Відкритий Чемпіонат області з легкої атлетики

серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н. і молодші.

20 травня 2015 р. м.Чернігів

Результати (скачати)

60м юнаки
Місце абс.Старт. номерСпортсменКомандаДата народженняРезульт.РозрядОчкиТренери
12Ковальчук ВадимБорзнянський р-н МОН ДЮСШ02,06,20027,8 Ф-7,9І-юн24Доценко О.М.
275Музиченко ВладиславКозелецький р-н МОН ДЮСШ15,01,20028,1 Ф-8,2ІІ-юн21Шарак О.В.
3476Мишко ЯрославЧернігів “С” КДЮСШ – 203,04,20028,2 Ф -8,2ІІ-юн18Філіпови
469Олешко ПавлоНосівський  р-н МОН ДЮСШ12,07,20028,5 Ф-8,5ІІІ-юн15Шиша Н.О.
555Волошин АнтонЧернігів,У, КДЮСШ26,12,20038,6 Ф-8,6ІІІ-юнОсПлотіцини
6521Каранда МикитаЧернігів МОН КДЮСШ – 201,01,20028,5 Ф- 8,6ІІІ-юнОсХорт Т.М.
7172Мирний ДанилоЧернігів “С” КДЮСШ – 209,12,20028,6ІІІ-юнОсФіліпови
8534Савалій ДенисЧернігів МОН КДЮСШ – 210,04,20038,7ІІІ-юнОсХорт Т.М.
9358Нога РоманПрилуки МОН ДЮСШ02,04,20028,7ІІІ-юн13Мачульний Є.В.
10200Біленко ДмитроНосівський  р-н МОН ДЮСШ16,05,20038,7ІІІ-юн11Шиша Н.О.
11503Сова ДмитроЧернігів МОН КДЮСШ – 222,09,20028,8ІІІ-юнОсХорт Т.М.
1210Калюжний АртемМенський р-н,”К” ДЮСШ00,00,20038,9б/р9Калюжна Т.В.
131300Мельник МаксимНосівський  р-н МОН ДЮСШ23,11,20028,9б/р7Бочок В.А.
1449Адаменко ЮрійБорзнянський р-н МОН ДЮСШ08,12,20039,0б/р5Романенко Р.О.
15112Лисак ДенисПрилуки МОН ДЮСШ19,11,20029.1б/р4Бобровська О.А.
16169Остапенко КирилЧернігів “С” КДЮСШ – 228,08,20029.1б/рОсФіліпови
171462Касьян БогданНосівський  р-н МОН ДЮСШ01,01,20049,2б/р3Бочок В.А.
18969Ніколаєно КирилЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”26,01,20029,3б/рОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
1915Бродський ЯнМенський р-н,”К” ДЮСШ18,03,20059,3б/рОсТаратухіна Н.П.
201125Обушний КирилМенський р-н,”К” ДЮСШ21,09,20049,3б/рОсТаратухіна Н.П.
2118Куций СтепанКозелецький р-н МОН ДЮСШ17,06,20029.1б/р2Шарак О.В.
226Колос ВладиславН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ03,07,20029,4б/р0Бренз А.М.
23662Троян ЄвгенЧернігів “С” КДЮСШ – 225,05,20039,4б/рОсФіліпови
24469Гричанюк ВладиславЧернігв МОН КДЮСШ – 127,02,20039,5б/рОсАнтонова В.Г.
2512Сизоненко ДанилоЧернігів,У, КДЮСШ06,03,20039,5б/рОсПлотіцини
26122Коврига СергійМенський р-н,”К” ДЮСШ20,01,20049,5б/рОсТаратухіна Н.П.
2719Шевченко ТарасБорзнянський р-н МОН ДЮСШ22,04,20049,6б/р0Романенко Р.О.
28153Карпухін ОлександрН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ10,11,20049,7б/р0Бренз А.М.
2937Фещенко ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”08,02,20029,9б/рОсШульга О.П.,Теремець О.В.
30473Бутенко ОлегЧернігв МОН КДЮСШ – 127,02,200310,0б/рОсАнтонова В.Г.
3113Дубровський АндрійЧернігв МОН КДЮСШ – 100,00,200410,2б/рОсАнтонова В.Г.
32462Давиденко МаксимЧернігв МОН КДЮСШ – 110,09,200310,2б/рОсАнтонова В.Г.
300 м юнаки
12Ковальчук ВадимБорзнянський р-н МОН ДЮСШ02,06,200244,3ІІІ-юн24Доценко О.М.
275Музиченко ВладиславКозелецький р-н МОН ДЮСШ15,01,200245,9ІІІ-юнОсСергієнко В.А.
3521Каранда МикитаЧернігів МОН КДЮСШ – 201,01,200246,2б/р21Хорт Т.М.
4476Мишко ЯрославЧернігів “С” КДЮСШ – 203,04,200247,1б/рОсФіліпови
5100Шугалій ВолодимирБорзнянський р-н МОН ДЮСШ26,01,200248,7б/р18Доценко О.М.
690Савицький МиколаН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ19,12,200250,2б/р15Клименко В.В
7112Лисак ДенисПрилуки МОН ДЮСШ19,11,200250,3б/рОсБобровська О.А.
81300Касьян БогданНосівський  р-н МОН ДЮСШ01,01,200450,4б/р13Бочок В.А.
929Троян ЄвгенЧернігів “С” КДЮСШ – 225,05,200351,0б/рОсФіліпови
1049Адаменко ЮрійБорзнянський р-н МОН ДЮСШ08,12,200351,1б/р11Романенко Р.О.
11142Рябуха РоманН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ06,05,200251,6б/р9Клименко В.В
121462Мельник МаксимНосівський  р-н МОН ДЮСШ23,11,200251,8б/р7Бочок В.А.
13534Савалій ДенисЧернігів МОН КДЮСШ – 210,04,200353,8б/р5Хорт Т.М.
14152Стадольський ІлляН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ15,10,200254,3б/р3Клименко В.В
151125Обушний КирилМенський р-н,”К” ДЮСШ21,09,200455,0б/рОсТаратухіна Н.П.
16122Коврига СергійМенський р-н,”К” ДЮСШ20,01,200455,2б/рОсТаратухіна Н.П.
17462Давиденко МаксимЧернігв МОН КДЮСШ – 110,09,200356,2б/рОсАнтонова В.Г.
1899Солодин ДмитроН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ03,03,200257,1б/р2Клименко В.В
19356Ушенко МихайлоПрилуцький р-н МОН ДЮСШ29,01,200257,8б/р0Куц А.С.
2018Куций СтепанКозелецький р-н МОН ДЮСШ17,06,20021,00,3б/р0Шарак О.В.
21473Бутенко ОлегЧернігв МОН КДЮСШ – 127,02,20031,00,8б/рОсАнтонова В.Г.
22153Карпухін ОлександрН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ10,11,20041,03,0б/р0Бренз А.М.
236Колос ВладиславН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ03,07,20021,03,2б/р0Бренз А.М.
600м юнаки
193Бренз ДанилоН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ04,09,20021,47,524Бренз А.М.
275Музиченко ВладиславКозелецький р-н МОН ДЮСШ15,01,20021,48,6ОсШарак О.В.
3125Шнип ІлляН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ01,11,20021,55,818Клименко В.В
4626Сергієнко МихайлоКозелецький р-н МОН ДЮСШ24,11,20021,59,215Сергієнко В.А.
5361Пінчук БогданПрилуцький р-н МОН ДЮСШ28,08,20022,05,713Куц А.С.
65Риховсчький ПавлоН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ04,07,20022,09,711Клименко В.В
7357Кудін ОлександрПрилуцький р-н МОН ДЮСШ00,00,20022,17,59Гавриленко В.П.
Стрибки у довжину юнаки
1503Сова ДмитроЧернігів МОН КДЮСШ – 222.09.20024.47ІІІ-юн24Хорт Т.М.
2476Мишко ЯрославЧернігів “С” КДЮСШ – 203.04.20024.46ІІІ-юн21Філіпови
369Олешко ПавлоНосівський  р-н МОН ДЮСШ12.07.20024.41ІІІ-юн18Шиша Н.О.
4521Каранда МикитаЧернігів МОН КДЮСШ – 201.01.20024.19ІІІ-юн15Хорт Т.М.
5200Біленко ДмитроНосівський  р-н МОН ДЮСШ16.02.20034.16ІІІ-юн13Шиша Н.О.
7534Савалій ДенисЧернігів МОН КДЮСШ – 210.04.20034.16ІІІ-юн11Хорт Т.М.
8100Шугалій ВолодимирБорзнянський р-н МОН ДЮСШ26.01.20024.15ІІІ-юн9Доценко О.М.
910Калюжний АртемМенський р-н,”К” ДЮСШ00.00.20023.97б/р7Калюжна Т.В.
10172Мирний ДанилоЧернігів “С” КДЮСШ – 209.12.20023.94б/рОсФіліпови
11169Остапенко КирилЧернігів “С” КДЮСШ – 228.08.20023.85б/рОсФіліпови
121130Рутта ОлегМенський р-н,”К” ДЮСШ02.02.20033.83б/р5Таратухіна Н.П.
13359Огієнко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.20023.82б/рОсГавриленко В.Г.
14358Нога РоманПрилуки МОН ДЮСШ02.04.20023.78б/р4Гавриленко В.Г.
151300Касьян БогданНосівський  р-н МОН ДЮСШ01.01.20043.77б/р3Бочок В.А.
161130Нехаєвський СергійМенський р-н,”К” ДЮСШ10.02.20043.65б/рОсТаратухіна Н.П.
1719Шевченко ТарасБорзнянський р-н МОН ДЮСШ27.02.2043.53б/р2Романенко Р.О.
18662Троян ЄвгенЧернігів “С” КДЮСШ – 226.05.20033.52б/рОсФіліпови
191115Обушний КирилМенський р-н,”К” ДЮСШ21.09.20043.52б/рОс.Таратухіна Н.П.
201127Коврига СергійМенський р-н,”К” ДЮСШ20.01.20043.49б/рОс.Таратухіна Н.П.
21969Ніколаєно КирилЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”26.01.20023.35б/рОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
22112Лисак ДенисПрилуки МОН ДЮСШ19.11.20023.30б/рОсБобровська О.А.
2315Бродський ЯнМенський р-н,”К” ДЮСШ18.03.20053.26б/рОс.Таратухіна Н.П.
2487Рещенко ДмитроЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”28.03.20023.11б/рОсШульга О.П.,Теремець О.В.
Стрибки у висоту юнаки
1351Болобан ВладиславПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.05.2002130ІІІ-юн24Куц А.С.
214Рутта ОлегМенський р-н,”К” ДЮСШ00.00.2003130ІІІ-юн21Таратухіна Н.П.
3368Приймак МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ21.10.2002125б/р18Чекалін С.П.
4359Огієнко МаксимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ11.05.2002125б/р15Гавриленко В.Г.
5356Кушенко МихайлоПрилуцький р-н МОН ДЮСШ29.01.2002120б/р13Куц А.С.
6112Лисак ДенисПрилуки МОН ДЮСШ19.11.2002120б/р11Бобровська О.А.
7355Череп ВадимПрилуцький р-н МОН ДЮСШ02.10.2002110б/р9Гавриленко В.Г.
Штовхання ядра юнаки
1651Пац ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ19.01.200210.28ІІ-юн24Сергієнко В.А.
221Харковник АртемМенський р-н,”К” ДЮСШ09.03.20029.00ІІІ-юн21Таратухіна Н.П.
35Трфіменко ВладиславКозелецький р-н МОН ДЮСШ26.04.20028.28ІІІ-юн18Сергієнко В.А.
42230Криворучко МиколаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”22.05.20027.77б/рОсСереда О.А.
51127Тищенко БогданМенський р-н,”К” ДЮСШ24.01.20037.00б/р15Таратухіна Н.П.
64Коряк ВалерійМенський р-н,”К” ДЮСШ05.02.20046.88б/р13Таратухіна Н.П.
Метання диску юнаки
132Харковник АртемМенський р-н,”К” ДЮСШ09.03.200229.88ІІ-юн24Таратухіна Н.П.
22230Криворучко МиколаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”22.05.200222.48б/рОсСереда О.А.
33Пац ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ19.01.200221.72б/рОсСергієнко В.А.
41127Тищенко БогданМенський р-н,”К” ДЮСШ24.01.200320.10б/р21Таратухіна Н.П.
54Коряк ВалерійМенський р-н,”К” ДЮСШ05.02.200418.79б/р18Таратухіна Н.П.
614Биковець ОлександрЧернігів, ” К” ДЮСШ12.11.200218.62б/рОсПорядіна В.В.
718Трофімченко ВладиславКозелецький р-н МОН ДЮСШ26.04.200216.70б/рОсСергієнко В.А.
Метання спису юнаки
1651Пац ОлександрКозелецький р-н МОН ДЮСШ19.01.200231.00ІІ-юн24Сергієнко В.А.
2351Болобан ВладиславПрилуцький р-н МОН ДЮСШ04.05.200222.50ІІІ-юн21Куц А.С.
316Сергієнко МихайлоКозелецький р-н МОН ДЮСШ27.11.200216.97б/р18Сергієнко В.А.
60м дівчата
1955Барабаш АлінаПрилуки МОН ДЮСШ07.07.20028.4 Ф-8.2ІІІ24Салівон, Демешко
21745Войтенко ОльгаНосівський  р-н МОН ДЮСШ04.02.20048.6 Ф-8.5І-юн21Бочок В.А.
3350Брухно ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ16.02.20038.7 Ф-8.7І-юн18Ракетський А.І.
4Оніселе КатеринаЧернігів,У, КДЮСШ00.00.20028.6 Ф-8.8І-юн15Плотіцини
5664Ільєнко ОленаКозелецький р-н МОН ДЮСШ07.10.20028.6 Ф-8.9І-юн13Сергієнко В.А.
611Буряк ЛіліяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”11.03.20038.7 Ф-8.9І-юн11Шульга О.П.
7Сом ВалеріяЧернігів,У, КДЮСШ00.00.20028.8І-юн9гр. Плотіцини
825Куприлець РусланаКозелецький р-н МОН ДЮСШ03.09.20028.8І-юн7Шарак О.В
9370Дудка КристінаПрилуки МОН ДЮСШ08.01.20038.9І-юнОсРакецький А.І.
105Купрієнко ДаринаН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ02.04.20048.9І-юн5Бренз  А. Н.
1125Лагунець ТетянаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”25.01.20028.9І-юнОсШульга О.П.
1213Філон МаріяЧернігів “КОЛОС”21.09.20028.9І-юнОсСинявська Ю.Г.
1311Авраменко АннаЧернігів “КОЛОС”10.09.20039.0ІІ-юнОсСинявська Ю.Г.
1416Федоренко МаріяПрилуки МОН ДЮСШ16.11.20029.0ІІ-юн4Бобровська О.А.
15357Ріда АлінаПрилуки МОН ДЮСШ14.01.20029.0ІІ-юн3Могульний Є.В.
16358Дубовик ЯнаПрилуки МОН ДЮСШ15.07.20029.0ІІ-юн2Могульний Є.В.
171Краснюк ХристинаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”10.04.20029.1ІІ-юнОсШульга О.П.
1823Дворниченко ЯнаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”20.07.20039.1ІІ-юн0Шульга О.П.
19371Расохацька МаринаПрилуки МОН ДЮСШ22.10.20029.1ІІ-юн0Ракецький А.І.
202120Солонець МаринаНосівський  р-н МОН ДЮСШ06.04.20039.2ІІ-юн0Папіна О.П.
21970Сила КсеніяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”30.12.20029.3ІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
221464Тунконог ДіанаНосівський  р-н МОН ДЮСШ09.10.20049.3ІІ-юнОсБочок В.А.
233Руса ІринаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”11.01.20029.2ІІ-юнОсШульга О.П.
242150Грабовська АнастасіяНосівський  р-н МОН ДЮСШ20.06.20029.3ІІ-юн0Папіна О.П.
2514Білоус ІннаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”14.07.20029.4ІІ-юнОсШульга О.П.
2636Литвиненко ОленаМенський р-н,”К” ДЮСШ МОН21.02.20049.4ІІ-юн0Гаркуша Т.Н.
2784Конопець АнастатіяНосівский р-н, МОН ДЮСШ14.01.20049.4ІІ-юн0Шиша Н.О
2857Омиченко НаталіяПрилуки МОН ДЮСШ20.11.20029.5ІІ-юн0Могульний Є.В.
29962Копитько АнастасіяЧернвгів “Атлет ” Україна21.03.20049.5ІІ-юнОсКорецька С.М.
3015Грищенок КаринаЧернігів “КОЛОС”29.03.20039.5ІІ-юнОсСинявська Ю.Г.
31Кудіярова АнастасіяЧернігів,У, КДЮСШ20.01.20049.5ІІ-юнОсгр. Плотіцини
32Прочухан ЮліяЧернігів,У, КДЮСШ25.04.20029.5ІІ-юнОсгр. Плотіцини
33374Петрова АлінаПрилуки МОН ДЮСШ14.05.20029.6ІІІ-юн0Ракетський А.І.
34371Зоря ЄвгеніяПрилуки МОН ДЮСШ31.07.20029.7ІІІ-юн0Ракетський А.І.
35367Бурлука АлінаПрилуки МОН ДЮСШ20.01.20039.7ІІІ-юн0Ракетський А.І.
3614Полетун КатеринаЧернігів “КОЛОС”08.05.20059.7ІІІ-юнОсСинявська Ю.Г.
37472Литвиненко ОлександраЧернігв МОН КДЮСШ – 122.03.20039.7ІІІ-юнОсАнтонова В.Г
38510Савельева ВікторіяЧернігв МОН КДЮСШ – 124.09.20029.8ІІІ-юнОсАнтонова В.Г
39518Давиденко СвітланаЧернігв МОН КДЮСШ – 114.03.20039.9ІІІ-юнОсАнтонова В.Г
40969Стось ВалеріяЧернвгів “Атлет ” Україна01.12.200310.1б/рОсКорецька С.М.
41179Шевцова АлінаН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ23.09.200310.4б/р0Бренз  А. Н.
42203Похиленко АнастасіяПрилуки МОН ДЮСШ01.05.200310.5б/р0Ракетський А.І.
43352Ломако ДарьяПрилуки МОН ДЮСШ26.06.200310.5б/р0Степаненко К.В
4416Садова ВікторіяЧернігів “К” ОДЮСШ03.02.200510.6б/рОсСинявська Ю.Г.
459Коровко ВладиславаН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ10.10.200311.2б/р0Бренз  А. Н.
4672Ковштк АннаН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ21.04.200412.0б/р0Бренз  А. Н.
300м дівчата
1955Барабаш АлінаПрилуки МОН ДЮСШ07.07.200247.1ІІІ24Демешко С.В Салівон Р.П
2330Брухно ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ16.02.200348.5І-юнОсРакетський А.І.
3687Маркова АннаЧернвгів МОН КДЮСШ -112.10.200250.5І-юн21Кривоус Н.В
41745Войтенко ОльгаНосівський  р-н МОН ДЮСШ04.02.200450.7І-юн18Бочок В.А
5160Пехенько ЗарінаН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ14.01.200351.0І-юн15Клименко В.В
625Купрієць РусланаКозелецький р-н МОН ДЮСШ03.09.200251.4ІІ-юн13Шарак О.В
7370Дудка КристінаПрилуки МОН ДЮСШ08.01.200351.4ІІ-юн11Ракетський А.І.
83Руса ІринаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”11.01.200251.5ІІ-юнОсШульга О.П.
95Купрієнко ДаринаН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ02.04.200452.0ІІ-юн9Бренз  А. Н.
1011Авраменко АннаЧернігів “К” ОДЮСШ10.09.200352.4ІІ-юнОсСинявська Ю.Г.
1184Конопець АнастатіяНосівский р-н, МОН ДЮСШ14.01.200452.4ІІ-юн7Шиша Н.О
121150Дорошенко ПолінаМенський р-н,”К” ДЮСШ12.11.200352.6ІІ-юн5Таратухіна Н.П.
1313Філон МаріяЧернігів “К” ОДЮСШ21.09.200252.7ІІ-юнОсСинявська Ю.Г.
142120Солонець МаринаНосівський  р-н МОН ДЮСШ06.04.200352.8ІІ-юн4Папіна О.П.
1578Кудіярова АнастасіяЧернігів,У, КДЮСШ00.00.200453.1ІІІ-юнОс Плотіцини
16368Серб ОленаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ10.06.200253.2ІІІ-юн3Чекалін С.П.
171Краснюк ХристинаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”10.04.200253.8ІІІ-юнОсШульга О.П.
181464Тонкогог ДіанаНосівський  р-н МОН ДЮСШ09.10.200453.9ІІІ-юн2Бочок В.А
19664Ільєнко ОленаКозелецький р-н МОН ДЮСШ07.10.200253.9ІІІ-юн0Сергієнко В.А.
20371Расохацька МаринаПрилуки МОН ДЮСШ22.10.200254.8ІІІ-юнОсРакетський А.І.
21378Кулик АлінаЧернігв МОН КДЮСШ – 107.08.200255.1ІІІ-юнОсКривоус Н.В
22970Сила КсеніяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”30.12.200255.2ІІІ-юнОсВятіорецт С.Г Середа с.С.
2332Литвиненко ОленаМенський р-н,”К” ДЮСШ МОН28.02.200455.7ІІІ-юн0Гаркуша Т,Н
24265Гавсіевич ЄлізаветаЧернігв МОН КДЮСШ – 123.03.200255.7ІІІ-юнОсКривоус Н.В
25969Стось ВалеріяЧернвгів “У” ДЮСШ “АТЛЕТ”01.12.200356.4б/рОсКорецька С.М.
2635Вінніченко АнастасіяЧернігв МОН КДЮСШ – 106.01.200256.6б/рОсАнтонова В.Г
27364Закапко ВалеріяПрилуцький р-н МОН ДЮСШ31.07.200357.1б/р0Чекалін С.П.
28169Богомаз ВалеріяН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ18.02.200257.6б/р0Клименко В.В
29367Борлука АлінаПрилуки МОН ДЮСШ20.01.200357.9б/р0Ракетський А.І.
30510Савельева ВікторіяЧернігв МОН КДЮСШ – 124.09.200258.0б/рОсАнтонова В.Г
31518Давиденко СвітланаЧернігв МОН КДЮСШ – 114.03.200358.8б/рОсАнтонова В.Г
32472Литвиненко ОлександраЧернігв МОН КДЮСШ – 122.03.200359.8б/рОсАнтонова В.Г
33179Шевцова АлінаН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ23.09.20031.02.0б/р0Бренз  А. Н.
349Коробко ВладиславаН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ10.10.20031.06.5б/р0Бренз  А. Н.
600м дівчата   
1159Акольмаз СусаннаН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ04.06.20021.57.524Бренз  А. Н.
2962Копитько АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”21.03.20041.58.8ОсКорецька С.М.
392Карпухіна КарінаН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ18.05.20022.02.221Бренз  А. Н.
4355Каїка АнжелаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ07.06.20022.02.418Куц А.С.
535Вінніченко АнастасіяЧернігв МОН КДЮСШ – 106.01.20022.08.215Антонова В.Г
623Дворниченко ЯнаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”20.07.20032.08.3ОсШульга О.П
7359Овсякова ДаринаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ12.10.20032.15.811Куц А.С.
8362Фалонова БогданаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ20.06.20042.15.99Гавриленко В.Г.
9628Волонкович АнастасіяКозелецький р-н МОН ДЮСШ17.01.20022.23.07Сергієнко В.А.
10629Корнієнко ІваннаКозелецький р-н МОН ДЮСШ07.10.20022.26.05Сергієнко В.А.
Стрибки у довжину дівчата
1350Грухно ТетянаПрилуки МОН ДЮСШ16.02.20034.01ІІ-юн24Ракетський А.І.
211Буряк ЛіліяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”11.03.20033.93ІІ-юн21Шульга О.П
3370Дудка КристінаПрилуки МОН ДЮСШ08.01.20033.81ІІ-юн18Ракетський А.І.
4370Сила КсеніяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”30.12.20023.73ІІІ-юнОсВятіорець С.Є.,Середа С.С.
536Оніселе КатеринаЧернігів,У, КДЮСШ00.00.20023.72ІІІ-юн15Плотіцини
6357Ріда АлінаПрилуки МОН ДЮСШ14.01.20023.71ІІІ-юн13Мачульний Є.В.
713Філон МаріяЧернігів “К” ОДЮСШ21.09.20023.64ІІІ-юнОсСинявська Ю.Г.
814Білоус ІннаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”14.07.20023.60ІІІ-юнОсШульга О.П
91150Дорошенко ПолінаМенський р-н,”К” ДЮСШ12.11.20033.57ІІІ-юнОсТаратухінаН.П.
10358Дубовик ЯнаПрилуки МОН ДЮСШ15.07.20023.55ІІІ-юнОсМачульний Є.В.
1189Россомаха ЗлатаМенський р-н, МОН ДЮСШ20.10.20043.52ІІІ-юн11Терпицька І.Л.
1298Сом ВалеріяЧернігів,У, КДЮСШ00.00.20023.49б/р9Плотіцини
1377Прочухан ЮліяЧернігів,У, КДЮСШ00.00.20023.49б/рОсПлотіцини
1413Причиненко АннаПрилуки МОН ДЮСШ13.01.20033.45б/р7Бобровська О.А.
15369Сидорко ДаринаПрилуки МОН ДЮСШ16.07.20023.45б/рОсРакетський А.І.
1625Лагунець ТетянаЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”25.01.20023.43б/рОсШульга О.П
1799Майстренко ВікторіяМенський р-н,”К” ДЮСШ23.10.20043.37б/р5Таратухіна Н.П.
18370Росохацька МаринаПрилуки МОН ДЮСШ22.10.20023.30б/р4Ракетський А.І.
1915Кудіярова АнастасіяЧернігів,У, КДЮСШ00.00.20043.28б/рОсПлотіцини
20371Зоря ЄвгеніяПрилуки МОН ДЮСШ31.07.20023.26б/рОсРакетський А.І.
2115Грищенок КаринаЧернігів “К” ОДЮСШ29.03.20033.14б/рОсСинявська Ю.Г.
22969Стось ВалеріяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”01.12.20033.10б/рОсКорецька С.М.
23374Петрова АлінаПрилуки МОН ДЮСШ14.05.20023.07б/рОсРакетський А.І.
2435Ломако ДарьяПрилуки МОН ДЮСШ26.06.20033.04б/рОсМачульний Є.В.
2514Полетун КатеринаЧернігів “К” ОДЮСШ08.05.20053.03б/рОсСинявська Ю.Г.
262150Грабовська АнастасіяНосівський  р-н МОН ДЮСШ20.06.20023.03б/рОсПапіна О.П.
2711Авраменко АннаЧернігів “К” ОДЮСШ10.09.20032.98б/рОсСинявська Ю.Г.
28962Копитько АнастасіяЧернігів “У” ДЮСШ “Атлет”21.03.20042.88б/рОсКорецька С.М.
2916Федоренко МаріяПрилуки МОН ДЮСШ16.11.20022.79б/р3Бобровська О.А.
3057Оленченко НаталіяПрилуки МОН ДЮСШ02.11.20022.68б/р2Мачульний Є.В.
3116Садова ВікторіяЧернігів “К” ОДЮСШ03.02.20052.62б/рОсСинявська Ю.Г.
Стрибки у висоту дівчата
11Котова АнастасіяМенський р-н,”К” ДЮСШ21.11.2002150ІІ24Таратухіна Н.П.
2362Лепець СтефаніПрилуцький р-н МОН ДЮСШ29.03.2002145ІІІ21Гавриленко В.Г.
399Майстренко ВікторіяМенський р-н,”К” ДЮСШ23.10.2004135І-юн18Таратухіна Н.П.
4369Сидорко ДаринаПрилуки МОН ДЮСШ16.07.2002130І-юн15Ракетський А.І.
5366Засік КатеринаПрилуцький р-н МОН ДЮСШ21.05.2002125ІІ-юн13Гавриленко В.Г.
68Бурлука АлінаПрилуки МОН ДЮСШ20.01.2003120ІІ-юн11Ракетський А.І.
71156Дорошенко ПолінаМенський р-н,”К” ДЮСШ12.11.2003120ІІ-юн9Таратухіна Н.П.
546Слобода МаріяМенський р-н,”К” ДЮСШ22.02.2001165Іп/кТаратухіна Н.П.
Штовхання ядра дівчата
11Котова АнастасіяМенський р-н,”К” ДЮСШ21.11.200211.22ІІІ24Таратухіна Н.П.
297Ромашко ЛюбовНосівский р-н, МОН ДЮСШ15.01.20036.30ІІІ-юн21Шиша Н.О
3628Волонкович АнастасіяКозелецький р-н МОН ДЮСШ17.01.20026.30ІІІ-юн18Сергієнко В.А.
45Муцька КарінаЧернігів “К” ОДЮСШ00.00.20025.80б/рОс.Порядіна В.В.
58Соломенник ВікторіяМенський р-н,”МОН” ДЮСШ09.04.20045.80б/р15Терпицька І.Л.
Метання спису дівчата
12192Мосьпан ДаринаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ31.07.200222.32І-юн24Небощицький Г.О.
22191Васюк ДаринаБахмацький р-н,МОН.ДЮСШ09.03.200321.25І-юн21Небощицький Г.О.
3154Солдатова АнастасіяН-Сіверський р-н МОН ДЮСШ01.11.200220.36ІІ-юн18Клименко В.В
489Муцкая КаринаЧернігів,К, ОДЮСШ04.05.200218.60ІІІ-юнОсПорядіна В.В.
56Волкова ІринаЧернігів,К, ОДЮСШ00.00.200216.60ІІІ-юнОсПорядіна В.В.
Метання диску дівчата
16Волкова ІринаЧернігів,К, ОДЮСШ00.00.200217.70б/рОсПорядіна В.В.
289Муцкая КаринаЧернігів,К, ОДЮСШ04.05.200217.67б/рОсПорядіна В.В.
965Шевченко КатеринаЧернігів,У, ДЮСШ “Атлет”17.07.200119.85ІІІ-юнП/кВятіорець С Є
Любос АнастасіяЧернігів,К, ОДЮСШ28.09.200019.80ІІІ-юнП/кПорядіна В.В.
 Головний суддя змагань                                                            (Рябов В.В.)
 Головний секретар змагань                                                    (Антонова В.Г.)
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment