ПРОТОКОЛ

відкритого чемпіонату м. Чернігова з легкоатлетичного двоборства

серед юнаків та дівчат 2008-2009 рр.н., 2010 р.н. та молодші

 

20.10.2021 року 

м. Чернігів ДП «ОНСЦ «Чернігів»

Результати (скачати)

 

 

Місце

 

Прізвище, ім я

Дата народження  

 

ДЮСШ

 

     

Сума очок

 

Прізвище, І.П. тренера

Рез-т, сек Очки Рез-т, сек, м Очки
Дівчата 2008-2009 рр.н.  біг 60 м + 300 м біг 60м біг 300м  
1 Мірошниченко Єлізавета 02.01.2009 Корюківська ДЮСШ 8.4 385 50.4 237 622 Сахута А.О.
2 Маринченко Вікторія 30.09.2008 КДЮСШ-2 8.7 312 49.8 251 563 Беркут Н.П.
3 Милейко Анастасія 05.10.2009 КДЮСШ-2 9.1 235 51.1 220 455 Беркут Н.П., Святенко В.І.
4 Задорожня Віталіна 29.09.2008 КДЮСШ-2 9.3 202 54.7 150 352 Плиско Н.М.
5 Свириденко Людмила 17.07.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.5 174 54.9 147 321 Шульга Є.А.
6 Кучерява Настя 2009 КДЮСШ-2 9.5 174 55.3 140 314 Шевчук О.Л.
7 Кордик Крістіна 30.09.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.3 202 57.4 109 311 Корецька С.М.
8 Лось Аріанна 18.08.2009 ДЮСШ «Україна» 9.4 188 57.9 103 291 Хорева О.А.
9 Краснюк Дар’я 16.03.2009 КДЮСШ-2 9.8 137 1.00.3 74 211 Беркут Н.П.
10 Донець Кіра 17.03.2009 ДЮСШ «Атлет» 10.3 88 59.6 82 170 Дворников А.В., Шульга Є.А.
п/к Пилипенко Катерина 04.08.2007 ДЮСШ «Україна» 8.9 53.9   Філіпова В.І.
Дівчата 2010 р.н. та мол.  біг 60 м + 300 м біг 60м біг 300м  
1 Пантелюх Валерія 07.04.2010 КДЮСШ-2 10.0 115 1.00.0 78 193 Антонова В.Г.
2 Васіна Дар’я 01.02.2010 КДЮСШ-2 10.1 106 1.00.6 71 177 Беркут Н.П.
3 Мірошник Софія 08.01.2012 ДЮСШ «Атлет» 10.1 106 1.00.8 69 175 Корецька С.М.
4 Барбаш Анна 16.02.2012 ДЮСШ «Атлет» 10.1 106 1.01.5 62 168 Дворников А.В., Шульга Є.А.
5 Баглай Карина 15.11.2012 Корюківська ДЮСШ 10.3 88 1.00.9 68 156 Сахута А.О.
6 Бродар Олександра 23.09.2010 ДЮСШ «Україна» 10.5 72 1.01.9 58 130 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
7 Хан Аліса 27.07.2011 КДЮСШ-2 10.5 72 1.03.9 41 113 Антонова В.Г.
8 Царенко Евеліна 05.06.2012 Корюківська ДЮСШ 10.5 72 1.04.1 39 111 Сахута А.О.
9 Бабак Анна 01.09.2011 КДЮСШ-2 10.6 64 1.03.2 46 110 Беркут Н.П.
10 Милейко Єва 10.03.2013 КДЮСШ-2 11.0 39 1.07.8 14 53 Беркут Н.П.
11 Підгайна Поліна 07.06.2012 ДЮСШ «Україна» 11.3 24 1.09.8 4 28 Хорева О.А.
Дівчата 2008-2009 рр.н.  біг 60 м + 600 м біг 60м біг 600м  
1 Дудко Наталія 09.01.2008 КДЮСШ-2 8.4 385 1.46.5 440 825 Беркут Н.П., Святенко В.І
2 Тимошенко Софія 19.06.2008 ДЮСШ «Україна» 8.8 291 2.00.9 250 541 Хорева О.А.
3 Шолупець Влада 04.03.2008 КДЮСШ-2 9.0 252 2.14.7 137 389 Плиско Н.М.
4 Ромащенко Карина 06.12.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.3 202 2.14.9 136 338 Шульга О.П.
5 Денисенко Катерина 2009 ДЮСШ «Україна» 9.5 174 2.15.2 142 316 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
6 Шаповал Юлія 22.09.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.7 148 2.15.1 135 283 Шульга О.П.
7 Гойса Марія 02.09.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.7 148 2.15.0 136 284 Шульга О.П.
8 Бурлова Марія 23.04.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.8 137 2.16.1 129 266 Шульга О.П.
Дівчата 2010 р.н. та мол.  біг 60 м + 600 м біг 60м біг 600м  
1 Сміян Анна 2010 ДЮСШ «Україна» 10.5 72 2.19.9 107 179 Хорева О.А.
2 Петренко Діана 07.08.2012 ДЮСШ «Україна» 10.9 45 2.22.5 93 138 Хорева О.А.
3 Горнюк Діана 2012 ДЮСШ «Україна» 11.1 33 2.23.9 86 119 Хорева О.А.

 

 

Дівчата 2008-2009рр.н.  біг 60 м + стрибок у довжину

 

біг 60м

стрибок у довжину  
1 Никифоренко Катерина 07.12.2008 Корюківська ДЮСШ 8.4 385 4.24 193 578 Лисік Р.Г.
2 Титенок Аліна 03.05.2008 ОДЮСШ з ол.видів 8.6 335 4.26 197 532 Луценко В.В.
3 Шведунова Євгенія 16.01.2008 КДЮСШ-2 8.5 358 3.94 132 490 Беркут Н.П., Святенко В.І
4 Євменова Тетяна 2009 Корюківська ДЮСШ 8.8 291 4.23 190 481 Авраменко Т.О.
5 Павленко Діана 12.03.2008 ДЮСШ «Атлет» 8.4 385 3.55 65 450 Шульга Є.А.
6 Слободська Єлізавета 10.06.2009 КДЮСШ-2 9.1 235 3.67 84 319 Антонова В.Г.
7 Бугай Анастасія 03.05.2008 КДЮСШ-2 9.1 235 3.55 65 300 Антонова В.Г.
8 Падалка Вероніка 22.09.2008 ДЮСШ «Україна» 9.5 174 3.27 28 202 Рябов В.В.
9 Ткаченко Марина 19.09.2009 КДЮСШ-2 9.4 188 3.07 7 195 Красільник Т.С.
10 Єдомаха Вероніка 17.09.2009 ДЮСШ «Атлет» 10.0 115 3.50 58 173 Дворников А.В., Шульга Є.А.
11 Леоненко Аліса 2009 КДЮСШ-2 9.9 126 2.87 0 126 Петухова О.В.
12 Неділя Яна 24.06.2008 КДЮСШ-2 10.3 88 3.12 12 100 Беркут Н.П.
13 Рябович Яна 25.08.2009 ДЮСШ «Україна» 10.3 88 2.72 0 88 Філіпова В.І.
14 Желдак Софія 2009 КДЮСШ-2 10.5 72 2.96 0 72 Красільник Т.С.
15 Бабенко Вікторія 20.07.2008 ДЮСШ «Атлет» 10.6 64 2.90 0 64 Шульга О.П.
16 Лозинська Олександра 16.08.2009 ДЮСШ «Україна» 10.9 45 ххх 0 45 Філіпова В.І.
17 Голуб Христина 13.06.2009 ДЮСШ «Атлет» 11.1 33 2.45 0 33 Корецька С.М.
18 Грідіна Людмила 07.04.2009 ДЮСШ «Атлет» 11.9 3 2.36 0 3 Корецька С.М.
19 Селищева Анна 22.08.2008 ДЮСШ «Атлет» 11.9 3 ххх 0 3 Шульга О.П.
 

Дівчата 2010 р.н. та мол.  біг 60 м + стрибок у довжину

 

біг 60м

стрибок у довжину  
1 Лазарєва Єлізавета 12.04.2010 Корюківська ДЮСШ    9.4    188 3.34 36 224 Лисік Р.Г.
2 Ушак Каріна 05.10.2010 КДЮСШ-2 9.6 161 3.41 45 206 Беркут Н.П.
3 Крись Анастасія 30.04.2010 КДЮСШ-2 9.8 137 3.26 26 163 Антонова В.Г.
4 Желдак Аліна 10.10.2011 КДЮСШ-2 9.8 137 2.30 0 137 Красільник Т.С.
5 Коливан Вікторія 29.03.2010 КДЮСШ-2 10.0 115 3.18 18 133 Красільник Т.С.
6 Березинець Вероніка 01.06.2011 КДЮСШ-2 10.0 115 2.81 0 115 Беркут Н.П.
7 Мекшун Софія 14.10.2010 ДЮСШ «Атлет» 10.2 96 3.10 10 106 Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
8 Орда Софія 18.10.2011 ДЮСШ «Україна» 10.2 96 2.36 0 96 Філіпова В.І.
  9-10 Каптюр Аня 2010 КДЮСШ-2 10.4 79 2.72 0 79 Романенко В.О.
9-10 Бояджян Нана 17.12.2010 ДЮСШ «Атлет» 10.4 79 2.51 0 79 Шульга Є.А.
11-12 Пацюк Віка 01.09.2011 КДЮСШ-2 10.5 72 2.89 0 72 Беркут Н.П.
11-12 Денисенко Ліза 11.06.2010 КДЮСШ-2 10.5 72 2.74 0 72 Красільник Т.С.
13 Скороход Катя 04.03.2011 КДЮСШ-2 10.7 57 2.58 0 57 Красільник Т.С.
14 Єременко Поліна 24.06.2012 Корюківська ДЮСШ 10.8 51 2.69 0 51 Лисік Р.Г.
15 Раєвська Олена 11.06.2012 ДЮСШ «Україна» 10.9 45 2.28 0 45 Філіпова В.І.
16-17 Лацина Ліза 06.09.2010 КДЮСШ-2 11.0 39 2.66 0 39 Беркут Н.П.
16-17 Грищенко Вікторія 2011 КДЮСШ-2 11.0 39 2.20 0 39 Петухова О.В.
18-19 Рубан Ліза 2013 КДЮСШ-2 11.4 19 2.16 0 19 Романенко В.О.
18-19 Насінник Маргарита 2013 КДЮСШ-2 11.4 19 2.04 0 19 Романенко В.О.
20 Рожок Ангеліна 09.09.2011 КДЮСШ-2 11.6 11 2.50 0 11 Беркут Н.П.
21 Вінниченко Ліна 2010 КДЮСШ-2 11.7 8 2.06 0 8 Романенко В.О.
22 Деркач Софія 2011 КДЮСШ-2 12.2 0 2.13 0 0 Петухова О.В.
Юнаки 2008-2009 рр.н.  біг 60 м + 300 м біг 60м біг 300м  
1 Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ДЮСШ 7.5 338 43.1 188 526 Сахута А.О.
2 Дробишев Артем 17.03.2008 ДЮСШ «Україна» 8.1 175 44.8 142 317 Філіпова В.І.
3 Пінчук Сергій 24.03.2008 КДЮСШ-2 8.2 156 44.3 155 311 Беркут Н.П., Святенко В.І
4 Демченко Антон 02.05.2009 ДЮСШ «Україна» 8.4 122 47.6 84 206 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
5 Заляза Кирило 08.09.2009 ДЮСШ «Україна» 8.6 93 51.2 34 127 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
6 Семирозум Єгор 21.03.2009 ДЮСШ «Атлет» 8.9 58 49.9 50 108 Дворников А.В.
7 Биковець Юрій 06.05.2009 КДЮСШ-2 8.8 69 53.2 15 84 Шевчук О.Л.
8 Ховдій Ілля 11.05.2009 Корюківська ДЮСШ 9.5 12 57.5 0 12 Сахута А.О.
9 Ковдик Сергій 2009 Корюківська ДЮСШ 10.0 0 1.02.0 0 0 Сахута А.О.
10 Заєць Остап 19.08.2009 КДЮСШ-2 11.5 0 DNS   Красільник Т.С.
п/к Митус Леонід 10.05.2007 Чернігів 9.0 55.9   Філіпова В.І.
Юнаки 2010 р.н. та мол.  біг 60 м + 300 м біг 60м біг 300м  
1 Шимко Ярослав 18.09.2010 КДЮСШ-2 8.9 58 54.7 4 62 Антонова В.Г.
2 Єдомаха Владислав 31.08.2011 ДЮСШ «Атлет» 9.3 24 54.0 9 33 Дворников А.В.
3 Раєвський Костянтин 02.03.2010 ДЮСШ «Україна» 9.3 24 54.6 5 29 Філіпова В.І.
4 Паньок Євгеній 09.07.2011 КДЮСШ-2 9.6 7 58.0 0 7 Плиско Н.М.
5-8 Сєров Микита 26.10.2010 КДЮСШ-2 9.9 0 59.3 0 0 Антонова В.Г.
5-8 Лобов Іван 26.06.2011 ДЮСШ «Атлет» 10.6 0 1.02.3 0 0 Дворников А.В.
5-8 Компанієць Тимофій 01.01.2011 ДЮСШ «Атлет» 10.8 0 1.04.1 0 0 Корецька С.М.
5-8 Скидан Данило 10.12.2011 КДЮСШ-2 10.5 0 1.07.5 0 0 Плиско Н.М.

 

Юнаки 2008-2009 рр.н.  біг 60 м + 600 м біг 60м біг 600м  
1 Клопотун Влад 20.11.2008 КДЮСШ-2 8.3 138 1.46.4 159 297 Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Чернушенко Артем 07.03.2008 КДЮСШ-2 8.5 107 1.46.7 155 262 Антонова В.Г.
3 Ховдій Роман 05.05.2009 Корюківська ДЮСШ 8.4 122 1.55.4 81 203 Сахута А.О.
4 Заляза Артем 08.09.2009 ДЮСШ «Україна» 8.7 80 1.56.0 77 157 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
5 Ожогін Максим 06.11.2009 Корюківська ДЮСШ 9.2 31 2.00.2 52 83 Сахута А.О.
6 Волк Владислав 25.05.2008 Корюківська ДЮСШ 9.7 3 2.04.8 29 32 Лисік Р.Г.
7 Стельмах Назар 08.12.2009 Корюківська ДЮСШ 10.0 0 2.11.5 6 6 Сахута А.О.
8 Дмитренко Дмитро 05.08.2009 ДЮСШ «Україна» 9.8 1 2.12.7 3 4 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
9 Матюха Тимофій 25.07.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.9 0 2.13.0 3 3 Шульга О.П.
Юнаки 2010 р.н. та мол.  біг 60 м + 600 м біг 60м біг 600м  
1 Андрусенко Артем 26.02.2010 КДЮСШ-2 9.9 0 2.20.0 0 0 Беркут Н.П.
2 Павлов Іван 23.08.2010 ДЮСШ «Україна» 10.5 0 2.22.4 0 0 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
3 Немченко Сергій 2011 ДЮСШ «Україна» 10.6 0 2.23.4 0 0 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
Юнаки 2008-2009 рр.н.  біг 60 м + стрибок у довжину біг 60м довжина  
1 Кравченко Владислав 03.04.2009 ДЮСШ «Атлет» 8.3 138 4.59 115 253 Дворников А.В., Шульга Є.А.
2 Радич Іван 13.09.2008 ДЮСШ «Атлет» 8.2 156 4.28 70 226 Корецька  С.М.
3 Острік Ілля 03.08.2008 ДЮСШ «Атлет» 8.2 156 3.58 0 156 Корецька  С.М., Шульга Є.А.
4 Пантюшенко Борислав 28.11.2008 КДЮСШ-2 8.4 122 ххх 0 122 Шевчук О.Л.
5 Шевченко Данило 2008 ДЮСШ «Україна» 8.6 93 3.92 28 121 Філіпова В.І.
6 Пугач Артем 02.07.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.0 48 4.00 37 85 Корецька  С.М.
7 Ністор Максим 22.09.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.0 48 3.79 16 64 Дворников А.В., Шульга Є.А.
8 Кравченко Дмитро 04.06.2009 КДЮСШ-2 9.0 48 3.58 0 48 Антонова В.Г.
9 Марченко Ілля 11.12.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.5 12 3.94 30 42 Дворников А.В.
10 Гученко Михайло 07.11.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.1 40 3.53 0 40 Корецька  С.М.
11-12 Пікула Артем 26.07.2008 Корюківська ДЮСШ 9.3 24 3.22 0 24 Авраменко Т.О.
11-12 Олійник Кирило 20.05.2009 Корюківська ДЮСШ 9.3 24 3.52 0 24 Лисік Р.Г.
13 Скоробагатов Владислав 08.08.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.4 18 3.64 4 22 Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
14 Григоренко Святослав 01.07.2008 Корюківська ДЮСШ 9.4 18 3.34 0 18 Сахута А.О.
15-16 Галушко Віктор 26.02.2009 КДЮСШ-2 9.5 12 3.44 0 12 Красільник Т.С.
15-16 Новік Роман 18.12.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.5 12 3.41 0 12 Вятіорець С.Є., Шульга Є.А.
17 Макмак Владислав 25.02.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.6 7 3.39 0 7 Шульга О.П.
п/к Раєвський Ігор 20.05.2004 ДЮСШ «Україна» 8.2 4.18   Філіпова В.І.
Юнаки 2010 р.н. та мол.  біг 60 м + стрибок у довжину біг 60м довжина  
1 Дорошенко Ілля 23.11.2011 Корюківська ДЮСШ 9.1 40 3.60 2 42 Сахута А.О.
2 Шавеко Марк 01.01.2010 ДЮСШ «Атлет» 9.6 7 3.69 8 15 Дворников А.В.
3 Петров Валерій 17.04.2010 КДЮСШ-2 9.5 12 3.52 0 12 Плиско Н.М.
4-20 Татаренко Михайло 2010 ДЮСШ «Атлет» 12.4 0 2.46 0 0 Дворников А.В.
4-20 Махінько Олександр 14.08.2014 ДЮСШ «Україна» 12.0 0 2.42 0 0 Рябов В.В.
4-20 Донець Дмитро 11.10.2012 ДЮСШ «Атлет» 11.8 0 1.60 0 0 Дворников А.В.
4-20 Тарасенко Павло 2010 КДЮСШ-2 11.5 0 3.03 0 0 Романенко В.О.
4-20 Ювченко Михайло 07.08.2013 ДЮСШ «Атлет» 11.2 0 2.39 0 0 Дворников А.В.
4-20 Кобеляк Демід 2010 КДЮСШ-2 10.2 0 3.23 0 0 Петухова О.В.
4-20 Коваленко Максим 05.05.2010 КДЮСШ-2 10.9 0 2.62 0 0 Беркут Н.П.
4-20 Гриценко Артем 2010 КДЮСШ-2 10.7 0 2.95 0 0 Петухова О.В.
4-20 Петрович Данило 2012 КДЮСШ-2 10.8 0 1.72 0 0 Романенко В.О.
4-20 Середа Андрій 06.10.2010 ДЮСШ «Атлет» 10.6 0 2.92 0 0 Корецька С.М.
4-20 Літошенко Роман 19.02.2012 ДЮСШ «Атлет» 10.7 0 2.47 0 0 Дворников А.В.
4-20 Лисиця Олександр 29.01.2011 КДЮСШ-2 10.5 0 2.99 0 0 Плиско Н.М.
4-20 Дудко Максим 27.09.2012 КДЮСШ-2 10.3 0 2.92 0 0 Красільник Т.С.
4-20 Ребенок Максим 10.10.2010 КДЮСШ-2 10.8 0 2.10 0 0 Беркут Н.П.
4-20 Хропач Тимофій 27.04.2012 Корюківська ДЮСШ 10.8 0 2.88 0 0 Хропач О.Ф.
4-20 Коцегуба Олександр 13.09.2010 Корюківська ДЮСШ 10.9 0 2.81 0 0 Лисік Р.Г.
4-20 Шевченко Артур 2011 КДЮСШ-2 11.0 0 ххх 0 0 Петухова О.В.
21-23 Петрович Ілля 2012 КДЮСШ-2 10.3 0 DNS   Романенко В.О.
21-23 Велениров Андрій 2013 КДЮСШ-2 12.2 0 DNS   Романенко В.О.
21-23 Козак Дмитро 2013 КДЮСШ-2 11.5 0 DNS   Романенко В.О.

 

 

Головний суддя _________________________ Н.В. Кривоус

 

Головний секретар ______________________ Н.О. Стецько

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment