Біг 60м. Юнаки  2000-2001р.н.   
№ п\пПрізвище, ім’я спортсменаДата народженняДЮСШФСТІ турІІ турІІІ турСума очокПрізвище, І.П. тренера
резочкирезочкирезочки
1Довгий Денис12.06.2001АтлетУ7.43757.6304 7.6304983Шульга О.П.
2Вовк Данило16.05.2001АтлетУ7.43757.7273 7.7273921Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

3Землинський Богдан18.10.2000АтлетУ7.53387.6304 7.8245887Шульга О.П.
4Кириленко Іван28.02.2000КДЮСШ-2С7.53387.7273 7.7273884Філіппови
5Слиш Максим11.01.2000КДЮСШ-1МОН8.11757.9220 7.9220615Красільник Т.С.
6Ващенко Артем29.03.2000КДЮСШ-1МОН7.72738.2156  429Антонова В.Г.
7Ходяков Ярослав01.01.2001АтлетУ7.82458.780 8.780405Шульга О.П.
8Калітвінов Максим24.05.2001АтлетУ8.1175   7.9220395Шульга О.П.
9Самуілов Владислав17.07.2000АтлетУ7.92208.2156376Шульга О.П.
10Дидалев Глеб21.06.2000АтлетУ8.41228.3138260Шульга О.П.
11Гурський Єгор29.09.2001КДЮСШ-2С8.8698.693 8.693255Філіпови
12Долгошей Олександр22.06.2000АтлетУ7.8245245Шульга О.П.
13Неділя Володимир20.06.2000АтлетУ8.41228.693215Шульга О.П.
14Барбаш Володимир2000КДЮСШ-2МОН8.6938.780173Шевчук О.Л.
15Гурський Єгор29.09.2001КДЮСШ-2С8.8698.693162Філіпови
16Пугач Руслан26.03.2001АтлетУ8.2156156Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

17Олешко Андрій31.08.2000КДЮСШ-1МОН8.3138138Красільник Т.С.
18Самойленко Владислав02.01.2001КДЮСШ-2С8.4122122Філіпови
19Сапон Сергій04.09.2000КДЮСШ-2С8.69393Філіпови
20Ходяков Ярослав01.01.2001АтлетУ8.78080Шульга О.П.
21Руденко Микита03.05.2001ОКДЮСШС9.418 9.04866Луценко І.В.
22Мишура Олег16.12.2001КДЮСШ-1МОН8.95858Красильник Т.С.
23Куріка Микита28.11.2000АтлетУ9.14040Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

24Марченко Станіслав14.10.2001КДЮСШ-2МОН9.811Луценко І.В.
25-26Свіриденко Олександр23.01.2001КДЮСШ-1МОН10.20 10.500Ридзель Ю.М.
25-26Хаценко Дмитро07.12.2001КДЮСШ 1МОН10.000Красільник Т.С.
Біг 300м. Юнаки 200-2001 р.н.          
1Вовк Данило16.05.2001АтлетУ40.627541.6237 40.7271783Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

2Кириленко Іван28.02.2000КДЮСШ-2С41.424442.2216 42.1220680Філіпови
3Довгий Денис12.06.2001АтлетУ  41.922641.4244470Шульга О.П.
4Ващенко Артем29.03.2000КДЮСШ-1МОН45.013745.4128  265Антонова В.Г.
5Чернобай Микола07.03.2000ОКДЮСШС41.0259    259Масюк А.М.
6Землинський Богдан18.10.2000АтлетУ42.4210    210Шульга О.П.
7Пугач Руслан26.03.2001АтлетУ  44.714545.228173Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

8Волков Олександр26.05.2000ОКДЮСШС50.24649.35849.8   51155Масюк А.М.
9Олешко Андрій31.08.2000КДЮСШ-1МОН45.1135135Красільник Т.С.
10Улько Артур          2000КДЮСШС50.83939Масюк А.М.
11Ходяков Ярослав01.01.2001АтлетУ53.21515Шульга О.П.
12Свіриденко Олександр23.01.2001КДЮСШ-1МОН1.06.100Ридзель Ю.М.
 
Біг 600м Юнаки 2000-2001 р.н.         
1Слісаренко Максим16.04.2000ОКДЮСШС1.39.42471.44.81761.39,5246669Масюк А.М.
2Землинський Богдан18.10.2000АтлетУ1.45.41691.41,1223392Шульга О.П.
3Самуілов Владислав17.07.2000АтлетУ1.57.36868Шульга О.П.
 
 Довжина. Юнаки 2000-2001 р.н.         
1Мажуга Артур04.05.2000КДЮСШ-2МОН5.342514.70133 5.35253637Шевчук О.Л.
2Кириленко Іван28.02.2000КДЮСШ-2С5.16215   5.53292507Філіпови
3Землинський Богдан18.10.2000АтлетУ  5.02188 5.26235423Шульга О.П.
4Довгий Денис12.06.2001АтлетУ5.011865.24231  417Шульга О.П.
5Дидалев Глеб21.06.2000АтлетУ4.911684.64123  291Шульга О.П.
6Калітвінов Максим24.05.2001АтлетУ4.4391  4,74138229Шульга О.П.
7Слиш Максим11.01.2000КДЮСШ-1МОН4.681494.0744  193Красільник Т.С.
8Пугач Руслан26.03.2001АтлетУ    4,93172172Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

9Неділя Володимир20.06.2000АтлетУ4.42904.0542132Шульга О.П.
10Барбаш Володимир2000КДЮСШ-2МОН4.33774.0441118Шевчук О.Л.
11Долгошей Олександр22.06.2000АтлетУ4.58113113Шульга О.П.
12Гурський Єгор29.09.2001КДЮСШ-2С4.337777Філіпови
13Самуілов Владислав17.07.2000АтлетУ4.206060Шульга О.П.
14-16Мишура Олег16.12.2001КДЮСШ-1МОН3.983434Красільник Т.С.
14-16Корольов Олександр05.10.2001КДЮСШ-2С3.983434Філіпови
14-16Папірник Нікита13.02.2001АтлетУ3.94303.65434Шульга О.П.
17Ходяков Ярослав01.01.2001АтлетУ3.821818Шульга О.П.
18Свіриденко Олександр23.01.2001КДЮСШ-1МОН3.2000Ридзель Ю.М.
 
 Біг 60м Юнаки 2002 р.н. і мол.     
1Мишко Ярослав03.04.2002КДЮСШ-2С8.21568.1175 8.3138469Філіпови
2Мирний Данило09.12.2002КДЮСШ-2С8.41228.780 8.5107309Філіпови
3Сова Дмитро2002КДЮСШ-2МОН8.6938.693 9.140226Хорт Т.М.
4Гусаров Кіріл24.01.2002КДЮСШ-2С8.693   8.780173Філіпови
5Остапенко Киріл28.08.2002КДЮСШ-2С9.0489.048 9.140136Філіпови
6Саволій Денис2003КДЮСШ-2МОН9.0489.140 9.140128Хорт Т.М.
7Волошин Антон25.06.1905КДЮСШУ  9.048 8.958106Плотіцини
8Чмир Віталій30.10.2002КДЮСШ-2С9.679.324 8.869100Філіпови
9Каранда Нікіта        2002КДЮСШ – 2МОН8.78080Хорт Т.М.
10Фетісов Володимир30.01.2002КДЮСШ-2С8.86969Філіпови
11-12Шумар Іван04.03.2003ОКДЮСШС9.0489.51260Луценко В.В.
11-12Ніколаєнко Кирило26.01.2002АтлетУ9.3249.418 9.41860Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

13Буковський Данило08.04.2002КДЮСШ-1МОНDQ0 9.04848Красільник Т.С.
14Даніч Гліб2003КДЮСШ-2МОН9.5129.418 9.51242Шевчук О.Л.
15Ольховік Єгор         2002КДЮСШ 1МОН9,14040Красільник Т.С.
16Троян Євген25.06.1905КДЮСШ-2С9.324 9.6731Філіпови
17Білоцерківець Владислав10.05.2004АтлетУ9.3249.8125Корецька С.М.
18Бурба Данило25.10.2002КДЮСШ-2МОН9,32424Луценко І.В.
19Костирко Єгор31.08.2003КДЮСШУ9.739,51215Дятлова Ю.В.
20Зайченко Данило26.11.2003КДЮСШ-1МОН9.679.6714Антонова В.Г.
21-22Сердюк Ілля2003КДЮСШУ9,51212Плотіцини
21-22Гречанюк Владислав27.02.2003КДЮСШ-1МОН9.51212Антонова В.Г.
23Сезоненко Данило2003КДЮСШУ9,67 9.818Плотіцини
24Соляник Денис10.05.2002КДЮСШ 1МОН9,677Ридзель Ю.М.
25Суднев Дмитро04.03.2003КДЮСШ-2С9.733Філіпови
26Писарев Михайло27.03.2003КДЮСШ-2С9.81 9.812Філіпови
27-30Барбаш Максим24.06.2003КДЮСШ-1МОН9.909.811Антонова В.Г.
27-30Молько Максим25.06.2003КДЮСШ-2С9.811Філіпови
27-30Тищенко Олексій06.05.2003КДЮСШ-2С9.811Філіпови
27-30Макаров Владислав13.05.2003КДЮСШ-2С9.811Філіпови
31-62Пінченко Денис29.05.2003КДЮСШ-2С10.10 9.900Філіпови
31-62Фещенко Дмитро28.03.2002АтлетУ9.9010.10 10.100Шульга О.П.
31-62Паламарчук Нікіта25.06.1905КДЮСШ-2МОН10.200Хорт Т.М.
31-62Лушніков Іван07.07.2004КДЮСШУ10.200Дятлова Ю.В.
31-62Ананко Олексій02.06.2005КДЮСШ-1МОН10.300Антонова В.Г.
31-62Заболотний Денис20.04.2003КДЮСШ-1МОН10.400Антонова В.Г.
31-62Іванов Євген15.07.2005АтлетУ10.60 10.6 00Корецька С.М.
31-62Чикало Володимир03.01.2003КДЮСШ-2С10.60 10.8 00Філіппови
31-62Бутенко Олег27.02.2003КДЮСШ-1МОН10.7010.70 10.9 00Антонова В.Г.
31-62Давиденко Максим10.09.2004КДЮСШ-1МОН10.4010.700Антонова В.Г.
31-62Ткаченко Костянтин09.10.2002АтлетУ11.0011.00 11.400Шульга О.П.
31-62Бреус Максим06.02.2005АтлетУ11.7011.30 11.600Корецька С.М.
31-62Радіонов Олег07.07.2007АтлетУ11.2011.30 11.100Корецька С.М.
31-62Кожанівський Сергій10.01.2005АтлетУ12.5011.40 11.700Корецька С.М.
31-62Романенко Олександр2003КДЮСШУ11.800Плотіцини
31-62Орішко Іван        2005АтлетУ11.300Корецька С.М.
31-62Бабенко Микола31.12.2004АтлетУ12.500Корецька С.М.
31-62Дубровський Андрій12.04.2004КДЮСШ-1МОН10.200Антонова В.Г.
31-62Корнієнко Владислав03.09.2005АтлетУ10.3010.000Корецька С.М.
31-62Логвинов Максим22.01.2005АтлетУ10.700Корецька С.М.
31-62Скітер Дмитро20.04.2003ОКДЮСШС9.90 10.300Луценко В.В.
31-62Скобелев Максим15.08.2003КДЮСШ-1МОН10.700Антонова В.Г.
31-62Скорина Владислав15.10.2002КДЮСШ-1МОН9.900Лисенко К.В.
31-62Козирод Олександр11.11.2004АтлетУ9.900Корецька С.М.
31-62Молько Максим25.06.2003КДЮСШ-2С9.900Філіпови
31-62Бабушкін Олександр         2005КДЮСШ-1МОН9.900Кривоус Н.В.
31-62Шуман Іван01.08.2003КДЮСШ-2С9.900Філіпови
31-62Барбаш Максим24.06.2003КДЮСШ-1МОН10.000Антонова В.Г.
31-62Дмитрук Андрій16.12.2004АтлетУ10.400Корецька С.М.
31-62Давиденко Максим10.09.2004КДЮСШ-1МОН10.500Антонова В.Г.
31-62Гук Віталій24.03.2005АтлетУ10.700Корецька С.М.
31-62Полевик Артем          2005КДЮСШ-1МОН13.600Кривоус Н.В.
 
 Біг 300м Юнаки 2002 р.н і мол.   
1Мишко Ярослав03.04.2002КДЮСШ-2С  50.048 46.997145Філіпови
2Каранда Нікіта        2002КДЮСШ – 2МОН    46.6103103Хорт Т.М.
3Сова Дмитро2002КДЮСШ-2МОН51.13559.90 51.13570Хорт Т.М.
4Саволій Денис2003КДЮСШ-2МОН52.62055.90 52.42242Хорт Т.М.
5Волошин Антон26.12.2003КДЮСШУ    51.43232Плотіцини
6Троян Євген03.06.2003КДЮСШ-2С    54.188Філіпови
7Ніколаєнко Кирило26.01.2002АтлетУ55.7056.4055.022Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

8Барбаш Максим24.06.2003КДЮСШ-1МОН56.5055.31 57.601Антонова В.Г.
9-25Костирко Єгор31.08.2003КДЮСШУ56.7058.900Дятлова Ю.В.
9-25Давиденко Максим10.09.2004КДЮСШ-1МОН1.02.901.01.50 1.01.500Антонова В.Г.
9-25Бутенко Олег27.02.2003КДЮСШ-1МОН1.05.701.02.50 1.00.300Антонова В.Г.
9-25Зайченко Данило26.11.2003КДЮСШ-1МОН59.301.07.300Антонова В.Г.
9-25Лушніков Іван07.07.2004КДЮСШУ1.08.700Дятлова Ю.В.
9-25Бабенко Микола31.12.2004АтлетУ1.03.800Корецька С.М.
9-25Корнієнко Владислав03.09.2005АтлетУ1.07.200Корецька С.М.
9-25Бреус Максим06.02.2005АтлетУ1.16.100Корецька С.М.
9-25Дмитрук Андрій16.12.2004АтлетУ1.01,500Корецька С.М.
9-25Ткаченко Костянтин          2002АтлетУ1.02,900Шульга О.П. Теремець О.В.
9-25Тищенко Олексій06.05.2003КДЮСШ-2С1.04,200Філіпови
9-25Орішко Іван        2005АтлетУ1.05,200Корецька С.М.
9-25Козирод Олександр11.11.2004АтлетУ1.05,900Корецька С.М.
    9-25Кожановський Сергій10.01.2005АтлетУ1.19,800Корецька С.М.
9-25Бабушкін Олександр         2005КДЮСШ-1МОН56.800Кривоус Н.В.
9-25Писарев Михайло27.03.2003КДЮСШ-2С58,200Філіпови
9-25Полевик Артем          2005КДЮСШ-1МОН1.00,100Кривоус Н.В.
 
 Біг 600м Юнаки 2002 р.н. і мол.          
1Білоцерківець Владислав10.05.2004АтлетУ1.21.802.11.366Корецька С.М.
2-7Радіонов Олег07.07.2007АтлетУ2.42.902.33.702.23.200Корецька С.М.
2-7Іванов Євген15.07.2005АтлетУ2.43.502.30.60Корецька С.М.
2-7Бреус Максим06.02.2005АтлетУ2.58.200Корецька С.М.
2-7Логвинов Максим22.01.2005АтлетУ1.35.700Корецька С.М.
2-7Корнієнко Влад03.09.2005АтлетУ2.23.900Корецька С.М.
2-7Гук Віталій24.03.2005АтлетУ2.32.100Корецька С.М.
 
 Довжина. Юнаки 2002 р.н. і мол.          
1Мишко Ярослав03.04.2002КДЮСШ-2С4.23644.55109 4.4493266Філіпови
2Сова Дмитро2002КДЮСШ-2МОН4.32764.2972 4.3276224Хорт Т.М.
3Мирний Данило09.12.2002КДЮСШ-2С3.86223.8017 4.3073112Філіпови
4Остапенко Киріл28.08.2002КДЮСШ-2С3.91274.0744 3.902697Філіпови
5Саволій Денис2003КДЮСШ-2МОН3.92283.6764.206094Хорт Т.М.
6Волошин Антон25.06.1905КДЮСШУ  4.0542 3.983476Плотіцини
7Каранда Нікіта        2002КДЮСШ-2МОН    4.276969Хорт Т.М.
8Фетісов Володимир30.01.2002КДЮСШ-2С  4.2465  65Філіпови
9Чмир Віталій30.10.2002КДЮСШ-2С4.013838Філіпови
10Гусаров Кіріл24.01.2002КДЮСШ-2С3.973333Філіпови
11Шумар Іван04.03.2003ОКДЮСШС3.7083.86    2230Луценко В.В.
12Буковський Данило08.04.2002КДЮСШ 1МОН3.6873.842027Красільник Т.С.
13Даніч Гліб2003КДЮСШ-2МОН3.6653.7613 3.60119Шевчук О.Л.
14Пинченко Денис29.05.2003КДЮСШ-2С3.791616Філіпови
15Троян Євген03.06.2003КДЮСШ-2С3.6877Філіпови
16Костирко Єгор31.08.2003КДЮСШУ3.3803.6122Дятлова Ю.В.
17-19Гречанюк Владислав27.02.2003КДЮСШ-1МОН3.5103.6011Антонова В.Г.
17-19Писарев Михайло27.03.2003КДЮСШ-2С3,6011Філіпови
17-19Бурба Данило25.10.2002КДЮСШ-2МОН3,5911Луценко І.В.
20-53Сезоненко Данило2003КДЮСШУ3.540 3.3400Плотіцини
20-53Шуман Іван01.08.2003КДЮСШ-2С3.5000Філіпови
20-53Сердюк Ілля2003КДЮСШУ3.3900Плотіцини
20-53Скорина Владислав15.10.2002КДЮСШ-1МОН3.5203.3903.48 00Лысенко Є.В.
20-53Паламарчук Нікіта2003КДЮСШ-2МОН3.2900Хорт Т.М.
20-53Ніколаєнко Кирило26.01.2002АтлетУ3.2703.4500Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

20-53Фещенко Дмитро28.03.2002АтлетУ3.4103.270 3.0500Шульга О.П.
20-53Лушніков Іван07.07.2004КДЮСШУ3.2000Дятлова Ю.В.
20-53Глинченко Денис03.05.2003КДЮСШ-2С3.1800Філіпови
20-53Писарев Михайло27.03.2003КДЮСШ-2С3.3603.0400Філіпови
20-53Іванов Євген15.07.2005АтлетУ2.950 2.400Корецька С.М.
20-53Чикало Володимир03.01.2003КДЮСШ-2С2.9802.6900Філіпови
20-53Бреус Максим06.02.2005АтлетУ2.3102.640 2.420Корецька С.М.
20-53Радіонов Олег07.07.2007АтлетУ2.3902.490 2.570Корецька С.М.
20-53Романенко Олександр2003КДЮСШУ2.4700Плотіцини
20-53Кожанівський Сергій10.01.2005АтлетУ2.3402.450 2.7000Корецька С.М.
20-53Ананко Олексій02.06.2005КДЮСШ-1МОН2.4300Антонова В.Г.
20-53Бабенко Микола31.12.2004АтлетУ3.0300Корецька С.М.
20-53Барбаш Максим24.06.2003КДЮСШ-1МОН3.4900Антонова В.Г.
20-53Білоцерківець Владислав10.05.2004АтлетУ3.470 3.4600Корецька С.М.
20-53Зайченко Данило26.11.2003КДЮСШ-1МОН3.5300Антонова В.Г.
20-53Корнієнко Владислав03.09.2005АтлетУ3.160 2.4600Корецька С.М.
20-53Костирко Єгор31.08.2003КДЮСШУ3.3800Дятлова Ю.В.
20-53Пінченко Денис29.05.2003КДЮСШ-2С3.5300Філіпови
20-53Скитер Дмитро20.04.2003ОКДЮСШС3.4203.4800Луценко В.В.
20-53Макаров Владислав13.05.2003КДЮСШ-2С3,5600Філіпови
20-53Ольховік Єгор         2002КДЮСШ 1МОН3,5400Красільник Т.С.
20-53Молько Максим25.06.2003КДЮСШ-2С3,5400Філіпови
20-53Козирод Олександр11.11.2004АтлетУ3,5300Корецька С.М.
20-53Гук Віталій24.03.2005АтлетУ3,0000Корецька С.М.
20-53Дмитрук Андрій16.12.2004АтлетУ2,9600Корецька С.М.
20-53Соляник Денис10.05.2002КДЮСШ 1МОН3.4600Ридзель Ю.М.
20-53Суднев Дмитро04.03.2003КДЮСШ-2С3.4000Філіпови
20-53Орішко Іван        2005АтлетУ3.1400Корецька С.М.
 Біг 60м Дівчата 2000-2001 р.н.
1Стецкова Тетяна09.03.2000КДЮСШ-1МОН8.14738,34128.34121297Красільник Т.С.
2Прокопенко Валерія26.05.2000АтлетУ8.92718.7312 8.7312985Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

3Лепеха Валерія28.09.2001АтлетУ9.41889.22189.0252658Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

4Ілльїна Анастасія18.12.2001АтлетУ8.43858.9271  656Шульга О.П.
5Картак Валерія10.01.2001АтлетУ9.12359.02529.6161648Шульга О.П.
6Басанько Єлеонора24.12.2001КДЮСШУ8.7312   8.7312624Плотіцини
7Савченко Валерія27.08.2000АтлетУ9.51749.41889.2218570Середа О.А.
8Ковалевська Діана06.12.2000АтлетУ9.51749.6161 9.5174509Шульга О.П.
9Шевченко Катерина17.07.2001АтлетУ9.71489,5174 9.5174496Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

10Суспіна Анастасія17.07.2001АтлетУ9.71489.8137 9.5174459Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

11Городна Анна05.08.2001КДЮСШ-1МОН9.3202 9.2218420Кривоус Н.В.
12Шурига Діана2000КДЮСШ-2МОН9.02529.6161413Хорт Т.М.
13Горбовець Марія03.10.2001КДЮСШ-2С10.01159.3202317Філіпови
14Шарило Тетяна19.02.2000КДЮСШ-1МОН8.7312312Антонова В.Г.
15Михайленко Ольга15.03.2001КДЮСШ-1МОН9.71489.9126274Лисенко Є.В.
16Ступницька Яна19.11.2001АтлетУ10.38810.47910,479246Шульга О.П.
17Шуміліна Вікторія17.09.2001КДЮСШ-2С10.11069.7148254Філіпови
18Помаз Юлія29.05.2000КДЮСШУ10.29610.1106202Дятлова Ю.В.
19-21Позняк Олександра31.12.2001АтлетУ9.4188188Шульга О.П.
19-21Димент Ілона27.08.2000КДЮСШУ9.4188188Дятлова Ю.В.
19-21Шостак Марія11.09.2001КДЮСШ 1МОН9.4188188Красільник Т.С.
22Черняєва Валерія08.12.2000КДЮСШ-2С9.6161161Філіпови
23-26Лисенко Марія18.03.2000КДЮСШУ9.7148148Дятлова Ю.В.
23-26Коваль Олеся23.06.1905ОКДЮСШС9.7148148Луценко В.В.
23-26Кулик Наталія17.11.2001АтлетУ9.7148148Шульга О.П.
23-26Коновець Аліна          2001КДЮСШ-1МОН9.7148148Кривоус Н.В.
27-28Вереща Ольга          2001КДЮСШУ9.8137137Плотіцини
27-28Демиденко Анастасія          2001КДЮСШ-1МОН9.8137137Кривоус Н.В.
29Ткач Влада18.05.2001ОКДЮСШС9.9126126Луценко В.В.
30Якуш Олеся25.10.2001АтлетУ10.0115115Шульга О.П.
31Кучма Владислава08.11.2001КДЮСШ 1МОН10.85151Красільник Т.С.
 Біг 300м. Дівчата 2000-2001 р.н.
1Стецкова Тетяна09.03.2000КДЮСШ-1МОН46.136146.335445,73751090Красільник Т.С.
2Шурига Діана2000КДЮСШ-2МОН51.321650,2241457Хорт Т.М.
3Лепеха Валерія28.09.2001АтлетУ57.011556.811852,3195428Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

4Городна Анна05.08.2001КДЮСШ-1МОН54.814854,2159307Кривоус Н.В.
5Лисенко Марія18.03.2000КДЮСШУ54.116056,4123283Дятлова Ю.В.
6Шевченко Катерина17.07.2001АтлетУ57.710556,9116221Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

7Помаз Юлія29.05.2000КДЮСШУ58.79357.2112205Дятлова Ю.В.
8Шарило Тетяна19.02.2000КДЮСШ-1МОН52.4193193Антонова В.Г.
9Коваль Олеся17.07.2001КДЮСШС54.5154154Луценко В.В.
10Ковалевська Діана06.12.2000АтлетУ55.7134134Шульга О.П.
11Коновець Аліна          2001КДЮСШ-1МОН      56.2126126Кривоус Н.В.
12Вереща Ольга          2001КДЮСШУ58.1100100Плотіцини
13Демиденко Анастасія          2001КДЮСШ-1МОН1.01.76060Кривоус Н.В.
 Біг 600м. Дівчата 2000-2001 р.н.
1Прокопенко Валерія26.05.2000АтлетУ1.56.42991.55.43111.55,1315925Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

2Савченко Валерія27.08.2000АтлетУ2.02.02391.57.02921.58,1279810Середа О.А.
3Димент Ілона27.08.2000КДЮСШУ2.00.02592.06.81952.02,3236690Дятлова Ю.В.
4Суспіна Анастасія17.07.2001АтлетУ2.08.61812.14.21412.03,7222544Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

5Сирбу Анастасія01.05.2000КДЮСШ-1МОН2.12.81502.12.61512.05,6205506Кривоус Н.В.
6Міщенко Вікторія22.11.2001КДЮСШ-1МОН2.17.4121121Антонова В.Г.
 Довжина. Дівчата 2000-2001 р.н.
1Ілльїна Анастасія18.12.2001АтлетУ3.991414.22188  329Шульга О.П.
2Міщенко Вікторія22.11.2001КДЮСШ-1МОН3.871193.57683,96135322Антонова В.Г.
3Басанько Елеонора24.12.2001КДЮСШУ3.7089  4,07157246Плотіцини
4Лепеха Валерія28.09.2001АтлетУ3.821103.6987NM0197Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

5Шуміліна Вікторія17.09.2001КДЮСШ-2С3.61753.11113,7394180Філіпови
6Півень Ірина31.08.2000АтлетУ    4.17178178Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

7Шевченко Катерина17.07.2001АтлетУ3.26263.51593,4754139Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

8Позняк Олександра31.12.2001АтлетУ  3.92128  128Шульга О.П.
9Лисенко Марія18.03.2000КДЮСШУ3.21213.607394Дятлова Ю.В.
10Суспіна Анастасія17.07.2001АтлетУ3.647979Вятіорець С.Є.

Середа С.С.

11Михайленко Ольга15.03.2001КДЮСШ-1МОН3.465252Лисенко Є.В.
12Шостак Марія11.09.2001КДЮСШ 1МОН3.252525Красільник Т.С.
13Вереща Ольга          2001КДЮСШУ3.222222Плотіцини
14Горбовець Марія03.10.2001КДЮСШ-2С3.161616Філіпови
15Якуш Олеся25.10.2001АтлетУ2.9700Шульга О.П.
 Біг 60м. Дівчата 2002 р.н. і мол.
1Рибалко Софія24.06.2003КДЮСШ-1МОН8.82919.02528.7312855Кривоус Н.В.
2Онісіле Катерина17.03.2002КДЮСШУ9.02529.1235 8.8291778Плотіцини
3Буряк Лілія11.03.2003АтлетУ8.9271DQ08.7312583Шульга О.П.
4-5Лагунець Тетяна25.01.2002АтлетУ9.41889.32029.5 174564Шульга О.П.
4-5Гавсієвич Єлизавета23.03.2002КДЮСШ-1МОН9.32029.5174 9.4188564Кривоус Н.В.
6Сила Ксенія30.12.2002АтлетУ9.61619.32029.4188551Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

7Руса Ірина11.01.2002АтлетУ9.51749.5174 9.3202550Шульга О.П.
8Маркова Анна12.10.2002КДЮСШ-1МОН8.9271  8.9271542Кривоус Н.В.
9-12Кулик Аліна19.08.2002КДЮСШ-1МОН9.41889.5174 9.6161523Кривоус Н.В.
9-12Нагаєва Марія08.02.2002АтлетУ9.61619.4188 9.5174523Шульга О.П.
9-12Кулик Аліна19.08.2002КДЮСШ-1МОН9.41889.5174 9.6161523Кривоус Н.В.
9-12Нагаєва Марія08.02.2002АтлетУ9.61619.4188 9.5174523Шульга О.П.
13Іщенко Лілія12.01.2003КДЮСШУ9.12359.4188423Плотіцини
14Примаченко Анастасія02.04.2002АтлетУ9.61619.8137 10.1106404Шульга О.П.
15Філон Марія21.09.2002ОДЮСШК9.6161 9.1235396Синявська Ю.Г.
16Авраменко Ганна10.09.2003ОДЮСШК9.5174 9.2218392Синявська Ю.Г.
17Краснюк Крістіна10.04.2002АтлетУ9.5174 9.3202376Шульга О.П.
18-19Білоус Інна14.07.2002АтлетУ9.5174 9.5174348Шульга О.П.
18-19Дворніченко Яна20.07.2003АтлетУ9.51749.5174348Шульга О.П.
20Сай Анастасія05.11.2003КДЮСШУ9.61619.6161322Дятлова Ю.В.
21Циганок Інга06.03.2003КДЮСШУ9.71489.6161309Плотіцини
22Кравченко Анастасія17.01.2002КДЮСШ-2С9.91269.5174300Філіпови
23Грищенко Катерина29.03.2003ОДЮСШК10.0115 9.5174289Синявська Ю.Г.
24-25Білоус Ольга18.04.2003КДЮСШУ9.81379.8137274Дятлова Ю.В.
24-25Остапенко Дар’я11.11.2002КДЮСШ-2С9.91269.7148274Філіпови
26Стось Валерія01.12.2003АтлетУ10.38810.479 10.1106273Корецька С.М.
27Маренец Анна04.03.2003АтлетУ8.9271271Шульга О.П.
28Кудіярова Анастасія20.01.2004КДЮСШУ10.0115 9.8137252Плотіцини
29Маслак Анастасія03.12.2003КДЮСШУ9.8137 10.1106243Плотіцини
30Коробко Інна05.05.2003КДЮСШ-1МОН9.912610.0115241Антонова В.Г.
31Іщенко Лілія13.01.2003КДЮСШУ9.1235235Плотіцини
32Клименко Єва01.02.2004КДЮСШУ10.11069.9126232Дятлова Ю.В.
33Копитько Анастасія21.03.2004АтлетУ10.110610.0115221Корецька С.М.
34-36Киршеніна Олена19.09.2003АтлетУ9.2218218Шульга О.П.
34-36Левченко Єлизавета05.12.2002КДЮСШ-1МОН9.2218218Лисенко К.В.
34-36Кудіна Наталія04.07.2002КДЮСШС9.2218218Луценко В.В.
37Полетун Катерина08.05.2005ОДЮСШК10.296 10.0115211Синявська Ю.Г.
38Іванова Ольга12.12.2002КДЮСШ-1МОН10.110610.296204Антонова В.Г.
39-40Деркач Валерія08.11.2002КДЮСШ 1МОН9.4188188Красільник Т.С.
39-40Сагайдачная Елена03.10.2002КДЮСШУ9.4188188Плотіцини
41Василенко Ангеліна30.10.2003КДЮСШ-1МОН10.664 10.0115179Ридзель Ю.М.
42Давиденко Світлана14.03.2003КДЮСШ-1МОН10.57210.1106178Антонова В.Г.
43-46Атрощенко Діана31.12.2002КДЮСШ-1МОН9.5174174Лисенко К.В.
43-46Биховець Валерія16.06.2002КДЮСШ-2МОН9.5174174Шевчук О.Л.
43-46Вишник Каріна24.06.1905КДЮСШ-2МОН9.5174174Хорт Т.М.
43-46Столинік Аріна25.06.1905КДЮСШ-2МОН9.5174174Хорт Т.М.
47Примаченко Анастасія04.02.2004КДЮСШ-1МОН10.29610.572168Красільник Т.С.
48Радіонова Вікторія03.06.2005АтлетУ10.85111.03910.572162Корецька С.М.
49-50Прочухан Юлія          2002КДЮСШУ9.6161161Плотіцини
49-50Боровик Дарія04.02.2003КДЮСШ-2С9.6161161Філіпови
51Філон Аліна05.11.2002КДЮСШ-1МОН10.296 10.757153Ридзель Ю.М.
52Сліпченко Вероніка10.02.2002КДЮСШ-2С10.57210.479151Філіпови
53-56Циганок Інга06.03.2003КДЮСШУ9.7148148Плотіцини
53-56Сусленко Марія02.10.2002КДЮСШ-2С9.7148148Філіпови
53-56Федоряк Вікторія16.07.2003ДЮСШ-2МОН9.7148148Луценко І.В.
53-56Копитько Анастасія21.03.2004АтлетУ9.7148148Корецька С.М.
57-60Трубіна Марія18.04.2002КДЮСШ-2С9.8137137Філіпови
57-60Дрозд Анастасія12.01.2003КДЮСШ-2С9.8137137Філіпови
57-60Остапенко Дарія11.11.2002КДЮСШ-2С9.8137137Філіпови
57-60Ковнер АннаКДЮСШ-1МОН9.8137137Антонова В.Г.
61-65Дмитрієва Яна09.03.2003КДЮСШ-1МОН9.9126126Лисенко К.В.
61-65Дяченко Катерина23.08.2004КДЮСШ-1МОН9.9126126Антонова В.Г.
61-65Дмитрієва Яна09.03.2003КДЮСШ-1МОН9.9126126Лисенко К.В.
61-65Осипенко Катерина25.12.2003КДЮСШ-1МОН9.9126126Антонова В.Г.
61-65Ященко Анна23.04.2003АтлетУ9.9126126Шульга О.П.
66Доценко Вікторія08.11.2004ОДЮСШК10.945 10.572117Синявська Ю.Г.
67-69Островська Альона13.12.2002КДЮСШ-2С10.0115115Філіпови
6769Савельєва Вікторія24.09.2002КДЮСШ-1МОН10.0115115Антонова В.Г.
67-69Забігайло Катерина08.01.2003КДЮСШ-1МОН10.0115115Кривоус Н.В.
70Лебедева Анастасія27.11.2002КДЮСШ-1МОН10.94510.664109Ридзель Ю.М.
71-73Андрієва Світлана25.06.2002КДЮСШ-2С10.1106106Філіпови
71-73Городна Катерина10.07.2003КДЮСШ-1МОН10.1106106Кривоус Н.В.
71-73Носкова Дар’я25.10.2002КДЮСШ-1МОН10.1106106Антонова В.Г.
74-78Тарасенко Альона02.09.2004КДЮСШ-1МОН10.29696Антонова В.Г.
74-78Бурдело Єва21.06.2003КДЮСШ-1МОН10.29696Антонова В.Г.
74-78Приходько Єлизавета11.02.2002КДЮСШС10.296     96Луценко В.В.
74-78Суховецька Олена14.04.2002КДЮСШ-2С10.29696Філіпови
74-78Суярко Ксенія20.08.2004КДЮСШ-1МОН10.29696Красільник Т.С.
79Калита Ірина17.06.2003КДЮСШ-1МОН10.38888Антонова В.Г.
80-81Савухіна Оксана02.09.2002КДЮСШ-2С10.47979Філіпови
80-81Пожарська Наталія20.07.2003КДЮСШ-2С10.47979Філіпови
82-84Мезенцева Анастасія        2005АтлетУ10.75757Корецька С.М.
82-84Брезгун Ольга14.06.2003АтлетУ10.75757Корецька С.М.
82-84Джур Марина2004КДЮСШУ10.75757Дятлова Ю.В.
85-89Кир’якова Анастасія05.08.2003КДЮСШ-2С10.85151Філіпови
85-89Ховрич Дарина16.01.2004КДЮСШУ10.85151Дятлова Ю.В.
85-89Юрчук Ольга31.01.2002КДЮСШ-1МОН10.85151Антонова В.Г.
85-89Олейник Анжела          2005КДЮСШ 1МОН10.85151
85-89Полекай Анастасія27.03.2002ДЮСШ-2МОН10.85151Луценко І.В.
90-92Селезень Людмила17.11.2003АтлетУ10.94545Шульга О.П.
90-92Ятченко Крістіна07.11.2002КДЮСШУ10.94545Плотіцини
90-92Сапачова Христина05.08.2002КДЮСШ 1МОН10.94545Ридзель Ю.М.
93Іващенко Катерина24.10.2003КДЮСШ-2С11.03939Філіпови
94Вареник Дар’я10.04.2005КДЮСШ-1МОН11.22828Ридзель Ю.М.
95-97Рахно Інна05.09.2002КДЮСШ-1МОН11.32424Ридзель Ю.М.
95-97Желдак Анна11.04.2002КДЮСШС11.32424Луценко В.В.
95-97Сепик Катерина07.01.2003КДЮСШ-1МОН11.32424Антонова В.Г.
98Жданова Валерія        2005КДЮСШ 1МОН11.41919
99Комаровська Валерія27.12.2004АтлетУ11.51515Корецька С.М.
100-101Данова Валерія26.08.2005КДЮСШ-1МОН11.61111Красільник Т.С.
100-101Комаровська Валерія27.12.2004АтлетУ11.61111Корецька С.М.
102Садова Вікторія03.02.2005ОДЮСШК11.855Синявська Ю.Г.
103-105Мартиненко Олександра14.09.2004КДЮСШ-1МОН11.922Красільник Т.С.
103-105Савченко Олена03.06.2004КДЮСШУ11.922Дятлова Ю.В.
103-105Ковеза Дар’я03.02.2007АтлетУ11.922Корецька С.М.
106Куриленко Марина08.03.2005КДЮСШ 1МОН12.021Красільник Т.С.
107-109Бойко Олександра27.02.2007КДЮСШК14.200Синявська Ю.Г.
107-109Бойко Олександра27.02.2007ОДЮСШК14.400Синявська Ю.Г.
107-109Даниш Тетяна22.09.2006ОДЮСШК12.100Синявська Ю.Г.
 Біг 300м. Дівчата 2002 р.н. і мол.
1Рибалко Софія24.06.2003КДЮСШ-1МОН50.7230  49,2267497Кривоус Н.В.
2Сила Ксенія30.12.2002АтлетУ56.711956.512253,9164405Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

3Забігайло Катерина08.01.2003КДЮСШ-1МОН57.410954.215956,0129397Кривоус Н.В.
4Маркова Анна12.10.2002КДЮСШ-1МОН55.1144  52,5191335Кривоус Н.В.
5Гавсієвич Єлизавета23.03.2002КДЮСШ-1МОН1.01.36458.49655,4139299Кривоус Н.В.
6Філон Марія21.09.2002ОДЮСШК  55.813255,1144276Синявська Ю.Г.
7Грищенко Карина29.03.2003ОДЮСШК  57.510854,2159267Синявська Ю.Г.
8Кулик Аліна19.08.2002КДЮСШ-1МОН1.03.64358.99056,2126259Кривоус Н.В.
9Авраменко Ганна10.09.2003ОДЮСШК58.29954,5154253Синявська Ю.Г.
10Руса Ірина11.01.2002АтлетУ52.2197197Шульга О.П.
11Стось Валерія01.12.2003АтлетУ59.48457,3111195Корецька С.М.
12Полетун Катерина08.05.2005ОДЮСШК58.69458,595189Синявська Ю.Г.
13Сай Анастасія05.11.2003КДЮСШУ1.01.06757.9103170Дятлова Ю.В.
14Краснюк Крістіна10.04.2002АтлетУ54.5154154Шульга О.П.
15Вишник Каріна24.06.1905КДЮСШ-2МОН55.0145145Хорт Т.М.
16Ткаченко Анна09.10.2007КДЮСШ-1МОН1.01.4631.00,275138Кривоус Н.В.
17Білоус Ольга18.04.2003КДЮСШУ1.01.4631.00.473136Дятлова Ю.В.
18Кудін Наталія04.07.2002КДЮСШС56.3125125Луценко В.В.
19Остапенко Дарія11.11.2002КДЮСШ-2С57.8104104Філіпови
20Носкова Дар’я25.10.2002КДЮСШ-1МОН58.1100100Антонова В.Г.
21Коробко Інна05.05.2003КДЮСШ-1МОН59.58383Антонова В.Г.
22Клименко Эва01.02.2004КДЮСШУ1.02.3541.05.92680Дятлова Ю.В.
23Калита Ірина17.06.2003КДЮСШ-1МОН1.00.37474Антонова В.Г.
24Іванова Ольга12.12.2002КДЮСШ-1МОН1.00.67171Антонова В.Г.
25Островська Альона13.12.2002КДЮСШ-2С1.01.46363Філіпови
26Савельєва Вікторія24.09.2002КДЮСШ-1МОН1.01.85959Антонова В.Г.
27Давиденко Світлана14.03.2003КДЮСШ-1МОН1.02.15656Антонова В.Г.
28Ішутко Анна01.09.2004КДЮСШУ1.02.85050Дятлова Ю.В.
29Радіонова Вікторія03.06.2005АтлетУ1.12.301.09.271.03,84148Корецька С.М.
30-31Сивухіна Оксана02.09.2002КДЮСШ-2С1.04.23838Філіпови
30-31Ковнер Анна30.07.2003КДЮСШ-1МОН1.04.33838Антонова В.Г.
32Городна Катерина10.07.2003КДЮСШ-1МОН1.04.083434Кривоус Н.В.
33Ховрич Дарина16.01.2004КДЮСШУ1.06.02525Дятлова Ю.В.
34Мезенцева Анастасія        2005АтлетУ1.06,82020Корецька С.М.
35-42Сепик Катерина07.01.2003КДЮСШ-1МОН1.15,200Антонова В.Г.
35-42Доценко Вікторія08.11.2004КДЮСШК1.10.61.16,700Синявська Ю.Г.
35-42Комаровська Валерія27.12.2004АтлетУ1.17,600Корецька С.М.
35-42Ковеза Дар’я03.02.2007АтлетУ1.19,000Корецька С.М.
35-42Савченко Олена03.06.2004КДЮСШУ1.16.200Дятлова Ю.В.
35-42Садова Вікторія03.02.2005ОДЮСШК1.15.600Синявська Ю.Г.
35-42Комаровська Валерія27.12.2004АтлетУ1.21.901.16.900Корецька С.М.
35-42Брезгун Ольга14.06.2003АтлетУ1.15.100Корецька С.М.
 Біг 600м. Дівчата 2002 р.н. і мол.
1Копитько Анастасія21.03.2004АтлетУ2.04.32172.11.51592.04,1219595Корецька С.М.
2Дворніченко Яна20.07.2003АтлетУ2.08.41822.08.21832.03,5224589Шульга О.П.
3Вінніченко Анастасія06.01.2002КДЮСШ-1МОН2.11.31612.08.71792.14,6138478Антонова В.Г.
4Стось Валерія01.12.2003АтлетУ2.24.683 83Корецька С.М.
 Довжина. Дівчата 2002 р.н. і мол.
1Онісіле Катерина17.03.2002КДЮСШУ3.871194.041514,03149419Плотіцини
2Буряк Лілія11.03.2003АтлетУ3.921283.881214,02147     396Шульга О.П.
3Іщенко Лілія12.01.2003КДЮСШУ3.771013.831113,97137349Плотіцини
4Філон Марія21.09.2002ОДЮСШК  3.781034,11165268Синявська Ю.Г.
5Гавсієвич Єлизавета23.03.2002КДЮСШ-1МОНNM03.861174,00143260Кривоус Н.В.
6Сила Ксенія30.12.2002АтлетУ  3.55654,05153218Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

7Лагунець Тетяна25.01.2002АтлетУ3.52613.50583,5870189Шульга О.П.
8Кулик Аліна19.08.2002КДЮСШ-1МОН3.66833.20203,6378181Кривоус Н.В.
9Нагаєва Марія08.02.2002АтлетУ3.35383.29303,77101169Шульга О.П.
10Білоус Інна14.07.2002АтлетУ3.52613,7699160Шульга О.П.
11Авраменко Ганна10.09.2003ОДЮСШК3.66833,4348131Синявська Ю.Г.
12Маслак Анастасія03.12.2003КДЮСШУ3.5261 3.5058119Плотіцини
13Копитько Анастасія21.03.2004Атлету3.769999Корецька С.М.
14Рибалко Софія24.06.2003КДЮСШ-1МОН3.759898Кривоус Н.В.
15Лебедєва Анастасія27.11.2002КДЮСШ 1МОН3.668383Ридзель Ю.М.
16Кудіярова Анастасія20.01.2004КДЮСШУ3.637878Плотіцини
17Маркова Анна12.10.2002КДЮСШ-1МОН3.587070Кривоус Н.В.
18Краснюк Крістіна10.04.2002АтлетУ3.566767Шульга О.П.
19-20Левченко Єлизавета05.12.2002КДЮСШ-1МОН3.515959Лисенко К.В.
19-20Сагайдачная Елена03.10.2002КДЮСШУ3.515959Плотіцини
21Циганок Інга06.03.2003КДЮСШУ3.36393.191958Плотіцини
22Прочухан Юлія2002КДЮСШУ3.485555Плотіцини
23Киршеніна Олена19.09.2003АтлетУ3.445050Шульга О.П.
2Авраменко Ганна10.09.2003КДЮСШК3.434848Синявська Ю.Г.
25Філон Аліна05.11.2002КДЮСШ-1МОН3.2829 3.171746Ридзель Ю.М.
26Грищенко Катерина29.03.2003КДЮСШК3.404444Синявська Ю.Г.
27Ященко Анна23.04.2003АтлетУ3.394343Шульга О.П.
28Саченко Дарина13.11.2002КДЮСШ-2С3.374040Філіпови
29-30Дрозд Анастасія12.01.2003КДЮСШ-2С3.363939Філіпови
29-30Іванова Ольга12.12.2002КДЮСШ-1МОНNM03.363939Антонова В.Г.
31Калита Ірина17.06.2003КДЮСШ-1МОН3,323434Антонова В.Г.
32Полетун Катерина08.05.2005КДЮСШК3,303131Синявська Ю.Г.
33-35Островська Альона13.12.2002КДЮСШ-2С3,282929Філіпови
33-35Василенко Ангеліна30.10.2003КДЮСШ 1МОН3,282929Ридзель Ю.М.
33-35Трубіна Марія18.04.2002КДЮСШ-2С3.282929Філіпови
36Деркач Валерія08.11.2002КДЮСШ 1МОН3.252525Красільник Т.С.
37-38Примаченко Анастасія02.04.2002АтлетУ2.9003.222222Шульга О.П.
37-38Биховець Валерія16.06.2002КДЮСШ-2МОН3.222222Шевчук О.Л.
39Стось Валерія01.12.2003АтлетУ2.7302.7103,222222Корецька С.М.
40-41Примаченко Анастасія02.04.2002АтлетУ3.202020Шульга О.П.
40-41Остапенко Дарія11.11.2002КДЮСШ-2С3.202020Філіпови
42Грищенко Карина29.03.2003ОДЮСШК3.181818Синявська Ю.Г.
43Столинік Аріна25.06.1905КДЮСШ-2МОН3.171717Хорт Т.М.
44-45Руса Ірина11.01.2002АтлетУ3.161616Шульга О.П.
44-45Примаченко Анастасія04.02.2004КДЮСШ 1МОН3.161616Красільник Т.С.
46Ковнер Анна30.07.2003КДЮСШ-1МОН3.141414Антонова В.Г.
47Кудіярова Анастасія20.01.2004КДЮСШУ3.131313Плотіцини
48-49Городна Катерина10.07.2003КДЮСШ-1МОН3.111111Кривоус Н.В.
48-49Циганок Інга06.03.2003КДЮСШУ3.111111Плотіцини
50-52Сивухіна Жанна02.09.2002КДЮСШ-2С3.0999Філіпови
50-52Маренец Анна04.03.2003АтлетУ3.0999Шульга О.П.
50-52Остапенко Дар’я11.11.2002КДЮСШ-2С3.0992.8509Філіпови
53Костирко Анастасія21.03.2004АтлетУ3.0888Корецька С.М.
54-55Ятченко Крістіна2002КДЮСШУ3.0666Плотіцини
54-55Мезенцева Анастасія        2005АтлетУ3.0666Корецька С.М.
56-59Василенко Ангеліна30.10.2003КДЮСШ-1МОН3.0344Ридзель Ю.М.
56-59Атрощенко Діана31.12.2002КДЮСШ-1МОН3.3244Лисенко К.В.
56-59Недашківська Олександра19.08.2002АтлетУ3.0344Шульга О.П.
56-59Федоряк Вікторія16.07.2003ДЮСШ-2МОН3.0344Луценко І.В.
60-61Клименко Єва01.02.2004КДЮСШУNM03.0122Дятлова Ю.В.
60-61Сай Анастасія05.11.2003КДЮСШУ3.0122.8702Дятлова Ю.В.
62-91Полетун Катерина08.05.2005ОДЮСШК2.9800Синявська Ю.Г.
62-91Ткаченко Анна09.10.2007КДЮСШ-1МОН2.9800Кривоус Н.В.
62-91Кир’якова Анастасія05.08.2003КДЮСШ-2С2.9800Фиіліпови
62-91Андрієва Світлана25.06.2002КДЮСШ-2С2.9400Філіпови
62-91Білоус Ольга18.04.2003КДЮСШУNM02.9300Дятлова Ю.В.
62-91Іващенко Катерина24.10.2003КДЮСШ-2С2.8900Філіпови
62-91Радіонова Вікторія03.06.2005АтлетУ2.7002.820 2,97 00Корецька С.М.
62-91Суховецька Олена14.04.2002КДЮСШ-2С2.7000Філіпови
62-91Доценко Вікторія08.11.2004ОДЮСШК2.6902,9300Синявська Ю.Г.
62-91Юрчук Ольга31.01.2002КДЮСШ-1МОН2.5900Антонова В.Г.
62-91Даниш Тетяна22.09.2006ОДЮСШК2.4300Синявська Ю.Г.
62-91Садова Вікторія03.02.2005ОДЮСШК2.2800Синявська Ю.Г.
62-91Лебедева Анастасія27.11.2002КДЮСШ-1МОН1.9900Ридзель Ю.М.
62-91Комаровська Валерія27.12.2004АтлетУ2.4601.8200Корецька С.М.
62-91Бойко Олександра27.02.2007ОДЮСШК1.7900Синявська Ю.Г.
62-91Кудіярова Анастасія20.01.2004КДЮСШУNM00Плотіцини
62-91Брезгун Ольга14.06.2003АтлетУ2.6900Корецька С.М.
62-91Дмитрієва Яна09.03.2003КДЮСШ-1МОН2.8100Лисенко К.В.
62-91Кравченко Анастасія17.01.2002КДЮСШ-2С2.8300Філіпови
62-91Савченко Олена03.06.2004КДЮСШУ1.9700Дятлова Ю.В.
62-91Ховрич Дарина16.01.2004КДЮСШУ2.4500Дятлова Ю.В.
62-91Носкова Дар’я25.10.2002КДЮСШ-1МОН2,9700Антонова В.Г.
62-91Нестеренко Катерина02.01.2003КДЮСШ-2С2,9700Філіпови
62-91Пожарська Наталія20.07.2003КДЮСШ-2С2,9400Філіпови
62-91Бурдело Єва21.06.2003КДЮСШ-1МОН2,9300Антонова В.Г.
62-91Ткаченко Анна09.10.2007КДЮСШ-1МОН2,9000Кривоус Н.В.
62-91Сапачова Христина05.08.2002КДЮСШ 1МОН2,8800Ридзель Ю.М.
62-91Комаровська Валерія27.12.2004АтлетУ2,6700Корецька С.М.
62-91Ковеза Дар’я03.02.2007АтлетУ2,5000Корецька С.М.
62-91Сепик Катерина07.01.2003КДЮСШ-1МОН2,1700Антонова В.Г.
62-91Бойко Олександра27.02.2007КДЮСШК1,8500Синявська Ю.Г.
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment