Чемпіонат області з легкої атлетики серед ДЮСШ

 

19 квітня 2017 р.

м.Чернігів

 

Результати (скачати)

 

РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ

МісцеКомандиОчки
1Обл. ДЮСШ з ОВС405,00
2КПНЗ ДЮСШ “Атлет”399,00
3ДЮСШ м.Прилуки373,00
4ДЮСШ Прилуцького району366,00
5КДЮСШ м.Ніжин363,00
6Новгород-Сіверська КДЮСШ335,00
7Менська ДЮСШ333
8КПНЗ ДЮСШ Носівська325
9Бахмацька ДЮСШ323
10Козелецька ДЮСШ311
11КДЮСШ №1 м.Чернігів307
12Сновська ДЮСШ275
13Борзнянська ДЮСШ266
14КДЮСШ № 2 м.Чернігів248
15Корюківська ДЮСШ206
16ДЮСШ “Україна” Чернігів174
17Коропська ДЮСШ149
18Ріпкинська ДЮСШ72
19ЧО ДЮСШ “Олімп”54

 

Особисті результати

 ЮНАКИ       
100м 2001 – 2002 р.н.         
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Довгий ДенисДЮСШ “Атлет”12.06.2001.10.9 ф-11.1І36Шульга О.П.
2Бован Олексійобл.ДЮСШ олімпійських видів21.08.2001.11.3. ф-11.3ІІ33Луценко В.В.
3Вовк ДанилоДЮСШ “Атлет”16.05.2001.11.3 ф-11.5ІІ30Варда А.Є.,Вятіорець С.Є, Середа С.С.
4Каранда Микитаобл.ДЮСШ олімпійських видів25.01.2002. 11.5. ф-11.8ІІ27Масюк А.М., Хорт Т.М.
5Осаревич  В”ячеславДЮСШ “Атлет”18.05.2001.11.7 ф.-12.1ІІІ25Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6Олешко ПавлоКПНЗ “ДЮСШ” м.Носівка12.07.2002.11.8. ф.-12.3ІІІ23Шиша Н.О.
7Чередніченко ОлександрКоропська ДЮСШ26.02.2001.11.7.ф.-12.5ІІІ21Лучко В.Л.
8Маруженко БогданДЮСШ “Атлет”25.01.2001.11.8.ф.-12.6ІІІ19Корецька С.М.
9Чайка АндрійДЮСШ “м. Ніжин15.12.2002.12.0ІІІ16Кремез О.М,. Кремез М.Пр.
10Шульга Дмитрообл.ДЮСШ олімпійських видів22.04.2002.12.0ІІІ15Масюк А.М.
11Горбач ОлександрПрилуцька районна ДЮСШ28.10.2001.12.1І-юн14Чекалін С.П,, Куц А.С.
12Гулек ДмитроНовгород-Сіверська ДЮСШ30.10.2002.12.2І-юн13Клименко В.В.
13Волощук АндрійПрилуцька районна ДЮСШ26.02.2001.12.2І-юн12Чекалін С.П.
14Мишура ОлегКДЮСШ № 107.12.2001.12.2І-юн11Красільник Т.С.
15Михайленко ОлександрКозелецька ДЮСШ2001.12.3І-юн10Потебня Л.І,
16Кузін ІгорДЮСШ “Атлет”16.02.2001.12.3І-юн9Корецька С.М.
17Дмитрик РостиславКоропська ДЮСШ10.02.2002.12.7ІІ-юн8Лучко В.Л.
18Ніколаєнко КирилоДЮСШ “Атлет”26.01.2002.12.7ІІ-юн7Вятіорець С.Є., Середа С.С.
19Василенко ДмитроДЮСШ “Атлет”29.09.2001.12.9ІІ-юн6Корецька С.М.
20Пасіка ВладиславДЮСШ м. Носівка09.10.2002.13.0ІІ-юн5Шиша Н.О.
пк.Маслюк ДенисКДЮСШ № 12000.11.8ІІІОвчаренко І.М.
пк.Землинський БогданДЮСШ “Атлет”18.10.2000.11.9ІІІШульга О.П.
пк.Харитонов СергійКДЮСШ “Україна”01.06.1988.12.2.І-юнКузьомко Л.М.
100м 2003 р.н. і мол.         
1Гавриленко МаксимКДЮСШ № 212.06.2003.11.9.ф.-11.8.ІІІ36Шевчук О.Л.
2Бистревський ІгорДЮСШ “Атлет”17.01.2003.11.9.ф.-12.0.ІІІ33Вятіорець С.Є,Середа С.С.
3Осіпов ІлляДЮСШ “Атлет”04.11.2003.12.0.ф.-12.2.ІІІ30Мачульний С.В.
4Бут НікітаДЮСШ “Атлет”04.06.2004.12.4.ф.-12.5.І-юн27Мачульний С.В.
5Леута НазарПрилуцька районна ДЮСШ18.05.2004.12.4.ф.-12.6.І-юн25Куц А.С, Бойко В.С.
6Ященко МаксимНіжинська ДЮСШ18.04.2003.12.4.ф.-12.6.І-юн23Кремез О.М,, Кремез М.Пр.
7Джеваженко ОлександрПрилуцька районна ДЮСШ04.11.2004.12.5.ф.-І-юн21Чекалін С.П.
8Громов АндрійКозелецька ДЮСШ12.12.2003.12.6.ІІ-юн19Шарак О.В.
9Сироватко МаксимКДЮСШ № 201.02.2003.12.6.ІІ-юн16Шевчук О.Л.
10Крищенко СергійКозелецька ДЮСШ18.05.2003.12.6.ІІ-юн15Шарак О.В.
11Касян БогданНосівка ДЮСШ01.01.2004.12.9.ІІ-юн14Бочок В.А.
12Фень АндрійДЮСШ08.05.2004.13.1.ІІІ-юн13Бобровська О.А.
13Руденко РоманКДЮСШ м. Чернігів18.06.2003.13.3.ІІІ-юн12Антонова В.Г.
14Глушенок ІлляКДЮСШ № 107.01.2004.13.4.ІІІ-юн11Антонова В.Г.
15Петренко МаксимПрилуцька районна ДЮСШ22.05.2003.13.6.ІІІ-юн10Куц А.С, Бойко В.С.
16Савоста МаксимДЮСШ м. Сновськ,Чернігівська обл.18.09.2003.13.6.ІІІ-юн9Івлєв В.Ю.
17Тунік ДмитроКДЮСШ № 12003.13.7.ІІІ-юн8Беркут Н.П.
18Лобуренко АртемКДЮСШ № 218.12.2003.13.8.ІІІ-юн7Шевчук О.Л.
19Костюченко ДаніілКорюківська ДЮСШ2003.14.1.б/р6Сакута А.О.
20Данцлов НікітаДЮСШ м.Сновськ, Чернігівська обл.09.10.2004.14.2.б/р5Івлєв В.Ю.
21Салівон Владиславобл.ДЮСШ олімпійських видів15.09.2005.14.6.б/р4Салівон О.П.
22Ващенко ОлегКДЮСШ № 12004.15.5.б/р3Беркут Н.П.
23Нощенко Артемобл.ДЮСШ олімпійських видів04.11.2006.15.8.б/р2Салівон О.П.
24Артеменко Ярославобл.ДЮСШ олімпійських видів05.11.2008.16.2б/р1Салівон Р.П.
ос.Черніченко ЄвгенійДЮСШ “Атлет”06.01.2004.12.3.І-юнШульга О.П.
ос.Мироненко Ярославобл.ДЮСШ олімпійських видів2005.12.3.І-юнТаратухіна Н.П.
200м 2001 – 2002 р.н.         
1Довгий ДенисДЮСШ “Атлет”12.06.2001.23.3ІІ36Шульга О.П.
2Бован Олексійобл.ДЮСШ21.08.2001.23.4.ІІ33Луценко В.В.
3Каранда Микитаобл.ДЮСШ з олімпійських видів25.01.2002.24.4.ІІІ30Хорт Т.М.
4Осаревич ВячеславДЮСШ “Атлет”18.05.2001.25.0.ІІІ27Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
5Олешко ПавлоНосівська ДЮСШ12.07.2002.25.5.ІІІ25Шиша Н.О.
6Курилов ОлександрсандрНовгород-Сіверська ДЮСШ31.03.2002.25.8.І-юн23Клименко В.В.
7Гульок ДмитроНовгород-Сіверська ДЮСШ30.10.2002.26.0.І-юн21Клименко В.В.
8Чугуй Богданобл.ДЮСШ з олімпійських видів20.07.2001.26.4.І-юн19Луценко В.В.
9Дмитрик РостиславКоропська ДЮСШ10.02.2001.26.5.І-юн16Лучко В.Л.
10Пасіка ВладиславНосівська ДЮСШ09.10.2002.28.0.ІІІ-юн15Шиша Н.О.
пк.Чернобай Миколаобл.ДЮСШ з олімпійських видів07.03.2000.23.3.ІІМасюк А.М.
пк.Кравець Максимобл.ДЮСШ з олімпійських видів08.04.1984.24.9.ІІІЛуценкоВ.В.
Свердлов ЄвгенійМенська ДЮСШ06.02.2001.DNSТрепол А.М. А.М.
Чередніченко ОлександрКоропська ДЮСШ26.05.2001.DNS Лучко В.Л.В.Л.
Ткаченко КостянтинДЮСШ “Атлет”12.10.2002.DNSШульга О.П.О.П.
Вовк ДанилоДЮСШ “Атлет”16.05.2001.DNSВарда А.Є.,ВятА.Є., Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Дубина ВадимКДЮСШ № 1 м. Чернігів13.05.2002.DNS Овчаренко І.М.
Землинський БогданДЮСШ “Атлет”18.10.2000.DNSШульга О.П.
200 м2003р.н. і мол.
1Бистревський ІгорДЮСШ “Атлет”17.01.2003.24.5.ІІІ36Вятіорець С.Є,Середа С.С.
2Гавриленко МаксимКДЮСШ № 212.06.2003.24.9.ІІІ33Шевчук О.Л.
3Черніченко ЄвгенійДЮСШ “Атлет”06.01.2004.26.1.І-юн30Шульга О.П.
4Сироватко МаксимКДЮСШ 2 “01.02.2003.26.5.І-юн27Шевчук О.Л.
5Ященко МаксимНіжинська ДЮСШ18.04.2003.27.1.ІІ-юн25Кремез О.М,, Кремез М.Пр.
6Леута НазарПрилуцька районна ДЮСШ18.04.2004.27.1.ІІ-юн25Куц А.С, Бойко В.С.
7Крапивний ДанилоДЮСШ м. Сновськ,Чернігівська обл.02.03.2005.27.5.ІІ-юн23Івлєв В.Ю.
8Глушенок ІлляДЮСШ № 1 м. Чернігів07.01.2004.28.7б/р21Антонова В.Г.
9Лизогуб ДенисДЮСШ м. Сновськ,Чернігівська обл.01.03.2003.28.9.б/р19Івлєв В.Ю.
10Петренко МаксимПрилуцька районна ДЮСШ22.05.2003.29.1.б/р16Куц А.С, Бойко В.С.
11Руденко РоманКДЮСШ № 1 м. Чернігів29.1.б/р15Антонова В.Г.
12Лобуренко АртемКДЮСШ № 2 м. Чернігів18.12.2003.29.7.б/р14Шевчук О.Л.
13Донцов НікітаДЮСШ м.Сновськ, Чернігівська обл.09.10.2004.30.0.б/р13Івлєв В.Ю.
14Билюба АртемДЮСШ “Україна”26.12.2005.30.3.б/р12Лагункова Н.М.
15Триголосов ДенисДЮСШ “Україна”26.11.2005.33.2.б/р11Лагункова Н.М.
Ващенко ОлегКДЮСШ № 1 м. Чернігів2004.DNSБеркут Н.П.
Тунік ДмитроКДЮСШ № 1 м. Чернігів2003.DNSБеркут Н.П.
400м2001 – 2002 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Здор ДмитроКДЮСШ № 1 м.Чернігів06.09.2001.59.4.І-юн36Овчаренко І.М.
2Анищенко ДенисДЮСШ м. Сновськ, Чернігівська обл09.06.2001.59.9.ІІ-юн33Ладинов Є.О.
3Курилов ОлександрНовгород-Сіверська ДЮСШ31.03.2002.1.03.4ІІІ-юн30Клименко В.В.
4Морарі ДмитроМенська ДЮСШ04.09.2002.1.17.4.б/р27Трєпач А.М.
пк.Дворніков АндрійДЮСШ “Атлет”06.01.1995.56.4.І-юнВятіорець С.Є,Середа С.С
пк.Секера ДмитроКДЮСШ № 1 м.Чернігів1999.57.1.І-юнОвчаренко І.М.
400м2003 р.н. і мол.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Тарасенко ВіталійДЮСШ з олімпійських видів04.12.2004.58.0.І-юн36Луценко В.В.
2Сидоренко ОлексійКДЮСШ № 1 м. Чернігів16.05.2004.1.01.8.ІІІ-юн33Беркут Н.П.
3Мархай ЯківКПНЗ”ДЮСШ” м.Носівка20.07.2003.1.02.3.ІІІ-юн30Бочок В.А.
4Яценко ДанилоДЮСШ2004.1.02.8.ІІІ-юн27Баровська О.А.
5Калюжний АртемМенська ДЮСШ25.04.2003.1.03.4.ІІІ-юн25Кал.жна Т.В.
6Крапивний ДанилоДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл.02.03.2005.1.08.7.б/р23Івлєв В.Ю.
7Бей ІгорКДЮСШ № 1 м. Чернігів22.07.2003.1.09.2.б/р21Беркут Н.П.
8Лизогуб Денис ДЮСШ м. Сновськ,Чернігівська обл01.03.2003.1.09.7б/р19Івлєв В.Ю.
9Карпухін ОлександрНовгород-Сіверська ДЮСШ09.09.2004.1.12.4.б/р16Бренз М.Н.
10Костюченко ДаніілКорюківська ДЮСШ2003.1.16.3.б/р15Сакута А.О.
11Савоста МаксимДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл.12.02.2003.1.17.5.б/р14Івлєв В.Ю.
12Кравченко ДмитроБорзнянська ДЮСШ07.11.2004.1.31.2.б/р13Сіменок М.М.
800м 2001 – 2002 р.н.         
1Бориско ДенисКоропська ДЮСШ12.12.2003.2.20.9.І-юн36Лучко В.Л.
2Істінов ДмитроДЮСШ “Україна” м. Чернігів2001.2.21.2.І-юн33Лагункова Н.М.
3Ніколайчук БогданКорюківська ДЮСШ2001.2.22.9.І-юн30Лисік Роман
4Ходос Богданобл.ДЮСШ з олімпійських видів06.04.2002.2.23.2.І-юн27Луценко В.В.
5Ступаченко АндрійКДЮСШ № 1 м. Чернігів01.03.2002.2.25.4.І-юн25Овчаренко І.М.
6Мельник МаксимКПНЗ”ДЮСШ” м.Носівка23.11.2002.2.25.6.І-юн23Бочок  В.А,Поночевний
7Куропаткін ВладиславНовгород-Сіверська ДЮСШ25.08.2002.2.41.1.ІІІ-юн21Бренз М.Н.
8Чернявський РоманМенська ДЮСШ10.02.2002.2.43.7.ІІІ-юн19Трєпач А.М.
пк.Кравцов Сергійобл.ДЮСШ з олімпійських видів27.11.2000.2.11.6.ІІІЛуценко В.В.
Брика БогданДЮСШ “Атлет”01.06.2001.DNSВятіорець С,Є,Середа С.С
800м 2002 р.н. і мол.2003 і мол. 
1Єрко ВладиславРіпкинська ДЮСШ03.03.2004.2.17.5.ІІІ36Дубоносова Н.М.
2Юрченко АнтонКозелецька ДЮСШ16.12.2003.2.19.0.ІІІ33Шарак О.В.
3Ніколаєв ВладиславКДЮСШ № 1 м. Чернігів08.07.2003.2.28.7.І-юн30Антонова В.Г.
4Задніпряний ДмитроБахмацька ДЮСШ28.10.2004.2.29.9.І-юн27Малашенко І.О.
5Ханик СергійНовгород-Сіверська ДЮСШ13.01.2005.2.30.6.ІІ-юн25Бренз М.Н.
6Наумчик РоманКорюківська ДЮСШ04.07.2003.2.41.0.ІІІ-юн23Сахута А.О.
7Городнянський ДаніілНовгород-Сіверська ДЮСШ01.03.2005.2.50.4.б/р21Розсохач І.М.
8Хамко ВіталійКорюківська ДЮСШ2005.2.55.3.б/р19Сакута А.О.
9Чобатарьов ВладиславНовгород-Сіверська ДЮСШ23.05.2006.2.58.0.б/р16Розсохач І.М.
10Малюга ДмитроДЮСШ “Україна” м.Чернігів02.12.2005.3.01.0.б/р15Лагункова Н.М.
Бабич ДмитроКорюківська ДЮСШ29.06.2003.DNFСахута А.О.
1500м 2001 – 2002 р.н.
1Назаренко ІгорКозелецька ДЮСШ29.04.2002.4.44.9.ІІІ36Шарак О.В.
2Грищенко ВалерійДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл.12.01.2001.4.45.5.ІІІ33Лакадинов Є.О.
3Котков ВладиславНовогород-Сіверська  ДЮСШ06.02.2002.5.01.9.І-юн30Бренз А.Н.
4Рябуха РоманНовогород-Сіверська  ДЮСШ06.05.2002.5.06.6.ІІ-юн27Клименко В.В.
5Сущенко ВладиславБорзнянська ДЮСШ24.12.2002.5.07.3.ІІ-юн25Купер С.Г.
6Шугалій ВолодимирБорзнянська ДЮСШ26.01.2002.5.09.8.ІІ-юн23Романенко Р.О.
7Кравченко ПавлоДЮСШ з олімпійських видів22.06.2001.5.12.9.ІІ-юн21Луценко В.В.
8Чирва МаксимБахмацька ДЮСШ2002.5.17.7.ІІ-юн19Малашенко І.О.
9Реховський ПавлоНовогород-Сіверська  ДЮСШ04.07.2002.5.27.6.ІІІ-юн16Клименко В.В.
10Тимошенко МаксимДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл.14.08.2001.5.27.6.ІІІ-юн15Лахадинов Є.О.
пк.Лисиця ДмитроНовогород-Сіверська  ДЮСШ25.10.2000.4.42.6.ІІІКлименко В.В.
1500м 2003 р.н. і мол.
1Береговий АртурРіпки “Колос”07.04.2003.5.18.5.ІІ-юн36Дубоносова Н.М.
2Чалюк МаксимКДЮСШ “Атлет”22.11.2003.5.38.8.ІІІ-юн33Вітяорець С.Є,Середа С.С, Корецька С.М.
3Пілієв АрсенБорзнянська ДЮСШ22.08.2003.5.40.2.ІІІ-юн30Купер С.Г.
4 ос.Петренко РусланКДЮСШ № 1 м. Чернігів11.08.2005.5.40.6.ІІІ-юнБеркут Н.П.
5Качура АртемДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл.26.09.2003.5.55.4.б/р27Івлєв В.Ю.
Стрибки у довжину юнаки 1998 – 99 р.н. , 2001-2002 р.н.        
1Горбач ОлександрПрилуцька районна ДЮСШ28.10.2001.5.90.ІІІ36Чекалін С.П.,Куц А.С.
2Кучеренко БогданДЮСШ з олімпійських видів23.07.2001.5.70.І-юн33Луценко В.В.
3ос.Нога РоманПрилуцька районна ДЮСШ02.04.2002.5.66.І-юнМачульний Є.В.
4Данилко СергійНосівська ДЮСШ29.12.2001.5.60.І-юн30Шиша Н.О.
5Шульга ДмитроДЮСШ з олімпійських видів22.04.2002.5.56.І-юн27Масюк А.М.
6Кобезький СергійБахмацька ДЮСШ2002.5.40.І-юн25Білич О.Л.
7Кудлай ПавлоДЮСШ м. Прилуки07.08.2001.5.19.ІІ-юн23Мачульний Є.В.
8Маруженко БогданДЮСШ “Атлет”25.01.2001.5.04.ІІ-юн21Корецька С.М.
9Волощук АндрійПрилуцька районна ДЮСШ26.02.2001.5.02.ІІ-юн19Чекалін С.П.
10Гапон АндрійДЮСШ м. Прилуки06.09.2002.5.00.ІІ-юн16Мачульний Є.В.
11Криворучко МиколаДЮСШ “Атлет”22.05.2002.4.38.ІІІ-юн15Середа О.А.
Колодій ДмитроДЮСШ “Олімп”2001.Лахадинов Є.О.
Кузін ІгорДЮСШ “Атлет”16.02.2001.Корецька С.М.
Чепінога ДмитроДЮСШ м. Прилуки04.05.2001.Мачульний Є.В.
Василенко ДмитроДЮСШ “Атлет”29.09.2001.Корецька С.М.
Стрибки у довжину юнаки 2000 – 01 р.н., 2003 р.н. і мол.        
1Черенков НікітаБахмацька ДЮСШ2003.5.53.І-юн36Іванько Ю.Б.
2Рутта ОлегДЮСШ з олімпійських видів02.02.2003.5.39.І-юн33Таратухіна Н.П.
3Касян БогданКПНЗ”ДЮСШ” м.Носівка01.01.2004.4.76.ІІ-юн30Бочок В.А.
ос.Минко ДмитроДЮСШ м. Прилуки15.06.2006.4.75.ІІ-юнМачульний Є.В.
5Мироненко ЯрославДЮСШ з олімпійських видів2005.4.52.ІІІ-юн27Таратухіна Н.П.
6Бабич ДмитроДЮСШ м.Корюківка29.06.2003.4.65.ІІІ-юн25Сахута А.О.
7Рекунов РоманДЮСШ з олімпійських видів20.03.2004.4.65.ІІІ-юн23Таратухіна Н.П.
8Бродський ЯнДЮСШ з олімпійських видів18.03.2005.4.60.ІІІ-юн21Таратухіна Н.П.
9Петренко РусланКДЮСШ № 1 м. Чернігів11.08.2005.4.48.ІІІ-юн19Беркут Н.П.
10Наумчик РоманДЮСШ м.Корюківка04.07.2003.4.44.ІІІ-юн16Сахута А.О.
11Хомко ВіталійДЮСШ м.Корюківка2005.4.15.ІІІ-юн15Сахута А.О.
12Казанін МатвійКДЮСШ № 1 м. Чернігів10.05.2007.3.67.б/р14Беркут Н.П.
13Нощенко АртемДЮСШ м.Прилуки04.11.2006.3.54.б/р13Салівон Р.П.
Клименко ОлександрКозелецька ДЮСШ25.03.2004.Шарак О.В.
Салівон ВладиславДЮСШ м.Прилуки15.09.2005.Салівон Р.П.
Потрійний 2001-2002 р.н.
1Нога РоманДЮСШ м.Прилуки02.04.2002.12.46.ІІІ36Мачульний Є.В.
2Анищенко ДенисДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл.09.06.2001.11.40.ІІ-юн30Лахадинов Є.О.
3Чайка АндрійКДЮСШ м.Ніжин15.12.2002.11.27.ІІ-юн30Кремез О.М,Кремез М.Пр.
4Ніколаєнко КирилоДЮСШ “Атлет”26.01.2002.11.03.ІІ-юн27Вітяорець С..
5Кудлай ПавлоДЮСШ м.Прилуки07.08.2001.10.96.ІІІ-юн25Мачульний Є.В.
6Данилко СергійДЮСШ м.Носівка29.12.2001.10.92.ІІІ-юн23Шиша Н.О.
7Лісовський АнтолнтонКозелецька ДЮСШ14.02.2002.10.85.ІІІ-юн21Шарак О.В.
Чепінога ДмитроДЮСШ м.Прилуки04.05.2001.Мачульний Є.В.
Потрійний 2003 р.н. і мол.
1Громов АндрійКозелецька ДЮСШ12.12.2003.11.36.ІІ-юн36Шарак О.В.
2Рутта ОлегДЮСШ з олімпійських видів02.02.2003.10.80.ІІІ-юн33Таратухіна Н.П.
3Лесенко ДмитроДЮСШ м.Прилуки15.06.2006.10.15.ІІІ-юн30Мачульний Є.В.
4Петренко РусланКДЮСШ № 1 м. Чернігів11.08.2005.9.71.б/р27Беркут Н.П.
Бут НікітаДЮСШ м.Прилуки04.06.2004.Мачульний Є.В.
Штовхання ядра юнаки 2001-2002 р.н.
1Прохоров СергійКДЮСШ м. Ніжин22.01.2001.12.36.ІІІ36Кремез О.М,Кремез М.Пр.
2Білецький ВладиславБахмацька ДЮСШ28.08.2002.10.94.ІІ-юн33Мартиненко Г.П.
3Бондаренко АндрійКДЮСШ м. Ніжин06.08.2001.9.80.ІІ-юн30Кремез О.М,Кремез М.Пр.
4Злобінцев ДмитроДЮСШ м. Носівка2002.9.12.ІІІ-юн27Тортешник М.І.
5Щербина ЯрославДЮСШ “Атлет”20.10.2002.9.10.ІІІ-юн25Середа О.А.
6Биковець ОлександрДЮСШ з олімпійських видів12.11.2002.8.58.ІІІ-юн23Порядіна В.В.
7Тимошенко МаскимДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл.14.08.2001.8.40.ІІІ-юн21Лахадинов Є.О.
8Никифоренко ВасильДЮСШ м. Корюківка02.03.2001.8.09.ІІІ-юн19Кукуюк М.Д.
ос.Космач ДмитроДЮСШ м. Корюківка05.06.2002.Кукуюк М.Д.
Штовхання ядра юнаки 2003 р.н. і мол.
1Тарасенко МаксимПрилуцька районна ДЮСШ08.05.2003.11.93.І-юн36Гавриленко В.П.
2Тищенко БогданДЮСШ з олімпійських видів24.01.2003.11.83.І-юн33Таратухіна Н.П.
3Сухий ДмитроДЮСШ м. Корюківка17.03.2003.11.78.І-юн30Кукуюк М.Д.
4Джеваженко ОлександрПрилуцька районна ДЮСШ04.11.2004.10.48.ІІ-юн27Чекалін С.П.
5Капустин МаксимДЮСШ з олімпійських видів17.08.2003.10.45.ІІ-юн25Таратухіна Н.П.
6Калініченко ОлександрДЮСШ м. Ніжин06.05.2003.10.45.ІІ-юн23Кремез О.М,Кремез М.Пр.
7Кот ДмитроДЮСШ м. Носівка27.01.2004.10.16.ІІ-юн21Тортешник М.І.
8Кутик НікітаДЮСШ з олімпійських видів10.08.2005.9.64.ІІ-юн19Таратухіна Н.П.
9Чирва СтаніславДЮСШ з олімпійських видів01.07.2005.8.20.ІІІ-юн16Таратухіна Н.П.
10Милейко РоманДЮСШ м. Корюківка23.04.2004.8.07.ІІІ-юн15Кукуюк М.Д.
11Олійник МихайлоДЮСШ м. Корюківка13.01.2003.7.85.б/р14Кукуюк М.Д.
12Комов СтаніславМенська ДЮСШ2006.6.98.б/р13Терпицька Г.Л.
13Применко ЄвгенДЮСШ м. Носівка11.05.2004.6.94.б/р12Тортешник М.І.
ос.Киричак ВладиславДЮСШ м. Корюківка23.09.2003.Кукуюк М.Д.
Метання спису юнаки 2001-2002 р.н.
1Остапчук ІлляДЮСШ м. Бахмач02.01.2001.36.65.І-юн36Небощицький Г.О.
2Тимченко АндрійДЮСШ м. Бахмач13.05.2001.29.80.ІІ-юн33Небощицький Г.О.
Метання спису юнаки 2003 р.н. і мол.
1Лисенко АнтонДЮСШ м. Бахмач04.07.2003.44.00.ІІІ36Небощицький Г.О.
2Кучер МаксимДЮСШ м. Носівка20.01.2003.42.04.ІІІ33Тортешник М.І.
3Бойко МикитаДЮСШ з олімпійських видів18.04.2003.36.00.ІІ-юн30Порядіна В.В.
4Дубель ЯрославДЮСШ м. Носівка17.04.2004.35.55.ІІ-юн27Борисенко О.В.
5Кушнір ІванДЮСШ м. Носівка02.01.2003.34.00.ІІ-юн25Борисенко О.В.
6Ладоха ВладиславДЮСШ з олімпійських видів12.09.2004.32.35.ІІ-юн23Порядіна В.В.
7Саєвський ІлляДЮСШ м. Бахмач01.08.2006.29.11.ІІ-юн21Небощицький Г.О.
8Адаменко ЮрійДЮСШ м. Борзна08.12.2003.26.45.ІІІ-юн19Романенко Р.О.
9Стогов СергійДЮСШ м. Бахмач12.10.2005.25.75.ІІІ-юн16Небощицький Г.О.
Стрибок в висоту 2001-2002         
1Капленко БогданДЮСШ Прилуцького р-ну01.08.2001170ІІІ36Жук Є.В.
2Мордашко БогданМенська ДЮСШ?.?.2001170ІІІ33
3Петренко АнатолійДЮСШ Прилуцького р-ну24.07.2002155І-юн30Чекалін С.П.
4Огієнко МаксимДЮСШ Прилуцького р-ну11.05.2002140ІІ-юн27Гавриленко В.Г.
Стрибок в висоту 2003 і мол.         
1Лесик ДенисДЮСШ Прилуцького р-ну04.10.2003150ІІ-юн36Чекалін С.П.
2Бродский ЯнДЮСШ з олімпійських видів18.03.2005150ІІ-юн33Таратухіна Н.П.
3Рекунов РоманДЮСШ з олімпійських видів20.03.2004140ІІ-юн30Таратухіна Н.П.
Естафета 100+200+300+400м юнаки
1Кучеренко БогданДЮСШ з олімпійських видів2.11.5.б/р72
Каранда МикитаДЮСШ з олімпійських видів
Тарасенко ВіталійДЮСШ з олімпійських видів
Бовки ОлексійДЮСШ з олімпійських видів
2Вовк ДанилоДЮСШ “Атлет”2.12.6.б/р60Вятіорець С.Є,Середа С.С
Довгий ДенисДЮСШ “Атлет”Шульга О.П.
Осаревич ВячеславДЮСШ “Атлет”Вятіорець С.Є,Середа С.С
Бистревський ІгорДЮСШ “Атлет”Вятіорець С.Є,Середа С.С
3Капленко БогданДЮСШ м. Прилуки2.23.1.б/р50Жук Є.В,Чекалін С.П,Куц А.С
Джеваженко ОлександрДЮСШ м. ПрилукиЖук Є.В,Чекалін С.П,Куц А.С
Валащук АндрійДЮСШ м. ПрилукиЖук Є.В,Чекалін С.П,Куц А.С
Горбач ОлександрДЮСШ м. ПрилукиЖук Є.В,Чекалін С.П,Куц А.С
4Громов АндрійДЮСШ м. Козелець2.24.5.б/р40Шарак О.В.
Михайленко ВладиславДЮСШ м.КозелецьШарак О.В.
Крищенко СергійДЮСШ м. КозелецьШарак О.В.
Юрченко АнтонДЮСШ м.КозелецьШарак О.В.
5Котов В.ДЮСШ м. Новгород-Сіверський2.28.1.б/р34Клименко В.В,Бренз А.Н.
Рябуха Р. ДЮСШ м. Новгород-СіверськийКлименко В.В,Бренз А.Н.
Куропаткін В.ДЮСШ м.Новгород.СіверськийКлименко В.В,Бренз А.Н.
Гуляк Д, Курилов А.ДЮСШ м. Новгород-СіверськийКлименко В.В,Бренз А.Н.
6Сердюк ОлександрКДЮСШ № 22.29.0.б/р28Плиско Н.М, Шечук О.Л.
Лабуренко АртемКДЮСШ № 2Плиско Н.М, Шечук О.Л.
Сироватко МаксимКДЮСШ № 2Плиско Н.М, Шечук О.Л.
Гавриленко МаксимКДЮСШ № 2Плиско Н.М, Шечук О.Л.
7Крапивний Д.ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл.2.30.1.б/р22Лохадинов Є.О,Івлєв В.Ю.
Тимошенко М.ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл.Лохадинов Є.О,Івлєв В.Ю.
Тищенко Д.ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл.Лохадинов Є.О,Івлєв В.Ю.
Грищенко В.ДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл.Лохадинов Є.О,Івлєв В.Ю.
8Пасіка ВладиславДЮСШ м. Носівка2.30.2.б/р18
Олешко ПавлоДЮСШ м.Носівка
Мельник МаксимДЮСШ м. Носівка
Мархай ЯківДЮСШ м.Носівка
9Мишура ОлегКДЮСШ № 1 м. Чернігів2.32.6.б/р16
Дубина ВадимКДЮСШ № 1 м. Чернігів
Здор ДмитроКДЮСШ № 1 м. Чернігів
Сидоренко ОлексійКДЮСШ № 1 м. Чернігів
10Шугалій ВолодимирДЮСШ м. Борзна2.36.0.б/р14
Пілієв АрсенДЮСШ м.Борзна
Адаменко ЮрійДЮСШ м.Борзна
Сущенко ВладиславДЮСШ м.Борзна
11Бабич ДмитроДЮСШ м. Корюківка2.37.3.б/р12Сакута А.О, Лисік Р.М.
Наумчик РоманДЮСШ м. КорюківкаСакута А.О, Лисік Р.М.
Киска ВіталійДЮСШ м.КорюківкаСакута А.О, Лисік Р.М.
Ніколайчук БогданДЮСШ м.КорюківкаСакута А.О, Лисік Р.М.
Прохоров С.ДЮСШ м. НіжинКремез О.М,Кремез М.П.
Чайка Н.ДЮСШ м. НіжинКремез О.М,Кремез М.П.
Ященко М.ДЮСШ м. НіжинКремез О.М,Кремез М.П.
Мазур Д.ДЮСШ м. НіжинКремез О.М,Кремез М.П.
Кобезький СергійДЮСШ м. БахмачМалашенко І.О.
Задніпряний ДмитроДЮСШ м. БахмачМалашенко І.О.
Черенков НікітаДЮСШ м. БахмачМалашенко І.О.
Чирва МаксимДЮСШ м. БахмачМалашенко І.О.
Осіпов ІлляДЮСШ м. Прилуки
Чепінога ДмитроДЮСШ м. Прилуки
Гапон АндрійДЮСШ м. Прилуки
Кудлай Павло,Яценко Д.ДЮСШ м. Прилуки
ДІВЧАТА
100м 2001 – 2002р.н.         
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Буряк МаріяКПНЗ “ДЮСШ” м.Носівка03.06.2001.12.2.ф.-12.3.І36Бочок В.А,Панасенко Л.О.
2Прядко ХристинаДЮСШ м. Мена2001.12.5.ф.-12.4.І33Пушкаренко М.Г.
3Семко Дар’яДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл.27.09.2002.13.3.ф.-13.1.ІІ30Лахадинов Є.О.
4Капленко НадіяКДЮСШ м. Ніжин05.10.2001.13.4.ф.-13.3.ІІІ27Кремез О.М.,Кремез М.Пр
5Лемеш АнастасіяКДЮСШ ФСТ”Україна”11.11.2002.13.8.ф.-13.6.ІІІ25Плотіцин С.А.
6Сагайдачна ОленаКДЮСШ ФСТ”Україна”03.10.2002.13.9.ф.-13.7.ІІІ23Плотіцин С.А.
7Купрієць РусланаДЮСШ м. Козелець03.09.2002.13.1.ф.-13.9.ІІ21Шарак О.В.
8Кривошей АльонаДЮСШ м. Бахмач2002.14.3.ф.-14.1.І-юн19Мартиненко Г.П.
9Балог ВікторіяДЮСШ м. Борзна29.09.2001.14.4.І-юн16Кутер С.Г.
10Суспіна АнастасіяДЮСШ “Атлет” м. Чернігів17.07.2001.14.7.І-юн15Вятіорець С.Є.,Середа С.С
11Деркач ВалеріяКДЮСШ № 1 м. Чернігів08.11.2002.14.9.ІІ-юн14Красільник Т.С.
12Картак ВалеріяДЮСШ “Атлет” м. Чернігів10.01.2001.15.1.ІІ-юн13Шульга О.П
13Ковбаса КатеринаКДЮСШ № 2 м. Чернігів09.05.2002.15.2.ІІ-юн12Шевчук О.І.
14Тимченко Дар’яДЮСШ “Атлет” м. Чернігів06.04.2002.15.4.ІІ-юн11Корецька С.М.
15Коровяковська КсеніяДЮСШ “Атлет” м. Чернігів03.07.2001.16.1.б/р10Шульга О.П
16Марченко АнжелаДЮСШ “Атлет” м. Чернігів16.11.2002.16.2.б/р9Шульга О.П
пс.Максименко КатеринаКДЮСШ “Україна”22.11.1998.12.2.ІКузьомко Л.М,Кривоус Н.В.
пс.Шульга ЄвгеніяДЮСШ “Атлет” м. Чернігів13.09.1994.12.4.ІВятіорець С.Є.,Середа С.С
пс.Стецкова ТетянаКДЮСШ № 1 м. Чернігів09.03.2001.12.8.ІІКузьмко Л.М,,Красільник Т.С.
100м 2003 р.н. і мол.
1Буряк ЛіліяДЮСШ “Атлет” м. Чернігів11.03.2003.13.0.ф.-13.0.ІІ36Шульга О.П.
2Причиненко АннаДЮСШ м. Прилуки13.01.2003.13.5.ф.-13.2.ІІ33Бобрівська О.А.
3Біленька ІваннаДЮСШ м. Ніжин29.09.2005.13.6.ф.-13.4.ІІІ30Кремез О.М.,Кремез М.Пр
4Красільник ВіолеттаКДЮСШ № 1 м. Чернігів02.05.2005.13.7.ф.-13.6.ІІІ27Красільник Т.С.
5Тонконог ДіанаКПНЗ”ДЮСШ” м. Носівка09.10.2004.13.8.ф.-13.8.ІІІ25Бочок В.А.
6Олійник Анжелікаобл.ДЮСШ м. Чернігів10.08.2005.14.0.ф.-14.0.ІІІ23Луценко В.В.
7Мозгова АнгелінаДЮСШ “Атлет” м. Чернігів10.02.2006.14.0.ф.-14.1.ІІІ21Корецька С.М.
8Рогова Дар’яДЮСШ м. Мена11.01.2006.13.8.ІІІ19Терпицька І.Л.
10Лимар ЯнаДЮСШ м. Прилуки24.04.2005.14.1.І-юн16Ракетський А.І.
11Рябчун АнастасіяДЮСШ м. Корюківка15.08.2003.14.1.І-юн15Дисік Р.М.
12Майстат АнастасіяДЮСШ м. Борзна17.06.2004.14.1.І-юн14Кутер С.Г.
13Жук ОлександраДЮСШ м. Короп30.04.2005.14.2.І-юн13Лучко В.Л.
14Никифоренко АльонаДЮСШ м.Корюківка13.05.2004.14.2.І-юн12Сахута А.О.
15Лисик АннаДЮСШ м. Короп08.02.2005.14.3.І-юн11Лучко В.Л.
16Савицька ОленаДЮСШ м. Короп26.04.2003.14.3.І-юн10Березуєв М.В.
17Коршек АнастасіяКДЮСШ № 2 м. Чернігів11.04.2005.14.3.І-юн9Шевчук О.І.
18Семенець АнастасіяДЮСШ м. Прилуки06.08.2005.14.4.І-юн8Салівон Ю.П.
19Удалова ОлександраДЮСШ м. Короп21.06.2005.14.4.І-юн7Лучко В.Л.
20Ковтун ВікторіяПрилуцька районна ДЮСШ22.07.2005.14.5.І-юн6Куц А.С,. Бойко В.С.
21Сукач Дар’яКДЮСШ № 2 м. Чернігів15.06.2004.14.5.І-юн5Шевчук О.І.
22Каракостантиніва ВеронікаКДЮСШ № 2 м. Чернігів25.07.2006.14.5.І-юн4Шевчук О.І.
23Наталушко ВарвараКДЮСШ № 1 м. Чернігів28.02.2005.14.6.І-юн3Красильік Г.С.
24Костюк КарінаДЮСШ м. Короп08.04.2004.14.7.І-юн2Березуєв М.В.
ос.Мельник ІринаДЮСШ № 1 м.Чернігів17.04.2004.14.8.І-юнАнтонова В.Г.
25Харченко ВеронікаДЮСШ м. Короп20.04.2006.14.9.ІІ-юн1Лучко В.Л.
26Харина ВалеріяКДЮСШ № 1 м. Чернігів07.11.2003.15.0.ІІ-юнКрасільник Т.С.
27Виноградова ОльгаКДЮСШ № 1 м. Чернігів12.03.2004.15.5.ІІ-юнКрасільник Т.С.
28Полюшко ВалеріяДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл.17.09.2005.15.8.ІІІ-юнЛахадинов Є.О.
29Терпляча АннаДЮСШ м. Борзна19.09.2003.15.9.ІІІ-юнСіленок М.М.
30Сухобок МіланаДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл.08.05.2007.16.3.б/рЛахадинов Є.О.
31Авраменко АнастасіяДЮСШ м.Корюківка03.04.2005.16.4.б/рСахута А.О.
32Коваленко АннаДЮСШ “Атлет” м. Чернігів10.01.2004.17.2.б/рШульга О.П.
200м  2001 – 02 р.н.
1Сіренко КарінаДЮСШ м. Носівка06.02.2001.27.6.ІІІ36Папіна О.П.
2Сидорко Дар’яДЮСШ м. Прилуки2002.29.1.І-юн33Ракетський А.І.
3Ковбаса КатеринаКДЮСШ № 2 м. Чернігів09.05.2002.33.2.ІІІ-юн30Шевчук О.І.
4Столька НаталіяДЮСШ м. Борзна27.03.2002.33,2ІІІ-юн27Кутер С.Г.
5Марченко АенжелаКДЮСШ “Атлет”м.Чернігів16.11.2002.34.1.ІІІ-юн25Шульга О.П.
пс.Стецкова ТетянаКДЮСШ № 1 м. Чернігів09.03.2000.26.9.ІІКрасільник Т.С.
пс.Галаган Вікторіяобл.ДЮСШ м. Чернігів10.08.2000.31.5.ІІ-юнЛуценко В.В.
Руса ІринаКДЮСШ “Атлет”м.Чернігів11.01.2002.DNSШульга О.П.
Прядко КрістінаДЮСШ м. Мена2001.DNSПушкаренко М.Г.
Коровя’яковська КсеніяДЮСШ “Атлет” м. Чернігів03.07.2001.DNSШульга О.П.
200м  2003 р.н. і мол.
1Дворніченко ЯнаДЮСШ “Атлет” м. Чернігів20.07.2003.28.6.І-юн36Шульга О.П.
2Пригиненко АннаДЮСШ м. Бобровиця13.01.2003.28.9.І-юн33
3Олійник Анжелікаобл.ДЮСШ м. Чернігів10.08.2005.29.3.І-юн30Луценко В.В.
4Олійник БогданаКДЮСШ м. Прилуки14.08.2003.29.9.І-юн27Кремез О.М.,Кремез М.Пр
5Сукач Дар’яКДЮСШ № 2 м. Чернігів15.06.2004.30.0.І-юн25Шевчук О.І.
6Удалова ОлександраДЮСШ м. Короп21.06.2005.30.3.І-юн23Лучко В.Л.
7Тонконог ДіанаКПНЗ”ДЮСШ” м. Носівка09.10.2004.30.4.І-юн21Бочок В.А.
8Лисюк АннаДЮСШ м. Короп08.02.2005.30.5.І-юн19Лучко В.Л.
9Савицька ОльгаДЮСШ м. Короп26.04.2003.30.6.ІІ-юн16Березуєв М.В.
10Жук ОлександраДЮСШ м. Короп30.04.2005.30.9.ІІ-юн15Лучко В.Л.
11Каракостантиніва ВеронікаКДЮСШ № 2 м. Чернігів25.07.2006.31.0.ІІ-юн14Шевчук О.І.
12Нощенко ГалінаДЮСШ м. Прилуки27.06.2003.31.0.ІІ-юн13Гавриленко В.Г.
13Черевко АнастасіяКДЮСШ м. Ніжин06.02.2003.31.2.ІІ-юн12Кремез О.М.,Кремез М.Пр
14Коршек АнастасіяКДЮСШ № 2 м. Чернігів11.04.2005.31.6.ІІ-юн11Шевчук О.І.
15Лактюшина Надіяобл.ДЮСШ м. Чернігів26.02.2006.31.7.ІІ-юн10Таратухіна Н.П.
16Ковтун ВікторіяПрилуцька районна ДЮСШ22.07.2005.32.0.ІІ-юн9Куц А.С,. Бойко В.С.
17Семенець АнастасіяДЮСШ м. Прилуки06.08.2005.32.1.ІІІ-юн8Салівон Ю.П.
18Шевченко Анастасіяобл.ДЮСШ м. Чернігів17.07.2006.32.2.ІІІ-юн7Таратухіна Н.П.
19Тарасенко МаріяКПНЗ”ДЮСШ” м. Носівка11.04.2004.32.4.ІІІ-юн6Папіна О.П.
20Каленкова ТетянаДЮСШ”Олімп” м.Чернігів14.08.2004.32.5.ІІІ-юн5Лахадинов Є.О.
21Чугай ЄлизаветаДЮСШ “Атлет” м. Чернігів31.10.2003.32.7.ІІІ-юн4Шульга О.П.
22Волкова ЛіліяДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл.21.11.2004.33.1.ІІІ-юн3Івлєв В.Ю.
Ганущенко Сніжанаобл.ДЮСШ м. Чернігів24.02.2002.33.7.ІІІ-юн2Таратухіна Н.П.
Харченко ВеронікаДЮСШ м. Короп2006.33.9.ІІІ-юн1Лучко В.Л.
Качура КатеринаДЮСШ м.Сновськ,Чернігівська обл.13.12.2004.34.4.ІІІ-юн0Івлєв В.Ю.
Буряк ЛіліяДЮСШ “Атлет” м. Чернігів11.03.2003.DNS0Шульга О.П.
Бабик КатеринаДЮСШ м. Корюківка29.09.2003.DNS0Сахута А.О.
Ільченко АнастасіяДЮСШ м. Бахмач2003.Іванько Ю.Б.
400м  2001 – 02 р.н.
1Буряк МаріяКПНЗ “ДЮСШ” м. Носівка03.06.2001.1.00.5.36Бочок В.А,Панасенко Л.О.
2Сіренко КарінаКПНЗ “ДЮСШ” м. Носівка06.02.2001.1.04.9.33Паніна О.П.
3Довгаль ЯринаДЮСШ м. Борзна03.10.2002.1.15.0.30Кутер С.Г.
4Фадєєва АльбінаПрилуцька районна ДЮСШ07.12.2001.1.16.1.27Жук Є.В.
5Гаврик ІннаКДЮСШ № 1 м. Чернігів2002.1.22.3.25Овчаренко І.М.
400м  2003 р.н. і мол.
1Копитько АнастасіяДЮСШ “Атлет” м. Чернігів21.-03.2004.1.05.7.ІІ36Вятіорець С.Є,Середа С.С,Корецька С.М.
2Брухно ТетянаДЮСШ м. Прилуки16.02.2003.1.11.0.І-юн33Ракетський А.І.
3Каленкова ТетянаДЮСШ “Олімп”м. Чернігів14.08.2004.1.13.8.ІІ-юн30Лахадинов Є.О.
4Чугай ЄлизаветаДЮСШ”Атлет” м. Чернігів31.10.2003.1.15.1.ІІ-юн27Шульга О.П.
5Шевцова КатеринаНовгород-СіверськаДЮСШ29.09.2005.1.15.3.ІІ-юн25Бренз А.Н.
6Кондратенко МаріяДЮСШ м. Борзна05.07.2004.1.19.9.б/р23Кутер С.Г.
7Качура КатеринаДЮСШ м. Сновськ,Чернігівська обл.13.12.2004.1.25.0.б/р21Івлєв В.Ю.
8Полюшко ВалеріяДЮСШ м.Сновськ, Чернігівська обл.17.09.2005.1.32.0.б/р19Лахадинов Є.О.
9Сухобок МіланаДЮСШ м.Сновськ, Чернігівська обл.08.03.2007.1.40.6.б/р16Лахадинов Є.О.
 800 м
1Кадинова ВікторіяНовогорд-Сіверська ДЮСШ23.05.2001.2.38.3.ІІІ36Клименко В.В.
2Сергусь МаріяКДЮСШ № 1 м. Чернігів17.12.2001.2.47.2.ІІІ33Овчаренко І.М.
3Полюшко ВікторіяНовогорд-Сіверська ДЮСШ31.07.2001.3.00.2.І-юн30Клименко В.В.
4Мелех АнастасіяКДЮСШ № 1 м. Чернігів2002.3.11.1.ІІ-юн27Овчаренко І.М.
5Хоренко КатеринаДЮСШ м. Прилуки26.11.2002.DQ0Салівон Р.П.
800м 2003 р.н. і мол.
1Сальна ВеронікаДЮСШ м. Прилуки26.08.2004.2.34.4.ІІІ36Ракетський А.І.
2Дворніченко ЯнаДЮСШ “Атлет” м. Чернігів20.07.2003.2.36.0.ІІІ33Шульга О.П.
3Овсякова ДаринаПрилуцька районна ДЮСШ11.10.2003.2.44.7.ІІІ30Куц А.С.,Бойко В.С.
4Волкова ЛіліяДЮСШ мСновськ,Чернігівська обл.21.11.2004.2.52.7.ІІІ27Івлєв В.Ю.
5Лугіна ВікторіяДЮСШ”Україна”14.02.2005.2.53.3.ІІІ25Лагункова Н.М.
6Швиденко ВікторіяДЮСШ м. Бахмач2004.3.00.6.І-юн23Мартиненко Є.П.
7Замашкіна КаринаКДЮСШ № 1 м. Чернігів21.03.2003.3.07.9.ІІ-юн21Беркут Н.П.
8Науменко ДіанаДЮСШ м. Корюківка21.07.2005.3.19.1.ІІІ-юн19Сахута А.О.
9Туз АнастасіяДЮСШ м. Корюківка20.01.2006.3.30.4.ІІІ-юн16Лисік Р.Г.
10Борисенко ВеронікаДЮСШ м. Корюківка01.01.2007.3.33.7.ІІІ-юн15Лисік Р.Г.
11Митрофанова ІринвІринаДЮСШ м.Корюківка21.05.2005.3.40.5.б/р14Сахута А.О.
12Бабич КатеринаДЮСШ м. Корюківка29.09.2003.4.09.5.б/р13Сахута А.О.
Безручко ТаісіяКДЮСШ м. Ніжин22.09.2003.DNSКремез О.М,Кремез М.Пр
Кононець НастяДЮСШ м.Носівка14.01.2004.DNSШиша Н.О.
1500м 2001-02 р.н.
1Деркач РенатаДЮСШ м.Козелець12.08.2002.5.27.7.ІІІ36Шарак О.В.
2Казнакова КсеніяНовогорд-Сіверська ДЮСШ23.05.2001.5.34.8.ІІІ33Клименко В.В.
3Вінніченко АнастасіяКДЮСШ № 1 м. Чернігів06.01.2002.6.25.5.ІІ-юн30Антонова В.Г.
4Суспина АнастасіяДЮСШ “Атлет” м. Чернігів17.07.2001.7.12.2.б/рВятіорець С.С,Середа С.С.
Колесник ДаринаДЮСШ м. Борзна23.11.2002.DNS0Романенко Р.О.
1500м 2003 р.н. і мол.
1Сальна ВеронікаДЮСШ м. Прилуки26.08.2004.5.41.5.ІІІ36Ракетський А.І.
2Коробко ВладаНовогорд-Сіверська ДЮСШ10.10.2003.5.55.3.І-юн33Бренз А.М.
3Мельнік АнастасіяДЮСШ”Україна”м. Чернігів18.10.2006.6.02.2.І-юн30Лагункова Н.М.
4Куропаткіна АлінаНовогорд-Сіверська ДЮСШ25.02.2005.6.09.7.ІІ-юн27Бренз А.М.
5Картавая АльонаНовогорд-Сіверська ДЮСШ30.04.2003.6.17.5.ІІ-юн25Бренз А.М.
6Кононець АнастасіяДЮСШ м. Носівка14.01.2004.6.44.7.ІІІ-юн23Шиша Н.О.
7Машталір ЯнаДЮСШ м. Корюківка10.04.2003.6.59.3.ІІІ-юн21Лисік Р.Г.
8Тимошенко ЄлизаветаДЮСШ “Олімп” м. Чернігів12.03.2004.7.37.4.б/р19Лахадинов Є.О.
Стрибки у довжину 2000-01 р.н.2001-02      
1Чернікова АлінаДЮСШ м. Бобровиця25.07.2001.5.29.ІІ36Бобровська О.А.
2Сидорко Дар’яДЮСШ м. Прилуки03.09.2002.5.19.ІІІ33Ракетсмький А.І.
3Араслонова ВікалінаДЮСШ м. Мена2002.5.04.ІІІ30Пушкаренко М.Т
4Купрієць РусланаДЮСШ м. Козелець03.09.2002.4.35.І-юн27Шарак О.В.
5Суспіна АнастасіяДЮСШ “Атлет” м. Чернігів17.07.2001.4.10.ІІ-юн25Вятіорець,Середа,Корецька
Хомко АнастасіяДЮСШ “Атлет” м. Чернігів17.07.2001.Вятіорець,Середа,Корецька
Тимченко Дар’яґДЮСШ “Атлет” м. Чернігів06.04.2002.Корецька С.М.
Стрибки у довжину 2003 р.н. і мол.
1Панюкова ТанюшаДЮСШ м.Прилуки24.03.2004.5.11.ІІІ36Бобровська О.А.
2Росомаха ЗлатаДЮСШ м. Мена20.10.2004.4.70.ІІІ33Терпицька І.Л.
3Рогова Дар’яДЮСШ м. Мена11.01.2006.4.64.І-юн30Терпицька І.Л.
4Рябчун АнастасіяДЮСШ м. Корюківка15.08.2003.4.50.І-юн27Лисік Р.М.
5Красільник ВіолеттаКДЮСШ № 1 м. Чернігів02.05.2005.4.50.І-юн25Красільник Т.С.
6Лимар ЯнаДЮСШ м. Прилуки24.04.2005.4.49.І-юн23Ракетсмький А.І.
7Ільченко АнастасіяДСШ м. Бахмач2003.4.47.І-юн21Іванько Ю.Б.
8Науменко ДіанаДЮСШ м. Корюківка21.07.2005.4.10.ІІ-юн19Сахута А.О.
9Авраменко АнастасіяДЮСШ м. Корюківка03.04.2005.3.85.ІІ-юн16Сахута А.О.
10Митрофанова ІринаДЮСШ м. Корюківка21.06.2005.3.69.ІІІ-юн15Сахута А.О.
11Наталушко ВарвараКДЮСШ № 1 м. Чернігів28.02.2005.3.66.ІІІ-юн14Красільник Т.С.
12Засько Дар’яКДЮСШ № 1 м. Чернігів2006.3.64.ІІІ-юн13Беркут Н.П.
13Виноградова ОльгаКДЮСШ № 1 м. Чернігів12.03.2004.3.51.ІІІ-юн12Красільник Т.С.
14Туз АнастасіяДЮСШ м. Корюківка20.01.2006.3.35.б/р11Лисік Р.М.
15Харина ВалеріяКДЮСШ № 1 м. Чернігів07.11.2003.2.97.б/р10Красільник Т.С.
Борисенко ВеронікаДЮСШ м. Корюківка01.01.2007.0Лисік Р.М.
Саволій АнастасіяДЮСШ м. Корюківка03.09.2006.0Авраменко Т.О.
Майстат АнастасіяДЮСШ м. Борзна12.06.2004.Кутер С.Г.
Ткаченко КатеринаДЮСШ м. Мена16.01.2005.Терпицька І.Л.
Потрійний стрибок 2000-01 р.н.        
1Погоріла АлінаДЮСШ м. Прилуки10.02.2001.10.94.36Бобровська О.А.
2Тостоногова АннаДЮСШ м. Прилуки07.08.2001.10.89.33Мачульний С.В.
3Семко Дар’яДЮСШ м. Сновськ,Чернігівська обл.27.09.2002.9.46.30Лахадинов Є.О.
Потрійний 2002 р.н. і мол.         
1Численко КатеринаКДЮСШ м. Ніжин06.05.2003.10.79.ІІІ36Кремез О.М,Кремез М.Пр.
2Панюкова ВіолеттаДЮСШ м. Прилуки24.03.2004.10.68.ІІІ33Бобровська О.А.
3Дорошенко ПолінаДЮСШ з олімпійських видів м.Черн.12.11.2003.10.37.І-юн30Таратухіна Н.П.
4Брухно ТетянаДЮСШ м. Прилуки16.02.2003.9.81.І-юн27Ракетський А.І.
5Росомаха ЗлатаДЮСШ м. Мена20.10.2004.Терпицька І.Л.
Стрибок в висоту 2001-2002       
1Титовська ЮліяДЮСШ з олімпійських видів04.09.2001155ІІ36Таратухіна Н.П.
2Засік КатеринаДЮСШ Прилуцьконо р-ну21.05.2002135І-юн33Гавриленко В.Г.
3Тарасенко АльбінаДЮСШ Прилуцьконо р-ну04.11.2001135І-юн30Чекалін С.П.
4Ганущенко СвітланаДЮСШ з олімпійських видів24.02.2002125ІІ-юн27Таратухіна Н.П.
Стрибок в висоту 2003 і мол.       
1Майстренко ВікторіяДЮСШ з олімпійських видів23.10.2004155ІІ36Таратухіна Н.П.
2Ткаченко КатеринаДЮСШ Мена?.2003155ІІ33
3Дубіль АлевтинаДЮСШ Прилуцьконо р-ну11.05.2005145ІІІ30Чекалін С.П.
4Шевченко НастяДЮСШ з олімпійських видів17.07.2006130І-юн27Таратухіна Н.П.
5Лактюшина НадіяДЮСШ з олімпійських видів26.02.2006130І-юн25Таратухіна Н.П.
6Птасунік НастяДЮСШ м.Прилуки30.08.2005110ІІІ-юн23Ракетський А.І.
Штовхання ядра 2000-01 р.н.         
1
2Аксютіна КатеринаДЮСШ м. Ніжин27.08.2001.9.10.І-юн36Кремез О.М,Кремез М.Пр.
3Толстова ВікторіяДЮСШ м. Ніжин27.01.2002.8.70.І-юн33Кремез О.М,Кремез М.Пр.
4Білозер МаринаДЮСШ м. Бахмач27.10.2002.7.56.ІІ-юн30Малащенко І.О.
Штовхання ядра 2003 р.н. і мол.        
1Соломенник ВікторіяДЮСШ м. Мена09.04.2004.10.64.ІІІ36Терпицька І.Л.
2Петренко ОленаДЮСШ м. Козелець27.08.2004.10.10.ІІІ33Шарак О.В.
3Ромашко ЛюбовДЮСШ м. Носівка15.01.2003.9.14.І-юн30Шиша Н.О.
4Супрун ОльгаДЮСШ м. Ніжин31.01.2003.8.93.І-юн27Кремез О.М,Кремез М.Пр.
5Римар МаринаДЮСШ м. Козелець28.05.2004.8.85.І-юн25Шарак О.В.
6Люткевич АннаДЮСШ м. Бахмач11.09.2004.8.64.І-юн23Малащенко І.О.
7Навяліхіна ЮліяДЮСШ м. Бахмач2004.7.24.ІІ-юн21Малащенко І.О.
Коваль ЯрославаДЮСШ м. Корюківка2004.Лисік Р.М.
Никифоренко АльонаДЮСШ м. Корюківка13.05.2004.DQСахута А.О.
Метання спису  2001-02 р.н.
Місце абс.СпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
1Колесник ДаринаДЮСШ м.Борзна23.11.2002.26.85.ІІІ36Романенко Р.О.
2Мосьпан ДаринаДЮСШ м. Бахмач31.07.2002.24.36.І-юн35Небощицький Р.О.
3Ложкіна МаргаритаДЮСШ м. Козелець23.06.2001.23.01.І-юн30Шарак О.В.
4Винник ВікторіяДЮСШ м. Бахмач28.11.2001.22.83.І-юн27Небощицький Р.О.
Метання спису  2003 р.н. і мол.         
1Васюк Дар’яДЮСШ м. Бахмач09.03.2003.32.10.ІІ36Небощицький Р.О.
2Ромашко ЛюбовДЮСШ м. Носівка15.01.2004.26.25.ІІІ33Шиша Н.О.
3Городненко ДаринаДЮСШ м. Бахмач01.05.2005.25.43.ІІІ30Небощицький Р.О.
4Бреус МаріяДЮСШ з олімпійських видів м.Черн.31.03.2005.21.65.І-юн27Порядін В.В.
5Гайова АнастасіяДЮСШ м. Борзна17.07.2003.16.93.ІІІ-юн25Романенко Р.О.
6Бабинець ОленаДЮСШ з олімпійських видів м.Черн.13.05.2006.15.10.б/р23Порядіна В.В.
7Камишева ДіанаДЮСШ м. Борзна19.05.2003.11.01.б/р21Романенко Р.О.
Сорока ОлександраДЮСШ з олімпійських видів м.Черн.25.11.2006.Порядіна В.В.
Естафета 100+200+300+400м дівчата        
1Буряк ЛіліяДЮСШ “Атлет” м. Чернігів2.35.4.ІІ-юн72Шульга О.П.
Дворніченко ЯнаДЮСШ “Атлет” м. ЧернігівШульга О.П.
Копитько АнастасіяДЮСШ “Атлет” м. ЧернігівВятіорець,Середа
Чугай ЄлизаветаДЮСШ “Атлет” м. ЧернігівШульга О.П.
2Олійник Б.ДЮСШ м. Ніжин2.44.3.б/р60
Капленко Н.ДЮСШ м.Ніжин
Черевко Н.ДЮСШ м.Ніжин
Безручко Т.ДЮСШ м.Ніжин
3Картавая А.ДЮСШ м. Новгород-Сіверський2.46.5.б/р50Клименко В.Р, Бренз Л.Н.
Шевцова К.ДЮСШ м. Новгород-Сіверський
Полюшко В.ДЮСШ м.Новгород-Сіверський
Казимова В.,Казимова К.ДЮСШ м.Новгород-Сіверський
4Ткаченко КатеринаДЮСШ м. Мена2.49.6.б/р40
Арасланова ВікалінаДЮСШ м.Мена
Рогова Дар’яДЮСШ м. Мена
Прядко КрістінаДЮСШ м. Мена
5Сидорко ДашаДЮСШ м. Прилуки2.51.5.б/р34
Брухно ТетянаДЮСШ м. Прилуки
Причиненко АннаДЮСШ м.Прилуки
Постаногова А,Чернікова АЧернікова АДЮСШ м. Прилуки
6Засік КатеринаПрилуцька районна ДЮСШ2.54.0.б/р28Гавриленко,Бойко,Жук
Ковтун ВікторіяПрилуцька районна ДЮСШГавриленко,Бойко,Жук
Нощенко ТамілаПрилуцька районна ДЮСШГавриленко,Бойко,Жук
Фадєєва АльбінаПрилуцька районна ДЮСШГавриленко,Бойко,Жук
7Деркач ВалеріяДЮСШ № 1 м. Чернігів2.57.1.б/р22
Мелех АнастасіяДЮСШ № 1 м. Чернігів
Гаврик ІннаДЮСШ № 1 м. Чернігів
Серпусь МаріяДЮСШ № 1 м. Чернігів
Наталушко ВарвараДЮСШ № 1 м. Чернігів
Виниченко АнастасіяДЮСШ № 1 м. Чернігів
8Ковбаса КатеринаКДЮСШ № 2 м. Чернігів2.59.9.б/р18Шевчук О.Л.
Сукач Дар’яКДЮСШ № 2 м. ЧернігівШевчук О.Л.
Коршек АнастасіяКДЮСШ № 2 м. ЧернігівШевчук О.Л.
Каракостантиніва ВеронікаКДЮСШ № 2 м. ЧернігівШевчук О.Л.
9Балог ВіктораяДЮСШ м. Борзна3.01.9.б/р16
Стоцька НаталіяДЮСШ м. Борзна
Довгаль ДаринаДЮСШ м. Борзна
Колесник ДаринаДЮСШ м. Борзна
10Сухобок М.ДЮСШ м. Сновськ,Чернігівська обл.3.12.2.б/р14Лахадинов Є.О., Івлєв В.Ю.
Качура К.ДЮСШ м. Сновськ,Чернігівська обл.
Семко Д.ДЮСШ м.Сновськ, Чернігівська обл.
Волкова Л.ДЮСШ м. Сновськ,Чернігівська обл.
11Хомко АнастасіяДЮСШ м. Корюківка3.13.8.б/р12Сахута А.О.,Лисік Р.Г.
Рябун АнастасіяДЮСШ м. Корюківка
Никифоренко АльонаДЮСШ м. Корюківка
Науменко ДіанаДЮСШ м. Корюківка
Тарасенко МаріяКПНЗ “ДЮСШ” м. НосівкаDNS0
Тонконог ДіанаКПНЗ “ДЮСШ” м. Носівка
Буряк МаріяКПНЗ “ДЮСШ” м. Носівка
Сіренко КаринаКПНЗ “ДЮСШ” м. Носівка
Майстренко ВікторіяДЮСШ з олімпійських видів м.Черн.DNS0
Олійник АнастасіяДЮСШ з олімпійських видів м.Черн.
Семенець АнастасіяДЮСШ з олімпійських видів м.Черн.
Хоренко КатеринаДЮСШ з олімпійських видів м.Черн.
Васюк Дар’яДЮСШ м. БахмачDNS0
Кривошей АльонаДЮСШ м. Бахмач
Ільченко АнастасіяДЮСШ м. Бахмач
Швиденко ВікторіяДЮСШ м. Бахмач
 Головний суддя змагань                                                                          (Рябов В.В.)(Закружний Д.О.)
            
 Головний секретар змагань                                                                    (Антонова В.Г.)
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment