 2,49 0 Корецька С.М.
45 Неділя Яна 27.06.2008 КДЮСШ-1 2,90 0 1,45 0 Беркут Н.П.
46 Бережна Юлія 07.07.2007 КДЮСШ-1 2,86 0 Антонова В.Г.
47 Милейко Анастасія 05.10.2009 КДЮСШ-1 2,85 0 2,75 0 Беркут Н.П.
48 Богоносюк Вікторія 13.06.2008 «Атлет» 2,83 0 2,56 0 Корецька С.М.
49 Корлік Кристина 30.09.2008 «Атлет» 2,83 0 0 Корецька С.М.
50 Хоменко Ангеліна           2008 КДЮСШ-2 2,83 0 0 Романенко В.О.
51 Бахарєва Софія 07.01.2007 «Україна» 2,80 0 Філіпова В.І.
52 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 «Атлет» 2,79 0 2,31 0 Дворников А.В.
53 Кезля Єлизавета           2009 «Україна» 2,79 0 0 Закатова Я.В.
54 Недобой Юлія 18.05.2007 «Україна» 2,75 0 0 Філіпова В.І.
55 Носкова Олена 16.05.2007 «Атлет» 2,74 0 2,23 0 Дворников А.В.
56 Козлова Поліна 12.09.2008 «Атлет» 2,71 0 2,95 0 Дворников А.В.
57 Варсегова Анна 20.06.2008 КДЮСШ-1 2,68 0 0 Беркут Н.П.
58 Маринченко Віктора 30.09.2008 КДЮСШ-1 2,66 0 Беркут Н.П.
59 Шафаренко Ірина 03.05.2010 КДЮСШ-1 2,48 0 0 Беркут Н.П.
60 Тьопенко Катерина           2008 КДЮСШ-2 2,47 0 0 Романенко В.О.
61 Будник Богдана КДЮСШ-1 хх 0 0 Беркут Н.П.
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий