ПРОТОКОЛ

Відкритого чемпіонату міста Чернігів з легкої атлетики

серед юнаків та дівчат 2004-2005 рр.н. та відкритих міських легкоатлетичних змагань

«Хто ти, майбутній олімпієць?» серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н., 2008 р.н. та молодші

 

 

07-08 жовтня 2021 року

м. Чернігів ДП «ОНСЦ «Чернігів»

 

Результати (скачати)

 

МісцеПрізвище та ім’я спортсменаДата народженняКоманда, ДЮСШРезультатРозрядПІБ тренера
ЮНАКИ 2004-2005 рр.н.   БІГ 100м
1Петренко Віталій18.02.2004ДЮСШ «Атлет»11.2 ф-11.0ІШульга О.П.
2Спичак Ярослав23.10.2005Н.Сіверський р-н,

смт Понорниця

11.8 ф-11.9ІІІСпичак В.І., Андрійченко Є.В.
3Гусол Олексій19.09.2005ДЮСШ «Україна»12.6 ф-12.6ІІ юн.Філіпова В.І.
4Рибачок Марко21.08.2005ДЮСШ «Атлет»12.9 ф-12.6ІІ юн.Вятіорець С.Є., Середа С.С.
5Надточій Максим14.08.2005Корюківська ДЮСШ12.9 ф-12.8ІІ юн.Сахута А.О.
6Рибак Данило28.08.2005ДЮСШ «Атлет»13.1 ф-13.0ІІ юн.Вятіорець С.Є., Середа С.С.
7Рибецький Тарас23.12.2004ДЮСШ «Атлет»13.8ІІІ юн.Корецька С.М.
ЮНАКИ 2006-2007 рр.н.   БІГ 100м
1Жменьковський Роман14.06.2008Корюківська ДЮСШ12.0 ф-11.9ІІІСахута А.О.
2Потебня Олександр14.10.2007Козелецька ДЮСШ12.4 ф-12.4І юн.Потебня Л.І.
3Потапенко Артур28.10.2007Корюківська ДЮСШ12.5 ф-12.5І юн.Лисік Р.Г.
4Сакун Данило16.09.2006ОДЮСШ з ол.видів12.9 ф-12.5І юн.Луценко В.В.
5Ікаєв Арсеній27.07.2007ДЮСШ «Україна»13.0 ф-12.6ІІ юн.Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
6Цимбаліст Максим06.04.2007Козелецька ДЮСШ13.1 ф-12.8ІІ юн.Потебня Л.І.
7Артеменко Данило12.10.2006Корюківська ДЮСШ12.7 ф-13.0ІІ юн.Лисік Р.Г.
8Шавеко Арсеній26.07.2007ДЮСШ «Атлет»13.1 ф-13.1ІІІ юн.Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
9Толкачов Олексій30.05.2007Корюківська ДЮСШ13.2ІІІ юн.Сахута А.О.
10Капиця Даниїл08.03.2007Коропська ДЮСШ13.5ІІІ юн.Лучко В.Л.11
11Пінчук Артем18.03.2006ДЮСШ «Україна»13.6ІІІ юн.Філіпова В.І.
12Неліп Євгеній24.03.2007ДЮСШ «Україна»13.9ІІІ юн.Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
13Лавренцов Влад11.10.2007ДЮСШ «Атлет»14.1б/рКорецька С.М.
14Кострикін Андрій19.01.2007ДЮСШ «Атлет»14.8б/рКорецька С.М.
15-16Радіонов Олег07.07.2007ДЮСШ «Атлет»14.9б/рШульга Є.А.
15-16Тимофєєв Данило23.07.2006Чернігів14.9б/р
17Корінь Влад11.11.2007ДЮСШ «Атлет»16.2б/рШульга О.П.
18Рибецький Назар30.05.2007ДЮСШ «Атлет»18.5б/рКорецька С.М.
ЮНАКИ 2008 р.н. та молодші   БІГ 60м
1Жменьковський Роман14.06.2008Корюківська ДЮСШ7.6 ф-7.4ІІІСахута А.О.
2Босак Євген17.03.2008Коропська ДЮСШ8.4 ф-8.0ІІ юн.Лучко В.Л.
3Чубара Артем13.03.2008Корюківська ДЮСШ8.5 ф-8.2ІІ юн.Сахута А.О.
4Кислих Антон18.10.2008Коропська ДЮСШ8.8 ф-8.3ІІІ юн.Лучко В.Л.
5Дробишев Артем17.03.2008ДЮСШ «Україна»8.2 ф-8.3ІІІ юн.Філіпова В.І.
6Радич Іван13.09.2008ДЮСШ «Атлет»8.7 ф-8.5ІІІ юн.Корецька С.М.
7Демченко Антон02.05.2009ДЮСШ «Україна»8.9 ф-8.7ІІІ юн.Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
8Заляза Кирило08.09.2009ДЮСШ «Україна»8.7 ф-8.9ІІІ юн.Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
9Заляза Артем08.09.2009ДЮСШ «Україна»8.9б/рКривоус Н.В., Бабенко В.С.
10Кравченко Владислав03.04.2009ДЮСШ «Атлет»8.9б/рДворников А.В., Шульга Є.А.
11Мякмак Влад25.02.2008ДЮСШ «Атлет»8.9б/рШульга О.П.
12Науменко Андрій28.11.2008КДЮСШ-28.9б/рШевчук О.Л.
13Семирозум Єгор21.03.2009ДЮСШ «Атлет»9.0б/рДворников А.В., Шульга Є.А.
14Острік Ілля03.08.2008ДЮСШ «Атлет»9.1б/рКорецька С.М.
15Ховдій Роман05.05.2009Корюківська ДЮСШ9.1б/рСахута А.О.
16Погорілко Богдан16.04.2008Коропська ДЮСШ9.2б/рЛучко В.Л.
17Гученко Михайло07.11.2008ДЮСШ «Атлет»9.3б/рКорецька С.М.
18Ністор Максим22.09.2008ДЮСШ «Атлет»9.3б/рДворников А.В., Шульга Є.А.
19Волевач Давид04.01.2010КДЮСШ-29.4б/рКрасільник Т.С.
20Меркудинов Іван2008ОДЮСШ з ол.видів9.5б/рПорядіна В.В.
21Воблий Артем26.02.2011КДЮСШ-29.5б/рКрасільник Т.С.
22Раєвський Костя02.03.2010ДЮСШ «Україна»9.5б/рФіліпова В.І.
23Скоробагатов Владислав08.08.2008ДЮСШ «Атлет»9.5б/рВятіорець С.Є., Дворников А.В.
24Пугач Артем02.07.2008ДЮСШ «Атлет»9.5б/рКорецька С.М.
25Кравченко Дмитро04.06.2009КДЮСШ-29.6б/рАнтонова В.Г.
26Заводенко Ярослав2008КДЮСШ-29.6б/рШевчук О.Л.
27Новік Роман18.12.2008ДЮСШ «Атлет»9.6б/рВятіорець С.Є., Шульга Є.А.
28Єдомаха Владислав31.08.2011ДЮСШ «Атлет»9.7б/рДворников А.В.
29Матюха Тимофій25.07.2008ДЮСШ «Атлет»9.7б/рШульга О.П.
30Галушко Віктор25.07.2009КДЮСШ-29.8б/рКрасільник Т.С.
31Ларіонов Сергій27.06.2009КДЮСШ-29.8б/рШевчук О.Л.
32Шавеко Марк01.01.2010ДЮСШ «Атлет»9.8б/рДворников А.В.
33Петров Валерій2010КДЮСШ-29.9б/рПлиско Н.М.
34Андрусенко Артем26.02.2010КДЮСШ-29.9б/рБеркут Н.П.
35Варанкін Владислав21.01.2010ДЮСШ «Україна»9.9б/рФіліпова В.І.
36Паньок Євген2011КДЮСШ-210.0б/рПлиско Н.М.
37Тарасевич Олексій07.07.2009ДЮСШ «Атлет»10.0б/рКорецька С.М.
38Шимко Ярослав18.09.2010КДЮСШ-210.3б/рАнтонова В.Г.
39Лисиця Олександр2011КДЮСШ-210.3б/рПлиско Н.М.
40Биковець Юрій06.05.2009КДЮСШ-210.4б/рШевчук О.Л.
41Петрович Ілля2012КДЮСШ-210.4б/рРоманенко В.
42Одарич Назар20.05.2008КДЮСШ-210.5б/рАнтонова В.Г.
43Сєров Микита26.10.2010КДЮСШ-210.6б/рАнтонова В.Г.
44Левченко Гліб04.03.2011КДЮСШ-210.6б/рШевчук О.Л.
45Тарасенко Павло2010КДЮСШ-210.6б/рРоманенко В.
46Скидан Данило2011КДЮСШ-210.7б/рПлиско Н.М.
47Дрозденко Антон11.11.2008ДЮСШ «Атлет»10.7б/рКорецька С.М.
48Компанієць Тимофій06.06.2011ДЮСШ «Атлет»10.8б/рДворников А.В.
49Петрович Данило2012КДЮСШ-211.0б/рРоманенко В.
50Літошенко Роман19.02.2012ДЮСШ «Атлет»11.0б/рДворников А.В.
51Шевель Станіслав2011КДЮСШ-211.0б/рПетухова О.В.
52Стамбурський Андрій03.06.2012ДЮСШ «Атлет»11.1б/рДворников А.В.
53Потапов Олександр16.10.2010КДЮСШ-211.1б/рАнтонова В.Г.
54Лобов Іван26.06.2011ДЮСШ «Атлет»11.2б/рДворников А.В.
55Корбаш Дмитро01.11.2008ДЮСШ «Атлет»11.2б/рДворников А.В.
56Ребенок Максим10.10.2010КДЮСШ-211.4б/рБеркут Н.П.
57Ювченко Михайло07.08.2013ДЮСШ «Атлет»11.7б/рДворников А.В.
58Баглей Гліб2015КДЮСШ-211.8б/рРоманенко В.
59Розум Артем19.07.2013ДЮСШ «Україна»11.8б/рХорева О.А.
60Заець Остап19.08.2009КДЮСШ-211.8б/рКрасільник Т.С.
61Нагорний Олександр12.08.2012ОДЮСШ з ол.видів11.8б/рПорядіна В.В.
62Почернін Дмитро30.10.2014ДЮСШ «Україна»12.4б/рРябов В.В.
63Миколаєнко Олег12.05.2013ДЮСШ «Україна»12.4б/рХорева О.А.
64Донець Дмитро11.10.2012ДЮСШ «Атлет»12.4б/рДворников А.В.
65Тишко Михайло22.02.2013КДЮСШ-212.6б/рБеркут Н.П.
66Моцар Макар04.04.2013ДЮСШ «Україна»12.6б/рХорева О.А.
67Аріщенко Лев31.07.2013ДЮСШ «Атлет»12.6б/рДворников А.В.
68Пампуха Максим04.08.2013ДЮСШ «Атлет»12.6б/рДворников А.В.
69Лейчук Кирил2014ДЮСШ «Україна»12.7б/рРябов В.В.
70Махінько Олександр14.08.2014ДЮСШ «Україна»13.1б/рРябов В.В.
ЮНАКИ 2004-2005 рр.н.   БІГ 200 м
1Петренко Віталій18.02.2004ДЮСШ «Атлет»23.9ІІІШульга О.П.
2Глушенок Ілля07.01.2004КДЮСШ-224.9ІІІАнтонова В.Г.
3Бабушкін Олександр09.09.2005ДЮСШ «Україна»25.2ІІІКривоус Н.В., Бабенко В.С.
4Рибачок Марко21.08.2005ДЮСШ «Атлет»26.5І юн.Вятіорець С.Є., Середа С.С.
5Надточій Максим14.08.2005Корюківська ДЮСШ27.5ІІ юн.Сахута А.О.
6Рибак Данило28.08.2005ДЮСШ «Атлет»27.8ІІ юн.Вятіорець С.Є., Середа С.С.
п/кГавриленко Максим12.06.2003КДЮСШ-224.3ІІІШевчук О.Л.
ЮНАКИ 2006-2007 рр.н.   БІГ 200 м
1Дяченко Мирослав14.11.2006КДЮСШ-224.6ІІІБеркут Н.П., Святенко В.І.
2Абакуменко Микита01.08.2006ДЮСШ «Атлет»25.4ІІІВятіорець С.Є., Дворников А.В.
3Артеменко Данило12.10.2006Корюківська ДЮСШ26.2І юн.Лисік Р.Г.
4Потапенко Артур28.10.2007Корюківська ДЮСШ26.4І юн.Лисік Р.Г.
5Ікаєв Арсеній27.07.2007ДЮСШ «Україна»26.9ІІ юн.Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
6Шавеко Арсеній26.07.2007ДЮСШ «Атлет»27.3ІІ юн.Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
7Толкачов Олексій30.05.2007Корюківська ДЮСШ28.1ІІІ юн.Сахута А.О.
8Неліп Євген24.03.2007ДЮСШ «Україна»29.2б/рКривоус Н.В., Бабенко В.С.
9Ананченко Олександр2007Корюківська ДЮСШ29.4б/рХропач О.Г.
10Раєвський Ігор20.05.2007ДЮСШ «Україна»31.2б/рФіліпова В.І.
11Кострикін Андрій19.01.2007ДЮСШ «Атлет»31.7б/рКорецька С.М.
12Радіонов Олег07.07.2007ДЮСШ «Атлет»34.5б/рШульга Є.А.
13Рибецький Назар30.05.2007ДЮСШ «Атлет»37.7б/рКорецька С.М.
п/кЖменьковський Роман14.06.2008Корюківська ДЮСШ25.1б/рСахута А.О.
ЮНАКИ 2008 р.н.   і молодші  БІГ 300 м
1Пінчук Сергій24.03.2008КДЮСШ-243.5ІІ юн.Беркут Н.П., Святенко В.І.
2Дробишев Артем17.03.2008ДЮСШ «Україна»44.4ІІІ юн.Філіпова В.І.
3Клопотун Владислав20.11.2008КДЮСШ-245.2ІІІ юн.Беркут Н.П., Святенко В.І.
4Чубара Артем13.03.2008Корюківська ДЮСШ45.7ІІІ юн.Сахута А.О.
5Демченко Антон02.05.2009ДЮСШ «Україна»46.7б/рКривоус Н.В., Бабенко В.С.
6Радич Іван13.09.2008ДЮСШ «Атлет»47.3б/рКорецька С.М.
7Чернушенко Артем07.03.2008КДЮСШ-247.7б/рАнтонова В.Г.
8Заляза Артем08.09.2009ДЮСШ «Україна»48.2б/рКривоус Н.В., Бабенко В.С.
9Ховдій Роман05.05.2009Корюківська ДЮСШ48.3б/рСахута А.О.
10Кравченко Владислав03.04.2009ДЮСШ «Атлет»48.8б/р Дворников А.В., Шульга Є.А.
11Семирозум Єгор21.03.2009ДЮСШ «Атлет»49.8б/р Дворников А.В., Шульга Є.А.
12Заляза Кирило08.09.2009ДЮСШ «Україна»50.8б/рКривоус Н.В., Бабенко В.С.
13Ністор Максим22.09.2008ДЮСШ «Атлет»51.7б/р Дворников А.В., Шульга Є.А.
14Шавеко Марк01.01.2010ДЮСШ «Атлет»51.9б/р Дворников А.В.
15Скоробагатов Владислав08.08.2008ДЮСШ «Атлет»52.1б/рВятіорець С.Є., Дворников А.В.
16Гученко Михайло07.11.2008ДЮСШ «Атлет»52.7б/рКорецька С.М.
17Острік Ілля03.08.2008ДЮСШ «Атлет»52.9б/рКорецька С.М.
18Новік Роман18.12.2008ДЮСШ «Атлет»52.9б/рВятіорець С.Є., Шульга Є.А.
19Макмак Владислав25.02.2008ДЮСШ «Атлет»53.2б/рШульга О.П.
20Волк Владислав25.05.2008Корюківська ДЮСШ54.2б/рЛисік Р.Г.
21Єдомаха Владислав31.08.2011ДЮСШ «Атлет»54.4б/р Дворников А.В.
22Паньок Євген2011КДЮСШ-256.4б/рПлиско Н.М.
23Тарасевич Олексій07.07.2009ДЮСШ «Атлет»56.7б/рКорецька С.М.
24Андрусенко Артем26.02.2010КДЮСШ-257.2б/рБеркут Н.П.
25Воскобой Артем16.08.2010Корюківська ДЮСШ58.3б/рЛисік Р.Г.
26Лисиця Олександр2011КДЮСШ-259.2б/рПлиско Н.М.
27Артеменко Артем10.12.2010ДЮСШ «Атлет»59.9б/рШульга Є.А.
28Петрович Данило2012КДЮСШ-21.00.5б/рРоманенко В.
29Скидан Данило2011КДЮСШ-21.00.8б/рПлиско Н.М.
30Дрозденко Артем11.11.2008ДЮСШ «Атлет»1.01.2б/рКорецька С.М.
31Компанієць Тимофій06.06.2011ДЮСШ «Атлет»1.01.4б/р Дворников А.В.
32Гаркуша Артем30.04.2009ДЮСШ «Атлет»1.02.1б/рВятіорець С.Є.
33Бондаренко Богдан20.06.2008ДЮСШ «Атлет»1.02.9б/рШульга Є.А.
34Левченко Гліб2011КДЮСШ-21.03.8б/рШевчук О.Л.
35Середа Андрій06.10.2010ДЮСШ «Атлет»1.03.9б/рКорецька С.М.
36Петрович Ілля2012КДЮСШ-21.07.2б/рРоманенко В.
37Тишкевич Тимофій11.01.2010ДЮСШ «Атлет»1.17.6б/рШульга Є.А.
38Шарій Артемій02.05.2010ДЮСШ «Атлет»1.18.2б/р Дворников А.В.
39Тишкевич Артем13.11.2012ДЮСШ «Атлет»1.23.5б/рШульга Є.А.
40Шиндор Дмитро15.01.2010ДЮСШ «Атлет»1.34.7б/рВятіорець С.Є.
41Богдановський Роман23.03.2010ДЮСШ «Атлет»1.37.2б/рМетла М.І.
п/кЖменьковський Роман14.06.2008Корюківська ДЮСШ45.0ІІ юн.Сахута А.О.
ЮНАКИ 2004-2005 рр.н.   БІГ 400 м
1Скороход Іван02.01.2005КДЮСШ-255.5ІІІАнтонова В.Г., Овчаренко І.М.
2Глушенок Ілля07.01.2004КДЮСШ-256.9І юн.Антонова В.Г.
3Мозольов Олександр27.12.2005КДЮСШ-21.01.0ІІ юн.Антонова В.Г.
4Крапивний Станіслав27.12.2005ДЮСШ «Україна»1.01.5ІІ юн.Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
п/кПолуда Сергій2003КДЮСШ-257.5І юн.Овчаренко І.М.
ЮНАКИ 2006-2007 рр.н.   БІГ 400 м
1Дяченко Мирослав14.11.2006КДЮСШ-253.6ІІІБеркут Н.П.,Святенко В.І.
2Абакуменко Микита01.08.2006ДЮСШ «Атлет»56.7І юн.Дворников А.В., Вятіорець С.Є.
3Медведь Сергій06.01.2006Коропська ДЮСШ1.00.6ІІ юн.Лучко В.Л.
4Крапивний Борис24.08.2007ДЮСШ «Україна»1.06.4б/рКривоус Н.В., Бабенко В.С.
ЮНАКИ 2008  р.н. та молодші БІГ 600 м
1Пінчук Сергій24.03.2008КДЮСШ-21.40.8б/рБеркут Н.П., Святенко В.І.
2Клопотун Владислав20.11.2008КДЮСШ-21.43.1б/рБеркут Н.П.,Святенко В.І.
3Чернушенко Артем07.03.2008КДЮСШ-21.44.4б/рАнтонова В.Г.
4Ховдій Роман05.05.2009Корюківська ДЮСШ1.58.7б/рСахута А.О.
5Волк Владислав25.05.2008Корюківська ДЮСШ2.01.0б/рЛисік Р.Г.
6Дмитренко Дмитро05.08.2009ДЮСШ «Україна»2.05.1б/рКривоус Н.В., Бабенко В.С.
7Воскобой Артем16.08.2010Корюківська ДЮСШ2.10.9б/рЛисік Р.Г.
8Заєць Остап19.08.2009КДЮСШ-22.37.5б/рКрасільник Т.С.
ЮНАКИ 2004-2005 рр.н.   БІГ 800 м
1Шанта Ярослав10.08.2004ДЮСШ «Атлет»2.16.2ІІІШульга О.П.
2Мозольов Олександр27.12.2005КДЮСШ-22.36.1ІІ юн.Антонова В.Г.
3Крапивний Станіслав25.12.2005ДЮСШ «Україна»2.41.4ІІІ юн.Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
Скороход Іван02.01.2005КДЮСШ-2DNFАнтонова В.Г., Овчаренко І.М.
ЮНАКИ 2006-2007 рр.н.   БІГ 800 м
1Казанін Матвій10.05.2007КДЮСШ-22.08.5ІІБеркут Н.П.,Святенко В.І.
2Потапенко Артур28.10.2007Корюківська ДЮСШ2.29.8І юн.Лисік Р.Г.
3Воскобой Дмитро30.10.2007Корюківська ДЮСШ2.31.3ІІ юн.Лисік Р.Г.
4Швирков Євген12.09.2007Корюківська ДЮСШ2.36.2ІІ юн.Лисік Р.Г.
ЮНАКИ 2004-2005 рр.н.   БІГ 1500 м
1Шанта Ярослав10.08.2004ДЮСШ «Атлет»5.02.8І юн.Шульга О.П.
2Лобуренко Артем12.05.2004КДЮСШ-25.09.1ІІ юн.Шевчук О.Л.
3Тарасюк Дмитро14.09.2005ДЮСШ «Україна»5.09.8ІІ юн.Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
ЮНАКИ 2006-2007 рр.н.   БІГ 1500 м
1Казанін Матвій10.05.2007КДЮСШ-24.38.1ІІІБеркут Н.П., Святенко В.І.
2Курач Дмитро15.04.2007Козелецька ДЮСШ5.19.4ІІ юн.Потебня Л.І.
3Воскобой Дмитро30.10.2007Корюківська ДЮСШ5.22.8ІІ юн.Лисік Р.Г.
4Швирков Євген12.09.2007Корюківська ДЮСШ5.22.9ІІ юн.Лисік Р.Г.
ЮНАКИ 2004-2005 рр.н.   СТРИБКИ У ДОВЖИНУ
1Надточій Максим14.08.2005Корюківська ДЮСШ5.33І юн.Сахута А.О.
2Рибачок Марко21.08.2005ДЮСШ «Атлет»5.24ІІ юн.Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3Рибак Данило28.08.2005ДЮСШ «Атлет»4.55ІІІ юн.Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4Рибецький Тарас23.12.2004ДЮСШ «Атлет»4.40ІІІ юн.Корецька С.М.
ЮНАКИ 2006-2007 рр.н.   СТРИБКИ У ДОВЖИНУ
1Потебня Олександр14.10.2007Козелецька ДЮСШ5.45І юн.Потебня Л.І.
2Абакуменко Микита01.08.2006ДЮСШ «Атлет»5.41І юн.Дворников А.В., Вятіорець С.Є.
3Жменьковський Роман14.06.2008Корюківська ДЮСШ5.34І юн.Сахута А.О.
4Цимбаліст Максим06.04.2007Козелецька ДЮСШ5.08ІІ юн.Потебня Л.І.
5Артеменко Данило12.10.2006Корюківська ДЮСШ4.97ІІ юн.Лисік Р.Г.
6Шавеко Арсеній26.07.2007ДЮСШ «Атлет»4.94ІІ юн.Вятіорець С.Є.,Дворников А.В.
7Потапенко Артур28.10.2007Корюківська ДЮСШ4.74ІІ юн.Лисік Р.Г.
8Толкачов Олексій30.05.2007Корюківська ДЮСШ4.72ІІ юн.Сахута А.О.
9Лавренцов Влад11.10.2007ДЮСШ «Атлет»3.95б/рКорецька С.М.
10Кострикін Андрій19.01.2007ДЮСШ «Атлет»3.65б/рКорецька С.М.
11Родіонов Олег07.07.2007ДЮСШ «Атлет»3.48б/рШульга Є.А.
12Рибецький Назар30.05.2007ДЮСШ «Атлет»3.19б/рКорецька С.М.
ЮНАКИ 2008р.н.   і молодші  СТРИБКИ У ДОВЖИНУ
1Чубара Артем13.03.2008Корюківська ДЮСШ4.59ІІІ юн.Сахута А.О.
2Радич Іван13.09.2008ДЮСШ «Атлет»4.27ІІІ юн.Корецька С.М.
3Пугач Артем02.07.2008ДЮСШ «Атлет»4.13ІІІ юн.Корецька С.М.
4Кравченко Владислав03.04.2009ДЮСШ «Атлет»4.08ІІІ юн.Дворников А.В., Шульга Є.А.
5Шавеко Марк01.01.2010ДЮСШ «Атлет»3.86б/рДворников А.В.
6Гученко Михайло07.11.2008ДЮСШ «Атлет»3.79б/рКорецька С.М.
7Ністор Максим22.09.2008ДЮСШ «Атлет»3.72б/рДворников А.В., Шульга Є.А.
8Новік Роман18.12.2008ДЮСШ «Атлет»3.65б/рВятіорець С.Є., Шульга Є.А.
9Волк Владислав25.05.2008Корюківська ДЮСШ3.64б/рЛисік Р.Г.
10Ожогін Максим06.11.2009Корюківська ДЮСШ3.57б/рСахута А.О.
11Воблий Артем26.02.2011КДЮСШ-23.53б/рКрасільник Т.С.
12Острік Ілля03.08.2008ДЮСШ «Атлет»3.50б/рКорецька С.М.
13Скоробагатов Владислав08.08.2008ДЮСШ «Атлет»3.47б/рВятіорець С.Є.,Дворников А.В.
14Семирозум Єгор21.03.2009ДЮСШ «Атлет»3.47б/рДворников А.В., Шульга Є.А.
15Кравченко Дмитро04.06.2009КДЮСШ-23.37б/рАнтонова В.Г.
16Дорошенко Ілля2011Корюківська ДЮСШ3.34б/рСахута А.О.
17Волевач Давид04.01.2010КДЮСШ-23.34б/рКрасільник Т.С.
18Тарасевич Олексій07.07.2009ДЮСШ «Атлет»3.32б/рКорецька С.М.
19Єдомаха Владислав31.08.2011ДЮСШ «Атлет»3.26б/рДворников А.В.
20Кошель Артем06.03.2010Корюківська ДЮСШ3.22б/рСахута А.О.
21Дрозденко Антон11.11.2008ДЮСШ «Атлет»3.18б/рКорецька С.М.
22Воскобой Артем16.08.2010Корюківська ДЮСШ3.18б/рЛисік Р.Г.
23Петров Валерій2010КДЮСШ-23.17б/рПлиско Н.М.
24Середа Андрій06.10.2010ДЮСШ «Атлет»3.14б/рКорецька С.М.
25Сєров Микита26.10.2010КДЮСШ-23.00б/рАнтонова В.Г.
26Ювченко Михайло07.08.2013ДЮСШ «Атлет»2.87б/рДворников А.В.
27Компанієць Тимофій06.06.2011ДЮСШ «Атлет»2.82б/рДворников А.В.
28Одарич Назар20.05.2008КДЮСШ-22.68б/рАнтонова В.Г.
29Корбаш Дмитро01.11.2008ДЮСШ «Атлет»2.68б/рДворников А.В.
30Потапов Олександр16.10.2010КДЮСШ-22.64б/рАнтонова В.Г.
31Тишко Михайло22.02.2013КДЮСШ-22.50б/рБеркут Н.П.
32Ребенок Максим10.10.2010КДЮСШ-21.97б/рБеркут Н.П.
33Махінько Оолександр14.08.2014ДЮСШ «Україна»хххб/рРябов В.В.
34Почернін Дмитро30.10.2014ДЮСШ «Україна»хххб/рРябов В.В.
п/кЖменьковський Роман14.06.2008Корюківська ДЮСШ5.08б/рСахута А.О.
ЮНАКИ 2004-2005 рр.н.   ШТОВХАННЯ ЯДРА (5кг)
1Чирва Станислав01.07.2005Мена ОТГ14.35ІІТаратухина Н.П.
2Марченко Ярослав18.12.2005Козелецька ДЮСШ9.40ІІІ юн.Потебня Л.І.
3Олексіенко Олег2004ОДЮСШ з ол.видів8.10ІІІ юн.Порядіна В.В.
ЮНАКИ 2006-2007 рр.н.   ШТОВХАННЯ ЯДРА (4кг)
1Лавський Андрій03.06.2008Мена ОТГ13.50ІІІТаратухина Н.П.
2Ценцеря Богдан17.05.2007Мена ОТГ12.40І юн.Таратухина Н.П.
3Дергозий Кирилл03.08.2008Мена ОТГ10.70І юн.Таратухина Н.П.
4Степаненко Іван10.09.2006ДЮСШ «Атлет»10.52І юн.Середа О.А.
5Потебня Олександр14.10.2007Козелецька ДЮСШ10.05І юн.Потебня Л.І.
6Боровик Дмитро13.01.2006ДЮСШ «Україна»9.56ІІ юн.Філіпова В.І.
7Ананченко Олександр03.10.2006Корюківська ДЮСШ9.50ІІ юн.Хропач О.Ф.
8Ареф’єв Нікіта31.01.2008ДЮСШ «Атлет»8.60ІІІ юн.Середа О.А.
9Цимбаліст Максим06.04.2007Козелецька ДЮСШ8.05ІІІ юн.Потебня Л.І.
10Лойченко Дмитро01.10.2006ДЮСШ «Атлет»7.44б/рСереда О.А.
11Тимошенко Максим03.04.2008ДЮСШ «Атлет»7.15б/рСереда О.А.
12Савицкий Костя13.11.2009Мена ОТГ6.80б/рТаратухина Н.П.
13Батюк Богдан25.12.2007Корюківська ДЮСШ6.55б/рХропач О.Ф.
14Меркудинов Іван2008ОДЮСШ з ол.видів6.00б/рПорядіна В.В.
15Паценко Артем28.01.2011ДЮСШ «Атлет»5.25б/рСереда О.А.
16Фесенко Артем21.01.2010ДЮСШ «Атлет»5.05б/рСереда О.А.
17Нагорний Олександр2012ОДЮСШ з ол.видів3.65б/рПорядіна В.В.
ДІВЧАТА 2004-2005 рр.н.   БІГ 100м
1Жук Олександра30.04.2005Коропська ДЮСШ13.1 ф-13.0ІІЛучко В.Л.
2Красножон Софія13.10.2004КДЮСШ -213.4 ф-13.2ІІШевчук О.Л.
3Васько Поліна28.04.2005Корюківська ДЮСШ13.7 ф-13.3ІІІСахута А.О.
4Левченко Ксенія05.04.2005КДЮСШ -214.5 ф-14.2І юн.Шевчук О.Л.
5Лисаченко Дарина29.10.2005КДЮСШ-215.1 ф-15.5ІІ юн.Беркут Н.П., Святенко В.І.
6Молочко Катерина07.12.2005КДЮСШ-216.0 ф-DNSІІІ юн.Антонова В.Г.
ДІВЧАТА 2006-2007 рр.н.   БІГ 100м
1Харченко Вероніка20.04.2006Коропська ДЮСШ14.1 ф-13.8ІІІЛучко В.Л.
2Онацька Поліна18.04.2007ДЮСШ «Атлет»14.3 ф-14.0ІІІШульга О.П., Буркало А.Є.
3Бессонова Софія25.10.2006ДЮСШ «Атлет»15.1 ф-14.7І юн.Вятіорець С.Є.,Дворников А.В.
4Єрошенко Ксенія22.12.2007ДЮСШ «Атлет»15.7 ф-15.7ІІІ юн.Вятіорець С.Є.,Дворников А.В.
5Ситайло Яна09.05.2006ДЮСШ «Атлет»17.1 ф-17.1б/рВятіорець С.Є.,Дворников А.В.
6Пилипенко Катерина04.08.2007ДЮСШ «Україна»15.4 ф- DNSІІ юн.Філіпова В.І.
ДІВЧАТА 2008 р.н. та молодші   БІГ 60м
1Шведунова Євгенія16.01.2008КДЮСШ-28.7 ф-8.6І юн.Беркут Н.П., Святенко В.І.
2Мірошниченко Єлізавета02.01.2009Корюківська ДЮСШ8.7 ф-8.8І юн.Сахута А.О.
3Авраменко Анастасія30.12.2008КДЮСШ-28.9 ф-8.9І юн.Беркут Н.П., Святенко В.І.
4Мороз Анна12.07.2008Коропська ДЮСШ8.7 ф-9.0І юн.Лучко В.Л.
5Заїка Софія30.09.2008Коропська ДЮСШ9.1 ф-9.1ІІ юн.Лучко В.Л.
6Титенок Аліна03.05.2008ОДЮСШ з ол.видів9.1 ф-9.2ІІ юн.Луценко В.В.
7Маринченко Вікторія30.09.2008КДЮСШ-29.4 ф-9.3ІІ юн.Беркут Н.П.
8Слобідська Єлизавета10.06.2009КДЮСШ-29.1 ф-9.4ІІ юн.Антонова В.Г.
9Мазуркевич Божена02.04.2009ДЮСШ «Атлет»9.4ІІ юн.Дворников А.В., Шульга Є.А.
10Милейко Анастасія05.10.2009КДЮСШ-29.4ІІ юн.Беркут Н.П., Святенко В.І.
11Величко Марія20.03.2009Коропська ДЮСШ9.4ІІ юн.Лучко В.Л.
12Кордик Крістіна30.09.2008ДЮСШ «Атлет»9.4ІІ юн.Корецька С.М.
13Задорожная Віталіна2008КДЮСШ-29.4ІІ юн.Плиско Н.М.
14Кучерява Анастасія07.08.2009КДЮСШ-29.5ІІ юн.Шевчук О.Л.
15Наумова Кароліна12.08.2009Коропська ДЮСШ9.5ІІ юн.Лучко В.Л.
16Сивопляс Вероніка07.02.2008КДЮСШ-29.6ІІІ юн.Беркут Н.П., Святенко В.І.
17Шолупець Владислава2008КДЮСШ-29.6ІІІ юн.Плиско Н.М.
18Миненок Настя15.02.2008ДЮСШ «Атлет»9.6ІІІ юн.Сердюк В.І.
19Ушак Каріна05.10.2010КДЮСШ-29.7ІІІ юн.Беркут Н.П.
20Бугай Анастасія03.05.2008КДЮСШ-29.7ІІІ юн.Антонова В.Г.
21Мирзак Настя11.11.2008Коропська ДЮСШ9.7ІІІ юн.Лучко В.Л.
22Рябович Яна25.08.2009ДЮСШ «Україна»9.8ІІІ юн.Філіпова В.І.
23Бловацька Маргарита24.03.2009Коропська ДЮСШ9.8ІІІ юн.Лучко В.Л.
24Крись Анастасія30.04.2010КДЮСШ-29.9ІІІ юн.Антонова В.Г.
25Краснюк Дар’я2009КДЮСШ-29.9ІІІ юн.Беркут Н.П.
26Ткаченко Марина19.09.2009КДЮСШ-210.0б/рКрасільник Т.С.
27Левченко Софія20.09.2009КДЮСШ-210.1б/рШевчук О.Л.
28Ільїна Діана12.11.2011Коропська ДЮСШ10.1б/рЛучко В.Л.
29Єдомаха Вероніка17.09.2009ДЮСШ «Атлет»10.2б/рДворников А.В., Шульга Є.А.
30Неділя Яна24.06.2008КДЮСШ-210.2б/рБеркут Н.П.
31Мосейчук Софія20.08.2011КДЮСШ-210.3б/рБеркут Н.П.
32Сміян Анна25.06.2010ДЮСШ «Україна»10.3б/рХорева О.А.
33Карась Вероніка15.11.2010ДЮСШ «Україна»10.3б/рФіліпова В.І.
34Кипаренко Анастасія11.04.2009ДЮСШ «Україна»10.3б/рХорева О.А.
35Нікітіна Анастасія25.04.2010Корюківська ДЮСШ10.3б/рСахута А.О.
36Католик Юлія11.11.2008ОДЮСШ з ол.видів10.3б/рЛуценко В.В.
37Мірошник Софія08.01.2012ДЮСШ «Атлет»10.4б/рКорецька С.М.
38Падалка Вероніка24.09.2008ДЮСШ «Україна»10.4б/рРябов В.В.
39Хан Аліса27.07.2011КДЮСШ-210.5б/рАнтонова В.Г.
40Пантелюх Валерія07.04.2010КДЮСШ-210.5б/рАнтонова В.Г.
41Чмель Софія2010КДЮСШ-210.5б/рРоманенко В.
42Пасічник Софія2008КДЮСШ-210.6б/рРоманенко В.
43Лях Ірина08.09.2008Коропська ДЮСШ10.6б/рЛучко В.Л.
44Каптюр Аня2010КДЮСШ-210.7б/рРоманенко В.
45Барбаш Анна16.02.2012ДЮСШ «Атлет»10.7б/рДворников А.В., Шульга Є.А.
46Тарасевич Дар’я10.03.2011ДЮСШ «Атлет»10.8б/рКорецька С.М.
47-50Пацюк Вікторія01.09.2011КДЮСШ-210.8б/рБеркут Н.П.
47-50Бабак Анна01.09.2011КДЮСШ-210.8б/рБеркут Н.П.
47-50Коливан Вікторія29.03.2010КДЮСШ-210.8б/рКрасільник Т.С.
47-50Бояджян Нана17.12.2010ДЮСШ «Атлет»10.8б/рШульга Є.А.
51-54Скороход Олександра28.12.2011КДЮСШ-210.9б/рБеркут Н.П.
51-54Бродар Олександра23.09.2010ДЮСШ «Україна»10.9б/рКривоус Н.В., Бабенко В.С.
51-54Желдак Софія08.10.2009КДЮСШ-210.9б/рКрасільник Т.С.
51-54Лозинська Олександра15.11.2009ДЮСШ «Україна»10.9б/рФіліпова В.І.
55Раєвська Олена11.06.2012ДЮСШ «Україна»11.0б/рФіліпова В.І.
56Денисенко Ліза11.06.2010КДЮСШ-211.0б/рКрасільник Т.С.
57Шуман Каріна19.07.2013КДЮСШ-211.1б/рБеркут Н.П.
58Желдак Аліна10.10.2011КДЮСШ-211.1б/рКрасільник Т.С.
59Тулбу Софія2011КДЮСШ-211.2б/рПетухова О.В.
60Шовкова Кіра09.05.2008ДЮСШ «Україна»11.2б/рРябов В.В.
61-62Данич Поліна15.02.2012ДЮСШ «Атлет»11.4б/рДворников А.В.
61-62Шешерей Аня2011КДЮСШ-211.4б/рРоманенко В.
63Качалова Велеслава2008КДЮСШ-211.4б/рРоманенко В.
64Ушак Валерія15.02.2012КДЮСШ-211.5б/рБеркут Н.П.
65Насінник Маргарита2013КДЮСШ-211.5б/рРоманенко В.
66Сила Аліса2011КДЮСШ-211.6б/рПетухова О.В.
67Рожок Ангеліна09.09.2011КДЮСШ-211.7б/рБеркут Н.П.
68Підгайна Поліна07.08.2012ДЮСШ «Україна»11.8б/рХорева О.А.
69Рубан Ліза2013КДЮСШ-211.9б/рРоманенко В.
70Косик Анастасія28.05.2013ДЮСШ «Україна»12.1б/рХорева О.А.
71Ковтун Вікторія25.09.2012ДЮСШ «Україна»12.1б/рХорева О.А.
72Деркач Софія2011КДЮСШ-212.4б/рПетухова О.В.
73Головещенко Василіса2012КДЮСШ-212.7б/рРоманенко В.
74Петренко Діана22.12.2012ДЮСШ «Україна»13.2б/рХорева О.А.
75Оводова Настя2011КДЮСШ-213.4б/рРоманенко В.
76Маслюк Єлизавета10.09.2013ДЮСШ «Україна»14.4б/рХорева О.А.
ДІВЧАТА 2004-2005 рр.н.   БІГ 200 м
1Олійник Анжеліка10.08.2005ДЮСШ з ол.видів27.7ІІІЛуценко В.В.
2Лебедь Олена25.12.2005ДЮСШ «Україна»29.4І юн.Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
3Красильник Віолета02.05.2005КДЮСШ-230.1І юн.Красільник Т.С.
ДІВЧАТА 2006-2007 рр.н.   БІГ 200 м
1Засько Дар’я11.01.2006КДЮСШ-228.2ІІІБеркут Н.П., Святенко  В.І.
2Васько Поліна28.04.2005Корюківська ДЮСШ29.3І юн.Сахута А.О.
3Бессонова Софія25.10.2006ДЮСШ «Атлет»31.2І юн.Вятіорець С.Є.,Дворников А.В.
4Сандул Поліна22.02.2007ДЮСШ «Україна»31.4І юн.Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
5Лисаченко Дарина29.10.2005КДЮСШ-231.9І юн.Беркут Н.П., Святенко  В.І.
6Пилипенко Катерина04.08.2007ДЮСШ «Україна»32.1ІІ юн.Філіпова В.І.
7Бездушна Каріна16.05.2007Корюківська ДЮСШ32.9ІІ юн.Хропач О.Ф.
8Калітник Мілана10.11.2007КДЮСШ-233.2ІІ юн.Антонова В.Г.
9Єрошенко Ксенія22.12.2007ДЮСШ «Атлет»33.6ІІ юн.Вятіорець С.Є.,Дворников А.В.
ДІВЧАТА 2008 р.н.   і молодші  БІГ 300 м
1Дудко Наталія09.01.2008КДЮСШ-245.6ІІІБеркут Н.П., Святенко  В.І.
2Маринченко Вікторія30.09.2008КДЮСШ-247.7ІІІБеркут Н.П., Святенко  В.І.
3Мірошниченко Софія24.08.2009Корюківська ДЮСШ48.8І юн.Лисік Р.Г.
4Мірошниченко Єлізавета02.01.2009Корюківська ДЮСШ48.9І юн.Сахута А.О.
5Милейко Анастасія05.10.2009КДЮСШ-249.5І юн.Беркут Н.П., Святенко  В.І.
6Мазуркевич Божена02.04.2009ДЮСШ «Атлет»52.3ІІ юн.Дворников А.В., Шульга Є.А.
7Кучерява Анастасія2009КДЮСШ-254.0ІІІ юн.Шевчук О.Л.
8Шолупець Владислава2008КДЮСШ-254.3ІІІ юн.Плиско Н.М.
9Краснюк Дар’я2009КДЮСШ-257.7б/рБеркут Н.П.
10Єдомаха Вероніка17.09.2009ДЮСШ «Атлет»1.01.2б/рДворников А.В., Шульга Є.А.
11Каптюр Аня2010КДЮСШ-21.01.4б/рРоманенко В.
12Бахир Дар’я29.01.2009Корюківська ДЮСШ1.02.3б/рАвраменко Т.О.
13Донець Кіра17.03.2009ДЮСШ «Атлет»1.02.6б/рДворников А.В., Шульга Є.А.
14Тарасевич Дар’я10.03.2011ДЮСШ «Атлет»1.02.9б/рКорецька С.М.
15Мірошник Софія08.01.2012ДЮСШ «Атлет»1.05.1б/рКорецька С.М.
16Бродар Олександра23.09.2010ДЮСШ «Україна»1.05.4б/рКривоус Н.В., Бабенко В.С.
17Левченко Софія2009КДЮСШ-21.06.1б/р
18Скороход Олександра28.12.2011КДЮСШ-21.08.4б/рБеркут Н.П.
19Чмель Софія2010КДЮСШ-21.08.7б/рРоманенко В.
20Голуб Христина13.06.2009ДЮСШ «Атлет»1.08.9б/рКорецька С.М.
21Насінник Маргарита2013КДЮСШ-21.14.7б/рРоманенко В.
22Грідіна Людмила07.04.2009ДЮСШ «Атлет»DNFКорецька С.М.
ДІВЧАТА 2004-2005 рр.н.   БІГ 400 м
1Бабич Тетяна13.12.2004Коропська ДЮСШ1.07.2І юн.Лучко В.Л.
2Бондаренко Наталія07.09.2005Коропська ДЮСШ1.09.3ІІ юн.Лучко В.Л.
3Коток Катя08.12.2004Коропська ДЮСШ1.14.3ІІІ юн.Лучко В.Л.
4Лебедь Олена25.12.2005ДЮСШ «Україна»1.14.4ІІІ юн.Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
ДІВЧАТА 2006-2007 рр.н.   БІГ 400 м
1Засько Дар’я11.01.2006КДЮСШ-21.02.6ІІІБеркут Н.П., Святенко В.І.
2Заруденська Варвара17.01.2006ДЮСШ «Атлет»1.06.9ІІІШульга О.П.
3Тимошенко Софія24.11.2006ДЮСШ «Атлет»1.09.1І юн.Шульга О.П.
ДІВЧАТА 2008  р.н. та молодші БІГ 600 м
1Дудко Наталія09.01.2008КДЮСШ -21.45.3б/рБеркут Н.П., Святенко В.І.
2Мірошниченко Софія24.08.2009Корюківська ДЮСШ1.57.4б/рЛисік Р.Г.
3Тимошенко Софія19.06.2008ДЮСШ «Україна»2.04.1б/рХорева О.А.
4Бабенко Вікторія20.07.2008ДЮСШ «Атлет»2.07.6б/рШульга О.П.
5Ромащенко Карина06.12.2008ДЮСШ «Атлет»2.09.7б/рШульга О.П.
6Бурлова Марина23.04.2008ДЮСШ «Атлет»2.09.9б/рШульга О.П.
7Шаповал Юлія22.09.2008ДЮСШ «Атлет»2.10.6б/рШульга О.П.
ДІВЧАТА 2004-2005 рр.н.   БІГ 800 м
1Митрофанова Ірина21.06.2005Корюківська ДЮСШ3.08.0ІІ юн.Сахута А.О.
2Маркова Анастасія19.05.2005Чернігів3.09.6ІІ юн.
3Сулісова Юлія15.06.2004ДЮСШ «Україна»3.10.2ІІ юн.Бабенко В.С., Кривоус Н.В.
ДІВЧАТА 2006-2007 рр.н.   БІГ 800 м
1Туз Анастасія20.01.2006Корюківська ДЮСШ3.00.0І юн.Лисік Р.Г.
2Бездушна Каріна16.05.2007Корюківська ДЮСШ3.10.8ІІ юн.Хропач О.Ф.
3Коваль Анастасія04.03.2007ДЮСШ «Атлет»3.12.4ІІ юн.Шульга О.П.
4Легкобит Влада23.03.2007ДЮСШ «Атлет»3.12.9ІІ юн.Шульга О.П.
ДІВЧАТА 2004-2005 рр.н.   БІГ 1500 м
1Митрофанова Ірина21.06.2005Корюківська ДЮСШ6.27.8ІІ юн.Сахута А.О.
2Городна Анна17.03.2005ДЮСШ «Україна»6.28.3ІІ юн.Бабенко В.С., Кривоус Н.В.
3Атрощенко Анастасія06.02.2006ДЮСШ «Україна»6.30.1ІІІ юн.Бабенко В.С., Кривоус Н.В.
4Красюк Інна25.02.2005Чернігів6.32.1ІІІ юн.
ДІВЧАТА 2006-2007 рр.н.   БІГ 1500 м
1Дмитренко Аліна01.02.2006ДЮСШ «Україна»5.10.1ІІБабенко В.С., Кривоус Н.В.
2Туз Анастасія20.01.2006Корюківська ДЮСШ6.11.9І юн.Лисік Р.Г.
3Бездушна Каріна16.05.2007Корюківська ДЮСШ6.33.7ІІІ юн.Хропач О.Ф.
4Шило Дар’я16.01.2007ДЮСШ «Атлет»6.45.0ІІІ юн.Шульга О.П.
ДІВЧАТА 2004-2005 рр.н.   СТРИБКИ У ДОВЖИНУ
1Митрофанова Ірина21.06.2005Корюківська ДЮСШ4.32І юн.Сахута А.О.
2Ячна Єлизавета04.03.2004ДЮСШ «Атлет»4.18ІІ юн.Шульга О.П.
3Тарасенко Світлана04.04.2004ДЮСШ «Атлет»4.09ІІ юн.Шульга О.П.
ДІВЧАТА 2006-2007 рр.н.   СТРИБКИ У ДОВЖИНУ
1Єрошенко Ксенія22.12.2007ДЮСШ «Атлет»4.06ІІ юн.Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
2Бессонова Софія25.10.2006ДЮСШ «Атлет»3.90ІІ юн.Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
3Калітник Мілана10.11.2007КДЮСШ-23.73ІІІ юн.Антонова В.Г.
4Ситайло Яна09.05.2006ДЮСШ «Атлет»3.71ІІІ юн.Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
5Ставша Поліна02.02.2008КДЮСШ-23.68ІІІ юн.Антонова В.Г.
6Коваль Анастасія04.03.2007ДЮСШ «Атлет»3.52ІІІ юн.Шульга О.П.
7Заруденська Варвара17.01.2006ДЮСШ «Атлет»3.50ІІІ юн.Шульга О.П.
8Шило Дар’я16.01.2007ДЮСШ «Атлет»3.36б/рШульга О.П.
9Тимошенко Софія24.11.2006ДЮСШ «Атлет»3.23б/рШульга О.П.
10Легкобит Влада23.03.2007ДЮСШ «Атлет»3.19б/рШульга О.П.
11Бабенко Вікторія20.07.2008ДЮСШ «Атлет»3.18б/рШульга О.П.
12Шаповал Юлія22.09.2008ДЮСШ «Атлет»3.15б/рШульга О.П.
13Бурлова Марина23.04.2008ДЮСШ «Атлет»3.09б/рШульга О.П.
14Ромащенко Карина06.12.2008ДЮСШ «Атлет»3.02б/рШульга О.П.
ДІВЧАТА 2008р.н.   і молодші  СТРИБКИ У ДОВЖИНУ
1Євменова Тетяна03.02.2009Корюківська ДЮСШ4.50І юн.Авраменко Т.О.
2Титенок Аліна03.05.2008ОДЮСШ з ол. видів4.47І юн.Луценко В.В.
3Шведунова Євгенія16.01.2008КДЮСШ-24.42І юн.Беркут Н.П., Святенко В.І.
4Мірошниченко Софія24.08.2009Корюківська ДЮСШ4.32І юн.Лисік Р.Г.
5Мірошниченко Єлізавета02.01.2009Корюківська ДЮСШ3.82ІІ юн.Сахута А.О.
6Бугай Анастасія03.05.2008КДЮСШ-23.81ІІ юн.Антонова В.Г.
7Милейко Анастасія05.10.2009КДЮСШ-23.80ІІ юн.Беркут Н.П., Святенко В.І.
8Задорожная Віталіна2008КДЮСШ-23.74ІІІ юн.Плиско Н.М.
9Слобідська Єлизавета10.06.2009КДЮСШ-23.57ІІІ юн.Антонова В.Г.
10Єдомаха Вероніка17.09.2009ДЮСШ «Атлет»3.50ІІІ юн.Дворников А.В., Шульга Є.А.
11Ушак Каріна05.10.2010КДЮСШ-23.38б/рБеркут Н.П., Святенко В.І.
12Пацюк Вікторія01.09.2011КДЮСШ-23.27б/рБеркут Н.П., Святенко В.І.
13Падалка Вероніка22.09.2008ДЮСШ «Україна»3.18б/рРябов В.В.
14Желдак Софія08.10.2009КДЮСШ-23.12б/рКрасільник Т.С.
15Денисенко Ліза11.06.2010КДЮСШ-23.09б/рКрасільник Т.С.
16Неділя Яна24.06.2008КДЮСШ-23.08б/рБеркут Н.П.
17Авраменко Анастасія30.12.2008КДЮСШ-23.02б/рБеркут Н.П., Святенко В.І.
18Коливан Вікторія29.03.2010КДЮСШ-22.89б/рКрасільник Т.С.
19Бабак Анна01.09.2011КДЮСШ-22.88б/рБеркут Н.П.
20Ткаченко Марина19.09.2009КДЮСШ-22.86б/рКрасільник Т.С.
21Мосейчук Софія20.08.20111КДЮСШ-22.74б/рБеркут Н.П.
22Тарасевич Дар’я10.03.2011ДЮСШ «Атлет»2.72б/рКорецька С.М.
23Донець Кіра17.03.2009ДЮСШ «Атлет»2.70б/рДворников А.В., Шульга Є.А.
24Голуб Христина13.06.2009ДЮСШ «Атлет»2.63б/рКорецька С.М.
25Ушак Валерія15.02.2012КДЮСШ-22.62б/рБеркут Н.П.
26Рожок Ангеліна09.09.2011КДЮСШ-22.57б/рБеркут Н.П.
27Мірошник Софія08.01.2012ДЮСШ «Атлет»2.50б/рКорецька С.М.
28Грідіна Людмила07.04.2009ДЮСШ «Атлет»2.22б/рКорецька С.М.
29Шовкова Кіра09.05.2008ДЮСШ «Україна»2.08б/рРябов В.В.
30Мазуркевич Божена02.04.2009ДЮСШ «Атлет»хххб/рДворников А.В., Шульга Є.А.
31Дудко Наталія09.01.2008КДЮСШ-24.15б/рБеркут Н.П., Святенко В.І.
ДІВЧАТА 2004-2005 рр.н.   ШТОВХАННЯ ЯДРА (3кг)
1Бреус Марія31.03.2005ОДЮСШ з ол.видів12.92ІІПорядіна В.В.
2Савенок Марія23.09.2004ОДЮСШ з ол.видів8.30І юн.Порядіна В.В.
3Авраменко Анастасія03.04.2005ОДЮСШ з ол.видів7.70ІІ юн.Порядіна В.В.
п/кШрамко Дар’я27.01.2004ДЮСШ «Атлет»7.62ІІ юн.Середа О.А.
ДІВЧАТА 2006-2007 рр.н.   ШТОВХАННЯ ЯДРА (3кг)
1Шекель Ангеліна14.07.2008Мена ОТГ12.20ІІТаратухіна Н.П.
2Бут Ірина27.07.2006ОДЮСШ з ол.видів9.45І юн.Порядіна В.В.
3Середа Софія22.11.2007ДЮСШ «Атлет»8.42І юн.Середа О.А.
4Нікітіна Анастасія25.04.2010Корюківська ДЮСШ6.91ІІІ юн.Сахута А.О.
5Слобоцкая Діана10.02.2009ОДЮСШ з ол.видів5.40б/рПорядіна В.В.
п/кГуляй Ольга14.06.2003ДЮСШ «Атлет»8.68б/рСереда О.А.
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment