12 квітня 2015року стадіон “Юність”
Юнаки 2000-2001 р.р.н. біг 60м | ||||||||||||||
Зайн. місце | Прізвище, ім’я спортсмена | Дата народження | Спортивна школа | Спорт.товар. | Результати | Розряд | Очки | ПІБ тренера | ||||||
Попер. заб. | Фін.заб. | |||||||||||||
1-2 | Довгий Денис | 12.06.2001 | Атлет | У | 7,4 | 7,4 | ІІІ | 375 | Шульга О.П. | |||||
1-2 | Вовк Даніїл | 16.05.2001 | Атлет | У | 7,4 | 7,4 | ІІІ | 375 | ВятиорецьС.І. Середа С.С. | |||||
3 | Землинський Богдан | 18.10.2000 | Атлет | У | 7,5 | 7,5 | ІІІ | 338 | Шульга О.П. | |||||
4 | Мажуга Артур | 2000 | КДЮСШ №2 | МОН | 7,6 | 7,6 | ІІІ | 304 | Шевчук Е.Л. | |||||
5 | Кириленко Іван | 28.02.2000 | КДЮСШ №2 | С | 7,5 | 7,7 | Іюн. | 273 | Бр.Філіпови | |||||
6 | Ващенко Артем | 29.03.2000 | КДЮСШ №1 | МОН | 7,7 | 7,7 | Іюн. | 273 | Антонова В.Г. | |||||
7 | Долгошей Олександр | 22.06.2000 | Атлет | У | 7,8 | — | Іюн. | 245 | Шульга О.П. | |||||
8 | Ходяков Ярослав | 01.01.2001 | Атлет | У | 7,8 | — | Іюн. | 245 | Шульга О.П. | |||||
9 | Самуілов Владислав | 17.07.2000 | Атлет | У | 7,9 | — | Іюн. | 220 | Шульга О.П. | |||||
10-11 | Слиш Максим | 11.01.2000 | КДЮСШ №1 | МОН | 8,1 | — | Іюн. | 175 | Красільник Т.С. | |||||
10-11 | Калітвінов Максим | 24.05.2001 | Атлет | У | 8.1 | — | Іюн. | 175 | Шульга О.П. | |||||
12 | Олешко Андрій | 31.08.2000 | КДЮСШ №1 | МОН | 8,3 | — | ІІ юн. | 138 | Красільник Т.С. | |||||
13-14 | Дидалев Гліб | 21.06.2000 | Атлет | У | 8,4 | — | ІІ юн. | 122 | Шульга О.П. | |||||
13-14 | Неділя Володимир | 20.06.2000 | Атлет | У | 8,4 | — | ІІ юн. | 122 | Шульга О.П. | |||||
15 | Барбаш Володимир | 2000 | КДЮСШ №2 | МОН | 8,6 | — | ІІ юн. | 93 | Шевчук Е.Л. | |||||
16 | Гурський Єгор | 29.09.2001 | КДЮСШ №2 | С | 8,8 | — | ІІ юн. | 69 | Бр.Філіпови | |||||
17 | Руденко Микита | 03.05.2001 | ОКДЮСШ | С | 9,4 | — | — | 18 | Луценко І.В. | |||||
П/к | Дмитрін Юрій | 1999 | КДЮСШ №2 | МОН | 7,7 | — | — | Шевчук Е.Л. | ||||||
Юнаки 2000-2001 р.р.н. біг 300м | ||||||||||||||
Зайн.місце | Прізвище, ім’яспортсмена | Датанародження | Спортивнашкола | Спорт.товар. | Результати | Розряд | Очки | ПІБтренера | ||||||
Попер. заб. | Фін.заб. | |||||||||||||
1 | Вовк Даніїл | 16.05.2001 | Атлет | У | — | 40,6 | І юн. | 275 | ВятиорецьС.І.Середа С.С. | |||||
2 | Чернобай Микола | 07.03.2000 | КДЮСШ | С | — | 41,0 | І юн. | 259 | Масюк А.М. | |||||
3 | Кириленко Іван | 28.02.2000 | КДЮСШ №2 | С | — | 41,4 | І юн. | 244 | Бр.Філіпови | |||||
4 | Землинський Богдан | 18.10.2000 | Атлет | У | — | 42,4 | ІІ юн. | 210 | Шульга О.П. | |||||
5 | Ващенко Артем | 29.03.2000 | КДЮСШ №1 | МОН | — | 45,0 | ІІІ юн. | 137 | Антонова В.Г. | |||||
6 | Олешко Андрій | 31.08.2000 | КДЮСШ №1 | МОН | — | 45,1 | ІІІ юн. | 135 | Красільник Т.С. | |||||
7 | Волнов Олександр | 2000 | КДЮСШ | С | — | 50,2 | — | 46 | Масюк А.М. | |||||
8 | Ходяков Ярослав | 01.01.2001 | Атлет | У | — | 53,2 | — | 15 | Шульга О.П. | |||||
Юнаки 2000-2001 р.р.н. біг 600м | ||||||||||||||
Зайн.місце | Прізвище, ім’яспортсмена | Датанародження | Спортивнашкола | Спорт.товар. | Результати | Розряд | Очки | ПІБтренера | ||||||
Попер. заб. | Фін.заб. | |||||||||||||
1 | Слісаренко Максим | 16.04.2000 | КДЮСШ | С | — | 1,39,4 | — | 247 | Масюк А.М. | |||||
2 | Самуілов Владислав | 17.07.2000 | Атлет | У | — | 1,57,3 | — | 68 | Шульга О.П. | |||||
П/к | Рудик Максим | 19.03.1982 | Атлет | У | — | 1,33,0 | — | Шульга О.П. | ||||||
Юнаки 2002р.н. і молодше біг 60м | ||||||||||||||
Зайн.місце | Прізвище, ім’яспортсмена | Датанародження | Спортивнашкола | Спорт.товар. | Результати | Розряд | Очки | ПІБтренера | ||||||
Попер. заб. | Фін.заб. | |||||||||||||
1 | Мишко Ярослав | 03.04.2002 | КДЮСШ №2 | С | 8,3 | 8,2 | ІІ юн. | 156 | Бр.Філіпови | |||||
2 | Мирний Данило | 09.12.2002 | КДЮСШ №2 | С | 8,7 | 8,4 | ІІІ юн. | 122 | Бр.Філіпови | |||||
3 | Сова Дмитро | 2002 | КДЮСШ №2 | МОН | 8,9 | 8,6 | ІІІ юн. | 58 | Хорт Т.М. | |||||
4 | Савалі Денис | 2003 | КДЮСШ №2 | МОН | 9,0 | 9,0 | — | 48 | Хорт Т.М. | |||||
5 | Остапенко Кіріл | 28.08.2002 | КДЮСШ №2 | С | 9,0 | 9,2 | — | 31 | Бр.Філіпови | |||||
6 | Шумар Іван | 04.07.2003 | ОКДЮСШ | С | 9,0 | 9,3 | — | 24 | Луценко В.В. | |||||
7 | Гусаров Кіріл | 24.01.2002 | КДЮСШ №2 | С | 8,6 | — | ІІІ юн. | 93 | Бр.Філіпови | |||||
8-10 | Ніколаєнко Кирило | 26.01.2002 | Атлет | У | 9,3 | — | — | 24 | ВятиорецьС.І.Середа С.С. | |||||
8-10 | Білоцерківець Владислав | 10.05.2004 | Атлет | У | 9,3 | — | — | 24 | Корецька С.М. | |||||
8-10 | Троян Євген | 2003 | КДЮСШ №2 | С | 9,3 | — | — | 24 | Бр.Філіпови | |||||
11-12 | Данич Гліб | 2003 | КДЮСШ №2 | МОН | 9,5 | — | — | 12 | Шевчук Е.Л. | |||||
11-12 | Гречанюк Владислав | 27.02.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | 9,5 | — | — | 12 | Антонова В.Г. | |||||
13-14 | Чмир Віталій | 30.10.2002 | КДЮСШ №2 | С | 9,6 | — | — | 7 | Бр.Філіпови | |||||
13-14 | Зайченко Данило | 26.11.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | 9,6 | — | — | 7 | Антонова В.Г. | |||||
15 | Костирко Єгор | 31.08.2003 | КДЮСШ | У | 9,7 | — | — | 7 | Дятлова Ю.В. | |||||
16-17 | Тищенко Олексій | 06.05.2003 | КДЮСШ №2 | С | 9,8 | — | — | 1 | Бр.Філіпови | |||||
16-17 | Молько Максим | 25.06.2003 | КДЮСШ №2 | С | 9,8 | — | — | 1 | Бр.Філіпови | |||||
18-21 | Скитер Дмитро | 20.04.2003 | ОКДЮСШ | С | 9,9 | — | — | 0 | Луценко В.В. | |||||
18-21 | Фещенко Дмитро | 28.03.2002 | Атлет | У | 9,9 | — | — | 0 | Шульга О.П. | |||||
18-21 | Барбаш Максим | 24.06.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | 9,9 | — | — | 0 | Антонова В.Г. | |||||
18-21 | Скорина Владислав | 15.10.2002 | КДЮСШ №1 | МОН | 9,9 | — | — | 0 | Лисенко К.В. | |||||
22 | Дубровський Андрій | 12.04.2004 | КДЮСШ №1 | МОН | 10,2 | — | — | 0 | Антонова В.Г. | |||||
23 | Корнієнко Владислав | 03.09.2005 | Атлет | У | 10,3 | — | — | 0 | Корецька С.М. | |||||
24 | Давиденко Максим | КДЮСШ №1 | МОН | 10,4 | — | — | 0 | Антонова В.Г. | ||||||
25 | Бабенко Микола | 31.12.2004 | Атлет | У | 10,5 | — | — | 0 | Корецька С.М. | |||||
26-28 | Скобелев Максим | 15.08.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | 10,7 | — | — | 0 | Антонов В.Г. | |||||
26-28 | Логвинов Максим | 22.01.2005 | Атлет | У | 10,7 | — | — | 0 | Корецька С.М. | |||||
26-28 | Бутенко Олег | 27.02.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | 10,7 | — | — | 0 | Антонова В.Г. | |||||
29 | Ткаченко Костянтин | 19.10.2002 | Атлет | У | 11,0 | — | — | 0 | Шульга О.П. | |||||
30 | Радіонов Олег | 07.07.2007 | Атлет | У | 11,2 | — | — | 0 | Корецька С.М. | |||||
31 | Бреус Максим | 06.02.2005 | Атлет | У | 11,7 | — | — | 0 | Корецька С.М. | |||||
32 | Кожаковський Сергій | 10.01.2005 | Атлет | У | 12,5 | — | — | 0 | Корецька С.М. | |||||
Юнаки 2002р.н. і молодше біг 300м | ||||||||||||||
Зайн.місце | Прізвище, ім’яспортсмена | Датанародження | Спортивнашкола | Спорт.товар. | Результати | Розряд | Очки | ПІБтренера | ||||||
Попер. заб. | Фін.заб. | |||||||||||||
1 | Сова Дмитро | 2002 | КДЮСШ №2 | МОН | — | 51,1 | — | 35 | Хорт Т.М. | |||||
2 | Савалі Денис | 2003 | КДЮСШ №2 | МОН | — | 52,6 | — | 20 | Хорт Т.М. | |||||
3 | Ніколаєнко Кирило | 26.01.2002 | Атлет | У | — | 55,7 | — | 0 | ВятиорецьС.І. Середа С.С. | |||||
