Дорогі друзі!

Легкоатлетичний клуб «Атлант V2» щиро запрошує Вас взяти участь у масовому легкоатлетичному святі «Годинний біг»! Подія відбудеться 29 березня 2015 року на Красній площі м.Чернігова. З умовами реєстрації Ви можете ознайомитись на сайті змагань www.run.cn.ua

Долучайтесь до нас! Так приємно Ви ще не бігали!

 

6 комментариев

 1. Посмотрим по состоянии, но в планах есть побежать. Я уже зарегистрировался

 2. Сюрприз)))))) :

  Скиньте пожалуйста прямую ссылку на регистрацию!
  не могу найти!за ранее спасибо!)

 3. СЮРПРИЗ))))) :

  Хотел пробежать…готовился на этот старт…
  отправляют в АТО обратно(((всем удачи!)

 4. оргкомитет :

  Вже 29 березня Чернігів зустріне понад 130 професійних легкоатлетів та любителів бігу, які завітають до нашого міста на «Годинний біг». Спортивне свято збере гостей з 11 областей України, а також одного учасника з Франції, які позмагаються за призові медалі та подарунки від партнерів заходу.
  Головною метою «Годинного бігу» є привернення уваги широкого загалу до здорового способу життя та популяризація бігу. Окрім цього, організатори подбали і про благодійну складову події. Будучи некомерційним проектом, «Годинний біг» збирає кошти на допомогу дитячому відділенню Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні.
  Організатори події щиро запрошують усіх чернігівців прийти на алею Героїв об 11:00 цієї неділі та повболівати за своїх земляків та гостей міста. Долучайся до дійства та отримай заряд позитивної енергії та мотивації на рік вперед разом з «Годинним бігом»!

  Більше інформації на сайті http://www.run.cn.ua

Leave a Comment