Відкритий чемпіонат Чернігівської області з легкої атлетики в приміщенні

серед чоловіків і жінок, юнаків та дівчат 2005-2006, 2007-2008 рр.н.

13.01.2022                                                                                

м. Бровари, л/а манеж

Результати (скачати) 

Особисті  результати.

Чоловіки.

МісцеПрізвище та імя спортсменаДата народженняКомандаРезультатРоз

ряд

 Тренери
60м, чоловіки
1Бован Олексій21.08.2001Чернігів «ОДЮСШ з олім. видів»7.0 Ф-6.8ІЛуценко В.В.
2Петренко Віталій18.02.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»6.9 Ф-7.0     ІШульга О.П
3Савин Максим13.05.2000Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ7.2 Ф-7.0ІШарак О.В.
4Гавриленко Максим12.08.2003Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР7.2 Ф-7.2ІІ Шевчук О.Л.
5Каранда Микита25.01.2002Чернігів, «С» ОШВСМ7.2 Ф-7.3ІІМасюк А.М.,Філіпов В.В.
6Мироненко Ярослав18.08.2004Корюківський р-н, ОДЮСШ Менська ТГ7.4ІІТаратухіна Н.П.
7-8Глушенок Ілля07.01.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР7.4ІІАнтонова В.Г.
7-8Пархоменко Владислав26.08.2003Ніжин, МОН, КДЮСШ7.4    ІІКремез О.М., Левчук Г.Л.
60м, юнаки 2005-2006 р.н.
1Гук Віталій24.03.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»7.2 Ф-7.1ІІВятіорець С.Є., Середа С.С.
2Парубець Максим18.05.2005Ніжин, МОН, КДЮСШ7.2 Ф-7.2ІІКремез О.М. Левчук Г.Л
3Бабушкін Олександр09.09.2005Чернігів, ДЮСШ«Україна»ЧМР7.4 Ф-7.5ІІБабенко В.С., Кривоус Н.В.
4Сакун Данило16.09.2006Чернігів,  «ОДЮСШ з олім. видів»7.5 Ф-7.6ІІІЛуценко В.В.
5Чекалін Андрій19.09.2005Прилуки, МОН, ДЮСШ7.5 Ф-7.7ІІІЧекалін С.П.
6Куйбіда Артем22.02.2005Ніжин, МОН, КДЮСШ7.5ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л.
7Верещак Олександр03.01.2006Бахмач, ДМК “Гармонія”7.6ІІІМихайлов Б.В.
8Абакуменко Микитка01.08.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»7.6ІІІВятіорець С.Є., Дворников А.В.
9Фрідрих Володимир12.06.2005Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ7.6ІІІШарак О.В.
10Гусол Олексій19.09.2005Чернігів, ДЮСШ«Україна»ЧМР7.7ІІІФіліпова В.І.
11Рибачок Марк21.08.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»7.8ІІІВятіорець С.Є., Середа С.С.
12Ломонос Роман05.03.2006Корюківський р-н, ДЮСШ м. Сновськ7.8ІІІІвлєв В.Ю.
13Крапивний Станіслав25.12.2005Чернігів,  ДЮСШ«Україна»ЧМР8.0І-юнБабенко В.С., Кривоус Н.В.
14Нестеренко Микита16.07.2006Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р8.0І-юнКуц А.С.
15Єпіфанов Стас30.11.2005Чернігів , «ОДЮСШ з олім. видів»8.1І-юнЛуценко В.В.
16Кизя Данило04.09.2006Чернігів, ДЮСШ«Україна»ЧМР8.2І-юнФіліпова В.І.
17Олексик Денис26.06.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР8.2І-юнБочок В.А.
18Лещенко Станіслав31.12.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР8.3ІІ-юнБочок В.А.
Івахненко Дмитро27.04.2006Прил. р-н,  КЗ ДЮСШ Сухопол. с/рDNSКуц А.С.
60м, юнаки 2007-2008 р.н.
1Жменьковський Роман14.06.2008Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ7.2 Ф-7.2ІІСахута А.О.
2Корж Демид18.09.2007Ніжин, МОН, КДЮСШ7.5 Ф-7.5ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л
3Потапенко Артур30.05.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ7.8 Ф-7.6ІІІЛисік Р.Г.
4Вовченко Володимир24.10.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»7.7 Ф-7.8ІІІ Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
5Кобець Нікіта21.04.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ7.6 Ф-7.9ІІІШарак О.В.
6Чубатий Нікіта15.01.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ7.8ІІІЧекалін С.П.
7Чубара Артем13.03.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ7.8ІІІСахута А.О.
8Ікаєв Арсеній27.07.2007Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР7.9І-юнКривоус Н.В.,Бабенко В.С.
9Осадчий Артем2007Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР7.9І-юнБородавко В.І.
10Андрієць Роман12.04.2007Ніжин, МОН. КДЮСШ7.9І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л
11Лахадинов Нікіта02.06.2007Корюківський р-н, ДЮСШ м. Сновськ8.0І-юнЛахадинов Є.О,
12Голуб Дмитро05.06.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ8.0І-юнСалівон Р.П.
13Кравченко Владислав03.04.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.1І-юн Дворников А.В.,Шульга Є.А.
14Неліп Євгеній24.03.2007Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР8.1І-юнБабенко В.С., Кривоус Н.В.
15Радич Іван13.09.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.2І-юнКорецька А.С.
16Раєвський Ігор20.05.2007Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР8.2І-юнФіліпова В.І.
17Пантюшенко Борислав28.11.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР8.3ІІ-юн Шевчук О.Л.
18Руденко Денис24.06.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР8.3ІІ-юнШиша Н.О.
19Горбань Дмитро04.10.2007Прилуки.МОН, ДЮСШ8.4ІІ-юнБобровська О.А.
20Озеров Ілля26.03.2010Прилуки.МОН, ДЮСШ8.4ІІ-юнРакетський А.І.
21Юрченко Назар30.07.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ8.4ІІ-юнШарак О.В.
22Дробишев Артем17.03.2008Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР8.4ІІ-юнФіліпова В.І.
23Сальний Назар27.02.2007Прилуки, МОН, ДЮСШ8.4ІІ-юнМачульний Є.В.
24Калина Євгеній02.04.2009Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР8.5ІІ-юнШиша Н.О.
25Заляза Кирило08.09.2009Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР8.5ІІ-юнКривоус Н.В.,Бабенко В.С.
26Шевченко Данило06.01.2008Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР8.5ІІ-юнФіліпова В.І.
27Науменко Євген02.07.2008Прилуки, МОН, ДЮСШ8.6ІІ-юнБобровська О.А.
28Калашніков Ігор03.03.2009Прилуки, МОН, ДЮСШ8.6ІІ-юнМачульний Є.В.
29Семирозум Єгор21.03.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.7ІІІ-юн Дворников А.В., Шульга Є.А.
30Спехін Денис31.07.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ8.7ІІІ-юнШарак О.В.
31Пугач Артем02.07.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.8ІІІ-юнКорецька А.С.
32Шиша Михайло16.09.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР8.8ІІІ-юнШиша Н.О.
33Раєвський Костянтин02.03.2010Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР8.9ІІІ-юнФіліпова В.І.
34Меркудінов Іван09.10.2008Чернігів, ОДЮСШ з ол. видів8.9ІІІ-юнПорядіна В.В.
35Крапивний Борис24.08.2007Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР8.9ІІІ-юнБабенко В.С., Кривоус Н.В.
36Митус Леонід10.05.2007Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР9.0ІІІ-юнФіліпова В.І.
37Кравченко Дмитро04.06.2009Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР9.0ІІІ-юнАнтонова В..Г.
38Пашко Вадим30.04.2009Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР9.0ІІІ-юнАнтонова В..Г.
39Самойленко Олексій17.10.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР9.2б/рБочок В.А.
40Красновид Сергій02.09.2007Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР9.6б/рФіліпова В.І.
41Христич Олег07.11.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР9.6б/рЯма М.П.
Мужанов Богдан22.04.2008Прилуки, МОН, ДЮСШDNSЧекалін С.П.
300м, чоловіки
1Бован Олексій21.08.2001Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів37.7ІІЛуценко В.В.
2Гавриленко Максим12.08.2003Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР38.1ІІ Шевчук О.Л.
3Мироненко Костянтин25.09.1998Чернігів, ОШВСМ38.8ІІІМасюк А.М.,Лагункова Н.М.
4Глушенок Ілля07.01.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР39.8ІІІАнтонова В.Г.
5Дементій Влад05.07.2003Прилуки,МОН, ДЮСШ40.4ІІІСалівон Р.П.
300м, юнаки 2005-2006 р.н.
1Гук Віталій24.03.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»37.5ІІВятіорець С.Є., Середа С.С.
2Кулинко Євгеній27.04.2005Ніжин, МОН, КДЮСШ39.7ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л.
3Дяченко Мирослав14.11.2006Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР40.0ІІІБеркут Н.П., Святенко В.І.
4Коковін Андрій03.03.2006Прил. р-н,  КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р40.1ІІІКуц А.С.
5Бабушкін Олександр09.09.2005Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР40.8ІІІБабенко В.С., Кривоус Н.В.
6Сакун Данило16.09.2006Чернігів,  «ОДЮСШ з олім. видів»41.3І-юнЛуценко В.В.
7Абакуменко Микитка01.08.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»41.3І-юн Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
8Куйбіда Артем22.02.2005Ніжин, МОН, КДЮСШ42.0І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л
9Кургак Андрій10.04.2006Ніжин, МОН, КДЮСШ42.2ІІ-юнСахно В.К.
10Гусол Олексій19.092005Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР43.1ІІ-юнФіліпова В.І.
11Верещак Олександр03.01.2006Бахмач, ДМК “Гармонія”44.1ІІІ-юнМихайлов Б.В.
12Ломонос Роман05.03.2006Корюківський р-н, ДЮСШ м. Сновськ44.1ІІІ-юнІвлєв В.Ю.
13Кизя Данило04.09.2006Чернігів, ДЮСШ«Україна»ЧМР44.3ІІІ-юнФіліпова В.І.
14Нестеренко Микита16.07.2006Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р44.4ІІІ-юнКуц А.С.
15Крапивний Станіслав25.12.2005Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР47.1ІІІ-юнБабенко В.С., Кривоус Н.В.
300м, юнаки 2007-2008 р.н.
1Жменьковський Роман14.06.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ41.1І-юнСахута А.О.
2Вовченко Володимир24.10.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»41.8І-юнВятіорець С.Є.,ДворниковА.В.
2Ікаєв Арсеній27.07.2007Чернігів, ДЮСШ«Україна»ЧМР41.8І-юнКривоус Н.В.,Бабенко В.С.
4Корж Демид18.09.2007Ніжин, МОН. КДЮСШ41.9І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л
5Потапенко Артур30.05.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ43.1ІІ-юнЛисік Р.Г.
6Челей Андрій26.12.2007Ніжин, МОН. КДЮСШ43.7ІІ-юнКремез О.М. Левчук Г.Л
7Голуб Дмитро05.06.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ43.8ІІ-юнСалівон Р.П.
8Лахадинов Нікіта02.06.2007Корюківський р-н, ДЮСШ м. Сновськ43.9ІІ-юнЛахадинов Є.О,
9Неліп Євгеній24.03.2007Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР45.1ІІІ-юнБабенко В.С., Кривоус Н.В.
10Толкачов Олексій30.03.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ45.4ІІІ-юнСахута А.О.
11Андрієць Роман12.04.2007Ніжин, МОН. КДЮСШ45.8ІІІ-юнКремез О.М. Левчук Г.Л
12Мухамед Карим18.04.2008Ніжин, МОН. КДЮСШ45.9ІІІ-юнКремез О.М. Левчук Г.Л
13Радич Іван13.09.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»46.4ІІІ-юнКорецька А.С.
14Дробишев Артем17.03.2008Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР47.0ІІІ-юнФіліпова В.І.
15Красновид Сергій02.09.2007Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР47.1ІІІ-юнФіліпова В.І.
16Шевченко Данило06.01.2008Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР48.5б/рФіліпова В.І.
17Кравченко Владислав03.04.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»48.8б/р Дворников А.В.,Шульга Є.А.
18Раєвський Костянтин02.03.2010Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР49.1б/рФіліпова В.І.
19Горбань Дмитро04.10.2007Прилуки.МОН, ДЮСШ49.2б/рБобровська О.А.
20Науменко Євген0207.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ49.4б/рБобровська О.А.
21Семирозум Єгор21.03.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»49.7б/рДворников А.В.,Шульга Є.А.
22Заляза Кирило08.09.2009Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР50.3б/рКривоус Н.В.,Бабенко В.С.
23Пантюшенко Борислав28.11.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР50.5б/р Шевчук О.Л.
24Пугач Артем02.07.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»50.7б/рКорецька А.С.
25Крапивний Борис24.08.2007Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР51.6б/рБабенко В.С., Кривоус Н.В.
26Кравченко Дмитро04.06.2009Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР52.4б/рАнтонова В..Г.
27Митус Леонід10.05.2007Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР52.6б/рФіліпова В.І.
28Ховдій Роман05.05.2009Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ52.7б/рСахута А.О.
29Пашко Вадим30.04.2009Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР56.8б/рАнтонова В..Г.
800м, чоловіки
1Бренз Даніїл04.09.2000Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.00.1ІОвчаренко І.М.,Фадєєв О.Є,
2Чирва Максим07.05.2002Чернігів, «С» ОДЮСШ з ол. видів2.07.7ІІЛагункова Н.М.,Клюєв А.О.,

Філіпов В.В.

3Романенко Олександр26.09.1984Ніжин2.23.6І-юнСахно В.К.
800м, юнаки 2005-2006 р.н.
1Єременко Дмитро2006Бахмач ДМК «Гармонія»2.15.0ІІІМихайлов Б.В,
2Коковін Андрій03.03.2006Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р2.20.7І-юнКуц А.С.
3Нечваль Артем21.02.2006Ніжин, МОН. КДЮСШ2.24.1І-юнСахно В.К.
800м, юнаки 2007-2008 р.н.
1Казанін Матвій10.05.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.18.6ІІІБеркут Н.П., Святенко В.І.
2Пінчук Сергій24.03.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.26.8І-юнБеркут Н.П., Святенко В.І.
3Чернушенко Артем07.03.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.27.5  І-юнАнтонова В..Г.
4Мухамед Карим18.04.2008Ніжин, МОН. КДЮСШ2.29.7ІІ-юнКремез О.М. Левчук Г.Л
5Ховдій Роман05.05.2009Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ2.41.2ІІІ-юнСахута А.О.
6Заляза Кирило08.09.2009Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР2.42.3ІІІ-юнКривоус Н.В.,Бабенко В.С.
7Демченко Антон02.05.2009Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР2.44.3ІІІ-юнКривоус Н.В.,Бабенко В.С.
8Толкачов Олексій30.03.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ3.04.1б/рСахута А.О.
9Дмитренко Дмитро05.08.2009Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР3.07.5б/рКривоус Н.В.,Бабенко В.С.
1500м, чоловіки
1Сидоренко Олександр03.04.2003Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР4.32.0ІІІРябов В.В.
2Даниш Богдан22.08.2003Ніжин, МОН. КДЮСШ4.47.6ІІІСахно В.К.
3Полуда Сергій2003Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР5.18.0ІІ-юнОвчаренко І.М.
4Залізний Микола21.12.2001Ніжин КДЮСШ5.19.5ІІ-юнСахно В.К.
1500м, юнаки 2005-2006 р.н.
1Скороход Іван02.01.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР4.31.2ІІІАнтонова В.Г.,Овчаренко І.М.
2Фіс Захар06.03.2006Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ5.21.0ІІ-юнШарак О.В.
3Мозольов Олександр27.12.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР5.47.8ІІІ-юнАнтонова В.Г.
1500м, юнаки 2007-2008 р.н.
1Курач Дмитро15.04.2007Чернігівський р-н,  Козелецька ДЮСШ5.22.0ІІ-юнПотебня Л.І.
2Клопотун Влад20.11.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР5.22.4ІІ-юнБеркут Н.П., Святенко В.І.
3Кульгейко Владислав03.10.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР5.51.0б/рАнтонова В.Г.
3000м, чоловіки
1Олійник Павло09.05.1988Чернігів. «Д» ОШВСМ,8.52.5ІСердюк В.І., Бережной В.Д.
2Секера Дмитро10.01.1994Чернігів9.07.1ІІОвчаренко І.М.
3Сахно Володимир29.07.1970Ніжин10.17.0ІІІТараско О.І.,Бабенко В.С.
4Шанта Ярослав10.07.2004Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»10.30.7І-юнШульга О.П.
5Булавенко Юрій07.06.1968Ніжин10.37.4І-юнСахно В.К.
6Михайлов Борис1961Бахмач10.37.6І-юнсамостійно
7Пулинець Сергій1960Бахмач11.59.4І-юнсамостійно
3000м, юнаки 2005-2006 р.н.
1Шарак Антон10.02.2005Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ9.48.0ІІІШарак О.В,
3000м, юнаки 2007-2008 р.н.
1Волк Владислав25.05.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ11.58.4б/рЛисік Р.Г.
2Пальоха Богдан14.06.2007Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р12.03.8б/рКуц А.С.
3Мельник Андрій22.10.2009Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ12.11.9б/рЛисік Р.Г.
60 м з/б, чоловіки
1Блонський Олександр23.06.2004Бровари, БВУФК8.2КМСКасьянов С.О.
2Пархоменко Владислав26.08.2003Ніжин, МОН. КДЮСШ8.4ІКремез О.М. Левчук Г.Л.
3Міщенко Артем30.04.2003Бровари, БВУФК8.4ІКасьянов С.О.
4Савин Максим13.05.2000Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ9.6І-юнШарак О.В.
5Уніат Володимир24.07.1997Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ11.6б/рШарак О.В,
6Лесик Денис04.10.2003Прилуки, МОН, ДЮСШ11.7б/рЧекалін С.П.
60 м з/б, юнаки 2005-2006 р.н.
1Парубець Максим18.05.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ8.5ІІКремез О.М. Левчук Г.Л.
2Кулинко Євгеній27.04.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ9.2ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л.
60 м з/б, юнаки 2005-2006 р.н.
1Чалей Андрій26.12.2007Ніжин, МОН, КДЮСШ9.9І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
1Карпенко Андрій16.07.2007Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ9.9І-юнСахута А.О
3Цимбаліст Максим06.04.2007Чернігівський р-н,  Козелецька ДЮСШ10.6ІІІ-юнПотебня Л.І.
Стрибки у довжину, чоловіки
1Сім’ячко Михайло08.02.2003Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ5.41І-юнШарак О.В.
2Дементій Юрій2002Прилуки, МОН, ДЮСШ5.25ІІ-юнСалівон Р.П.
3Мироненко Ярослав18.08.2004Корюківський р-н, Менська ТГ4.22ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
Климач Олександр09.10.2004Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/рNMКуц А.С.
Стрибки у довжину, юнаки 2005-2006 р.н.
1Фрідрих Володимир12.06.2005Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ5.24ІІ-юнШарак О.В.
2Абакуменко Микита01.08.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»5.13ІІ-юнВятіорець С.Є.,ДворниковА.В.
3Салівон Владислав2005Прилуки, МОН, ДЮСШ5.13ІІ-юнСалівон Р.П.
4Куйбіда Артем22.02.2005Ніжин, МОН. КДЮСШ5.00ІІ-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
5Рибачок Марк21.08.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»4.75ІІ-юн Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
6Чаленко Євген09.11.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР4.60ІІІ-юнЯма М.П.
7Єпіфанов Станіслав30.11.2005Чернігів «ОДЮСШ з олім. видів»4.27ІІІ-юнЛуценко В.В.
8Олексик Денис26.06.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР4.16ІІІ-юнБочок В.А
9Лещенко Станіслав30.12.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР3.92б/рБочок В.А
Стрибки у довжину, юнаки 2007-2008 р.н.
1Кравченко Владислав03.04.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»4.86ІІ-юнДворников А.В., Шульга Є.А.
2Чубара Артем13.03.2008Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ4.80ІІ-юнСахута А.О.
3Цимбаліст Максим06.04.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ4.74ІІІ-юнПотебня Л.І.
4Сальний Назар2007Прилуки, МОН, ДЮСШ4.56ІІІ-юнМачульний Є.В.
5Радич Іван13.09.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»4.50ІІІ-юнКорецька С.М.
6Руденко Денис24.06.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР4.45ІІІ-юнШиша Н.О.
7Авраменко Дмитро2008Прилуки, МОН, ДЮСШ4.40ІІІ-юнБобровська О.А.
8Юрченко Назар30.07.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ4.37ІІІ-юнШарак О.В.
9Воробей Олександр08.10.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ4.35ІІІ-юнПотебня Л.І.
10Білецький Євген2007Прилуки, МОН, ДЮСШ4.20ІІІ-юнМачульний Є.В.
11Озеров Ілля          2010Прилуки, МОН, ДЮСШ4.17ІІІ-юнРакетський А.І.
12Пугач Артем02.07.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»4.09ІІІ-юнКорецька А.С.
13Чубатий Нікіта2008Прилуки, МОН, ДЮСШ4.09ІІІ-юнЧекалін С.П.
14Калашніков Ігор         2009Прилуки, МОН, ДЮСШ4.05ІІІ-юнМачульний Є.В.
15Пантюшенко Борислав28.11.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР3.97б/р Шевчук О.Л.
16Фесак Данил         2008Прилуки, МОН, ДЮСШ3.90б/рЧекалін С.П.
17Мотовиловець Степан24.12.2008Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ3.90б/рПотебня Л.І.
18Семирозум Єгор21.03.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.83б/рДворников А.В. Шульга Є.А.
19Мужанов Богдан2008Прилуки, МОН, ДЮСШ3.80б/рЧекалін С.П.
20Меркудінов Іван09.10.2008Чернігів «ОДЮСШ з олім. видів»3.69б/рПорядіна В.В.
21Самойленко  Олексій17.10.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР3.66б/рБочок В.А.
22Христич  Олег07.11.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР3.37б/рБочок В.А.
Потрійний, чоловіки
1Сім’ячко Михайло08.02.2003Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ11.30ІІ-юнШарак О.В.
2Уніат Володимир24.07.1997Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ11.06ІІ-юнШарак О.В.
3Дементій Юрій21.02.2002Прилуки, МОН, ДЮСШ10.65ІІІ-юнСалівон Р.П.
Потрійний, юнаки 2005-2006 р.н.
1Фрідрих Володимир12.06.2005Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ11.40ІІ-юнШарак О.В.
2Рибачок Марк21.08.2005Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»10.78ІІІ-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.
Потрійний, юнаки 2007-2008 р.н.
1Авраменко Дмитро2008Прилуки, МОН, ДЮСШ11.17ІІ-юнБобровська О.А.
2Чубара Артем13.03.2008Корюківська ОТГ,МОН,ДЮСШ10.60ІІІ-юнСахута А.О.
3Сальний Назар2007Прилуки, МОН, ДЮСШ10.40ІІІ-юнМачульний Є.В.
4Кобець Нікіта21.04.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ10.35ІІІ-юнШарак О.В.
5Білецький Євген2007Прилуки, МОН, ДЮСШ9.54б/рМачульний Є.В.
6Озеров Ілля2010Прилуки, МОН, ДЮСШ9.16б/рРакетський А.І.
7Спехін Денис31.07.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ8.82б/рШарак О.В.
Стрибки у висоту, чоловіки
1Дементій Влад05.07.2003Прилуки,МОН, ДЮСШ180ІІСалівон Р.П.
2Дементій Юрій21.02.2002Прилуки, МОН, ДЮСШ165ІІІСалівон Р.П.
3Сім’ячко Михайло08.02.2003Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ165ІІІШарак О.В.
4Лесик Денис04.10.2003Прилуки,МОН, ДЮСШ155І-юнЧекалін С.П.
Стрибки у висоту, юнаки 2005-2006 р.н.
1Бродський Ян18.03.2005Корюківський р-н, Менська ТГ175ІІТаратухіна Н.П.
2Чекалін Андрій19.09.2005Прилуки.МОН, ДЮСШ170ІІІЧекалін С.П.
3Остапенко Євгеній23.06.2006Прил. р-н , КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р165ІІІКуц А.С.
Стрибки у висоту, юнаки 2007-2008 р.н.
1.Челей Андрій26.12.2007Ніжин, МОН. КДЮСШ165ІІІКремез О.М. Левчук Г.Л.
2Кемпа Андрій26.09.2007Ніжин, МОН. КДЮСШ160І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
3Чубатий Нікіта15.01.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ150ІІ-юнЧекалін С.П.
4Майстренко Юрій27.05.2010Корюківський р-н, Менська ТГ145ІІ-юнТаратухіна Н.П.
5Мужанов Богдан22.04.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ140ІІ-юнЧекалін С.П.
6Кудрявцев Максим08.07.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ130ІІІ-юнЧекалін С.П.
Штовхання ядра, чоловіки 7,260 кг
1Вірич Юрій22.05.1997Чернігів, інваспорт14.12ІСереда О.А.
2Ракуненко Денис28.07.1997Чернігів, «У» ОШВСМ12.34ІІСереда О.А.
Штовхання ядра, юнаки 2005-2006 р.н. 5 кг
1Чирва Станіслав01.07.2005Бровари, БВУФК14.61ІІПавлиш В.А.,Таратухіна Н.П.
2Лось Єгор18.04.2006Бровари, БВУФК12.55ІІІКасьянов С.О.
3Чекалін Андрій19.09.2005Прилуки.МОН, ДЮСШ10.24ІІ-юнЧекалін С.П.
4Степаненко Іван10.09.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»9.93ІІ-юнСереда О.А.
5Марченко Ярослав18.02.2005Чернігівський р-н,  Козелецька ДЮСШ9.37ІІІ-юнПотебня Л.І.
6Федченко Євген07.12.2005Прилуки.МОН, ДЮСШ9.23ІІІ-юнЧекалін С.П.
7Науменко Денис27.03.2006Прилуки.МОН, ДЮСШ8.49ІІІ-юнЧекалін С.П.
8Іваненко Дмитро27.04.2006Прил. р-н,  КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р8.48ІІІ-юнКуц А.С.
9Лойченко Дмитро01.10.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»6.93б/рСереда О.А.
Довженко Андрій08.09.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МРNMТертишник М.І.
Кравченко Роман09.08.2005Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МРNMТертишник М.І.
Коковін Андрій2006Прил. р-н , КЗ ДЮСШ Сухопол. с/рNMКуц А.С.
Штовхання ядра, юнаки 2005-2006 р.н. 4 кг
1Ценцеря Богдан17.05.2007Корюківський р-н, Менська ТГ13.57ІІІТаратухіна Н.П.
2Лавський Андрій06.03.2008Корюківський р-н, Менська ТГ13.38І-юнТаратухіна Н.П.
3Карпенко Андрій16.07.2007Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ13.12І-юнСахута А.О.
4Дергозій Кирило2008Корюківський р-н, Менська ТГ11.34І-юнТаратухіна Н.П.
5Редька Іван30.05.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ9.31ІІІ-юнШарак О.В.
6Савицький Констянтин2009Корюківський р-н, Менська ТГ8.92ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
7Шинкаренко Богдан17.10.2008Прилуки, МОН, ДЮСШ8.34ІІІ-юнЧекалін С.П.
9Пушенко Дмитро2008Бахмач,  ДМК «Гармонія»8.34ІІІ-юнМихайлов Б.В,
10Ареф’єв Нікіта31.01.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.00ІІІ-юнСереда О.А.
11Фесак Даніїл03.03.2008Прилуки, МОН, ДЮСШ7.85б/рЧекалін С.П.Салівон Р.П.
12Леоненко Тарас31.01.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ7.22б/рШарак О.В.
13Штиркун Роман2009Корюківський р-н, Менська ТГ6.93б/рТаратухіна Н.П.
14Кудрявцев Максим08.07.2008Прилуки, МОН, ДЮСШ6.73б/рЧекалін С.П.
15Чуб Максим15.10.2009Ніжин, МОН, КДЮСШ5.27б/рКремез О.М. Левчук Г.Л.

 

Особисті результати.

Жінки.

МісцеПрізвище та імя спортсменаДата народженняКомандаРезультатРоз

ряд

 Тренери
60м, жінки
1Стецкова Тетяна09.03.2000Чернігів, «ОДЮСШ з олім. видів»7.5 Ф-7.5КМСМасюк А.М., Красільник Т.С.
2Красножон Софія13.10.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР8.6 Ф-8.4ІІІШевчук О.Л.
3Сукач Дар’я15.06.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР8.3 Ф-8.5ІІІШевчук О.Л.
4Асєєва Аліна12.09.2003Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»9.2 Ф-9.3І-юнВятіорець С.Є.,Середа С.С.
5Шульжик Анна18.06.2003Ніжин, МОН. КДЮСШ9.9 Ф-10.0ІІІ-юнСахно В.К.
60м, дівчата 2005-2006 р.н.
1Тарасенко Марина20.12.2005Прилуки, МОН,  ДЮСШ8.2 Ф-8.0ІІБобровська О.
2Васько Поліна28.04.2005Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ8.1 Ф-8.2ІІСахута А.О.
3Моторна Вероніка26.10.2006Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ8.1 Ф-8.3ІІПрокудін О.М., Карандюк К.Є.,

Сахута А.О.

4Титаренко Анна22.10.2006Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР8.5 Ф-8.8ІІІТерпицька І.Л.
5Браточкіна Анна20.02.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.6 Ф-8.8ІІІВятіорець С.Є., Середа С.С.
6Коршек Анастасія11.04.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР8.6ІІІШевчук О.Л.
7Штанько Анастасія19.04.2005Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР8.7ІІІШиша Н.О.
8Семеняко Віталіна28.11.2005Прилуки.МОН, ДЮСШ8.8І-юнРакетський А.І.
9Бессонова Софія25.10.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.8І-юнВятіорець С.Є., Дворников А.В.
10Коваль Валерія14.06.2006Ніжин, МОН. КДЮСШ8.9І-юнСахно В.К.
11Калюжна Ангеліна23.03.2006Ніжин, МОН. КДЮСШ9.0І-юнСахно В.К.
12Шевчун Дар’я07.03.2006Ніжин, МОН. КДЮСШ9.1І-юнСахно В.К.
13Ілляш Аліна19.09.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР9.4ІІ-юнБочок В.А.
14Літош Олеся26.08.2005Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР9.6ІІ-юнКривоус Н.В.,Бабенко В.С.
Кирієнко Анастасія29.12.2006Прилуки.МОН, ДЮСШDNSМачульний Є.В.
60м, дівчата 2007-2008 р.н.
1Онацька Поліна18.04.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.2 Ф-8.2ІІШульга О.П.
2Павленко Діана12.03.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.6 Ф-8.3ІІІВятіорець С.Є., Шульга Є.А.
3Никифоренко Катерина07.12.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ8.5 Ф-8.4ІІІЛисік Р.Г.
4Мірошниченко Єлізавета02.01.2009Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ8.5 Ф-8.5ІІІСахута А.О.,Тищенко Т.І.
5Титенок Аліна03.05.2008Чернігів «ОДЮСШ з олім. видів»8.6 Ф-8.8ІІІЛуценко В.В.
6Шведунова Євгенія16.01.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР8.6ІІІБеркут Н.П.
7Булим Вікторрія2009Прилуки.МОН, ДЮСШ8.7ІІІЧекалін С.П.,Кравченко Г.М.
8Лавська Аліна09.11.2009Корюківський р-н,ДЮСШ Менської МР8.7ІІІТерпицька І.Л.
9Авраменко Анастасія30.12.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР8.7ІІІБеркут Н.П.
10Сандул Поліна22.02.2007Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР8.7ІІІКривоус Н.В.,Бабенко В.С.
12Чайка Катерина11.05.2007Ніжинський р-н,  ДЮСШ Носівської МР8.7ІІІШиша Н.О.
13Мазуркевіч Божена02.04.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.8І-юнДворников А.В.Шульга Є.А.
14Пилипенко Катерина04.08.2007Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР8.9І-юнФіліпова В.І.
15Пірог Світлана18.03.2009Прилуки.МОН, ДЮСШ8.9І-юнЧекалін С.П.
16Карпусь Анна25.10.2007Прилуки.МОН, ДЮСШ8.9І-юнМачульний Є.В.
17Пшенична Маргарита27.08.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ9.0І-юнБобровська О.А.
18Бородавко Поліна04.12.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР9.0І-юнБородавко В.І.
19Слободська Єлізавета10.06.2009Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР9.1І-юнАнтонова В.Г.
20Чорномаз Яна23.10.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ9.1І-юнМачульний Є.В.
21Кобзєва Євгенія17.05.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР9.1І-юнБородавко В.І.
22Сіра Дар’я08.11.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ9.2І-юнШарак О.В.
23Вертелецька Софія21.02.2008Ніжин, МОН. КДЮСШ9.2І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
24Дзиндра Вікторія15.01.2008Корюківський р-н, Менська ТГ9.3ІІ-юнТаратухіна Н.П.
25Бандола Лілія03.04.2009Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР9.3ІІ-юнБочок В.А.
26Ярошенко Ксенія22.12.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»9.3ІІ-юнВятіорець С.Є., Дворников А.В.
27Калітник Мілана10.11.2007Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР9.4ІІ-юнАнтонова В.Г.
28Сміян Анна25.06.2010Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР9.4ІІ-юнКривоус Н.В.,Бабенко В.С.
29Бугай Анастасія03.05.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР9.4ІІ-юнАнтонова В.Г.
30Задорожная Віталіна29.09.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР9.4ІІ-юнПлиско Н.М.
31Кучерява Анастасія07.06.2009Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР9.5ІІ-юнШевчук О.Л,
32Денисенко Катерина24.09.2009Чернігів. ДЮСШ «Україна»ЧМР9.6ІІ-юнРябов В.В.,Кривоус Н.В.
33Нікітіна Анастасія25.04.2009Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ9.6ІІ-юнСахута А.О.
34Сахута Євгенія03.12.2008Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР9.6ІІ-юнТерпицька І.Л.
35Рябович Яна25.08.2009Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР9.7ІІ-юнФіліпова В.І.
36Ісаченко Валерія22.04.2008Корюківський р-н, ДЮСШ м. Сновськ9.8ІІІ-юнІвлєв В.Ю.
37Мелащенко Антоніна18.07.2009Корюківський р-н, ДЮСШ МенськоїМР9.9ІІІ-юнТерпицька І.Л.
38Вишняк Катерина22.10.2008Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР9.9ІІІ-юнТерпицька І.Л.
39Ворона Кіра14.11.2008Корюківський р-н, ДЮСШ МенськоїМР10.0ІІІ-юнТерпицька І.Л.
40Колесник Катерина03.04.2007Ніжин, МОН. КДЮСШ10.1ІІІ-юнСахно В.К.
41Бродар Олександра23.09.2009Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР10.1ІІІ-юнКривоус Н.В.,Бабенко В.С.
42Кондалєва Поліна24.02.2009Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР10.2ІІІ-юнТерпицька І.Л.
43Шевченко Роксолана09.10.2007Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР10.3ІІІ-юнБочок В.А.
44Лозинська Олександра16.08.2009Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР10.3ІІІ-юнФіліпова В.І.
Петькун Дарина07.05.2009Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/рDNSКуц А.С.
300м, жінки
1Стецкова Тетяна09.03.2000Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР41.3ІМасюк А.М., Красільник Т.С.
2Сукач Дар’я15.06.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР48.5І-юнШевчук О.Л.
3Михальченко Наталія28.06.2000Прилуки.МОН,  ДЮСШ48.8І-юнСалівон Р.П., Філіпов В.В.
4Красножон Софія13.10.2004Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР49.6І-юнШевчук О.Л.
5Савостьянова Тетяна25.01.2003Ніжин, МОН. КДЮСШ50.1ІІ-юнСахно В.К.
6Асєєва Аліна12.09.2003Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»53.8ІІ-юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
300м, дівчата 2005-2006 р.н.
1Моторна Вероніка26.10.2006Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ45.8ІІІПрокудін О.М., Карандюк К.Є.,

Сахута А.О.

2Дитиненко Анна20.12.2006Прилуки.МОН, ДЮСШ47.6І-юнМачульний Є.В.
3Ганущенко Сніжана21.01.2006Корюківський р-н, Менська ТГ49.1І-юнТаратухіна Н.П.
4Титаренко Анна22.10.2006Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР49.9І-юнТерпицька І.Л.
5Семеняко Віталіна28.11.2005Прилуки, МОН, ДЮСШ50.5ІІ-юнРакетський А.І.
6Коршек Анастасія11.04.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР51.1ІІ-юнШевчук О.Л.
7Коваль Валерія14.06.2006Ніжин, МОН, КДЮСШ51.4ІІ-юнСахно В.К.
8Калюжна Ангеліна23.03.2006Ніжин, МОН, КДЮСШ52.1ІІ-юнСахно В.К.
9Євтушенко Тетяна19.04.2005Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР52.8ІІ-юнШиша Н.О.
10Лисаченко Дарина29.10.2005Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР53.5ІІ-юнБеркут Н.П.
11Васько Поліна28.04.2005Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ53.9ІІ-юнСахута А.О.
12Шевчун Дар’я07.03.2006Ніжин, МОН, КДЮСШ54.7ІІІ-юнСахно В.К.
13Літош Олеся26.08.2005Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР57.1ІІІ-юнКривоус Н.В.,Бабенко В.С.
300м, дівчата 2007-2008 р.н.
1Горбач Катерина25.02.2009Ніжин, МОН. КДЮСШ46.6І-юнКремез О.М. Левчук Г.Л.
2Лавська Аліна09.11.2009Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР49.5І-юнТерпицька І.Л.
3Маринченко Вікторія30.09.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР50.0І-юнБеркут Н.П.
4Скрипка Дар’я30.10.2008Ніжин, МОН. КДЮСШ51.6ІІ-юнКремез О.М., Левчук Г.Л.
5Карпусь Анна25.10.2007Прилуки.МОН, ДЮСШ51.8ІІ-юнМачульний Є.В.
6Слободська Єлізавета10.06.2009Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР51.9ІІ-юнАнтонова В.Г.
7Пшенична Маргарита27.08.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ52.1ІІ-юнБобровська О.А.
8Милейко Анастасія05.10.2009Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР52.1ІІ-юнБеркут Н.П.,Святенко В.І.
9Чорномаз Яна23.10.2008Прилуки.МОН, ДЮСШ52.8ІІ-юнМачульний Є.В.
10Мірошниченко Софія24.08.2009Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ53.1ІІ-юнЛисік Р.Г,
11Мазуркевіч Божена02.04.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»53.1ІІ-юнДворников А.В.,Шульга Є.А.
12Пилипенко Катерина04.08.2007Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР53.4ІІ-юнФіліпова В.І.
13Кобзєва Євгенія17.05.2008Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР53.9ІІ-юнБородавко В.І.
14Авраменко Анастасія30.12.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР54.2ІІІ-юнБеркут Н.П.
15Дзиндра Вікторія15.01.2008Корюківський р-н, Менська ТГ54.2ІІІ-юнТаратухіна Н.П.
16Бандола Лілія03.04.2009Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР54.2ІІІ-юнБочок В.А.
17Ісаченко Валерія22.04.2008Корюківський р-н,  ДЮСШ м. Сновськ54.3ІІІ-юнІвлєв В.Ю.
18Васіна Дар’я01.02.2010Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР54.7ІІІ-юнБеркут Н.П.
19Кучерява Анастасія07.06.2009Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР54.8ІІІ-юнШевчук О.Л.
20Бугай Анастасія03.05.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР55.4ІІІ-юнАнтонова В.Г.
21Павленко Діана12.03.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»56.2ІІІ-юнВятіорець С.Є.,Шульга Є.А.
22Сміян Анна25.06.2010Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР56.6ІІІ-юнКривоус Н.В.,Бабенко В.С.
23Рябович Яна25.08.2009Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР58.3б/рФіліпова В.І.
24Бродар Олександра23.09.2009Чернігів. ДЮСШ«Україна»ЧМР58.4б/рКривоус Н.В.,Бабенко В.С.
25Сахута Євгенія03.12.2008Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР58.5б/рТерпицька І.Л.
26Лозовська Юлія06.05.2008Ніжин, МОН. КДЮСШ1.03.0б/рСахно В.К.
800м, жінки
1Мартинчук Діана29.01.2002Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР3.00.0І-юнОвчаренко І.М.
2Савостьянова Тетяна25.01.2003Ніжин, МОН. КДЮСШ3.02.9І-юнСахно В.К.
3Сирбу Анастасія01.05.2000Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР3.10.2ІІ-юнРябов В.В., Кривоус Н.В.
800м, дівчата 2005-2006 р.н.
1Пляшко Ілона29.07.2006Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р3.07.9ІІ-юнКуц А.С.
2Дяченко Ольга10.01.2006Ніжин, МОН. КДЮСШ3.31.3ІІІ-юнСахно В.К.
800м, дівчата 2007-2008 р.н.
1Ткаченко Анна09.10.2007Чернігів,  «Д», ОШВСМ2.24.0ІІЛагункова Н.М., Клюєв А.О.
2Дудко Наталія09.01.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР2.32.8ІІІБеркут Н.П., Святенко В.І.
3Тимошенко Софія19.06.2008Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР2.55.1І-юнКривоус Н.В., Бабенко В.С.
4Мірошниченко Софія24.08.2009Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ3.05.6ІІ-юнЛисік Р.Г.
5Задорожная Віталіна29.09.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР3.08.9ІІ-юнПлиско Н.М.
6Шолупець Владислава04.03.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР3.09.3ІІ-юнПлиско Н.М.
7Сивопляс Вероніка07.02.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР3.11.2ІІ-юнБеркут Н.П.
8Сурмачевська Вікторія18.10.2009Ніжин, МОН, КДЮСШ3.12.8ІІ-юнКремез О.М., Левчук Г.Л.
1500м, жінки
1Діденко Ольга04.06.2000Чернігів, ДЮСШ «Україна»ЧМР5.16.0ІІРябов В.В.
2Аллахвердієва Анна28.11.2001Чернігів,5.24.0ІІІЛагункова Н.М.,Клюєв А.О.
3Коротких Карина09.10.2001Чернігів,ОШВСМ5.26.0ІІІЛагункова Н.М..Клюєв О.А., Філіпов В.В.
4Трикашна Тетяна18.01.1993Чернігів5.26.1ІІІРябов В.В.
1500м, дівчата 2005-2006 р.н.
1Пляшко Валерія29.07.2006Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р6.00.0І-юнКуц А.С.
2Шамлі Олена2006Бахмач, ДМК “Гармонія”7.08.6ІІІ-юнМихайлов Б.В.
1500м, дівчата 2007-2008 р.н.
1Маринченко Вікторія30.09.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР6.05.0І-юнБеркут Н.П.
3000м, жінки
1Трикашна Тетяна18.01.1993Чернігів11.58.0ІІІРябов В.В.
2Михальченко Наталія28.06.2000Прилуки.МОН,  ДЮСШ12.03.0ІІІСалівон Р.П., Філіпов В.В.
3Крупська Ія1973Бахмач17.56.0ІІІ-юнПулинець С,М.
3000м, дівчата 2005-2006 р.н.
1Овсякова Василина12.05.2006Прил. р-н КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р13.16.0І-юнКуц А.С.
3000м, дівчата 2007-2008 р.н.
1Бездушна Каріна16.05.2007Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ13.56.8ІІ-юнХропач О.Ф.
2Куц Тетяна24.02.2007Ніжин, МОН. КДЮСШ14.45.0ІІ-юнСахно В.К., Левчук Г.Л.
60м з/б, дівчата 2005-2006 р.н.
1Лактюшина Надія26.02.2006Корюківський р-н, Менська ТГ9.3ІІТаратухіна Н.П.
2Ганущенко Сніжана21.01.2006Корюківський р-н, Менська ТГ10.0ІІІТаратухіна Н.П.
3Семеняко Віталіна28.11.2005Прилуки.МОН,  ДЮСШ10.6І-юнРакетський А.І.
4Бабак Дарина09.09.2006Прилуки.МОН,  ДЮСШ11.3ІІ-юнЧекалін С.П.
60м з/б, дівчата 2007-2008 р.н.
1Мірошниченко Єлізавета02.01.2009Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ10.5І-юнСахута А.О., Тищенко Т.І.
2Євменова Тетяна03.02.2009Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ11.8ІІ-юнАвраменко Т.О.
2000 м з/п дівчата 2005-2006 р.н.
1Овсякова Василина12.05.2006Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р9.08.1б/рКуц А.С.
2Пляшко Валерія29.07.2006Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р9.17.1б/рКуц А.С.
3Пляшко Ілона29.07.2006Прил. р-н, КЗ ДЮСШ Сухопол. с/р9.40.3б/рКуц А.С.
2000 м з/п дівчата 2007-2008 р.н.
1Машарипова Грета2007Бахмач, ДМК “Гармонія”9.19.2б/рМихайлов Б.В.
2Зубко Анна2007Бахмач, ДМК “Гармонія”9.43.9б/рМихайлов Б.В.
3Лабута Єлізавета21.07.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ9.44.2б/рШарак О.В.
Стрибки у довжину, жінки
1Асєєва Аліна12.09.2003Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.70ІІІ-юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
Стрибки у довжину, дівчата 2005-2006 р.н.
1Лактюшина Надія26.02.2006Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ4.48І-юнТаратухіна Н.П.
2Кабанець Євгенія29.10.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР4.33І-юнШиша Н.О.
3Семеняко Віталіна2005Прилуки, МОН, ДЮСШ4.27І-юнРакетський А.І.
4Штанько Анастасія19.04.2005Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР4.16ІІ-юнШиша Н.О.
5Браточкіна Анна20.02.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»4.00ІІ-юнВятіорець С.Є., Середа С.С.
6Бессонова Софія25.10.2006Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.50ІІІ-юнВятіорець С.Є.,Дворников А.В.
7Бабак Дарина2006Прилуки, МОН, ДЮСШ3.23б/рЧекалін С.П.
Стрибки у довжину, дівчата 2007-2008 р.н.
1Чайка  Катерина11.05.2007Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР4.50І-юнШиша Н.О.
2Титенок Аліна03.05.2008Чернігів,  «ОДЮСШ з олім. видів»4.20І-юнЛуценко В.В.
3Булим Вікторія2009Прилуки, МОН, ДЮСШ4.15ІІ-юнЧекалін С.П., Кравченко Г.М.
4Мірошниченко Софія24.08.2009Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ3.86ІІ-юнЛисік Р.Г.
5Москаленко Анастасія24.03.2009Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ3.77ІІІ-юнТерпицька І.Л.
6Мазуркевіч Божена02.04.2009Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.65ІІІ-юнДворников А.В., Шульга Є.А.
7Євменова Тетяна03.02.2009Корюківська ОТГ, МОН, ДЮСШ3.63ІІІ-юнАвраменко Т.О.
8Лавська Аліна09.10.2009Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ3.62ІІІ-юнТерпицька І.Л.
9Солдатенко Ілона24.08.2007Ніжин, МОН, КДЮСШ3.62ІІІ-юнКремез О.М., Левчук Г.Л.
10Пірог Світлана2009Прилуки, МОН, ДЮСШ3.60ІІІ-юнЧекалін С.П.
11Сахута Євгенія03.12.2008Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР3.52ІІІ-юнТерпицька І.Л.
12Люлька Софія2008Прилуки, МОН, ДЮСШ3.50ІІІ-юнБобровська О.А.
13Єрошенко Ксенія22.12.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.40б/рВятіорець С.Є., Дворников А.В.
14Павленко Діана12.03.2008Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»3.36б/рВятіорець С.Є., Шульга Є.А.
15Сургай Вікторія2009Прилуки, МОН, ДЮСШ3.30б/рБобровська О.А.
16Вишняк Катерина22.10.2008Корюківський р-н, ДЮСШ Менська ТГ3.20б/рТерпицька І.Л.
17Гармаш Марія03.02.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ3.04б/рШарак О.В.
18Шевченко Роксолана09.10.2007Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР3.00б/рБочок В.А.
Потрійний, дівчата 2005-2006 р.н.
1Кабанець Євгенія29.10.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР10.15І-юнШиша Н.О.
2Кіндюшенко Мирослава01.09.2005Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР8.95ІІ-юнШиша Н.О.
3Шиша Марія13.06.2006Ніжинський р-н, ДЮСШ Носівської МР7.40б/рШиша Н.О.
Потрійний, дівчата 2007-2008 р.н.
1.Шведунова Євгенія16.01.2008Чернігів, КДЮСШ №2 ЧМР8.97ІІ-юнБеркут Н.П.
2Никифоренко Катерина07.12.2008Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ8.92ІІ-юнЛисік Р.Г.
3Люлько Софія2008Прилуки, МОН, ДЮСШ8.16ІІІ-юнБобровська О.А.
4Сургай Вікторія2009Прилуки, МОН, ДЮСШ7.94б/рБобровська О.А.
Стрибки у висоту, жінки
1Дорошенко Поліна11.11.2003Корюківський р-н, Менська ТГ155ІІПиденко С.П., Таратухіна Н.П.
Стрибки у висоту, дівчата 2005-2006 р.н.
1Ткаченко Катерина16.01.2005Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР170ІТерпицька І.Л.
2Ганущенко Сніжана21.01.2006Корюківський р-н, Менська ТГ150ІІТаратухіна Н.П.
Стрибки у висоту, дівчата 2007-2008р.н.
1Москаленко Анастасія24.03.2009Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР140ІІІТерпицька І.Л.
2Лавська Аліна09.11.2009Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР135І-юнТерпицька І.Л.
3Пирог Світлана18.03.2009Прилуки.МОН, ДЮСШ130І-юнЧекалін С.П.
4Кондалєва Поліна24.02.2009Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР130І-юнТерпицька І.Л.
5Булим Вікторія2009Прилуки, МОН, ДЮСШ125ІІ-юнЧекалін С.П..Кравченко Г.М.
6Алдошина Анастасія10.07.2008Прилуки, МОН, ДЮСШ125ІІ-юнСалівон Р.П.
7Ворона Кіра14.12.2008Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР120ІІ-юнТерпицька І.Л.
8Солдатенко Ілона24.08.2007Ніжин, МОН, КДЮСШ110ІІІ-юнКремез О.М., Левчук Г.Л.
Штовхання ядра, жінки 4 кг
1Петренко Альона27.08.2004Бровари, БСФК12.08ІШарак О.В., Павлиш В.А.
2Станецька Лідія30.06.2003Прилуки, МОН, ДЮСШ8.62ІІІСалівон Р.П.
3Гуляй Ольга14.06.2003Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»7.64І-юнСереда О.А.
4Савенок Марія23.09.2004Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів7.60І-юнПорядіна В.В.
Штовхання ядра, дівчата 2005-2006 р.н. 3 кг
Бреус Марія31.03.2005Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів12.22ІІПорядіна В.В.
Бут Ірина27.07.2006Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів10.15ІІІПорядіна В.В.
Гладченко Ангеліна19.05.2005Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів8.90І-юнПорядіна В.В.
Штовхання ядра, дівчата 2007-2008 р.н. 3 кг
1Шепель Ангеліна14.07.2008Корюківський р-н, Менська ТГ13.18ІТаратухіна Н.П.
2Мелащенко Антоніна18.07.2009Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР8.80І-юнТерпицька І.Л.
3Лобан Марина20.02.2007Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ8.68І-юнШарак О.В.
4Середа Софія22.11.2007Чернігів, «У» ДЮСШ «Атлет»8.12І-юнСереда О.А.
5Сіра Дар’я08.11.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ7.74ІІ-юнШарак О.В.
6Козакевич Ангеліна14.04.2009Чернігівський р-н, Козелецька ДЮСШ7.27ІІ-юнШарак О.В.
7Пірог Світлана17.03.2009Прилуки.МОН, ДЮСШ7.12ІІ-юнЧекалін С.П.
8Нікітіна Анастасія25.04.2009Корюківська ОТГ,МОН, ДЮСШ7.08ІІ-юнСахута А.О.
9Вишняк Катерина22.10.2008Корюківський р-н, ДЮСШ Менської МР6.35ІІІ-юнТерпицька І.Л.
10Слободська Діана10.09.2009Чернігів, «К»,ОДЮСШ з ол. видів4.68б/рПорядіна В.В.

Головний суддя                                                       В.В. Рябов

Секретар                                                                   В.Г. Антонова

 

Один комментарий

  1. КПНЗ ДЮСШ "Атлет" :

    Главный судья и главный секретарь Чемпионата Черниговской области в помещении, чем вы руководствовались при распределении мест в итоговом протоколе в беге на 60 метров у юношей при равенстве результатов….(подобных примеров в протоколе много)?

    И второй вопрос: каким образом дети 2010 года рождения выступали на данных соревнованиях и ЗАНИМАЛИ СООТВЕТСТВУЮЩИЕ МЕСТА в своих видах, хотя в Положении о соревнованиях, которое было утверждено и опубликовано на сайте, жирным шрифтом выделено: “У змаганнях беруть участь команди міст та районів … НЕ МОЛОДШЕ 2009 РОКУ НАРОДЖЕННЯ.” 30.09-01.10.2021 в г. Чернигов проходил Кубок области, в Положении о соревнованиях тоже выделенным жирным шрифтом написано: ” Участники 2008 р.н. та молодші не допускаються”. В качестве примера – Павленко Диана 2008 г.р. в беге на 100 м показала результат, который давал ей право бежать в финале, куда её не допустили и в данных соревнованиях она выступала вне конкурса (это значит не заняла никакого места).

    Уважаемые, в своих действиях желательно быть последовательными!