ПРОТОКОЛ
Відкритого чемпіонату міста Чернігів з легкої атлетики
серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н., 2008 р.н. та молодші

26 травня 2021 року

м. Чернігів ДП «ОНСЦ «Чернігів»

Місце Прізвище та ім’я спортсмена Дата народження Команда, ДЮСШ Результат Розряд ПІБ тренера
ЮНАКИ 2006-2007 рр.н.   БІГ 60м
1 Артеменко Данило 12.10.2006 Корюківська ДЮСШ 7.7

Ф-7.5

ІІІ Лисік Р.Г.
2 Потебня Олександр 14.10.2007 Козелецька ДЮСШ 7.8

Ф-7.8

І юн. Потебня Л.І.
3 Потапенко Артур 28.10.2007 Корюківська ДЮСШ 7.9

Ф-8.0

І юн. Лисік Р.Г.
4 Крупка Андрій 22.01.2006 Носівська ДЮСШ 8.0

Ф-8.1

ІІ юн. Яма М.П.
5 Пінчук Артем 18.03.2006 ДЮСШ «Україна» 8.0

Ф-8.3

ІІ юн. Філіпова В.І.
6 Шавеко Арсеній 26.07.2007 ДЮСШ «Атлет » 8.2

Ф-8.4

ІІ юн. Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
7 Боровик Дмитро 13.01.2006 ДЮСШ «Україна» 8.2

Ф-8.6

ІІ юн. Філіпова В.І.
8 Олійник Матвій 23.02.2006 Корюківська ДЮСШ 8.2

Ф-8.8

ІІ юн. Хропач О.Ф.
9 Лемешовець Тихон 14.11.2007 КДЮСШ -2 8.4 ІІІ юн. Красильник Т.С.
10 Треньов Єгор 01.01.2007 КДЮСШ -2 8.4 ІІІ юн. Романенко В.О.
11 Степаненко Іван 10.09.2006 ДЮСШ «Атлет » 8.5 ІІІ юн. Середа О.А.
12-13 Желдак Нікіта 20.11.2007 КДЮСШ -2 8.6 ІІІ юн. Красильник Т.С.
12-13 Чаленко Євген 09.11.2006 Носівська ДЮСШ 8.6 ІІІ юн. Яма М.П.
15-16 Кизя Данило 04.09.2006 ДЮСШ «Україна» 8.7 ІІІ юн. Філіпова В.І.
15-16 Воробей Олександр 08.10.2007 Козелецька ДЮСШ 8.7 ІІІ юн. Потебня Л.І.
17 Лещенко Станіслав 31.12.2006 Носівська ДЮСШ 8.8 ІІІ юн. Бочок В.А.
18 Крапивний Борис 24.08.2007 ДЮСШ «Україна» 9.0 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
19 Ушак Святослав 01.01.2008 КДЮСШ -2 9.2 б/р Романенко В.О.
20-21 Максюта Ілля 19.11.2007 КДЮСШ -2 9.2 б/р Красильник Т.С.
20-21 Наконечний Роман 01.01.2008 КДЮСШ -2 9.3 б/р Романенко В.О.
22 Кузлик Данило 04.08.2007 КДЮСШ -2 9.3 б/р Красильник Т.С.
23 Хоблов Влад 10.05.2008 КДЮСШ -2 9.7 б/р Красильник Т.С.
24-25 Сірик Адріан 09.11.2007 КДЮСШ -2 9.9 б/р Красильник Т.С.
24-25 Ященко Дмитро 04.09.2008 КДЮСШ -2 9.9 б/р Красильник Т.С.
26 Терюха Михайло 19.09.2006 ДЮСШ «Атлет » 9.9 б/р Дворников А.В.
27 Барловський Єгор 01.01.2007 КДЮСШ -2 9.3 б/р Романенко В.О.
28 Батюк Богдан 01.01.2007 Корюківська ДЮСШ 10.3 б/р Хропач О.Ф.
пк Гусол Олексій 19.09.2005 ДЮСШ «Україна» 7.6 ІІІ Філіпова В.І.
ЮНАКИ 2008  рр.н. і молодші  БІГ 60м
1 Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ДЮСШ 7.6

ф – 7.5

ІІІ Сахута А.О.
2 Чубара Артем 13.03.2008 Корюківська ДЮСШ 8.3

Ф-7.9

І юн. Сахута А.О.
3 Руденко Денис 24.06.2008 Носівка 8.6

Ф-8.5

ІІІ юн. Шиша Н.О.
4 Радич Іван 13.09.2008 ДЮСШ «Атлет » 8.7

Ф-8.7

ІІІ юн. Корецька С.М.
5 Демченко Антон 02.05.2009 ДЮСШ «Україна» 8.9

Ф-8.8

ІІІ юн. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
6 Мотовиловець Степан 24.12.2008 Козелецька ДЮСШ 8.8

Ф-9.1

ІІІ юн. Потебля Л.І.
7 Кравченко Владислав 03.04.2009 ДЮСШ «Атлет » 8.9

Ф-9.3

б/р Дворников А.В.
8 Раєвський Костянтин 02.03.2010 ДЮСШ «Україна» 9.0

Ф-9.4

б/р Філіпова В.І.
9-10 Самойленко Олексій 17.10.2008 Носівська ДЮСШ 9.1 б/р Бочок В.А.
9-10 Волевич Давид 01.01.2010 КДЮСШ -2 9.1 б/р Красильник Т.С.
11-13 Ховдій Роман 05.05.2009 Корюківська ДЮСШ 9.1 б/р Сахута А.О.
11-13 Семирозум Єгор 21.03.2009 ДЮСШ «Атлет » 9.1 б/р Дворников А.В.
11-13 Литвин Олексій 05.08.2008 КДЮСШ -2 9.1 б/р Красильник Т.С.
14 Пантюшенко Борислав 28.11.2008 КДЮСШ -2 9.1 б/р Шевчук О.Л.
15 Дреєв Данило 01.01.2009 ДЮСШ «Україна» 9.2 б/р Середа Я.О.
16 Острік Ілля 03.08.2008 ДЮСШ «Атлет » 9.2 б/р Корецька С.М., Шульга Є.А.
17-20 Цвет Микола 01.01.2008 КДЮСШ -2 9.2 б/р Романенко В.О.
17-20 Марченко Ілля 11.12.2008 ДЮСШ «Атлет » 9.2 б/р Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
17-20 Олійник Кирило 20.05.2009 Корюківська ДЮСШ 9.3 б/р Лисік Р.Г.
17-20 Бойко Олександр 18.07.2008 Корюківська ДЮСШ 9.3 б/р Хропач О.Ф.
21 Науменко Андрій 23.01.2008 КДЮСШ -2 9.3 б/р Шевчук О.Л.
22-23 Сєроштанов Віталій 01.01.2009 ДЮСШ «Україна» 9.4 б/р Середа Я.О.
22-23 Євченко Ілля 01.01.2009 КДЮСШ -2 9.4 б/р Романенко В.О.
24 Стапиков Данііл 01.01.2009 КДЮСШ -2 9.4 б/р Плиско Н.М.
25 Сивун Данило 01.01.02008 КДЮСШ -2 9.4 б/р Плиско Н.М.
26 Ховдій Ілля 11.05.2011 Корюківська ДЮСШ 9.5 б/р Сахута А.О.
27 Скоробагатов Владислав 08.08.2008 ДЮСШ «Атлет » 9.5 б/р Дворников А.В. Вятіорець С.Є.,
28 Новік Роман 18.12.2008 ДЮСШ «Атлет » 9.5 б/р  Вятіорець С.Є.
29-31 Шавеко Марк 01.01.2010 ДЮСШ «Атлет » 9.6 б/р Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
29-31 Бука Владислав 01.01.2010 ДЮСШ «Україна» 9.6 б/р Середа Я.О.
29-31 Биковець Юрій 06.05.2009 КДЮСШ -2 9.6 б/р Шевчук О.Л.
32 Ністор Максим 22.09.2008 ДЮСШ «Атлет » 9.6 б/р Корецька С.М.
33 Романенко Данило 16.03.2008 ДЮСШ «Атлет » 9.7 б/р Шульга Є.А.
34-36 Цибуля Костянтин 01.01.2010 ДЮСШ «Україна» 9.7 б/р Середа Я.О.
34-36 Пугач Артем 02.07.2008 ДЮСШ «Атлет » 9.7 б/р Корецька С.М.
34-36 Галушко Віктор 25.07.2009 КДЮСШ -2 9.7 б/р Красильник Т.С.
37 Корявець Артем 25.04.2012 ДЮСШ «Україна» 9.8 б/р Кривоус Н.В., Рябов В.В.
38 Ларіонов Сергій 27.06.2009 КДЮСШ -2 9.8 б/р Шевчук О.Л.
39 Пеньок Євген 01.01.2011 КДЮСШ -2 9.9 б/р Плиско Н.М.
40-41 Воблий Артем 01.01.2011 КДЮСШ -2 9.9 б/р Красильник Т.С.
40-41 Ареф’єв Нікіта 31.01.2008 ДЮСШ «Атлет » 9.9 б/р Середа О.А.
42 Дунаєв Максим 27.09.2009 ДЮСШ «Україна» 9.9 б/р Філіпова В.І.
43 Андрусенко Артем 01.01.2010 КДЮСШ -2 10.0 б/р Беркут Н.П.
44 Ярошенко Владислав 02.07.2008 ДЮСШ «Атлет » 10.0 б/р Середа О.А.
45 Заводенко Ярослав 12.01.2008 КДЮСШ -2 10.0 б/р Шевчук О.Л.
46 Шкляров Іван 12.04.2010 ОДЮСШ з ол.видів 10.1 б/р Порядіна В.В.
47 Тарасевич Олексій 07.07.2009 ДЮСШ «Атлет » 10.1 б/р Корецька С.М.
48 Білан Лев 01.01.2008 ДЮСШ «Атлет » 10.1 б/р Корецька С.М.
49-50 Ніколаєнко Владислав 18.09.2010 Корюківська ДЮСШ 10.2 б/р Хропач О.Ф.
49-50 Бреденко Никита 03.03.2008 ДЮСШ «Атлет » 10.2 б/р Середа О.А.
51 Борисов Вадим 01.01.2009 ДЮСШ «Україна» 10.2 б/р Середа Я.О.
52 Островський Артем 03.08.2009 ДЮСШ «Атлет » 10.2 б/р Корецька С.М.
53-56 Глаголєв Володимир 01.01.2009 ДЮСШ «Україна» 10.3 б/р Середа Я.О.
53-56 Сидорець Олександр 19.11.2010 Корюківська ДЮСШ 10.3 б/р
53-56 Кравченко Дмитро 04.06.2009 КДЮСШ -2 10.3 б/р Антонова В.Г.
53-56 Дрозденко Антон 11.11.2008 ДЮСШ «Атлет » 10.3 б/р Шульга Є.А.
57 Ананко Дмитро 01.01.2009 КДЮСШ -2 10.4 б/р Романенко В.О.
58 Варанкін Владислав 21.01.2010 ДЮСШ «Україна» 10.4 б/р Філіпова В.І.
59-60 Бивалькевич Владислав 01.01.2009 ДЮСШ «Україна» 10.5 б/р Середа Я.О.
59-60 Лисиця Олександр 01.01.2011 КДЮСШ -2 10.5 б/р Плиско Н.М.
61 Середа Андрій 01.01.2010 ДЮСШ «Атлет » 10.5 б/р Корецька С.М.
62 Федина Дмитро 01.01.2008 КДЮСШ -2 10.5 б/р Плиско Н.М.
63-64 Одарич Назар 20.05.2008 КДЮСШ -2 10.5 б/р Антонова В.Г.
63-64 Потребенко Артем 27.02.2009 КДЮСШ -2 10.5 б/р Красильник Т.С.
65 Анісімов Кирил 05.04.2011 ДЮСШ «Україна» 10.6 б/р Рябов В.В.
66 Тимошенко Максим 03.04.2008 ДЮСШ «Атлет » 10.6 б/р Середа О.А.
67 Зоц Владислав 23.08.2009 ДЮСШ «Україна» 10.4 б/р Філіпова В.І.
68 Скляренко Ілля 17.04.2008 КДЮСШ -2 10.8 б/р Красильник Т.С.
69-70 Компанієць Тимофій 01.01.2011 ДЮСШ «Атлет » 10.9 б/р Корецька С.М.
69-70 Крошка Ярослав 01.01.2008 ДЮСШ «Атлет » 10.9 б/р Середа О.А.
71 Паценко Артем 28.01.2011 ДЮСШ «Атлет » 11.1 б/р Середа О.А.
72 Тишко Михайло 22.01.2013 КДЮСШ -2 11.5 б/р Беркут Н.П.
73 Мінін Олександр 12.05.2008 ДЮСШ «Атлет » 11.5 б/р Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
74 Зленко Тимофій 10.05.2012 КДЮСШ -2 11.6 б/р Антонова В.Г.
75 Ткаченко Богдан 01.01.2010 КДЮСШ -2 11.7 б/р Романенко В.О.
76 Ювченко Михайло 07.08.2013 ДЮСШ «Атлет » 11.8 б/р  Дворников А.В., Шульга Є.А.
77 Татаренко Михайло 09.11.2012 ДЮСШ «Атлет » 11.8 б/р  Дворников А.В.
78 Руденок Владислав 25.05.2011 ДЮСШ «Атлет » 12.1 б/р Корецька С.М.
79 Савицький Арсеній 12.09.2012 ДЮСШ «Атлет » 12.1 б/р   Шульга Є.А.
80 Донець Дмитро 11.10.2012 ДЮСШ «Атлет » 12.2 б/р  Дворников А.В.
81 Фесенко Артем 21.01.2010 ДЮСШ «Атлет » 12.3 б/р Середа О.А.
82 Комошня Гліб 01.01.2009 КДЮСШ -2 14.3 б/р Романенко В.О.
ЮНАКИ 2006-2007 рр.н.   БІГ 300 м
1 Дяченко Мирослав 14.11.2006 КДЮСШ -2 39.7 ІІІ Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Артеменко Данило 12.10.2006 Корюківська ДЮСШ 42.6 ІІ юн. Лисік Р.Г.
3 Шавеко Арсеній 26.07.2007 ДЮСШ «Атлет » 42.9 ІІ юн. Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
4 Потебня Олександр 14.10.2007 Козелецька ДЮСШ 43.8 ІІІ юн. Потебля Л.І.
5 Потапенко Артур 28.10.2007 Корюківська ДЮСШ 43.9 ІІІ юн. Лисік Р.Г.
6 Мазко Кирило 06.07.2007 Корюківська ДЮСШ 45.2 ІІІ юн.
7 Пінчук Артем 18.03.2006 ДЮСШ «Україна» 45.6 ІІІ юн. Філіпова В.І.
8 Кизя Данило 04.09.2006 ДЮСШ «Україна» 46.3 б/р Філіпова В.І.
9 Лещенко Станіслав 31.12.2006 Носівська ДЮСШ 49.1 б/р Бочок В.А.
10 Крапивний Борис 24.08.2007 ДЮСШ «Україна» 50.2 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
11 Олійник Матвій 23.02.2006 Корюківська ДЮСШ 51.2 б/р Хропач О.Ф.
12 Мірошниченко Данило 09.10.2007 Корюківська ДЮСШ 52.1 б/р Сахута А.О.
13 Терюха Михайло 19.09.2006 ДЮСШ «Атлет » 1.05.7 б/р Дворников А.В.
пк Гусол Олексій 19.09.2005 ДЮСШ «Україна» 42.5 ІІ юн. Філіпова В.І.
пк Рибачок Марк 01.01.2005 ДЮСШ «Атлет » 43.8 ІІІ юн. Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
пк Крапивний Станіслав 25.12.2005 ДЮСШ «Україна» 47.4 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
ЮНАКИ 2008 р.н.   і молодші  БІГ 300 м
1 Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ДЮСШ 42.0 ІІ юн. Сахута А.О.
2 Демченко Антон 02.05.2009 ДЮСШ «Україна» 49.0 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
3 Радич Іван 13.09.2008 ДЮСШ «Атлет » 49.7 б/р Корецька С.М.
4 Мінін Олександр 12.05.2008 ДЮСШ «Атлет » 50.9 б/р Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
5 Ховдій Роман 05.05.2009 Корюківська ДЮСШ 51.5 б/р Сахута А.О.
6 Семирозум Єгор 21.03.2009 ДЮСШ «Атлет » 52.0 б/р Дворников А.В.
7 Кравченко Владислав 03.04.2009 ДЮСШ «Атлет » 52.1 б/р Дворников А.В.
8 Марченко Ілля 11.12.2008 ДЮСШ «Атлет » 52.4 б/р Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
9 Самойленко Олексій 17.10.2008 Носівська ДЮСШ 52.8 б/р Бочок В.А.
10 Шавеко Марк 01.01.2010 ДЮСШ «Атлет » 53.8 б/р Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
11 Стариков Даніїл 01.01.2009 КДЮСШ -2 53.9 б/р Плиско Н.М.
12 Єдомаха Владислав 31.08.2011 ДЮСШ «Атлет » 54.3 б/р Дворников А.В.
13 Раєвський Костянтин 02.03.2010 ДЮСШ «Україна» 54.8 б/р Філіпова В.І.
14 Романенко Данило 16.03.2008 ДЮСШ «Атлет » 55.2 б/р Шульга Є.А.
15 Бойко Олександр 18.07.2008 Корюківська ДЮСШ 56.8 б/р Хропач О.Ф.
16 Корявець Артем 25.04.2012 ДЮСШ «Україна» 57.0 б/р Рябов В.В.
17 Андрусенко Артем 01.01.2010 КДЮСШ -2 57.1 б/р Беркут Н.П.
18 Скоробагатов Владислав 08.08.2008 ДЮСШ «Атлет » 57.6 б/р Дворников А.В.Вятіорець С.Є.
19 Ніколаєнко Владислав 18.09.2010 Корюківська ДЮСШ 57.9 б/р Хропач О.Ф.
20 Сивун Данило 01.01.2008 КДЮСШ -2 58.0 б/р Плиско Н.М.
21 Подя Нікіта 26.02.2010 ДЮСШ «Україна» 58.5 б/р Філіпова В.І.
22 Лисиця Олександр 01.01.2011 КДЮСШ -2 59.7 б/р Плиско Н.М.
23 Ховдій Ілля 11.05.2011 Корюківська ДЮСШ 1.00.4 б/р Сахута А.О.
24 Зоц Владислав 23.08.2009 ДЮСШ «Україна» 1.00.6 б/р Філіпова В.І.
25 Паньок Євген 01.01.2011 КДЮСШ -2 1.01.7 б/р Плиско Н.М.
26 Сидорець Олександр 19.11.2010 Корюківська ДЮСШ 1.06.2 б/р Хропач О.Ф.
ЮНАКИ 2006-2007 рр.н.   БІГ 600 м
1 Казанін Матвій 10.05.2007 КДЮСШ -2 1.29.3 б/р Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Сич Максим 08.04.2007 КДЮСШ -2 1.42.6 б/р Беркут Н.П., Святенко В.І.
3 Кулик Богдан 12.03.2007 Корюківська ДЮСШ 1.47.4 б/р Лисік Р.Г.
4 Воскобай Дмитро 30.10.2007 Корюківська ДЮСШ 1.49.0 б/р Лисік Р.Г.
5 Ікаєв Арсеній 27.07.2007 ДЮСШ «Україна» 1.50.1 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
6 Мірошніченко Данило 09.10.2007 Корюківська ДЮСШ 1.59.5 б/р Сахута А.О.
7 Олійник Матвій 23.02.2006 Корюківська ДЮСШ 2.01.2 б/р Хропач О.Ф.
ЮНАКИ 2008  р.н. та молодші БІГ 600 м
1 Пінчук Сергій 24.03.2008 КДЮСШ -2 1.41.5 б/р Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Клопотун Влад 20.11.2008 КДЮСШ -2 1.43.9 б/р Беркут Н.П., Святенко В.І.
3 Чернушенко Артем 07.03.2008 КДЮСШ -2 1.46.9 б/р Антонова В.Г.
4 Чубара Артем 13.03.2008 Корюківська ДЮСШ 1.54.7 б/р Сахута А.О.
5 Дмитренко Дмитро 05.08.2009 ДЮСШ «Україна» 2.05.6 б/р Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
6 Легеда Микита 16.07.2010 Чернігів 2.12.5 б/р Легеда А.М.
7 Бойко Олександр 18.07.2008 Корюківська ДЮСШ 2.18.8 б/р Хропач О.Ф.
8 Сидорець Олександр 19.11.2010 Корюківська ДЮСШ 2.37.3 б/р Хропач О.Ф.
ЮНАКИ 2006-2007 рр.н.   СТРИБКИ У ДОВЖИНУ
1 Крупка Андрій 22.01.2006 Носівська ДЮСШ 5.29 І юн. Яма М.Г.
2 Артеменко Данило 12.10.2006 Корюківська ДЮСШ 4.94 ІІ юн. Лисік Р.Г.
3 Потебня Олександр 14.10.2007 Козелецька ДЮСШ 4.79 ІІ юн. Потебля Л.І.
4 Чаленко Євген 09.11.2006 Носівська ДЮСШ 4.77 ІІ юн. Яма М.Г.
5 Воробей Олександр 08.10.2007 Козелецька ДЮСШ 4.76 ІІ юн. Потебля Л.І.
6 Кулик Богдан 12.03.2007 Корюківська ДЮСШ 4.71 ІІІ юн. Лисік Р.Г.
7 Боровик Дмитро 13.01.2006 ДЮСШ «Україна» 4.60 ІІІ юн. Філіпова В.І.
8 Воскобой Дмитро 30.10.2007 Корюківська ДЮСШ 4.58 ІІІ юн. Лисік Р.Г.
9 Шавеко Арсеній 26.07.2007 ДЮСШ «Атлет » 4.55 ІІІ юн. Вятіорець С.Є.Дворников А.В.
10 Мазко Кирило 06.07.2007 Корюківська ДЮСШ 4.35 ІІІ юн. Лисік Р.Г.
11 Кузьмик Данило 01.08.2007 КДЮСШ -2 4.04 ІІІ юн. Красильник Т.С.
12 Гамануха Євгеній 01.11.2007 ДЮСШ «Атлет» 4.03 ІІІ юн. Шульга О.П.
13 Желдак Нікіта 20.11.2007 КДЮСШ -2 3.95 б/р Красильник Т.С.
14 Сірик Адріан 09.11.2007 КДЮСШ -2 3.80 б/р Красильник Т.С.
15 Максюта Ілля 19.11.2007 КДЮСШ -2 3.77 б/р Красильник Т.С.
16 Лемешовець Тихон 14.11.2007 КДЮСШ -2 3.76 б/р Красильник Т.С.
17 Ященко Дмитро 04.09.2007 КДЮСШ -2 3.29 б/р Красильник Т.С.
18 Батюк Богдан 01.01.2007 Корюківська ДЮСШ 2.91 б/р Хропач О.Ф.
пк Рибачок Марк 01.01.2005 ДЮСШ «Атлет » 4.71 ІІІ юн. Вятіорець С.Є.Дворников А.В.
пк Шаповалено Ілля 28.05.2005 КДЮСШ -2 3.84 б/р Красильник Т.С.
ЮНАКИ 2008р.н.   і молодші  СТРИБКИ У ДОВЖИНУ
1 Жменьковський Роман 14.06.2008 Корюківська ДЮСШ 5.26 ІІ юн. Сахута А.О.
2 Чубара Артем 13.03.2008 Корюківська ДЮСШ 4.47 ІІІ юн. Сахута А.О.
3 Руденко Денис 24.06.2008 Носівська ДЮСШ 4.43 ІІІ юн. Шиша Н.О.
4 Мотовиловець Степан 24.12.2008 Козелецька ДЮСШ 4.31 ІІІ юн. Потебля Л.І.
5 Радич Іван 13.09.2008 ДЮСШ «Атлет » 4.29 ІІІ юн. Корецька С.М.
6 Марченко Ілля 11.12.2008 ДЮСШ «Атлет » 4.06 ІІІ юн. Вятіорець С.Є.Дворников А.В.
7 Семирозум Єгор 21.03.2009 ДЮСШ «Атлет » 4.06 ІІІ юн. Дворников А.В.
8 Мінін Олександр 12.05.2008 ДЮСШ «Атлет » 4.05 ІІІ юн. Вятіорець С.Є.Дворников А.В.
9 Литвяк Олексій 05.08.2008 КДЮСШ -2 4.03 ІІІ юн. Красильник Т.С.
10 Стариков Даніїл 01.01.2009 КДЮСШ -2 3.95 б/р Плиско Н.М.
11 Хоблов Влад 10.05.2008 КДЮСШ -2 3.92 б/р Красильник Т.С.
12 Бука Владислав 01.01.2010 ДЮСШ «Україна» 3.90 б/р Середа Я.О.
13 Скоробагатов Владислав 08.08.2008 ДЮСШ «Атлет » 3.81 б/р Дворников А.В.Вятіорець С.Є.
14 Устимчик Єгор 01.12.2008 Носівська ДЮСШ 3.79 б/р Бочок  В.А.
15 Кравченко Владислав 03.04.2009 ДЮСШ «Атлет » 3.81 б/р Дворников А.В.
16 Олійник Кирило 20.05.2009 Корюківська ДЮСШ 3.76 б/р Лисік Р.Г.
17 Цибуля Костянтин 01.01.2010 ДЮСШ «Україна» 3.75 б/р Середа Я.О.
18 Романенко Данило 16.03.2008 ДЮСШ «Атлет » 3.71 б/р Шульга Є.А.
19 Ністор Максим 22.09.2008 ДЮСШ «Атлет » 3.70 б/р Корецька С.М.
20 Новік Роман 18.12.2008 ДЮСШ «Атлет » 3.70 б/р Вятіорець С.Є.
21 Шавеко Марк 01.01.2010 ДЮСШ «Атлет » 3.66 б/р Вятіорець С.Є.Дворников А.В.
22 Глушко Віктор 25.07.2009 КДЮСШ -2 3.65 б/р Красильник Т.С.
23 Шкляров Іван 12.04.2010 ОДЮСШ з ол.видів 3.63 б/р Порядіна В.В.
24 Пугач Артем 02.07.2008 ДЮСШ «Атлет » 3.63 б/р Корецька С.М.
25 Дреєв Данило 01.01.2010 ДЮСШ «Україна» 3.54 б/р Середа Я.О.
26 Глаголєв Володимир 01.01.2009 ДЮСШ «Україна» 3.51 б/р Середа Я.О.
27 Єдомаха Владислав 31.08.2011 ДЮСШ «Атлет » 3.48 б/р Дворников А.В.
28 Воловач Давид 01.01.2010 КДЮСШ -2 3.44 б/р Красильник Т.С.
29 Тарасевич Олексій 07.07.2009 ДЮСШ «Атлет » 3.41 б/р Корецька С.М.
30 Дрозденко Антон 11.11.2008 ДЮСШ «Атлет » 3.71 б/р Шульга Є.А.
31 Білан Лев 01.01.2008 ДЮСШ «Атлет » 3.36 б/р Корецька С.М.
32 Воблий Артем 26.02.2011 КДЮСШ -2 3.33 б/р Красильник Т.С.
33 Ніколаєнко Владислав 2010 Корюківська ДЮСШ 3.23 б/р Хропач О.Ф.
34 Середа Андрій 01.01.2010 ДЮСШ «Атлет » 3.21 б/р Корецька С.М.
35 Бивалькевич Владислав 2009 ДЮСШ «Україна» 3.17 б/р Середа Я.О.
36 Компанієць Тимофій 01.01.2011 ДЮСШ «Атлет » 3.09 б/р Корецька С.М.
37 Борисов Вадим 2009 ДЮСШ «Україна» 3.04 б/р Середа Я.О.
38 Потребенко Артем 27.02.2009 КДЮСШ -2 2.90 б/р Красильник Т.С.
39 Анісімов Кирил 05.04.2011 ДЮСШ «Україна» 2.82 б/р Кривоус Н.В., Рябов В.В.
40 Сєроштанов Віталій 01.01.2009 ДЮСШ «Україна» 2.82 б/р Середа Я.О.
41 Тишко Михайло 22.01.2013 КДЮСШ -2 2.68 б/р Беркут Н.П.
42 Островський Артем 03.08.2009 ДЮСШ «Атлет » 2.50 б/р Корецька С.М.
43 Руденок Владислав 24.05.2011 ДЮСШ «Атлет » 2.46 б/р Корецька С.М.
Острік Ілля 03.08.2008 ДЮСШ «Атлет » ХХХ б/р Корецька С.М., Шульга Є.А.
Юдарич Назар 20.05.2008 КДЮСШ -2 DNS б/р Антонова В.Г.
ДІВЧАТА  2006-2007 рр.н.   БІГ 60м
1 Моторна Вероніка 26.10.2006 Корюківська ДЮСШ 8.1

Ф-8.3

ІІІ Сахута А.О.
2 Кабанець Євгенія 29.10.2006 Носівська ДЮСШ 8.6

Ф-8.3

ІІІ Шиша Н.О.
3 Чайка Катерина 11.05.2007 Носівська ДЮСШ 8.7

Ф-8.6

І юн. Шиша Н.О.
4 Бессонова Софія 25.10.2006 ДЮСШ «Атлет » 8.9

Ф-8.7

І юн. Вятіорець С.Є.,Дворников А.В.
5 Атрощенко Анастасія 06.02.2007 ДЮСШ «Україна» 9.2

Ф-8.9

І юн. Кривоус Н.В., Рябов В.В.
6 Середа Софія 22.11.2007 ДЮСШ «Атлет » 9.0

Ф-9.2

ІІ юн. Середа О.А.
7 Беляк Карина 05.04.2007 Носівська ДЮСШ 9.2

Ф-9.4

ІІ юн. Бородавко В.І.
8 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 ДЮСШ «Атлет » 9.2

Ф-9.5

ІІ юн. Вятіорець С.Є.,Дворников А.В.
9 Бездушна Карина 16.05.2007 Корюківська ДЮСШ 9.3 ІІ юн. Хропач О.Ф.
10 Науменко Катерина 12.12.2006 КДЮСШ -2 9.4 ІІ юн. Шевчук О.Л.
11 Желебас Олександра 21.03.2006 Носівська ДЮСШ 9.5 ІІ юн. Бочок  В.А.
12 Гадуа Анастасія 05.01.2007 КДЮСШ -2 9.5 ІІ юн. Антонова В.Г.
13 Тарасенко Світлана 16.03.2006 Носівська ДЮСШ 9.6 ІІІ юн. Бочок  В.А.
14 Володько Анастасія 02.12.2007 КДЮСШ -2 9.9 ІІІ юн. Красильник Т.С.
15 Пушенко Каміла 03.07.2007 КДЮСШ -2 10.3 б/р Шевчук О.Л.
16 Бенько Валерія 21.09.2007 КДЮСШ -2 11.9 б/р Красильник Т.С.
пк Коршек Анастасія 11.04.2005 КДЮСШ -2 8.3 ІІІ Шевчук О.Л.
пк Сукач  Дар’я 15.06.2004 КДЮСШ -2 8.6 І юн. Шевчук О.Л.
пк Левченко Ксенія 05.04.2005 КДЮСШ -2 8.7 І юн.І юн. Шевчук О.Л.
пк Суярко Ксенія 20.08.2004 КДЮСШ -2 8.8 Красильник Т.С.
ДІВЧАТА  2008  р.н.   і молодші  БІГ 60м
1 Дудко Наталія 09.01.2008 КДЮСШ -2 8.5

Ф-8.4

І юн. Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Павленко Діана 12.03.2008 ДЮСШ «Атлет » 8.5

Ф-8.5

І юн. Шульга Є.А.
3 Мірошніченко Єлізавета 01.02.2009 Корюківська ДЮСШ 8.6

Ф-8.7

І юн. Сахута А.О.
4 Василенко Анна 15.04.2008 КДЮСШ -2 9.1

Ф-9.0

ІІ юн. Красильник Т.С.
5 Задорожна Віталіна 2008 КДЮСШ -2 9.4

Ф-9.3

ІІ юн. Плиско Н.М.
6 Денисенко Катерина 24.09.2009 ДЮСШ «Україна» 9.4

Ф-9.4

ІІ юн. Кривоус Н.В., Рябов В.В.
7 Ткаченко Марина 19.09.2009 КДЮСШ -2 9.4

Ф-9.5

ІІ юн. Красильник Т.С.
8 Кобзєва Євгенія 17.05.2008 Носівська ДЮСШ 9.3

Ф-9.6

ІІ юн. Бородавко В.І.
9 Ушак Каріна 01.01.2010 КДЮСШ -2 9.5 ІІ юн. Беркут Н.П.
10 Кучерява Анастасія 07.06.2009 КДЮСШ -2 9.5 ІІ юн. Шевчук О.Л.
11 Бородавко Поліна 04.12.2008 Носівська ДЮСШ 9.5 ІІ юн. Бородавко В.І.
12-14 Луценко Кіра 01.01.2010 КДЮСШ -2 9.6 ІІІ юн. Романенко В.О.
12-14 Березинець Вероніка 01.06.2011 КДЮСШ -2 9.6 ІІІ юн. Беркут Н.П.
12-14 Коломієць Марія 01.01.2009 КДЮСШ -2 9.6 ІІІ юн. Романенко В.О.
15-16 Гузенко Тетяна 25.01.2009 Носівська ДЮСШ 9.6 ІІІ юн. Шиша Н.О.
15-16 Бивалькевич Діана 12.09.2008 КДЮСШ -2 9.6 ІІІ юн. Красильник Т.С.
17-18 Баглай Каріна 15.11.2012 Корюківська ДЮСШ 9.7 ІІІ юн. Сахута А.О.
17-18 Лось Аріана 18.08.2009 ДЮСШ «Україна» 9.7 ІІІ юн. Хорева О.А
19-22 Левченко Софія 20.09.2009 КДЮСШ -2 9.8 ІІІ юн. Шевчук О.Л.
19-22 Сміян Анна 25.06.2010 ДЮСШ «Україна» 9.8 ІІІ юн. Хорева О.А
19-22 Степанюк Олександра 07.08.2009 ДЮСШ «Україна» 9.8 ІІІ юн. Хорева О.А
19-22 Рябович Яна 25.08.2009 ДЮСШ «Україна» 9.8 ІІІ юн. Філіпова В.І.
23-24 Нечипорук Марія 14.04.2008 ДЮСШ «Атлет » 9.8 ІІІ юн. Дворников А.В.
23-24 Касаткіна Марія 27.04.2008 КДЮСШ -2 9.8 ІІІ юн. Красильник Т.С.
25 Шолупець Влада 01.01.2008 КДЮСШ -2 9.9 ІІІ юн. Плиско Н.М.
26 Падалка Вероніка 22.09.2008 ДЮСШ «Україна» 9.9 ІІІ юн. Кривоус Н.В., Рябов В.В.
27-28 Соколова Кіра 27.09.2008 КДЮСШ -2 9.9 ІІІ юн. Антонова В.Г.
27-28 Помінчик Влада 18.01.2008 КДЮСШ -2 9.9 ІІІ юн. Красильник Т.С.
29 Соломоненко Марія 21.09.2008 ДЮСШ «Україна» 9.9 ІІІ юн. Філіпова В.І.
30 Мосейчук Софія 20.08.2011 КДЮСШ -2 10.0 б/р Беркут Н.П.
31-33 Коливан Вікторія 29.03.2010 КДЮСШ -2 10.0 б/р Красильник Т.С.
31-33 Карощенко Олександра 01.01.2010 КДЮСШ -2 10.0 б/р Романенко В.О.
31-33 Дідиченко Іра 01.01.2009 Носівська ДЮСШ 10.0 б/р Шиша Н.О.
34 Желдак Софія 01.01.2009 КДЮСШ -2 10.0 б/р Красильник Т.С.
35 Єдомаха Вероніка 17.09.2009 ДЮСШ «Атлет » 10.1 б/р Дворников А.В., Шульга Є.А.
36 Краснюк Дар’я 01.01.2009 КДЮСШ -2 10.2 б/р Беркут Н.П.
37 Крись Анастасія 30.04.2010 КДЮСШ -2 10.2 б/р Антонова В.Г.
38-39 Пацюк Вікторія 01.08.2011 КДЮСШ -2 10.3 б/р Беркут Н.П.
38-39 Неділя Яна 24.06.2008 КДЮСШ -2 10.3 б/р Беркут Н.П.
40 Захаренко Вероніка 01.01.2010 КДЮСШ -2 10.3 б/р Романенко В.О.
41 Лигун Марія 25.01.2008 КДЮСШ -2 10.3 б/р Красильник Т.С.
42 Орда Софія 18.10.2011 ДЮСШ «Україна» 10.4 б/р Філіпова В.І.
43 Акімова Поліна 01.01.2011 КДЮСШ -2 10.4 б/р Беркут Н.П.
44 Валовенко Вероніка 01.01.2009 КДЮСШ -2 10.4 б/р Романенко В.О.
45 Милейко Єва 01.01.2012 КДЮСШ -2 10.5 б/р Беркут Н.П.
46 Барбаш Анна 16.02.2012 ДЮСШ «Атлет » 10.5 б/р  Шульга Є.А.
47-48 Бабак Анна 01.08.2011 КДЮСШ -2 10.5 б/р Беркут Н.П.
47-48 Казімір Настя 15.06.2010 ДЮСШ «Україна» 10.5 б/р Філіпова В.І.
49 Тарасевич Дар’я 01.01.2011 ДЮСШ «Атлет » 10.6 б/р Корецька С.М.
50 Власенко Анна 27.02.2008 КДЮСШ -2 10.6 б/р Красильник Т.С.
51-52 Мар’єта Дар’я 23.09.2010 КДЮСШ -2 10.6 б/р Красильник Т.С.
51-52 Жабинська Софія 01.01.2009 КДЮСШ -2 10.6 б/р Романенко В.О.
53 Скороход Олександра 28.12.2011 КДЮСШ -2 10.6 б/р Беркут Н.П.
54-55 Денисенко Ліза 11.06.2010 КДЮСШ -2 10.6 б/р Красильник Т.С.
54-55 Храпата Марія 23.01.2008 ДЮСШ «Атлет » 10.6 б/р Корецька С.М.
56 Кипаренко Анастасія 11.04.2009 ДЮСШ «Україна» 10.8 б/р Хорева О.А
57 Богдан Уляна 08.02.2009 ДЮСШ «Україна» 10.8 б/р Рябов В.В.
58 Литвиненко Марія 25.11.2009 ДЮСШ «Україна» 10.8 б/р Хорева О.А
59 Качалова Велеслава 01.01.2008 КДЮСШ -2 10.9 б/р Романенко В.О.
60 Ареф’єва Софія 14.06.2010 ДЮСШ «Атлет » 11.2 б/р Середа С.С.
61 Жуковецька Валерія 21.07.2008 КДЮСШ -2 11.2 б/р Красильник Т.С.
62 Шуман Каріна 19.07.2012 КДЮСШ -2 11.3 б/р Беркут Н.П.
63 Коваленко Софія 01.01.2010 ДЮСШ «Україна» 11.3 б/р Середа Я.О.
64 Грідіна Люда 01.01.2009 ДЮСШ «Атлет » 11.3 б/р Корецька С.М.
65-66 Скакун Тамара 01.01.2010 ДЮСШ «Атлет » 11.5 б/р Корецька С.М.
65-66 Колодуб Поліна 13.07.2008 КДЮСШ -2 11.5 б/р Красильник Т.С.
67 Шуман Аліса 30.12.2011 КДЮСШ -2 11.6 б/р Беркут Н.П.
68 Ковтун Вікторія 25.09.2012 ДЮСШ «Україна» 11.7 б/р Хорева О.А
69 Рожок Ангеліна 09.09.2011 КДЮСШ -2 11.7 б/р Беркут Н.П.
70 Ушак Валерія 01.01.2012 КДЮСШ -2 12.4 б/р Беркут Н.П.
ДІВЧАТА  2006-2007 рр.н.   БІГ 300 м
1 Моторна Вероніка 26.10.2006 Корюківська ДЮСШ 45.5 ІІІ Сахута А.О.
2 Бессонова Софія 25.10.2006 ДЮСШ «Атлет » 49.4 І юн.  Вятіорець С.Є.Дворников А.В.
3 Атрощенко Анастасія 06.02.2007 ДЮСШ «Україна» 51.2 ІІ юн. Кривоус Н.В., Бабенко В.С.
4  Тарасенко Світлана 16.03.2006 Носівська ДЮСШ 52.9 ІІІ юн. Бочок  В.А.
5 Беляк Карина 05.04.2007 Носівська ДЮСШ 54.5 ІІІ юн. Бородавко В.І.
6 Жембас Олександра 21.03.2006 Носівська ДЮСШ 57.1 б/р Бочок В.А.
7 Цибулька Катерина 16.12.2006 ДЮСШ «Україна» 58.3 б/р Хорева О.А
8 Чаленко Маргарита 02.07.2007 ДЮСШ «Україна» 1.00.7 б/р Хорева О.А
9 Заруденська Варвара 17.12.2006 ДЮСШ «Атлет» 1.00.9 б/р Шульга О.П.
пк Прядко Крістіна 01.01.2001 КДЮСШ-2 39,6 ІІІ Беркут Н.П., Святенко В.І.
пк Сукач Дар’я 15.06.2004 КДЮСШ -2 47.4 ІІІ Шевчук  О.Л.
пк Коршек Анастасія 11.04.2005 КДЮСШ -2 48.1 І юн. Шевчук  О.Л.
пк Левченко Ксенія 05.04.2005 КДЮСШ -2 48.8 І юн. Шевчук  О.Л.
пк Криворучко Анна 12.07.2005 ДЮСШ «Україна» 1.02.5 б/р Хорева О.А
ДІВЧАТА  2008  р.н.  і молодші  БІГ 300 м
1 Дудко Наталія 09.01.2008 КДЮСШ -2 45.0 І юн. Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Павленко Діана 12.03.2008 ДЮСШ «Атлет » 50.2 ІІ юн.  Шульга Є.А.
3 Мірошніченко Софія 24.08.2009 Корюківська ДЮСШ 51.2 ІІ юн. Лисік Р.Г.
4 Тимошенко Софія 19.06.2008 ДЮСШ «Україна» 51.4 ІІ юн. Хорева О.А
5 Бородавко Поліна 04.12.2008 Носівська ДЮСШ 52.3 ІІ юн. Бородавко В.І.
6 Мірошніченко Єлізавета 01.02.2009 Корюківська ДЮСШ 52.4 ІІ юн. Сахута А.О.
7 Кобзєва Євгенія 17.05.2008 Носівська ДЮСШ 52.5 ІІ юн. Бородавко В.І.
8 Задорожна Віталіна 01.01.2008 КДЮСШ -2 55.4 ІІІ юн. Плиско Н.М.
9 Никифоренко Катя 07.12.2008 Корюківська ДЮСШ 57.0 б/р Лисік Р.Г.
10 Шолупець Влада 01.01.2008 КДЮСШ -2 57.4 б/р Плиско Н.М.
11 Лось Аріанна 18.08.2009 ДЮСШ «Україна» 57.8 б/р Хорева О.А
12 Сміян Анна 25.06.2010 ДЮСШ «Україна» 58.1 б/р Хорева О.А
13 Степанюк Олександра 07.08.2009 ДЮСШ «Україна» 58.6 б/р Хорева О.А
14 Рябович Яна 25.08.2009 ДЮСШ «Україна» 59.0 б/р Філіпова В.І.
15 Дідиченко Іра 201.01.009 Носівська ДЮСШ 59.9 б/р Шиша Н.О.
16 Єдомаха Вероніка 17.09.2009 ДЮСШ «Атлет » 1.00.2 б/р Дворников А.В., Шульга Є.А.
17 Нечипорук Марія 14.04.2008 ДЮСШ «Атлет » 1.01.1 б/р Дворников А.В.
18 Кипаренко Анастасія 11.04.2009 ДЮСШ «Україна» 1.05.9 б/р Хорева О.А
19 Скороход Олександра 01.01.2011 КДЮСШ -2 1.07.4 б/р Беркут Н.П.
ДІВЧАТА  2006-2007 рр.н.   БІГ 600 м
1 Ткаченко Анна 09.07.2007 ОДЮСШ з ол.видів 1.42.9 б/р Лагункова Н.М., Синявська Ю.
2 Дмитренко Аліна 01.02.2006 ДЮСШ «Україна» 1.43.8 б/р Бабенко В.С., Кривоус Н.В.
3 Легкобит Владислава 29.03.2007 ДЮСШ «Атлет» 1.50.3 б/р Шульга О.П.
4 Шило Дар’я 16.01.2007 ДЮСШ «Атлет» 1.55.3 б/р Шульга О.П.
5 Кот Катерина 05.10.2006 ДЮСШ «Україна» 1.55.8 б/р Бабенко В.С., Кривоус Н.В.
ДІВЧАТА  2008  р.н. і молодші   БІГ 600 м
1 Маринченко Віка 30.09.2008 КДЮСШ -2 1.52.6 б/р Беркут Н.П., Святенко В.І.
2 Мірошниченко Софія 24.08.2009 Корюківська ДЮСШ 1.57.8 б/р Лисік Р.Г.
3 Тимошенко Софія 19.07.2008 ДЮСШ «Україна» 1.58.1 б/р Хорева О.А
4 Сивопляс Вероніка 07.02.2008 КДЮСШ -2 2.02.0 б/р Беркут Н.П., Святенко В.І.
5 Бабенко Вікторія 20.07.2008 ДЮСШ «Атлет» 2.03.6 б/р Шульга О.П.
6 Бурлова Марія 23.04.2008 ДЮСШ «Атлет» 2.04.1 б/р Шульга О.П.
7 Шаповал Юлія 22.09.2008 ДЮСШ «Атлет» 2.04.3 б/р Шульга О.П.
8 Ромащенко Карина 08.08.2008 ДЮСШ «Атлет» 2.06.1 б/р Шульга О.П.
9 Харченко Єлізавета 30.01.2009 ДЮСШ «Атлет» 2.10.6 б/р Шульга О.П.
ДІВЧАТА  2006-2007 рр.н.   СТРИБКИ У ДОВЖИНУ
1 Моторна Вероніка 26.10.2006 Корюківська ДЮСШ 4.80 ІІІ Сахута А.О.
2 Кабанець Євгенія 29.10.2006 Носівська ДЮСШ 4.78 ІІІ Шиша Н.О.
3 Чайка Катерина 11.05.2007 Носівська ДЮСШ 4.43 І юн. Шиша Н.О.
4 Єрошенко Ксенія 22.12.2007 ДЮСШ «Атлет » 4.00 ІІ юн. Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
5 Бессонова Софія 25.10.2006 ДЮСШ «Атлет » 3.97 ІІ юн. Вятіорець С.Є., Дворников А.В.
6 Бездушна Карина 16.05.2007 Корюківська ДЮСШ 3.89 ІІ юн. Сахута А.О.
7 Калітник Мілана 10.11.2007 КДЮСШ -2 3.70 ІІІ юн. Антонова В.Г.
8 Володько Настя 02.12.2007 КДЮСШ -2 3.36 б/р Красильник Т.С.
9 Заруденська Варвара 17.12.2006 ДЮСШ «Атлет» 3.34 б/р Шульга О.П.
10 Тимошенко Софія 24.11.2006 ДЮСШ «Атлет» 3.32 б/р Шульга О.П.
пк Левченко Ксенія 05.04.2005 КДЮСШ -2 3.63 ІІІ юн. Шевчук  О.Л.
пк Криворучко Анна 12.07.2005 ДЮСШ «Україна» 3.63 ІІІ юн. Хорева О.А
ДІВЧАТА  2008 р.н.   СТРИБКИ У ДОВЖИНУ
1 Никифоренко Катя 07.12.2008 Корюківська ДЮСШ 4.14 ІІ юн. Лисік Р.Г.
2 Мірошніченко Софія 24.08.2009 Корюківська ДЮСШ 4.02 ІІ юн. Лисік Р.Г.
3 Гузенко Таня 25.01.2009 Носівська ДЮСШ 3.98 ІІ юн. Шиша Н.О.
4 Мірошниченко Єлизавета 01.02.2009 Корюківська ДЮСШ 3.97 ІІ юн. Сахута А.О.
5 Василенко Анна 15.04.2008 КДЮСШ -2 3.92 ІІ юн. Красильник Т.С.
6 Задорожна Віталіна 01.01.2008 КДЮСШ -2 3.76 ІІІ юн. Плиско Н.М.
7 Ставша Поліна 02.02.2008 КДЮСШ -2 3.67 ІІІ юн. Антонова В.Г.
8 Павленко Діана 12.03.2008 ДЮСШ «Атлет » 3.59 ІІІ юн. Шульга Є.А.
9 Пацюк Вікторія 01.08.2011 КДЮСШ -2 3.53 ІІІ юн. Беркут Н.П.
10 Неділя Яна 24.06.2008 КДЮСШ -2 3.49 б/р Беркут Н.П.
11 Кучерява Анастасія 07.06.2009 КДЮСШ -2 3.45 б/р Шевчук  О.Л.
12 Денисенко Катерина 24.09.2009 ДЮСШ «Україна» 3.42 б/р Рябов В.В., Кривоус Н.В.
13 Рябович Яна 25.08.2009 ДЮСШ «Україна» 3.40 б/р Філіпова В.І.
14 Бивалькевич Діана 12.09.2008 КДЮСШ -2 3.40 б/р Красильник Т.С.
15 Березинець Вероніка 01.06.2011 КДЮСШ -2 3.38 б/р Беркут Н.П.
16 Падалка Вероніка 22.09.2008 ДЮСШ «Україна» 3.28 б/р Рябов В.В., Кривоус Н.В.
17 Акімова Поліна 01.01.2011 КДЮСШ -2 3.26 б/р Беркут Н.П.
18 Єдомаха Вероніка 17.09.2009 ДЮСШ «Атлет » 3.24 б/р Дворников А.В., Шульга Є.А.
19 Коливан Вікторія 29.03.2010 КДЮСШ -2 3.24 б/р Красильник Т.С.
20 Власенко Анна 27.02.2008 КДЮСШ -2 3.23 б/р Красильник Т.С.
21 Ткаченко Марина 19.09.2009 КДЮСШ -2 3.20 б/р Красильник Т.С.
22 Бабак Анна 01.08.2011 КДЮСШ -2 3.17 б/р Беркут Н.П.
23 Ушак Каріна 01.01.2010 КДЮСШ -2 3.13 б/р Беркут Н.П.
24 Мар’єта Дар’я 23.09.2010 КДЮСШ -2 3.03 б/р Красильник Т.С.
25 Храпата Марія 23.01.2008 ДЮСШ «Атлет » 3.02 б/р Корецька С.М.
26 Помінчик Влада 18.01.2008 КДЮСШ -2 2.98 б/р Красильник Т.С.
27 Ананко Поліна 12.08.2008 ДЮСШ «Атлет» 2.97 б/р Шульга О.П.
28 Желдак Софія 01.01.2009 КДЮСШ -2 2.96 б/р Красильник Т.С.
29 Денисенко Ліза 11.06.2010 КДЮСШ -2 2.91 б/р Красильник Т.С.
30 Тарасевич Дар’я 01.01.2011 ДЮСШ «Атлет » 2.88 б/р Корецька С.М.
31 Касаткіна Марія 27.04.2008 КДЮСШ -2 2.85 б/р Красильник Т.С.
32 Скороход Олександра 28.12.2011 КДЮСШ -2 2.82 б/р Беркут Н.П.
33 Коваленко Софія 01.01.2010 ДЮСШ «Україна» 2.82 б/р Середа Я.О.
34 Жуковецька Валерія 21.07.2008 КДЮСШ -2 2.75 б/р Красильник Т.С.
35 Мосейчук Софія 20.08.2011 КДЮСШ -2 2.60 б/р Беркут Н.П.
36 Шолупець Влада 01.01.2008 КДЮСШ -2 2.44 б/р Плиско Н.М.
37 Скакун Тамара 01.01.2010 ДЮСШ «Атлет » 2.41 б/р Корецька С.М.
38 Грідіна Люда 01.01.2009 ДЮСШ «Атлет » 2.35 б/р Корецька С.М.
39 Колодиб Поліна 13.07.2008 КДЮСШ -2 2.00 б/р Красильник Т.С.
Нечипорук Марія 14.04.2008 КДЮСШ -2 ХХХ Дворников А.В.
Богдан Уляна 08.02.2009 ДЮСШ «Україна» ХХХ Рябов В.В.
Краснюк Дар’я 2009 КДЮСШ -2 ХХХ Беркут Н.П.
 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment