12 квітня 2015року  стадіон “Юність”

Юнаки 2000-2001 р.р.н. біг 60м
Зайн.
місце
Прізвище, ім’я спортсменаДата
народження
Спортивна
школа
Спорт.товар.РезультатиРозрядОчкиПІБ
тренера
Попер. заб.Фін.заб.
1-2Довгий Денис12.06.2001АтлетУ7,47,4ІІІ375Шульга О.П.
1-2Вовк Даніїл16.05.2001АтлетУ7,47,4ІІІ375ВятиорецьС.І. Середа С.С.
3Землинський Богдан18.10.2000АтлетУ7,57,5ІІІ338Шульга О.П.
4Мажуга Артур2000КДЮСШ №2МОН7,67,6ІІІ304Шевчук Е.Л.
5Кириленко Іван28.02.2000КДЮСШ №2С7,57,7Іюн.273Бр.Філіпови
6Ващенко Артем29.03.2000КДЮСШ №1МОН7,77,7Іюн.273Антонова В.Г.
7Долгошей Олександр22.06.2000АтлетУ7,8Іюн.245Шульга О.П.
8Ходяков Ярослав01.01.2001АтлетУ7,8Іюн.245Шульга О.П.
9Самуілов Владислав17.07.2000АтлетУ7,9Іюн.220Шульга О.П.
10-11Слиш Максим11.01.2000КДЮСШ №1МОН8,1Іюн.175Красільник Т.С.
10-11Калітвінов Максим24.05.2001АтлетУ8.1Іюн.175Шульга О.П.
12Олешко Андрій31.08.2000КДЮСШ №1МОН8,3ІІ юн.138Красільник Т.С.
13-14Дидалев Гліб21.06.2000АтлетУ8,4ІІ юн.122Шульга О.П.
13-14Неділя Володимир20.06.2000АтлетУ8,4ІІ юн.122Шульга О.П.
15Барбаш Володимир2000КДЮСШ №2МОН8,6ІІ юн.93Шевчук Е.Л.
16Гурський Єгор29.09.2001КДЮСШ №2С8,8ІІ юн.69Бр.Філіпови
17Руденко Микита03.05.2001ОКДЮСШС9,418Луценко І.В.
П/кДмитрін Юрій1999КДЮСШ №2МОН7,7Шевчук Е.Л.
Юнаки 2000-2001 р.р.н. біг 300м
Зайн.місцеПрізвище, ім’яспортсменаДатанародженняСпортивнашколаСпорт.товар.РезультатиРозрядОчкиПІБтренера
Попер. заб.Фін.заб.
1Вовк Даніїл16.05.2001АтлетУ40,6І юн.275ВятиорецьС.І.Середа С.С.
2Чернобай Микола07.03.2000КДЮСШС41,0І юн.259Масюк А.М.
3Кириленко Іван28.02.2000КДЮСШ №2С41,4І юн.244Бр.Філіпови
4Землинський Богдан18.10.2000АтлетУ42,4ІІ юн.210Шульга О.П.
5Ващенко Артем29.03.2000КДЮСШ №1МОН45,0ІІІ юн.137Антонова В.Г.
6Олешко Андрій31.08.2000КДЮСШ №1МОН45,1ІІІ юн.135Красільник Т.С.
7Волнов Олександр2000КДЮСШС50,246Масюк А.М.
8Ходяков Ярослав01.01.2001АтлетУ53,215Шульга О.П.
Юнаки 2000-2001 р.р.н. біг 600м
Зайн.місцеПрізвище, ім’яспортсменаДатанародженняСпортивнашколаСпорт.товар.РезультатиРозрядОчкиПІБтренера
Попер. заб.Фін.заб.
1Слісаренко Максим16.04.2000КДЮСШС1,39,4247Масюк А.М.
2Самуілов Владислав17.07.2000АтлетУ1,57,368Шульга О.П.
П/кРудик Максим19.03.1982АтлетУ1,33,0Шульга О.П.
Юнаки 2002р.н. і молодше біг 60м
Зайн.місцеПрізвище, ім’яспортсменаДатанародженняСпортивнашколаСпорт.товар.РезультатиРозрядОчкиПІБтренера
Попер. заб.Фін.заб.
1Мишко Ярослав03.04.2002КДЮСШ №2С8,38,2ІІ юн.156Бр.Філіпови
2Мирний Данило09.12.2002КДЮСШ №2С8,78,4ІІІ юн.122Бр.Філіпови
3Сова Дмитро2002КДЮСШ №2МОН8,98,6ІІІ юн.58Хорт Т.М.
4 Савалі Денис2003КДЮСШ №2МОН9,09,048Хорт Т.М.
5Остапенко Кіріл28.08.2002КДЮСШ №2С9,09,231Бр.Філіпови
6Шумар Іван04.07.2003ОКДЮСШС9,09,324Луценко В.В.
7Гусаров Кіріл24.01.2002КДЮСШ №2С8,6ІІІ юн.93Бр.Філіпови
8-10Ніколаєнко Кирило26.01.2002АтлетУ9,324ВятиорецьС.І.Середа С.С.
8-10Білоцерківець Владислав10.05.2004АтлетУ9,324Корецька С.М.
8-10Троян Євген2003КДЮСШ №2С9,324Бр.Філіпови
11-12Данич Гліб2003КДЮСШ №2МОН9,512Шевчук Е.Л.
11-12Гречанюк Владислав27.02.2003КДЮСШ №1МОН9,512Антонова В.Г.
13-14Чмир Віталій30.10.2002КДЮСШ №2С9,67Бр.Філіпови
13-14Зайченко Данило26.11.2003КДЮСШ №1МОН9,67Антонова В.Г.
15Костирко Єгор31.08.2003КДЮСШУ9,77Дятлова Ю.В.
16-17Тищенко Олексій06.05.2003КДЮСШ №2С9,81Бр.Філіпови
16-17Молько Максим25.06.2003КДЮСШ №2С9,81Бр.Філіпови
18-21Скитер Дмитро20.04.2003ОКДЮСШС9,90Луценко В.В.
18-21Фещенко Дмитро28.03.2002АтлетУ9,90Шульга О.П.
18-21Барбаш Максим24.06.2003КДЮСШ №1МОН9,90Антонова В.Г.
18-21Скорина Владислав15.10.2002КДЮСШ №1МОН9,90Лисенко К.В.
22Дубровський Андрій12.04.2004КДЮСШ №1МОН10,20Антонова В.Г.
23Корнієнко Владислав03.09.2005АтлетУ10,30Корецька С.М.
24Давиденко МаксимКДЮСШ №1МОН10,40Антонова В.Г.
25Бабенко Микола31.12.2004АтлетУ10,50Корецька С.М.
26-28Скобелев Максим15.08.2003КДЮСШ №1МОН10,70Антонов В.Г.
26-28Логвинов Максим22.01.2005АтлетУ10,70Корецька С.М.
26-28Бутенко Олег27.02.2003КДЮСШ №1МОН10,70Антонова В.Г.
29Ткаченко Костянтин19.10.2002АтлетУ11,00Шульга О.П.
30Радіонов Олег07.07.2007АтлетУ11,20Корецька С.М.
31Бреус Максим06.02.2005АтлетУ11,70Корецька С.М.
32Кожаковський Сергій10.01.2005АтлетУ12,50Корецька С.М.
Юнаки 2002р.н. і молодше біг 300м
Зайн.місцеПрізвище, ім’яспортсменаДатанародженняСпортивнашколаСпорт.товар.РезультатиРозрядОчкиПІБтренера
Попер. заб.Фін.заб.
1Сова Дмитро2002КДЮСШ №2МОН51,135Хорт Т.М.
2Савалі Денис2003КДЮСШ №2МОН52,620Хорт Т.М.
3Ніколаєнко Кирило26.01.2002АтлетУ55,70ВятиорецьС.І. Середа С.С.
4Барбаш Максим24.06.2003КДЮСШ №1МОН56,50Антонов В.Г.
5Костирко Єгор31.08.2003КДЮСШУ56,70Дятлова Ю.В.
6Зайченко Данило26.11.2003КДЮСШ №1МОН59,30Антонов В.Г.
7Давиденко Максим2004КДЮСШ №1МОН1,02,90Антонова В.Г.
8Бабенко Микола31.12.2004АтлетУ1,03,80Корецька С.М.
9Бутенко Олег27.02.2003КДЮСШ №1МОН1,05,70Антонов В.Г.
10Корнієнко Владислав03.09.2005АтлетУ1,07,20Корецька С.М.
11Бреус Макс06.02.2005АтлетУ1,16,10Корецька С.М.
Юнаки 2002р.н. і молодше біг 600м
Зайн.місцеПрізвище, ім’яспортсменаДатанародженняСпортивнашколаСпорт.товар.РезультатиРозрядОчкиПІБтренера
Попер. заб.Фін.заб.
1Білоцерківець Владислав10.05.2004АтлетУ2,21,80Корецька С.М.
2Логвинов2004АтлетУ2,35,70Корецька С.М.
3Родіонов Олег07.07.2007АтлетУ2,42,90Корецька С.М.
Дівчата 2000-2001 р.р.н. біг 60м
Зайн.місцеПрізвище, ім’яспортсменаДатанародженняСпортивнашколаСпорт.товар.РезультатиРозрядОчкиПІБтренера
Попер. заб.Фін.заб.
1Стецкова Тетяна09.03.2000КДЮСШ №1МОН8,28,1ІІІ473Красільник Т.С.
2Ільїна Анастасія18.12.2001АтлетУ8,68,4І юн.385Шульга О.П.
3Шарило Тетяна19.02.2000КДЮСШ №1МОН8,88,7І юн.312Антонова В.Г.
4-5Басанько Елєонора2000КДЮСШУ8,78,9І юн.271Плоті цини
4-5Прокопенко Валерія26.05.2000АтлетУ8,98,9І юн.271Вятиорець С.І. СередаС.С.
6Шурига Діана2000КДЮСШ №2МОН9,09,2ІІ юн.218Хорт Т.М.
7Картак Валерія10.01.2001АтлетУ9,1ІІ юн.235Шульга О.П.
8Лепеха Валерія28.09.2001АтлетУ9,4ІІ юн.188Вятиорець С.І. СередаС.С.
9-10Ковалевська Діана06.12.2000АтлетУ9,5ІІ юн.174Шульга О.П.
9-10Савченко Валерія27.08.2000АтлетУ9,5ІІ юн.174Середа О.А.
11-14Коваль Олеся2001ОКДЮСШС9,7ІІІ юн.148Луценко В.В.
11-14Суспіна Анастасія17.07.2001АтлетУ9,7ІІІ юн.148Вятиорець С.І. СередаС.С.
11-14Михайленко Ольга15.03.2001КДЮСШ №1МОН9,7ІІІ юн.148Лисенко К.В.
11-14Шевченко Катерина17.07.2001АтлетУ9,7ІІІ юн.148Вятиорець С.І. СередаС.С.
15Ткач Влада18.05.2001ОКДЮСШС9,9ІІІ юн.126Луценко В.В.
16-17Горбовець Марія03.10.2001КДЮСШ №2С10,0115Бр. Філіпови
16-17Якуш Олеся25.10.2001АтлетУ10,0115Шульга О.П.
18Шуміліна Вікторія17.09.2001КДЮСШ №2С10,1106Бр. Філіпови
19Помаз Юлія2000КДЮСШУ10,296Дятлова Ю.В.
20Стіпницька Яна19.11.2001АтлетУ10,388Шульга О.П.
П/кГнип Анна27.11.1999АтлетУ9,3Вятиорець С.І. СередаС.С.
П/кЧерняк Анна05.07.1999КДЮСШ №1МОН9,4Кривоус Н.В.
Дівчата 2000-2001 р.р.н. біг 300м
Зайн.місцеПрізвище, ім’яспортсменаДатанародженняСпортивнашколаСпорт.товар.РезультатиРозрядОчкиПІБтренера
Попер. заб.Фін.заб.
1Стецкова Тетяна9.03.2000КДЮСШ №1МОН46,1ІІІ361Красільник Т.С.
2Шурига Діана2000КДЮСШ №2МОН51,3ІІ юн.216Хорт Т.М.
3Шарило Тетяна19.02.2000КДЮСШ №1МОН52,4ІІ юн.193Антонова В.Г.
4Лепеха Валерія28.09.2001АтлетУ57,0115Вятиорець С.І. СередаС.С.
5Помаз Юлія2000КДЮСШУ58,793Дятлова Ю.В.
П/кЧерняк Анна05.07.1999КДЮСШ №1МОН52,9Кривоус Н.В.
Дівчата 2000-2001 р.р.н. біг 600м
Зайн.місцеПрізвище, ім’яспортсменаДатанародженняСпортивнашколаСпорт.товар.РезультатиРозрядОчкиПІБтренера
Попер. заб.Фін.заб.
1Прокопенко Валерія26.05.2000АтлетУ1,56,4299Вятиорець С.І. СередаС.С.
2Димент Ілана2000КДЮСШУ2,00,0259Дятлова Ю.В.
3Савченко Валерія27.08.2000АтлетУ2,02,0239Середа О.А.
4Суспіна Анастасія17.07.2001АтлетУ2,08,6181Вятиорець С.І. СередаС.С.
5Сирбу Анастасія01.05.2000КДЮСШ №1МОН2,12,8150Кривоус Н.В.
Дівчата 2002р.н. і молодше біг 60м
Зайн.місцеПрізвище, ім’яспортсменаДатанародженняСпортивнашколаСпорт.товар.РезультатиРозрядОчкиПІБтренера
Попер. заб.Фін.заб.
1Рибалко Софія24.06.2003КДЮСШ №1МОН8,88,8І юн.291Кривоус Н.В.
2Буряк Лілія11.03.2003АтлетУ8,99,0ІІ юн.252Шульга О.П.
3Маркова Анна12.10.2002КДЮСШ №1МОН8,99,1ІІ юн.235Кривоус Н.В.
4Оніміле Катерина20КДЮСШУ9,09,3ІІ юн.202Плоті цини
5Іщенко Лілія13.01.2003КДЮСШУ9,19,5ІІ юн.174Плоті цини
6Левченко Єлизавета05.12.2002КДЮСШ №1МОН9,29,7ІІІ юн.148Лисенко К.В.
7Гавсієвич Єлизавета23.03.2002КДЮСШ №1МОН9,3ІІ юн.202Кривоус Н.В.
8-10Сагайдачная Елена03.10.2002КДЮСШУ9,4ІІ юн.188Плоті цини
8-10Кулик Аліна19.08.2002КДЮСШ №1МОН9,4ІІ юн.188Кривоус Н.В.
8-10Логунець Тетяна25.01.2002АтлетУ9,4ІІ юн.188Шульга О.П.
11-14Дворніченко Яна20.07.2003АтлетУ9,5ІІ юн.174Шульга О.П.
11-14Вишник Каріна2002КДЮСШ №2МОН9,5ІІ юн.174Хорт Т.М.
11-14Руса Ірина11.01.2002АтлетУ9,5ІІ юн.174Шульга О.П.
11-14Атрощенко Діана31.12.2002КДЮСШ №1МОН9,5ІІ юн.174Лисенко К.В.
15-18Сай Анастасія05.11.2003КДЮСШУ9,6ІІІ юн.161Дятлова Ю.В.
15-18Сила Ксенія30.12.2002АтлетУ9,6ІІІ юн.161Вятиорець С.І. СередаС.С.
15-18Примаченко Анастасія02.04.2002АтлетУ9,6ІІІ юн.161Шульга О.П.
15-18Нагаєві Марія08.02.2002АтлетУ9,6ІІІ юн.161Шульга О.П.
19Циганок Інга06.03.2003КДЮСШУ9,7ІІІ юн.148Плотіцини
20Білоус Оля18.04.2003КДЮСШУ9,8ІІІ юн.137Дятлова Ю.В.
21-24Дмитрієва Яна09.03.2003КДЮСШ №1МОН9,9ІІІ юн.126Лисенко К.В.
21-24Коробко Інна05.05.2003КДЮСШ №1МОН9,9ІІІ юн.126Антонова В.Г.
21-24Остапенко Дар’я11.11.2002КДЮСШ №2С9,9ІІІ юн.126Бр. Філіпови
21-24Кравченко Анастасія17.01.2002КДЮСШ №2С9,9ІІІ юн.126Бр. Філіпови
25Забігайло Катерина08.01.2003КДЮСШ №1МОН10,0115Кривоус Н.В.
26-29Копитько Анастасія21.03.2004АтлетУ10,1106Корецька С.М.
26-29Клименко Єва01.02.2004КДЮСШУ10,1106Дятлова Ю.В.
26-29Городна Катерина10.07.2003КДЮСШ №1МОН10,1106Кривоус Н.В.
26-29Іванова Ольга12.12.2002КДЮСШ №1МОН10,1106Антонова В.Г.
30-32Аримаченко Анастасія04.02.2004КДЮСШ №1МОН10,296Красільник Т.С.
30-32Калита Ірина17.06.2003КДЮСШ №1МОН10,296Антонова В.Г.
30-32Суярко Ксенія20.08.2004КДЮСШ №1МОН10,296Красільник Т.С.
33Стось Валерія01.12.2003АтлетУ10,388Корецька С.М.
34Сліпченко Вероніка11.02.2002КДЮСШ №2С10,572Бр. Філіпови
35-36Джур Марина2004КДЮСШУ10,757Дятлова Ю.В.
35-36Брезгун Ольга14.06.2003АтлетУ10,757Корецька С.М.
37-38Радіонова Віка13.06.2005АтлетУ10,851Корецька С.М.
37-38Ховрич Дарина16.01.2004КДЮСШУ10,851Дятлова Ю.В.
39Селезень Людмила17.11.2003АтлетУ10,945Шульга О.П.
40Данова Валерія26.08.2005КДЮСШ №1МОН11,611Красільник Т.С.
41-42Мартиненко Олександра14.09.2004КДЮСШ №1МОН11,92Красільник Т.С.
41-42Савченко Олена03.06.2004КДЮСШ №1МОН11,92Дятлова Ю.В.
Дівчата 2002р.н. і молодше біг 300м
Зайн.місцеПрізвище, ім’яспортсменаДатанародженняСпортивнашколаСпорт.товар.РезультатиРозрядОчкиПІБтренера
Попер. заб.Фін.заб.
1Рибалко Софія24.06.2003КДЮСШ №1МОН50,7ІІ юн.230Кривоус Н.В.
2Вишник Карина2002КДЮСШ №2МОН55,0ІІІ юн.145Хорт Т.М.
3Маркова Анна12.10.2002КДЮСШ №1МОН55,1ІІІ юн.144Кривоус Н.В.
4Сила Ксенія31.12.2002АтлетУ56,7119Вятиорець С.І. СередаС.С.
5Забігайло Катерина8.01.2003КДЮСШ №1МОН57,4109Кривоус Н.В.
6Стось Валерія01.12.2003АтлетУ59,484Корецька С.М.
7Сай Анастасія05.11.2003КДЮСШУ1,01,067Дятлова Ю.В.
8Гавсієвич Єлизавета23.03.2002КДЮСШ №1МОН1,01,364Кривоус Н.В.
9Білоус Оля18.04.2003КДЮСШУ1,01,463Дятлова Ю.В.
10Клименко Єва01.02.2004КДЮСШУ1,02,354Дятлова Ю.В.
11Ішутко Анна01.09.2004КДЮСШУ1,02,850Дятлова Ю.В.
12Кулик Аліна19.08.2002КДЮСШ №1МОН1,03,643Кривоус Н.В.
13Городна Катерина10.07.2003КДЮСШ №1МОН1,04,834Кривоус Н.В.
14Ховрич Дарина16.01.2004КДЮСШУ1,06,025Дятлова Ю.В.
15Радіонова Вікторія13.06.2005АтлетУ1,12,30Корецька С.М.
16Брезгун Ольга14.06.2003АтлетУ1,15,10Корецька С.М.
17Савченок Олена03.06.2004КДЮСШУ1,16,20Дятлова Ю.В.
18Комаровська Валерія27.12.2004АтлетУ1,21,90Корецька С.М.
Дівчата 2002р.н. і молодше біг 600м
Зайн.місцеПрізвище, ім’яспортсменаДатанародженняСпортивнашколаСпорт.товар.РезультатиРозрядОчкиПІБтренера
Попер. заб.Фін.заб.
1Копитько Анастасія21.03.2004АтлетУ2,04,3217Корецька С.М.
2Дворніченко Яна20.07.2003АтлетУ2,08,4182Шульга О.П.
3Вінніченко Анастасія6.01.2002КДЮСШ №1МОН2,11,3161Антонова В.Г.
Юнаки 2000-2001 р.р.н. стрибки в довжину
Зайн.місцеПрізвище, ім’яспортсменаДатанародженняСпортивнашколаСпорт.товар.РезультатиРозрядОчкиПІБтренера
І спр.ІІ спр.ІІІспр.кращ.рез.
1Мажуга Артур2000КДЮСШ №2МОН4,915,34Х5,34І юн.251Шевчук Е.Л.
2Кириленко Іван28.02.2000КДЮСШ №2С4,315,164,975,16ІІ юн.215Бр. Філіпови
3Довгий Денис12.06.2001АтлетУ4,515,014,505,01ІІ юн.186Шульга О.П.
4Дидалев Гліб21.06.2000АтлетУ4,914,644,244,91ІІ юн.168Шульга О.П.
5Слиш Максим11.01.2000КДЮСШ №1МОН4,464,504,684,68ІІІ юн.129Красільник Т.С.
6Долгошей Олександр22.06.2000АтлетУ4,584,48Х4,58ІІІ юн.113Шульга О.П.
7Калітвінов Максим24.05.2001АтлетУ4,433,604,324,43ІІІ юн.91Шульга О.П.
8Неділя Володимир20.06.2000АтлетУХ4,42Х4,42ІІІ юн.90Шульга О.П.
9-10Гурський Єгор29.09.2001КДЮСШ №2С4,33ХХ4,33ІІІ юн.77Бр. Філіпови
9-10Барбаш Володимир2000КДЮСШ №2МОН4,264,33Х4,33ІІІ юн.77Шевчук Е.Л.
11Папірник Нікіта13.02.2001АтлетУХ3,94Х3,9430Шульга О.П.
П/кДмитрик Юрій1999КДЮСШ №2МОН4,715,044,865,04Шевчук Е.Л.
Юнаки 2002р.н. і молодше стрибки в довжину
Зайн.місцеПрізвище, ім’яспортсменаДатанародженняСпортивнашколаСпорт.товар.РезультатиРозрядОчкиПІБтренера
І спр.ІІ спр.ІІІспр.кращ.рез.
1Сова Дмитро2002КДЮСШ №2МОН4,324,16Х4,32ІІІ юн.76Хорт Т.М.
2Мишко Ярослав03.04.2002КДЮСШ №2С4,184,234,234,23ІІІ юн.64Бр. Філіпови
3Гусаров Кірі24.01.2002КДЮСШ №2С3,423,97Х3,9733Бр. Філіпови
4Савалі Денис2003КДЮСШ №2МОН3,923,753,893,9228Хорт Т.М.
5Остапенко Кирило28.08.2002КДЮСШ №2С3,693,913,543,9127Бр. Філіпови
6Мирний Данило09.12.2002КДЮСШ №2С3,313,763,863,8622Бр. Філіпови
7Шумар Іван04.07.2003ОКДЮСШС3,373,703,593,708Луценко В.В.
8Данич Гліб2003КДЮСШ №2МОН3,393,663,473,665Шевчук Е.Л.
9Пінченко Денис29.05.2003КДЮСШ №2С3,093,533,403,530Бр. Філіпови
10Зайченко Данило26.11.2003КДЮСШ №1МОН3,403,473,533,530Антонова В.Г.
11Скорина Владислав15.10.2002КДЮСШ №1МОНХ3,523,473,520Лисенко К.В.
12Гречанюк Владислав27.02.2003КДЮСШ №1МОН3,403,513,303,510Антонова В.Г.
13Барбаш Максим24.06.2003КДЮСШ №1МОН3,383,473,493,490Антонова В.Г.
14Білоцерківець Владислав10.05.2004АтлетУХХ3,473,470Корецька С.М.
15Скитер Дмитро20.04.2003ОКДЮСШСХ3,423,293,420Луценко В.В.
16Фещенко Дмитро28.03.2002АтлетУ3,413,143,343,410Шульга О.П.
17Костирко Єгор31.08.2003КДЮСШУ3,043,333,383,380Дятлова Ю.В.
18Писарєв Михайло27.03.2003КДЮСШ №2С3,293,362,943,360Бр. Філіпови
19Корнієнко Владислав03.09.2005АтлетУ2,913,143,163,160Корецька С.М.
20Бабенко Микола31.12.2004АтлетУ3,032,792,923,030Корецька С.М.
21Чикало Владислав01.03.2003КДЮСШ №2СХХ2,982,980Бр. Філіпови
22Логвинов Максим22.01.2005АтлетУ2,882,542,802,880Корецька С.М.
23Радіонов Олег07.07.2007АтлетУ2,302,342,392,390Корецька С.М.
24Кожановський Сергій10.01.2005АтлетУХХ2,342,340Корецька С.М.
25Брус Максим06.02.2005АтлетУХ2,312,202,310Корецька С.М.
Дівчата 2000-2001 р.р.н. стрибки в довжину
Зайн.місцеПрізвище, ім’яспортсменаДатанародженняСпортивнашколаСпорт.товар.РезультатиРозрядОчкиПІБтренера
Іспр.ІІ спр.ІІІспр.кращ.рез.
1Ільїна Анастасія18.12.2001АтлетУ3,703,993,833,99ІІ юн.141Шульга О.П.
2Міщенко Вікторія22.11.2001КДЮСШ №1МОН3,873,78Х3,87ІІІ юн.119Антонова В.Г.
3Лепеха Валерія28.09.2001АтлетУХ3,82Х3,82ІІІ юн.110Вятиорець С.І. Середа С.С.
4Басанько ЕлєонораКДЮСШУ3,403,703,683,70ІІІ юн.89Плоті цини
5Шумиліна Вікторія17.09.2001КДЮСШ №2С3,373,583,613,61ІІІ юн.75Бр. Філіпови
6Михайленко Ольга15.03.2001КДЮСШ №1МОНХ3,243,463,4652Лисенко К.В.
7Шевченко Катерина17.07.2001АтлетУ3,253,263,163,2626Вятиорець С.І. Середа С.С.
8Лисенко Марія2000КДЮСШУХ3,21Х3,2121Дятлова Ю.В.
9Горбовець Марія03.10.2001КДЮСШ №2С3,002,793,163,1616Бр. Філіпови
10Якуш ОлесяАтлетУ2,722,972,862,970Шульга О.П.
П/кРучко Христина15.05.1999КДЮСШ №1МОН4,354,124,304,35Кривоус Н.В.
П/кГнип Анна27.11.1999АтлетУ3,062,743,203,20Вятиорець С.І. Середа С.С.
Дівчата 2002р.н. і молодше стрибки в довжину
Зайн.місцеПрізвище, ім’яспортсменаДатанародженняСпортивнашколаСпорт.товар.РезультатиРозрядОчкиПІБтренера
І спр.ІІ спр.ІІІспр.кращ.рез.
1Буряк Лілія11.03.2003АтлетУ3,923,743,693,92ІІ юн.128Шульга О.П.
2Оніміле Катерина2002КДЮСШУ3,783,873,813,87ІІ юн.119Плоті цини
3Іщенко Лілія13.01.2003КДЮСШУ3,773,503,313,77ІІІ юн.101Плоті цини
4Рибалко Софія24.06.2003КДЮСШ №1МОН3,683,75Х3,75ІІІ юн.98Кривоус Н.В.
5Кулик Аліна19.08.2002КДЮСШ №1МОН3,393,663,473,66ІІІ юн.83Кривоус Н.В.
6Маркова Анна12.10.2002КДЮСШ №1МОН3,393,583,403,58ІІІ юн.70Кривоус Н.В.
7Логунець Тетяна25.01.2002АтлетУ3,313,523,333,52ІІІ юн.61Шульга О.П.
8-9Левченко Єлизавета05.12.2002КДЮСШ №1МОН3,513,233,293,51ІІІ юн.59Лисенко К.В.
8-9Сагайдачна Олена03.10.2002КДЮСШУХХ3,513,51ІІІ юн.59Плоті цини
10Циганок Інга06.03.2003КДЮСШУ3,363,073,143,3639Плоті цини
11Нагаєві Марія08.02.2002АтлетУ3,35Х3,183,3538Шульга О.П.
12Атрощенко Діана31.12.2002КДЮСШ №1МОНХ3,323,253,3234Лисенко К.В.
13Городна Катерина2003КДЮСШ №1МОН3,05Х3,113,1111Кривоус Н.В.
14Остапенко Дар’я11.11.2002КДЮСШ №2С3,09ХХ3,099Бр. Філіпови
15Костирко Анастасія21.03.2004АтлетУ3,083,00Х3,088Корецька С.М.
16Калита Ірина17.06.2003КДЮСШ №1МОН2,973,042,963,044Антонова В.Г.
17Недашківська Олександра19.08.2002АтлетУ2,973,023,033,034Шульга О.П.
18Сай Анастасія05.11.2003КДЮСШУ2,963,012,743,012Дятлова Ю.В.
19Примаченко Анастасія02.04.2002АтлетУ2,78Х2,902,900Шульга О.П.
20Кравченко Анастасія17.01.2002КДЮСШ №2С2,832,83Х2,830Бр. Філіпови
21Дмитрієва Яна09.03.2003КДЮСШ №1МОН2,442,81Х2,810Лисенко К.В.
22Стось Валерія01.12.2003АтлетУ2,732,352,712,730Корецька С.М.
23Радіонова Віка13.06.2005АтлетУ2,382,692,702,700Корецька С.М.
24Брезгун Ольга14.06.2003АтлетУ2,692,642,682,690Корецька С.М.
25Комаровська Валерія27.12.2004АтлетУХ2,462,332,460Корецька С.М.
26Ховрич Дарина16.01.2004КДЮСШУ2,432,452,182,450Дятлова Ю.В.
27Савченок Олена03.06.2004КДЮСШУХХ1,971,970Дятлова Ю.В.
Клименко Єва01.02.2004КДЮСШУХХХ0Дятлова Ю.В.
Білоус Оля18.04.2004КДЮСШУХХХ0Дятлова Ю.В.
Гавсієвич Єлизавета23.03.2002КДЮСШ №1МОНХХХ0Кривоус Н.В.
Іванова Ольга12.12.2002КДЮСШ №1МОНХХХ0Антонова В.Г.

 

Головний суддя                                                                                      В.В. Рябов                                                      

Головний секретар                                                                               А.Є. Шевцова

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment