ПРОТОКОЛ

Відкритого чемпіонату міста Чернігів з легкої атлетики

серед юнаків та дівчат 2004-2005 рр.н. та відкритих міських легкоатлетичних змагань

«Хто ти, майбутній олімпієць?» серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н., 2008 р.н. та молодші

 

 

07-08 жовтня 2021 року

м. Чернігів ДП «ОНСЦ «Чернігів»

 

Результати (скачати)

 

Місце Прізвище та ім’я спортсмена Дата народження Команда, ДЮСШ Результат Розряд ПІБ тренера
ЮНАКИ 2004-2005 рр.н.   БІГ 100м
1 Петренко Віталій 18.02.2004 ДЮСШ «Атлет» 11.2 ф-11.0 І Шульга О.П.
2 Спичак Ярослав 23.10.2005 Н.Сіверський р-н,

смт Понорниця

11.8 ф-11.9 ІІІ Спичак В.І., Андрійченко Є.В.
3 Гусол Олексій 19.09.2005 ДЮСШ «Україна» 12.6 ф-12.6 ІІ юн. Філіпова В.І.
4 Рибачок Марко 21.08.2005 ДЮСШ «Атлет» 12.9 ф-12.6 ІІ юн. Вятіорець С.Є., Середа С.С.
5 Надточій Максим 14.08.2005 Корюківська ДЮСШ 12.9 ф-12.8 ІІ юн. Сахута А.О.
6 Рибак Данило 28.08.2005 ДЮСШ «Атлет» 13.1 ф-13.0 ІІ юн. Вятіорець С.Є., Середа С.С.
7 Рибецький Тарас 23.12.2004 ДЮСШ «Атлет» 13.8 ІІІ юн. Корецька С.М.
ЮНАКИ 2006-2007 рр.н.   БІГ 100м
1 Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ДЮСШ 12.0 ф-11.9 ІІІ Сахута А.О.
2 Потебня Олександр 14.10.2007 Козелецька ДЮСШ 12.4 ф-12.4 І юн. Потебня Л.І.
3 Потапенко Артур 28.10.2007 Корюківська ДЮСШ 12.5 ф-12.5 І юн. Лисік Р.Г.
4 Сакун Данило 16.09.2006 ОДЮСШ з ол.видів 12.9 ф-12.5 І юн. Луценко В.В.
5 Ікаєв Арсеній 27.07.2007 ДЮСШ «Україна» 13.0 ф-12.6 ІІ юн. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
6 Цимбаліст Максим 06.04.2007 Козелецька ДЮСШ 13.1 ф-12.8 ІІ юн. Потебня Л.І.
7 Артеменко Данило 12.10.2006 Корюківська ДЮСШ 12.7 ф-13.0 ІІ юн. Лисік Р.Г.
8 Шавеко Арсеній 26.07.2007 ДЮСШ «Атлет» 13.1 ф-13.1 ІІІ юн. Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
9 Толкачов Олексій 30.05.2007 Корюківська ДЮСШ 13.2 ІІІ юн. Сахута А.О.
10 Капиця Даниїл 08.03.2007 Коропська ДЮСШ 13.5 ІІІ юн. Лучко В.Л.11
11 Пінчук Артем 18.03.2006 ДЮСШ «Україна» 13.6 ІІІ юн. Філіпова В.І.
12 Неліп Євгеній 24.03.2007 ДЮСШ «Україна» 13.9 ІІІ юн. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
13 Лавренцов Влад 11.10.2007 ДЮСШ «Атлет» 14.1 б/р Корецька С.М.
14 Кострикін Андрій 19.01.2007 ДЮСШ «Атлет» 14.8 б/р Корецька С.М.
15-16 Радіонов Олег 07.07.2007 ДЮСШ «Атлет» 14.9 б/р Шульга Є.А.
15-16 Тимофєєв Данило 23.07.2006 Чернігів 14.9 б/р
17 Корінь Влад 11.11.2007 ДЮСШ «Атлет» 16.2 б/р Шульга О.П.
18 Рибецький Назар 30.05.2007 ДЮСШ «Атлет» 18.5 б/р Корецька С.М.
ЮНАКИ 2008 р.н. та молодші   БІГ 60м
1 Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ДЮСШ 7.6 ф-7.4 ІІІ Сахута А.О.
2 Босак Євген 17.03.2008 Коропська ДЮСШ 8.4 ф-8.0 ІІ юн. Лучко В.Л.
3 Чубара Артем 13.03.2008 Корюківська ДЮСШ 8.5 ф-8.2 ІІ юн. Сахута А.О.
4 Кислих Антон 18.10.2008 Коропська ДЮСШ 8.8 ф-8.3 ІІІ юн. Лучко В.Л.
5 Дробишев Артем 17.03.2008 ДЮСШ «Україна» 8.2 ф-8.3 ІІІ юн. Філіпова В.І.
6 Радич Іван 13.09.2008 ДЮСШ «Атлет» 8.7 ф-8.5 ІІІ юн. Корецька С.М.
7 Демченко Антон 02.05.2009 ДЮСШ «Україна» 8.9 ф-8.7 ІІІ юн. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
8 Заляза Кирило 08.09.2009 ДЮСШ «Україна» 8.7 ф-8.9 ІІІ юн. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
9 Заляза Артем 08.09.2009 ДЮСШ «Україна» 8.9 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
10 Кравченко Владислав 03.04.2009 ДЮСШ «Атлет» 8.9 б/р Дворников А.В., Шульга Є.А.
11 Мякмак Влад 25.02.2008 ДЮСШ «Атлет» 8.9 б/р Шульга О.П.
12 Науменко Андрій 28.11.2008 КДЮСШ-2 8.9 б/р Шевчук О.Л.
13 Семирозум Єгор 21.03.2009 ДЮСШ «Атлет» 9.0 б/р Дворников А.В., Шульга Є.А.
14 Острік Ілля 03.08.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.1 б/р Корецька С.М.
15 Ховдій Роман 05.05.2009 Корюківська ДЮСШ 9.1 б/р Сахута А.О.
16 Погорілко Богдан 16.04.2008 Коропська ДЮСШ 9.2 б/р Лучко В.Л.
17 Гученко Михайло 07.11.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.3 б/р Корецька С.М.
18 Ністор Максим 22.09.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.3 б/р Дворников А.В., Шульга Є.А.
19 Волевач Давид 04.01.2010 КДЮСШ-2 9.4 б/р Красільник Т.С.
20 Меркудинов Іван 2008 ОДЮСШ з ол.видів 9.5 б/р Порядіна В.В.
21 Воблий Артем 26.02.2011 КДЮСШ-2 9.5 б/р Красільник Т.С.
22 Раєвський Костя 02.03.2010 ДЮСШ «Україна» 9.5 б/р Філіпова В.І.
23 Скоробагатов Владислав 08.08.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.5 б/р Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
24 Пугач Артем 02.07.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.5 б/р Корецька С.М.
25 Кравченко Дмитро 04.06.2009 КДЮСШ-2 9.6 б/р Антонова В.Г.
26 Заводенко Ярослав 2008 КДЮСШ-2 9.6 б/р Шевчук О.Л.
27 Новік Роман 18.12.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.6 б/р Вятіорець С.Є., Шульга Є.А.
28 Єдомаха Владислав 31.08.2011 ДЮСШ «Атлет» 9.7 б/р Дворников А.В.
29 Матюха Тимофій 25.07.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.7 б/р Шульга О.П.
30 Галушко Віктор 25.07.2009 КДЮСШ-2 9.8 б/р Красільник Т.С.
31 Ларіонов Сергій 27.06.2009 КДЮСШ-2 9.8 б/р Шевчук О.Л.
32 Шавеко Марк 01.01.2010 ДЮСШ «Атлет» 9.8 б/р Дворников А.В.
33 Петров Валерій 2010 КДЮСШ-2 9.9 б/р Плиско Н.М.
34 Андрусенко Артем 26.02.2010 КДЮСШ-2 9.9 б/р Беркут Н.П.
35 Варанкін Владислав 21.01.2010 ДЮСШ «Україна» 9.9 б/р Філіпова В.І.
36 Паньок Євген 2011 КДЮСШ-2 10.0 б/р Плиско Н.М.
37 Тарасевич Олексій 07.07.2009 ДЮСШ «Атлет» 10.0 б/р Корецька С.М.
38 Шимко Ярослав 18.09.2010 КДЮСШ-2 10.3 б/р Антонова В.Г.
39 Лисиця Олександр 2011 КДЮСШ-2 10.3 б/р Плиско Н.М.
40 Биковець Юрій 06.05.2009 КДЮСШ-2 10.4 б/р Шевчук О.Л.
41 Петрович Ілля 2012 КДЮСШ-2 10.4 б/р Романенко В.
42 Одарич Назар 20.05.2008 КДЮСШ-2 10.5 б/р Антонова В.Г.
43 Сєров Микита 26.10.2010 КДЮСШ-2 10.6 б/р Антонова В.Г.
44 Левченко Гліб 04.03.2011 КДЮСШ-2 10.6 б/р Шевчук О.Л.
45 Тарасенко Павло 2010 КДЮСШ-2 10.6 б/р Романенко В.
46 Скидан Данило 2011 КДЮСШ-2 10.7 б/р Плиско Н.М.
47 Дрозденко Антон 11.11.2008 ДЮСШ «Атлет» 10.7 б/р Корецька С.М.
48 Компанієць Тимофій 06.06.2011 ДЮСШ «Атлет» 10.8 б/р Дворников А.В.
49 Петрович Данило 2012 КДЮСШ-2 11.0 б/р Романенко В.
50 Літошенко Роман 19.02.2012 ДЮСШ «Атлет» 11.0 б/р Дворников А.В.
51 Шевель Станіслав 2011 КДЮСШ-2 11.0 б/р Петухова О.В.
52 Стамбурський Андрій 03.06.2012 ДЮСШ «Атлет» 11.1 б/р Дворников А.В.
53 Потапов Олександр 16.10.2010 КДЮСШ-2 11.1 б/р Антонова В.Г.
54 Лобов Іван 26.06.2011 ДЮСШ «Атлет» 11.2 б/р Дворников А.В.
55 Корбаш Дмитро 01.11.2008 ДЮСШ «Атлет» 11.2 б/р Дворников А.В.
56 Ребенок Максим 10.10.2010 КДЮСШ-2 11.4 б/р Беркут Н.П.
57 Ювченко Михайло 07.08.2013 ДЮСШ «Атлет» 11.7 б/р Дворников А.В.
58 Баглей Гліб 2015 КДЮСШ-2 11.8 б/р Романенко В.
59 Розум Артем 19.07.2013 ДЮСШ «Україна» 11.8 б/р Хорева О.А.
60 Заець Остап 19.08.2009 КДЮСШ-2 11.8 б/р Красільник Т.С.
61 Нагорний Олександр 12.08.2012 ОДЮСШ з ол.видів 11.8 б/р Порядіна В.В.
62 Почернін Дмитро 30.10.2014 ДЮСШ «Україна» 12.4 б/р Рябов В.В.
63 Миколаєнко Олег 12.05.2013 ДЮСШ «Україна» 12.4 б/р Хорева О.А.
64 Донець Дмитро 11.10.2012 ДЮСШ «Атлет» 12.4 б/р Дворников А.В.
65 Тишко Михайло 22.02.2013 КДЮСШ-2 12.6 б/р Беркут Н.П.
66 Моцар Макар 04.04.2013 ДЮСШ «Україна» 12.6 б/р Хорева О.А.
67 Аріщенко Лев 31.07.2013 ДЮСШ «Атлет» 12.6 б/р Дворников А.В.
68 Пампуха Максим 04.08.2013 ДЮСШ «Атлет» 12.6 б/р Дворников А.В.
69 Лейчук Кирил 2014 ДЮСШ «Україна» 12.7 б/р Рябов В.В.
70 Махінько Олександр 14.08.2014 ДЮСШ «Україна» 13.1 б/р Рябов В.В.
ЮНАКИ 2004-2005 рр.н.   БІГ 200 м
1 Петренко Віталій 18.02.2004 ДЮСШ «Атлет» 23.9 ІІІ Шульга О.П.
2 Глушенок Ілля 07.01.2004 КДЮСШ-2 24.9 ІІІ Антонова В.Г.
3 Бабушкін Олександр 09.09.2005 ДЮСШ «Україна» 25.2 ІІІ Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
4 Рибачок Марко 21.08.2005 ДЮСШ «Атлет» 26.5 І юн. Вятіорець С.Є., Середа С.С.
5 Надточій Максим 14.08.2005 Корюківська ДЮСШ 27.5 ІІ юн. Сахута А.О.
6 Рибак Данило 28.08.2005 ДЮСШ «Атлет» 27.8 ІІ юн. Вятіорець С.Є., Середа С.С.
п/к Гавриленко Максим 12.06.2003 КДЮСШ-2 24.3 ІІІ Шевчук О.Л.
ЮНАКИ 2006-2007 рр.н.   БІГ 200 м
1 Дяченко Мирослав 14.11.2006 КДЮСШ-2 24.6 ІІІ Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Абакуменко Микита 01.08.2006 ДЮСШ «Атлет» 25.4 ІІІ Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
3 Артеменко Данило 12.10.2006 Корюківська ДЮСШ 26.2 І юн. Лисік Р.Г.
4 Потапенко Артур 28.10.2007 Корюківська ДЮСШ 26.4 І юн. Лисік Р.Г.
5 Ікаєв Арсеній 27.07.2007 ДЮСШ «Україна» 26.9 ІІ юн. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
6 Шавеко Арсеній 26.07.2007 ДЮСШ «Атлет» 27.3 ІІ юн. Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
7 Толкачов Олексій 30.05.2007 Корюківська ДЮСШ 28.1 ІІІ юн. Сахута А.О.
8 Неліп Євген 24.03.2007 ДЮСШ «Україна» 29.2 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
9 Ананченко Олександр 2007 Корюківська ДЮСШ 29.4 б/р Хропач О.Г.
10 Раєвський Ігор 20.05.2007 ДЮСШ «Україна» 31.2 б/р Філіпова В.І.
11 Кострикін Андрій 19.01.2007 ДЮСШ «Атлет» 31.7 б/р Корецька С.М.
12 Радіонов Олег 07.07.2007 ДЮСШ «Атлет» 34.5 б/р Шульга Є.А.
13 Рибецький Назар 30.05.2007 ДЮСШ «Атлет» 37.7 б/р Корецька С.М.
п/к Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ДЮСШ 25.1 б/р Сахута А.О.
ЮНАКИ 2008 р.н.   і молодші  БІГ 300 м
1 Пінчук Сергій 24.03.2008 КДЮСШ-2 43.5 ІІ юн. Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Дробишев Артем 17.03.2008 ДЮСШ «Україна» 44.4 ІІІ юн. Філіпова В.І.
3 Клопотун Владислав 20.11.2008 КДЮСШ-2 45.2 ІІІ юн. Беркут Н.П., Святенко В.І.
4 Чубара Артем 13.03.2008 Корюківська ДЮСШ 45.7 ІІІ юн. Сахута А.О.
5 Демченко Антон 02.05.2009 ДЮСШ «Україна» 46.7 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
6 Радич Іван 13.09.2008 ДЮСШ «Атлет» 47.3 б/р Корецька С.М.
7 Чернушенко Артем 07.03.2008 КДЮСШ-2 47.7 б/р Антонова В.Г.
8 Заляза Артем 08.09.2009 ДЮСШ «Україна» 48.2 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
9 Ховдій Роман 05.05.2009 Корюківська ДЮСШ 48.3 б/р Сахута А.О.
10 Кравченко Владислав 03.04.2009 ДЮСШ «Атлет» 48.8 б/р  Дворников А.В., Шульга Є.А.
11 Семирозум Єгор 21.03.2009 ДЮСШ «Атлет» 49.8 б/р  Дворников А.В., Шульга Є.А.
12 Заляза Кирило 08.09.2009 ДЮСШ «Україна» 50.8 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
13 Ністор Максим 22.09.2008 ДЮСШ «Атлет» 51.7 б/р  Дворников А.В., Шульга Є.А.
14 Шавеко Марк 01.01.2010 ДЮСШ «Атлет» 51.9 б/р  Дворников А.В.
15 Скоробагатов Владислав 08.08.2008 ДЮСШ «Атлет» 52.1 б/р Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
16 Гученко Михайло 07.11.2008 ДЮСШ «Атлет» 52.7 б/р Корецька С.М.
17 Острік Ілля 03.08.2008 ДЮСШ «Атлет» 52.9 б/р Корецька С.М.
18 Новік Роман 18.12.2008 ДЮСШ «Атлет» 52.9 б/р Вятіорець С.Є., Шульга Є.А.
19 Макмак Владислав 25.02.2008 ДЮСШ «Атлет» 53.2 б/р Шульга О.П.
20 Волк Владислав 25.05.2008 Корюківська ДЮСШ 54.2 б/р Лисік Р.Г.
21 Єдомаха Владислав 31.08.2011 ДЮСШ «Атлет» 54.4 б/р  Дворников А.В.
22 Паньок Євген 2011 КДЮСШ-2 56.4 б/р Плиско Н.М.
23 Тарасевич Олексій 07.07.2009 ДЮСШ «Атлет» 56.7 б/р Корецька С.М.
24 Андрусенко Артем 26.02.2010 КДЮСШ-2 57.2 б/р Беркут Н.П.
25 Воскобой Артем 16.08.2010 Корюківська ДЮСШ 58.3 б/р Лисік Р.Г.
26 Лисиця Олександр 2011 КДЮСШ-2 59.2 б/р Плиско Н.М.
27 Артеменко Артем 10.12.2010 ДЮСШ «Атлет» 59.9 б/р Шульга Є.А.
28 Петрович Данило 2012 КДЮСШ-2 1.00.5 б/р Романенко В.
29 Скидан Данило 2011 КДЮСШ-2 1.00.8 б/р Плиско Н.М.
30 Дрозденко Артем 11.11.2008 ДЮСШ «Атлет» 1.01.2 б/р Корецька С.М.
31 Компанієць Тимофій 06.06.2011 ДЮСШ «Атлет» 1.01.4 б/р  Дворников А.В.
32 Гаркуша Артем 30.04.2009 ДЮСШ «Атлет» 1.02.1 б/р Вятіорець С.Є.
33 Бондаренко Богдан 20.06.2008 ДЮСШ «Атлет» 1.02.9 б/р Шульга Є.А.
34 Левченко Гліб 2011 КДЮСШ-2 1.03.8 б/р Шевчук О.Л.
35 Середа Андрій 06.10.2010 ДЮСШ «Атлет» 1.03.9 б/р Корецька С.М.
36 Петрович Ілля 2012 КДЮСШ-2 1.07.2 б/р Романенко В.
37 Тишкевич Тимофій 11.01.2010 ДЮСШ «Атлет» 1.17.6 б/р Шульга Є.А.
38 Шарій Артемій 02.05.2010 ДЮСШ «Атлет» 1.18.2 б/р  Дворников А.В.
39 Тишкевич Артем 13.11.2012 ДЮСШ «Атлет» 1.23.5 б/р Шульга Є.А.
40 Шиндор Дмитро 15.01.2010 ДЮСШ «Атлет» 1.34.7 б/р Вятіорець С.Є.
41 Богдановський Роман 23.03.2010 ДЮСШ «Атлет» 1.37.2 б/р Метла М.І.
п/к Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ДЮСШ 45.0 ІІ юн. Сахута А.О.
ЮНАКИ 2004-2005 рр.н.   БІГ 400 м
1 Скороход Іван 02.01.2005 КДЮСШ-2 55.5 ІІІ Антонова В.Г., Овчаренко І.М.
2 Глушенок Ілля 07.01.2004 КДЮСШ-2 56.9 І юн. Антонова В.Г.
3 Мозольов Олександр 27.12.2005 КДЮСШ-2 1.01.0 ІІ юн. Антонова В.Г.
4 Крапивний Станіслав 27.12.2005 ДЮСШ «Україна» 1.01.5 ІІ юн. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
п/к Полуда Сергій 2003 КДЮСШ-2 57.5 І юн. Овчаренко І.М.
ЮНАКИ 2006-2007 рр.н.   БІГ 400 м
1 Дяченко Мирослав 14.11.2006 КДЮСШ-2 53.6 ІІІ Беркут Н.П.,Святенко В.І.
2 Абакуменко Микита 01.08.2006 ДЮСШ «Атлет» 56.7 І юн. Дворников А.В., Вятіорець С.Є.
3 Медведь Сергій 06.01.2006 Коропська ДЮСШ 1.00.6 ІІ юн. Лучко В.Л.
4 Крапивний Борис 24.08.2007 ДЮСШ «Україна» 1.06.4 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
ЮНАКИ 2008  р.н. та молодші БІГ 600 м
1 Пінчук Сергій 24.03.2008 КДЮСШ-2 1.40.8 б/р Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Клопотун Владислав 20.11.2008 КДЮСШ-2 1.43.1 б/р Беркут Н.П.,Святенко В.І.
3 Чернушенко Артем 07.03.2008 КДЮСШ-2 1.44.4 б/р Антонова В.Г.
4 Ховдій Роман 05.05.2009 Корюківська ДЮСШ 1.58.7 б/р Сахута А.О.
5 Волк Владислав 25.05.2008 Корюківська ДЮСШ 2.01.0 б/р Лисік Р.Г.
6 Дмитренко Дмитро 05.08.2009 ДЮСШ «Україна» 2.05.1 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
7 Воскобой Артем 16.08.2010 Корюківська ДЮСШ 2.10.9 б/р Лисік Р.Г.
8 Заєць Остап 19.08.2009 КДЮСШ-2 2.37.5 б/р Красільник Т.С.
ЮНАКИ 2004-2005 рр.н.   БІГ 800 м
1 Шанта Ярослав 10.08.2004 ДЮСШ «Атлет» 2.16.2 ІІІ Шульга О.П.
2 Мозольов Олександр 27.12.2005 КДЮСШ-2 2.36.1 ІІ юн. Антонова В.Г.
3 Крапивний Станіслав 25.12.2005 ДЮСШ «Україна» 2.41.4 ІІІ юн. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
Скороход Іван 02.01.2005 КДЮСШ-2 DNF Антонова В.Г., Овчаренко І.М.
ЮНАКИ 2006-2007 рр.н.   БІГ 800 м
1 Казанін Матвій 10.05.2007 КДЮСШ-2 2.08.5 ІІ Беркут Н.П.,Святенко В.І.
2 Потапенко Артур 28.10.2007 Корюківська ДЮСШ 2.29.8 І юн. Лисік Р.Г.
3 Воскобой Дмитро 30.10.2007 Корюківська ДЮСШ 2.31.3 ІІ юн. Лисік Р.Г.
4 Швирков Євген 12.09.2007 Корюківська ДЮСШ 2.36.2 ІІ юн. Лисік Р.Г.
ЮНАКИ 2004-2005 рр.н.   БІГ 1500 м
1 Шанта Ярослав 10.08.2004 ДЮСШ «Атлет» 5.02.8 І юн. Шульга О.П.
2 Лобуренко Артем 12.05.2004 КДЮСШ-2 5.09.1 ІІ юн. Шевчук О.Л.
3 Тарасюк Дмитро 14.09.2005 ДЮСШ «Україна» 5.09.8 ІІ юн. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
ЮНАКИ 2006-2007 рр.н.   БІГ 1500 м
1 Казанін Матвій 10.05.2007 КДЮСШ-2 4.38.1 ІІІ Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Курач Дмитро 15.04.2007 Козелецька ДЮСШ 5.19.4 ІІ юн. Потебня Л.І.
3 Воскобой Дмитро 30.10.2007 Корюківська ДЮСШ 5.22.8 ІІ юн. Лисік Р.Г.
4 Швирков Євген 12.09.2007 Корюківська ДЮСШ 5.22.9 ІІ юн. Лисік Р.Г.
ЮНАКИ 2004-2005 рр.н.   СТРИБКИ У ДОВЖИНУ
1 Надточій Максим 14.08.2005 Корюківська ДЮСШ 5.33 І юн. Сахута А.О.
2 Рибачок Марко 21.08.2005 ДЮСШ «Атлет» 5.24 ІІ юн. Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3 Рибак Данило 28.08.2005 ДЮСШ «Атлет» 4.55 ІІІ юн. Вятіорець С.Є., Середа С.С.
4 Рибецький Тарас 23.12.2004 ДЮСШ «Атлет» 4.40 ІІІ юн. Корецька С.М.
ЮНАКИ 2006-2007 рр.н.   СТРИБКИ У ДОВЖИНУ
1 Потебня Олександр 14.10.2007 Козелецька ДЮСШ 5.45 І юн. Потебня Л.І.
2 Абакуменко Микита 01.08.2006 ДЮСШ «Атлет» 5.41 І юн. Дворников А.В., Вятіорець С.Є.
3 Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ДЮСШ 5.34 І юн. Сахута А.О.
4 Цимбаліст Максим 06.04.2007 Козелецька ДЮСШ 5.08 ІІ юн. Потебня Л.І.
5 Артеменко Данило 12.10.2006 Корюківська ДЮСШ 4.97 ІІ юн. Лисік Р.Г.
6 Шавеко Арсеній 26.07.2007 ДЮСШ «Атлет» 4.94 ІІ юн. Вятіорець С.Є.,Дворников А.В.
7 Потапенко Артур 28.10.2007 Корюківська ДЮСШ 4.74 ІІ юн. Лисік Р.Г.
8 Толкачов Олексій 30.05.2007 Корюківська ДЮСШ 4.72 ІІ юн. Сахута А.О.
9 Лавренцов Влад 11.10.2007 ДЮСШ «Атлет» 3.95 б/р Корецька С.М.
10 Кострикін Андрій 19.01.2007 ДЮСШ «Атлет» 3.65 б/р Корецька С.М.
11 Родіонов Олег 07.07.2007 ДЮСШ «Атлет» 3.48 б/р Шульга Є.А.
12 Рибецький Назар 30.05.2007 ДЮСШ «Атлет» 3.19 б/р Корецька С.М.
ЮНАКИ 2008р.н.   і молодші  СТРИБКИ У ДОВЖИНУ
1 Чубара Артем 13.03.2008 Корюківська ДЮСШ 4.59 ІІІ юн. Сахута А.О.
2 Радич Іван 13.09.2008 ДЮСШ «Атлет» 4.27 ІІІ юн. Корецька С.М.
3 Пугач Артем 02.07.2008 ДЮСШ «Атлет» 4.13 ІІІ юн. Корецька С.М.
4 Кравченко Владислав 03.04.2009 ДЮСШ «Атлет» 4.08 ІІІ юн. Дворников А.В., Шульга Є.А.
5 Шавеко Марк 01.01.2010 ДЮСШ «Атлет» 3.86 б/р Дворников А.В.
6 Гученко Михайло 07.11.2008 ДЮСШ «Атлет» 3.79 б/р Корецька С.М.
7 Ністор Максим 22.09.2008 ДЮСШ «Атлет» 3.72 б/р Дворников А.В., Шульга Є.А.
8 Новік Роман 18.12.2008 ДЮСШ «Атлет» 3.65 б/р Вятіорець С.Є., Шульга Є.А.
9 Волк Владислав 25.05.2008 Корюківська ДЮСШ 3.64 б/р Лисік Р.Г.
10 Ожогін Максим 06.11.2009 Корюківська ДЮСШ 3.57 б/р Сахута А.О.
11 Воблий Артем 26.02.2011 КДЮСШ-2 3.53 б/р Красільник Т.С.
12 Острік Ілля 03.08.2008 ДЮСШ «Атлет» 3.50 б/р Корецька С.М.
13 Скоробагатов Владислав 08.08.2008 ДЮСШ «Атлет» 3.47 б/р Вятіорець С.Є.,Дворников А.В.
14 Семирозум Єгор 21.03.2009 ДЮСШ «Атлет» 3.47 б/р Дворников А.В., Шульга Є.А.
15 Кравченко Дмитро 04.06.2009 КДЮСШ-2 3.37 б/р Антонова В.Г.
16 Дорошенко Ілля 2011 Корюківська ДЮСШ 3.34 б/р Сахута А.О.
17 Волевач Давид 04.01.2010 КДЮСШ-2 3.34 б/р Красільник Т.С.
18 Тарасевич Олексій 07.07.2009 ДЮСШ «Атлет» 3.32 б/р Корецька С.М.
19 Єдомаха Владислав 31.08.2011 ДЮСШ «Атлет» 3.26 б/р Дворников А.В.
20 Кошель Артем 06.03.2010 Корюківська ДЮСШ 3.22 б/р Сахута А.О.
21 Дрозденко Антон 11.11.2008 ДЮСШ «Атлет» 3.18 б/р Корецька С.М.
22 Воскобой Артем 16.08.2010 Корюківська ДЮСШ 3.18 б/р Лисік Р.Г.
23 Петров Валерій 2010 КДЮСШ-2 3.17 б/р Плиско Н.М.
24 Середа Андрій 06.10.2010 ДЮСШ «Атлет» 3.14 б/р Корецька С.М.
25 Сєров Микита 26.10.2010 КДЮСШ-2 3.00 б/р Антонова В.Г.
26 Ювченко Михайло 07.08.2013 ДЮСШ «Атлет» 2.87 б/р Дворников А.В.
27 Компанієць Тимофій 06.06.2011 ДЮСШ «Атлет» 2.82 б/р Дворников А.В.
28 Одарич Назар 20.05.2008 КДЮСШ-2 2.68 б/р Антонова В.Г.
29 Корбаш Дмитро 01.11.2008 ДЮСШ «Атлет» 2.68 б/р Дворников А.В.
30 Потапов Олександр 16.10.2010 КДЮСШ-2 2.64 б/р Антонова В.Г.
31 Тишко Михайло 22.02.2013 КДЮСШ-2 2.50 б/р Беркут Н.П.
32 Ребенок Максим 10.10.2010 КДЮСШ-2 1.97 б/р Беркут Н.П.
33 Махінько Оолександр 14.08.2014 ДЮСШ «Україна» ххх б/р Рябов В.В.
34 Почернін Дмитро 30.10.2014 ДЮСШ «Україна» ххх б/р Рябов В.В.
п/к Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ДЮСШ 5.08 б/р Сахута А.О.
ЮНАКИ 2004-2005 рр.н.   ШТОВХАННЯ ЯДРА (5кг)
1 Чирва Станислав 01.07.2005 Мена ОТГ 14.35 ІІ Таратухина Н.П.
2 Марченко Ярослав 18.12.2005 Козелецька ДЮСШ 9.40 ІІІ юн. Потебня Л.І.
3 Олексіенко Олег 2004 ОДЮСШ з ол.видів 8.10 ІІІ юн. Порядіна В.В.
ЮНАКИ 2006-2007 рр.н.   ШТОВХАННЯ ЯДРА (4кг)
1 Лавський Андрій 03.06.2008 Мена ОТГ 13.50 ІІІ Таратухина Н.П.
2 Ценцеря Богдан 17.05.2007 Мена ОТГ 12.40 І юн. Таратухина Н.П.
3 Дергозий Кирилл 03.08.2008 Мена ОТГ 10.70 І юн. Таратухина Н.П.
4 Степаненко Іван 10.09.2006 ДЮСШ «Атлет» 10.52 І юн. Середа О.А.
5 Потебня Олександр 14.10.2007 Козелецька ДЮСШ 10.05 І юн. Потебня Л.І.
6 Боровик Дмитро 13.01.2006 ДЮСШ «Україна» 9.56 ІІ юн. Філіпова В.І.
7 Ананченко Олександр 03.10.2006 Корюківська ДЮСШ 9.50 ІІ юн. Хропач О.Ф.
8 Ареф’єв Нікіта 31.01.2008 ДЮСШ «Атлет» 8.60 ІІІ юн. Середа О.А.
9 Цимбаліст Максим 06.04.2007 Козелецька ДЮСШ 8.05 ІІІ юн. Потебня Л.І.
10 Лойченко Дмитро 01.10.2006 ДЮСШ «Атлет» 7.44 б/р Середа О.А.
11 Тимошенко Максим 03.04.2008 ДЮСШ «Атлет» 7.15 б/р Середа О.А.
12 Савицкий Костя 13.11.2009 Мена ОТГ 6.80 б/р Таратухина Н.П.
13 Батюк Богдан 25.12.2007 Корюківська ДЮСШ 6.55 б/р Хропач О.Ф.
14 Меркудинов Іван 2008 ОДЮСШ з ол.видів 6.00 б/р Порядіна В.В.
15 Паценко Артем 28.01.2011 ДЮСШ «Атлет» 5.25 б/р Середа О.А.
16 Фесенко Артем 21.01.2010 ДЮСШ «Атлет» 5.05 б/р Середа О.А.
17 Нагорний Олександр 2012 ОДЮСШ з ол.видів 3.65 б/р Порядіна В.В.
ДІВЧАТА 2004-2005 рр.н.   БІГ 100м
1 Жук Олександра 30.04.2005 Коропська ДЮСШ 13.1 ф-13.0 ІІ Лучко В.Л.
2 Красножон Софія 13.10.2004 КДЮСШ -2 13.4 ф-13.2 ІІ Шевчук О.Л.
3 Васько Поліна 28.04.2005 Корюківська ДЮСШ 13.7 ф-13.3 ІІІ Сахута А.О.
4 Левченко Ксенія 05.04.2005 КДЮСШ -2 14.5 ф-14.2 І юн. Шевчук О.Л.
5 Лисаченко Дарина 29.10.2005 КДЮСШ-2 15.1 ф-15.5 ІІ юн. Беркут Н.П., Святенко В.І.
6 Молочко Катерина 07.12.2005 КДЮСШ-2 16.0 ф-DNS ІІІ юн. Антонова В.Г.
ДІВЧАТА 2006-2007 рр.н.   БІГ 100м
1 Харченко Вероніка 20.04.2006 Коропська ДЮСШ 14.1 ф-13.8 ІІІ Лучко В.Л.
2 Онацька Поліна 18.04.2007 ДЮСШ «Атлет» 14.3 ф-14.0 ІІІ Шульга О.П., Буркало А.Є.
3 Бессонова Софія 25.10.2006 ДЮСШ «Атлет» 15.1 ф-14.7 І юн. Вятіорець С.Є.,Дворников А.В.
4 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 ДЮСШ «Атлет» 15.7 ф-15.7 ІІІ юн. Вятіорець С.Є.,Дворников А.В.
5 Ситайло Яна 09.05.2006 ДЮСШ «Атлет» 17.1 ф-17.1 б/р Вятіорець С.Є.,Дворников А.В.
6 Пилипенко Катерина 04.08.2007 ДЮСШ «Україна» 15.4 ф- DNS ІІ юн. Філіпова В.І.
ДІВЧАТА 2008 р.н. та молодші   БІГ 60м
1 Шведунова Євгенія 16.01.2008 КДЮСШ-2 8.7 ф-8.6 І юн. Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Мірошниченко Єлізавета 02.01.2009 Корюківська ДЮСШ 8.7 ф-8.8 І юн. Сахута А.О.
3 Авраменко Анастасія 30.12.2008 КДЮСШ-2 8.9 ф-8.9 І юн. Беркут Н.П., Святенко В.І.
4 Мороз Анна 12.07.2008 Коропська ДЮСШ 8.7 ф-9.0 І юн. Лучко В.Л.
5 Заїка Софія 30.09.2008 Коропська ДЮСШ 9.1 ф-9.1 ІІ юн. Лучко В.Л.
6 Титенок Аліна 03.05.2008 ОДЮСШ з ол.видів 9.1 ф-9.2 ІІ юн. Луценко В.В.
7 Маринченко Вікторія 30.09.2008 КДЮСШ-2 9.4 ф-9.3 ІІ юн. Беркут Н.П.
8 Слобідська Єлизавета 10.06.2009 КДЮСШ-2 9.1 ф-9.4 ІІ юн. Антонова В.Г.
9 Мазуркевич Божена 02.04.2009 ДЮСШ «Атлет» 9.4 ІІ юн. Дворников А.В., Шульга Є.А.
10 Милейко Анастасія 05.10.2009 КДЮСШ-2 9.4 ІІ юн. Беркут Н.П., Святенко В.І.
11 Величко Марія 20.03.2009 Коропська ДЮСШ 9.4 ІІ юн. Лучко В.Л.
12 Кордик Крістіна 30.09.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.4 ІІ юн. Корецька С.М.
13 Задорожная Віталіна 2008 КДЮСШ-2 9.4 ІІ юн. Плиско Н.М.
14 Кучерява Анастасія 07.08.2009 КДЮСШ-2 9.5 ІІ юн. Шевчук О.Л.
15 Наумова Кароліна 12.08.2009 Коропська ДЮСШ 9.5 ІІ юн. Лучко В.Л.
16 Сивопляс Вероніка 07.02.2008 КДЮСШ-2 9.6 ІІІ юн. Беркут Н.П., Святенко В.І.
17 Шолупець Владислава 2008 КДЮСШ-2 9.6 ІІІ юн. Плиско Н.М.
18 Миненок Настя 15.02.2008 ДЮСШ «Атлет» 9.6 ІІІ юн. Сердюк В.І.
19 Ушак Каріна 05.10.2010 КДЮСШ-2 9.7 ІІІ юн. Беркут Н.П.
20 Бугай Анастасія 03.05.2008 КДЮСШ-2 9.7 ІІІ юн. Антонова В.Г.
21 Мирзак Настя 11.11.2008 Коропська ДЮСШ 9.7 ІІІ юн. Лучко В.Л.
22 Рябович Яна 25.08.2009 ДЮСШ «Україна» 9.8 ІІІ юн. Філіпова В.І.
23 Бловацька Маргарита 24.03.2009 Коропська ДЮСШ 9.8 ІІІ юн. Лучко В.Л.
24 Крись Анастасія 30.04.2010 КДЮСШ-2 9.9 ІІІ юн. Антонова В.Г.
25 Краснюк Дар’я 2009 КДЮСШ-2 9.9 ІІІ юн. Беркут Н.П.
26 Ткаченко Марина 19.09.2009 КДЮСШ-2 10.0 б/р Красільник Т.С.
27 Левченко Софія 20.09.2009 КДЮСШ-2 10.1 б/р Шевчук О.Л.
28 Ільїна Діана 12.11.2011 Коропська ДЮСШ 10.1 б/р Лучко В.Л.
29 Єдомаха Вероніка 17.09.2009 ДЮСШ «Атлет» 10.2 б/р Дворников А.В., Шульга Є.А.
30 Неділя Яна 24.06.2008 КДЮСШ-2 10.2 б/р Беркут Н.П.
31 Мосейчук Софія 20.08.2011 КДЮСШ-2 10.3 б/р Беркут Н.П.
32 Сміян Анна 25.06.2010 ДЮСШ «Україна» 10.3 б/р Хорева О.А.
33 Карась Вероніка 15.11.2010 ДЮСШ «Україна» 10.3 б/р Філіпова В.І.
34 Кипаренко Анастасія 11.04.2009 ДЮСШ «Україна» 10.3 б/р Хорева О.А.
35 Нікітіна Анастасія 25.04.2010 Корюківська ДЮСШ 10.3 б/р Сахута А.О.
36 Католик Юлія 11.11.2008 ОДЮСШ з ол.видів 10.3 б/р Луценко В.В.
37 Мірошник Софія 08.01.2012 ДЮСШ «Атлет» 10.4 б/р Корецька С.М.
38 Падалка Вероніка 24.09.2008 ДЮСШ «Україна» 10.4 б/р Рябов В.В.
39 Хан Аліса 27.07.2011 КДЮСШ-2 10.5 б/р Антонова В.Г.
40 Пантелюх Валерія 07.04.2010 КДЮСШ-2 10.5 б/р Антонова В.Г.
41 Чмель Софія 2010 КДЮСШ-2 10.5 б/р Романенко В.
42 Пасічник Софія 2008 КДЮСШ-2 10.6 б/р Романенко В.
43 Лях Ірина 08.09.2008 Коропська ДЮСШ 10.6 б/р Лучко В.Л.
44 Каптюр Аня 2010 КДЮСШ-2 10.7 б/р Романенко В.
45 Барбаш Анна 16.02.2012 ДЮСШ «Атлет» 10.7 б/р Дворников А.В., Шульга Є.А.
46 Тарасевич Дар’я 10.03.2011 ДЮСШ «Атлет» 10.8 б/р Корецька С.М.
47-50 Пацюк Вікторія 01.09.2011 КДЮСШ-2 10.8 б/р Беркут Н.П.
47-50 Бабак Анна 01.09.2011 КДЮСШ-2 10.8 б/р Беркут Н.П.
47-50 Коливан Вікторія 29.03.2010 КДЮСШ-2 10.8 б/р Красільник Т.С.
47-50 Бояджян Нана 17.12.2010 ДЮСШ «Атлет» 10.8 б/р Шульга Є.А.
51-54 Скороход Олександра 28.12.2011 КДЮСШ-2 10.9 б/р Беркут Н.П.
51-54 Бродар Олександра 23.09.2010 ДЮСШ «Україна» 10.9 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
51-54 Желдак Софія 08.10.2009 КДЮСШ-2 10.9 б/р Красільник Т.С.
51-54 Лозинська Олександра 15.11.2009 ДЮСШ «Україна» 10.9 б/р Філіпова В.І.
55 Раєвська Олена 11.06.2012 ДЮСШ «Україна» 11.0 б/р Філіпова В.І.
56 Денисенко Ліза 11.06.2010 КДЮСШ-2 11.0 б/р Красільник Т.С.
57 Шуман Каріна 19.07.2013 КДЮСШ-2 11.1 б/р Беркут Н.П.
58 Желдак Аліна 10.10.2011 КДЮСШ-2 11.1 б/р Красільник Т.С.
59 Тулбу Софія 2011 КДЮСШ-2 11.2 б/р Петухова О.В.
60 Шовкова Кіра 09.05.2008 ДЮСШ «Україна» 11.2 б/р Рябов В.В.
61-62 Данич Поліна 15.02.2012 ДЮСШ «Атлет» 11.4 б/р Дворников А.В.
61-62 Шешерей Аня 2011 КДЮСШ-2 11.4 б/р Романенко В.
63 Качалова Велеслава 2008 КДЮСШ-2 11.4 б/р Романенко В.
64 Ушак Валерія 15.02.2012 КДЮСШ-2 11.5 б/р Беркут Н.П.
65 Насінник Маргарита 2013 КДЮСШ-2 11.5 б/р Романенко В.
66 Сила Аліса 2011 КДЮСШ-2 11.6 б/р Петухова О.В.
67 Рожок Ангеліна 09.09.2011 КДЮСШ-2 11.7 б/р Беркут Н.П.
68 Підгайна Поліна 07.08.2012 ДЮСШ «Україна» 11.8 б/р Хорева О.А.
69 Рубан Ліза 2013 КДЮСШ-2 11.9 б/р Романенко В.
70 Косик Анастасія 28.05.2013 ДЮСШ «Україна» 12.1 б/р Хорева О.А.
71 Ковтун Вікторія 25.09.2012 ДЮСШ «Україна» 12.1 б/р Хорева О.А.
72 Деркач Софія 2011 КДЮСШ-2 12.4 б/р Петухова О.В.
73 Головещенко Василіса 2012 КДЮСШ-2 12.7 б/р Романенко В.
74 Петренко Діана 22.12.2012 ДЮСШ «Україна» 13.2 б/р Хорева О.А.
75 Оводова Настя 2011 КДЮСШ-2 13.4 б/р Романенко В.
76 Маслюк Єлизавета 10.09.2013 ДЮСШ «Україна» 14.4 б/р Хорева О.А.
ДІВЧАТА 2004-2005 рр.н.   БІГ 200 м
1 Олійник Анжеліка 10.08.2005 ДЮСШ з ол.видів 27.7 ІІІ Луценко В.В.
2 Лебедь Олена 25.12.2005 ДЮСШ «Україна» 29.4 І юн. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
3 Красильник Віолета 02.05.2005 КДЮСШ-2 30.1 І юн. Красільник Т.С.
ДІВЧАТА 2006-2007 рр.н.   БІГ 200 м
1 Засько Дар’я 11.01.2006 КДЮСШ-2 28.2 ІІІ Беркут Н.П., Святенко  В.І.
2 Васько Поліна 28.04.2005 Корюківська ДЮСШ 29.3 І юн. Сахута А.О.
3 Бессонова Софія 25.10.2006 ДЮСШ «Атлет» 31.2 І юн. Вятіорець С.Є.,Дворников А.В.
4 Сандул Поліна 22.02.2007 ДЮСШ «Україна» 31.4 І юн. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
5 Лисаченко Дарина 29.10.2005 КДЮСШ-2 31.9 І юн. Беркут Н.П., Святенко  В.І.
6 Пилипенко Катерина 04.08.2007 ДЮСШ «Україна» 32.1 ІІ юн. Філіпова В.І.
7 Бездушна Каріна 16.05.2007 Корюківська ДЮСШ 32.9 ІІ юн. Хропач О.Ф.
8 Калітник Мілана 10.11.2007 КДЮСШ-2 33.2 ІІ юн. Антонова В.Г.
9 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 ДЮСШ «Атлет» 33.6 ІІ юн. Вятіорець С.Є.,Дворников А.В.
ДІВЧАТА 2008 р.н.   і молодші  БІГ 300 м
1 Дудко Наталія 09.01.2008 КДЮСШ-2 45.6 ІІІ Беркут Н.П., Святенко  В.І.
2 Маринченко Вікторія 30.09.2008 КДЮСШ-2 47.7 ІІІ Беркут Н.П., Святенко  В.І.
3 Мірошниченко Софія 24.08.2009 Корюківська ДЮСШ 48.8 І юн. Лисік Р.Г.
4 Мірошниченко Єлізавета 02.01.2009 Корюківська ДЮСШ 48.9 І юн. Сахута А.О.
5 Милейко Анастасія 05.10.2009 КДЮСШ-2 49.5 І юн. Беркут Н.П., Святенко  В.І.
6 Мазуркевич Божена 02.04.2009 ДЮСШ «Атлет» 52.3 ІІ юн. Дворников А.В., Шульга Є.А.
7 Кучерява Анастасія 2009 КДЮСШ-2 54.0 ІІІ юн. Шевчук О.Л.
8 Шолупець Владислава 2008 КДЮСШ-2 54.3 ІІІ юн. Плиско Н.М.
9 Краснюк Дар’я 2009 КДЮСШ-2 57.7 б/р Беркут Н.П.
10 Єдомаха Вероніка 17.09.2009 ДЮСШ «Атлет» 1.01.2 б/р Дворников А.В., Шульга Є.А.
11 Каптюр Аня 2010 КДЮСШ-2 1.01.4 б/р Романенко В.
12 Бахир Дар’я 29.01.2009 Корюківська ДЮСШ 1.02.3 б/р Авраменко Т.О.
13 Донець Кіра 17.03.2009 ДЮСШ «Атлет» 1.02.6 б/р Дворников А.В., Шульга Є.А.
14 Тарасевич Дар’я 10.03.2011 ДЮСШ «Атлет» 1.02.9 б/р Корецька С.М.
15 Мірошник Софія 08.01.2012 ДЮСШ «Атлет» 1.05.1 б/р Корецька С.М.
16 Бродар Олександра 23.09.2010 ДЮСШ «Україна» 1.05.4 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
17 Левченко Софія 2009 КДЮСШ-2 1.06.1 б/р
18 Скороход Олександра 28.12.2011 КДЮСШ-2 1.08.4 б/р Беркут Н.П.
19 Чмель Софія 2010 КДЮСШ-2 1.08.7 б/р Романенко В.
20 Голуб Христина 13.06.2009 ДЮСШ «Атлет» 1.08.9 б/р Корецька С.М.
21 Насінник Маргарита 2013 КДЮСШ-2 1.14.7 б/р Романенко В.
22 Грідіна Людмила 07.04.2009 ДЮСШ «Атлет» DNF Корецька С.М.
ДІВЧАТА 2004-2005 рр.н.   БІГ 400 м
1 Бабич Тетяна 13.12.2004 Коропська ДЮСШ 1.07.2 І юн. Лучко В.Л.
2 Бондаренко Наталія 07.09.2005 Коропська ДЮСШ 1.09.3 ІІ юн. Лучко В.Л.
3 Коток Катя 08.12.2004 Коропська ДЮСШ 1.14.3 ІІІ юн. Лучко В.Л.
4 Лебедь Олена 25.12.2005 ДЮСШ «Україна» 1.14.4 ІІІ юн. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
ДІВЧАТА 2006-2007 рр.н.   БІГ 400 м
1 Засько Дар’я 11.01.2006 КДЮСШ-2 1.02.6 ІІІ Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Заруденська Варвара 17.01.2006 ДЮСШ «Атлет» 1.06.9 ІІІ Шульга О.П.
3 Тимошенко Софія 24.11.2006 ДЮСШ «Атлет» 1.09.1 І юн. Шульга О.П.
ДІВЧАТА 2008  р.н. та молодші БІГ 600 м
1 Дудко Наталія 09.01.2008 КДЮСШ -2 1.45.3 б/р Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Мірошниченко Софія 24.08.2009 Корюківська ДЮСШ 1.57.4 б/р Лисік Р.Г.
3 Тимошенко Софія 19.06.2008 ДЮСШ «Україна» 2.04.1 б/р Хорева О.А.
4 Бабенко Вікторія 20.07.2008 ДЮСШ «Атлет» 2.07.6 б/р Шульга О.П.
5 Ромащенко Карина 06.12.2008 ДЮСШ «Атлет» 2.09.7 б/р Шульга О.П.
6 Бурлова Марина 23.04.2008 ДЮСШ «Атлет» 2.09.9 б/р Шульга О.П.
7 Шаповал Юлія 22.09.2008 ДЮСШ «Атлет» 2.10.6 б/р Шульга О.П.
ДІВЧАТА 2004-2005 рр.н.   БІГ 800 м
1 Митрофанова Ірина 21.06.2005 Корюківська ДЮСШ 3.08.0 ІІ юн. Сахута А.О.
2 Маркова Анастасія 19.05.2005 Чернігів 3.09.6 ІІ юн.
3 Сулісова Юлія 15.06.2004 ДЮСШ «Україна» 3.10.2 ІІ юн. Бабенко В.С., Кривоус Н.В.
ДІВЧАТА 2006-2007 рр.н.   БІГ 800 м
1 Туз Анастасія 20.01.2006 Корюківська ДЮСШ 3.00.0 І юн. Лисік Р.Г.
2 Бездушна Каріна 16.05.2007 Корюківська ДЮСШ 3.10.8 ІІ юн. Хропач О.Ф.
3 Коваль Анастасія 04.03.2007 ДЮСШ «Атлет» 3.12.4 ІІ юн. Шульга О.П.
4 Легкобит Влада 23.03.2007 ДЮСШ «Атлет» 3.12.9 ІІ юн. Шульга О.П.
ДІВЧАТА 2004-2005 рр.н.   БІГ 1500 м
1 Митрофанова Ірина 21.06.2005 Корюківська ДЮСШ 6.27.8 ІІ юн. Сахута А.О.
2 Городна Анна 17.03.2005 ДЮСШ «Україна» 6.28.3 ІІ юн. Бабенко В.С., Кривоус Н.В.
3 Атрощенко Анастасія 06.02.2006 ДЮСШ «Україна» 6.30.1 ІІІ юн. Бабенко В.С., Кривоус Н.В.
4 Красюк Інна 25.02.2005 Чернігів 6.32.1 ІІІ юн.
ДІВЧАТА 2006-2007 рр.н.   БІГ 1500 м
1 Дмитренко Аліна 01.02.2006 ДЮСШ «Україна» 5.10.1 ІІ Бабенко В.С., Кривоус Н.В.
2 Туз Анастасія 20.01.2006 Корюківська ДЮСШ 6.11.9 І юн. Лисік Р.Г.
3 Бездушна Каріна 16.05.2007 Корюківська ДЮСШ 6.33.7 ІІІ юн. Хропач О.Ф.
4 Шило Дар’я 16.01.2007 ДЮСШ «Атлет» 6.45.0 ІІІ юн. Шульга О.П.
ДІВЧАТА 2004-2005 рр.н.   СТРИБКИ У ДОВЖИНУ
1 Митрофанова Ірина 21.06.2005 Корюківська ДЮСШ 4.32 І юн. Сахута А.О.
2 Ячна Єлизавета 04.03.2004 ДЮСШ «Атлет» 4.18 ІІ юн. Шульга О.П.
3 Тарасенко Світлана 04.04.2004 ДЮСШ «Атлет» 4.09 ІІ юн. Шульга О.П.
ДІВЧАТА 2006-2007 рр.н.   СТРИБКИ У ДОВЖИНУ
1 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 ДЮСШ «Атлет» 4.06 ІІ юн. Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
2 Бессонова Софія 25.10.2006 ДЮСШ «Атлет» 3.90 ІІ юн. Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
3 Калітник Мілана 10.11.2007 КДЮСШ-2 3.73 ІІІ юн. Антонова В.Г.
4 Ситайло Яна 09.05.2006 ДЮСШ «Атлет» 3.71 ІІІ юн. Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
5 Ставша Поліна 02.02.2008 КДЮСШ-2 3.68 ІІІ юн. Антонова В.Г.
6 Коваль Анастасія 04.03.2007 ДЮСШ «Атлет» 3.52 ІІІ юн. Шульга О.П.
7 Заруденська Варвара 17.01.2006 ДЮСШ «Атлет» 3.50 ІІІ юн. Шульга О.П.
8 Шило Дар’я 16.01.2007 ДЮСШ «Атлет» 3.36 б/р Шульга О.П.
9 Тимошенко Софія 24.11.2006 ДЮСШ «Атлет» 3.23 б/р Шульга О.П.
10 Легкобит Влада 23.03.2007 ДЮСШ «Атлет» 3.19 б/р Шульга О.П.
11 Бабенко Вікторія 20.07.2008 ДЮСШ «Атлет» 3.18 б/р Шульга О.П.
12 Шаповал Юлія 22.09.2008 ДЮСШ «Атлет» 3.15 б/р Шульга О.П.
13 Бурлова Марина 23.04.2008 ДЮСШ «Атлет» 3.09 б/р Шульга О.П.
14 Ромащенко Карина 06.12.2008 ДЮСШ «Атлет» 3.02 б/р Шульга О.П.
ДІВЧАТА 2008р.н.   і молодші  СТРИБКИ У ДОВЖИНУ
1 Євменова Тетяна 03.02.2009 Корюківська ДЮСШ 4.50 І юн. Авраменко Т.О.
2 Титенок Аліна 03.05.2008 ОДЮСШ з ол. видів 4.47 І юн. Луценко В.В.
3 Шведунова Євгенія 16.01.2008 КДЮСШ-2 4.42 І юн. Беркут Н.П., Святенко В.І.
4 Мірошниченко Софія 24.08.2009 Корюківська ДЮСШ 4.32 І юн. Лисік Р.Г.
5 Мірошниченко Єлізавета 02.01.2009 Корюківська ДЮСШ 3.82 ІІ юн. Сахута А.О.
6 Бугай Анастасія 03.05.2008 КДЮСШ-2 3.81 ІІ юн. Антонова В.Г.
7 Милейко Анастасія 05.10.2009 КДЮСШ-2 3.80 ІІ юн. Беркут Н.П., Святенко В.І.
8 Задорожная Віталіна 2008 КДЮСШ-2 3.74 ІІІ юн. Плиско Н.М.
9 Слобідська Єлизавета 10.06.2009 КДЮСШ-2 3.57 ІІІ юн. Антонова В.Г.
10 Єдомаха Вероніка 17.09.2009 ДЮСШ «Атлет» 3.50 ІІІ юн. Дворников А.В., Шульга Є.А.
11 Ушак Каріна 05.10.2010 КДЮСШ-2 3.38 б/р Беркут Н.П., Святенко В.І.
12 Пацюк Вікторія 01.09.2011 КДЮСШ-2 3.27 б/р Беркут Н.П., Святенко В.І.
13 Падалка Вероніка 22.09.2008 ДЮСШ «Україна» 3.18 б/р Рябов В.В.
14 Желдак Софія 08.10.2009 КДЮСШ-2 3.12 б/р Красільник Т.С.
15 Денисенко Ліза 11.06.2010 КДЮСШ-2 3.09 б/р Красільник Т.С.
16 Неділя Яна 24.06.2008 КДЮСШ-2 3.08 б/р Беркут Н.П.
17 Авраменко Анастасія 30.12.2008 КДЮСШ-2 3.02 б/р Беркут Н.П., Святенко В.І.
18 Коливан Вікторія 29.03.2010 КДЮСШ-2 2.89 б/р Красільник Т.С.
19 Бабак Анна 01.09.2011 КДЮСШ-2 2.88 б/р Беркут Н.П.
20 Ткаченко Марина 19.09.2009 КДЮСШ-2 2.86 б/р Красільник Т.С.
21 Мосейчук Софія 20.08.20111 КДЮСШ-2 2.74 б/р Беркут Н.П.
22 Тарасевич Дар’я 10.03.2011 ДЮСШ «Атлет» 2.72 б/р Корецька С.М.
23 Донець Кіра 17.03.2009 ДЮСШ «Атлет» 2.70 б/р Дворников А.В., Шульга Є.А.
24 Голуб Христина 13.06.2009 ДЮСШ «Атлет» 2.63 б/р Корецька С.М.
25 Ушак Валерія 15.02.2012 КДЮСШ-2 2.62 б/р Беркут Н.П.
26 Рожок Ангеліна 09.09.2011 КДЮСШ-2 2.57 б/р Беркут Н.П.
27 Мірошник Софія 08.01.2012 ДЮСШ «Атлет» 2.50 б/р Корецька С.М.
28 Грідіна Людмила 07.04.2009 ДЮСШ «Атлет» 2.22 б/р Корецька С.М.
29 Шовкова Кіра 09.05.2008 ДЮСШ «Україна» 2.08 б/р Рябов В.В.
30 Мазуркевич Божена 02.04.2009 ДЮСШ «Атлет» ххх б/р Дворников А.В., Шульга Є.А.
31 Дудко Наталія 09.01.2008 КДЮСШ-2 4.15 б/р Беркут Н.П., Святенко В.І.
ДІВЧАТА 2004-2005 рр.н.   ШТОВХАННЯ ЯДРА (3кг)
1 Бреус Марія 31.03.2005 ОДЮСШ з ол.видів 12.92 ІІ Порядіна В.В.
2 Савенок Марія 23.09.2004 ОДЮСШ з ол.видів 8.30 І юн. Порядіна В.В.
3 Авраменко Анастасія 03.04.2005 ОДЮСШ з ол.видів 7.70 ІІ юн. Порядіна В.В.
п/к Шрамко Дар’я 27.01.2004 ДЮСШ «Атлет» 7.62 ІІ юн. Середа О.А.
ДІВЧАТА 2006-2007 рр.н.   ШТОВХАННЯ ЯДРА (3кг)
1 Шекель Ангеліна 14.07.2008 Мена ОТГ 12.20 ІІ Таратухіна Н.П.
2 Бут Ірина 27.07.2006 ОДЮСШ з ол.видів 9.45 І юн. Порядіна В.В.
3 Середа Софія 22.11.2007 ДЮСШ «Атлет» 8.42 І юн. Середа О.А.
4 Нікітіна Анастасія 25.04.2010 Корюківська ДЮСШ 6.91 ІІІ юн. Сахута А.О.
5 Слобоцкая Діана 10.02.2009 ОДЮСШ з ол.видів 5.40 б/р Порядіна В.В.
п/к Гуляй Ольга 14.06.2003 ДЮСШ «Атлет» 8.68 б/р Середа О.А.
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment