20-22 лютого в Сумах пройшов Чемпіонат України з легкої алтетики у приміщенні серед дорослих та молоді, а паралельно з ним пройшов і Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді  у приміщенні.

Всього в цих змаганнях приймало участь 513 спорсменів, в точу числі і з Туреччини та Киргизстану. Чернігівщину на цих змаганнях представляло 14 спортсменів: 6 чоловіків та 8 жінок.

В загальнкомандному заліку серед дорослих наші легкоатлети, набравши 225 очок, посіли 15 місце, а серед молоді — набрали 155 очок і посіли 18 місце.

Найкраще  серед дорослих себе показала Анна Жмурко, яка на дистанції 3000м з перешкодами, з результатом 10:17,66, посіла третє місце! Вітаємо Анну та її тренерів Лагункову Н.М. та Клюєва А.О.

В Чемпіонаті України з багатоборства нашу команду, як завжди достойно представляла Лобан Юлія, яка набравши 4169 очок посіла 5 місце серед дорослих та була третьою серед молоді! Вітаємо Юлію та її тренерів Ступаченко О.В., Донського С.А., Шарака О.В.