ПРОТОКОЛ

відкритого чемпіонату м. Чернігова з легкоатлетичного двоборства

серед юнаків та дівчат 2007-2008 рр.н., 2009 р.н. та молодші

20 жовтня 2020 року

м. Чернігів ДП «ОНСЦ «Чернігів»

Результати (скачати) 

 

 

Місце

 

Прізвище, ім я

Дата народження  

ФСТ

 

ДЮСШ

 

     

Сума очок

 

Прізвище, І.П. тренера

Рез-т, сек Очки Рез-т, сек, м Очки
Дівчата 2007-2008 рр.н.  біг 60 м + 300 м біг 60м біг 300м  
1 Дудко Наталія 09.01.2008 КДЮСШ-2 8.6 335 47.2 325 660 Беркут Н.П.
2 Онадська Поліна 01.01.2007 У «Атлет» 8,8 291 57.1 113 404 Шульга О.П.
3 Миненок Анастасія 15.02.2008 У «Атлет» 9,3 202 55.2 142 344 Сердюк В.І.
4 Задорожня Віталіна 01.01.2008 КДЮСШ-2 9.6 161 53.5 171 332 Плиско Н.М.
5 Сердюк Марія 01.01.2007 КДЮСШ-2 9.8 137 54.8 148 285 Плиско Н.М.
6 Цибулька Катерина 16.12.2007 У «Україна» 10.3 88 1.01.1 66 154 Хорева О.А.
7 Радченко Ірина 01.01.2007 У «Україна» 10.4 73 1.04.9 33 106 Хорева О.А.
п/к Коваленко Юлія 01.01.2006 КДЮСШ-2 53.2 Плиско Н.М.
п/к Іваненко Тетяна 01.01.2006 КДЮСШ-2 9.4 Плиско Н.М.
Дівчата 2009 р.н. та мол.  біг 60 м + 300 м біг 60м біг 300м  
1 Сміян Анна 25.06.2010 У «Україна» 10.9 45 1.03.0 48 93 Хорева О.А.
2 Лось Аріана 18.08.2009 У «Україна» 10.9 45 1.04.8 34 79 Хорева О.А.
3 Орда Софія 18.10.2011 У «Україна» 10.8 51 1.07.7 15 66 Філіпова В.І.
4 Раєвська Олена 11.06.2012 У «Україна» 11.2 28 1.29.1 0 28 Філіпова В.І.
5 Полевод Юлія 14.05.2010 У «Україна» 11.4 19 1.16.7 0 19 Філіпова В.І.
6 Бабак Анна 01.08.2011 КДЮСШ-2 11.5 15 1.15.9 0 15 Беркут Н.П.
7 Мазорук Софія 09.09.09 Чернігів 11.9 3 1.14.5 0 3 Філіпова В.І.
8 Мазорук Анна 21.04.2011 Чернігів 12.2 0 1.27.3 0 0 Філіпова В.І.
Дівчата 2007-2008 рр.н.  біг 60 м + 600 м біг 60м біг 600м  
1 Маринченко Вікторія 30.09.2008 КДЮСШ-2 9.2 218 2.02.1 238 456 Беркут Н.П.
2 Тимошенко Софія 19.06.2008 У «Україна» 9.7 148 2.08.7 179 327 Хорева О.А.
3 Сивопляс Вероніка 07.02.2008 КДЮСШ-2 9.7 148 2.11.5 159 307 Беркут Н.П.
4 Чаленко Маргарита 02.07.2007 У «Україна» 9.5 174 2.15.8 131 305 Хорева О.А.

 

Дівчата 2007-2008рр.н.  біг 60 м + стрибок у довжину біг 60м стрибок у довжину  
1 Шведунова Євгенія 16.01.2008 КДЮСШ-2 9.0 252 4.32 210 462 Беркут Н.П.
2 Василенко Анна 15.04.2008 КДЮСШ-2 9.2 218 3.36 39 257 Красільник Т.С.
3 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 У «Атлет» 10.0 115 3.58 70 185 Дворников А.В.
4 Бугай Анастасія 03.05.2008 КДЮСШ-2 10.0 115 3.37 40 155 Антонова В.Г.
5 Неділя Яна 24.06.2008 КДЮСШ-2 9.8 137 3.11 11 148 Беркут Н.П.
6 Криворучко Анна 12.07.2007 У «Україна» 10.3 88 3.44 50 138 Хорева О.А.
7 Падалко Вероніка 22.09.2008 У «Україна» 10.4 79 3.39 43 122 Рябов В.В., Кривоус Н.В.
8 Нечипорук Марія 14.04.2008 У «Атлет» 10.2 96 3.19 19 105 Дворников А.В.
Дівчата 2009 р.н. та мол.  біг 60 м + стрибок у довжину біг 60м стрибок у довжину  
1 Кучерява Анастасія 01.01.2009 КДЮСШ-2 10.3 88 2.85 0 88 Шевчук О.А.
2 Єдомаха Вероніка 17.09.2009 У «Атлет» 10.6 64 3.21 21 85 Дворников А.В.
3 Левченко Софія 01.01.2009 КДЮСШ-2 10.5 72 3.07 7 79 Шевчук О.А.
4 Мекшун Софія 14.10.2010 У «Атлет» 10.4 79 2.62 0 79 Двоников А.В.
5 Зверховська Аліна 15.12.2009 КДЮСШ-2 10.4 73 2.97 0 73 Беркут Н.П.
6 Ушак Карина 01.01.2010 КДЮСШ-2 10.6 64 2.94 0 64 Беркут Н.П.
7 Степанюк Олександра 07.08.2009 У «Україна» 11.1 33 ХХХ 0 33 Хорева О.А.
8 Акімова Поліна 08.02.2012 КДЮСШ-2 11.3 24 2.32 0 24 Беркут Н.П.
Дівчата 2009 р.н. та мол.  біг 60м + метання м’яча біг 60м метання м’яча  
1 Філіппова Ольга 01.04.2014 ОДЮСШ з ол.видів 12.6 1 10.00 0 1 Порядіна В.В.
Юнаки 2007-2008 рр.н.  біг 60 м + 300 м біг 60м біг 300м  
1 Ікаєв Арсеній 27.07.2007 У «Україна» 8.4 122 45.7 121 243 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
2 Дробишев Артем 17.03.2008 У «Україна» 8.8 69 48.5 70 139 Філіпова В.І.
3 Пінчук Сергій 24.03.2008 КДЮСШ-2 9.2 31 52.2 24 55 Беркут Н.П.
4 Григор’єв Степан 16.02.2008 КДЮСШ-2 9.5 12 53.2 15 27 Беркут Н.П.
п/к Глущенко Дмитро 01.01.2005 КДЮСШ-2 8.8 Плиско Н.О.
Юнаки 2009 р.н. та мол.  біг 60 м + 300 м біг 60м біг 300м  
1 Семирозум Єгор 21.03.2009 У «Атлет» 9.2 31 53.6 12 43 Дворников А.В.
2 Стариков Даніїл 01.01.2009 КДЮСШ-2 9.5 12 57.2 0 12 Плиско Н.М.
3 Биковець Юрій 01.01.2010 КДЮСШ-2 9.7 3 59.3 0 3 Шевчук О.Л.
4-11 Лисиця Олександр 01.01.2011 КДЮСШ-2 10.0 0 1.00.7 0 0 Плиско Н.М.
4-11 Ковчун Федір 01.01.2010 КДЮСШ-2 9.9 0 1.01.2 0 0 Плиско Н.М.
4-11 Петров Валерій 01.01.2010 КДЮСШ-2 10.3 0 1.02.5 0 0 Плиско Н.М.
4-11 Корявець Артем 25.04.2012 У «Україна» 10.6 0 1.02.5 0 0 Рябов В.В., Кривоус Н.В.
4-11 Паньок Євген 01.01.2011 КДЮСШ-2 10.3 0 1.04.9 0 0 Плиско Н.М.
4-11 Левченко Гліб 01.01.2011 КДЮСШ-2 11.4 0 1.12.3 0 0 Плиско Н.М.
4-11 Турбан Андрій 01.01.2011 КДЮСШ-2 11.5 0 1.16.6 0 0 Плиско Н.М.
4-11 Кочерга Захар 02.07.2013 У «Україна» 12.4 0 1.31.5 0 0 Рябов В.В.

 

Юнаки 2007-2008 рр.н.  біг 60 м + 600 м біг 60м біг 600м  
1 Казанін Матвій 10.05.2007 КДЮСШ-2 8.0 197 1.40.1 237 434 Беркут Н.П.
2 Ковалевський Дмитро 12.11.2007 У «Атлет» 8.5 107 1.46.9 153 260 Дворников А.В.
3 Сич Максим 08.04.2007 КДЮСШ-2 9.3 24 1.52.5 102 126 Беркут Н.П.
4 Чернушенко Артем 03.07.2008 КДЮСШ-2 9.5 12 1.54.5 87 99 Антонова В.Г.
5 Вольховський Ярослав 01.01.208 У «Україна» 10.2 0 2.16.5 0 0 Бабенко В.С., Кривоус Н.В.
Юнаки 2009 р.н. та мол.  біг 60 м + 600 м біг 60м біг 600м  
1 Демченко Антон 02.05.2009 У «Україна» 9.0 48 2.03.7 34 82 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
2 Раєвський Костянтин 02.03.2010 У «Україна» 9.1 40 2.33.6 0 40 Філіпова В.І.
3 Зоц Владислав 23.08.2009 У «Україна» 9.8 2 2.24.9 0 2 Філіпова В.І.
4 Андрусенко Артем 01.01.2010 КДЮСШ-2 10.4 0 2.28.2 0 0 Беркут Н.П.
Юнаки 2007-2008 рр.н.  біг 60 м + стрибок у довжину біг 60м довжина  
1 Шавеко Арсеній 26.07.2007 У «Атлет» 8.5 107 4.54 107 214 Дворников А.В.
2 Вовченко Володимир 24.10.2007 У «Атлет» 8.5 107 4.42 90 197 Дворников А.В.
3 Скоробагатов Владислав 08.08.2008 У «Атлет» 9.6 7 4.10 48 55 Дворников А.В.
4 Марченко Ілля 11.12.2008 У «Атлет» 9.5 12 3.73 10 22 Дворников А.В.
Юнаки 2009 р.н. та мол.  біг 60 м + стрибок у довжину біг 60м довжина  
1 Волевач Давид 04.01.2010 КДЮСШ-2 9.4 18 3.14 0 18 Красільник Т.С.
2 Шимко Ярослав 18.09.2010 КДЮСШ-2 9.5 12 3.33 0 12 Антонова В.Г.
3 Дреєв Данило 01.01.2009 У «Україна» 9.6 7 3.49 0 7 Середа Я.О.
4 Воблий Артем 26.02.2011 КДЮСШ-2 9.7 3 3.46 0 3 Красільник Т.С.
5-6 Набока Ярослав 14.02.2009 КДЮСШ-2 10.3 0 3.21 0 0 Беркут Н.П.
5-6 Кравченко Дмитро 04.06.2009 КДЮСШ-2 10.0 0 ХХХ 0 0 Антонова В.Г.
Юнаки 2007-2008 рр.н. біг 60м + метання м’яча біг 60м метання м’яча  
1 Тарасюк Дмитро 29.10.2007 У «Україна» 9.6 7 29.80 40 47 Бабенко В.С., Кривоус Н.В.
2 Меркудінов Іван 09.10.2008 КДЮСШ-2 10.2 0 31.10 43 43 Беркут Н.П.
3 Неліп Євген 24.03.2007 У «Україна» 9.9 0 25.70 26 26 Бабенко В.С., Кривоус Н.В.
Юнаки 2009 р.н. та мол. біг 60м + метання м’яча біг 60м метання м’яча  
1 Шавеко Марк 01.01.2010 У «Атлет» 9.8 1 25.00 24 25 Дворников А.В.
2 Єдомаха Владислав 31.08.2011 У «Атлет» 10.1 0 25.00 24 24 Дворников А.В.
3 Шкляров Іван 12.04.2010 ОДЮСШ з ол. видів 10.2 0 17.50 16 16 Порядіна В.В.
4 Нагорний Олександр 11.06.2012 ОДЮСШ з ол. видів 11.2 0 14.00 10 10 Порядіна В.В.
5 Нестреляй Матвій 01.01.2010 У «Україна» 11.8 0 11.00 7 7 Рябов В.В.
6 Ювченко Михайло 07.08.2013 У «Атлет» 12.5 0 11.50 7 7 Двоников А.В.
7 Манойлик Ігор 02.06.2014 У «Україна» 12.7 0 10.00 3 3 Хорева О.А.
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий