Командний чемпіонат міста з легкоатлетичного кросу

04.04.2019

м. Чернігів, ЦПКіВ

Командні результати:

  1. КПНЗ «ДЮСШ «Україна» ЧМР –  204 очок
  2. КПНЗ КДЮСШ-1 ЧМР –      189 очок
  3. КПНЗ ДЮСШ «Атлет» – 139 очок
  4. КЗ ОДЮСШ з олімпійських видів – 96 очок
  5. КПНЗ КДЮСШ-2 ЧМР – 31 очок

Особисті результати

№ ппПрізвище та імя спортсменаДата народженняФСТДЮСШРезультатРозрядОчкиПрізвище, І.П. тренера
 500м, дівчата 2006 р.н. та молодші
1Ткаченко Анна09.10.2007УДЮСШ «Україна»1,33,4І юн24Кривоус Н.В.
2Дмитренко Аліна01.02.2006УДЮСШ «Україна»1.35.2І юн21Кривоус Н.В.
3Ющенко Діана01.06.2006КДЮСШ-11.36.4І юн18Антонова В.Г.
4Браточкина Анна20.02.2006УДЮСШ «Атлет»1.37.6ІІ юн15Дворников А.В.
5Дудко Наталія09.01.2008УДЮСШ «Україна»1.40.9ІІ юн13Філіпова В.І., Дудко Т.А.
6Коваленко Юлія2006КДЮСШ-21.43.5ІІ юн11Плиско Н.М.
7Германович Ірина16.06.2006КДЮСШ-11.44.6ІІ юн9Антонова В.Г.
8Сердюк Марія2007КДЮСШ-21.46.0ІІ юн7Плиско Н.М.
9Саприкіна Аліса07.09.2007УДЮСШ «Україна»1.46.4ІІІ юн5Хорева О.А.
10Чаленко Маргарита02.07.2007УДЮСШ «Україна»1.46.9ІІІ юн3Хорева О.А.
11Калитник Мілана10.11.2007КДЮСШ-11.50.4ІІІ юн2Антонова В.Г.
12Ващенок Таїсія19.10.2006КДЮСШ-11.51.6ІІІ юн1Антонова В.Г.
13Іваненко Тетяна2006КДЮСШ-21.57..9б/рПлиско Н.М.
14Бережна Юлія07.07.2007КДЮСШ-11.58.6б/рАнтонова В.Г.
15Авдієнко Олександра04.11.2006УДЮСШ «Атлет»2.00.2б/рДворников А.В.
16Ткаченко Христина2007КДЮСШ-22.03.6б/рРоманенко В.О.
17Лук’яненко Єлизавета01.07.2006УДЮСШ «Атлет»2.05.7б/рКорецька С.М.
18Єрошенко Ксенія22.12.2007УДЮСШ «Атлет»2.23.3б/рДворников А.В.
19Кучинська Вікторія07.06.2007УДЮСШ «Атлет»2.24.0б/рДвоников А.В.
500м, дівчата 2004-2005 рр.н.
1Копитько Анастасія21.04.2004УДЮСШ «Атлет»1.27.5І юн24Вятиорець С.Є., Середа С.С.
2Лугина Вікторія14.09.2005ОШВСМ1.29.5І юнос.Лагункова Н.М.
3Олійник Анжеліка10.08.2005УОДЮСШ з ол.видів1.31.4І юн21Луценко В.В.
4Дзюба Марія03.07.2005КДЮСШ-11.37.1ІІ юн18Антонова В.Г.
5Культе Анна21.12.2004УДЮСШ «Атлет»1.50.1ІІ юн15Вятиорець С.Є., Середа С.С.
6Криворучко Анна2005ДЮСШ «Україна»2.20.0ІІ юн13Хорева О.А.
1000м, дівчата 2002-2003 рр.н.
1Дворніченко Яна20.07.2003УДЮСШ «Атлет»3.24.5І юн24Шульга О.П.
2Бондар Ангеліна2003УКДЮСШ-13.34.5І юн21Беркут Н.П.
3Кузьменко Анна2003УДЮСШ «Україна»3.39.7І юн18Лагункова Н.М.
4Шарпата Леся2003КТКТ3.44.7ІІ юн15Любенко А.А.
5Редькина Людмила2003УДЮСШ «Україна»3.54.2ІІ юн13Лагункова Н.М.
6Мелех Анастасія05.08.2002КДЮСШ-13.56.4ІІ юн11Овчаренко І.М.
7Вінниченко Анастасія06.01.2002КДЮСШ-14.05.9ІІ юн9Антонова В.Г.
8Замашкіна Карина2003КДЮСШ-14.10.4ІІ юн5Беркут Н.П.
2000м, жінки
1Жмурко Анна24.10.1996ОШВСМ6.48.0І юносЛагункова Н.М., Клюєв А.О., Філіпов В.В.
2Дятлова Юлія18.08.1990УОШВСМ7.00.2І юносЛагункова Н.М., Клюєв А.О., Філіпов В.В.
3Коротких Карина09.10.2001УДЮСШ «Україна»7.54.5І юн24Лагункова Н.М.
4Діденко Ольга04.06.2000УДЮСШ «Україна»7.58.2ІІ юн21Рябов В.В.
5Циганова Анастасія01.05.1999УДЮСШ «Україна»8.04.5ІІ юн18Рябов В.В.
6Сергусь Марія17.12.2001КДЮСШ-18.22.9ІІ юн15Овчаренко І.М.
7Зоріна Марія27.10.1998ДДинамо8.41.8ІІ юносТкачеко І.В.
8Сирбу Анастасія01.05.2000УДЮСШ «Україна»9.13.7ІІ юн13Рябов В.В.
9Медвідь Мирослава2000УДЮСШ «Україна»9.50.0ІІІ юн11Лагункова Н.М.
10Корнєєва Аліна25.11.2000НЧУК10.33.8ІІІ юносРябов В.В.
500м, юнаки 200 р.н. та молодші
1Стороженко Тихон05.05.2006КДЮСШ-11.30.0б/р24Антонова В.Г.
2Казанін Матвій2007КДЮСШ-11.32.6б/р21Беркут Н.П.
3Рубан Павло18.09.2006ОДЮСШ з ол.видів1.36.7б/р18Масюк А.М.
4Демченко Антон2009УДЮСШ «Україна»1.39.5б/р15Кривоус Н.В.
5Протченко Богдан2007КДЮСШ-21.42,3б/р13Плиско Н.М.
6Новинченко Кирило20.10.2006УДЮСШ «Атлет»1.45.5б/р11Корецька С.М.
7Віник Єгор09.06.2007КДЮСШ-11.47.3б/р9Антонова В.Г.
8Морський Назар21.12.2007УДЮСШ «Україна»1.47.5б/р7Хорева О.А.
9Пінчук Артем18.03.2006УДЮСШ «Україна»1.47.7б/р5Філіпова В.І.
10Шульга Іван27.02.2007КДЮСШ 11.47.9б/р3Антонова В.Г.
11Мудрицький Ярослав26.08.2007УДЮСШ «Атлет»1.51.0б/р2Дворников А.В.
12Богдан Владислав20.09.2007УДЮСШ «Україна»1.53.6б/р1Філіпова В.І.
13Юношев Сергій2007КДЮСШ-21.58.1б/рПлиско Н.М.
14Стельмах Кирило2006КДЮСШ-212.01.4б/рПлиско Н.М.
15Савенко Євгеній14.11.2007УДЮСШ «Атлет»2.19.4б/рДворников А.В.
16Швиммер Кирило2007КДЮСШ-22.24.5б/рПлиско Н.М.
500м, юнаки 2004-2005 рр.н.
1Тарасенко Віталій04.12.2004ОДЮСШ з ол.видів1,14,2б/р24Луценко В.В.
2Бабушкін Олександр09.09.2005УДЮСШ «Україна»1.16.9б/р21Кривоус Н.В.
3Гук Віталій24.03.2005УДЮСШ «Атлет»1.17.7б/р18Вятиорець С.Є., Середа С.С.
4Скороход Іван02.01.2005КДЮСШ-11.24.1б/р15Антонова В.Г.
5Олійник Юрій2004КДЮСШ 11.25.5б/р13Беркут Н.П.
6Глушенок Ілля07.01.2004КДЮСШ-11.25.8б/р11Антонова В.Г.
7Коваленко Артур03.05.2005УОДЮСШ з ол.видів1.26.1б/р9Луценко В.В.
8Царегородцев Ярослав01.04.2004ДЮСШ «Атлет»1.28.0б/р7Корецька С.М
9Петренко Руслан2005КДЮСШ-11.28.2б/р5Беркут Н.П.
10Гусол Олексій19.09.2005УДЮСШ «Україна»1.29.0б/р3Філіпова В.І..
11Морозов Захар21.02.2005УДЮСШ «Атлет»1.38.2б/р2Дворников А.В.
12Спутай Андрій2004КДЮСШ-11.38.7б/р1Беркут Н.П.
13Мозольов Олександр27.12.2005КДЮСШ-11.40.7б/рАнтонова В.Г.
14Крапивний Станіслав2004ОДЮСШ з ол.видів1.44.1б/рМасюк А.М.
15Глущенко Дмитро2005КДЮСШ-21.56.0б/рПлиско Н.М.
16Самбур Максим2005КДЮСШ-22.06.1б/рПлиско Н.М.
1000м, юнаки 2002-2003 рр.н.
1Козофат Богдан2003КДЮСШ 13.03.6І юн24Беркут Н.П.
2Чалюк Максим25.11.2003УДЮСШ «Атлет»3.05.9І юн21Вятиорець С.Є., Середа С.С.
3Полуда Сергій2003КДЮСШ-13.10.1І юн18Овчаренко І.М.
4Герасимчук Павло13.06.2003УДЮСШ «Україна»3.16.3ІІ юн15Лагункова Н.М.
5Рудий Олександр2002КДЮСШ-13.19.2ІІ юн13Беркут Н.П.
6Петьковський Артем21.05.2003КДЮСШ 13.23.7ІІ юн11Овчаренко І.М.
7Садовніков Владислав2003КТКТ3.25.3ІІ юн9Любенко А.А.
8Сахновський Петро21.03.2003КДЮСШ 13.25.4ІІ юн7Овчаренко І.М.
9Савенко Юрій2002КТКТ3.59.1ІІІ юн5Любенко А.А.
10Куліда Артем2002КТКТ4.01.9ІІІ юн3Любенко А.А.
3000м, чоловіки
1Батуренко Ігор09.11.1997УДЮСШ «Україна»9.42.1І юн24Рябов В.В., Куземко Л.М.
2Кравцов Сергій27.11.2000ОДЮСШ з ол.видів9.45.7І юн21Луценко в.В.
3Казачок Василь10.05.1996УДЮСШ «Україна»9.49.2І юн18Філіпови
4Мироненко Костянтин26.09.1998КДЮСШ-19.50.3ІІ юн15Красільник Т.С.
5Ільченко Віталій24.08.2000УСДЮШОР з л/с9.59.8ІІ юносСторожок В.П.
6Корогод Дмитро30.07.1996ОШВСМ10.28.8ІІ юносФіліпови
7Бурлака Денис11.07.2000ДДинамо10.25.9ІІ юносТкаченко І.В.
8Сотник Євгеній09.01.1999УДЮСШ «Україна»10.26.4ІІ юн13Рябов В.В.
9Шкурай Олександр10.27.7УДЮСШ «Україна»10.27.7ІІІ юн11Лагункова Н.М.
10Рева Євгеній23.04.2000УДЮСШ «Україна»10..46.9ІІІ юн9Рябов В.В.
11Личик Олександр14.04.2000ДДинамо10.54.0ІІІ юносТкаченко І.В.
12Тюрин Євген2000КТКТ10.58.2ІІІ юн8Любенко А.А.
13Волошин Денис10.11.1999ДДинамо11.04.9б/росТкаченко І.В.
14Крюков Денис29.11.1999УДЮСШ «Україна»11.05.1б/р5Лагункова Н.М.
15Кравченко Павло22.06.2001ОДЮСШ з ол.видів11.10.3б/р3Луценко В.В.
16Рябець Богдан20.02.2001КДЮСШ-111.18.7б/р2Овчаренко І.М.
17Косовський Денис2001КДЮСШ-111.23.3б/р1Беркут Н.М.
18Грицик Артем28.04.2001ДДинамо11.37.9б/рТкаченко І.В.
19Войстрик Євген2000КТКТ12.15.3б/рЛюбенко А.А.
20Грицик Віктор11.08.2000ДДинамо12.23.7б/рТкаченко І.В.
21Строн Ігор06.02.1997ДДинамо12.26.3б/рТкаченко І.В.
22Соболь Володимир12.01.2001ДДинамо12.29.6б/рТкаченко І.В.
23Байдак Станіслав06.11.1996ДДинамо12.32.8б/рТкаченко І.В.
24Кобус Станіслав06.09.1999ДДинамо12.45.9б/рТкаченко І.В.

 

 

Головний суддя                                                         Н.В. Кривоус

 

Секретар                                                                    А.М. Масюк

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment