Перший після карантинний старт Чернігівщини!

Два дні змагались майже 350 атлетів у 19 видах програми Чемпіонату області з легкої атлетики серед чоловіків та жінок, юнаків 2003-2004 рр.н., 2005 р.н. та молодші 01-02 жовтня 2020 року.

Яскраві забіги, високі результати та рекорди! Вітаємо Дандель Марину (Бахмацький район) зі встановленим рекордом області у метанні спису (39,56 м)!

Усі результати (скачати)

У командному заліку кращими стали:

І група
Місце Команда Очки
1 м. Чернігів 456
2 м. Прилуки 432
3 м. Ніжин 399
4 м.Новгород-Сіверськ 220
ІІ група
1 Бахмацький район 370
2 Прилуцький район 366
3 Менський район 335
4 Корюківський район 333
5 Козелецький район 239
6 Сновський район 72
ІІІ група
1 Носівський район 179
2 Ріпкінський район 106
3 Коропський район 99

У особистому заліку кращими стали:

Чоловіки

 

Місце Прізвище та імя спортсмена Дата народження Команда Результат Роз

ряд

Очки  Тренери
 100м, чоловіки
1 Батуренко Ігор 03.11.1997 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 11.6 Ф-11.5 ІІ 24 Кузьомко Л.М.,Рябов В.В,
2 Кравец Максим 08.04.1984 Чернігів 11.7 Ф-11.7 ІІІ 21 Луценко В.В.
3 Шульга Дмитро 22.04.2002 Чернігів «С» ОДЮСШ з ол. видів 11.7 Ф-11.8 ІІІ 18 Масюк А.М.
4 Бован Олексій 21.08.2001 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 11.5 Ф-12.3 ІІ 15 Луценко В.В.
5 Щипка Віталій 24.06.2001 Чернігів, НУ»ЧК» 12.1 Ф-12.6 І-юн Ос Кузьомко Л.М.
6 Міненок Сергій 09.08.2000 Чернігів, НУ»ЧК» 12.5 Ф-13.0 І-юн Ос Кузьомко Л.М.
7 Осаревич Вячеслав 18.05.2001 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 12.7 Ф-13.2 ІІ-юн Ос Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Мірошниченко Владисл 01.12.2001 Чернігів, НУ»ЧК» 12.1 Ф-DNS І-юн Ос Рябов В.В,
9 Молько Дмитро 25.10.2002 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 12.9 ІІ-юн Ос Лагункова Н.М.
10 Шемет Єгор 14.03.1993 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 13.1 ІІ-юн 13 Сахута А.О.
11 Дементій Юрій 21.02.2002 Прилуки.МОН, ДЮСШ 13.2 ІІ-юн Ос Салівон Р.П.
12 Ананченко Максим 22.10.1995 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 13.2 ІІ-юн Ос Сахута А.О.
13 Лізогуб Денис 01.03.2002 Чернігів, НУ»ЧК» 14.3 б/р Ос Рябов В.В,
Рюттель Єгор 20.06.1999 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Ос Сахута А.О.
100м, юнаки 2003-04 р.н.
1 Фень Андрій 2004 Прилуки.МОН, ДЮСШ 11.6 Ф-11.7 ІІІ 24 Бобровська О.А.,Мачульний  Є.В.
2 Бут Нікіта 06.06.2004 Прилуки.МОН, ДЮСШ 11.8 Ф-11.9 ІІІ 21 Мачульний  Є.В
3 Зенченко Назар 27.06.2004 Ріпкінський р-н. «К», ДЮСШ 12.1 Ф-12.2 І-юн 18 Дубоносова Н.М.
4 Гавриленко Максим 12.08.2003 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 12.1 Ф-12.5 І-юн 15 Шевчук О.Л., Кузьомко Л.М.
5 Леута Назар 18.05.2004 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 12.8 Ф-12.7 ІІ-юн 13 Куц А.С.,Бойко В.С.
6 Карпухін Олександр 09.09.2004 Н-Сіверськ,КДЮСШ 13.1 Ф-13.0 ІІ-юн 11 Бренз А.М.Білявський І.М.
Мироненко Ярослав 18.08.2004 Менська ОТГ 12.9 Ф-DNS ІІ-юн Ос Таратухіна Н.П.
Бабич Дмитро 29.06.2003 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 13.1 Ф-DNS ІІІ-юн Ос Сахута А.О.
9 Лесик Денис 04.10.2003 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 13.5 ІІІ-юн 9 Чекалін С.П.
Гордієнко Максим 16.04.2004 Бахмацький р-н.МОН. ДЮСШ DNS Білич О.Л.
Мироненко Ярослав Менська ОТГ DNS Ос Таратухіна Н.П.
100м, юнаки 2005 р.н. та молодші
1 Булатий Максим 23.09.2007 Чернігів «С» ОДЮСШ з ол. видів 12.2 Ф-12.3 І-юн 24 Масюк А.М.
2 Бабушкін Олександр 09.09.2005 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 12.1 Ф-12.4 І-юн 21 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
3 Редька Артем 23.08.2005 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 12.6 Ф-12.5 І-юн 18 Куц А.С.,Бойко В.С.
4 Нощенко Артем 04.11.2006 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 12.9 Ф-13.2 ІІ-юн 15 Салівон Р,П.,Марченко М.С.
5 Медведь Сергій 06.01.2006 Коропський р-н. ДЮСШ 12.9 Ф-13.2 ІІ-юн 13 Лучко В.Л.
6 Салівон Влад 15.09.2005 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 13.0 Ф-13.4 ІІ-юн 11 Салівон Р,П.,Марченко М.С.
Лук’яненко Артем 27.10.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 12.7 Ф-DNS ІІ-юн 0 Кремез О.М.,Кремез М.П.
Чекалін Андрій 19.09.2005 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 12.9 Ф-DNS ІІ-юн 0 Чекалін С.П.
9 Коваленко Кіріл 30.07.2005 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ 13.0 ІІ-юн 9 Івлєв В.Ю.
10 Троценко Віталій 12.04.2005 Ріпкінський р-н. «К», ДЮСШ 13.2 ІІІ-юн 7 Дубоносова Н.М.
11 Олексіюк Олексій 15.02.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 13.2 ІІІ-юн 5 Потебня Л.І.
12 Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 13.5 ІІІ-юн Ос Сахута А.О.
13 Рибачок Марк 21.08.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 13.6 ІІІ-юн Ос Вятіорець С.Є., Середа С.С.
14 Степанюк Іван 08.09.2005 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 13.7 ІІІ-юн 3 Чекалін С.П.
15 Ліскевич Владислав 07.03.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 13.9 ІІІ-юн 2 Потебня Л.І.
16 Булатов Юрій 17.06.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 13.9 ІІІ-юн Ос Плиско Н.М.
17 Ємельяненко Павло 01.06.2005 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 13.9 ІІІ-юн Ос Синявська Ю.Г. Лагункова Н.М
18 Чаленко Євген 09.11.2006 14.0 ІІІ-юн 1 Яма М.П,
19 Капиця Даниїл 07.08.2007 Коропський р-н. ДЮСШ 14.0 ІІІ-юн 0 Лучко В.Л.
20 Ікаєв Арсеній 2007 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 14.0 ІІІ-юн Ос Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
21 Босак Євген 30.04.2008 Коропський р-н. ДЮСШ 14.1 б/р 0 Лучко В.Л.
22 Юрченко Назар 30.07.2009 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 14.1 б/р Ос Шарак О.В.
23 Надточій Максим 2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 14.2 б/р 0 Сахута А.О.
24 Воробей Олександр 18.01.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 14.2 б/р 0 Потебня Л.І.
25 Мазко Кирило 06.07.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 14.3 б/р Ос Лисік Р.Г.
26 Ковалевський Дмитро 12.11.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 14.4 б/р Ос Дворников А.В.
27 Школін Арсеній 2007 Чернігів «С» ОДЮСШ з ол. видів 14.4 б/р Ос Масюк А.М.
28 Степанішин Данило 26.08.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 14.5 б/р 0 Сахута А.О.
29 Вовченко Володимир 24.10.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 14.6 б/р Ос Дворников А.В.
30 Тищенко Олександр 21.12.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 14.9 б/р Ос Корецька А.С.
31 Клюй Дмитро 20.06.2007 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ 14.9 б/р 0 Лахадинов Є.О.
32 Колесник Артем 11.07.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 14.9 б/р Ос Корецька А.С.
33 Кулик Богдан 12.03.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 15.0 б/р 0 Лисік Р.Г.
34 Протченко Богдан 08.06.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.1 б/р Ос Плиско Н.М.
35 Самбур Максим 14.10.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.2 б/р Ос Плиско Н.М.
36 Сила Олексій 07.10.2008 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 15.2 б/р 0 Потебня Л.І.
37 Куйбіда Артем 22.02.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 15.4 б/р 0 Левчук Г.Л..Кремез О.М.
38  Атрощенко Максим 22.11.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 15.5 б/р Ос Корецька А.С.
39 Нелік Євгеній 2007 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 15.5 б/р Ос Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
40 Григоренко Святослав 01.07.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 15.6 б/р Ос Сахута А.О.
41 Калініченко Михайло 2007 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 15.7 б/р 0 Чекалін С.П.
42 Пінчук Сергій 24.03.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.9 б/р Ос Беркут Н.П.
43 Кострикін Андрій 19.01.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 16.3 б/р Ос Корецька А.С.
44 Ніколаєнко Тимофій 2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 16.3 б/р Ос Антонова В.Г.
45 Стельмах Кирило 17.07.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 16.6 б/р Ос Плиско Н.М.
46 Пугач Артем 02.07.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 17.0 б/р Ос Корецька А.С.
Лахадінов Нікіта 02.07.2007 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ DNS Лахадинов Є.О.
Нелік Даніїл 10.05.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ DNS Потебня Л.І.
Поляков Олександр 2005 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ DNS Жук Є.В.
Романовський Олексій 27.06.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька.С.М.
Абакуменко Нікіта 01.08.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Дворников А.В.
Кулик Роман 24.08.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька А.С.
200м, чоловіки
1 Батуренко Ігор 03.11.1997 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 23.2 ІІ 24 Кузьомко Л.М.,Рябов В.В,
2 Шульга Дмитро 22.04.2002 Чернігів «С» ОДЮСШ з ол. видів 23.5 ІІ 21 Масюк А.М.
3 Бован Олексій 21.08.2001 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 23.7 ІІІ Ос Луценко В.В.
4 Кравец Максим 08.04.1984 Чернігів 24.1 ІІІ 18 Луценко В.В.
5 Щипка Віталій 24.06.2001 Чернігів, НУ»ЧК» 25.1 ІІІ Ос Кузьомко Л.М.
6 Міненок Сергій 09.08.2000 Чернігів, НУ»ЧК» 26.4 І-юн Ос Кузьомко Л.М.
7 Дементій Юрій 21.02.2002 Прилуки.МОН, ДЮСШ 27.4 ІІ-юн 15 Салівон Р.П.
Осаревич Вячеслав 18.05.2001 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Вятіорець С.Є., Середа С.С.
Апанченко Максим 22.10.1995 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Сахута А.О.
Рюттель Єгор 20.06.1999 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Сахута А.О.
200м, юнаки 2003-04 р.н.
1 Фень Андрій 2004 Прилуки.МОН, ДЮСШ 23.8 ІІІ 24 Бобровська О.А.,Мачульний  Є.В.
2 Черниченко Євгеній 06.01.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 24.2 ІІІ 21 Шульга О.П.
3 Климач Олександр 09.10.2004 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 24.5 ІІІ 18 Куц А.С.,Бойко В.С.
4 Бут Нікіта 06.06.2004 Прилуки.МОН, ДЮСШ 24.7 ІІІ 15 Мачульний  Є.В
5 Мушта Назар 18.05.2004 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 25.4 ІІІ 13 Куц А.С.,Бойко В.С.
6 Бабич Дмитро 29.06.2003 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 26.2 І-юн 11 Сахута А.О.
7 Лесик Денис 04.10.2003 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 26.8 ІІ-юн 9 Чекалін С.П.
8 Карпухін Олександр 09.09.2004 Н-Сіверськ,КДЮСШ 26.9 ІІ-юн 7 Бренз А.М.Білявський І.М.
Ленько Богдан 07.06.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Плиско Н.М.
Зенченко Назар 27.06.2004 Ріпкінський р-н. «К», ДЮСШ DNS Дубоносова Н.М.
200м, юнаки 2005 р.н. та молодші
1 Редька Артем 23.08.2005 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 25.5 ІІІ 24 Куц А.С.,Бойко В.С.
2 Лук’яненко Артем 27.10.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 25.6 І-юн 21 Кремез О.М.,Кремез М.П.
3 Чекалін Андрій 19.09.2005 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 26.5 І-юн 18 Чекалін С.П.
4 Олексіюк Олексій 15.02.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 26.8 ІІ-юн 15 Потебня Л.І.
5 Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 27.0 ІІ-юн 13 Сахута А.О.
6 Рибачок Марк 21.08.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 27.5 ІІ-юн Ос Вятіорець С.Є., Середа С.С.
7 Мотовиловець Олександр 09.09.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 27.8 ІІІ-юн 11 Шарак О.В,
8 Ліскевич Владислав 07.03.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 28.0 ІІІ-юн 9 Потебня Л.І.
9 Степанюк Іван 08.09.2005 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 28.0 ІІІ-юн 7 Чекалін С.П.
10 Крапивний Станіслав 25.12.2005 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 28.1 ІІІ-юн Ос Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
11 Ісаєв Арсеній 2007 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 28.7 б/р Ос Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
12 Ковалевський Дмитро 12.11.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 28.7 б/р Ос Дворников А.В.
13 Васько Нікіта 18.04.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 29.2 б/р 5 Лисік Р.Г.
14 Чаленко Євген 09.11.2006 29.3 б/р 3 Яма А.П,
15 Шавеко Арсеній 26.07.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 29.6 б/р Ос Дворников А.В.
16 Булатов Юрій 17.06.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 29.7 б/р Ос Плиско Н.М.
17 Вовченко Володимир 24.10.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 30.3 б/р Ос Дворников А.В.
18 Воробей Олександр 18.01.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 30.4 б/р 2 Потебня Л.І.
19 Мазко Кирило 06.07.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 30.4 б/р 1 Лисік Р.Г.
20 Самбур Максим 14.10.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 30.6 б/р Ос Плиско Н.М.
21 Степанішин Данило 26.08.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 30.6 б/р Ос Сахута А.О.
22 Протченко Богдан 08.06.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 30.7 б/р Ос Плиско Н.М.
23 Кулик Богдан 12.03.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 30.8 б/р Ос Лисік Р.Г.
24 Григоренко Святослав 01.07.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 30.9 б/р 0 Сахута А.О.
25 Сила Олексій 2008 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 31.1 б/р Ос Потебня Л.І.
26 Пінчук Сергій 24.03.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 32.7 б/р Ос Беркут Н.П.
27 Калініченко Михайло 2007 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 33.9 б/р 0 Чекалін С.П.
28 Стельмах Кирило 17.07.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 35.9 б/р Ос Плиско Н.М.
Проценко Віталій 02.04.2005 Ріпкінський р-н. «К», ДЮСШ DNS Дубоносова Н.М.
Надточій Максим 2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Сахута А.О.
Богданович Георгій 27.07.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Овчаренко І.М.
Бабушкін Олександр 09.09.2005 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР DNS Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
Абакуменко Нікіта 01.08.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Дворников А.В.
Гук Віталій 24.03.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Вятіорець С.Є., Середа С.С.
400м, чоловіки
1 Бован Олексій 21.08.2001 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 52.5 ІІ 24 Луценко В.В.
2 Рева Євгеній 23.04.2000 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 58.9 І-юн 21 Рябов В.В,
400м, юнаки 2003-04 р.н.
1 Тарасенко Віталій 04.12.2004 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 50.9 ІІ 24 Луценко В.В.
2 Єрко Владислав 09.03.2004 Ріпкінський р-н. «К», ДЮСШ 52.5 ІІ 21 Дубоносова Н.М.
3 Черниченко Євгеній 06.01.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 53.5 ІІ 18 Шульга О.П.
4 Олійник Юрій 23.01.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 54.8 ІІІ 15 Беркут Н.П.
5 Дементій Влад 05.07.2003 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 56.1 І-юн 13 Салівон Р,П.,Марченко М.С.
6 Яценко Данил 27.04.2004 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 59.5 І-юн 11 Бобровська О.А,
7 Козофат Богдан 25.05.2003 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.01.5 ІІ-юн 9 Беркут Н.П.
8 Сусло Богдан 19.09.2003 Чернігів, НУ«ЧК» 1.05.9 ІІІ-юн Ос Рябов В.В,
Гордієнко Максим 16.04.2004 Бахмацький р-н.МОН. ДЮСШ DNS Білич О.Л.
400м, юнаки 2005 р.н. та молодші
1 Салата Олег 06.04.2005 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ 59.7 ІІ-юн 24 Івлєв В.Ю.
2 Дяченко Мирослав 14.11.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.00.1 ІІ-юн 21 Беркут Н.П.
3 Крупко Андрій 22.01.2006 1.01.2 ІІ-юн 18 Яма М,П,
4 Сич Максим 08.04.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.06.4 б/р 15 Беркут Н.П.
5 Мотовиловець Олександр 09.09.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 1.06.8 б/р 13 Шарак О.В,
6 Лаврінець Максим 31.08.2005 1.07.8 б/р 11 Яма М,П,
7 Демченко Антон 02.05.2009 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 1.09.0 б/р Ос Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
8 Олійник Матвій 23.02.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 1.09.1 б/р Ос Хропач О.Ф.
9 Крапивний Станіслав 25.12.2005 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 1.11.7 б/р Ос Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
10 Григор’єв Степан 16.12.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.15.0 б/р Ос Беркут Н.П.
11 Більченко Євген 23.03.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 1.29.1 б/р Ос Хропач О.Ф.
Воробей Олександр 18.01.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ DNS Потебня Л.І.
Потебня Олександр 14.10.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ DNS Потебня Л.І.
800м, чоловіки
1 Чирва Максим 07.05.2002 Чернігів. ОШВСМ, Бахмацький р-н 2.06.3 ІІ 24 ФіліповВ.В,КлюєвА.О.

Лагункова Н.М

2 Рева Євгеній 23.04.2000 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 2.18.6 ІІІ 21 Рябов В.В,
3 Романенко Дмитро 05.12.2001 Ніжин, МОН. КДЮСШ 2.44.7 ІІІ-юн 18 Сахно В.К,
Макаренко Марк 31.10.2002 Прилуки.МОН,  ДЮСШ DNS Бобровська О.А,
Бренз Даніїл 04.09.2000 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Овчаренко І.М.
Гордійко Єгор 30.04.1999 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР DNS Рябов В.В,
800м, юнаки 2003-04 р.н.
1 Єрко Владислав 09.03.2004 Ріпкінський р-н. «К», ДЮСШ 2.02.5 ІІ 24 Дубоносова Н.М.
2 Іванець Дмитро 19.07.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 2.11.6 ІІІ Ос Шульга О,П,
3 Сидоренко Олександр 03.04.2003 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР Корюк. р-н 2.17.5 ІІІ 21 Рябов В.В,
4 Береговий Артур 07.04.2003 Ріпкінський р-н. «К», ДЮСШ 2.29.2 І-юн 18 Дубоносова Н.М.
Тарасенко Віталій 04.12.2004 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів DNS Луценко В.В.
Козофат Богдан 25.05.2003 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Беркут Н.П.
Олійник Юрій 23.01.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Беркут Н.П.
800м, юнаки 2005 р.н. та молодші
1 Скороход Іван 2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.06.6 ІІ 24 Антонова В.Г.,Овчаренко І.М.
2 Дяченко Мирослав 14.11.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.18.8 ІІІ 21 Беркут Н.П.
3 Шарак Антон 10.02.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 2.21.6 І-юн 18 Шарак О.В,
4 Крупка Андрій 22.01.2006 2.30.4 ІІ-юн 15 Яма М.П,
5 Сич Максим 08.03.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.37.1 ІІ-юн 13 Беркут Н.П.
6 Лаврінець Максим 31.08.2005 2.41.8 ІІІ-юн 11 Яма М,П,
7 Григор’єв Степан 16.12.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.43.0 ІІІ-юн Ос Беркут Н.П.
8 Нестеренко Микита 16.07.2006 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 2.46.7 ІІІ-юн 9 Куц А.С.,Бойко В.С.
Більченко Євген 23.03.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Хропач О.Ф.
Олійник Матвій 23.02.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Хропач О.Ф.
1500м, чоловіки
1 Бренз Даніїл 04.09.2000 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 4.24.5 ІІ 24 Овчаренко І.М.,Бренз А.М,
2 Чирва Максим 07.05.2002 Чернігів. ОШВСМ, Бахмацький р-н 4.27.9 ІІІ 21 ФіліповВ.В,КлюєвА.О.

Лагункова Н.М

3 Мочоний Владислав 17.02.1995 Чернігів 4.34.2 ІІІ Ос Кровлайдіс С.
4 Ярошенко Ігор 16.10.2002 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 5.19.2 ІІ-юн Ос Лагункова Н.М,
5 Макаренко Марк 31.10.2002 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 5.23.2 ІІ-юн 18 Бобровська О.А,
1500м, юнаки 2003-04 р.н.
1 Даниш Богдан 22.08.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 4.40.6 ІІІ 24 Сахно В.К,
2 Сидоренко Олександр 03.04.2003 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР Корюк. р-н 4.49.0 ІІІ 21 Рябов В.В,
3 Береговий Артур 07.04.2003 Ріпкінський р-н. «К», ДЮСШ 4.51.0 І-юн 18 Дубоносова Н.М.
4 Шуляк Сергій 13.03.2003 Чернігів, НУ«ЧК» 5.29.3 ІІІ-юн Ос Рябов В.В.
5 Марійченко Артем 13..07.2004 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 5.29.9 ІІІ-юн 15 Куц А.С.,Бойко В.С.
6 Ващук Євгеній 06.03.2003 Чернігів, НУ«ЧК» 5.53.7 ІІІ-юн Ос Рябов В.В.
7 Кривзун Нікіта 03.04.2003 Чернігів, НУ«ЧК» 7.12..9 б/р Ос Рябов В.В.
1500м, юнаки 2005 р.н. та молодші
1 Скороход Іван 2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 4.32.6 ІІІ 24 Антонова В.Г.,Овчаренко І.М.
2 Шарак Антон 10.02.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 5.03.9 І-юн 21 Шарак О.В,
3 Нестеренко Микита 16.07.2006 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 5.27.7 ІІІ-юн 18 Куц А.С.,Бойко В.С.
4 Ханін Сергій 13.01.2005 Н-Сіверськ,КДЮСШ 5.32.2 ІІІ-юн 15 Бренз А.М.Білявський І.М.
5 Нелін Даніїл 10.05.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 5.43.3 ІІІ-юн 11 Потебня Л.І.
6 Воскобой Дмитро 30.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 5.56.4 б/р 9 Лисік Р.Г.
7 Мозольов Олександр 27.12.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 6.01.3 б/р Ос Антонова В.Г.
8 Нелін Євген 04.08.2007 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ 6.07.1 б/р 7 Лахадинов Є.О.
9 Музика Дмитро 09.10.2008 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 6.20.2 б/р 5 Шарак О.В.
10 Глущенко Дмитро 15.11.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 6.24.8 б/р Ос Плиско Н.М.
Мірошниченко Данило 09.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Сахута А.О.
3000м, чоловіки
1 Мочоний Владислав 17.02.1995 Чернігів 10.00.9 ІІІ Ос Кровлайдіс С.
2 Сахно Володимир 22.04.1970 Ніжин 10.28.9 І-юн 24 Тараско О.І.,Бабенко В.С.
3 Сахута Андрій 27.04.1997 Корюківський р-н 11.34.1 ІІІ-юн 21 Сахута А.О.
4 Мясников Валерій 18.04.1983 Чернігів 12.16.3 ІІІ-юн Ос самостійно
5 Залізний Микола 21.10.2001 Ніжин, МОН. КДЮСШ 12.39.6 ІІІ-юн 18 Сахно В.К.
6 Лисік Роман 21.10.1979 Корюківський р-н 14.00.5 б/р 15 Лисік Р.Г.
3000м, юнаки 2003-04 р.н.
1 Даниш Богдан 22.08.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 10.03.6 ІІІ 24 Сахно В.К.
2 Марінченко Артем 13.07.2004 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 12.21.5 ІІІ-юн 21 Куц А.С.,Бойко В.С.
3000м, юнаки 2005 р.н. та молодші
1 Ханін Сергій 13.01.2005 Н-Сіверськ,КДЮСШ 12.15.9 ІІІ-юн 24 Бренз А.М.Білявський І.М.
2 Мірошниченко Данило 09.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 12.49.4 ІІІ-юн 21 Сахута А.О.
3 Воскобой Дмитро 30.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 12.52.8 ІІІ-юн 18 Лисік Р.Г
4 Музика Дмитро 09.10.2008 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 12.58.4 ІІІ-юн 15 Шарак О.В.
5 Глущенко Дмитро 15.11.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 13.37.9 б/р Ос Плиско Н.М.
Нелін Даніїл 10.052005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ DNS Потебня Л.І.
110м з/б, чоловіки
1 Приймак Максим 31.10.2002 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 20.1 б/р 24 Чекалін С.П.
110м з/б, юнаки 2003-04 р.н.
1 Пархоменко Владислав 26.08.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 17.0 І-юн 24 Левчук Г.Л.
2 Климач Олександр 09.10.2004 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 17.4 ІІ-юн 21 Куц А.С.,Бойко В.С.
110м з/б, юнаки 2005 р.н. та молодші
1 Лось Єгор 18.04.2006 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 17.1 ІІ-юн 24 Куц А.С.,Бойко В.С.
2 Кулинко Євгеній 27.04.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 17.7 ІІІ-юн 21 Кремез О.М.,Кремез М.П.
3 Майоров Артем 16.01.2006 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 20.1 б/р 18 Шарак О.В.
Потебня Олександр 10.14.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ DNS Потебня Л.І.
400м з/б, юнаки 2003-04 р.н.
1 Дементій Влад 05.07.2003 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.00.8 ІІІ 24 Салівон Р,П.,Марченко М.С.
2 Пархоменко Владислав 26.08.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 1.06.2 ІІ-юн 21 Левчук Г.Л.
3 Яценко Данило 27.04.2004 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.14.6 б/р 18 Бобровська О.А.
400м з/б, юнаки 2005 р.н. та молодші
1 Кулинко Євгеній 27.04.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 1.07.1 ІІ-юн 24 Кремез О.М.,Кремез М.П.
2 Салівон Влад 15.09.2005 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.10.9 б/р 21 Салівон Р,П.,Марченко М.С.
3 Потебня Олександр 10.14.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 1.14.1 б/р 18 Потебня Л.І.
Естафета 4х100 м, чоловіки
1 Тарасенко Віталій 04.12.2004 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 44.3 ІІ 48 Луценко В.В
Бован Олексій 21.08.2001 Луценко В.В.
Шульга Дмитро 22.04.2002 Масюк А.М.
Кравец Максим 08.04.1984 Луценко В.В.
2 Осаревич Вячеслав 18.05.2001 Чернігів-2, «У» ДЮСШ «Атлет» 45.0 ІІІ Ос Вятіорець С.Є., Середа С.С
Дворников Андрій 06.01.1995 Вятіорець С.Є., Середа С.С
Гук Віталій 24.03.2005 Вятіорець С.Є., Середа С.С
Черниченко Євген 06.01.2004 Шульга О.П
3 Щипка Віталій 24.06.2001 Чернігів-3, НУ»ЧК» 46.1 ІІІ Ос Кузьомко Л.М.
Міненок Сергій 09.08.2000 Кузьомко Л.М.
Гавриленко Максим 12.08.2003 Шевчук О.Л., Кузьомко Л.М.
Батуренко Ігор 03.11.1997 Кузьомко Л.М.,Рябов В.В,
4 Дементій Владислав Прилуки 47.0 І-юн 42 Салівон Р,П.,Марченко М.С.
Нога Роман Мачульний  Є.В
Бут Нікіта
Фень Андрій
5 Ріпкінський р-н 50.0 І-юн 36 Дубоносова Н.М.
6 Загорулько Єгор Бахмацький р-н 51.2 І-юн 30 Небощицький Г.О.
Щевченко Максим Білич О.Л,
Гордієнко Максим
Рябенко Олександр
7 Ананченко Максим Корюківський р-н 52.1 ІІ-юн 26 Лисік Р.Г.
Рюттель Єгор Сахута А.О.
Бабич Дмитро
Шемет Єгор
Естафета 4х400 м, чоловіки
1 Кравец Максим Чернігів 3.37.6 ІІІ 48 Луценко В.В
Чирва Максим Філіпов В.В.Лагункова Н.М
Бован Олексій Луценко В.В
Батуренко Ігор Кузьомко Л.М.,Рябов В.В,
2 Романенко Дмитро Ніжин 4,01.3 ІІ-юн 42 Кремез О.М.
Сахно Володимир Левчук Г.Л.
Залізний Микола
Кравченко Дмитро
3 Дементій Владислав Прилуки 4.01.6 ІІ-юн 36 Салівон Р,П.,Марченко М.С.
Яценко Данило Мачульний  Є.В
Салівон Влдадислав
Дементій Юрій
4 Бабич Дмитро Корюківський р-н 4.19.6 ІІІ-юн 30 Лисік Р.Г.
Сидоренко Олександр Сахута А.О.
Кулик Богдан Хропач О.Ф.
Олійник Матвій
5 Шавеко Арсеній Чернігів-2 4.27.9 б/р Ос Дворников А.В.
Рибачок Марк Вятіорець С.Є., Середа С.С
Ковалевський Дмитро Дворников А.В.
Вовченко Володимир Дворников А.В.
Осаревич Вячеслав 18.05.2001 Чернігів-3, «У» ДЮСШ «Атлет» DQ Вятіорець С.Є., Середа С.С
Дворников Андрій 06.01.1995 Вятіорець С.Є., Середа С.С
Гук Віталій 24.03.2005 Вятіорець С.Є., Середа С.С
Черниченко Євген 06.01.2004 Шульга О.П
Естафета 100+200+300+400м юнаки 2005 р.н. та молодші
1 Чекалін Андрій Прилуцький р-н 2.27.0 б/р 48 Чекалін С.П.
Степанюк І,
Андрущенко С.
Редька Артем
2 Шавеко Арсеній Чернігів 2.28.2 б/р 42 Дворников А.В.
Рибачок Марк Вятіорець С.Є., Середа С.С
Ковалевський Дмитро Дворников А.В.
Абакуменко Микита Дворников А.В.
3 Іващенко Ярослав Прилуки 2.29.5 б/р 36 Салівон Р,П..
Кравченко Сергій Мачульний  Є.В
Салівон Владислав
Ющенко Артем
4 Жменьковський Роман Корюківський р-н 2.31.3 б/р 30 Лисік Р.Г.
Степанійшин Данило Сахута А.О.
Олійник Матвій Хропач О.Ф.
Мазко Кирило
Стрибки у довжину, чоловіки
1 Шаріко Дмитро 1999 Чернігів 6.62 ІІ Ос Кривоус Н.В.
2 Нога Роман 02.04.2002 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 5.91 ІІІ 24 Мачульний Є.В.
3 Шевченко Максим 13.11.1992 Бахмацький р-н 5.40 І-юн 21 Небощицький Г.О.
4 Гульок Дмитро 30.10.2002 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 5.37 І-юн Ос Вятіорець С.Є., Середа С.С.
5 Загорулько Єгор 10.11.1997 Бахмацький р-н 5.20 ІІ-юн 18 Небощицький Г.О.
6 Ананченко Максим 22.10.1995 Корюківська ОТГ 5.16 ІІ-юн 15 Сахута А.О.
7 Дементій Юрій 21.02.2002 Прилуки.МОН, ДЮСШ 4.98 ІІ-юн 13 Салівон Р.П.
8 Довгий Денис 12.06.2001 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 4.93 ІІ-юн Ос Шульга О.П.
9 Землинський Богдан 18.10.2000 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 4.83 ІІ-юн Ос Шульга О.П.
Приймак Максим 31.10.2002 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ DNS Чекалін С.П.
Стрибки у довжину, юнаки 2003-04 р.н.
1 Касян Богдан 01.01.2004 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 5.80 ІІІ 24 Бочок В.А.
2 Мироненко Ярослав 18.08.2004 Менська ОТГ 5.57 І-юн 21 Таратухіна Н.П.
3 Климач Олександр 09.10.2004 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 5.54 І-юн 18 Куц А.С.,Бойко В.С.
4 Бабич Дмитро 29.06.2003 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 5.01 ІІ-юн 15 Сахута А.О.
5 Лесик Денис 04.10.2003 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 4.91 ІІ-юн 13 Чекалін С.П.
Приймак Максим 31.10.2002 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ DNS Чекалін С.П.
Стрибки у довжину, 2005 р.н. та молодші
1 Олексіюк Олексій 15.02.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 5.28 ІІ-юн Ос Потебня Л.І.
2 Степанюк Іван 08.09.2005 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 5.22 ІІ-юн 24 Чекалін С.П.
3 Чекалін Андрій 19.09.2005 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 4.87 ІІ-юн 21 Чекалін С.П.
4 Абакуменко Нікіта 01.08.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 4.78 ІІ-юн 18 Дворников А.В.
5 Надточій Максим 2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.62 ІІІ-юн 15 Сахута А.О.
6 Юрченко Назар 30.07.2009 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 4.51 ІІІ-юн 13 Шарак О.В.
7 Шавеко Арсеній 26.07.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 4.27 ІІІ-юн Ос Дворников А.В.
8 Мазко Кирил 06.07.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.24 ІІІ-юн 11 Лисік Р.Г.
9 Вовченко Володимир 24.10.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 4.17 ІІІ-юн Ос Дворников А.В.
10 Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.10 ІІІ-юн 9 Сахута А.О.
11 Кравченко Сергій 2005 Прилуки.МОН, ДЮСШ 4.09 ІІІ-юн 7 Мачульний  Є.В
12 Степанішин Данило 26.08.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.09 ІІІ-юн 5 Сахута А.О.
13 Кулик Богдан 12.03.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.08 ІІІ-юн 3 Лисік Р.Г.
14 Іващенко Ярослав 2007 Прилуки.МОН, ДЮСШ 3.97 б/р 2 Мачульний  Є.В
15 Ковалевський Дмитро 12.11.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 4.03 б/р Ос Дворников А.В.
16 Калініченко Михайло 2007 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 3.92 б/р 1 Чекалін С.П.
17 Марченко Ілля 11.12.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.82 б/р Ос Дворников А.В.
18 Зотов Тимур 22.09.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.81 б/р Ос Дворников А.В.
19 Григоренко Святослав 01.07.2008 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 3.64 б/р 0 Сахута А.О.
20  Атрощенко Максим 22.11.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.54 б/р Ос Корецька С.М.
21 Скоробагатов Влад 08.08.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.47 б/р Ос Дворников А.В.
22 Шавеко Марк 01.01.2010 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.38 б/р Ос Дворников А.В.
23 Павленко Даніїл 15.08.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.03 б/р Ос Дворников А.В.
Бродський Ян 18.03.2005 Менська ОТГ DNS Таратухіна Н.П.
Семирозум Єгор 21.03.2009 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Дворников А.В.
Кулик Роман 24.08.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька С.М.
Пугач Артем 02.07.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька С.М.
Романенко Данило 16.03.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Шульга Є.А.
Воскобой Дмитро 30.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Лисік Р.Г.
Мудрицький Ярослав 26.08.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Дворников А.В.
Кострикін Андрій 19.01.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька С.М.
Грищенко Максим 23.01.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Дворников А.В.
Колесник Артем 11.07.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька С.М.
Романовський Олексій 27.04.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька С.М.
Стасюк Павло 27.12.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Дворников А.В.
Поляков Олександр 2005 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ DNS Жук Є.В,
Андрущенко Сергій 2005 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ DNS Кравченко Г.М.
Потрійний, чоловіки
1 Нога Роман 02.04.2002 Прилуки.МОН, ДЮСШ 13.04 ІІІ 24 Мачульний  Є.В
Землинський Богдан 18.10.2000 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Шульга О.П.
Потрійний, юнаки 2003-04 р.н.
1 Касян Богдан 01.01.2004 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 12.49 ІІІ 24 Бочок В.А.
2 Мироненко Ярослав 18.08.2004 Менська ОТГ 11.60 ІІ-юн 21 Таратухіна Н.П.
 Потрійний, 2005 р.н. та молодші
1 Бродський Ян 18.03.2005 Менська ОТГ 11.45 ІІ-юн 24 Таратухіна Н.П.
2 Нощенко Артем 04.11.2006 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 11.22 ІІ-юн 21 Салівон Р,П.,Марченко М.С.
3 Кравченко Сергій 2005 Прилуки.МОН, ДЮСШ 10.04 ІІІ-юн 18 Мачульний  Є.В
4 Юрченко Назар 30.07.2009 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 9.57 б/р 15 Шарак О.В.
5 Іващенко Ярослав 2007 Прилуки.МОН, ДЮСШ 9.31 б/р 13 Мачульний  Є.В
Метання диску, чоловіки 2 кг
1 Журба Вадим 11.09.1999 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 43.06 І 24 Середа О.А.
2 Ракуненко Денис 28.07.1997 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 42.55 ІІ Ос Середа О.А.
3 Манжай Дмитро 15.04.1997 Менська МР, ДЮСШ 40.76 ІІ 21 Терпицька І.Л.
4 Щербина Ярослав 20.10.2002 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 25.52 ІІ-юн Ос Середа О.А.
5 Хропач Олег 10.10.1980 Корюківська ОТГ 19.42 б/р 18 Хропач О.Ф
Метання диску, юнаки 2003-04 р.н. 1.5 кг
1 Сухой Дмитро 2003 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 17.75 б/р 24 Хропач О.Ф.
Метання диску, 2005 р.н. та молодші 1 кг
1 Комов Станіслав 23.05.2006 Менська МР, ДЮСШ 40.50 ІІІ 24 Терпицька І.Л.
2 Чирва Станіслав 01.07.2005 Менська ОТГ 39.05 ІІІ 21 Таратухіна Н.П.
3 Майоров Артем 16.01.2006 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 30.55 ІІ-юн 18 Шарак О.В.
4 Степаненко Іван 10.09.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 28.74 ІІІ-юн Ос Середа О.А.
5 Ценцеря Богдан 17.05.2007 Менська ОТГ 27.82 ІІІ-юн 15 Таратухіна Н.П.
6 Полюхович Богдан 14.04.2006 Менська МР, ДЮСШ 25.20 ІІІ-юн 13 Терпицька І.Л.
7 Ареф’єв Нікіта 31.01.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 23.38 б/р Ос Середа О.А.
8 Дергозій Кирило 03.08.2008 Менська ОТГ 19.90 б/р 11 Таратухіна Н.П.
9 Кот Олександр 05/05/2006 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 18.94 б/р 9 Портебня Л.І.
10 Аначенко Олександр 10.03.2007 Корюківський р-н. МОН, ДЮСШ 18.31 б/р 7 Хропач О.Ф
11 Батюк Богдан 2008 Корюківський р-н. МОН, ДЮСШ 15.12 б/р 5 Хропач О.Ф
12 Паценко Артем 28.01.2011 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 12.19 б/р Ос Середа О.А.
Лавський Андрій 03.06.2008 Менська ОТГ NM Таратухіна Н.П.
Дубель Максим 08.12.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ DNS Портебня Л.І.
Метання спису, чоловіки 800 г
1 Шевченко Максим 13.11.1992 Бахмацький р-н 52.21 ІІ 24 Небощицький Г.О.
2 Загорулько Єгор 10.11.1997 Бахмацький р-н 46.15 ІІІ 21 Небощицький Г.О.
3 Кравченко Дмитро 04.02.1999 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 41.80 ІІІ 18 Кондратенко П.Б.
4. Джемесюк Сергій 18.08.2002 Чернігів, «К» ОДЮСШ з ол. видів 37.26 І-юн 15 Порядіна В.В.
Метання спису, юнаки 2003-04 р.н. 700 г
1. Рябенко Олександр 05.12.2004 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 37.12 І-юн 24 Небощицький Г.О.
Метання спису, 2005 р.н. та молодші 600 г
1 Саєвський Ілля 01.08.2006 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 57.50 ІІ 24 Небощицький Г.О.
2 Стогов Сергій 12.10.2005 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 37.54 І-юн 21 Небощицький Г.О.
3 Башук Володимир 27.03.2007 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 35.00 ІІ-юн 18 Небощицький Г.О.
4 Рябенко Микола 18.05.2007 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 34.57 ІІ-юн 15 Небощицький Г.О.
5 Потебня Олександр 14.10.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 30.22 ІІ-юн 13 Портебня Л.І.
6 Лось Єгор 18.04.2006 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 28.77 ІІ-юн 11 Портебня Л.І.
7 Дубель Максим 08.12.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 23.30 ІІІ-юн 9 Портебня Л.І.
8 Сила Олексій 04.10.2008 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 16.80 б/р 7 Портебня Л.І.
Штовхання ядра, чоловіки 7,260 кг
1 Журба Вадим 11.09.1999 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 16.43 КМС 24 Середа О.А.
2 Манжай Дмитро 15.04.1997 Менська МР, ДЮСШ 16.11 КМС 21 Терпицька І.Л.
3 Кравченко Дмитро 04.02.1999 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 12.14 ІІ 18 Кондратенко П.Б.
4 Щербина Ярослав 20.10.2002 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 10.06 ІІІ Ос Середа О.А.
5 Вірич Юрій 22.05.1997 Чернігів, інваспорт 9.74 ІІІ Ос Середа О.А.
6 Хропач Олег 10.10.1980 Корюківська ОТГ 8.78 б/р 15 Хропач О.Ф
Штовхання ядра, юнаки 2003-04 р.н. 5,0 кг
1 Сухой Дмитро 2003 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 10.42 ІІ-юн 24 Хропач О.Ф.
2 Тихончук Богдан 29.03.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 8.38 ІІІ-юн Ос Середа О.А.
Штовхання ядра, 2005 р.н. та молодші 4.0 кг
1 Чирва Станіслав 01.07.2005 Менська ОТГ 14.75 ІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 Комов Станіслав 23.05.2006 Менська МР, ДЮСШ 14.30 ІІ 21 Терпицька І.Л.
3 Яременко Єгор 18.07.2005 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 13.00 І-юн 18 Небощицький Г.О.
4 Ценцеря Богдан 17.05.2007 Менська ОТГ 10.37 ІІ-юн 15 Таратухіна Н.П.
5 Саєвський Ілля 01.08.2006 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 10.34 ІІ-юн 13 Небощицький Г.О.
6 Майоров Артем 16.01.2006 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 10.08 ІІ-юн Ос Шарак О.В.
7 Рябенко Микола 18.05.2007 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 9.32 ІІІ-юн 11 Небощицький Г.О.
8 Дергозій Кирило 03.08.2008 Менська ОТГ 8.80 ІІІ-юн 9 Таратухіна Н.П.
9 Полюхович Богдан 14.04.2006 Менська МР, ДЮСШ 8.79 ІІІ-юн 7 Терпицька І.Л.
10 Тищенко Дмитро 02.11.2005 Сновський р-н, МОН, ДЮСШ 8.48 ІІІ-юн 5 Івлєв В.Ю.
11 Лавський Андрій 03.06.2008 Менська ОТГ 8.43 ІІІ-юн 3 Таратухіна Н.П.
12 Дубель Максим 08.12.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 8.18 ІІІ-юн Ос Портебня Л.І.
13 Олійник Матвій 23.02.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 7.63 б/р 2 Хропач О.Ф.
14 Степаненко Іван 10.09.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 7.57 б/р Ос Середа О.А.
15 Ареф’єв Нікіта 31.01.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 6.23 б/р Ос Середа О.А.
16 Ананченко Олександр 10.03.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 5.73 б/р 1 Хропач О.Ф.

Жінки

Місце Прізвище та імя спортсмена Дата народження Команда Результат Роз

ряд

Очки  Тренери
 100м, жінки
1 Стецкова Тетяна 09.03.2000 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 12.8 Ф-12.4 І 24 Кузьомко Л.М.КрасильникТ.С.
2 Прядко Крістіна 18.03.2001 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 12.9 Ф-12.6 ІІ 21 Беркут Н.П.,Філіпов В.В.
3 Демченко Валентина 03.01.2000 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 13.9 Ф-13.3 ІІІ Ос Салівон Р,П.,Марченко М.С.
4 Хомко Анастасія 16.05.2001 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 14.4 Ф-13.9 ІІІ 18 Рябов В.В,
5 Сирбу Анастасія 01.05.2000 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 14.3 Ф-14.0 ІІІ 15 Рябов В.В,.Кривоус Н.М.
6 Серб Олена 10.06.2002 Чернігів, НУ«ЧК» 14.7 Ф-14.8 І-юн Ос Рябов В.В,
100м, дівчата 2003-04 р.н.
1 Красножон Софія 13.10.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 13.6 Ф-13.6 ІІІ 24 Шевчук О.Л.
2 Цирулік Анна 22.12.2003 Н-Сіверськ. КДЮСШ 15.3 Ф-15.2 ІІ-юн 21 Розсохач І.М.
3 Асєєва Аліна 12.09.2003 Н-Сіверськ. КДЮСШ 15.2 Ф-15.3 ІІ-юн 18 Кузьомко Л.М.Білявський І.М.
4 Савенко Ангеліна 21.11.2003 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 15.7 Ф-15.7 ІІІ-юн 15 Луценко В.В.
5 Бондар Ангеліна 14.07.2003 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.6 Ф-DNS ІІ-юн 21 Беркут Н.П.,Філіпов В.В.
100м, дівчата 2005 р.н. та молодші
1 Жук Олександра 30.04.2005 Коропський р-н. ДЮСШ 12.8 Ф-12.6 ІІ 24 Лучко В.Л.
2 Моторна Вероніка 20.01.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 13.5 Ф 13.7 ІІІ Ос Сахута А.О.
3 Нещерет Лілія 10.01.2006 Ніжин, МОН. КДЮСШ 13.8 Ф-14.0 ІІІ 21 Кремез О.М.,Кремез М.П.
4 Васько Поліна 28.04.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 14.0 Ф 14.1 ІІІ 18 Сахута А.О.
5 Коршек Анастасія 11.04.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 14.3Ф-14.3 І-юн 15 Шевчук О.Л.
6 Харченко Вероніка 20.04.2006 Коропський р-н. ДЮСШ 14.2 Ф-14.4 І-юн 13 Лучко В.Л.
7 Ведмідь Анастасія 26.12.2006 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 14.3 Ф-14.8 І-юн 11 Іванько Ю.Б.
Вертелецька Софія 21.02.2008 Ніжин, МОН. КДЮСШ 14.2 Ф-DNS І-юн 0 Левчук Г.Л.Кремез О.М.,
9 Цупко Ірина 05.01.2005 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 14.4 І-юн 9 Іванько Ю.Б.
10 Кот Катерина 05.10.2006 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 14.5 І-юн Ос Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
11 Погиба Анастасія 12.02.3007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 14.5 І-юн Ос Шарак О.В.
12 Середжимова Марія 09.07.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 14.5 І-юн 7 Шарак О.В.
13 Красільник Віолетта 02.05.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 14.7 І-юн Ос Красільник Т.С
14 Зуб Анастасія 14.04.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 14.8 І-юн Ос Антонова В.Г.
15 Комоса Анна 20.12.2007 Н-Сіверськ. КДЮСШ 14.8 І-юн 5 Розсохач І.М.
16 Шведунова Євгенія 16.01.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 14.9 ІІ-юн Ос Беркут Н.П.
17 Набок Софія 02.02.2008 Ніжин, МОН. КДЮСШ 14.9 ІІ-юн 3 Левчук Г.Л.Кремез О.М.,
18 Павленко Діана 12.03.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 15.1 ІІ-юн Ос Шульга Є.А.
19 Сухобок Мілана 08.03.2007 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ 15.1 ІІ-юн 2 Лахадинов Є.О.
20 Ілляш Аліна 19.09.2006 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 15.2 ІІ-юн 1 Бочок В.А.
21 Лактюшина Яна 28.09.2007 Менська ОТГ 15.2 ІІ-юн 0 Таратухіна Н.П.
22 Шурда Владислава Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 15.3 ІІ-юн 0 Мартиненко Г.П.
23 Калітник Мілана 10.11.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.3 ІІ-юн Ос Антонова В.Г.
24 Кулік Анна 03.07.2005 Н-Сіверськ. КДЮСШ 15.4 ІІ-юн 0 .Білявський І.М.
25 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 15.4 ІІ-юн Ос Корецька А.С.
26 Коваленко Юлія 02.07.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.5 ІІ-юн Ос Плиско Н.М.
27 Іваненко Тетяна 26.12.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.6 ІІ-юн Ос Плиско Н.М.
28 Безсонова Софія 25.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 15.7 ІІІ-юн Ос Дворников А.В.
29 Мороз Анна 08.09.2008 Коропський р-н. ДЮСШ 15.8 ІІІ-юн 0 Лучко В.Л.
30 Дедусь Марія 16.09.2006 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ 15.9 ІІІ-юн 0 Лахадинов Є.О.
31 Авраменко Анастасія 30.12.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.9 ІІІ-юн Ос Беркут Н.П.
32 Сапон Олена 07.07.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 15.9 ІІІ-юн Ос Овчаренко І.М..Антонова В.Г.
33 Шулякова Оксана 02.05.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 15.9 ІІІ-юн Ос Дворников А.В.
34 Гармаш Марія 03.02.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 16.3 б/р 0 Шарак О.В.
35 Гадуа Анастасія 05.01.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 16.3 б/р Ос Антонова В.Г.
36 Лях Ірина 08.09.2008 Коропський р-н. ДЮСШ 16.4 б/р 0 Лучко В.Л.
37 Лисаченко Дарина 29.10.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 16.5 б/р Ос Беркут Н.П.
38 Темчур Валерія 23.08.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 16.5 б/р Ос Корецька А.С.
39 Заїка Софія 30.09.2008 Коропський р-н. ДЮСШ 16.7 б/р 0 Лучко В.Л.
40 Величко Марія 20.03.2009 Коропський р-н. ДЮСШ 16.7 б/р 0 Лучко В.Л.
41 Чумак Дарія 26.09.2008 Коропський р-н. ДЮСШ 16.8 б/р 0 Лучко В.Л.
42 Бугай Анастасія 03.05.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 16.8 б/р Ос Антонова В.Г.
43 Лучко Дарина 01.02.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 16.8 б/р Ос Корецька А.С.
44 Ставша Поліна 02.02.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 16.8 б/р Ос Антонова В.Г.
45 Костюченко Софія 13.02.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 16.8 б/р Ос Плиско Н.М.
46 Мирзак Анастасія 11.11.2008 Коропський р-н. ДЮСШ 17.0 б/р 0 Лучко В.Л.
47 Сердюк Марія 08.02.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 17.0 б/р Ос Плиско Н.М.
48 Лук’яненко Єлізавета 01.07.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 17.1 б/р Ос Корецька А.С.
49 Сивопляс Вероніка 07.02.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 17.1 б/р Ос Беркут Н.П.
50 Нечипорук Марія 14.04.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 17.3 б/р Ос Дворников А.В.
51 Ільїна Діана 12.12.2011 Коропський р-н. ДЮСШ 18.1 б/р 0 Лучко В.Л.
52 Лабута Єлізавета 21.07.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 19.0 б/р 0 Шарак О.В.
Тарасенко Марія 11.04.2004 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ DNS Бочок В.А.
Дубіль Алевтина 11.05.2005 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ DNS Чекалін С.П.
Кордик Кристина 30.09.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька А.С.
Храпата Марія 23.01.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька А.С.
Тищенко Карина 22.09.2005 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька А.С.
200м, жінки
1 Стецкова Тетяна 09.03.2000 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 26.2 ІІ 24 Кузьомко Л.М.КрасильникТ.С.
2 Прядко Крістіна 18.03.2001 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 26.7 ІІ 21 Беркут Н.П.,Філіпов В.В.
3 Демченко Валентина 03.01.2000 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 27.2 ІІ 18 Салівон Р,П.,Марченко М.С.
4 Хоренко Катерина 26.11.2002 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 30.2 І-юн 15 Салівон Р,П.,Марченко М.С.
200м, дівчата 2003-04 р.н.
1 Красножон Софія 13.10.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 28.8 ІІІ 24 Шевчук О.Л.
2 Тарасенко Марія 11.04.2004 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 32.3 ІІІ-юн 21 Бочок В.А.
3 Цирулік Анна 22.12.2003 Н-Сіверськ. КДЮСШ 32.4 ІІІ-юн 18 Розсохач І.М.
4 Берднік Анна 29.04.2004 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 33.3 ІІІ-юн Ос Антонова В.Г.
Асєєва Аліна 12.09.2003 Н-Сіверськ. КДЮСШ DNS 18 Кузьомко Л.М.Білявський І.М.
Ячна Єлізавета 04.03.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Ос Шульга О.П.
200м, дівчата 2005 р.н. та молодші
1 Олійник Анжеліка 10.08.2005 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 27.8 ІІІ 24 Луценко В.В.
2 Моторна Вероніка 20.01.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 28.6 ІІІ 21 Сахута А.О.
3 Середжимова Марія 09.07.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 29.5 І-юн Ос Шарак О.В.
4 Дудко Наталія 09.01.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 29.5 І-юн 18 Беркут Н.П.,Філіпова В.І.
5 Дубіль Алевтина 11.05.2005 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 29.6 І-юн 15 Чекалін С.П.
6 Нещерет Лілія 10.01.2006 Ніжин, МОН. КДЮСШ 29.9 І-юн 13 Кремез О.М.,Кремез М.П.
7 Коршек Анастасія 11.04.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 30.1 І-юн Ос Шевчук О.Л.
8 Васько Поліна 28.04.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 30.2 І-юн 11 Сахута А.О.
9 Лактюшина Надія 26.02.2006 Менська ОТГ 30.6 ІІ-юн Ос Таратухіна Н.П.
10 Погиба Анастасія 12.02.3007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 31.2 ІІ-юн 9 Шарак О.В.
11 Кот Катерина 05.10.2006 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 31.2 ІІ-юн Ос Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
12 Штанько Анастасія 19.04.2005 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 31.5 ІІ-юн 7 Шиша Н.О
13 Комоса Анна 20.12.2007 Н-Сіверськ. КДЮСШ 31.8 ІІ-юн 5 Розсохач І.М.
14 Науменко Катерина 12.12.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 31.9 ІІ-юн Ос Шевчук О.Л.
15 Сапон Олена 07.07.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 32.1 Ос Овчаренко І.М..Антонова В.Г.
16 Ілляш Аліна 19.09.2006 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 32.1 3 Бочок В.А.
17 Кулік Анна 03.07.2005 Н-Сіверськ. КДЮСШ 32.1 ІІІ-юн 2 Білявський І.М.
18 Меркулова Валерія 16.01.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 32.5 ІІІ-юн Ос Шарак О.В.
19 Чайка Катерина 11.05.2007 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 32.6 ІІІ-юн 1 Шиша Н.О
20 Терещенко Євгенія 02.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 33.0 ІІІ-юн Ос Хропач О.Ф.
21 Авраменко Анастасія 30.12.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 33.2 ІІІ-юн Ос Беркут Н.П.
22 Шведунова Євгенія 16.01.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 33.3 ІІІ-юн Ос Беркут Н.П.
23 Коваленко Юлія 02.07.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 33.5 ІІІ-юн Ос Плиско Н.М.
24 Гадуа Анастасія 05.01.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 33.6 ІІІ-юн Ос Антонова В.Г.
25 Гармаш Марія 03.02.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 33.7 ІІІ-юн 0 Шарак О.В.
26 Лабута Єлізавета 21.07.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 33.8 ІІІ-юн 0 Шарак О.В.
27 Дрозд Кіра 24.09.2006 Прилуки.МОН, ДЮСШ 34.2 ІІІ-юн 0 Ракетський А.І.
28 Лисаченко Дарина 29.10.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 34.2 ІІІ-юн Ос Беркут Н.П.
29 Деменко Ольга 07.11.2006 Прилуки.МОН, ДЮСШ 34.4 ІІІ-юн 0 Салівон Р.П.
30 Бездушна Каріна 16.05.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 34.7 ІІІ-юн 0 Хропач О.Ф.
31 Сивопляс Вероніка 07.02.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 35.2 ІІІ-юн Ос Беркут Н.П.
32 Іваненко Тетяна 26.12.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 35.5 ІІІ-юн Ос Плиско Н.М.
33 Бугай Анастасія 03.05.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 36.1 б/р Ос Антонова В.Г.
34 Сердюк Марія 08.02.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 36.6 б/р Ос Плиско Н.М.
Ярмак Анна 11.01.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ DNS Шарак О.В.
Костюченко Софія 13.02.2007 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Плиско Н.М.
Маринченко Вікторія 30.09.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР DNS Беркут Н.П.
Онадськ Поліна 18.04.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Ос Шульга О.П.
400м, жінки
1 Демченко Валентина 03.01.2000 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.01.4 ІІ 24 Салівон Р,П.,Марченко М.С.
2 Хоренко Катерина 26.11.2002 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.09.0 І-юн 21 Салівон Р,П.,Марченко М.С.
400м, дівчата 2003-04 р.н.
1 Брухно Тетяна 2003 Прилуки.МОН, ДЮСШ 1.06.6 ІІІ 24 Мачульний  Є.В
2 Сергієнко Олеся 25.08.2003 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.09.4 І-юн 21 Салівон Р,П.
3 Бабич Тетяна 13.12.2004 Коропський р-н. ДЮСШ 1.11.1 І-юн 18 Лучко В.Л.
400м, дівчата 2005 р.н. та молодші
1 Олійник Анжеліка 10.08.2005 Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів 1.03.9 ІІІ 24 Луценко В.В.
2 Дудко Наталія 09.01.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.06.4 ІІІ 21 Беркут Н.П.,Філіпова В.І.
3 Удалова Олександра 21.06.2005 Коропський р-н. ДЮСШ 1.07.4 І-юн 18 Лучко В.Л.
4 Чобану Єлізавета 19.02.2005 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 1.08.4 І-юн 15 Куц А.С.,Бойко В.С.
5 Бондаренко Наталія 23.02.2005 Коропський р-н. ДЮСШ 1.08.8 І-юн 13 Лучко В.Л.
6 Коршек Анастасія 11.04.2005 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 1.09.5 І-юн 11 Шевчук О.Л.
7 Ковтун Євгенія 07.07.2006 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 1.10.7 І-юн 9 Іванько Ю.Б
8 Авраменко Валерія 11.03.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 1.12.7 І-юн 7 Авраменко Т.О,
9 Білобловська Вікторія 27.10.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 1.13.3 ІІ-юн 5 Кремез О.М.,Кремез М.П.
10 Подольна Ясміна 31.03.2007 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ 1.14.1 ІІ-юн 3 Лахадинов Є.О.
11 Євтушенко Тетяна 19.04.2005 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 1.15.2 ІІ-юн 2 Шиша Н.О.
13 Ярмак Анна 12.01.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 1.18.7 ІІІ-юн 1 Шарак О.В.
14 Деменко Ольга 07.11.2006 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.19.1 ІІІ-юн 0 Салівон Р,П.
15 Потапуко Анна 31.03.2007 Сновський р-н,МОН. ДЮСШ 1.23.9 б/р 0 Лахадинов Є.О.
800м, жінки
1 Діденко Ольга 04.06.2000 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 2.32.0 ІІІ 24 Рябов В.В,
2 Михальченко Наталія 28.06.2000 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 2.38.3 ІІІ 21 Салівон Р,П. Марченко М.С.
3 Сирбу Анастасія 01.05.2000 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 2.46.3 ІІІ 18 Рябов В.В,Кривоус Н.В,
4 Бондаренко Богдана 19.05.1999 Ніжин, МОН. КДЮСШ 2.52.2 ІІІ 15 Сахно В.К.
800м, дівчата 2003-04 р.н.
1 Овсякова Дарина 12.10.2003 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 2.41.4 ІІІ 24 Куц А.С.,Бойко В.С.
2 Весненко Катерина 17.09.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 3.12.8 ІІ-юн 21 Сахно В.К.
3 Щукіна Анастасія 17.10.2003 Ніжин, МОН. КДЮСШ 3.33.2 ІІІ-юн 18 Сахно В.К.
Коваленко Дарія 27.12.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Шульга О.П.
800м, дівчата 2005 р.н. та молодші
1 Дмитренко Аліна 01.02.2006 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 2.24.4 ІІ 24 Кривоус Н.В,Бабенко В.С.
2 Засько Дар’я 11.01.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 2.24.6 ІІ 21 Беркут Н.П.
3 Ткаченко Анна 09.10.2007 Чернігів,  ОДЮСШ з ол. видів 2.40.8 ІІІ Ос Синявська Ю.Г.ЛагунковаН.М.
4 Чобану Єлізавета 19.02.2005 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 2.49.4 ІІІ 18 Куц А.С.,Бойко В.С.
5 Білобловська Вікторія 27.10.2005 Ніжин, МОН. КДЮСШ 2.52.8 ІІІ 15 Кремез О.М.,Кремез М.П.
6 Маринченко Вікторія 30.09.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 3.00.9 І-юн 13 Беркут Н.П.
7 Євтушенко Тетяна 19.04.2005 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 3.14.1 ІІ-юн 11 Шиша Н.О.
1500м, жінки
1 Коротких Карина 09.10.2001 Чернігів,  ОДЮСШ з ол. видів 5.15.0 ІІ 24 ЛагунковаН.М.ФіліповВ.В. Синявська Ю.Г.
2 Михальченко Наталія 28.06.2000 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 5.18.0 ІІІ 21 Салівон Р,П. Марченко М.С.
3 Діденко Ольга 04.06.2000 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 5.25.0 ІІІ 18 Рябов В.В,
4 Циганова Анастасія 01.05.1999 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 5.32.3 ІІІ Ос Рябов В.В,
5 Мемех Анастасія 05.08.2002 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 5.40.2 ІІІ Ос Овчаренко І,М.
1500м, дівчата 2003-04 р.н.
1 Овсякова Дарина 12.10.2003 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 5.30.2 ІІІ 24 Куц А.С.,Бойко В.С.
2 Коробко Влада 10.10.2003 Н-Сіверськ,КДЮСШ 5.52.0 І-юн 21 Бренз А.М.Білявський І.М.
3 Швиденко Вікторія 18.11.2004 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 6.05.0 І-юн 18 Мартиненко Г.П.
4 Кононець Анастасія 14.01.2004 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 7.23.5 б/р 15 Шиша Н.О.
1500м, дівчата 2005 р.н. та молодші
1 Дмитренко Аліна 01.02.2006 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 4.59.2 ІІ 24 Кривоус Н.В,Бабенко В.С.
2 Засько Дар’я 11.01.2006 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 5.06.7 ІІ 21 Беркут Н.П.
3 Овсякова Василина 12.05.2006 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 5.50.7 І-юн 18 Куц А.С.,Бойко В.С.
4 Маринченко Вікторія 30.09.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 6.03.5 І-юн 15 Беркут Н.П.
5 Бездушна Каріна 16.05.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 6.13.2 ІІ-юн Ос Хропач О.Ф.
6 Кабши Діана 11.09.2005 Н-Сіверськ,КДЮСШ 6.22.5 ІІ-юн 13 Розсохач І.М.
7 Туз Анастасія 20.01.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 6.24.4 ІІ-юн 11 Лисік Р.Г.
8 Борисенко Вероніка 01.01.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 6.31.9 ІІІ-юн 9 Лисік Р.Г.
9 Куропаткіна Аліна 25.02.2005 Н-Сіверськ,КДЮСШ 6.39.8 ІІІ-юн 7 Бренз А.М.Білявський І.М.
10 Цуркан Любов 19.01.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 6.57.2 ІІІ-юн 5 Шарак О.В.
Пляшко Валерія 29.07.2006 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ DNS Куц А.С.,Бойко В.С.
3000м, жінки
1 Солодка Кватерина 16.06.1995 Ніжин, МОН. КДЮСШ 12.11.8 ІІІ 24 Сахно В.К.
2 Трикашна Тетяна 18.01.1993 Чернігів 12.41.9 І-юн Ос. Рябов В.В.
3000м, дівчата 2003-04 р.
1 Коробко Влада 10.10.2003 Н-Сіверськ,КДЮСШ 14.41.3 ІІ-юн 24 Бренз А.М.Білявський І.М.
Кононець Анастасія 14.01.2004 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ DNS Шиша Н.О.
1500м, дівчата 2005 р.н. та молодші
1 Овсякова Василина 12.05.2006 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 12.51.3 І-юн 24 Куц А.С.,Бойко В.С.
2 Пляшко Валерія 29.07.2006 Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 13.09.9 І-юн 21 Куц А.С.,Бойко В.С.
3 Рогова Дар’я 11.01.2006 Менська МР, ДЮСШ 13.16.7 ІІ-юн Ос Терпицька І.Л.
4 Кабиш Діана 11.09.2005 Н-Сіверськ,КДЮСШ 13.33.7 ІІ-юн 18 Розсохач І.М.
5 Титаренко Анна 23.10.2006 Менська МР, ДЮСШ 14.04.5 ІІ-юн 15 Терпицька І.Л.
6 Куропаткіна Аліна 25.02.2005 Н-Сіверськ,КДЮСШ 14.11.1 ІІ-юн 13 Бренз А.М.Білявський І.М.
7 Туз Анастасія 20.01.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 14.11.5 ІІ-юн Ос Лисік Р.Г.
8 Цуркан Любов 19.01.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 15.20.6 ІІІ-юн 11 Шарак О.В.
Борисенко Вероніка 01.01.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS 9 Лисік Р.Г.
100м з/б, дівчата 2003-04 р.
1 Наумчик Юлія 11.12.2004 Менська МР, ДЮСШ 22.2 ІІІ-юн 24 Терпицька І.Л.
Чугай Єлізавета 31.10.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Шульга О.П.
100м з/б, дівчата 2005 р.н. та молодші
1 Лактюшина Надія 26.02.2006 Менська ОТГ 16.6 ІІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 Рогова Дар’я 11.01.2006 Менська МР, ДЮСШ 17.8 І-юн 21 Терпицька І.Л.
3 Погиба Анастасія 12.02.3007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 18.6 ІІ-юн 18 Шарак О.В.
4 Ганущенко Сніжана 21.01.2006 Менська ОТГ 19.8 ІІ-юн 15 Таратухіна Н.П.
5 Меркулова Валерія 16.01.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 20.1 ІІІ-юн Ос Шарак О.В.
6 Бондарь Світлана 03.09.2006 Ніжин, МОН. КДЮСШ 20.3 ІІІ-юн 13 Левчук Г.Л.
7 Чабей Анастасія 16.02.2005 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 20.9 ІІІ-юн 11 Ракетський А.І,
8 Дрозд Кіра 24.09.2006 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 21.9 ІІІ-юн 9 Ракетський А.І,
9 Білоус Юлія 05.07.2005 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 23.5 б/р 7 Ракетський А.І,
400м з/б, дівчата 2003-04 р.
1 Брухно Тетяна 2003 Прилуки.МОН, ДЮСШ 1.16.9 І-юн 24 Мачульний  Є.В
2 Сергієнко Олеся 25.08.2003 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.19.9 І-юн 21 Салівон Р,П.
400м з/б, дівчата 2005 р.н. та молодші
1 Ганущенко Сніжана 21.01.2006 Менська ОТГ 1.20.7 б/р 24 Таратухіна Н.П.
2 Білоус Юлія 05.07.2005 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.25.0 б/р 21 Ракетський А.І,
3 Лактюшина Яна 2006 Менська ОТГ 1.27.0 б/р Ос Таратухіна Н.П.
4 Бондарь Світлана 03.09.2006 Ніжин, МОН. КДЮСШ 1.30.5 б/р 18 Левчук Г.Л.
5 Чабей Анастасія 16.02.2005 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 1.40.8 б/р 15 Ракетський А.І,
Дрозд Кіра 24.09.2006 Прилуки.МОН,  ДЮСШ DNS Ракетський А.І,
Естафета 4х100 м, жінки
1 Олійник Анжеліка Чернігів 49.6 І 48 Луценко В.В.
Прядко Христина
Максименко Катерина Кузьомко Л.М.,Кривоус Н.В.
Стецькова Тетяна Кузьомко Л.М., Красільник Т.
2 Демченко Валенктина Прилуки 51.6 ІІ 42 Салівон Р,П.
Хоренко Катерина Мачульний Є.В,
Сергієнко Олеся
Брухно Тетяна
3 Рябчун Анастасія Корюківський р-н 53.8 ІІІ 36 Сахута А.О.
Моторна Вероніка Лисік Р.Г.
Васько Поліна
Мірошниченко Євгенія
Естафета 4х400 м, жінки
1 Михальченко Наталія Прилуки 4.27.6 ІІІ 48 Салівон Р,П.
Хоренко Катерина Мачульний Є.В,
Сергієнко Леся
Брухно Тетяна
2 Моторна Вероніка Корюківський р-н 4.54.4 ІІ-юн 42 Сахута А.О.
Васько Поліна Лисік Р.Г.
Авраменко Валерія
Туз Анастасія Ніжин 5.01.0 ІІ-юн 36 Кремез О.М.
3 Нещерет Лілія
Бондар Світлана
Білобловська
Бондаренко
Естафета 100+200+300+400м дівчата 2005 р.н. та молодші
1 Дубіль Алевтина Прилуцький р-н.МОН,ДЮСШ 2.42.4 б/р 48 Куц А.С.,Бойко В.С.
Пляшко Валерія
Овсякова
Чобану Єлизавета
2 Борисенко Вероніка Корюківський р-н 2.47.2 б/р 42 Сахута А.О.
Моторна Вероніка Лисік Р.Г.
Васько Поліна Авраменко Т.О.
Авраменко Валерія
3 Ведмідь Анастасія Бахмацький р-н 2.47.9 б/р 36 Іванько Ю.Б.
Цупко Ірина Мартиненко Г.
Ковтун Євгенія
Шуруда Владислава
4 Рогова Дар’я Менська МР ДЮСШ 2.49.7 б/р 30 Таратухіна Н.П.
Лактюшина Надія Терпицька І.Л.
Лактюшина Яна
Наумчик Юлія
5 Меркулова Валерія Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 2.51.8 б/р 26 Шарак О.В.
Погиба Анастасія
Ярмак Анна
Середжимова марія
6 Потапуко Анна Сновський р-н,МОН. ДЮСШ 3.00.6 б/р 22 Лахадинов Є.О.
Подольна Яна
Дедусь Марія
Сухобок Марія
7 Чабей Анастасія Прилуки 3.03.4 б/р 18 Салівон Р,П.
Білоус Юлія Ракетський А.І.
Дрозд Кіра
Деменко Ольга
Стрибки у довжину, дівчата 2003-04 р.н.
1 Буряк Лілія 11.03.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 4.92 ІІІ 24 Шульга О.П.
2 Наумчик Юлія 11.12.2004 Менська МР ДЮСШ 4.36 І-юн 21 Терпицька І.Л.
3 Ячна Єлизавета 04.03.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 4.35 І-юн 18 Шульга О.П.
4 Мірошніченко Євгенія 13.08.2004 Корюківський р-н, МОН. ДЮСШ 4.01 ІІ-юн 13 Сахута А.О.
5 Шулякова Оксана 02.05.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.90 ІІ-юн Ос Дворников А.В.
Стрибки у довжину, дівчата 2005 р.н. та молодші
1 Лактюшина Надія 26.02.2006 Менська ОТГ 4.73 ІІІ 24 Таратухіна Н.П.
2 Ткаченко Катерина 16.01.2005 Менська МР ДЮСШ 4.64 І-юн 21 Терпицька І.Л.
3 Штанько Анастасія 19.04.2005 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 4.63 І-юн 18 Шиша Н.О.
4 Моторна Вероніка 20.01.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.62 І-юн Ос Сахута А.О.
5 Середжимова Марія 09.07.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 4.51 І-юн 15 Шарак О.В.
6 Самусь Анастасія 17.11.2005 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 4.50 І-юн 13 Потебня Л.І.
7 Кабанець Євгенія 29.10.2006 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 4.45 І-юн 11 Шиша Н.О.
8 Меркулова Валерія 16.01.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 4.26 І-юн Ос Шарак О.В.
10 Шведунова Євгенія 16.01.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 4.17 ІІ-юн Ос Беркут Н.П.
11 Чайка Катерина 11.05.2007 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 4.16 ІІ-юн 9 Шиша Н.О.
12 Терещенко Євгенія 02.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 4.12 ІІ-юн 7 Хропач О.Ф.
13 Мозгова Ангеліна 10.02.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 4.08 ІІ-юн Ос Корецька А.С.
14 Лактюшина Яна 28.09.2007 Менська ОТГ 4.01 ІІ-юн 5 Таратухіна Н.П.
15 Рогова Дар’я 11.01.2006 Менська МР ДЮСШ 3.97 ІІ-юн 3 Терпицька І.Л.
16 Авраменко Валерія 11.03.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 3.92 ІІ-юн 2 Авраменко Т.О,
17 Погиба Анастасія 12.02.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 3.87 ІІ-юн Ос Шарак О.В.
18 Гармаш Марія 03.02.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 3.61 ІІІ-юн Ос Шарак О.В.
19 Ставша Поліна 02.02.2008 Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР 3.59 ІІІ-юн Ос Антонова В.Г.
20 Лабута Єлизавета 21.07.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 3.56 ІІІ-юн Ос Шарак О.В.
21 Бездушна Каріна 16.05.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 3.52 ІІІ-юн 1 Хропач О.Ф.
22 Безсонова Софія 25.10.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.44 б/р Ос Дворников А.В.
23 Темчур Валерія 23.08.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.37 б/р Ос Корецька А.С.
24 Нечипорук Марія 14.04.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.32 б/р Ос Дворников А.В.
25 Лук’яненко Єлизавета 01.07.2006 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.31 б/р Ос Корецька А.С.
26 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 3.27 б/р Ос Дворников А.В.
27 Павленко Діана 12.03.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 2.92 б/р Ос Шульга Є.А.
28 Храпата Марія 21.01.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 2.90 б/р Ос Корецька А.С.
29 Лучко Дарина 01.02.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 2.79 б/р Ос Корецька А.С.
Соломенник Катерина 04.01.2008 Менська МР ДЮСШ DNS Терпицька І.Л.
Кордик Кристина 30.09.2008 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» DNS Корецька А.С.
Потрійний, дівчата 2003-04 р.н.
Буряк Лілія 11.03.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 10.10 І-юн 24 Шульга О.П.
Коваленко Дарина 27.12.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 8.30 ІІІ-юн 21 Шульга О.П.
Потрійний, дівчата 2005 р.н. та молодші
1. Меркулова Валерія 16.01.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 10.08 І-юн 24 Шарак О.В.
2 Моторна Вероніка 20.01.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 9.89 І-юн 21 Сахута А.О.
3 Шиша Марія 13.06.2006 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 8.84 ІІ-юн 18 Шиша Н.О.
4 Борисенко Вероніка 01.01.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 8.82 ІІ-юн 15 Лисік Р.Г,
5 Кіндюшенко Мирослава 01.09.2005 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 8.72 ІІІ-юн 13 Шиша Н.О.
6 Бездушна Каріна 16.05.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 7.73 б/р Ос Хропач О.Ф.
7 Туз Анастасія 20.01.2006 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 7.47 б/р 11 Лисік Р.Г.
Терещенко Євгенія 02.10.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Хропач О.Ф.
Метання диску, жінки 1 кг
1 Лупинос Катерина 12.03.2000 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів Мена 38.48 ІІ 24 Порядіна В.В.
Метання диску, дівчата 2003-04 р.н.
1 Соломенник Вікторія 09.04.2004 Менська МР ДЮСШ 35.38 ІІІ 24 Терпицька І.Л.
2 Полюшко Анастасія 28.05.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 22.12 ІІ-юн Ос Середа О.А.
3 Гуляй Ольга 14.06.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 21.20 ІІ-юн Ос Середа О.А.
4 Никифоренко Альона 11.05.2004 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 18.15 ІІІ-юн 21 Сахута А.О.
Метання диску, дівчата 2005 р.н. та молодші
1 Бреус Марія 31.03.2005 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 25.25 І-юн 24 Порядіна В.В.
2 Середа Софія 22.11.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 24.57 ІІ-юн Ос Середа О.А.
3 Шепель Ангеліна 14.07.2008 Менська ОТГ 24.52 ІІ-юн 21 Таратухіна Н.П.
4 Кобель Дар’я 02.09.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 16.66 б/р 18 Хропач О.Ф.
Авраменко Анастасія 03.04.2005 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ DNS Сахута А.О.
Метання спису, жінки 600 гр
1 Небощицька Вікторія 10.01.1996 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 38.45 ІІ 24 Небощицький Г.О.
2 Башук Діана 10.01.1998 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 29.63 ІІІ 21 Небощицький Г.О.
3 Суликовська Ангеліна 04.09.2002 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 27.91 ІІІ 18 Порядіна В.В.
4 Карацюба Яна 25.10.2000 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 27.53 ІІІ 15 Кондратенко П.Б.
5 Федорець Марина 02.05.1999 Чернігів,«У»ДЮСШ«Україна»ЧМР 19.10 ІІ-юн 13 Кондратенко П.Б.
Метання спису, дівчата 2003-04 р.н.
1 Стрілецька Лідія 30.06.2003 Прилуки.МОН,  ДЮСШ 24.38 І-юн 24 Салівон Р,П. Марченко М.С.
Метання спису, дівчата 2005 р.н. та молодші
1 Дандель Марина 16.03.2005 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 39.89 І 24 Небощицький Г.О.
2 Яременко Ірина 19.05.2007 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 33.13 ІІ 21 Небощицький Г.О.
3 Городненко Дарина 01.05.2005 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 30.34 ІІІ 18 Небощицький Г.О.
4 Остріченко Катерина 24.05.2006 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 25.02 І-юн 15 Шарак О.В.
5 Меркулова Валерія 16.01.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 24.67 І-юн 13 Шарак О.В.
6 Бреус Марія 31.03.2005 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 22.10 І-юн Ос Порядіна В.В.
7 Лагойко Єлизавета 10.08.2009 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 19.24 ІІ-юн 11 Небощицький Г.О.
8 Попова Дар’я 25.01.2007 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 16.80 ІІІ-юн 9 Небощицький Г.О.
Штовхання ядра, жінки 4 кг
1 Лупинос Катерина 12.03.2000 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів Мена 13.66 І 24 Порядіна В.В.
2 Суликовська Ангеліна 04.09.2002 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 8.12 ІІІ 21 Порядіна В.В.
3 Салай Оксана 01.02.2003 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 7.73 І-юн 18 Порядіна В.В.
Карацюба Яна 25.10.2000 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ DNS Кондратенко П.Б.
Штовхання ядра, дівчата 2003-04 р.н. 3 кг
1 Соломенник Вікторія 09.04.2004 Менська МР ДЮСШ 13.10 І 24 Терпицька І.Л.
2 Полюшко Анастасія 28.05.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 8.78 І-юн 21 Середа О.А.
3 Гуляй Ольга 14.06.2003 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 7.78 ІІ-юн 18 Середа О.А.
4 Шрамко Дар’я 27.01.2004 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 6.30 ІІІ-юн Ос Середа О.А.
5 Никифоренко Альона 11.05.2004 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 6.04 ІІІ-юн 15 Сахута А.О.
Штовхання ядра, дівчата 2005 р.н. та молодші
1 Бреус Марія 31.03.2005 Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів 11.18 ІІІ 24 Порядіна В.В.
2 Шепель Ангеліна 14.07.2008 Менська ОТГ 10.77 ІІІ 21 Таратухіна Н.П.
3 Остріченко Катерина 24.05.2006 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ 8.95 І-юн 18 Шарак О.В.
4 Дандель Марина 16.03.2005 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 8.81 І-юн 15 Небощицький Г.О.
5 Кабанець Євгенія 29.10.2006 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 8.68 І-юн 13 Шиша Н.О.
6 Кіндюшенко Мирослава 01.09.2005 Носівський р-н. МОН. ДЮСШ 8.46 І-юн 11 Шиша Н.О.
7 Яременко Ірина 19.05.2007 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ 8.18 І-юн 9 Небощицький Г.О.
8 Середа Софія 22.11.2007 Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет» 6.20 ІІІ-юн Ос Середа О.А.
9 Кобець Дар’я 02.09.2007 Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ 5.24 б/р 7 Хропач О.Ф.
Попова Дар’я 25.01.2007 Бахмацький р-н. МОН, ДЮСШ NM Небощицький Г.О.
Меркулова Валерія 16.01.2007 Козелецький р-н, МОН. ДЮСШ DNS Шарак О.В.
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий