ПРОТОКОЛ
відкритого чемпіонату міста з легкоатлетичного кросу

24.09.2020
м. Чернігів, ЦПКіВ

 

Результати (скачати)

 

Командні результати:

  1. КПНЗ «ДЮСШ «Україна» ЧМР – 191 очко
  2. КПНЗ «КДЮСШ-2» ЧМР –                181 очко
  3. Корюківська ДЮСШ —                                    123 очка
  4. КЗ «ОДЮСШ з олімпійських видів» — 113 очок
  5. КПНЗ «ДЮСШ «Атлет» ЧМР –                      90 очок
  6. Ніжинська ДЮСШ      65 очок
№ пп Прізвище та імя спортсмена Дата народження ФСТ ДЮСШ Результат Розряд Очки Прізвище, І.П. тренера
 300м, юнаки 2007 р.н. та молодші
1 Дробишев Артем 17.03.2008 С «Україна» 49.0 б/р 24 Філіпова В.І.
2 Вовченко Володимир 24.10.2007 У «Атлет» 50.5 б/р 21 Дворников А.В.
3 Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська 50.8 б/р 18 Сахута А.О.
4 Ковалевський Дмитро 22.11.2007 У «Атлет» 51.2 б/р 15 Дворников А.В
5 Сич Максим 2007 КДЮСШ-2 51.4 б/р 13 Беркут Н.П.
6 Мазко Кирило 06.07.2007 Корюківська 51.9 б/р 11 Лисік Р.Г.
7 Демченко Антон 01.05.2009 У «Україна» 52.3 б/р 9 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
8 Протченко Богдан 2007 КДЮСШ-2 52.4 б/р 7 Плиско Н.М.
Кулик Богдан 12.03.2007 Корюківська 52.6 б/р 5 Лисік Р.Г.
8 Воскобой Дмитро 30.10.2007 Корюківська 54.0 б/р 2 Лисік Р.Г.
9 Зотов Тимур 22.09.2008 У «Атлет» 55.1 б/р 1 Дворников А.В.
10 Григор’єв Степан 16.12.2008 КДЮСШ-2 55.5 б/р Беркут Н.П.
11 Семирозум Єгор 21.03.2009 У «Атлет» 55.6 б/р Дворников А.В.
12 Кострикін Андрій 19.01.2007 У «Атлет» 56.1 б/р Корецька С.М.
13 Мірошніченко Данило 09.10.2007 Корюківська 56.4 б/р Сахута А.О.
14 Григоренко Святослав 01.07.2008 Корюківська 57.1 б/р Сахута А.О.
15 Тищенко Олександр 21.12.2007 У «Атлет» 58.4 б/р Корецька С.М.
16 Стельмах Кирило 2007 КДЮСШ-2 58.4 б/р Плиско Н.М.
17 Пінчук Сергій 2008 КДЮСШ-2 58.9 б/р Беркут Н.П.
18 Скоробогатов Владислав 08.08.2008 У «Атлет» 58.9 б/р Дворников А.В.
19 Шавеко Марк 31.04.2010 У «Атлет» 59.1 б/р Дворников А.В.
20 Марченко Ілля 11.12.2008 У «Атлет» 59.4 б/р Дворников А.В.
21 Радич Іван 13.09.2008 У «Атлет» 59.5 б/р Корецька С.М.
22 Бойко Олександр 18.09.2007 Корюківська 1.00.0 б/р Хропач О.Ф.
23 Раєвський Костянтин 02.03.2010 С «Україна» 1.00.1 б/р Філіпова В.І.
24 Пугач Артем 02.07.2008 У «Атлет» 1.00.8 б/р Корецька С.М.
25 Олійник Кирило 20.05.2009 Корюківська 1.01.2 б/р Лисік Р.Г.
26 Махлай Тимур 2009 КДЮСШ-2 1.01.9 б/р Красільник Т.С.
27 Андрусенко Артем 2009 КДЮСШ-2 1.02.2 б/р Беркут Н.П.
28 Волевач Давид 2010 КДЮСШ-2 1.03.1 б/р Красільник Т.С.
29 Дмитренко Дмитро 2009 У «Україна» 1.03.3 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
30 Крапивний Борис 24.08.2007 У «Україна» 1.03.8 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
31 Глушко Віктор 2009 КДЮСШ-2 1.04.3 б/р Красільник Т.С.
32 Зоц Владислав 23.08.2009 С «Україна» 1.05.1 б/р Філіпова В.І.
33 Воблий Артем 2011 КДЮСШ-2 1.05.8 б/р Красільник Т.С.
34 Набока Ярослав 2009 КДЮСШ-2 1.06.0 б/р Беркут Н.П.
35 Дроздов Тимофій 14.08.2009 У «Атлет» 1.06.0 б/р Дворников А.В.
36 Мельник Андрій 22.10.2009 Корюківська 1.06.2 б/р Лисік Р.Г.
37 Кравченко Дмитро 04.06.2009 КДЮСШ-2 1.06.5 б/р Антонова В.Г.
38 Анісімов Кирило 05.04.2011 У «Україна» 1.06.5 б/р Рябов В.В., Кривоус Н.В.
39 Корявець Артем 25.04.2012 У «Україна» 1.07.3 б/р Рябов В.В., Кривоус Н.В.
40 Милиця Андрій 01.08.2011 У «Атлет» 1.09.4 б/р Корецька С.М.
41 Донець Дмитро 11.10.2012 У «Атлет» 1.18.4 б/р Дворников А.В.
42 Ткаченко Микита 14.11.2009 У «Україна» 1.19.8 б/р Хорева О.А.
500м, юнаки 2005-2006 рр.н.
1 Гук Віталій 24.03.2005 У «Атлет» 1,11,8 б/р 24 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
2 Скороход Іван 02.01.2005 КДЮСШ-2 1,13,1 б/р 21 Антонова В.Г., Овчаренко І.М.
3 Бабушкін Олександр 09.09.2005 У «Україна» 1.18.4 б/р 18 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
4 Дяченко Мирослав 2006 КДЮСШ-2 1.22.3 б/р 15 Беркун Н.П.
5 Гусол Олексій 19.09.2005 С «Україна» 1.22.7 б/р 13 Філіпова В.І.
6 Рибачок Марк 21.08.2005 У «Атлет» 1.23.3 б/р 11 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
7 Пінчук Артем 18.03.2006 С «Україна» 1.28.9 б/р 9 Філіпова В.І.
8 Кизя Данило 04.09.2006 С «Україна» 1.30.5 б/р 7 Філіпова В.І.
9 Богданович Георгій 27.07.2005 КДЮСШ-2 1.31.2 б/р 5 Овчаренко І.М.
10 Боровик Дмитро 13.01.2006 С «Україна» 1.31.4 б/р 3 Філіпова В.І.
11 Мозольов Олександр 27.12.2005 КДЮСШ-2 1,33.0 б/р 2 Антонова В.Г.
12 Крапивний Станіслав 25.12.2005 У «Україна» 1.36.4 б/р 1 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
13 Дольник Роман 2006 КДЮСШ-2 1.38.7 б/р Беркут Н.П.
14 Атрощенко Максим 21.11.2006 У «Атлет» 1.41.2 б/р Корецька Н.П.
15 Глущенко Дмитро 2005 КДЮСШ-2 1.42.6 б/р Плиско Н.М.
16 Самбур Максим 2005 КДЮСШ-2 1.45.2 б/р Плиско Н.М.
17 Колесник Артем 11.07.2006 У «Атлет» 1.59.2 б/р Корецька С.М.
1000м, юнаки 2003-2004 рр.н.
1 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ з ол. видів 3.13.9 І юн. 24 Луценко В.В.
2 Даниш Богдан 22.08.2003 Ніжинська 3.17.2 І юн. 21 Сахно В.К.
3 Олійник Юрій 2004 КДЮСШ-2 3.18.9 І юн. 18 Беркут Н.П.
4 Іванець Дмитро 19.07.2004 У «Атлет» 3.19.9 ІІ юн. 15 Шульга О.П.
5 Сидоренко Олександр 3.32.5 Корюківська 3.32.5 ІІ юн. 13 Сахута А.О.
6 Казофат Богдан 25.05.2003 КДЮСШ-2 3.36.5 ІІ юн. 11 Беркут Н.П.
7 Глушенок Ілля 07.07.2004 КДЮСШ-2 3.47.2 ІІ юн. 9 Антонова В.Г.
8 Шуляк Сергій 13.03.2003 ЧНУЧК 3.51.0 ІІ юн. 7 Рябов В.В.
9 Момот Нікіта 04.04.2003 ОДЮСШ з ол. видів 3.52.8 ІІІ юн. ос. Лагункова Н.М.
10 Алісієнко Назар 09.06.203 ОДЮСШ з ол. видів 3.52.8 ІІІ юн. ос. Лагункова Н.М., Синявська Ю.Г.
3000м, чоловіки
1 Секера Дмитро 10.01.1994 м. Чернігів 10.49.5 І юн. ос Овчаренко І.М.
2 Мочоний Владислав 17.02.1995 м. Чернігів 10.53.4 І юн. ос. Кровладіс С.
3 Чирва Максим 07.05.2002 ОШВСМ 11.03.4 І юн. ос. Клюєв А.О., Філіпов В.В.
4 Сахно Володимир 29.07.1970 м. Ніжин 11.30.5 ІІ юн. ос. Тараско О.І., Бабенко В.С.
5 Батуренко Ігор 03.11.1997 У «Україна» 11.45.5 ІІ юн. 24 Рябов В.В.

Куземко Л.М.

6 Ярошенко Ігор 16.10.2002 ОДЮСШ з ол.видів 12.19.0 ІІ юн. 21 Лагункова Н.М., Синявська Ю.Г.
7 Давиденко Микола 03.07.1991 м. Ніжин 12.31.0 ІІ юн. ос. Сахно В.К.
8 Сидоренко Олександр 03.04.2003 Корюківська 12.31.6 ІІ юн. 18 Сахута А.О.
9 Сотник Євген 09.01.1999 У «Україна» 12.32.5 ІІІ юн. 15 Рябов В.В.
10 Рева Євген 23.04.2000 У «Україна» 12.41.9 ІІІ юн. 13 Рябов В.В.
11 Сахута Андрій 27.04.1997 Корюківська 12.51.4 ІІІ юн. 11 Сахута А.О.
12 Романенко Олександр 26.09.1984 м. Ніжин 13.08.0 ІІІ юн. ос Сахно В.К.
13 Реховський Павло 13.16.0 КДЮСШ-2 13.16.0 б/р 9 Овчаренко І.М.
300м, дівчата 2007 р.н. та молодші
1 Ткаченко Анна 09.10.2007 У ОДЮСШ з ол.видів 51.5 б/р 24 Лагункова Н.М., Синявська Ю.Г.
2 Дудко Наталія 09.01.2008 У КДЮСШ-2 51.7 б/р 21 Беркут Н.П.
3 Борисенко Вероніка 01.01.2007 Корюківська 55.7 б/р 18 Лисік Р.Г.
4 Маринченко Вероніка 2008 КДЮСШ-2 56.4 б/р 15 Беркут Н.П.
5 Бездушна Карина 16.05.2007 Корюківська 56.9 б/р 13 Хропач О.Ф.
6 Мірошніченко Софія 24.08.2009 Корюківська 57.8 б/р 11 Лисік Р.Г.
7 Шведунова Євгенія 2008 КДЮСШ-2 57.9 б/р 9 Беркут Н.П.
8 Мірошніченко Єлизавета 02.01.2009 Корюківська 58.1 б/р 7 Сахута А.О.
9 Калітник Мілана 10.11.2007 КДЮСШ-2 59.5 б/р 5 Антонова В.Г.
10 Сивопляс Вероніка 2008 КДЮСШ-2 59.9 б/р 3 Беркут Н.П.
11 Чаленко Маргарита 02.07.2007 У «Україна» 1.00.5 б/р 2 Хорева О.А.
12 Євменова Тетяна 03.02.2009 Корюківська 1.00.7 б/р 1 Авраменко Т.О.
13 Никифоренко Катерина 07.12.2008 Корюківська 1.01.0 б/р Лисік Р.Г.
14 Авраменко Анастасія 2008 КДЮСШ-2 1.01.1 б/р Беркут Н.П.
15 Гадуа Анастасія 05.01.2007 КДЮСШ-2 1.01.9 б/р Антонова В.Г.
16 Павленко Діана 12.06.2008 У «Атлет» 1.02.3 б/р Шульга О.П.
17 Сердюк Марія 2007 КДЮСШ-2 1.02.6 б/р Плиско Н.П.
18 Іваненко Тетяна 2007 КДЮСШ-2 1.03.5 б/р Плиско Н.П.
19 Ставша Поліна 02.02.2008 КДЮСШ-2 1.03.8 б/р Антонова В.Г.
20 Никифоренко Наталія 07.12.2008 Корюківська 1.03.9 б/р Лисік Р.Г.
21 Милейко Анастасія 2009 КДЮСШ-2 1.04.8 б/р Беркут Н.П.
22 Васюк Марія 2009 Корюківська 1.04.9 б/р Сахута А.О.
23 Желдак Софія 2009 КДЮСШ-2 1.05.7 б/р Красільник Т.С.
23 Бугай Анастасія 03.05.2008 КДЮСШ-2 1.06.4 б/р Антонова В.Г.
24 Коливан Вікторія 2010 КДЮСШ-2 1.06.6 б/р Красільник Т.С.
25 Сміян Анна 25.06.2010 У «Україна» 1.07.5 б/р Хорева О.А.
26 Мекшун Софія 2010 У «Атлет» 1.07.9 б/р Дворников А.В.
27 Степанюк Олександра 07.08.2009 У «Україна» 1.08.4 б/р Хорева О.А.
28 Зверховська Аліна 2009 КДЮСШ-2 1.08.4 б/р Беркут Н.П.
29 Радченко Ірина 23.07.2007 У «Україна» 1.08.7 б/р Хорева О.А.
30 Богдан Уляна 08.02.2009 У «Україна» 1.09.9 б/р Рябов В.В., Кривоус Н.В.
31 Єдомаха Вероніка 17.09.2009 У «Атлет» 1.10.3 б/р Дворников А.В.
32 Супруненко Анастасія 2009 КДЮСШ-2 1.11.7 б/р Красильник Т.С.
33 Денисенко Єлизавета 2010 КДЮСШ-2 1.12.1 б/р Красільник Т.С.
34 Савенко Анастасія 26.05.2010 У «Україна» 1.12.8 б/р Хорева О.А.
35 Литвиненко Марія 09.12.2009 У «Україна» 1.14.7 б/р Хорева О.А.
36 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 У «Атлет» 1.14.8 б/р Дворников А.В.
37 Скороход Олександра 2011 КДЮСШ-2 1.17.4 б/р Беркут Н.П.
38 Підгайна Поліна 07.08.2012 У «Україна» 1.18.4 б/р Хорева О.А.
39 Милейко Єва 2012 КДЮСШ-2 1.18.9 б/р Беркут Н.П.
40 Ковтун Вікторія 25.09.2012 У «Україна» 1.26.0 б/р Хорева О.А.
500м, дівчата 2005-2006 рр.н.
1 Засько Дар’я 2006 КДЮСШ-2 1.23.2 І юн. 24 Беркут Н.П.
2 Дмитренко Аліна 01.02.2006 У «Україна» 1.25.7 І юн. 21 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
3 Олійник Анжеліка 10.08.2005 ОДЮСШ з ол.видів 1.29.2 І юн. 18 Луценко В.В.
4 Коршек Анастасія 11.04.2005 КДЮСШ-2 1.33.7 ІІ юн. 15 Шевчук О.Л.
5 Моторна Вероніка 20.01.2006 Корюківська 1.35.5 ІІ юн. 13 Сахута А.О.
6 Ющенко Діана 01.06.2006 КДЮСШ-2 1.35.9 ІІ юн. 11 Антонова В.Г.
7 Лугіна Вікторія 14.02.2005 ОШВСМ 1.38.7 ІІ юн. 9 Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
8 Сапон Олена 07.07.2008 КДЮСШ-2 1.41.2 ІІ юн. 7 Овчаренко І.М.
9 Авраменко Валерія 11.03.2006 Корюківська 1.41.7 ІІІ юн. 5 Авраменко Т.О.
10 Коваленко Юлія 2006 КДЮСШ-2 1.42.1 ІІІ юн. 3 Плиско Н.М.
11 Васько Поліна 28.04.2005 Корюківська 1.45.5 ІІІ юн. 2 Сахута А.О.
12 Туз Анастасія 20.01.2006 Корюківська 1.45.7 б/р 1 Лисік Р.Г.
13 Дзюба Марія 03.07.2005 КДЮСШ-2 1.46.0 б/р Антонова В.Г.
14 Бессонова Софія 25.10.2006 «Атлет» 1.47.0 б/р Дворников А.В.
15 Митрофанова Ірина 21.06.2005 Корюківська 1.49.0 б/р Сахута А.О.
16 Чоботок Ельвіра 29.10.2005 КДЮСШ-2 1.50.3 б/р Овчаренко І.М.
17 Лук’яненко Єлизавета 01.07.2006 У «Атлет» 1.54.3 б/р Корецька С.М.
1000м, дівчата 2003-2004 рр.н.
1 Сукач Дар’я 15.06.2004 КДЮСШ-2 4.40.0 І юн. 24 Шевчук О.Л.
2 Бивалькевич Анна 23.12.2004 ОДЮСШ з ол.видів 4.52.4 І юн. 21 Лагункова Н.М., Синявська Ю.Г.
3 Весненко Катерина 17.09.2003 м. Ніжин 5.08.4 І юн. ос Сахно В.К.
4 Щупіка Анастасія 17.10.2003 м. Ніжин 5.20.6 ІІ юн. ос Сахно В.К.
2000м, жінки
1 Жмурко Анна 24.10.1996 ОШВСМ 7.12.5 І юн. ос Лагункова Н.М., Клюєв А.О., Філіпов В.В.
2 Коротких Карина 09.10.2001 8.33.8 І юн. ос.
3 Циганова Анастасія 01.05.1999 У «Україна» 8.47.7 І юн. 24 Рябов В.В.
4 Діденко Ольга 04.06.2000 У «Україна» 8.49.0 ІІ юн. 21 Рябов В.В.
5 Аллахвердієва Анна 28.11.2001 ОШВСМ 9.00.0 ІІ юн. ос. Лагункова Н.М., Клюєв А.О., Філіпов В.В.
6 Бондаренко Богдана 19.05.1999 м. Ніжин 9.31.0 ІІ юн. ос. Сахно В.К.
7 Сирбу Анастасія 01.05.2000 У «Україна» 9.58.0 ІІ юн. 18 Рябов В.В.

Кривоус Н.В.

8 Сергусь Марія 17.12.2001 КДЮСШ-2 11.07.0 ІІ юн. 15 Овчаренко І.М.
9 Мемех Анастасія 05.08.2002 КДЮСШ-2 11.07.7 ІІІ юн. 13 Овчаренко І.М.
10 Солодка Катерина 16.06.1995 м. Ніжин 12.44.0 ІІІ юн. ос. Сахно В.К.
 

0 Комментарии

You can be the first one to leave a comment.

Оставить комментарий