Перший після карантинний старт Чернігівщини!

Два дні змагались майже 350 атлетів у 19 видах програми Чемпіонату області з легкої атлетики серед чоловіків та жінок, юнаків 2003-2004 рр.н., 2005 р.н. та молодші 01-02 жовтня 2020 року.

Яскраві забіги, високі результати та рекорди! Вітаємо Дандель Марину (Бахмацький район) зі встановленим рекордом області у метанні спису (39,56 м)!

Усі результати (скачати)

У командному заліку кращими стали:

І група
МісцеКомандаОчки
1м. Чернігів456
2м. Прилуки432
3м. Ніжин399
4м.Новгород-Сіверськ220
ІІ група
1Бахмацький район370
2Прилуцький район366
3Менський район335
4Корюківський район333
5Козелецький район239
6Сновський район72
ІІІ група
1Носівський район179
2Ріпкінський район106
3Коропський район99

У особистому заліку кращими стали:

Чоловіки

 

МісцеПрізвище та імя спортсменаДата народженняКомандаРезультатРоз

ряд

Очки Тренери
 100м, чоловіки
1Батуренко Ігор03.11.1997Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР11.6 Ф-11.5ІІ24Кузьомко Л.М.,Рябов В.В,
2Кравец Максим08.04.1984Чернігів11.7 Ф-11.7ІІІ21Луценко В.В.
3Шульга Дмитро22.04.2002Чернігів «С» ОДЮСШ з ол. видів11.7 Ф-11.8ІІІ18Масюк А.М.
4Бован Олексій21.08.2001Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів11.5 Ф-12.3ІІ15Луценко В.В.
5Щипка Віталій24.06.2001Чернігів, НУ»ЧК»12.1 Ф-12.6І-юнОсКузьомко Л.М.
6Міненок Сергій09.08.2000Чернігів, НУ»ЧК»12.5 Ф-13.0І-юнОсКузьомко Л.М.
7Осаревич Вячеслав18.05.2001Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»12.7 Ф-13.2ІІ-юнОсВятіорець С.Є., Середа С.С.
Мірошниченко Владисл01.12.2001Чернігів, НУ»ЧК»12.1 Ф-DNSІ-юнОсРябов В.В,
9Молько Дмитро25.10.2002Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів12.9ІІ-юнОсЛагункова Н.М.
10Шемет Єгор14.03.1993Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ13.1ІІ-юн13Сахута А.О.
11Дементій Юрій21.02.2002Прилуки.МОН, ДЮСШ13.2ІІ-юнОсСалівон Р.П.
12Ананченко Максим22.10.1995Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ13.2ІІ-юнОсСахута А.О.
13Лізогуб Денис01.03.2002Чернігів, НУ»ЧК»14.3б/рОсРябов В.В,
Рюттель Єгор20.06.1999Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШDNSОсСахута А.О.
100м, юнаки 2003-04 р.н.
1Фень Андрій2004Прилуки.МОН, ДЮСШ11.6 Ф-11.7ІІІ24Бобровська О.А.,Мачульний  Є.В.
2Бут Нікіта06.06.2004Прилуки.МОН, ДЮСШ11.8 Ф-11.9ІІІ21Мачульний  Є.В
3Зенченко Назар27.06.2004Ріпкінський р-н. «К», ДЮСШ12.1 Ф-12.2І-юн18Дубоносова Н.М.
4Гавриленко Максим12.08.2003Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР12.1 Ф-12.5І-юн15Шевчук О.Л., Кузьомко Л.М.
5Леута Назар18.05.2004Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ12.8 Ф-12.7ІІ-юн13Куц А.С.,Бойко В.С.
6Карпухін Олександр09.09.2004Н-Сіверськ,КДЮСШ13.1 Ф-13.0ІІ-юн11Бренз А.М.Білявський І.М.
Мироненко Ярослав18.08.2004Менська ОТГ12.9 Ф-DNSІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
Бабич Дмитро29.06.2003Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ13.1 Ф-DNSІІІ-юнОсСахута А.О.
9Лесик Денис04.10.2003Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ13.5ІІІ-юн9Чекалін С.П.
Гордієнко Максим16.04.2004Бахмацький р-н.МОН. ДЮСШDNSБілич О.Л.
Мироненко ЯрославМенська ОТГDNSОсТаратухіна Н.П.
100м, юнаки 2005 р.н. та молодші
1Булатий Максим23.09.2007Чернігів «С» ОДЮСШ з ол. видів12.2 Ф-12.3І-юн24Масюк А.М.
2Бабушкін Олександр09.09.2005Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР12.1 Ф-12.4І-юн21Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
3Редька Артем23.08.2005Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ12.6 Ф-12.5І-юн18Куц А.С.,Бойко В.С.
4Нощенко Артем04.11.2006Прилуки.МОН,  ДЮСШ12.9 Ф-13.2ІІ-юн15Салівон Р,П.,Марченко М.С.
5Медведь Сергій06.01.2006Коропський р-н. ДЮСШ12.9 Ф-13.2ІІ-юн13Лучко В.Л.
6Салівон Влад15.09.2005Прилуки.МОН,  ДЮСШ13.0 Ф-13.4ІІ-юн11Салівон Р,П.,Марченко М.С.
Лук’яненко Артем27.10.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ12.7 Ф-DNSІІ-юн0Кремез О.М.,Кремез М.П.
Чекалін Андрій19.09.2005Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ12.9 Ф-DNSІІ-юн0Чекалін С.П.
9Коваленко Кіріл30.07.2005Сновський р-н,МОН. ДЮСШ13.0ІІ-юн9Івлєв В.Ю.
10Троценко Віталій12.04.2005Ріпкінський р-н. «К», ДЮСШ13.2ІІІ-юн7Дубоносова Н.М.
11Олексіюк Олексій15.02.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ13.2ІІІ-юн5Потебня Л.І.
12Жменьковський Роман14.06.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ13.5ІІІ-юнОсСахута А.О.
13Рибачок Марк21.08.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»13.6ІІІ-юнОсВятіорець С.Є., Середа С.С.
14Степанюк Іван08.09.2005Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ13.7ІІІ-юн3Чекалін С.П.
15Ліскевич Владислав07.03.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ13.9ІІІ-юн2Потебня Л.І.
16Булатов Юрій17.06.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР13.9ІІІ-юнОсПлиско Н.М.
17Ємельяненко Павло01.06.2005Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів13.9ІІІ-юнОсСинявська Ю.Г. Лагункова Н.М
18Чаленко Євген09.11.200614.0ІІІ-юн1Яма М.П,
19Капиця Даниїл07.08.2007Коропський р-н. ДЮСШ14.0ІІІ-юн0Лучко В.Л.
20Ікаєв Арсеній2007Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР14.0ІІІ-юнОсКривоус Н.В., Бабенко В.С.
21Босак Євген30.04.2008Коропський р-н. ДЮСШ14.1б/р0Лучко В.Л.
22Юрченко Назар30.07.2009Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ14.1б/рОсШарак О.В.
23Надточій Максим2005Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ14.2б/р0Сахута А.О.
24Воробей Олександр18.01.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ14.2б/р0Потебня Л.І.
25Мазко Кирило06.07.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ14.3б/рОсЛисік Р.Г.
26Ковалевський Дмитро12.11.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»14.4б/рОсДворников А.В.
27Школін Арсеній2007Чернігів «С» ОДЮСШ з ол. видів14.4б/рОсМасюк А.М.
28Степанішин Данило26.08.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ14.5б/р0Сахута А.О.
29Вовченко Володимир24.10.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»14.6б/рОсДворников А.В.
30Тищенко Олександр21.12.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»14.9б/рОсКорецька А.С.
31Клюй Дмитро20.06.2007Сновський р-н,МОН. ДЮСШ14.9б/р0Лахадинов Є.О.
32Колесник Артем11.07.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»14.9б/рОсКорецька А.С.
33Кулик Богдан12.03.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ15.0б/р0Лисік Р.Г.
34Протченко Богдан08.06.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР15.1б/рОсПлиско Н.М.
35Самбур Максим14.10.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР15.2б/рОсПлиско Н.М.
36Сила Олексій07.10.2008Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ15.2б/р0Потебня Л.І.
37Куйбіда Артем22.02.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ15.4б/р0Левчук Г.Л..Кремез О.М.
38 Атрощенко Максим22.11.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»15.5б/рОсКорецька А.С.
39Нелік Євгеній2007Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР15.5б/рОсКривоус Н.В., Бабенко В.С.
40Григоренко Святослав01.07.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ15.6б/рОсСахута А.О.
41Калініченко Михайло2007Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ15.7б/р0Чекалін С.П.
42Пінчук Сергій24.03.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР15.9б/рОсБеркут Н.П.
43Кострикін Андрій19.01.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»16.3б/рОсКорецька А.С.
44Ніколаєнко Тимофій2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР16.3б/рОсАнтонова В.Г.
45Стельмах Кирило17.07.2006Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР16.6б/рОсПлиско Н.М.
46Пугач Артем02.07.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»17.0б/рОсКорецька А.С.
Лахадінов Нікіта02.07.2007Сновський р-н,МОН. ДЮСШDNSЛахадинов Є.О.
Нелік Даніїл10.05.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШDNSПотебня Л.І.
Поляков Олександр2005Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШDNSЖук Є.В.
Романовський Олексій27.06.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька.С.М.
Абакуменко Нікіта01.08.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSДворников А.В.
Кулик Роман24.08.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька А.С.
200м, чоловіки
1Батуренко Ігор03.11.1997Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР23.2ІІ24Кузьомко Л.М.,Рябов В.В,
2Шульга Дмитро22.04.2002Чернігів «С» ОДЮСШ з ол. видів23.5ІІ21Масюк А.М.
3Бован Олексій21.08.2001Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів23.7ІІІОсЛуценко В.В.
4Кравец Максим08.04.1984Чернігів24.1ІІІ18Луценко В.В.
5Щипка Віталій24.06.2001Чернігів, НУ»ЧК»25.1ІІІОсКузьомко Л.М.
6Міненок Сергій09.08.2000Чернігів, НУ»ЧК»26.4І-юнОсКузьомко Л.М.
7Дементій Юрій21.02.2002Прилуки.МОН, ДЮСШ27.4ІІ-юн15Салівон Р.П.
Осаревич Вячеслав18.05.2001Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSВятіорець С.Є., Середа С.С.
Апанченко Максим22.10.1995Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШDNSСахута А.О.
Рюттель Єгор20.06.1999Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШDNSСахута А.О.
200м, юнаки 2003-04 р.н.
1Фень Андрій2004Прилуки.МОН, ДЮСШ23.8ІІІ24Бобровська О.А.,Мачульний  Є.В.
2Черниченко Євгеній06.01.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»24.2ІІІ21Шульга О.П.
3Климач Олександр09.10.2004Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ24.5ІІІ18Куц А.С.,Бойко В.С.
4Бут Нікіта06.06.2004Прилуки.МОН, ДЮСШ24.7ІІІ15Мачульний  Є.В
5Мушта Назар18.05.2004Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ25.4ІІІ13Куц А.С.,Бойко В.С.
6Бабич Дмитро29.06.2003Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ26.2І-юн11Сахута А.О.
7Лесик Денис04.10.2003Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ26.8ІІ-юн9Чекалін С.П.
8Карпухін Олександр09.09.2004Н-Сіверськ,КДЮСШ26.9ІІ-юн7Бренз А.М.Білявський І.М.
Ленько Богдан07.06.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМРDNSПлиско Н.М.
Зенченко Назар27.06.2004Ріпкінський р-н. «К», ДЮСШDNSДубоносова Н.М.
200м, юнаки 2005 р.н. та молодші
1Редька Артем23.08.2005Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ25.5ІІІ24Куц А.С.,Бойко В.С.
2Лук’яненко Артем27.10.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ25.6І-юн21Кремез О.М.,Кремез М.П.
3Чекалін Андрій19.09.2005Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ26.5І-юн18Чекалін С.П.
4Олексіюк Олексій15.02.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ26.8ІІ-юн15Потебня Л.І.
5Жменьковський Роман14.06.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ27.0ІІ-юн13Сахута А.О.
6Рибачок Марк21.08.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»27.5ІІ-юнОсВятіорець С.Є., Середа С.С.
7Мотовиловець Олександр09.09.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ27.8ІІІ-юн11Шарак О.В,
8Ліскевич Владислав07.03.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ28.0ІІІ-юн9Потебня Л.І.
9Степанюк Іван08.09.2005Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ28.0ІІІ-юн7Чекалін С.П.
10Крапивний Станіслав25.12.2005Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР28.1ІІІ-юнОсКривоус Н.В., Бабенко В.С.
11Ісаєв Арсеній2007Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР28.7б/рОсКривоус Н.В., Бабенко В.С.
12Ковалевський Дмитро12.11.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»28.7б/рОсДворников А.В.
13Васько Нікіта18.04.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ29.2б/р5Лисік Р.Г.
14Чаленко Євген09.11.200629.3б/р3Яма А.П,
15Шавеко Арсеній26.07.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»29.6б/рОсДворников А.В.
16Булатов Юрій17.06.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР29.7б/рОсПлиско Н.М.
17Вовченко Володимир24.10.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»30.3б/рОсДворников А.В.
18Воробей Олександр18.01.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ30.4б/р2Потебня Л.І.
19Мазко Кирило06.07.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ30.4б/р1Лисік Р.Г.
20Самбур Максим14.10.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР30.6б/рОсПлиско Н.М.
21Степанішин Данило26.08.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ30.6б/рОсСахута А.О.
22Протченко Богдан08.06.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР30.7б/рОсПлиско Н.М.
23Кулик Богдан12.03.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ30.8б/рОсЛисік Р.Г.
24Григоренко Святослав01.07.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ30.9б/р0Сахута А.О.
25Сила Олексій2008Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ31.1б/рОсПотебня Л.І.
26Пінчук Сергій24.03.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР32.7б/рОсБеркут Н.П.
27Калініченко Михайло2007Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ33.9б/р0Чекалін С.П.
28Стельмах Кирило17.07.2006Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР35.9б/рОсПлиско Н.М.
Проценко Віталій02.04.2005Ріпкінський р-н. «К», ДЮСШDNSДубоносова Н.М.
Надточій Максим2005Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШDNSСахута А.О.
Богданович Георгій27.07.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМРDNSОвчаренко І.М.
Бабушкін Олександр09.09.2005Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМРDNSКривоус Н.В., Бабенко В.С.
Абакуменко Нікіта01.08.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSДворников А.В.
Гук Віталій24.03.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSВятіорець С.Є., Середа С.С.
400м, чоловіки
1Бован Олексій21.08.2001Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів52.5ІІ24Луценко В.В.
2Рева Євгеній23.04.2000Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР58.9І-юн21Рябов В.В,
400м, юнаки 2003-04 р.н.
1Тарасенко Віталій04.12.2004Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів50.9ІІ24Луценко В.В.
2Єрко Владислав09.03.2004Ріпкінський р-н. «К», ДЮСШ52.5ІІ21Дубоносова Н.М.
3Черниченко Євгеній06.01.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»53.5ІІ18Шульга О.П.
4Олійник Юрій23.01.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР54.8ІІІ15Беркут Н.П.
5Дементій Влад05.07.2003Прилуки.МОН,  ДЮСШ56.1І-юн13Салівон Р,П.,Марченко М.С.
6Яценко Данил27.04.2004Прилуки.МОН,  ДЮСШ59.5І-юн11Бобровська О.А,
7Козофат Богдан25.05.2003Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР1.01.5ІІ-юн9Беркут Н.П.
8Сусло Богдан19.09.2003Чернігів, НУ«ЧК»1.05.9ІІІ-юнОсРябов В.В,
Гордієнко Максим16.04.2004Бахмацький р-н.МОН. ДЮСШDNSБілич О.Л.
400м, юнаки 2005 р.н. та молодші
1Салата Олег06.04.2005Сновський р-н,МОН. ДЮСШ59.7ІІ-юн24Івлєв В.Ю.
2Дяченко Мирослав14.11.2006Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР1.00.1ІІ-юн21Беркут Н.П.
3Крупко Андрій22.01.20061.01.2ІІ-юн18Яма М,П,
4Сич Максим08.04.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР1.06.4б/р15Беркут Н.П.
5Мотовиловець Олександр09.09.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ1.06.8б/р13Шарак О.В,
6Лаврінець Максим31.08.20051.07.8б/р11Яма М,П,
7Демченко Антон02.05.2009Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР1.09.0б/рОсКривоус Н.В., Бабенко В.С.
8Олійник Матвій23.02.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ1.09.1б/рОсХропач О.Ф.
9Крапивний Станіслав25.12.2005Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР1.11.7б/рОсКривоус Н.В., Бабенко В.С.
10Григор’єв Степан16.12.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР1.15.0б/рОсБеркут Н.П.
11Більченко Євген23.03.2005Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ1.29.1б/рОсХропач О.Ф.
Воробей Олександр18.01.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШDNSПотебня Л.І.
Потебня Олександр14.10.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШDNSПотебня Л.І.
800м, чоловіки
1Чирва Максим07.05.2002Чернігів. ОШВСМ, Бахмацький р-н2.06.3ІІ24ФіліповВ.В,КлюєвА.О.

Лагункова Н.М

2Рева Євгеній23.04.2000Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР2.18.6ІІІ21Рябов В.В,
3Романенко Дмитро05.12.2001Ніжин, МОН. КДЮСШ2.44.7ІІІ-юн18Сахно В.К,
Макаренко Марк31.10.2002Прилуки.МОН,  ДЮСШDNSБобровська О.А,
Бренз Даніїл04.09.2000Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМРDNSОвчаренко І.М.
Гордійко Єгор30.04.1999Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМРDNSРябов В.В,
800м, юнаки 2003-04 р.н.
1Єрко Владислав09.03.2004Ріпкінський р-н. «К», ДЮСШ2.02.5ІІ24Дубоносова Н.М.
2Іванець Дмитро19.07.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»2.11.6ІІІОсШульга О,П,
3Сидоренко Олександр03.04.2003Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР Корюк. р-н2.17.5ІІІ21Рябов В.В,
4Береговий Артур07.04.2003Ріпкінський р-н. «К», ДЮСШ2.29.2І-юн18Дубоносова Н.М.
Тарасенко Віталій04.12.2004Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видівDNSЛуценко В.В.
Козофат Богдан25.05.2003Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМРDNSБеркут Н.П.
Олійник Юрій23.01.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМРDNSБеркут Н.П.
800м, юнаки 2005 р.н. та молодші
1Скороход Іван2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.06.6ІІ24Антонова В.Г.,Овчаренко І.М.
2Дяченко Мирослав14.11.2006Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.18.8ІІІ21Беркут Н.П.
3Шарак Антон10.02.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ2.21.6І-юн18Шарак О.В,
4Крупка Андрій22.01.20062.30.4ІІ-юн15Яма М.П,
5Сич Максим08.03.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.37.1ІІ-юн13Беркут Н.П.
6Лаврінець Максим31.08.20052.41.8ІІІ-юн11Яма М,П,
7Григор’єв Степан16.12.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.43.0ІІІ-юнОсБеркут Н.П.
8Нестеренко Микита16.07.2006Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ2.46.7ІІІ-юн9Куц А.С.,Бойко В.С.
Більченко Євген23.03.2005Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШDNSХропач О.Ф.
Олійник Матвій23.02.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШDNSХропач О.Ф.
1500м, чоловіки
1Бренз Даніїл04.09.2000Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР4.24.5ІІ24Овчаренко І.М.,Бренз А.М,
2Чирва Максим07.05.2002Чернігів. ОШВСМ, Бахмацький р-н4.27.9ІІІ21ФіліповВ.В,КлюєвА.О.

Лагункова Н.М

3Мочоний Владислав17.02.1995Чернігів4.34.2ІІІОсКровлайдіс С.
4Ярошенко Ігор16.10.2002Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів5.19.2ІІ-юнОсЛагункова Н.М,
5Макаренко Марк31.10.2002Прилуки.МОН,  ДЮСШ5.23.2ІІ-юн18Бобровська О.А,
1500м, юнаки 2003-04 р.н.
1Даниш Богдан22.08.2003Ніжин, МОН. КДЮСШ4.40.6ІІІ24Сахно В.К,
2Сидоренко Олександр03.04.2003Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР Корюк. р-н4.49.0ІІІ21Рябов В.В,
3Береговий Артур07.04.2003Ріпкінський р-н. «К», ДЮСШ4.51.0І-юн18Дубоносова Н.М.
4Шуляк Сергій13.03.2003Чернігів, НУ«ЧК»5.29.3ІІІ-юнОсРябов В.В.
5Марійченко Артем13..07.2004Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ5.29.9ІІІ-юн15Куц А.С.,Бойко В.С.
6Ващук Євгеній06.03.2003Чернігів, НУ«ЧК»5.53.7ІІІ-юнОсРябов В.В.
7Кривзун Нікіта03.04.2003Чернігів, НУ«ЧК»7.12..9б/рОсРябов В.В.
1500м, юнаки 2005 р.н. та молодші
1Скороход Іван2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР4.32.6ІІІ24Антонова В.Г.,Овчаренко І.М.
2Шарак Антон10.02.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ5.03.9І-юн21Шарак О.В,
3Нестеренко Микита16.07.2006Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ5.27.7ІІІ-юн18Куц А.С.,Бойко В.С.
4Ханін Сергій13.01.2005Н-Сіверськ,КДЮСШ5.32.2ІІІ-юн15Бренз А.М.Білявський І.М.
5Нелін Даніїл10.05.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ5.43.3ІІІ-юн11Потебня Л.І.
6Воскобой Дмитро30.10.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ5.56.4б/р9Лисік Р.Г.
7Мозольов Олександр27.12.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР6.01.3б/рОсАнтонова В.Г.
8Нелін Євген04.08.2007Сновський р-н,МОН. ДЮСШ6.07.1б/р7Лахадинов Є.О.
9Музика Дмитро09.10.2008Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ6.20.2б/р5Шарак О.В.
10Глущенко Дмитро15.11.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР6.24.8б/рОсПлиско Н.М.
Мірошниченко Данило09.10.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШDNSСахута А.О.
3000м, чоловіки
1Мочоний Владислав17.02.1995Чернігів10.00.9ІІІОсКровлайдіс С.
2Сахно Володимир22.04.1970Ніжин10.28.9І-юн24Тараско О.І.,Бабенко В.С.
3Сахута Андрій27.04.1997Корюківський р-н11.34.1ІІІ-юн21Сахута А.О.
4Мясников Валерій18.04.1983Чернігів12.16.3ІІІ-юнОссамостійно
5Залізний Микола21.10.2001Ніжин, МОН. КДЮСШ12.39.6ІІІ-юн18Сахно В.К.
6Лисік Роман21.10.1979Корюківський р-н14.00.5б/р15Лисік Р.Г.
3000м, юнаки 2003-04 р.н.
1Даниш Богдан22.08.2003Ніжин, МОН. КДЮСШ10.03.6ІІІ24Сахно В.К.
2Марінченко Артем13.07.2004Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ12.21.5ІІІ-юн21Куц А.С.,Бойко В.С.
3000м, юнаки 2005 р.н. та молодші
1Ханін Сергій13.01.2005Н-Сіверськ,КДЮСШ12.15.9ІІІ-юн24Бренз А.М.Білявський І.М.
2Мірошниченко Данило09.10.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ12.49.4ІІІ-юн21Сахута А.О.
3Воскобой Дмитро30.10.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ12.52.8ІІІ-юн18Лисік Р.Г
4Музика Дмитро09.10.2008Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ12.58.4ІІІ-юн15Шарак О.В.
5Глущенко Дмитро15.11.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР13.37.9б/рОсПлиско Н.М.
Нелін Даніїл10.052005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШDNSПотебня Л.І.
110м з/б, чоловіки
1Приймак Максим31.10.2002Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ20.1б/р24Чекалін С.П.
110м з/б, юнаки 2003-04 р.н.
1Пархоменко Владислав26.08.2003Ніжин, МОН. КДЮСШ17.0І-юн24Левчук Г.Л.
2Климач Олександр09.10.2004Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ17.4ІІ-юн21Куц А.С.,Бойко В.С.
110м з/б, юнаки 2005 р.н. та молодші
1Лось Єгор18.04.2006Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ17.1ІІ-юн24Куц А.С.,Бойко В.С.
2Кулинко Євгеній27.04.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ17.7ІІІ-юн21Кремез О.М.,Кремез М.П.
3Майоров Артем16.01.2006Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ20.1б/р18Шарак О.В.
Потебня Олександр10.14.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШDNSПотебня Л.І.
400м з/б, юнаки 2003-04 р.н.
1Дементій Влад05.07.2003Прилуки.МОН,  ДЮСШ1.00.8ІІІ24Салівон Р,П.,Марченко М.С.
2Пархоменко Владислав26.08.2003Ніжин, МОН. КДЮСШ1.06.2ІІ-юн21Левчук Г.Л.
3Яценко Данило27.04.2004Прилуки.МОН,  ДЮСШ1.14.6б/р18Бобровська О.А.
400м з/б, юнаки 2005 р.н. та молодші
1Кулинко Євгеній27.04.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ1.07.1ІІ-юн24Кремез О.М.,Кремез М.П.
2Салівон Влад15.09.2005Прилуки.МОН,  ДЮСШ1.10.9б/р21Салівон Р,П.,Марченко М.С.
3Потебня Олександр10.14.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ1.14.1б/р18Потебня Л.І.
Естафета 4х100 м, чоловіки
1Тарасенко Віталій04.12.2004Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів44.3ІІ48Луценко В.В
Бован Олексій21.08.2001Луценко В.В.
Шульга Дмитро22.04.2002Масюк А.М.
Кравец Максим08.04.1984Луценко В.В.
2Осаревич Вячеслав18.05.2001Чернігів-2, «У» ДЮСШ «Атлет»45.0ІІІОсВятіорець С.Є., Середа С.С
Дворников Андрій06.01.1995Вятіорець С.Є., Середа С.С
Гук Віталій24.03.2005Вятіорець С.Є., Середа С.С
Черниченко Євген06.01.2004Шульга О.П
3Щипка Віталій24.06.2001Чернігів-3, НУ»ЧК»46.1ІІІОсКузьомко Л.М.
Міненок Сергій09.08.2000Кузьомко Л.М.
Гавриленко Максим12.08.2003Шевчук О.Л., Кузьомко Л.М.
Батуренко Ігор03.11.1997Кузьомко Л.М.,Рябов В.В,
4Дементій ВладиславПрилуки47.0І-юн42Салівон Р,П.,Марченко М.С.
Нога РоманМачульний  Є.В
Бут Нікіта
Фень Андрій
5Ріпкінський р-н50.0І-юн36Дубоносова Н.М.
6Загорулько ЄгорБахмацький р-н51.2І-юн30Небощицький Г.О.
Щевченко МаксимБілич О.Л,
Гордієнко Максим
Рябенко Олександр
7Ананченко МаксимКорюківський р-н52.1ІІ-юн26Лисік Р.Г.
Рюттель ЄгорСахута А.О.
Бабич Дмитро
Шемет Єгор
Естафета 4х400 м, чоловіки
1Кравец МаксимЧернігів3.37.6ІІІ48Луценко В.В
Чирва МаксимФіліпов В.В.Лагункова Н.М
Бован ОлексійЛуценко В.В
Батуренко ІгорКузьомко Л.М.,Рябов В.В,
2Романенко ДмитроНіжин4,01.3ІІ-юн42Кремез О.М.
Сахно ВолодимирЛевчук Г.Л.
Залізний Микола
Кравченко Дмитро
3Дементій ВладиславПрилуки4.01.6ІІ-юн36Салівон Р,П.,Марченко М.С.
Яценко ДанилоМачульний  Є.В
Салівон Влдадислав
Дементій Юрій
4Бабич ДмитроКорюківський р-н4.19.6ІІІ-юн30Лисік Р.Г.
Сидоренко ОлександрСахута А.О.
Кулик БогданХропач О.Ф.
Олійник Матвій
5Шавеко АрсенійЧернігів-24.27.9б/рОсДворников А.В.
Рибачок МаркВятіорець С.Є., Середа С.С
Ковалевський ДмитроДворников А.В.
Вовченко ВолодимирДворников А.В.
Осаревич Вячеслав18.05.2001Чернігів-3, «У» ДЮСШ «Атлет»DQВятіорець С.Є., Середа С.С
Дворников Андрій06.01.1995Вятіорець С.Є., Середа С.С
Гук Віталій24.03.2005Вятіорець С.Є., Середа С.С
Черниченко Євген06.01.2004Шульга О.П
Естафета 100+200+300+400м юнаки 2005 р.н. та молодші
1Чекалін АндрійПрилуцький р-н2.27.0б/р48Чекалін С.П.
Степанюк І,
Андрущенко С.
Редька Артем
2Шавеко АрсенійЧернігів2.28.2б/р42Дворников А.В.
Рибачок МаркВятіорець С.Є., Середа С.С
Ковалевський ДмитроДворников А.В.
Абакуменко МикитаДворников А.В.
3Іващенко ЯрославПрилуки2.29.5б/р36Салівон Р,П..
Кравченко СергійМачульний  Є.В
Салівон Владислав
Ющенко Артем
4Жменьковський РоманКорюківський р-н2.31.3б/р30Лисік Р.Г.
Степанійшин ДанилоСахута А.О.
Олійник МатвійХропач О.Ф.
Мазко Кирило
Стрибки у довжину, чоловіки
1Шаріко Дмитро1999Чернігів6.62ІІОсКривоус Н.В.
2Нога Роман02.04.2002Прилуки.МОН,  ДЮСШ5.91ІІІ24Мачульний Є.В.
3Шевченко Максим13.11.1992Бахмацький р-н5.40І-юн21Небощицький Г.О.
4Гульок Дмитро30.10.2002Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»5.37І-юнОсВятіорець С.Є., Середа С.С.
5Загорулько Єгор10.11.1997Бахмацький р-н5.20ІІ-юн18Небощицький Г.О.
6Ананченко Максим22.10.1995Корюківська ОТГ5.16ІІ-юн15Сахута А.О.
7Дементій Юрій21.02.2002Прилуки.МОН, ДЮСШ4.98ІІ-юн13Салівон Р.П.
8Довгий Денис12.06.2001Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»4.93ІІ-юнОсШульга О.П.
9Землинський Богдан18.10.2000Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»4.83ІІ-юнОсШульга О.П.
Приймак Максим31.10.2002Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШDNSЧекалін С.П.
Стрибки у довжину, юнаки 2003-04 р.н.
1Касян Богдан01.01.2004Носівський р-н. МОН. ДЮСШ5.80ІІІ24Бочок В.А.
2Мироненко Ярослав18.08.2004Менська ОТГ5.57І-юн21Таратухіна Н.П.
3Климач Олександр09.10.2004Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ5.54І-юн18Куц А.С.,Бойко В.С.
4Бабич Дмитро29.06.2003Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ5.01ІІ-юн15Сахута А.О.
5Лесик Денис04.10.2003Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ4.91ІІ-юн13Чекалін С.П.
Приймак Максим31.10.2002Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШDNSЧекалін С.П.
Стрибки у довжину, 2005 р.н. та молодші
1Олексіюк Олексій15.02.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ5.28ІІ-юнОсПотебня Л.І.
2Степанюк Іван08.09.2005Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ5.22ІІ-юн24Чекалін С.П.
3Чекалін Андрій19.09.2005Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ4.87ІІ-юн21Чекалін С.П.
4Абакуменко Нікіта01.08.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»4.78ІІ-юн18Дворников А.В.
5Надточій Максим2005Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ4.62ІІІ-юн15Сахута А.О.
6Юрченко Назар30.07.2009Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ4.51ІІІ-юн13Шарак О.В.
7Шавеко Арсеній26.07.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»4.27ІІІ-юнОсДворников А.В.
8Мазко Кирил06.07.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ4.24ІІІ-юн11Лисік Р.Г.
9Вовченко Володимир24.10.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»4.17ІІІ-юнОсДворников А.В.
10Жменьковський Роман14.06.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ4.10ІІІ-юн9Сахута А.О.
11Кравченко Сергій2005Прилуки.МОН, ДЮСШ4.09ІІІ-юн7Мачульний  Є.В
12Степанішин Данило26.08.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ4.09ІІІ-юн5Сахута А.О.
13Кулик Богдан12.03.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ4.08ІІІ-юн3Лисік Р.Г.
14Іващенко Ярослав2007Прилуки.МОН, ДЮСШ3.97б/р2Мачульний  Є.В
15Ковалевський Дмитро12.11.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»4.03б/рОсДворников А.В.
16Калініченко Михайло2007Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ3.92б/р1Чекалін С.П.
17Марченко Ілля11.12.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.82б/рОсДворников А.В.
18Зотов Тимур22.09.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.81б/рОсДворников А.В.
19Григоренко Святослав01.07.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ3.64б/р0Сахута А.О.
20 Атрощенко Максим22.11.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.54б/рОсКорецька С.М.
21Скоробагатов Влад08.08.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.47б/рОсДворников А.В.
22Шавеко Марк01.01.2010Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.38б/рОсДворников А.В.
23Павленко Даніїл15.08.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.03б/рОсДворников А.В.
Бродський Ян18.03.2005Менська ОТГDNSТаратухіна Н.П.
Семирозум Єгор21.03.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSДворников А.В.
Кулик Роман24.08.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька С.М.
Пугач Артем02.07.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька С.М.
Романенко Данило16.03.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSШульга Є.А.
Воскобой Дмитро30.10.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШDNSЛисік Р.Г.
Мудрицький Ярослав26.08.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSДворников А.В.
Кострикін Андрій19.01.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька С.М.
Грищенко Максим23.01.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSДворников А.В.
Колесник Артем11.07.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька С.М.
Романовський Олексій27.04.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька С.М.
Стасюк Павло27.12.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSДворников А.В.
Поляков Олександр2005Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШDNSЖук Є.В,
Андрущенко Сергій2005Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШDNSКравченко Г.М.
Потрійний, чоловіки
1Нога Роман02.04.2002Прилуки.МОН, ДЮСШ13.04ІІІ24Мачульний  Є.В
Землинський Богдан18.10.2000Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSШульга О.П.
Потрійний, юнаки 2003-04 р.н.
1Касян Богдан01.01.2004Носівський р-н. МОН. ДЮСШ12.49ІІІ24Бочок В.А.
2Мироненко Ярослав18.08.2004Менська ОТГ11.60ІІ-юн21Таратухіна Н.П.
 Потрійний, 2005 р.н. та молодші
1Бродський Ян18.03.2005Менська ОТГ11.45ІІ-юн24Таратухіна Н.П.
2Нощенко Артем04.11.2006Прилуки.МОН,  ДЮСШ11.22ІІ-юн21Салівон Р,П.,Марченко М.С.
3Кравченко Сергій2005Прилуки.МОН, ДЮСШ10.04ІІІ-юн18Мачульний  Є.В
4Юрченко Назар30.07.2009Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ9.57б/р15Шарак О.В.
5Іващенко Ярослав2007Прилуки.МОН, ДЮСШ9.31б/р13Мачульний  Є.В
Метання диску, чоловіки 2 кг
1Журба Вадим11.09.1999Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»43.06І24Середа О.А.
2Ракуненко Денис28.07.1997Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»42.55ІІОсСереда О.А.
3Манжай Дмитро15.04.1997Менська МР, ДЮСШ40.76ІІ21Терпицька І.Л.
4Щербина Ярослав20.10.2002Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»25.52ІІ-юнОсСереда О.А.
5Хропач Олег10.10.1980Корюківська ОТГ19.42б/р18Хропач О.Ф
Метання диску, юнаки 2003-04 р.н. 1.5 кг
1Сухой Дмитро2003Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ17.75б/р24Хропач О.Ф.
Метання диску, 2005 р.н. та молодші 1 кг
1Комов Станіслав23.05.2006Менська МР, ДЮСШ40.50ІІІ24Терпицька І.Л.
2Чирва Станіслав01.07.2005Менська ОТГ39.05ІІІ21Таратухіна Н.П.
3Майоров Артем16.01.2006Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ30.55ІІ-юн18Шарак О.В.
4Степаненко Іван10.09.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»28.74ІІІ-юнОсСереда О.А.
5Ценцеря Богдан17.05.2007Менська ОТГ27.82ІІІ-юн15Таратухіна Н.П.
6Полюхович Богдан14.04.2006Менська МР, ДЮСШ25.20ІІІ-юн13Терпицька І.Л.
7Ареф’єв Нікіта31.01.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»23.38б/рОсСереда О.А.
8Дергозій Кирило03.08.2008Менська ОТГ19.90б/р11Таратухіна Н.П.
9Кот Олександр05/05/2006Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ18.94б/р9Портебня Л.І.
10Аначенко Олександр10.03.2007Корюківський р-н. МОН, ДЮСШ18.31б/р7Хропач О.Ф
11Батюк Богдан2008Корюківський р-н. МОН, ДЮСШ15.12б/р5Хропач О.Ф
12Паценко Артем28.01.2011Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»12.19б/рОсСереда О.А.
Лавський Андрій03.06.2008Менська ОТГNMТаратухіна Н.П.
Дубель Максим08.12.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШDNSПортебня Л.І.
Метання спису, чоловіки 800 г
1Шевченко Максим13.11.1992Бахмацький р-н52.21ІІ24Небощицький Г.О.
2Загорулько Єгор10.11.1997Бахмацький р-н46.15ІІІ21Небощицький Г.О.
3Кравченко Дмитро04.02.1999Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР41.80ІІІ18Кондратенко П.Б.
4.Джемесюк Сергій18.08.2002Чернігів, «К» ОДЮСШ з ол. видів37.26І-юн15Порядіна В.В.
Метання спису, юнаки 2003-04 р.н. 700 г
1.Рябенко Олександр05.12.2004Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ37.12І-юн24Небощицький Г.О.
Метання спису, 2005 р.н. та молодші 600 г
1Саєвський Ілля01.08.2006Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ57.50ІІ24Небощицький Г.О.
2Стогов Сергій12.10.2005Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ37.54І-юн21Небощицький Г.О.
3Башук Володимир27.03.2007Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ35.00ІІ-юн18Небощицький Г.О.
4Рябенко Микола18.05.2007Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ34.57ІІ-юн15Небощицький Г.О.
5Потебня Олександр14.10.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ30.22ІІ-юн13Портебня Л.І.
6Лось Єгор18.04.2006Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ28.77ІІ-юн11Портебня Л.І.
7Дубель Максим08.12.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ23.30ІІІ-юн9Портебня Л.І.
8Сила Олексій04.10.2008Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ16.80б/р7Портебня Л.І.
Штовхання ядра, чоловіки 7,260 кг
1Журба Вадим11.09.1999Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»16.43КМС24Середа О.А.
2Манжай Дмитро15.04.1997Менська МР, ДЮСШ16.11КМС21Терпицька І.Л.
3Кравченко Дмитро04.02.1999Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР12.14ІІ18Кондратенко П.Б.
4Щербина Ярослав20.10.2002Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»10.06ІІІОсСереда О.А.
5Вірич Юрій22.05.1997Чернігів, інваспорт9.74ІІІОсСереда О.А.
6Хропач Олег10.10.1980Корюківська ОТГ8.78б/р15Хропач О.Ф
Штовхання ядра, юнаки 2003-04 р.н. 5,0 кг
1Сухой Дмитро2003Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ10.42ІІ-юн24Хропач О.Ф.
2Тихончук Богдан29.03.2003Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.38ІІІ-юнОсСереда О.А.
Штовхання ядра, 2005 р.н. та молодші 4.0 кг
1Чирва Станіслав01.07.2005Менська ОТГ14.75ІІ24Таратухіна Н.П.
2Комов Станіслав23.05.2006Менська МР, ДЮСШ14.30ІІ21Терпицька І.Л.
3Яременко Єгор18.07.2005Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ13.00І-юн18Небощицький Г.О.
4Ценцеря Богдан17.05.2007Менська ОТГ10.37ІІ-юн15Таратухіна Н.П.
5Саєвський Ілля01.08.2006Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ10.34ІІ-юн13Небощицький Г.О.
6Майоров Артем16.01.2006Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ10.08ІІ-юнОсШарак О.В.
7Рябенко Микола18.05.2007Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ9.32ІІІ-юн11Небощицький Г.О.
8Дергозій Кирило03.08.2008Менська ОТГ8.80ІІІ-юн9Таратухіна Н.П.
9Полюхович Богдан14.04.2006Менська МР, ДЮСШ8.79ІІІ-юн7Терпицька І.Л.
10Тищенко Дмитро02.11.2005Сновський р-н, МОН, ДЮСШ8.48ІІІ-юн5Івлєв В.Ю.
11Лавський Андрій03.06.2008Менська ОТГ8.43ІІІ-юн3Таратухіна Н.П.
12Дубель Максим08.12.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ8.18ІІІ-юнОсПортебня Л.І.
13Олійник Матвій23.02.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ7.63б/р2Хропач О.Ф.
14Степаненко Іван10.09.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»7.57б/рОсСереда О.А.
15Ареф’єв Нікіта31.01.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»6.23б/рОсСереда О.А.
16Ананченко Олександр10.03.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ5.73б/р1Хропач О.Ф.

Жінки

МісцеПрізвище та імя спортсменаДата народженняКомандаРезультатРоз

ряд

Очки Тренери
 100м, жінки
1Стецкова Тетяна09.03.2000Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР12.8 Ф-12.4І24Кузьомко Л.М.КрасильникТ.С.
2Прядко Крістіна18.03.2001Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР12.9 Ф-12.6ІІ21Беркут Н.П.,Філіпов В.В.
3Демченко Валентина03.01.2000Прилуки.МОН,  ДЮСШ13.9 Ф-13.3ІІІОсСалівон Р,П.,Марченко М.С.
4Хомко Анастасія16.05.2001Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР14.4 Ф-13.9ІІІ18Рябов В.В,
5Сирбу Анастасія01.05.2000Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР14.3 Ф-14.0ІІІ15Рябов В.В,.Кривоус Н.М.
6Серб Олена10.06.2002Чернігів, НУ«ЧК»14.7 Ф-14.8І-юнОсРябов В.В,
100м, дівчата 2003-04 р.н.
1Красножон Софія13.10.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР13.6 Ф-13.6ІІІ24Шевчук О.Л.
2Цирулік Анна22.12.2003Н-Сіверськ. КДЮСШ15.3 Ф-15.2ІІ-юн21Розсохач І.М.
3Асєєва Аліна12.09.2003Н-Сіверськ. КДЮСШ15.2 Ф-15.3ІІ-юн18Кузьомко Л.М.Білявський І.М.
4Савенко Ангеліна21.11.2003Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів15.7 Ф-15.7ІІІ-юн15Луценко В.В.
5Бондар Ангеліна14.07.2003Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР15.6 Ф-DNSІІ-юн21Беркут Н.П.,Філіпов В.В.
100м, дівчата 2005 р.н. та молодші
1Жук Олександра30.04.2005Коропський р-н. ДЮСШ12.8 Ф-12.6ІІ24Лучко В.Л.
2Моторна Вероніка20.01.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ13.5 Ф 13.7ІІІОсСахута А.О.
3Нещерет Лілія10.01.2006Ніжин, МОН. КДЮСШ13.8 Ф-14.0ІІІ21Кремез О.М.,Кремез М.П.
4Васько Поліна28.04.2005Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ14.0 Ф 14.1ІІІ18Сахута А.О.
5Коршек Анастасія11.04.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР14.3Ф-14.3І-юн15Шевчук О.Л.
6Харченко Вероніка20.04.2006Коропський р-н. ДЮСШ14.2 Ф-14.4І-юн13Лучко В.Л.
7Ведмідь Анастасія26.12.2006Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ14.3 Ф-14.8І-юн11Іванько Ю.Б.
Вертелецька Софія21.02.2008Ніжин, МОН. КДЮСШ14.2 Ф-DNSІ-юн0Левчук Г.Л.Кремез О.М.,
9Цупко Ірина05.01.2005Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ14.4І-юн9Іванько Ю.Б.
10Кот Катерина05.10.2006Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР14.5І-юнОсКривоус Н.В., Бабенко В.С.
11Погиба Анастасія12.02.3007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ14.5І-юнОсШарак О.В.
12Середжимова Марія09.07.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ14.5І-юн7Шарак О.В.
13Красільник Віолетта02.05.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР14.7І-юнОсКрасільник Т.С
14Зуб Анастасія14.04.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР14.8І-юнОсАнтонова В.Г.
15Комоса Анна20.12.2007Н-Сіверськ. КДЮСШ14.8І-юн5Розсохач І.М.
16Шведунова Євгенія16.01.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР14.9ІІ-юнОсБеркут Н.П.
17Набок Софія02.02.2008Ніжин, МОН. КДЮСШ14.9ІІ-юн3Левчук Г.Л.Кремез О.М.,
18Павленко Діана12.03.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»15.1ІІ-юнОсШульга Є.А.
19Сухобок Мілана08.03.2007Сновський р-н,МОН. ДЮСШ15.1ІІ-юн2Лахадинов Є.О.
20Ілляш Аліна19.09.2006Носівський р-н. МОН. ДЮСШ15.2ІІ-юн1Бочок В.А.
21Лактюшина Яна28.09.2007Менська ОТГ15.2ІІ-юн0Таратухіна Н.П.
22Шурда ВладиславаБахмацький р-н. МОН, ДЮСШ15.3ІІ-юн0Мартиненко Г.П.
23Калітник Мілана10.11.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР15.3ІІ-юнОсАнтонова В.Г.
24Кулік Анна03.07.2005Н-Сіверськ. КДЮСШ15.4ІІ-юн0.Білявський І.М.
25Мозгова Ангеліна10.02.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»15.4ІІ-юнОсКорецька А.С.
26Коваленко Юлія02.07.2006Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР15.5ІІ-юнОсПлиско Н.М.
27Іваненко Тетяна26.12.2006Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР15.6ІІ-юнОсПлиско Н.М.
28Безсонова Софія25.10.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»15.7ІІІ-юнОсДворников А.В.
29Мороз Анна08.09.2008Коропський р-н. ДЮСШ15.8ІІІ-юн0Лучко В.Л.
30Дедусь Марія16.09.2006Сновський р-н,МОН. ДЮСШ15.9ІІІ-юн0Лахадинов Є.О.
31Авраменко Анастасія30.12.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР15.9ІІІ-юнОсБеркут Н.П.
32Сапон Олена07.07.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР15.9ІІІ-юнОсОвчаренко І.М..Антонова В.Г.
33Шулякова Оксана02.05.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»15.9ІІІ-юнОсДворников А.В.
34Гармаш Марія03.02.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ16.3б/р0Шарак О.В.
35Гадуа Анастасія05.01.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР16.3б/рОсАнтонова В.Г.
36Лях Ірина08.09.2008Коропський р-н. ДЮСШ16.4б/р0Лучко В.Л.
37Лисаченко Дарина29.10.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР16.5б/рОсБеркут Н.П.
38Темчур Валерія23.08.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»16.5б/рОсКорецька А.С.
39Заїка Софія30.09.2008Коропський р-н. ДЮСШ16.7б/р0Лучко В.Л.
40Величко Марія20.03.2009Коропський р-н. ДЮСШ16.7б/р0Лучко В.Л.
41Чумак Дарія26.09.2008Коропський р-н. ДЮСШ16.8б/р0Лучко В.Л.
42Бугай Анастасія03.05.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР16.8б/рОсАнтонова В.Г.
43Лучко Дарина01.02.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»16.8б/рОсКорецька А.С.
44Ставша Поліна02.02.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР16.8б/рОсАнтонова В.Г.
45Костюченко Софія13.02.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР16.8б/рОсПлиско Н.М.
46Мирзак Анастасія11.11.2008Коропський р-н. ДЮСШ17.0б/р0Лучко В.Л.
47Сердюк Марія08.02.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР17.0б/рОсПлиско Н.М.
48Лук’яненко Єлізавета01.07.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»17.1б/рОсКорецька А.С.
49Сивопляс Вероніка07.02.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР17.1б/рОсБеркут Н.П.
50Нечипорук Марія14.04.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»17.3б/рОсДворников А.В.
51Ільїна Діана12.12.2011Коропський р-н. ДЮСШ18.1б/р0Лучко В.Л.
52Лабута Єлізавета21.07.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ19.0б/р0Шарак О.В.
Тарасенко Марія11.04.2004Носівський р-н. МОН. ДЮСШDNSБочок В.А.
Дубіль Алевтина11.05.2005Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШDNSЧекалін С.П.
Кордик Кристина30.09.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька А.С.
Храпата Марія23.01.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька А.С.
Тищенко Карина22.09.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька А.С.
200м, жінки
1Стецкова Тетяна09.03.2000Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР26.2ІІ24Кузьомко Л.М.КрасильникТ.С.
2Прядко Крістіна18.03.2001Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР26.7ІІ21Беркут Н.П.,Філіпов В.В.
3Демченко Валентина03.01.2000Прилуки.МОН,  ДЮСШ27.2ІІ18Салівон Р,П.,Марченко М.С.
4Хоренко Катерина26.11.2002Прилуки.МОН,  ДЮСШ30.2І-юн15Салівон Р,П.,Марченко М.С.
200м, дівчата 2003-04 р.н.
1Красножон Софія13.10.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР28.8ІІІ24Шевчук О.Л.
2Тарасенко Марія11.04.2004Носівський р-н. МОН. ДЮСШ32.3ІІІ-юн21Бочок В.А.
3Цирулік Анна22.12.2003Н-Сіверськ. КДЮСШ32.4ІІІ-юн18Розсохач І.М.
4Берднік Анна29.04.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР33.3ІІІ-юнОсАнтонова В.Г.
Асєєва Аліна12.09.2003Н-Сіверськ. КДЮСШDNS18Кузьомко Л.М.Білявський І.М.
Ячна Єлізавета04.03.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSОсШульга О.П.
200м, дівчата 2005 р.н. та молодші
1Олійник Анжеліка10.08.2005Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів27.8ІІІ24Луценко В.В.
2Моторна Вероніка20.01.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ28.6ІІІ21Сахута А.О.
3Середжимова Марія09.07.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ29.5І-юнОсШарак О.В.
4Дудко Наталія09.01.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР29.5І-юн18Беркут Н.П.,Філіпова В.І.
5Дубіль Алевтина11.05.2005Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ29.6І-юн15Чекалін С.П.
6Нещерет Лілія10.01.2006Ніжин, МОН. КДЮСШ29.9І-юн13Кремез О.М.,Кремез М.П.
7Коршек Анастасія11.04.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР30.1І-юнОсШевчук О.Л.
8Васько Поліна28.04.2005Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ30.2І-юн11Сахута А.О.
9Лактюшина Надія26.02.2006Менська ОТГ30.6ІІ-юнОсТаратухіна Н.П.
10Погиба Анастасія12.02.3007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ31.2ІІ-юн9Шарак О.В.
11Кот Катерина05.10.2006Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР31.2ІІ-юнОсКривоус Н.В., Бабенко В.С.
12Штанько Анастасія19.04.2005Носівський р-н. МОН. ДЮСШ31.5ІІ-юн7Шиша Н.О
13Комоса Анна20.12.2007Н-Сіверськ. КДЮСШ31.8ІІ-юн5Розсохач І.М.
14Науменко Катерина12.12.2006Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР31.9ІІ-юнОсШевчук О.Л.
15Сапон Олена07.07.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР32.1ОсОвчаренко І.М..Антонова В.Г.
16Ілляш Аліна19.09.2006Носівський р-н. МОН. ДЮСШ32.13Бочок В.А.
17Кулік Анна03.07.2005Н-Сіверськ. КДЮСШ32.1ІІІ-юн2Білявський І.М.
18Меркулова Валерія16.01.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ32.5ІІІ-юнОсШарак О.В.
19Чайка Катерина11.05.2007Носівський р-н. МОН. ДЮСШ32.6ІІІ-юн1Шиша Н.О
20Терещенко Євгенія02.10.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ33.0ІІІ-юнОсХропач О.Ф.
21Авраменко Анастасія30.12.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР33.2ІІІ-юнОсБеркут Н.П.
22Шведунова Євгенія16.01.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР33.3ІІІ-юнОсБеркут Н.П.
23Коваленко Юлія02.07.2006Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР33.5ІІІ-юнОсПлиско Н.М.
24Гадуа Анастасія05.01.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР33.6ІІІ-юнОсАнтонова В.Г.
25Гармаш Марія03.02.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ33.7ІІІ-юн0Шарак О.В.
26Лабута Єлізавета21.07.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ33.8ІІІ-юн0Шарак О.В.
27Дрозд Кіра24.09.2006Прилуки.МОН, ДЮСШ34.2ІІІ-юн0Ракетський А.І.
28Лисаченко Дарина29.10.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР34.2ІІІ-юнОсБеркут Н.П.
29Деменко Ольга07.11.2006Прилуки.МОН, ДЮСШ34.4ІІІ-юн0Салівон Р.П.
30Бездушна Каріна16.05.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ34.7ІІІ-юн0Хропач О.Ф.
31Сивопляс Вероніка07.02.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР35.2ІІІ-юнОсБеркут Н.П.
32Іваненко Тетяна26.12.2006Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР35.5ІІІ-юнОсПлиско Н.М.
33Бугай Анастасія03.05.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР36.1б/рОсАнтонова В.Г.
34Сердюк Марія08.02.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР36.6б/рОсПлиско Н.М.
Ярмак Анна11.01.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШDNSШарак О.В.
Костюченко Софія13.02.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМРDNSПлиско Н.М.
Маринченко Вікторія30.09.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМРDNSБеркут Н.П.
Онадськ Поліна18.04.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSОсШульга О.П.
400м, жінки
1Демченко Валентина03.01.2000Прилуки.МОН,  ДЮСШ1.01.4ІІ24Салівон Р,П.,Марченко М.С.
2Хоренко Катерина26.11.2002Прилуки.МОН,  ДЮСШ1.09.0І-юн21Салівон Р,П.,Марченко М.С.
400м, дівчата 2003-04 р.н.
1Брухно Тетяна2003Прилуки.МОН, ДЮСШ1.06.6ІІІ24Мачульний  Є.В
2Сергієнко Олеся25.08.2003Прилуки.МОН,  ДЮСШ1.09.4І-юн21Салівон Р,П.
3Бабич Тетяна13.12.2004Коропський р-н. ДЮСШ1.11.1І-юн18Лучко В.Л.
400м, дівчата 2005 р.н. та молодші
1Олійник Анжеліка10.08.2005Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів1.03.9ІІІ24Луценко В.В.
2Дудко Наталія09.01.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР1.06.4ІІІ21Беркут Н.П.,Філіпова В.І.
3Удалова Олександра21.06.2005Коропський р-н. ДЮСШ1.07.4І-юн18Лучко В.Л.
4Чобану Єлізавета19.02.2005Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ1.08.4І-юн15Куц А.С.,Бойко В.С.
5Бондаренко Наталія23.02.2005Коропський р-н. ДЮСШ1.08.8І-юн13Лучко В.Л.
6Коршек Анастасія11.04.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР1.09.5І-юн11Шевчук О.Л.
7Ковтун Євгенія07.07.2006Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ1.10.7І-юн9Іванько Ю.Б
8Авраменко Валерія11.03.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ1.12.7І-юн7Авраменко Т.О,
9Білобловська Вікторія27.10.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ1.13.3ІІ-юн5Кремез О.М.,Кремез М.П.
10Подольна Ясміна31.03.2007Сновський р-н,МОН. ДЮСШ1.14.1ІІ-юн3Лахадинов Є.О.
11Євтушенко Тетяна19.04.2005Носівський р-н. МОН. ДЮСШ1.15.2ІІ-юн2Шиша Н.О.
13Ярмак Анна12.01.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ1.18.7ІІІ-юн1Шарак О.В.
14Деменко Ольга07.11.2006Прилуки.МОН,  ДЮСШ1.19.1ІІІ-юн0Салівон Р,П.
15Потапуко Анна31.03.2007Сновський р-н,МОН. ДЮСШ1.23.9б/р0Лахадинов Є.О.
800м, жінки
1Діденко Ольга04.06.2000Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР2.32.0ІІІ24Рябов В.В,
2Михальченко Наталія28.06.2000Прилуки.МОН,  ДЮСШ2.38.3ІІІ21Салівон Р,П. Марченко М.С.
3Сирбу Анастасія01.05.2000Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР2.46.3ІІІ18Рябов В.В,Кривоус Н.В,
4Бондаренко Богдана19.05.1999Ніжин, МОН. КДЮСШ2.52.2ІІІ15Сахно В.К.
800м, дівчата 2003-04 р.н.
1Овсякова Дарина12.10.2003Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ2.41.4ІІІ24Куц А.С.,Бойко В.С.
2Весненко Катерина17.09.2003Ніжин, МОН. КДЮСШ3.12.8ІІ-юн21Сахно В.К.
3Щукіна Анастасія17.10.2003Ніжин, МОН. КДЮСШ3.33.2ІІІ-юн18Сахно В.К.
Коваленко Дарія27.12.2003Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSШульга О.П.
800м, дівчата 2005 р.н. та молодші
1Дмитренко Аліна01.02.2006Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР2.24.4ІІ24Кривоус Н.В,Бабенко В.С.
2Засько Дар’я11.01.2006Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.24.6ІІ21Беркут Н.П.
3Ткаченко Анна09.10.2007Чернігів,  ОДЮСШ з ол. видів2.40.8ІІІОсСинявська Ю.Г.ЛагунковаН.М.
4Чобану Єлізавета19.02.2005Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ2.49.4ІІІ18Куц А.С.,Бойко В.С.
5Білобловська Вікторія27.10.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ2.52.8ІІІ15Кремез О.М.,Кремез М.П.
6Маринченко Вікторія30.09.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР3.00.9І-юн13Беркут Н.П.
7Євтушенко Тетяна19.04.2005Носівський р-н. МОН. ДЮСШ3.14.1ІІ-юн11Шиша Н.О.
1500м, жінки
1Коротких Карина09.10.2001Чернігів,  ОДЮСШ з ол. видів5.15.0ІІ24ЛагунковаН.М.ФіліповВ.В. Синявська Ю.Г.
2Михальченко Наталія28.06.2000Прилуки.МОН,  ДЮСШ5.18.0ІІІ21Салівон Р,П. Марченко М.С.
3Діденко Ольга04.06.2000Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР5.25.0ІІІ18Рябов В.В,
4Циганова Анастасія01.05.1999Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР5.32.3ІІІОсРябов В.В,
5Мемех Анастасія05.08.2002Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР5.40.2ІІІОсОвчаренко І,М.
1500м, дівчата 2003-04 р.н.
1Овсякова Дарина12.10.2003Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ5.30.2ІІІ24Куц А.С.,Бойко В.С.
2Коробко Влада10.10.2003Н-Сіверськ,КДЮСШ5.52.0І-юн21Бренз А.М.Білявський І.М.
3Швиденко Вікторія18.11.2004Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ6.05.0І-юн18Мартиненко Г.П.
4Кононець Анастасія14.01.2004Носівський р-н. МОН. ДЮСШ7.23.5б/р15Шиша Н.О.
1500м, дівчата 2005 р.н. та молодші
1Дмитренко Аліна01.02.2006Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР4.59.2ІІ24Кривоус Н.В,Бабенко В.С.
2Засько Дар’я11.01.2006Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР5.06.7ІІ21Беркут Н.П.
3Овсякова Василина12.05.2006Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ5.50.7І-юн18Куц А.С.,Бойко В.С.
4Маринченко Вікторія30.09.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР6.03.5І-юн15Беркут Н.П.
5Бездушна Каріна16.05.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ6.13.2ІІ-юнОсХропач О.Ф.
6Кабши Діана11.09.2005Н-Сіверськ,КДЮСШ6.22.5ІІ-юн13Розсохач І.М.
7Туз Анастасія20.01.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ6.24.4ІІ-юн11Лисік Р.Г.
8Борисенко Вероніка01.01.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ6.31.9ІІІ-юн9Лисік Р.Г.
9Куропаткіна Аліна25.02.2005Н-Сіверськ,КДЮСШ6.39.8ІІІ-юн7Бренз А.М.Білявський І.М.
10Цуркан Любов19.01.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ6.57.2ІІІ-юн5Шарак О.В.
Пляшко Валерія29.07.2006Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШDNSКуц А.С.,Бойко В.С.
3000м, жінки
1Солодка Кватерина16.06.1995Ніжин, МОН. КДЮСШ12.11.8ІІІ24Сахно В.К.
2Трикашна Тетяна18.01.1993Чернігів12.41.9І-юнОс.Рябов В.В.
3000м, дівчата 2003-04 р.
1Коробко Влада10.10.2003Н-Сіверськ,КДЮСШ14.41.3ІІ-юн24Бренз А.М.Білявський І.М.
Кононець Анастасія14.01.2004Носівський р-н. МОН. ДЮСШDNSШиша Н.О.
1500м, дівчата 2005 р.н. та молодші
1Овсякова Василина12.05.2006Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ12.51.3І-юн24Куц А.С.,Бойко В.С.
2Пляшко Валерія29.07.2006Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ13.09.9І-юн21Куц А.С.,Бойко В.С.
3Рогова Дар’я11.01.2006Менська МР, ДЮСШ13.16.7ІІ-юнОсТерпицька І.Л.
4Кабиш Діана11.09.2005Н-Сіверськ,КДЮСШ13.33.7ІІ-юн18Розсохач І.М.
5Титаренко Анна23.10.2006Менська МР, ДЮСШ14.04.5ІІ-юн15Терпицька І.Л.
6Куропаткіна Аліна25.02.2005Н-Сіверськ,КДЮСШ14.11.1ІІ-юн13Бренз А.М.Білявський І.М.
7Туз Анастасія20.01.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ14.11.5ІІ-юнОсЛисік Р.Г.
8Цуркан Любов19.01.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ15.20.6ІІІ-юн11Шарак О.В.
Борисенко Вероніка01.01.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШDNS9Лисік Р.Г.
100м з/б, дівчата 2003-04 р.
1Наумчик Юлія11.12.2004Менська МР, ДЮСШ22.2ІІІ-юн24Терпицька І.Л.
Чугай Єлізавета31.10.2003Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSШульга О.П.
100м з/б, дівчата 2005 р.н. та молодші
1Лактюшина Надія26.02.2006Менська ОТГ16.6ІІІ24Таратухіна Н.П.
2Рогова Дар’я11.01.2006Менська МР, ДЮСШ17.8І-юн21Терпицька І.Л.
3Погиба Анастасія12.02.3007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ18.6ІІ-юн18Шарак О.В.
4Ганущенко Сніжана21.01.2006Менська ОТГ19.8ІІ-юн15Таратухіна Н.П.
5Меркулова Валерія16.01.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ20.1ІІІ-юнОсШарак О.В.
6Бондарь Світлана03.09.2006Ніжин, МОН. КДЮСШ20.3ІІІ-юн13Левчук Г.Л.
7Чабей Анастасія16.02.2005Прилуки.МОН,  ДЮСШ20.9ІІІ-юн11Ракетський А.І,
8Дрозд Кіра24.09.2006Прилуки.МОН,  ДЮСШ21.9ІІІ-юн9Ракетський А.І,
9Білоус Юлія05.07.2005Прилуки.МОН,  ДЮСШ23.5б/р7Ракетський А.І,
400м з/б, дівчата 2003-04 р.
1Брухно Тетяна2003Прилуки.МОН, ДЮСШ1.16.9І-юн24Мачульний  Є.В
2Сергієнко Олеся25.08.2003Прилуки.МОН,  ДЮСШ1.19.9І-юн21Салівон Р,П.
400м з/б, дівчата 2005 р.н. та молодші
1Ганущенко Сніжана21.01.2006Менська ОТГ1.20.7б/р24Таратухіна Н.П.
2Білоус Юлія05.07.2005Прилуки.МОН,  ДЮСШ1.25.0б/р21Ракетський А.І,
3Лактюшина Яна2006Менська ОТГ1.27.0б/рОсТаратухіна Н.П.
4Бондарь Світлана03.09.2006Ніжин, МОН. КДЮСШ1.30.5б/р18Левчук Г.Л.
5Чабей Анастасія16.02.2005Прилуки.МОН,  ДЮСШ1.40.8б/р15Ракетський А.І,
Дрозд Кіра24.09.2006Прилуки.МОН,  ДЮСШDNSРакетський А.І,
Естафета 4х100 м, жінки
1Олійник АнжелікаЧернігів49.6І48Луценко В.В.
Прядко Христина
Максименко КатеринаКузьомко Л.М.,Кривоус Н.В.
Стецькова ТетянаКузьомко Л.М., Красільник Т.
2Демченко ВаленктинаПрилуки51.6ІІ42Салівон Р,П.
Хоренко КатеринаМачульний Є.В,
Сергієнко Олеся
Брухно Тетяна
3Рябчун АнастасіяКорюківський р-н53.8ІІІ36Сахута А.О.
Моторна ВеронікаЛисік Р.Г.
Васько Поліна
Мірошниченко Євгенія
Естафета 4х400 м, жінки
1Михальченко НаталіяПрилуки4.27.6ІІІ48Салівон Р,П.
Хоренко КатеринаМачульний Є.В,
Сергієнко Леся
Брухно Тетяна
2Моторна ВеронікаКорюківський р-н4.54.4ІІ-юн42Сахута А.О.
Васько ПолінаЛисік Р.Г.
Авраменко Валерія
Туз АнастасіяНіжин5.01.0ІІ-юн36Кремез О.М.
3Нещерет Лілія
Бондар Світлана
Білобловська
Бондаренко
Естафета 100+200+300+400м дівчата 2005 р.н. та молодші
1Дубіль АлевтинаПрилуцький р-н.МОН,ДЮСШ2.42.4б/р48Куц А.С.,Бойко В.С.
Пляшко Валерія
Овсякова
Чобану Єлизавета
2Борисенко ВеронікаКорюківський р-н2.47.2б/р42Сахута А.О.
Моторна ВеронікаЛисік Р.Г.
Васько ПолінаАвраменко Т.О.
Авраменко Валерія
3Ведмідь АнастасіяБахмацький р-н2.47.9б/р36Іванько Ю.Б.
Цупко ІринаМартиненко Г.
Ковтун Євгенія
Шуруда Владислава
4Рогова Дар’яМенська МР ДЮСШ2.49.7б/р30Таратухіна Н.П.
Лактюшина НадіяТерпицька І.Л.
Лактюшина Яна
Наумчик Юлія
5Меркулова ВалеріяКозелецький р-н, МОН. ДЮСШ2.51.8б/р26Шарак О.В.
Погиба Анастасія
Ярмак Анна
Середжимова марія
6Потапуко АннаСновський р-н,МОН. ДЮСШ3.00.6б/р22Лахадинов Є.О.
Подольна Яна
Дедусь Марія
Сухобок Марія
7Чабей АнастасіяПрилуки3.03.4б/р18Салівон Р,П.
Білоус ЮліяРакетський А.І.
Дрозд Кіра
Деменко Ольга
Стрибки у довжину, дівчата 2003-04 р.н.
1Буряк Лілія11.03.2003Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»4.92ІІІ24Шульга О.П.
2Наумчик Юлія11.12.2004Менська МР ДЮСШ4.36І-юн21Терпицька І.Л.
3Ячна Єлизавета04.03.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»4.35І-юн18Шульга О.П.
4Мірошніченко Євгенія13.08.2004Корюківський р-н, МОН. ДЮСШ4.01ІІ-юн13Сахута А.О.
5Шулякова Оксана02.05.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.90ІІ-юнОсДворников А.В.
Стрибки у довжину, дівчата 2005 р.н. та молодші
1Лактюшина Надія26.02.2006Менська ОТГ4.73ІІІ24Таратухіна Н.П.
2Ткаченко Катерина16.01.2005Менська МР ДЮСШ4.64І-юн21Терпицька І.Л.
3Штанько Анастасія19.04.2005Носівський р-н. МОН. ДЮСШ4.63І-юн18Шиша Н.О.
4Моторна Вероніка20.01.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ4.62І-юнОсСахута А.О.
5Середжимова Марія09.07.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ4.51І-юн15Шарак О.В.
6Самусь Анастасія17.11.2005Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ4.50І-юн13Потебня Л.І.
7Кабанець Євгенія29.10.2006Носівський р-н. МОН. ДЮСШ4.45І-юн11Шиша Н.О.
8Меркулова Валерія16.01.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ4.26І-юнОсШарак О.В.
10Шведунова Євгенія16.01.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР4.17ІІ-юнОсБеркут Н.П.
11Чайка Катерина11.05.2007Носівський р-н. МОН. ДЮСШ4.16ІІ-юн9Шиша Н.О.
12Терещенко Євгенія02.10.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ4.12ІІ-юн7Хропач О.Ф.
13Мозгова Ангеліна10.02.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»4.08ІІ-юнОсКорецька А.С.
14Лактюшина Яна28.09.2007Менська ОТГ4.01ІІ-юн5Таратухіна Н.П.
15Рогова Дар’я11.01.2006Менська МР ДЮСШ3.97ІІ-юн3Терпицька І.Л.
16Авраменко Валерія11.03.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ3.92ІІ-юн2Авраменко Т.О,
17Погиба Анастасія12.02.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ3.87ІІ-юнОсШарак О.В.
18Гармаш Марія03.02.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ3.61ІІІ-юнОсШарак О.В.
19Ставша Поліна02.02.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР3.59ІІІ-юнОсАнтонова В.Г.
20Лабута Єлизавета21.07.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ3.56ІІІ-юнОсШарак О.В.
21Бездушна Каріна16.05.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ3.52ІІІ-юн1Хропач О.Ф.
22Безсонова Софія25.10.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.44б/рОсДворников А.В.
23Темчур Валерія23.08.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.37б/рОсКорецька А.С.
24Нечипорук Марія14.04.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.32б/рОсДворников А.В.
25Лук’яненко Єлизавета01.07.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.31б/рОсКорецька А.С.
26Єрошенко Ксенія22.12.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.27б/рОсДворников А.В.
27Павленко Діана12.03.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»2.92б/рОсШульга Є.А.
28Храпата Марія21.01.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»2.90б/рОсКорецька А.С.
29Лучко Дарина01.02.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»2.79б/рОсКорецька А.С.
Соломенник Катерина04.01.2008Менська МР ДЮСШDNSТерпицька І.Л.
Кордик Кристина30.09.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»DNSКорецька А.С.
Потрійний, дівчата 2003-04 р.н.
Буряк Лілія11.03.2003Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»10.10І-юн24Шульга О.П.
Коваленко Дарина27.12.2003Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.30ІІІ-юн21Шульга О.П.
Потрійний, дівчата 2005 р.н. та молодші
1.Меркулова Валерія16.01.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ10.08І-юн24Шарак О.В.
2Моторна Вероніка20.01.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ9.89І-юн21Сахута А.О.
3Шиша Марія13.06.2006Носівський р-н. МОН. ДЮСШ8.84ІІ-юн18Шиша Н.О.
4Борисенко Вероніка01.01.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ8.82ІІ-юн15Лисік Р.Г,
5Кіндюшенко Мирослава01.09.2005Носівський р-н. МОН. ДЮСШ8.72ІІІ-юн13Шиша Н.О.
6Бездушна Каріна16.05.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ7.73б/рОсХропач О.Ф.
7Туз Анастасія20.01.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ7.47б/р11Лисік Р.Г.
Терещенко Євгенія02.10.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШDNSХропач О.Ф.
Метання диску, жінки 1 кг
1Лупинос Катерина12.03.2000Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів Мена38.48ІІ24Порядіна В.В.
Метання диску, дівчата 2003-04 р.н.
1Соломенник Вікторія09.04.2004Менська МР ДЮСШ35.38ІІІ24Терпицька І.Л.
2Полюшко Анастасія28.05.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»22.12ІІ-юнОсСереда О.А.
3Гуляй Ольга14.06.2003Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»21.20ІІ-юнОсСереда О.А.
4Никифоренко Альона11.05.2004Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ18.15ІІІ-юн21Сахута А.О.
Метання диску, дівчата 2005 р.н. та молодші
1Бреус Марія31.03.2005Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів25.25І-юн24Порядіна В.В.
2Середа Софія22.11.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»24.57ІІ-юнОсСереда О.А.
3Шепель Ангеліна14.07.2008Менська ОТГ24.52ІІ-юн21Таратухіна Н.П.
4Кобель Дар’я02.09.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ16.66б/р18Хропач О.Ф.
Авраменко Анастасія03.04.2005Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШDNSСахута А.О.
Метання спису, жінки 600 гр
1Небощицька Вікторія10.01.1996Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ38.45ІІ24Небощицький Г.О.
2Башук Діана10.01.1998Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ29.63ІІІ21Небощицький Г.О.
3Суликовська Ангеліна04.09.2002Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів27.91ІІІ18Порядіна В.В.
4Карацюба Яна25.10.2000Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ27.53ІІІ15Кондратенко П.Б.
5Федорець Марина02.05.1999Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР19.10ІІ-юн13Кондратенко П.Б.
Метання спису, дівчата 2003-04 р.н.
1Стрілецька Лідія30.06.2003Прилуки.МОН,  ДЮСШ24.38І-юн24Салівон Р,П. Марченко М.С.
Метання спису, дівчата 2005 р.н. та молодші
1Дандель Марина16.03.2005Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ39.89І24Небощицький Г.О.
2Яременко Ірина19.05.2007Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ33.13ІІ21Небощицький Г.О.
3Городненко Дарина01.05.2005Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ30.34ІІІ18Небощицький Г.О.
4Остріченко Катерина24.05.2006Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ25.02І-юн15Шарак О.В.
5Меркулова Валерія16.01.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ24.67І-юн13Шарак О.В.
6Бреус Марія31.03.2005Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів22.10І-юнОсПорядіна В.В.
7Лагойко Єлизавета10.08.2009Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ19.24ІІ-юн11Небощицький Г.О.
8Попова Дар’я25.01.2007Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ16.80ІІІ-юн9Небощицький Г.О.
Штовхання ядра, жінки 4 кг
1Лупинос Катерина12.03.2000Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів Мена13.66І24Порядіна В.В.
2Суликовська Ангеліна04.09.2002Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів8.12ІІІ21Порядіна В.В.
3Салай Оксана01.02.2003Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів7.73І-юн18Порядіна В.В.
Карацюба Яна25.10.2000Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШDNSКондратенко П.Б.
Штовхання ядра, дівчата 2003-04 р.н. 3 кг
1Соломенник Вікторія09.04.2004Менська МР ДЮСШ13.10І24Терпицька І.Л.
2Полюшко Анастасія28.05.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.78І-юн21Середа О.А.
3Гуляй Ольга14.06.2003Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»7.78ІІ-юн18Середа О.А.
4Шрамко Дар’я27.01.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»6.30ІІІ-юнОсСереда О.А.
5Никифоренко Альона11.05.2004Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ6.04ІІІ-юн15Сахута А.О.
Штовхання ядра, дівчата 2005 р.н. та молодші
1Бреус Марія31.03.2005Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів11.18ІІІ24Порядіна В.В.
2Шепель Ангеліна14.07.2008Менська ОТГ10.77ІІІ21Таратухіна Н.П.
3Остріченко Катерина24.05.2006Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ8.95І-юн18Шарак О.В.
4Дандель Марина16.03.2005Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ8.81І-юн15Небощицький Г.О.
5Кабанець Євгенія29.10.2006Носівський р-н. МОН. ДЮСШ8.68І-юн13Шиша Н.О.
6Кіндюшенко Мирослава01.09.2005Носівський р-н. МОН. ДЮСШ8.46І-юн11Шиша Н.О.
7Яременко Ірина19.05.2007Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ8.18І-юн9Небощицький Г.О.
8Середа Софія22.11.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»6.20ІІІ-юнОсСереда О.А.
9Кобець Дар’я02.09.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ5.24б/р7Хропач О.Ф.
Попова Дар’я25.01.2007Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШNMНебощицький Г.О.
Меркулова Валерія16.01.2007Козелецький р-н, МОН. ДЮСШDNSШарак О.В.
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment