Чемпіонат міста з легкоатлетичного кросу

24.09.2018

м. Чернігів, ЦПКіВ

Командні результати:

  1. КПНЗ «ДЮСШ «Україна» ЧМР –  219 очок
  2. КПНЗ КДЮСШ-1 ЧМР –      175 очок
  3. КПНЗ ДЮСШ «Атлет» – 145 очок
  4. КЗ ОДЮСШ з олімпійських видів – 62 очка
  5. КПНЗ КДЮСШ-2 ЧМР – 50 очок

 

№ ппПрізвище та імя спортсменаДата народженняФСТДЮСШРезультатРозрядОчкиПрізвище, І.П. тренера
 300м, дівчата 2005 р.н. та молодші
1Лебедь Олена27.12.2005У «Україна»52,0б/р24Кривоус Н.В.
2Ткаченко Анна09.10.2007У«Україна»52,8б/р21Кривоус Н.В.
3Мозгова Ангеліна10.02.2006У«Атлет»53,3б/р18Корецька С.М.
4Олійник Анжеліка10.08.2005ОДЮСШ53,3б/р15Луценко В.В.
5Лугина Вікторія14.02.2005У«Україна»53,4б/р13Лагункова Н.М.
6Дмитренко Аліна01.02.2006У«Україна»54,4б/р11Кривоус Н.Н.
7Засько Дар’я2006КДЮСШ-155,2б/р9Беркут Н.П.
8Наталушко Варвара28.02.2005КДЮСШ-156,3б/р7Красільник Т.С.
9Дудко Наталія9.01.2008Чернігів56,5б/рДудко Т.А.
10Підласа Вікторія31.01.2006У«Атлет»56,6б/р3Дворніков А.В.
11Красільник Віолета2.05.2005КДЮСШ-156,6б/р2Красільник Т.С.
12Ющенко Діана01.06.2006КДЮСШ-157.5б/р1Антонова В.Г.
13Браточкина Анна20.02.2006У«Атлет»59,0б/рВятіорець С.Є.,Середа С.С.
14Нестеренко Анна26.06.2009У«Україна»59,6б/рКривоус Н.В.
15Коршек Анастасія11.04.2005КДЮСШ-21,00,1б/рШевчук О.Л.
16Сердюк Марія2007КДЮСШ-21,00,5б/рПлиско Н.М.
17Коваленко Юлія2006КДЮСШ-21,01,3б/рПлиско Н.М.
18Середа Софія22.11.2007У«Атлет»1,01,9б/рВятіорець С.Є.,Середа С.С.
19Тищенко Карина22.09.2005У«Атлет»1,02,4б/рКорецька С.М.
20Маринченко Вікторія2008КДЮСШ-11,03,8б/рБеркут Н.П.
21Германович Ірина16.06.2006КДЮСШ-11,06,2б/рАнтонова В.Г.
22Балабаш Оксана2005КДЮСШ-21,07,8б/рПлиско Н.М.
23Костюченко Софія2007КДЮСШ-21,09,7б/рПлиско Н.М.
24Бокова Катерина01.07.2006У«Атлет»1,09,8б/рКорецька С.М.
25Тимошенко Софія19.06.2008У«Україна»1,10,0б/рХорева О.А.
26Іваненко Тетяна2006КДЮСШ-21.11.9б/рПлиско Н.М.
27Милейко Анастасія2009КДЮСШ-11,12,4б/рБеркут Н.П.
28Ткаченко Марина19.09.2009КДЮСШ-11,13,1б/рКрасільник Т.С.
29Атаманчук ДаринаКДЮСШ-21,14,9б/рРоманенко
30Шпутун Вікторія01.09.2006У«Україна»1,17,6б/рХорева О.А.
31Стельмах Марія2008КДЮСШ_21,18,1б/рПлиско Н.М.
32Король Софія03.07.2007КДЮСШ-11,19,5б/рАнтонова В.Г.
33Єрошенко Ксенія22.12.2007У«Атлет»1,20,6б/рДворніков А.В.
34Супруненко Анастасія18.03.2009КДЮСШ-11,22,7б/рКрасільник Т.С.
35Денисенко Єлизавета11.06.2009КДЮСШ-11,28,7б/рКрасільник Т.С.
36Лазорішина Олена31.08.2009КДЮСШ-11,32,1б/рКрасільник Т.С.
37Лазорішина Іванка31.08.2009КДЮСШ-11,33,1б/рКрасільник Т.С.
38Пупикіна Мілана04.02.2009КДЮСШ-11,39,5б/рКрасільник Т.С.
39Левченко Ксенія05.04.2005КДЮСШ-2н/фб/рШевчук О.Л.
500м, дівчата 2003-2004 рр.н.
1Дворніченко Яна20.07.2003У «Атлет»1,26,5І24Шульга О.П.
2Копитько Анастасія21.03.2004У«Атлет»1,30,3ІІ21Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3Сукач Дар’я15.06.2004КДЮСШ-21,35,0ІІ18Шевчук О.Л.
4Бондар Ангеліна2003КДЮСШ-11,40,5ІІІ15Беркут Н.П.
5Кузьменко Анна29.03.2003КЕТ ЧНТУ1,42,5ІІІос.Лагункова Н.М.
6Чугай Єлизавета31.10.2003У«Атлет»1,44,0ІІІ11Шульга О.П.
7Лисенко Юлія05.07.2003КДЮСШ-11.48.2ІІІ9Овчаренко І.М.
8Тарасенко Карина05.08.2003КДЮСШ-11,57,2І юн.7Овчаренко І.М.
9Грицай Євгенія2003КДЮСШ-11,59,9І юн.5Беркут Н.П.
10Тарасенко Дарина19.06.2003КЕТ ЧНТУ2,05,2ІІ юн.ос.Лагункова Н.М.
500м, дівчата 2001-2002 рр.н.
1Лемеш Анастасія12.11.2002У«Україна»1,32,9ІІ24Лагункова Н.М.
2Сергусь Марія17.12.2001КДЮСШ-11,34,7ІІ21Овчаренко І.М.
3Мемех Анастасія05.08.2002КДЮСШ-11,40,5ІІІ18Овчаренко І.М.
4Вінниченко Анастасія06.01.2002КДЮСШ-11,41,3ІІІ15Антонова В.Г.
5Гаврик Інна12.02.2002КДЮСШ-11,45,1ІІІ13Овчаренко І.М.
6Олійник Даяна14.07.2001У«Україна»1,47,2ІІІ11Рябов В.В.
7Марченко Анжела16.11.2002У«Атлет»1,54,2І юн.9Шульга О.П.
8Потапенкова Людмила29.09.2001НУЧК2,09,2ІІ юн.ос.Рябов В.В.
1000м, жінки
1Діденко Ольга04.06.2000УДЮСШ «Україна»3,36,0ІІІ24Рябов В.В.
2Циганова Анастасія01.05.1999У«Україна»3,42,5ІІІ21Рябов В.В.
3Марцева Крістіна29.01.1997Чернігів3,51,9І юн.ос.Рябов В.В.
4Галаган Вікторія10.08.2000ОДЮСШ3,57,4І юн.15Луценко В.В.
5Сирбу Анастасія01.05.2000У«Україна»4,00,0І юн.13Рябов В.В., Кривоус Н.В.
6Петрушко Анастасія1999КЕТ ЧНТУ4,04,2І юн.ос.Лагункова Н.М.
7Мишаста Катерина07.12.2000КЕТ ЧНТУ4,26,7ІІ юн.ос.Лагункова Н.М.
8Корнєєва Аліна25.11.2000НУЧК5,09,5б/рос.Рябов В.В.
300м, юнаки 2005 р.н. та молодші
1Бабушкін Олександр09.09.2005УДЮСШ «Україна»46,2б/р24Кривоус Н.В.
2Гук Віталій24.03.2005У«Атлет»46,8б/р21Вятіорець С.Є.,Середа С.С.
3Петренко Руслан2005КДЮСШ-148.6б/р18Беркут Н.М.
4Васильєв Олександр14.05.2005У«Атлет»51,1б/р15Дворников А.В.
5Стороженко Тихон05.05.2006КДЮСШ-154,3б/р13Антонова В.Г.
6Мелейко Єгор2006КДЮСШ-154,6б/р11Красільник Т.С.
7Казанін Матвій2007КДЮСШ-154,8б/р9Беркут Н.П.
8Дробишев Артем17.03.2008«Україна»55,7б/р7Філіпова В.І.
9Морозов Захар21.02.2005У«Атлет»56,1б/р5Дворников А.В.
10Гавинський Руслан2008КДЮСШ-256,7б/р3Плиско Н.М.
11Демченко Антон02.05.2009У«Україна»58,1б/р2Кривоус Н.В.
12Абакуменко Микита01.08.2006У«Атлет»58,2б/р1Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

13Подкур Артем24.12.2005КДЮСШ-158,4б/рос.Антонова В.Г.
14Мозольов Олександр27.12.2005КДЮСШ-11,00,5б/рос.Антонова В.Г.
15Крюков Кирило2008КДЮСШ-11,01,0б/рос.Беркут Н.М.
16Крапивний Стас2005ОДЮСШ1,04,3б/рос.Масюк А.М.
17Шульга Іван27.02.2007КДЮСШ-11,04,5б/рос.Антонова В.Г.
18Колесник Артем11.07.2006У«Атлет»1,04,5б/рос.Корецька С.М.
19Єглевський Єгор28.06.2005КДЮСШ-11,04,9б/рос.Антонова В.Г.
20Махлай Тимур10.02.2009КДЮСШ-11,05,1б/рос.Красільник Т.С.
21Самбур Максим2005КДЮСШ-21,05,1б/рос.Плиско Н.М.
22Раєвський Ігор20.05.2007У«Україна»1,05,7б/рос.Філіпова В.І.
23Потребенко Артем27.02.2009КДЮСШ-11,05,7б/рос.Красільник Т.С.
24Щупаков Данило2008КДЮСШ-11,06,5б/рос.Беркут Н.П.
25Марченко Ілля11.12.2008У«Атлет»1,06,8б/рос.Дворников А.В.
26Заяць Остап19.08.2009КДЮСШ-11,07,3б/рос.Красільник Т.С.
27Високос Дмитро2006КДЮСШ-21,08,0б/рос.Плиско Н.П.
28Соловей Владислав30.10.2007У«Атлет»1,08,8б/рос.Дворников А.В.
30Атаманчук ДмитроКДЮСШ-21,09,4б/рос.Романенко
31Стельмах Кирило2007КДЮСШ-21,09,8б/рос.Плиско Н.М.
32Галушко Віктор25.07.2009КДЮСШ-11,11,4б/рос.Красільник Т.С.
33Ареф’єв Нікіта31.01.2008У«Атлет»1,12,1б/рос.Середа О.А.
34Артеменко Олександр2010КДЮСШ-11,13,5б/рос.Беркут Н.П.
35Клановець Роман2007КДЮСШ-21,14,1б/рос.Плиско Н.М.
36Бабашев Єгор01.05.2008У«Атлет»1,14,9б/рос.Середа О.А.
37Пилипенко РостиславКДЮСШ-21,15,2б/рос.Романенко
38Тимошенко Максим03.04.2008У«Атлет»1,15,9б/рос.Середа О.А.
39Крошка Ярослав13.05.2008У«Атлет»1,16,0б/рос.Середа О.А.
40Корма Владислав2009КДЮСШ-11,16,7б/рос.Красільник Т.С.
41Старіков Данило2009КДЮСШ-21,20,0б/рос.Плиско Н.М.
42Осіков ОлегКДЮСШ-21,21,5б/рос.Романенко
43Лемешко Єгор07.05.2009У«Атлет»1,30,2б/рос.Дворников А.В.
44Корбаш Дмитро07.11.2008У«Атлет»1,30,9б/рос.Дворников А.В.
500м, юнаки 2003-2004 рр.н.
1Сидоренко Олексій2004КДЮСШ-11,15,5б/р24Беркут Н.П.
2Тарасенко Віталій04.12.2004ОДЮСШ1,15,6б/р21Луценко В.В.
3Сироватко Максим01.02.2003КДЮСШ-21,19,7б/р18Шевчук О.Л.
4Герасимчук Павло13.06.2003У«Україна»1,26,5б/р15Лагункова Н.М
5Чалюк Максим25.11.2003У«Атлет»1,27,1б/р13Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

6Бей Ігор2003КДЮСШ-11,30,1б/р11Беркут Н.П.
7Лобуренко Артем18.12.2003КДЮСШ-21,32,2б/р9Шевчук О.Л.
8Бутенко Олег27.02.2003КДЮСШ-11,32,2б/р7Антонова В.Г.
9Прядко Іван01.05.2003У«Атлет»1,35,9б/р5Корецька С.М.
10Галкін Яков02.11.2004У«Атлет»1,39,9б/р3Корецька С.М.
11Плиско Максим2004КДЮСШ-22,08,0б/р2Плиско Н.М.
1000м, юнаки 2001-2002 рр.н.
1Брика Богдан01.06.2001У«Атлет»3,03,1ІІІ24Вятіорець С.Є.,

Середа С.С.

2Ступаченко Андрій01.03.2002КДЮСШ-13,04,1ІІІ21Овчаренко І.М.
3Бутов Кирило21.07.2001НУЧК3,08,6І юн.18Рябов В.В.
4Здор Дмитро2001КДЮСШ-13,09,1І юн.15Овчаренко І.М.
5Король Влад11.06.2001НУЧК3,13,7І юн.13Рябов В.В.
6Магдаченко Андрій5.10.2001НУЧК3,16,0І юн.11Рябов В.В.
7Косовський Денис2001КДЮСШ-13,21,1ІІ юн.9Беркут Н.П.
8Ісаченко Богдан02.01.2001НУЧК3,29,9ІІ юн.7Рябов В.В.
9Трухан Вадим20.09.2001У«Україна»3,33,2ІІ юн.5Філіпови
10Грузд Артем11.09.2002КДЮСШ-13,41,0ІІІ юн.3Овчаренко І.М.
11Коваленко Микола22.05.2001НУЧК4,04,2ІІІ юн.2Рябов В.В.
12Гець Назар12.05.2001НУЧК4,08,4б/р1Рябов В.В.
2000м, чоловіки
1Казачок Василь10.05.1996У«Україна»6,15,0ІІ24Філіпови
2Батуренко Ігор03.11.1997У«Україна»6,15,7ІІІ21Рябов В.В., Кузьомко Л.М.
3Трубенок Максим03.12.2000У«Україна»6,16,3ІІІ18Філіпови
4Мироненко Костянтин26.09.1998КДЮСШ-16,19,9ІІІ15Красільник Т.С.
5Рева Євген23.04.2000У«Україна»6,27,8ІІІ13Рябов В.В.
6Кравцов Сергій27.12.2000ОДЮСШ6,35,5І юн.11Луценко В.В.
7Корогод Дмитро30.07.1996У«Україна»6,35,7І юн.9Філіпови
8Крюков Денис29.07.1999У«Україна»6,36,3І юн.5Лагункова Н.М.
9Сотнік Євген09.01.1999У«Україна»6,36,6І юн.3Рябов В.В.
10Шкурай Олександр29.01.2000У«Україна»6,38,0І юн.2Лагункова Н.М.
11Єрмоленко Андрій03.02.1996НУЧК7,09,3ІІ юн.ос.Рябов В.В.
12Марков Владислав29.07.2000НУЧК7,09,7ІІ юн.ос.Рябов В.В.

Головний суддя                                                         В.В. Рябов

Гол.секретар                                                              Н.В. Кривоус

 

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment