Протокол ІI туру легкоатлетичних змагань серії Гран-Прі «Хто ти, майбутній олімпієць?»

серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н., 2004 р.н. і молодше

 

03.05.2017 р. 

Стадіон «Юність», м. Чернігів

 

Результати (скачати)

Прізвище ім. я спортсменаРік народженняДЮСШРез-т

І туру

ОчкиРез-т

ІІ туру

ОчкиСума очокРез-т

ІІІ туру

ОчкиСума очокРез-т у фіналіОчкиЗагальна сума очокП.І.П. тренера
60 м юнаки 2002-2003 р.н.
1Каранда Микита25.01.2002ОДЮСШ7,1

Ф–7,2

4617,4

Ф–7,3

416877Масюк А.М.

Хорт Т.М.

2Мишко Ярослав03.04.2002“Україна”7,6

Ф-7,5

3387,8

Ф–7,8

245583Філіпова В.І.
3Сироватко Максим01.02.2003КДЮСШ-27,7

Ф-7,7

2738,0

Ф–7,8

245518Шевчук О.Л.
4Гавриленко Максим12.06.2003КДЮСШ-27,8

Ф-7,8

2457,9

Ф–7,8

245490Шевчук О.Л.
5Мирний Данило09.12.2002“Україна”8,01978,1

Ф–7,9

220417Філіпова В.І.
6-7Бойко Микита17.04.2003ОДЮСШ7,8245245Порядіна В.В.
6-7Сова Дмитро2002КДЮСШ-28,31388,5107245Хорт Т.М.
8Бистревський Ігор17.01.2003«Атлет»8,41228,5107229Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

9-10Мельниченко Олександр2002КДЮСШ-27,9220220Хорт Т.М.
9-10Єрмольченко Єгор2002“Україна”7.8

Ф-7,9

220220Плотіцини
11Мельник Максим23.11.2002Носівка8,41228,693215Бочок В.А.
12Ніколаєнко Кирило26.01.2002«Атлет»8,51078,869176Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

13Грищенко Владислав2002“Україна”8,1175175Мельник О.М.
14Зайченко Данило26.11.2003КДЮСШ-18,2156156Антонова В.Г.
15Ковальов Михайло15.10.2003«Атлет»8,8698,869138Шульга О.П.
16Мархай Яків20.07.2003Носівка8,4122122Бочок В.А.
17Ткаченко Костянтин2002«Атлет»9,0488,869117Шульга О.П.
18Попружний Тарас31.08.2002«Атлет»8,9588,958116Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

19-20Шумар Іван04.07.2003ОДЮСШ8,95858Луценко І.В.
19-20Коробко Богдан05.05.2002ОДЮСШ8,95858Луценко І.В.
21-22Биковець Олександр12.11.2002ОДЮСШ9,14040Порядіна В.В.
21-22Полянський Богдан26.10.2002ОДЮСШ9,14040Порядіна В.В.
23Позняк Максим2003“Україна”9,41828Філіпова В.І.
24Андрієнко Денис18.12.2002КДЮСШ-1DQ09,32424Беркут Н.П.
25Прядко Дмитро2003КДЮСШ-29,41818Шевчук О.Л.
26Чалюк Максим25.11.2003«Атлет»9,819,51213Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

27Мулач Іван20039,51212Мельник О.М.
28Музика Микола17.03.2003КДЮСШ-19,1409,0488Беркут Н.П.
29-30Яценко Іван21.08.2003“Україна”9,6710,207Філіпова В.І.
29-30Кирик Донат18.11.2003КДЮСШ-19,677Антонова В.Г.
31Панкрит Владислав10.12.2003«Атлет»9,733Шульга О.П.
32-33Корольов Денис31.03.2003«Атлет»9,811Шульга О.П.
32-33Шульга Вадим08.10.2002«Атлет»9,811Шульга О.П.
34Молько Максим25.06.2003“Україна”10,000Філіпова В.І.
35Куценко Владислав04.02.2003КДЮСШ-110,100Єремейчук Л.П.
36Ващенко Олег09.08.2003КДЮСШ-110,400Беркут Н.П.
37Баклан В’ячеслав2002КДЮСШ-110,700Беркут Н.П.
п/кЧернобай Микола2000ОДЮСШ7,0Масюк А.М.
п/кБован Олексій21.08.2001ОДЮСШ7,2Луценко В.В.
п/кСлиш Олександр12.10.2000«Атлет»Шульга О.П.
60 м юнаки 2004 р.н. і молодше
1Тарасенко Віталій04.12.2004ОДЮСШ8,0

Ф-8,0

1978,1

Ф-8,1

175372Луценко В.В.
2Касян Богдан01.01.2004Носівка8,5

Ф-8,3

1388,4

Ф-8,7

80218Бочок В.А.
3Петренко Руслан11.08.2005КДЮСШ-18,7

Ф-8,6

939,231124Беркут Н.П.
4-5Іцко Дмитро12.05.2004“Україна”9,0488,9

Ф-8,9

58106Філіпова В.І.
4-5Полевик Артем2005“Україна”9,0488,8

Ф-8,9

58106Кривоус Н.В.
6Сидоренко Олексій16.05.2004КДЮСШ-18,9

Ф-8,8

699,231100Беркут Н.П.
7Коваленко Артем28.10.2004«Атлет»8,7

Ф-8,7

809,41898Корецька С.М.
8Глушенко Ілля07.01.2004КДЮСШ-18,86969Антонова В.Г.
9Гончар Вадим03.06.2005КДЮСШ-19,1409,32464Лисенко К.В.
10Царєгородцев Ярослав01.04.2004«Атлет»9,2319,23162Корецька С.М.
11Слісаренко Микита2006ОДЮСШ9,2319,32455Масюк А.М.
12Барковський Артем25.02.2005“Україна”8,8

Ф-9,4

189,23149Плотіцини
13Позняк Максим2003“Україна”9,14040Філіпова В.І.
14-15Торія Єгор2004ОДЮСШ9,23110,0031Масюк А.М.
14-15Сядуро Костянтин31.08.2005КДЮСШ-19,23131Лисенко К.В.
16Москаленко Ярослав2007ОДЮСШ9,4189,51230Масюк А.М.
17-18Чумак Вадим13.04.2005«Атлет»9,32424Корецька С.М.
17-18Дяченко Мирослав14.11.2006ЗОШ №189,32424Дудко Т.А.
19-20Гук Віталій24.03.2005«Атлет»9,41810,0018Корецька С.М.
19-20Шевченко Олексій18.02.2005«Атлет»9,41818Корецька С.М.
21Корнієнко Владислав03.09.2005«Атлет»9,679,818Корецька С.М.
22Барбаш Микита07.06.2004КДЮСШ-19,739,814Антонова В.Г.
23-25Абакуменко Микита01.08.2006«Атлет»9,733Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

23-25Юркевич Денис21.03.2004Носівка9,733Бочок В.А.
23-25Дмитрук Андрій16.12.2004«Атлет»9,733Корецька С.М.
26Ролік Дмитро02.07.2004«Атлет»9,8110,001Корецька С.М.
27Силенко Сергій02.07.2004«Атлет»9,9010,300Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

28Летошко Олександр10.03.2008КДЮСШ-19,9011,000Лисенко К.В.
29Билюба Артем2005“Україна”9,900Мельник О.М.
30Стороженко Тихон05.05.2006КДЮСШ-19,900Антонова В.Г.
31Дробишев Артем17.03.2008“Україна”10,0010,400Філіпова В.І.
32Коломієць Олександр27.08.2005«Атлет»10,000Корецька С.М.
33Галушка Богдан06.03.2006КДЮСШ-110,000Антонова В.Г.
34Давиденко Максим10.09.2004КДЮСШ-110,100КДЮСШ-1
35Вознюк Ілля22.03.2004ОДЮСШ10,100Масюк А.М.
36Коливан Микита22.07.2007КДЮСШ-110,100Красільник Т.С.
37Іванов Євген15.07.2005«Атлет»10,1010,400Корецька С.М.
38Лашко Назар19.02.2007КДЮСШ-110,200Красільник Т.С.
39Малишенко Сергій09.06.2008КДЮСШ-110,300Лисенко К.В.
40Лобуренко Артем2004КДЮСШ-210,400Шевчук О.Л.
41Буровець Кирило26.11.2006“Україна”10,5010,300Філіпова В.І.
42Слиш Микита2007«Атлет»10,5011,600Шульга О.П.
43Рак Денис15.11.2005КДЮСШ-110,600Красільник Т.С.
44Тищенко Олександр2004«Атлет»10,700Корецька С.М.
45Комаров Микола19.05.2004КДЮСШ-110,700Беркут Н.П.
46Буренок Павло29.07.2005«Атлет»10,700Корецька С.М.
47Слиш Дмитро2005«Атлет»10,8011,000Шульга О.П.
48Желдак Микита05.04.2008“Україна”11,2011,600Філіпова В.І.
49Раєвський Ігор20.05.2007“Україна”11,300Філіпова В.І.
50Бондар Кирило08.07.2007“Україна”11,400Філіпова В.І.
51Демченко Антон200911,7011,400Лагункова Н.М.

Кривоус Н.В..

52Бреус Максим06.02.2005«Атлет»11,500Корецька С.М.
53Скороход Іван02.01.2005КДЮСШ-111,600Антонова В.Г.
54Ковтуненко Богдан2008“Україна”11,800Мельник О.М.
55Корж Микита19.04.2007КДЮСШ-112,200Лисенко К.В.
300 м юнаки 2002-2003 р.н.
1Каранда Микита25.01.2002ОДЮСШ38,239139,7314705Масюк А.М.
2Сироватко Максим01.02.2003КДЮСШ-241,623742,5206443Шевчук О.Л.
3Бистревський Ігор17.01.2003«Атлет»45,313045,1135265Вятиорець С.Є.

Середа С.С

4Ніколаєнко Кирило26.01.2002«Атлет»46,011547,292207Вятиорець С.Є.

Середа С.С

5Попружний Тарас31.08.2002«Атлет»47,48846,7101189Вятиорець С.Є.

Середа С.С

6Гавриленко Максим28.08.2003КДЮСШ-243,9165165Шевчук О.Л.
7Ткаченко Костянтин2002«Атлет»48,27448,964138Шульга О.П.
8Музика Микола17.03.2003КДЮСШ-146,7101101Беркут Н.П.
9Андрієнко Денис18.12.2002КДЮСШ-151,13549,55590Беркут Н.П.
10Ковальов Михайло15.10.2003«Атлет»50,64150,44384Шульга О.П.
11Шумар Іван04.07.2003ОДЮСШ48,37373Луценко І.В.
12Прядко Дмитро2003КДЮСШ-254,188Шевчук О.Л.
13Музика Микола17.03.2003КДЮСШ-147,6844Беркут Н.П.
п/кЧернобай Микола07.03.2000ОДЮСШ38,66840,5279Масюк А.М.
п/кСнісаренко Максим16.04.2000ОДЮСШ44,6147Масюк А.М.
300 м юнаки 2004 р.н. і молодше
1Тарасенко Віталій04.12.2004ОДЮСШ44,116045,3130290Луценко В.В.
2Касян Богдан01.01.2004Носівка47,58647,292178Бочок В.А.
3Бабушкін Олександр2005“Україна”47,88150,443124Кривоус Н.В.
4Петренко Руслан11.08.2005КДЮСШ-150,83949,95089Беркут Н.П.
5Сидоренко Олексій16.05.2004КДЮСШ-149,45656Беркут Н.П.
6Гук Віталій24.03.2005«Атлет»51,03653,41349Корецька С.М.
7Коваленко Артем28.10.2004«Атлет»50,93754,8441Корецька С.М.
8Царєгородцев Ярослав01.04.2004«Атлет»54,8451,72933Корецька С.М.
9Сядуро Микола31.08.2005КДЮСШ-151,82828Лисенко К.В.
10Москаленко Ярослав2007ОДЮСШ56,4053,999Масюк А.М.
11-12Гончар Вадим03.06.2005КДЮСШ-154,277Лисенко К.В.
11-12Силенко Сергій02.07.2004«Атлет»54,5555,127Вятиорець С.Є.

Середа С.С

13Полевиу Артем2005“Україна”54,555Кривоус Н.В.
14Снісаренко Микита2006ОДЮСШ55,500Масюк А.М.
15Горія Єгор2004ОДЮСШ55,700Масюк А.М.
16Барбаш Микита07.06.2004КДЮСШ-156,200Антонова В.Г.
17Коливан Микита22.07.2007КДЮСШ-156,800Красільник Т.С.
18Юркевич Денис21.03.2004Носівка57,600Бочок В.А.
19Вознюк Ілля22.03.2004ОДЮСШ58,400Масюк А.М.
20Лашко Назар19.02.2007КДЮСШ-158,900Красільник Т.С.
21Ролік Дмитро02.07.2004«Атлет»1,04,801.00,000Корецька С.М.
22Слиш Дмитро2005«Атлет»1,08,901.00,100Шульга О.П.
23Скороход Іван-2.01.2005КДЮСШ-11.01,500Антонова В.Г.
24Демченко Антон2009“Україна”1,06,701.04,500Лагункова Н.М., Кривоус Н.В..
25Слиш Микита2007«Атлет»1,07,901.08,400Шульга О.П.
600 м юнаки 2002-2003 р.н.
1Мельник Максим23.11.2002Носівка1,44,01861.45,2172358Бочок В.А.
2Мишко Ярослав03.04.2002“Україна”1,45,01741.46,3160334Філіпова В.І.
3Музика Микола17.03.2003КДЮСШ-11,48,21401.46,7155295Беркут Н.П.
4Мархай Яків20.07.2003Носівка1,44,7177177Бочок В.А.
5Ніколаєв Владислав2003КДЮСШ-11,45,2172172Антонова В.Г.
6Гречанюк Владислав27.02.2003КДЮСШ-11.47,6146146Антонова В.Г.
7Бутенко Олег27.02.2003КДЮСШ-12,02,0421.54,190132Антонова В.Г.
8Чалюк Максим25.11.2003«Атлет»2,12,342.06,22428Вятиорець С.Є.

Середа С.С

п/кУстинов Дмитро2001“Україна”2.02,0Мельник О.М.
п/кМироненко Костянтин1998КДЮСШ-11.31,7Красільник Т.С.
п/кЧернобай Микола07.02.2000ОДЮСШ1.32,7Масюк А.М.
п/кСнісаренко Максим16.04.2000ОДЮСШ1.33,0Масюк А.М.
п/кСлиш Олександр2000«Атлет»1.44,2Шульга О.П.
600 м юнаки 2004 р.н. і молодше
1Петренко Руслан11.08.2005КДЮСШ-11.57,07070Беркут Н.П.
2Стороженко Тихон05.05.2006КДЮСШ-12.03,53535Антонова В.Г.
3Казанін Матвій10.05.2007КДЮСШ-12.04,82929Беркут Н.П.
4Галушка Богдан06.03.2006КДЮСШ-12.08,61515Антонова В.Г.
5Капаров Микола19.05.2004КДЮСШ-12,13,033Беркут Н.П.
6Корнієнко Владислав03.09.2005«Атлет»2,25,602.18,700Корецька С.М.
7Іванов Євген15.07.2005«Атлет»2.25,200Корецька С.М.
8Ковтуненко Богдан2008“Україна”2.33,800Мельник О.М.
Довжина юнаки 2002-2003 р.н.
1Мирний Данило09.12.2002“Україна”5,132094,93172381Філіпова В.І.
2Сироватко Максим01.02.2003КДЮСШ-25,001854,80149334Шевчук О.Л.
3Мишко Ярослав03.04.2002“Україна”4,931724,55109281Філіпова В.І.
4Гавриленко Максим12.06.2003КДЮСШ-24,831544,64123277Шевчук О.Л.
5Грищенко Владислав2002“Україна”4,941744,3580254Мельник О.М.
6Сова Дмитро2002КДЮСШ-24,831544,4695249Хорт Т.М.
7Єрмольченко Єгор17.11.2002“Україна”5,22227227Плотіцини
8Попружний Тарас31.08.2002«Атлет»4,35804,3276156Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

9Музика Микола17.03.2003КДЮСШ-14,40874,1959146Беркут Н.П.
10Шумар Іван04.07.2003ОДЮСШ4,27694,2364133Луценко І.В.
11Ніколаєнко Кирило26.01.2002«Атлет»4,33773,9430107Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

12Коробко Богдан05.05.2002ОДЮСШ4,266868Луценко І.В.
13Зайченко Богдан26.11.2003КДЮСШ-14,155454Антонова В.Г.
14Биковець Олександр12.11.2002ОДЮСШ3,882424Порядіна В.В.
15Куценко Ярослав04.02.2003КДЮСШ-13,751212Єремейчук Л.П.
16Чалюк Максим25.11.2003«Атлет»3,6766Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

17Позняк Максим2003“Україна”3,5500Філіпова В.І.
18Мулач Іван2003“Україна”3,4800Мельник О.М.
19Яценко Іван21.08.2003“Україна”3,4700Філіпова В.І.
20Кирик Донат18.11.2003КДЮСШ-13,3600Антонова В.Г.
21Баклан В’ячеслав2002КДЮСШ-13,3200Беркут Н.П.
22Кущан Павло29.06.2003КДЮСШ-1хх00
п/кКосовський Денис20.11.2001КДЮСШ-14,52Беркут Н.П.
п/кПаляниця Олександр1998ОДЮСШххМасюк А.М.
Довжина юнаки 2004 р.н. і молодше
1Касян Богдан01.01.2004Носівка4,38844,1655139Бочок В.А.
2Бабушкін Олександр2005“Україна”4,34794,0340119Кривоус Н.В.
3Петренко Руслан11.08.2005КДЮСШ-14,24654,0643108Беркут Н.П.
4Гончар Вадим03.06.2005КДЮСШ-13,77143,872337Лисенко К.В.
5Іцко Дмитро12.05.2004“Україна”3,6653,882429Філіпова В.І.
6Чумак Вадим13.04.2005«Атлет»3,922828Корецька С.М.
7Глушенок Ілля07.01.04КДЮСШ-13,801717Антонова В.Г.
8Царєгородцев Ярослав01.04.2004«Атлет»3,7210хх010Корецька С.М.
9Сидоренко Олексій16.05.2004КДЮСШ-13,6877Беркут Н.П.
10-11Коваленко Артем28.10.2004«Атлет»3,4303,6333Корецька С.М.
10-11Дяченко Мирослав14.11.2006ЗОШ № 183,6233Дудко Т.А.
12Малюга Дмитро2005“Україна”3,6011Мельник О.М.
13Іванов Євген2004«Атлет»3,5503,4400Корецька С.М.
14-16Масоновець Максим2004«Україна3,5300Філіпова В.І.
14-16Дмитрук Андрій16.12.2004«Атлет»3,5300Корецька С.М.
14-16Сядуро Микола31.08.2005КДЮСШ-13,4503,5300Лисенко К.В.
17Шкурський Андрій2004“Україна”3,5000Кривоус Н.В.
18-19Ролік Дмитро02.07.2004«Атлет»3,4902,9700Корецька С.М.
18-19Комаров Микола19.05.2004КДЮСШ-13,4503,4900Беркут Н.П.
20-21Торія Єгор2004ОДЮСШ3,4603,4300Масюк А.М.
20-21Гудков Кирило04.04.2004КДЮСШ-13,4600Єремейчук Л.П.
22Москаленко Ярослав2007ОДЮСШ3,0403,4500Масюк А.М.
23Барковський Артем25.02.2005“Україна”3,3803,2000Плотіцини
24Билюба Артем2005“Україна”3,370Мельник О.М.
25-26Казанін Матвій10.05.2007КДЮСШ-13,3403,0500Беркут Н.П.
25-26Корнієнко Владислав03.09.2005«Атлет»3,3403,2400Корецька С.М.
27Вознюк Ілля22.09.2004ОДЮСШ3,300Масюк А.М.
28Слісаренко Микита2006ОДЮСШ3,2903,1900Масюк А.М.
29Гайдай Антон21.07.2007КДЮСШ-13,2800Красільник Т.С.
30Коливан Микита22.07.2007КДЮСШ-13,2603,2700Красільник Т.С.
31Рак Денис15.11.2005КДЮСШ-13,2503,0700Красільник Т.С.
32Буренок Павло29.07.2005«Атлет»3,2402,9200Корецька С.М.
33Силенко Сергій02.07.2004«Атлет»2,8603,2200Вятиорець С.Є.

Середа С.С

34Гук Віталій24.03.2005«Атлет»3,0303,2000Корецька С.М.
35Примаченко Іван11.09.2006КДЮСШ-13,1400Красільник Т.С.
36Галушка Богдана06.03.2006КДЮСШ-13,1100Антонова В.Г.
37Бондар Кирило05.07.2007“Україна”3,080Філіпова В.І.
3Барбаш Микита07.06.2004КДЮСШ-13,0600Антонова В.Г.
39-40Давиденко Максим10.09.2004КДЮСШ-13,0500Антонова В.Г.
39-40Буровець Кирило26.11.2006“Україна”3,0500Філіпова В.І.
41-43Дубатовк Дмитро2006КДЮСШ-13,0200Красільник Т.С.
41-43Лашко Назар19.02.2007КДЮСШ-13,0202,9800Красільник Т.С.
41-43Долішний Максим31.07.2005КДЮСШ-13,0200Антонова В.Г.
44Малишенко Сергій09.05.2008КДЮСШ-12,9600Лисенко К.В.
45Летошко Олександр10.03.2008КДЮСШ-12,9402,7600Лисенко К.В.
46Демченко Антон2009“Україна”2,880Кривоус Н.В.
47-48Пікуль Дмитро03.12.2005КДЮСШ-12,8600Антонова В.Г.
47-48Абакуменко Микита01.08.2006«Атлет»2,8600Вятиорець С.Є.

Середа С.С

49Коломієць Олександр27.08.2005«Атлет»2,8100Корецька С.М.
50Бреус Максим06.02.2005«Атлет»2,8000Корецька С.М.
51-52Шевченко Олексій18.02.2005«Атлет»2,7800Корецька С.М.
51-52Желдак Микита05.04.2008“Україна”2,7800Філіпова В.І.
53Пономаренко Денис16.02.2008«Атлет»2,7500Філіпова В.І.
54Долішний Іван19.06.2007КДЮСШ-12,7200Антонова В.Г.
55Стороженко Тихон05.05.2006КДЮСШ-12,6902,1200Антонова В.Г.
56Тищенко Олександр2007«Атлет»2,6700Корецька С.М.
57Пінчук Микита2007КДЮСШ-22,5800Хорт Т.М.
58Тригуб Максим29.06.2008КДЮСШ-12,4300Лисенко К.В.
п/кВовковницький Дмитро02.12.2006КДЮСШ-1ххКрасільник Т.С.
п/кРадовський Роман10.05.2007КДЮСШ-1ххКрасільник Т.С.
п/кКорж Микита19.08.2007КДЮСШ-1хх1,78Лисенко К.В.
п/кДробишев Артем17.03.2008“Україна”ххФіліпова В.І.
60 м дівчата 2002-2003 р.н.
1Буряк Лілія11.03.2003«Атлет»8,2

Ф-8,1

4738,0

Ф-8,0

507980Шульга О.П.
2Онісиле Катерина17.03.2002“Україна”8,8

Ф-8,7

3128,6

Ф-8,5

359671Плотіцини
3-5Мітькіна Вероніка26.09.2002“Україна”8,7

Ф-8,6

3358,8291626Плотіцини
3-5Лемеш Анастасія11.11.2002“Україна”8,8

Ф-8,8

2918,6

Ф-8,6

335626Плотіцини
3-5Дворніченко Яна2003«Атлет»8,8

Ф-8,8

2918,8

Ф-8,6

335626Шульга О.П.
6Рябчун Анастасія15.08.2003Корюківка8,8

Ф-9,0

2528,8

Ф-8,5

359611Лисік Р.Г.
7-8Бондар Ангеліна14.07.2003КДЮСШ-19,0

Ф-9,1

2359,0252487Беркут Н.П.
7-8Авраменко Анна10.09.2003ОДЮСШ9,12358,7

Ф-9,0

252487Синявська Ю.Г.
9Маслак Анастасія2003“Україна”9,22189,0252470Плотіцини
10Грищенко Карина29.03.2003ОДЮСШ9,41889,2218406Синявська Ю.Г.
11Філон Марія21.09.2002ОДЮСШ9,32029,3202404Синявська Ю.Г.
12Крупка Анна20.09.2003«Атлет»9,41889,4188376Шульга О.П.
13Ковбаса Катерина09.05.2002КДЮСШ-29,61619,4188349Шевчук О.Л.
14Кругол Анна21.11.2003“Україна”9,81379,6161298Філіпова В.І.
15Ващенко Дарина03.07.2003КДЮСШ-19,81379,1235272Беркут Н.П.
16-18Прочухан Юлія25.04.2002“Україна”9,813710,0115252Плотіцини
16-18Замашкіна Карина21.03.2003КДЮСШ-19,813710,0115252Беркут Н.П.
16-18Сушкова Анастасія08.07.2002ОДЮСШ10,01159,8137252Синявська Ю.Г.
19-20Ларченко Аліна24.11.2002«Атлет»9,0

Ф-9,1

235235Вятиорець С.Є.

Середа С.С

19-20Чугай Єлизавета31.10.2003«Атлет»9,1235235Шульга О.П.
21Грось Єва30.07.2003Корюківка9,3202202Лисік Р.Г.
22-23Остапенко Дар’я11.11.2002“Україна”9,5174174Філіпова В.І.
22-23Ніжинець Анна02.01.2003КДЮСШ-19,5174174Беркут Н.П.
24Тарусова Карина“Україна”10,47910,388167Філіпова В.І.
25Жукотська Анастасія21.05.2003“Україна”9,6161161Філіпова В.І.
26Бузіян Анастасія14.03.2003Корюківка9,7148148Лисік Р.Г.
27Сіманова Анжеліка17.02.2002«Атлет»9,8137137Вятиорець С.Є.

Середа С.С

28Стось Валерія01.12.2003«Атлет»9,9126126Корецька С.М.
29Грязна Анастасія14.02.2003«Атлет»10,0115115Шульга О.П.
30-31Давиденко Світлана14.03.2003КДЮСШ-110,1106106Антонова В.Г.
30-31Брезгун Ольга14.06.2003«Атлет»10,1106106Корецька С.М.
32Вовкогон Діана06.06.2002КДЮСШ-110,38888Єремейчук Л.П.
33Бакеєва Катерина11.12.2002«Атлет»10,47979Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

34Бірюк Анастасія19.03.2003КДЮСШ-110,57272Беркут Н.П.
35Дяченко Олександра12.07.2007КДЮСШ-110,66464Антонова В.Г.
36Полив’яна Анна06.09.2002“Україна”10,85151Плотіцини
п/кСтецькова Тетяна09.03.2000КДЮСШ-18,38,3Красільник Т.С.
п/кКартак Валерія10.01.2001«Атлет»8,9Шульга О.П.
п/кЛебідь Дар’я12.02.2001“Україна”9,79,9Філіпова В.І.
п/кСавеко Аліна06.11.2001КДЮСШ-110,8Антонова В.Г.
60 м дівчата 2004 р.н. і молодше
1Копитько Анастасія21.03.2004«Атлет»9,1

Ф-8,9

2718,8

Ф-8,7

312583Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

2Красільник Віолетта02.05.2005КДЮСШ-18,8

Ф-8,8

2919,2

Ф-9,3

202493Красільник Т.С.
3Тонконог Діана09.10.2004Носівка9,0

Ф-9,0

2529,0

Ф-9,1

235487Бочок В.А.
4Красножон Софія13.10.2004«Атлет»9,3

Ф-9,2

2189,0

Ф-9,0

252470Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

5Примаченко Анастасія04.02.2004КДЮСШ-19,1

Ф-9,2

2189,1

Ф-9,1

235453Красільник Т.С.
6Каракостантиніва Вероніка26.07.2006КДЮСШ-29,61619,4188349Шевчук О.Л.
7Медведєва Діана11.04.2006КДЮСШ-29,81379,4188325Шевчук О.Л.
8-9Бишек Ксенія04.02.2005КДЮСШ-19,6

Ф-9,6

1619,6161322Антонова В.Г.
8-9Коршек Анастасія11.04.2005КДЮСШ-29,71489,5174322Шевчук О.Л.
10Писанка Дар’я04.02.2004“Україна”9,61619,8137298Філіпова В.І.
11Бендик Богдана2004КДЮСШ-29,71489,7148296Шевчук О.Л.
12Мироненко Карина2004«Атлет»9,81379,7148285Шульга О.П.
13Жембас Лілія28.06.2004Носівка9,714810,0115263Бочок В.А.
14Кірієнко Анастасія01.09.2004“Україна”10,011510,0115230Філіпова В.І.
15Мозгова Ангеліна10.02.2006«Атлет»10,4799,7148227Корецька С.М.
16Никифоренко Альона13.05.2004КорюківкаDNF09,1

Ф-9,2

218218Сахута А.О.
17Лисенко Тетяна26.02.2004КДЮСШ-110,011510,296211Єремейчук Л.П.
18Жданова Валерія26.08.2005КДЮСШ-110,110610,296202Красільник Т.С.
19Мельник Ірина19.07.2004КДЮСШ-110,38810,388176Єремейчук Л.П.
20Тищенко Карина22.09.2005«Атлет»10,57210,296168Корецька С.М.
21-24Шаміна Вікторія12.01.2004Корюківка9,6161161Лисік Р.Г.
21-24Лебедь Олена2005“Україна”9,6161161Кривоус Н.В.
21-24Мезенцева Анастасія04.02.2005«Атлет»9,6161161Корецька С.М.
21-24Перерва Марія11.01.2005ОДЮСШ9,6161161Масюк А.М.
25-29Тарасенко Марія11.04.2004Носівка9,5

Ф-9,7

148148Бочок В.А.
25-29Величко Марія11.03.2004“Україна”9,2

Ф-9,7

148148Філіпова В.І.
25-29Соловйова Дар’я21.11.2004«Атлет»9,7148148Шульга О.П.
25-29Нечипоренко Дар’я08.03.2005“Україна”9,7148148Плотіцини
25-29Борисенко Софія28.12.2000“Україна”9,7148148Філіпова В.І.
30Коваленко Юлія2006“Україна”10,47910,757136Лагункова Н.М.
31-33Протченко Дар’я25.11.2004КДЮСШ-19,9126126Лисенко К.В.
31-33Соловйова Дар;я21.11.2004«Атлет»9,9126126Шульга О.П.
31-33Дяченко Олександра12.07.2007КДЮСШ-19,9126126Антонова В.Г.
34Буровець Тетяна25.01.2006“Україна”10,66410,757121Філіпова В.І.
35-36Дзюба Марія03.07.2005КДЮСШ-110,0115115Антонова В.Г.
35-36Бобир Марія27.07.2004КДЮСШ-110,0115115Єремейчук Л.П.
37Крищенко Ольга19.07.2004КДЮСШ-110,94510,664109Єремейчук Л.П.
38-39Мельник Анастасія2006“Україна”10,1106106Мельник О.М.
38-39Кожем’яко Світлана2004“Україна”10,1106106Кривоус Н.В.
40-42Дудко Наталія09.01.2008ЗОШ № 1810,29696Дудко Т.А.
40-42Пономаренко Анна26.04.2004ОДЮСШ10,29696Масюк А.М.
40-42Нестеренко Анна2009“Україна”10,94510,85196Кривоус Н.В.
43Середа Софія22.11.2007«Атлет»11,03910,85190Вятиорець С.Є.

Середа С.С

44-45Андреєва Вікторія06.02.2004КДЮСШ-110,47979Єремейчук Л.П.
44-45Пожилова Вікторія2004КДЮСШ-210,47979Шевчук О.Л.
46-47Ілляш Аліна19.09.2006Носівка10,57272Бочок В.А.
46-47Самсонова Анна2007КДЮСШ-210,57272Хорт Т.М.
48-52Жембас Олександра21.03.2006Носівка10,75757Бочок В.А.
48-52Радіонова Вікторія13.06.2005«Атлет»10,75757Корецька С.М.
48-52Єременко Марія26.02.2006ЗОШ № 1810,75757Дудко Т.А.
49-52Седневець Вікторія21.12.2004«Атлет»11,32411,13357Корецька С.М.
48-52Коваленко Софія05.10.2007“Україна”10,75757Філіпова В.І.
53-54Миткевич Ксенія28.07.2007ЗОШ № 1810,85151Дудко Т.А.
53-54Пригаро Вікторія06.09.2005«Атлет»10,85151Корецька С.М.
55Бойко Софія13.08.2008“Україна”11,41911,22847Філіпова В.І.
56Фесюн Лілія13.11.2005«Атлет»10,94545Корецька С.М.
57Обабко Людмила18.02.2006«Атлет»11,51511,22843Вятиорець С.Є.

Середа С.С

58Недобой Юлія18.05.2007“Україна”11,32411,51539Філіпова В.І.
59Петрачова Катерина28.06.2008КДЮСШ-111,51511,51530Лисенко К.В.
60Ковеза Дар’я03.02.2007«Атлет»11,22828Корецька С.М.
61Германович Ірина16.06.2006КДЮСШ-111,32424Антонова В.Г.
62Карпенок Поліна23.08.2005«Атлет»11,41919Корецька С.М.
63-65Мостоша Анастасія13.07.2004КДЮСШ-111,61111Єремейчук Л.П.
63-65Алефіренко Єлизавета2008КДЮСШ-211,61111Хорт Т.М.
63-65Комаровська Валерія27.12.2004«Атлет»11,61111Корецька С.М.
66Поклад Вероніка09.07.2006«Атлет»11,788Корецька С.М.
67Неізвєстна Анастасія09.07.2004КДЮСШ-111,8512,405Єремейчук Л.П.
68-69Патук Варвара23.03.2008КДЮСШ-112,100Антонова В.Г.
68-69Миткевич Ксенія28.07.2007ЗОШ № 1812,100Дудко Т.А.
70Біла Дар’я19.06.2007ЗОШ № 1812,600Дудко Т.А.
300 м дівчата 2002-2003 р.н.
1Онісиле Катерина17.03.2002“Україна”50,523447,4318552Плотіцини
2Грищенко Карина29.03.2003ОДЮСШ52,319553,0181376Синявська Ю.Г.
3Крупка Анна29.09.2003«Атлет»53,018153,7168349Шульга О.П.
4Дворніченко Яна20.07.2003«Атлет»48,4289289Шульга О.П.
5Філон Марія21.09.2002ОДЮСШ55,813255,9131263Синявська Ю.Г.
6Ващенко Дар’я03.07.2003КДЮСШ-149,7254254Беркут Н.П.
7Ларченко Аліна24.11.2002«Атлет»51,4214214Вятиорець С.Є.

Середа С.С

8Рябчун Анастасія15.08.2003Корюківка52,1199199Лисік Р.І.
9Сушкова Анастасія08.07.2002ОДЮСШ58,59557,9103198Синявська Ю.Г.
10Гавсієвич Єлизавета2002“Україна”53,8166166Кривоус Н.В.
11Замашкіна Карина21.03.2003КДЮСШ-157,11131.02,751164Беркут Н.П.
12Лемеш Анастасія11.11.2002“Україна”54,1160160Плотіцини
13Грязна Анастасія14.02.2003«Атлет»54,7150150Шульга О.П.
14Ковбаса Катерина09.05.2002КДЮСШ-255,1144144Шевчук О.Л.
15Сіманова Анжеліка17.02.2002«Атлет»57,8104104Вятиорець С.Є.

Середа С.С

16Бакеєва Катерина11.12.2002«Атлет»1.02,35454Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

п/кСтецкова Тетяна09.03.2000КДЮСШ-145,9Красільник Т.С.
300 м дівчата 2004 р.н. і молодше
1Тонконог Діана09.10.2004Носівка49,525949,2267526Бочок В.А.
2Красножон Софія13.10.2004«Атлет»52,020151,5211412Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

3Мироненко Карина07.07.2004«Атлет»54,914754,0162309Шульга О.П.
4Каракостантиніва Вероніка26.07.2006КДЮСШ-255,413954,7150289Шевчук О.Л.
5Жембас Лілія28.06.2004Носівка55,413955,7134273Бочок В.А.
6Медведєва Діана11.04.2006КДЮСШ-256,911654,6152268Шевчук О.Л.
7Примаченко Анастасія04.02.2004КДЮСШ -149,5259259Красільник Т.С.
8Коршек Анастасія11.04.2005КДЮСШ-256,312556,4123248Шевчук О.Л.
9Мозгова Ангеліна10.02.2006«Атлет»57,211255,9131243Корецька С.М.
10-11Лебедь Олена2005“Україна”52,4193193Кривоус Н.В.
10-11Коваленко Юлія2006“Україна”57,810459,089193Лагункова Н.М.
12Никифоренко Альона13.05.2004Корюківка53,0181181Сахута А.О.
13Тарасенко Марія11.04.2004Носівка54,2159159Бочок В.А.
14Дзюба Марія03.07.2005КДЮСШ -157,8104104Антонова В.Г.
15Бишек Ксенія04.02.2005КДЮСШ -157,9103103Антонова В.Г.
16-17Дудко Наталія09.01.2008ЗОШ № 1859,08989Дудко Т.А.
16-17Бендик Богдана2004КДЮСШ-259,08989Шевчук О.Л.
18-19Ілляш Аліна19.09.2006Носівка59,28787Бочок В.А.
18-19Перерва Марія11.01.2005ОДЮСШ59,28787Масюк А.М.
20Обабко Людмила18.02.2006Носівка1,02,8501.05,52979Бочок В.А.
21Соловйова Дар’я21.11.2004«Атлет»1.00,57272Шульга О.П.
22Тищенко Карина22.09.2005«Атлет»1.02,65252Корецька С.М.
23Пожилова Валерія2004КДЮСШ-21,02,94949Шевчук О.Л.
24Нестеренко Анна2009“Україна”1.03,14747Кривоус Н.В.
25Середа Софія22.11.2007«Атлет»1,09,371.06,62128Вятиорець С.Є.

Середа С.С

26Пономаренко Анна26.04.2004ОДЮСШ1.05,92626Масюк А.М.
27Седневець Вікторія21.12.2004«Атлет»1.07,91414Корецька С.М.
28Ковеза Дар’я2007«Атлет»1,10,333Корецька С.М.
29Германович Ірина16.06.2006КДЮСШ -11.12,30Антонова В.Г.
Біг 600м дівчата 2002-2003 р.н.
1Дворніченко Яна20.07.2006«Атлет»1,51,53622.00,0259621Шульга О.П.
2Авраменко Анна10.09.2003ОДЮСШ2,02,42352.03,4225460Синявська Ю.Г.
3-4Чугай Єлизавета31.10.2003«Атлет»2,03,72222.04,9212434Шульга О.П.
3-4Вінниченко Анастасія06.01.2002КДЮСШ-12,03,92212.04,8212434Антонова В.Г.
5Рябчун Анастасія15.08.2003Корюківка2,06,2200200Лисік Ю.Г.
6Жукотська Анастасія03.04.2003“Україна”2.13,4146146Філіпова В.І.
7Остапенко Дар’я11.11.2002“Україна”2.21,69898Філіпова В.І.
8Замошкіна Карина21.03.2003КДЮСШ-12.32,35151Беркут Н.П.
Біг 600м дівчата 2004 р.н. та молодші
1Копитько Анастасія21.03.2004«Атлет»1,50,83721.55,6308680Вятиорець С.Є.

Середа С.С

2Лугіна Вікторія2005“Україна”1,58,42761.59,7262538Лагункова Н.М.
3Ткаченко Анна2007“Україна”2,02,92302.02,5234464Кривоус Н.В.
4Дмитренко Аліна2006“Україна”2,17,11232.11,6158281Кривоус Н.В.
5Никифоренко Альона13.05.2004Корюківка2,12,5152152Сахута А.О.
6Соловйова Дар’я21.11.2004«Атлет»2,21,1100100Шульга О.П.
7Дзюба Марія03.07.2005КДЮСШ-12,29,36363Антонова В.Г.
8Мезенцева Анастасія04.02.2005«Атлет»DNF00Корецька С.М.
Довжина дівчата 2002-2003 р.н.
1Буряк Лілія11.03.2003«Атлет»5,033964,49250646Шульга О.П.
2Рябчун Анастасія15.08.2003Корюківка4,512554,41230,7485,7Лисік Р.Г.
3Бондар Ангеліна14.07.2003КДЮСШ-14,251953,94132327Беркут Н.П.
4Філон Марія21.09.2002ОДЮСШ3,841133,6073186Синявська Ю.Г.
5Лемеш Анастасія11.11.2002“Україна”4,15173173Плотіцини
6Грось Єва30.07.2003Корюківка4,08159159Лисік Р.Г.
7Авраменко Анна10.09.2003ОДЮСШ3,75983,4044142Синявська Ю.Г.
8Гавсієвич  Єлизавета2002“Україна”3,97137137Кривоус Н.В.
9Онісиле Катерина2002“Україна”3,92128128Плотіцини
10Маслак Анастасія2003“Україна”хх03,81108108Плотіцини
11Ващенко Дарина03.07.2003КДЮСШ-13,668383Беркут Н.П.
12Ніжинець Анна02.01.2003КДЮСШ-13,647979Беркут Н.П.
13Бузіян Анастасія14.03.2003Корюківка3,637878Лисік Р.Г.
14Кругол Анна21.11.2003“Україна”3,597171Філіпова В.І.
15Жукотська Анастасія21.05.2003“Україна”3,414545Філіпова В.І.
16Сушкова Анастасія08.07.2002ОДЮСШ3,31323,121244Синявська Ю.Г.
17Грищенко Карина29.03.2003ОДЮСШ3,394343Синявська Ю.Г.
18Замашкіна Карина21.03.2003КДЮСШ-12,9003,353838Беркут Н.П.
19Прочухан Юлія25.04.2002“Україна”3,252525Плотіцини
20Бірюк Анастасія19.03.2003КДЮСШ-13,222222Беркут Н.П.
21Стось Валерія01.12.2003«Атлет»3,101010Корецька С.М.
22Брезгун Ольга14.06.2003«Атлет»3,0344Корецька С.М.
23Бакеєва Катерина11.12.2002«Атлет»2,9000Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

24Остапенко Дар’я11.11.2002“Україна”2,8300Філіпова В.І.
Довжина дівчата 2004 р.н. і молодше
1Копитько Анастасія21.03.2004«Атлет»3,94132132Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

2Перерва Марія11.01.2005ОДЮСШ3,84113113Масюк А.М.
3Примаченко Анастасія04.02.2004КДЮСШ-13,77101101Красільник Т.С.
4Мозгова Ангеліна10.02.2006«Атлет»3,698787Корецька С.М.
5Красільник Віолетта02.05.2005КДЮСШ-13,627676Красільник Т.С.
6-7Никифоренко Альона13.05.2004Корюківка3,505858Сахута А.О.
6-7Мезенцева Анастасія04.02.2005«Атлет»3,505858Корецька С.М.
8Мельник Анастасія2006“Україна”3,475454Мельник О.М.
9Тищенко Карина22.09.2005«Атлет»3,202020Корецька С.М.
10Бишек Ксенія04.02.2005КДЮСШ-13,141414Антонова В.Г.
11Буровець Тетяна2004“Україна”3,0233Філіпова В.Г.
12Писанка Дар’я04.02.2004“Україна”2,8800Філіпова В.Г.
13Обабко Людмила18.02.2006«Атлет»2,8000Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

14Недобой Юлія18.05.2007“Україна”2,5300Філіпова В.Г.
15Крищенко Ольга24.07.2004КДЮСШ-12,5200Єремейчук Л.П.
16Бондаренко Марія20.10.2007“Україна”2,5200Філіпова В.Г.
17Петрачова Катерина28.06.2008КДЮСШ-12,4800Лисенко К.В.
18Седневець Вікторія21.12.2004«Атлет»2,4000Корецька С.М.
19Бойко Софія13.08.2008“Україна”2,3600Філіпова В.Г.
20Мельник Ірина19.07.2004КДЮСШ-12,2800Єремейчук Л.П.
21Пономаренко Анна26.04.2004ОДЮСШхх00Масюк А.М.
22Красножон Софія13.10.2004«Атлет»хх00Вятиорець С.Є.

Середа С.С.

 

Головний суддя змагань                                                                 В.Г. Антонова

Секретар                                                                                          Т.С. Красільник

 

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment