Чемпіонат міста з легкоатлетичного кросу

 

ЦПКіВ, м.Чернігів

20 вересня 2017року

 

Командні результати:

  1. КПНЗ ДЮСШ «Україна» ЧМР – 204 очки
  2. КПНЗ ДЮСШ «Атлет» – 169 очок
  3. КДЮСШ №1 МОН – 155 очок
  4. КЗ ОДЮСШ з Олімпійських видів – 131 очко

 

Чоловіки, 2 км
1Казачок Василь10.05.1996УДЮСШ ЧМР6.22.8III24Філіпови
2Мироненко Костянтин26.09.1998МОНКДЮСШ №16.23.7III21Красільник Т.С.
3Крюков Денис1999УДЮСШ ЧМР6.27.4III18Клюєв А.О., Лагункова Н.М.
4Сотник ЄвгенУДЮСШ ЧМР6.32.7III15Рябов В.В.
5Корогод Дмитро30.07.1996УДЮСШ ЧМР6.38.5I юн13Філіпови
6Пісня Сергій16.12.1997ОДЮСШ з Олімп.видів6.51.8I юн11Луценко В.В.
7Гордійко Єгор30.04.1999УДЮСШ ЧМР7.08.8ІІ юн9Рябов В.В.
8Рєзнік Ігор19.09.1998МОНКДЮСШ№18.38.0б\р7Овчаренко І.М.
Коваль Артем05.05.1999УДЮСШ ЧМРDNFФіліпови
Юнаки 2000-2001 рр.н., 1000м
1Рева Євгеній2000УДЮСШ ЧМР2.50.2ІІІ24Рябов В.В.
2Кравцов Сергій27.11.2000ОДЮСШ з Олімп.видів2.56.8ІІІ21Луценко І.В.
3Шамрук Олександр2001УДЮСШ ЧМР2.79.9ІІІ18Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
4Осаревич В ячеслав18.05.2001У«Атлет»3.03.4ІІІ15Вятіорець С.Є., Середа С.С.
5Петрик Владислав11.05.2000ОДЮСШ з Олімп.видів3.06.2І юн13Луценко І.В.
6Олежко Павло23.04.2000ОДЮСШ з Олімп.видів3.08.4І юн11Луценко В.В.
7Брика Богдан01.06.2001У«Атлет»3.10.3І юн9Вятіорець С.Є., Середа С.С.
8Коломієць Нікіта19.11.2001У«Атлет»3.28.3ІІ юн7Вятіорець С.Є., Середа С.С.
9Устинов Дмитро2001УДЮСШ ЧМР3.29.2ІІ юн5Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
Чернобай Микола07.03.2000ОДЮСШ з Олімп.видівDNFМасюк А.М.
Юнаки 2002-2003 рр.н., 500м
1Каранда Микита25.01.2002ОДЮСШ з Олімп.видів1.18.4б\р24Масюк А.М., Хорт Т.М.
2Мишко Ярослав03.04.2002УДЮСШ ЧМР1.21.9б\р21Філіпови
3Коробко Богдан05.05.2002ОДЮСШ з Олімп.видів1.23.2б\р18Луценко В.В.
4Ступачченко Андрій01.03.2002МОНКДЮСШ№11.24.0б\р15Овчаренко І.М.
5Ніколаенко Кирило26.01.2002У«Атлет»1.24.9б\р13Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6Попружний Тарас31.08.2002У«Атлет»1.25.1б\р11Вятіорець С.Є., Середа С.С.
7Музика Микола17.03.2003МОНКДЮСШ №11.25.4б\р9Беркут Н.П.
9Архіпов Дмитро2003ОДЮСШ з Олімп.видів2.08.5б\р7Масюк А.М.
Юнаки 2004 р.н. та мол., 300м
1Петренко Руслан11.08.2005МОНКДЮСШ №151.0б\р24Беркут Н.П.
2Бабушкін Олександр2005УКДЮСШ51.2б\р21Кривоус Н.В.
3Черніченко Євгеній06.01.2004У«Атлет»53.0б\р18Шульга О.П.
4Сядуро Микола31.08.2005МОНКДЮСШ №153.2б\р15Лисенко К.В.
5Москаленко Ярослав20.03.2007ОДЮСШ з Олімп.видів54.5б\р13Масюк А.М.
6Гук Віталій24.03.2004У«Атлет»54.8б\р11Корецька С.М.
7Йовенко Дмитро2004УКДЮСШ56.7б\р9Кривоус Н.В.
8Манойленко Дмитро18.03.2004МОНКДЮСШ №157.5б\р7Антонова В.Г.
9Абакуменко Микита01.08.2006У«Атлет»57.7б\р5Вятіорець С.Є., Середа С.С.
10Дерюга Нікіта07.01.2004УДЮСШ ЧМР58.2б\р3Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
11Шкурський Андрій2004УКДЮСШ58.5б\р2Кривоус Н.В.
12Барбаш Нікіта07.06.2004МОНКДЮСШ №158.8б\р1Антонова В.Г.
13Казанін Матвій10.05.2007МОНКДЮСШ №159.4б\рБеркут Н.П.
14Шульга Данило27.07.2005ОДЮСШ з Олімп.видів59.6б\рМасюк А.М.
15Дмитрук Андрій2005У«Атлет»59.6б\рКорецька С.М.
16Філпченко Максим28.02.2008У«Атлет»59.9б\рКорецька С.М.
17Демченко Антон2009УКДЮСШ1.00.5б\рКривоус Н.В.
18Слісаренко Нікіта02.10.2006ОДЮСШ з Олімп.видів1.00.9б\рМасюк А.М.
19Мироненко Денис16.04.2006УДЮСШ ЧМР1.01.1б\рЛагункова Н.М., Клюєв А.О.
20Ольховик Єгор22.07.2004МОНКДЮСШ №11.01.2б\рАнтонова В.Г.
21Малюга Дмитро2005УДЮСШ ЧМР1.01.4б\рЛагункова Н.М., Клюєв А.О.
22Билюба Артем2005УДЮСШ ЧМР1.01.6б\рЛагункова Н.М., Клюєв А.О.
23Кулик Роман24.08.2008У«Атлет»1.02.0б\рКорецька С.М.
24Никоненко Вячеслав11.10.2004ОДЮСШ з Олімп.видів1.05.1б\рМасюк А.М.
25Тищенко Олександр21.12.2008У«Атлет»1.05.9б\рКорецька С.М.
26Манойлик Володимир10.02.2007МОНКДЮСШ №11.06.0б\рАнтонова В.Г.
27Грищенко Максим23.01.2007У«Атлет»1.07.0б\рВятіорець С.Є., Дворников А.В.
28Грязний Данило2007У«Атлет»1.10.5б\рШульга О.П.
29Демиденко Станіслав23.01.2006У«Атлет»1.13.8б\рВятіорець С.Є., Дворников А.В.
30Крапивний Станіслав25.12.2005ОДЮСШ з Олімп.видів1.14.1б\рМасюк А.М.
31Костюк Михайло23.05.2008У«Атлет»1.14.8б\рВятіорець С.Є., Дворников А.В.
32Крапивний Борис24.08.2008ОДЮСШ з Олімп.видів1.17.8б\рМасюк А.М.
Дівчата, 2000-2001 рр.н., 500м
1Сергусь Марія17.12.2001МОНКДЮСШ №11.34.5ІІ24Овчаренко І.М.
2Крикуха Яна2000УДЮСШ ЧМР1.37.4ІІ21Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
3Медвідь Мирослава2001УДЮСШ ЧМР1.40.0ІІ18Лагункова Н.М., Клюєв А.О.
4Семикоз Маргарита2000УДЮСШ ЧМР1.42.2ІІІ15Лагункова Н.М.
5Суспіна Анастасія17.07.2001У«Атлет»1.43.4ІІІ13Вятіорець С.Є., Середа С.С.
6Лебідь Дар я12.02.2001УДЮСШ ЧМР1.57.5І юн11Філіпови
7Краснова Олена21.10.2001МОНКДЮСШ №11.57.7І юн9Лисенко К.В.
Дівчата, 2002-2003 рр.н., 500м
1Дворніченко Яна20.07.2003У«Атлет»1.30.0І24Шульга О.П.
2Копитько Анастасія21.03.2004У«Атлет»1.31.4ІІ21Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3Лемеш Анастасія11.11.2002УДЮСШ ЧМР1.37.0ІІ18Плотіцини
4Чугай  Єлізавета31.10.2003У«Атлет»1.41.0ІІІ15Шульга О.П.
5Вінніченко Анастасія06.01.2002МОНКДЮСШ №11.41.3ІІІ13Антонова В.Г.
6Грязна Анастасія14.02.2003У«Атлет»1.41.4ІІІ11Шульга О.П.
7Тимченко Дарина06.04.2002У«Атлет»1.41.6ІІІ9
8Довбах Аліна04.02.2002МОНКДЮСШ №11.44.1ІІІ7Оваренко І.М.
9Руса Ірина11.01.2002У«Атлет»1.45.0ІІІ5Шульга О.П.
10Крупка Анна20.09.2003У«Атлет»1.45.9ІІІ3Шульга О.П.
11Дурицька Дарина01.04.2002МОНКДЮСШ №11.47.4ІІІ2Овчаренко І.М.
12Маренко Анжела2003У«Атлет»1.48.3ІІІ1Шульга О.П.
13Замашкіна Карина21.03.2003МОНКДЮСШ №11.54.1І юнБеркут Н.П.
Дівчата, 2004 р.н. та мол, 300м
1Ткаченко Анна2007УДЮСШ ЧМР53.7б\р24Кривоус Н.В.
2Красножон Софія13.10.2004У«Атлет»54.0б\р21Вятіорець С.Є., Середа С.С.
3Мозгова Ангеліна10.02.2006У«Атлет»54.2б\р18Корецька С.М.
4Дмитренко Аліна2006УДЮСШ ЧМР56.3б\р15Кривоус Н.В.
5Олійник Анжеліка10.08.2005ОДЮСШ з Олімп.видів57.2б\р13Луценко В.В.
6Радіонова Вікторія2005У«Атлет»58.0б\р11Корецька С.М.
7Мезенцева Анастасія04.02.2005У«Атлет»58.3б\р9Корецька С.М.
8Соловйова Дар я21.11.2004У«Атлет»59.7б\р7Шульга О.П.
9Дудко Наталія09.01.2008УДЮСШ ЧМР1.00.0б\р5Дудко Т.А.
10Дзюба Марія03.07.2005МОНКДЮСШ №11.00.3б\р3Антонова В.Г.
11Коновалова Діана08.06.2005ОДЮСШ з Олімп.видів1.00.7б\р2Масюк А.М.
12Перерва Марія11.01.2005ОДЮСШ з Олімп.видів1.01.7б\р1Масюк А.М.
13Зуб Анастасія14.04.2005МОНКДЮСШ №11.02.7б\рАнтонова В.Г.
14Браточкіна Анна20.02.2006У«Атлет»1.04.3б\рВятіорець С.Є., Дворников А.В.
15Тищенко Карина22.09.2005У«Атлет»1.04.8б\рКорецька С.М.
16Мельник Ірина19.06.2004МОНКДЮСШ №11.05.2б\рАнтонова В.Г.
17Богоносюк Вікторія2008У«Атлет»1.07.7б\рКорецька С.М.
18Березовська Ріта2008У«Атлет»1.08.2б\рКорецька С.М.
19Обабко Людмила18.02.2006У«Атлет»1.08.4б\рВятіорець С.Є., Середа С.С.
20Козлова Поліна12.09.2008У«Атлет»1.12.3б\рВятіорець С.Є., Дворников А.В.
21Скрипка Єлізавета2007У«Атлет»1.17.7б\рКорецька С.М.
22Чаус Валерія19.03.2011У«Атлет»1.24.3б\рВятіорець С.Є., Дворников А.В.
23Проходець Ніка2008У«Атлет»1.17.7б\рКорецька С.М.

 

 

Секретар            ___________________Філіпова В.І.

Головний суддя ___________________Масюк А.М

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment