Магазин спортивного харчування

​Спортивне харчування – виробляють із звичайних продуктів, які представлені в концентрованому вигляді, і плюс до цього, небезпечні для здоров’я та непотрібні елементи з нього видалені.

Легкоатлети частіше використовують продукти спортивного харчування для відновлення організму після тренувань. До цієї групи препаратів можна віднести протеїни, амінокислоти, енергетичні батончики, креатин, вітамінні та мінеральні комплекси. Вони запитують м’язову енергію і відновлюють пошкоджені тканини миші після тренувань. Також необхідне харчування для збільшення м’язів і спалювання жиру. Усі препарати індивідуальні для кожного спортсмена.

Спортивне харчування, що гарантує результат кожному спортсмену

Набір маси, витривалість, рельєф  > 1 000  необхідних добавок

Протеин, спортивне харчуванняАминокислотаКреатинЭнергетикДля суставов
ПротеиныАминокислотыКреатинЭнергетикиДля суставов
и связок
ГейнерыКарнитинДля здоровья
ГейнерыТренировочные комплексыДля похудения, жиросжигатели Витамины и минералы

Основними компонентами енергетичних добавок є екстракти екзотичних рослин із різних куточків світу, кофеїн, рибозу, L-карнітин, піруват, зелений чай. Вони підбираються шляхом експериментів.

Міцний імунітет дуже важливий у всіх видах спорту. Погіршення екології, часті переїзди, не постійне харчування, інтенсивні тренування, все це виснажує організм, роблячи його доступним для інфекцій. Ехінацея, цинк, молозиво, глутамін, вітамін С, що містяться в різних спортивних продуктах, допоможуть Вам підвищити імунітет.

Навантаження на суглоби та кістки постійне в процесі тренувань. У зв’язку з цим, вітамін D і кальцій обов’язкові в харчуванні, які займають спортом. Препарати, що містять: МСМ, хондроїтин, глюкозамін, колаген, відновлюють баланс цих речовин в організмі.

Для спортсменів-початківців є спеціально розроблені комплекси, що складаються з вітамінів, мікроелементів, амінокислот, креатину та інших елементів. Різні комплекси необхідно приймати у різний період: перед заняттям, після тренувань і перед сном. Особливо важливо на початковому етапі тренувань вживати правильні продукти, які допоможемо Вам підібрати.

Доставка спортивного харчування
*Ми доставимо Ваше замовлення в будь-яку точку України будь-яким із вибраних вами способів. Доставку Черніговом здійснюємо своєю кур’єрською службою доставки.
Способы оплаты
*Кожен із покупців зможе знайти для себе зручний спосіб оплати: банківський переказ, кредитні картки чи готівку.
Скидки
При сумі замовлення від 500 гривень – знижка 5%. При сумі замовлення від 1000 гривень – знижка 8%. При сумі замовлення від 2000 гривень – знижка 15%.

 

Контроль якості!
Ми контролюємо продукцію, від нас Ви не отримаєте пошкоджених чи відкритих упаковок, чи прострочених товарів.

Каталог:

Протеїн
Гейнер
Амінокислоти
Креатин
Оксид азоту NO
Спалювачі жиру
BCAA
L-Глютамін
L-карнітин
Вітаміни та мінерали
Енергетики
Засоби для суглобів та зв’язок
Спеціальні препарати

Якщо ви хочете оформити замовлення або Вам необхідна консультація щодо підбору спортивного харчування, будь ласка, звертайтесь:

E-mail: chfla@ukr.net

Tel: +38(093)-762-16-04

 

Виробники: ActivLab, BSN, BioTech USA, Country Life, Diamond Nutrition, Dymatize, FitMax, Gaspari Nutrition, GAT, Inner Armour, Max Muscle, Sport Nutrition, MHP, Multipower, MusclePharm, MuscleTech, NOW, Nutrabolics, Nutrend, Olimp Labs, Optimum Nutrition, Performance, Prolab, RedBullet, SciFit, Scitec Nutrition, Scivation, Six Star, Sports Nutrition, Twinlab, Ultimate Nutrition, Universal, Ванситон.

Залишити відповідь