Відкритий Чемпіонат області з легкої атлетики
серед юнаків і дівчат 2004 р.н і мол.

11 травня 2017 р.

м.Чернігів, м. Славутич

Результати (скачати)

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ

Місце Команди Очки
1 Менський р-н 183
2 Чернігів 177
3 Прилуки 159
4 Козелецький р-н 134
5 Носівський р-н 127
6 Прилуцький р-н 126
7 Н-Сіверський 74
8 Бахмацький р-н 70
9 Сновський р-н 55
10 Корюківський р-н 54
11 Ріпкінський р-н 39

Особисті результати

60м юнаки          
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Тарасенко Віталій Чернігів,ОДЮСШ з ОВС 04.12.2004 8.2 Ф-8.0 ІІ-юн 24 Луценко В.В.
2 Фень Андрій Прилуки МОН ДЮСШ 08.05.2004 8.2 Ф-8.2 ІІ-юн 21 Бобровська О.А.
3 Яценко Данило Прилуки МОН ДЮСШ 27.07.2004 8.6 Ф-8.4 ІІІ-юн 18 Бобровська О.А.
4 Бут Нікіта Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2004 8.7 ф-8.5 ІІІ-юн 15 Мачульний Є.В.
5 Петренко Руслан Чернігв МОН КДЮСШ — 1 11.08.2005 9.0 б/р Ос Беркут Н.П
6 Коробко Павло Сновський р-н ЧОДЮСШ «Олімп» 14.11.2004 9,3 б/р 13 Лахадінов Є.О
7 Климач Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 09.10.2004 9,4 б/р 11 Куц А.С.
8 Салівон Владислав Прилуки,МОН,ФЛАП 15.09.2005 9,5 б/р 9 Салівон Р.П.
9 Сидоренко Олексій Чернігв МОН КДЮСШ — 1 16.05.2004 9,5 б/р Ос Беркут Н.П
10 Коваленко Артем Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 28.10.2004 9.6 б/р Ос Корецька С.М.
11 Олексіюк Олексій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 06.05.2005 9,6 б/р 7 Потебня Л.І
12 Веремієнко Дмитро Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 06.12.2004 9.7 б/р 5 Куц А.С.
13 Стороженко Тихон Чернігв МОН КДЮСШ — 1 05.05.2005 9.7 б/р Ос Антонова В.Г.
14 Калюжний Ілля Менський р-н 00.00.2005 9.7 б/р 3 Калюжна Т.
15 Лесенко Дмитро Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2006 9,8 б/р 2 Мачульний Є.В.
16 Гук Віталій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 24.03.2005 9.9 б/р Ос Корецька С.М.
17 Зизенко Михайло Козелецький р-н МОН ДЮСШ 20.09.2005 9.9 б/р 1 Потебня Л.І
18 Іванов Євгеній Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 15.07.2005 10.3 б/р Ос Корецька С.М.
19 Силенко Сергій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 02.07.2004 10,5 б/р Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
20 Мося Влад Сновський р-н МОН ДЮСШ 21.01.2004 8.9 Ф-DNS б/р 0 Карпенко О.М.
300 м юнаки          
1 Тарасенко Віталій Чернігів,ОДЮСШ з ОВС 04.12.2004 42.3 ІІ-юн 24 Луценко В.В.
2 Касян Богдан Носівський  р-н МОН ДЮСШ 01.01.2004 45.8 ІІІ-юн 21 Бочок В.А.
3 Яценко Данило Прилуки МОН ДЮСШ 27.07.2004 46.0 ІІІ-юн 18 Бобровська О.А.
4 Єрко Владислав Ріпкінський р-н «К» ДЮСШ 03.03.2004 46.5 б/р 15 Дубоносова Н.М.
5 Сидоренко Олексій Чернігв МОН КДЮСШ — 1 16.05.2004 49.5 б/р 13 Беркут Н.П
6 Мося Влад Сновський р-н МОН ДЮСШ 21.01.2004 50.4 б/р 11 Карпенко О.М.
7 Коваленко Артем Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 28.10.2004 51.5 б/р Ос Корецька С.М.
8 Шарак Антон Козелецький р-н МОН ДЮСШ 10.02.2005 52.3 б/р 9 Шарак О.В.
9 Гук Віталій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 24.03.2005 52.4 б/р Ос Корецька С.М.
10 Бевзюк Владислав Козелецький р-н МОН ДЮСШ 20.09.2005 53.4 б/р 7 Потебня Л.І
11 Климач Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 09.10.2004 53.5 б/р 5 Куц А.С.
12 Силенко Сергій Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 02.07.2004 54.2 б/р Ос Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
13 Веремієнко Дмитро Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 06.12.2004 54.8 б/р 3 Куц А.С.
14 Олексіюк Олексій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 06.05.2005 56.5 б/р Ос Потебня Л.І
15 Іванов Євгеній Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 15.07.2005 1.01.8 б/р Ос Корецька С.М.
Грищенко Владислав Чернігів, ДЮСШ «Україна» ЧМР 18.09.2002 42.2 ІІ-юн п/к Мельник О.М.
600м юнаки          
1 Єрко Владислав Ріпкінський р-н «К» ДЮСШ 03.03.2004 1.45.3 24 Дубоносова Н.М.
2 Черток Микола Н-Сіверський, МОН, ДЮСШ 03.11.2005 1.50.7 21 Клименко В.В.
3 Петренко Руслан Чернігв МОН КДЮСШ — 1 11.08.2005 1.52.5 18 Беркут Н.П
4 Коробко Павло Сновський р-н ЧОДЮСШ «Олімп» 14.11.2004 1.52.7 15 Лахадінов Є.О
5 Калюжний Ілля Менський р-н 00.00.2005 2.01.5 13 Калюжна Т.
6 Закапко Максим Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 03.03.2005 2.05.6 11 Чекалін С.П.
7 Редька Артем Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 23.08.2005 2.06.3 9 Куц А.С.
8 Стороженко Тихон Чернігв МОН КДЮСШ — 1 05.05.2005 2.08.7 Ос Антонова В.Г.
9 Городнянський Данило Н-Сіверський, МОН, ДЮСШ 01.03.2005 2.15.1 7 Розсохач І.М.
10 Малюга Дмитро Чернігів, ДЮСШ «Україна» ЧМР 02.12.2005 2.22.2 Ос Мельник О.М.
11 Дерюга Нікіта Чернігів, ДЮСШ «Україна» ЧМР 07.01.2004 2.23.6 Ос Мельник О.М.
12 Олексіюк Олексій Козелецький р-н МОН ДЮСШ 06.05.2005 2.27.0 5 Потебня Л.І
13 Билюба Артем Чернігів, ДЮСШ «Україна» ЧМР 26.12.2005 2.29.3 Ос Мельник О.М.
Бондаренко Віталій Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.03.2005 DNF Васенко М.О.
Чеботарьов Владислав Н-Сіверський, МОН, ДЮСШ 23.05.2006 DNF Розсохач І.М.
Стрибки у довжину юнаки
1 Фень Андрій Прилуки МОН ДЮСШ 08.05.2004 4.85 ІІ-юн 24 Бобровська О.А.
2 Клименко Олександр Козелецький р-н МОН ДЮСШ 25.03.2004 4.37 ІІІ-юн 21 Шарак О.В.
3 Бут Нікіта Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2004 4.34 ІІІ-юн 18 Мачульний Є.В.
4 Касян Богдан Носівський  р-н МОН ДЮСШ 01.01.2004 4.20 ІІІ-юн 15 Бочок В.А.
5 Петренко Руслан Чернігв МОН КДЮСШ — 1 11.08.2005 3.96 б/р 13 Беркут Н.П
7 Бевзюк Владислав Козелецький р-н МОН ДЮСШ 20.09.2005 3.68 б/р 7 Потебня Л.І.
8 Сидоренко Олексій Чернігв МОН КДЮСШ — 1 16.05.2004 3.61 б/р 9 Беркут Н.П
9 Лисенко Дмитро Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2006 3.39 б/р 7 Мачульний Є.В.
10 Зизенко Михайло Козелецький р-н МОН ДЮСШ 20.09.2005 3.28 б/р 5 Потебня Л.І.
Салівон Владислав Прилуки,МОН,ФЛАП 15.09.2005 ххх Ос Салівон Р.П.
Стрибки у висоту юнаки
1 Бродський Ян Менський р-н 18.03.2005 145 24 Таратухіна Н.П.
2 Хантій Володимир Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.10.2004 135 ІІІ-юн 21 Гавриленко В.Г
3 Чекалін Андрій Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 19.09.2005 135 ІІІ-юн 15 Чекалін С.П
Штовхання ядра (4,0 кг) юнаки
1 Джеваженко Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.11.2004 8,78 ІІІ-юн 24 Чекалін С.П
2 Дубель Ярослав Носівський  р-н МОН ДЮСШ 17.04.2004 7,89 б/р 21 Савченко А.В
3 Дорош Максим Ніжин МОН ДЮСШ 12.01.2005 7,24 б/р 18 Кремез О.М, Кремез М.П
4 Милейко Роман Корюківський р-н МОН ДЮСШ 23.04.2004 6,96 б/р 15 Кукуюк М,Д.
5 Олешенко Денис Корюківський р-н МОН ДЮСШ 25.08.2004 6,91 б/р 13 Кукуюк М,Д.
6 Чирва Станіслав Менський р-н ОДЮСШ з ОВС 00.00.2005 6,90 б/р 11 Таратухіна Н.П.
7 Кутик Микита Менський р-н ОДЮСШ з ОВС 00.00.2005 6,85 б/р 9 Таратухіна Н.П.
8 Ролік Дмитро Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 22.05.2004 6,00 б/р 7 Корецька С.М.
9 Кириченко Руслан Корюківський р-н МОН ДЮСШ 23.12.2004 5,38 б/р 5 Кукуюк М,Д.
10 Кучук Артем Корюківський р-н МОН ДЮСШ 16.04.2005 4,96 б/р 3 Кукуюк М,Д.
11 Голюк Дмитро Козелецький р-н МОН ДЮСШ 24.11.2004 4,47 б/р 2 Потебня Л.І.
Метання диску (1 кг) юнаки
1 Кутик Микита Менський р-н,ОДЮСШ з ОВС 00.00.2005 20,40 б/р 24 Таратухіна Н.П.
2 Дорош Максим Ніжин МОН ДЮСШ 12.01.2005 17,20 б/р 21 Кремез О.М, Кремез М.П
3 Чирва Станіслав Менський р-н,ОДЮСШ з ОВС 00.00.2005 17,20 б/р 18 Таратухіна Н.П.
4 Ролік Дмитро Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 22.05.2004 16.43 б/р 15 Корецька С.М.
5 Корнієнко Владислав Чернігів,У, ДЮСШ «Атлет» 03.09.2005 15,60 б/р 13 Корецька С.М.
Дубель Ярослав Носівський  р-н МОН ДЮСШ 17.04.2004 DNS Савченко А.В
Джеваженко Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.11.2004 DNS Чекалін С.П
Метання спису (600 гр) юнаки
1 Дубель Ярослав Носівський  р-н МОН ДЮСШ 17.04.2004 24,90 ІІІ-юн 24 Савченко А.В
2 Саєвський Ілля Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 01.03.2006 24,12 ІІІ-юн 21 Небощицький Г.О
3 Ладоха Владислав Чернігів ОДЮСШ з ОВС 12.09.2004 22,34 б/р 18 Порядіна В.В.
4 Джеваженко Олександр Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 04.11.2004 19,26 б/р 15 Чекалін С.П
5 Голюк Дмитро Козелецький р-н МОН ДЮСШ 24.12.2004 11,90 б/р 13 Потебня Л.І.
Милейко Роман Корюківський р-н МОН ДЮСШ 23.04.2004 DNS Кукуюк М,Д.
Олешенко Денис Корюківський р-н МОН ДЮСШ 25.08.2004 DNS Кукуюк М,Д.
60м дівчата
Місце абс. Спортсмен Команда Дата народження Результ. Розряд Очки Тренери
1 Копитько Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 21.03.2004 8.8 Ф-9.0 І-юн 24 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2 Рогова Дар»я Менський р-н,МОН ДЮСШ 11.01.2006 8.7 Ф-9.1 І-юн 21 Терпицька І.Л.
3 Пташник Анастасія Прилуки МОН ДЮСШ 30.08.2005 9.0 Ф-9.2 ІІ-юн 18 Ракетський А. І.
4 Красножон Софія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 13.10.2004 9.0 Ф-9.2 ІІ-юн 15 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
5 Панюкова Бажена Прилуки МОН ДЮСШ 24.03.2004 9.1 Ф-9.2 ІІ-юн 13 Бобровська О.А.
6 Примаченко Анастасія Чернігів МОН КДЮСШ-1 04.02.2004 9.0 Ф-9.3 ІІ-юн 11 Красільник Т.С.
7 Тонконог Діана Носівський  р-н МОН ДЮСШ 09.10.2004 9.1 ІІ-юн 9 Бочок В.А.
8 Климович Валерія Менський р-н,МОН ДЮСШ 09.11.2005 9.2 ІІ-юн 7 Терпицька І.Л.
9 Гренфельд Дарина Сновський р-н,МОН ДЮСШ 15.02.2004 9.3 ІІ-юн 5 Карпенко О.М.
10 Лимар Яна Прилуки МОН ДЮСШ 24.04.2005 9.3 ІІ-юн 3 Ракетський А. І.
11 Коршек Анастасія Чернігів МОН КДЮСШ-2 11.04.2005 9.4 ІІ-юн Ос Шевчук О.Л.
12 Юркевич Діана Носівський  р-н МОН ДЮСШ 21.03.2004 9.5 ІІ-юн 2 Шиша Н.О.
13 Мироненко Карина Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 07.07.2004 9.5 ІІ-юн Ос Шульга О.П.
14 Мозгова Ангеліна Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 10.02.2006 9.6 ІІІ-юн Ос Корецька С.М.
15 Білоус Юлія Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2005 9.6 ІІІ-юн 1 Ракетський А. І.
16 Каракостантиніва Вероніка Чернігів МОН КДЮСШ-2 25.07.2006 9.8 ІІІ-юн Ос Шевчук О.Л.
17 Киндюшенко Мирослава Носівський  р-н МОН ДЮСШ 01.09.2005 9.8 ІІІ-юн 0 Шиша Н.О.
18 Медведєва Діана Чернігів МОН КДЮСШ-2 11.04.2005 9.9 ІІІ-юн Ос Шевчук О.Л.
19 Тарасенко Марія Носівський  р-н МОН ДЮСШ 11.04.2004 10.0 б/р 0 Бочок В.А.
20 Мезенцева Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 04.02.2005 10.1 б/р Ос Корецька С.М.
21 Соловйова Дар»я Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 21.11.2004 10.2 б/р Ос Шульга О.П.
22 Тищенко Карина Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 22.09.2005 10.8 б/р Ос Корецька С.М.
300м дівчата
1 Тонконог Діана Носівський  р-н МОН ДЮСШ 09.10.2004 48.9 І-юн 24 Бочок В.А.
2 Примаченко Анастасія Чернігів МОН КДЮСШ-1 04.02.2004 49.0 І-юн 21 Красільник Т.С.
3 Красножон Софія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 13.10.2004 50.3 ІІ-юн 18 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
4 Купрієнко Дарина Н-Сіверський, МОН, ДЮСШ 02.04.2004 50.8 ІІ-юн 15 Бренз А.М.
5 Пташник Анастасія Прилуки МОН ДЮСШ 30.08.2005 51.3 ІІ-юн Ос Ракетський А. І.
6 Лимар Яна Прилуки МОН ДЮСШ 24.04.2005 51.6 ІІ-юн 13 Ракетський А. І.
7 Гренфельд Дарина Сновський р-н,МОН ДЮСШ 15.02.2004 52.0 ІІ-юн 11 Карпенко О.М.
8 Мироненко Карина Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 07.07.2004 52.9 ІІ-юн Ос Шульга О.П.
9 Середжимова Марія Козелецький р-н МОН ДЮСШ 09.04.2005 52.9 ІІ-юн 9 Шарак О.В.
10 Каракостантиніва Вероніка Чернігів МОН КДЮСШ-2 25.07.2006 53.3 ІІІ-юн Ос Шевчук О.Л.
11 Мозгова Ангеліна Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 10.02.2006 54.6 ІІІ-юн Ос Корецька С.М.
12 Шевченко Діана Чернігів МОН КДЮСШ-2 01.12.2004 56.0 ІІІ-юн Ос Антонова В.Г.
13 Коршек Анастасія Чернігів МОН КДЮСШ-2 11.04.2005 56.1 б/р Ос Шевчук О.Л.
14 Соловйова Дар»я Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 21.11.2004 56.3 б/р Ос Шульга О.П.
15 Медведєва Діана Чернігів МОН КДЮСШ-2 11.04.2005 56.5 б/р Ос Шевчук О.Л.
16 Тарасенко Марія Носівський  р-н МОН ДЮСШ 11.04.2004 56.7 б/р 7 Бочок В.А.
17 Мезенцева Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 04.02.2005 57.1 б/р Ос Корецька С.М.
18 Білоус Юлія Прилуки МОН ДЮСШ 00.00.2005 58.1 б/р 5 Ракетський А. І.
19 Самусь Анастасія Козелецький р-н МОН ДЮСШ 15.12.2005 58.2 б/р 3 Шарак О.В.
20 Тищенко Карина Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 22.09.2005 1.05.9 б/р Ос Корецька С.М.
600м дівчата
1 Копитько Анастасія Чернігів «У» ДЮСШ «Атлет» 21.03.2004 1.57.4 24 Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
2 Лугіна Вікторія Чернігів, ДЮСШ «Україна» ЧМР 144.02.2005 1.58.8 21 Лагункова Н.М.
3 Кононець Анастасія Носівський  р-н МОН ДЮСШ 14.01.2004 2.07.4 18 Шиша Н.О.
4 Кобиш Діана Н-Сіверський, МОН, ДЮСШ 11.09.2005 2.10.8 15 Розсохач І.М.
5 Куропаткіна Аліна Н-Сіверський, МОН, ДЮСШ 25.02.2005 2.17.6 13 Бренз А.М.
6 Чобану Єлізавета Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 19.02.2005 2.22.1 11 Куц А.С.
7 Лень Софія Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.01.2005 2.27.1 9 Куц А.С.
Стрибки у довжину дівчата
1 Панюкова Бажена Прилуки МОН ДЮСШ 24.03.2004 4.56 І-юн 24 Бобровська О.А.
2 Рогова Дар»я Менський р-н,МОН ДЮСШ 11.01.2006 4,18 ІІ-юн 21 Терпицька І.Л.
3 Лимар Яна Прилуки МОН ДЮСШ 24.04.2005 4.10 ІІ-юн Ос Ракетський А. І.
4 Пташник Анастасія Прилуки МОН ДЮСШ 30.08.2005 3.90 ІІ-юн 18 Ракетський А. І.
5 Климович Валерія Менський р-н,МОН ДЮСШ 09.11.2005 3.87 ІІ-юн 15 Терпицька І.Л.
6 Самусь Анастасія Козелецький р-н МОН ДЮСШ 15.12.2005 3.85 ІІ-юн 13 Шарак О.В.
7 Середжимова Марія Козелецький р-н МОН ДЮСШ 09.04.2005 3.83 ІІ-юн 11 Шарак О.В.
8 Юркевич Діана Носівський  р-н МОН ДЮСШ 21.03.2004 3.81 ІІ-юн 9 Шиша Н.О.
9 Киндюшенко Мирослава Носівський  р-н МОН ДЮСШ 01.09.2005 3.58 ІІІ-юн 7 Шиша Н.О.
Стрибки у висоту дівчата
1 Майстренко Вікторія Менський р-н, ОДЮСШ з ОВС 23.10.2004 155 ІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 Ткаченко Катерина Менський р-н,»МОН» ДЮСШ 16.01.2005 150 ІІ 21 Терпицька І.Л.
3 Дубіль Алевтина Прилуцький р-н МОН ДЮСШ 11.05.2005 140 ІІІ 18 Чекалін С.П
4 Молочко Катерина Менський р-н,»МОН» ДЮСШ 07.12.2005 125 ІІ-юн 15 Терпицька І.Л.
5 Шевченко Анастасія Менський р-н 18.09.2006 125 ІІ-юн 13 Таратухіна Н.П.
Штовхання ядра (3 кг) дівчата         
1 Соломенник Вікторія Менський р-н МОН ДЮСШ 09.04.2004 8,41 І-юн 24 Терпицька І.Л.
2 Люткевич Анна Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 11.09.2004 7,22 ІІ-юн 21 Малашенко І.О
3 Никифоренко Алена Корюківський р-н МОН ДЮСШ 11.05.2004 7,04 ІІ-юн 18 Сахута А.О
4 Римар Марина Козелецький р-н МОН ДЮСШ 28.05.2004 6,53 ІІІ-юн 15 Горбач К.В.
5 Бреус Марія Чернігів ОДЮСШ з ОВС 31.03.2005 6,18 ІІІ-юн 13 Порядіна В.В.
Малишенко Юлія Корюківський р-н МОН ДЮСШ 10.04.2004 DNS Кукуюк М,Д.
Балашко Аліна Бахмацький р-н МОН ДЮСШ 00.00.2005 DNS Небощицький Г.О
Метання спису (500 гр.) дівчата        
1 Римар Марина Козелецький р-н МОН ДЮСШ 28.05.2004 16,70 ІІІ-юн 24 Горбач К.В.
2 Бреус Марія Чернігів ОДЮСШ з ОВС 31.03.2005 15,48 б/р 21 Порядіна В.В.
3 Заярна Вікторія Козелецький р-н МОН ДЮСШ 09.04.2005 15,02 б/р 18 Шарак О.В
4 Башук Анжела Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 25.10.2005 13,64 б/р 15 Небощицький Г.О.
5 Блажко Аліна Бахмацький р-н,МОН.ДЮСШ 00.00.2005 10,50 б/р 13 Небощицький Г.О.
Метання диску (1 кг ) дівчата        
1 Соломенник Вікторія Менський р-н МОН ДЮСШ 09.04.2004 21,37 ІІ-юн 24 Терпицька І.Л.
2 Заярна Вікторія Козелецький р-н МОН ДЮСШ 09.04.2005 12,30 б/р 21 Шарак О.В
 Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)    
 Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)     

 

 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий