ПРОТОКОЛ

відкритого командного чемпіонату міста з легкоатлетичного кросу

06.05.2021 

 м. Чернігів, ЦПКіВ

Командні результати:

  1. КПНЗ «КДЮСШ-2» ЧМР –      198 очок
  2. КПНЗ «ДЮСШ «Україна» ЧМР –      190 очок
  3. КПНЗ «ДЮСШ «Атлет» ЧМР –                     125 очок
  4. КЗ «ОДЮСШ з олімпійських видів» – 98 очок
  5. Ніжинська КДЮСШ –                                       96 очок
  6. Корюківська ДЮСШ –       89 очок
  7. ОШВСМ –       45 очок

 

№ пп Прізвище та імя спортсмена Дата народження ФСТ ДЮСШ Результат Розряд Очки Прізвище, І.П. тренера
 500м, юнаки 2008 р.н. та молодші
1 Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ДЮСШ 1.20.9 б/р 24 Сахута А.О.
2 Дробишев Артем 17.03.2008 ДЮСШ «Україна» 1.25.3 б/р 21 Філіпова В.І.
3 Клопотун Владислав 20.11.2008 КДЮСШ-2 1.25.6 б/р 18 Беркут Н.П., Святенко В.І.
4 Пінчук Сергій 24.03.2008 КДЮСШ-2 1.25.8 б/р 15 Беркут Н.П.,

Святенко В.І.

5 Чубара Артем 02.01.2008 Корюківська ДЮСШ 1.28.9 б/р 13 Сахута А.О.
6 Демченко Антон 02.05.2009 ДЮСШ «Україна» 1.30.1 б/р 11 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
7 Мінін Олександр 12.05.2008 ДЮСШ «Атлет» 1.32.1 б/р 9 Дворников А.В.
8 Чернушенко Артем 07.03.2008 КДЮСШ-2 1.32.5 б/р 7 Антонова В.Г.
9 Ніколаєнко Тимофій 14.08.2008 КДЮСШ-2 1.32.8 б/р 5 Антонова В.Г.
10 Радич Іван 13.09.2008 ДЮСШ «Атлет» 1.34.4 б/р 3 Корецька С.М.
11 Кульгейко Владислав 03.10.2008 КДЮСШ-2 1.35.2 б/р 2 Антонова В.Г.
12 Семирозум Єгор 21.03.2009 ДЮСШ «Атлет» 1.43.1 б/р 1 Дворников А.В.
13 Григор’єв Степан 16.12.2008 КДЮСШ-2 1.43.2 б/р 0 Беркут Н.П., Святенко В.І.
14 Марченко Ілля 11.12.2008 ДЮСШ «Атлет» 1.43.7 б/р 0 Дворников А.В.
15 Дмитренко Дмитро 05.08.2009 ДЮСШ «Україна» 1.44.8 б/р 0 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
16 Шавеко Марк 01.01.2010 ДЮСШ «Атлет» 1.47.2 б/р 0 Дворников А.В.
17 Зоц Владислав 23.08.2009 ДЮСШ «Україна» 1.48.2 б/р 0 Філіпова В.І.
18 Мельник Андрій 22.10.2009 Корюківська ДЮСШ 1.48.6 б/р 0 Лисік Р.Г.
19 Скоробагатов Влад 08.08.2008 ДЮСШ «Атлет» 1.49.3 б/р 0 Дворников А.В.
20 Корявець Артем 25.04.2012 ДЮСШ «Україна» 1.57.4 б/р 0 Кривоус Н.Н., Рябов В.В.
21 Раєвський Костянтин 02.03.2010 ДЮСШ «Україна» 2.20.4 б/р 0 Філіпова В.І.
22 Кравченко Владислав 03.04.2009 ДЮСШ «Атлет» 3.15.0 б/р 0 Дворников А.В.
500м, юнаки 2006-2007 рр.н.
1 Дяченко Мирослав 2006 КДЮСШ-2 1.17.4 б/р 24 Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Абакуменко Нікіта 01.08.2006 ДЮСШ «Атлет» 1.19.3 б/р 21 Дворников А.В.
3 Вовченко Володимир 24.10.2007 ДЮСШ «Атлет» 1.19.8 б/р 18 Вятіорець С.Є. Дворников А.В.
4 Шавеко Арсеній 26.07.2007 ДЮСШ «Атлет» 1.23.4 б/р 15 Дворников А.В.
5 Пінчук Артем 18.03.2006 ДЮСШ «Україна» 1.25.4 б/р 13 Філіпова В.І.
6 Сич Максим 08.04.2007 КДЮСШ-2 1.25.8 б/р 11 Беркут Н.П.,

Святенко В.І.

7 Мазко Кирило 06.07.2007 Корюківська ДЮСШ 1.25.9 б/р 9 Лисік Р.Г.
8 Воскобой Дмитро 30.10.2007 Корюківська ДЮСШ 1.27.9 б/р 7 Лисік Р.Г.
9 Кизя Данило 04.09.2006 ДЮСШ «Україна» 1.29.2 б/р 5 Філіпова В.І.
10 Потапенко Артур 28.10.2007 Корюківська ДЮСШ 1.29.5 б/р 3 Лисік Р.Г.
п/к Гусол Олексій 19.09.2005 ДЮСШ «Україна» 1.23.9 б/р Філіпова В.І.
1000м, юнаки 2004-2005 рр.н.
1 Тарасенко Віталій 04.12.2004 ОДЮСШ з ол. видів 3.03.1 І юн. 24 Луценко В.В.
2 Олійник Юрій 23.01.2004 КДЮСШ-2 3.03.7 І юн. 21 Беркут Н.П., Святенко В.І.
3 Скороход Іван 2005 КДЮСШ-2 3.04.8 І юн. 18 Антонова В.Г., Овчаренко І.М.
4 Іванець Дмитро 19.07.2004 ДЮСШ «Атлет» 3.06.2 ІІ юн. 15 Шульга О.П.
5 Шанта Ярослав 10.08.2004 ДЮСШ «Атлет» 3.11.9 ІІ юн. 13 Шульга О.П.
6 Глушенок Ілля 07.01.2004 КДЮСШ-2 3.17.6 ІІ юн. 11 Антонова В.Г.
7 Рибачок Марк 21.08.2005 ДЮСШ «Атлет» 3.20.2 ІІ юн. 9 Вятіорець С.Є., Середа С.С.
8 Єфіменко Дмитро 28.12.2004 Ніжинська КДЮСШ 3.35.8 ІІ юн. 7 Сахно В.К.
9 Крапивний Станіслав 25.12.2005 ДЮСШ «Україна» 3.41.1 ІІ юн. 5 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
3000м, чоловіки
1 Олійник Павло 09.05.1988 ОШВСМ 9.14.4 І юн. 24 Сердюк В.І.
2 Секера Дмитро 10.01.1994 м. Чернігів 9.58.6 І юн. ос Овчаренко І.М.
3 Даниш Богдан 22.08.2003 Ніжинська КДЮСШ 10.02.7 І юн. 21 Сахно В.К.
4 Миронененко Костянтин 26.09.1998 КДЮСШ-2 10.04.8 ІІ юн. 18 Красільник Т.С.
5 Чирва Максим 07.05.2002 ОДЮСШ з ол.видів 10.21.9 ІІ юн. 15
6 Крейч Євгеній 14.03.1983 м. Чернігів 10.33.9 ІІ юн. ос. самостійно
7 Сахно Володимир 29.07.1970 м. Ніжин 10.36.8 ІІ юн. ос. Тараско О.І., Бабенко В.С.
8 Кореба Андрій 21.07.1982 м. Горностаївка 10.52.8 ІІ юн. ос. самостійно
9 Сидоренко Олександр 03.04.2003 ДЮСШ «Україна» 10.52.9 ІІІ юн. 11 Рябов В.В.
10 Лучко В’ячеслав 23.10.1997 м. Чернігів 11.09.3 ІІІ юн. ос. самостійно
11 Покушко Сергій 02.12.1981 м. Чернігів 11.25.6 ІІІ юн. ос. самостійно
12 Дерев’янко Ярослав 05.09.1989 м. Чернігів 12.10.9 ІІІ юн. ос. самостійно
13 М’ясников Валерій 18.04.1983 м. Чернігів 12.16.1 б/р ос. самостійно
14 Залізний Микола 21.12.2001 Ніжинська КДЮСШ 13.20.3 б/р 9 Сахно В.К.
15 Анощенко Дмитро 26.10.1998 м. Чернігів DNF б/р
500м, дівчата 2008 р.н. та молодші
1 Дудко Наталія 09.01.2008 У КДЮСШ-2 1.25.8 І юн. 24 Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Маринченко Вікторія 30.09.2008 КДЮСШ-2 1.34.8 І юн. 21 Беркут Н.П., Святенко В.І.
3 Мірошниченко Софія 24.08.2009 Корюківська ДЮСШ 1.41.4 І юн. 18 Лисік Р.Г.
4 Скороход Кіра 23.03.2008 ДЮСШ «Україна» 1.43.2 ІІ юн. 15 Хорева О.А.
5 Тимошенко Софія 19.06.2008 ДЮСШ «Україна» 1.43.4 ІІ юн. 13 Хорева О.А.
6 Сивопляс Вероніка 07.02.2008 КДЮСШ-2 1.45.3 ІІ юн. 11 Беркут Н.П., Святенко В.І.
7 Милейко Анастасія 05.10.2009 КДЮСШ-2 1.45.9 ІІ юн. 9 Беркут Н.П., Святенко В.І.
8 Кузьменко Валерія 22.04.2008 ДЮСШ «Україна» 1.46.0 ІІ юн. 7 Кривоус Н.В., Рябов В.В.
9 Павленко Діана 12.03.2008 ДЮСШ «Атлет» 1.46.3 ІІІ юн. 5 Шульга Є.А.
10 Денисенко Катерина 24.09.2009 ДЮСШ «Україна» 1.16.4 ІІІ юн. 3 Кривоус Н.В., Рябов В.В.
11 Мірошниченко Єлизавета 02.01.2009 Корюківська ДЮСШ 1.48.2 ІІІ юн. 2 Сахута А.О.
12 Ставша Поліна 02.02.2008 КДЮСШ-2 1.49.8 ІІІ юн. 1 Антонова В.Г.
13 Степанюк Олександра 07.08.2009 ДЮСШ «Україна» 1.51.4 б/р Хорева О.А.
14 Авраменко Анастасія 30.12.2008 КДЮСШ-2 1.52.1 б/р Беркут Н.П., Святенко В.І.
15 Лось Аріана 18.08.2009 ДЮСШ «Україна» 1.52.8 б/р Хорева О.А.
16 Мекшун Софія 14.10.2010 ДЮСШ «Атлет» 1.57.6 б/р Дворников А.В.
17 Богдан Уляна 08.02.2009 ДЮСШ «Україна» 1.59.9 б/р Кривоус Н.В., Рябов В.В.
18 Єдомаха Вероніка 17.09.2009 ДЮСШ «Атлет» 2.00.4 б/р Дворников А.В.
19 Стригун Валентина 02.02.2008 ДЮСШ «Україна» 2.21.9 б/р Кривоус Н.В., Рябов В.В.
20 Дюжева Софія 03.07.2009 ДЮСШ «Україна» 2.36.7 б/р Хорева О.А.
21 Підгайна Поліна 07.08.2012 ДЮСШ «Україна» 2.37.9 б/р Хорева О.А.
22 Горбатенко Вікторія 25.08.2008 ДЮСШ «Україна» 3.02.2 б/р Кривоус Н.В., Рябов В.В.
23 Сміян Анна 25.06.2010 ДЮСШ «Україна» DNS б/р Хорева О.А.
500м, дівчата 2006-2007 рр.н.
1 Ткаченко Анна 09.10.2007 ОДЮСШ з ол. видів 1.26.7 І юн. 24 Синявська Ю.Г., Лагункова Н.М.
2 Дмитренко Аліна 02.02.2006 ДЮСШ «Україна» 1.28.5 І юн. 21 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
3 Куц Тетяна 24.02.2007 Ніжинська КДЮСШ 1.37.5 І юн. 18 Сахно В.К., Левчук Т.Л.
4 Бессонова Софія 25.10.2006 ДЮСШ «Атлет» 1.38.5 ІІ юн. 15 Дворніков А.В.
5 Туз Анастасія 20.01.2006 Корюківська ДЮСШ 1.40.3 ІІ юн. 13 Лисік Р.Г.
6 Атрощенко Анастасія 12.02.2007 ДЮСШ «Україна» 1.58.9 ІІ юн. 11 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
7 Цибулька Катерина 16.12.2006 ДЮСШ «Україна» 2.02.6 ІІ юн. 9 Хорева О.А.
8 Кот Катерина 05.10.2006 ДЮСШ «Україна» 1.58.9 ІІ юн. 7 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
9 Сандул Поліна 2007 ДЮСШ «Україна» 1.59.9 ІІ юн. 5 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
1000м, дівчата 2004-2005 рр.н.
1 Олійник Анжеліка 10.08.2005 ОДЮСШ з ол. видів 3.55.7 І юн. 24 Луценко В.В.
2 Красножон Софія 13.10.2004 КДЮСШ-2 3.58.8 І юн. 21 Шевчук О.Л.
3 Левченко Ксенія 05.04.2005 КДЮСШ-2 4.10.8 І юн. 18 Шевчук О.Л.
4 Лебедь Олена 25.12.2005 ДЮСШ «Україна» 4.11.3 ІІ юн. 15 Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
2000м, жінки
1 Діденко Ольга 04.06.2000 ДЮСШ «Україна» 8.03.5 І юн. 24 Рябов В.В.
2 Коротких Карина 09.10.2001 ОШВСМ 8.21.8 І юн. 21 Лагункова Н.М., Клюєв А.О., Філіпов В.В.
3 Трикашна Тетяна 18.01.1993 м. Чернігів 8.36.7 І юн. ос. Рябов В.В.
4 Бондаренко Богдана 19.05.1999 Ніжинська КДЮСШ 8.44.9 ІІ юн. 15 Сахно В.К.
5 Савостьянова Тетяна 25.01.2003 Ніжинська КДЮСШ 8.49.9 ІІ юн. 13 Сахно В.К.
6 Коваленко Дарина 27.12.2003 ДЮСШ «Атлет» 8.54.2 ІІ юн. 11 Шульга О.П.
7 Сирбу Анастасія 01.05.2000 ДЮСШ «Україна» 8.57.8 ІІ юн. 9 Рябов В.В., Кривоус Н.В.
8 Циганова Анастасія 01.05.1999 ДЮСШ «Україна» 9.03.9 ІІ юн. 7 Рябов В.В.
9 Івашко Яна 09.01.2001 Д м. Чернігів 9.38.3 ІІІ юн. ос. самостійно

 

 

Головний суддя                                                       Н.В. Кривоус

 

Секретар                                                                   Н.О. Стецько

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment