Чемпіонат області з легкоатлетичного 4-борства, 2004 р.н. і мол.

27-28.04.2017 р.

м. Чернігів стадіон «Юність»

 

Результати (скачати)

Юнаки

Прізвище, ім’яДата
народження
Команда60 мДовжинаМяч300 мСума очокМісце
РОРОРОРО
Тарасенко Віталій04.12.2004Чернігів-1,

ОДЮСШ з ОВС

8.1674.004438.504644.41493061
Касян Богдан01.01.2004Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

8.3624.265036.004245.41282822
Фень Андрій2004Прилуки,

МОН,ДЮСШ

7.8784.254934.504046.01152823
Яценко Денис2004Прилуки,

МОН,ДЮСШ

8.4593.743733.503846.71012354
Петренко Руслан11.08.2005Чернігів-1,

МОН, КДЮСШ-1

8.7513.833935.004148.2742055
Бут Нікіта2004Прилуки,

МОН,ДЮСШ

8.4594.004336.504349.8511966
Сидоренко Олексій16.05.2004Чернігів-1,

МОН,КДЮСШ-1

8.9473.563143.505349.0631947
Годунок Іван06.01.2005Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.0453.904137.004349.4561858
Бабушкін Олександр09.09.2005Чернігів, ДЮСШ

«Україна»ЧМР

8.8493.894035.004150.8391699
Климач Олександр09.10.2004Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.3393.954234.003950.83915910
Мося Влад21.01.2004Сновськ9.0453.533042.005151.43215811
Бродський Ян18.03.2005Менський р-н,

ОДЮСШ з ОВС

8.7514.104636.504353.31415412
Джеваженко Олександр04.11.2004Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.0454.024448.05954.4415213
Царегородцев Ярослав04.01.2004Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9.1433.783839.004652.12515214
Глушенок Ілля07.01.2004Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

8.7513.583225.002650.54215115
Хантіль Володимир11.10.2004Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

8.9473.803838.04552.62015016
Чекалін Андрій19.09.2005Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

8.9473.533035.004152.12514317
Крупка Андрій22.01.2006Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

8.9473.352234.003952.12513318
Сядуро Микола31.08.2005Чернігів-2,

МОН,КДЮСШ-1

9.1433.452737.004352.62013319
Чумак Вадим13.04.2005Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9.4373.543032.003652.32312620
Калюжний Ілля02.08.2005Менський р-н,

«К», ДЮСШ

9.0453.502937.004354.3712421
Редька Артем23.08.2005Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.3393.111037.504452.12511822
Кучер Денис21.05.2004Н Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9.3393.482834.504053.71111823
Закапко Максим08.03.2005Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.7323.402437.504454.7410424
Гончар Вадим03.06.2005Чернігів-2,МОН,

КДЮСШ-1

9.4413.452732.003657.4010425
Галушко Богдан06.03.2006Чернігів-2,

МОН,КДЮСШ-1

9.5353.301931.503653.41310326
Хомко Віталій26.01.2005Корюківський-р-н,

МОН,ДЮСШ

10.0273.452737.50441.00.009827
Ролик Дмитро02.07.04Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

10.2243.121051.00631.00.309728
Брикін Вадим11.02.2004Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

10.1263.392436.504359.009329
Гук Віталій24.03.2005Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9.5353.342131.503657.309230
Кисельов Дмитро03.06.2004Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.3393.02538.004555.608931
Веремієнко Дмитро06.12.2004Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.2413.221658.03156.008832
Коваленко Артем28.10.2004Чернігів-2,У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9.4373.221525.002654.188633
Салівон Владислав19.03.2005Прилуки, ФЛАП9.2413.241625.02656.708334
Степанюк Іван02.09.2005Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.6333.211529.50331.00.508135
Дмитрук Андрій16.12.2004Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

9.9293.171332.50371.00.907936
Довженко Дмитро24.01.2005Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет»

10.1263.171333.50381.02.107737
Корнієнко Владислав03.09.2005Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

9.6332.98434.003957.507638
Лесенко Дмитро2006Прилуки,

МОН,ДЮСШ

9.5353.301922.002258.207639
Малюга Дмитро02.12.2005Чернігів, ДЮСШ

«Україна»ЧМР

9.8303.452719.00181.00.907540
Комаров Микола19.05.2004Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

10.2243.271829.50331.02.407541
Бондаренко Петро09.12.2004Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

10.1263.211530.00331.01.607442
Долішний Максим31.07.2005Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

10.0273.171329.503359.107343
Билюба Артем2005Чернігів, ДЮСШ

«Україна»ЧМР

9.6333.281819.00181.01.606944
Казанін Матвій10.05.2007Чернігів,МОН,

КДЮСШ-1

9.7322.98422.502354.096845
Лашко Назар19.02.2007Чернігів,МОН,

КДЮСШ-1

9.7323.03627.50301.00.406846
Іванов Євгеній15.07.2005Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

10.4213.412522.00221.01.406847
Коливан Микита22.07.2007Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

10.0273.05730.00331.00.106748
Рак Денис15.11.2005Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

10.0273.01527.00291.11.306149
Коломієць Олександр27.08.2005Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

10.2272.80030.50341.04.106150
Чаленко Євген09.11.2006Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.9292.63028.00311.01.806051
Власенко Влад09.09.2005Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

9.5352.99419.001858.605752
Буренок Павло29.07.2005Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

10.2242.82029.003259.305653
Шевченко Олексій18.05.2005Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

9.7322.86023.00231.06.105554
Долішний Іван19.06.2007Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

11.0122.48028.503159.104355
Силенко Сергій02.07.2004Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

10.1262.80015.501355.124156
Волковницький Дмитро02.12.2006Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

10.1262.27016.00131.11.603957
Скороход Іван02.01,2005Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

10.7172.76020.00191.00.203658
Радовський Роьан10.05.2007Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

11.6182.44013.0091.15.802759
Юркевич Денис21.04.2004Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.5353.482920.0019DNS0

Дівчата

Прізвище, ім’яДата
народження
Команда60 мДовжинаМяч300 мСума очок 

Місце

РОРОРОРО
Панюкова Бажена2004Прилуки,

МОН,ДЮСШ

8.5674.284631.505148.9503141
Копитько Анастасія21.03.2004Чернігів-1,У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

8.5674.034020.502948.31502862
Лебедь Олена2005Чернігів-2, ДЮСШ

«Україна»ЧМР

9.2503.592833.005452.11502823
Примаченко Анастасія04.02.2004Чернігів-1,

МОН,КДЮСШ-1

9.0543.693027.804352.11502774
Пташнік Анастасія30.08.2005Прилуки,

МОН,ДЮСШ

8.9563.873524.003653.11502775
Тонконог Діана09.10.2004Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

8.7613.803320.502949.91502736
Никифоренко Альона11.05.2004Корюківський-р-н,

МОН,ДЮСШ

8.8583.673023.003453.41502727
Дубіль Алевтина11.05.2005Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

9.2503.813424.003653.81502708
Рогова Дар’я11.01.2006Менський р-н,

МОН,ДЮСШ

8.5673.883516.502154.91472709
Гренфельд Дарина15.02.2004Сновськ9.2503.883522.003251.815026710
Мироненко Карина07.07.2004Чернігів-1,У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

9.2502.971229.04652.515026811
Ткаченко Катерина16.01.2005Менський р-н,

МОН,ДЮСШ

9.1523.873526.004056.112825512
Лимар Яна24.04.2005Прилуки,

МОН,ДЮСШ

8.9563.663013.501552.615025113
Красножон Софія13.10.2004Чернігів-1,У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

8.9563.492515.501951.815025014
Семенець Анастасія06.08.2005Прилуки, ФЛАП9.2503.342119.502753.315024815
Климович Валерія09.11.2005Менський р-н,

МОН,ДЮСШ

9.0543.683025.203856.811824016
Ткаченко Анна09.10.2007Чернігів-2, ДЮСШ

«Україна»ЧМР

9.3483.001319.502753.015023817
Тарасенко Марія11.04.2004Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.6423.201827.004255.713423618
Мозгова Ангеліна10.02.2006Чернігів-2,У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

9.3483.512620.002856.312522719
Росомаха Злата20.10.2004Менський р-н,

МОН,ДЮСШ

8.9563.973821.003057.910322720
Жембал Лілія28.06.2004Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.4462.85932.605356.811822621
Каракостантиніва Вероніка26.07.2006Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

9.2503.071416.002055.713421822
Шевченко Анастасія17.07.2006Менський р-н,

ОДЮСШ з ОВС

9.9362.981217.502355.114421523
Мезенцева Анастасія04.02.2005Чернігів-1,У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

9.4463.703122.003258.49620524
Коршек Анастасія11.04.2005Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

9.3483.251911.001056.212620325
Бишек Ксенія04.02.2005Чернігів-2,

МОН,КДЮСШ-1

9.3483.131613.001456.811819626
Мельник Анастасія2006Чернігів, ДЮСШ

«Україна»ЧМР

9.9363.282014.001657.211218427
Моторна Вероніка26.10.2006Корюківський-р-н,

МОН,ДЮСШ

9.8383.322115.001858.49617328
Медведева Діана11.04.2005Чернігів,

МОН,КДЮСШ-2

9.6423.121613.001459.08916129
Борисенко Вероніка01.01.2007Корюківський-р-н,

МОН,ДЮСШ

10.2323.101515.001858.89115630
Дзюба Марія03.07.2005Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

9.8382.911019.00261.00.37414831
Туз Анастасія20.01.2006Корюківський-р-н,

МОН,ДЮСШ

10.9212.86922.503359.88014332
Білоус Юлія05.07.2005Прилуки,

МОН,ДЮСШ

9.4462.84917.50231.01.46314133
Молочко Катерина07.12.2005Менський р-н,

МОН,ДЮСШ

9.4463.15169.0061.0096813634
Соловйова Дарина21.11.2004Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

9.7402.921116.00201.01.26513635
Чобану Єлізавета19.02.2005Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

10.2322.85917.00221.0057213536
Ілляш Аліна19.09.2006Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

10.2322.50015.301859.48413437
Ющенко Діана01.06.2006Чернігів

,МОН,КДЮСШ-1

10.0352.68517.60231.00.67113438
Ковтун Вікторія22.07.2005Прилуцький р-н-1,

МОН,ДЮСШ

10.0353.111518.00241.02.65212639
Кривошеїн Яна03.06.2005Прилуки, ФЛАП10.3302.76723.00341.03.34611740
Лень Софія11.08.2005Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

10.9213.031318.00241.04.1399741
Радіонова Вікторія13.06.2005Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

10.6262.78717.50231.04.2389442
Кулик Юлія29.09.2004Прилуцький р-н-2,

МОН,ДЮСШ

10.6262.46020.00281.05.5298343
Мазур Аліна21.03.2007Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

11.0202.48024.50371.08.4116844
Покиноборода Анастасія22.07.2007Носівський-р-н,

МОН,ДЮСШ

11.3162.61320.20281.11.504745
Соломенник Вікторія09.04.2004Менський р-н,

МОН,ДЮСШ

10.5272.85937.0062DNS0
Пережниця Оксана20.05.2004Прилуки,

МОН,ДЮСШ

10.1333.251927.0042DNS0
Жданова Валерія26.08.2005Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

10.3303.081518.0024DNS0
Харченко Юлія2005Прилуки,

МОН,ДЮСШ

9.544ххх017.5023DNS0
Пригаро Вікторія06.09.2005Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

10.5272.56222.0032DNS0
Карпенок Поліна23.08.2005Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

12.422.32020.5029DNS0
Бондар Ангеліна14.07.2003Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

8.8583.693025.3038DNSп/к
Ващенко Дарина03.07.2003Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

8.8583.572727.0042DNSп/к
Ніжинець Анна02.01.2003Чернігів,

МОН,КДЮСШ-1

9.1523.422325.0038DNSп/к
Брезгун Ольга14.06.2003Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

10.0353.011332.5053DNSп/к
Шевченко Катерина17.01.2001Чернігів.У,КПНЗ

ДЮСШ «Атлет

37.0062DNSп/к

 

 РЕЗУЛЬТАТИ КОМАНДНОЇ ПЕРШОСТІ
МісцеКомандаОчки
1Прилуки1555
2 Чернігів-11526
3Носівський р-н1335
4Чернігів-21087
5Менський р-н1043
6Прилуцький р-н-1992
7Корюківський р-н699
8Прилуцький р-н-2461
9Сновськ425

Головний суддя змагань                                                      (Рябов В.В.)

 

Головний секретар змагань                                                (Антонова В.Г.)

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment