ПРОТОКОЛ

відкритого чемпіонату м. Чернігова з легкоатлетичного двоборства

серед юнаків та дівчат 2008-2009 рр.н., 2010 р.н. та молодші

 

20.10.2021 року 

м. Чернігів ДП «ОНСЦ «Чернігів»

Результати (скачати)

 

 

Місце

 

Прізвище, ім я

Дата народження 

 

ДЮСШ

 

   

Сума очок

 

Прізвище, І.П. тренера

Рез-т, секОчкиРез-т, сек, мОчки
Дівчата 2008-2009 рр.н.  біг 60 м + 300 мбіг 60мбіг 300м 
1Мірошниченко Єлізавета02.01.2009Корюківська ДЮСШ8.438550.4237622Сахута А.О.
2Маринченко Вікторія30.09.2008КДЮСШ-28.731249.8251563Беркут Н.П.
3Милейко Анастасія05.10.2009КДЮСШ-29.123551.1220455Беркут Н.П., Святенко В.І.
4Задорожня Віталіна29.09.2008КДЮСШ-29.320254.7150352Плиско Н.М.
5Свириденко Людмила17.07.2008ДЮСШ «Атлет»9.517454.9147321Шульга Є.А.
6Кучерява Настя2009КДЮСШ-29.517455.3140314Шевчук О.Л.
7Кордик Крістіна30.09.2008ДЮСШ «Атлет»9.320257.4109311Корецька С.М.
8Лось Аріанна18.08.2009ДЮСШ «Україна»9.418857.9103291Хорева О.А.
9Краснюк Дар’я16.03.2009КДЮСШ-29.81371.00.374211Беркут Н.П.
10Донець Кіра17.03.2009ДЮСШ «Атлет»10.38859.682170Дворников А.В., Шульга Є.А.
п/кПилипенко Катерина04.08.2007ДЮСШ «Україна»8.953.9 Філіпова В.І.
Дівчата 2010 р.н. та мол.  біг 60 м + 300 мбіг 60мбіг 300м 
1Пантелюх Валерія07.04.2010КДЮСШ-210.01151.00.078193Антонова В.Г.
2Васіна Дар’я01.02.2010КДЮСШ-210.11061.00.671177Беркут Н.П.
3Мірошник Софія08.01.2012ДЮСШ «Атлет»10.11061.00.869175Корецька С.М.
4Барбаш Анна16.02.2012ДЮСШ «Атлет»10.11061.01.562168Дворников А.В., Шульга Є.А.
5Баглай Карина15.11.2012Корюківська ДЮСШ10.3881.00.968156Сахута А.О.
6Бродар Олександра23.09.2010ДЮСШ «Україна»10.5721.01.958130Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
7Хан Аліса27.07.2011КДЮСШ-210.5721.03.941113Антонова В.Г.
8Царенко Евеліна05.06.2012Корюківська ДЮСШ10.5721.04.139111Сахута А.О.
9Бабак Анна01.09.2011КДЮСШ-210.6641.03.246110Беркут Н.П.
10Милейко Єва10.03.2013КДЮСШ-211.0391.07.81453Беркут Н.П.
11Підгайна Поліна07.06.2012ДЮСШ «Україна»11.3241.09.8428Хорева О.А.
Дівчата 2008-2009 рр.н.  біг 60 м + 600 мбіг 60мбіг 600м 
1Дудко Наталія09.01.2008КДЮСШ-28.43851.46.5440825Беркут Н.П., Святенко В.І
2Тимошенко Софія19.06.2008ДЮСШ «Україна»8.82912.00.9250541Хорева О.А.
3Шолупець Влада04.03.2008КДЮСШ-29.02522.14.7137389Плиско Н.М.
4Ромащенко Карина06.12.2008ДЮСШ «Атлет»9.32022.14.9136338Шульга О.П.
5Денисенко Катерина2009ДЮСШ «Україна»9.51742.15.2142316Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
6Шаповал Юлія22.09.2008ДЮСШ «Атлет»9.71482.15.1135283Шульга О.П.
7Гойса Марія02.09.2008ДЮСШ «Атлет»9.71482.15.0136284Шульга О.П.
8Бурлова Марія23.04.2008ДЮСШ «Атлет»9.81372.16.1129266Шульга О.П.
Дівчата 2010 р.н. та мол.  біг 60 м + 600 мбіг 60мбіг 600м 
1Сміян Анна2010ДЮСШ «Україна»10.5722.19.9107179Хорева О.А.
2Петренко Діана07.08.2012ДЮСШ «Україна»10.9452.22.593138Хорева О.А.
3Горнюк Діана2012ДЮСШ «Україна»11.1332.23.986119Хорева О.А.

 

 

Дівчата 2008-2009рр.н.  біг 60 м + стрибок у довжину

 

біг 60м

стрибок у довжину 
1Никифоренко Катерина07.12.2008Корюківська ДЮСШ8.43854.24193578Лисік Р.Г.
2Титенок Аліна03.05.2008ОДЮСШ з ол.видів8.63354.26197532Луценко В.В.
3Шведунова Євгенія16.01.2008КДЮСШ-28.53583.94132490Беркут Н.П., Святенко В.І
4Євменова Тетяна2009Корюківська ДЮСШ8.82914.23190481Авраменко Т.О.
5Павленко Діана12.03.2008ДЮСШ «Атлет»8.43853.5565450Шульга Є.А.
6Слободська Єлізавета10.06.2009КДЮСШ-29.12353.6784319Антонова В.Г.
7Бугай Анастасія03.05.2008КДЮСШ-29.12353.5565300Антонова В.Г.
8Падалка Вероніка22.09.2008ДЮСШ «Україна»9.51743.2728202Рябов В.В.
9Ткаченко Марина19.09.2009КДЮСШ-29.41883.077195Красільник Т.С.
10Єдомаха Вероніка17.09.2009ДЮСШ «Атлет»10.01153.5058173Дворников А.В., Шульга Є.А.
11Леоненко Аліса2009КДЮСШ-29.91262.870126Петухова О.В.
12Неділя Яна24.06.2008КДЮСШ-210.3883.1212100Беркут Н.П.
13Рябович Яна25.08.2009ДЮСШ «Україна»10.3882.72088Філіпова В.І.
14Желдак Софія2009КДЮСШ-210.5722.96072Красільник Т.С.
15Бабенко Вікторія20.07.2008ДЮСШ «Атлет»10.6642.90064Шульга О.П.
16Лозинська Олександра16.08.2009ДЮСШ «Україна»10.945ххх045Філіпова В.І.
17Голуб Христина13.06.2009ДЮСШ «Атлет»11.1332.45033Корецька С.М.
18Грідіна Людмила07.04.2009ДЮСШ «Атлет»11.932.3603Корецька С.М.
19Селищева Анна22.08.2008ДЮСШ «Атлет»11.93ххх03Шульга О.П.
 

Дівчата 2010 р.н. та мол.  біг 60 м + стрибок у довжину

 

біг 60м

стрибок у довжину 
1Лазарєва Єлізавета12.04.2010Корюківська ДЮСШ   9.4   1883.3436224Лисік Р.Г.
2Ушак Каріна05.10.2010КДЮСШ-29.61613.4145206Беркут Н.П.
3Крись Анастасія30.04.2010КДЮСШ-29.81373.2626163Антонова В.Г.
4Желдак Аліна10.10.2011КДЮСШ-29.81372.300137Красільник Т.С.
5Коливан Вікторія29.03.2010КДЮСШ-210.01153.1818133Красільник Т.С.
6Березинець Вероніка01.06.2011КДЮСШ-210.01152.810115Беркут Н.П.
7Мекшун Софія14.10.2010ДЮСШ «Атлет»10.2963.1010106Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
8Орда Софія18.10.2011ДЮСШ «Україна»10.2962.36096Філіпова В.І.
  9-10Каптюр Аня2010КДЮСШ-210.4792.72079Романенко В.О.
9-10Бояджян Нана17.12.2010ДЮСШ «Атлет»10.4792.51079Шульга Є.А.
11-12Пацюк Віка01.09.2011КДЮСШ-210.5722.89072Беркут Н.П.
11-12Денисенко Ліза11.06.2010КДЮСШ-210.5722.74072Красільник Т.С.
13Скороход Катя04.03.2011КДЮСШ-210.7572.58057Красільник Т.С.
14Єременко Поліна24.06.2012Корюківська ДЮСШ10.8512.69051Лисік Р.Г.
15Раєвська Олена11.06.2012ДЮСШ «Україна»10.9452.28045Філіпова В.І.
16-17Лацина Ліза06.09.2010КДЮСШ-211.0392.66039Беркут Н.П.
16-17Грищенко Вікторія2011КДЮСШ-211.0392.20039Петухова О.В.
18-19Рубан Ліза2013КДЮСШ-211.4192.16019Романенко В.О.
18-19Насінник Маргарита2013КДЮСШ-211.4192.04019Романенко В.О.
20Рожок Ангеліна09.09.2011КДЮСШ-211.6112.50011Беркут Н.П.
21Вінниченко Ліна2010КДЮСШ-211.782.0608Романенко В.О.
22Деркач Софія2011КДЮСШ-212.202.1300Петухова О.В.
Юнаки 2008-2009 рр.н.  біг 60 м + 300 мбіг 60мбіг 300м 
1Жменьковський Роман14.06.2008Корюківська ДЮСШ7.533843.1188526Сахута А.О.
2Дробишев Артем17.03.2008ДЮСШ «Україна»8.117544.8142317Філіпова В.І.
3Пінчук Сергій24.03.2008КДЮСШ-28.215644.3155311Беркут Н.П., Святенко В.І
4Демченко Антон02.05.2009ДЮСШ «Україна»8.412247.684206Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
5Заляза Кирило08.09.2009ДЮСШ «Україна»8.69351.234127Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
6Семирозум Єгор21.03.2009ДЮСШ «Атлет»8.95849.950108Дворников А.В.
7Биковець Юрій06.05.2009КДЮСШ-28.86953.21584Шевчук О.Л.
8Ховдій Ілля11.05.2009Корюківська ДЮСШ9.51257.5012Сахута А.О.
9Ковдик Сергій2009Корюківська ДЮСШ10.001.02.000Сахута А.О.
10Заєць Остап19.08.2009КДЮСШ-211.50DNS Красільник Т.С.
п/кМитус Леонід10.05.2007Чернігів9.055.9 Філіпова В.І.
Юнаки 2010 р.н. та мол.  біг 60 м + 300 мбіг 60мбіг 300м 
1Шимко Ярослав18.09.2010КДЮСШ-28.95854.7462Антонова В.Г.
2Єдомаха Владислав31.08.2011ДЮСШ «Атлет»9.32454.0933Дворников А.В.
3Раєвський Костянтин02.03.2010ДЮСШ «Україна»9.32454.6529Філіпова В.І.
4Паньок Євгеній09.07.2011КДЮСШ-29.6758.007Плиско Н.М.
5-8Сєров Микита26.10.2010КДЮСШ-29.9059.300Антонова В.Г.
5-8Лобов Іван26.06.2011ДЮСШ «Атлет»10.601.02.300Дворников А.В.
5-8Компанієць Тимофій01.01.2011ДЮСШ «Атлет»10.801.04.100Корецька С.М.
5-8Скидан Данило10.12.2011КДЮСШ-210.501.07.500Плиско Н.М.

 

Юнаки 2008-2009 рр.н.  біг 60 м + 600 мбіг 60мбіг 600м 
1Клопотун Влад20.11.2008КДЮСШ-28.31381.46.4159297Беркут Н.П., Святенко В.І.
2Чернушенко Артем07.03.2008КДЮСШ-28.51071.46.7155262Антонова В.Г.
3Ховдій Роман05.05.2009Корюківська ДЮСШ8.41221.55.481203Сахута А.О.
4Заляза Артем08.09.2009ДЮСШ «Україна»8.7801.56.077157Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
5Ожогін Максим06.11.2009Корюківська ДЮСШ9.2312.00.25283Сахута А.О.
6Волк Владислав25.05.2008Корюківська ДЮСШ9.732.04.82932Лисік Р.Г.
7Стельмах Назар08.12.2009Корюківська ДЮСШ10.002.11.566Сахута А.О.
8Дмитренко Дмитро05.08.2009ДЮСШ «Україна»9.812.12.734Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
9Матюха Тимофій25.07.2008ДЮСШ «Атлет»9.902.13.033Шульга О.П.
Юнаки 2010 р.н. та мол.  біг 60 м + 600 мбіг 60мбіг 600м 
1Андрусенко Артем26.02.2010КДЮСШ-29.902.20.000Беркут Н.П.
2Павлов Іван23.08.2010ДЮСШ «Україна»10.502.22.400Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
3Немченко Сергій2011ДЮСШ «Україна»10.602.23.400Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
Юнаки 2008-2009 рр.н.  біг 60 м + стрибок у довжинубіг 60мдовжина 
1Кравченко Владислав03.04.2009ДЮСШ «Атлет»8.31384.59115253Дворников А.В., Шульга Є.А.
2Радич Іван13.09.2008ДЮСШ «Атлет»8.21564.2870226Корецька  С.М.
3Острік Ілля03.08.2008ДЮСШ «Атлет»8.21563.580156Корецька  С.М., Шульга Є.А.
4Пантюшенко Борислав28.11.2008КДЮСШ-28.4122ххх0122Шевчук О.Л.
5Шевченко Данило2008ДЮСШ «Україна»8.6933.9228121Філіпова В.І.
6Пугач Артем02.07.2008ДЮСШ «Атлет»9.0484.003785Корецька  С.М.
7Ністор Максим22.09.2008ДЮСШ «Атлет»9.0483.791664Дворников А.В., Шульга Є.А.
8Кравченко Дмитро04.06.2009КДЮСШ-29.0483.58048Антонова В.Г.
9Марченко Ілля11.12.2008ДЮСШ «Атлет»9.5123.943042Дворников А.В.
10Гученко Михайло07.11.2008ДЮСШ «Атлет»9.1403.53040Корецька  С.М.
11-12Пікула Артем26.07.2008Корюківська ДЮСШ9.3243.22024Авраменко Т.О.
11-12Олійник Кирило20.05.2009Корюківська ДЮСШ9.3243.52024Лисік Р.Г.
13Скоробагатов Владислав08.08.2008ДЮСШ «Атлет»9.4183.64422Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
14Григоренко Святослав01.07.2008Корюківська ДЮСШ9.4183.34018Сахута А.О.
15-16Галушко Віктор26.02.2009КДЮСШ-29.5123.44012Красільник Т.С.
15-16Новік Роман18.12.2008ДЮСШ «Атлет»9.5123.41012Вятіорець С.Є., Шульга Є.А.
17Макмак Владислав25.02.2008ДЮСШ «Атлет»9.673.3907Шульга О.П.
п/кРаєвський Ігор20.05.2004ДЮСШ «Україна»8.24.18 Філіпова В.І.
Юнаки 2010 р.н. та мол.  біг 60 м + стрибок у довжинубіг 60мдовжина 
1Дорошенко Ілля23.11.2011Корюківська ДЮСШ9.1403.60242Сахута А.О.
2Шавеко Марк01.01.2010ДЮСШ «Атлет»9.673.69815Дворников А.В.
3Петров Валерій17.04.2010КДЮСШ-29.5123.52012Плиско Н.М.
4-20Татаренко Михайло2010ДЮСШ «Атлет»12.402.4600Дворников А.В.
4-20Махінько Олександр14.08.2014ДЮСШ «Україна»12.002.4200Рябов В.В.
4-20Донець Дмитро11.10.2012ДЮСШ «Атлет»11.801.6000Дворников А.В.
4-20Тарасенко Павло2010КДЮСШ-211.503.0300Романенко В.О.
4-20Ювченко Михайло07.08.2013ДЮСШ «Атлет»11.202.3900Дворников А.В.
4-20Кобеляк Демід2010КДЮСШ-210.203.2300Петухова О.В.
4-20Коваленко Максим05.05.2010КДЮСШ-210.902.6200Беркут Н.П.
4-20Гриценко Артем2010КДЮСШ-210.702.9500Петухова О.В.
4-20Петрович Данило2012КДЮСШ-210.801.7200Романенко В.О.
4-20Середа Андрій06.10.2010ДЮСШ «Атлет»10.602.9200Корецька С.М.
4-20Літошенко Роман19.02.2012ДЮСШ «Атлет»10.702.4700Дворников А.В.
4-20Лисиця Олександр29.01.2011КДЮСШ-210.502.9900Плиско Н.М.
4-20Дудко Максим27.09.2012КДЮСШ-210.302.9200Красільник Т.С.
4-20Ребенок Максим10.10.2010КДЮСШ-210.802.1000Беркут Н.П.
4-20Хропач Тимофій27.04.2012Корюківська ДЮСШ10.802.8800Хропач О.Ф.
4-20Коцегуба Олександр13.09.2010Корюківська ДЮСШ10.902.8100Лисік Р.Г.
4-20Шевченко Артур2011КДЮСШ-211.00ххх00Петухова О.В.
21-23Петрович Ілля2012КДЮСШ-210.30DNS Романенко В.О.
21-23Велениров Андрій2013КДЮСШ-212.20DNS Романенко В.О.
21-23Козак Дмитро2013КДЮСШ-211.50DNS Романенко В.О.

 

 

Головний суддя _________________________ Н.В. Кривоус

 

Головний секретар ______________________ Н.О. Стецько

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment