8-9 лютого у Києві відбувся Чемпіонат України серед ветеранів у приміщенні. Всього в цих змаганнях прийняло участь 307 спортсменів з 22 областей України, а також був один представник Вірменії. Переможці визначались по видам відповідно до своєї вікової групи та в загальному рейтингу за таблицею коефіцієнтів WMA (World Masters Athletics).

Вже традиційно на Чемпіонаті України серед ветеранів було встановлено низку національних рекордів в різних вікових категоріях: 4 рекорди серед жінок та 9 рекордів серед чоловіків. Але надзвичайною подією було встановлення СВІТОВОГО РЕКОРДУ зі стрибків у висоту серед чоловіків у віковій групі 65+!!! Його автором став Олег Федорко з Полтавщини, показавши результат 1м 73см!

Командні підсумки підбивались в трьох групах, відповідно до кількості людей, що проживають в регіоні. Чернігівську область на цих змаганнях представляло 15 спортсменів (14 чоловіків та 1 жінка). У своїй ІІ групі, вони змогли посісти третє місце набравши загальними зусиллями 1186,07 очок. Першою в цій групі стала команда Вінницької області — 1551,26 очок, другою — Черкаської області — 1288,13 очок.

Приємно зазначити, що чернігівські спортсмени показали високі результати та неодноразово виходили на подіум. Так, Володимир Рябов, на дистанції 1500м, з результатом 4:49,26 та на дистанції 800м, з результатом 2:19,67, переміг в загальному рейтингу WMA на обох дистанціях!!! Іваровська Ніна на дистанції 3000м з результатом 13:26,10, посіла друге місце загальному рейтингу WMA.  А Володимир Сахно на дистанції 3000м в загальному рейтингу WMA посів третє місце!

16 ЛЕВАДСЬКИЙ Микола Чернігівська 77 Ч 75+ 15.03.1942 DQ 400 м

Щиро вітаємо всіх спортсменів! Бажаємо міцного здоров’я, подальших перемог та рекордів!