4 | Барбаш Максим | 24.06.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | — | 56,5 | — | 0 | Антонов В.Г. | |||||
5 | Костирко Єгор | 31.08.2003 | КДЮСШ | У | — | 56,7 | — | 0 | Дятлова Ю.В. | |||||
6 | Зайченко Данило | 26.11.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | — | 59,3 | — | 0 | Антонов В.Г. | |||||
7 | Давиденко Максим | 2004 | КДЮСШ №1 | МОН | — | 1,02,9 | — | 0 | Антонова В.Г. | |||||
8 | Бабенко Микола | 31.12.2004 | Атлет | У | — | 1,03,8 | — | 0 | Корецька С.М. | |||||
9 | Бутенко Олег | 27.02.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | — | 1,05,7 | — | 0 | Антонов В.Г. | |||||
10 | Корнієнко Владислав | 03.09.2005 | Атлет | У | — | 1,07,2 | — | 0 | Корецька С.М. | |||||
11 | Бреус Макс | 06.02.2005 | Атлет | У | — | 1,16,1 | — | 0 | Корецька С.М. | |||||
Юнаки 2002р.н. і молодше біг 600м | ||||||||||||||
Зайн.місце | Прізвище, ім’яспортсмена | Датанародження | Спортивнашкола | Спорт.товар. | Результати | Розряд | Очки | ПІБтренера | ||||||
Попер. заб. | Фін.заб. | |||||||||||||
1 | Білоцерківець Владислав | 10.05.2004 | Атлет | У | — | 2,21,8 | — | 0 | Корецька С.М. | |||||
2 | Логвинов | 2004 | Атлет | У | — | 2,35,7 | — | 0 | Корецька С.М. | |||||
3 | Родіонов Олег | 07.07.2007 | Атлет | У | — | 2,42,9 | — | 0 | Корецька С.М. | |||||
Дівчата 2000-2001 р.р.н. біг 60м | ||||||||||||||
Зайн.місце | Прізвище, ім’яспортсмена | Датанародження | Спортивнашкола | Спорт.товар. | Результати | Розряд | Очки | ПІБтренера | ||||||
Попер. заб. | Фін.заб. | |||||||||||||
1 | Стецкова Тетяна | 09.03.2000 | КДЮСШ №1 | МОН | 8,2 | 8,1 | ІІІ | 473 | Красільник Т.С. | |||||
2 | Ільїна Анастасія | 18.12.2001 | Атлет | У | 8,6 | 8,4 | І юн. | 385 | Шульга О.П. | |||||
3 | Шарило Тетяна | 19.02.2000 | КДЮСШ №1 | МОН | 8,8 | 8,7 | І юн. | 312 | Антонова В.Г. | |||||
4-5 | Басанько Елєонора | 2000 | КДЮСШ | У | 8,7 | 8,9 | І юн. | 271 | Плоті цини | |||||
4-5 | Прокопенко Валерія | 26.05.2000 | Атлет | У | 8,9 | 8,9 | І юн. | 271 | Вятиорець С.І. СередаС.С. | |||||
6 | Шурига Діана | 2000 | КДЮСШ №2 | МОН | 9,0 | 9,2 | ІІ юн. | 218 | Хорт Т.М. | |||||
7 | Картак Валерія | 10.01.2001 | Атлет | У | 9,1 | — | ІІ юн. | 235 | Шульга О.П. | |||||
8 | Лепеха Валерія | 28.09.2001 | Атлет | У | 9,4 | — | ІІ юн. | 188 | Вятиорець С.І. СередаС.С. | |||||
9-10 | Ковалевська Діана | 06.12.2000 | Атлет | У | 9,5 | — | ІІ юн. | 174 | Шульга О.П. | |||||
9-10 | Савченко Валерія | 27.08.2000 | Атлет | У | 9,5 | — | ІІ юн. | 174 | Середа О.А. | |||||
11-14 | Коваль Олеся | 2001 | ОКДЮСШ | С | 9,7 | — | ІІІ юн. | 148 | Луценко В.В. | |||||
11-14 | Суспіна Анастасія | 17.07.2001 | Атлет | У | 9,7 | — | ІІІ юн. | 148 | Вятиорець С.І. СередаС.С. | |||||
11-14 | Михайленко Ольга | 15.03.2001 | КДЮСШ №1 | МОН | 9,7 | — | ІІІ юн. | 148 | Лисенко К.В. | |||||
11-14 | Шевченко Катерина | 17.07.2001 | Атлет | У | 9,7 | — | ІІІ юн. | 148 | Вятиорець С.І. СередаС.С. | |||||
15 | Ткач Влада | 18.05.2001 | ОКДЮСШ | С | 9,9 | — | ІІІ юн. | 126 | Луценко В.В. | |||||
16-17 | Горбовець Марія | 03.10.2001 | КДЮСШ №2 | С | 10,0 | — | — | 115 | Бр. Філіпови | |||||
16-17 | Якуш Олеся | 25.10.2001 | Атлет | У | 10,0 | — | — | 115 | Шульга О.П. | |||||
18 | Шуміліна Вікторія | 17.09.2001 | КДЮСШ №2 | С | 10,1 | — | — | 106 | Бр. Філіпови | |||||
19 | Помаз Юлія | 2000 | КДЮСШ | У | 10,2 | — | — | 96 | Дятлова Ю.В. | |||||
20 | Стіпницька Яна | 19.11.2001 | Атлет | У | 10,3 | — | — | 88 | Шульга О.П. | |||||
П/к | Гнип Анна | 27.11.1999 | Атлет | У | 9,3 | — | Вятиорець С.І. СередаС.С. | |||||||
П/к | Черняк Анна | 05.07.1999 | КДЮСШ №1 | МОН | 9,4 | — | Кривоус Н.В. | |||||||
Дівчата 2000-2001 р.р.н. біг 300м | ||||||||||||||
Зайн.місце | Прізвище, ім’яспортсмена | Датанародження | Спортивнашкола | Спорт.товар. | Результати | Розряд | Очки | ПІБтренера | ||||||
Попер. заб. | Фін.заб. | |||||||||||||
1 | Стецкова Тетяна | 9.03.2000 | КДЮСШ №1 | МОН | — | 46,1 | ІІІ | 361 | Красільник Т.С. | |||||
2 | Шурига Діана | 2000 | КДЮСШ №2 | МОН | — | 51,3 | ІІ юн. | 216 | Хорт Т.М. | |||||
3 | Шарило Тетяна | 19.02.2000 | КДЮСШ №1 | МОН | — | 52,4 | ІІ юн. | 193 | Антонова В.Г. | |||||
4 | Лепеха Валерія | 28.09.2001 | Атлет | У | — | 57,0 | — | 115 | Вятиорець С.І. СередаС.С. | |||||
5 | Помаз Юлія | 2000 | КДЮСШ | У | — | 58,7 | — | 93 | Дятлова Ю.В. | |||||
П/к | Черняк Анна | 05.07.1999 | КДЮСШ №1 | МОН | — | 52,9 | Кривоус Н.В. | |||||||
Дівчата 2000-2001 р.р.н. біг 600м | ||||||||||||||
Зайн.місце | Прізвище, ім’яспортсмена | Датанародження | Спортивнашкола | Спорт.товар. | Результати | Розряд | Очки | ПІБтренера | ||||||
Попер. заб. | Фін.заб. | |||||||||||||
1 | Прокопенко Валерія | 26.05.2000 | Атлет | У | — | 1,56,4 | — | 299 | Вятиорець С.І. СередаС.С. | |||||
2 | Димент Ілана | 2000 | КДЮСШ | У | — | 2,00,0 | — | 259 | Дятлова Ю.В. | |||||
3 | Савченко Валерія | 27.08.2000 | Атлет | У | — | 2,02,0 | — | 239 | Середа О.А. | |||||
4 | Суспіна Анастасія | 17.07.2001 | Атлет | У | — | 2,08,6 | — | 181 | Вятиорець С.І. СередаС.С. | |||||
5 | Сирбу Анастасія | 01.05.2000 | КДЮСШ №1 | МОН | — | 2,12,8 | — | 150 | Кривоус Н.В. | |||||
Дівчата 2002р.н. і молодше біг 60м | ||||||||||||||
Зайн.місце | Прізвище, ім’яспортсмена | Датанародження | Спортивнашкола | Спорт.товар. | Результати | Розряд | Очки | ПІБтренера | ||||||
Попер. заб. | Фін.заб. | |||||||||||||
1 | Рибалко Софія | 24.06.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | 8,8 | 8,8 | І юн. | 291 | Кривоус Н.В. | |||||
2 | Буряк Лілія | 11.03.2003 | Атлет | У | 8,9 | 9,0 | ІІ юн. | 252 | Шульга О.П. | |||||
3 | Маркова Анна | 12.10.2002 | КДЮСШ №1 | МОН | 8,9 | 9,1 | ІІ юн. | 235 | Кривоус Н.В. | |||||
4 | Оніміле Катерина | 20 | КДЮСШ | У | 9,0 | 9,3 | ІІ юн. | 202 | Плоті цини | |||||
5 | Іщенко Лілія | 13.01.2003 | КДЮСШ | У | 9,1 | 9,5 | ІІ юн. | 174 | Плоті цини | |||||
6 | Левченко Єлизавета | 05.12.2002 | КДЮСШ №1 | МОН | 9,2 | 9,7 | ІІІ юн. | 148 | Лисенко К.В. | |||||
7 | Гавсієвич Єлизавета | 23.03.2002 | КДЮСШ №1 | МОН | 9,3 | — | ІІ юн. | 202 | Кривоус Н.В. | |||||
8-10 | Сагайдачная Елена | 03.10.2002 | КДЮСШ | У | 9,4 | — | ІІ юн. | 188 | Плоті цини | |||||
8-10 | Кулик Аліна | 19.08.2002 | КДЮСШ №1 | МОН | 9,4 | — | ІІ юн. | 188 | Кривоус Н.В. | |||||
8-10 | Логунець Тетяна | 25.01.2002 | Атлет | У | 9,4 | — | ІІ юн. | 188 | Шульга О.П. | |||||
11-14 | Дворніченко Яна | 20.07.2003 | Атлет | У | 9,5 | — | ІІ юн. | 174 | Шульга О.П. | |||||
11-14 | Вишник Каріна | 2002 | КДЮСШ №2 | МОН | 9,5 | — | ІІ юн. | 174 | Хорт Т.М. | |||||
11-14 | Руса Ірина | 11.01.2002 | Атлет | У | 9,5 | — | ІІ юн. | 174 | Шульга О.П. | |||||
11-14 | Атрощенко Діана | 31.12.2002 | КДЮСШ №1 | МОН | 9,5 | — | ІІ юн. | 174 | Лисенко К.В. | |||||
15-18 | Сай Анастасія | 05.11.2003 | КДЮСШ | У | 9,6 | — | ІІІ юн. | 161 | Дятлова Ю.В. | |||||
15-18 | Сила Ксенія | 30.12.2002 | Атлет | У | 9,6 | — | ІІІ юн. | 161 | Вятиорець С.І. СередаС.С. | |||||
15-18 | Примаченко Анастасія | 02.04.2002 | Атлет | У | 9,6 | — | ІІІ юн. | 161 | Шульга О.П. | |||||
15-18 | Нагаєві Марія | 08.02.2002 | Атлет | У | 9,6 | — | ІІІ юн. | 161 | Шульга О.П. | |||||
19 | Циганок Інга | 06.03.2003 | КДЮСШ | У | 9,7 | — | ІІІ юн. | 148 | Плотіцини | |||||
20 | Білоус Оля | 18.04.2003 | КДЮСШ | У | 9,8 | — | ІІІ юн. | 137 | Дятлова Ю.В. | |||||
21-24 | Дмитрієва Яна | 09.03.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | 9,9 | — | ІІІ юн. | 126 | Лисенко К.В. | |||||
21-24 | Коробко Інна | 05.05.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | 9,9 | — | ІІІ юн. | 126 | Антонова В.Г. | |||||
21-24 | Остапенко Дар’я | 11.11.2002 | КДЮСШ №2 | С | 9,9 | — | ІІІ юн. | 126 | Бр. Філіпови | |||||
21-24 | Кравченко Анастасія | 17.01.2002 | КДЮСШ №2 | С | 9,9 | — | ІІІ юн. | 126 | Бр. Філіпови | |||||
25 | Забігайло Катерина | 08.01.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | 10,0 | — | — | 115 | Кривоус Н.В. | |||||
26-29 | Копитько Анастасія | 21.03.2004 | Атлет | У | 10,1 | — | — | 106 | Корецька С.М. | |||||
26-29 | Клименко Єва | 01.02.2004 | КДЮСШ | У | 10,1 | — | — | 106 | Дятлова Ю.В. | |||||
26-29 | Городна Катерина | 10.07.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | 10,1 | — | — | 106 | Кривоус Н.В. | |||||
26-29 | Іванова Ольга | 12.12.2002 | КДЮСШ №1 | МОН | 10,1 | — | — | 106 | Антонова В.Г. | |||||
30-32 | Аримаченко Анастасія | 04.02.2004 | КДЮСШ №1 | МОН | 10,2 | — | — | 96 | Красільник Т.С. | |||||
30-32 | Калита Ірина | 17.06.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | 10,2 | — | — | 96 | Антонова В.Г. | |||||
30-32 | Суярко Ксенія | 20.08.2004 | КДЮСШ №1 | МОН | 10,2 | — | — | 96 | Красільник Т.С. | |||||
33 | Стось Валерія | 01.12.2003 | Атлет | У | 10,3 | — | — | 88 | Корецька С.М. | |||||
34 | Сліпченко Вероніка | 11.02.2002 | КДЮСШ №2 | С | 10,5 | — | — | 72 | Бр. Філіпови | |||||
35-36 | Джур Марина | 2004 | КДЮСШ | У | 10,7 | — | — | 57 | Дятлова Ю.В. | |||||
35-36 | Брезгун Ольга | 14.06.2003 | Атлет | У | 10,7 | — | — | 57 | Корецька С.М. | |||||
37-38 | Радіонова Віка | 13.06.2005 | Атлет | У | 10,8 | — | — | 51 | Корецька С.М. | |||||
37-38 | Ховрич Дарина | 16.01.2004 | КДЮСШ | У | 10,8 | — | — | 51 | Дятлова Ю.В. | |||||
39 | Селезень Людмила | 17.11.2003 | Атлет | У | 10,9 | — | — | 45 | Шульга О.П. | |||||
40 | Данова Валерія | 26.08.2005 | КДЮСШ №1 | МОН | 11,6 | — | — | 11 | Красільник Т.С. | |||||
41-42 | Мартиненко Олександра | 14.09.2004 | КДЮСШ №1 | МОН | 11,9 | — | — | 2 | Красільник Т.С. | |||||
41-42 | Савченко Олена | 03.06.2004 | КДЮСШ №1 | МОН | 11,9 | — | — | 2 | Дятлова Ю.В. | |||||
Дівчата 2002р.н. і молодше біг 300м | ||||||||||||||
Зайн.місце | Прізвище, ім’яспортсмена | Датанародження | Спортивнашкола | Спорт.товар. | Результати | Розряд | Очки | ПІБтренера | ||||||
Попер. заб. | Фін.заб. | |||||||||||||
1 | Рибалко Софія | 24.06.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | — | 50,7 | ІІ юн. | 230 | Кривоус Н.В. | |||||
2 | Вишник Карина | 2002 | КДЮСШ №2 | МОН | — | 55,0 | ІІІ юн. | 145 | Хорт Т.М. | |||||
3 | Маркова Анна | 12.10.2002 | КДЮСШ №1 | МОН | — | 55,1 | ІІІ юн. | 144 | Кривоус Н.В. | |||||
4 | Сила Ксенія | 31.12.2002 | Атлет | У | — | 56,7 | — | 119 | Вятиорець С.І. СередаС.С. | |||||
5 | Забігайло Катерина | 8.01.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | — | 57,4 | — | 109 | Кривоус Н.В. | |||||
6 | Стось Валерія | 01.12.2003 | Атлет | У | — | 59,4 | — | 84 | Корецька С.М. | |||||
7 | Сай Анастасія | 05.11.2003 | КДЮСШ | У | — | 1,01,0 | — | 67 | Дятлова Ю.В. | |||||
8 | Гавсієвич Єлизавета | 23.03.2002 | КДЮСШ №1 | МОН | — | 1,01,3 | — | 64 | Кривоус Н.В. | |||||
9 | Білоус Оля | 18.04.2003 | КДЮСШ | У | — | 1,01,4 | — | 63 | Дятлова Ю.В. | |||||
10 | Клименко Єва | 01.02.2004 | КДЮСШ | У | — | 1,02,3 | — | 54 | Дятлова Ю.В. | |||||
11 | Ішутко Анна | 01.09.2004 | КДЮСШ | У | — | 1,02,8 | — | 50 | Дятлова Ю.В. | |||||
12 | Кулик Аліна | 19.08.2002 | КДЮСШ №1 | МОН | — | 1,03,6 | — | 43 | Кривоус Н.В. | |||||
13 | Городна Катерина | 10.07.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | — | 1,04,8 | — | 34 | Кривоус Н.В. | |||||
14 | Ховрич Дарина | 16.01.2004 | КДЮСШ | У | — | 1,06,0 | — | 25 | Дятлова Ю.В. | |||||
15 | Радіонова Вікторія | 13.06.2005 | Атлет | У | — | 1,12,3 | — | 0 | Корецька С.М. | |||||
16 | Брезгун Ольга | 14.06.2003 | Атлет | У | — | 1,15,1 | — | 0 | Корецька С.М. | |||||
17 | Савченок Олена | 03.06.2004 | КДЮСШ | У | — | 1,16,2 | — | 0 | Дятлова Ю.В. | |||||
18 | Комаровська Валерія | 27.12.2004 | Атлет | У | — | 1,21,9 | — | 0 | Корецька С.М. | |||||
Дівчата 2002р.н. і молодше біг 600м | ||||||||||||||
Зайн.місце | Прізвище, ім’яспортсмена | Датанародження | Спортивнашкола | Спорт.товар. | Результати | Розряд | Очки | ПІБтренера | ||||||
Попер. заб. | Фін.заб. | |||||||||||||
1 | Копитько Анастасія | 21.03.2004 | Атлет | У | — | 2,04,3 | — | 217 | Корецька С.М. | |||||
2 | Дворніченко Яна | 20.07.2003 | Атлет | У | — | 2,08,4 | — | 182 | Шульга О.П. | |||||
3 | Вінніченко Анастасія | 6.01.2002 | КДЮСШ №1 | МОН | — | 2,11,3 | — | 161 | Антонова В.Г. | |||||
Юнаки 2000-2001 р.р.н. стрибки в довжину | ||||||||||||||
Зайн.місце | Прізвище, ім’яспортсмена | Датанародження | Спортивнашкола | Спорт.товар. | Результати | Розряд | Очки | ПІБтренера | ||||||
І спр. | ІІ спр. | ІІІспр. | кращ.рез. | |||||||||||
1 | Мажуга Артур | 2000 | КДЮСШ №2 | МОН | 4,91 | 5,34 | Х | 5,34 | І юн. | 251 | Шевчук Е.Л. | |||
2 | Кириленко Іван | 28.02.2000 | КДЮСШ №2 | С | 4,31 | 5,16 | 4,97 | 5,16 | ІІ юн. | 215 | Бр. Філіпови | |||
3 | Довгий Денис | 12.06.2001 | Атлет | У | 4,51 | 5,01 | 4,50 | 5,01 | ІІ юн. | 186 | Шульга О.П. | |||
4 | Дидалев Гліб | 21.06.2000 | Атлет | У | 4,91 | 4,64 | 4,24 | 4,91 | ІІ юн. | 168 | Шульга О.П. | |||
5 | Слиш Максим | 11.01.2000 | КДЮСШ №1 | МОН | 4,46 | 4,50 | 4,68 | 4,68 | ІІІ юн. | 129 | Красільник Т.С. | |||
6 | Долгошей Олександр | 22.06.2000 | Атлет | У | 4,58 | 4,48 | Х | 4,58 | ІІІ юн. | 113 | Шульга О.П. | |||
7 | Калітвінов Максим | 24.05.2001 | Атлет | У | 4,43 | 3,60 | 4,32 | 4,43 | ІІІ юн. | 91 | Шульга О.П. | |||
8 | Неділя Володимир | 20.06.2000 | Атлет | У | Х | 4,42 | Х | 4,42 | ІІІ юн. | 90 | Шульга О.П. | |||
9-10 | Гурський Єгор | 29.09.2001 | КДЮСШ №2 | С | 4,33 | Х | Х | 4,33 | ІІІ юн. | 77 | Бр. Філіпови | |||
9-10 | Барбаш Володимир | 2000 | КДЮСШ №2 | МОН | 4,26 | 4,33 | Х | 4,33 | ІІІ юн. | 77 | Шевчук Е.Л. | |||
11 | Папірник Нікіта | 13.02.2001 | Атлет | У | Х | 3,94 | Х | 3,94 | — | 30 | Шульга О.П. | |||
П/к | Дмитрик Юрій | 1999 | КДЮСШ №2 | МОН | 4,71 | 5,04 | 4,86 | 5,04 | Шевчук Е.Л. | |||||
Юнаки 2002р.н. і молодше стрибки в довжину | ||||||||||||||
Зайн.місце | Прізвище, ім’яспортсмена | Датанародження | Спортивнашкола | Спорт.товар. | Результати | Розряд | Очки | ПІБтренера | ||||||
І спр. | ІІ спр. | ІІІспр. | кращ.рез. | |||||||||||
1 | Сова Дмитро | 2002 | КДЮСШ №2 | МОН | 4,32 | 4,16 | Х | 4,32 | ІІІ юн. | 76 | Хорт Т.М. | |||
2 | Мишко Ярослав | 03.04.2002 | КДЮСШ №2 | С | 4,18 | 4,23 | 4,23 | 4,23 | ІІІ юн. | 64 | Бр. Філіпови | |||
3 | Гусаров Кірі | 24.01.2002 | КДЮСШ №2 | С | 3,42 | 3,97 | Х | 3,97 | — | 33 | Бр. Філіпови | |||
4 | Савалі Денис | 2003 | КДЮСШ №2 | МОН | 3,92 | 3,75 | 3,89 | 3,92 | — | 28 | Хорт Т.М. | |||
5 | Остапенко Кирило | 28.08.2002 | КДЮСШ №2 | С | 3,69 | 3,91 | 3,54 | 3,91 | — | 27 | Бр. Філіпови | |||
6 | Мирний Данило | 09.12.2002 | КДЮСШ №2 | С | 3,31 | 3,76 | 3,86 | 3,86 | — | 22 | Бр. Філіпови | |||
7 | Шумар Іван | 04.07.2003 | ОКДЮСШ | С | 3,37 | 3,70 | 3,59 | 3,70 | — | 8 | Луценко В.В. | |||
8 | Данич Гліб | 2003 | КДЮСШ №2 | МОН | 3,39 | 3,66 | 3,47 | 3,66 | — | 5 | Шевчук Е.Л. | |||
9 | Пінченко Денис | 29.05.2003 | КДЮСШ №2 | С | 3,09 | 3,53 | 3,40 | 3,53 | — | 0 | Бр. Філіпови | |||
10 | Зайченко Данило | 26.11.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | 3,40 | 3,47 | 3,53 | 3,53 | — | 0 | Антонова В.Г. | |||
11 | Скорина Владислав | 15.10.2002 | КДЮСШ №1 | МОН | Х | 3,52 | 3,47 | 3,52 | — | 0 | Лисенко К.В. | |||
12 | Гречанюк Владислав | 27.02.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | 3,40 | 3,51 | 3,30 | 3,51 | — | 0 | Антонова В.Г. | |||
13 | Барбаш Максим | 24.06.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | 3,38 | 3,47 | 3,49 | 3,49 | — | 0 | Антонова В.Г. | |||
14 | Білоцерківець Владислав | 10.05.2004 | Атлет | У | Х | Х | 3,47 | 3,47 | — | 0 | Корецька С.М. | |||
15 | Скитер Дмитро | 20.04.2003 | ОКДЮСШ | С | Х | 3,42 | 3,29 | 3,42 | — | 0 | Луценко В.В. | |||
16 | Фещенко Дмитро | 28.03.2002 | Атлет | У | 3,41 | 3,14 | 3,34 | 3,41 | — | 0 | Шульга О.П. | |||
17 | Костирко Єгор | 31.08.2003 | КДЮСШ | У | 3,04 | 3,33 | 3,38 | 3,38 | — | 0 | Дятлова Ю.В. | |||
18 | Писарєв Михайло | 27.03.2003 | КДЮСШ №2 | С | 3,29 | 3,36 | 2,94 | 3,36 | — | 0 | Бр. Філіпови | |||
19 | Корнієнко Владислав | 03.09.2005 | Атлет | У | 2,91 | 3,14 | 3,16 | 3,16 | — | 0 | Корецька С.М. | |||
20 | Бабенко Микола | 31.12.2004 | Атлет | У | 3,03 | 2,79 | 2,92 | 3,03 | — | 0 | Корецька С.М. | |||
21 | Чикало Владислав | 01.03.2003 | КДЮСШ №2 | С | Х | Х | 2,98 | 2,98 | — | 0 | Бр. Філіпови | |||
22 | Логвинов Максим | 22.01.2005 | Атлет | У | 2,88 | 2,54 | 2,80 | 2,88 | — | 0 | Корецька С.М. | |||
23 | Радіонов Олег | 07.07.2007 | Атлет | У | 2,30 | 2,34 | 2,39 | 2,39 | — | 0 | Корецька С.М. | |||
24 | Кожановський Сергій | 10.01.2005 | Атлет | У | Х | Х | 2,34 | 2,34 | — | 0 | Корецька С.М. | |||
25 | Брус Максим | 06.02.2005 | Атлет | У | Х | 2,31 | 2,20 | 2,31 | — | 0 | Корецька С.М. | |||
Дівчата 2000-2001 р.р.н. стрибки в довжину | ||||||||||||||
Зайн.місце | Прізвище, ім’яспортсмена | Датанародження | Спортивнашкола | Спорт.товар. | Результати | Розряд | Очки | ПІБтренера | ||||||
Іспр. | ІІ спр. | ІІІспр. | кращ.рез. | |||||||||||
1 | Ільїна Анастасія | 18.12.2001 | Атлет | У | 3,70 | 3,99 | 3,83 | 3,99 | ІІ юн. | 141 | Шульга О.П. | |||
2 | Міщенко Вікторія | 22.11.2001 | КДЮСШ №1 | МОН | 3,87 | 3,78 | Х | 3,87 | ІІІ юн. | 119 | Антонова В.Г. | |||
3 | Лепеха Валерія | 28.09.2001 | Атлет | У | Х | 3,82 | Х | 3,82 | ІІІ юн. | 110 | Вятиорець С.І. Середа С.С. | |||
4 | Басанько Елєонора | КДЮСШ | У | 3,40 | 3,70 | 3,68 | 3,70 | ІІІ юн. | 89 | Плоті цини | ||||
5 | Шумиліна Вікторія | 17.09.2001 | КДЮСШ №2 | С | 3,37 | 3,58 | 3,61 | 3,61 | ІІІ юн. | 75 | Бр. Філіпови | |||
6 | Михайленко Ольга | 15.03.2001 | КДЮСШ №1 | МОН | Х | 3,24 | 3,46 | 3,46 | — | 52 | Лисенко К.В. | |||
7 | Шевченко Катерина | 17.07.2001 | Атлет | У | 3,25 | 3,26 | 3,16 | 3,26 | — | 26 | Вятиорець С.І. Середа С.С. | |||
8 | Лисенко Марія | 2000 | КДЮСШ | У | Х | 3,21 | Х | 3,21 | — | 21 | Дятлова Ю.В. | |||
9 | Горбовець Марія | 03.10.2001 | КДЮСШ №2 | С | 3,00 | 2,79 | 3,16 | 3,16 | — | 16 | Бр. Філіпови | |||
10 | Якуш Олеся | Атлет | У | 2,72 | 2,97 | 2,86 | 2,97 | — | 0 | Шульга О.П. | ||||
П/к | Ручко Христина | 15.05.1999 | КДЮСШ №1 | МОН | 4,35 | 4,12 | 4,30 | 4,35 | Кривоус Н.В. | |||||
П/к | Гнип Анна | 27.11.1999 | Атлет | У | 3,06 | 2,74 | 3,20 | 3,20 | Вятиорець С.І. Середа С.С. | |||||
Дівчата 2002р.н. і молодше стрибки в довжину | ||||||||||||||
Зайн.місце | Прізвище, ім’яспортсмена | Датанародження | Спортивнашкола | Спорт.товар. | Результати | Розряд | Очки | ПІБтренера | ||||||
І спр. | ІІ спр. | ІІІспр. | кращ.рез. | |||||||||||
1 | Буряк Лілія | 11.03.2003 | Атлет | У | 3,92 | 3,74 | 3,69 | 3,92 | ІІ юн. | 128 | Шульга О.П. | |||
2 | Оніміле Катерина | 2002 | КДЮСШ | У | 3,78 | 3,87 | 3,81 | 3,87 | ІІ юн. | 119 | Плоті цини | |||
3 | Іщенко Лілія | 13.01.2003 | КДЮСШ | У | 3,77 | 3,50 | 3,31 | 3,77 | ІІІ юн. | 101 | Плоті цини | |||
4 | Рибалко Софія | 24.06.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | 3,68 | 3,75 | Х | 3,75 | ІІІ юн. | 98 | Кривоус Н.В. | |||
5 | Кулик Аліна | 19.08.2002 | КДЮСШ №1 | МОН | 3,39 | 3,66 | 3,47 | 3,66 | ІІІ юн. | 83 | Кривоус Н.В. | |||
6 | Маркова Анна | 12.10.2002 | КДЮСШ №1 | МОН | 3,39 | 3,58 | 3,40 | 3,58 | ІІІ юн. | 70 | Кривоус Н.В. | |||
7 | Логунець Тетяна | 25.01.2002 | Атлет | У | 3,31 | 3,52 | 3,33 | 3,52 | ІІІ юн. | 61 | Шульга О.П. | |||
8-9 | Левченко Єлизавета | 05.12.2002 | КДЮСШ №1 | МОН | 3,51 | 3,23 | 3,29 | 3,51 | ІІІ юн. | 59 | Лисенко К.В. | |||
8-9 | Сагайдачна Олена | 03.10.2002 | КДЮСШ | У | Х | Х | 3,51 | 3,51 | ІІІ юн. | 59 | Плоті цини | |||
10 | Циганок Інга | 06.03.2003 | КДЮСШ | У | 3,36 | 3,07 | 3,14 | 3,36 | — | 39 | Плоті цини | |||
11 | Нагаєві Марія | 08.02.2002 | Атлет | У | 3,35 | Х | 3,18 | 3,35 | — | 38 | Шульга О.П. | |||
12 | Атрощенко Діана | 31.12.2002 | КДЮСШ №1 | МОН | Х | 3,32 | 3,25 | 3,32 | — | 34 | Лисенко К.В. | |||
13 | Городна Катерина | 2003 | КДЮСШ №1 | МОН | 3,05 | Х | 3,11 | 3,11 | — | 11 | Кривоус Н.В. | |||
14 | Остапенко Дар’я | 11.11.2002 | КДЮСШ №2 | С | 3,09 | Х | Х | 3,09 | — | 9 | Бр. Філіпови | |||
15 | Костирко Анастасія | 21.03.2004 | Атлет | У | 3,08 | 3,00 | Х | 3,08 | — | 8 | Корецька С.М. | |||
16 | Калита Ірина | 17.06.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | 2,97 | 3,04 | 2,96 | 3,04 | — | 4 | Антонова В.Г. | |||
17 | Недашківська Олександра | 19.08.2002 | Атлет | У | 2,97 | 3,02 | 3,03 | 3,03 | — | 4 | Шульга О.П. | |||
18 | Сай Анастасія | 05.11.2003 | КДЮСШ | У | 2,96 | 3,01 | 2,74 | 3,01 | — | 2 | Дятлова Ю.В. | |||
19 | Примаченко Анастасія | 02.04.2002 | Атлет | У | 2,78 | Х | 2,90 | 2,90 | — | 0 | Шульга О.П. | |||
20 | Кравченко Анастасія | 17.01.2002 | КДЮСШ №2 | С | 2,83 | 2,83 | Х | 2,83 | — | 0 | Бр. Філіпови | |||
21 | Дмитрієва Яна | 09.03.2003 | КДЮСШ №1 | МОН | 2,44 | 2,81 | Х | 2,81 | — | 0 | Лисенко К.В. | |||
22 | Стось Валерія | 01.12.2003 | Атлет | У | 2,73 | 2,35 | 2,71 | 2,73 | — | 0 | Корецька С.М. | |||
23 | Радіонова Віка | 13.06.2005 | Атлет | У | 2,38 | 2,69 | 2,70 | 2,70 | — | 0 | Корецька С.М. | |||
24 | Брезгун Ольга | 14.06.2003 | Атлет | У | 2,69 | 2,64 | 2,68 | 2,69 | — | 0 | Корецька С.М. | |||
25 | Комаровська Валерія | 27.12.2004 | Атлет | У | Х | 2,46 | 2,33 | 2,46 | — | 0 | Корецька С.М. | |||
26 | Ховрич Дарина | 16.01.2004 | КДЮСШ | У | 2,43 | 2,45 | 2,18 | 2,45 | — | 0 | Дятлова Ю.В. | |||
27 | Савченок Олена | 03.06.2004 | КДЮСШ | У | Х | Х | 1,97 | 1,97 | — | 0 | Дятлова Ю.В. | |||
Клименко Єва | 01.02.2004 | КДЮСШ | У | Х | Х | Х | — | 0 | Дятлова Ю.В. | |||||
Білоус Оля | 18.04.2004 | КДЮСШ | У | Х | Х | Х | — | 0 | Дятлова Ю.В. | |||||
Гавсієвич Єлизавета | 23.03.2002 | КДЮСШ №1 | МОН | Х | Х | Х | — | 0 | Кривоус Н.В. | |||||
Іванова Ольга | 12.12.2002 | КДЮСШ №1 | МОН | Х | Х | Х | — | 0 | Антонова В.Г. | |||||
Головний суддя В.В. Рябов
Головний секретар А.Є. Шевцова