Доброго дня!
Вашій увазі склад фіналів (підсумкові дані по трьом етапам Гран-Прі будуть готові пізніше)
Зауваження щодо складу фіналів приймаються до вівторка 24.05. 16
Дата Фінального етапу змагань 30.05.2016 року.
Прохання тренерів з’явитись 24.05 (вівторок) о 16:00 на нараду (ст. Гагаріна (район фінішу) з приводу визначення часу початку та організації змагань.

Скачать документ

№ п\пПрізвище, ім’я спортсменаДЮСШФСТІ турІІ турІІІ турСума очокПрізвище, І.П. тренера
юнаки 2003р.н. і мол.

 

60м   рез-точкирез-точкирез-точки 
1Гавриленко МаксимКДЮСШ-2МОН8,01978,01977,9220614Шевчук О.Л.
2Сиворотко МаксимКДЮСШ-2МОН8,21568,11758,0197528Шевчук О.Л.
3Сторожок МаксимАтлетУ8,11758,21568,2156487Корецька С.М.
4Тарасенко ВіталийОКДЮСШС8,31388,11758,2156469Луценко І.В.
5Бойко НікітаКДЮСШ-1МОН8,6938,41228,3138353Ридзель Ю.Н.
6Саволій ДенисКДЮСШ-1МОН8,7808,41228,4122324Хорт Т.Н.
7Романько ІлляАтлетУ8,7808,51078,5107294КорецькаС.М.
8Колодін НікітаКДЮСШ-1МОН8,869  8,0197266Хорт Т.Н.
 300м  рез-точкирез-точкирез-точкиСума очок 
1Тарасенко ВіталийОКДЮСШС47,19345,013745,3130360Луценко І.В.
2Сиворотко МаксимКДЮСШ-2МОН44,814245,5126  268Шевчук О.Л.
3Бойко НікітаКДЮСШ-1МОН49,45648,27448,078208Ридзель Ю.М.
4Романько ІлляАтлетУ50,34552,12548,964134Корецька С.М.
5Музика НікітаКДЮСШ-1МОН50,04851,33353,51293Беркут Н.П.
6Касьян БогданНосовкаМОН48,078    78Бочок В.А.
7Семеренко ПавлоАтлетУ48,471    71Корецька С.М.
8Петренко РусланКДЮСШ-1МОН52,12554,5550,64171Беркут Н.П.
 600м  рез-точкирез-точкирез-точкиСума очок 
1Гречанюк ВладиславКДЮСШ-1МОН1.53,4951,53,5951,59,754244Антонова В.Г.
2Пісарев МихайлоКДЮСШ-2С2.04,4311,57,3682,01,047146Філіпови
3Музика МиколаКДЮСШ-1МОН  1,55,7792,00,450129Беркут Н.П.
4Саволій МаксимКДЮСШ-1МОН  1,57,170  70Беркут Н.П.
5Свіріденко ДмитроКДЮСШ-1МОН  2,02,639  39Беркут Н.П.
6Жолобецький ІванКДЮСШ-2МОН  2,02,739  39Хорт Т.М.
7Комаров МиколаКДЮСШ-1МОН    2,08,71515Беркут Н.П.
8Кривушко ДанилоКДЮСШ-2МОН2.08,5     15Хорт Т.М.
 довжина  рез-точкирез-точкирез-точкиСума очок 
1Сиворотко МаксимКДЮСШ-2МОН4,40874,27694,84156312Шевчук О.Л.
2Гавриленко МаксимКДЮСШ-2МОН4,31744,10484,61118240Шевчук О.Л.
3Пісарев МихайлоКДЮСШ-2С4,14533,80174,2364134Філіпови
4Саволій ДенисКДЮСШ-1МОН4,07443,90264,1453123Хорт Т.М.
5Колот ОлегАтлетУ4,04413,80174,2263121Корецька С.М.
6Бойко НікітаКДЮСШ-1МОН4,01383,2104,3073111Ридзель Ю.М.
7Романько ІлляАтлетУ3,7193,6764,4391106Корецька С.М.
8Музика МиколаКДЮСШ-1МОН3,90263,87234,054291Беркут Н.П.
 юнаки  2001-2002рр.н.

60м

  рез-точкирез-точкирез-точкиСума очок 
1Вовк ДаніілАтлетУ7,53387,24617,24611260Вятіорець С.Є. Середа С.С.
2Кучеренко БогданОКДЮСШС7,63047,53387,43751017Луценко В.В.
3Бован ОлексійОКДЮСШС7,63047,53387,5338980Луценко І.В.
4Каранда НікітаКДЮСШ-2МОН7,72737,63047,6304881Хорт Т.М.
5Маруженко БогданАтлетУ8,11757,82457,7273693КорецькаС.М.
6Осаревич ВячеславАтлетУ8,51077,82457,7273625Вятіорець С.Є. Середа С.С.
7Мирний ДанилоКДЮСШ-2 С8,21567,92208,1175551Філіпови
8Єрмольченко ЄгорКДЮСШУ8,11758,01978,1175547Плотіцини
 30  рез-точкирез-точкирез-точкиСума очок 
1Вовк ДаніілАтлетУ38,835838,935338,33851096Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2Каранда НікітаКДЮСШ-2МОН40,328841,225240,3288828Хорт Т.М.
3Бован ОлексійОКДЮСШС40,826741,623739,9305809Луценко І.В.
4Кучеренко БогданОКДЮСШС41,225241,524140,5279772Луценко В.В.
5Добродей ДмитроОКДЮСШС42,321342,620342,0223639Луценко В.В.
6Осаревич ВячеславАтлетУ43,019146,99744,0162450Вятіорець С.Є., Середа С.С.
7Єрмольченко ЄгорКДЮСШУ43,2185     Плотіцини
8Калітвінов МаскимАтлетУ  44,5149   Шульга О.П.
 60  рез-точкирез-точкирез-точкиСума очок 
1Брика БогданАтлет У1.47,81441,49,91241,46,7155423Вятіорець С.Є. Середа С.С.
2Устинов ДмитроКДЮСШУ  1,46,61561,47,6146302Мельник О.М.
3Шпітальний БогданАтлет У1.58,5611,58,0641,56,276201Вятіорець С.Є. Середа С.С.
4Гнивек ТарасКДЮСШУ2.06,6221,57,9652,00,152139Дятлова Ю.В.
5Мишко ЯрославКДЮСШ-2С    1,50,6118118Філіпови
6Ахременко СтаніславАтлет У    2,00,15252Шульга О.П.
7Ситий ЄвгенАтлет У    2,09,01414Шульга О.П.
8Скорина ВладКДЮСШ-1МОН  2,11,56  6Лисенко К.В.
 довжина  рез-точкирез-точкирез-точкиСума очок 
1Вовк ДаніілАтлетУ5,763445,683255,34251920Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2Кучеренко БогданОКДЮСШС4,861595,502855,47278722Луценко В.В.
3Джиба ВладКДЮСШ-2С4,871615,412665,29241668Філіпови
4Маруженко БогданАтлетУ4,39854,731375,16215437КорецькаС.М.
5Добродей ДмитроОКДЮСШС4,631214,861594,70133413Луценко В.В.
6Мирний ДанилоКДЮСШ-2 С4,31854,741384,53106329Філіпови
7Грищенко Влад КДЮСШУ  4,571124,78146258Мельник О.М.
8Єрмольченко ЄгорКДЮСШУ  4,701334,50101234Плотіцини
 дівчата  2003р.н.і мол.

60м

  рез-точкирез-точкирез-точкиСума очок 
1Рибалко СофіяКДЮСШ-1МОН8,05078,05078,05071521Кривоус Н.В.
2Буряк ЛіляАтлет У8,24428,34128,34121266Шульга О.П.
3Маслак АнастасіяКДЮСШУ8,92718,63358,5359965Плотіцини
4Грищенко КаринаОДЮСШК9,12358,82918,7312838Синявська Ю.Г.
5Кондратенко АнастасіяКДЮСШ-1МОН9,02528,73129,0252816Антонова В.Г.
6Авраменко АннаОДЮСШК9,32029,02528,6335789Синявська Ю.Г.
7Кудіярова АнастасіяКДЮСШУ9,12359,12359,1235705Плотіцини
8Дворниченко ЯнаАтлетУ8,8291  8,6335626Шульга О.П.
 300м  рез-точкирез-точкирез-точкиСума очок 
1Грищенко КаринаОДЮСШК49,126949,525948,3292820Синявська Ю.Г.
2Лугина ВікторіяКДЮСШУ47,531556,012954,1160604Лагункова Н.М.
3Зуб АнастасіяКДЮСШ-1МОН48,030056,711955,8132551Антонова В.Г.
4Тарасенко КаринаКДЮСШ-1МОН54,315753,517152,9183511Антонова В.Г.
5Протченко ДашаКДЮСШ-1МОН48,628358,29957,0115497Лисенко К.В.
6Примаченко НастяКДЮСШ-1МОН47,033154,0162  493Красильник Т.С.
7Кондратенко АнастасіяКДЮСШ-1МОН49,924950,3239  488Антонова В.Г.
8Чугай ЄлізаветаАтлетУ56,811855,114455,0145407Шульга О.П.
 600м  рез-точкирез-точкирез-точкиСума очок 
1Дворниченко ЯнаАтлетУ1,58,52752,00,02391,57,9281795Шульга О.П.
2Ткаченко АннаКДЮСШУ2.05,22092,09,01782,03,4225612Кривоус Н.В.
3Копитько НастяАтлетУ1.57,8283  2,01,9240523Корецька С.М.
4Радіонова ВікаАтлетУ2.26,1762,18,21172,12,9149342Корецька С.М.
5Дудко Наталія  2.12,9149  2,15,9130279Дудко Т.А.
6Кононец НастяНосовкаМОН2.07,4190    190Шиша Н.А.
7Мельник АнастасіяКДЮСШУ    2,10,2169169Мельник О.М.
8Жданова ВалеріяКДЮСШ-1МОН  2,25,0822,28,168150Красильник Т.С.
 Довжина  рез-точкирез-точкирез-точкиСума очок 
1Буряк ЛіляАтлет У4,392264,201844,57269679Шульга О.П.
2Іщенко ЛіляКДЮСШУ4,11165  4,22188353Плотіцини
3Грищенко КаринаОДЮСШК3,921283,70893,92128345Синявська Ю.Г.
4Маслак АнастасіяКДЮСШУ  3,70894,48247336Плотіцини
5Копитько НастяАтлетУ4,19182  4,00143325Корецька С.М.
6Бондар АнгелінаКДЮСШ-1МОН3,57703,76993,7191260Беркут Н.П.
7Кудіярова АнастасіяКДЮСШУ  3,43783,98139217Плотіцини
8Красільник ВіолеттаКДЮСШ-1МОН3,34363,50583,4652146Красильник Т.С.
 дівчата 2001-2002рр.н.

60м

  рез-точкирез-точкирез-точкиСума очок 
1Маркова АннаКДЮСШ-1МОН8,43858,34128,53591156Кривоус Н.В.
2Митькина ВероникаКДЮСШУ8,53598,73128,7312983Плотіцини
3Сила КсеніяАтлетУ8,73128,63358,8291938Вятіорець С.Є. Середа С.С.
4Гавсієвич ЄлізаветаКДЮСШУ9,02528,82918,8291834Кривоус Н.В.
5Басанько ЕлеонораКДЮСШУ  8,43858,4385770Плотіцини
6Суспіна НастяАтлетУ8,92719,12359,2218724Вятіорець С.Є. Середа С.С.
7Філон МаріяОДЮСШК9,02529,12359,1235722Синявська Ю.Г.
8Остапенко ДарьяКДЮСШ-2 С9,32029,32029,2218622Філіпови
 300м  рез-точкирез-точкирез-точкиСума очок 
1Маркова АннаКДЮСШ-1МОН47,730948,030047,8306915Кривоус Н.В.
2Коробко КатеринаКДЮСШ-2 МОН49,426249,326450,0246772Шевчук О.Л.
3Гавсієвич ЄлізаветаКДЮСШУ51,022350,423751,5211671Кривоус Н.В.
4Сила КсеніяАтлетУ50,024651,221852,1199663Вятіорець С.Є. Середа С.С.
5Ребенок КатеринаКДЮСШУ52,020152,419352,6189583Плотіцини
6Краснова ОленаКДЮСШ-1МОН54,116056,412354,1189443Лисенко К.В.
7Краснюк КристинаАтлетУ55,314055,913155,0145416Шульга О.П.
8Руса ІринаАтлетУ  51,421452,3195409Шульга О.П.
 600м  рез-точкирез-точкирез-точкиСума очок 
1Грек АннаКДЮСШУ2,00,22572,00,92501,57,2289796Мельник О.М.
2Суспіна НастяАтлетУ2,01,92402,01,92402,03,2227707Вятіорець С.Є. Середа С.С.
3Вінниченко НастяКДЮСШ-2МОН2,08,61812,03,12281,59,2267677Антонова В.Г.
4Остапенко ДарьяКДЮСШ-2 С  2,04,6214  214Філіпови
 Довжина  рез-точкирез-точкирез-точкиСума очок 
1Сила КсеніяАтлетУ4,121674,342154,28201583Вятіорець С.Є. Середа С.С.
2Гавсієвич ЄлізаветаКДЮСШУ4,021474,332134,19182542Кривоус Н.В.
3Грек АннаКДЮСШУ3,821104,111654,32210485Мельник О.М.
4Суспіна НастяАтлетУ3,931304,251953,95134459Вятіорець С.Є. Середа С.С.
5Філон МаріяОДЮСШК4,001434,041514,00143437Синявська Ю.Г.
6Басанько ЕлеонораКДЮСШУ  4,041514,52257408Плотіцини
7Краснова ОленаКДЮСШ-1МОН4,312083,56673,3740315Лисенко К.В.
8Сагайдачна ОленаКДЮСШУ3,7598  3,88121219Плотіцини

 

 

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment